PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه بیست چهارده

صفحه ها : [1] 2 3

XENON24
09-06-2014, 17:28
این برنامه به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور و با اجرای خود ایشان و رضا جاودانی پخش خواهد شد. خبرهای جام، پخش حواشی، گفتگو با مهمانان و پخش مستقیم مسابقات و ... آیتمهای این برنامه رو تشکیل خواهد داد.
برنامه بیست چهارده تا پایان جام جهانی ادامه خواهد داشت.

ei8ht
09-06-2014, 19:44
تو خبرا خوندم کارلوس دونگا مهمان امشب برنامشه! :n02:

XENON24
09-06-2014, 20:30
کارلوس کائتانو بلدورن وری ملقب به دونگا، امشب ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه را کلید می زند تا اینگونه «بیست چهارده» کارش را با قدرت آغاز کند. عادل فردوسی پور قصد دارد از فرصتی که شبکه سه برای تهیه کنندگی ویژه برنامه جام جهانی در اختیار او قرار داده به خوبی استفاده کند و برنامه ای متفاوت از دوره های پیش روی آنتن بفرستد.

کاپیتان و سرمربی اسبق برزیل اولین صید عادل است که قصد دارد با آوردن چهره های مطرح دیگر به قدرتنمایی اش ادامه دهد. فردوسی پور خوب می داند که مخاطبان تلویزیون از کلیشه های برنامه های ورزشی خسته شده اند و حوصله بحث های طولانی و خشک را ندارند برای همین تلاش کرده با بهره گیری از الگوی موفق دیگر برنامه اش یعنی «فوتبال 120» برنامه ای با طراوت روی آنتن ببرد. جزییات «بیست چهارده» را بخوانید.

دونگا، سورپرایز اول

45 روز پیش که تیم تولید ویژه برنامه جام جهانی شبکه سه دور یک میز جمع شدند، ایده آل شان دعوت از ستاره های مطرح فوتبال دنیا بود. برای برنامه نخست قرعه به نام دونگا افتاد تا این هافبک پرآوازه برزیلی امشب روبروی عادل فردوسی پور، رضا جاودانی و محمدحسین میثاقی بنشیند. در لحظه تنظیم این گزارش طبق آخرین پیگیری هفت صبح، این فوتبالیست به مقصد تهران سوار بر هواپیما شده و امشب در برنامه حاضر خواهد شد.

دونگا بعد از ماتئوس آلمانی دومین کاپیتان جام به دستی است که در تلویزیون ایران حاضر می شود و از تجربیاتش می گوید. طبق کنداکتور «بیست چهارده» ساعت 23 روی آنتن می رود و دونگا به مدت دو ساعت درباره جام جهانی 2014، تجربیاتش از این جام، حریفان ایران و ... صحبت می کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حال حاضر فردوسی پور و تیمش دنبال چهره های مطرح دیگری هستند که همگی در مرحله رایزنی و توافق ابتدایی است. علاقمندان فوتبال می دانند دونگا به همراه ژاوی و روماریو تنها بازیکنان تاریخ فوتبال هستند که در فینال رقابت های معتبری چون جام جهانی، جام کنفدراسیون ها، المپیک و جام بین قاره ای حضور داشته اند. دونگا بین سال های 2006 تا 2010 هدایت تیم ملی کشورش را در دست داشت و در این سال ها برزیلی ها را به قهرمانی در جام ملت های آمریکای جنوبی و جام کنفدراسیون ها رساند و در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی هم تا یک چهارم نهایی پیش آمد.

او تا اکتبر سال 2013 سرمربی تیم فوتبال اینترناسیونال برزیل بود که خود در دوران بازیگری در دو مقطع زمانی متفاوت روی هم رفته 5 سال برای آن بازی کرد. اوج دوران باشگاهی او در دهه 90 بود که 4 سال برای فیورنتینا، دو سال برای اشتوتگارت و سه سال برای جوبیلو ایواتای ژاپن بازی کرد. دونگا بین سال های 1987 تا 1998 در 91 بازی ملی برای سلسائو به میدان رفت.

به شیوه فوتبال 120

از وقتی خبر آمد که شبکه سه ویژه برنامه جام جهانی را به عادل فردوسی پور سپرده، درخواست مشترک کاربران سایت های مختلف تغییر شیوه اجرای برنامه است. فردوسی پور و یارانش ایرادات برنامه های مشابه را می دانستند و برای همین به این تصمیم رسیدند که الگوی برنامه موفق «فوتبال 120» را با تولید «بیست چهارده» اجرایی کنند. با این حساب باید شاهد برنامه های آیتم محور باشیم؛ جز مواردی که کارشناسی تراز اول روبروی مجریان نشسته است.

کارشناسان بین المللی جایگزین نمونه های وطنی

از همین معبر، سازندگان تصمیم گرفته اند از کارشناسان وطنی زیاد استفاده نکنند و به جای آن پای ستاره های بین المللی را به برنامه باز کنند. به آقایان هم تاکید کرده اند توضیحات شان مختصر و مفید باشد. دوره پیش کارشناسان حضور پررنگی در برنامه داشتند و جز تعدادی معدود آیتم، حجم عمده آنتن به مباحث فنی جام جهانی اختصاص داشت. این شکل اجرا باب طبع مخاطبان نیست. آنها از چهره کارشناسان و صحبت های کلیشه ای آنها خسته شده اند و در عصر وفور خبرهای اریجینال دوست ندارند به تحلیل های تکراری گوش کنند، ضمن آن که سال هاست این مسئله مطرح است چطور یک کارشناس ایرانی درباره فوتبال تراز اول دنیا نظر می دهد. فردوسی پور برای حل این مسئله، حضور کارشناسان داخلی را کمرنگ کرده و به جای آن از ستاره های مطرح فوتبال استفاده خواهد کرد.

مزدک؛ گزارشگر اصلی

گزارشگر اصلی برنامه مزدک میرزایی است، او در برزیل مستقر شده و بازی های تیم ملی مان را گزارش خواهد کرد. مزدک برخلاف عادل یک مشکل اساسی دارد؛ فاصله شهرهای برزیل برخلاف آلمان زیاد است و او در فاصله دو مسابقه مهم، نمی تواند خودش را به استادیوم دیگری برساند. با اینحال تاکید شبکه گزارش های ارسالی او از این کشور است و مابقی را تیم همیشگی شبکه سه گزارش می کنند.

خیابانی هم هست

جواد خیابانی همیشه منتقدانی سرسخت داشته. بعد از گزارش مشهور او در فینال لیگ قهرمانان، سیل انتقاد از این گزارشگر باسابقه دو چندان شد و این روزها سر به سر خیابانی گذاشتن، «فانتزی» برخی کاربران فضای مجازی است! با اینحال خیابانی در تلویزیون حق آب و گل دارد و برخی فوتبالدوستان هم نوع گزارشش را می پسندند. البته این تصمیم از سوی عادل فردوسی پور گرفته نشده؛ او ترجیح داده چینش گزارشگران بازی های مختلف را به خود شبکه واگذار کند تا با همکارانش دچار چالش نشود.

یک دنیا آیتم

اشاره کردیم که بار اصلی برنامه «بیست چهارده» بر دوش آیتم ها است. این آیتم ها را تیم تولید «فوتبال 120» می سازند و برخی را هم از سایت رسمی فیفا ترجمه و دوبله کرده اند. یکی از آیتم هایی که در ویژه برنامه جام جهانی گذشته مورد توجه قرار گرفت، پرداختن به مسائل اجتماعی تیم های شرکت کننده بود.

در این دوره این آیتم ها جزیی نگرتر ساخته شده اند تا فرهنگ، خلق و خو، آداب و رسوم، عقاید، مشخصات جغرافیایی، تاریخی، اقلیمی، مردم شناسی و ... 32 کشور برای مخاطبان معرفی شوند. ستاره های دیروز جام جهانی عنوان یکی از آیتم ها است که قرار است در قالب آن، اطلاعات دست اول به فوتبال دوستان ارائه شود. دیگر آیتم، ستاره های امروز جام جهانی نام دارد که شرح حال چهره های مطرح حاضر در جام را مرور می کند. از دیگر نمونه ها می توان به آیتم معرفی شهرهای میزبان جام و توپ این دوره اشاره کرد.

از آن سو سازندگان حساب ویژه ای روی آیتم فان باز کرده اند؛ این آیتم از پربیننده ترین بخش های فوتبال 120 بود و همین سازندگان را برای پیاده کردن این مدل در ویژه برنامه جام جهانی ترغیب کرده است.

بسته کامل خبر و حاشیه

محمد حسین میثاقی، حضوری پررنگ در برنامه دارد. او هر شب با یک بسته کامل شامل خبر و حاشیه به برنامه می آید تا اطلاعات تازه ای به بینندگان بدهد. تیم ترجمه از حالا مستقر شده اند و به طور مرتب رسانه های کشورهای مختلف را رصد می کنند. این اطلاعات به همراه پخش خلاصه بازی های روز قبل، حکم لقمه آماده دارد که نمونه اش را در نود و فوتبال 120 شاهد بوده ایم.

فردوسی پور برای پربار کردن این بخش قصد درگیر کردن مخاطبان را هم دارد. پیشتر گفته بود: «این برنامه یک سایت خواهد داشت و مردم می توانند هم از طریق این سایت و هم از طریق روابط عمومی شبکه سه با برنامه در تعامل باشند؛ ضمن اینکه تمایل داریم افرادی که برای دیدن بازی ها به برزیل سفر می کنند، برای ما فیلم بگیرند تا ما از آنها در برنامه استفاده کنیم. سعی می کنیم در این برنامه از جنبه دیگری به فوتبال بپردازیم و نگرش مان متفاوت تر باشد و با محیط اجتماعی تیم در برزیل نیز ارتباط مستقیم داشته باشیم.» این یعنی فردوسی پور الگوی نود را در «بیست چهارده» پیاده می کند.

از دکور تا پیامک های متفاوت

سازندگان «بیست چهارده» طراحی دکور برنامه شان را به پیمان قانع، طراح با سابقه تلویزیون سپرده اند؛ او سعی کرده با استفاده از المان های جام جهانی برزیل دکوری ساده تعبیه کند.

دیگر تفاوت برنامه پیامک های آن است. فردوسی پور تصمیم گرفته از شیوه های مرسوم مسابقات پیامکی دست بردارد و به جای انتخاب یکی از حالت های برد، باخت و تساوی، از بیننده بخواهد نتیجه دقیق را پیامک کنند. اینگونه هم مسابقه هیجان انگیزتر است و هم جوایز چشمگیرتر!

دعوت از چهره های غیرفوتبالی

فردوسی پور طرحی روی میزش دارد که براساس آن در روزهایی که مسابقات تعطیل هستند، مهمانانی ویژه به برنامه بیاورد. او ید طولایی در دعوت از چهره های غیرورزشی که عمدتا از چهره های سینمایی هستند دارد. او تصمیم گرفته بخشی از آنتنش را با حضور این جنس مهمانان پر کند و در حال حاضر مشغول سبک، سنگین کردن گزینه ها است.

Ezel
09-06-2014, 21:26
بسیار هم عالی

همین که برنامه ی جام جهانی امسال برخلاف یورو ها و جام های جهانی گذشته از انحصار استاد ذکایی ! دراومده و کار به دست بهترین شخص موجود یعنی فردوسی پور افتاده ، جای بسی خوشحالی داره .

ایده هایی که در خبر اومده ، اگر که اجرا بشه فوق العاده میشه خصوصا استفاده از چهره های غیر فوتبالی و کارشناسان خارجی

چه تیکه بارونی کنه امشب عادل بد لباسی دونگا رو :دی

Sh-Meteor
09-06-2014, 22:08
امروز برنامه با حدودا یه ربع تاخیر شروع میشه...
.
.
.
خدا تا آخر جام جهانی رو به خیر کنه...:n02:

جواد سربلند
09-06-2014, 22:16
فردوسی پور کارش درسته

Gregar
09-06-2014, 23:18
من که اولین باره میبینم یه برنامه زنده به صورت 16:9 پخش میشه

نادر1368
10-06-2014, 01:20
دونگا: مي تونيد به آرژانتين 4 يا 5 تا بزنيد ولي به نيجريه و بوسني يكي دوتا كافيه!

فردوسي پور: كرنر شايد . .!:n08:

مانی ک
10-06-2014, 01:50
ترجمه خیلی رو اعصاب بود

OSEN
10-06-2014, 09:55
امیدوارم عادل خان بتونه ایده هاش رو بدون مشکل و دردسر ایجاد کنه و مثل همیشه یه قدم حیطه ی کاریش رو جلوتر ببره...

برنامه ی دیشب هم خوب بود و بهتر هم خواهد شد ایشالا.

پ.ن: تعریفای جاودانی از عادل تو ذوق میزد. هی میگفت آقای فردوسی پور فلان و آقای فردوسی پور بیسار و...:n27:. بهرحال رابطه ی قبلی جاودانی و عادل که همکاری، دوستی و رفاقت بوده کمی تغییر کرده و حالا عادل بجورایی بالادستِ جاودانی هست.

Meisam.apk
10-06-2014, 11:58
برنامه ای با مجری های واقعا توانمنده،از لحاظ طراحی دکور و کیفیت تصویر از بهترین هاست(توجه به بودجه صدا و سیما هم داشته باشید)و سورپرایز ویژه ای که شب اول داشتن خیلی عالی بود.
از عادل هم همین رو باید انتظار داشت.
ممنون

steps
10-06-2014, 12:00
تنها نکته جالبی که دیشب به نظرم اومد فرمت تصویر بود که 16.9 شده بود و میشه امید داشت فرمت پخش بازی ها هم 16.9 بشه.
نکته بعد هم تغییر نوع نظر پیش بینی بود که کاملا پیش بینی هست و مثل دوره قبل نیست که تا دقیقه 89 وقت باشه برای ارسال نظر.

بردیا
10-06-2014, 12:24
برنامه ای با مجری های واقعا توانمنده،از لحاظ طراحی دکور و کیفیت تصویر از بهترین هاست(توجه به بودجه صدا و سیما هم داشته باشید)و سورپرایز ویژه ای که شب اول داشتن خیلی عالی بود.
از عادل هم همین رو باید انتظار داشت.
ممنون

بین 900 تا هزار میلیارد تومن بودجه صدا سیماست و این جدا از سهم صداوسیما از تبلیغای میلیاردی امثال کرم حلزون و تن تاک و تبلیغات قبل مسابقات ورزشی و .... هستش
یه جوری میگید با توجه به بودجه صداسیما که هرکی ندونه فک میکنه بنده خداها سر کوچه وایمیسن گدایی میکنن:n02:

elshaarawy
10-06-2014, 12:29
جاودانی کلمه تارنما رو از کجا آورد خخخخخخخخخخ عادل حالشو گرفت :n08::n08:

ghermezeteh
10-06-2014, 12:49
من برنامه دیشب رو ندیدم
هر شب قراره یه اسطوره مثل دونگا رو بیارن تو برنامه؟
اینجوری که صداوسیما ورشکست میشه

Sh-Meteor
10-06-2014, 13:11
خیلی تعجب کردم عادل نمیدونست که تارنما معادل فارسی سایت میشه...

بین 900 تا هزار میلیارد تومن بودجه صدا سیماست و

هزار میلیارد؟؟؟؟:n02:

من برنامه دیشب رو ندیدم
هر شب قراره یه اسطوره مثل دونگا رو بیارن تو برنامه؟
اینجوری که صداوسیما ورشکست میشه

هزینه سفر دونگا به تهران رو اسپانسر برنامه 2014 پرداخت کرده ( رایتل )

MOHAMMAD2010
10-06-2014, 13:20
خیلی تعجب کردم عادل نمیدونست که تارنما معادل فارسی سایت میشه...
میدونه ! خودشو میزنه به ندونستن !

Mohammad Yek110
10-06-2014, 13:28
جاودانی طرفداری خودشو از تیمای مختلف جار نزنه ، مجری خوبیه!
ولی اون برنامه برازوکا شبکه ورزش :2:

پ.ن : فکر نکنم عادل برای جام جهانی برنامه بدی بسازه!!!

M . Sayid
10-06-2014, 13:31
اگه قرار باشه هر مهمان خارجی که میارن جاودانی بگه شرایط ایران با اون چیزی که تصور می کردید چقدر فرق داره ؟ بهتره همین الان جمش کنن !

وین رونی
10-06-2014, 14:05
من توهم زدم بودم یا واقعاً کیفیت تصویر و دکور عالی بود؟شده بود عین دکورهای شبکه های متمول ورزشی عربی

Dejagah
10-06-2014, 14:18
برنامه 2014 همه چیش عالیه فقط کاش جای جاودانی ممدرضا احمدی رو میاوردن !! :n01:

banii
10-06-2014, 14:41
پ.ن: تعریفای جاودانی از عادل تو ذوق میزد. هی میگفت آقای فردوسی پور فلان و آقای فردوسی پور بیسار و...:n27:. بهرحال رابطه ی قبلی جاودانی و عادل که همکاری، دوستی و رفاقت بوده کمی تغییر کرده و حالا عادل بجورایی بالادستِ جاودانی هست.
مگه رابطه ی دیگشون بجز همکار بودن چیه که عادل بالادسته ؟
میشه توضیح بدید ؟

Dejagah
10-06-2014, 14:44
چه ساعتی پخش میشه؟

هر شب ساعت 11 شبکه 3 سیما ... :n01:

hossein_0907
10-06-2014, 15:30
سلام دوستان

خب بالاخره ویژه برنامه جام جهانی هم آغاز شد و برای برنامه اول خیلی خوب بود و حتما بهتر هم میشه.

فقط ای کاش از محمدرضا احمدی هم استفاده میکردن چون واقعا گزارشگر خوبیه و اطلاعاتش هم خوبه و یه جوری ادامه دهنده راه عادله.دوستان خبری در این مورد ندارند که از ایشون هم استفاده میشه یا نه ؟

Sepehr SS
10-06-2014, 16:47
برنامه 2014 همه چیش عالیه فقط کاش جای جاودانی ممدرضا احمدی رو میاوردن !! :n01:
دقیقا. این جاودانی چرت و پرت زیاد میگه و الکی هم میخنده. یه مجری خوب و جوون داشت شبکه ورزش به اسم مهدی احمدی، اونم اطلاعات فوتبالیش خیلی خوب بود و جوون هم بود، کاش اونو میزاشتن جای جاودانی، یه مدت هم برنامه آن سوی نیمکت رو اجرا میکرد.

وین رونی
10-06-2014, 17:37
آخ آخ دیدید جاودانی چه با حسرت و ذوقی به دونگا نگاه می کرد؟ولی برای بار اول سوالای خوبی نمی پرسیدن.مثل اینکه چطور تو اون هم بازیکن فانتزی باز شما با خصوصیات هافبک دفاعی به چشم می اومدید

نادر1368
10-06-2014, 17:56
دونگا وقتي گفت برزيل يه كشور آزاد هست و مردم دلشون ميخواد اعتراض مي كنن! تيكه وار انداخته شد من شخصا برداشتم!:n27:

Sh-Meteor
10-06-2014, 18:52
میدونه ! خودشو میزنه به ندونستن !

یعنی از قصد خودشو به ندونستن زده؟؟؟
من هرچی فکر می کنم، حتی یه دلیل هم پیدا نمی کنم که خودشو به ندونستن بزنه...
.
.
یه طور خاصی گفت: " تار نمـــــا ؟؟؟ حالا چرا تار چرا نما ؟"
.
اکه شما فهمیدین دلیلشو به مام بگین...

farshidmm
10-06-2014, 18:56
دونگا وقتي گفت برزيل يه كشور آزاد هست و مردم دلشون ميخواد اعتراض مي كنن! تيكه وار انداخته شد من شخصا برداشتم!:n27:

کم کم باید رو شبکه سه هم پارازیت بندازن D:

نادر1368
10-06-2014, 19:03
کم کم باید رو شبکه سه هم پارازیت بندازن D:
راهگشاست:n02:

OSEN
10-06-2014, 20:08
مگه رابطه ی دیگشون بجز همکار بودن چیه که عادل بالادسته ؟
میشه توضیح بدید ؟
عادل تهیه کننده ی برنامه هست،‌ پس یجورایی رئیس همشون محسوب میشه دیگه...

banii
10-06-2014, 21:02
عادل تهیه کننده ی برنامه هست،‌ پس یجورایی رئیس همشون محسوب میشه دیگه...
آهان... از اون نظر... :)

vahidgame
10-06-2014, 21:10
وقتی فهمیدم تهیه کننده و مجری فردوسی پوره دیگه صد در صد می دونستم برنامه عالی میشه
اصن توی این برنامه هر چه قدر سوتی هم باشه مثل همون سوتی های نود ولی برنامه های عادل کلا جذابه :دی
فقط من واقعا موندم چرا توی هر برنامه مربوط به فوتبال همیشه باید جاودانی هم باشه :n13:
تا یاد دارم همیشه جاودانی بوده! حالا خوبه در زمینه فوتبالی هم خیلی اطلاعاتش بالا نیست!
دیشب همش می خواست بیاد وسط بگه ما هم هستیم و بلدیم و یکمی خودشو نشون بده :دی
+
دونگا معلومه شخصیت خیلی خوبی داره
هر کسی حاظر نمیشه به این شکل به این جاها بیاد و هر کی دیگه بود حتی با پول زیاد هم باز خیلی کلاس می ذاشت
من تا آخرش ندیدم ولی تا اون موقعی که دیدم فردوسی پور قشنگ داشت اذیتش می کرد و صبرش هم خیلی بالاست یعنی مثلا الان یکی مثل کی روش بود کلی قاطی کرده بود :دی

boy iran
10-06-2014, 22:03
یعنی مثلا الان یکی مثل کی روش بود کلی قاطی کرده بود

خدایی کیروش داره ما رو خوب تحمل میکنه !

SNOW PATROL
10-06-2014, 22:15
من توهم زدم بودم یا واقعاً کیفیت تصویر و دکور عالی بود؟شده بود عین دکورهای شبکه های متمول ورزشی عربی

کلا چند روزی هست بیت ریت شبکه سه دو برابر بقیه شبکه ها شده ...علتش هم احتمالا فشار فدراسیون جهانی والیبال برای رعایت حداقل کیفیت استاندارد برای پخش بازی های ایران در لیگ جهانی والببال است ...

tapatalk
...
REAPER CREW

pcforlife
10-06-2014, 22:41
یعنی دمشون گرم، 2010 از دست دکور و موزیک مزخرف که یه بند پس زمینه بود و کنارش مسابقه پیامک مسخره و مدل مدل تبلیغات و اون لوگو اسم بیخود و تکراری یک جهان یک جام!:n21::n21:
همین که آیتم ها شبکه های خارجی (مثلا پروفایل تیم ها در Fifa TV) رو مثل فوتبال 120 پخش میکنن عالیه. این کارای ویژوآلی رو من اصلا انظار نداشتم. ترکیب هلند امشب به سبک motd به تصویر درومد فکم افتاد!:n02:
یه مورد دیگه اینکه تا الان خیابانی رو ندیدیم هم از موهبات الهیه:n02: و بر خلاف دوستان من خیلی خوشحالم محمد رضا احمدی هم نیست، من از جاودانی خوشم نمیاد ولی محمد رضا احمدی رو همیشه نسخه جوونتر خیابانی دونستم...
+
دم حاج رضایی گرم، خوب حال فردوسی پور رو گرفت راجع به یونایتد. میثاقی هم طبق معمول شاد و سر زنده...:n01:
.
در کل امیدوارم نوآوری هاشون ته نگیره... :n02::n01:

وین رونی
10-06-2014, 23:14
خداییش نقش جاودانی چیه تو برنامه؟
خودم جواب می دم:
شیرین کردن برنامه
البته بنده خدا دلم هم براش می سوزه نکه اطلاعات فنیش کمتر از عادل هست،هر حرفی میزنه نگاش به عادله که تاییدش کنه.اکثر جملاتش هم سوالی هست از فردوسی پور

pcforlife
11-06-2014, 00:51
خوشم نیومد از این تیکش که اسکولاری یکی از اعضای خانوادش، کشته شده... بعد اینا تو استودیو داشتند میخندیدن به این خبر...:n29:

نادر1368
11-06-2014, 01:47
حاج رضايي كارشناس يك برنامه اي هست كه چند صد هزار بيننده داره! انصافا هم حرفاش به درد جمعي از هم سناي خودش تو پارك محلشون ميخورد بالكل بازنشستس!
بي اطلاع از تيماي جام و تنها حرفي كه در مورد كاستاريكا ميتونه بزنه ارتش نداشتن اين كشور هست!:n02:
از برزيل به خاطره پله بدش مياد!!!!:n04:

اون قسمت بامزه گوسفنداي كلمبيايي يه كمي بود شايد كه البته مال ده بيست روز پيش بود اتفاق! ولي تهوع مسي و كاشتن درخت(كه استاد جاوداني
گفت 15 اسفندِ مگه اونجا بدون در نظر گرفتن اين قضيه كه آرژانتين در نيم كره جنوبي قرار داره) كجاش با مزه بود؟! :n13::n02:

aliano
11-06-2014, 01:56
مجیز گویی فردوسی پور هم کم نمی شه توی برنامه ی خودش!
اون از شب قبل توی موسسه محک که براش نامه ی تجلیل نوشته بودن می خوندن یا مثلاً ناز آوردن امشبش که موهام سفید شده و پیر شدم یا نظرات شخصیش در طرفداری لیورپول و سوارز.کارشناس برنامه هم که خودش بود و حاج رضایی از اون سوال می پرسید!جاودانی هم رفتارش طوریه که جلوی فردوسی پور احساس کمبود می کنه.تحلیل تیمهاشون هم که از نظر فنی مزخرف بود از اونور خود فردوسی پور می گفت که کامل به بررسی تیمها پرداختیم!
کلاً برنامه شون چیز خاصی جز کلیشه های نود نداره.دکورشون دکور شبکه پرس تی وی و اخبار شبکه یکه.ولی حداقل اینکه داره زور می زنه متفاوت تر باشه نسبت به برنامه های سریهای قبل قابل قبوله.

Dejagah
11-06-2014, 02:25
برنامه عالیه تا شروع بازیا هم جا میفته و بهترم میشه.. دمت گرم عادل... :n12::n12:

Mohammad Yek110
11-06-2014, 08:09
تو بازیای جام جهانی کی پخش میشه؟
قبل از هر بازی؟

H A M A S
11-06-2014, 08:53
حاج رضایی: کاستا به نظرتون کثیف بازی نمیکنه؟
عادل:خوب شد گفتید کثیف...من میخواستم بگم چرک بازی میکنه!:n02

mohammadirani
11-06-2014, 12:44
فردوسی پور هم ما رو گیر اورده ها
از اول برنامه دیشبش گفت قراره به شکل ویژه آرژانتین رو مورد بررسی قرار بدند بعد اصلا درباره آرژانتین حرف نزدند :((

mohammadirani
11-06-2014, 12:51
اون قسمت مربوط به فان خیلی بد بود
تصاویر رو روی LCD خود استودیشون نشون میدادن!! این یک نوع توهین به بینندگان بود به نظر من

banii
11-06-2014, 12:58
تو بازیای جام جهانی کی پخش میشه؟
قبل از هر بازی؟
نه گویا هرشب از ساعت 7 شروع میشه برنامشون...

(البته پیام بازیگانی های طولانی مدت در خلال برنامه خواهند داشت !) (به دلیل سود سرشار صداوسیما از این تبلیغات)

Sh-Meteor
11-06-2014, 13:27

امیرحسین اصلانیان بعد از حضور دیشب دونگا در ایران خاطره بازی کرد...

MORINIO
11-06-2014, 18:56
فردوسی پور هم ما رو گیر اورده ها
از اول برنامه دیشبش گفت قراره به شکل ویژه آرژانتین رو مورد بررسی قرار بدند بعد اصلا درباره آرژانتین حرف نزدند :((

فکر میکنم تو برنامه امشب قراره گروه ایران رو به طور کامل بررسی کنند

Khazuk
11-06-2014, 20:00
دونگا: مي تونيد به آرژانتين 4 يا 5 تا بزنيد ولي به نيجريه و بوسني يكي دوتا كافيه!

فردوسي پور: كرنر شايد . .!:n08:
بی زبون دونگا اینقدر از آرژنتین میترسید کم مونده بود فحش ... بده خود بریزیل چند سالی یکبار میتونه آرژانتین ببره فردوسی پور خوب گفت در حد کرنر

Dejagah
11-06-2014, 20:39
بی زبون دونگا اینقدر از آرژنتین میترسید کم مونده بود فحش ... بده خود بریزیل چند سالی یکبار میتونه آرژانتین ببره فردوسی پور خوب گفت در حد کرنر
میشه بگید از چیه آرژانتین میترسید؟ میشه بگید آرژانتین بعد 1986 توی فوتبال دنیا کجا بوده؟؟ میشه تعداد قهرمانیای آرژانتین و برزیل در جامهای جهانی رو مقایسه کنید؟؟؟ :n09:

pcforlife
11-06-2014, 20:52

میشه بگید از چیه آرژانتین میترسید؟ میشه بگید آرژانتین بعد 1986 توی فوتبال دنیا کجا بوده؟؟ میشه تعداد قهرمانیای آرژانتین و برزیل در جامهای جهانی رو مقایسه کنید؟؟؟ :n09:
.
عزیزان، بحث آف تاپیکه و زمینه ساز حاشیه است./
عنوان تاپیک مربوط نمیشه به تحلیل تاریخی تیم های جام./

Sh-Meteor
11-06-2014, 21:21
ویژه‌برنامه ۲۰۱۴ باحضور کاپیتان سابق تیم‌ملی/مهدوی‌کیا مهمان برنامه فردوسی‌پور

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۱۴ امشب با حضور یک مهمان ویژه روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش وبسایت بیست چهارده ، سومین برنامه ویژه جام جهانی ۲۰۱۴ به تهیه کنندگی و اجرای عادل فردوسی پور که قرار است به بررسی تیم ملی ایران بپردازد امشب با حضور یک مهمان روی آنتن خواهد رفت.

مهدی مهدوی کیا کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و عضو تیم ایران در دو دوره جام های جهانی ۱۹۹۸ و ۲۰۰۶ رو در روی عادل فردوسی پور و دیگر مجریان برنامه بیست چهارده قرار خواهد گرفت
و به سوالات در خصوص تیم ملی فوتبال ایران و جام جهانی ۲۰۱۴ پاسخ خواهد داد.

مهدی مهدوی کیا که سابقه گلزنی در جام جهانی با پیراهن تیم ایران به آمریکا را در کارنامه دارد دومین مهمان ویژه برنامه جدید بیست چهارده پس از کارلوس دونگای برزیلی خواهد بود.

همچنین در برنامه امشب یک بخش ویژه از مصاحبه های جذاب و متفاوت با بازیکنان تیم ملی پخش خواهد شد که پیشنهاد می کنیم تماشای این برنامه را به هیچ وجه از دست ندهید.

بیست چهارده امشب از ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه سه خواهد رفت و بررسی تیم ملی ایران و حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل موضوع این قسمت از برنامه خواهد بود.

Lord-Voldemort
11-06-2014, 22:02
به نظرم اگه اول کار آهنگ we are one رو پخش می کردن برنامه خیلی جذاب تر میشد :n09:

aluminum
11-06-2014, 22:23
چرا کیفیت دوباره کم شده و دیگه16:9 نیست؟!!!

Milad4171
11-06-2014, 22:33
رضا جاودانی : سایر و بقیه دوستان :n02:
فکر کنم میخواد تو این برنامه ، رکورد جواد خیابانی رو بزنه:n09:

mohammad.asghari
11-06-2014, 22:55
اصلا باورم نمیشه بهم زنگ زدن گفتند برنده شدی الان نمیدونم واقع راسته یا نه قراره اسمم رو اعلام کنن تو برنامه:n19:

Barsoneri
11-06-2014, 22:58
چرا این جاودانی همش خودش و میچسبونه به فوتبال
اطلاعات فوتبالی که اصلا نداره
مجری نفرت انگیز تر از این بشر وجود نداره

Lord-Voldemort
12-06-2014, 00:06
مهدوی کیا پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به کارشناس فوق العاده فوتبال داره....

banii
12-06-2014, 00:21
ریپلای هم میاد که شما به این گزینه رایی دادید و تشکر از حضورتون در نظرسنجی ؟

mohammad.asghari
12-06-2014, 01:11
خوب اسم منم اعلام کردن تو برنامه یکی مونده به آخر محمد حسین اصغذی از مشهد:n02:گفتن 2 هفته دیگه جایزه میرسه دستت.یارو که زنگ زده بود ذوق زده شده بود از اینکه یه شماره رایتل برنده شده بود:n02:

Sh-Meteor
12-06-2014, 11:17
ریپلای هم میاد که شما به این گزینه رایی دادید و تشکر از حضورتون در نظرسنجی ؟
از امشب قراره بیاد...
البته دیشب برای کسایی که همون اولاش ارسال کردن مثله اینکه اومده...

Sh-Meteor
12-06-2014, 11:19
مصاحبه با گوچی

مجری: نمی ترسی مسی دریبلت کنه؟؟

قوچان نژاد: کی؟؟؟:n02::n02:

XENON24
12-06-2014, 11:31
عجب سوالا مسخره ای میپرسید یارو از قوچان نژاد...:n21:

poonel
12-06-2014, 11:53

تلاش تلویزیون برای کیفیت بهتر پخش جام جهانی

مدیر شبکه سه سیما از یک اتفاق ویژه فنی در برنامه «بیست چهارده» بازی‌های جام‌جهانی فوتبال خبر داد و گفت: برای اولین بار تلویزیون، با فرمت" 16 به 9 " پخش ویژه برنامه جام‌جهانی را آغاز کرد.

مجید زین‌العابدین با اعلام خبر بالا توضیح داد: معمولا پخش شبکه‌های تلویزیونی با فرمت 4 به 3 انجام می‌شود اما ما برای اولین بار امکانات فنی ویژه‌ای در سازمان مهیا کردیم تا ویژه برنامه جام جهانی را با کیفیت بهتر به روی آنتن ببریم.این فرمت که در تلویزیون‌های LCD و LED بیشتر در دسترس مردم است، قابل تنظیم و قابل دسترس است.

وی خاطر نشان کرد: تلویزیون‌های قدیمی هم با منویی که بر روی کنترل تلویزیون وجود دارد می‌توانند امکانات این نوع تصویر را دریافت کنند.

مدیر شبکه سه سیما به ویژگی‌های پخش تصویری 16 به 9 اشاره کرد و گفت: حسن پخش این نوع فرمت به کیفیت و شفافیت تصویر بر می‌گردد. با این فرمت برنامه از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

زین‌العابدین در پی این اتفاق خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم از نوآوری‌های جدید در پخش مسابقات جام‌جهانی و مسابقات لیگ جهانی والیبال برخوردار شویم.
مدیر شبکه سه سیما همچنین از تصویربرداری و کارگردانی مسابقات لیگ جهانی والیبال با 10 دوربین خبر داد و گفت: این دوربین‌ها برای اولین‌بار به صورت HD خواهند بود. در تلاش هستیم که بحث پخش این نوع فرمت را در داخل کشور برای اولین‌بار داشته باشیم. (ایسنا)

arash59b
12-06-2014, 11:53
چرا این جاودانی همش خودش و میچسبونه به فوتبال
اطلاعات فوتبالی که اصلا نداره
مجری نفرت انگیز تر از این بشر وجود نداره

ای بابا یه سفره پهن شده بزار همه بخورن

هر دوره یکی هست که رو مخ ادم بره. دوره قبل اون بچه بود میومد وسط برنامه پیام تبلیغاتی میداد این دوره هم این بچه اومده حرف که میزنه ادم سردرد می گیره. بلدهم نیست تند حرف بزنه

ولی خداییش با مهدوی کیا و اطلاعاتش حال کردم. هم معلومات داره هم اخلاق هم ادم افتاده ای هست و اطلاعاتش رو برخ نمی کشه

Mohammad Yek110
12-06-2014, 13:58
همه جا فول اچدی دارن ، ما هنوز لنگ 16:9 هستیم.اینا که اینطورن ، تی وی های فول اچدی رو با قیمت سر به فلک کشیده به مردم نفروشن!!!!
1.مهدوی کیا خیلی عالی بود ، هم آدم دوست داشتنیی هست ، هم کارشناس خوبیه
2.حرفای قوچان نژادم خیلی باحال بودن :دی

alireza-1991
12-06-2014, 14:06
ای بابا یه سفره پهن شده بزار همه بخورن

هر دوره یکی هست که رو مخ ادم بره. دوره قبل اون بچه بود میومد وسط برنامه پیام تبلیغاتی میداد این دوره هم این بچه اومده حرف که میزنه ادم سردرد می گیره. بلدهم نیست تند حرف بزنه

ولی خداییش با مهدوی کیا و اطلاعاتش حال کردم. هم معلومات داره هم اخلاق هم ادم افتاده ای هست و اطلاعاتش رو برخ نمی کشه
این بچه بازیهای شبکه ورزش رو گزارش میکرد خیلی خنده دار بود :n08:
دوره به دوره ارتقا پیدا میکنن !
دوره قبل این دستیار محمدرضا احمدی بود .حالا احمدی شده گزارشگر واین هم اومده جای احمدی !!!

pcforlife
12-06-2014, 14:14
مصاحبه با گوچی

مجری: نمی ترسی مسی دریبلت کنه؟؟

قوچان نژاد: کی؟؟؟:n02::n02:
دادا اونجا به نظر میرسید قوچان نژاد متوجه نشد گزارشگر اسم چه کسی رو برده.:n01:
به اضافه اینکه بعدش هم حال گزارشگر رو با این صحبتی که پستش مهاجمه، گرفت و ادامش هم گفت که مسی بازیکن بزرگیه ولی از کسی نمیترسه. اتفاقا من از صحبت های قوچان نژاد خوشم اومد. فقط یه سوتی داد تو صحبتش، اول برداشت گفت هدف ما گلزنیه و باید گل بزنیم. بعد ادامش که حرف از گل زنی خودش شد، برای شکسته نفسی حرف قبلی خودش رو فراموش کرد و گفت گلزنی خیلی مهم نیست، مهم صعود از گروهه!:n02:

farhad00007
12-06-2014, 14:21
این اولین برنامه با کیفیت ایران هستش
کیفیت دوربین های این برنامه خیلی خوبه

نادر1368
12-06-2014, 16:00
فردوسي پور تهيه كنندگيش رو بهتره نياره جلوي دوربين!

Sh-Meteor
12-06-2014, 23:30
اتفاقی جالب که در برنامه 2014 رخ داد.

اسکوچیچ ( مربی سابق ملوان و فعلی فولاد ) مهمان امشب برنامه 2014 است و وقتی دید اکثر مردم ایران به برد برزیل رای دادند،
گفت: ما در اینجا خیلی کم هوادار داریم، پس من یه هوادار می خوام، در این لحظه، یک پیراهن تیم ملی کرواسی را که به همراه خود آورده بود، به عادل فردوسی پور اهدا کرد.

بالاخره انتظار ها به پایان رسید...
ساعت دوازده و نیمه شبه و بازی شروع شد!!!:n19:

ae2009
13-06-2014, 10:23
یک سوال! اگر یه بازی رو مساوی پیش بینی کنی چند امتیاز میاری؟! همیشه تفاضل صفره:n02:

pcforlife
13-06-2014, 10:37
یک سوال! اگر یه بازی رو مساوی پیش بینی کنی چند امتیاز میاری؟! همیشه تفاضل صفره:n02:
خوب تو مساوی دیگه یکی از دو حالت 7 یا 5 امتیاز وجود نداره.
به نظرم حالت 7 امتیاز نباید جود داشته باشه. چون تمام کسانی که مساوی پیش بینی کردن، به دلیل اینکه تفاضل همگیشون 0 میشه 7 امتیاز میگیرن که خیلی مسخرس.
کلا تو مساوی باید حالت 10 و 5 و 2 امتیازی ملاک باشه. یعنی حدس دقیق نتیجه. حدس مساوی و حضور در مسابقه پیش بینی.

Sh-Meteor
13-06-2014, 10:58
برنامه دیشب جالب بود.
.
دفاع تمام قد اسکوچیچ از هموطنانش ستایش برانگیز بود!:33::33:

توی برنامه شون، پیش بینی کردم، 2 بر 0 برزیل می بره، ولی 3 بر 1 شد!!! ( هفت امتیاز اول:n02:)
.
.
.
راستی برای بازی مکزیک - کامرون عدد اول برای کدوم تیمه و عدد دوم برای کدوم تیم؟؟؟
برای بازی اسپانیا - هلند چی؟ و همچنین برای شیلی - استرالیا :n29:

A.N.A.P
13-06-2014, 11:06
تبلیغات قبل از شروع مسابقه و تبلیغات حین مسابقه خیلی رو مخه.

ولی در کل تهیه کنندگی فردوسی پور امیدوارم خوب باشه.

hossein blak
13-06-2014, 11:08

برنامه «بیست چهارده»، ویژه برنامه جام جهانی به تهیه کنندگی و اجرای عادل فردوسی‌پور از 19 خرداد ماه به پیشواز مسابقات جام جهانی 2014 برزیل می‌رود.

نگاهی به کشور برزیل در آستانه جام جهانی

کاپیتان و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال برزیل گفت: در بازی ایران مقابل آرژانتین همه مردم برزیل طرفدار ایران خواهند بود.

به گزارش پایگاه اراده ملی، کارلوس دونگا بازیکن و سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال برزیل با حضور در برنامه 2014 رو در روی عادل فردوسی‌پور و رضا جاودانی نشست و درباره مسائل گوناگون به صحبت پرداخت.

وی در ابتدای صحبت‌هایش با بیان اینکه از حضور در ایران خوشحال است، گفت: خوشحالم که به ایران آمدم چرا که جز معدود کشورهایی بود که من به آن نرفته بودم از لطف مردم ایران تشکر می‌کنم که به من لطف زیادی داشتند. خوشحالم که با ایران آشنا شدم و وقتی به سفارت برزیل در ایران رفتم فهمیدم که هزار و 500 نفر از ایران قصد رفتن به برزیل را دارند. همچنین از مؤسسه سرطانی محک دیدار کردم.

پیشکسوت فوتبال برزیل در مورد اینکه در زمین و کنار زمین خیلی عصبانی بود اما در ایران نشان داد که انسان خوشرویی است، ادامه داد: ما در داخل زمین بیاد تمرکز داشته باشیم چرا که باید کشورمان را به همه دنیا نشان دهیم و مسئولیت داخل زمین با ما است اما همانگونه که مردم ما را دوست دارند ما هم آنها را دوست داریم و باید با لبخند به آنها اهمیت بدهیم.

وی افزود: ایران را در تلویزیون و اخبار دیده بودم اما خوشحالم که به اینجا آمده بودم و دیدیم که مردم سرزنده و موفقی دارید که مثل برزیل و اروپایی‌ها زندگی می‌کنند تهران شهر تمیزی است و احترام کوچکترها به بزرگترها در این شهر برایم جالب بود و دیدم که مردم مؤدبی دارید.

دونگا در ادامه در مورد اینکه در فوتبال تکنیکی و ظریف برزیل او چگونه به عنوان یک بازیکن فیزیکی و قدرتی خودش را نشان داد، خاطرنشان کرد: هرکس باید در زمین وظیفه‌ای را انجام دهد در فوتبال همه از فوتبال زیبا صحبت می‌کنند اما باید گل نخوری تا برنده شوی چرا که همه نگران گل نخوردن هستند در سال 1994 همه بازیکنان با هم کار متقابل انجام می‌دادند و هم در دفاع و هم در حمله فعالیت زیادی داشتیم که توانستیم همه را ببریم و قهرمان شویم.

وی در پاسخ به این سؤال که بهترین بازیکن هجومی برزیل در 20 سال اخیر چه کسی است، اظهار داشت: انتخاب بهترین مهاجم کار سختی است ریوالدو بازیکنی بود که در چپ، راست و همه جا گل می‌زد و مربیان می‌گفتند که هیچگاه بازیکنی مثل او نبوده است. رونالدینیو و روماریو بازیکنان سرعتی بودند به‌به‌تو هم بازیکن سرعتی بود اما او نیاز به یک بازیکن مکمل داشت رونالدو هم بازیکنی بود که فوق‌العاده بود اما به نظر من ریوالدو عالی‌ترین مهاجم برای برزیل بود.

دونگا در پاسخ به این سؤال که با به‌به‌تو در یکی از بازی‌های برزیل درگیری پیدا کرده بود، تصریح کرد: همه ما هدف‌مان برنده‌ شدن بود هر کس اخلاقی داشت اما هدف ما برنده شدن برزیل بود و یاد گرفته بودیم که هر کس اخلاقی دارد و ما باید به آن احترام می‌گذاشتیم. البته بیشتر تمرکز ما روی بازی بود و خیلی کم با هم به مشکل می‌خوردیم.

سرمربی اسبق تیم ملی برزیل در مورد روماریو هم تصریح کرد: او این روزها وارد سیاست شده و در کارش هم عالی است البته او هم با بازیکنان جوان دعوا می‌کرد و من به او می‌گفتم که تو با همه دعوا داری و باید آرام باشی.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال برزیل در مورد شرایط این‌ روزهای این کشور در آستانه جام جهانی 2014 برزیل گفت: حال و هوای این روزهای برزیل خوب است و او استادیوم‌ها هم آماده شدند. طرفداران برزیل با همه هواداران خوب برخورد می‌کند و این جام جهانی هم همانند سایر جام‌های جهانی است که پر از شادی و امید برای مردم خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که انتظارات مردم برزیل از تیم ملی فوتبال این کشور در حال حاضر چیست، افزود: برای فوتبال برزیل باید همیشه برنده بود ما بازیکنانی خوبی داریم اما در برزیل دوم شدن یعنی آخر شدن! این فکر مردم برزیل است و آنجا اگر نتیجه خوبی نگیری به شما اعتراض می‌کنند اما مردم برزیل نشان دادند که در جام جهانی چه می‌خواهند.

وی در مورد مقایسه تیم ملی فوتبال برزیل در سال 1994 با برزیل جام جهانی 2014 خاطرنشان کرد: برزیل 2014 شانس زیادی برای قهرمانی دارد، چراکه در خانه خودمان بازی می‌کنیم و اسکولاری هم تیم ملی خوبی ساخته و با اینکه بازیکنان نامداری مثل روماریو و ریوالدو در این تیم حضور ندارند اما بازیکنانی در برزیل بازی می‌کنند که در فوتبال اروپا شرایط خوبی دارند بازیکنان برزیل اهل رقابت هستند و با حمایت تماشاگران تیم ملی برزیل هم قوی‌تر خواهد شد. در جام جهانی نمی‌توان اشتباه کرد.

دونگا افزود: الان بازیکنانی مثل رونالدو و روماریو را نداریم اما بازیکنانی مثل نیمار هستند که عملکرد خوبی در فوتبال دارند.

سرمربی اسبق تیم فوتبال برزیل درباره وضعیت اسکولاری در تیم ملی برزیل هم خاطرنشان کرد: اسکولاری تیمی را در دست گرفت که همانند کشتی در اقیانوس بود و هدفی نداشت اما او آمد، تصمیم گرفت و به همه آرامش داد و با حضور بازیکنان تیم ملی برزیل به شرایط خوبش برگشت.

وی با بیان اینکه اسکولاری فوتبال قدرتی را دوست دارد، گفت: اسکولاری فوتبال را سفت و محکم دوست دارد و همیشه از بازیکنانش می‌خواهد کرد که محکم بازی کنند اما منظورش این نیست که بازیکنان را مصدوم کنند چرا که از بازیکنانش می‌خواهد محکم بازی کنند تا بازیکنان حریف از آنها بترسند او بیشتر به خاطر حساسیت بازی از بازیکنان می‌خواست که محکم بازی کنند و شاید حساسیت بازی روی او اثر گذاشته که گفته بود حریف را بزنند!

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال برزیل در خصوص عدم دعوت از رونالدینیو و کاکا به تیم ملی برزیل و اینکه آیا این موضوع باعث انتقاد رسانه‌ها شده یا نه اظهار داشت: جالب است بدانید که رسانه‌ها هیچ انتقادی نکردند و این اولین بار بود که این کار را انجام می‌دادند رونالدینیو و کاکا می‌خواستند که در جام جهانی حاضر باشند تا بتوانند به بازیکنان جوان کمک کنند.

وی در مورد فلسفه فوتبال برزیل هم افزود: من فوتبال نتیجه‌گرا را دوست دارم اما اگر بخواهیم تیم با کیفیتی داشته باشیم باید مثل جام جهانی 1994 باشیم که قهرمان شدیم اما اروپایی‌ها ما را دوست نداشتند چون همه را می‌بردیم اما فوتبال عوض نمی‌شود به طور مثال در جام جهانی 1970 بازیکنان برزیل خیلی زیاد می‌دویدند اما الان شرایط فوتبال با آن زمان فرق کرده و بازی کردن سخت شده است باید سریع باشیم و سیستم دفاعی حریف را از بین ببریم.

دونگا ادامه داد: بازیکنانی که الان در تیم ملی برزیل در پست من حضور دارند بازیکنانی هستند که از من سریع‌تر هستند و می‌توانند بدرخشند. در جام جهانی 2010 و در بازی با هلند داور به اشتباه فیلیپ را اخراج کرد و در حالی که او هیچ کاری نکرده بود اما بعدها برایش حرف درآوردند.

دونگا خاطرنشان کرد: در برزیل اولین چیز فوتبال است و همه برد می‌خواهند همین موضوع باعث می‌شود که انتظارات از سرمربی تیم ملی زیاد باشد. در برزیل اگر برد نداشته باشی کنارت می‌گذارند من درباره اخراج ملو باید بگویم که او اصلاً خطا نکرد و بازیکن خودش را زمین انداخت و داور که از صحنه دور بود به اشتباه او را اخراج کرد.

وی ادامه داد: من در فوتبال برزیل پیشرفت کردم و روبه‌جلو آمدم و بهترین دورانم را با سرمربیگری در تیم ملی المپیک برزیل تجربه کردم اما اگر در برزیل یک اشتباه انجام دهی به رسانه‌ها بهانه می‌دهی که مربی را عوض کنند در برزیل مربی عوض کردن خیلی راحت‌تر از بازیکن عوض کردن است.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال برزیل با بیان اینکه باز هم سرمربیگری برزیل به او پیشنهاد شود این سمت را می‌پذیرد،‌ گفت: از این موضوع ترسی ندارم و یاد گرفته‌ام که هر اتفاقی می‌افتد باید آن را قبول کرد البته کمی ترس هم لازم است چرا که باعث می‌شود در کارم تمرکز داشته باشم اگر باز هم از من دعوت شود که سرمربی تیم ملی برزیل شوم آن را می‌پذیرم.

وی ادامه داد: در این باره باید مثالی بزنم تیم ملی برزیل با لازارونی بهترین بازی‌ها را انجام می‌داد اما وقتی بازیکنان گل نمی‌زدند او چه تقصیری داشت؟

سرمربی اسبق تیم فوتبال برزیل در جام جهانی سال 1994 در خصوص پنالتی که در بازی فینال مقابل ایتالیا به ثمر رساند، بیان داشت:‌ تصویر آن بازی هنوز جلوی چشمم هست آن 30 متری که برای زدن پنالتی طی کردم به اندازه 5 کیلومتر برای طولانی بود وقتی که پشت ضربه پنالتی ایستادم فقط دروازه را می‌دیدم و هیچ چیزی دیگری به چشمم نمی‌آمد در آن زمان دروازه بزرگ شده بود و توپ کوچک. فوتبال ورزشی گروهی است اما در آن لحظه همه چیز انفرادی می‌شود وقتی که مربی سمت من آمد و از من پرسید پنالتی می‌زنی؟ گفتم بله می‌زنم چرا که پیش خودم گفتم من کاپیتان تیم هستم و نمی‌توانم نه بگوییم چرا که همه به من اطمینان داشتند.

دونگا افزود: هنوز هم که بعد از سالها این ضربه پنالتی را می‌بینم بدنم یخ می‌کند و با خودم می‌گویم آن همه شجاعت را از کجا آوردم هنوز هم بعد از این همه سال احساساتی می‌شوم که چقدر در آن بازی شجاع بودم.

وی در مورد پنالتی روبرتو باجو که در فینال جام جهانی 1994 از دست داد، افزود: من مقابل باجو بازی کرده بودم و سخت بود برایم که باور کنم او پنالتی‌اش را خراب می‌کند اما تافارل همان جایی پرید که باید می‌پرید و شاید اگر جایش را تغییر می‌داد اتفاق دیگری رقم می‌خورد.

دونگا اظهار داشت:‌ در جام جهانی 1990 که برزیل جامی نگرفت همه فکر می‌کردند که اشتباه من بوده و اگر آن پنالتی را هم گل نمی‌کردم مرا در برزیل با بمب می‌زدند!

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال برزیل در مورد درگیری‌اش با به‌به‌تو در یکی از بازی‌های تیم ملی فوتبال برزیل ادامه داد: ما سال‌های زیادی با هم بازی کردیم و در تیم ملی امید برزیل هم با هم بودیم اما وقتی کار گروهی انجام می‌دهیم هرکس باید کارش را درست انجام دهد او در آن صحنه به حرف من گوش نداد و من عصبانی شدم در جام جهانی 2010 ما بر اثر یک اشتباه در یک ثانیه حذف شدیم و در فوتبال باید هر لحظه حواس‌مان به همه چیز باشد.

او در مورد اتفاق مشابهی که در فوتبال ژاپن هم برایش پیش آمده بود، اظهار داشت: من قهرمان جهان شده بودم و همه چیز به دست آوردم اما در یکی از بازی‌ها دیدم بازیکن 19 ساله تیم ما نمی‌دوید من به او گفتم خسته شدی؟ که او گفت نه و من با دست به سینه او کوبیدم و گفتم پس بازی کن! در بازی همه می‌خواهیم برنده شویم اما بازی که تمام شود همه چیز به حالت عادی برمی‌گردد چرا که ما وقتی در تیم ملی بازی می‌کنیم مسئولیت کشورمان روی شانه‌هایمان است و همه از ما انتظار دارند که برنده شویم.

سرمربی اسبق تیم فوتبال برزیل در مورد عملکرد خودش در زمان بازیگری در تیم ملی برزیل خاطرنشان کرد: برای هر کاری باید اهمیت قائل شویم و مهم‌ترین موضوع این است که در بازی برنده شویم. در فوتبال هیچگاه کسی به تنهایی قهرمان نمی‌شود و همیشه نیاز به مکمل است تا بقیه در ویترین دیده شوند اما کار ما سخت بود چرا که خودخواهانه کار نمی‌کردیم و اگر اینگونه رفتار نمی‌کردیم نمی‌توانستیم به موفقیت برسیم.

دونگا در مورد مقایسه تیم ملی برزیل 1994 و تیم ملی برزیل 1998 گفت: در سال 1998 خوب بودیم و به نیمه نهایی رسیدیم که باید مقابل هلند بازی می ‌کردیم در نیمه اول ما خوبی بازی کردم اما در نیمه دوم آنها بهتر بودند و بعد که بازی به پنالتی رسید همه به یاد جام جهانی 1994 افتادند و فکر می‌کردند که این پنالتی را هم می‌بریم اما باید بگویم که در جام جهانی 1994 همه بازیکنان خوب بودند و تیم 1998 کیفیت تیم 1994 را نداشت.

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال برزیل در مورد فینال جام جهانی سال 1998 میان فرانسه و برزیل و اینکه گفته می‌شد اسپانسرها باعث شد تا رونالدوی بیمار در آن بازی به میدان برود، افزود: ظهر بازی بود که ما فهمیدیم رونالدو قرار نیست بازی کند چرا که قبل از بازی آزمایش‌هایی انجام داده بود و کسی نمی‌دانست چه اتفاقی افتاده است وقتی داخل رختکن جلسه داشتیم گفتیم که او بهترین بازیکن تیم است و باید بازی کند و من می‌گویم که پای اسپانسر در میان نبود و این موضوع صحت ندارد.

دونگا در مورد نیمار هم گفت:‌ او یکی از بهترین بازیکنان و از امیدهای برزیل به حساب می‌آید که در بارسلونا حضور دارد اما او این شانس را دارد که در این بازی‌ها بدرخشد تا نامش در کنار نام بزرگانی مثل روماریو و رونالدو باشد او کیفیت بهتر شدن را دارد اما همه چیز بستگی به خودش دارد و اینکه چقدر مسئولیت‌پذیر است.

وی در مورد اینکه چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی در جام جهانی 2014 برزیل هستند، گفت: آلمان، آرژانتین و ایتالیا تیم‌هایی هستند که می‌توانند مدعی باشند اما مدعی اصلی برزیل است هرچند که سوئیس و بلژیک هم تیم‌های خوبی هستند.

پیشکسوت فوتبال برزیل در مورد قهرمانی آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل خاطرنشان کرد: من برای آرژانتینی‌ها دو خبر دارم اول اینکه آنها باید با ایران بازی کنند و دوم اینکه آرژانتین در فینال به برزیل می‌بازد البته اروگوئه هم تیم خوبی است اما تیمی نیست که بتواند مثل آرژانتین یا برزیل باشد البته آنها بازیکنی مثل سوارز دارند که بازیکن خوبی است اما نمی‌توانند تا مراحل بالا بیایند من اعتقاد دارم که آرژانتین و برزیل به فینال می‌روند و شانس هم با برزیل خواهد بود و اگر تماشاگران کمک کنند می‌توانیم قهرمان شویم. فقط در جام جهانی 1950 بود که در خانه خودمان قهرمان نشدیم.

سرمربی اسبق تیم فوتبال برزیل در پاسخ به این سؤال که پله بهتر بود یا مارادونا اظهار کرد: پله یک افسانه است و مارادونا بعد از پله خواهد بود حتی اگر پله آرژانتینی بود باز هم انتخاب من او بود چرا که بازی‌هایش عجیب بود و قهرمانی‌های زیادی به دست آورد.

وی در مورد اینکه چرا نام او دونگا شده است، ادامه داد: پدرم فوتبالیست بود و در برزیل همه می‌خواهند فوتبالیست شوند اما به من می‌گفتند پاهای تو کج است و به درد فوتبال نمی‌خوری و نمی‌توانی فوتبالیست شوی در برزیل همه یا عصبانی هستند یا دونگا و به من می‌گفتند تو عصبانی هستی و دونگا نیستی.

دونگا در مورد اینکه آیا مسی بهتر است یا رونالدو افزود: سؤال سختی پرسیدید اما اگر مسی روی اوج باشد عالی کار می‌کند اما رونالدو گلادیاتور است و با پای چپ و راست گل می‌زند و 70 متر استارت می‌زند فوتبال رونالدو مدرن است اما مسی تکنیکی کار می‌کند و شبیه فوتبالیست‌های قدیمی است هرچند که من همیشه دوست دارم آرژانتینی‌ها ببازند.

وی در مورد مقایسه مسی با نیمار هم خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیمار خیلی مانده تا به مسی برسد و او جای کار زیادی دارد. این را گفتم تا بدانید که من آرژانتینی‌ها را هم دوست دارم!

سرمربی اسبق تیم فوتبال برزیل درباره دروازه‌بان این تیم در جام جهانی تصریح کرد: سزار در حال حاضر با تجربه‌ترین دروازه‌بان است و سخت می‌شود که مسئولیت دروازه را به سایر دروازه‌بانان بدهند.

وی در مورد تیم ملی آرژانتین هم تصریح کرد: این تیم بهترین دفاع سال‌های اخیرش را دارد اما مسیرشان با برزیل متفاوت است.

دونگا در مورد وضعیت نیمار در بارسلونا و تفاوتش در تیم ملی برزیل گفت: او در برزیل با اعتماد به نفس زیادی بازی می‌کند اما در بارسلونا شرایط برای او اینگونه نیست و هنوز جا نیفتاده است اما در تیم ملی همه او را دوست دارند و اعتماد به نفسش هم بیشتر است.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال برزیل در مورد شناختش از فوتبال ایران هم افزود: چهار پنج بازیکن تیم ملی فوتبال ایران که در کشورهای دیگر بازی می‌کنند تجربه خوبی برای این تیم به حساب می‌آیند به طور مثال تجربه قوچان‌نژاد می‌تواند به تیم ملی ایران کمک کند و برای بازیکنان ایران هم خوب است که مقابل آرژانتین و نیجریه بازی کنند اما باید بدانند که در جام جهانی فقط یک فرصت یک بازی وجود دارد و باید برنده از زمین بیرون بیایند.

وی افزود: ایران شانس خوبی برای صعود از این گروه دارد چرا که به جز با آرژانتین، نیجریه و بوسنی تیم‌هایی هستند که ایران می‌تواند از آنها امتیاز بگیرد. البته مهم این است که در بازی اول بازنده نباشند چرا که بازی مقابل آرژانتین سخت است اما مقابل بوسنی برای ایران شانس قائل هستم.

پیشکسوت فوتبال برزیل در مورد دیدار ایران مقابل آرژانتین خاطرنشان کرد: همه مردم طرفدار تیم ملی برزیل هستند اما در بازی ایران مقابل آرژانتین همه برزیلی‌ها طرفدار تیم ملی ایران می‌شوند.

وی در مورد باخت تیم ملی والیبال برزیل مقابل تیم ملی والیبال کشورمان اظهار داشت: من والیبال را هم دوست دارم و پیشنهاد می‌کنم که تیم والیبال‌تان را با تیم فوتبال عوض کنید و آن ها را به جای تیم فوتبال تان به برزیل بفرستید! والیبال ایران خیلی خوب بازی کرد و من هم با تیم والیبال ملی برزیل به ترکیه آمدم و همراه آنها وارد ایران شدم و باید بگویم ایران برد خوبی مقابل برزیل به دست آورد. والیبال در برزیل بعد از فوتبال دومین رشته پرطرفدار است.

کاپیتان تیم ملی فوتبال برزیل در مورد قضاوت محمد فنایی کمک داور فوتبال کشورمان در فینال جام جهانی 1994 آمریکا تصریح کرد: من فنایی را به نیشیمورا که باعث شد ما به هلند در جام جهانی 2010 ببازیم ترجیح می‌دهم و اگر او را ببینم حتماً‌ با او برخورد می‌کنم!

دونگا در خصوص انتقاداتی که به نحوه لباس پوشیدن او می‌شد، گفت: دختر من طراح لباس است اما لباس زنانه و بعضی از رسانه‌ها برای اینکه مرا به حاشیه ببرند می‌گفتند که او لباس‌های مرا طراحی می‌کند و من هم از عمد این طور لباس می‌پوشیدم تا آنها را تحریک کنم. به هر حال هر کس هر طور که دوست داشته باشد لباس می‌پوشد و بقیه هم باید به او احترام بگذارند.

کاپیتان و سرمربی اسبق تیم فوتبال برزیل در پایان حضورش در برنامه 2014 خطاب به مردم ایران گفت: خوشحال هستم که در ایران حضور دارم و این کشور را شبیه برزیل می‌بینم با اینکه کشور دوری نسبت به برزیل هستید اما مردم مؤدب و شادابی دارید و از این بابت به شما تبریک می‌گویم و امیدوارم با وقت بیشتری به ایران بیایم تا بیشتر در کشور شما حضور داشته باشم اما باید بگویم که در خانه ما برای ایرانی‌ها همیشه باز است و من در جام جهانی طرفدار ایران هستم مخصوصاً مقابل آرژانتین! همه بازی‌های ایران را در جام جهانی می‌بینم اما بازی مقابل آرژانتین را بیشتر نگاه می‌کنم!

hossein blak
13-06-2014, 11:11
در شروع جام جهانی برزیل 2014 این برنامه از ساعت 19به روی آنتن خواهد رفت.:33:

jr07
13-06-2014, 11:29
این جاودانی فقط می خواد بگه منم هستم:n02:
باز اون سوالا که از قبل آماده کرده بود یه چیزی بودن ولی سوالایی که همین طوری از خودش در میکرد افتضاح بودن
فردوسی پورم اون آخرا قشنگ خوابش برده بود یکی دوتا سوتی تپل داد

Lord-Voldemort
13-06-2014, 11:30
تبلیغات قبل از شروع مسابقه و تبلیغات حین مسابقه خیلی رو مخه.

ولی در کل تهیه کنندگی فردوسی پور امیدوارم خوب باشه.

مسابقه رو دقت نکردم :دی
ولی اگه کسه دیگه ای تهیه کننده این برنامه بود 100 درصد هر 5 دقیقه یا باید اسم اسپانسر رو میشنیدیم یا در و دیوار پر بود از تبلیغاتش و باید تبلیغ می دیدیم
به نظر من با اینکه صدا و سیما اصلا کمک نمی کنه ، عادل به زیبایی تونسته با گرفتن یه دونه اسپانسر برای برنامه و البته برای پیامک جدا (هایوب) مشکلات مالی رو بر طرف کنه ... باید یه دست مریزاد مشتی بهش گفت .:n11:
البته یه چیزی که دیشب کم بود یه کارشناس مثل مهدوی کیا بود ......:n06:

Ramin khuzestan
13-06-2014, 11:39
برنامه دیشب جالب بود.
.
دفاع تمام قد اسکوچیچ از هموطنانش ستایش برانگیز بود!:33::33:

توی برنامه شون، پیش بینی کردم، 2 بر 0 برزیل می بره، ولی 3 بر 1 شد!!! ( هفت امتیاز اول:n02:)
.
.
.
راستی برای بازی مکزیک - کامرون عدد اول برای کدوم تیمه و عدد دوم برای کدوم تیم؟؟؟
برای بازی اسپانیا - هلند چی؟ و همچنین برای شیلی - استرالیا :n29:
من 1_3 به نفع برزیل پیشبینی کرده بودم :n06:
برای بازی مکزیک کامرون و بقیه بازی ها براساس حروف الفبا تیم ها مشخص میشن. مثلا بازی مکزیک کامرون عدد اول به کامرون اختصاص داره و عدد دوم به مکزیک

jr07
13-06-2014, 12:30
میگم دوستان قراره مزدک به برزیل اعزام شه؟؟
میگم یه وقت خدایی نکرده زبونم لال این مزدک بازی های ایرانو گزارش نکنه؟؟

hossein blak
13-06-2014, 12:38
میگم دوستان قراره مزدک به برزیل اعزام شه؟؟
میگم یه وقت خدایی نکرده زبونم لال این مزدک بازی های ایرانو گزارش نکنه؟؟

من دوست ندارم امید کسی رو,ناامید کنم ولی مزدک میرزایی سه دیدار ایران با تیم‌های نیجریه، آرژانتین و بوسنی‌هرزگوین در جریان جام‌جهانی 2014 را گزارش خواهد کرد.

hossein blak
13-06-2014, 12:49
مراسم افتتاحیه در کدوم شهر برزیل برگذار میشه؟

scali
13-06-2014, 15:50
بابا آدم قحطیه این مزدک میخوان بفرستن برزیل ؟؟؟؟؟؟؟؟

allinone
13-06-2014, 15:51
مراسم افتتاحیه در کدوم شهر برزیل برگذار میشه؟

توي سائوپائولو برگذار شد ديشب ، تموم شد

نادر1368
13-06-2014, 16:11
من فكر مي كردم همه بازيها رو مزدك از اونجا گزارش مي كنه!(چه پر توقعم:n02:) در حالت كلي قابل تحمل نيست! خصوصا در قياس با گزارشگراي حرفه اي
و با ادب و با حال تي آر تي كه من خيلي دوسشون دارم حتي بازياي ايران رو هم ميخوام از زبان اونا بشنوم!:n10:

sasan.69
13-06-2014, 16:42
من فكر مي كردم همه بازيها رو مزدك از اونجا گزارش مي كنه!(چه پر توقعم:n02:) در حالت كلي قابل تحمل نيست! خصوصا در قياس با گزارشگراي حرفه اي
و با ادب و با حال تي آر تي كه من خيلي دوسشون دارم حتي بازياي ايران رو هم ميخوام از زبان اونا بشنوم!:n10:

متاسفانه خیلی اطلاعات اضافه به خورد بیننده میده(مثلا فلان بازیکن دستش تو کار خیره و اون یکی برادر ناتنی داره!) شاید برای خیلی ها جالب باشه اما زیادیش تو ذوق میزنه
به خاطر جام جهانی دستگامو عوض کردم اما بازم برگشتم به شبکه 3:n15: فکر میکردم که میتونم بازبان لهستان و ایتالیایی و فرانسوی کنار بیام

نادر1368
13-06-2014, 17:04
متاسفانه خیلی اطلاعات اضافه به خورد بیننده میده(مثلا فلان بازیکن دستش تو کار خیره و اون یکی برادر ناتنی داره!) شاید برای خیلی ها جالب باشه اما زیادیش تو ذوق میزنه
به خاطر جام جهانی دستگامو عوض کردم اما بازم برگشتم به شبکه 3:n15: فکر میکردم که میتونم بازبان لهستان و ایتالیایی و فرانسوی کنار بیام
مهم اون جذابت و زيباهاي فوتبال رو به مخاطب القا كردن هست. وگرنه جانبداري از يك تيم و بدبيني نسبت به بازيكن و يك تيم آمار و اطلاعات

دادن از زندگي خصوصي (البته غير از رفتارهاي اجتماعي مثبت و مفيد كه بتواند الگو شود)كه ربطي به مخاطب نداره و اصلا ميخوام بدونم كه چي

بشه!؟نمي تونه عامل جذابيت و لذت بردن ما از بازي فوتبال باشه! شايد ميخواد نقايصش رو اينطور برطرف كنه يا هرچيز ولي انصافا ما

هم لياقت كارشناسها و اسپيكرهاي غني شبكه اي مثل trt رو داريم! من خودم ناراحت ميشم كه از اين كيفيت همگان نمي تونن بهره مند بشن!:n15:

Mohammad Yek110
13-06-2014, 17:57
دیشب دم اسکار گرم 10 امتیاز بهمون هدیه داد با گل سوم :دی
حرکت اسکوچیچ خیلی جالب بود ...

persian365
13-06-2014, 18:58
برنامه خوبیه ولی مقداری نا هماهنگی زیاده
الکی زیاد می خندند
مهمان کم صحبت می کنه

albertxx
13-06-2014, 19:11
تبلیغات این برنامه خیلی رو اعصابه

نیم ساعت قبل برنامه تبلیغات پخش میشه
وسط برنامه هم هر 20 دقیقه یکبار تبلیغات میرن !!

صدا و سیما هم دیده برنامه بازدید داره همینجوری داره تبلیغات پخش میکنه تا پول بچاپه (( با بازدید کننده ای که داره صد در صد درآمد زاییشون سرسام آوره !!!!!! ))

---------------

مشکل دوم هم
جوایز این برنامه خیلی مذخرفه !!!

بسته های رایتل که شاید به درد خیلی ها نخوره !! (( که ادعا میشه حدود 500 هزار تومان هست ))
300 هزار تومان پول نقد ارزشش بیشتره !!

آدم جایزه رو برنده بشه نمیدونه باید چیکار کنه :n02:

کلا جوایزش زیاد جالب و کاربردی نیست

banii
13-06-2014, 23:43
های وب که توی جواب اس ام اس خواسته ثبت نام کنیم چیه ؟

allinone
14-06-2014, 00:06
بخدا نميدونم اينا چرا به بيننده احترام نميذارن
اينهمه تبليغات و زيرنويس واسه چيه ؟
به شانس آورديم تلويزيونمون خصوصي نيست و دولتيه
وگرنه بايد لاي تبليغات فوتبال نشون ميداد

vivabarca
14-06-2014, 00:32
من که تا حالا از ماه واره فوتبالی ندیدم ولی بعید میدونم بشه کانالی پیدا کرد که رو مسابقه جام جهانی زیرنویس تبلیغاتی بندازه! اونم با این طول و عرض
متاسفانه عادل هم که تهیه کننده هست به نظر شعورش نمیرسه اینا رو مجاب کنه حداقل سایز این زیرنویس ها رو کوچیک تر کنن و به صورت نوشته بره رو تصویر نه نوارهای رنگارنگ! خیلی رو مخه

allinone
14-06-2014, 00:35
بابا اينهمه خير و نيكوكار ميان زنداني ها رو آزاد ميكنن ، خب يه نفرم بياد اين تبليغات رو يه جا بخره پولشو بريزه توي جيب اينا تموم شه بره ديگه :(

Milad4171
14-06-2014, 01:16
تو دکور برنامه ، این طرح های سه بعدی از عوامل فوتبال خیلی جالبه
چیه.؟ سه بعدی هست یا همون طرح های مقواییه؟

allinone
14-06-2014, 01:18

گرافيكيه ، با نرم افزار روي تصوير ميذارن

albertxx
14-06-2014, 01:35

گرافيكيه ، با نرم افزار روي تصوير ميذارن

اگه اشتباه نکنم سه بعدی هست و دقیقا رو صحنه اجرا میشه !!!

بعد بازی برزیل و کرواسی هم دقیقا جایی که عادل سرپا بود دو طرفش به صورت 3 بعدی عکس سرمربی ها 2 تیم بود !!

حرکت جالبیه !!:n01:

allinone
14-06-2014, 01:37
خب منم همينو گفتم ديگه
با يه نرم افزار روي تصوير قرار ميدن

Lord-Voldemort
14-06-2014, 02:19
من که تا حالا از ماه واره فوتبالی ندیدم ولی بعید میدونم بشه کانالی پیدا کرد که رو مسابقه جام جهانی زیرنویس تبلیغاتی بندازه! اونم با این طول و عرض
متاسفانه عادل هم که تهیه کننده هست به نظر شعورش نمیرسه اینا رو مجاب کنه حداقل سایز این زیرنویس ها رو کوچیک تر کنن و به صورت نوشته بره رو تصویر نه نوارهای رنگارنگ! خیلی رو مخه
دوست عزیز عادل که مسئول شبکه نیست ... جوری میگی شعورش نمیرسه آدم فکر می کنه شبکه مال اونه
بعد هم در مورد نکته کانال ها خارجی ، من که ندیدم :دی ولی همه اونها پولیه واسه همین تبلیغ نداره ، خرید همچین بازی هایی هزینه بسیار هنگفتی داره ... هر چند من تبلیغات اینجوری رو اصلا تایید نمی کنم .

میشه گفت اکشن های گرافیکی از نوع سه بعدی هست که جوری که ما میبینیم میشه 4 بعدی ، چی گفتم :دی
چون برنامه بصورت زنده برگزار میشه ، و این کار گرافیکی در آن واحد در حال انجامه میشه گفت یه کار بسیار حرفه ای و به قول شما زیباست :11:
-
این برنامه از نظر گرافیکی و دیزاین در سطح بسیار بالایی قرار داره ، مخصوصا اون lcd بزرگ پست سر که بسیار هم مفیده هم زیباست .

30vil
14-06-2014, 08:55
عزیزان اکثر شبکه هایی که پخش بازی ها را دارند تبلیغات زیادی هم دارند چون باید یکجور بودجه خرید حق پخش را جبران کنند

پس به صدا سیما هم باید حق داد بابت انقدر آگهی بازرگانی

hossein blak
14-06-2014, 09:48
مشکل دیگه ای که در شبکه سه سیما ,هست اینه که برای بسیاری از مردم در هنگام نمایش بازی های فوتبال شبکه سه قطع میشه و بعد بازی هم وصل میشه.حالا بازم بگید صدا و سیما مقصر نیست.

OSEN
14-06-2014, 11:28
حالا تبلیغات ده دقیقه قبل از بازی رو میشه به زور باش کنار اومد. منتها با اون تبلیغی که دقیقا چند ثانیه قبل از شروع بازی پخش میشه، نه !
هر وقت اون تبلیغ (بانک مسخره) پخش میشه من ناخودآگاه بطرز نه چندان محترمانه و فجیعی آبا و اجداد صاحب تبلیغ رو یاد میکنم.

همچین تبلیغی باید توی ۵ یا نهایتا ۷ ثانیه تموم شه، نه اینکه این بیاد ازون بپرسه که "تو دعوتی؟"، "اون دعوته؟"، پس کی دعوته؟ و این مزخرفات...
ماشالا اینقدم شعور ندارن که بفهمن این بیشتر براشون "ضد تبلیغ" هست تا تبلیغ.

تو همین تبلیغه که ملتِ بی مغز دارن تو بیابون پیاده روی میکنن یه خانمه وسط تصویر هست که عین زامبی راه میره!. دقت کنید روش :n02:.

allinone
14-06-2014, 11:35
كاش چند ثانيه قبل بازي بود، بدبختي اينه كه بعضي وقتا چند ثانيه از بازي هم ميگذره بخاطر اين تبليغ مسخره.

يه إيراد برنامه هم اينه كه ، درسته دكور و كيفيت و كارهاي تصويري واقعاً قوي و خوب شده ، اما برنامه يه حالت بدي اداره و مديريت ميشه ، مثلاً انگار هيچي روي اصول نيست، جاوداني مياد يه سؤال از مهمان ميپرسه يهو فردوسي پور ميگه بعداً راجع بش حرف ميزنيم مفصل ...
ولي كلاً برنامه ي خوبي هستش

نادر1368
14-06-2014, 12:13
تبليغات براي شبكه دولتي در اين حد واقعا خجالت آوره. تي ار تي هم شبكه دولتي هست از پله هاي رختكن مستقيم تا پايان نيمه اول بدون

هيچ تبليغي پخش ميشه ولي صدا و سيما ماشاء الله فقط فرصت ميخواد از معدود لحظاتي كه بيننده داره نهايت استفاده رو ببره! اصلا براش مگه مهم مردم تمايل
به ديدن اگهي دارند يا نه؟ مهم درامدش هست نه مخاطب! خوبه مجبور به تحملش نيستم وگرنه سكته رو ميزنم فقط هرزگاهي صحنه ها رو ميزنم
شبكه 3 تا ببينم مبادا از دستشون در رفته باشه:n02:

A.N.A.P
14-06-2014, 15:11
دکور برنامه BBC Match of the Day رو با برنامه 2014 مقایسه کنید :

farshidmm
14-06-2014, 15:38
کپی برابر اصل!

persian365
14-06-2014, 15:55
در این جور مواقع الگو برداری اشکالی نداره
یک سبک برنامه سازی هست . خیلی کشور های دیگه هم از این روش استفاده می کنند

به این موضوع به دید منفی نگاه نکنید

arash59b
14-06-2014, 16:03
در این جور مواقع الگو برداری اشکالی نداره
یک سبک برنامه سازی هست . خیلی کشور های دیگه هم از این روش استفاده می کنند

به این موضوع به دید منفی نگاه نکنید

کپی برداری بدون تفکر از خلاقیت دیگران همیشه و همه جا زشت و نچسب هست.

الگو برداری خیلی معنی متفاوتی داره که درمورد دکور این برنامه کاربرد نداره

مثلا به ارتفاع میز وصندلی های این دو دکور نگاه کن چقدر تو همین کپی برداری هم زشت عمل کردن

نکته بعدی هم استفده از یک مجری و دو مهمانو کارشناس هست که باز هم bbc بهتر عمل کرده. واقعا جاودانی تو این برنامه چه غلتی می کنه

اخه یه کارشناس می تونه سه بازی رو کارشناسی کنه اونم یه شب بمدت 6-7 ساعت وتا ۵ صبح.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mohammad Yek110
14-06-2014, 16:17
سلام
دوستان اسم تاپیک نیاز به اصلاح نداره؟
از این به بعد ساعت هفت ، هفت و نیم پخش میشه

arash59b
14-06-2014, 17:07
امروز ساعت 4:30 صبح

مجری بچه سال برنامه: بیشترین امار گل در جام حهانی سال 1954 حدود 5.5 گل در هربازی بوده. البته قکر نکنم کسی یادش بیاد

جاودانی: اقای محصص شما هم یادتون نمیاد؟!!!

محصص: :n29:

albertxx
14-06-2014, 17:15
من نمیدونم ملت چرا اینقدر با میثاقیان مشکل دارن !!!

واقعا چرا ؟؟ :n02:

مجری به نسبت خوبیه و حالا نمیدونم چرا همه باهاش مشکل دارن !!

A.N.A.P
14-06-2014, 17:41
من نمیدونم ملت چرا اینقدر با میثاقیان مشکل دارن !!!

واقعا چرا ؟؟ :n02:

مجری به نسبت خوبیه و حالا نمیدونم چرا همه باهاش مشکل دارن !!

کی مشکل داره ؟ :n02:

خیلی روون گزارش میکنه . اصطلاحات فوتبال خیابانی رو خیلی خوب بکار میبره . فقط یکم تند صحبت میکنه آدم سرش درد میگیره :n02:

به شخصه از محمد رضا احمدی خیلی بدم میاد. هیچ استعداد و نوآوری توی صحبت کردنش نیست.

albertxx
14-06-2014, 17:43
کی مشکل داره ؟ :n02:

خیلی روون گزارش میکنه . اصطلاحات فوتبال خیابانی رو خیلی خوب بکار میبره . فقط یکم تند صحبت میکنه آدم سرش درد میگیره :n02:

به شخصه از محمد رضا احمدی خیلی بدم میاد. هیچ استعداد و نوآوری توی صحبت کردنش نیست.
اگه اشتباه نکنم پست های همین تاپیک رو خوندم
یه چند نفری از اصطلاح مجری بچه که میشه گفت در حالت مسخره کردن هست !!
تو صفحات قبل هم (( یا تاپیک دیگه )) یه چند نفری ازش خوششون نمی اومد !!

من به شخصه ازش خوشم میاد !!

SA3EDLORD
14-06-2014, 18:15
پیش بینی بازیای امشب از چه ساعتی شروع میشه؟ کدوم تیم تیم اوله کدوم تیم دوم؟

nar nia
14-06-2014, 18:17
نکته ای درباره سر در گمی های شبانه گزارشگر محبوب

فردوسی پور؛ یک دست و دو هندوانه

عصر ایران؛ سروش بامداد- «پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر برزیل را تبریک می گویم. مسابقه اسپانیا - برزیل را تماشا کنید. اوه! ببخشید. پیروزی والیبال ایران، نه فوتبال. اسپانیا – هلند و نه اسپانیا-برزیل.»

به این جملات سردر گم و آشفته، اگر توجه آزار دهنده به بیرون استودیو و نه نگاه به مخاطب و بیننده را اضافه کنیم، تصویری از عادل فردوسی پور- تهیه کننده و مجری برنامه ویژه جام جهانی فوتبال با عنوان «2014» - ارایه می دهد که از شب اول شاهد بودیم و جمعه شب به اوج خود رسید.

عادل فردوسی پور می خواهد با یک دست دو هندوانه بردارد: هم تهیه کننده باشد و هم مجری. از این رو در طول روز به جای استراحت و خواب کامل و مطالعه و آماده شدن برای حضور در مقابل دوربین، در گیر حساب و کتاب و کار اجرایی است و حاصل، یک عادل به هم ریخته و سرآسیمه است که به همه جا نگاه می کند الا به منِ بیننده!

انگار فکر او متوجه همه چیز هست الا به آرامش استودیو و این شب ها با آن مجری محبوب همیشگی فاصله گرفته و حتی گاه می توانی از خود بپرسی اگر قرار است تمام حواس او به پشت صحنه و هماهنگی عوامل باشد جلوی دوربین چه می کند؟

چرا این قدر سر خود را به یمین و یسار می چرخاند؟ چرا این قدر نگران است؟ ما جلوی قاب تلویزیون نمی نشینیم که استرس های او -که از حد تحمل و توجیه خارج شده - به ما منتقل شود.

اشکال اصلی البته درنوع سیاست گذاری و مدیریت صدا و سیماست. شخص، یا باید مجری باشد یا تهیه کننده. ادامه این وضعیت قابل قبول نیست و در دراز مدت عادل فردوسی پور را به بهرام شفیع تبدیل می کند.

یادمان باشد جواد خیابانی هم اوایل متفاوت بود اما آن قدر درگیر برنامه های دیگر و اجرای کارهای نامرتبط با فوتبال شد که شد همین جواد خیابانی که هر گزارش او در شبکه های مجازی سوژه می پراکند. فردوسی پور البته در گزارش های خود سوتی نمی دهد و مثل پیمان یوسفی نیست که میشل پلاتینی را سپ بلاتر معرفی کند و بحث ما در اینجا تنها و تنها درباره نوع اجرای این شب های اوست. نه گزارش گری او و نه برنامه 90.

این را هم می دانیم فردوسی پور خواستاران و علاقه مندان فراوان دارد و نویسنده این سطور نیز یکی از آنهاست و چون دوستش داریم از او می خواهیم یکی از این دو هندوانه - اجرا و تهیه کنندگی – را زمین بگذارد. چون آشفتگی او اظهر من الشمس است. آن قدر به این سو و آن سو نگاه می کند و تازگی ها زیاد هم تپق می زند که واقعا دچار تشنج عصبی می شویم. حال آن که حق ماست که لذت ببریم.

حق او هم هست که از این خوان نصیبی ببرد. اما اگر این قدر دوست دارد تهیه کننده باشد اجرا را به مجریان دیگری بسپارد و آن پشت تا می تواند سرش را به این سو و آن سو بچرخاند و هماهنگ کند.

به قاعده این انتظار وجود داشت که خود او به جام جهانی می رفت؛ اما نرفته است. دلیل آن هم روشن است. چون می خواسته تهیه کنندگی کند و 2014 را روی آنتن ببرد. وگرنه کسی که خود را «دیوانه فوتبال» معرفی می کند و ما البته عنوان «عشق فوتبال» را منصفانه تر و مودبانه تر می دانیم در روزهایی که همه عشق فوتبالی ها در برزیل اند در ایران چه می کند؟ بر این اساس باید به هر قیمت و با هر تکاپو خود را به برزیل می رساند اما می توان حدس زد که تهران را ترجیح داده تا برنامه را از دست ندهد.

از مجری برنامه ای با میلیون ها بیننده انتظار می رود «اجرا »کند نه این که دغدغه های یک تهیه کننده را روی آنتن ببرد. به من و شمای بیننده نگاه کند؛ با آرامش، با لبخند. به قدر کافی استرس داریم و تحمل استرس های عادل را نداریم. البته چون دوستش داریم اگر مربوط به تهیه کنندگی نباشد تحمل می کنیم اما می دانیم به خاطر آن هندوانه دوم است که از قضا سرخ تر و شیرین تر است .

به هر رو انتظار داریم این قدر آشفته و سردرگم نباشد و نکوشد این اضطراب را با اعلام افزایش تعداد پیامک های دریافتی بپوشاند.

Sh-Meteor
14-06-2014, 18:19
دوستان یه پیشنهاد!!!

اگه توی مسابقه ی پیامکی 2014 شرکت می کنین، لطف کنین ته پست ها تون تو این تاپیک امتیاز فعلی تون رو بنویسین+رتبه.
حداقل میانگین امتیاز بچه های انجمن مون رو ببینیم...
ممنون!:n16:

اول خودم:
معمولا پیش بینی هام درست از آب در نمی آد... فعلا:

با 16 امتیاز رتبه ی 409304

farshidmm
14-06-2014, 18:26
پیش بینی بازیای امشب از چه ساعتی شروع میشه؟ کدوم تیم تیم اوله کدوم تیم دوم؟

تیمی که طبق حروف الفبای فارسی مقدم تر باشه تیم اول هست و اون یکی دوم
ساعت شروع نظرسنجی هر مسابقه هم از زمان سوت آغاز بازی قبلیش هست

albertxx
14-06-2014, 18:50
در رابطه با رتبه پیشنهاد جالبیه !!!

بازی کلمبیا رو پیش بینی کردم و امتیازم تا الان

امتیاز 19
رتبه 194.448 !! :n02:

Sepehr SS
14-06-2014, 19:50
این خیابانی نکبت عوضی چه رویی داره اومده بازی کلمبیا یونان رو هم گزارش میکنه. آخه یکی نیست به این بگه توی حمال بازیکن های اتلتیکو و رئال رو نمیشناسی اومدی بازی یونانو گزارش میکنی!!! امیدوارم خبر به درک واصل شدن اینو یه روز بشنوم.

persian365
14-06-2014, 19:55
کپی برداری بدون تفکر از خلاقیت دیگران همیشه و همه جا زشت و نچسب هست.

الگو برداری خیلی معنی متفاوتی داره که درمورد دکور این برنامه کاربرد نداره

مثلا به ارتفاع میز وصندلی های این دو دکور نگاه کن چقدر تو همین کپی برداری هم زشت عمل کردن

نکته بعدی هم استفده از یک مجری و دو مهمانو کارشناس هست که باز هم bbc بهتر عمل کرده. واقعا جاودانی تو این برنامه چه غلتی می کنه

اخه یه کارشناس می تونه سه بازی رو کارشناسی کنه اونم یه شب بمدت 6-7 ساعت وتا ۵ صبح.

Sent from my iPhone using Tapatalk

در کل به نظر من مشکلی نداره
درسته در این زمینه که خلاقیت در موارد جزئی ایجا می کردند خیلی بهتر بود
می تونستند تغییرات بیشتری ایجاد کنند

Sepehr SS
14-06-2014, 20:01
فردوسی پور این دوره خودش دیگه هیچ گزارشی نمیکنه؟

وین رونی
14-06-2014, 20:16
چقدر این بشر(خیابانی)ضد حاله
اومده به عادل میگه اسم برنامتون بیست چهارده بود دیگه؟درست می گم؟
یعنی که تا به حال برنامتون رو ندیدم یعنی خیلی مهم نیست این برنامه برای من!!!!!!

banii
14-06-2014, 20:37

albertxx
14-06-2014, 21:28

کاملا معلومه داره میسوزه !!!

از اینکه عادل به شدت محبوب هست و برنامه هاش پرطرفدار ولی خود خیابانی یکی از منفورترین گزارشگرهای ایرانی هست !!!

Sh-Meteor
14-06-2014, 21:44
نیمه اول اومد بگه اسپری محو شونده چیه: یه چیزیه مثل برف شادی :n08:که ....

...امیدوارم خبر به درک واصل شدن اینو یه روز بشنوم.

خیلی داغونه...
سوتی هم زیاد میده...
.
ولی دیگه نه تا این حد!

امتیاز من: 21
رتبه: 299,973

farshidmm
14-06-2014, 21:47

خیابانی تازه یه تیکه هم به خودش انداخت که همه بخندن! گفت کلمبیا یا میبره یا میبازه یا مساوی می کنه ! :n08: فردوسی پور هم بعد از چند ثانیه شوکه شدن زد زیر خنده گفت الان اینو تنهایی گفتی؟ :n02:

allinone
14-06-2014, 21:47
الان رحمان رضايي واسه چي اومده اونجا ؟

albertxx
14-06-2014, 21:48

کارشناس !!! :n02:

farshidmm
14-06-2014, 21:49

حتما می خوان تا 5 صبح نگهش دارن که در مورد بازی ایتالیا انگلیس صحبت کنه لابد چون چند سال ایتالیا بوده و رو فوتبال ایتالیا شناخت داره!

jr07
14-06-2014, 22:10
کارشناسی رحمان رضایی تو حلقم
هر صحته ای که نشون میدن با 7-8 ثانیه مکث میاد دقیقا اون چیزی رو که اتفاق افتاده گزارش میده
نه تحلیلی نه تعریفی هیچ چی!

albertxx
14-06-2014, 22:12
ای ول صدر به برنامه اضافه شد !!

بهترین کارشناس فوتبال ایران هست از نظر من !!! :n16:

واقعا صحبتش رو گوش میدم واقعا لذت میبرم
خیلی آدم با اطلاعاتی هست و قشنگ صحبت میکنه !!! (( تا صبح باید به خاطر صدر بیدار بمونم !! :n02: ))

allinone
14-06-2014, 22:13
آقاي رحمان رضايي اومده روي تصاوير نگاه كنه

ایرانی.
14-06-2014, 22:20
ای ول صدر به برنامه اضافه شد !!

بهترین کارشناس فوتبال ایران هست از نظر من !!! :n16:

واقعا صحبتش رو گوش میدم واقعا لذت میبرم
خیلی آدم با اطلاعاتی هست و قشنگ صحبت میکنه !!! (( تا صبح باید به خاطر صدر بیدار بمونم !! :n02: ))

صدر خیلی احساسیه.

حالا این همه کارشناس میارن که چی بشه؟

king_darkness
14-06-2014, 22:38
کارشناس نیارن سنگین ترن
اصلا اجازه صحبت کردن به طرف نمیدن!!! تا میاد حرف بزنه میگن بریم فلان چیزو ببینیم!!!
بین دو نیمه کلا ۳۰ ثانیه وقت دارن از بس تبلیغات داره!!

Sent from my HTC One using Tapatalk

matr!x_2008
14-06-2014, 23:46
فردوسی پور؛ یک دست و دو هندوانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عصر ایران؛ سروش بامداد- «پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر برزیل را تبریک می گویم. مسابقه اسپانیا - برزیل را تماشا کنید. اوه! ببخشید. پیروزی والیبال ایران، نه فوتبال. اسپانیا – هلند و نه اسپانیا-برزیل.»

به این جملات سردر گم و آشفته، اگر توجه آزار دهنده به بیرون استودیو و نه نگاه به مخاطب و بیننده را اضافه کنیم، تصویری از عادل فردوسی پور- تهیه کننده و مجری برنامه ویژه جام جهانی فوتبال با عنوان «2014» - ارایه می دهد که از شب اول شاهد بودیم و جمعه شب به اوج خود رسید.

عادل فردوسی پور می خواهد با یک دست دو هندوانه بردارد: هم تهیه کننده باشد و هم مجری. از این رو در طول روز به جای استراحت و خواب کامل و مطالعه و آماده شدن برای حضور در مقابل دوربین، در گیر حساب و کتاب و کار اجرایی است و حاصل، یک عادل به هم ریخته و سرآسیمه است که به همه جا نگاه می کند الا به منِ بیننده!

انگار فکر او متوجه همه چیز هست الا به آرامش استودیو و این شب ها با آن مجری محبوب همیشگی فاصله گرفته و حتی گاه می توانی از خود بپرسی اگر قرار است تمام حواس او به پشت صحنه و هماهنگی عوامل باشد جلوی دوربین چه می کند؟

چرا این قدر سر خود را به یمین و یسار می چرخاند؟ چرا این قدر نگران است؟ ما جلوی قاب تلویزیون نمی نشینیم که استرس های او -که از حد تحمل و توجیه خارج شده - به ما منتقل شود.

اشکال اصلی البته درنوع سیاست گذاری و مدیریت صدا و سیماست. شخص، یا باید مجری باشد یا تهیه کننده. ادامه این وضعیت قابل قبول نیست و در دراز مدت عادل فردوسی پور را به بهرام شفیع تبدیل می کند.

یادمان باشد جواد خیابانی هم اوایل متفاوت بود اما آن قدر درگیر برنامه های دیگر و اجرای کارهای نامرتبط با فوتبال شد که شد همین جواد خیابانی که هر گزارش او در شبکه های مجازی سوژه می پراکند. فردوسی پور البته در گزارش های خود سوتی نمی دهد و مثل پیمان یوسفی نیست که میشل پلاتینی را سپ بلاتر معرفی کند و بحث ما در اینجا تنها و تنها درباره نوع اجرای این شب های اوست. نه گزارش گری او و نه برنامه 90.

این را هم می دانیم فردوسی پور خواستاران و علاقه مندان فراوان دارد و نویسنده این سطور نیز یکی از آنهاست و چون دوستش داریم از او می خواهیم یکی از این دو هندوانه - اجرا و تهیه کنندگی – را زمین بگذارد. چون آشفتگی او اظهر من الشمس است. آن قدر به این سو و آن سو نگاه می کند و تازگی ها زیاد هم تپق می زند که واقعا دچار تشنج عصبی می شویم. حال آن که حق ماست که لذت ببریم.

حق او هم هست که از این خوان نصیبی ببرد. اما اگر این قدر دوست دارد تهیه کننده باشد اجرا را به مجریان دیگری بسپارد و آن پشت تا می تواند سرش را به این سو و آن سو بچرخاند و هماهنگ کند.

به قاعده این انتظار وجود داشت که خود او به جام جهانی می رفت؛ اما نرفته است. دلیل آن هم روشن است. چون می خواسته تهیه کنندگی کند و 2014 را روی آنتن ببرد. وگرنه کسی که خود را «دیوانه فوتبال» معرفی می کند و ما البته عنوان «عشق فوتبال» را منصفانه تر و مودبانه تر می دانیم در روزهایی که همه عشق فوتبالی ها در برزیل اند در ایران چه می کند؟ بر این اساس باید به هر قیمت و با هر تکاپو خود را به برزیل می رساند اما می توان حدس زد که تهران را ترجیح داده تا برنامه را از دست ندهد.

از مجری برنامه ای با میلیون ها بیننده انتظار می رود «اجرا »کند نه این که دغدغه های یک تهیه کننده را روی آنتن ببرد. به من و شمای بیننده نگاه کند؛ با آرامش، با لبخند. به قدر کافی استرس داریم و تحمل استرس های عادل را نداریم. البته چون دوستش داریم اگر مربوط به تهیه کنندگی نباشد تحمل می کنیم اما می دانیم به خاطر آن هندوانه دوم است که از قضا سرخ تر و شیرین تر است .

به هر رو انتظار داریم این قدر آشفته و سردرگم نباشد و نکوشد این اضطراب را با اعلام افزایش تعداد پیامک های دریافتی بپوشاند.

allinone
15-06-2014, 00:26
به نظر شما اگر واسه پيش بيني امتياز منفي ميذاشتن ، حرفه اي تر نميشد ؟؟؟

Milad4171
15-06-2014, 00:34
الان جاودانی نقش چی رو داره؟؟؟
هی می پره وسط حرف صدر:n27:

banii
15-06-2014, 00:36
13 هزار نفر پیش بینی 3-1 برد کاستاریکا رو کردند :blink:

رحمان رضایی گفت احتمالا 10تا خط داشتند... بعدش این دیگه آخرش بود گفتش حتما طرف 200 تا کارمند داشته به همشون گفته نتیجه رو اینجوری بفرستند ! :blink:

ولی عادل خوب زرنگه ، گفت اگر کسی هم 10 تا خط داشته باشه نمیاد این نتیجه رو بفرسته بلکه نتیجه ای که واقعا فکر میکنه رو میفرسته !

منم میگم احتمالا یک دست های پشت پرده ای شبیه به اون چیزی که ما خودمون داریم مقدماتشو کلید میزنیم وجود داره ! (ما هم قراره با دوستان یک کمپین راه بندازیم و برد 5-1 بنفع ایران توی بازی آرژانتین رو ارسال کنیم:n02: . )

clau
15-06-2014, 00:39
بازی ژاپن- ساحل عاج کی گزارش میکنه؟

arash59b
تازه گفت بعضی ها هم پول میدن بقیه براشون نظر بدن
این رضایی اخر کارشناسه فکر کنم تا ساعت ۸ فردا بیدار بمونه چرت و پرت های بهتری هم بگه

Sent from my iPad using Tapatalk

albertxx
این برنامه شده تبلیغات !!!!! :n23:

قبل مسابقه تبلیغات
وسط مسابقه تبلیغات
وسط برنامه تبلیغات
عادل یه کلیپ 2 دقیقه پخش میکنه بعد میگه بریم پخش !!!!!!!

تبلیغاتش هم مذخرفش

یه الاغ داره وسط صحرا راه میره بعد یکی با ماشین میاد میگه شما هم دعوت شدین ؟؟
بعد یه سری آدم با لباس کار میریزن تو صحرا !!

یکی دیگه هم یه جور تبلیغات پفک میکنن بلانصب انگار تاحالا پفک نخوردن !!! :n29:

دوستان بازی انگلیس رو چند چند پیش بینی کنیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من 2-1 انگلیس زدم

بوفون بازی نمیکنه !!!!!

ایرانی.
15-06-2014, 00:40
فردوسی پور؛ یک دست و دو هندوانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نقد منصفانه نیست. بیشتر از روی حسادته.

mohammad.asghari
15-06-2014, 00:41
دوستان بازی انگلیس رو چند چند پیش بینی کنیم؟:n02:

banii
15-06-2014, 00:44
تازه گفت بعضی ها هم پول میدن بقیه براشون نظر بدن
این رضایی اخر کارشناسه فکر کنم تا ساعت ۸ فردا بیدار بمونه چرت و پرت های بهتری هم بگه

:n02::n08::n13:

دهنش سرویس .... اونوقت ملت ما هاشمو فیلم میکنند ... :n09:

پ ن : ولی از تریپش خوشم میاد .

banii
15-06-2014, 00:45
6-2 انگلیس:n02:

ولی من زدم 1-1:n01:

arash59b
15-06-2014, 00:48
۳-۱ ایتالیا

Mr.Pooya
15-06-2014, 00:49

شاید بشه گفت ۳-۱ انگلیس :n02: امیدوارم امسال انگلیس به فینال برسه

ایرانی.
15-06-2014, 01:16

انگلیس: 2 - 1 :ایتالیا

Mohammad Yek110
15-06-2014, 07:33
اگه قرار باشه فردوسی پور گزارشگری نکنه این برنامه به درد نمیخوره.اسپانیا و هلندم باید بهش میدادن
خیلی آیتم پخش میکنن و خیلیم از دیالوگ "این آیتم آماده نیست" استفاده میکنن!!!!

پ.ن : 46 امتیاز ، رتبه 13552
ایتالیا انگلیس ، مکزیک کامرون ، برزیل کرواسی رو درست پیش بینی کردم ، کلمبیا و یونانم تا دقیقه 92 دقیق پیش بینی کرده بودم که کوادرادو با بازی خوبش نذاشت ده امتیازو بگیرم :دی
قبل بازی ژاپن 7000 بودم ...

ae2009
15-06-2014, 08:20
اگه قرار باشه فردوسی پور گزارشگری نکنه این برنامه به درد نمیخوره.اسپانیا و هلندم باید بهش میدادن
خیلی آیتم پخش میکنن و خیلیم از دیالوگ "این آیتم آماده نیست" استفاده میکنن!!!!

پ.ن : 46 امتیاز ، رتبه 13552
ایتالیا انگلیس ، مکزیک کامرون ، برزیل کرواسی رو درست پیش بینی کردم ، کلمبیا و یونانم تا دقیقه 92 دقیق پیش بینی کرده بودم که کوادرادو با بازی خوبش نذاشت ده امتیازو بگیرم :دی
قبل بازی ژاپن 7000 بودم ...
بابا دمت گرم تو که از پل پیشگو هم خفن تری:n02:

ali_phd71
15-06-2014, 09:38
ای بابا چقدر من بد شانسم
تا دقیقه 90 کلمبیا 2-0 جلو بود مننم 10 امتیاز اما..:n28:
بازی ژاپنم اول زدم 2-1 ساحل عاج امام گفتم بابا ژاپن تدارکات خوبی داشته قویه حتما میبره نتیجه رو عوض کردم:n29:

امتیاز 43 رتبه 31043

Sh-Meteor
15-06-2014, 12:04
خیلی نامردیه...:n28::n28::n28::n28:

دیشب بازی ساحل عاج و ژاپن رو sms دادم، دو بر یک به نفع ساحل عاج...
.
بعدش گرفتم خوابیدم.:n02:
.
.
.
امروز پا شدم دیدم ساحل عاج دو بر یک برده...
اما وقتی رفتم سراغ گوشیم دیدم به جای 12 ، 21 فرستادم... ( برد ژاپن دو بر یک :n14:)....

Mr.Pooya
15-06-2014, 12:15
سلام

رحمان رضایی خیلی اسپم میده تو برنامه :n02: دیشب داشت درباره گل انگلیس حرف میزد نمی دونم چی گفت بعدش گفت این نشون میده که رونی یک بازیکنه ( شاید قبلا دو تا بازیکن بوده :n02: ) و دو تا مدافع گرفتنش

albertxx
15-06-2014, 12:16
خیلی نامردیه...:n28::n28::n28::n28:

دیشب بازی ساحل عاج و ژاپن رو sms دادم، دو بر یک به نفع ساحل عاج...
.
بعدش گرفتم خوابیدم.:n02:
.
.
.
امروز پا شدم دیدم ساحل عاج دو بر یک برده...
اما وقتی رفتم سراغ گوشیم دیدم به جای 12 ، 21 فرستادم... ( برد ژاپن دو بر یک :n14:)....

اگه چند ثانیه دیر تر میخوابیدی حل بود:n02:

چون پیام که میزنی جواب برگشت میخوره و میگه که چه نتیجه ای رو پیش بینی کردی !!

ژاپن 2
ساحل عاج 1

بعدش میتونستی اصلاح کنی !! :n02:

Sh-Meteor
15-06-2014, 12:27
اگه چند ثانیه دیر تر میخوابیدی حل بود:n02:

چون پیام که میزنی جواب برگشت میخوره و میگه که چه نتیجه ای رو پیش بینی کردی !!

ژاپن 2
ساحل عاج 1

بعدش میتونستی اصلاح کنی !! :n02:
حق با شماست..
فقط می تونم گریه کنم:n28::n14:
.
.
ساحل عاج، باخت رو با برد عوض کرد...
منم 10 امتیاز رو با 2 امتیاز...:n03:
.
.
.
.
فکر کنم باید اولین شگفتی ساز آسیا ما باشیم... نخند خدا رو چه دیدی؟؟:n02:

Ramin khuzestan
15-06-2014, 12:47
بازی دیشب ایتالیا انگلیس رو 10 امتیاز گرفتم ژاپن ساحل عاج 5 امتیاز بازی اسپانیا هلند هم هرکاری کردم اس ام اس فرستاده نشد:n23: هرچند ارسال میشد هم به برد اسپانیا رای میدادم ولی دو امتیاز هم دو امتیازه

پیش بینی امشب
اکوادور 1
سوئیس 2

امتیاز 46
رتبه 13,552

pedramh
15-06-2014, 12:55

فردوسی پور چند ساله تو 90 هم تهیه کنندس هم مجری مگه مشکلی داشته ؟

نادر1368
15-06-2014, 13:43
13 هزار نفر پیش بینی 3-1 برد کاستاریکا رو کردند :blink:

رحمان رضایی گفت احتمالا 10تا خط داشتند... بعدش این دیگه آخرش بود گفتش حتما طرف 200 تا کارمند داشته به همشون گفته نتیجه رو اینجوری بفرستند ! :blink:

ولی عادل خوب زرنگه ، گفت اگر کسی هم 10 تا خط داشته باشه نمیاد این نتیجه رو بفرسته بلکه نتیجه ای که واقعا فکر میکنه رو میفرسته !

منم میگم احتمالا یک دست های پشت پرده ای شبیه به اون چیزی که ما خودمون داریم مقدماتشو کلید میزنیم وجود داره ! (ما هم قراره با دوستان یک کمپین راه بندازیم و برد 5-1 بنفع ایران توی بازی آرژانتین رو ارسال کنیم:n02: . )
:n02:ديگه همه حساب كار دسته همه اومده من خودم 0-10 به نفع ايران ميزنم هم عجيب باشه هم تابوي عدد دو رقمي رو بشكنم:n10:

banii
15-06-2014, 14:14
:n02:ديگه همه حساب كار دسته همه اومده من خودم 0-10 به نفع ايران ميزنم هم عجيب باشه هم تابوي عدد دو رقمي رو بشكنم:n10:
نه دیگه شما هم به ما بپینود :دی
همون 5-1 هممون هماهنگ باشیم .
ضمنا فکر کنم فقط باید عدد 2 رقمی فرستاده بشه نه 3 رقمی...

نادر1368
15-06-2014, 14:44
نه دیگه شما هم به ما بپینود :دی
همون 5-1 هممون هماهنگ باشیم .
ضمنا فکر کنم فقط باید عدد 2 رقمی فرستاده بشه نه 3 رقمی...
نتيجه عجيب بفرستن گيريم 1% نتيجتا بشه نزديك 20 هزارنفر كه اين نتيجه شماهم توش گم ميشه مگر اين كه دقيق درست از آب دربياد كه احتمالش
فقط از احتمال برخورد ماه و خورشيد بيشتر است!:n09:

Sh-Meteor
15-06-2014, 15:37
نتيجه عجيب بفرستن گيريم 1% نتيجتا بشه نزديك 20 هزارنفر كه اين نتيجه شماهم توش گم ميشه مگر اين كه دقيق درست از آب دربياد كه احتمالش
فقط از احتمال برخورد ماه و خورشيد بيشتر است!:n09:
نتیجه اسپانیا - هلند از احتمال برخورد خورشید و ماه بیشتر نبود؟

banii
15-06-2014, 15:42
دیشب که بیدار نبودم و زیرنویس رو ندیده بودم...
الان 31 فرستام ... فکر میکردم عد اول برای سوئیسه ...
دیدم نه منظورمو برعکس رسوندم ...
خلاصه 3-1 بنفع اکوادور شد...
حالا معلوم نیست چی بشه باز... :n03:

banii
15-06-2014, 15:48
دیشب جاودانی اومد یک تیکه به صدر بندازه :n02:
گفتش ایتالیا از 1982 تا 2006 24 سال طول کشید تا دوباره قهرمان بشه ، شما فکر میکنید با توجه به وضعیت اقتصادیش اگر این اتفاق دوباره بیفته (یعنی فاصله بین سالهای قهرمانی زیاد بشه) برای ایتالیا بد نمیشه ؟ (مثل اینکه صدر به وضعیت اقتصادی کشورها خیلی گیر میده اینم به این خاطر تیکه انداخته) :n09:

بعد صدر اعصابش خورد شده بود اخم کرد گفت : تصور نمیکنم وضعیت اقتصادی ربطی به این مساله داشته باشه و بطور خیلی ضایعی جاودانی رو قهوه ای کرد... :n02:

باز یک صحنه دیگه صدر یک سوال از فردوسی پور کرد: نمیدونم فلان بازیکن یک بازی ملی داشته آیا ؟!
فردوسی پور گفت بله و داشت میگفت 1 بازی ملی برابر تیم... که یه هو صدر پرید وسط حرفش دیگه نذاشت ادامه بده (کلا تو برنامشون به کارشناسا زیاد وقت نمیدن حرف بزنند و صدر فکر کنم سر همین مساله قاطی کرده بود:n02:)

arash59b
15-06-2014, 15:51
صدر که همیشه عاشق سینه چاک انگلیس بود دیشب نمیدونم چطور طرفدار ایتالیا شده بود

همیشه ترتیب بصورت حروف الفبای فارسی هست

Ramin khuzestan
15-06-2014, 15:57
میتونی تصحیحش کنی
این دفعه 13 رو بفرست

SA3EDLORD
15-06-2014, 15:58
امکان ویرایش هست......دوباره نتیجه رو بفرست درست میشه.

Iloveu-ALL
15-06-2014, 16:01

یه بار دیگه اس بده بنویس 13 نظر تغییر میکنه به 3-1 سوئیس!

Sh-Meteor
15-06-2014, 16:03
اگه برای بازی امشب سوئیس و اکوادور رو جابجا فرستادی که میتونی عوض کنی!!! ( قبلیه پاک میشه و جدید جایگزین میشه )
.
.اگه پستم رو توی صفحه قبل ( صفحه 16 ) خونده باشی می فهمی که چه کلاهی سر من رفت...
برای اولین بار نتیجه رو درست پیش بینی کردم و دلم خوش بود که 10 امتیاز گرفتم ولی صبحش که اس ام اس او رو دیدم، فهمیدم به جای 12، 21 فرستاده بودم.:n30:
خلاصه 10 امتیاز رو با 2 امتیاز عوض کردم.

sansa
15-06-2014, 16:11
دوستان ، عزیزان و هموطنان گرامی

ریلکس ، ریلکس ، ریلکس تر .... :n02:

ببیند مخابرات انقدر از پیام های شما پول درمیاره .....که یک 10 هزارمش رو به شما به عنوان جایزه میده ....

و همچنین به برنامه بیست چهارده هم پول میدن برای تحریک مردم برای ارسال اس ام اس .

یک جا هم سوتی دادند . " عادل گفت که بازی های 5 صبح رو باید بیدار باشید و بین 2.30 تا 5.30 صبح اس ام اس بدین . رضا جادوانی هم لبخندی زد و گفت خطاب به عادل چقدر شما به فکر بینندگانید "

aliano
15-06-2014, 16:32
من از روی کانالهای srg بازیها رو نگاه می کنم حدوداً 5 دقیقه آگهی بازرگانی دارن که اون هم تا 10 دقیقه قبل از شروع بازی تمومش می کنن و از تونل ورزشگاه تا شروع بازی رو کامل پخش می کنن و بعد از بازی هم خوشحالی بازیکنها تا رفتن بازیکنها به رختکن رو نشون می دن.در ضمن صدای ورزشگاه رو هم ذره ای کم نمی کنن!

اینا همه ش مربوط به اینه که شعور دارن و می فهمن که بیننده دوست داره اینا رو ببینه و اینکه صدای ورزشگاه کلی به هیجان بازی اضافه می کنه.ولی اینها سرود ملی ها رو که پخش نمی کنن صدای ورزشگاه رو هم که کم می کنن.من نمی فهمم چه دشمنی با صدای ورزشگاه دارن؟اون نفهمی که اینو کم می کنه حالیش نیست این کار از هیجان بازی برای بیننده کم می کنه؟

Ramin khuzestan
15-06-2014, 16:34

ببیند مخابرات انقدر از پیام های شما پول درمیاره .....که یک 10 هزارمش رو به شما به عنوان جایزه میده ....

و همچنین به برنامه بیست چهارده هم پول میدن برای تحریک مردم برای ارسال اس ام اس .

یک جا هم سوتی دادند . " عادل گفت که بازی های 5 صبح رو باید بیدار باشید و بین 2.30 تا 5.30 صبح اس ام اس بدین . رضا جادوانی هم لبخندی زد و گفت خطاب به عادل چقدر شما به فکر بینندگانید "

اینو که خودمونم میدونیم ولی بیشتر جنبه فان و رقابت خونوادگی و پیش بینی و این چیزاست که آدم تشویق میشه که شرکت کنه نه به خاطر جایزه! کل اس ام اس هایی هم که میفرستیم از بازی افتتاحیه تا فینال 2000 تومن هم نمیشه! مخابرات هم اینقد تو این دو سه سال اخیر بعد از اومدن وی چت و وایبر و واتس اپ ضرر کرده که حالا حالا ها باید از این مسابقات استفاده کنه تا ضررش تبدیل به سود بشه
کسی هم که به خاطر پولش نمیفرسته فکر نمیکنم با اون 2 هزار تومن پولدار بشه:n01:

smahdis
15-06-2014, 16:54
یعنی شما واقعا پیامک میفرستین به این برنامه ها؟

واقعا که...

banii
15-06-2014, 16:58

واقعا که...
من با این برنامه آشناییتی نداشتم
و بازی های روز اول و دوم رو هم از دست دادم ... (برزیل از قبل پیشبینی کرده بودم 3- 1 میبره که اگه اون موقع هم فرستاده بودم 10 امتیاز گرفته بودم)
اما از اونجاییکه موفق نشدم روی هاتبرد و یوتلست کانال رایگان پیدا کنم ناچارا" به شبکه 3 پناه آوردم و مجبورم فوتبال سانسور شده ببینم!:n03:

ae2009
15-06-2014, 17:49
کسی میدونه رتبه 1-1000 چند امتیاز دارن؟:n17:

allinone
15-06-2014, 17:54

واقعا که...
با " پيامك " گفتنت معلوم بود شما نه نگاه ميكني نه اس ام اس ميفرستي :)

albertxx
15-06-2014, 17:59

دوست عزیز هزینه هر پیام 10 تومان هست و کل پیام ها رو جمع بزنی تا فینال میشه 640 تومان (( با پول یه بستنی برابر هست ))
دیگه من و شما اینقدر در روز از این هزینه ها داریم که 640 تومان واسه 1 ماه چیزی نیست

بعدش کلی جنبه فان داره و به نوعی باعث کل کل میشه که خودش کلی هیجان انگیزه !!
والا ما که هیچ سرگرمی نداریم و فقط دل ملت به همین فوتبال و حواشیش خوشه و یه خورده کل کل که هیجان رو میبره بالا !!!

من خودم تاحالا کسایی رو دیدم که هزار بار گفتن پیام دادن به این برنامه بیخود هست و فقط واسه اینه که به شما ضرر بزنن
حالا کل پیام ما هزار تومان هم نمیشه

بعد خود طرف در روز نگاه میکنی اینقدر ولخرجی داره که 10 تا 50 هزار تومان شاید روزانه خرج بیخود کنه !!

طرف روزی یه کارت شارژ 2000 تومانی پیام به gf محترم میده و محتویاتش هم همش مذخرفت
روز تا شب هم 2000 تومان پول صحبت میدن که اونم مذخرفه

بعد به یه خرج 640 تومانی تو 1 ماه میگن ولخرجی !!! :n02:

sansa
15-06-2014, 18:01
اینو که خودمونم میدونیم ولی بیشتر جنبه فان و رقابت خونوادگی و پیش بینی و این چیزاست که آدم تشویق میشه که شرکت کنه نه به خاطر جایزه! کل اس ام اس هایی هم که میفرستیم از بازی افتتاحیه تا فینال 2000 تومن هم نمیشه! مخابرات هم اینقد تو این دو سه سال اخیر بعد از اومدن وی چت و وایبر و واتس اپ ضرر کرده که حالا حالا ها باید از این مسابقات استفاده کنه تا ضررش تبدیل به سود بشه
کسی هم که به خاطر پولش نمیفرسته فکر نمیکنم با اون 2 هزار تومن پولدار بشه:n01:

به فرض یک میلیون نفر اس ام اس میدن تا اخر جام جهانی .

هر نفر به فرض کل پیامک هاش 2000 تومان میشه

1000000*2000 = 2 میلیارد تومن ناقابل !!!!!! خیلی ناقابل !!!! تازه اگر فرض گنیم یک ملیون نفر اس ام اس میدن . در صورتی که دیروز تا 1850000 نفر اس ام اس داده بودن !!!!!!!!

15 میلیون تومنش رو به شما جایزه میدن در طور کل جام جهانی .

منظور من کار بیهودست !!! خود دانید :n02: بفرستید .

allinone
15-06-2014, 18:03
اي بابا ، ببين همين يه دل خوشيه الكي رو هم ميتوني ازمون بگيري ؟
شما راهكار بهتر داري ارائه بده كه اس نديم

SA3EDLORD
15-06-2014, 18:04
1000000*2000 = 2 میلیارد تومن ناقابل !!!!!! خیلی ناقابل !!!! تازه اگر فرض گنیم یک ملیون نفر اس ام اس میدن . در صورتی که دیروز تا 1850000 نفر اس ام اس داده بودن !!!!!!!!
خب نه.......مشکلش چیه؟

aliano
15-06-2014, 18:15
آقا از این به بعد نه اس بدید نه زنگ بزنید چون پول می ره تو جیب مخابرات:n09:
به قول دوستان جنبه ی سرگرمی این به همه چیزش می چربه وگرنه خیلیهامون میدونیم چیزی نمی بریم.

albertxx
15-06-2014, 18:17
آقا از این به بعد نه اس بدید نه زنگ بزنید چون پول می ره تو جیب مخابرات:n09:
به قول دوستان جنبه ی سرگرمی این به همه چیزش می چربه وگرنه خیلیهامون میدونیم چیزی نمی بریم.

زدی به هدف !!

بیاین همه با هم واسه فرستادن پیام از آتیش استفاده کنیم تا مخابرات رو به نابودی بره !! :n09: (( سرخ پوست های مدرن !! ))

فقط یه ذره هیزم و یه پارچه لازمه !! :n02:

Ramin khuzestan
15-06-2014, 18:18
به فرض یک میلیون نفر اس ام اس میدن تا اخر جام جهانی .

هر نفر به فرض کل پیامک هاش 2000 تومان میشه

15 میلیون تومنش رو به شما جایزه میدن در طور کل جام جهانی .

منظور من کار بیهودست !!! خود دانید :n02: بفرستید .
حالا یکی باید بیاد به شما بفهمونه که خیلی ها از جمله من و خانوادم به خاطر جایزه شرکت نمیکنیم که شما میگی 15 میلیون تومنش رو به شما جایزه میدن:n01: جایزه نمیدادن هم خیلی ها شرکت میکردن
شما خیلی ریاضیت قویه ما که این ضرب و تقسیم ها رو بلد نیستیم! فقط بی زحمت بگو ببینم اگر اون یک میلیون نفر اس ام اس ندن صاحب دو میلیارد میشن؟ فوق فوقش اینه که به قول دوستمون 640 تومن بیشتر تو جیبشون باقی می مونه! شما اون 640 تومن رو پس انداز کن واسه روز مبادا و تن به این کارهای بیهوده نده:n01:
دوستان خودشون بهتر میتونن قضاوت کنن و منم لازم نمیبینم دیگه جواب بدم و تاپیک به بیراهه کشیده بشه:n16:
با احترام

persian365
15-06-2014, 18:22
شرکت تو این مسابقه یا نظر سنجی ها حتما نباید به خاطر جایزه باشه
فکر کنم خیلی ها هستند اینجوری فکر می کنند

allinone
15-06-2014, 18:53
اي بابا ، ببين همين يه دل خوشيه الكي رو هم ميتوني ازمون بگيري ؟
شما راهكار بهتر داري ارائه بده كه اس نديم

ae2009
15-06-2014, 19:00
کسی میدونه رتبه 1-1000 چند امتیاز دارن؟:n17:

pcforlife
15-06-2014, 20:33
عزیزان
.
تاپیک داره از موضوع برنامه (نقد و بحث و برسی پیرامون برنامه 2014) خارج میشه و انواع صحبت های اسپم وار داره جایگزینش میشه (مثل همین بحث تکراری پیامک بزنیم یا نه).
.
پست های این چنینی رو پاک نکردم ولی؛
خیلی صریح میگم:

ادامه کردن این مباحث = قفل شدن تاپیک تا پایان فعالیت انجمن جام جهانی./

با تشکر

allinone
15-06-2014, 20:39
الان داره واليبال رو روي شبكه اچ دي نشون ميده، دوستان نميشد برنامه ٢٠١٥ هم روي اين شبكه بره فوتبال ها كيفيتشون بيشتر بشه ؟
اصلاً از نظر فني خيلي سخته كه خود شبكه سه فوتبال اچ دي پخش كنه ؟ امكان پذير هست ؟

banii
15-06-2014, 22:03
5 امتیازی که حقم بود رو از دست دادم :n03:

pcforlife
15-06-2014, 23:18
آقا گزارشگر بازی فرانسه کیه؟ سیانکیه؟
بابا صد رحمت به خیابانی!
سر درد گرفتم! چی میگه این؟!
.
.
:n02:

allinone
15-06-2014, 23:21
فقط چرت و پرت ميگه ، فوتبال با صداي اين حال آدمو بد ميكنه
ولي خدا رحم كرده " آقاي پشت محوطه ي هجده قدم " هنوز گزارش نكرده

BIKHIAL_ALL_75
15-06-2014, 23:23
خوب هیجان میده به بازی.من خوشم امد از گزارشش

Soroush HD
15-06-2014, 23:28
هر کی هست خیلی تن صداش بالاست...گوش آدم رو کر میکنه.....:n21:صدای تلویزیون رو گذاشتم رو 10(از 100!)بازم صداش تا پارکینگ میرسه از بس داد میزنه....................

albertxx
15-06-2014, 23:32
یعنی شما این مهندس رو نمیشناسین ؟؟

سیانکی هست باووووو !! :n02:

صدای نا فرمی داره !!! :n02: (( تو کل خونه میپیچه )):n02:

banii
15-06-2014, 23:33
صداش آشنا به نظر میرسه ، قطعا قبلا هم گزارش داشته یا صداش شنیده شده.:n02: (به سبک خیابانی گفتم! :n26:)

A/|\IR
15-06-2014, 23:38
سیانکی بی طرفانه گزارش میکنه برعکس آقایان مردک و بیابانی که تو لیگا اعصاب طرفدارارو میریزن به هم

allinone
15-06-2014, 23:41
آقا چرا من احساس ميكنم توپه كامل از خط رد نشد ؟

allinone
15-06-2014, 23:48
ميگه بايد گل به اسم بنزما ثبت ميشد چون به قصد باز كردن دروازه ضربه زد.
عذر ميخوام ، مگه بقيه مهاجما به قصد اوت زدن ضربه ميزنن ؟ (:

albertxx
15-06-2014, 23:58
آقا چرا من احساس ميكنم توپه كامل از خط رد نشد ؟

دقیقا

منم انگار حس کردم توپ کامل رد نشد
تکنولوژی نشون داد که رد شده ولی تو تصاویر که 10 بار نشون دادن منم احساس کردم حدود 50 تا 60 درصد توپ از خط رد شده !!

البته تکنولوژی هست و نمیشه بهش ایراد گرفت !! :n02:

Ramin khuzestan
16-06-2014, 00:31
یه صحنه به کیروش گفت کواچ :n02:

persian365
16-06-2014, 00:41
گزارش گر زیاد جالب گزارش نکرد
زیادی فرانسه رو بزرگ جلوه می داد ( در صورت که بازی معمولی داشت با توجه به تیم مقابل )

albertxx
16-06-2014, 00:53
گزارش گر زیاد جالب گزارش نکرد
زیادی فرانسه رو بزرگ جلوه می داد ( در صورت که بازی معمولی داشت با توجه به تیم مقابل )

فکر کنم عشق فرانسه بود !!!
100 بار گفت گل دوم باید به اسم بنزما ثبت بشه !! (( نمیدونم چه گیری داده بود به اینکه بگه گل سوم به اسم بنزما ثبت بشه !! :n13: ))

ولی در مقایسه با خیابانی - مزدک خیلی بهتره !!
واقعا خیابانی و مزدک میرزایی رو اصلا نمیشه تحمل کرد !! :n22::n21:

ولی این سیانکی رو میشه تا حدی قابل قبول دونست !!

banii
16-06-2014, 01:20
ما یک نقشه شومی ریخته بودیم برای بازی با آرژانتین که 5-1 بفرستیم.... مثل اینکه عادل اینا بو بردند!! :n02:
آخه امشب گفتند امتیاز بازیهای مربوط به ایران با ضریب 2 حساب میشه !
شاید با این حربه میخوان جلوی حرکت ما رو بگیرند و بنوعی ما رو برای گرفتن امتیاز بیشتر وسوسه کنند !

+

فکر کنم همراه اول و ایرانسل هم خوب پورسانتی به عادل دادند !!
همینکه این قانونو گذاشتند که در صورت نیاز نتیجه رو ویرایش کنیم فکر میکنید چه دلیلی داشته ؟
احتمالا با وجود وایبر و وی چت و ... شرکتای ارتباطی رکود زیادی داشتند و دست به دامن برنامه های این چنینی شدند ....

hossein_0907
16-06-2014, 08:42
خب بچه ها تو این 2 روز از 5 تا بازی 3 تا امتیاز گرفتم (ژاپن - ساحل عاج و اکوادر-سوئیس و آرژامنتین -بوسنی را درست پیش بینی کردم) و 2 تا هم 5 امتیاز :)))
تا حالا 63 امتیاز و رتبم هم 27358 :)))
بازی ایتالیا -انگلیس هم اول رو علاقه ای که به ایتالیا داشتم و میدونستم تیم بازی های سخته زدم 2-1 ایتالیا ولی وقتی دیدم 6 تا لیورپولی تو زمین گذاشته و همه میدونن چقدر لیورپول امسال خوب بود عوضش کردم 2-1 انگلیش ولی ای کاش رو همون احساس اولم میموندم و یه 10 امتیازی دیگه میگرفتم.

پ.ن : دوستانی که میگن چرا تو این مسابقه شرکت میکنید فکر کنم اکثر بچه ها به خاطر هیجانش و رقابتی که با خانواده-دوستان- و فامیل ایجاد میشه در این مسابقه شرکت میکنند که انصافا خیلی حال میده
خود من با 2 تا داداشم و چندتا دوستام و پسرداییم رقابت گذاشتیم و تا حالا من اولم :)))

پ.ن 2 : عجب والسبالی بازی کرد برزیل ولی انصافا چه غیرتی بچه های ما داشتند و همین 2 ست که گرفتند هم عالی بود

Sh-Meteor
16-06-2014, 09:51
تیکه عادل ساعت پنج صبح ( دقیق ترش میشه 4:55 دقیقه )

یه جا بود که می خواستن با یه نفر توی برزیل از طریق Skype ارتباط بر قرار کنن و نمیشد که بشه...
بعد چند دقیقه عادل برگشت گفت: ای کاش اینترنت اونجا هم مثل اینترنت اینجا خوب بود ولی حیف که نیست دیگه...
بعد یه نگاه زیرچشمی به جاودانی و حاج رضایی و بعدش یه خنده معنی دار...
.
.
پ.ن 1:
اگه بوسنی اون گل دقایق پایانی رو نمیزد، 10 امتیاز می گرفتم
ولی گل زد و 10 امتیاز مون تبدیل شد به 5 امتیاز...

پ.ن 2:
طبق گفته ی عادل و همکاران، بیشترین امتیاز قبل از بازی آرژانتین و بوسنی 84 امتیاز هستش. ( تا پایان فرانسه - هندوراس )
.
بازی فرانسه و هندوراس 10 امین بازی بود. پس اوشون:n02: از 100 امتیاز ممکن، 84 امتیاز گرفته...

allinone
16-06-2014, 09:55
آقا از وقتي عادل گفت يه نفر ٨٤ امتياز داره
ديگه خودمو باختم
يعني چي آخه ؟!!!

allinone
16-06-2014, 10:03
منم دقيقاً همين بلا سرم اومد
زده بودم ٢ ٠ بعد يه لحظه از مهاجماشون غافل شدم رفتم يه ليوان آب بخورم ، يهو ...
اگه ١٠ امتياز رو ميگرفتم سومين بازيه پشت سر هم بود بخدا

بعدشم ، اين يارو واقعاً يه ثور به هشت پا زده ...

Sh-Meteor
16-06-2014, 10:06
بد لایی خورد!
دروازه بان آرژانتین اصلا در حد تیم شون نیست...

.
.
پ.ن: میگم چطوری یه سه چهارتایی بهش بزنیم؟!:n02::n02:

allinone
16-06-2014, 10:08
آره بابا
خدا وكيلي فولاد خوزستان هم ميتونه آرژانتين رو ببره

albertxx
16-06-2014, 10:26
سر یکسری بازی مذخرف امتیاز از دست دادم وگرنه الان امتیازم بالای 70 بود !!! :n27:

بازی اروگوئه - انگلیس - اسپانیا همشون امتیاز از دست دادم و فقط 2 امتیاز گرفتم !!
پیش بینی بازی های تیم های کوچیکتر آسونتره !! :n02:
تیم های بزرگ رو زیاد نمیشه خوب پیش بینی کرد !!!

در حال حاضر 63 امتیاز و رتبه 27.358 رو دارم !!

یکسری بازی ها رو الکی امتیازم پرید
وگرنه الان بالای 70 بودم !! :n29:

Milad4171
16-06-2014, 10:27
اگه این مسابقه اس ام اس نبود ، فکر کنم تاپیک اصلا جلو نمیرفت:n09:

این حاج رضایی رو تا صب نگه داشتن؟؟
ساعت 1 بود حدودن دوربین که زوم کرد دیدم چشماش قرمزه . انقدر دلم سوخت . گفتم کاشکی نگهش ندارن. واسه بازی بدی بفرستنش بره.

albertxx
16-06-2014, 10:30

ساعت 1 بود حدودن دوربین که زوم کرد دیدم چشماش قرمزه . انقدر دلم سوخت . گفتم کاشکی نگهش ندارن. واسه بازی بدی بفرستنش بره.

من ساعت 4:15 که بازی آرژانتین تموم شد دیدم تو برنامه هست !!

کسایی که میان به این برنامه عملا تا صبح زجر کش میشن !! :n02:

واسه بازی ایران امیدوارم حاج رضایی و صدر بیان !! :n01:

Sh-Meteor
16-06-2014, 10:41

من بیدار بودم، دیشب تا صبح نگه داشتن
.
بچه ها من حاج رضایی رو میبینم، یاد مرحوم ناصر حجازی می افتم، نمیدونم چرا!!

aminkhan2014
16-06-2014, 10:42

حالا جایزه دادند یا نه؟نتایج قرعه کشی سکه های گرمی کجا معلوم میشه؟لابد مثل همیشه دروغه؟؟؟

درضمن دلت بحال جوانان مملکت بسوزه که بیکارن نه این خوشبختها که معلوم نیست دقیقه ای چندصدهزار تومن میگیرن تا یک اجرا مضخرف داشته باشند!!!و هیچ سودآوری هم برای مملکت ندارند!!!جز یک مشت هیجان بیهوده...

OSEN
16-06-2014, 10:48
مزدک که دیشب بازی رو گزارش میکرد هنوز ایران بود دیگه ؟ :n13:

---------------------

توی مسابقه ی پیش بینی هم که: ۷۶ امتیاز، رتبه ۴۲۳ :n26:.

Sh-Meteor
16-06-2014, 11:30
مزدک که دیشب بازی رو گزارش میکرد هنوز ایران بود دیگه ؟ :n13:

---------------------

توی مسابقه ی پیش بینی هم که: ۷۶ امتیاز، رتبه ۴۲۳ :n26:.
بله هنوز ایران بود...
بازی امروزم از ایران گزارش می کنه...
شاید برای بازی شنبه هفته بعد خودشو برسونه برزیل...

banii
16-06-2014, 13:27
من بیدار بودم، دیشب تا صبح نگه داشتن
.
بچه ها من حاج رضایی رو میبینم، یاد مرحوم ناصر حجازی می افتم، نمیدونم چرا!!
منظورت اینه که مردنیه؟!

elshaarawy
16-06-2014, 13:40
امتیاز 24 !!!!!!!!

banii
16-06-2014, 13:48
امتیاز 24 !!!!!!!!
38
ولی
بازی برزیل کرواسی 3-1 پیش بینیم بود اما اس ام اس نفرستادم
و بازی سوئیس اکوادور نتیجه رو برعکس فرستادم
که در مجموع 15 امتیاز از دست دادم

farshidmm
16-06-2014, 14:13
برنامه بیست چهارده صبحها تا ساعت چند ادامه داره؟

OSEN
16-06-2014, 14:14
بله هنوز ایران بود...
بازی امروزم از ایران گزارش می کنه...
شاید برای بازی شنبه هفته بعد خودشو برسونه برزیل...
مسخره ها این همه هنرمند! و... فرستادن برزیل، اونوقت هنوز مزدک نرفته. میرفت اونجا یه چنتا گزارش اختصاصی تهیه میکرد و...

Aryana_b
16-06-2014, 14:37
گزارشگر بازی فرانسه هندوراس اینقد طرفدار فرانسه بود فکر کنم یه رگ فرانسوی داره :n02:
بیچاره اینقدی که حرص خورد چرا 3تا گل به اسم کریم ثبت نشده خود کریم و فرانسویا حرص نخوردن!

steps
16-06-2014, 15:41
نمیدونم چرا بازی هایی شبکه 3 میبینم جذاب تر از بازی هایی هست که تو دایره زنگی میبینم . فقط ایکاش شبکه 3 هم HD نشون میداد .
من شب بازی انگلیس- ایتالیل همه بازی ها رو اشتباه زدم اما روز های قبل عالی بودم .
فقط خیلی برای برنامه بد هست که یک گزارشگر نفرستاده برزیل تا خبری بده از تیم ملی و مسابقات اون وقت اون مجری گوشکوب شبکه 2 رفته بریل.

farshidmm
16-06-2014, 15:42
گزارشگر بازی فرانسه هندوراس اینقد طرفدار فرانسه بود فکر کنم یه رگ فرانسوی داره :n02:
بیچاره اینقدی که حرص خورد چرا 3تا گل به اسم کریم ثبت نشده خود کریم و فرانسویا حرص نخوردن!

میگفت اگه از خود هندوراسی ها هم نظرسنجی کنن که این گل به نام کی ثبت بشه همشون میگن بنزما!
اصلا این گزارشگرا یه چیزایی میگن آدم انگشت به دهن می مونه
خوب معلومه هندوراسی ها ترجیح میدن اون گل به اسم بازیکن حریف ثبت بشه تا گل به خودی بازیکن خودشون!

vivabarca
16-06-2014, 15:46
سانسورینگ صداسیما خیلی مسخره شده دیگه. دیشب تصویر زیر رو سانسور کردن. بذاریش زیر میکروسکوپ هم موردی توش پیدا نمیشه کرد!:n02:

meshkiposh2200
16-06-2014, 17:03
سانسورینگ صداسیما خیلی مسخره شده دیگه. دیشب تصویر زیر رو سانسور کردن. بذاریش زیر میکروسکوپ هم موردی توش پیدا نمیشه کرد!:n02:

دیگه اهل ریکس! نیستد به محض رفتن روی تماشا چی ها تصویر را قطع میکنند

مانی ک
16-06-2014, 17:08
اگه قراره بازی ایران از داخل ایران گزارش بشه پس دیگه لطفا ندن به مزدک خود عادل گزارش کنه ای بابا

farshidmm
16-06-2014, 17:36
«توماس هسلر» امشب مهمان برنامه فردوسی‌پور می‌شود

ستاره سابق تیم ملی آلمان امشب - دوشنبه ۲۶ خرداد - مهمان ویژه برنامه جام جهانی ۲۰۱۴ به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، توماس هسلر ستاره سابق تیم ملی آلمان در جام جهانی 1990 ایتالیا، دستیار سابق برتی فوکس در تیم ملی نیجریه و بازیکن سابق باشگاه‌های رم، یوونتوس و دورتموند به بهانه پخش مسابقه تیم های ملی آلمان و پرتغال امشب در برنامه 2014 حضور می یابد. در این برنامه علاوه بر تحلیل وضعیت تیم ملی آلمان به دلیل آشنایی هسلر با فوتبال نیجریه تحلیلی هم از وضعیت اولین رقیب تیم ملی در جام جهانی ارائه می شود که فرصت مناسبی را برای فوتبال دوستان کشورمان مهیا کرده است.

برنامه تلویزیونی 2014 کاری از گروه ورزش شبکه سه سیماست که هر شب به پخش مستقیم بازی‌های جام جهانی می‌پردازد. اجرای این برنامه را عادل فردوسی پور، رضا جاودانی و محمدحسین میثاقی برعهده دارند. همچنین این برنامه گذشته از پوشش 53 مسابقه بیستمین دوره رقابت های جام جهانی میزبان کارشناسان، بازیکنان و مربیان رشته ورزشی فوتبال است.

وین رونی
16-06-2014, 17:52
دیگه اهل ریکس! نیستد به محض رفتن روی تماشا چی ها تصویر را قطع میکنند

اتفاقاً برای منم تعجبه
من رو کانال های کشور های کافر بازی ها رو می بینم اما کم و بیش مورد سانسوری هست.تعجبم اینه که تماشاچیان برزیلی معروفن تو این زمینه نمی دونم هوا سرده یا مورد دیگه که خیلی لخت و پتی نیستن
البته همونایی که می بینیم هم سریعاً همون سر بازی استغفار می کنیم!

Gregar
16-06-2014, 19:19
گزارشگر بازی ایران هم امشب احمدیه . کاش همه اش رو میدادن فردوسی پور .

aluminum
16-06-2014, 19:30
گزارشگر بازی ایران هم امشب احمدیه . کاش همه اش رو میدادن فردوسی پور .

فردوسی پور تا حالا کدوم بازی رو گزارش کرده؟
ولی بنظرم احمدی هم گزارشگر بدی نیست.درسته یکسری ایرادات داره ولی صدای پر انرژی داره

A.N.A.P
16-06-2014, 20:01
ولی بنظرم احمدی هم گزارشگر بدی نیست.درسته یکسری ایرادات داره ولی صدای پر انرژی داره

بازی ایتالیا - انگلیس رو هم گزارش کرد.

allinone
16-06-2014, 20:33
بانك پارسيان خر است ...

albertxx
16-06-2014, 20:49

عادل فقط 2 تا از حساسترن بازی ها رو گزارش کرده

ایتالیا - انگلیس

پرتغال - آلمان

امیدوارم بازی های مهم رو بدن به عادل
تا از شر خیابانی و ... در امان باشیم !! :n27:

بازی ایران رو مزدک میرزایی گذارش میکنه؟؟؟؟؟

احمدی !!

Milad4171
16-06-2014, 20:53

hossein blak
16-06-2014, 21:04

به احنمال خیلی خیلی زیاد, بله

Doublex
16-06-2014, 21:20
کاش بازی ایران رو احمدی گزارش کنه .. مزدک بدجور رو مخه

allinone
16-06-2014, 21:36
واااااااااي خداااااا
حقيقي دروازه واساده

Gregar
16-06-2014, 21:37
نه احمدی خوبه . لااقل واسه بازی ایران خوبه . حتی از مزدک بهتره به نظرم .

ترکیب هم به نظر اعلام شد . حقیقی دروازه بانه :n03:

A.N.A.P
16-06-2014, 21:39
توی بازی آلمان پرتغال تماشاگرا یک بار موج مکزیکی رفتن ، تلویزیون ایران 20 بار نشون داد. روی صحنه های کاملا بی ربط سانسور میکنن :n15:.خداییش آدم مجبور نباشه عمرا شبکه 3 رو نگاه کنه !

مزدک برزیل نرفته . بازی ایران رو هم محمدرضا احمدی ، آقای روی مخ گزارش میکنه.

Milad4171
16-06-2014, 21:40
هزینه ی دعوت مهمان ها رو اسپانسر میده یا تهیه کننده ؟
رایتل اگه انقدر بودجه داشت که میرفت سیستم خودشو توسعه میداد. این چه کاریه آخه :n24:

kotlet110
16-06-2014, 23:41
هزینه ی دعوت مهمان ها رو اسپانسر میده یا تهیه کننده ؟
رایتل اگه انقدر بودجه داشت که میرفت سیستم خودشو توسعه میداد. این چه کاریه آخه :n24:
خنده داریش اینجاست پولشو همراه اول و ایرانسل داره به جیب میزنه اونوقت رایتل داره جایزه هاشو میده:n02:

meshkiposh2200
17-06-2014, 00:51
همه امتیاز بالا ایرانسل ی بودند.برداشت بد نشه ها من خودم ایرانسلی ام.

allinone
17-06-2014, 02:07
اونا چجوري ١٠٦ امتياز گرفتن ؟!!!!!!!!!

banii
17-06-2014, 03:10
اونا چجوري ١٠٦ امتياز گرفتن ؟!!!!!!!!!
خیلی چیز شاخی نیست...

من بدبخت الان باید 90 امتیاز میداشتم !!
بخاطر چندتا غفلت 36 امتیاز از دست دادم ...

Seyed67
17-06-2014, 07:01
با سلام
لطفا تمام آهنگ های برنامه بیست چهارده رو برای دانلود بزارید
مخصوصا آهنگهایی که اول بازی موقع ورود بازیکنها میزارن یا بین دو نیمه یا آخر بازی میزارن
چند تا هست خواهشا همه رو بزارید ممنون خیلی گشتم ولی جایی پیدا نکردم

allinone
17-06-2014, 11:41
خیلی چیز شاخی نیست...

من بدبخت الان باید 90 امتیاز میداشتم !!
بخاطر چندتا غفلت 36 امتیاز از دست دادم ...

خب منم همينو ميگم ديگه
مثلاً اوني كه با فكر داغونش زده كاستاريكا ٣ بر ١ اوروگوئه رو ميبره بايد زده باشه ايران ٦ بر ١ نيجريه رو شكست ميده ، مگر اينكه از بچه هاي گل سازمان باشه و ...
من با بيست امتياز بازي ايران و ده امتياز آمريكا تازه شدم ٧٦ و ربه ي من ٦٠١٥١ هستش
اونوقت ...

Sh-Meteor
17-06-2014, 15:22
میثاقیان آخر بازی ایران و نیجریه:
الان امتیاز ایران از اسپانیا، پرتغال، اروگوئه و ... بیشتره...:n19::n19::n19:

albertxx
17-06-2014, 17:26
میثاقیان آخر بازی ایران و نیجریه:
الان امتیاز ایران از اسپانیا، پرتغال، اروگوئه و ... بیشتره...:n19::n19::n19:

از اون جوک های تاریخ بود

میخوام ببینم اگه ما جلوی آلمان و هند بازی داشتیم بازیم میتونستیم 0-0 مساوی بگیریم ؟؟

دیشب تو بازی ایران نیجیریه که هیچ خط حمله خطرناکی نداره 2 تا ضد حمله زد نزدیک بود گل بخوریم !!

آلمان و هلند بودن الان دو رقمی بودیم !!

Gregar
17-06-2014, 18:59
مگه نتایج پیش بینی با ارسال SMS دوباره ادیت میشه ؟
من دیروز نتیجه بازی ایران رو زده بودم 0-0 . بعد موقع بازی ایران گفتم دقیقا موقعی که سوت بازی زده شد SMS دادم واسه بازی امریکا که 1-0 میشه اما جواب که اومد بازی ایران رو زده بود . بی خیال شدم و دیگه SMS ندادم . یعنی پیش بینی قبلی پاک میشه اگه دوباره SMS بدی ؟ من واسم 4 امتیاز حساب کرده این بازی رو .