PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : P30World ، جام جهانی 2014 برزیل و تولد 10 سالگی انجمن ها

Meisam
12-06-2014, 10:15
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز در انجمن های P30World
کمتر از چند ساعت به آغاز مسابقات جام جهانی 2014 برزیل باقی مونده و ما هم در P30World بخاطر همین رویداد
مهم حال و هوای انجمن ها رو همسو با حس و حال کاربران عزیزی که مشتاقانه این مسابقات رو دنبال میکنند تغییر دادیم

با توجه به اینکه تـاریـخ 29 خرداد تولد 10 سالگی انجمن های P30World است و این تاریخ مصادف شده با مسابقات
جام جهانی 2014 برزیل که تیم ملی فوتبال کشورمون هم در این مسابقات حضور داره از یک ماه قبل با بـرگـزاری مـسـابقه
طراحی لوگوی انجمن ها با موضوع ( تولد 10 سالگی انجمن ها و جام جهانی 2014 برزیل ) بـرای این دو اتفاق مـهـم آماده
شدیم، طرح برگزیده ی مسابقه طراحی لوگو از امروز به مدت یـک مـاه و تا پایان جام جهانی به عنوان لوگوی ویژه ی انجمن
به نمایش در خواهد آمد.

<tbody>

نفر اول و لوگوی برگزیده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طراح : MF.Designing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نفر دوم :

طراح : Ordi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نفر سوم :

طراح : Amir-Rainman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

</tbody>

سایر تغییراتی که به مناسبت برگزاری جام جهانی 2014 در انجمن ایجاد کردیم به این شرح است :

<tbody>

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انجمن اختصاصی جام جهانی 2014 برزیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
انجمن اختصاصی مسابقات جام جهانی 2014 برزیل، بــرزیــل 2014 / 2014 FIFA WORLD CUP
پنج شنبه 22 خرداد الی یکشنبه 22 تیر سال 1393
Thursday, 12 June - Sunday, 13 July
بــرزیــل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مسابقه پیش بینی بازی های جام جهانی 2014 برزیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برگزاری مسابقه پیش بینی نتایج بازی های جام جهانی 2014 برزیل ، همراه با جـایـزه
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ، قوانین ، نحوه ی امتیاز دهی و شرکت در مسابقه پیش بینی کـلــیـک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید!

لیگ فوتبال مجازی P30World ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برگزاری اولین دوره لیگ فوتبال مجازی P30World جام "جام جهانی 2014 برزیل"
در دو سطح حرفه ای (FIFA 14) و آماتوری (Goal 3) همراه باجوایز ارزنده
شروع مسابقات : پنج شنبه 22 خرداد 1393
محل برگزاری : انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کـلــیـک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید!

فوتبال فانتزی جام جهانی 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برگزاری لیگ P30world در McDonald’s FIFA World Cup Fantasy
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کـلــیـک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید!

</tbody>

در پایان جا داره به نمایندگی از همه اعضای انجمن ها از تلاش های تک تک دوستانی که در این تغییرات زحمات زیادی کشیدند تشکر و قدردانی کنم.

تشکر از Shahin King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز بخاطر برگزاری مسابقه طراحی لوگو.
تشکر از Soroush ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Stream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز به همراه تیم مدیریت انجمن
ورزش Havbb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، City 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، Amir M.ohAma.D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، Rebecca ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، kasra_khan2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، pcforlif ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همچنین SNOW PATROL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز که در ساماندهی و مدیریت
انجمن های مرتبط با مسابقات جام جهانی تلاش کردند.
تشکر از Masoud King ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Layken ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و SamGun ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز به همراه سایر اعضای تیم مدیریت انجمن
بازیهای ویدئویی hosseincode2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، City 17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، Spaniuly ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، vahidgame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و سایر ناظرین تیم انجمن بازیهای ویدئویی که در برگزاری لیگ فوتبال مجازی تلاش کردند.
همچنین تشکر از Mehran ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیز بخاطر زحمات و تلاش های فراوانی که برای هماهنگی و برنامه ریزی برای تغییرات ویژه به مناسبت جام جهانی 2014 در انجمن های P30World انجام دادند.

با تشکر.
میثم به نمایندگی از تیم مدیریت انجمن های P30World

EHSANRF
12-06-2014, 10:33
امیدوارم 10 سال دیگه هم کنار P30World باشیم...

سالروز گشایش این انجمن رو تبریک میگم...

امیدوارم تو جام جهانی هم تیم ملی مون گل بکاره :دی

ALI . R
12-06-2014, 11:24
سلام.
منم تولد 10 سالگی انجمن ها رو تبریک میگم.
و همچنین یه خسته نباشید ویژه میگم به تمامی عزیزانی که برای انجمن زحمت میکشن.
همچنین امیدوارم تیم ملی ایران بتونه پیروزی های خوبی کسب کنه !
با آرزوی بهترین ها ...:n12:

ata.royalfalcon
12-06-2014, 11:35
سلام .

منهم تولد ده سالگی انجمنهای P30World را به تمام اعضای این انجمن تبریک میگم . همچنین امیدوارم که تیم ملی فوتبال کشورمان نتایج خوبی هم کسب کند .

:n16:

Saeed Dz
12-06-2014, 11:57
با تبریک تولد انجمن، آرزوی شادی و موفقیت روز افزون برای همگی دارم. :n16:

Milad4171
12-06-2014, 12:30
تبریک تبریک. 10 سالش شد؟؟؟؟:n04:
اصن اشک شوق تو چشمام جمع شد :n14:

10 سالگی انجمن خوب و عالی خودمون رو به کاربران ، ناظران ، مدیران ، مدیران ارشد و همچنین دستیار ادمین تبریک میگم.
همچنین تبریک و یک خسته نباشید ویژه میگم به میثم و سینای عزیز ، برای زحماتی که برای پایداری انجمن میکشن که شاید خیلی از ماها اونا رو نمی بینیم.:11:

امیدوارم همه ما در کنار همدیگه این انجمن رو به سمت هرچه بهتر شدن پیش ببریم!
:n16:

+
امیدوارم جام جهانی امسال ، ایران یکم آبروداری کنه .:n02:

Demon King
12-06-2014, 12:40
تبریک . . /

shifter
12-06-2014, 13:12
تبریک به همه دوستان پی سی ورلدی...
10 سال سابقه چیز کمی نیستا...
خوشحالم که تو نصف این مدت عضو p30world بودم...
به ادمینیستریتور های عزیز اقا میثم و سینا هم خسته نباشید میگم...

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

pcforlife
12-06-2014, 20:12
آقا جا داره منم دو رقمی شدن سن انجمنمون رو تبریک بگم! ایشالا زنده باشیم سه رقمی شدنش رو هم ببینیم!:n02: [چه خوشبین و پر توقعم:n09:]
+
در کنارش اعیاد شعبانیه خصوصا نیمه شعبان رو هم به همه دوستانم در انجمن تبریک میگم. :n12:
.
.
و در بعد ورزشی نمردیم:n02:، یک جام جهانی دیگه رو هم از امشب به بعد خواهیم دید. ایشالا تیم ملی مون بهترین نتایج رو مثل تیم ملی والیبال کسب کنه و برای اولین بار بتونیم از گروهمون صعود کنیم.:n12:
.
.
یه خدا قوت و خسته نباشید به تمامی کاربران انجمن خصوصا کاربرای فعال و در کنارش ادمین ها و مسئولین انجمن ها.:n16:

raana
12-06-2014, 21:21
کلن همه اتفاقات خوب تو خرداد ماه به وقوع می پیونده:n09:

تبریک میگم به همگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امیدوارم که همه دوستانی که تو انجمن هستن.....خوب و خوش سلامت باشن......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا خب ما هم دوست داریم تیممون نتیجه خوب بیاره:n02:ولی خودمونیم نمیشه دیگه:n02:....

و جدای تشکر ویژه ای که از میثم عزیز و سایر تیم مدیریتی دارم.....از تک تک کاربران انجمن هم صمیمانه تشکر میکنم..چون اگر اونا نبودن...این انجمن هیچ وقت انقدر بزرگ و مطرح نمیشد.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با آرزوی بهترین ها برای همه ....93.03.22

Armin.Computer
13-06-2014, 16:22
سلام
منم به تیم مدیریت و تمامی کاربران انجمن تبریک میگم

Captain
13-06-2014, 20:10
با سلام و با عرض تبریک میلاد امام زمان (عج) و تبریک 10 سالگی انجمن P30World به همه ی دوستان و کاربران و مدیران محترم
بازم سالی گذشت و ما هم همراه این انجمن بزرگ شدیم، بزرگ که نه! پیر شدیم!
امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن و موفق ترین فرد تو زندگی باشن
از شروع سال 93 انجمن کم فعالیت تر شده، مخصوصا بخش آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی، امیدوارم تمام بخش های انجمن P30World به بهترین نحو فعالیت داشته باشن و برای افزایش اطلاعات و رفع مشکلات و به اشتراک گذاری آموخته هامون بیشتر تلاش کنیم.
برای همه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم ظهور آقا امام زمان تعجیل پیدا کنه.
با آرزوی سربلندی

مسعود طهمورثی

Mr.Pooya
14-06-2014, 03:24
سلام

من هم تبریک میگم تولد انجمن رو. امیدوارم هر روز بهتر از دیروز بشه.

amir_dvb
14-06-2014, 08:03
من هم به سهم خودم به همه بچه های زحمتکش سایت خسته نباشید میگم
من 8 سال هست که عضو هستم واز مطالب مفید سایت استفاده میکنم :n12:

Ahmad
18-06-2014, 14:27
فردا 10 سالگی انجمن‌ِ دوست‌داشتنی‌مونه.
تبریک
یک دهه گذشت
83 ما در چه موقعیت و شرایطی بودیم
و اکنون کجاییم
انجمن کجا بود و الان کجاست

ده سال بعد کجاییم؟

هر جا که باشیم این انجمن و اعضایش جزئی از وجودمان شده است و اثری که از خود به جا گذاشته‌ایم خاطره‌ای ماندگار

باشد تا همواره همراه هم باشیم

Mehdi Azizi-Iran

hossein blak
18-06-2014, 14:49
:»:»:»منهم به سهم خودم تولد ده سالگی انجمن رو به همه عزیزان عضو سایت تبریک میگم.:»:»:»

Y@var
19-06-2014, 13:10
سلام خدمت همه ی دوستان:n01:

منم تولد 10 سالگی انجمن رو تبریک میگم و از اون مهم تر از همه ی عزیزانی که بدون هیچ چشم داشتی در این 10 سال به هموطنانشون کمک کردند، کمال تشکر رو دارم. :n16:

به امید فعال شدن بیشتر انجمن و حل شدن بیشتر سوال های بی جواب!:n06:

موفق باشید:n12:

taghi_ramzi
22-06-2014, 13:02
درود
بنده هم دهمین سالگرد انجمن رو تبریک عرض میکنم ، امیدوارم که با قدرت قبلی ادامه بدیم تا بیست سالگیش
ضمناً در راه خدا ، یه خورده تبلیغاتتونو کمتر کنید. با تشکر

B3HZ@D
22-06-2014, 13:49
درود بر همگی

بنده هم به نوبه ی خودم 10 سالگی انجمن رو به همه دوستان تبریک میگم و از همه عزیزانی که برای اون زحمت کشیدن تشکر جانانه دارم .

از طرف دیگه برای تیم ملی آرزوی موفقیت میکنم . تیمی که دیشب نشون داد برای مردمش و کسب موفقیت از هیچ چیزی دریغ نمیکنه و میتونه مقابل تیمی مثل آرژانتین با اون هم ستاره خودنمایی کنه و بدرخشه و جهانیان رو خیره کنه .

از همینجا برای تیم ملی آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم شرایط در بازی آخر طوری رقم بخوره که در نهایت همگی دور هم جشن صعود به مرحله حذفی رو بگیریم .

با آرزوی بهترین ها برای انجمن و همه کاربران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]