PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک جامع خرید و فروش گوشی های کارکرده

mahmood_t
08-06-2014, 20:44
سلام دوستان

تصمیم گرفتم گوشی های کارکرده موجود رو اینجا واسه فروش بزارم .
گوشی های هم که نیاز دارم پایین می نوسیم کسی داشت هم تعویض می کنم هم نقدی خریدارم

تا جایی ممکن سعی شده تمام موارد گوشی های (مثل خط و خش ، مشکل و غیره ) ذکر بشه .عکس های کاملی هم از گوشی ها قرار داه میشه

امکان معامله حضوری فقط در خرم آباد
امکان ارسال به تمام نقاط ایران با پست یا تیپاکس - هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد

تمامی گوشی ها مهلت تست 24 ساعته دارن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HTC One Max

در حد اک - 16 گیگ - نقره ای - گارانتی آرین داره که حدود 6 ماه ازش مونده یه گارد نیلکین اصلی هم همراهش هست و یه محافظ اصلی روش چسبوندم
بدون هیچ مشکلی به شرط و تضمین

قیمت :1500

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Xperia Z1 Compact

گوشی مدل LTE هستش - 16 گیگ - مشکی - در حد اک - بدونه کوچکترین خط و خشی - پک کامل هستش ( شارژ - هنذفری - کابل اتصال ) - یدونه کاور ژله ای هم رنگ هم همراهش هست

قیمت : 1250 تومان

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sony Xperia ion

دستگاه بسیار تمیز هستش و در حد اک .فقط پشتش دو تا فرورفتگی بسیار بسیار ریز داره که شاید بعد از کلی گشتن و اینور و انور کردن بشه دید .تو عکس هم نیفتادن که بخوام بندازم .در کل دستگاه در حد اک هستش .وسایلش هم کامل هست -یدونه کاور ژله ای هم هست که تقدیم خریدار میشه .برچسب محافظ صفحه نمایش هم چسبیده شده

قیمت :600 تومن

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Iphone 4 32

32 گيگ - پارت ZP - آنلاک فکتوري - ورژن 7.1.1 - کلي بازي و برنامه روش نصب هستش - وسایل هم شارژر - کابل اتصال - هنذفري هم مال خودش نيست - يدونه ايرپاد هاي کپي که کفيت عالي داره - ظاهرشم مقداري رد بامپر که چندان تو دست مشخص نيست و یدونه زدیگی بسیار ریز - پشتش هم چند تايي خط مويي داره

قیمت : 880

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Samsung Galaxy Mega 5.8

سالم و بدون کوچکترین ایراد- پشت و روی گوشی خط و خش نداره - زه کرومی دور گوشی چند جا خط و خش و پریدگی داره که یه قاب محافظ بندازین نشون نمیده.باطری فوق العاده داره که حدود 3.4 روز نگه میداره.کلیه لوازم هم موجوده و در حد آک

قیمت :750 تومن

خریدار
گوشی های اس 3 و الجی 2 مینی رو هم خریدارم

Ahmad.S9689
21-03-2016, 00:24
درود

J5 دارم ، میخووام با M4 Aqua سفید رنگ تعویض کنم .