PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوخت کت و شلوار یا خریدش ؟

saadat68
13-06-2014, 15:44
سلام
دوستان من یک دست کت و شلوار باید بخرم تا حالا هم کت و شلوار نپوشیدم. راستش یکمی وضع مالیم هم بدبختی خرابه به نظرتون بهتره برم کت و شلوار آماده بخرم یا بدم خیاط بدوزه ؟

شرایط من : وضع مالی خراب :دی / کت وشلوار رسمی و در عین حال اسپرت و جوون پسند / قدم کوتاهه برای همین خیلی برام مهمه که کت و شلوار سایز و هم قد خودم باشه قشنگ تنگ باشه و زار نزنه /

قربون دستتون اگه میشه یه راهنمایی بکنید که من خراب نکنم چون چندتا مراسم مهم در پیش دارم و جای اشتباهی وجود نداره

اگه بخوام بخرم یا بدم خیاط توی اصفهان کجا برم ؟ چه مارکی بخرم ؟ پارچه از کجا بخرم ؟ خلاصه هر ی میدونید دریغ نکنید
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا چقدر هزینه اش میشه ؟

hossein2006
13-06-2014, 18:11
سلام دوست عزیز به نظرمن بهتر سمت خیاط نری چون هم گرانتر برات آب میخوره هم همینکه ممکنه خوب از آب در نیاد مثل من ببخشی به یکی دیگه بدتر از خودت بهتر بری فروشگاهی که اجناس ترکیه ائی عرضه می کنند چون اون قدر میگردی تا بالاخره لباسی که به تن تو خوب بشینه را پیدا می کنی و در ضمن اگر هم هزینه بیشتری بکنی بعدش پشیمون نمیشی چون کت و شلواری خریدی که فیت تن تواست و حس خوبی بهت میده وقتی تنت می کنی اما اگه بری سمت خیاط ودوخت کت ممکنه لباس به تنت زار بزنه او نوقت راه برگشت نداری

انشاالله کت و شلوار دامادی بخری :n12::n12::n16::n12::n12:

Reza31001
13-06-2014, 18:33
موافقم
اگه بودجه پایینه بهتر آماده رو خرید کنید اونم از بازار اصلی شهرتون

روانپریش
13-06-2014, 18:36
اگه بدی برات بدوزن خیلی قشنگ تر به تنت میخوره

saadat68
13-06-2014, 18:43
بچه ها من قدم 162 هستش برای این قد و قامت کت و شل.ار خوب گیر میاد که توی تن زار نزنه ؟ برای خریدش کجا برم ؟

بعد چقدر برای خرید یک کت و شلوار خوب باید جور کنم ؟

Metalhead56
13-06-2014, 19:04
بری سمت خیاط هزینه ش خیلی زیاد میشه شاید حتی تا یک و نیم برابر کت و شلوار آماده.تو تهران که کت و شلوار ارزونترین جنس ممکن حدود سیصد و خورده ایه.شما باید یک کت شلور خوشدوخت بخری ولی از پارچه ارزون که خوشدوختیش ارزون بودن پارچه ش رو بپوشونه چون قدت هم کوتاهه باید از این کت و شلوارهای تنگ بخری که تو تن فیت میشن.چون گفتی که بچه اصفهانی و من چند بار اصفهان اومدم فکر کنم سمت چهارباغ لباس فروشیهای خوبی داشته باشه.کمترین پولی هم که باید براش کنار بزاری همین حدود سیصده-چهارصده.پیش خیاط بری با پارچه معمولی بالای پونصد-ششصد درمیاد.

archenemy
17-06-2014, 08:48
خیاط هم مقرون به صرفه نیست هم وقت گیره هم معلوم نیست چی دربیاد

nazi6872
17-06-2014, 09:03
اگه طرح خوبی مدنظر دارید بدوزید اگه نه که آماده بگیرید. ولی طراحی روی کت و شلوار خیلی گرون می افته.من همسرم روز عروسیمون کت و شلوارش 1.600.000 افتاده بود واسش البته دوخته بود.بیشتر پولشم سر طراحی روی کت رفت.ولی یه طرح بی نظیر شد.اگه واسه مجلسی میخواید یه چیز تک باشه بهتره اگه از نظر اقتصادی فکر کنیم آماده بهتره.موفق باشید:n01:

archenemy
17-06-2014, 09:20
کلا مخالف دوخت هستم خیاط ها جالب درنمیارن بنظرم یه لباس آماده بهترازینه که بدی شخص بدوزه.طراحی و فلان هم الکیه مثل آماده درنمیاد مگه دستتون بیش از حد کشیده یا مثلا عرض شانه هایتان زیادی کوچیک یا بزرگ باشه و ...خیاط ها همه قدیمی ان سلیقه هاشون و متاسفانه هیچ شغلی در ایران به صورت فوق حرفه ای دنلال نمیشه و فقط دنبال پول دراوردنن بدون تخصص.یقینن خیاطتون هم که کوکو چنل نیست

nazi6872
17-06-2014, 09:30
نه خیاط خوب هم هست.این خیاط ما هم حرفه ایه.طراحی هم خودش انجام میده.27 سالشه و دوست همسرمه. یعنی تیپ جوانه.واسه همین قابل اعتماده.همسرمن هم آماده میگیره ولی چون موضوع عروسیمون بود این طرح رو پیاده کرد.نگفتم که هر خیاطی بدوزه.کسی که واقعا کارهاشو دیده باشید:n01:

saadat68
20-06-2014, 01:41
خب من امروز رفتم چندتا کت پرو کردم بودجه امم بردم بالا تا 800 !!! چاره ای نیست - کسی میدونه این طرح اسلیم و جذب که فروشنده ها بهم میگفتن قضیه اش چیه ؟
تنها مشکلی که هست قد کت هست. قد کت خب معمولیه و تا زیر باسن هستش ولی با توجه به این که قد خودم کوتاهه اصلا احساس خوبی ندارم یه جورایی نافرم میزنه توی تنم
قد کت رو میشه داد خیاط کوتاه کرد بدون این که مشکلی برای کت به وجود بیاد ؟ حداکثر چند سانت میشه کوتاه کرد ؟ هلال پایین کت حفظ میشه ؟
میترسم 700 واسه کت بدم بعد بزنن خرابش کنن بیچاره شم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در واقع یه چیزی شبیه این میخوام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nazi6872
20-06-2014, 09:32
وای نه.بدی دست خیاط باید هلال ملال رو بیخیال شید.همینجوری خوبه بابا:n03:

saadat68
20-06-2014, 14:03
وای نه.بدی دست خیاط باید هلال ملال رو بیخیال شید.همینجوری خوبه بابا:n03:

چاره ای ندارم :n03: خرابش میکنن ؟

nazi6872
21-06-2014, 08:05
چاره ای ندارم :n03: خرابش میکنن ؟

من اینجوری فکر میکنم:n03: انشاالله که خوب در میاد.مبارکتون باشه.