PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا قیمت های فروش هاست اینقدر متفاوته ؟

soooot
30-08-2006, 15:24
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخواستم بدونم چرا قیمتهای فروش هاست اینقدر متفاوته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا در حالی که بعضی از ارائه دهندگان هاست ، هاست های خودشون را با قیمت مثلا هر گیگا بایت با تمام امکانات نامحدود و ... فقط هزار تومن ارائه میدن هاست هایی هم هستند که حتی با امکاناتی کمتر از اونها همین مقدار فضا رو بیشتر از یک میلیون تومن میدن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال بعدیم اینه که بدون امتحان کردن یک هاست و فقط با دیدن امکاناتی که اون هاست ارائه میده چطور میتونیم بفهمیم که اون هاست قابل اعتماد هست یا نه ، در واقع ارائه چه امکاناتی برای اثبات خوب بودن یک هاست ضروریه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
30-08-2006, 16:07
سلام سوت جان(كم پيدايي عزيزم)
سوال اولتون:چون قيمت اجاره سرور در خارج كشور تقريبا واحده و به دليل اينكه اينجا ايرانه و هر كس هر كاري دلش ميخواد انجام ميده قسمت هاست هم سليقه اي هست.اين قيمتهايي كه شما ميبينيد همه از روي علاقه ي ريسلر اون سرور هست و امكانات كم و زياد براي ريسلر در قيمت هيچ تفاوتي نداره
تنها نكته ي مهم هاست امنيت اون هست كه اون رو فقط از كساني كه روي اون سرور سايت دارن ميشه پرسيد

soooot
30-08-2006, 17:42
Elfin-D جان ممنون از جوابی که دادی ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
میخواستم بدونم برای پیدا کردن هاستهای مورد اطمینان میتونیم از سایتهای معتبر خارجی که در زمینه معرفی هاستهای برتر فعالیت میکنن استفاده کنیم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر میشه لطف کنید و چند تا از سایتهایی رو که در این زمینه فعالیت دارن رو معرفی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

PC-PC
30-08-2006, 17:59
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میخواستم بدونم چرا قیمتهای فروش هاست اینقدر متفاوته ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا در حالی که بعضی از ارائه دهندگان هاست ، هاست های خودشون را با قیمت مثلا هر گیگا بایت با تمام امکانات نامحدود و ... فقط هزار تومن ارائه میدن هاست هایی هم هستند که حتی با امکاناتی کمتر از اونها همین مقدار فضا رو بیشتر از یک میلیون تومن میدن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوال بعدیم اینه که بدون امتحان کردن یک هاست و فقط با دیدن امکاناتی که اون هاست ارائه میده چطور میتونیم بفهمیم که اون هاست قابل اعتماد هست یا نه ، در واقع ارائه چه امکاناتی برای اثبات خوب بودن یک هاست ضروریه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد سوال اولت توضیح بدم که فرقش تو اینه که یه سایت مثله enovin که قیمتاش از همه کمتره رو سرورش 800 تا سایت داره از ساپورت افتضاحش بگذریم که همیشه تعطیله به سرور خامش می رسمک که 1000 تا مشکل داره بعدش هم یهو دیدی سایت واسه خودش Down شد مثله مال من که یهو بلند شدم دیدم سایت بالا نمیاد بعدش زنگ زدم گفتن شما از اینجا هاست نخریدین اصلا!!!!حالا پیدا کنین پرتقال فروش رو
حالا چی شد رو بگدریم
من با یه هاستینگ دیگه کار کردم که عالین و بی نظیرن
با ساپورت عالی
حتما یه تست کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خدا نه فامیلمن نه دوستم .فقط نمی خوام مثله من 200.000 تومانت یه گوش بخوابه