PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي در خريد يك پرينتر جهت مصرف خانگي

ravi
26-04-2005, 04:08
پرينتري با مشخصات زير ميخواهم:

مورد استفاده در منزل يعني هر از گاهي پرينت گرفتن. استفاده دايمي مثل واحد ماشين نويسي يك اداره كه مدام مورد استفاده باشد نه .

ليزري با كيفيت نسبتا خوب و در دسترس بودن اجزاي لازم مثل كاتريج و... در بازار.

سياه و سفيد و رنگي چاپ كنه.

قيمت در حدود 100تا 110هزار تومان.

از مدلهاي زير كدام با توجه به مشخصات بالا قابل قبول تر است : hp - brother- canon.. epson.

لطفا هر كدام را كه پيشنهاد ميكنيد با مشخصات كامل بنويسيد.

Mohammad
26-04-2005, 10:59
اين رو ببين:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HamidFULL
26-04-2005, 13:36
HP 1010
عزيز شما از اين استفاده کن هم قيمت مناسب داره هم کار شما رو راه ميندازه و تو بازار هست و ميتونی به راحتی تهيه کنی و وسايل اش هم تو بازار هست و برای استفاده در خونه و اداره خيلی مناسب هست قيمت اش هم همونی هست که شما ميخوای در ضمن پرينتر فقط HP!

saghy
27-04-2005, 02:32
سلام
با اينكه بحث در همين مورد شده بود و لينكش را هم دوستمون دادن با اينحال ...
ببينيد پرينتر هاي موجود در بازار همگي خوبن ولي بالا و پايين دارن از لحاظ كيفي ولي نه اونقدرا !
مثلا پرينترهاي HP داراي لوازم جانبي فراواني هستن و رند بازارن و هر تعميركاري هم ازش سر درمياره . اما خدمات پس از فروشش معلوم نيست دست كيه ؟؟؟ چون اينو هركسي وارد ميكنه و به اون صورت تحت انحصار نيست . ولي در كل داراي نمونه هاي خوبي هست مثل HP5,HP5l,HP1010,HP1300,HP1200 و ... كه البته بعضي از مدلها توليد نميشه .
پرينترهاي كنون نسبتا خوبن و داراي قيمت مناسبي هم هستن من دردسري از اونها نديدم .
پرينترهاي سامسونگ خوبن و قيمتهايشان در معدل سازي با اچ پي خيلي كمتره . مثلا مدل 2250 سامسونگ به قيمت 215 هزار تومان همرده اچ پي 1300 هست .
همچنين داراي پشتيباني سام سرويس هستن . من مشكلي با اونها نديدم

البته پرينترهاي ليزري حرفه اي تر هم هستن كه گمنام موندن و كارايي خوبي دارن ولي خب براي مصارف بالا كاربرد دارن .
به نظر من شما هر كدوم از مارك هاي بالا رو بگيري دردسري باهاشون نداري .