PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلفن رومیزی چی بخرم؟

qatreh
10-06-2014, 08:45
تلفن رومیزی چی بخرم؟

Wisdom
10-06-2014, 09:01
سلام، تلفن ها در سه نوع بی سیم، ثابت، ثابت و بی سیم هستند، شما چه نوعی در نظر دارید و اینکه چه انتظاری از تلفن دارید و تا چه قیمتی میخواهید هزینه کنید

اگر برای سانترال تلفن نیاز دارید که بسته به نوع سانترال، تلفن ها مخصوص سانترال که به صورت آنالوگ و دیجیتال هستند را باید تهیه کنید.

مدل و برند خودتون رو میتونید از این دو سایت انتخاب کنید و مشخصات فنی هر تلفن را مشاهده کنید

qatreh
10-06-2014, 10:15
گیگاست با زیمنس فرق داره یا جفتشون یکیه؟کیفیتشون در مقایسه با پاناسونیک چطوره؟از نظر ارزش قیمتی و همینطوری گارانتی و تعمیر پذیری

در مورد بودجه سقفی تعیین نکردم ولی از طرف دیگه باید تلفنی که خریداری میشه ارزش هزینه پرداختی رو داشته باشه در مقابل امکانات و کیفیتش

انتظاراتم کاملا مشخص نیست چون تلفن فعلیمون یک تلفن ساده و قدیمی هست و از امکانات تلفنهای جدید امروزی اطلاع چندانی ندارم تا بتونم امکاناتی رو که باید در نظر داشته باشم کامل بیان کنم

اما در همین حدی که فعلا به ذهنم میرسه انتظاراتم رو بیان میکنم:کیفیت مناسب صدا هنگام مکالمه،کیفیت مناسب قطعات تلفن مثل صفحه شماره گیر،امکان بی صدا کردن زنگ تلفن به صورت اتوماتیک یا حداقل دستی،عدم هم شنوایی و امنیت کامل از این نظر،گارانتی مناسب و پاسخگو برای تعمیر و مسائل جانبی

فعلا چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد

faterrasa
29-10-2014, 15:41
تلفن مدل 7705 تلفن ساده و رومیزی که دارای LCD هست که LCD بدون باطری کار میکنهءقیمتش هم مناسبه 850000 ریال هست
اطلاعات بیشتر

sia mohamadi
29-10-2014, 17:46
سلام رفقا
من تلفن رومیزی پاسامونیک خریدم 10 سال پیش
هنوز کار می کنه
عالیه
توصیه میکنم
قربونتون
سیا