PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز در مک

136209
14-06-2014, 13:25
سلام من می خوام یک لبتاب اپل بگیرم
می خواستم ببینم ویندوز روش نصب میشه که دوتا سیستم رو با هم داشته باشم
اگه نصب میشه تمام سخت افزارهاش با ویندوز کار میکنه
بعد نرم افزارهای ویندوز راحت نصب میشن و کار میکنن
کلا مثل یک لیتاب ویندوزی میشه یا نه
ممنون

Mr.Pooya
14-06-2014, 18:56
ممنون

سلام

بله مشکلی نداره میشه نصب کرد. تمام درایور هاش رو هم باید داشته باشه. شما از سایت اپل قسمت دانلود هاش هم چک کنید ببینید هست یا نه ولی ۱۰۰٪ باید باشه درایور هاش.

آره راحت میشه نرم افزار نصب کرد و کار می کنند.

موفق باشید

Thor God
15-06-2014, 10:56
اما کارایی مک با ویندوز خیلی کمه.
مثلا باتریش با سیستم عامل خودش 7 ساعت حواب میده اما با ویندوز فکر کنم حدود 2 ساعت
و مشکلات زیاد دیگه.

بهتره لپ تاپ اپل نگیرید و از مدل های ایسوس یا سونی مثله n56 انتخاب داشته باشید.

موفق باشید.

SAMCRO
15-06-2014, 18:53
الان برای نصب ویندوز روی مک برنامهی بوت کمپ رو اجرا می کنین و درایورا رو دانلود می کنه بعد ویندوزو نصب می کنه ... فرقی هم نداره با ویندوزای دیگه ...
البته اونا مشکلات ویندوزه ربطی به لپتاپ نداره ... درستش اینه که شما با ویندوز می خواین کار کنین یه لپتاپ دیگه باید بگیرین که با اون پولی که می دین سخت افزار بهتری هم بهتون بدن ...
یه n56jr می تونه انتخاب خوبی باشه ...که از لحاظ سخت افزازی با مک بوک توی این رنج قابل مقایسه نیست ...

Majid.iran.peace
20-06-2014, 22:06
اگه برنامه خاصی مد نظرتونه که فقط تحت ویندوز میشه اجراش کرد از نرم افزار virtualbox میتونید برای شبیه سازی ویندوز درداخل مک استفاده کنید

DogForum.ir
23-06-2014, 20:07
بهترین برنامه برای اجرای ویندوز در مک Parallels Desktop هستش که به طور همزمان میتونید دو سیستم عامل رو داشته باشید... من این برنامه رو روی مک بوک خودم تست نکردم که مصرف باطری رو بدونم چه جوری هستش اما روی MacMini خود جواب داد.

ببینید در مورد خرید لپ تاپ باید باید در نظر بگیرید که اگر نیازی به مک ندارید و حالا میخواهید نوت بوک اپل داشته باشید که بعد روش ویندوز نصب کنید ... کاملا کار اشتباهی میخواهید انجام دهید... اما اگر نوع سیستم عامل واستون مهم نیست و البته هزینش هم مهم نیست بهترین گزینه میتونه device های اپل باشه ... بیشتر برنامه های ویندوز برای مک وجود داره یا مشابهش هست.

mehdi_goodarzi
06-10-2015, 19:47
من همیشه از خود bootcamp apple استفاده میکنم وقتی از bootcamp استفاده کنی یک drive جداگانه برای Windows قرار میده و موقع boot با گرفتن option می تونی بگی با کدوم boot بشه و وقتی بره تو widnows شما کاملا یک pc داری و هیچ فرقی با ویندوزی که روی لپ تاپ های دیگه هست نداره اما اگه هدفت از خرید macbook فقط استفاده کردن از ویندوز هست اصلا macbooob خریدن رو پیشنهاد نمی کنم

Mr.Pooya
07-10-2015, 20:42
من همیشه از خود bootcamp apple استفاده میکنم وقتی از bootcamp استفاده کنی یک drive جداگانه برای Windows قرار میده و موقع boot با گرفتن option می تونی بگی با کدوم boot بشه و وقتی بره تو widnows شما کاملا یک pc داری و هیچ فرقی با ویندوزی که روی لپ تاپ های دیگه هست نداره اما اگه هدفت از خرید macbook فقط استفاده کردن از ویندوز هست اصلا macbooob خریدن رو پیشنهاد نمی کنم

سلام

به انجمن خوش آمدید. دوست عزیز ممنون از توجهتون به موضوع اما موقع ارسال جواب لطفا به تاریخ آخرین پاسخ دقت کنید و سعی کنید موضوع های قدیمی رو بالا نیارید

موفق باشید

dell21
30-11-2015, 12:33
سلام
من الان یه مک دارم که روش ویندوز 7 نصبه با یک دراو
میخواستم بدونم میشه دراو های بیشتری ساخت باهاش
و روش تغییر ویندوز رو هم اگه بگید ممنون میشم

shahamion
12-07-2018, 17:13
من روی مک پارالل دارم و خوشبخاتانه چیزه زیادی از رم نمیکشه فکر میکنم برنامه عالی هستش

kian98
12-07-2018, 19:57
ممنون

سلام
ویندوز در کنار مک زیاد جواب نمیده اما بهترین راه اینه که برنامه Virtual Box رو برای مک نصب کنید و به صورت مجازی ویندوز رو روی مک نصب کنید .

aramex021
15-11-2018, 18:26
سلام

منم روی مک بوکم ویندوز نصب کردم

اوکی هستش