PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل فيلم كا800

Mojtaba Hayati
30-08-2006, 15:45
سلام دوستان
مي خوام در مورد كيفيت فيلمبرداري كا800 بحث كنيم.
با پسوند 3gp فيلم ميگيره .من كه چند تا فيلم گرفتم حال نكردم هم در حالت نايت هم عادي.
زماني كه تصويرو در اندازه ي واقعي ميبيني خوبه.اما دبل سايز كه كني كيفيتش رو از دست ميده و اين در مقابل 3.2 مگ بودن دوربين ناراحت كننده و حاگيره.در صورتي كه خيلي از دوربيندهاي 2مگ هستن كه كيفيت فيلمشون خيلي بهتر از كا800 هست.البته اونا با mpeg-4ميگيرن.
آيا اين تاثير داره؟
آيا ميشه كيفيتش رو بهتر كرد؟
آيا نرم افزاري هست كه با كيفيت بهتري بشه با كا800 فيلم گرفت؟
و در آخر يه نرم افزار كه 3gpرو به mpeg-4 يا avi تبديل كنه لينك كنيد.
ممنونم.

R@R#M@N
30-08-2006, 16:41
بله متاسفانه كيفيت فيلمبرداري گوشيهاي سوني خيلي كمه در عوض سامسونگ ميتركونه

آيا اين تاثير داره؟
بله تاثير كه خيلي داره

آيا ميشه كيفيتش رو بهتر كرد؟
نه نميشه

آيا نرم افزاري هست كه با كيفيت بهتري بشه با كا800 فيلم گرفت؟
خير

و در آخر يه نرم افزار كه 3gpرو به mpeg-4 يا avi تبديل كنه لينك كنيد.
بيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينم رجيستر كدش :
License Name: EiTheL TEAM
License Code: 8BA3A2DF

Mojtaba Hayati
30-08-2006, 16:55
مرسي داشتم تاپيكاي قبلي رو ميخوندم ديدم و دانلود كردم
خيلي عاليه ممنون

R@R#M@N
30-08-2006, 17:15
خاهش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وظيفست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
30-08-2006, 19:51
اون گوشيهاي 2 مگي كه ميگي كيفيتشون با همون فرمت 3gp بهتره بخاطر كوچيك بودن ال سي ديشونه و چون كا 800 به نسبت ال سي ديش بزرگتره پيكسلها كشيده ميشن و به همين خاطر افت كيفيت بيشتره

R@R#M@N
31-08-2006, 00:05
اون گوشيهاي 2 مگي كه ميگي كيفيتشون با همون فرمت 3gp بهتره بخاطر كوچيك بودن ال سي ديشونه و چون كا 800 به نسبت ال سي ديش بزرگتره پيكسلها كشيده ميشن و به همين خاطر افت كيفيت بيشتره
نه مهدي جان كلا" كيفيت فيلمبرداري ك800 خيلي مزخرفه (عين ك750)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mojtaba Hayati
31-08-2006, 12:43
نه مهدي جان!!
من تصوير رو توي كامپيوتر گفتم نه ال سي دي خود گوشي.در كل من از كيفيت فيلمش اصلا راضي نيستم.من آدمي هستم كه كه بيشتر از دوربين گوشي استفاده مي كنم متاسفانه فيلم كا800 حالم رو گرفته :sad: :sad:
حالا چيكار كنم؟ :worried: :worried:

metal_militia
31-08-2006, 12:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البه و810 هم زیاد تهفه ای نیست ها!!!!!!!!!!

برای فیلم برداری فقط پ990 که اشتباه نکنم(یادم نیست سایزشو فک کنم حدود 350*300 گفتم حدود حالا نیاین فحش بدین!!!!!! ) با 30 فریم در ثانیه

metal_militia
31-08-2006, 13:05

برای فیلم برداری فقط پ990 که اشتباه نکنم(یادم نیست سایزشو فک کنم حدود 350*300 گفتم حدود حالا نیاین فحش بدین!!!!!! ) با 30 فریم در ثانیه

Mehdi_Full
31-08-2006, 15:17
نه مهدي جان!!
من تصوير رو توي كامپيوتر گفتم نه ال سي دي خود گوشي.در كل من از كيفيت فيلمش اصلا راضي نيستم.من آدمي هستم كه كه بيشتر از دوربين گوشي استفاده مي كنم متاسفانه فيلم كا800 حالم رو گرفته :sad: :sad:
حالا چيكار كنم؟ :worried: :worried:
پس با كيفيت بد كا800 و با صداي ضعيف اسپيكر گوشي(فعلا اين دو مورد) روي كا 800 تو سري جديد گوشيهاي سوني اريكسون نميشه زياد حساب باز كرد اميدوارم اين موردها رو M600 نباشه چون من ام 600 رو به كا 800 ترجيح ميدم :)
كارش هم نميتوني بكني يا بايد تحملش كني يا گوشيت رو عوض كني متاسفانه :sad:

R@R#M@N
31-08-2006, 20:26
حالا چرا تنه ميزني (ناراحت ميشي) كلي گفتم (همه گوشيهاي سوني) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين كيفيت گوشي ك800 :
اينم پ990 :

Mojtaba Hayati
31-08-2006, 20:32
حالا فعلا باهاش كنار ميام.
البته امروز چندتا فيلم گرفتم.توي بزرگراه يادگار.بدكم در نيومد.اما ميگم نسبت به 3.2 مگ بودنش ضعيفه.من ام 600 نداشتم.برم مشخصاتش رو ببينم

Mehdi_Full
31-08-2006, 22:05
واقعا ميشه گفت كه P990 سوني يكي از شاهكارهاي اين شركته و تقريبا اين ايرادهاي كوچيكي كه توي مدلهاي جديد هست (كه تو هر گوشي يه ايرادي هست و گوشيها رو كامل نميدن تو بازار) رفع شده اما هنوز خبري از اين گوشي بطور انبوه تو بازار نيست

mrmostafa
11-09-2006, 11:37
من شنيدم با آپگريد گوشي نسخه نرم افزاري هاي جديدش اين مشكلات گرفته ميشه به خاطر اينكه گوشي من نسخه نرم افزاريش آزمايشي هستش كه صداش كمه و دوربينش اينجوريه ولي من خودم ديگه پول ندارم عوض كنم اگه ميدونستم دبليو 900 ميگرفتم ولي هر گوشي يه ايراداتي داره. اينجوري باشه نوكيا از نظر اينكه اس ام اس از حافظه تلفن استفاده ميكنه عكسهاي اس ام اس ميتوني بريزي بفرستي ولي سوني اريكسون فقط برات مياد سايز كوچيك نميشه بفرستي ام ام اس هست كه كار نميكنه.نميدونم چرا اين اس ام اس رو چون هر كس با يه گوشي به گوشي ديگه ميده با هم هماهنگ نكردن.من كه ديگه نگه ميدارم تا پول دستم بياد يه خوبه خوب بگيرم بديش اينه تا نبيني نميتوني انتخاب كني ولي نوكيا ان 7360 به نظرم عاليه ولي خوبي اريكسون اينه كه دفتر تلفن بعضي گزينه هاش فلش هست كاركردش خوبه و نوكيا اينجوري نيست خدا كنه مشكل اس ام اس و صداي كا 800 من درست بشه

doctor_apachi2
18-09-2006, 10:22
سلام.نه حتما لازم نيست سايز ال سي دي كوچيك باشه تا كيفيت فيلم خوب باشه. و900 كيفيت فيلم خوبي داره ضمن اينكه سليز ال سي ديش هم از ك800 بزرگتره. ميتوني نمونه فيلمش رو از تو سايت gsmarena ببيني.و900 تنها گوشي هست كه با دوربين 2 مگا هم كيفيت عكس عالي داره هم فيلم برداري معقول هم پردازنده گرافيكي كه حتي از ك800 بهتره هم صداي عالي. اما متاسفانه اينقدر تبليغ ك800 شده كه همه فكر ميكنن و900 ارزش 500 تومن رو نداره. در صورتي كه من هر كي رو ديدم ازش راضي بوده.

M O H S E N
20-09-2006, 00:28
من هم تاييد ميكنم