PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اعلام لیست نهایی تیم ملی ایران در جام جهانی

keymaker
01-06-2014, 13:00
سرمربي پرتغالي تيم ملي با خط کشيدن روي نام 4 بازيکن حاضر در اردوهاي آماده‌سازي در آفريقاي جنوبي و اتريش 23 بازيکن زير را براي حضور در جام جهاني بيستم به برزيل خواهد برد.

کارلوس کي‌روش اسامي 23 بازيکن تيم ملي اعزامي به رقابت‌هاي جام‌جهاني 2014 برزيل را در حالي اعلام کرد که فردا بعدازظهر و پس از دريافت آخرين وضعيت پزشکي هاشم بيگ‌زاده، بازيکن بيست‌وسوم از بين بيگ‌زاده و خانزاده اعلام خواهد شد اما در عين حال و در صورت انتخاب هاشم بيگ‌زاده نيز محمدرضا خانزاده به برزيل سفر مي‌کند.

به گزارش ورزش سه، فهرست تيم ملي براي حضور در جام‌جهاني بر اساس اعلام پايگاه اينترنتي فدراسيون فوتبال به شرح زير است:

دروازبانان:

رحمان احمدي، عليرضا حقيقي، دانيل داوري

مدافعان:

مهرداد بيت‌آشور، هاشم بيگ‌زاده، پژمان منتظري، سيدجلال حسيني، اميرحسين صادقي، احمد آل‌نعمه، مهرداد پولادي، حسين ماهيني، خسرو حيدري، محمدرضا خانزاده

هافبک‌ها:

آندرانيک تيموريان، جواد نکونام، قاسم حدادي‌فر، رضا حقيقي‌، بختيار رحماني، احسان حاج‌صفي

مهاجمان:

اشکان دژآگه، مسعود شجاعي، رضا قوچان‌نژاد، عليرضا جهانبخش، کريم انصاري‌فرد

بازيکنان بايد ضمن به همراه داشتن لوازم شخصي خود از جمله کفش‌هاي مربوط به بازي در شرايط باراني و عادي راس ساعت 15:30 دقيقه روز دوشنبه 12 خرداد در محل هتل آزادي خود را به کادر فني معرفي کنند.

فهرست 23 نفر نهايي روز سوم ژوئن (13 خرداد) بر اساس درخواست فيفا اعلام خواهد شد.

keymaker
01-06-2014, 13:02
خلعتبری چرا خط خورد ؟‌ :sq_6::sq_14:
من نمیدونم چرا این شجاعی رو همیشه به تیم ملی دعوت میکنن با اینکه به نظرم کار مفیدی انجام نمیده !!!

EngineeR EhsaN
01-06-2014, 13:09
تنها کسی که از خط خوردنش ناراحت شدم سردار آزمون بود. جام جهانی میتونست سکوی پرتاب خیلی خوبی براش باشه :n03: در مورد موندن شجاعی هم ... :n29:

REZAHOSEYNGANI
01-06-2014, 13:16
با دو جین دفاع داریم میریم جوم جهانی!!!

keymaker
01-06-2014, 13:19
با دو جین دفاع داریم میریم جوم جهانی!!!
دقیقا از ۲۳ نفر ۱۰ نفرش (نزدیک نصف بازیکن ها) دفاع هستن !!
الان یک سوال٬ دروازه بان فیکس رحمان احمدی هست ؟ (من هیچ کدوم از بازی های تدارکاتی اردوی اتریش رو ندیدم)

REZAHOSEYNGANI
01-06-2014, 13:22
دقیقا از ۲۳ نفر ۱۰ نفرش (نزدیک نصف بازیکن ها) دفاع هستن !!
الان یک سوال٬ دروازه بان فیکس رحمان احمدی هست ؟ (من هیچ کدوم از بازی های تدارکاتی اردوی اتریش رو ندیدم)
بله همین رحمان خان هستن:n09:

romantic
01-06-2014, 13:38
خیلی زیاد دفاع دعوت کرده. میتونست بجای یکی از این مدافع ها خلعتبری رو دعوت کنه. از بین این مدافع ها فقط خسرو حیدری میتونه جلو هم بازی کنه.
معلوم نیست چرا این همه مدافع تو ترکیبه

بله همین رحمان خان هستن:n09:
مطمئنید؟ خود کیروش اعلام کرده؟ من فکر میکنم داوری انتخاب اول باشه

REZAHOSEYNGANI
01-06-2014, 13:48
خیلی زیاد دفاع دعوت کرده. میتونست بجای یکی از این مدافع ها خلعتبری رو دعوت کنه. از بین این مدافع ها فقط خسرو حیدری میتونه جلو هم بازی کنه.
معلوم نیست چرا این همه مدافع تو ترکیبه

مطمئنید؟ خود کیروش اعلام کرده؟ من فکر میکنم داوری انتخاب اول باشه

به جای اون شجاعی میتونست خلعتبری رو ببره!!
----
کی روش نگفته,اما رحمانی همه ی بازیهای مقدماتی رو بازی کرده و تجربه بالایی هم داره

Sent from my MT25i using Tapatalk

romantic
01-06-2014, 14:18
به جای اون شجاعی میتونست خلعتبری رو ببره!!
----
کی روش نگفته,اما رحمانی همه ی بازیهای مقدماتی رو بازی کرده و تجربه بالایی هم داره

Sent from my MT25i using Tapatalk
حالا میگیم عشق مسعود شجاعیه اشکال نداره، اما 6-7تا فقط مدافع کنار برده!!! میخواد چیکار کنه این همه دفاع کنار رو؟!
خلعتبری 4ساله بطور ثابت به تیم ملی دعوت میشه، حالا تو این سن و سال حداقل کاری که میتونست براش بکنه این بود که به جام جهانی ببرتش. در یورو 2008 آراگونس پالوپ رو بخاطر سن بالاش به عنوان دروازبان سوم به مسابقات برد و اونم در افتخار قهرمانی اسپانیا شریک شد. بنظرم این حق خلعتبری بود که بره جام جهانی. بخصوص اینکه در مسابقات مقدماتی بازی کرد و گل هم زد. نمیشد هاشم بیک زاده نره؟! نمیشد بجای این همه دفاع این بنده خدا خلعتبری رو دعوت میکرد؟!
البته این قضیه بنظرم اصلا در نتیجه ایران تو مسابقات تاثیری نداره ولی اینجوری خط زدن یک بازیکن اشتباهه

keymaker
01-06-2014, 14:22
البته این طوری که بوش میاد و اینا قراره گند بزنن به هر ۳ بازی٬ هرکسی نره جام جهانی افتخار که از دست نمیده هیچ حداقل سرکوفت هم نمیخوره :دی

clonj12
01-06-2014, 14:25
خلعتبری و آزمون واقعا حیف!!!!
شجاعی؟؟؟!!! باور کنید اگه رومن سرمایه گذاری کنن از اون بهتر بازی میکنم چیه اون شجاعی گندزده به تیم ملی

+ali
01-06-2014, 15:41
هر چی بازیکن فانتزی داشتیم خطشون زد
داریم میریم که فقط گل نخوریم
بازی با بوسنی و نیجریه اینقدر ترسناکه
ما با یوگوسلاوی در بهترین شرایطش شونه به شونه رفتیم
مکزیک رو فقط با اشتباه فردی دروازبان و مدافعین از دست دادیم

از پرتغالی که سوم دنیا شد فقط با یه شوت استثنایی و یه ضربه پنالتی باختیم

اگر یک گرم اعتماد بنفس داشتیم میفهمیدیم که گل زدن به آرژانتین با این دفاع آسیب پذیرش غیرممکن نیست

کلا از کیروش خوشم نمیاد

Mohammad Yek110
01-06-2014, 15:46
به جای اینکه به فکر ترانسفر شدن بازیکنای با استعداد باشن ، به صعود از گروه با دفاع اتوبوسی فکر میکنن ( غیر ممکن!!!!!!!! )

jr07
01-06-2014, 15:59
باورم نمیشه...

یعنی سردار و خلعتبری خط خوردن بعد شجاعی مونده؟

خیلی دوست دارم بدونم کیروش چی فکر می کنه

این جام جهانی می تونست سکوی پرتابی بزرگ برای سردار آزمون باشه

کیروش همیشه تو دشوار سخت تصمیمای بدی می گیره. 4 سال پیشم مرحله یک هشتم جلوی اسپانا چه خنگ بازی هایی که در نیاورد...

امیدوارم از این فوتبال بره بعد جام جهانی چون نشون داد هیچ علاقه ای به جوان گرایی نداره ( البته طبیعی هم هست خودشم میدونه بعد جام جهانی نمیمونه واسه همین اصلا هدفش میدون دادن به جوونا نیست)

شاید یه مربی ایرانی بعدش بیاد ولی به نظر من بهتر از اینه که با بازی دادن چند تا بازیکن مسن فقط به فکر نتیجه باشی

کلا من نه از سبک بازی ایران کیروش خوشم میاد (می دونم قبلنم بازی تیم ملی مالی نبود) نه از تصمیماتش

پ.ن: البته همه اینا نظرات شخصی من بود و فاقد هر گونه ارزش مادی و معنوی:n02:

+ali
01-06-2014, 16:02
میگن خلعتبری به خاطر گرفتن عکس با هومن خلعتبری خط خودره
اگه اینجوری باشه که خاک...

OSEN
01-06-2014, 16:02
جای سردار آزمون و خلعتبری واقعا خالیه...
امیدوارم شجاعی توی جام حداقل روزای خوبی داشته باشه و مثل خیلی از بازیای مقدماتی نباشه.

EhsanCPU
01-06-2014, 16:05
به نظر شما اگه این تیم میرفت جام جهانی چه نتایجی میگرفت ؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وین رونی
01-06-2014, 16:15
بودن شجاعی تو تیم و نبودن صادقیان و کریمی و اینکه خلعتبری شاید جای شجاعی رو تنگ می کرد ...همش فکر آدمو به یه سمت و سویی می بره :n10:

king_darkness
01-06-2014, 16:21
بودن شجاعی تو تیم و نبودن صادقیان و کریمی و اینکه خلعتبری شاید جای شجاعی رو تنگ می کرد ...همش فکر آدمو به یه سمت و سویی می بره :n10:

درسته طرف خرش میره ولی کیروش همچین آدمی نیست!
لیست خط خورده ها به کل این تیم می ارزه
این جام سکوی پرتاب خوبی برای سرداز آزمون میشد.

G.O.Batistuta
01-06-2014, 16:24
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])واکنش سردار ازمون به خط خوردنش از فهرست تیم ملی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خط خوردن سردار آزمون از فهرست نهایی تیم ملی فوتبال واکنش تند وی را به دنبال داشته است.

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران سرانجام ظهر امروز یکشنبه فهرست نهایی تیم ملی را برای حضور در جام جهانی اعلام کرد که در آن نام سردار آزمون بازیکن جوان و آینده‌دار کشورمان به چشم نمی‌آید.

این بازیکن در بازگشت تیم ملی به تهران از اردوی اتریش، راهی گنبد کاووس شد تا در کنار خانواده خود حضور پیدا کند. سردار آزمون امروز بعد از انتشار فهرست نهایی تیم ملی شوکه به نظر می‌رسید و در تماس خبرنگار مهر با وی عنوان کرد که شرایط صحبت کردن را ندارد.

خلیل آزمون پدر سردار که مدیر برنامه‌های وی نیز به حساب می آید در این باره به خبرنگار مهر گفت: پسرم نمی‌تواند صحبت کند. هیچ کس باورش نمی‌شود که سردار را از تیم ملی خط زده باشند. کی‌روش باید در این باره جواب بدهد. کدام بازیکن را بهتر از او می‌دانستند که به جام جهانی ببرند؟ حتی یک نفر هم در ایران فکرش را نمی‌کرد که سردار آزمون خط بخورد.

Gilopa
01-06-2014, 16:27
کلا خق خلتعتبری همیشه خورده میشه .. این بازیکن یه سروگردن از بقیه بهتره اما همیشه بازیکن ذخیره بود الانم که بنده خدا دعوت نشد ک اون هم کاملا مشخصه به دلیل سیستم تمام دفاعی آقای کیروش بزرگ هستش که نمیشه بهش خورده گرفت . با این وضع بازیکنای تیم ملی انتظار بیشتری نمیشه ازش داشت .. اما واقعا خلعتبری به درد تیم در مواقع حساس نمیخورد ؟؟؟ الان بازیکن تکنیکی و پا به توپمون فقط اشکان هستو بس

دیگه به جرات میگم در بزرگ بودن این مربی کاملا تردید دارم .. کسی ک خلعتبری رو نادیده بگیره نمیتونه درک فوتبالی خیلی بالایی داشته باشه و مربی با دانشی نیست .

THe DARk NighT .98
01-06-2014, 16:31
شاید خط خوردن خلعتبری بخاطر اون عکسش با هومن خلعتبری باشه! :n29:

G.O.Batistuta
01-06-2014, 16:36
واکنش خلعتبری به خط خوردن اسمش از تیم ملی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گزارش بولتن نیوز، فهرست 24 نفره تیم ملی ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل پیش از ظهر امروز یکشنبه درحالی اعلام شد که نام محمدرضا خلعتبری در جمع 4 بازیکن خط خورده از لیست نهایی تیم ملی قرار داشت.
محمدرضا خلعتبری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد خط خوردنش از فهرست تیم ملی، گفت: واقعا نمی‌توانم در این شرایط صحبت کنم زیرا باورم نمی‌شود، خط خورده‌ام.

IRAN_KING
01-06-2014, 18:54
بازی سردار زیاد ندیدم ولی همون اوایل بازی با انگولا کم اورده بود بنظرم اماده نبود برای جام جهانی برای همین خط خورد !
ولی
خلعتبری حیف شد...

Dejagah
01-06-2014, 23:39
معلومه دیگه/ میخوایم بریم دفاع کنیم ببازیم برگردیم/ وسلام نامه تمام!! :n21:

Dejagah
01-06-2014, 23:42
حاج رضایی: حذف خلعتبری برایم غیر قابل باور است/ شرایط به کی روش دیکته شده است

کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه هیچ لیستی از تیم ملی همه را راضی نمی‌کند، گفت: خط خوردن دو بازیکن جوان و سوشا مکانی تا حدی قابل پیش بینی بود ولی حذف خلعتبری از فهرست نهایی تیم ملی برایم غیر قابل باور است.
امیر حاج رضایی در گفتگو یی درباره انتشار فهرست 24 نفره تیم ملی و خط خوردن محمدرضا خلعتبری، سوشا مکانی، سردار آزمون و مهدی شریفی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: همواره این مسئله وجود دارد که انتشار هیچ لیستی همه را راضی نمی‌کند. درباره فهرست نهایی تیم ملی هم می‌توان گفت که معقول و متعادل است ولی خط خوردن خلعتبری برای من غیر قابل باور است.

وی افزود: البته ما در اردوها و تمرینات تیم ملی نبوده‌ایم و نمی‌توانیم صرفا به خاطر دیدن چند بازی از تلویزیون قضاوت کنیم. ما از کم و کیف شرایط ملی پوشان خبر نداریم و به همین خاطر باید به رای کی‌روش احترام بگذاریم.

مربی سال‌های دور تیم ملی، در ادامه خاطرنشان کرد: از قبل مشخص بود که بین بازیکنان جوان تیم ملی یکی، دو نفر شانس همراهی در جام جهانی را نخواهند داشت. همچنین خط خوردن سوشا مکانی هم به خاطر بدشانسی در بازی فولاد با السد و همچنین محرومیت یک جلسه‌ای از سوی فیفا تا حدودی قابل پیش بینی بود ولی اتفاق تعجب بر انگیز حذف خلعتبری بود.

حاج رضایی همچنین در خصوص پیش بینی‌اش از عملکرد تیم ملی در جام جهانی با توجه به بازی‌های تدارکاتی در اردوی اتریش، تاکید کرد: محور تمرینات کی‌روش در اردوی آفریقا و اتریش بالا بردن آمادگی جسمانی بازیکنان بوده است تا ملی پوشان قدرت جنگیدن خود و تخریب افکار هجومی تیم حریف را بالا ببرد. در واقع وقتی شما زمان کافی در اختیار ندارید، این کوتاه ترین راه برای مقابله با حریفان است. با توجه به اینکه تیم ملی هم فرصت‌های زیادی را برای آماده سازی از دست داده بود، زمان و شرایط این راه آماده سازی را بر کی‌روش دیکته کرد.

کارشناس فوتبال ایران در پایان گفت: به هر حال مسابقات تدارکاتی تیم ملی در اردوی اتریش ملاک نیست. امیدواریم تیم ملی در جام جهانی نمایش قابل قبولی داشته باشد و لقمه گلوگیری برای حریفانش باشد.

Dejagah
01-06-2014, 23:50

البته به نظر توی این ترکیب 2 نفر اضافه هستن رحمتی و عقیلی خائن
که به جای رحمتی من علیرضا بیرانوند رو میپسندم و بجای عقیلی هم خدا رو شکر بازیکن زیاده!!

Mohammad Yek110
02-06-2014, 19:37

به نظر من اگه خط حمله رو فاکتور بگیریم ، خیلیم تیم خوبی نیس ...
البته نظر منه ( همونطور که خودتون نظر دیگرانو پرسیدین )

بردیا
03-06-2014, 19:32

به طور قطع کیسه گل میشدیم
میتونم بپرسم این تیم رو کی چیده؟
فکر میکنید ما بارسا هستیم که 3-3-4 بازی کنیم تازه اونم بدون هافبک دفاعی؟
الان خراب کردن بازی تیم حریف،محافظت از 4 نفر خط دفاعی وظیفه کی هستش دقیقا؟
تیم نباید حداقل یه گوش تخصصی توی خط دفاعش داشته باشه و 2تا دفاع وسط رو بزاره هر 2طرف؟توی سیستم 3-3-4 توانایی رفت و برگشت فول بک های تیم خیلی مهمه ولی فول بکای تیم پیشنهادی اصلا قادر به همچین کاری نیستن.
الان پلی میکر تیم قراره جباری باشه یا علی کریمی؟2تا بازیکن با خصوصیت کاملا مشابه قراره کنار هم بازی بکنن توی جام جهانی و قراره جواب هم بده؟جرارد و لمپارد به اون گندگی جواب ندادن کنار هم چه برسه به کریمی و جباری
استفاده از صادقیان و شریفی و کنار گذاشتن دژاگه و یا جهانبخش به عنوان گوش تهاجمی کاملا اشتباهه،مخصوصا بازی دادن به صادقیانی که هیچ کنترل خشمی نداره و توی جام جهانی همچین بازیکنایی دقیقا آنالیز میشن و روشون برنامه ریزی میشه تا بتونن از اخراجشون سود ببرن.
در نهایت هم گذاشتن آزمون بی تجربه به عنوان مهاجم نوک و عدم استفاده از قوچان نژاد یا حتی انصاری فرد،شاید بتونه چند تا صحنه تماشاگرا رو سر شوق بیاره ولی در نهایت میشه مثل رسول خطیبی که مهم ترین موقعیت عمرش رو توی بازی با پرتغال به خاطر کمبود تجربه بین المللی از دست داد.

در نهایت به نظر من این ترکیب شاید برای بازی فیفا منیجر یا فوتبال منیجر جالب باشه ولی توی دنیای واقعی و مخصوصا جام جهانی،موجب شکستگی غرور یه ملت میتونه بشه.

mmf66
03-06-2014, 19:53
ولی از وقتی این کی روش اومده نمیدونم چرا ایران نمیتونه گل بزنه حتی تیمهای ضعیف ولی دفاع ایران خوبه کلا این مربی فکر کنم خیلی دفاعی هست
دفعه بعد یه مربی برزیلی کارکشته بیارن بهتره یا ایتالیایی که خیلی تو فوتبال مخ دارن

EhsanCPU
03-06-2014, 20:16
به طور قطع کیسه گل میشدیم
میتونم بپرسم این تیم رو کی چیده؟
فکر میکنید ما بارسا هستیم که 3-3-4 بازی کنیم تازه اونم بدون هافبک دفاعی؟
الان خراب کردن بازی تیم حریف،محافظت از 4 نفر خط دفاعی وظیفه کی هستش دقیقا؟
تیم نباید حداقل یه گوش تخصصی توی خط دفاعش داشته باشه و 2تا دفاع وسط رو بزاره هر 2طرف؟توی سیستم 3-3-4 توانایی رفت و برگشت فول بک های تیم خیلی مهمه ولی فول بکای تیم پیشنهادی اصلا قادر به همچین کاری نیستن.
الان پلی میکر تیم قراره جباری باشه یا علی کریمی؟2تا بازیکن با خصوصیت کاملا مشابه قراره کنار هم بازی بکنن توی جام جهانی و قراره جواب هم بده؟جرارد و لمپارد به اون گندگی جواب ندادن کنار هم چه برسه به کریمی و جباری
استفاده از صادقیان و شریفی و کنار گذاشتن دژاگه و یا جهانبخش به عنوان گوش تهاجمی کاملا اشتباهه،مخصوصا بازی دادن به صادقیانی که هیچ کنترل خشمی نداره و توی جام جهانی همچین بازیکنایی دقیقا آنالیز میشن و روشون برنامه ریزی میشه تا بتونن از اخراجشون سود ببرن.
در نهایت هم گذاشتن آزمون بی تجربه به عنوان مهاجم نوک و عدم استفاده از قوچان نژاد یا حتی انصاری فرد،شاید بتونه چند تا صحنه تماشاگرا رو سر شوق بیاره ولی در نهایت میشه مثل رسول خطیبی که مهم ترین موقعیت عمرش رو توی بازی با پرتغال به خاطر کمبود تجربه بین المللی از دست داد.

در نهایت به نظر من این ترکیب شاید برای بازی فیفا منیجر یا فوتبال منیجر جالب باشه ولی توی دنیای واقعی و مخصوصا جام جهانی،موجب شکستگی غرور یه ملت میتونه بشه.

دوست عزیز
پست اصلی رو بخونین ...
این تیم، تیم به اصطلاح B ایران شامل خط خوردگان و دعوت نشدگان و ... هست و بالطبع دژاگه و جهانبخش نباید توی اون باشن ...
همگی این افرادی که در ترکیب هستن از دعوت به تیم ملی محروم شدن ...

بردیا
03-06-2014, 20:35
دوست عزیز
پست اصلی رو بخونین ...
این تیم، تیم به اصطلاح B ایران شامل خط خوردگان و دعوت نشدگان و ... هست و بالطبع دژاگه و جهانبخش نباید توی اون باشن ...
همگی این افرادی که در ترکیب هستن از دعوت به تیم ملی محروم شدن ...

والا اون پستی که من از شما دیدم فقط صرفا همچین ترکیبیو گذاشته و همچین توضیحیو نداشته
بعدشم خب همین خط خورده ها هم چینششون درست نیست اصلا،چرا مثلا امید ابراهیمی نباید باشه؟چرا شجاع خلیل زاد نباید باشه؟
در کل ترکیب خط خورده ها هم که باشه چیز مالی نیست به جز چند مورد که به عدد انگشتای دست نمیرسن

EhsanCPU
03-06-2014, 21:42
والا اون پستی که من از شما دیدم فقط صرفا همچین ترکیبیو گذاشته و همچین توضیحیو نداشته
بعدشم خب همین خط خورده ها هم چینششون درست نیست اصلا،چرا مثلا امید ابراهیمی نباید باشه؟چرا شجاع خلیل زاد نباید باشه؟
در کل ترکیب خط خورده ها هم که باشه چیز مالی نیست به جز چند مورد که به عدد انگشتای دست نمیرسن

اینم اصل پست:

امید ابراهیمی و شجاع و یه سری خوب های دعوت نشده هم ذخیره هستن...
در رابطه با چینش بازیکنان هم دارم میرم کلاس مربیگری A تازه روزهای اول برگزاری کلاسه هنوز به چینش ها نرسیدیم... :n02:

Ramin khuzestan
03-06-2014, 23:30
تا حالا تیمی بدون گل زده از جام جهانی حذف شده؟ امروز داشتم فکر میکردم اگر ایران با این سیستم دفاعی اینجوری حذف بشه چقدر آبرومون میره!

farshidmm
04-06-2014, 00:56
تا حالا تیمی بدون گل زده از جام جهانی حذف شده؟

بله
فرانسه در جام جهانی 2002

نادر1368
04-06-2014, 01:07
بله
فرانسه در جام جهانی 2002
كاش حداقل حذف ما هم باعث شگفتي ميشد:n02:

Spaniuly
04-06-2014, 20:59
ولی از وقتی این کی روش اومده نمیدونم چرا ایران نمیتونه گل بزنه حتی تیمهای ضعیف ولی دفاع ایران خوبه کلا این مربی فکر کنم خیلی دفاعی هست
دفعه بعد یه مربی برزیلی کارکشته بیارن بهتره یا ایتالیایی که خیلی تو فوتبال مخ دارن

نه عزیز قبل کیروش هم همین برنامه بود! بعد از خداحافظی علی دایی طلسم شد قضیه گل زنی ما... تا قبل اون ما چند تا گلزن درست و درمون داشتیم که همیشه یه کاری برامون می کردن علی دایی برای ما یا گل می زد یا پاس گل های مافوق طلایی می داد اصلا هم زیر سوال نمیره علی دایی! همه می گن دایی گلهاش به تیم ضعیف بوده سوال اینجاست تیم های دیگه آسیایی مگه با تیم های ضعیف بازی نکردن؟ پس چرا ماشنای گلزنی سایر تیم ها عملکردی مثل دایی نداشت؟ دائی یک فوتبالیست تمام عیار بود که تیم حریف رو به خاک می مالید... من آدم خرافاتی یا به اون صورت معنوی نیستم ولی باید بدونیم تا زمانی که اسطوره هامون رو به بدی یاد می کنیم وضعیتمون همینه... علت اینکه بازیکنان مثل علی دایی با تعصب و صلابت بازی نمی کنن و به خودشون زحمت نمی دن همینه... پیش خودشون می گن اندازه مسی هم باشن کافیه با یه لغزش عالم رو روی سرشون خراب کنن این ملت قدرنشناس ملتی که عادت شده براش که شخصیت های با ارزش رو تخریب کنه... فوتبال هم مثه خیلی چیزای دیگه ما توی جاده سرازیری هست و همه نظاره گر این امر دلخراشیم و کماکان منتظر یک ابر مرد!

amirarsalaan
05-06-2014, 12:35
دم آقای کی روش گرم
واقعن ایشون خیلی با شخصیت هستند و نشون میده که انسان بزرگ باید با شهامت باشه و پایبند به اصول فوتبالی