PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید ps4

امیر تتلو
28-05-2014, 16:46
سلام دوستان من میخوام یه ps4 بگیرم و فرق رجین یک و رجین دو رو نمیدونم یا اصلا مدل هاشو بلد نیستم بنظروتون کدوم خوبه قیمت هم برام ملاک نیست و چجوری باید بخرم ؟ یعنی از کجا باید سفارش بدم؟ من بابلم و میخوام همراه کینکت و یه دسته ی اضافی بخرم بنظرتون چقد میشه؟ ممنون از راهنماییتون

soroosh_cz
28-05-2014, 16:56
کینکت که مال سونی نیست، همون چشمش منظورته؟
به نظر من اگر به موس و کیبورد عادت داری، نخر، حال نمیده با جوی استیک مخصوصا بازی های اکشن...

امیر تتلو
28-05-2014, 20:41
نه من با این دسته ها عادت دارم و ببخشید جواب منو ندادید بله میخوام همون چشمش رو بخرم اگه جواب منو کسی بده ممنون میشم دوستان و بازم ممنون به خاطر نظر شما سروش جان:n26:

SamGun
31-05-2014, 00:34
سلام دوستان من میخوام یه ps4 بگیرم و فرق رجین یک و رجین دو رو نمیدونم یا اصلا مدل هاشو بلد نیستم بنظروتون کدوم خوبه قیمت هم برام ملاک نیست و چجوری باید بخرم ؟ یعنی از کجا باید سفارش بدم؟ من بابلم و میخوام همراه کینکت و یه دسته ی اضافی بخرم بنظرتون چقد میشه؟ ممنون از راهنماییتون

سلام

ریجن ها فقط در تماشای فیلم های Blue Ray و استفاده آنلاین از کنسول تفاوت هایی دارن برای مثال خرید آکانت های PSN مربوط به مناطق UK یا US که خب بسته به بازی های موجود و Region منطقه بهتره خریداری بشه.

برای خرید هم دیگه روش های زیادی موجوده , خرید از سایت های معتبر خرید آنلاین که اسم نمیبرم . خرید حضوری و خرید از فروم ها

که خب خرید حضوری بهترین گزینه هست اگه دست رسی خوبی داشته باشید.

قیمت تموم شده رو باید در زمان خرید محاسبه کنید و همچنین Sony EYE رو هم میتونید به صورت پک الحاقی خریداری کنید یا در صورت موجود بودن نمونه Bundle همراه با کنسول اونو داشته باشید.

امیر تتلو
31-05-2014, 18:49
ببخشید من متجه نشدم ولی یه مورد رو دوباره میگم که من پول برام مهم نیست و محدوده ای ندارم پس بهترینشون کدومه؟ که همه ی قابلیت هارو داشته باشه؟ بازم ممنون بخاطر نظر خوبتون:n26:

SamGun
01-06-2014, 10:33
ببخشید من متجه نشدم ولی یه مورد رو دوباره میگم که من پول برام مهم نیست و محدوده ای ندارم پس بهترینشون کدومه؟ که همه ی قابلیت هارو داشته باشه؟ بازم ممنون بخاطر نظر خوبتون:n26:

شما که مشالا کاربر فعال انجمن لپ تاپ هستی یجوری میگی متوجه نشدم من به گفته های خودم شک میکنم :دی
(هر کجارو متوجه نشدید بگید براتون باز کنم )

چیزی که در بازار ایران از اول رواج داشته , یکجور جو کاذب برای دور زدن مشتری و غالب کردن اجناس در پاچه گشاد مشتری بوده

تمامی ریجن ها با هم دیگه مساوی بوده و تنها برای کنترل بهتر بر روی قانون کپی ( CopyRight ) این محدودیت ها توسط دسته بندی Region ها انجام شده . این تفاوت قیمتی که شما ملاحضه میکنی هم همون قسمت اول حرف بنده هست .

فروشندگان بی انصاف و ابله ما این باور رو دارن که چون Region 1 مربوط به قاره آمریـکا میشه حتما از کیفیت و شاید جنس مرغوب تری برخوردار باشه و اینکه امکانات بیشتری هم داره و به این خاطر با تبلیغ بیشتری سعی میکنن Region 1 رو گرونتر از دیگر Region ها بفروش برسونن .

حتی ما این مشکل رو با بازی های Original کنسول PS3 هم داشتیم که مثلا یه بازی با Region 1 ممکن بود 20 الی 30 گرونتر از همون بازی تو Region 2-3 باشه .

کلا یجور دوکون بازار هست در اکثر موارد .

برای منطقه خاورمیانه Region 2 بهترین گزینه هست چون اکثر احتیاجات کشور ما از امارات برطرف میشه به روایتی برای استفاده راحت تر هستیم . مثلا شما برای تماشای فیلم های BlueRay که در بازار خودمون هست بهتره Region 2 رو داشته باشی چون در غیر این صورت باید از آمریکا برات فیلم بیارن تا بتونی تو کنسول اجرا کنی .

امیر تتلو
02-06-2014, 11:09
اها ممنونم که دوباره با حوصله توضیح دادید حالا متوجه شدم حالا بنظرتون این رجین 2 چقد برام تموم میشه؟ البته یه سونی eyes هم با یه دسته ی اضافی حساب کنید من بابلم یعنی تو شهرستانم ایا قیمت ها خیلی متفاوته؟ اصلا رجین 2 این جا گیر میاد؟ بعد ببخشید بنظرت اصلا کرک میشه ؟ یا تا عبد بازی هاشو باید 200 تومن بخرم؟ بعد یه سوال دیگه: سرعت اینترنت چقد باشه راحت میشه بازی کرد؟ الان من سرعت دانلودم با دانلود منیجر 1300 کیلو بایت بر ثانیه هست و از 1 تا 8 صبح هم سرعتم حدودا 200 الی 300 میرسه ایا میشه تو این موقع هم انلاین بازی کرد؟ بازم بخاطر جوابت ممنون

امیر تتلو
05-06-2014, 17:15
دیگه جواب نمیدین؟ ببخشید اگر زیاد سوال میپرسم اخه برام مهمه سرم کلاه نره و بدونم دارم چی میخرم اخه یه بار سر لبتابم پیش اومد و دفعه ی بعدشم پیش اومد یعنی دو بار لب تاب خریدم هر دو تا رو راحت 1 تومن بیشتر بهم غالب کردن

Mr.Pooya
05-06-2014, 17:58
سلام

ریجن 1 و 2 همونطور که دوستمون هم گفتند فرق زیادی نداره. شما ریجن 2 بگیری ( منظورم ریجن اروپا هست ) فکر کنم راحت تر باشی. در ضمن به فکر ریجن 3 هم که اصلا نباش چون لامصب خیلی بازی هاش بد گیر میاد چون زیاد طرفدار نداره بازی هاش هم خیلی زیاد نیست تو بازار. تو تهران هم زیاد نیست بازی هاش دیگه شهرستان ها که فکر می کنم خیلی خیلی کم باشه بازی های این ریجن

پی اس4 با اینکه تازه عرضه شده ولی -- شده. یکبار یک ه.ک.ر برزیلی فایل های ه.ک.ش رو گذاشته بود رو سایتش که بعد سونی تهدیدش کرد و مجبور شد پاکشون کنه البته همون زمانی هم که فایل ها رو سایتش بودند خیلی ها دانلود کردن مطمئنا. حتی یک تیم دیگه ای هم -- کرده.

ولی هنوز خیلی قطعی نمیشه گفت که اگر بخری حتما می تونی -- کنی چون میگم تازه عرضه شده خیلی هم کم -- شده و هنوز نمیشه رو هکس حساب کرد. حداقل هنوز هکش فکر نکنم به ایران رسیده باشه.

شما اگر از لحاظ مالی مشکلی نداره اصلا دنبال -- هم نرو. من خودم چند سال پیش PS3 خریدم هکش هم نکردم تمام بازی ها رو هم آنلاین بازی می کردم خیلی هم حال می داد از FIFA گرفته تا MAX PAYNE و GTA دقیا نسخه GTA یادم نمیاد :n02:

در ضمن برای اینکه ریجن دو گیر میاد یا نه باید بری از بازار توی شهرتون بپرسی. اینجا تو تهران که قاعدتا همه چی هست حتما ریجن دو هم باید باشه البته من پیگیر اخبار PS4 نیستم.

برای قیمتش هم بهتره توی چند تا از این سایت های آنلاین که می فروشند قیمت بگیری بعد بری تو بازار و مقایسه کنی ببینی چطوریه قیمت هاش. یا همینجا اگر کسی از دوستان خریده قیمت بده. من خودم قیمت ندارم.

امیر تتلو
12-06-2014, 10:27
سلام به دوستان گلم الان رفتم قیمت کردم 1.700 رجین1 داره که نمیدونم بگیرم یا نه وهیچ جای دیگه ی بابل هم اصلا ps4 ندارن چه برسه رجین2 !! حالا بنظرتون بگیرم یا نه؟ اخه از یکی شنیدم میگفت خیلی از ایرادات رجین 1 در رجین 2 بر طرف شده حالا باید چیکار کنم؟ همون 1 رو بگیرم؟ یا نه؟ ممنون میشم یکم برام توضیح بدین ممنون

Mr.Pooya
12-06-2014, 10:35
سلام به دوستان گلم الان رفتم قیمت کردم 1.700 رجین1 داره که نمیدونم بگیرم یا نه وهیچ جای دیگه ی بابل هم اصلا ps4 ندارن چه برسه رجین2 !! حالا بنظرتون بگیرم یا نه؟ اخه از یکی شنیدم میگفت خیلی از ایرادات رجین 1 در رجین 2 بر طرف شده حالا باید چیکار کنم؟ همون 1 رو بگیرم؟ یا نه؟ ممنون میشم یکم برام توضیح بدین ممنون

سلام

راستش بعید می دونم ایراد داشته باشه ! چون ریجن 1 و 2 تنها فرقشون برای منطقه هاشون هست که یکیش مال اروپا و اون یکی آمریکا هست اما خب ساختشون با هم یکی هست. فکر کنم ریجن نرم افزاری باشه نه سخت افزاری. یعنی 2 برای اروپا کد شده و بازی ها و فیلم های خودش رو اجرا می کنه.

خریدن یا نخریدنش به خودتون بستگی داره. تجربه نشون داده وقتی جنسی تو بازار کمیاب هست قیمتش خیلی بالاتر از اون چیزی که باید باشه میشه ! اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید و اینکه می دونید بازی هاش رو می تونید گیر بیارید آره بگیر.

اما به نظر من اقتصادی نیست این همه پول برای کنسول بازی که ممکنه بازی هاش هم گیر نیاد یا سخت گیر بیاد ! چون واقعا 1.700 نمیرزه ولی به خودتون بستگی داره که بخرید یا نه

موفق باشید

سعید1400
12-06-2014, 10:37
فقط ریجن 2 بخر اما اگا میخوای ببری خارج از خاور میانه ریجن 1 بخر

امیر تتلو
12-06-2014, 11:28
ممنون از نظرات شما یه سوال از اقای 1400 که میگه فقط ریجن 2 بگیر میتونم بپرسم چرا؟ و ممنون میشم دوستان بگن ایا توی تهران ریجن 2 گیر میاد یا نه که اگه اینجا نیست از اونجا تهیه کنم و دوستان اگه نکته ای هست برای خریدش یا تشخیص این که دستگاه نو هست یا نه یعنی چه نکاتی باید توجه کنم در هنگام خرید؟

سعید1400
12-06-2014, 12:48
چون ریجن 2 مخصوص خاورمیانه است و بازی های اون راحت تر پیدا میشه و...تو تهران هر 3 ریجن رو میشه پیدا کرد.در مورد سوال اخرتون هم متاسفانه اطلاعاتی ندارم سایرین لطفا جواب بدن

Mr.Pooya
12-06-2014, 13:38
چون ریجن 2 مخصوص خاورمیانه است و بازی های اون راحت تر پیدا میشه و...تو تهران هر 3 ریجن رو میشه پیدا کرد.در مورد سوال اخرتون هم متاسفانه اطلاعاتی ندارم سایرین لطفا جواب بدن

راخت تر پیدا میشه ولی ریجن 2 برای اروپا هست دوست عزیز برای خاورمیانه نیست ! ولی به نظر من هم ریجن 2 پیدا کردن بازی هاش کمتر دردسر داره.

امیر تتلو
12-06-2014, 16:24
فروشنده بهم گفت بازی هر دوتا بهم دیگه میخوره که !!! دروغ گفت؟

Mr.Pooya
12-06-2014, 16:36
فروشنده بهم گفت بازی هر دوتا بهم دیگه میخوره که !!! دروغ گفت؟

نه درست گفته. بازی هاش بهم دیگه می خورن

توی چند سایت خوندم که PS4 در واقع Region Lock هست و تفاوت سخت افزاری هم ندارند با هم که کیفیت یکی بالا باشه کیفیت یکی پایین. و مثل اینکه برنامه های از قبل نصب شدشون با هم فرق می کنند ! اما PS3 اینطوری نبود Region Lock بود و باید حتما بازی های همون ریجن رو می گرفتی تا بتونی از تمام امکانات بازی مثل آنلاین بازی کردن استفاده کنی.

به نظرم با این حساب تنها فرقشون تو قیمتشون هست. باید ببینی قیمت هر کدوم چقدر هست.

امیر تتلو
12-06-2014, 23:11
دوستان یه کاری کردم که الان هنوز تو شوکم رفتم مغازه ی طرف و جوری مخمو زد که xbox 360 super slim 250 gb با کینکتشو گرفتم و میگفت چون بازی هاش زیاده و ارزونه و از این حرفا دیگه همینو گرفتم به نظرتون ظرر کردم کلا شد 1.700 اخه هر چی گفتم ps4 میخوام گفت بازی هاش گرونه نمیرزه بخری پشیمونم کرد بنظرتون اینی که الان خریدم خوبه؟ از پس بازی های روز برمیاد؟ وگفت انلاین هم میشه .... ایا درسته؟ دوستان شدیدن تو شوکم نمیدونم چیکار کردم بنظرتون گند بزرگی زدم؟ یا کار درستی کردم؟

Layken
13-06-2014, 01:03
دوستان یه کاری کردم که الان هنوز تو شوکم رفتم مغازه ی طرف و جوری مخمو زد که xbox 360 super slim 250 gb با کینکتشو گرفتم و میگفت چون بازی هاش زیاده و ارزونه و از این حرفا دیگه همینو گرفتم به نظرتون ظرر کردم کلا شد 1.700 اخه هر چی گفتم ps4 میخوام گفت بازی هاش گرونه نمیرزه بخری پشیمونم کرد بنظرتون اینی که الان خریدم خوبه؟ از پس بازی های روز برمیاد؟ وگفت انلاین هم میشه .... ایا درسته؟ دوستان شدیدن تو شوکم نمیدونم چیکار کردم بنظرتون گند بزرگی زدم؟ یا کار درستی کردم؟

چی؟؟؟ 1700 دادی پای یک X360
نمی دونم چی بگم ولی چون کنسول رو خریدی جا داره بگم یا نه،

اگر قرار باشه در زمان فعلی کسی کنسول بخره اون هم کنسول های نسل گذشته، یعنی PS3 و یا X360 پس باید باید یدونه PS3 بخره
360 خریدن با اون بهای سنگین اصلا و ابدا جایز نیست، نه بازی انحصاری داره که خریدار دل خودشو به اونا خوش کنه و نه عناوین کینکتش مخصوصا در زمان حال چیز خاصی داره که ادمو شگفت زده کنه.
هیچ ساپورتی هم برای X360 دیگه از سوی مایکروسافت نمیشه و بازی جدید انحصاری فاتحش خوندست.
میمونن عناوین مولتی پلتفورم که اونا هم برای همه کنسول ها میاد پس عملا خرید یک 360 در زمان فعلی یک اشتباهه
PS3 نه تنها مملو هستش از عناوین انحصاری ریز و درشت عالی و با کیفیت که با تجربشون عملا یهترین عناوین عمرتو توش تجربه کردی با گرافیک های بالا بلکه کپی خور هم هست و بازی هاش حتا در برخی موارد ارزون تر از بازی های کپی شده 360 در میاد.

باز با همه این توصیفات 1700 برای یک کنسول نسل گذشته خیلی خیلی زیاده، شما میتونستی یک کنسول دست دوم الیت معمولی بخری با 600 تومن یا نهایت 700 تومن پول و بشینی بازی کنی.
حتا اگه PS3 میخریدی نهایتش د رمیومد 1200 یا یک تومن.

اما کنسول های نسل جدید همون طور که دوستان گفتن قضیشون فرق میکنه، تهیه بازی های اورجینال سخته و اگه از پسش بر میای حتما پیشنهاد من برای شما PS4 است.

سعید1400
13-06-2014, 01:03
اصلا چیزی به نام سوپر اسلیم وجود نداره و درستش اسلیم e یا new هست و اینکه قیمتش فوق فوق با یه دسته اضافه و کنیکت بشه 1450 و اینو بگم این بهترین مدل ایکس باکس 360 هست اما اشتباه بزرگی کردی که کنیکت خریدی بعد از دوهفته که باهاش بازی کردی ازش زده میشی و کلا فروشنده ها همینطورن.....مثلا من میخوام ایکس باکس بخرم چون کل پولی که دارم 1200هست اما اگه 2 تومن داشتم باهاش یه پلی 4 با 2 بازی میخریدم و هر یا ماهی با خرج 50 تومن یکیشو با یه بازی دیگه عوض میکردم و اینو بگم از لحاظ گرافیک این دو نسل قابل مقایسه نیستن چون این کنسول تو قطعاتش 8 ساله هست و بازی های امروز رو بزور رو 30 فریم و 720 اجرا میکنه الیته بازی های بالتر هم داره اما گرافیک قیافه دسته قطعات و مالتی پلیر و انلاین و....تو پلی 4 یه حرف دیگری رو میزنه(بازی های جدید برای 360 تا اواخر 2015 میاد یعنی تا 1سال نیم و دیگه کلا باید با همین بازیا بازی کنی و ازش زده میشی اما پلی 4 نسل جدیده و نسل بعد تا 6 7 سال دیگه نمیاد....البته میتونستی با یک و دو یست یه 360 با 2 دسته و 15 بازی بخری و تا 2 سال دیگه هم بازیای جدید رو با 5تومن 10تومن بخریدی اونوقت میفروختی پول میزاشتی روش یه نسل هشت -- شده میخردی با بازیای ارزون اما خوب دیگه خودتی برو بهش پس بده اگه نخواستی هم کیفشو ببر

سعید1400
13-06-2014, 01:10
چه باحال نظرای دو تامون با هم اومدن...راستش در مورد پلی 3 حرف زدی چون اطلاعاتی درموردش ندارم میشه بگید هکش و...چجوریاست اگه فکر کردی اسپم ایجاد میکنه پیام خصوصی بده

امیر تتلو
15-06-2014, 23:48
اها یعنی سرم کلاه گذاشت ؟؟ والاه من هر جا رفتم گفتم پلی استیشن نو هیج جا نیست و باید دسته دو بگیری که من تو کل زندگیم هیچ چیزیو دسته دوم نمیخرم و توجه کنید که من تنها 15 سالمه و این پولها از جیب مبارک بابایی خرج میشه و اصلا از نظر قیمت برام مهم نیست .......... الان یعنی من فول اچدی بازی نمیکنم بازی هارو؟ مال من براق هم نیست ایا نیو هست؟ طرف بهم گفت جدید ترینه اما من حس میکنم اینطور نیست بنظر شما جدیدترینه؟ راستی من کینکتم کار نمیکرد یعنی اصلا با کینکتم ارتباط برقرار نمیکرد و با هم مچ نمیشدن و امروز پدرم مرده رو اورد خونمون و طرف هم گفت اولین بار توی این کالاف دیوتی گست رو بازی کردید و داشبوردش اپدیت شد به همین دلیل کینکتت از کار افتاد و باید ببرم دل و رودشو باز کنم که اپدیتش کنم (سخت افزاری) منو میگی ............. موندم چی میگه .... حالا بنظرتون دروغ نگفت؟ من حس نمیکنم بخاطر بازی باشه فک میکنم دستگاه اصلا اپدیت نشده از همون اول و وقتی روش میشه میگه برو ایکس باکس لیو اپدیتش کن!!! ببخشید این همه سوال پرسیدم ممنون میشم جوابمو بدین زود تر بازم ممنون از پویا و سعید جاااان:n26:

Layken
16-06-2014, 00:03
چه باحال نظرای دو تامون با هم اومدن...راستش در مورد پلی 3 حرف زدی چون اطلاعاتی درموردش ندارم میشه بگید هکش و...چجوریاست اگه فکر کردی اسپم ایجاد میکنه پیام خصوصی بده

اگه منظورت نحوه هـ ک کردن هست که من اطلاعاتی در این زمینه ندارم و بیشتر سخت افزاریه

اها یعنی سرم کلاه گذاشت ؟؟ والاه من هر جا رفتم گفتم پلی استیشن نو هیج جا نیست و باید دسته دو بگیری که من تو کل زندگیم هیچ چیزیو دسته دوم نمیخرم و توجه کنید که من تنها 15 سالمه و این پولها از جیب مبارک بابایی خرج میشه و اصلا از نظر قیمت برام مهم نیست .......... الان یعنی من فول اچدی بازی نمیکنم بازی هارو؟ مال من براق هم نیست ایا نیو هست؟ طرف بهم گفت جدید ترینه اما من حس میکنم اینطور نیست بنظر شما جدیدترینه؟ راستی من کینکتم کار نمیکرد یعنی اصلا با کینکتم ارتباط برقرار نمیکرد و با هم مچ نمیشدن و امروز پدرم مرده رو اورد خونمون و طرف هم گفت اولین بار توی این کالاف دیوتی گست رو بازی کردید و داشبوردش اپدیت شد به همین دلیل کینکتت از کار افتاد و باید ببرم دل و رودشو باز کنم که اپدیتش کنم (سخت افزاری) منو میگی ............. موندم چی میگه .... حالا بنظرتون دروغ نگفت؟ من حس نمیکنم بخاطر بازی باشه فک میکنم دستگاه اصلا اپدیت نشده از همون اول و وقتی روش میشه میگه برو ایکس باکس لیو اپدیتش کن!!! ببخشید این همه سوال پرسیدم ممنون میشم جوابمو بدین زود تر بازم ممنون از پویا و سعید جاااان:n26:

بحث دورغ گفتن و کلاه گذاشتن یک طرف و خرید یک کنسول نسل گذشته یک طرف.
جدید بودن کنسول ربطی به نسلی که پشت سر گذاشته نداره.
با توجه به مواردی که گفتید من یک پیشنهاد میدم اونم اینه که اگه می خواهید X360 رو نگه دارید لااقل کینکت رو برگردونید چون دستگاه بی ارزشیه
و اگر میتونید کلا کنسول رو با کینکت برگردونید و یدونه PS3 دست دوم تمیز پیدا کنید و اگر نو می خواهید بخرید دروغ میگن کنسول نو پره همه جا.

hoseinsps
16-06-2014, 13:29
سلام
ps4 رجیون free ....
سونی گفته احتمال اینکه برای اجرای بازیها الزاما باید از یه رجیون کنسول و بازی استفاده کرد چیزی نزدیک به صفره و از طرف خود سونی این اعمال نمیشه
مگر از طرف بازی ساز که بازم گفت احتمالش خیلی کمه !
رجیون ها هم هیچ تفاوتی ندارن ! الان دارن رجیون 2 رو به اسم اینکه گارانتی کشور های خلیج فارس داره 1750 میفروشن !
حتما هم فروشنده عاشق ماست که با هزینه خودش کنسول رو بفرسته دبی ! :n02:
همه جا هم پر کردن رجیون1 خرابی داره !
همش حرف دلال هاست .... یعنی سونی انقدر سطح کیفی محصولاتش پایینه که کنسولش توی لانچ اولش با مشکل سخت افزاری مواجه بشه ؟ بعد بیاد تو رجیون بعدی برطرفش کنه ؟:n08:
الان ps4 رجیون 1 قیمتش 1520 !

با عرض پوزش اون x360هم تا ته رفته تو پاچتون!
x360 250 new slim الان 1100 قیمتش .....

امیر تتلو
16-06-2014, 15:25
اره دیگه سرم کلاه گذاشته و پس نمیگیره حالا فرق این با سالیم نیو چیه؟

امیر تتلو
16-06-2014, 15:27
حالا شما ها همه دارید میگید این قیمتش 1 تومنه اما دیجی کالا هم داره میده 1.500 قضیه چیه؟ اون که هیچوقت اینطوری گرون نمیده

hoseinsps
16-06-2014, 15:28
اره دیگه سرم کلاه گذاشته و پس نمیگیره حالا فرق این با سالیم نیو چیه؟

مدل دقیق 360 شما چیه ?

Sent from my HTC One max using Tapatalk

امیر تتلو
16-06-2014, 15:39
xbob 360 slim 250 gb

hoseinsps
16-06-2014, 15:39
کلا ایکس باکس های 360 سه مدل هستن
اول ارکید که داری حافظه داخلی نیست و رنگش سفید...
بعد هم الیت اومد که رنگش مشکی شد بهمراه حافظه داخلی
در نهایت هم اسلیم رو وارد بازار کرد با ظرفیت 250 گیگ که از نظر سیستم خنک کننده کنسول کم صداتر و خنک تر بود ، کیس کنسول هم از اونجایی که اسمش اسلیم ،طراحی باریک تر و جمع جور تری نسبت به مدل های قبل داره .
کلا از لحاظ سخت افزاری تفاوتی ندارن و همشون یه کارو با یه خروجی انجام میدن ....
مثل ps3 که اول سری fat بود بعد شد slim بعد هم super slim

شما که خریدی سعی کن لذت ببری ازش
اگر دراینده نسل هشتم کپی خور شد تعوض کنید .
فعلا هم بازیهای جدید حداقل تا دوسال اینده برای نسل هفتمی منتشر میشه ...
شایدم بیشتر

امیر تتلو
16-06-2014, 15:43
میشه بعدا اینو بفروشم ؟ چقد میخرن؟ حالا این قیمتش چنده؟ راستی ps4 کی ه ک میشه؟

hoseinsps
16-06-2014, 15:49
میشه بعدا اینو بفروشم ؟ چقد میخرن؟ حالا این قیمتش چنده؟ راستی ps4 کی ه ک میشه؟

الان ps3وxbox360 رو دارن خیلی گرون تر میفروشن ....
دلیلش هم اینه که کپی خور ان ! اگر ps4وx one ه ک بشن ،اطمینان میدم ps3و x360 افت شدید قیمت پیدا میکنن...
در مورد ه ک هم اگر منطقی بخوایم باقضیه کنار بیایم سونی از کنسول نسل قبلش درس های زیادی گرفته و میدونه چیکار کنه تا دست ه ک ر هارو کوتاه کنه! نسل قبل بعد از حدود 40ماه ه ک شد ...
فکر نمیکنم این نسل به این زودیا ه ک بشه!
مگر اینکه یه گروهی از ه ک ر ها معجزه کنن!

امیر تتلو
16-06-2014, 15:55
اها پس یعنی فاتحم خوندست ....... با ستگاه چرتی که گرفتم هیچ کاریشم نمیشه کرد فقط شما ها میگین این 1.000 تومن قیمتشه اما تو دیجی کالا دارن میدن 1.500 قضیه چیه ؟؟ من فک نمیکنم طرف بهم گرون داده باشه چون فقط 20 تومن بیشتر از دیجیکالا داده و من با دسته ی اضافه و ..... گرفتم 1.700

hoseinsps
16-06-2014, 16:29
اها پس یعنی فاتحم خوندست ....... با ستگاه چرتی که گرفتم هیچ کاریشم نمیشه کرد فقط شما ها میگین این 1.000 تومن قیمتشه اما تو دیجی کالا دارن میدن 1.500 قضیه چیه ؟؟ من فک نمیکنم طرف بهم گرون داده باشه چون فقط 20 تومن بیشتر از دیجیکالا داده و من با دسته ی اضافه و ..... گرفتم 1.700

با دسته و کینکت 1700 می ارزه .
مبارکه
چرا میگید دستگاه چرت ? :| بنظر من از لحاظ اقتصادی عاقلانه ترین کار اینه که فعلا با همین ps3 وx360 سر کرد ....
تا وقتی که نسل هشتمی ها کپی خور بشن....
فعلا هم نسل هشتمی ها عناوین انچنانی بیرون ندادن که شما اینطوری میگید
توی یوتیوب مقایسه گرافیک بازیها هست ....
انچنان تفاوتی بین عناوین موجود نیست که ادم بخواد برای هر بازی 200ت هزینه کنه !البته فعلا ...
ولی اگر مشکل مالی نداشته باشید 100% ps4

موفق باشید/.

امیر تتلو
17-06-2014, 00:29
خواهش میکنم بنظر شما تا کی میتونم با ایندستگاه بازی های روز رو با کیفیت مناسب بازی کنم؟

Khan gholi
17-06-2014, 00:43
با توجه به دو نسل قبلتر بین ps2 , ps3 , حداقل 1 سال و حداکثر 2 سال.چون 2 سال اول هر نسل رو نگاه کنید بدلیل اشنا نبودن کامل سازندگان با نسل جدید انقدر تفاوت نداره بین نسخه ها ولی بعدش جهش زیاد دارند.بعد 2 سال معمولا فقط یک پورت از بازی که خوب بهینه نشده رو برای کنسول نسل قدیمی میدن که دستی بر جیب بازی کنندگان داشته باشند

سعید1400
17-06-2014, 01:47
بابا چی میگید مگه دیوونه اید این کنسول یعنی نیو اسلیم با دو دسته وکنیکت با 3تا بازی 2دی وی دی برنر مکس میشه 1و500 البته لین فروشنده ها خودشون میدکنن چیکار کنن کسایی که با مامان باباهاشون میرن کارشون زاره شما ها هم که دلتون برای جیب باباهاتون نمیسوزه و هی پاهاتونو میزنید زمین و گریه و ..میکنید:n19::n19:
:n02:...(اخه من نمیونم چرا هیشکی به پستم سر نمیزنه تو قسمت کنسول ایکس 360ه (راهنمایی برای خرید کنسول)):n28::n28::n28:

امیر تتلو
17-06-2014, 13:48
ببخشید اقای سعید 1400 شما قیمت ها رو از کجا میگیرید؟ والاه دیجیکالا هم داره یه 1.500 فقط کنسول با کینکتو یه دسته میفروشه و از بازی و دسته ی اضافی هم خبری نیست

سعید1400
18-06-2014, 01:26
یعنی شما نمیدونید دی جی کالا قیمتاش 10 تا 15 درصد از بازار گرون تره !

امیر تتلو
18-06-2014, 17:38
والا من هر چی از بیرون قیمت کردم راحت 10 درصد گرون تر میگفتن و خبی این سایت اینه که معتبره ....... شما سایت خوش قیمتی سراغ دارید؟ که من خرید ها مو از اونجا بکنم؟

امیر تتلو
24-06-2014, 23:30
با سلامی دوباره .... چجوری میتونم روی کنسولم انلاین بازی کنم ؟ و مبخام بعد از این دو ماه free کنسولم هم رایگان بازی کنم اگه بگید ممنون میشم و چه بازی هایی انلاین میشن و از کجا باید بخرم؟ و ایا مشگلی پیش نمیاد؟ اخه فروشنده میگه تو جام جهانی 2014 امسال سرور ها بسته شدن... قضیه چیه؟ قیمت بازی ها چنده؟ لطفا کامل توضیح بدید ممنونم .... :n26:

lionf3
24-06-2014, 23:39
با سلامی دوباره .... چجوری میتونم روی کنسولم انلاین بازی کنم ؟ و مبخام بعد از این دو ماه free کنسولم هم رایگان بازی کنم اگه بگید ممنون میشم و چه بازی هایی انلاین میشن و از کجا باید بخرم؟ و ایا مشگلی پیش نمیاد؟ اخه فروشنده میگه تو جام جهانی 2014 امسال سرور ها بسته شدن... قضیه چیه؟ قیمت بازی ها چنده؟ لطفا کامل توضیح بدید ممنونم .... :n26:

سلام مهبد جان Slim گرفتی دیگه؟
آنلاین که بخوای بازی کنی باید Xbox Live درست کنی
معمولا اکثرِ بازی ها مولتی شون پولی هستش و باید کارتِ گلد بخری.
بازی رو آفلاین هم میتونی انجام بدی
معمولا هر Dvd رو ۵-۶ تومن میدن
مثلا من Watch Dogs رو خریدم ۱۰ تومن.

lionf3
24-06-2014, 23:46
تکراری پاک شود لطفا !!

امیر تتلو
25-06-2014, 00:08
سلام مهبد جان Slim گرفتی دیگه؟
آنلاین که بخوای بازی کنی باید Xbox Live درست کنی
معمولا اکثرِ بازی ها مولتی شون پولی هستش و باید کارتِ گلد بخری.
بازی رو آفلاین هم میتونی انجام بدی
معمولا هر Dvd رو ۵-۶ تومن میدن
مثلا من Watch Dogs رو خریدم ۱۰ تومن.

ببخشید منظورتو متوجه نمیشم مگه واچ داگز اینقد ارزونه؟
افلاین که بلدم بازی کنم اما چجوری باید xbox live بسازم/ باید به اینترنت وصل بشمو برم تو قسمت ایکس باکس لایو؟ و روش بزنم؟و من بعد از دوماه کار گلد میخرمو پولش مهم نیست ممنون میشک واضح تر بگی ایا با وصل شدن من به اینترنت مشگلی پیش نمیاد؟ و دستگاه نمیسوزه؟ اخه فروشنده خیلی بهم گفت به اینترنت وصل نشم

سعید1400
25-06-2014, 08:44
اولند که باید دستگاهت lt3 باشه و اینکه دیسکی که استفاده میکنی باید برنر مکس و پچ شده باشه یا باید خودت پچش کنی و بقیه توضیحاتو از گوگل پیدا کن*اموزش انلاین بازی کردن با xbox 360*و یه سوال ازت دارم و اینه که ایا از 360 راضی هستی و اینکه چه بازیایی بازی کردی!

lionf3
25-06-2014, 09:13
ببخشید منظورتو متوجه نمیشم مگه واچ داگز اینقد ارزونه؟
افلاین که بلدم بازی کنم اما چجوری باید xbox live بسازم/ باید به اینترنت وصل بشمو برم تو قسمت ایکس باکس لایو؟ و روش بزنم؟و من بعد از دوماه کار گلد میخرمو پولش مهم نیست ممنون میشک واضح تر بگی ایا با وصل شدن من به اینترنت مشگلی پیش نمیاد؟ و دستگاه نمیسوزه؟ اخه فروشنده خیلی بهم گفت به اینترنت وصل نشم

آره دیگه (البته دستگاهت باید کپی خور باشه ها! من قیمت کپی شدش رو گفتم)

امیر تتلو
25-06-2014, 14:03
اولند که باید دستگاهت lt3 باشه و اینکه دیسکی که استفاده میکنی باید برنر مکس و پچ شده باشه یا باید خودت پچش کنی و بقیه توضیحاتو از گوگل پیدا کن*اموزش انلاین بازی کردن با xbox 360*و یه سوال ازت دارم و اینه که ایا از 360 راضی هستی و اینکه چه بازیایی بازی کردی!

lt3 رو نمیدونم و بلد نیستم بازی رو پچ کنم البت فوتبالم روش نوشته برنر مکس و اینو بگم که اشغاله و اصلا حال نمیده بازی باهاش و من عاشق کامپیوترم و اصلا نمیشه راحت توش بازی کرد و مخصوصا صفحه ی بزرگی نیاز داره من تو 46 اینچ بازی میکنم نمیتونم ببینم و چشم از حدقه در میاد فقط ماشین بازیاشو دوس دارمو بازی هم یه 20 تایی دارم که همه ماله دو ماهه اخیرا و جدید هستند : bataman - gta v - forza- kineckt sprts - ..........................

امیر تتلو
26-06-2014, 04:07
دوستان من از کجا باید بفهمم دستگاهم lt3 هست یا نه؟ نمیخام ببرمش بیرون میخوام خودم بفهمم

سعید1400
26-06-2014, 06:13
بازی هاتون رو از رو سی دی اجرا میکنید اگه اره lt3هست!

امیر تتلو
26-06-2014, 12:08
اره دیگه مثلا batman سی دیشو میزارم تو کنسول بازی میکنم

igi jones
07-03-2015, 15:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi--
17-06-2015, 00:26
درود
از کجا بفهمیم دستگاه ریفر شده است یا نه؟
ریجن 3 ریفر شده تو ایران موجوده؟

hwak sea
27-09-2015, 15:07
درود
از کجا بفهمیم دستگاه ریفر شده است یا نه؟
ریجن 3 ریفر شده تو ایران موجوده؟

1-اگر دقت کنید بر روی هر دستگاه الکترونیکی لیبل هایی قرار دارد که اگر بخواهید دستگاه را باز کنید باید از انها عبور کنید . به طور مثال در پشت کنسول شما یعنی PS4 لیبل هایی قرار دارد ( 2 عدد ) اگر این لیبل ها دارای خراش یا کندگی باشد امکان ریفر بودن دستگاه وجود دارد . البته کنسول هایی که در کارخانه خود به صورت ریفر بسته بندی میشوند دارای لیبلی سالم و البته کمی متفاوت هستند
2-جعبه و پلمپ این نو کنسول ها یا دستگاه ها نیز متفاوت است . به طور مثلا هدست گلد یا پالس ریفر که جدیدا در بازار مشاهده میشود ( کالای ریفر اصل البته ) دارای جعبه ای سفید رنگ میباشد و بر روی ان کلمه ریفر هک شده است

بهادر طلایی
28-09-2015, 09:42
سلام من میخوام ps4 بخرم چه ریجنی بخرم؟ یه دسته اضافه هم میخوام بخرم . یه راهنمایی میکنید؟

bazikadeh
07-10-2015, 13:44
سلام دوستان بازی ها رو میشه کپی گرفت ؟
آخه یکی میگفت واست کپی میکنم ؟

HOJ-JAT
07-10-2015, 20:09
سلام دوستان بازی ها رو میشه کپی گرفت ؟
آخه یکی میگفت واست کپی میکنم ؟
نه نمیشه
روش هایی هست که میشه مثلا ۱۰تا بازی خوب رو ۳۰۰ خرید ولی این روش هکی هست و ممکنه کنسولت بن بشه

bazikadeh
09-10-2015, 00:30
پس یعنی بدرد نمیخوره ؟

فروشگاه کدوم خوبه که ازش خرید کنم ؟ بازیهای جدید و قیمت مناسب بده ؟

R#z@-R2
27-08-2016, 00:28
سلام من میخوام ps4 بخرم چه ریجنی بخرم؟ یه دسته اضافه هم میخوام بخرم . یه راهنمایی میکنید؟

دوستان گفتن اطلاعات غلطت منم دارم پاکش میکنم

HOJ-JAT
27-08-2016, 15:42
ریجن ها هیچ فرقی باهم ندارن دوستان تنها فرقشون در اینکه موقعه ای که از فروشگاه مثلا میخواین دموی فیفا 17 بگیری دانلود کنی باید دقت کنی که دستگاه کدام ریجن هستش
با کارت اشتراک پی اس ان حالا مورد دوم من دقیق نمیدونم
دوستان اگه کسی کنسول خواست برای خرید بگین شماره بدم راحت خرید کنید
دوست عزیز اطلاعات غلط ب بقیه ندهید
ریجن کنسول اصلا ربطی به چیزی نداره

R#z@-R2
27-08-2016, 15:50
دوست عزیز اطلاعات غلط ب بقیه ندهید
ریجن کنسول اصلا ربطی به چیزی نداره

باشه ما اطلاعات غلط میدیم شما درست میدی:n13:
حرف همه درست حرف ما غلطت

sadegh630
18-12-2016, 01:24
سلام دوستان.....کمترین قیمتی که میشهps4خرید کدوم مدل وچقدر هست؟؟؟

fantom176
07-09-2017, 13:09
سلام دوستان
من میخوام ps4 بخرم دو تا سوال دارم
01-از کجا بفهمم دستگاه تعمیری یا دست دو یا رفرش شده نیست
02-من میخوام دو دسته بگیرم ولی یکی از فروشنده ها میگفت دو دسته پلمپ نداریم اینا که میگن دو دسته داریم دستگاه و باز میکنن یه دسته خودشون میذارن تو بعد میبندنش
آیا این حرف درسته یعنی شرکت سونی اصلا ps4 دو دسته نمیزنه