PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و سولات مربوط به W800i فقط در اینجا...

mehrdad.2008
30-08-2006, 14:28
کلوپ W800
__________________________________________________ ______

از آنجا که سوالات زیادی در مورد W800i در این انجمن مطرح می شه
برای جلوگیری از ایجاد تا پیک تکراری وسهولت جستجو در مباحث مربوط به این گوشی این تاپیک رو ایجاد کردم
امیدوارم مفید واقع بشه.......

:)

M E T A L
30-08-2006, 15:05
سلام دوستان من و 800 دارم چند روز پيشا فكتوري ريسيتش كردم بازيا و دمو تور و اون ساعت جهاني تریدیش پرید
اگه کسی میتونه اونارو برام بزاره تا دانلودشون کنم
اگه سایت تخصصی دانلود مجانی بازی و برنامه م برا و 800 دارین معرفی کنید ممنون میشم.
در ضمن مهرداد جون ازت تشکر می کنم خیلی کار باحالی انجام دادی.

mehrdad.2008
30-08-2006, 16:34
فایل های اصلی W800

فایلهای صوتی
Sounds ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویدئو ها
Video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تم ها
Themes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بازی ها
Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
__________________________________________________ ___

سایت تخصصی W800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])i

R@R#M@N
30-08-2006, 16:43
عزيز يه تاپيك زده شده كه همه سوالات اونجا جواب داده ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (براي جلوگيري از ايجاد تاپيك هاي الكي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
تو امضام نگاه كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrdad.2008
30-08-2006, 16:54
سو تفاهم نشه اگه تفکیک بشه بحث گوشی های مختلف فکر می کنم بهتر باشه چون هر کسی دنبال یه گوشی خاص هست
توی کلوپ گوش ها ما قسمت سونی اریکسون داشتیم و ایجاد یه تاپیک برای طرح همه سولات به نظر باز هم مشابه خود انجمن اصلی........
با تشکر از همه دوستان

M E T A L
31-08-2006, 10:49
مهرداد عزيز دست درد نكنه عالي بود

M I S H A
31-08-2006, 11:26
سو تفاهم نشه اگه تفکیک بشه بحث گوشی های مختلف فکر می کنم بهتر باشه چون هر کسی دنبال یه گوشی خاص هست
توی کلوپ گوش ها ما قسمت سونی اریکسون داشتیم و ایجاد یه تاپیک برای طرح همه سولات به نظر باز هم مشابه خود انجمن اصلی........
با تشکر از همه دوستان

منم دقیقا با صحبت آقا مهرداد موافقم،باید بحص ها تقکیک بشه تا کسانیکه می خوان استفاده کنن بدونن دقیقا باید کجا برن و از سردرگمی جلوگیری بشه.در ضمن اینجا خیلی باحاله.یه نکته این آقا که اومدن گقتن برید به تاپیک حل مشکلات و نمی دونم چی چی...در تاپیک کلوپ 810 هم چنین پستی زدن؟

e_mohsen83
31-08-2006, 12:20
پست بالا تایید می شود...

alifire
31-08-2006, 12:24
بابا حرف بچه منطقیه اگه قرار باشه همه ی مشکلات تو یه تاپیک مطرح بشه دیگه تاپیکی به غیر از اون یکی نمومونه همون کلوپ ها بهتره

mehrdad.2008
31-08-2006, 14:14
از حمایتتون متشکرم ..........

mehrdad.2008
31-08-2006, 15:01
باز هم اگه سوالی در مورد قیمت لوازم جانبی W800 دارید تو همینجا مطرح کنید سعی می کنم جوابتون رو بدم!!!
:cool: :cool: :cool:

EMPERATOUR
31-08-2006, 15:57
بچه ها من از گیم های k750 خوشم اومده میخام رو w800 بریزم
فایلاشو دارید؟

metal_militia
31-08-2006, 16:11
اره دارم
فقط سرعت وحشتناک اینترنت من اجازه اپلود نمیده!!!!!11

M E T A L
31-08-2006, 19:48
به نظر من حالا كه اينجا كلوپ و800 شده هركي برنامه يا بازي براي و800 داره همينجا معرفي كنه

Mehdi_Full
31-08-2006, 19:58
منم دقیقا با صحبت آقا مهرداد موافقم،باید بحص ها تقکیک بشه تا کسانیکه می خوان استفاده کنن بدونن دقیقا باید کجا برن و از سردرگمی جلوگیری بشه.در ضمن اینجا خیلی باحاله.یه نکته این آقا که اومدن گقتن برید به تاپیک حل مشکلات و نمی دونم چی چی...در تاپیک کلوپ 810 هم چنین پستی زدن؟
آقا يا خانم s2005
بايد خدمتتون عرض كنم كه مگه قراره چند هزار تا سوال در مورد دبليو 800 پرسيده بشه كه ميفرماييد بايد بحثها تفكيك بشه اگه قرار باشه براي هر گوشي يه تاپيك جداگانه باشه كه ديگه يه 2-3 صفحه اي رو بايد اختصاص بديم به اونا و اينكه بحثها بيشتر در مورد كا750 - دبليو 550 - 800 - 810 هستش كه ميشه 4 تا گوشي كه ميتونيم تو يه تاپيك بهشون بپردازيم , در ضمن در مورد سردرگمي كه گفتين بايد بگم كه جستجو (Search) رو براي همين گذاشتن كه در مورد موضوعي كه ميخواي مطلب بگيري ازش استفاده كني اون آقايي كه اومدن و گفتن هم يكي از بچه هاي خوب انجمن سوني هستن كه تقريبا نه برابر شما پست دارن و تجربشون از شما و از خود من هم بيشتره
پس خواهش ميكنم كه نوع برخوردتون رو يه كمي نسبت به افراد با تجربه همه انجمنها تغيير بدين تا مشكلي بوجود نياد در ضمن منم تكرار ميكنم كه موضوعات و مشكلاتتون رو بخاطر شلوغ نشدن انجمن تو تاپيك زير ادامه بدين . خيلي ممنونم :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
31-08-2006, 20:07
در ضمن يه نگاه هم به نظر همكار انجمن تو پست 50 همون تاپيك بيندازيد مبني بر اينكه دوستان مشكلات خودشون رو توي همين تاپيك مطرح كنن

mehrdad.2008
31-08-2006, 22:09
خوب فقط باید برای گوشی های مهم تاپیک زد.
با تشکر ازMehdi_MaX

mehrdad.2008
31-08-2006, 22:39
با نصب این نرم افزار می تونید بوسیله هدست بلوتوث mp3 گوش کنید
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:headphone

mehrdad.2008
31-08-2006, 22:48
این نرم افزار رو از تاپیک نرم افزار های کاربردی گرفتم
نقشه تهران که تو نوکیا نصب می کنن
با تشکر از sezar & sanaz
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebinem173
31-08-2006, 22:58
اقا من یه سوال دارم این کابل دومش که به ضبط وصل میشه چنده؟ و آیا به ضبط ماشین هم وصل میشه؟

mehrdad.2008
31-08-2006, 23:08
کابل دوم قیمتش 7000 تومان هست
فقط به ضبط معمولی واستریو وصل میشه
همون کار فیش 2به 1 رو میکنه

M E T A L
31-08-2006, 23:19
نمیشه با نوار مغناطیسی که mp3 player رو به ضبط ماشین وصل میکنه برای اتصال و800 به ماشین استفاده کرد؟

M E T A L
31-08-2006, 23:25
این نرم افزار رو از تاپیک نرم افزار های کاربردی گرفتم
نقشه تهران که تو نوکیا نصب می کنن
با تشکر از sezar & sanaz

در ضمن دوست عزیز این نقشه که معرفی کردی مجانی نیست
اگه مجانیه لطفا توضیح بده چطوری باید دانلودش کنم

mehrdad.2008
31-08-2006, 23:28
میشه !!!!!
ولی ضبط هایی که AUX دارن به را حتی وصل می شه -همون ورودی 3.5mm هدفون هست
اکثر ضبط های سونی و جی وی سی این امکان رو دارن

metal_militia
31-08-2006, 23:30
نمیشه با نوار مغناطیسی که mp3 player رو به ضبط ماشین وصل میکنه برای اتصال و800 به ماشین استفاده کرد؟

میشه به اون جای که هدفونتو میزنی به پایش

جاش ورودی نواررو فرو کن بهش

ایشالا متوجه شده باشی

mehrdad.2008
31-08-2006, 23:48
مثل اینکه به علت شکایت از تیم کرکر نقشه تمام لینکا حذف شده
خودم فردا آپلود می کنم تا استفتده کنید...........

M E T A L
01-09-2006, 18:42
میشه به اون جای که هدفونتو میزنی به پایش

جاش ورودی نواررو فرو کن بهش

ایشالا متوجه شده باشی

مرسي دوست عزيز متوجه شدم ولي ميگم يدفه گوشي نسوزه
اين روش مطمئن هست كسي تست كرده؟

metal_militia
01-09-2006, 23:28
اره من دوستم که پزو داره!!!!!!!!منظورم پجو!!!!!!!اه همون 405 خودمون

اره خودش یه ام پی تری پلیر وصل میکنه!!!!

وقتی هم که من هستم من ک750 خودمو میزنم(البته بگم ک750 رو بهش پایه خوروندو ها)

اصلا خراب نمیشه!!

mehrdad.2008
01-09-2006, 23:31
لینک نقشه رو آپدیت کردم می تونید تز اینجا یا همون لینک دانلود کنید:

mehrdad.2008
02-09-2006, 21:45
این مشخصات تمام فریم وایر ها ی تولید شده برای W800با جزئیات آن است
__________________________________________________ ___________

R1CA021
- Released by DaVinci Team around 19/05/06.
- Released on SEUS for the K750 on 22/05/06.
- Increased Camera software version. Photo and Video quality, however, do not appear to have changed noticably.
- FIX: The Animated menu items bug for Themes is mostly resolved. After applying a theme with an animated menu, we still need to go to the Settings or Calls menu to start the animation, but it will not disappear again after this.
- JBenchmark 3D LQ: 206
- JBenchmark 3D HQ: 125
- JBenchmark 2: 333
- JBenchmark 1: 3934
- Software versions:
LCD 0
Camera 5.3

R1BD001
- Released for Polish operator PLUS for K750 and W800 on 6/4/06
- Available on Wotan server and DaVinci from around 20/5/06
- Beta firmware
- Software versions:
LCD 0
Camera 4.5

R1BC002
- Released on SEUS for the K750 on 9/3/06.
- Released on SEUS for the W800 on 18/3/06
- Free memory is now listed in MB instead of KB.
- Photos are now taken as soon as the shutter sound is heard.
- Slight increase in speaker and headphone volume.
- Slight increase in phone responsiveness.
- Prevent IMEI changes through third party tools.
- FIX: Background noise during lower volume calls ('hissing bug') now fixed.
- FIX: All USB transfer issues now fixed.
- FIX: Increased stability in PhotoDJ and VideoDJ applcations.
- BUG: m4a tags are not read with this firmware.
- JBenchmark 3D LQ: 202
- JBenchmark 3D HQ: 126
- JBenchmark 2: 340
- JBenchmark 1: 3889
- Software versions:
LCD 0
Camera 4.5

R1BA013
- Released by Cruiser Team on 24/02/06.
- Add new profile in Settings / Connectivity / Device mgmt., possibly to enable phone-based firmware updates.

R1AA008
- Released on SEUS for the W800 around 2/12/05.
- Released on SEUS for the K750 around 9/12/05.
- Fixes MS Duo file transfer issues from the PC to the phone over the supplied USB cable.
- Rotating and zooming into pictures displays an egg timer whilst processing.
- Menu navigation (particularly when displaying thumbnail images) feels faster.
- External speaker sound level increased
- Headphone sound level increased (by approximately 1 bar)
- Reduction of noise when playing low volume MP3s
- Center Weighted Average metering used instead of standard Average metering to improve photos in lower level lighting conditions.
- Further Contrast / Gamma modifications have been made to the display to improve screen image quality.
- BUG: Increased background noise during phone calls when the volume level is set to a low level.
- BUG: Some users are reporting occasional "incorrect parameter" error messages when transferring files from the phone to the PC. For some users, moving the USB cable to another USB port seems to fix the issue.
- BUG: Minor theme issue. With some themes, e.g. Eternal, the highlight can disappear when you scroll up to the Sony Ericsson link in the Themes menu and select Info.
- JBenchmark 3D LQ: 201
- JBenchmark 3D HQ: 122
- JBenchmark 2: 330
- JBenchmark 1: 3814
- Software versions:
LCD 0
Camera 4.5

R1NA005
- Released on SEUS for the W800 on 15/10/05.
- Improved battery life over R1N035.
- Fixes for low-tonal audio issues.
- Fixes for Bluetooth audio issues.
- BUG: MS Duo bug still present with this firmware. See the R1N035 entry for possible fixes.

R1N035
- Released on SEUS for the K750 on 12/9/05.
- Released on SEUS for the W800 on 7/10/05.
- Video bitrate improvements over R1L (as good as R1A044)
- Improvements to photo quality (less noise in dark photos, improved viewfinder refresh rate).
- Bluetooth stability improvements.
- Bluetooth security fixes - no longer asks for file confirmations with paired devices.
- Contrast / Gamma modifications have been made to the display for a better overall picture.
- Improved reception (the signal strength indicator tends to be higher than in previous firmwares).
- Increased MP3 volume.
- Backlight doesn't come on again to show time after phone locks.
- Popup menu icon in the WAP browser has been modified.
- Fixed "More" menu when adding addresses to an email message.
- Problem: Battery usage increased by around 20% following the improvements made to reception.
- PROBLEM: Zoom functionality does not work for images greater than 1632 pixels wide and/or 1224 pixels tall.
- BUG: (Fixed in the current revision B?) With some phones Java applications can no longer turn on Bluetooth (i.e. the message "Failed to complete this enquiry" appears rather than the question "Allow application to create server bluetooth connection?")
- BUG: Some phones experience MS Duo corruption after the firmware update. This seems to occur after transferring files over the supplied USB cable. Symptoms include erratic behaviour of the Media Player and problems with the file system such as corrupted or deleted files. Potential fixes are as follows:
- DUO FIX: Do not use the supplied USB cable to transfer files - use a USB memory card reader instead.
- DUO FIX: In Device Manager / Disk Drives select Properties on the Sony Eri Memory Stick and then "Optimize for Performance" on the Policies tab. You will now have to use the "Safely Remove Hardware" in the taskbar before unplugging the phone.
- DUO FIX: Format the memory stick in the phone and then perform a Master Reset / Reset All. Note that this will erase all settings - perform a full backup beforehand. This should be used as a last resort and does not necessarily fix the problem.
- JBenchmark 3D LQ - approx 204
- JBenchmark 3D HQ - approx 123
- Software versions:
LCD 0
Camera 4.5

R1N005
- Released by SETool on 30/6/05
- Test firmware for K750.
- Known bugs with this firmware

R1L002
- Released by DaVinci for the K750 on 22/6/05
- Released on SEUS for the K750 30/6/05
- Release firmware for the W800.
- Fixes the O2 GPRS issue introduced in R1J
- Video recording quality as R1J (i.e. inferior to firmwares previous to R1J)
- JBenchmark 1: 3880
- JBenchmark 2: 335
- JBenchmark 3D LQ - approx 201
- JBenchmark 3D HQ - approx 121
- Software versions:
LCD 0
Camera 4.4

R1K001
- W800 brown (pre-release) firmware

R1J002
- Released on SEUS 13/6/05
- Standby crash fixed / improved.
- Increased call and Media Player volume.
- Games menu operates much more smoothly.
- Smoother video playback
- General UI performance improvements
- Improvements and bug fixes to Bluetooth headset support.
- The auto focus beep sound has been changed.
- Saving a photo to the Memory Stick is now quicker.
- New MP3 folder on Memory stick
- Fixed the month names in the calendar for various european languages.
- Camera sounds are muted when in silent mode in some firmware locales (EU_1 , but not EU_3).
- Minimised Media Player icon changed.
- SMS 'to' text now black (previously white).
- A "Fully Charged" message is now displayed on screen when the phone has finished charging.
* PROBLEM: GPRS comms has been broken on many O2 phones and some phones from other service providers.
* PROBLEM: Video recording quality (bitrate) has been reduced.
- JBenchmark 1 - approx 3908
- JBenchmark 2 - approx 344
- JBenchmark 3D LQ - approx 205
- JBenchmark 3D HQ - approx 114
- Software versions:
LCD 0
Camera 4.4

R1C004
- Vodafone specific (K750 only)
- Released around 3/6/05
- No reported changes from R1A044
- As is the case with the K700, Vodaphone's R1C004 supports DRMed MP3s only.
- Software versions:
LCD 0
Camera 3.8

R1A044
- First release (K750 only)
- JBenchmark 1 - approx 3894
- JBenchmark 2 - approx 334
- JBenchmark 3D LQ - approx 131
- JBenchmark 3D HQ - approx 89
- Software versions:
LCD 0
Camera 3.8
__________________________________________________ ___________
:wub: :santa: :rolleye:

M E T A L
08-09-2006, 11:11
سلام دوستان اگه كسي منشي براي و800 داره لطف كنه برام بزاره
ممنونم

Mehdi_Full
08-09-2006, 11:32
سلام دوستان اگه كسي منشي براي و800 داره لطف كنه برام بزاره
ممنونم
بهداد جان منشي براي هيچ مدل از گوشيهاي سوني اريكسون فعلا موجود نيست :)

mehrdad.2008
09-09-2006, 12:26
همچین نرم افزاری برای گوشیهای جاوا هنوز نیومده!!!!

M E T A L
09-09-2006, 14:45
مرسي دوستان

azaditafakor
17-01-2007, 02:46
ببخشید این دبلیو 800 رو چند قیمت دارید ؟ چینی ؟ مالزی؟

arashnoos
17-01-2007, 20:50
age az man beprsin migam bi gooshi moondan kheyli behtar az w800 kharidane chon be hich dardi nemikhore mozakhrafe

arashnoos
17-01-2007, 20:52
rasti hala kasi midoone vaghti gooshi khod bekhod khaamoosh mishe che margeshe??

azaditafakor
18-01-2007, 10:31
rasti hala kasi midoone vaghti gooshi khod bekhod khaamoosh mishe che margeshe??

شما تایپیک داده بودید و این موضوع رو مطرح کرده بودید چرا اونو تکرار میکنید یه سر بزنید به همونجا دوباره بحث خواهیم کرد و گوشی دبلیو 800 گوشی بسیار خوبیه و چون شما باهاش مشکل دارید و معلوم نیست چه بلایی سرش آوردید ازش بد نگید

M E T A L
18-01-2007, 10:47
شما تایپیک داده بودید و این موضوع رو مطرح کرده بودید چرا اونو تکرار میکنید یه سر بزنید به همونجا دوباره بحث خواهیم کرد و گوشی دبلیو 800 گوشی بسیار خوبیه و چون شما باهاش مشکل دارید و معلوم نیست چه بلایی سرش آوردید ازش بد نگید

منم تایید میکنم.

nakhordemast
18-01-2007, 16:13
بهداد جان منشي براي هيچ مدل از گوشيهاي سوني اريكسون فعلا موجود نيست :)

میتونید به جای منشی از خدمات voic mailمخابرات استفاده کنی . خیلی باحاله . هزینه راه اندازیش هم دو هزار تومن بیشتر نیست
من دارم فقط مشکلش اینه که بعضی وقتها سیستمشون درست کار نمیکنه و میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نیست . اگر کسی داره مال شما هم اینجوریه؟؟؟

M E T A L
18-01-2007, 16:23
میتونید به جای منشی از خدمات voic mailمخابرات استفاده کنی . خیلی باحاله . هزینه راه اندازیش هم دو هزار تومن بیشتر نیست
من دارم فقط مشکلش اینه که بعضی وقتها سیستمشون درست کار نمیکنه و میگه شماره مورد نظر در شبکه موجود نیست . اگر کسی داره مال شما هم اینجوریه؟؟؟

میشه بیشتر در موردش توضیح بدی؟

nakhordemast
22-01-2007, 22:03
میشه بیشتر در موردش توضیح بدی؟

سرویس Vms یا صندوق پستی صوتی بخش توسعه یافته سرویس هایی است که از سرویسsms یا پیام کوتاه استفاده می کنند . این سرویس حکم منشی تلفنی را دارد با این تفاوت که اگر گوشی های منشی دار خاموش باشند امکان استفاده از منشی وجود ندارد اما سیستم Vms در صورت خاموش بودن گوشی هم قابل استفاده است .

فرد متقاضی با مراجعه به دفاتر خدمات امور مشترکان و پرداخت 2 هزار تومان به عنوان هزینه آبونمان اولیه ،درخواست داده وشماره ای برای وی دایر می شود به طوری که شماره صندوق پستی صوتی ،همان شماره تلفن همراه فرد متقاضی خواهد بود. برای استفاده از این سیستم ابتدا با عملیات انتقال خط یا دایورت کردن بر روی شماره 09912 انجام شود، در حالت در دسترس نبودن مشترک یا حالتی که گوشی خاموش است ،تحت پوشش شبکه نیست و یا در حالت اشغال بودن فرد می تواند تلفن همراه خود را روی شماره 09912 دایورت کند .همچنین Vms با دایورت کردن هم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد .شخص شماره گیرنده پس از پیغام گذاشتن کلید مربع و برای ذخیره شدن آن کلید شماره 2را فشار می دهد.

پس از دریافت پیام به صورت اتو ماتیک به صاحب صندوق هشدارداده شده وشماره صندوق صوتی که همان شماره تلفن همراه فرد است به وی اطلاع دا ده می شود همچنین یک پیام کوتاه مبنی بر اینکه پیغام صوتی دارد برای وی ارسال می شود .

با گرفتن شماره 09912 اگر صندوق دایر شده باشد سیستم به طور اتوماتیک شماره را می شناسد و بدین ترتیب اگر فرد تنظیمات اولیه را به درستی انجام داده باشد با فشار کلید 3 به پیام ها گوش داده و با کلید 7 نسبت به پاک کردن آنهااقدام می کند .اگر پیام پاک نشوند صندوق لبریز شده و دیگر امکان گذا شتن پیغام به وجود نمی آید در نتیجه برای دسترسی به پیام های بعدی ، بهتر است سیستم خالی از پیام بماند . همچنین ممکن است اولین بار از دارنده صندوق صوتی برای ورود ، رمز عبور خواسته شود ، در این صورت فرد باید عدد 123456 را وارد کند که البته از برخی ها هم رمز عبوردرخواست نمی شود .

گذاشتن پیغام در سرویس Vmsشارژ اضافی برای تلفن کننده نداشته و هزینه آن مانند تماس با تلفن همراه است . همان طور که دایورت کردن در شرایط عادی شارژ به همراه دارد صاحب صندوق پستی هم ممکن است مانند دایورت کردن عادی هزینه ای ناچیز شارژ داشته باشد ،یعنی صاحب صندوق صوتی یک شارژ برای اتصال به سیستم داشته و مبلغی به خاطر دایورت کردن باید بپردازد. یکی دیگراز قابلیت های صندوق پستی صوتی این است که میتواند از طریق آن پیام مورد نظر خود را به صندوق داده و به آن بگوید که پیام در تاریخ و ساعت مشخص به شماره مورد نظر ارسال شود.

گفتنی ست ،مشترک Vmsبرای شارژباید مبلغ دو هزار تومان (آبونمان) بپردازد و کلیه ارتباطات او با صندوق پستی صوتی اش به صورت شارژ معمولی یک مشترک تلفن همراه است.(هزینه ارسال پیغام و شنیدن پیغام متناظر با هزینه مکالمه می باشد)

siavash_ro
06-02-2007, 01:17
سلام دوستان عزیز: من مشکلی با گوشی W800 داشتم تعداد sms هایی که در گوشی ذخیره میشه معدود است و نمی دونم چیکار کنم که بتونم تعداد نامحدود یا لاقل تعداد زیادی sms را تو گوشیم ذخیره کنم اگر کسی روشی یا نرم افزاری در این خصوص داشته باشه ممنون میشوم به من هم کمک کنید

mr_aliagha
09-02-2007, 23:26
سلام به همگی.
از اونجایی که من با w800 خیلی حال می کردم و متاسفانه فعلاٌ خیلی کمیب شده. یکی بهم پیشنهاد داد که k750 بگیرم و بکنمش w800 . منم همین کار رو کردم حالا یه مشکلی برام پیش امده. اما اول بگین که آیا شما ها با آنتن دهی w800 مشکلی داشتین تا حالا یا نه؟
مشکلم اینه که رفته بودیم یه جا که 2 تا از اقوام k750 داشتن و یکی شون w800 . منم که فعلا ٌ قاب w800 رو انداختم رو k750 و هنوز نزم افزاری تبدیلش نکردم. حالا مسئله که پیش امده اینه که اون 2 تا k750 فول آنتن می داد اما w800 و k750 من که قاب w800 انداختم روش اصلاٌ آنتن نمی داد. حالا این مربوط می شه به قاب w800 یا اینکه مسئله چیز دیگست؟ از اصل بودن k750 خودم تقریباً مطمئن هستم . لطفا راهنماییم کنین.
ممنون.

Hamid110
09-02-2007, 23:35
سلام به همگی.
از اونجایی که من با w800 خیلی حال می کردم و متاسفانه فعلاٌ خیلی کمیب شده. یکی بهم پیشنهاد داد که k750 بگیرم و بکنمش w800 . منم همین کار رو کردم حالا یه مشکلی برام پیش امده. اما اول بگین که آیا شما ها با آنتن دهی w800 مشکلی داشتین تا حالا یا نه؟
مشکلم اینه که رفته بودیم یه جا که 2 تا از اقوام k750 داشتن و یکی شون w800 . منم که فعلا ٌ قاب w800 رو انداختم رو k750 و هنوز نزم افزاری تبدیلش نکردم. حالا مسئله که پیش امده اینه که اون 2 تا k750 فول آنتن می داد اما w800 و k750 من که قاب w800 انداختم روش اصلاٌ آنتن نمی داد. حالا این مربوط می شه به قاب w800 یا اینکه مسئله چیز دیگست؟ از اصل بودن k750 خودم تقریباً مطمئن هستم . لطفا راهنماییم کنین.
ممنون.
سلام . .

دوست گرامی . . این مسئله ربطی به تعویض قاب گوشی نداره . .

از اینجور مشکلات . . در بعضی مواقع پیش میاد . .

نمیدونم . . شاید برای تنضیمات جستجوی دستی یا اتوماتیک شبکه توسط شما باشه . .

موفق باشید . .

nkhdiscovery
04-06-2007, 08:24
سلام دوستان یه سوال دارم تو یه تاپیک جدا هم مطرح کردم جواب درست نگرفتم.

چه جور میشه یه عبارت رو کپی کرد؟ (مثل z530 که خودش کپی و پیست داره یا مثل کار دکمه قلم در نوکیا.)منظورم خود متن مثلا یه جمله رو از داخل یه note کپی کنم توی مسیج... با دکمه ولوم+ یا- و>یا< میشه سلکت (های لایت کرد) اما کپی؟؟؟؟

nkhdiscovery
11-06-2007, 16:25
چرا هیچ کس تو این تاپیک نیست! میخواستم ببینم این درایور ها ی صدا و دوربین که میریزند برای w800 چه جوری نصب میشه ؟cid گوشی مهمه؟؟ آخه همه جا حرف w810 & k750 هست خبری از w800 نیست. فرقی داره؟ گوشی اصلیه cid رو هم نمیدونم چه جوری بدست بیارم این داوینچی رو پیدا نکردم.اگه میشه راهنمایی کنید ودر ضمن با far باید کار کنم یا ++xs ؟

nkhdiscovery
14-06-2007, 15:01
ببینم یعنی هیچکی تو سایت دبلیو800 نداره که این تاپیک اینقدر سوت و کوره؟ تو تاپیک های دیگه هم که نمیشه ....( بیرونت میکنن!!!!)