PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضعیفترین تیم جام جهانی؟

banii
30-05-2014, 23:09
از نظر شما چه تیمی ضعیفترین تیم حاضر در جام جهانی هستش ؟

پی نوشت : با توجه به تجربه نظرسنجی های پیش ، برای درخواست ویرایش نظرسنجی (حذف یا اضافه کردن گزینه ها) 3 روز فرصت دارید تا پیشنهادات خودتونو اعلام بفرمایید . در صورت به نتیجه رسیدن ، تغییرات اعمال خواهد شد .

banii
30-05-2014, 23:13
من رایم رو نگه میدارم و بعد از دیدن حد اقل یک بازی از تیمها اعلام میکنم .

در فوتبال هر چیزی ممکنه و ممکنه شرایط خیلی تیمها متفاوت با اون چیزی که قابل پیش بینی هست باشه .

با این همه من فکر میکنم در کنار ایران از الجزایر میشه بعنوان تیمی ضعیف یاد کرد !

clau
30-05-2014, 23:13
استرالیا- که تو بازی های دوستانه بعد از صعود به جام جهانی 6تا 6 تا ازهر تیمی میخورد و احتمالن با توجه به گروه سختش نتایج مفتضحانه ای در این جام میگیره

yuseph
30-05-2014, 23:17
ایتالیا-انگلیس-اسپانیا
ده بیست سی چهل کن خودت یکی رو انتخاب کن :دی

farshidmm
30-05-2014, 23:34
به کاستاریکا رای دادم
بی دلیل

Rossin
30-05-2014, 23:37
توی فوتبال همه چیز امکان داره شاید خیلی از تیم هایی که نوشتین اینجا با امتیاز خوبی از گروهشون صعود کنن!
ولی به نظرم با سابقه ای که میدونم اکوادور تیمیه که امیدی نمیشه براش داشت! گروهشم قویه

Reza31001
31-05-2014, 00:17
استرالیا و هندوراس هم میتونستن تو نظرسنجی باشن

گرچه من بازم نمیتونستم رایی بدم
چون مثلا چه شناختی از الجزایر دارم؟ هیچی

بین تیم هایی که میشناسم استرالیا رو از همه ضعیف تر میبینم (بعدشم ایران) ولی چندتا تیم هستن که هیچ شناختی نسبت بهشون ندارم

Kamyar_AnathemA
31-05-2014, 04:57
ایران !!!!!!!

Soroush HD
31-05-2014, 06:41
ماشاالله ارغ(ارق،عرغ،عرق:n02:) ملی کاملا در نتایج نظرسنجی موج میزنه....منم به ایران رای دادم!!

aliano
31-05-2014, 10:25
کسی که این نظرسنجی رو ترتیب داده احتمالاً نمی دونه که تیمهای اکوادور،الجزایر و یونان به هیچ وجه تیمهای ضعیفی نیستن و فقط از روی اسم کشورها یا قیافه ی بازیکنها اونا رو توی این لیست قرار داده.برادر من این سه تا تیم براشون شانس صعود قائل هستند بعد شما می ذاریشون تو لیست ضعیف ترین؟فکر کنم از این تیمها هیچ شناختی ندارید.به جای اینها باید هندوراس و استرالیا رو قرار می دادین.

در هر صورت ایران ضعیف ترین تیمه بازیهاست.

jr07
31-05-2014, 10:28
با توجه به عدم شناخت زیاد از تیمای دیگه با افتخار ایران:n02:

banii
31-05-2014, 11:51
کسی که این نظرسنجی رو ترتیب داده احتمالاً نمی دونه که تیمهای اکوادور،الجزایر و یونان به هیچ وجه تیمهای ضعیفی نیستن و فقط از روی اسم کشورها یا قیافه ی بازیکنها اونا رو توی این لیست قرار داده.برادر من این سه تا تیم براشون شانس صعود قائل هستند بعد شما می ذاریشون تو لیست ضعیف ترین؟فکر کنم از این تیمها هیچ شناختی ندارید.به جای اینها باید هندوراس و استرالیا رو قرار می دادین.

در هر صورت ایران ضعیف ترین تیمه بازیهاست.
نه شناخت چندانی ندارم
اما الجزایر به احتمال بالا ضعیفترین تیم آفریقایی ست
یونان که اصلا حقش نبود که توی جام جهانی باشه ، تیمهای خوبی مثل ترکیه و جمهوری چک و سوئد و دانمارک بخاطر اینکه گروه سختی داشتند نتونستند صعود کنند اونوقت این یونان منفور توی گروه آسون افتاده بود و اومد :/
اکوادور هم به زور خودشو رسونده ...

استرالیا بعنوان یک تیم آسیایی حد اقلش اینه که از ایران خیلی بهتره
هندوراس مثل اینکه توی انجمن طرفدارانی داره و به این خاطر توی نظرسنجی نیاوردم !

ضمن اینکه من گفتم 3 روز مهلت ویرایش نظرسنجی هست ، در صورتیکه تصمیمات لازم گرفته بشه گزینه های دیگه به نظرسنجی افزوده میشند .

:n16:

نادر1368
31-05-2014, 12:18
يونان ضعيفِ!؟:n23: هندوراس رو جاي يونان بود بهتر ميشد! ولي با اين حال ايران افتخار ما! البته ربطي هم به عرق ملي نداره اين قاطعيت ميگه ما فقط
joga bonito ميخوايم و نتيجه مهم نيست:n09:

jr07
31-05-2014, 12:29
یه حسی بهم میگه فرانسه بدجور ضایع میشه مثل 4 سال پیش

farshidmm
31-05-2014, 12:29
نه شناخت چندانی ندارم
اما الجزایر به احتمال بالا ضعیفترین تیم آفریقایی ست
یونان که اصلا حقش نبود که توی جام جهانی باشه ، تیمهای خوبی مثل ترکیه و جمهوری چک و سوئد و دانمارک بخاطر اینکه گروه سختی داشتند نتونستند صعود کنند اونوقت این یونان منفور توی گروه آسون افتاده بود و اومد :/
اکوادور هم به زور خودشو رسونده ...

استرالیا بعنوان یک تیم آسیایی حد اقلش اینه که از ایران خیلی بهتره
هندوراس مثل اینکه توی انجمن طرفدارانی داره و به این خاطر توی نظرسنجی نیاوردم !

ضمن اینکه من گفتم 3 روز مهلت ویرایش نظرسنجی هست ، در صورتیکه تصمیمات لازم گرفته بشه گزینه های دیگه به نظرسنجی افزوده میشند .

:n16:

هتدوراس طرفدارانش کجا بود؟ :n08:
اون تاپیک طرفداران هندوراس در جام جهانی قبلی برای مسخره بازی و ترول بازی زده شده بود که تاپیکشم تا جایی که من یادم میاد قفل شد و طرفداراش هم بن شدن! :n02:

MOHAMMAD2010
31-05-2014, 12:36
یه حسی بهم میگه فرانسه بدجور ضایع میشه مثل 4 سال پیش
...
:4::4::4:

jr07
31-05-2014, 12:36
مگه هر تیمی طرفدار داره نباید تو نظر سنجی بیاد؟؟

کل کاربرای انجمنم طرفدارش باشن این حقیقتو که هندوراس جزو ضعیفاست عوض نمی کنه.

banii
31-05-2014, 13:36
بسیار خب

تا اینجا پیرو درخواست های مکرر ، هندوراس به گزینه ها اضافه میشه در زمان ویرایش که هنوز 2 روز دیگه وقت دارید گزینه های دیگه رو هم تعیین کنید ...

استرالیا هم علارغم میلی باطنیم احتمالا باید بیاد توی لیست

دیگه ؟

archenemy
31-05-2014, 19:01
بدون تعصب بخوام بگم ایران یکی از ضعیف ترین هاست

mmf66
31-05-2014, 19:21
ایران اگه ضعیفترین نباشه جزو 3 تای آخر هست

مشکل فوتبال ایران دولتی بودنش هست اگر فوتبال آزاد بشه و با برنامه جلو بره ایران به راحتی جزو 20 تا کشور اول جهان میشه

banii
31-05-2014, 19:24
ایران اگه ضعیفترین نباشه جزو 3 تای آخر هست

مشکل فوتبال ایران دولتی بودنش هست اگر فوتبال آزاد بشه و با برنامه جلو بره ایران به راحتی جزو 20 تا کشور اول جهان میشه
بر اساس چه فاکتور (ها) یی چنین میپندارید ؟

farshad.88
01-06-2014, 09:34
من رایم رو نگه میدارم و بعد از دیدن حد اقل یک بازی از تیمها اعلام میکنم .

در فوتبال هر چیزی ممکنه و ممکنه شرایط خیلی تیمها متفاوت با اون چیزی که قابل پیش بینی هست باشه .

با این همه من فکر میکنم در کنار ایران از الجزایر میشه بعنوان تیمی ضعیف یاد کرد !
ایتالیا همیشه بازی اول رو خراب میکنه. بهتره همین الان رای بدین

G.O.Batistuta
02-06-2014, 00:25
تجربه اولین حضور و مسایل دیگر
بوس نــــــــی :n09:

N E X T
02-06-2014, 00:30
ایران :n26:

Sh-Meteor
02-06-2014, 01:20
تجربه اولین حضور و مسایل دیگر
بوس نــــــــی :n09:
اما به عقیده خیلی از کارشناسا بوسنی ممکنه شگفتی یاز هم بشه...
رو چه حساب ضعیف ترین؟؟؟؟

G.O.Batistuta
02-06-2014, 01:40
اما به عقیده خیلی از کارشناسا بوسنی ممکنه شگفتی یاز هم بشه...
رو چه حساب ضعیف ترین؟؟؟؟
رو حساب سندرم بالکان !!
کارشناسا کلا حرف زیاد میزنن کدوم کارنشناسی گفته بوس نـــی شگفتی ساز میشه
ایا کارشناسان از شگفتی ساز شدن کره ژاپن خبر داده بودند یا شکست فرانسه از سنگال
همه نظرات شخصی و سلیقه ای هست دوست عزیز کو تا واقعیت :n09:

Sh-Meteor
02-06-2014, 12:21
رو حساب سندرم بالکان !!
کارشناسا کلا حرف زیاد میزنن کدوم کارنشناسی گفته بوس نـــی شگفتی ساز میشه
ایا کارشناسان از شگفتی ساز شدن کره ژاپن خبر داده بودند یا شکست فرانسه از سنگال
همه نظرات شخصی و سلیقه ای هست دوست عزیز کو تا واقعیت :n09:
بوسنی اگه اولین بارش نبود که تو جام جهانی بازی می کنه، مطمئن باشید میتونست توی 8 تا باشه...
همین الان شم بازیکنای خیلی خوبی داره که اکثر شونم توی 5 لیگ برتر معتبر اروپا بازی می کنن.
ادین ژکو، میرالم پیانیچ و ... فقط تعدادی شون ان.

G.O.Batistuta
02-06-2014, 13:21
بوسنی اگه اولین بارش نبود که تو جام جهانی بازی می کنه، مطمئن باشید میتونست توی 8 تا باشه...
همین الان شم بازیکنای خیلی خوبی داره که اکثر شونم توی 5 لیگ برتر معتبر اروپا بازی می کنن.
ادین ژکو، میرالم پیانیچ و ... فقط تعدادی شون ان.

همه تیم های حاضر در جام جهانی حداقل دو سه تا ستاره دارند دوست عزیز
نظراتمون سلیقه ای هست ..
معتقدم بوس نـــــــــــــــی ضعیف ترین تیمه شما می فرمایید شگفتی ساز ترین تیمه
بعد جام همین تایپیک به پست هامون رجوع میکنیم :n12:

THe DARk NighT .98
02-06-2014, 13:23
ایران.....

Sh-Meteor
02-06-2014, 13:29
همه تیم های حاضر در جام جهانی حداقل دو سه تا ستاره دارند دوست عزیز
نظراتمون سلیقه ای هست ..
معتقدم بوس نـــــــــــــــی ضعیف ترین تیمه شما می فرمایید شگفتی ساز ترین تیمه
بعد جام همین تایپیک به پست هامون رجوع میکنیم :n12:

درسته همه ی تیما دو سه تا ستاره دارن ولی مثلا اسپانیا رو که نمی تونیم بگیم شگفتی سازه...
تیمی که اصلا ازش انتظاری نمیره معمولا شگفتی سازه...
.
در ضمن نظر کارشناسا اینه که بوسنی شگفتی ساز میشه، من میگم بلژیک شگفتی ساز میشه...
حالا بعد جام برمیگردیم همین تاپیک:n16:

....
حالا یه سوال چرا بوسنی رو می نویسی، بوس نـــــــــی ؟؟؟:n02:

erfan90ir
02-06-2014, 14:19
ایران رو حذفش کن این کار وطنفروشیه:n21:

banii
02-06-2014, 16:40
ایران رو حذفش کن این کار وطنفروشیه:n21:

بدون قبول کردن این موضوع شاهد پیشرفتی در فوتبال نخواهیم بود ... نه تنها فوتبال که همه زمینه ها وقتی حرفی برای گفتن نداری اول باید قبول کنی که هیچی نیستی ... و بعد جبران کنی کاستی ها رو ...

حرفهای تلخ اما واقعی بهتره از حرفای شیرین اما دروغی ...

XENON24
02-06-2014, 17:00
ماشاالله ایران چه رایی هم آورده ....:n02:

aliano
02-06-2014, 17:56
دوستانی که به الجزایر رای دادن نگاه کنن به اینکه بازیکنای این تیم کجا بازی می کنن بعد به این تیم رای بدن!:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینتر،پورتو،ناپولی،دینامو زاگرب،اسپورتینگ لیسبون،والنسیا،تاتنهام،او دینزه و .....بقیه بازیکنهاشون هم اکثرشون توی لیگ فرانسه بازی می کنن و تو این کشور از بچگی بزرگ شدن و آموزش فوتبال دیدن.

اگر یه ایرانی نیمکت نشین یکی از این تیمها هم بشه ما خودمونو می کشیم براش مثل سردار آزمون ذخیره ی روبین کازان!

erfan90ir
02-06-2014, 20:34
بدون قبول کردن این موضوع شاهد پیشرفتی در فوتبال نخواهیم بود ... نه تنها فوتبال که همه زمینه ها وقتی حرفی برای گفتن نداری اول باید قبول کنی که هیچی نیستی ... و بعد جبران کنی کاستی ها رو ...

حرفهای تلخ اما واقعی بهتره از حرفای شیرین اما دروغی ...

آخه اومدی نزدیک جام جهانی میگی ضعیفترین تیم کیه بعد ایران رو هم با افتخار گذاشتی اول :angry:
این کار به نظر تو چیه خودزنی نیست؟؟؟؟؟؟؟ :angry: توهین به 80 میلیون ایرانی نیست که تیم ملی کشورشون رو دوست دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:angry:
تو اگه به فکر تیم ملی کشورت بودی بعد از پایان جام جهانی یه تاپیک میزدی و میگفتی ضعیفترین تیم کدوم بود ؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry:

واقعا که

:13::13::13:

Khazuk
02-06-2014, 21:30
نظر سنجی نمیخاست یک تیم ضعیف بود اونم ایران هست که با این بازیکنانی که دعوت کرد ضعیفتر هم شد

banii
02-06-2014, 21:41
آخه اومدی نزدیک جام جهانی میگی ضعیفترین تیم کیه بعد ایران رو هم با افتخار گذاشتی اول :angry:
این کار به نظر تو چیه خودزنی نیست؟؟؟؟؟؟؟ :angry: توهین به 80 میلیون ایرانی نیست که تیم ملی کشورشون رو دوست دارن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:angry:
تو اگه به فکر تیم ملی کشورت بودی بعد از پایان جام جهانی یه تاپیک میزدی و میگفتی ضعیفترین تیم کدوم بود ؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry:

واقعا که

:13::13::13:

خونسردیتو حفظ کن عزیزم :)

من که ایرانو اول نگذاشتم ، اول شدن ایران به این معنیه که اغلب غریب به اتفاق نظرشون اینه که ایران ضعیف ترین تیمه و بهمین خاطر بهش رای دادند و شده رتبه اول نظرسنجی ؟

من اگه به فکر تیم کشورم(!) بودم ؟!

کشور شما فدراسیون داره ! بازیکنایی که میلیارد میلیارد پول این مملکتو که حق من و امثال منه میگیرند داره ! اونوقت من به فکر باشم ؟ :) چه حرف مسخره ای ! :)

ضمنا ایران کشور من نیست :)

کشوری که برای من هیچ کار نکرده منم براش هیچ کاری نمیخوام بکنم و نمیکنم :)

من ترجیح میدم کشورهای دیگه ای که فرهنگ و تمدن و مردم و حکام و ... شون مطابق با علایق و سلایق منه رو دوست داشته باشم تا ایران و سایر کشورهای آسلامی رو :)

پ ن : با این حال و با همه ی این اوصاف من هم آرزوی موفقیت دارم برای تیم ملی ایران و خوشحال میشم اگر نتایج خوبی به دست بیاره .... اونم بخاطر شادی دل اونایی که شاید تنها سرگرمی و دلخوشیشون فوتبالیه که از توی تلویزیون خونشون میبینند ... :)

:n22::n22::n22:

ali+7
02-06-2014, 22:00
ایران رو انتخاب کردم بخاطر تدارکات ضعیف و انتخاب عجیب و غریب نفرات اصلی و همچنین بازی های نامید کنندش!

Spaniuly
03-06-2014, 09:19
کسانی که فکر می کنن بوسنی ضعیفه بشینن و ببین که چه تیم مستحکم و خوبی ظاهر خواهد شد همه چی بستگی به شرایط بازیش به نیجریه برمیگرده اگه صعود کنه شاید خیلی موفق نشون بده توی تک حذفی ها
کرواسی رو به یاد دارید؟ جام جهانی 98 فرانسه کرواسی تازه تاسیس که فقط چند سالی بود که از یوگسلاوی بزرگ سابق جدا شده بود چه کارهایی کرد خیلی آروم و آهسته اومد بالا و نتیجه گرایانه با اتکا به استعداد داوور شوکر آقای گل اون دوره شگفتی ساز شد تیم های کروات وقتی رو فرم باشن واقعا مستحکم و توانمند ظاهر میشن اصلا این یه خاصیت عمومی کشورهای منطقه شرق اروپاست توی یه برهه وقتی جرقه بزنه تا ته میرن نمونه زیاده از تیمای بلوک شرق که تونستن شگفتی ساز بشن

بلغارستان 94
جمهموری چک یورو 96
کرواسی 98
ترکیه 2002
یونان یورو 2004

بوسنی هم می تونه توی این تورنمنت شگفتی خلق کنه نه اینکه بگیم اینطوری خواهد بود ولی پتانسیل و روحیه این رو داره گرچه من هنوز هم می گم با خوش شانسی به جام جهانی صعود کرد ولی در حال حاضر می تونه فرهنگ جدیدی از فوتبال رو نشون بده به جهان

رای من توی این نظر سنجی ایران هست و اگه هندوراس بود به اونم رای می دادم

در مورد یونان و اکوادور هم به نظرم اصلا ضعیف نیستند همینطور الجزایر که استعداد های خوبی در تیمش داره مثل صوفیان فقولی که سالهاست توی والنسیا طوفان می کنه یا فوزی غولام که توی ناپولی جزو بازیکنان موثر هست 80 درصد بازیکنان الجزایر بازیکنان لژیونر هستند که در تیم های فرانسوی ایتالیایی پرتغالی و هلندی توپ می زنن

banii
03-06-2014, 15:15
پی نوشت : با توجه به تجربه نظرسنجی های پیش ، برای درخواست ویرایش نظرسنجی (حذف یا اضافه کردن گزینه ها) 3 روز فرصت دارید تا پیشنهادات خودتونو اعلام بفرمایید . در صورت به نتیجه رسیدن ، تغییرات اعمال خواهد شد .
همونطور که گفته شده بود توی این نظرسنجی فرصت برای ویرایش در نظر گرفته شده بود .

هندوراس ؟

استرالیا ؟ (آخه حیف نیست استرالیا دوست داشتنی هم بیاد کنار این تیما ؟ :n03:)

دیگه نظری نبود ؟

spartaqus
03-06-2014, 18:01
جای کره و ژاپن خالیه ب استرالیا مثلا اول آسیا هستیم کره رو هم تو رفت زدیم هم تو برگشت

Sh-Meteor
03-06-2014, 18:31
جای کره و ژاپن خالیه ب استرالیا مثلا اول آسیا هستیم کره رو هم تو رفت زدیم هم تو برگشت

داداش به قول خودت ما فقط مثلا اول آسیا هستیم...:n02:

شوخی می کنی؟؟؟ کره جنوبی جزو ضعیف ترین ها ؟؟؟

banii
03-06-2014, 18:35
ژاپن !!!

خیلیها معتقدند ژاپن میتونه شگفتی سازباشه!

ژاپنیها برنامه های درازمدت از سالها پیش داشتند و به اینجا رسیدند و از سالها پیش نیز بروژه تبدیل شدن به یکی از مدعیان جام جهانی 2022 رو کلید زدند.

سالهاست در آسیا حرف اول رو میزنه و کلاس خودشو از سایر تیمها فراتر برده.

کره و استرالیا وجهه بین المللی شون از ایران خیلی بهتره .

دیگه هرکی ندونه ما خودمون که میدونیم به چه زحمتی کره رو بردیم .

باخت به لبنان رو چجوری توجیح میکنید؟

عرضه نداشتن فدراسیون برای حد اقل برگزاری یک دیدار تدارکاتی با تیم مطرح و درجه یک را چطور؟

FOURTH RETURN
03-06-2014, 19:10
مگه یونان هم تو جام جهانی هست؟

Sh-Meteor
03-06-2014, 20:53
مگه یونان هم تو جام جهانی هست؟

آره

تو گروه C با ساحل عاج، ژاپن و کلمبیا همگروهه...

banii
18-06-2014, 20:40
زمانیکه من میگفتم استرالیا کلاسش بالاتر از اونه که بخواد بیاد بین این تیما دوستان میگفتند توی بازی های دوستانه هر بازی 5 6 تا خورده و تیم ضعیفیه !
تاثیر همون بازیهای تدارکاتی مناسبه که حالا جلوی هیچی تیمی هیچ ترسی ندارند...
امشب نیمه اول بازی بهتری رو نسبت به هلند ارائه داد...
و بازی اولی هم تیم برتر بود نمیدونم چطور اون نتیجه رقم خورد...
حیف که از شانس بدش توی گروه سختی افتاد ...

پ ن : حالا از نکات قابل توجه این تاپیک هم این بوده که ما کاستاریکا رو اینجا توی نظرسنجی گذاشتیم بعد توی تاپیک دیگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید ازش بعنوان پدیده یاد کنیم ....:n01:

SHAKERDOOST
18-06-2014, 22:25
SPAIN.....

shabkard
19-06-2014, 00:05
ایران بدترین فوتبال رو نمایش داد
ظعیف تر از ایران تیمی نیست فعلا

Lord-Voldemort
19-06-2014, 00:14
به نظر من که تا حالا بدترین تیم ،تیم اسپانیا بوده نه ایران

A/|\IR
19-06-2014, 00:47
به نظر من که تا حالا بدترین تیم ،تیم اسپانیا بوده نه ایران

شما حریف های اسپانیا رو با تیم های دیگه مقایسه میکنی؟
ایران بدون شک بد ترین بازی رو ارئه داده تا حالا.

SHAKERDOOST
19-06-2014, 00:53
شما بازیکنای درجه 1 اسپانیا رو با بازیکنای درجه 4 ایران مقایسه میکنی ؟؟!! :n08::n09::n19::n20::n02:

Lord-Voldemort
19-06-2014, 00:56
ببین هر تیمی یه پیشینه ای داره و یه قدرتی، من بر اساس همین میگم تا اینجای کار اسپانیا
بعدم دفاع نوعی از فوتباله و برای ایران که حمله کردنش خیلی فایده نداره و صد درصد باعث باخت میشه بهترین راهکاره
شما خودت داری میگی تا اینجای کار ببین تا اینجای کار واقعا بدترین بازی بود؟؟؟

نادر1368
19-06-2014, 00:56
از لحاظ نتيجه اسپانيا ولي از نظر بازي ايران!

mmf66
19-06-2014, 01:17
اسپانیا از همه ضعیفتره حتی از ایران

Spaniuly
19-06-2014, 08:57
کامرون و نیجریه

Sh-Meteor
19-06-2014, 13:46
اسپانیا با کسب صفر امتیاز و با تفاضل گل منفی شش حذف شد.

کامرون با کسب صفر امتیاز و با تفاضل گل منفی پنج حذف شد.

البته هنوز دور سوم مونده و شاید دو تیم بالا کسب امتیاز کنن و تفاضل شون رو بهتر کنن.
.
.
ولی ایران یک امتیاز داره، و مطمئن باشین نهایته نهایت توی بد ترین حالت با تفاضل منفی چهار ببازیم.

ae2009
19-06-2014, 14:29
اسپانیا جز گزینه ها نیست؟:n02:

Farhad
19-06-2014, 15:50
کامرون به معنی واقعی کلمه افتضاح بود
نمیدونم دلیل فیفا برای 5 سهمیه آفریقا چیه !

هندوراس همینظور...

تعجب میکنم از گرینه های این نظرسنجی.

S0R3N4
19-06-2014, 17:05
تا الان که اسپانیا:n08::n08:

بانو . ./
19-06-2014, 17:10
واقعا برای من سوال شده چرا اسپانیا امسال یک همچین افتضاحی به وجود اورده من نمیدونم واقعا سرمربیش چی کار داره میکنه !!

3 جلد
19-06-2014, 17:11
اسپانیا خیلی ضعیف ظاهر شد..:n13:

SamGun
19-06-2014, 17:19
ایران ضعیف ترین تیم این دوره هست و اصلا کاری ندارم که دیگه چه گزینه هایی در نظر سنجی وجود داره

حقیقتا تنها تشابهی که میتونم برای تیم کشورم داشته باشم فوتبال مدرسه ای هست که ما در سالهای راهنمایی و دبیرستان بازی میکردیم . نحوه بازی کردن بازکنانمون به گونه ای هست که انگاری به هیچ وجه تا الان همدیگرو ندیدن و تو اولین دیدار خودشون در این مسابقات 11 نفر تیممون با هم آشنا شدن !! :n29:

واقعا نحوه بازی و مدیریت بسیار ضعیف روی توپ و پاس کاری های چشم بسته و کار نشده و نبود اعتماد به نفس و فاجعه ی روحیه در بچه ها که هر کدام عامل خودش رو داره و

لعنت بر این انسان های بی مسئولیت و بی اقتدار که هر کدوم گوشه ای از مدیریت تیم ملی کشورمون رو در دست گرفتن و این فاجعه رو پیاده سازی کردن .

در گذشته بازی های تیم ملی با هر مقدار گل خورده یک حس خوشایندی رو برای ما تداعی میکرد اما به شخصه در بازی با نیجیریه احساس حقارت کردم .

albertxx
19-06-2014, 17:29
واقعا برای من سوال شده چرا اسپانیا امسال یک همچین افتضاحی به وجود اورده من نمیدونم واقعا سرمربیش چی کار داره میکنه !!

دلبوسکه به معنای واقعی کلمه هیچ خلاقیتی نداره و هیچ چیزی واسه ارائه در درست نداره ..

این سالها هم به لطف هماهنگی بازیکنان که از سبک بازی بارساگرفته شده بود مقام به دست آورد
هسته و مغز بارسا (( ژاوی و اینیستا )) به لطف بازی فوق العادشون نمایش فوق العاده ای تو تیم ملی داشتن

توجه کردید دقیقا با افت بارسا تیم ملی اسپانیا هم افت کرد ؟؟؟
ولی رئال هیچ افتی نداشته بلکه بیشتر کیفیتش بهتر هم شده !!
بازیکنان رئال مثل راموس و کاسیاس که تو رئال فوق العاده بودن به خصوص راموس تو تیم ملی هیچ خلاقیتی نداشتن !!
میشه گفت یکی از دلایل اصلی قهرمانی رئال تو چمپیونز راموس بود (( زدن 2 گل اول به بایرن و زدن گل مساوی دقیقه 92 تو فینال ))
ولی تو تیم ملی چی شد ؟؟ کاملا از کار افتاد (( بازی اول به لطف مدافع کناریش پیکه ))

علاوه بر این مشکلات یه چیز دیگه خیلی آزار دهنده هست
اونم اینه دلبوسکه واقا هیچ چیزی واسه ارائه نداشت (( یا به قول معروف plan B نداره ))
همون سبک بازی همیشگی و تکراری

تو بازی دیشب که 2-0 باخت اسپانیا 60 درصد مالکیت توپ داشت !! :n29:
دقیقا بلایی که سر بارسا فصل قبل و بایرن این فصل اومد !!

بارسا فصل قبل مالکیت توپش از بایرن بیشتر بود ولی 4 تا تو یک بازی خورد
امسال هم بایرن مالکیت توپش بیشتر بود و 4 تا از رئال خورد !!!
این سیستم دقیقا تو اسپانیا هم پیاده سازی شد !!

دلبوسکه کلا باید همه بازیکن ها رو بریزه بیرون و نفرات جدید رو به تیم بیاره تا بتونه واسه 2018 حرفی واسه گفتن داشته باشه
امسال دنیل کارواخال تو دفاع رئال فوق العاده عالی بود و تو بازی با بایرن هیچ موقعیتی به ریبری نداد
ولی در عین تعجب به تیم ملی دعوت نشد !!! :n29:

تا وقتی دلبوسکه این سیاست رو پیش بگیره اسپانیا همین شکلی بازی میکنه !!

SHAKERDOOST
19-06-2014, 17:44
اسپانیا خودش نخواست ببره.
یعنی دستای پشت برده نذاشتن.
متاسفم واسه فیفا که با تبانی اسپانیا رو حذف کرد.:n21:

SamGun
19-06-2014, 18:53

:n04:

شما چقدر راجب این موضوع فکر کردی دوست عزیز ؟

SHAKERDOOST
19-06-2014, 19:01
:n04:

شما چقدر راجب این موضوع فکر کردی دوست عزیز ؟

تعجب نداره.
دیدید که بوسکتس عمدا توپ رو از جلوی دروازه بیرون زد
یا دیدید که به کاسیاس گفته بودن زیاد گل بخوره
شاوی رو هم گذاشتن نیمکت چون قبول نکرد زیر بار حرف فیفا ببره
لعنت به این فوتبال کثیف.

albertxx
19-06-2014, 19:17

چی میگی شما ؟؟:n02:

اسپانیا 10 تا پاس درست پی در پی نداشت
بعد شما میگی دست های پشت پرده ؟؟

بوسکتس و تورس دروازه خالی رو میزنن بیرون چه ربطی به فیفا داره ؟؟؟:n02:

SHAKERDOOST
19-06-2014, 19:26
چی میگی شما ؟؟:n02:

اسپانیا 10 تا پاس درست پی در پی نداشت
بعد شما میگی دست های پشت پرده ؟؟

بوسکتس و تورس دروازه خالی رو میزنن بیرون چه ربطی به فیفا داره ؟؟؟:n02:
اتفاقا تو پست قبل هم گفتم که بوسکتس و تورس و بقیه مجبور بودن بزنن بیرون چون دستور فیفا بود
ضمنا خنده هم نداره کاملا جدی دارم بحث میکنم

3 جلد
19-06-2014, 19:51
اسپانیا دلیل حذفش رو دیگه کل جهان میدونن دیگه مشکلات داخلی ال کانترو و جدایی طلبها روحیه واسه بازیکنها نزاشته..

sAeEd_kHaAn
19-06-2014, 21:09
اسپانیا ضعیف ترین تیم این جام :n02:

yuseph
19-06-2014, 21:30
اسپانیا خودش نخواست ببره. یعنی دستای پشت برده نذاشتن. متاسفم واسه فیفا که با تبانی اسپانیا رو حذف کرد.:n21: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خداوندا به تو پناه میبریم از.....

SHAKERDOOST
19-06-2014, 21:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خداوندا به تو پناه میبریم از.....
امسال قراره المان هم به همین شکل در مرحله حذفی, حذف بشه.
اونوقت خودتونم ایمان میارید.

S0R3N4
19-06-2014, 21:49
دقیقا!!!
ایراد اسپانیا بدون شک مربیشه!!!
دل بوسکه کوچیکترین خلاقیت و قدرت مدیرت بحران رو نداره!!!!!
تا الان هم به لطف ستاره هایی که در اختیار داشته چه در رئال چه در اسپانیا تونسته عناوین مهم رو کسب کنه!وگرنه از نظر من کوچیکترین نقشی در موفقیت تیم هایی که هدایتش رو به عهده داشته نداشته!!
چرا در بشیکتاش نتونست کاری کنه؟چون اونجا نه کهکشانی های رئالی در کار بودن و نه نسل طلایی اسپانیا!!!

S0R3N4
19-06-2014, 21:51
دقیقا!!!
ایراد اسپانیا بدون شک مربیشه!!!
دل بوسکه کوچیکترین خلاقیت و قدرت مدیرت بحران رو نداره!!!!!
تا الان هم به لطف ستاره هایی که در اختیار داشته چه در رئال چه در اسپانیا تونسته عناوین مهم رو کسب کنه!وگرنه از نظر من کوچیکترین نقشی در موفقیت تیم هایی که هدایتش رو به عهده داشته نداشته!!
چرا در بشیکتاش نتونست کاری کنه؟چون اونجا نه کهکشانی های رئالی در کار بودن و نه نسل طلایی اسپانیا!!!

yuseph
19-06-2014, 21:59
امسال قراره المان هم به همین شکل در مرحله حذفی, حذف بشه. اونوقت خودتونم ایمان میارید.

نه دیگه داداش این جارو اشتب میکنی.
آخرین داستان تبانی برمیگرده به 2002کره-ژاپن که توی اون بازیها کره تونست با کمک ابر و باد ومه وخورشید برسه به نیمه نهایی و خورد به آلمان!
اون زمان خیلی ها آلمان رو خذف شده قلمداد کردن ولی نتیجه اون بازی خلاف تمام معادلات رقم خورد و آلمان راهی فینال شد.
امسال هم همین میشه.

SHAKERDOOST
20-06-2014, 11:47
نه دیگه داداش این جارو اشتب میکنی.
آخرین داستان تبانی برمیگرده به 2002کره-ژاپن که توی اون بازیها کره تونست با کمک ابر و باد ومه وخورشید برسه به نیمه نهایی و خورد به آلمان!
اون زمان خیلی ها آلمان رو خذف شده قلمداد کردن ولی نتیجه اون بازی خلاف تمام معادلات رقم خورد و آلمان راهی فینال شد.
امسال هم همین میشه.
من دارم در مورد 2014 حرف میزنم نه 2002
امسال برنامه فیفا همینه بشینید و ببینید

yuseph
20-06-2014, 12:53
من دارم در مورد 2014 حرف میزنم نه 2002 امسال برنامه فیفا همینه بشینید و ببینید

خیلی خب انتهای جام که ما(آلمان)قهرمان شدیم نظرت عوض میشه.
اون وقته من میشینم گلاس میبرم بالا و شما میشینی در مورد افکارت تجدید نظر میکنی :دی

Masoud King
20-06-2014, 17:06
به نظرم باید گزینه ی اسپانیا هم اضافه بشه .
انگلیس هم مناسبه حضور تو این لیست هست.
:دی

Sh-Meteor
20-06-2014, 17:39
به نظرم باید گزینه ی اسپانیا هم اضافه بشه .
انگلیس هم مناسبه حضور تو این لیست هست.
:دی
به نظر من:
هر کس که حذف بشه نباید اسم شو گذاشت ضعیف ترین تیم...
.پس دلیلی نداره که اسم این دو تین در لیست قرار بگیره...
.
به نظر من ضعیف ترین (فعلا) کامرون بوده!
یه چند تایی هم آبروریزی خفن داشتن...
مثل اون دعوای بازیکنای خودی
.
.
.
.

Masoud King
20-06-2014, 18:37
به نظر من:
هر کس که حذف بشه نباید اسم شو گذاشت ضعیف ترین تیم...
.پس دلیلی نداره که اسم این دو تین در لیست قرار بگیره..
الان اسپانیا چه عملکرد بهتری از همون کامرون داشته؟!
تو دو بازی و هفت گل خوده و تنها 1 گل زده
+
منم نگفتم ضعیف ترین تیم ولی جز ضعیف ترین ها از نظر عملکرد بوده
ضعیف بودن به بازیکن داشتن نیست بلکه به عملکرد هست

farshidmm
20-06-2014, 21:30
این 10 نفری که به کاستاریکا رای دادن چه فکری کرده بودن؟ :n08: البته خودمم جزوشون بودم :n02:
فکر کنم کاستاریکا اسمشو تو گزینه های این نظرسنجی دید به غیرتش برخورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ae2009
20-06-2014, 21:45
این 10 نفری که به کاستاریکا رای دادن چه فکری کرده بودن؟ :n08: البته خودمم جزوشون بودم :n02:
فکر کنم کاستاریکا اسمشو تو گزینه های این نظرسنجی دید به غیرتش برخورد :n02:

والا من یکی که رای دادم از این بابت متاسفم:n02: ضعیف ترین تیم های جام اونهایی هستن که تریلی اسمشون رو نمیکشه و با میلیون ها دلار قیمت حتی نمیتونن از گروهشون صعود کنن:n24:
اسپانیا، انگلیس و کامرون تا الان ضعیف ترین تیم های جام بودن:n05:

T_rex
20-06-2014, 21:59
ایران :n08: