PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در task manager کامپیوتر

wiki4web
07-06-2014, 20:20
سلام دوستان
چند ماهه task manager بالا نمیاد و این ارور رو میده

" task manage has been disable by administrator"

با آنتی ویروس کودومو اسکن سریع کردم الانم دارم اسکن کامل می کنم ولی به نظر task manager بر نمی گرده اگه میشه راهنماییم کنید باید چی کار کنم تا مشکلش بر طرف بشه
ضمنا یک سری برنامه یا بازیها هم که بدون مشکل هستن تو سیستم من همین ایراد رو دارن
اینم بگم که با عوض کردن ویندوز شرایط تغییر نکرده من اول ویندوزم اکس پی بود و تیسک منیجر خراب بود الانم همینطور فقط اولین بار بعد نصب ویندوز تیسک منیجر باز شد ولی بعدا دوباره کامپیوتر رو روشن کردم دیدم دوباره همینطور شده که بود

vissoto
08-06-2014, 11:20
سلام

مشخص است که پس از نصب ویندوز سیستم دوباره ویروسی می شود.( و در نتیجه task manager هم از دسترس خارج می شود!)
پس از نصب ویندوز وارد درایوها نشوید و در صورت امکان از روی cd یا دانلود از اینترنت انتی ویروس را نصب نمایید. سپس همه درایو ها ؛ هاردهای اکسترنال ؛ فلش مموری ها ؛ حافظه تلفن همراه و .... را اسکن و ویروس یابی کنید.
اگر ویروس در درایوهای شما باشد پس از یک بار باز و بسته شدن (windows explorer (my computerمعمولا اجرا شده و .....!
پس از پاکسازی سیستم از ویروسها معمولا اثرات ویروسها بر سیستم باقی می ماند!
نرم افزار RRT را اجرا نماییدو سپس همه تیک های ان را بزنید و سپسremove را بزنید و سپس سیستم را ریستارت نمایید. در صورتی که سیستم ویروسی نباشد معمولا task manager پس از ریستارت بر می گردد.
بهتر است کار با ویندوز 7 را یاد گرفته و کم کم ویندوز 7 را جایگزین XP نمایید.
اگر task manager فعال نشد از نرم افزار procces explorer می توانید استفاده نمایید. موفق باشید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید