PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید هارد 4 ترا بایت

fantom176
29-05-2014, 14:25
با سلام من چند روز میخوام یه هارد 4 ترا بگیرم بین این دو تا هرد موندم کدومو بگیرم

Seagate Backup Plus Desktop - 4TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Western Digital My Book External Hard Drive - 4TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
هر کی یه چیزی میگه یکی میگه وستر خوبه یکی میگه چند وقته که وستر خرابی زیاد داره واقعا نمیدونم چکار کنم هارد وسترن تقریبا 15 تومن از سیگیت گرونتره نمیدونم این میتونه دلیل خوبی باشه یا فقط بخاطر اسمشه

البته من خودم یه دو ترای سیگیت و دیدم که از زیرش باز میشه و پورت ساتا هم داره

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه چون واقعا بلاتکلیفم

ata.royalfalcon
29-05-2014, 17:23
با سلام من چند روز میخوام یه هارد 4 ترا بگیرم بین این دو تا هرد موندم کدومو بگیرم

Seagate Backup Plus Desktop - 4TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Western Digital My Book External Hard Drive - 4TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر کی یه چیزی میگه یکی میگه وستر خوبه یکی میگه چند وقته که وستر خرابی زیاد داره واقعا نمیدونم چکار کنم هارد وسترن تقریبا 15 تومن از سیگیت گرونتره نمیدونم این میتونه دلیل خوبی باشه یا فقط بخاطر اسمشه

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه چون واقعا بلاتکلیفم

سلام .

هر کی یه چیزی میگه یکی میگه وستر خوبه یکی میگه چند وقته که وستر خرابی زیاد داره

حدود شش ماه هست که هارد اکسترنال چهارترابایتی WD My book را دارم البته نه این مدلی که در سایت دیـجـی کـالـا هست بلکه مدل جدیدتر و مشکلی هم نداشتم.

فقط در مدلهای قدیمیتر Seagate Backup plus هست که میتوان قسمت انتهایی آنرا جدا و از طریق SATA به مادربرد متصل کرد . اینکار معمولاً برای دسترسی به سرعتهای بالاتر انجام میشده و در حال حاضر با توجه به فراگیر شدن USB3 در اکثر سیستمها ، این قابلیت برجسته ای بنظر نمیرسد . مگر اینکه بخواهید بطور دائم به SATA مادربرد متصل کنید که در اینصورت بهتر هست هارد دیسک اینترنال بخرید . مدلهای جدید Seagate Backup plus دیگر این قابلیت را ندارند .

من چند روز میخوام یه هارد 4 ترا بگیرم بین این دو تا هرد موندم کدومو بگیرم

چهارترابایتی های Seagate Backup plus پرفورمنس و سرعت خیلی بهتری در مقایسه با WD My book دارند . هارد اکسترنال WD my book گرچه سرعت کمتری دارند ولی کمتر گرم میکنند و امکانات نرم افزاری بیشتری دارند (بکاپ گیری و مدیریت هارد دیسک) و همچنین با داشتن قابلیت Hard Ware Encryption بسادگی میتوان هارد اکسترنال را lock کرد .

fantom176
29-05-2014, 23:24
با تشکر از جوابتون پس به نظر شما اگه سرعت بخوام برم دنبال سیگیت؟

این مزایای نرم افزاری که برای وسترن گفتین آیا واقعا کاربردی هست؟ یا فقط برای تبلیغاته؟ آیا سرعت هارد سیگیت اینقدر محسوس هست که بیارزه بخاطرش از این امکانات نرم افزاری هارد وسترن بگذرم

میشه بفرمایین جدید ترین مدل این هاردهایی که گفتم مدلشون چیه چون شما گفتین این مدلهایی که من گفتم قدیمین؟ و اگه سایت فروش اینترنتی که هم قیمت مناسب و هم معتبر باشه رو بهم معرفی کنین البته بغیر دیجی کالا چون یه مقداری از بازار گرونتر میده که با پول پستش خیلی گرونتر میشه من در بوشهر هستم

ata.royalfalcon
30-05-2014, 16:14
با تشکر از جوابتون پس به نظر شما اگه سرعت بخوام برم دنبال سیگیت؟

این مزایای نرم افزاری که برای وسترن گفتین آیا واقعا کاربردی هست؟ یا فقط برای تبلیغاته؟ آیا سرعت هارد سیگیت اینقدر محسوس هست که بیارزه بخاطرش از این امکانات نرم افزاری هارد وسترن بگذرم

میشه بفرمایین جدید ترین مدل این هاردهایی که گفتم مدلشون چیه چون شما گفتین این مدلهایی که من گفتم قدیمین؟ و اگه سایت فروش اینترنتی که هم قیمت مناسب و هم معتبر باشه رو بهم معرفی کنین البته بغیر دیجی کالا چون یه مقداری از بازار گرونتر میده که با پول پستش خیلی گرونتر میشه من در بوشهر هستم

پس به نظر شما اگه سرعت بخوام برم دنبال سیگیت؟

اگر سرعت برای شما مهم هست توصیه میکنم Seagate را بخرید .

تفاوت سرعت بین Backup plusـهای دسکتاپی و WD my book محسوس هست و همانطوریکه قبلاً هم گفتم اگر سرعت برای شما مهم هست Seagate را انتخاب کنید . نرم افزارهایی که به همراه هارد اکسترنال WD my book موجود هست برای بکاپ گیری و ریستور کردن و مدیریت هارد از جمله تعیین زمان Standby شدن ، Diagnostic کردن ، Safely remove و خاموش کردن هارد اکسترنال هست که بعضی از آنها در Seagate هم موجود هست . به هر حال برنامه های جایگزین در اینترنت فراوان هست و جای نگرانی نیست .

میشه بفرمایین جدید ترین مدل این هاردهایی که گفتم مدلشون چیه چون شما گفتین این مدلهایی که من گفتم قدیمین؟

اسم مدل تغییری نکرده (همچنان WD my book هست) ولی شکل ظاهری هارد اکسترنال و User Interface نرم افزارها تغییر کرده (عملکرد کلی نرم افزارها نسبت به ورژن قدیمیتر تغییری نکرده) . در عکسی که پیوست کردم میتونید تفاوت دو مدل قدیم و جدید از لحاظ شکل را متوجه بشوید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]