PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع و وصل مکرر وای فای ( دقیقه ای ) در گلکسی نوت 3

عطارد
12-06-2014, 16:16
سلام من حدودا یک ماه پیش گلکسی نوت 3 ، n900 خریدم . روزهای اول به راحتی وصل بودیم به وای فای . بعد از چند روز مرتبا قطع می شد و می گفت دوباره sign in کن .
به همراه سرویس خاورمیانه (گارانتی ) رفتم گفتن اندرویدت 4.3 هست باید ارتقائ بدیم به 4.4.2 . تا دیروز مشکلی نداشتیم ولی از دیروزگوشی دوباره همون مشکل رو پیدا کرده.
امروز هم رفتم . به وای فای خودشون وصل شدم هیچ مشکلی پیدا نشد و قطع نشد و sign in مجدد نخواست. گفتن توی خونه برو توی تنظیمات وای فای ، توی تنظیمات آی پی
گزینه Static رو انتخاب کن و ذخیره کن . انجام دادم باز هم همون مشکل وجود داره .تلفنی تماس گرفتم نتونستن مشکل رو حل کنن . ضمنا یکی از دوستان که گلکسی اس 4 داره
به راحتی پیش ما و با استفاده از
مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ما از صبح وصله و اصلا قطعی نداره. روتر من ( TP-Link TL-WR741ND ) هست . هر کی هم هر کاری روی اینترنت گفته کردم و نتیجه نگرفتم.
خیلی ببخشین طولانی شد. اگر راهی به نظرتون می رسه ممنون میشم راهنمائی کنین.

Mr.Pooya
12-06-2014, 16:24
سلام من حدودا یک ماه پیش گلکسی نوت 3 ، n900 خریدم . روزهای اول به راحتی وصل بودیم به وای فای . بعد از چند روز مرتبا قطع می شد و می گفت دوباره sign in کن .
به همراه سرویس خاورمیانه (گارانتی ) رفتم گفتن اندرویدت 4.3 هست باید ارتقائ بدیم به 4.4.2 . تا دیروز مشکلی نداشتیم ولی از دیروزگوشی دوباره همون مشکل رو پیدا کرده.
امروز هم رفتم . به وای فای خودشون وصل شدم هیچ مشکلی پیدا نشد و قطع نشد و sign in مجدد نخواست. گفتن توی خونه برو توی تنظیمات وای فای ، توی تنظیمات آی پی
گزینه Static رو انتخاب کن و ذخیره کن . انجام دادم باز هم همون مشکل وجود داره .تلفنی تماس گرفتم نتونستن مشکل رو حل کنن . ضمنا یکی از دوستان که گلکسی اس 4 داره
به راحتی پیش ما و با استفاده از
مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ما از صبح وصله و اصلا قطعی نداره. روتر من ( TP-Link TL-WR741ND ) هست . هر کی هم هر کاری روی اینترنت گفته کردم و نتیجه نگرفتم.
خیلی ببخشین طولانی شد. اگر راهی به نظرتون می رسه ممنون میشم راهنمائی کنین.

سلام

اگر مشکل از تنظیمات مودم نیست که گفتید نیست و تنظیمات گوشی هم مشکلی نداره و گوشی ویروسی نشده مشکل باید سخت افزاری باشه.

ولی احتمال داره مشکل از ویروس یا از یک نرم افزار باشه. شما Reset Factory هم بکنی همین مشکل رو داری ؟ اول بک آپ بگیر بعد Reset Factory کن ببین باز هم همین مشکل پیش میاد یا نه چون شما میگید بعد از یک ماه این مشکل پیش اومد و وقتی که آپدیت کردید دوباره بعد از یک ماه این مشکل پیش اومده.

احتمال اینکه ویروس گرفته باشه هم هست آنتی ویروس دارید روی گوشی ؟ و اینکه شاید نرم افزاری نصب می کنید که این مشکل رو ایجاد میکنه

موفق باشید

عطارد
16-06-2014, 14:34
سلام

اگر مشکل از تنظیمات مودم نیست که گفتید نیست و تنظیمات گوشی هم مشکلی نداره و گوشی ویروسی نشده مشکل باید سخت افزاری باشه.

ولی احتمال داره مشکل از ویروس یا از یک نرم افزار باشه. شما Reset Factory هم بکنی همین مشکل رو داری ؟ اول بک آپ بگیر بعد Reset Factory کن ببین باز هم همین مشکل پیش میاد یا نه چون شما میگید بعد از یک ماه این مشکل پیش اومد و وقتی که آپدیت کردید دوباره بعد از یک ماه این مشکل پیش اومده.

احتمال اینکه ویروس گرفته باشه هم هست آنتی ویروس دارید روی گوشی ؟ و اینکه شاید نرم افزاری نصب می کنید که این مشکل رو ایجاد میکنه

موفق باشید

ممنون از پاسخ شما .
طی چند روز گذشته بدون این که کار خاصی بکنم یا تنظیماتی انجام بدم یک روز کامل وصل شدم بدون قطعی .اما دوباره روز از نو روزی از نو.
من انتی ویروس رو گوشی ندارم.
نمی دونم چطوری می تونم چک کنم چه نرم افژاری باعث مشکل شده اما همین که بعضی مواقع قطعی نداره گیجم می کنه که چرا مشکل بعضی روزا حل میشه.
فکتوری ریست نکردم تا حالا. اگر بکنم بر می گردم به اندروید 4.3 ؟
با دو تا تعمیراتی های موبایل صحبت کردم . یکی می گفت نرم افزاریه بیار چک کنیم . یکی هم می گفت اول بایدی چک نرم افزاری بشه و بعد سخت افزاری .
تو این هفته دوباره اگه وقت کنم میرم همراه سرویس خاورمیانه و اگر باز جواب سربالا بدن میرم 124 شکایت .

Mr.Pooya
16-06-2014, 14:43
ممنون از پاسخ شما .
طی چند روز گذشته بدون این که کار خاصی بکنم یا تنظیماتی انجام بدم یک روز کامل وصل شدم بدون قطعی .اما دوباره روز از نو روزی از نو.
من انتی ویروس رو گوشی ندارم.
نمی دونم چطوری می تونم چک کنم چه نرم افژاری باعث مشکل شده اما همین که بعضی مواقع قطعی نداره گیجم می کنه که چرا مشکل بعضی روزا حل میشه.
فکتوری ریست نکردم تا حالا. اگر بکنم بر می گردم به اندروید 4.3 ؟
با دو تا تعمیراتی های موبایل صحبت کردم . یکی می گفت نرم افزاریه بیار چک کنیم . یکی هم می گفت اول بایدی چک نرم افزاری بشه و بعد سخت افزاری .
تو این هفته دوباره اگه وقت کنم میرم همراه سرویس خاورمیانه و اگر باز جواب سربالا بدن میرم 124 شکایت .

دوست عزیز نیاز نیست فعلا بری خدمات.

شما بک آپ بگیر از گوشیت بعد فکتوری ریست کن ( ورژن آندروید تغییر نمی کنه )

بعد یک آنتی ویروس مثل Eset Mobile Security نصب کن و نسخه بتا رو فعال کن.

اصلا نرم افزار نصب نکن به غیر از آنتی ویروس.

ببین مشکل حل میشه یا هنوز پا برجاست. اگر حل شد معلوم میشه نرم افزاریه ولی اگر نشد به احتمال زیاد سخت افزاری هست.

عطارد
16-06-2014, 15:56
دوست عزیز نیاز نیست فعلا بری خدمات.

شما بک آپ بگیر از گوشیت بعد فکتوری ریست کن ( ورژن آندروید تغییر نمی کنه )

بعد یک آنتی ویروس مثل Eset Mobile Security نصب کن و نسخه بتا رو فعال کن.

اصلا نرم افزار نصب نکن به غیر از آنتی ویروس.

ببین مشکل حل میشه یا هنوز پا برجاست. اگر حل شد معلوم میشه نرم افزاریه ولی اگر نشد به احتمال زیاد سخت افزاری هست.

ممنونم از پاسخ سریعت دوست عزیز.
انجام می دم ببینم نتیجه چیه . باز هم ممنون.

Mr.Pooya
16-06-2014, 16:14
ممنونم از پاسخ سریعت دوست عزیز.
انجام می دم ببینم نتیجه چیه . باز هم ممنون.

نتيجش رو اعلام كنيد تا ببينيم مشكل چي هست

موفق باشيد

Sent from my iPad using Tapatalk HD

martin98
20-10-2014, 23:04
دوست عزيز ميشه طرز تنظيمات مودم شاتل 920wm wireless رو هم توضيح بديد
من يه نوت 3 دارم كه همين مشكل قطع و وصل شدن واي فاي رو دارم
ولي انگار تنظيمات مودم شاتل فرق داره
ممنون

martin98
21-10-2014, 18:16
جواب سوال من رو نداديد ..؟:n27:

tsm
09-09-2015, 11:56
سلام
من هم نوت 3 دارم وهمین مشکل برام پیش اومد
در قسمت advanced وای فای یه گزینه رو میبینید که به صورت پیش فرض تیک خورده
always allow scaning
let google location service and ......
الی آخر
اگه تیک این گرینه رو بردارید مشکل حل میشه و دیگه نیازی به دستکاری روتر وایرلس نیست

دستکم مشکل من اینطوری حل شد

farredsky
17-02-2016, 21:46
سلام .گرچه مدتی از تاپیک گدشته اما برای دوستانی که هنوز این مشکل رودارند خاموش کردند IPV6در تنظیمات مودم رو هم امتحان کنید . باید رفع بشه .