PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جای خالی تیم ها!

banii
31-05-2014, 01:36
جای چه تیمی رو در بین 32 تیم حاضر خالی میبینید ؟ و فکر میکنید شایستگی حضور در این جام رو داشته ؟

banii
31-05-2014, 02:04
تیم سالهای نه چندان دور جمهوری چک با حضور ستاره هایی از جمله پاول ندود:n12: ، یان کولر و میلان باروش و سیونکو و پیتر چک که هنوزم هست و بعد از بوفون اونو بهترین گلر میدونم... برای من نوعی حس نوستالوژی داره .
دانمارک که کلا کشور مورد علاقه ی منه و تیم ملی فوتبال خوبی هم داره
سوئد که واقعا شایستگی حضور رو داشت و فقط در تقابل زلاتان و رونالدو این رونالدو بود که چیره شد ...
تیمهای اکراین و رومانی رو نیز دوست میدارم .
ترکیه حماسی ترین تیم دنیاست و تعصبی که بازیکناش به کشورشون دارند توی هیچ تیم دیگه ای دیده نمیشه مثل اون ... زمانی در یورو 2008 همراه با روسیه خاطره های زیبایی رو برای من رقم زدند ...
اسکاتلند تیم پیشینه دار و با اصالتی هستش و دوست دارم باز هم تیم قدرتمندی رو راهی تورنمت های معتبر بکنه ...
مونته نگرو واقعا تیم خوبی داره ... ایتالیا به زحمت این تیمو برد توی مقدماتی... توی بازی دوستانه اخیرشون با ایران خوب بودند (ایران هم اون بازی نسبت به سایر بازیهاش بهتر بود) ، فکر میکنم این تیم در آینده ای نزدیک جای پیشرفت زیادی داشته باشه
ازبکستان واقعا میتونست یکی از نمایندگان آسیا باشه و توی آسیا حرفهای زیادی برای گفتن داره این تیم ....
دو تیم کانادا و اسراییل هم تیمهای نسبتا" ضعیفی هستند (البته اسراییل چون باید با تیمهای اروپایی رقابت کنه وگرنه در قیاس با خیلی تیمای حاضر در جام سرتره) اما بخاطر علاقه ی بسیار به این دو کشور بهشون رای میدم .

Soroush HD
31-05-2014, 06:28
بدون شک ترکیه و سوئد شایسته ترین تیم هایی هستن که از بین اینها میتونست در جام جهانی باشه...

M . Sayid
31-05-2014, 10:22
این لیست فقط سوگیری داره و علایق استارتر تاپیک رو می رسونه !!

آذربایجان !! ارمنستان !! فنلاند !! کانادا !! کوبا !! اسرائیل !! پرو !! گرجستان !! ولز !!

هر تیمی که فوقش 2 تا بازیکن خوب داشته باشه حقش نیست بیاد جام جهانی !!

jr07
31-05-2014, 10:30
سوئد و ترکیه

اسرائیلم بد نبود تو مقدماتی ولی حقشم نبود بیاد بالا

banii
31-05-2014, 11:42
این لیست فقط سوگیری داره و علایق استارتر تاپیک رو می رسونه !!

آذربایجان !! ارمنستان !! فنلاند !! کانادا !! کوبا !! اسرائیل !! پرو !! گرجستان !! ولز !!

هر تیمی که فوقش 2 تا بازیکن خوب داشته باشه حقش نیست بیاد جام جهانی !!
وقتیکه میشه 30 تا گزینه رو توی نظرسنجی آورد چرا باید گزینه ها رو کمتر میکردم ؟
میبینید که افراد دیگه ای هم به جز من به اینهایی که شما گفتید رای دادند ...

ضمنا فکر میکنم فنلاند و پرو و ولز (و حتی آذربایجان) حد اقل پتانسیل لازمو دارند که بتونند به جام بیاند (چه بسا اگر اینها هم همچون بوسنی و یونان توی گروههای آسونی بودند الان شاید توی جام بودند !! ) و شما نباید اینها رو توی لیستتون میاوردید ...

M . Sayid
31-05-2014, 12:18
فنلاند از یاری لیتمانن به این طرف بازیکن قابل توجهی نداشته ، هر چند که تا 2010 فک می کنم بازی کرد ولی چند سال آخر هم جالب نبود بازیش !

پرو فقط 2 تا مهاجم پا به سن گذاشته داره : گوئررو - پیزارو !!

ولز رمزی و بیل رو داره !

ارمنستان یه میختاریان داره + یه مهاجم خوب تو لیگ روسیه ! که آذربایجان همونم نداره !

پتانسیل لازم رو تیم هایی مثل سوئد و دانمارک و ترکیه داشتن که نشد صعود کنن !

OSEN
31-05-2014, 12:27
من سوئد و چک و ترکیه رو انتخاب کردم.
نمیدونم جواد خیابانی جام جهانیِ بدونِ آردا توران رو چطور میخواد بگذرونه با اون همه علاقه ای که توی فینال CL بش نشون داد!.

banii
31-05-2014, 13:46
نگاهی به چند گروه متفاوت مقدماتی اروپا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

banii
31-05-2014, 13:52
ارمنستان توی گروه به اون سختی 13 امتیاز گرفته که اصلا کم نیست به نظر من .

SORAR
31-05-2014, 14:00
وقتیکه میشه 30 تا گزینه رو توی نظرسنجی آورد چرا باید گزینه ها رو کمتر میکردم ؟
میبینید که افراد دیگه ای هم به جز من به اینهایی که شما گفتید رای دادند ...

ضمنا فکر میکنم فنلاند و پرو و ولز (و حتی آذربایجان) حد اقل پتانسیل لازمو دارند که بتونند به جام بیاند (چه بسا اگر اینها هم همچون بوسنی و یونان توی گروههای آسونی بودند الان شاید توی جام بودند !! ) و شما نباید اینها رو توی لیستتون میاوردید ...
حالا که میتونستید 30 تیم بنویسید چرا تیم های مثل: ازبکستان. پاراگوئهو.... رو نیاوردین؟تا اینکه تیم هایی مثل ایسلند . جاما
ئیکا و .... رو بیارید.

banii
31-05-2014, 14:07
حالا که میتونستید 30 تیم بنویسید چرا تیم های مثل: ازبکستان. پاراگوئهو.... رو نیاوردین؟تا اینکه تیم هایی مثل ایسلند . جاما
ئیکا و .... رو بیارید.

اگه خوب توجه کنید میبینید که ازبکستان توی گزینه ها هست ، خودم بهش رای دادم و توی پست دوم هم گفتم که تیم شایسته ای برای حضور در جام بوده .

پاراگوئه کمی قابل توجیه بنظر میرسه ! (با در نظر گرفتن تعداد حضورهاش در سایر ادوارم جام جهانی نه با معیار دیگه ای...)

SORAR
31-05-2014, 14:10
اگه خوب توجه کنید میبینید که ازبکستان توی گزینه ها هست ، خودم بهش رای دادم و توی پست دوم هم گفتم که تیم شایسته ای برای حضور در جام بوده .

پاراگوئه کمی قابل توجیه بنظر میرسه ! (با در نظر گرفتن تعداد حضورهای اخیرش در سایر ادوارم جام جهانی نه با معیار دیگه ای...)
ازبکستانو دیدم.
پاراگو
ئه دوره قببل نزدیک بود اسپانیا رو حدف کنه ولی نشد ودر کل تیم خوبی هست.

farshidmm
31-05-2014, 14:12
جالبه تیم هایی که تو نظرسنجی هستن اکثرا اروپایی هستن و به هر کدوم نگاه می کنی از بیشتر آسیایی ها بهترن
اروپا با اینکه 15 نماینده در جام جهانی داره با این حال تیم های خوب زیادی این وسط می مونن که بازم نمی تونن به جام جهانی راه پیدا کنن
به نظرم اگر سهمیه اروپا رو در جام جهانی به 20 تا افزایش بدن و سهمیه آسیا و آفریقا رو کم کنن سطح جام جهانی میاد بالاتر

banii
31-05-2014, 14:17
جالبه تیم هایی که تو نظرسنجی هستن اکثرا اروپایی هستن و به هر کدوم نگاه می کنی از بیشتر آسیایی ها بهترن
اروپا با اینکه 15 نماینده در جام جهانی داره با این حال تیم های خوب زیادی این وسط می مونن که بازم نمی تونن به جام جهانی راه پیدا کنن
به نظرم اگر سهمیه اروپا رو در جام جهانی به 20 تا افزایش بدن و سهمیه آسیا و آفریقا رو کم کنن سطح جام جهانی میاد بالاتر
برای آسیا 3 و با در نظرگرفتن حذفی 4 سهمیه اگه باشه مناسب بنظر میرسه
5 سهمیه برای آفریقا خیلی زیاده
سهمیه کونکاکاف هم باید کم بشه... فقط یک ایالات متحده مقبول بنظر میرسه و لاغیر ...
و یا اینکه تعدادی از تیمهای اروپا به سایر فدراسیون ها منتقل بشند !!

SORAR
31-05-2014, 16:12
برای آسیا 3 و با در نظرگرفتن حذفی 4 سهمیه اگه باشه مناسب بنظر میرسه
5 سهمیه برای آفریقا خیلی زیاده
سهمیه کونکاکاف هم باید کم بشه... فقط یک ایالات متحده مقبول بنظر میرسه و لاغیر ...
و یا اینکه تعدادی از تیمهای اروپا به سایر فدراسیون ها منتقل بشند !!
یا سهمیه آسیا با اقیانوسیه یکی بشه ( 3تا مستقیم . یکی غیر مستقیم ) و آفریقا بشه 3تا مستقیم یکی غیر مستقیم و سهمیه مستقیم آمریکای شمالی بشه یکی انور به اروپا اضافه بشه بهتره.

banii
31-05-2014, 19:41
یا سهمیه آسیا با اقیانوسیه یکی بشه ( 3تا مستقیم . یکی غیر مستقیم ) و آفریقا بشه 3تا مستقیم یکی غیر مستقیم و سهمیه مستقیم آمریکای شمالی بشه یکی انور به اروپا اضافه بشه بهتره.
اگه کل قاره آمریکا هم متحد بشند بد نیست و مثلا 5 سهمیه داشته باشند

کلا مثلا اینجوری بشه :

آمریکا 5
آفریقا 3
آسیا+اقیانوسیه4
اروپا 20

clau
31-05-2014, 19:49
جمهوری چک واقعن تیم محشری بود با سرمربی عالیشون کارل بروکنر:n12:
پیتر چک-پاول ندود- میلان باروس- یان کولر- توماس روسیچکی- همیشه در جام ملت ها اروپا عملکرد خیلی خوبی داشتن( بعد جام ملتهای اروپا 2004 که با شکست مقابل یونان نتونستن برسن فینال دوره افتشون شروع شد) خیلی محشر یود سبک بازیشون بخصوص اون بازی زیباشون مقابل هلند که بازی 0-2 عقب افتاده رو 2-3 بردن:n19: یک دوره هم که با شکست مقابل آلمان نایب قهرمان جام ملتهای اروپا شدن:n27:خیلی باید بگذره تا دوباره چنین نسل طلایی در فوتبال چک شکل بگیره:n03:

banii
31-05-2014, 19:59
جمهوری چک واقعن تیم محشری بود با سرمربی عالیشون کارل بروکنر:n12:
پیتر چک-پاول ندود- میلان باروس- یان کولر- توماس روسیچکی- همیشه در جام ملت ها اروپا عملکرد خیلی خوبی داشتن( بعد جام ملتهای اروپا 2004 که با شکست مقابل یونان نتونستن برسن فینال دوره افتشون شروع شد) خیلی محشر یود سبک بازیشون بخصوص اون بازی زیباشون مقابل هلند که بازی 0-2 عقب افتاده رو 2-3 بردن:n19: یک دوره هم که با شکست مقابل آلمان نایب قهرمان جام ملتهای اروپا شدن:n27:خیلی باید بگذره تا دوباره چنین نسل طلایی در فوتبال چک شکل بگیره:n03:
وای... چرا من توماس رو یادم شده بود بگم ؟!
حیف ... این بازیکن مصدومیت های طولانی مدت دچار شد ... و خودش و هر دو تیم نشنال و باشگاهیش همه از این مصدومیت ها متضرر شدند .... :n03:
احتمالا چند بازیکن دیگه هم هستند که بعدا یادم میاد از اون نسل ...

یورو 2004 قهرمانی مال چک بود ... دلیل تنفرم از یونان همینه ...

+ مرسی بابت یادآوری کارل بروکنر ...

sAeEd_kHaAn
31-05-2014, 21:49
sweden (جام با وجود ابرا خیلی دیددنی تر می شد )
turky (کلا از ترکیه خوشم میاد شایسته حضور تو جام بود )

نادر1368
01-06-2014, 00:47
تركيه و سوئد. اوكراينم خوب بود! البته اگه ميومد يا نتيجه خوبي نمي گرفت يا شايدم باعث اتحاد ملتش ميشد دومي رو مطمئن نيستم!:n02:

fa_shinobi
02-06-2014, 19:52
چک و ترکیه خوب بودن. دانمارک هم با اینکه زیاد تیم سرشناسی نیست همیشه بازیای خوبی ازش دیدم. سوئد که دیگه هیچ. کاش میشد زلاتان تو یه کشور دیگه به دنیا میومد:n02: