PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوتي هاي گزارش گران، مجريان و كارشناسان در برنامه هاي جام جهانی

صفحه ها : [1] 2 3

ragbar12
09-06-2014, 20:42
سلام
با توجه به نزديكي به جام جهاني و اينكه ويژه برنامه هاي مخصوص جام جهاني از امشب از شبكه سه شروع ميشه شما ميتونيد سوتيهاي جالب گزارشگران كارشناسان مجريان و هر چيزي كه تو قاب تلويزيون ميبينيد اينجا مطرح كنيد!

ميتونيد تو نظر سنجي هم شركت كنيد به نظرتون بيشترين سوتي ها رو كدام گزارش گر مرتكب ميشه به عبارتي اقاي سوتي كيه؟!

mohammd1
09-06-2014, 21:18
در برنامه ورزش از نگاه اتفاق عجیبی افتاد. کارشناسان و مجری برنامه درباره اینکه باید به تیم ملی امیدوار بود و می شود از نیجریه و بوسنی امتیاز گرفت حرف می زدند و از لزوم حمایت از تیم ملی می گفتند اما وقتی آیتم صحبت های سفیر نیجریه آماده نبود، کارشناسان که خیالشان از بابت قطع صدا راحت بود؛ چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند.
بسیار جالب، لینک ویدئو
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Sh-Meteor
09-06-2014, 21:43
یه پیشنهاد!!!
.
این سوالی که در بخش نظر سنجی پرسیدین خیلی خیلی جوابش تابلوئه (اشاره مستقیم به خیابانی نمی کنم:n02:)...
.
به نظر من سوالش رو عوض کنید...
مثلا گزارشگر مورد علاقه شما و ...

ragbar12
10-06-2014, 02:07
یه پیشنهاد!!!
.
این سوالی که در بخش نظر سنجی پرسیدین خیلی خیلی جوابش تابلوئه (اشاره مستقیم به خیابانی نمی کنم:n02:)...
.
به نظر من سوالش رو عوض کنید...
مثلا گزارشگر مورد علاقه شما و ...

دوست عزيز در اونصورتم باز جواب مشخصه همه به عادل راي ميدن به هر حال اين تاپيك در مورد سوتيهاي گزارشگرانه اتفاقا خود عادلم كم سوتي نميده ما گزارشگران با كيفيتمون كا ملا مشخص هستند كه سردمدارشون خود عادل فردوسي پوره ولي تو سوتيها درسته خياباني زياد سوتي ميده ولي بقيه هم كم سوتي نميدن.

Spaniuly
10-06-2014, 15:17
عادل فردوسی پور مسلما سلطان بی چون و چرای گزارشگر فارسی فوتبال هست ولی خوب مزدک میرزایی هم گزارش هاش خیلی باحال میشه من کلا گزارش های مزدک رو ترجیح می دم چون حاشیه هم می ره و یه مقدار وقتی بازی بی حال هست با حرف های حاشیه ای سرگرم می کنه

نظرسنجی هم که دیگه به قول دوستمون جوابش تابلوئه و بعضا من فکر می کنم خیابانی عمدا یه حرف هایی می زنه که واقعا مسخره میشه یادمه اون بازی ایران کویت که 2 بر 3 بردیم بازی توی نیمه دوم بود و دو تیم 1 - 1 بودن بعد ایران گل زد به کویت خیابانی گفت بازی یک بر صفر میشه... بعد یادش افتاد بابا نیمه اول یکی یه دونه گل زدن به هم بعد خیلی تابلو با مکث گفت اِ... در نیمه دوم:n02: کاملا معلوم بود اصلا حواسش نبود و به جای اینکه بگه بازی 2-1 میشه اوجوری گفت کلا خوش به حال اونایی که با گزارش فارسی می بینن من دیدن بدون سانسور فوتبال رو ترجیح می دم به گزارش فارسی گرچه همیشه گفتم گزارش مورد علاقم گزارش ترکی هست که شور و هیجان بی نهایت بالایی داره

farshidmm
10-06-2014, 18:40
جام جهانی بی جواد صفا نداره :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرم باید بازی های کم اهمیت تر جام مثل بازی اکوادور - هندوراس رو بدن به خیابانی تا اگر خود بازی طرفدار نداره مردم به شوق گزارش جواد و سوتی های نابش هم که شده همه بشینن بازی رو ببینن :n02:

ragbar12
10-06-2014, 19:45
چند تا از سئوتيهاي كلاسيك گزارشگرانو ميزارم بخونيد از استاد شفيع و استاد بهروانم داستانهايي داره بسم الله...

....................
توبرنامه المپيك 2008 قهرمان دوچرخه سواري به جاي كلمه پيش كسوت قاطي كرد گفت
كيش پسوت
----
چند سال پيش تو برنامه نود
داریوش مصطفوی(جدي) از فردوسی پور پرسید الکل رو کی کشف کرده؟
فردوسی پور گفت (باخنده) : شما !
مصطفوی (كاملاجدي) گفت : نه ابوریحان رازی !!!! کشف کرده
----------
چند سال پيش آقای دهقان مجری اخبار ورزشی داشت در مورد تيم منچستر يونايتد خبر ميگفت. گفت: تيم منچوستر يونايتد
آخر اخبارم گفت:به اتّفاق همه همکارانم با شما سلام ....خداحافظی ميکنم
---------------
بازم سالها قبل جواد خیابانی، گزارشگر بازی ایران / کرواسی گفت:
« ... و یک ارتکاب دیگه از خطا به نفع تیم کرواسی ... »
-----------
بازی ایرن - عربستان تو ورزشگاه آزادی
مقدماتی جام جهانی 1998
ایران هم 1-0 عقب بود
داور یه پنالتی واسه ایران گرفت
کوتی داد میزد: الله اکبر ... الله اکبر !!!
-------------
اسکندر کوتی در حال گزارش بازی غیر زنده تیم ملی اتریش و یک تیم دیگر بود. بالای صفحه تلویزیون در محل مربوط به درج نام تیم ها و نتیجه بازی نام لاتین اتریش (Austria)درج شده بود و جناب گزارشگر این تیم را استرالیا خطاب میکرد.کار به جایی رسید که پس از پایان پخش این بازی ضبط شده مجری شبکه سه با اشاره به تماس های پر تعداد مردمی ضمن عذر خواهی ،اشتباه گزارشگر را تصحیح کرد.
-------------------
این یکی را محمد دادکان به خاطر می اورد . قبل از اینکه رییس فدراسین فوتبال شود در یکی از برنامه های کارشناسی سیما با اجرای عباس بهروان شرکت کرد .مجری گفت((شما خیلی ساکت نشستین اقای کانداد ... ببخشید اقای دادکان))
--------------------
در جریان بازی سپاهان و ذوب اهن در جام حذفی از یکی از داوران قدیمی کشور به نام عرب براقی تقدیر شد . پس از سوت پایان بازی عباس بهروان دوان دوان خودش را به او رساند و گفت :*بینندگان عزیز در خدمت زنده یاد! عرب قرابی! هستیم
--------------------
اين يكي هم مال جام ملتهاي 92 هست اخر خنده
در روزهایی که دانمارک تا مراحل پایانی جام ملت های 1992 پیش رفته بود و علاقمندان فوتبال نام بازیکنان نه چندان مطرح این تیم را از هم میپرسیدند ، بهرام شفیع یکی دیگر از شاهکارهایش را رو کرد . مربی دانمارک دست به تعویض زد و کارگردان تلویزیونی نام بازیکن تازه وارد و بازیکن تعویضی را به همراه عبارت DENMARK روی انتن فرستاد شفیع اسم بازیکنی که به سمت نیمکت ذخیره ها حرکت میکرد را درست تلفظ کرد اما... و به جای او دن مارک وارد زمین میشه!!!!!

----------------------
بازی پرسپولیس و تراکتور سازی بود.تابلوی تعویض بالا رفت و غلام حسین دین محمدی قصد داشت برای تراکتور وارد زمین شود .جواد خیابانی اما ناگهان تمام تماشاگران تلویزیونی را در جای خود میخکوب کرد ((حالا غلام حسین دین محمدی برادر بزرگتر رسول خطیبی وارد زمین میشه ))
--------------------
عباس بهروان در حین گزارش استقلال و سپاهان در تورنمنت نقش جهان اصفهان ((همان طوری که مشاهده میکنید شرایط جوی اصلا مناسب نیست. وزش باران و بارش باد امکان برگزاری یک بازی زیبا را از بین برده))
------------------
بازی نیمه نهایی جام جهانی 94بین برزیل و سوئد برگزار میشد و باز هم عباس بهروان پشت میز گزارش نشسته بود.در دقیقه 9 ضربه مازینهو به تور کناری دروازه اصابت کرد و به اوت رفت ((بهروان: توی دروازه ...توی دروازه..این گل میتونه نوید یک بازی پر گل و زیبا رو باشه برزیل 1 سوئد 0))البته پانزده دقیقه بعد جهانگیر کوثری که به عنوان کارشناس در استودیو حضور داشت گفت البته مثل اینکه ان توپ گل نشده بود .ضمن عذر خواهی از بینندگان عزیز بازی کماکان 0_0 دنبال میشه))

Dejagah
10-06-2014, 19:46
عادل فردوسی پور مسلما سلطان بی چون و چرای گزارشگر فارسی فوتبال هست ولی خوب مزدک میرزایی هم گزارش هاش خیلی باحال میشه من کلا گزارش های مزدک رو ترجیح می دم چون حاشیه هم می ره و یه مقدار وقتی بازی بی حال هست با حرف های حاشیه ای سرگرم می کنه
من حاضرم صدای هر گزارشگری رو تحمل کنم ولی مزدک رو نه!! علایق شخصیش رو به صورت کاملا تابلو وارد گزارشش میکنه!! هنوز الکلاسیکوها و توهینهایی که به رئالیا کرد از یاد ما نمیره!! :n21::n21:

Spaniuly
13-06-2014, 17:17
امروز توی اخبار ورزشی قسمت ویژه برنامه جام جهانی مجری و گوینده اخبار اولش که خیلی با استرس داشت در مورد جام جهانی حرف میزد موقع تبریک گفتن میلاد امام زمان آخرش گفت ...عجل اله... فرجه ال... کر..یم (با لکنت)
به جای شریف گفت کریم:n02:

banii
13-06-2014, 17:23
امروز توی اخبار ورزشی قسمت ویژه برنامه جام جهانی مجری و گوینده اخبار اولش که خیلی با استرس داشت در مورد جام جهانی حرف میزد موقع تبریک گفتن میلاد امام زمان آخرش گفت ...عجل اله... فرجه ال... کر..یم (با لکنت)
به جای شریف گفت کریم:n02:
این بیچاره ها رو مجبور میکنند همیشه دعای امام زمان و صلوات بر پیامبر و خانواده اش رو بگن قبل از هر چیزی :n15:
آخه ربطش به اخبار چیه ؟ :n29:

hp722
13-06-2014, 21:22
اینم سوتی شبکه ی 3:

banii
13-06-2014, 23:37
پیمان یوسفی خیلی وضعش خرابه ...
جواد خیابانی شاهه در برابرش... (من که شخصا دوسش دارم آقا جواد رو...)

دوربین داشت ون پرسی رو نشون میداد میگفت تصویر ولار (مدافع هلند) رو دیدید !!!

ragbar12
14-06-2014, 00:32
بازي هلند اسپانيا داور داشت با اسپري محل ايستادن خط دفاع رو نشون ميداد
پيمان يوسفي فرمود : اينم اسپري محو كننده!!!
اومد مثلا درستش كنه گفت افشانه محو كننده!! بعد اخر سر گفت اسپري محو شونده:n02:
اين اسپري به جاي علامت گذاري تو زمين بيشتر داشت رو اعتبار گزارش گري پيمان يوسفي خط ميكشيد:n02:

banii
14-06-2014, 00:34
پیمان :

حالا پایکوبی هوادارای هلند رو ما نمیبینیم تا دوباره گلی که باعث این پایکوبی شد رو ببینیم ! :n02:
مرسی ، اینو خوب اومدی :) .

+

بعد چند دقیقه که از نشون دادن پلاتینی گذشته خودش میگه : (اول میخنده) ببخشید مث اینکه من بجای پلاتینی گفتم سربلاتر .:n09: (یاد خانوم شیرزاد بخیر:n09:)

+

اسپانیا نشون داد که دود از کنده بلند نمیشه ، ظاهرا دود از سرشون بلند شده :n02:

+

هلند 3 امتیاز اولو به جیب زد .

sasan.69
14-06-2014, 00:47
داداش بزن از کانال همسایه ببین:n02:

banii
14-06-2014, 01:04
داداش بزن از کانال همسایه ببین:n02:
دوست عزیز نگو که دلم خونه ...
از دیشب هرچی دنبال شبکه رایگان گشتم پیدا نکردم :n03:
بازی مکزیک-کامرونو از دست دادم
و سر بازی برزیل-کرواسی هم خون جیگر شدم ! (در طول 90 دقیقه شونصدبار srf و rsi فریز میشدند...)
روی یوتلست هم 1 یا 2 تا شبکه رایگان پخش دارند ، نمیدونم جهتام خوب تنظیم نیست یا پارازیته یا مشگل دیگه که تصویرشونو با اشگال دارم...

دیگه چه میشه کرد... ما هم فعلا با همین 3 دنبال میکنیم جامو...
امشب هم که هوادارای هر دوتیم هات بودند مث اینکه و زحمت سانسورچیا رو بیشتر کرده بودند گویا....

وین رونی
14-06-2014, 01:09
از جواد خان خبری نیست.دوباره تو قهر تشریف دارن؟

Ramin khuzestan
14-06-2014, 01:12
از جواد خان خبری نیست.دوباره تو قهر تشریف دارن؟
حالا یه بار هم که نیستش شما سراغشو میگیری؟ :n02:

MOHAMMAD2010
14-06-2014, 10:50
حالا پایکوبی هوادارای هلند رو ما نمیبینیم تا دوباره گلی که باعث این پایکوبی شد رو ببینیم !

اسپانیا نشون داد که دود از کنده بلند نمیشه ، ظاهرا دود از سرشون بلند شده
عالی بودن این دو تا

moraddad
14-06-2014, 11:10
این مربوط به فوتبال نمیشه ولی خیلی خوب بود :n02:

والیبال ایران برزیل که تموم شد 2 دقیقه مونده بود اسپانیا هلند شروع شه ، اومدن تو استودیو کاویانی با عجله گفت : " اصلا وقت نداریم ، میدونم میخواین فوتبال رو تماشا کنید، آنتن رو در اختیار دوستانمون قرار میدیم ؛ ما هم میریم یه گوشه از شدت خوشحالی اشک میریزیم " :blink: :n02:

Spaniuly
14-06-2014, 11:20
دوست عزیز نگو که دلم خونه ...
از دیشب هرچی دنبال شبکه رایگان گشتم پیدا نکردم :n03:
بازی مکزیک-کامرونو از دست دادم
و سر بازی برزیل-کرواسی هم خون جیگر شدم ! (در طول 90 دقیقه شونصدبار srf و rsi فریز میشدند...)
روی یوتلست هم 1 یا 2 تا شبکه رایگان پخش دارند ، نمیدونم جهتام خوب تنظیم نیست یا پارازیته یا مشگل دیگه که تصویرشونو با اشگال دارم...

دیگه چه میشه کرد... ما هم فعلا با همین 3 دنبال میکنیم جامو...
امشب هم که هوادارای هر دوتیم هات بودند مث اینکه و زحمت سانسورچیا رو بیشتر کرده بودند گویا....

مگه تورک ست رو دریافت نمی کنید؟ TRT 1 در واقع 2 تا هستش این 2 تا رو یه جا قرار بدید گاها سوئیچ میشن یعنی مثلا دیشب اولش یکیشون کد انداخته بود اون یکی باز بود بعد دوباره سوئیچ شد یعنی اونی که باز بود قفل شد اون یکی بازی شد 2 یا 3 بار این سوئیچ اتفاق افتاد این بدون سانسور دیدن فوتبال خیلی ارزش داره اونقدر ارزش داره الان قلبم گرفته:n02:

+ شنیدن سوتی های گزارشگران ایرانی زیاد هم جذاب نیست دیدن بدون سانسور فوتبال و اتفاقات حاشیه ایش باحال تره

نادر1368
14-06-2014, 11:46
این مربوط به فوتبال نمیشه ولی خیلی خوب بود :n02:

والیبال ایران برزیل که تموم شد 2 دقیقه مونده بود اسپانیا هلند شروع شه ، اومدن تو استودیو کاویانی با عجله گفت : " اصلا وقت نداریم ، میدونم میخواین فوتبال رو تماشا کنید، آنتن رو در اختیار دوستانمون قرار میدیم ؛ ما هم میریم یه گوشه از شدت خوشحالی اشک میریزیم " :blink: :n02:
آفرين:n08: ديروز آي خنديديم به اين حرف كاوياني!:n02:

jr07
14-06-2014, 11:51
کاش این بازی ژاپن ساحل عاج رو بدن خیابانی گزارش کنه
من که اون موقع خوابم ( دیگه دیدن 3 تا بازی پست سر هم کافیه ) ولی عوضش بچه ها میان و تو تاپیک از شاهکاراش یادی می کنن و دور همی یکمی می خندیم

banii
14-06-2014, 13:24
مگه تورک ست رو دریافت نمی کنید؟ TRT 1 در واقع 2 تا هستش این 2 تا رو یه جا قرار بدید گاها سوئیچ میشن یعنی مثلا دیشب اولش یکیشون کد انداخته بود اون یکی باز بود بعد دوباره سوئیچ شد یعنی اونی که باز بود قفل شد اون یکی بازی شد 2 یا 3 بار این سوئیچ اتفاق افتاد این بدون سانسور دیدن فوتبال خیلی ارزش داره اونقدر ارزش داره الان قلبم گرفته:n02:

+ شنیدن سوتی های گزارشگران ایرانی زیاد هم جذاب نیست دیدن بدون سانسور فوتبال و اتفاقات حاشیه ایش باحال تره
نه من جهتای هاتبرد، یوتلست،یاهست و بدر رو دارم. ترک ست مثل اینکه توی این خرابشده (مشهد) پوشش نداره.
دیشب هم مثل اینکه سانسورچیا خیلی زحمت کشیده بودند نه ؟:n03: (چون هر 4 کشور گروه b مردم فوق العاده ای دارند! )
+
نه من که اصلا برای گزارش ایرانی نمیبینم ... هیچ جذابیتی نداره این سوتی ها... اون سوتی ها رو هم اینجا گذاشتم گفتم شاید بچه ها خوششون بیاد:دی ... فقط از سر ناچاری فعلا با شبکه3 میگذرونم ...

sAeEd_kHaAn
14-06-2014, 13:25
پیمان یوسفی هم تو بازی دیشب پلاتینی رو بلاتر خطاب کرد بعد از چند دقیقه گفت : اشتباه لپی بوده وگرنه تشخیص بلاتر از پلاتینی کار سختی نیست :n02::n08:

farshidmm
14-06-2014, 14:10
پیمان :

حالا پایکوبی هوادارای هلند رو ما نمیبینیم تا دوباره گلی که باعث این پایکوبی شد رو ببینیم ! :n02:
مرسی ، اینو خوب اومدی :) .

+

بعد چند دقیقه که از نشون دادن پلاتینی گذشته خودش میگه : (اول میخنده) ببخشید مث اینکه من بجای پلاتینی گفتم سربلاتر .:n09: (یاد خانوم شیرزاد بخیر:n09:)

+

اسپانیا نشون داد که دود از کنده بلند نمیشه ، ظاهرا دود از سرشون بلند شده :n02:

+

هلند 3 امتیاز اولو به جیب زد .

شما هم که خودت سوتی دادی
سپ بلاتر نه سربلاتر :n09:

banii
14-06-2014, 14:24
شما هم که خودت سوتی دادی
سپ بلاتر نه سربلاتر :n09:
نه حروف ب و ر روی کیبرد کنار همند اشتباه تایپی بوده :n02: .

پ ن : نه راست میگید ، من فکر میکردم قبل اسمش آقا (sir) میگن... سر بلاتر، مثل سر الکس فرگوسن...

ei8ht
14-06-2014, 14:56
نه من جهتای هاتبرد، یوتلست،یاهست و بدر رو دارم. ترک ست مثل اینکه توی این خرابشده (مشهد) پوشش نداره.

آقا کی گفته ترکست مشهد پوشش نداره؟ :n02:
من همه ی بازی ها رو تا حالا از TRT 1 دیدم :n06:
رو یاهست هم دوتا شبکه هست که دیشب فقط اسپانیا هلند رو گذاشتن یکی افغانیه یکی روس

Mohammad Yek110
14-06-2014, 16:29
دیشب پیمان یوسفی به اسپری محو شونده گفت اسپری محو کننده :n08:

banii
14-06-2014, 16:32
کلا" چرا اسمشو گذاشتند محو شونده ؟
چیو محو میکنه ؟
احیانا منع کننده نیست ؟ (چون جلو اومدن دیوار دفاعی رو از اون خط منع میکنه)

Mohammad Yek110
14-06-2014, 16:57
کلا" چرا اسمشو گذاشتند محو شونده ؟
چیو محو میکنه ؟
احیانا منع کننده نیست ؟ (چون جلو اومدن دیوار دفاعی رو از اون خط منع میکنه)
چون بعد چند دقیقه محو میشن و آثارشون دیده نمیشه
اسم انگلیسیشون vanishing spray هست که همونطور که میدونین vanishing یعنی محو شونده (disappear suddenly and completely)

albertxx
14-06-2014, 17:17
البته دوستان اسپری درست نیست !!

فرهنگستان لغت گفتن بگید افشانه !!! :n02:

واقعا این وسط این فرهنگستان لغت چی میخواد از جون ما ؟؟
همینجوری نمیشه گزارش این مجری ها رو تحمل کرد چه برسه به اینکه بخوان ترجمه هم بکنن !!

آخه افشانه واقعا معنی اسپری رو میده ؟؟؟ :n02:

Sh-Meteor
14-06-2014, 18:09
حذف شود...

ragbar12
14-06-2014, 18:34
همين چند لحظه پيش برنامه محصوص جام جهاني شبكه ورزشو نگاه ميكردم مجري برنامه همون كه سبيلاش ادمو ياد رستمو اسفنديار ميندازه:n02: به جاي گفتن نام روژه ميلا ستاره سابق تيم ملي كامرون حول شد زبونش نچرخيد گفت روژه ميلاد !:n02:

Arash4484
14-06-2014, 19:54
جواد خیابانی عزیز اومدن...:n19:

اسپری موقت... افشانه محو شونده ...ولش کن "برف شادی" عنوان جالبتریه:n02:

banii
14-06-2014, 20:24
استاد جواد خیابانی :

برزیل با برد مقابل کرواسی ، مکزیک برابر کامرون ، شیلی برابر استرالیا و حالا چهارمین تیم از امریکای جنوبی "عرض کردم اگر مکزیک رو هم جزو اونا حساب کنیم" چهارمین تیم اون قاره که بازی رو میبره !!

farshidmm
14-06-2014, 20:25
مکزیک رسما جزو امریکای لاتینه ولی خیابانی همش میگه اگر مکزیک رو هم جزو امریکای لاتین به حساب بیاریم!
و از دیگر اظهار نظرهای تاریخی ایشون: اینکه 21 نفر نتیجه بازی هلند - اسپانیا رو درست پیش بینی کردن نشان دهنده درک بالای مردم ایران از فوتباله :n04:
خوب تو دو سه میلیون نفر 21 نفر هم شانسی زدن 5 - 1 دیگه کجاش نشان دهنده درکه؟ :n02:

نه حروف ب و ر روی کیبرد کنار همند اشتباه تایپی بوده :n02: .

پ ن : نه راست میگید ، من فکر میکردم قبل اسمش آقا (sir) میگن... سر بلاتر، مثل سر الکس فرگوسن...

سِر لقبی هست که مخصوص بریتانیایی هاست و خود بریتانیایی ها به شخصیت های مهم خودشون میدن و هیچ شخص غیر بریتانیایی لقب سر نداشته تا حالا

Arash4484
14-06-2014, 20:33
برزیل با برد مقابل کرواسی ، مکزیک برابر کامرون ، شیلی برابر استرالیا و حالا چهارمین تیم از امریکای جنوبی "عرض کردم اگر مکزیک رو هم جزو اونا حساب کنیم" چهارمین تیم اون قاره که بازی رو میبره !!

مکزیک رسما جزو امریکای لاتینه ولی خیابانی همش میگه اگر مکزیک رو هم جزو امریکای لاتین به حساب بیاریم!
مکزیک جزء آمریکای لاتین محسوب میشه ولی جزء آمریکایی جنوبی خیر.

در کنفدراسیون کونکاکاف(آمرکای شمالی -مرکزی -حوزه کارائیب) هم قرار داره.

من نشیندم خیابانی اینو کی گفت ولی اگر نقل قول اول باشه درست گفته.در اینجا بنده خدا تاکید کرده که سوتی نده خوب بازم دوستان تاکیدش رو در نظر نگرفتن.:n02:

banii
14-06-2014, 20:33

مکزیک در آمریکای شمالی هست ، اون 3 تیم دیگه آمریکای جنوبی اند ...
از نظر فدراسیونی هم جدایند... مکزیک کنکاکاف و اون 3 در کونمبول
فقط هر 4 تاشون زبونشون اسپانیاییه که جزو آمریکای لاتین محسوب میشند ....

Reza31001
14-06-2014, 20:40
و از دیگر اظهار نظرهای تاریخی ایشون: اینکه 21 نفر نتیجه بازی هلند - اسپانیا رو درست پیش بینی کردن نشان دهنده درک بالای مردم ایران از فوتباله :n04:

خوب تو دو سه میلیون نفر 21 نفر هم شانسی زدن 5 - 1 دیگه کجاش نشان دهنده درکه؟
خواستم بیام همین رو بگم ...

یعنی نشون میده هیچی بارش نیست
فقط و فقط یه چاپلوس به تموم معنا که فقط بلده از ایران و ایرانی تعریف کنه
الان واقعا این 21 نفر هیچی تو کل دنیا شما یه تحلیل قبل بازی بیار که نشون بده هلند طبق اتفاقات فوتبالی میتونست همچین بردی بیاره

بعد گیرم این دوستان هم به خاطر درک بی نظیرشون از فوتبال نتیجه رو درست پیش بینی کردن پس کل اون چند میلیون دیگه همچین درک فوتبالیشون بالا نیست دیگه
بعد الان ایران میشه اون 21 نفر و نه اون چند میلیون؟

بعد عمری فقط چند دقیقه گزارش حاجی رو دیدم:n21:
نصفش که درباره والیبال بود و نصفش این

یا برگشته میگه بازیکن کلمبیا خودش باید میزد نباید پاس میداد
دلم میخواست جلوم بود بهش میگفتم از کی تا حالا گزارشگر برای بازیکن تو زمین تعیین تکلیف میکنه؟ شما خودت چند بار تو همچین موقعیتی بودی که نظر میدی؟
حداقل بگو اگه خودش میزد میتونست بهتر باشه نه اینکه تعیین تکلیف میکنی

این صدا و سیما یه شبکه بزنه بازیها رو بدون گزارشگر پخش کنه من یکی که بدجور استقبال میکنم!

banii
14-06-2014, 20:48
برزیل کرواسی رو زد و داغون کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امشب این تاپیک چند صفحه قراره بره جلو ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash4484
14-06-2014, 20:52
این صدا و سیما یه شبکه بزنه بازیها رو بدون گزارشگر پخش کنه من یکی که بدجور استقبال میکنم!
در هنگام مسابقات مهم بجای اینکه در کانال ورزش پخش تکراری تکواندو و اتوموبیل رانی و ... که الان شاید یک به میلیون بیننده داره را داشته باشیم، اگر این طرح رو اجرا کنند(پخش در کانال ورزش با صدای استادیوم) فکر میکنم بازخورد بهتری داشته باشه برای خودشون هم. (همونطور که واضحه بغیر از هنگام همزمانی ها مثل الانِ فوتبال-والیبال)

-خیابانی با تپقی تاکید کرد آمریکای لاتین، توجیهش کردن:n02:

Milad4171
14-06-2014, 21:15
خیابانی : امروز بدشانسی یقه ی تیم یونان رو گرفته

پ ن : بچه های تیم ایران مراقب یقه هاشون باشن :n09:

+

خیابانی : چقدر با هوش بازی کرد . این بازیکن

Ramin khuzestan
14-06-2014, 21:37
پیش بینی میکنم بازی ژاپن ساحل عاج که 5:30 صبح هست رو علیفر گزارش میکنه
خبری از محمدرضا احمدی نیست!:n13:

farshidmm
14-06-2014, 21:41
مکزیک جزء آمریکای لاتین محسوب میشه ولی جزء آمریکایی جنوبی خیر.

در کنفدراسیون کونکاکاف(آمرکای شمالی -مرکزی -حوزه کارائیب) هم قرار داره.

من نشیندم خیابانی اینو کی گفت ولی اگر نقل قول اول باشه درست گفته.در اینجا بنده خدا تاکید کرده که سوتی نده خوب بازم دوستان تاکیدش رو در نظر نگرفتن.:n02:

خیابانی فقط گفت امریکای لاتین اسمی از آمریکای جنوبی نیاورد
حداقل تو نیمه اول که من این پستو گذاشتم نگفته بود
به هر حال از نظر مفهوم سیاسی و فرهنگی مکزیک هم جزو امریکای لاتینه

Sh-Meteor
14-06-2014, 22:02
خیابانی قبل از شروع مسابقه رو به عادل: اسم برنامه تون چیه؟؟ بیست چهارده؟؟:n13: اتفاقا چه اسم .... ( مثلا تا حالا اسمشو نشنیده بود!!! )
.
نیمه ی اولم مثلا اومد بگه که اسپری محو شونده چیه که میگه یه چیزیه مثل برف شادی :n04: که ...

Mr.Pooya
15-06-2014, 00:39
سلام

استاد خیابانی امروز که بازیکن یونان از زمین رفت بیرون و به همه بازیکن های رو نیمکت دست داد گفت " ببینید چقدر با اخلاق هست و با اینکه ۲ تا گل خوردن ولی با همه دست میده. این می تونه درس خوبی برای بازیکن های ما باشه "

درس خوبی برای بازیکن های ما باشه !

albertxx
15-06-2014, 01:36
خدا رو شکر بازی مهم ایتالیا - انگلیس رو دادن به عادل !!

:n01:

THe DARk NighT .98
15-06-2014, 10:46
با هم نگاهی خواهیم داشت به گاف های جواد خیابانی در اولین گزارش جام جهانی اش:

-«کلمبیا یا می برد یا شکست می خورد یا بازی مساوی می شود!»

- حالا مهاجم کلمبیا هست و تنها (!!!) مدافع رو به روش. یک نفر هم سمت راسته یکی هم سمت چپه.

- بله داور از اسپری هایی استفاده میکنه که مثل برف شادى خودمونه.- ابروی بازیکن اروگوئه هم خوب شد!

- دروازه بان یونان، بازیکن گرانادا هست. اونا همین چند وقت پیش در بازی برابر بارسلونا پیروز شدن و حتی بازی رو بردن.

- این بازیکن هم اسمش رو پشت لباسش نوشته.-

-فوتبال امریکای لاتین اروپای لاتین رو میبره.

- اولین تعویض برای یونان آغاز میشه.

- دیشب از ٧٥ میلیون ٢١ نفر بازی هلند و اسپانیا ۵ - ۱ رو درست پیش بینی کردن که این نشون دهنده بالا رفتن شعور فوتبالی مردم هست.

- اگه بازی کلمبیا - یونان دوستانه بود ده نفرم نگاه نمی کردن.

- از مرکز زمین به میانه میدان می فرسته.

- ببینیم ضربه رو چه جور میزنه ... اصلا نمی زنه!

- این بازیکن ترک تباره ... جزو ترکیه ای هایی است که در یونان رشد کرده.

- سوکراتس برای یونانی ها و به زبان ما سقراط برای یونان بازی می کنه.

farshidmm
15-06-2014, 13:50
این فلیکس بریش داور آلمانی رو هر کدوم از گزارشگرا اسمشو هر جوری دلشون بخواد تلفظ می کنن
بعضیا میگن فلیکس بریچ
بعضیا میگن فلیکس بریش
یوسفی تو فینال یورولیگ میگفت فلیکس بوروش!!
محمدرضا احمدی دیشب میگفت فلیکس بریخ!
فکر کنم در آینده شاهد نوآوری های دیگری هم در تلفظ اسم ایشون باشیم!

A.N.A.P
15-06-2014, 14:13
25 گاف جواد خیابانی در گزارش بازی کلمبیا - یونان

۱. میشه گفت اروگوئه یا میبره یا میبازه یا مساوی میکنه.
عادل: اینو خودت تنها گفتی؟
۲. بله، داور از اسپری‌هایی استفاده میکنه که مثل برف شادی خودمونه.
۳. خطاب به فردوسی‌پور: اسم برنامه‌تون چیه. (وی اسم برنامه‌ای که در آن حضور دارد را نمی‌داند؛ آن هم در حالی که یک هفته‌ای از پخش آن می‌گذرد)
4. بازیکن کلمبیا که ابروش تازه خوب شده (ظاهرا بازیکن اسم ندارد)
۵. مهندس الکتریک
۶. حالا مهاجم کلمبیا هست و تنها (!!!) مدافع رو به روش. یک نفر هم سمت راسته یکی هم سمت چپه. (یپس، تنها اوست و مدافع رو به رو، یکی هم این طرف، یکی هم اونطرف، پنجمین یونانی هم اضافه شد)
7. از یک تیم از آرژانتین که مارادونا رو داشت (باز هم اسم مجهول اصلی است)
۸. دروازه‌بان یونان، بازیکن گرانادا که همین چند وقت پیش در بازی برابر بارسلونا پیروز شدن و حتی بازیو بردن
۹. او هم اسمش رو پشت لباسش نوشته (باید چه چیزی نوشته باشد؟)
۱۰. اگه بازی کلمبیا - یونان دوستانه بود، 10 نفرم نگاه نمیکردن
۱۱. تیمی که در ٨ مسابقه گل نخوره قطعا از وضعیت دفاعی شرایط خوبی داره!!!
۱۲. ببینیم ضربه رو چه جور میزنه ... نمیزنه!!!!
۱۳. دارن تو محوطه جریمه خودکشی می‌کنن. نزدیکه گل بشه
۱۴. این بازیکن ترک‌تباره ... جزو ترکیه‌ای‌هایی است که میشه گفت در یونان رشد کرده
۱۵. اینجا هم کرواسی رو زد و داغون کرد
۱۶. با شنیدن نام کلمبیا اونا که اهل مطالعه‌ن یاد اون نویسنده فقید هم میفتن؛ کلمبیا یه نویسنده معروف به اسم گابریل گارسیا مارکز داره!
۱۷. از مرکز زمین به میانه میدان می‌فرسته
۱۸. فوتبال آمریکای لاتین اروپای لاتین رو میبره
۱۹. با ابروی شکافته خودش کارو تموم میکنه
۲۰. ساعتای جدید فیفا. جام، جام تکنولوژیه!!!!!
۲۱. اولین تعویض برای یونان آغاز میشه
۲۲. دیشب از ٧٥ میلیون ٢١ نفر بازی هلند و اسپانیا ۵ - ۱ رو درست پیش‌بینی کردن که این نشون‌دهنده بالا رفتن شعور فوتبالی مردم هست
۲۳. استرالیا تیم اول آسیاست!!!
۲۴. به زبان ما سقراط برای یونان بازی می‌کنه
۲۵. توپ طراحی جدیدی داره و میشه گفت با آخرین متدِ تکنولوژی ساخته شده

منبع : nwsm.ir/TgzQD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

banii
15-06-2014, 14:22
عادل: اینو خودت تنها گفتی؟
جدی اینو هم عادل گفته ؟! :n26:

۱۶.
با شنیدن نام کلمبیا اونا که اهل مطالعه‌ن یاد اون نویسنده فقید هم میفتن؛ کلمبیا یه نویسنده معروف به اسم گابریل گارسیا مارکز داره!
من فقط یاد شکیرا میفتم . :n05:

vivabarca
16-06-2014, 01:03
سیانکی: در فوتبال امروز، بازیکن هایی که سنشون از 35 رد میشه ازشون به عنوان پیشکسوت استفاده میشه! :blink:

kenzu
16-06-2014, 01:07
خنده دارترینش بازیه استرالیا - شیلی بود گزارشگر به جای سرخ پوشان شیلی چندبار گفت سرخ پوستان شیلی :n08:

OSEN
16-06-2014, 10:59
دیشب سیانکی یه اصرار الکی داشت رو اینکه گل دوم باید به نام بنزما نوشته بشه.
خیلی واضح بود که گل باید "گل بخودی" ثبت بشه، نبود ؟

پ.ن: بالاخره ازین تکنولوزی خط دروازه هم استفاده ی خوبی شد.

A.N.A.P
16-06-2014, 11:47
مزدک میرزایی رفته برزیل ولی داشت با تصاویر شبکه 3 گزارش میکرد !

دیشب بازی آرژانتین بوسنی تماشاگرا همه آروم نشسته بودن ، فقط یک تماشاگر آرژانتینی داشت بینشون ژانگولر بازی در می‌آورد . مزدک میرزایی هم تیکه انداخت گفت اگه این تماشاگر تا آخر بازی همین جوری بخواد ادامه بده معلوم نیست چه بلایی سرش میاد :n02:

farshidmm
16-06-2014, 13:15
مزدک میرزایی رفته برزیل ولی داشت با تصاویر شبکه 3 گزارش میکرد !

دیشب بازی آرژانتین بوسنی تماشاگرا همه آروم نشسته بودن ، فقط یک تماشاگر آرژانتینی داشت بینشون ژانگولر بازی در می‌آورد . مزدک میرزایی هم تیکه انداخت گفت اگه این تماشاگر تا آخر بازی همین جوری بخواد ادامه بده معلوم نیست چه بلایی سرش میاد :n02:

مزدک هنوز نرفته برزیل و بازی امشب رو هم از ایران گزارش می کنه

malkemid
16-06-2014, 14:08

یکی بگه من چرا باید پول بدم تفسیر!! خیابانی رو گوش کنم؟:دی

A.N.A.P
16-06-2014, 15:52
مزدک هنوز نرفته برزیل و بازی امشب رو هم از ایران گزارش می کنه

مثل اینکه مزدک برزیل نرفته . ولی بازی امشب رو محمد رضا احمدی (:n21:) گزارش میکنه :

محمد رضا احمدی گزارشگر بازی ایران و نیجریه شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Pooya
17-06-2014, 01:14
سلام

دوستان گزارشگر بازی ایران - نیجریه کی بود ؟ من فقط از رو صداش میشناسمش :n02:

خیلی رو مخ بود. آدم استرس داشت که ایران گل نخوره این هم تا نیجریه یک شوت میزد با اختلاف 10کیلومتر از کنار دروازه می رفت بیرون هی داد می زد و می گفت ضربه خطر ناکی بود یعنی می خواستم دست بندازم خفش کنم انقدر استرس می داد به آدم :n02:

robert
17-06-2014, 01:16
سلام

دوستان گزارشگر بازی ایران - نیجریه کی بود ؟ من فقط از رو صداش میشناسمش :n02:

خیلی رو مخ بود. آدم استرس داشت که ایران گل نخوره این هم تا نیجریه یک شوت میزد با اختلاف 10کیلومتر از کنار دروازه می رفت بیرون هی داد می زد و می گفت ضربه خطر ناکی بود یعنی می خواستم دست بندازم خفش کنم انقدر استرس می داد به آدم :n02:

محمد رضا احمدی

vahidgame
17-06-2014, 20:24
بالاخره به استاد علیفر هم یه بازی دادن :n29:
توی بازی بلژیک با الجزایر علیفر اصرار داره اسم دروازه بان الجزایر رو کامل بگه!
در صورتی که می تونه راحت بگه امبولی به جاش هی میگه رئیس آدریان امبولی یعنی مشخصه کاملا از گفتن اسم کامل اون خیلی خوشش اومده :دی
مثلا اگه بازیکن یه چند تا پیشوند و پسوند دیگه هم داشت مثل حسن و قلی و ... هم احتمالا می خواست کامل بگه :دی
به دفاع خطی هم فعلا گیر نداده و احتمالا در ادامه شاهد کارشناسی اون در مورد دفاع خطی خواهیم بود

ویرایش:
نیمه اول بازیکن بلژیک به نام VERTONGHEN رو ورتونگن تلفظ می کرد ولی حالا این ورتونگن تبدیل شد به فرتونخن
حالا کاری نداریم کدوم تلفظ درسته ولی آخه یکی نیست بگه گزارشگر حرفه ای قبل بازی مگه در مورد تیما مطالعه نمی کنی که بین نیمه تازه یادت می افته که تلفظ صحیح اسم بازیکن چیه؟!
احتمالا تازه نیمه دوم تصمیم به استفاده از گوگل کرده :دی

allinone
17-06-2014, 20:36
استاد فرمودند
بيرون مياد دروازه

SHAKERDOOST
17-06-2014, 21:27
سرهنگ فرمودند 20دقیقه باقی مونده و توی فوتبال در 20دقیقه میشه 20تا گل زد!! :n04::n14::n02::n19:

Arash4484
17-06-2014, 21:38
توی بازی بلژیک با الجزایر علیفر اصرار داره اسم دروازه بان الجزایر رو کامل بگه!
ترفنده...اونچه رو بلده هی تکیه میکنه تا وقت بگذره، چون اسم بسیاری از بازیکنها رو نمیدونه و به خودش زحمت نمیده از یکی دو روز قبل برای پول مفتی که میگیره کاری کنه و اسمی رو یاد بگیره و چهره ای رو بشناسه
از دقیقه 85 استاد رسمی شعروور میگفت، دیگه خودشم خسته شده بود...چهار بار بیشتر اسم بازیکنی رو نیاورد...توپ میره به جناح چپ...خوب منم دارم میبینم...دقیقه هشتاد و نهه...منم که میتونم اینجوری گزارش کنم....دقیقه نوده ... رادیوست انگار...این الجزایر گلزن نیست و من بشخصه فکر میکنم گل نزنه ولی خوب در فوتبال تا دقیقه و لحظات آخر چیزی قابل پیش بینی نیست...سی ثانیه از وقتم اینجوری کشته شد دیگه چی بگیم...هوادارای الجزایر پرچم کشورشون رو تکون میدن، البته هواداری بلژیکن...بکش سوتو دیگه...ممکنه الجزایر از این نتیجه خوشنود باشه...یعنی این موبلونده اسمش چی بود...و سوت پایان...

erfan226
17-06-2014, 21:45
خدایی کلا گزارشگرامون یکی از یکی فاجعه ترند!
تو بازی ایران،بچه ها از وسط زمین شوت می کردن،طرف می گفت گل..:n16:..گل!:n02:

h-blade
17-06-2014, 21:53
خدایی این سرهنگ بساط شادی و خنده مارو فراهم کرد....

فکر کنم 20 دقیقه از بازی به خاطر اسم دروازه بان الجزار هدر رفت....:n02::n08:

albertxx
17-06-2014, 22:00
سرهنگ فرمودند 20دقیقه باقی مونده و توی فوتبال در 20دقیقه میشه 20تا گل زد!! :n04::n14::n02::n19:

فکر کنم منظورش والیبال بود !!
تو فوتبال گل بزنن تا بیان وسط زمین بازی رو شروع کنن میشه 2 دقیقه !! :n02:

علیفر و خیابانی نباشن دلمون به چی خوش باشه ؟؟
بزارید لبخند رو لبامون باشه !!!

farshidmm
17-06-2014, 22:05
فکر کنم منظورش والیبال بود !!
تو فوتبال گل بزنن تا بیان وسط زمین بازی رو شروع کنن میشه 2 دقیقه !! :n02:

علیفر و خیابانی نباشن دلمون به چی خوش باشه ؟؟
بزارید لبخند رو لبامون باشه !!!

خوب بعضیا لبخند رو لباشون میشینه و تفریح می کنن
ولی واقعا خیلیا هم هستن با شنیدن چرت و پرتای اینا عصبی میشن و جوش میارن :n02:

Demon King
17-06-2014, 22:10
خوب گزارشگری که 90 دقیقه گزارش میکنه, از نظر من یه سوتی یا اشتباهی بین حرفاش باشه, خیلی هم غیر طبیعی نیست. حتی عادل فردوسی پور هم که بسیار مسلط به گزارش ها هست, گاهی اوقات اشتباه میکنه.

و سوتی دادن همچین کار ناپسندی نیست .

:n10:

hossein blak
17-06-2014, 22:23
خوب گزارشگری که 90 دقیقه گزارش میکنه, از نظر من یه سوتی یا اشتباهی بین حرفاش باشه, خیلی هم غیر طبیعی نیست. حتی عادل فردوسی پور هم که بسیار مسلط به گزارش ها هست, گاهی اوقات اشتباه میکنه.

و سوتی دادن همچین کار ناپسندی نیست .

:n10:

دقیقا درسته ,گزارش گر بیچاره باید 90دقیقه فقط برای شما گزارش کنه ,خب معلومه وسط گزارشش یه سوتی هم بده.:n05:

albertxx
17-06-2014, 22:48
سوتی جواد خیابانی تو همین 10 دقیقه اول بازی !

به طور حتم الان کل کشور برزیل تعطیله و همه دارن این بازی رو میبینن (( منازل - مغازه ها و .... :n02: ))

الان منزل چطور تعطیل میشه ؟؟؟

------

به طور حتم کسایی که زرد پوشیدن طرفدار برزیل هستن !!

-------

الان نوبت مکزیکی ها هست که رو به پاس های تکضرب با همون تیکی تاکا بیارن !!! :n01:

befermatooo
17-06-2014, 22:49
جواد خیابانی :

تماشاگرانی که لباس زرد دارند مسلماً طرفدار برزیل هستند . :n08:

ورزشگاه 26 متر از سطح دریا بالاتره و میشه گفت هم سطح هستند !

Sepehr SS
17-06-2014, 22:59
من باورم نمیشه صدا سیما بازم به این خیابانی بازی میده گزارش کنه، خیابانی هم میخواد لج مردم رو در بیاره خودش عمدا چرت و پرت زیاد میگه، قبلا اینقدر افتضاح نبود.

chapanah
17-06-2014, 23:04
سوتی جواد خیابانی تو همین 10 دقیقه اول بازی !

به طور حتم الان کل کشور برزیل تعطیله و همه دارن این بازی رو میبینن (( منازل - مغازه ها و .... :n02: ))

الان منزل چطور تعطیل میشه ؟؟؟

------

به طور حتم کسایی که زرد پوشیدن طرفدار برزیل هستن !!

-------

الان نوبت مکزیکی ها هست که رو به پاس های تکضرب با همون تیکی تاکا بیارن !!! :n01:

سن پدر بزرگ من رو داره هنوز میاد گزارش می کنه :n27:

مانی ک
17-06-2014, 23:13
وای دیدین خیابانی یهو رفت رو دور تند؟؟؟ترکیدم از خنده:n02:

mohammad.asghari
17-06-2014, 23:24
بازیکن برزیلی مث ژیمناستیک کارا 180 درجه باز میکنه و تک میزنه=))

moraddad
17-06-2014, 23:29
کلنل علیفر این فصل توو بازی لیورپول "ضربه ی موزی شکل" رو بهمون معرفی کرده بود ...

امشب از ضربه های آرام و "پنبه ای" (!!) پرده برداری کرد ! :blink:

این آدم گناه داره خوب :n02:

بی باک بی بال
17-06-2014, 23:43
حالا اینقدر به این بدبخت گیر بدید تا دیگه نیاد گزارش کنه همین یه دونه برنامه شادم تعطیل بشه :n19:

A.N.A.P
17-06-2014, 23:55
آقا اینقد به این خیابانی گیر ندین. بخدا از علیفر و خیلی های دیگه بهتره.

A.N.A.P
18-06-2014, 00:03

befermatooo
18-06-2014, 00:11

من از وقتی که خیابانی تو برنامه تست گزارشگری بچه های مردمو تحقیر میکرد و نمره صفر بهشون میداد ، تنفرم ازش بیشتر شد .

banii
18-06-2014, 00:14
من از وقتی که خیابانی تو برنامه تست گزارشگری بچه های مردمو تحقیر میکرد و نمره صفر بهشون میداد ، تنفرم ازش بیشتر شد .
چه یادآوری ای کردی!:happy:
چقدر میخندیدیم سر اون برنامه:biggrin:
خدایا این شادیا رو از بچه های این مملکت نگیر... :n26:

پ ن : ولی جواد خیابانی مرد نازنین و دوست داشتنی ایه ... ته دلش هیچی نیست بخدا! :))))))
من که دوستش دارم خیلی هم...
همینکه هر موقع فلش بک زده میشه به بازی تاریخی استرالیا - ایران توام با صدای اونه ، باعث تمایزش با بقیه شده... یک حس نوستالوژی داره...

ضمنا امشب سرهنگ سنگ تموم گذاشت .... دیگه بی انصافیه اگه ملت فقط به خیابانی گیر بدند و از کنار چنین شاهکاری به سادگی رد بشند (البته من ایشونو هم دوست دارم :) به همین دو فرد هم رای دادم...)

malkemid
18-06-2014, 00:23
کلنل علیفر این فصل توو بازی لیورپول "ضربه ی موزی شکل" رو بهمون معرفی کرده بود ...

امشب از ضربه های آرام و "پنبه ای" (!!) پرده برداری کرد ! :blink:

این آدم گناه داره خوب :n02:

آقا این ضربه موزی شکل چیه داستانش؟ مردم از خنده!

Mr.Pooya
18-06-2014, 00:28
برف شادی :n02: کارت زرد بگیران :n02: چشمه ای از علم استـــــاد خیـــــابانی

Arash4484
18-06-2014, 00:55
امشب جوادخان غوغا کرد...مساله فقط سوتی دادن نیست و ضعف گزارشگریه که آزاردهنده است وگرنه سوتی و هر از گاهی تیکه ای، که میتونه خنده ای هم بر لب بیاره...
نمیدونم چرا چهره های مستعد رو نمیزارن بیان بالا(مثل گزارشگر خوبی که کانال ورزش داره و از دلایلش که این افراد جدید خیلی در خاطره ها نیستند همین ندادن بازیهای کافی و مهم به این افراده)
بخوبی مشخصه یک دارودسته بازیِ گزارشگری در صداوسیما حاکمه(مافیایی کوچک در دل مافیایی بزرگ:n09:)

نکته جالبی که در بازی اخیر برایم مکشوف شد! این بود که سیما مشکلش با لباس و سرووضع خانمهای حاضر در ورزشگاه نیست، بلکه بطور کلی با نمایش نسوان حاضر در استادیوم با پوشیده ترین لباسها و در گوشه ای ترین بخش تصویر هم درگیره... و گویا بدنبال اینه که با نمایش دادن تک جنسیتی بازی، خدای نکرده فرهنگسازیی چیزی رخ نده.

Morteza4SN
18-06-2014, 01:06
قبلاً بازی ژاپن - ساحل عاج رو دادن علیفر گفتم خودشونم یه چیزی می‌دونن که امشب با خیابانی یکجا نازلش کردن :n09:

نکته‌ی قابل توجه وقتیه که خودشون در مقام قضاوت و کارشناسی نشستن:

آقای گزارشگر / زمانی برای تحقیر بچه ها!

مهدی رستم‌پور/خبرلایو - هدف برنامه «آقای گزارشگر»: “ببینید زبان منتقدان ما پشت میکروفن بند می‌آید. پس آگاه باشید که گزارشگران خودمان شق‌القمر می‌کنند.”

*با فرم مسابقه آکادمی گ… تهیه شده، جای خالی برنامه نوروزی مردان آهنین را هم پر کرده. فقط جای فرامرز خودنگاه در هیات داوران خالی است.

*یکی از شرکت‌کنندگان به آقای علیفر گفت گزارشگری از نظر من هنر است. علیفر به نشانه تایید، سر تکان داد!

*مزدک نمره کم می‌کند به خاطر بلد نبودن اسامی بازیکنان ساوتهمپتون! خاطرش هست بازی اردن که از یک هفته قبل می‌دانست باید گزارش کند، اما تا آخر مسابقه یعقوب کریمی را به جا نیاورد.

*اسکندر کوتی به ضعف اطلاعات شرکت‌کننده‌ها گیر می‌دهد! کوتی آن سالها مرد خوبی بود. فقط هرگز با این موضوع کنار نیامد که گرچه املای اتریش و استرالیا شبیه است، اما تیمهای ملی متفاوتی دارند.

*انتقاد مزدک از همه: “خیلی استرس داری.” مزدک عزیز در نخستین گزارشش، کمک عادل نشسته بود برای بازی ضبطی یووه. فقط یک دقیقه حرف زد! عادل بعد از معرفی مزدک به عنوان همکار جدید گفت: آنجلو پروتزی مصدوم شده آقای میرزایی. برای شروع، از میکل آنجلو رامپولا برامون بگو. اولین جملات مزدک در تلویزیون بود اما تپش پرصدای قلب و ئه ئه گفتن‌هایش نگذاشت بفهمیم رامپولا چی بالاخره؟

*داوران نگفتند که عطا بهمنش برجسته‌ترین گزارشگر تاریخ رادیو تلویزیون در هر دو رشته “فوتبال و کشتی” است. چون با بداهه‌پردازی خلاقانه و بکارگیری سنجیده‌ترین عبارت‌ها، مسابقه را حکایت می‌کرد. موسیقی متن بازی از حنجره او در می‌آمد.

*مبدا تاریخ گزارشگری، بازی ایران و استرالیا نیست. مجید وارث، راوی بی بدیل فوتبال و کشتی ایران در دهه ۶۰ انگار اصلاً وجود نداشته. داوران، همدیگر را مثال‌ می‌زنند برای شرکت‌کنندگان! یاد نمی‌کنند از بیان شیوای مانوک خدابخشیان. یا حبیب روشن‌زاده، نقال امجدیه در دهه برلیان فوتبال ایران.

*تلویزیونی که عذر مهدی احمدی مطلع‌ترین گزارشگر فوتبالش را “به جرم جوانی” در ۲۲ سالگی خواسته، در این برنامه از نونهالان زیر ۱۰ سال هم تست گرفته!

*مجید صالح کودک ۹ ساله را مواخذه می‌کند که چرا اسم تیم محلتان را گذاشته‌اید الاتحاد! صالح گمان می‌کند اسم و فامیل خودش مانند اسامی تیم‌های ثامن الحجج، البدر بندر کنگ، فتح، فجر و…، از بارگاه هخامنشیان دست به دست شده رسیده به ما.

*هوشنگ نصیرزاده بارها شغل شرکت کنندگان را پرسید و گفت بهتر است بروند دنبال همان شغل! آیا رواست چنین اهانتی، وقتی می‌گوییم این ۱۰۰ نفر را از بین بیست هزار متقاضی گلچین کرده‌ایم؟!

*علیفر، کوتی، پیمان و… به متقاضیان گزارشگری نگفتند: بدون وقت گذاشتن برای دستور زبان فارسی، فردا روز در بهترین حالت، می‌شوید یکی مثل ما...

moraddad
18-06-2014, 01:29
آقا این ضربه موزی شکل چیه داستانش؟ مردم از خنده!

:n02:

بازی لیورپول اورتون بود فکر کنم ، سوارز از پشت شانزده و نیم متر یه ضربه آزاد هیولا زد ،تصویر فریــــز شده رو که داشت نشون میداد سرهنگ از خود بیخود شد گفت ضربه موزی شکل سوارز رو میبینید ... در واقع توپ به شکل یک مووووووووز ( دقیقا با همین غلظت گفت :n02: ) وارد دروازه میشه !

البته بنده خدا یه چیزایی شنیده بودا ...

A banana kick is an off-center kick that makes the ball curve or suddenly change direction before dropping to the ground

ولی خوب بد مطرحش کرد دیگه :n02::n02:

اما خدایی "ضربه پنبه ای " دیگه شوخی بدی بود ! :n27:

farshidmm
18-06-2014, 01:44
خیابانی: برزیلیها چون از بچگی حرکات موزون انجام میدن بدن های نرمی دارن

ragbar12
18-06-2014, 02:47
خياباني درباره ويليان حرف ميزنه
قبلا موهاشو ميبافت ولي الان پوفي كرده موهاشو پفي كرده:n02:.

دقايق اخر بازي نيمار ميخواد ضربه رو بفرسه رو دروازه
خياباني يعني ورزشگاه ميتركه يا نه؟ ...... گل.....نه .... نميتركه:n02:

SA3EDLORD
18-06-2014, 03:26
استاد خیابانی : الان تمام کشور برزیل تعطیله ، منازل ،مغازه ها ، اداره ها!
منازل :n29: منازل :n04: منازل:n28:

Arash4484
18-06-2014, 03:39
هم اکنون...بعد از یک بازی کسل کننده در بامدادان....
فردوسی پور داره ازبی خوابی داره سر به کله میره، پیله ها ورم کرده، چشما دودو زن، یه حالی:n02:
هی آیتم ها رو میپیچونن میگن مزاحم مردم خوبمون نشیم...بابا مزاحم من باشید چاره اش فشار یک دکمه روی ریموته:n19:
بگو خوابم میاد چرا میندازی گردن ما:n02:

Soroush HD
18-06-2014, 06:05
آخه دیگه سوتی هم در یک حدی.این استاد خیابانی میدونه انقدر سوتی داده که سوژه ی عام وخاص شده.بازم از این کاراش دست برنمیداره.خو برادر من قبل از هر مسابقه یکم فکر کن چی میخوای بگی یا در حین مسابقه قبل از حرف زدنات فکر کن تا انقدر سوجه نشی.بطور مثال دیروز دقیقه 85 بود چی بود==>استاد:الان ممکنه با این ضربه نیمار ورزشگاه بترکه.....می............نه نمیترکه........:n02:

alireza-1991
18-06-2014, 10:33
جناب سرهنگ : بلژیک 11 میلیون نفر جمعیت داره که 1 میلیون نفرش فوتبالیست هستند .

allinone
18-06-2014, 11:17
دقیقا درسته ,گزارش گر بیچاره باید 90دقیقه فقط برای شما گزارش کنه ,خب معلومه وسط گزارشش یه سوتی هم بده.:n05:

خب حرفه ي گزارشگر، گزارشگريه و بايد توي كارش بدون اشتباه ظاهر بشه و تمرين داشته باشه، اشتباه اين مدلي هم براش جايز نيست به نظر من

ولي كلاً فكر ميكنم ما در مقابل كسي كه از فرم صحبت و تن صداش خوشمون نمياد ، سخت گير تر هستيم
اين رو هم بايد قبول كرد اصلاً زحمت نميكشن
مثلاً ١٥ تا بازي انجام شده بعد عليفر ميگه خب هيچ داوري جاي توپ رو با اسپري مشخص نميكرد اما اين داور هم جاي توپ و هم جاي ديوار دفاعي رو مشخص ميكنه ، واقعاً اين يعني ١٥ دقيقه نشسته فوتبال جام جهاني نگاه كنه بعد بياد واسه ٣٠ ميليون بيننده ، ( بيشتر يا كمتر ) گزارش كنه ، اينم يه بي احتراميه ديگه به من و شماست
جداي از اينكه از هر صد نفر ٩٩ نفر موقع گزارش عليفر حالشون از فوتبال به هم ميخوره اما كسي نيست كه بشنوه، آخرشم ميشه پيشكسوت و بايد واسه مردنش ٨ تا شبكه اخبار رو اشغال كنن

Georges St-Pierre
18-06-2014, 11:55
بله مشاهدی میکنید دنیل آلوز و نیمار با شکل و قیافه ی جدید تو این بازی اومدن موهای خودشونو از مشکی به بلوند تغییر دادن:n19:

استاد مو بلوند دوست داره

ESTEGHLAL 67
18-06-2014, 12:06
بله مشاهدی میکنید دنیل آلوز و نیمار با شکل و قیافه ی جدید تو این بازی اومدن موهای خودشونو از مشکی به بلوند تغییر دادن:n19:

استاد مو بلوند دوست داره

لحظه ای که گفت موهاشونو بلوند کردن خونمون ترکید هرکسی از خنده یه جا افتاده بود :n02:

malkemid
18-06-2014, 12:10
خوب چی بگه؟ بگه زرد کردنش؟!

خیابانی هم نمی دونست هالک مصدومه...کلا از این جهت که اصلا در جریان هیچی نیستن آدم خیلی شاکی میشه. شما حساب کنید 15 سال پیش که اینترنت و اینا رواج نداشت حرفهای اینا یه جور منبع اطلاعاتی بود!

A.N.A.P
18-06-2014, 12:12
من برنامه آقای گزارشگر رو اصلا نگاه نمیکردم . چون 1% هم کارشناسی شده نظر نمیدادن .

استاد خیابانی که فقط کارش تحقیر بود . یکبار به یکی از شرکت کننده ها گفته بود : من هیچ نظری درباره گزارشت ندارم !

نصیر زاده که فقط به صدا ها گیر میداد . یادمه یه بار به یکی گفته بود : ته صدات یک گردی خاصی داره ، صدات دایره ای میاد بیرون !!! اینگار صدای خودش لوزی یا ذوزنقه هست .

خداییش نصیرزاده چه ربطی به گزارشگری داره ؟

نصیرزاده که ادعای کارشناسی فوتبالو داره ، یادمه سر بازی فرانسه و اوکراین تو یورو 2012 که بدلیل رعد و برق متوفق شده بود ، زنگ زده بودن به نصیرزاده که ازش بپرسن بازی از ادامه شروع میشه یا از اول ؟ . استاد نصیرزاده با قاطعیت تمام میگفت بازی از اول شروع میشه . بعد از نیم ساعت بازی از ادامه شروع شد :n02:

من بین خیابانی و علیفر خیابانی رو انتخاب میکنم . خیابانی 4 سوتی میده آدم شاد میشه .علیفر نمیدونم از کجا گرفتن آوردن ! توی گزارشاش هیچ نقطه مثبتی وجود نداره ! نه صدای خوب ، نه تحلیل خوب ، نه اطلاعات خوب .فقط دفاع خطی رو خوب بلده. فکر کنم باهاش رو در بایستی دارن که هنوز نگهش داشتن.

sansa
18-06-2014, 12:12
استاد خیابانی در بازی برزیل - مکزیک :

الانه که استادیوم بترکه :n08:

استاد خیابانی : برزیل 60 دقیقست که گل نزده و مکزیک 60 دقیقست که گل نخورده :n08::n02::n20::n19:

szh_1367
18-06-2014, 12:15
بله، داور از اسپری‌هایی استفاده میکنه که مثل برف شادی خودمونه :n08:

banii
18-06-2014, 12:33
خب حرفه ي گزارشگر، گزارشگريه و بايد توي كارش بدون اشتباه ظاهر بشه و تمرين داشته باشه، اشتباه اين مدلي هم براش جايز نيست به نظر من

ولي كلاً فكر ميكنم ما در مقابل كسي كه از فرم صحبت و تن صداش خوشمون نمياد ، سخت گير تر هستيم
اين رو هم بايد قبول كرد اصلاً زحمت نميكشن
مثلاً ١٥ تا بازي انجام شده بعد عليفر ميگه خب هيچ داوري جاي توپ رو با اسپري مشخص نميكرد اما اين داور هم جاي توپ و هم جاي ديوار دفاعي رو مشخص ميكنه ، واقعاً اين يعني ١٥ دقيقه نشسته فوتبال جام جهاني نگاه كنه بعد بياد واسه ٣٠ ميليون بيننده ، ( بيشتر يا كمتر ) گزارش كنه ، اينم يه بي احتراميه ديگه به من و شماست
جداي از اينكه از هر صد نفر ٩٩ نفر موقع گزارش عليفر حالشون از فوتبال به هم ميخوره اما كسي نيست كه بشنوه، آخرشم ميشه پيشكسوت و بايد واسه مردنش ٨ تا شبكه اخبار رو اشغال كنن

30 ملیون؟؟؟؟!! :n13:

+

اخبار ورزشی : داور با برزیل مثل بازی گذشته مهربون نبود !!! (چون یک صحنه تمارز رو پنالتی اعلام نکرده ! )

البته جمله ش ایهام داره
میشه منظورش این باشه که : مثل بازی قبل که داور مهربون بود اما این دفعه مهربون نبود !
اما با لحنی که گفت میدونم منظورش این بود : این بار هم مثل بازی گذشته داور با برزیل مهربون نبود...

پ ن: جملات خیابانیو آدم میخونه یاد جملات عمام میفته !! :n02:

MOHAMMAD2010
18-06-2014, 14:41
نکته جالبی که در بازی اخیر برایم مکشوف شد! این بود که سیما مشکلش با لباس و سرووضع خانمهای حاضر در ورزشگاه نیست، بلکه بطور کلی با نمایش نسوان حاضر در استادیوم با پوشیده ترین لباسها و در گوشه ای ترین بخش تصویر هم درگیره... و گویا بدنبال اینه که با نمایش دادن تک جنسیتی بازی، خدای نکرده فرهنگسازیی چیزی رخ نده.
مخصوصا اگه خوشگل باشن !

Spaniuly
18-06-2014, 15:14
مخصوصا اگه خوشگل باشن !

ای بابا از یه شیخی می پرسن حکم نگاه به نامحرم چیه؟ میگه نگاه به نامحرم حرام می باشد و مرد مجاز نیست به نامحرم نگاه کند مگه اینکه لامصب خیلی خوشگل باشه:n02:

آقا من بارها گفتم دیگه شما سعی کنید بیخیال پیگیری مسابقات از شبکه سوم سیما بشید "ان الصدا السیماء لا یحب الخوشگلون و الخوشگلات"

نادر1368
18-06-2014, 15:31
رنگ و جذابيت جام جهاني به همين شكارهاي دوربيناشه! البته عقوبت تماشاي اين صحنه ها كم نگرانم نمي كنه (شبا نمي تونم بخوابم كابوس ميبينم
معدلم هم افت كرده بود:))همش تقصير خياباني و سيانكي و سرهنگ گروهبان و مزدك هستش گناهش گردن اونا!:n27:

urumchi
18-06-2014, 16:06
استاد خیابانی - بازی برزیل مکزیک - دقیقه 85:
چه بسا ورزشگاه الان بترکه! ... با توپی که نیمار بزنه ... و اینجا این ضربه ... می ... میتونست ... نه نمیشه ... نمیترکه!!! :n02:

PSYCHO_MAN
18-06-2014, 18:46
به نظرم علیفرم کمتر از خیابانی رو مخ نیست بلکه بیشتره . یه عادت گندش اینه که گیر بده به یه مربی که باهاش حال نمیکنه و تمام حرکات ، اخلاق و و کلاً تفکرش رو زیر سوال ببره
مشکل قدیمیش با دفاع خطیم که همه تو جریان هستن
وسط بازیم جملاتی میگه که ناخودآگاه به خودت میگی با کیا شدیم 75 میلیون . دیشب اومدیم چند دقیقه بازی بلژیک از تلوزیون خراب شده ایران ببینیم گمونم بعد از گل مساوی بلژیک به الجزایر بود که گفت 20 دقیقه مونده و میشه تو این دقایق 20 گل به ثمر رسوند!!
یادمه قبلنم این جمله مسخره رو گفته بود . سر یکی از بازیای رئال که عقب بودن و داشتن برای گل مساوی تلاش میکردن میگفت تو این 30 دقیقه باقیمونده میشه 30 گل زد!!
من چرت و پرت از این گزارشگرای ایرانی زیاد شنیده بودم ولی این یکی دیگه آخرتش بود

Gregar
18-06-2014, 19:33
به نظرم علیفرم کمتر از خیابانی رو مخ نیست بلکه بیشتره . یه عادت گندش اینه که گیر بده به یه مربی که باهاش حال نمیکنه و تمام حرکات ، اخلاق و و کلاً تفکرش رو زیر سوال ببره
مشکل قدیمیش با دفاع خطیم که همه تو جریان هستن
وسط بازیم جملاتی میگه که ناخودآگاه به خودت میگی با کیا شدیم 75 میلیون . دیشب اومدیم چند دقیقه بازی بلژیک از تلوزیون خراب شده ایران ببینیم گمونم بعد از گل مساوی بلژیک به الجزایر بود که گفت 20 دقیقه مونده و میشه تو این دقایق 20 گل به ثمر رسوند!!
یادمه قبلنم این جمله مسخره رو گفته بود . سر یکی از بازیای رئال که عقب بودن و داشتن برای گل مساوی تلاش میکردن میگفت تو این 30 دقیقه باقیمونده میشه 30 گل زد!!
من چرت و پرت از این گزارشگرای ایرانی زیاد شنیده بودم ولی این یکی دیگه آخرتش بود

به غیر از نظرهای غیر کارشناسانه اش وسط بازی صداش رو هم بگو . وقتی بازی در جریان نیست و اروم داره سپری میشه صداش چنان از ته قبر بلند میشه که خوابت میگیره اما وقتی یه موقعیت جلوی دروازه ایجاد میشه صداش وولومش چنان میره بالا که اگه خواب هم رفته باشی میچسبی به سقف .

یه جان خودم من همیشه شبا که فوتبال میزاره اون هم با صدای علیفر 100 بار ولوم رو کم و زیاد میکنم تا یه وقت کسی از خواب بیدار نشه .

Spaniuly
18-06-2014, 19:44
من از این علیفر از همون موقع که توی لیگ برتر گزارش می کرد بدم می اومد تازه تازه ملت می فهمن که چه قدر روی مخ و کم معلوماته... خیلی هم صداش رو مخه... فقط گزارشگران ترکیه:n12:
پرچم گزارشگران ترکیه بالاس (ترول: یعنی آفساید اعلام کردن؟:n09:)

A.N.A.P
18-06-2014, 20:18
به غیر از نظرهای غیر کارشناسانه اش وسط بازی صداش رو هم بگو . وقتی بازی در جریان نیست و اروم داره سپری میشه صداش چنان از ته قبر بلند میشه که خوابت میگیره اما وقتی یه موقعیت جلوی دروازه ایجاد میشه صداش وولومش چنان میره بالا که اگه خواب هم رفته باشی میچسبی به سقف .

یه جان خودم من همیشه شبا که فوتبال میزاره اون هم با صدای علیفر 100 بار ولوم رو کم و زیاد میکنم تا یه وقت کسی از خواب بیدار نشه .

خداییش همینه . صداش آرومه فک میکنی صدای تلویزیون کمه .صدا رو زیاد میکنی یهو یک دادی میزنه که همسایه ها هم بیدار میشن :n02:

یکی دیگه از تیکه هاش ، " و " گفتن طولانیش هست. اینجوری میگه : Vaaaaaaa فرصتی که از دست میره

Sh-Meteor
18-06-2014, 21:12
اینی که الان داره بازی هلند و استرالیا رو گزارش می کنه احمدیه؟؟
.
وسطای نیمه اول رسیدم خونه دیدم داره در مورد یه چیزی صحبت می کنه بعدش گفت: مثل بازی دیروز سوئیس!!!:n04:
.
مگه سوئیس دیروز بازی داشت؟:n02:

banii
18-06-2014, 21:43
سوتی امشب احمدی، که بارها هلند رو تیم صعود کننده و استرالیا رو تیم حذف شده اعلام کرد. در حالیکه هنوز هیچکدوم از این 2 اتفاق قطعی نشده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !

sansa
18-06-2014, 21:53
سوتی امشب احمدی، که بارها هلند رو تیم صعود کننده و استرالیا رو تیم حذف شده اعلام کرد. در حالیکه هنوز هیچکدوم از این 2 اتفاق قطعی نشده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !

اگر اسپانیا شیلی رو ببره

استرالیا هم تو بازی بعدی اسپانیا رو ببره

هلند صعود میکنه و 3 تیم 3 امتیازی میشن . اونوقت کدوم صعود میکنن از این سه تیم ؟

albertxx
18-06-2014, 21:54
اگر اسپانیا شیلی رو ببره

تفاضل گل مهمه !!

farshidmm
18-06-2014, 22:08

این نشون میده اینا انقدر به فوتبال بی علاقه هستن که حتی بازی های مهم جام جهانی رو هم نگاه نمی کنن و گزارشگری فقط براشون به منزله یک شغل دراومده
برای همینم هست که گزارش هاشون انقدر مزخرف از آب در میاد

banii
18-06-2014, 22:15
اگر اسپانیا شیلی رو ببره

شما پست منو بخونید توضیح دادیم

برای صعود استرالیا من داشتم حساب میکردم
به 3 برد 2-0 یا 3-1 یا 4- و... (اختلاف دو گل باشه دیگه چند چندش مهم نیست) نیاز داریم
یا حالت دیگه برد 1-0 اسپانیا به شیلی و برد 3-0 هلند به شیلی و 1-0 استرالیا به اسپانیا ...

پس من همچنان امیدوارم که همه نتایج بنفع استرالیا رقم بخوره و این تیم شایسته به دور بعد صعود کنه و به حقش برسه... هر 2 بازیشونو دیدم واقعا عالی بودند ... حیف اگر که این تیم از رقابتها بیرون بره و مخصوصا اگر که شیلی بخواد بره بالا... (البته من از تیمهای کوچک معمولا بیشتر خوشم میاد... اما اسپانیا بره بیشتر حال میده چون میخوره به برزیل و ممکنه برزیل روهم حذف کنه...)

Abdolreza2012
19-06-2014, 17:23
شاید این مطلب مربوط به سوتی گزارشکر نباشه ولی ...

عادل ، عادل باش !

عادل فردوسی پور در گزارش دیدار اسپانیا و شیلی مثل دیدار قبلی که گزارش کرد سلیقه ای گزارش می کند اما جالب اینجاست که مثل بقیه مجریان شبکه سوم و مثل همیشه علیه بازیکنان رئال !

روی گل دوم شیلی ایکر ضربه زاویه دار بازیکن این تیم را دفع می کند و در ریباند دروازه اش باز می شود که به عقیده عادل فردوسی پور روی این گل ایکر کاسیاس مقصر بوده است !

اما در نیمه دوم سرجیو راموس از فاصله بسیار دورتر ضربه ایستگاهیش را به وسط دروازه می زند و دروازه بان شیلی درست مثل کاسیاس این ضربه را که آسان تر از ضربه مهاجم شیلی بود دفع می کند که به عقیده فردوسی پور این توپ را او خوب دفع می کند ! جالب اینجاست همان توپ روی ریباند درست مثل گل دوم شیلی به موقعیت گل تبدیل شد که بوسکتس دروازه خالی را بیرون زد ، اتفاقی که اگر برای ژابی می افتاد حالا شاید نام او هم در کنار ایکر کاسیاس به عنوان متهم ردیف ۱ به خاطر حذف اسپانیا قرار می گرفت ! در واقع تمام مسابقه به همین گونه گزارش شد و عادل فقط اشتباهات رئالیها را می دید و حتی گاهی اوقات مثل گل دوم شیلی اغراق هم می کرد و تقصیر ها را گردن رئالیها می انداخت !

باور کنید تمام مردم دنیا چشم دارند و می بینند که تمام بازیکنان اسپانیا خوب بازی نمی کنند و می بینند که این تیم مریض است و اینکه شما در تلوزیون ملی می خواهید همه چیز را گردن رئالیها مثل راموس ، ایکر و ژابی بیندازید چیزی را عوض نمی کند !

mohammad varaste
19-06-2014, 17:31
کلا این عادل فردوسی پور همیشه میخواد نظرات خودشو به مردم بندازه که معمولا هم موفق میشه
این خودش از هزارتا سوتی رو اعصاب تره

albertxx
19-06-2014, 17:33
شاید این مطلب مربوط به سوتی گزارشکر نباشه ولی ...

عادل ، عادل باش !

عادل فردوسی پور در گزارش دیدار اسپانیا و شیلی مثل دیدار قبلی که گزارش کرد سلیقه ای گزارش می کند اما جالب اینجاست که مثل بقیه مجریان شبکه سوم و مثل همیشه علیه بازیکنان رئال !

روی گل دوم شیلی ایکر ضربه زاویه دار بازیکن این تیم را دفع می کند و در ریباند دروازه اش باز می شود که به عقیده عادل فردوسی پور روی این گل ایکر کاسیاس مقصر بوده است !

اما در نیمه دوم سرجیو راموس از فاصله بسیار دورتر ضربه ایستگاهیش را به وسط دروازه می زند و دروازه بان شیلی درست مثل کاسیاس این ضربه را که آسان تر از ضربه مهاجم شیلی بود دفع می کند که به عقیده فردوسی پور این توپ را او خوب دفع می کند ! جالب اینجاست همان توپ روی ریباند درست مثل گل دوم شیلی به موقعیت گل تبدیل شد که بوسکتس دروازه خالی را بیرون زد ، اتفاقی که اگر برای ژابی می افتاد حالا شاید نام او هم در کنار ایکر کاسیاس به عنوان متهم ردیف ۱ به خاطر حذف اسپانیا قرار می گرفت ! در واقع تمام مسابقه به همین گونه گزارش شد و عادل فقط اشتباهات رئالیها را می دید و حتی گاهی اوقات مثل گل دوم شیلی اغراق هم می کرد و تقصیر ها را گردن رئالیها می انداخت !

باور کنید تمام مردم دنیا چشم دارند و می بینند که تمام بازیکنان اسپانیا خوب بازی نمی کنند و می بینند که این تیم مریض است و اینکه شما در تلوزیون ملی می خواهید همه چیز را گردن رئالیها مثل راموس ، ایکر و ژابی بیندازید چیزی را عوض نمی کند !

تیم مورد علاقش و بازیکن مورد علاقش این فصل هیچ افتخاری به دست نیاوردن بیچاره داره میسوزه !!! :n09:

ولش کن
بزار واسه خودش پارس کنه !!:n09:

Sh-Meteor
19-06-2014, 19:03
جاودانی در برنامه بیست چهارده:

واقعا اسم دروازه بان کلمبیا فریده؟؟ یه وقت ریشه ی کلمبیایی-ایرانی نداشته باشه؟؟

چهره من اون موقع: :n27: :41:

Sh-Meteor
19-06-2014, 19:14

farshidmm
19-06-2014, 19:15
کلا این عادل فردوسی پور همیشه میخواد نظرات خودشو به مردم بندازه که معمولا هم موفق میشه
این خودش از هزارتا سوتی رو اعصاب تره

دقیقا همینطوره
عادل یه فرقی که با امثال خیابانی داره اینه که ضریب نفوذش رو مردم بالاست چون اکثر مردم قبولش دارن و اگر هر حرفی بزنه حتی اگر صرفا نظر شخصی خودش باشه خیلی از مردم قبول می کنن

مثلا دیشب اخر بازی گفت دیگه لحظه مرگ تیکی تاکا فرارسیده
هنوز خیلی زوده برای گفتن این حرف و نیاز به بحث گسترده ای داره و نباید اینجوری سریع و بی ملاحظه راجع به چیزی حکم صادر کرد

Arash4484
19-06-2014, 21:16
مثلا دیشب اخر بازی گفت دیگه لحظه مرگ تیکی تاکا فرارسیده
اونطور که من یادمه سوالی گفت...مثل: آیا لحظه مرگ تیکی تاکا فرارسیده؟
فردوسی پور از این جملات اپیک استفاده میکنه و سعی در دریافتن تاریخ فوتبال در لحظه رخ دادنش داره و در هنگام این لحظات(اگر درست حدس زده باشه) دوست داره اشاره کنه همچین چیزی شاید داره به وقوع میپیونده.
اولی رو امکان داره اشتباه کنم ولی اواسط بازی رو مطمئنم که گفت شاید میانگین سنی بالای بازیکنان اسپانیا و بی انگیزیگیشون باعث بشه کسانی فکر کنند که پایان تیکی تاکا فرا رسیده(نقل به مضمون)
که این جمله به نظر من دفاع از تیکی تاکا هم رسید.

-اینکه عادل هم مثل اکثر کهنه کارای تلویزیون گاهی عشقی و با نقطه نظرات نه چندان پخته حرف میزنه رو البته شک ندارم...

SHAKERDOOST
19-06-2014, 21:18
گزارشگر بازی کلمبیا - ساحل عاج دقیقه 84

سالامون کالو معلوم نیست چرا نقد آروم ضربه میزنه
سالامون کالویی که روزی بهترین مهاجم جهان بود !!!!!!!!! :sq_6:

farshidmm
19-06-2014, 22:16
اونطور که من یادمه سوالی گفت...مثل: آیا لحظه مرگ تیکی تاکا فرارسیده؟
فردوسی پور از این جملات اپیک استفاده میکنه و سعی در دریافتن تاریخ فوتبال در لحظه رخ دادنش داره و در هنگام این لحظات(اگر درست حدس زده باشه) دوست داره اشاره کنه همچین چیزی شاید داره به وقوع میپیونده.
اولی رو امکان داره اشتباه کنم ولی اواسط بازی رو مطمئنم که گفت شاید میانگین سنی بالای بازیکنان اسپانیا و بی انگیزیگیشون باعث بشه کسانی فکر کنند که پایان تیکی تاکا فرا رسیده(نقل به مضمون)
که این جمله به نظر من دفاع از تیکی تاکا هم رسید.

-اینکه عادل هم مثل اکثر کهنه کارای تلویزیون گاهی عشقی و با نقطه نظرات نه چندان پخته حرف میزنه رو البته شک ندارم...

اینجور که من تو ذهنم مونده مرگ تیکی تاکا رو به صورت خبری مطرح کرد نه سوالی
شایدم اشتباه کنم
ولی در کل زیاد سعی می کنه نظراتش رو به بیننده القا کنه

مانی ک
19-06-2014, 22:18
تبلیغ این نوشیدنی های عالیس رو دیدین؟

میگه:اونی که سوت اغاز بازی رو میزنه قطعا داوره:n02:

mohammad_87
19-06-2014, 22:36
یه تبلیغ قبل از بازی اروگوئه،انگلیش پخش شد که یه تیکه به خیابانی داشت:
تو تبلیغ این رو گفت:قطعا کسی که سوت آغاز بازی رو میزنه،داور مسابقه هست! :n08:

این دقیقا مثل همون سوتی های معروف خیابانی هست.تبلیغ عالیس بود،ایندفعه داد حواستون باشه :n02:

Farhad
20-06-2014, 00:19
پیمان یوسفی ، بازی اوروگوئه و انگلیس ، زمانیکه سوارز روی زمین افتاده و درخواست برانکارد میکنه :

حالا خدا رحم کرده که سوارز زانوش مصدوم شده !!!

بیچاره سوارز مگه چه هیزم تری بهت فروخته که از مصدومیتش خوشحال میشی؟! :n29: بجای اینکه بگه امیدواریم برای این بازیکن فوق العاده اتفاقی نیافتاده باشه!!!:n15:

نادر1368
20-06-2014, 00:50
تكراري شد لطفا حذف شود!

نادر1368
20-06-2014, 00:51
پیمان یوسفی ، بازی اوروگوئه و انگلیس ، زمانیکه سوارز روی زمین افتاده و درخواست برانکارد میکنه :

بیچاره سوارز مگه چه هیزم تری بهت فروخته که از مصدومیتش خوشحال میشی؟! :n29: بجای اینکه بگه امیدواریم برای این بازیکن فوق العاده اتفاقی نیافتاده باشه!!!:n15:
به اين ميگن گزارشگر غير حرفه اي:n15: انگار تو خونشون نشسته خانم بچه هاس مخاطبش!

ما جام جهاني بدون گزارشگر ميخواهيم(حالا سانسورم اشكال نداشت!!)

malkemid
20-06-2014, 00:55

منظورش این بود که خدا به انگلیس رحم کرده که سوارز بخاطر مصدومیت، صد درصد آماده نیست.
دیگه انقدر حساسیت ایجاد شده گزارشگر ها بگن پخ، بچه ها شاکی می شن :دی

نادر1368
20-06-2014, 00:59
منظورش این بود که خدا به انگلیس رحم کرده که سوارز بخاطر مصدومیت، صد درصد آماده نیست.
دیگه انقدر حساسیت ایجاد شده گزارشگر ها بگن پخ، بچه ها شاکی می شن :دی
البته حساسيت رو گزارشگراي خبره ما ايجاد كردن! خصوصا با اون مسابقه مزخرفشون:))

urumchi
20-06-2014, 01:04

"فرید کامیلو موندراگون علی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%DA%AF%D9%88%D9%86)"
اگه اینو بهش میگفتن حتما باورش میشد که موندراگون ایرانیه:n02:

Morteza4SN
20-06-2014, 01:13
پیمان سوتی: پخ :دی

- (شادی بعد گل دوم) بازیکنا می‌ریزن سر سوآرز ببینن چکار می‌کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n09:

farshidmm
20-06-2014, 01:55
فردوسی پور میگه اونایی که هم طرفدار انگلیس هستن و هم لیورپول الان یه چشمشون خندست یه چشموشن گریه حاج رضایی هم بهش میگه من که تو هر دو تا چشم شما خنده می بینم :n08:

Arash4484
20-06-2014, 04:03
گزارشگر از تماشاچی عجیب ژاپن میگه و من صحنه آهسته کش و قوس بازیکن یونان رو میبینم....سانسور رو یکدست کنید خوب:|

چندتا تماشاچی ژاپن دستهاشون رو هماهنگ تکون میدن... -تماشاچیهای ژاپنی هر کدوم کاری میکنند و اصلا هماهنگ نیستند!
(فکر کنم هنگ کرد وقتی دید خانم ژاپنی با آستین حلقه ای از زیر دست سانسورچی دررفته، همینجوری یک حرفی زد ردوبد کنه... بهرحال دیروقته پیش میاد)

*Batman*
20-06-2014, 05:09
بعضی ها خیلی بی روح بازی رو گزارش میکنن. آدم خوابش میگیره. مخصوصا اگر بازی نیمه های شب هم باشه.
نمونش همین بازیه ژاپن-یونان یا ساحل عاج - کلمبیا
باز یوسفی یه هیجانی میده به بازی با تیکه هاش و اوج و فرودهاش.

یوسفی ( بازی اوروگوئه - انگلیس):

کاوانی یه گل زد مقابل کاستاریکا اما گلش پَر پَر شد !

kenzu
20-06-2014, 06:44
اسم بعضي از بازيكنا جوريه كه گفتنش تو رسانه ملي عواقب داره :n08:

farshidmm
20-06-2014, 22:40
فردوسی پور که تهیه کننده بیست چهارده شده بیشتر بازی های مهم رو هم داره خودش گزارش می کنه
بازی دیشب انگلیس- اروگوئه رو که گزارش کرد بازی امشب ایتالیا - کاستاریکا رو هم گزارش کرد
کلا صداش به نظر تکراری اومد
شنیدن دو تا گزارش پشت سر هم زیادیه

allinone
20-06-2014, 22:43
يعني چي اين بازيكن عامل موفقيت هاي دو سال آينده ي تيم ... بوده ؟؟؟!!!!!!!
الان آقاي خياباني فرمودند ...

farshidmm
20-06-2014, 22:46
همین الان این خیابانی احمق گفت اتمار هیتسفلد سوییسیه!:n15:
این کی می خواد بفهمه هیتسفلد آلمانیه نه سویسی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبم هست میگه هیستفلد با اینکه سویسیه باری تیم ملی آلمان هم بازی کرده!!!!!
اخه اگه سویسیه چجوری واسه آلمان بازی کرده؟!
تو چقدر احمقی اخه!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shifter
20-06-2014, 23:01
برادر خیابانی میگه بنزما لقمه رو جوید و در دهان مهاجم گذاشت و اون هم به خوبی قورتش داد :دی:دی

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

befermatooo
20-06-2014, 23:04
خیابانی :

اصلاً اکوادور خودش یعنی خط استوا !

OMiD.1080p
20-06-2014, 23:11
جواد آقا در دقیقه 25 و بعد از اینکه فرانسه 2 گل به سوییس زده و بعد از اینکه دوربــین یکی از تماشاگران سوییسی رو نشون داد که روی سرش یک کلاه به حال پنیــر سوراخ سوراخی داشت میگه :
" این نوع پنیــر ( سوراخ سوراخی ) نماد کشور سوییس هست ولی مثل اینکه خود سوییس هم میخواد سوراخ سوراخ بشه :n02:

---
بعد از چند دقیقه و بعد از اون گلی که سوییس زد و آفساید بود دوباره میگه :
" بله . آفساید درست بود . سه نفر از بازیکنان سوییس توی آفساید بودن . پس قطعا آفساید درسته :n08:

واقعا لــذت میبرم از گزارشش .

albertxx
20-06-2014, 23:14
خیابانی بعد از گل سوم فرانسه
فرانسه یه زد حمله میکنه و بعد گل میزنه :

خیابانی میگه یه گل مدرسه ای !!! :n02:

اینا تو مدرسون ضد حمله میزدن ؟؟؟ (( زمانی که خیابانی مدرسه میرفت فکر نکنم توپ اختراع شده بود !! :n02:))

Spaniuly
20-06-2014, 23:19
خیابانی:
این ورزشگاه سالوادور همون ورزشگاهیه که ایران آخرین بازیش رو مقابل بوسنی بازی خواهد کرد!
ایران رو از الان حذف شده حساب کرد جواد جون دمش گرم بابا این کاره اس دیگه این بشر:n02:

سوئیسی ها کلا منتخب اروپا هستند بازیکنانش یا تو آلمان بازی می کنن یا انگلیس!!!
خوب پس الان فهمیدیم اروپا یعنی آلمان + انگلیس:n13:

OMiD.1080p
20-06-2014, 23:20
همین الان این خیابانی احمق گفت اتمار هیتسفلد سوییسیه!:n15:
این کی می خواد بفهمه هیتسفلد آلمانیه نه سویسی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالبم هست میگه هیستفلد با اینکه سویسیه باری تیم ملی آلمان هم بازی کرده!!!!!
اخه اگه سویسیه چجوری واسه آلمان بازی کرده
تو چقدر احمقی اخه!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اینجوری نگفت ها .
بلکه گفت هیتسفلد ولی توی یکی از شهرهای مرزی و نزدیک به سوییس به دنیا اومده .

---
جواد آقا بعد از اتمام نیمه اول میگه :
من میرم 15 دقیقه استراحت میکنم :n02:

karimz
20-06-2014, 23:30
خیابانی:
این ورزشگاه سالوادور همون ورزشگاهیه که ایران آخرین بازیش رو مقابل بوسنی بازی خواهد کرد!

شاید منظورش آخرین بازی گروهی بوده مگر غیر از اینه نکنه قراره تا صد سال دیگه ایران توی برزیل بازی کنه

مخالف تمسخر کردن دیگرانم خیلی کار زشتیه مسخره کردن کسی که حالا یا استرس داشته یا حافظش فراموشی گرفته سوتی داده هرکی هم باشه برای چندین میلیون نفر گزارش کنه حتما استرس میگیره مگه الکیه گزارشگری شما بخودت نگاه نکن که جلوی تیوی لم دادی آجیل میزنی با این حال اون کلیپ که کارشناسای محترم فوتبالی جلو مردم یطور حرف میزدن بعدش پشت صحنه یطور دیگه حرف زدن و تابلو شدن اگر همون طور عادی جلوی دوربین حرف میزدن خیلی بهتر بود تا دورویی

Farhad
20-06-2014, 23:34
صحنه ای که زیرنویس کرد تکرار والیبال ایران ایتالیا :n02:

OMiD.1080p
20-06-2014, 23:36
آقای karimz عزیز .
کسی نه قصد توهین داره و نه هم توهینی کرده .
اتفاقا اگر خودشون اینا رو ببینن نیز لذت میبرن .
شما سخت نگیر.

Mohammad King
20-06-2014, 23:37
فکر کنم جواتی برد فرانسه رو sms کرده :دی آخه خیلی خوشحاله :دی

albertxx
20-06-2014, 23:37
مخالف تمسخر کردن دیگرانم خیلی کار زشتیه مسخره کردن کسی که حالا یا استرس داشته یا حافظش فراموشی گرفته سوتی داده هرکی هم باشه برای چندین میلیون نفر گزارش کنه حتما استرس میگیره مگه الکیه گزارشگری شما بخودت نگاه نکن که جلوی تیوی لم دادی آجیل میزنی با این حال اون کلیپ که کارشناسای محترم فوتبالی جلو مردم یطور حرف میزدن بعدش پشت صحنه یطور دیگه حرف زدن و تابلو شدن اگر همون طور عادی جلوی دوربین حرف میزدن خیلی بهتر بود تا دورویی

همین آدمی که دارید سنگشو به سینه میزنید همون کسیه که تو برنامه آقای گزارشگر که هرچی از دهنش اومد به بچه های مردم گفت !!

از همون قسمت اول تا آخر بچه های جوونی که با کلی امید و آرزو اومده بودن رو مسخره میکرد و به ریش همشون میخندید !! :n15:

یه آدم احمق که هیچ فهم و شعوری نداره و با این همه سنش تو این برنامه مثل یه بچه 2 ساله مردم رو مسخره میکرد !!! :n23:

در مورد گزارشگریش هم
کسی که هیچ درکی از حال و هوای تماشاگر نداره و هیچ اهمیتی واسه فهم بیننده قائل نمیشه همون بهتر گزارش نکنه !!

تو همه گزارش هایی که داشته خیلی خیلی تابلو جانبداری میکنه و تیم و بازیکن های رقیب رو مسخره میکنه !!!
حتی تو بازی ای که اصلا ربطی به داستان نداره بازیکنی رو مسخره میکنه (( تو هر بازی اگه فرصت داشته باشه یه تیکه به رونالدو میندازه ))

همچین آدمی که هیچ ارزشی واسه بیننده قائل نیست و مثل یه بچه 3 ساله جوون مردم رو مسخره میکنه همون بهتر خونه بشینه !!

امثال این و علیفر باید برن سبزی پاک کنن تا گزارشگری
کسایی که به قول دوستان حتی اسم 10 تا از بازیکن های تو زمین رو نمیدونن و فقط به چشم درآمد زایی گزارش میکنن و حتی قبل بازی به خودشون زحمت نمیدن یه سرچی در مورد تیم حریف کنن (( به خصوص علیفر ))
و زمان گزارشگری هم هیچ هیجانی نمیدن !!

فینال لیگ قهرنان اروپا مذخرفترین گزارشگری عمرم رو دیدم !!
آقا آخر بازی پریده وسط حرف دکتر صدر میگه بازی 5 دقیقه وقت اضافه داشت و انصاف بود رئال قهرمان بشه ؟؟

اینقدر نمیفهمه رئال دقیقه 92 گل زده و فقط به خاطر کوبیدن رئال این دری و وری ها رو میگه !!

OMiD.1080p
21-06-2014, 00:06
نمیدونم امشب فرانسه غوغا داره میکنه یا خیابانی ؟
خیلی هیجان داده به فوتبال . اصلا دلیل اینکه فرانسه این همه گل زده همین خیابانیه . چون اینقدر با شوق گزارش میکنه که حد نداره .

همین چند دقیقه پیش و بعد از گل پنجم فرانسه گفت :
" پس میشه که تیمی در جام جهانی گل زیاد بزنه و یک تیمی هم گل زیاد بخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( کنایه از گل زدن های زیاد فرانسه )

فرانســه غوغا کرد

A/|\IR
21-06-2014, 00:08
خیابانی:

مدرسه ای از پاس ، شوت ، تاکتیک و توانایی های فردی فرانسه به نمایش گذاشته!

:n13:

albertxx
21-06-2014, 00:19
دلیل اینکه بازی فرانسه و سویئس جذاب و بازی گرمی شده به خاطر این هست که نزدیک خط استوا هست !! :n02:

یعنی اگه بازی از خط استوا دور میشد گل کمتر میشد ؟؟

به قول معروف تو ریاضی میگن :

نسبت تغییرات دما به گل به صورت مستقیم هست !!!:n02: (( یک خط صاف ! )

نقاشیم خوب نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammd1
21-06-2014, 00:29
آقای karimz عزیز .
شما سخت نگیر.
عزیز شاید شما اشتبا میکنید؟
آقای خیابانی که یه گفتگو خودمانی داشت انگار دلش پر بود...
میگفت کاری کردید دخترم دو روز نره مدرسه...
ما هم بهتره به فکر جک کردن همچی نباشیم:n01:

نادر1368
21-06-2014, 00:34
خياباني بازي رو 2=6 تموم كرد :|

ESTEGHLAL 67
21-06-2014, 00:35
یعنی واقعا خیابانی نفهمید گل اخر فرانسه قبلش سوت زده شد
فکر کنم یکی دو ساعت دیگه بفهمه :n02:
خدا حفظش کنه اسطوره ای واسه خودش

Mahziar-7
21-06-2014, 00:52
دم جواد خیابانی گرم. من که خیلی دوستش دارم. اطلاعات بالا و صدای خوبی داره و نحوه ی گزارشش هم یه سبک خاصه برای خودش. از دوستان مسئول فروم هم تقاضا دارم یه کلمه ی شوخی هم به عنوان اضافه کنن. آخه خیلی از مواردی که اینجا مطرح میشه واقعا سوتی نیست و یه جور گزارش خودمانی و شوخیه. مثلا همونجا که بعد از گل پنجم فرانسه خیابانی گفت کاش الان میشد سوییسی های کلاه پنیری رو دوباره ببینیم.:n02:

OMiD.1080p
21-06-2014, 01:00

فکر کنم اشتباهی نقل قول کردید
چون من که چیزی نگفتم :n02:

albertxx
21-06-2014, 01:05

شنیدی میگن اول یه سوزن به خودت بزن بعد یه جوال دوز به دیگران ؟؟ (( جوال دوز درست نوشتم ؟ :n02: ))

داستان خیابانی هم همینه
این آقا اگه دوست داره ملت مسخرش نکنن اول خودش یه زحمت بکشه مردم رو مسخره نکنه بعد از دیگران انتظار داشته باشه !! (( تو اسلام هست که میگه هرچه برای خودت نخواهی برای دیگران هم نخواه ))

تو برنامه آقای مجری چنان مردم رو مسخره میکرد و با لهن مسخره ای صحبت میکرد که منی که هیچی از برنامه ندیدم و از دیگران شنیدم چه اتفاقاتی افتاده دلم میخواست یه صندلی تو سرش خرد کنم
حالا شما فرض یه جوون 25 ساله میره تو برنامه ای که قراره از تلویزیون پخش بشه و همه ببیننش
بعدش این آقا بیاد و چه جوری بچه مردم رو تحقیر کنه که طرف از بیخ و بن بسوزه !!

هر بلایی سر این خیابانی بیاد حقشه !!!
به شدت ازش متنفرم !!! :n23:

تو گوگل سرچ کن * مسخره کردن در آقای گزارشگر * 550000 نتیجه جستجو میاره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mohammd1
21-06-2014, 01:20
فکر کنم اشتباهی نقل قول کردید
چون من که چیزی نگفتم :n02:

ببخشید که من واضح نگفتم منظورم چیه...
روی من به این دوتا جمله شما بود که طرز فکر 99% ماها هستش:
فکر میکنیم این که اینطور شوخی کردن بی خطره و کلا طرف حال میکنه که مورد تمسخره! در صورتی که تو پست قبلیم گفتم که ایشون دل پری از این شوخی ها دارن.
+ گفتید توهینی نشده ولی بعضی دوستانمون بی جنبه بازی در آوردن و مثلا این گزارشگر عزیز رو احمق خوندن این توهین نیست؟
ببخشید که جاش ایجا نبود

farshidmm
21-06-2014, 01:48
البته اینجوری نگفت ها .
بلکه گفت هیتسفلد ولی توی یکی از شهرهای مرزی و نزدیک به سوییس به دنیا اومده .

---
جواد آقا بعد از اتمام نیمه اول میگه :
من میرم 15 دقیقه استراحت میکنم :n02:

اینو اواخر نیمه اول گفت که در جنوب آلمان و در نزدیکی مرز سویس به دنیا اومده ولی اوایل بازی گفت در اصل سویسیه ولی برای تیم ملی آلمان هم بازی کرده!!
کلا چند جور حرف زد!

Spaniuly
21-06-2014, 03:48
شاید منظورش آخرین بازی گروهی بوده مگر غیر از اینه نکنه قراره تا صد سال دیگه ایران توی برزیل بازی کنه

الان چی باعث شد بین اینهمه پست منو نقل قول کنی!:n28: نکنه به خاطر اینکه اولین پستم تو این تاپیک بود:n04:

کماکان دارم سعی می کنم این جمله رو ترجمه کنم:

مگر غیر از اینه نکنه قراره تا صد سال دیگه ایران توی برزیل بازی کنه
کسی مفهوم این تیکه رو فهمید به مام بگه

مخالف تمسخر کردن دیگرانم

تمسخر کردن؟:n13: منظورتون مسخره کردنه دیگه!

حافظش فراموشی گرفته
جانم؟؟؟ حافظه مگه فراموشی می گیره! شنیدم میگن یارو فراموشی گرفته یا حافظه اش ضعیف شده یا حافظه اشو از دست داده ولی دیگه حافظه بخواد فراموشی بگیره...:n14:

راستی میگم آ... آقای خیابانی... آقا جواد؟ خودتون هستید؟ آقا... خیلی مخلصیم... تازگیافروم باز شدی ناقلا:n02:

ببخشید که من واضح نگفتم منظورم چیه...
روی من به این دوتا جمله شما بود که طرز فکر 99% ماها هستش:
فکر میکنیم این که اینطور شوخی کردن بی خطره و کلا طرف حال میکنه که مورد تمسخره! در صورتی که تو پست قبلیم گفتم که ایشون دل پری از این شوخی ها دارن.
+ گفتید توهینی نشده ولی بعضی دوستانمون بی جنبه بازی در آوردن و مثلا این گزارشگر عزیز رو احمق خوندن این توهین نیست؟
ببخشید که جاش ایجا نبود

درسته آقا محمد درست میگن تاپیک مربوط به سوتی هست... فکر نمی کنم کسی این حق رو داشته باشه که از الفاظی مثل احمق و ... برای آقای خیابانی استفاده کنه... دوستان من هم خواهشم اینه از این واژه ها استفاده نکنن

szh_1367
21-06-2014, 08:12
اســــــــــــتاد خیابانی ( بازی فرانسه سوئیس )

نیمه دوم فرانسه برا چند دقیقه دروازه سوئیس رو به توپ بست استاد از خود بی خود شد و عنان از دست بداد و فرمودیندی

این فوتبال نیست بسکتباله :n08:

Abdolreza2012
21-06-2014, 11:24
من دل خوشی از خیابانی ندارم ولی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جواد خیابانی و کام بک زیبایش برابر عادل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کل کل کوچک دو غول گزارشگری ایران اگر تماشاچی ۱۰ میلیونی نداشت، بیش از دو کنایه کوچک می‌‌شد. جواد خیابانی که حالا عرصه را حتی تنگ تر از زمان ورودش به صدا سیما می‌‌بیند، بار دیگر نشان داد که از فردوسی پور هم می‌‌تواند ایرانی‌ تر گزارش کند. اگر چند نکته اطلاعاتی‌ کوچک مثل اشتباهش در مورد ماتیودی و کابای را در نظر نگیریم، واژه به واژه این پیر گزارشگری در بازی فرانسه و سوئیس همانی بود که باید باشد. او به موقع تن صدایش را بالا برد.غبارهای چشمانش را پاک کرد تا ببینید که ستاره‌ها کدامند و لوزر‌ها کدام.
فلش بک‌های زیبای او به دروازبانان سابق سوئیس، نسل طلایی فرانسه و یادگار ۹۸ روی نیمکت را تا اینجای جام جهانی‌ از هیچکدام از گزارش‌های ۲۰۱۴ ندیدیم. خیابانی این‌بار برای صدا سیما دربست نگرفته بود. این بار ایستاده بود روبروی تانک های اطلاعاتی‌ گوگل و بینگ و فهمیده که فلان دروازه و میرغزل روزی روزگاری را در پایتخت سوئیس گذرانده و ما ایرانی‌‌ها هم روزی سنگربان کشور خنثی دنیا بودیم. حدود ۶۰ سال پیش. جایی‌ که عادل برای شمردن گزینه‌های روی میزش باید به خیابانی متوسل شود.
ساعت بی‌ عقربه خیابانی خیلی‌ وقت بود که کوک نبود اما این بار فهمید کجا باید سکوت کند و کجا از میشل پلاتینی صحبت کند. او با باهوشی فهمید باید ستاره‌ای برای گزارشش انتخاب کند که او کریم بنزما را رو کرد. کریم هم در نیمه دوم همان چیزی شد که خیابانی می‌‌خواست. در مورد تیم ملی‌ سوئیس خیابانی به نکته عجیبی‌ اشاره نکرد. از پنیر سوئیسی گفت که اگر آن را عادل گفته بود تیکه با مزه نام می‌‌گرفت اما برای او شاید سوتی باشد. این را هم بگذارید به پای اسطوره سازی بی‌ دلیل ما مردم.
گزارشگر فرانسه و سوئیس جواد خیابانی دیروز‌ها نبود. اهل روزگار شده بود. ورقه را حاشیه نویسی کرده بود و حرف‌های ناگفتنی را زد. قصه شنیدنی تعریف کرد. نا گفتنی ها را نزد. گوش شنوا می‌‌خواست که احتمالا این بازی او را به پا گرفتن دوباره کمک می‌‌کند. خبر تازه داد و گرمای عجیبی‌ به بازی بخشید. چیزی که نسل جدید‌های مانند میثاقی و احمدی‌ از آن عاجز اند. روی هیچکدام از ضّد حملات فرانسه سکوت نکرد. به موقع به دل تاریخ زد و در لحظه‌ای که باید به حال بازگشت. اطلاعات کسب شده را مانند میثاقی با عجله تحویل بیننده نداد. از سال‌ها بند بازی روی اعصاب ملت یاد گرفته بود که در زمان خروج بازیکن از هر دو بازیکن صحبت کند. هر دو را هم می‌‌شناخت.
اگر در او خواستی برای بازگشت به دوران طلایه داری‌اش باشد، باید استقبال کرد. در بازار صدای‌های لرزان صدا سیما، شاید نوای او خوش رنگ تر از گزارش‌های بریتیش عادل باشد. می‌‌تواند ماندنی باشد اگر مانند آخرین گزارشش گوگل را جای اعصاب ما متر کند!

منبع : طرفداری

Mr.Pooya
21-06-2014, 11:52
سلام

راستش به نظر من خیابانی تو بازی در مورد همه چی صحبت می کنه به غیر از بازی که داره گزاشش می کنه !

یعنی به فرض دیشب تو میومد دست بنزما شجره نامه بنزما رو می گفت بعد که می رفتن سمت دروازه سوییس ساکت میشد ! چندین باز همین کار رو کرد موقع حمله ها ساکت میشد !

کلا به غیر از بازی جاری همه چی رو میگه. اصلا انگار نه انگار فوتباله. اون حرف خودش رو می زنه حتی اگر گل هم بزنند حرفش رو قطع نمی کنه !

ولی واقعا خنده رو به لب آدم میاره با گزارشش ! مثلا دیشب تو بازی سوییس فرانسه درباره اکوادور گفت درباره بازی ایران بوسنی گفت در مورد همه چی گفت.

که من نمی دونم کشور اکوادور و معنی کلمه اکوادور چه ربطی به بازی دیشب داشت؟

ولی من خودم هر وقت گزارش بازی عادل یا خیابانی باشه از شبکه 3 نگاه می کنم.

Sh-Meteor
21-06-2014, 12:11
به نظر من:
تا خیابانی بازی رو گزارش می کنه، ملت گوش میدن ببینن چه میگه تا بخندن و سوتی بگیرن،
در حالی که اگه عادل، همین حرفو بزنه، کسی نمیگه سوتیه...
.
.دیگه یه عده شورشو در آوردن، درسته خیابانی بعضی وقت ها سوتی میده، ولی دیگه نه تا این حد.
توی همین تاپیک؛
بعد از هر بازی 10 سوتی بچه ها میگیرن...
که به نظر من همشون سوتی نیست و اگه همون حرفو عادل فردوسی پور، مزدک میرزایی، پیمان یوسفی، احمدی و یا غیره میزدن اصلا سوتی نمیشد.
.
دلیلش فقط اینه که حساسیت بیش از حدی روی جوان جان وجود داره.

szh_1367
21-06-2014, 12:48
خیابانی در مورد ستار خان بود باقر خان بود ( اسمش یادم نیست ) داشت صحبت میکرد کسی فهمید چی میگه برا ما هم توضیح بده :n04::n13:

*Batman*
21-06-2014, 13:34
خیابانی در مورد ستار خان بود باقر خان بود ( اسمش یادم نیست ) داشت صحبت میکرد کسی فهمید چی میگه برا ما هم توضیح بده :n04::n13:

گفت : حسین علی سردار سال 1920 به عنوان یک ایرانی دروازه بان سوئیس بود!
من که مخم سوت کشید!!!

یه جا هم گفت : بنزما لقمه رو جوید و گذاشت تو دهنش .اونم راحت گل زد!

عاشقتم جواد!

Sh-Meteor
21-06-2014, 13:52
من که مخم سوت کشید!!!

حقیقت داره.
من خودم در موردش قبلا خونده بودم.

Mr.Pooya
21-06-2014, 14:22
من که مخم سوت کشید!!!

یه جا هم گفت : بنزما لقمه رو جوید و گذاشت تو دهنش .اونم راحت گل زد!

عاشقتم جواد!

نه این رو اشتباه نگفته ولی دروازه بان ذخیره بود تو بازی مقابل فرانسه مثل اینکه بازی کرده:

However he has one cap to his name appearing in goal for Switzerland national football team ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) as a substitute for the injured Swiss goalkeeper in a game against France national football team ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

منبع : Wikipedia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kotlet110
21-06-2014, 15:02
این خیابانی مگه چیکار میکنه هر شب میگه من بین دو نیمه برم یک ربع استراحت کنم؟!
همچین میگه استراحت کنم انگار بار سیب زمینی ده تن خالی کرده

alireza-1991
21-06-2014, 17:07
فقط وفقط سرهنگ

SHAKERDOOST
21-06-2014, 18:18
مزدک ميرزايي را به ورزشگاه راه ندادند
گزارشگر صدا و سيما که براي پوشش اين بازي به برزيل رفته است به ورزشگاه راه ندادند.

مزدک ميرزايي که براي بازي اول ايران مقابل نيجريه نتوانسته بود به برزيل برود براي بازي دوم راهي برزيل شده اما فعلا مجوز حضور در ورزشگاه را پيدا نکرده است. مزدک ميرزايي براي اين مسابقه آي دي ندارد و در تماس با مسئولان تيم ملي خواستار بليت شده است.

ديدار تيم هاي ايران و آرژانتين ساعت 20:30 آغاز مي شود.

خوب شد خیلی بهم چسبید :n09::n19:

30vil
21-06-2014, 18:34
مزدک ميرزايي را به ورزشگاه راه ندادند

گزارشگر صدا و سيما که براي پوشش اين بازي به برزيل رفته است به ورزشگاه راه ندادند.

مزدک ميرزايي که براي بازي اول ايران مقابل نيجريه نتوانسته بود به برزيل برود براي بازي دوم راهي برزيل شده اما فعلا مجوز حضور در ورزشگاه را پيدا نکرده است. مزدک ميرزايي براي اين مسابقه آي دي ندارد و در تماس با مسئولان تيم ملي خواستار بليت شده است.

پ . ن : فکر کرده اونجا ایرانه بدون مدرک و کارت پاشده رفته بازی گزارش کنه :n08:

albertxx
21-06-2014, 19:22
فقط وفقط سرهنگ

قیافه رو میبینم حالم بهم میخوره !!! :n21:

befermatooo
21-06-2014, 19:32
وای

یعنی اینقئدر نمیدونن مزدک اونجا بازی رو زنده میبینه و ما با تاخیر !

اینم شد گزارش ؟ بدون صدای تماشاگر .

albertxx
21-06-2014, 19:35
صدا 3 ثانیه زودتر میاد !!!!!!!!!!!! :n21:

خاک بر سرشون با این گزارش !!!!:n21:

meshkiposh2200
21-06-2014, 19:44
خوب شد نیمه دوم را دادند به فردوسی پور چی بود اون مزدک با اون صدا یاد بازی های قدیمی میافتادیم

Mr.Pooya
21-06-2014, 23:46
واقعا خیابانی دیگه شورش رو در آورده ! دیشب برگشت گفت ایران سه شنبه تو همین ورزشگاه با بوسنی بازی داره من هم فکر کردم سه شنبه بازی داره ! ایران - بوسنی که چهارشنبه بازی دارند ! :n23:

:n25:

*Batman*
21-06-2014, 23:59
حقیقت داره.
من خودم در موردش قبلا خونده بودم.

نه این رو اشتباه نگفته ولی دروازه بان ذخیره بود تو بازی مقابل فرانسه مثل اینکه بازی کرده:

منبع : Wikipedia ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درود.
بله منم حرفش رو همون لحظه قبول کردم. دیگه وقتی به تاریخ بازی و اسم دقیق بازیکن ها اشاره میکنه معلومه اطلاعات درستی داره.
فقط تعجبم از این بود که خیابانی همیشه یه چیزایی رو به هم ربط میده و به یه چیزایی اشاره میکنه که آدم دوست داره خودشو پرت کنه زیر 18 چرخ همون لحظه.
میره از اوایل قرن 19 شروع میکنه .... همینجوری میاد میاد تا لحظه کنونی!بعد شما می بینید داور سوت رو زده و دو تا توپ هم از خط دروازه ها رد شده!!!:n02:

Mr.Pooya
22-06-2014, 00:36
درود.
بله منم حرفش رو همون لحظه قبول کردم. دیگه وقتی به تاریخ بازی و اسم دقیق بازیکن ها اشاره میکنه معلومه اطلاعات درستی داره.
فقط تعجبم از این بود که خیابانی همیشه یه چیزایی رو به هم ربط میده و به یه چیزایی اشاره میکنه که آدم دوست داره خودشو پرت کنه زیر 18 چرخ همون لحظه.
میره از اوایل قرن 19 شروع میکنه .... همینجوری میاد میاد تا لحظه کنونی!بعد شما می بینید داور سوت رو زده و دو تا توپ هم از خط دروازه ها رد شده!!!:n02:

دقیقا من هم همین رو می گم. اصلا بازی رو دنبال نمی کنه فقط می شینه تاریخ تعریف می کنه. ولی جدای از سوتی هاش که بحث خوشمزه :n02: گزارشش هست ولی قشنگ گزارش می کنه

urumchi
22-06-2014, 00:44
این مزدک چی میگفت امروز؟ هی شجاع شجاع میکرد؟!!!

Mr.Pooya
22-06-2014, 00:50
این مزدک چی میگفت امروز؟ هی شجاع شجاع میکرد؟!!!

صداش که خوب نمیومد مثل این فیلم های دهه 60-70 می موند :n02: ( سلام جک. سلام مزدک ) :n02:

ولی فکر کنم بازیکن های ایران رو می گفت که شجاعانه بازی می کنند و این صحبت ها

Gregar
22-06-2014, 01:41
و باز یه بازی مهم دیگه واسه ایرانی ها و گزارشگر کی تشریف داره ؟
علیفر :n21: دیوونه شدم نصف شبی به خدا . یک به این بگه اینقدر داد نزنه نصف شبی . هر چی بازی شبا هست رو میدن به این روانی تا دلش بخواد داد بزنه .

Hatek
22-06-2014, 02:06
و باز یه بازی مهم دیگه واسه ایرانی ها و گزارشگر کی تشریف داره ؟
علیفر :n21: دیوونه شدم نصف شبی به خدا . یک به این بگه اینقدر داد نزنه نصف شبی . هر چی بازی شبا هست رو میدن به این روانی تا دلش بخواد داد بزنه .

باید کاملا هوشیار بود هر موقعیت تو بازی پیش میاد من عین دروازبانا شیرجه میزنم رو کنترل صداشو کم کنم :n02:

ragbar12
22-06-2014, 02:27
درسته مقابل ارژانتين خوب بازي كرديم ولي هر چي باشه باختيم دو بازي بدون گل زده ويك امتياز تمام.
نميدونم درسته بعد بازي سرود پخش بكنن بعد صحنه پايكوبي مردمو نشون بدن بابا خوبه تيم واليبال كشورمون همزمان با جام جهاني داره تو گروه سخت خودش اقايي ميكنه و تيم برزيل رو كه 9 بار فقط قهرمان ليگ جهاني شده رو تو كشور خودش ميبره بعد ميان دو تا سرود نشون ميدن با دو خط زير نويس بقيش پيام بازرگاني وتمام!

امروز روز ما بود و بر خلافش اصلا روز ارژانتين نبود بهترين موقع بود براي تاريخ سازي كه به هر حال نشد ولي دليل نميشه تلويزيون ما بعد باخت سرود و نواهاي شاد پخش كنه.

mohsen0000000000
22-06-2014, 07:20
درسته مقابل ارژانتين خوب بازي كرديم ولي هر چي باشه باختيم دو بازي بدون گل زده ويك امتياز تمام.
نميدونم درسته بعد بازي سرود پخش بكنن بعد صحنه پايكوبي مردمو نشون بدن بابا خوبه تيم واليبال كشورمون همزمان با جام جهاني داره تو گروه سخت خودش اقايي ميكنه و تيم برزيل رو كه 9 بار فقط قهرمان ليگ جهاني شده رو تو كشور خودش ميبره بعد ميان دو تا سرود نشون ميدن با دو خط زير نويس بقيش پيام بازرگاني وتمام!

امروز روز ما بود و بر خلافش اصلا روز ارژانتين نبود بهترين موقع بود براي تاريخ سازي كه به هر حال نشد ولي دليل نميشه تلويزيون ما بعد باخت سرود و نواهاي شاد پخش كنه.

حرف حساب ...

Mahziar-7
23-06-2014, 00:57
پیمان یوسفی ساعت 1 نصفه شب و وسط بازی کره-الجزایر بی مقدمه میگه: همونطور که شما آخرین گل تیم کره رو می بینید به هر حال باید گفت 24 سال پیش در چنین شبی و همزمان با بازی برزیل-اسکاتلند زلزله ی رودبار اتفاق افتاد و... در یک همچین شبی بود و مردم داشتن یک همچین مسابقه ای رو تماشا می کردن.
به دلم خوف افتاد در حدی که برم وسط کوچه تو چادر بخوابم!:n02:

A.N.A.P
23-06-2014, 21:22
تیکه کلام خیابانی از جام جهانی 2010 تا همین الان : گل مدرسه ای :n27:

یک سوتی دیگه داده بود فکر نکنم کسی گرفته باشه :n02:

توی بازی فرانسه سوییس وقتی که بازی 5 - 0 شد خیابانی گفت :

در جام جهانی ممکنه یک تیم زیاد گل بزنه و تیم مقابلش هم زیاد گل بخوره !!!

Soroush HD
23-06-2014, 21:29
بازی کره الجزایر بود اون موقع که کره 2 صفر عقب بود میکفت همونطور که میبینید همه اعداد و ارقام و نتیجه داره برتری کره رو نشون میده.....من بعد از این حرفش در افق محو شدم......:n29:

OMiD.1080p
23-06-2014, 22:07
یک سوتی دیگه داده بود فکر نکنم کسی گرفته باشه :n02:

توی بازی فرانسه سوییس وقتی که بازی 5 - 0 شد خیابانی گفت :
در جام جهانی ممکنه یک تیم زیاد گل بزنه و تیم مقابلش هم زیاد گل بخوره !!!

:n09:

united
23-06-2014, 22:22
خیابانی: پرچم هنلد و شیلی تقریبا شبیه هستند!!!

Sepehr SS
24-06-2014, 09:15
شبکه ورزش گزارشگرهای خوبی داره، نمیدونم چرا به اونا بازیهای حساس رو نمیدن. این خیابانی و علیفر و یوسفی و سیانکی افتضاحن، گزارشگری بازیها هم باندی شده، خیابانی مافیای گزارشگریه تلویزیونه که هر چقدر هم گند بزنه، کسی نمیتونه چیزی بهش بگه. از این چهار تا متنفرم.

Gregar
24-06-2014, 09:54
شبکه ورزش گزارشگرهای خوبی داره، نمیدونم چرا به اونا بازیهای حساس رو نمیدن. این خیابانی و علیفر و یوسفی و سیانکی افتضاحن، گزارشگری بازیها هم باندی شده، خیابانی مافیای گزارشگریه تلویزیونه که هر چقدر هم گند بزنه، کسی نمیتونه چیزی بهش بگه. از این چهار تا متنفرم.

به خدا اون چند نفر توی فینال اقای گزارشگر رو بیارن از اینا سرترن . الان مثلا اونا اومدن تست دادن به کجا رسیدن . چرا بهشون فرصت داده نمیشه ؟
مسابقات اسعداد یابی توی کشورهای دیگه جایزه ی خوبی میدن به همراه یک فرصت برای ارائه استعدادشون . مثلا مسابقه های خوانندگی معمولا ببه غیر از جایزه نقدی یه قرارداد هم با یک استدیوی معتبر جهانی واسشون جور میکنن . اما اینا حتی یک گزارش هم بهشون نمیدن .

Soroush HD
24-06-2014, 09:58
دیشب گزارشگری که بازی برززیل کامرن رو گزارش میکرد یه لحظه شبکه ورزش داشت دوباره صحنه گل چیچاریتو رو نشون میداد گف:وای....بازهم چیچاریتو گل میزنه...همونجوری....نه یه لحظه واستا.....:n13:....مثل اینکه کرواسی گل زده....بععععععععله کرواسی هم یک گل به مکزیک زده....
یعنی من در اون لحظه::n29::n29:.......:n29::n08:

aliano
24-06-2014, 12:15
محمد سیانکی بدون تردید غیر قابل تحمل ترین گزارشگر تلویزیونه برای من.باز خیابانی چرت و پرت می گه ولی صداش خوبه.ولی این سیانکی کلاً رو اعصابه!

G.O.Batistuta
24-06-2014, 12:48
خیابانی : توپ توی دروازه قرار گرفته و این یعنی گل :n02:

Sepehr SS
24-06-2014, 14:09
محمد سیانکی بدون تردید غیر قابل تحمل ترین گزارشگر تلویزیونه برای من.باز خیابانی چرت و پرت می گه ولی صداش خوبه.ولی این سیانکی کلاً رو اعصابه!
دقیقا. سیانکی از هر لحاظ افتضاحه، اصلا کی به این گفته به درد گزارشگری میخوره آخه؟ صداش که رو اعصابه، تشخیص بازیکن هاش هم که در حد بچه یک ساله هم نیستش، نظراتش هم که چرت به تمام معناست، آخه برای چی بهش گزارش میدن؟!!!!!!!

robert
24-06-2014, 16:41
چقدر حرف مفت میزنه این یارو خیابانی ...اصلا هر حرفی میزنه الا گزارش بازی...مهاجم شیلی به دو متری محوطه جریمه هلند رسیده...این یارو گیر داده به شکل دراز و طولانی کشور شیلی تو آمریکای جنوبی و رئیس جمهور جدیدش و این مسخره بازی ها...

یکی نیست بگه: آخه کپسول..!! تو گزارشگری یا معلم جغرافیا...؟؟ بازیتو گزارش کن...گند زدی به اعصاب بیننده ها با این گزارش کردنت...

farshidmm
24-06-2014, 23:31
دکتر صدر به لیختشتاینر مدافع یوونتوس میگه لیختن اشتاین! :n04:

albertxx
24-06-2014, 23:32
گزارشگر شبکه 3 الان علیفر هست !!!!!! :n19:

یه کاغذ A4 بردارید سوتی ها رو یادداشت کنید !!

فکر کنم بعد بازی این تاپیک 5 صفحه جلو بره !!:n02:

lionf3
24-06-2014, 23:41
دکتر صدر به لیختشتاینر مدافع یوونتوس میگه لیختن اشتاین! :n04:

حالا این خوبه
دکتر امیر حاج رضایی رو یادتونِ چه اصراری به صعودِ انگلیس داشت؟ :دی
خیابانی که خدای سوتیِ بزارنش بازی با بوسنی رو گزارش کنه کلی بخندیم :دی (فک کنین ایران ۲-۳ تا گل بزنه بره مرحله بعد، اونموقع واکنش خیابانی باحال میشه)

albertxx
24-06-2014, 23:49
اولین حرف استاد علیفر : هر 2 تیم با دفاع خطی بازی میکنن !!!:n02:

اینو بکشی باید به دفاع خطی ایراد بگیره !!!:n02:

A.N.A.P
25-06-2014, 00:07
استاد علیفر : هوندا اگه کم نمی‌آورد ، هرگز به توپ نمیرسید ! :n04:

allinone
25-06-2014, 00:17
عليفر انقد سوتي ميده بخدا خسته ميشم بنويسم
الان يه بازيكن يونان گل زده كه اصلاً ربطي به ساماراس مو بلنده نداره فقط يه تشابه اسمي بعد حاج آقا برگشته ميگه موهاشو امسال كوتاه كرده بر خلاف سالهاي قبل

banii
25-06-2014, 00:18
سرهنگ:n02::

کلمبیا تا به این جای کار با تیم درجه یکی بازی نداشته ، باید دید 1/8 به چه تیمی میخوره!؟

یعنی این بابا نمیدونه تیم اول گروه c به تیم دوم گروه d که مشخص شده اوروگوئه هست میخوره ؟:n01:

Sepehr SS
25-06-2014, 01:12
این علیفر احمق چی داره میگه برای خودش؟!!!!! هی میگه ژاپن و ساحل عاج هر دو چهار امتیاز دارن ولی ساحل به خاطر برد مستقیم جلوی ژاپن صعود میکنه!!!!!! یعنی این دیوانه نمیدونه ژاپن فقط یه مساوی داره و یک امتیاز داره نه چهار امتیاز؟!!!!! اون فردوسی پور اونجا لاله که به این چیزی نمیگه؟

Milad4171
25-06-2014, 01:18
آقا این علیفر چرا هی داد میزنه؟؟؟ مجبورم صدای تلویزون رو بذارم رو 2!

Sepehr SS
25-06-2014, 01:24
یونان داره پنالتی میزنه میگه اگه گل هم بشه ساحل عاج میره بالا!!!!!!!!! چقدر این آدم احمقه؟!!!
دقیقه آخر بازی تازه فهمیده چه گندی زده میگه به نظر میرسه که یونان میره بالا!!!!

albertxx
25-06-2014, 01:24
علیفر فکر کنم یه ذره شیرین عقل میزنه !!
کلا دیوانه هست !!

بازیکن ژاپن شوت زده به سمت دروازه بعد میگه دروازه بان کلمبیا در 42 سالگی دروازه رو نجات میده !!
هرکی ندونه فکر میکنه 42 سال تو دروازه بوده و تازه الان توپ به دروازه رسیده !! :n02:

صداش هم بدجور نافرمه
4 تا کوچه اونورتر میره !!!

من نمیدونم معیار شبکه 3 واسه انتخاب گزارشگر چیه ؟؟:n23:

جدول گروه 3 رو نگاه نمیکنه بعد میگه ساحل عاج اگه ببازه میره گروه بعد
آخ خداااااااااااا این چرا هیچی نمیفهمه !!

Sepehr SS
25-06-2014, 01:30
انقدر هم الاغ و بیشعوره که آخر بازی یه عذرخواهی نمیکنه که تا آخر بازی اطلاعات غلط داده درباره امتیاز تیمها و اینکه کدوم صعود میکنه، فکر تهیه کلکسیون گلهاییه که به خاطر دفاع خطی زده شده!! آخه یکی نیست به این بگه که گوسفند، آخه کسی مگه تو رو آدم حساب میکنه که از دفاع خطی ایراد میگیری؟

Mahziar-7
25-06-2014, 01:38
دوستان توهین نکنید زشته. الان از پشت صحنه خبر رسید که آقای علیفر دیگه هیچکدوم از بازی ها رو گزارش نخواهد کرد. چون از ژاپن باهاش تماس گرفتن که بره سرمربی تیمشون بشه و دفاعشون رو از حالت خطی به چندلایه تغییر بده.:n02:

ragbar12
25-06-2014, 02:28
سرهنگ عليفر: ساحل عاج دو بازيه دو بر يك باخته تفاضلش سه سه هست يعني صفر!

خدا وكيلي با عليفرو و سيانكي سطح رقابتهاي جام جهاني خيلي مياد پايين. اميد وارم ديگه صداي اين دو نفرو نشنويم !
. مشكلات و سوتي هايي كه ميدن كنار اصلا تن صداشون به درد نميخوره بخصوص وقتي صحنه گل يا موقعيت خطر ناك رو دروازه ها ايجاد ميشه

farshidmm
25-06-2014, 02:47
حالا این خوبه
دکتر امیر حاج رضایی رو یادتونِ چه اصراری به صعودِ انگلیس داشت؟ :دی
خیابانی که خدای سوتیِ بزارنش بازی با بوسنی رو گزارش کنه کلی بخندیم :دی (فک کنین ایران ۲-۳ تا گل بزنه بره مرحله بعد، اونموقع واکنش خیابانی باحال میشه)
دکتر؟
حاج رضایی کی دکتر شد ما نفهمیدیم؟:n02:

این علیفر احمق چی داره میگه برای خودش؟!!!!! هی میگه ژاپن و ساحل عاج هر دو چهار امتیاز دارن ولی ساحل به خاطر برد مستقیم جلوی ژاپن صعود میکنه!!!!!! یعنی این دیوانه نمیدونه ژاپن فقط یه مساوی داره و یک امتیاز داره نه چهار امتیاز؟!!!!! اون فردوسی پور اونجا لاله که به این چیزی نمیگه؟

واقعا شرم اوره
حداقل اول یه نگاه به جدول نمی کنه بعدش بیاد جلو هفتاد میلیون جمعیت گزارش کنه و نود دقیقه اطلاعات غلط بده!

alireza-1991
25-06-2014, 08:50
دیشب تا توپ رو میرفت سمت دروازه ما هم میرفتیم سمت کنترل !!!!!

فرصت برای بازیکنان کلمبیا و.......

تیمهای زیادی با دفاع خطی گل خوردن و تیمهایی هم بدون دفاع خطی گل نخوردن !!!!!

dizgah
25-06-2014, 09:33
این جاودانی دیشب چه گیری داده بود که شاید قبل از سوارز کس دیگه ای(XX) اون بنده خدا رو گاز گرفته ؟
فردوسی پور بنده خدا زل زد تو دوربین کپ کرد

B3HZ@D
25-06-2014, 09:58
حذف شود ....

amin_947
25-06-2014, 10:00
حذف شود ....

فکر کنم منظورشون GF باشه :n02:

امید رض
25-06-2014, 10:22
والا اون گزارشگر بازی ژاپن وکلمبیا
وقتی ژاپن گل میزد خودشوپاره میکرد دادمیزد فریاد میزد
یکی نیست بگه ایران قهرمان بشه چه بلایی سر این گزارشگرمیاد

Gregar
25-06-2014, 10:55
والا اون گزارشگر بازی ژاپن وکلمبیا
وقتی ژاپن گل میزد خودشوپاره میکرد دادمیزد فریاد میزد
یکی نیست بگه ایران قهرمان بشه چه بلایی سر این گزارشگرمیاد

کی علیفر ؟
اونو ولش کن . اون کلا همینطوریه . ربطی هم به ژاپن نداره . کلا توی موقعیتها و گلها وولومش 10 برابر میشه . بدترین گزارشگر در تمام ادوار تاریخ از نظر من :n21:

vahidgame
25-06-2014, 11:52
دیشب اولای بازی بود علیفر اطلاعات بالاش رو به رخ همه کشید و گفتش که دیوید اوسپینا دروازه بان کلمبیا توی تیم نیس ایتالیا بازی می کنه که اونوقت بود که من به عمق فاجعه پی بردم!!!
حالا غیر از این باز خیابانی رو مثلا میگیم سوتی میده که خیلی موقع ها می خندیم و حالا واقعا یه زمانی گزارشگر بوده ولی مسئله اینه که علیفر کلا دیگه گزارشگر نیست و صدها ایراد مختلف داره
کلا فقط همون سرهنگ باقی می موند یه ملتی راحتر بودن! :دی

Mahziar-7
25-06-2014, 12:21
این قضیه ی سرهنگ بودنش چیه؟

A.N.A.P
25-06-2014, 12:26
خداییش دیشب چند بار گفت دفاع خطی دفاع خطی ؟

من که شمردم حداقل 5 بار گفت.:n02:

lionf3
25-06-2014, 12:48
اینم گوشه‌ای از بیوگرافیِ این استادِ بزرگ و گرانقدر :دی :

بله، من عليرضا عليفر هستم. متولد 10 خرداد ماه در تهران، سالش را اما چون خيلي كوچك بودم يادم نيست(!) به من حق بدهيد، يك روزه بودم كه به دنيا آمدم و چيزي به ياد نمي‌آورم. بچه اصل تهران هم هستم، در محل امين‌حضور. سال 57 كه انقلاب شد، من سال سوم دانشكده افسري شهرباني بودم و از اين دانشكده ليسانس حقوق قضايي هم گرفته‌ام. تازه از همكاران سابق شما هم به حساب مي‌آيم.

این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم ببینید بد نیست.

A/|\IR
25-06-2014, 12:50
من گزارش های استاد سرهنگ علیفر رو تو این جام تا حالا نشنیدم خوشبختانه
غیر از این دفاع خطی معمولا یه تکه کلام دیگه داره که شدیدا رو اعصابه
ایشون تو گزارش بازی های لیگ های اروپا (یک شب به بعد) از واژه منسوخ چـِـــغـِــــر خیلی استفاده میکنه! تو این جام هم همینطوره یا ترک کرده؟
مثلا تو یکی از بازی های رئال میگفت: رئال تیم چِغِر با یک مربی چِغِر و بازیکنانِ چغِر ـه:دی
حتی من دیدم این کلمه رو به فدراسیون ها و داور ها هم نسبت داده!

اینم گوشه‌ای از بیوگرافیِ این استادِ بزرگ و گرانقدر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

بله، من عليرضا عليفر هستم. متولد 10 خرداد ماه در تهران، سالش را اما چون خيلي كوچك بودم يادم نيست(!) به من حق بدهيد، يك روزه بودم كه به دنيا آمدم و چيزي به ياد نمي‌آورم. بچه اصل تهران هم هستم، در محل امين‌حضور. سال 57 كه انقلاب شد، من سال سوم دانشكده افسري شهرباني بودم و از اين دانشكده ليسانس حقوق قضايي هم گرفته‌ام. تازه از همكاران سابق شما هم به حساب مي‌آيم.

این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم ببینید بد نیست.
اینجارو بنده خدا خود شیفته هم هست!

اگر شما كارشناسي را هم بخشي از گزارش مي‌دانيد، پس چرا برخي از گزارشگران موفق مثل عادل و مزدك اين كار را نمي‌كنند؟

اگر كسي اين كار را نمي‌كند يا سواد فني‌اش را ندارد يا نمي‌خواهد استفاده كند. مثلا در مورد عادل، من قبول دارم اطلاعات آماري و جانبي او از من بيشتر است ولي مي‌دانم كه خود فردوسي‌پور هم قبول دارد اطلاعات فني من از او بالاتر است.

albertxx
25-06-2014, 13:02
اگر كسي اين كار را نمي‌كند يا سواد فني‌اش را ندارد يا نمي‌خواهد استفاده كند. مثلا در مورد عادل، من قبول دارم اطلاعات آماري و جانبي او از من بيشتر است ولي مي‌دانم كه خود فردوسي‌پور هم قبول دارد اطلاعات فني من از او بالاتر است.

من اعتماد به نفس اینو داشتم با مگس کش به آمریکا حمله میکردم !!!!!!!! :n02:

moraddad
25-06-2014, 13:36
توو یه صحنه مدافع ژاپن جاموند بعد اون یکی از پشت اومد کاور کرد توپو زد .... آقااااا تی تاپ بود که داشتن به سرهنگ میدادنااا :n02:

گفت : بلههههه .... دفاع پوششی این چنیـــــــــــن اســـــــــت .... و دفاع خطی آنچنان ! :n02::n02::n02:

smohs
25-06-2014, 16:56
سلام
منم با اجازه یه سوتی از استاد جواد نقل می کنم باشد که مورد پسند شما واقع گردد:
دو سه شب پیش بود بازیش هم یادم نیست ولی سوتیش خوب یادم مونده:n02::
یه توپ زدن از کنار دروازه عبور کرد استاد خیابانی پس از مشاهده صحنه آهسته از بغل، با اطمینان گفت توپ با فاصله بسیار اندک از کنار دروازه بیرون میره، بعد صحنه رو از پشت نشون دادن معلوم شد یه 5-6 متری از دروازه فاصله داشته جناب استاد هم اصلاً به روی مبارکش نیاورد و مثل بسیاری موارد مشابه سکوت را پیشه نمود و پس از چند لحظه ریلکس گزارش رو ادامه داد
همین آقا توی برنامه آقای گزارشگر وقتی یکی از شرکت کننده ها توی گزارشش اشتباه کرد بعد تصحیحش کرد بهش گفت:
اشتباه اشکالی نداره و این که تصحیحش کردی کار خوبی بود ولی باید حتماً عذرخواهی هم قبلش می کردی (یه چیزی تو همین مایه ها)
فاصله حرف تا عمل؟

من سوتی های بامزه و چرت و پرت که معمولاً گزارشگرا بدون فکر می پرونن ناراحتم نمی کنه بلکه لبخند هم به لبم میاره ولی این سوتی ها که برمیگرده به حرفه گزارشگری (مثل اونایی که سعی می کنن اشتباهشونو لاپوشونی کنن یا اونایی که من بیننده معمولی اطلاعاتم و درکم از صحنه بیشتر از گزارشگر میشه یا گزارشگر اصلا حواسش به صحنه نیست) خیلی حرصمو درمیاره

lionf3
25-06-2014, 22:01
هر چند اعصابم داغونِ
اما یه ثانیه زدم شبکه ورزش گزارشگرِ بازی گفت:
بعلـــــــــــه با این نتیجه آرژانتین به فرانسه میخوره و باید منتظرِ اون دیدار بود
:دی

Soroush HD
25-06-2014, 22:05
ببخشیدا ولی این مزدک رفته بود اونجا واسه غاز چرونی؟؟:n02:

lionf3
25-06-2014, 22:10
ببخشیدا ولی این مزدک رفته بود اونجا واسه غاز چرونی؟؟:n02:

نه باو رفتِ بود عشق و حال :دی
بد بخت با این اوضاع فک کنم باید برگرده دیگه:n13: (شایدم برا عشق و حالِ بیشتر با خرجِ خودش بمونه ؟!‌)

jack82
25-06-2014, 22:37
با وجود غلاقه ای که به عادل دارم ولی امشب خیلی رو مخ بود همش میگفت الان 2تا دیگه بزنیم صعود میکنیم.فکر کنم بیست باری حالتهای صعود مارو گفت دستم بهش می رسید .........

A/|\IR
25-06-2014, 23:55
با وجود غلاقه ای که به عادل دارم ولی امشب خیلی رو مخ بود همش میگفت الان 2تا دیگه بزنیم صعود میکنیم.فکر کنم بیست باری حالتهای صعود مارو گفت دستم بهش می رسید .........

خب باید چیکار میکرد؟!؟!
اگه نمیگفت هم یه عده میومدن میگفتن حالیش نیست و اینحرفا و ...

Arash4484
26-06-2014, 00:02
گزارش فردوسی پور عالی بود در این بازی...

چند جا نکته های خیلی خوبی اشاره کرد؛ و با این باخت و بازی دور از انتظار نسبت به بازی های قبلی، هر کس دیگری ازبین فعلی ها بود گزارش خودش جداگانه میشد سوهان اعصاب...

یک جا ایران از سمت چپ داشت حمله ای میکرد، عادل گفت(نقل به مضمون) : تماشاچی ها هم همه چی رو ول کردن و همینجوری موج مکزیکی میرن...=))
با همون لحن خودش و خیلی خونسرد...

همیشه اقبال باهاش یار باشه، یعنی اون لحظه رگهای مغزم انگار یک آن باز شد و توی اون شرایط بد تیم، خنده ام گرفت

بعد تا چند دقیقه خندیدم ، یک لحظه حس کردم داره خنده ام عصبی میشه دیگه نخندیدم:n04:

:n02:

alireza-1991
26-06-2014, 09:01
اینم گوشه‌ای از بیوگرافیِ این استادِ بزرگ و گرانقدر :دی :

خخخخخ :n08:

این قضیه ی سرهنگ بودنش چیه؟

صبح ها به کار سرهنگیش میرسه و شبها هم میاد فوتبال گزارش میکنه .خوب کار و کاسبی میکنه

Mahziar-7
26-06-2014, 10:55
فردوسی پور آخرای بازی ایران-بوسنی:
حالا یه خوبی اینجور حذف شدن ما اینه که تیمای بزرگی مثل ایتالیا و اسپانیا و انگلیس هم توی مرحله گروهی حذف شدن و حالا ما می تونیم باهاشون همذات پنداری کنیم!!!

lionf3
26-06-2014, 12:06
نه باو رفتِ بود عشق و حال :دی
بد بخت با این اوضاع فک کنم باید برگرده دیگه:n13: (شایدم برا عشق و حالِ بیشتر با خرجِ خودش بمونه ؟!‌)

اینم سرگذشتِ مزدک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :دی

Mr.Pooya
26-06-2014, 12:19
سلام

گزارشگر بازی فرانسه اکوادور آقای احمدی بود درسته ؟

چرا انقدر با تاخیر گزارش می کنه ؟ بازی برای ما با ۷ ثانیه تاخیر پخش میشه ولی برای ایشون فکر کنم با ۱۰ ثانیه تاخیر !

مثلا بازیکن شوت رو زده توپ رفته بیرون ولی تازه میگه شوت خطرناک کلا با ۳-۴ ثانیه تاخیر میگه.

یا مثلا کرنر می زنه بعد از ۳-۴ ثانیه میگه کرنر رو می زنه !

albertxx
26-06-2014, 12:34
سلام

گزارشگر بازی فرانسه اکوادور آقای احمدی بود درسته ؟

چرا انقدر با تاخیر گزارش می کنه ؟ بازی برای ما با ۷ ثانیه تاخیر پخش میشه ولی برای ایشون فکر کنم با ۱۰ ثانیه تاخیر !

مثلا بازیکن شوت رو زده توپ رفته بیرون ولی تازه میگه شوت خطرناک کلا با ۳-۴ ثانیه تاخیر میگه.

یا مثلا کرنر می زنه بعد از ۳-۴ ثانیه میگه کرنر رو می زنه !

مشکل از طرف شما باید باشه (( دریافت و پخش ))
من مشکلی نداشتم !!

البته داشتم رو ماه**واره نگاه میکردم (( عربست ))
حالا شاید رو تلویزیون ایران مشکل داشته باشه که فکر نکنم اینطور بوده باشه !

king_darkness
26-06-2014, 13:13
اینم سرگذشتِ مزدک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :دی

طرف با یه تلفن همراه فرستادن برزیل بازی گزارش کنه !!!!:n02:

Soroush HD
26-06-2014, 13:34
احمدی گزارشگر بازی فرانسه اکوادور:
« حالا پوگبا پشت محوطه جریمه موقعیت شوت زنی داره....یه شوت...و یه شوت بی هدر!!! گفتم بی هدر؟؟؟خخخخخخ...ببخشید بی هدف:n09:»زیر لب هی با خودش میگه بی هدر و میخنده:n29:

Spaniuly
26-06-2014, 14:20
احمدی گزارشگر بازی فرانسه کلمبیا:
« حالا پوگبا پشت محوطه جریمه موقعیت شوت زنی داره....یه شوت...و یه شوت بی هدر!!! گفتم بی هدر؟؟؟خخخخخخ...ببخشید بی هدف:n09:»زیر لب هی با خودش میگه بی هدر و میخنده:n29:

کدوم بیا؟ کلوم بیا؟ کلمبیا؟ اکوادور دیگه نه؟:n26:

Sh-Meteor
26-06-2014, 14:50
بهترین جمله ی عادل در گزارش ایران و آرژانتین

چقـــدر خوبیـم مـــــاااا :n08:

farshidmm
26-06-2014, 15:47
بهترین جمله ی عادل در گزارش ایران و آرژانتین

چقـــدر خوبیـم مـــــاااا :n08:

دیشبم گفت چقدر خوبه این اشکان :n08:

Mr.Pooya
26-06-2014, 15:48
مشکل از طرف شما باید باشه (( دریافت و پخش ))
من مشکلی نداشتم !!

البته داشتم رو ماه**واره نگاه میکردم (( عربست ))
حالا شاید رو تلویزیون ایران مشکل داشته باشه که فکر نکنم اینطور بوده باشه !

نه ببینید دوست عزیز من از روی ب.د.ر شبکه ۳ رو نگاه می کنم. برای هیچ گزارشگر دیگه ای مشکل ندارم اصلا صدا و تصویر کاملا با هم یکی هست مثلا عادل و جواد خیابانی و بقیه گزارشگر ها فقط ایشون مثلا شاید ۲-۳ ثانیه اون هم روی شوت ها و ضربه ها بیشتر مثلا وقتی توپ وسط زمین هست خوبه ولی وقتی میاد پشت ۱۸ قدم و شوت می زنه توپ داره میره بیرون که تازه شروع می کنه بگه شوت زد ! نمی دونم شاید من خیلی حساسم.

ــــــ

دیروز گزارشگر بازی فرانسه اکوادور یک جا بازیکن اکوادور را والنسیا خطاب کرد همونجایی که توپ گوشه زمین بود و نزدیک بود بره بیرون در صورتی که خیلی قبل تر از اون والنسیا اخراج شده بود !

Ramin khuzestan
26-06-2014, 21:10
پیمان یوسفی:
گواهینامه رانندگیه خلبانیه هلیکوپتر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arash4484
26-06-2014, 21:36
یوسفی چند دقیقه این بازی آلمان-آمریکا رو گزارش کرد؟ شاید با ارفاق ده دقیقه!!

هشتاد دقیقه جفنگ گفت و تئوری های توطئه عجیب و غریب بافت و چندین بار هم در روند بازی کنفت! شد اما بروی مبارکش نیاورد...

کافی بود توپ به بازیکنی برسه و سرش رو بکنه تو ورقها و دفتر و دستک جلوش تا ده دقیقه از اون بازیکن حرف بزنه...

گزارشِ بازی؟ نه هر چی دلت میخاد بگو....

از جمله اشتباهاتش هم این بود که در مورد آمریکا گفت در بیشترین پیشرویشون تا مرحله یک هشتم(یا یک چهارم) تاختند، که بهرحال هر کدوم رو گفته باشه اشتباه کرده و ایالات متحده علاوه بر دو بار رسیدن به یک هشتم و یکبار به یک چهارم، یک عنوان سومی جام جهانی رو هم در اولین دوره مسابقات کسب کرده.

vahidgame
26-06-2014, 22:19
یوسفی چند دقیقه این بازی آلمان-آمریکا رو گزارش کرد؟ شاید با ارفاق ده دقیقه!!

هشتاد دقیقه جفنگ گفت و تئوری های توطئه عجیب و غریب بافت و چندین بار هم در روند بازی کنفت! شد اما بروی مبارکش نیاورد...

کافی بود توپ به بازیکنی برسه و سرش رو بکنه تو ورقها و دفتر و دستک جلوش تا ده دقیقه از اون بازیکن حرف بزنه...

گزارشِ بازی؟ نه هر چی دلت میخاد بگو....

از جمله اشتباهاتش هم این بود که در مورد آمریکا گفت در بیشترین پیشرویشون تا مرحله یک هشتم(یا یک چهارم) تاختند، که بهرحال هر کدوم رو گفته باشه اشتباه کرده و ایالات متحده علاوه بر دو بار رسیدن به یک هشتم و یکبار به یک چهارم، یک عنوان سومی جام جهانی رو هم در اولین دوره مسابقات کسب کرده.
تازه اون که خوبه برای علیفر با ارفاق به یک دقیقه هم نمی رسه :دی
مثلا توی یکی از بازی های الجزایر فقط 45 دقیقه بازی رو با گفتن اسم کامل دروازه بان الجزایر گذروند
کلا اکثر گزارشگرای تی وی ما زمان غیر مفید گزارش اونا خیلی بیشتر از زمان مفید اوناست!