PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک هواداران تیم ملی روسیه | اسبورنایا

banii
06-06-2014, 21:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات عمومی

رده فیفا:
19
نام مختصر (فیفا):
RUS
بهترین رده فیفا:
3
بدترین رده فیفا:
40
نام رسمی در فیفا:
Rossiyskaya Federatsiya
لقب:
-
سال تاسیس:
1912
سال عضویت در فیفا:
1912
کنفدراسیون:
اروپا
وب سایت رسمی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرمربی:
فابیو کاپلو
دستیاران:
کریستیانو پانوچی - ایتالو گابیاتی
استادیوم خانگی:
ورزشگاه لوژنیکی
کاپیتان:
ایگور دنیسوف
بیشترین بازی:
ویکتور اونوپکو (۱۰۹)
بهترین گلزن:
ولادیمیر بسچاستنیخ (۲۶)
اولین بازی رسمی:
روسیه ۲–۰ مکزیک (مسکو، روسیه; 16 آگوست 1992)
بهترین برد:
سن مارینو ۰–۷ روسیه (سن مارینو (شهر)، سن مارینو; 7 ژوئن 1995)
بدترین باخت:
پرتغال ۷–۱ روسیه (لیسبون، پرتغال; 13 اکتبر 2004)

اطلاعات فدراسیون

رئیس فدراسیون:
نیکلاس تولستیخ
سخنگوی فدراسیون:
نیکیتا سیمونیان
دبیر کل:
-
مدیر امور مالی:
النا ارموا
مربی فوتبال زنان:
-
مدیر رسانه:
ایرینا بارانووا
مدیر کمیته فوتسال:
سمن آندروف
مدیر کمیته داوران:
سرگئی زوف
تعداد داوران رسمی:
9
تعداد کمک داوران رسمی:
10
تعداد کل بازیکنان:
5,802,536
تعداد بازیکنان رسمی:
846,736
تعداد بازیکنان آزاد:
4,955,800
تعداد کل باشگاه ها:
14,329
تلفن:
+7-495/926 1300
فکس:
-
ایمیل:
info@rfs.ru
آدرس:
مسکو

اطلاعات کشوری

پایتخت:
مسکو
مساحت:
17,075,200
بلند ترین نقطه:
کوه البروز 5,633 متر
دریاها و اقیانوس ها:
اقیانوس منجمد شمالی- اقیانوس آرام- دریای بالتیک

banii
06-06-2014, 21:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فابیو کاپلو فهرست نهایی تیم ملی فوتبال روسیه را برای رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل اعلام کرد.

رومن شیروکوف، کاپیتان تیم با وجود اینکه به دلیل مصدومیت تاندون پاشنه پا دو دیدار دوستانه تیمش را از دست داد، در فهرست نهایی تیم ملی روسیه قرار گرفته است. او یکی از بازیکنانی است که به همراه روسیه به نیمه‌نهایی رقابت‌های یورو 2008 رسید.

فهرست 23 نفره نهایی تیم ملی روسیه به شرح زیر است:

دروازه‌بانان: ایگور آکینفیف، یوری لودیجین، سرگی رایژیکوف

مدافعان: واسیلی برزوتسکی، سرگی ایگناشویچ، جورجی شچنیکوف، ولادیمیر گرانات، الکسی کوزولوف، آندری یشچنکو، دیمیتری کومباروف، آندری سمیونوف

هافبک‌ها: ایگور دنیسوف،‌ آلن دیزاگوئف، رومن شیروکوف، دنیس گلوشاکوف، ویکتور فایزولین، اولگ شاتوف، یوری ژیرکوف، الکساندر سامدوف.

مهاجمان: الکسی لونوف، الکساندر کوکورین، ماکسیم کانونیکوف، الکساندر کرژاکوف.

farshidmm
06-06-2014, 21:55
منتظر حذف در مرحله یک هشتم به دست آلمان باشید :n09:

banii
06-06-2014, 22:01
روسیه با مربی سرشناسی که داره میتونه خیلی حرفها داشته باشه تو این جام جهانی ، هر چند کاپلو بیشتر در عرصه باشگاهی موفق بوده تا ملی. همونطور که در بریتانیا هم توفیقی نداشت ...

ضمن اینکه اونها میزبان بعدی هم هستند و برنامه هایی برای جام بعدی هم دارند .

همراه با تیم دیگه گروهشون یعنی بلژیک میتونند شگفتی های این جام رو بیافرینند ...

با اینکه روسیه نمیتونه کشور دوست داشتنی ای برای مردم ایران باشه ، اما یورو 2008 علاقه مند به تیمشون شدم .

banii
06-06-2014, 22:03
منتظر حذف در مرحله یک هشتم به دست آلمان باشید :n09:
من فکر میکنم روسیه اول بشه و به ایالات متحده بخوره (بله، پرتغال هم حذف میشه.)
آلمان رو هم بلژیک حذف میکنه و شگفتی ساز میشه:n02: .

farshidmm
06-06-2014, 22:08
من فکر میکنم روسیه اول بشه و به ایالات متحده بخوره (بله، پرتغال هم حذف میشه.)
آلمان رو هم بلژیک حذف میکنه و شگفتی ساز میشه:n02: .

آخه بانی جون خدایی هدفت از این تاپیک چی بوده جز اینکه روسیه تو یک هشتم بخوره به آلمان و ازش طرفداری کنی؟ :n02: شایدم به خاطر کاپلو ایتالیایی بوده :n02: کاپلو که با انگلیس جلو آلمان 4 تایی شد چه برسه به روسیه :n09:
انصافا روسیه هم طرفداری داره؟ :n02: دیگه ماشاله کم کم تعداد تیم های مورد علاقت داره دو رقمی میشه
فکر کنم تا شروع جام کل 32 تیم به لیست علاقه مندیهات اضافه بشه :n02:
روسیه هم در ایران به خاطر مسائل سیاسی محبوب نیست می دونی که

banii
06-06-2014, 22:31
آخه بانی جون خدایی هدفت از این تاپیک چی بوده جز اینکه روسیه تو یک هشتم بخوره به آلمان و ازش طرفداری کنی؟ :n02: شایدم به خاطر کاپلو ایتالیایی بوده :n02: کاپلو که با انگلیس جلو آلمان 4 تایی شد چه برسه به روسیه :n09:
انصافا روسیه هم طرفداری داره؟ :n02: دیگه ماشاله کم کم تعداد تیم های مورد علاقت داره دو رقمی میشه
فکر کنم تا شروع جام کل 32 تیم به لیست علاقه مندیهات اضافه بشه :n02:
روسیه هم در ایران به خاطر مسائل سیاسی محبوب نیست می دونی که
اتفاقا من توی چند پست بالاتر خودم هم گفتم روسیه برای ایرانیها نمیتونه محبوب باشه
البته این باور درستی نیست اصلا ...
چرا باید سیاست رو وارد فوتبال کنیم ؟
بخاطر سیاست ها و حکومت یک کشور نباید دشمنی ای با مردم اون کشور هم داشت ...
بازیکنا و کادر و ... تیم روسیه هم میشند مردم اون کشور...
من عاشق ماریا شاپوا:n12: هم هستم که روس هم هستش...
بعد اینکه نه دیگه داری تهمت ناروا میزنی :n02: اصلا اصلا به فکرش نبودم... (اینکه میگی چون به آلمان میخوره...)
کاپلوی ایتالیایی رو هم اونقدرا دوست ندارم... مربی های محبوب من مارچلو لیپی ، گاس هیدینیگ و آرسن ونگر هستند .
دلیل دوست داشتن این تیمو هم ذکر کرده بودم ... بازیهای عالیشون توی یورو 2008 ... از همون موقع نظرم به این تیم جلب شد... فکر میکنم میتونند اون روال رو توی این جام هم داشته باشند ...

در مورد خط یکی مونده به آخر هم ... آره نمیتونم از بعضی تیمها بگذرم :)
در کنار عشق اولم ایتالیا ، تیمهای دیگه ای هم هستند که دوستشون دارم مثل روسیه و هلند و جمهوری چک و دانمارک
(فرق اینها با ایتالیا اینه که ممکنه مقطعی باشند؛ اما ایتالیا همیشگیه! :n12:)

banii
18-06-2014, 17:21
بازی دیشب رو متاسفانه ندیدم، بخاطر امتحان امروز صبح .
بچه ها گفتند کره خیلی بهتر بازی کرده !:n15:
مثل اینکه روسیه دیگه اون روسیه ی دوست داشتنی گاس هیدینگ نیست !!
البته کاپلو هم پیشتر با انگلیس نشون داده بود که توی عرصه ملی حرف چندانی برای گفتن نداره ظاهرا" ! (شاید هم بخاطر کهولت سنش باشه و دیگه پیر شده و اون کاپلوی یووه ، میلان ، رم ، رئال و... نیست! )
با این حال باز هم بنظر من همراه با بلژیک شانس بیشتری برای صعود داره . اما مطمئنا اون روسیه 2008 هیچوقت تکرار نمیشه ...

banii
26-06-2014, 18:29
کاپلو: روسيه من قويتر از روسيه هيدينک است ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B3%D9%8A%D9%87_%D9%85%D9%86_%D9%82%D9%88%D9%8A %D8%AA%D8%B1_%D8%A7%D8%B2_%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%8A %D9%87_%D9%87%D9%8A%D8%AF%D9%8A%D9%86%DA%A9_%D8%A7 %D8%B3%D8%AA)

سرمربي تيم ملي روسيه تأکيد دارد که از شاگردان فعلي او نبايد انتظار يک معجزه را در جام جهاني داشت اما با اين حال آنها نسبت به جام جهاني قبلي قوي‌تر هستند.

فابيو کاپلو، سرمربي تيم ملي روسيه در آستانه ديدار مردانش با الجزاير در دور پاياني بازي‌هاي مرحله گروهي جام جهاني که براي صعود به دور بعد به سه امتياز آن نياز دارند، ادعا کرد که روسيه فعلي از روسيه گاس هيدينک در سال 2010 قوي‌تر است.

به نقل از تسنيم، روسيه با هدايت هيدينک نتوانست جواز حضور در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي را به دست آورد اما با کاپلو موفق به انجام اين کار شده است. البته مردان کاپلو بايد بازي امشب (پنجشنبه) خود را برابر الجزاير ببرند تا شانسي براي صعود به مرحله يک هشتم نهايي جام جهاني داشته باشند.

کاپلو در اين خصوص به خبرنگاران گفت: روسيه فعلي بهتر از روسيه سال 2010 است. فراموش نکنيم که ليگ برتر روسيه تنها 16 تيم دارد در حالي ساير ليگ‌هاي اروپا 20 تيمي هستند. بازي امشب برابر الجزاير براي ما يک بازي بي‌نهايت مهم است.

کاپلو افزود: نبايد فراموش کنيم که روسيه از 12 سال پيش در جام جهاني شرکت نکرده بود. پيشرفت اين تيم بسيار سخت است اما واقعيت اين است که ما اين بار به جام جهاني صعود کرده‌ايم.

سرمربي پيشين تيم ملي انگليس تصريح کرد: هدف تيم من هميشه بازي براي کسب پيروزي بوده است. برابر کره جنوبي هم ما اين کار را انجام دادم. بازيکنانم مي‌دانند که بايد به تلاش خود ادامه دهند. فقط بايد اميدوار به کسب پيروزي در اين بازي باشيم. شانس خود را امتحان مي‌کنيم.