PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوتبال فانتزی جام جهانی 2014 | McDonald’s FIFA World Cup Fantasy

صفحه ها : 1 [2] 3

iliafshar
17-06-2014, 14:49
خیلی مسخرست من دوتا از بازیکن های روسیه رو تو ترکیب اصلی گذاشته بودم بدون اینکه بازی کنند راند تموم شد در واقع تیم من تو راند اول فقط 9 بازیکن داشت!:n27: با این 9 نفر 83 امتیاز گرفتم!

نادر1368
17-06-2014, 14:53
درسته امتیاز همه بازیکنا 0 شده، تعویض ها هم آزاد شده و همه امتیاز ها به امتیاز پروفایل اضافه شده ...
فیفا الجزایری ها رو تیم حساب نکرده ...
فيفا مگه خودش كيه الجزايري هارو حساب نكنه!؟:n02: بلژيك كره و روسيه پس چي؟:n13:
----
من با اين شانسم فكر نكنم راه به جايي ببرم امتيازم 81 هست و رنكم 156806!:n15:

aliano
17-06-2014, 14:59
دوستان شما چرا دقت نمی کنید؟بالای اونجایی که نوشته Your Pitch رو نگاه کنید شما الان همزمان می تونید تیمتون رو برای راند اول و دوم ببینید و اگر خواستین تغییرش بدید!
اونجایی که نوشته 1st group phase و 2nd group phase

iliafshar
17-06-2014, 15:05
دوستان شما چرا دقت نمی کنید؟بالای اونجایی که نوشته Your Pitch رو نگاه کنید شما الان همزمان می تونید تیمتون رو برای راند اول و دوم ببینید و اگر خواستین تغییرش بدید!
بله حق با شماست امتیاز تیم های گروه اخر هم که امروز بازی دارند فقط برای راند اول محاسبه میشه

2lombe
17-06-2014, 15:35
من رفتم گروه 2 با امیتاز 60 حالا باید چه کنم؟ :n02:

mohammad_87
17-06-2014, 16:37
من رفتم گروه 2 با امیتاز 60 حالا باید چه کنم؟ :n02:
هیچی!

این "هیچی" گفتن تو هواپیما لذتش بیشتره ها :n09:

powerslave
17-06-2014, 16:53
دوستان ترکیب 11 نفرۀ تیم ها رو از کجا میشه دید؟ گفته بودین یه ساعت قبل بازی میزنه. الان من میخوام تو ترکیب دور اولم دست ببرم و از روسیه و الجزایر بازیکن بزارم.

eman619rv
17-06-2014, 16:55
از نظر سیستم امتیاز دهی و ساز و کار و تعیین پست ها جز بدترین فانتزی هایی هست که تا حالا تجربه کردم.:n29:

در حدی که میتونه با فانتزی های ورزش 3 مقایسه بشه:n09:

EhsanCPU
17-06-2014, 16:56
در قسمت MY LEAGUE و لیگ P30World قبلا رتبه من 17 بود که حالا شدم 3 :n01:

ترتیب تیمها در لیگ بر اساس امتیازه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
17-06-2014, 17:04
دوستان ترکیب 11 نفرۀ تیم ها رو از کجا میشه دید؟ گفته بودین یه ساعت قبل بازی میزنه. الان من میخوام تو ترکیب دور اولم دست ببرم و از روسیه و الجزایر بازیکن بزارم.
هنوز خیلی مونده تا بازی
از اینجا میشه دید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در قسمت MY LEAGUE و لیگ P30World قبلا رتبه من 17 بود که حالا شدم 3 :n01:

ترتیب تیمها در لیگ بر اساس امتیازه ؟

خیر،احتمالا در پایان راند اول اولین رده بندی مشخص میشه
جالبه که در لیگ خودمون،تیمهایی که پرچم غیر ایران داشتند نشان داده نمیشوند!!!!!!!!!!

SHAKERDOOST
17-06-2014, 17:07
Andrea-87 کیه؟
منو چرا از لیگ p30world حذف کردید؟؟

SoroushStar
17-06-2014, 17:08
دفاع های آلمان چه کردن با امتیازاشون؟؟؟؟!!!!! مرته ساکرو کاپتان کرده بودم 13 امتیاز گرفت به خاطر کاپیتانی شد 26 :n10: هوملز رو ور نداشتم ولی می گن 18 گرفت بوآتنگم که حوب امتیلز گرفت فقط من در کف اینم که نویر 11 گرفت و حقیقی هم 11:n04: این فانتزی واقعا امتیاز رو بد حساب می کنند:n21:

Mohammad Yek110
17-06-2014, 17:25
من تازه کارم توی فوتبال فانتزی
این سیستم تعویضا چطوره؟
1.مثلا الان یه بازیکن که 10 امتیاز داره رو بیارم بیرون و یه بازیکنی که امشب بازی داره رو بیارم تو ، امتیازاش حذف میشه؟؟؟پس چطوری قبل هر بازی اینهمه تعویض میکنید؟:دی
2.یا من John Brooks رو توی ذخیره ها داشتم که گل زد ، الان 10 امتیاز داره ولی به امتیاز کل اضافه نشده ، چطور امتیازی که اورده رو به امتیاز کل اضافه کنم؟(یعنی من الان 99 امتیاز دارم که مجموع امتیازای بازیکنای دخل زمینه ، امتیاز بازیکنای ذخیره بهش اضافه نشده )

hojjatinho
17-06-2014, 17:27
فیفا حوصله اش سر رفته راند رو تموم کرد انگاری :دی

الان بازیکنان الجزایر و روسیه و ... واسه راند بعد حساب می شن ؟!

بعد مگه راند تموم نشده چرا نمیشه بازیکنایی که راند قبلی تعویض شدند رو دوباره اورد داخل زمین ؟
+
با غیور مردان ایرانی 21 امتیاز گرفتیم :دی ... منتظری 9 و سید جلال 11 امتیاز برام اوردن ...
دو تا الجزایری دارم که بازی نکردن .. با این حساب 99 امتیاز گرفتم رتبه هم 30163
ولی اگه نشه تعویض کردن بازیکنای قبلی رو که رسما نابود شدیم :دی

پ ن : فانتزی یورو 2012 خیلی جذاب تر بود ... این فانتزیشم مثل بلاترشه!:دی

h-blade
17-06-2014, 17:27
از نظر سیستم امتیاز دهی و ساز و کار و تعیین پست ها جز بدترین فانتزی هایی هست که تا حالا تجربه کردم.:n29:

در حدی که میتونه با فانتزی های ورزش 3 مقایسه بشه:n09:

کاملا تایید میشه....
یه چیزی بگم خیلی جاله...

من سیستمم 3-4-3 بود یکی هاز مهاجم هارو انداختم بیرون و بالطبع یه چای خالی تو مهاجما موند و شد 3-4-2 وقتی اومدم سیستم رو عوض کنم به 4-4-2 این فانتزی مضخرف اومد یه دونه دیگه از مهاجم های مارو که 10 امتیاز داشت انداخت بیرون و موندم با یه سیستم داغون 4-4-2 با یه مهاجم.....

EhsanCPU
17-06-2014, 17:34
کاملا تایید میشه....
یه چیزی بگم خیلی جاله...

من سیستمم 3-4-3 بود یکی هاز مهاجم هارو انداختم بیرون و بالطبع یه چای خالی تو مهاجما موند و شد 3-4-2 وقتی اومدم سیستم رو عوض کنم به 4-4-2 این فانتزی مضخرف اومد یه دونه دیگه از مهاجم های مارو که 10 امتیاز داشت انداخت بیرون و موندم با یه سیستم داغون 4-4-2 با یه مهاجم.....

اگه بازیکن شما امتیاز گرفته باشه و قصد تعویض یا تغییر سیستم داشته باشین قبلش به شما پیام هشدار کسر امتیاز بازیکن رو میده که اگه قبول کنین اعمال میشه

در رابطه با راند 1 ، راند 1 هنوز تموم نشده اگه دقت کنین هنوز LIVE هست ...

SHAKERDOOST
17-06-2014, 18:09
چجوری آواتار بزارم ؟؟!

Hamid Hamid
17-06-2014, 18:15
سلام ...

الان رده بندی و امتیاز ها مشخص شده؟ من تا اینجا 88 امتیاز دارم منتها 3 تا بازیکنم هم بازی نکردن هنوز.

بعدشم اسمم تو این 68 تا یوزر لیگ P30 نیست انگار !! یوزرم Hamidp30

68 تا اسم هست تو اون View my league که م اسم خودم رو ندیدم که اصلا چندم هستم.

Mohammad Yek110
17-06-2014, 18:20
سلام ...

الان رده بندی و امتیاز ها مشخص شده؟ من تا اینجا 88 امتیاز دارم منتها 3 تا بازیکنم هم بازی نکردن هنوز.

اگه توی قسمت my leagues لیگ پی سی ورلد رو داشته باشین که مشکلی نیست
رتبه بندی فکر کنم بعد از پایان راند اول میاد

Dark Soul
17-06-2014, 18:20
من تازه کارم توی فوتبال فانتزی
این سیستم تعویضا چطوره؟
1.مثلا الان یه بازیکن که 10 امتیاز داره رو بیارم بیرون و یه بازیکنی که امشب بازی داره رو بیارم تو ، امتیازاش حذف میشه؟؟؟پس چطوری قبل هر بازی اینهمه تعویض میکنید؟:دی
2.یا من John Brooks رو توی ذخیره ها داشتم که گل زد ، الان 10 امتیاز داره ولی به امتیاز کل اضافه نشده ، چطور امتیازی که اورده رو به امتیاز کل اضافه کنم؟(یعنی من الان 99 امتیاز دارم که مجموع امتیازای بازیکنای دخل زمینه ، امتیاز بازیکنای ذخیره بهش اضافه نشده )
فقط بازیکنایی که توی ترکیب اصلی هستند امتیازشون محاسبه می شه .
1.بله امیتازش می پره ،ما بازیکنهایی را که امتیاز کمی گرفتند خارج می کنیم ; مثلا من رونالدو (3 امتیازی) را خارج کردم و جاش حیدری را اوردم چون می دونستم که حیدری اگه هیچ کاری هم نکنه حداقل امتیازش برابر رونالدو می شه .
2.متاسفانه امتیازش ار دستتون رفته .

powerslave
17-06-2014, 18:26
فکر کنم روش تغییر سیستمش رو گرفتم.
نگاه کنین فرضاً شما 4-4-2 بودین و حالا سه تا دفاعتون نمرۀ خوب گرفتن و یکی مثلاً 1 نمره. و فرضاً شما ادن هازارد رو رو نیمکت دارین که 1 ساعت دیگه بازی داره و میخواین بیارینش تو زمین. خوب یا باید مستقیم با یکی از هافبک ها تعویضش کنین یا اینکه تغییر سیستم بدین به 3-5-2 و جای اون دفاعه که 1 امتیاز گرفته بیارینش. برای کار دوم که همراه با تغییر سیستم هست اول باید اون بازیکن رو بکشین بیرون و بعد تغییر سیستم بدین در غیر این صورت خودش یه دفاع رو میکشه بیرون که معلوم نیست چی میشه! من الان یه همچین کاری رو کردم و جواب داد.

amirfakhrian
17-06-2014, 18:48
نگاه کنین فرضاً شما 4-4-2 بودین و حالا سه تا دفاعتون نمرۀ خوب گرفتن و یکی مثلاً 1 نمره. و فرضاً شما ادن هازارد رو رو نیمکت دارین که 1 ساعت دیگه بازی داره و میخواین بیارینش تو زمین. خوب یا باید مستقیم با یکی از هافبک ها تعویضش کنین یا اینکه تغییر سیستم بدین به 3-5-2 و جای اون دفاعه که 1 امتیاز گرفته بیارینش. برای کار دوم که همراه با تغییر سیستم هست اول باید اون بازیکن رو بکشین بیرون و بعد تغییر سیستم بدین در غیر این صورت خودش یه دفاع رو میکشه بیرون که معلوم نیست چی میشه! من الان یه همچین کاری رو کردم و جواب داد.
دوست عزیز این کار جواب نمی دهد. سیستم من 4-4-2 بود. بعد یک مدافع رو بیرون کشیدم تا یک هافبک اضافه کنم. سپس تغییر سیستم به 3-5-2 دادم و یکی از مدافعان کم کرد و جای خالی تو دفاع هنوز باقی موند.
این روش یک بار جواب داد. درکل فانتزی جام جهانی 2010 و یورو 2012 خیلی بهتر بودند.

aluminum
17-06-2014, 18:52

من الان رو تركيب راند دوم تست كردم.در هر صورت بازيكن سمت راست رو از زمين خارج ميكنه....حالا اگر بازي ها شروع بشه و بازيكنها امتاز بگيرن شايد اين كاري كه شما گفتيد جواب بده...ولي من بعيد ميدونم

Dark Soul
17-06-2014, 18:56
اره این روش جواب نمیده .
خیلی مسخره هست برای من مسی را انداخت بیرون و الان کلا تیم بدون مهاجم هست ، با ابنکه مسی می شد تک مهاجم .
11 امتیار پرید .

h-blade
17-06-2014, 19:12
اگه بازیکن شما امتیاز گرفته باشه و قصد تعویض یا تغییر سیستم داشته باشین قبلش به شما پیام هشدار کسر امتیاز بازیکن رو میده که اگه قبول کنین اعمال میشه

در رابطه با راند 1 ، راند 1 هنوز تموم نشده اگه دقت کنین هنوز LIVE هست ...

اون هشدار به درد عمش میخوره وقتی یه من دوتا مهاجم دارم و میخوام سیستم رو به 4-4-2 تغییر بدم خب چه کاریه میاد یه مهاجم میندازه بیرون.... :n27:

SHAKERDOOST
17-06-2014, 19:45
توی فانتزی چجوری بغل اسمم مثل بعضیاتون که گذاشتین آواتر قرار بدهم
متشکرم:n26:

mohammad_87
17-06-2014, 19:49
Andrea-87 کیه؟
منو چرا از لیگ p30world حذف کردید؟؟
منم :n02:
من کسی رو حذف نکردم چون اصلا امکان حذف نیست.

+

سلام ...

این تیمها از لیگ حذف نشده اند چون اگه داخل لیگ برید میبینید که گزینه join وجود نداره.
فعلا هیچ کاری با تیمهامون نمیکنیم احتمال زیاد خودش درست میشه،اگه نشد پشتیبانی داره،ایمیل میزنیم یا تیممون رو ایران میکنیم
دیروز و پریروز هم امتیاز کاپیتان ها در همه تیمها از حالت ضریب 2 خارج شده بود و امروز درست شد.

علت رو پیدا کردم: :n02:
برخی از اسمها در لیگ دوبار نمایش داده شده و جای برخی تیمهای دیگه رو گرفته.در واقع فقط یک باگ مثل همون امتیاز کاپیتان هست که درست خواهد شد.
لطفا به گیرنده هایی خود دست نزنید

اره این روش جواب نمیده .
خیلی مسخره هست برای من مسی را انداخت بیرون و الان کلا تیم بدون مهاجم هست ، با ابنکه مسی می شد تک مهاجم .
11 امتیار پرید .

دوستان توجه کنید وقتی تغییر سیستم بدهید چه بازیکنی خارج کرده باشید و چه نه،اولین بازیکن سمت راست حذف خواهد شد.

M . Sayid
17-06-2014, 20:24
پیشنهاد می کنم در اقدامی اعتراضی به این فانتزی بریم تو سایت فانتزی لیگ انگلیس تجمع کنیم !

خیلی خیلی قوانین و تعویض ها و امتیازدهی و... مسخره و بی منطقه !!!!!!

Reza31001
17-06-2014, 20:30
رو امتیازدهی بحثی نیست اتفاقا از نظر من جالب تر هم هست چون مثلا تو فانتزی جزیره برای دفاع انتخاب مناسب عملا دفاع های کناری بودن که در عین مدافع بودن در حملات هم نقش دارن منهای بعضی مدافع های گلزن؛ ولی اینجا مدافع هایی که جنگنده تر هستن بیشتر بلاک میکنن، بیشتر توپ ربایی میکنن و در نتیحه بیشتر امتیاز میگیرن و اون وقته که در انتخاب ها باید به این موارد هم اهمیت داد
اینه که میگم بحث نیست هم به خاطر اینه که از قبل نحوه امتیازدهی مشخص بود

منتها سیستم تعویضش خیلی داغونه
باز اگه از قبل میگفتن سیستممون طوریه که نفر سمت راست میره بیرون خوب آدم تکلیفش رو میدونست ولی این طوری به ضرر خیلی ها تموم شد
امکانات هم کلا ضعیفه
امتیازهای سایر بازیکنها، سایر تیمها یا اصلا جدول لیگ ها هیچ کدوم مشخص نیست!

Dark Soul
17-06-2014, 21:00
آخه یه گوسفندم یه بار فوتبال فانتزی دیده باشه می فهمه فانتزی نیازی به گزینه (Formation) نداره ، وقتی تعویضی صورت بگیره سیستم خود بخود عوض می شه .
معلوم میشه فیفا مهندساشو از توی جوب پیدا می کنه .

دوستان توجه کنید وقتی تغییر سیستم بدهید چه بازیکنی خارج کرده باشید و چه نه،اولین بازیکن سمت راست حذف خواهد شد.
یکی از دوستان 2-3 صفحه قبل گفته بود بازیکن سمت راست را خارج می کنه اما دیگه فکرشو نمی کردم تک مهاجم را بندازه بیرون بعد تیم را بدون مهاجم بگذاره .

mohammad_87
17-06-2014, 21:17
آخه یه گوسفندم یه بار فوتبال فانتزی دیده باشه می فهمه فانتزی نیازی به گزینه (Formation) نداره ، وقتی تعویضی صورت بگیره سیستم خود بخود عوض می شه .
معلوم میشه فیفا مهندساشو از توی جوب پیدا می کنه .

یکی از دوستان 2-3 صفحه قبل گفته بود بازیکن سمت راست را خارج می کنه اما دیگه فکرشو نمی کردم تک مهاجم را بندازه بیرون بعد تیم را بدون مهاجم بگذاره .
این حذف بازیکن از سمت راست فکر کنم بر سر همه اومده باشه.یکیش هم من.
حتی توی سایتهای دیگر هم خیلی ها چندین بازیکن رو اینجوری با امتیازهای بالا از دست داده اند.

اینکه تغییر سیستم با این همه محدودیت مواجه هست کار رو سخت تر میکنه و باید دقت بیشتری به خرج داد.

در مورد بی مهاجم شدن تیم شما فکر کنم دوتا مهاجم داشتید،مهاجم سمت چپ رو حذف کردید و سیستم رو 1-5-4 کردید بعد مسی هم که سمت راست بوده حذف شده.
در این مواقع باید امکان تغییر سیستم نباشه تا تیم 10 نفره نشه.
الان شما هیچ مهاجمی در زمین نداری؟در ذخیره ها هم کسی که بازی نکرده باشه نداشتی هنگام تعویض؟

------------
در مورد امتیازها باید صبر کنیم تا راند اول کاملا به پایان برسه و بعد ببینیم وضعیت امتیازها و جداول لیگها بهتر میشه یا نه.

EhsanCPU
17-06-2014, 21:29
خیلی جالبه
این الجزایری ها چه بازی کنن چه نکنن امتیازشون صفره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliano
17-06-2014, 21:46
الان چرا امتیازهای بلژیکی ها و الجزایری ها صفره؟
به جان خودم برنامه نویسای این فانتزی خود ساندویچ فروشای مش دونالد بودن!:n15:

Morteza4SN
17-06-2014, 21:49
سلام

برای تغییر آواتار از سمت راست نوار آبی در بالای سایت روی عکس کله کلیک کنید و زیر نام کاربریتون روی Edit کلیک کنید و روی دکمه Desing my avatar کلیک کنید و با ابزار موجود تیپ بزنید :دی

اسم من هم توی لیگ نبود، یک بار Leave Leage‌ رو زدم دوباره وارد لیگ شدم درست شد! امیدوارم سیستمش اهل رفت و آمد باشه :n09:

منم از بلژیک بازیکن دارم و بازی کرده اما امتیازش فعلاً صفر منظور شده... :n24:

powerslave
17-06-2014, 22:01
دوست عزیز این کار جواب نمی دهد. سیستم من 4-4-2 بود. بعد یک مدافع رو بیرون کشیدم تا یک هافبک اضافه کنم. سپس تغییر سیستم به 3-5-2 دادم و یکی از مدافعان کم کرد و جای خالی تو دفاع هنوز باقی موند.این روش یک بار جواب داد. درکل فانتزی جام جهانی 2010 و یورو 2012 خیلی بهتر بودند.
من الان رو تركيب راند دوم تست كردم.در هر صورت بازيكن سمت راست رو از زمين خارج ميكنه....حالا اگر بازي ها شروع بشه و بازيكنها امتاز بگيرن شايد اين كاري كه شما گفتيد جواب بده...ولي من بعيد ميدونممن سه بار تغییر سیستم دادم و هر سه بار هم بازیکن سمت راستی رو فرستادم بیرون و تغییر سیستم دادم. پس برای همین کار کرد. این که خیلی بده! پس باید حواسمون رو جمع کنیم تو آغاز هر راند بازیکنهایی که به عملکردشون شک داریم رو تو ترکیب سمت راست بزاریم.انصافاً این باگ رو باید برطرف کنن.++من در مجموع 32 امتیاز به خاطر بازیکنهایی که نتونستم بهشون بازی بدم یه تعویض کردم از دست دادم. نیمار و راموس و اینیستا رو که نمیتونستم بازی بدم و پژمان منتظری رو هم که گفتم و یه هافبک آمریکایی هم داشتم که بردمش بیرون و 2 تا هم از اون پرید. چه ضرر بزرگی کردم.

vahidgame
17-06-2014, 22:03
یکمی باید صبر کنید
فکر نکنم دیگه همچین سوتیی بدن که امتیاز این دو تا بازی گروه آخر حساب نشن!
یا به زودی امتیازهای اونا رو می زنن یا حداقل امتیازشون رو توی راند دوم به تیمتون اضافه می کنن
من خودم 4 تا بازیکن از روسیه و بلژیک داشتم و اگه امتیازشون محاسبه نشه به فیفا نامه می زنم و شکایت می کنم :دی

+

برای دور دوم هم الان دیگه سعی کنید ترکیبتون رو بچینید
اون سوتی که از سمت راست بازیکن خارج میشه رو هم دیگه می دونید و بازیکنایی که فکر می کنید ممکنه تعویضشون کنید رو بذارید سمت راست تا مشکلی پیش نیاد

Dark Soul
17-06-2014, 22:17
در مورد بی مهاجم شدن تیم شما فکر کنم دوتا مهاجم داشتید،مهاجم سمت چپ رو حذف کردید و سیستم رو 1-5-4 کردید بعد مسی هم که سمت راست بوده حذف شده.
در این مواقع باید امکان تغییر سیستم نباشه تا تیم 10 نفره نشه.
الان شما هیچ مهاجمی در زمین نداری؟در ذخیره ها هم کسی که بازی نکرده باشه نداشتی هنگام تعویض؟

تقریبا اره...
نه دیگه رو نیمکت هم کسی نبود الان تیم اصلا مهاجم نداره و 10 نفره هست .
+برای راند دوم دیگه ضعیف ها را سمت راست گذاشتم .
++ایول به بن طالب الجزایری 7 امتیاز برام اورده اما 11 امتیاز از دست رفته مسی خیلی اعصابمو خرد کرده:sq_10:

Mr.Pooya
17-06-2014, 22:22
من امروز صبح که ترکیب رو میشد عوض کرد ویا رو آورده بودم تو زمین بعد الان می بینم ترکیب به حالت قبل برگشته ! الان هم دیگه نمی تونم ویا رو بیارم ! یعنی همه بازیکن ذخیره هام قفل شدن ! یکی از مهاجم ها رو انداختم بیرون ویا رو بیارم الان تیمم ۱۰ نفره شده ! یعنی در حد فانتزی های شاسخین !

mohammad_87
17-06-2014, 22:55
تقریبا اره...
نه دیگه رو نیمکت هم کسی نبود الان تیم اصلا مهاجم نداره و 10 نفره هست .
+برای راند دوم دیگه ضعیف ها را سمت راست گذاشتم .
++ایول به بن طالب الجزایری 7 امتیاز برام اورده اما 11 امتیاز از دست رفته مسی خیلی اعصابمو خرد کرده:sq_10:
بیخیالش،فانتزی به همین چیزاش قشنگه،یبار امتیاز از دست میدی یبار با بازیکنی که فکر نمیکنی امتیاز بالا میگیری
در فانتزی لیگ قهرمانان که یادته من چقدر امتیاز از دست داده بودم و آخرش جبران شد :n05:

من امروز صبح که ترکیب رو میشد عوض کرد ویا رو آورده بودم تو زمین بعد الان می بینم ترکیب به حالت قبل برگشته ! الان هم دیگه نمی تونم ویا رو بیارم ! یعنی همه بازیکن ذخیره هام قفل شدن ! یکی از مهاجم ها رو انداختم بیرون ویا رو بیارم الان تیمم ۱۰ نفره شده ! یعنی در حد فانتزی های شاسخین !
ویا رو چجوری امروز صبح آوردید؟
احتمالا شما تیم راند اول و دوم رو با هم اشتباه گرفتی

خب دوستان امتیاز الجزایر و بلژیک هم اضافه شد.فقط نمیدونم چرا امتیاز راموس کم نمیشه و پاس گل اورا اضافه نمیشه :n02:

Mr.Pooya
18-06-2014, 00:43
ویا رو چجوری امروز صبح آوردید؟
احتمالا شما تیم راند اول و دوم رو با هم اشتباه گرفتی

درسته من صبح تیم راند دو رو ترکیب بندی کرده بودم ولی عصر که رفتم چون پیش فرض تیم راند یک رو آورد حواسم نبود تیم راند دو رو چک کنم.

خیلی ممنون :n16:

SHAKERDOOST
18-06-2014, 10:48
این قضیه سمت راست چیه ؟؟! :n16:

Dark Soul
18-06-2014, 16:42
این قضیه سمت راست چیه ؟؟! :n16:
موقع تغییر سیستم خودش به طور اتوماتیک نفر سمت راست هر خط را بیرون می اندازه مثلا اگه 4 تا دفاع داشتی و به یک سیستم 3 دفاع تغییرش بدی ، دفاع سمت راستت را اتوماتیک خارج می میکنه و اهمیت نداره که چه بازیکنی را از کدوم پست در ان لحظه از ترکیب اصلیت خارج کرده باشی .

SHAKERDOOST
18-06-2014, 16:46
امتیازا چطور شد؟ خبری نیست!؟
من که خودم جمع زدم راند اول 110 امتیاز آوردم!!!:n21:

SHAKERDOOST
18-06-2014, 18:02
جدول رده بندی لیگ پی سی ورلد

نادر1368
18-06-2014, 18:24
110 امتياز كلي هست؟!يا امتياز بازيكناي تو تركيب؟

hojjatinho
18-06-2014, 18:38
اقایون مگر راند جدید نشده ؟ الان بازیکنایی که راند قبلی تعویض کردم نمیشه بیارم داخل ... در واقع باید با همون اخرین بازیکنان ادامه بدم ...

من دروازه بانو کشیدم بیرون اون دو تای دیگه هم قفله نمیشه اورد داخل ... تیم بدون دروازه بانه تا میتونید از راه دور شوت بزنید :دی

ویرایش : اقایون متوجه شدم .. به فیفا فحش ندید:دی مشکل از تفکر گوسفندی بعد از پایان امتحانات بنده بود :دی باید اون بالا قسمت ابی روی راند 2 کلیک می کردم :)

EhsanCPU
18-06-2014, 18:39

رتبتون رو چند زده ؟؟؟ منظورم همون Rank هست ...

eman619rv
18-06-2014, 18:54
انصافا یعنی امکانات رده بندی و مقایسه و تحلیلیش زیره صفره:n29:
الان نه میشه تیم های دیگه رو دید که چجوری اتیاز اوردن و ترکیبشون رو دید و مقایسه کرد و نه میشه دید که هر بازیکنی چقدر امتیاز اورده و چه عملکردی داشته .

حتی رده بندی لیگ هم به صورت راند های جدا نیس! یعنی امتیازیه که تا همین لحظه گرفتین!! و تا اخر بازی های گروهی این عدد ثابت نمیشه و نمیشه ملاک گرفت!! چون راند ها با هم تداخل داره و یه مورد دیگه هم فرضا من که راند اول 96 امتیاز گرفتم با مجموع بازی دیشب برزیل شدم 112 ! حالا یکی مثلا دیشب کلی امتیاز دشت کرده باشه بالاتر قرار میگیره و این جدول همینجوری هی متغیر میمونه تا پایان دور گروهی.

رو امتیازدهی بحثی نیست اتفاقا از نظر من جالب تر هم هست چون مثلا تو فانتزی جزیره برای دفاع انتخاب مناسب عملا دفاع های کناری بودن که در عین مدافع بودن در حملات هم نقش دارن منهای بعضی مدافع های گلزن؛ ولی اینجا مدافع هایی که جنگنده تر هستن بیشتر بلاک میکنن، بیشتر توپ ربایی میکنن و در نتیحه بیشتر امتیاز میگیرن و اون وقته که در انتخاب ها باید به این موارد هم اهمیت داد

این که امتیاز در نظر گرفته خوبه اما خب نسبت درجه امتیازی که براش گرفته خیلی بالاست . فرضا میتونست تعداد بلاک های بیشتری رو این مقدار امتیاز بده.

mohammad_87
18-06-2014, 20:12
الان نه میشه تیم های دیگه رو دید که چجوری اتیاز اوردن و ترکیبشون رو دید و مقایسه کرد و نه میشه دید که هر بازیکنی چقدر امتیاز اورده و چه عملکردی داشته .
دقیقا
اینجوری اصلا هیجان نداره تازه جدول رده بندی کلی هم نمیشه کامل دید که مثلا نفر اول الان چند امتیاز داره.

فقط به امید کسب یکی از جوایز ادامه میدیم :n02:

SHAKERDOOST
18-06-2014, 21:30
110 امتياز كلي هست؟!يا امتياز بازيكناي تو تركيب؟
بازیکنای تو ترکیب.

رتبتون رو چند زده ؟؟؟ منظورم همون Rank هست ...
14654 هستم.

EhsanCPU
19-06-2014, 00:46
دوستان تا وقتی که راند یک LIVE هست ممکنه امتیاز هاتون کم و یا زیاد بشه، البته بیشتر کم میشه ... مخصوصا از مدافعینی که تیمشون گل خورده ...

1st group phase LIVE

LIVE

LIVE

SHAKERDOOST
19-06-2014, 01:02
Oliver BOZANIC مگه واسه استرالیا پنالتی نگرفت؟! :n12:
پس چرا امتیازشو (5 امتیاز گرفتن پنالتی) واسم اضاف نکردن نامردا !!:n27:

Mr.Pooya
19-06-2014, 01:05
واقعا خیلی افتضاح هست این فانتزی ! نمی دونم برنامه نوسش کی بوده !

امتیاز ها آپدیت میشه ولی رتبه در لیگ آپدیت نمیشه ! در صورتی که باید همزمان با هم آپدیت بشن

Doublex
19-06-2014, 02:19
کاش به جای دانته پولادی رو ورداشته بودیم ..

aluminum
19-06-2014, 07:53
بنظر به مشکل تغییر سیستم پی بردن و درستش کردن.

SHAKERDOOST
19-06-2014, 10:04
بنظر به مشکل تغییر سیستم پی بردن و درستش کردن.
چه تغییری دادن ؟! من چیزی نمیبینم!!

Amir_oscar
19-06-2014, 11:47
آقا چرا من رو انداخته بودید بیرون از لیگ؟!!! الآن دوباره برگشتم و امتیازهام لحاظ نمی شه چون دیر اومدم! :n28:

Masoud King
19-06-2014, 15:22
مانژو و مودریچ دیشب خوب امتیاز آوردن
من همون اول با فلسفه فانتزی آشنا نبودم واسه همین کلی امتیاز از دست دادم :دی

SHAKERDOOST
19-06-2014, 17:40
جدول لیگمون تا اینجای کار

نادر1368
19-06-2014, 21:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]محض اطلاع من الان تو ليگ خودمون ششم هستُم:n22: اصلا نمي تونم آرزوي موفقيت براي عزيزان دل داشته باشم!:n10:خصوصا اونايي كه از من جلوترن اميدوارم بازيكنانتون كچل بشن:n27:

mohammad_87
19-06-2014, 22:03
جدول لیگ رو باید در پایان هر راند دید.
مثلا الان در میان راند دوم هستیم و هر ساعت امتیازها کم و زیاد میشه و نمیشه حساب کرد که مثلا تیمی که اول هست الان در چه وضعیتی قرار داره.

از نظر تیم خودم،فعلا وضعیت خوب بوده ولی عالی نبوده. :n06:

خب با فیدبک هایی که کاربران داده اند،سیستم تعویض بهبود یافته و سه تغییر مهم انجام شده:

اول اینکه اون قضیه سمت راست حل شد،یعنی اگه شما 4 تا هافبک داشته باشید و بخواهید سیستم رو به 3 هافبک تغییر بدید،میتونید قبلش خودتون یکی رو از ترکیب خارج کنید و بعد تغییر سیستم رو انجام بدید.
اگر خودتون بازیکنی رو از قبل بیرون نبرید،اولین بازیکن سمت راست بیرون میره.

مورد دوم اینکه در هنگام تغییر سیستم،بازیکنانی که بازیشون تموم شده بیرون نخواهند رفت.مثلا شما سیستم 3 مهاجمه دارید و هر 3 مهاجم بازیشون تمام شده.حالا اگه سیستم رو بخواهید به 2 مهاجم تغییر بدید،اتوماتیک این تغییر انجا نخواهد شد.
برای اینکار قبلش میتونید به دلخواه یکی از مهاجمین رو از ترکیب خارج کنید تا بتونید به سیستم دو مهاجمه تغییر بدهید.

سومین تغییر این هست که وقتی بازیکنی رو خارج میکنید یا تغییر سیستم میدید،اخظار کسر امتیاز حذف شده و باید مراقب باشید.

دو تغییر اول که میتونست همون اول انجام بشه خیلی مهمه،مثلا مشکلی که dark soul عزیز داشت،با ین تغییر دیگه تکرار نخواهد شد.

من در تیم خودم الان تست کردم و همه چیز درسته،اما باز هم حواستون باشه.

الان نکته منفی این فانتزی این هست که نه میشه پروفایل تمام بازیکنان رو دید و نه میشه تیم دیگر کاربران رو مشاهده کرد.

در قسمت top managers هم میشه رده بندی جدول کل رو دید تا ببینیم نفر اول چه امتیازی گرفته.

نادر1368
19-06-2014, 23:37
نمي دونم اين تغييرات لحظه اي به درد ميخوره يا نه!(با توجه به نامعلوم بودن تركيب سايرين)الان 7 تا بازيكنم بازي كردن در حالي كه

اين پيشامد همگاني نيست. در كل تا پايان سه راند منتظر بمونيم كم و بيش ميشه فهميد چه خبره!

SoroushStar
21-06-2014, 00:31
این مش دونالد شمردن بلده؟کشیلنی 37دقیقه بازی کرد که می شه 2 امتیاز ولی این بازی براش 1 امتیاز در نظر گرفته اون یه امتیازم که سر گل خرده پرید کلی خوشحال شدم اومده تو امتیاز می گیرم بعد بازی دیدم باز صفر:n28:

SHAKERDOOST
21-06-2014, 17:00
امشب هیگواین بازی میکنه؟ گل میزنه بذاریم کاپیتان ؟؟

نادر1368
21-06-2014, 18:26
اميدم كاپتان مسي هست! خيليا حتي زاپاتاي 11 امتيازي رو از اين عنوان بي نصيب كردم! يعني چي؟ يعني بالاي 15 امتياز ميخواد داداش:n22:

SoroushStar
21-06-2014, 22:15
:n19:آقا ایران چه کرد حیف که داور اون پنالتی رو نگرفت و رومرو هم اون هد دژاگه رو گرفت ولی بازم به افتخارشون:n20::39::26:

SoroushStar
21-06-2014, 22:22
:n19:آقا ایران چه کرد حیف که داور اون پنالتی رو نگرفت و رومرو هم اون هد دژاگه رو گرفت ولی بازم به افتخارشون:n20::39::26:

EhsanCPU
21-06-2014, 22:48
بچه ها علیرضا حقیقی چند امتیاز گرفت ؟؟؟

mohammad_87
21-06-2014, 23:04
این مش دونالد شمردن بلده؟کشیلنی 37دقیقه بازی کرد که می شه 2 امتیاز ولی این بازی براش 1 امتیاز در نظر گرفته اون یه امتیازم که سر گل خرده پرید کلی خوشحال شدم اومده تو امتیاز می گیرم بعد بازی دیدم باز صفر:n28:

هر 30 دقیقه بازی میشه 1 امتیاز

Masoud King
21-06-2014, 23:32
بچه ها علیرضا حقیقی چند امتیاز گرفت ؟؟؟

7 تا...................

Mr.Pooya
21-06-2014, 23:37
حالم بهم می خوره از این امتیاز کثیفی که گرفتم ! 20 امتیاز از مسی گرفتم که فقط بدرد خودش می خوره :n03: ( کاپیتان تیم بود )

mohammad_87
22-06-2014, 00:44
حالم بهم می خوره از این امتیاز کثیفی که گرفتم ! 20 امتیاز از مسی گرفتم که فقط بدرد خودش می خوره :n03: ( کاپیتان تیم بود )
خب بندازش بیرون :n02:

Mr.Pooya
22-06-2014, 00:53
خب بندازش بیرون :n02:
:n04:
چشم برای دور حذفی دیگه برش نمی دارم :n02:

نه دیگه باد آورده رو که نمی زاریم باد ببره :n02:

کاپیتانش کردم که گل می زنه دو برابر بشه :n02:

ولی من در مقابل این حس میهن پرستی شما هیچ حرفی برای گفتن ندارم :n02: و باید بیرونش کنم ولی خودش خیلی پا فشاری می کنه که تو تیم بمونه :n02: می ترسم اگر از تیم من بره آیندش خراب بشه بچه :n08:

SoroushStar
22-06-2014, 13:59
هر 30 دقیقه بازی میشه 1 امتیاز

از 31تا 60 دقیقه هم میشه 2 امتیاز

SoroushStar
22-06-2014, 14:01
7 تا...................

این چرا هر دفعه با نویر مساوی می شه؟:n02:

mohammad_87
22-06-2014, 15:26
از 31تا 60 دقیقه هم میشه 2 امتیاز
هر 30 دقیقه کامل میشه یک امتیاز
یعنی باید تا دقیقه 60 بازی کنه تا بشه 2 امتیاز

نادر1368
22-06-2014, 18:46
راند سوم تموم بشه ديگه! چرا تموم نمي شه؟:n21:! اسكار و والنسيا رو انداختم بيرون به خاطر راموس و شوان اشتايگر دوتاي اولي ستاره شدن هميشه
گفتن اولين انتخاب بهترين انتخاب است!

mohammad_87
23-06-2014, 06:04
دوستان سلام
دور دوم مرحله گروهی جام جهانی به پایان رسید و تا قبل از شروع دور سوم،امتیازها به یک ثبات نسبی رسیدند.
حالا میشه نگاهی دقیق به جدول ها انداخت و رده بندی تیم ها با یکدیگر رو مقایسه کرد.

نفر اول رده بندی کلی سایت فیفا،فردی از فنلاند با 270 امتیاز هست و در بین ایرانی ها،نفر اول 243 امتیاز کسب کرده است.
رده بندی ها در لیگ فانتزی تا پایان بسیار متغیر خواهد بود.باید هم باهوش و هم خوش شانس باشید. :n16:

اما مهمتر از هر چیز،جدول لیگ P30world رو ببینیم:

P30world Account

Rank

CATALONIA
220
SshahabB
1

Aliano
211
Aliano
2

mohammad_87
211
Andrea-87.
2

209
Dejagah1986
4

eman619rv
207
eman619rv
5

aluminum
203
Se7eN21
6

mohammad_87
203
AndreaAzzury
6

Hamid Hamid
201
Hamidp30
8

Mohammad Yek110
200
MuseUprising
9

amirfakhrian
198
javad64
10

195
mammad-pi30
11

hojjatinho
194
hojjatpersia
12

Amir_oscar
194
Amirou_Oscar
12

187
alurajenson
14

185
fery13
15

183
alilinchan12
16

181
ei8ht_4030
17

نادر1368
181
nadernaser
17

iliafshar
181
m0s2fa
17

h-blade
180
hamed.medium
20

king of the kings
179
emad04
21

178
5Puyol
22

30vil
177
30vill
23

177
PARS--2014
23

M . Sayid
176
M.Sayid
25

MCSE MAN
175
Ostad.Hamid
26

Dark Soul
175
Ariobarzanes
26

Masoud King
174
mc_germany
28

Alex Fera
174
AlexFera007
28

Alireza.M67
174
Alireza_M67
28

Amir_oscar
173
Javadianam
31

powerslave
172
D.Hunter
32

moraddad
170
Gagools
33

atmosphere
168
atmospher-e
34

168
moein91
34

Mohamm@d
167
P30.Mohammad
36

166
Reza.8
37

Kurosh
165
Kur0sh
38

manaminda
164
MANAMINDA
39

Sepehr SS
164
SepehrSS
39

Mr.Pooya
164
IR.Pooya
39

163
amirito_90
42

Mohamm@d
163
p30eshpanai
42

163
fr.nshd
42

Morteza4SN
162
Morteza4
45

vahidgame
159
vahid-1990
46

steps
157
life1.ir
47

cescjoon
155
Murkyheima
48

154
AZITA--JOON
49

Soroush
154
Sir0c0
49

152
MYIRANOVER
51

powerslave
149
D.powerslave
52

shakerifar
148
parshansh
53

ali+
147
aliiirooney
54

144
ali4sadi
55

144
PARS1357
55

141
arash.pajang
57

138
Ashi4030
58

Mohammad King
137
mohammadpw
59

133
MRTZH7
60

وین رونی
132
ehsan59
61

Soroush HD
132
Soroush_HD
61

SoroushStar
131
SoroushStar
63

130
Ciel2050
64

EhsanCPU
129
EhsanCPU
65

94
mor199575
66

2lombe
84
Sheytoonak
67

72
Iran0511
68

یکی دیگه از شاهکارهای این سایت این هست که سازنده لیگ چند روز یکبار تغییر میکنه :n08:الان لیگ بنام vahidgame شده و وحید عزیز الان میتونه هرکسی رو از لیگ حذف کنه (امکانی که جدیدا اضافه شده)

دوستان،حالا نوبت کل کل کردن هست :n24:

Dark Soul
23-06-2014, 10:32
یکی دیگه از شاهکارهای این سایت این هست که سازنده لیگ چند روز یکبار تغییر میکنه

مرسی بابت جدول ...
ولی اگه بدست من بیوفته 25 نفر اول خودشون را بازنشسته بدونند:n10:

reza.8
23-06-2014, 12:01
ای بابا ما هرکی رو از تیم گذاشیم بیرون بالای 7 امتیاز اورده!!! چه وضعیه آخه!!!:n13:

نادر1368
23-06-2014, 12:16
نيمار رو انداختم بيرون جابو رو جايگزين كردم 14 امتياز آورد دو برابر:)) فعلا هرچه هست شانسي هست! البته چون در بين رتبه هاي تك رقمي نيستم

اين حرف رو ميزنم:n22: دقت كردين سه چهار نفر بيشتر نيستيم كه قضيه رو جدي گرفتيم؟:n19:

vahidgame
23-06-2014, 14:28
یکی دیگه از شاهکارهای این سایت این هست که سازنده لیگ چند روز یکبار تغییر میکنه :n08:الان لیگ بنام vahidgame شده و وحید عزیز الان میتونه هرکسی رو از لیگ حذف کنه (امکانی که جدیدا اضافه شده)
خیلی خوبه :دی
در اقدامی تصمیم دارم تمام تیم هایی که توی جدول بالاتر از من هستن رو حذف کنم یعنی تقریبا کل لیگ میشه :دی

البته امتیازها نزدیکه
توی دورهای بعدی بهتون می رسم :دی

powerslave
23-06-2014, 18:24
وحید داداش ما خاک پاتیم نکن این کارو :31:.

powerslave
24-06-2014, 19:17
الان که به راند اول بازی ها نگاه کردم، به دو دلیل من امتیاز از دست دادم. یکی اینکه بین دو نیمۀ اسپانیا هلند متوجه این بازی شدم و خوب امتیازهای بازیکنهای اسپانیایی و هلندی رو از دست دادم و دیگری اونکه روز آخر تیمم رو 10 نفره فرستادم تو زمین چون اون تغییر سیستم باعث شد یه یارم از خط دفاعی بره بیرون و اینکه خسرو حیدری رو فوروارد حساب کرده.

از یه طرف 13 تا از اسکار، 12 تا از ون پرسی و 4 تا از حیدری از دست دادم که میشه 29 تا. و اگه فرض کنیم که اسکار کاپیتانم بود میشد 42 که منهای 8 تایی که کاپیتان فعلیم بونوس گرفته میشد 34 امتیاز که از دست دادم. 89 + 34 که امتیاز خوبی میشد برام.

از اونور هم راموس و اینیستا و نیمار بیرون موندن که اینیستا خوب کار نکرد و تعویضش میکردم پس 7+14 میشد 21 تا که با بونوس کاپیتانی نیمار میشد 35 تا منهای 8 امتیاز کاپیتان فعلی که میشد 27 تا. دو تا بازیکنی که مجبور شدم بزارم تو ترکیب جای اینا هر دوتا 0 امتیاز گرفتن. پس اینجا هم 74 + 27 که بازم خوب بود. اینجا تغییر سیستم رو درست انجام دادم و ضرر نکردم.

کلاً نیمار بازیکنی بود که تفاوت ایجاد کرد با گل های زیادی که زد و خوب دور اول بدفرم از دستم پرید (پدر سوخته :31:).
چند تا بازیکن بودن که به شدت نا امید کننده کار کردن. اولی ویدال بود که 3 و 4 و 0 امتیاز آورد و اونیکی هم دمیکلیس که اصلاً بازی ندادش و اونم 0 امتیاز و بودجش پرید از اونور چند تا بازیکنی که همینطوری گرفتم ولی خیلی برام امتیاز آوردن یکی حقیقی بود که 18 امتیاز آورد یه هافبک کره که خوب کار کرد و یه دفاع از الجزایر.
بیشترین امتیاز ها رو دفاع ها و فوروارد ها میارن و هافبک ها خیلی کم اثر تر هستن مگر اینکه گل بزنن که این ایراد بزرگ این بازیه چون در فوتبال واقعی اون هافبک ها از همه مهمترن.

نظر ها و تجربه های شما چطوره؟

Reza31001
25-06-2014, 07:52
اون مشکل حذف بازیکن سمت راست همچنان وجود داره؟

amirfakhrian
25-06-2014, 15:45
اون مشکل حذف بازیکن سمت راست همچنان وجود داره؟

برطرف شده. با خیال راحت تغییر سیستم دهید.

Reza31001
27-06-2014, 08:04

این بزرگمردان :n02: در دور گروهی 285 امتیاز گرفتن (البته با کمی دقت میشد به 300 هم برسه که با توجه به تجربه کم منیجر تیم عملی نشد:n09:)
پنچره نقل و انتقالات هم نیم ساعت دیگه باز میشه

amirfakhrian
27-06-2014, 09:08
برید کنار تیم اول زیرتون نکنه:n09:

Sepehr SS
27-06-2014, 09:50
منم 285 امتیاز دارم ولی میتونست بیشتر باشه چون تا آخرین لحظه توماس مولر و رودریگز کلمبیا رو تو تیمم داشتم ولی در آخرین لحظات، رونالدو و دی ماریا رو به جاشون ور داشتم:n28:. اگه اون دو تا رو نگه میداشتم الان اول بودم! فکر نمیکردم دی ماریا و آرژانتین انقدر افتضاح باشن.

steps
27-06-2014, 12:25
من چه اشتباهی کردم.
تیم mammad-pi30 برای من بود اما نمیدونم چرا اکانتم پاک شد و دیگه نتونستم ویرایش کنمش بعدش تیم life.ir رو ساختم که الان مثل چی پشیمونم .
هیچ راهی نیست تیم mammad-pi30 رو بازیابی کنم؟

mohammad_87
27-06-2014, 12:38
من چه اشتباهی کردم.
تیم mammad-pi30 برای من بود اما نمیدونم چرا اکانتم پاک شد و دیگه نتونستم ویرایش کنمش بعدش تیم life.ir رو ساختم که الان مثل چی پشیمونم .
هیچ راهی نیست تیم mammad-pi30 رو بازیابی کنم؟
تفاوت این دو تیم 30 امتیاز هست که میشه در مراحل دیگه جبران کرد.توی این فناتزی زیاد امتیازها بالا پایین میشوند.

اگه خود شما اکانت رو حذف کرده باشی(تیم نه،کلا اکانت سایت فیفا) راهی نیست.
اگه هنوز اکانت در سایت فیفا باشه از طریق این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که برای بازیابی پسورد هست اقدام کنید شاید درست بشه.

همچنین در هنگام login اگه ایمیلتون رو با اکاانت فیسبوک مچ کرده باشید با اکانت فیسبوک هم میشه وارد شد.

--------------------------------
جدول نهایی لیگ p30world در پایان مرحله گروهی رو بزودی میذارم،دارم ویرایش میکنم

نادر1368
27-06-2014, 12:57
اينم تيم من كه 298 امتياز آورد. جالبه به ظاهرش نمي خوره!! شواني كه مصدوم بود كاباي هم خنگ بود! لمپارد رو نمي دونم چرا گرفتم:n13:و . ..

mohammad_87
27-06-2014, 13:56
جدول لیگ P30world پایان مرحله گروهی
در ستون آخر،تغییر%k

Hamid Hamid
27-06-2014, 15:53
سلام ... خسته نباشید .

دوستان اگه امکانش هست اسم من رو از لیگ خط بزنید ... الان 18 جدول هستم و دیگه به اون سایت سر نمی زنم.

موفق باشید :n16:

Reza31001
27-06-2014, 17:20
آقا ما بخوایم با 5 مهاجم بازی کنیم باید به کی بگیم؟:n24::n02:
با قدرت به یک هشتم میریم:n09:

Mohammad Yek110
27-06-2014, 18:20
وضع هافبکا خرابه
همینطور کاش میشد 4 تا مهاجم داشته باشیم :دی
رراحت بودجه خرید بنزما یا روبن رو دارم ولی نمیدونم اگه خریدم چطوری با مولر یا مسی یا نیمار عوضشون کنم :دی

mohammad_87
27-06-2014, 18:21
سلام ... خسته نباشید .

دوستان اگه امکانش هست اسم من رو از لیگ خط بزنید ... الان 18 جدول هستم و دیگه به اون سایت سر نمی زنم.

موفق باشید :n16:
سلام
آقا حمید کاش میشد ادامه میدادید،دوستان زیادی در این دوره هستند.

Dark Soul
27-06-2014, 20:02
بزرگترین اشتباه من این بود که انتخاب بازیکن را گذاشتم برای اخرین ساعات ، کار عجله ای شد و سرعت کند سایت کلافم کرد در نتیجه زیاد بازیکنای مناسبی انتخاب نکردم مثلا توی یه فانتزی دیگه (نمی دونم لیگ قهرمانان یا یورو بود یا هردو !) ژاوی ثابت کرده بود امتیار بیار خوبی نیست اما من باز برش داشتم :n15:
یکی دیگه از بد شانسی ها هم این بود که اکثر بازیکنام توی دو گروه اخر بودن در نتیجه دستم برای تعویض ها زیاد باز نبود :n03:
یه احتمالم اینه که برای مربیگری در فانتزی خوب نیستم اما اگه فک کردین می رم غاز می چرونم کور خوندید دور بعد با قدرت بر می گردم:sq_23:

Hamid Hamid
27-06-2014, 21:38
سلام
آقا حمید کاش میشد ادامه میدادید،دوستان زیادی در این دوره هستند.

سلام ...

عزیز متاسفانه امکانش نیست ، یه مقدار با سایته مشکل داشتم یعنی از هر 30 باری که لودش می کردم 1 بار باز می شد و یه مشکل دیگه هم نحوه ی امتیاز دهیش هست و اگه باشم همونطور که گفتم نمی تونم تیم رو ارنج کنم. مرسی از لطفت :n16:

hojjatinho
27-06-2014, 22:45
من بر اخلاف بعضی از دوستان از هافبک ها امتیاز خوبی اوردم این سه راند . لام ، شکیری و رودریگز کلمبیایی تقریبا سه هافبک ثابتم خوب امتیاز اوردن
منتها دروازه بان خوب بر نداشتم دیگه چهار جوب رو سپرده بودم دست پلتیکاسا کرواسی :دی

از این دور به بعد فکر کنم دیگه امتیاز ها خیلی به هم نزدیک بشه ... خظ حمله اکثرا احتمالا باید نیمار ، مسی ، مولر باشه :دی

Mr.Pooya
27-06-2014, 22:57
از شانس من تو دور گروهی هر بازیکنی رو که فکر می کردم خوب امتیاز بگیره رو برداشتم خیلی بد بازی کرد حالا تو دور حذفی هم بازیکن هایی رو برداشتم که تا اینجا خوب بازی کردند ولی از شانس من حتما این ها هم بد بازی می کنند و حذف میشن.

دوستان هر تیمی رو خواستید حذف بشه بگید من بازیکن خوبش رو بیارم تو تیمم تا حذف که میشه تحقیر هم بشه 100% تضمینی :n02:

mohammad_87
28-06-2014, 00:10
بزرگترین اشتباه من این بود که انتخاب بازیکن را گذاشتم برای اخرین ساعات ، کار عجله ای شد و سرعت کند سایت کلافم کرد در نتیجه زیاد بازیکنای مناسبی انتخاب نکردم مثلا توی یه فانتزی دیگه (نمی دونم لیگ قهرمانان یا یورو بود یا هردو !) ژاوی ثابت کرده بود امتیار بیار خوبی نیست اما من باز برش داشتم :n15:
یکی دیگه از بد شانسی ها هم این بود که اکثر بازیکنام توی دو گروه اخر بودن در نتیجه دستم برای تعویض ها زیاد باز نبود :n03:
یه احتمالم اینه که برای مربیگری در فانتزی خوب نیستم اما اگه فک کردین می رم غاز می چرونم کور خوندید دور بعد با قدرت بر می گردم:sq_23:
آقا آخه ژاوی چکار میتونه بکنه اون وسط فقط دور خودش میچرخه :n02: برای فانتزی بازیش طوری نیست که امتیازآور باشه
شما که تجربه خوبی در لیگ قهرمانان داری

سلام ...
عزیز متاسفانه امکانش نیست ، یه مقدار با سایته مشکل داشتم یعنی از هر 30 باری که لودش می کردم 1 بار باز می شد و یه مشکل دیگه هم نحوه ی امتیاز دهیش هست و اگه باشم همونطور که گفتم نمی تونم تیم رو ارنج کنم. مرسی از لطفت :n16:
خواهش میکنم،هرطور راحتید.
گاهی برای لود شدن سایت باید از قیلترشکن استفاده کرد مخصوصا وقتی ساعات پیک اون سایت باشه و همینطور در فایرفاکس راحت تر لود میشه تا در کروم.

من بر اخلاف بعضی از دوستان از هافبک ها امتیاز خوبی اوردم این سه راند . لام ، شکیری و رودریگز کلمبیایی تقریبا سه هافبک ثابتم خوب امتیاز اوردن
منتها دروازه بان خوب بر نداشتم دیگه چهار جوب رو سپرده بودم دست پلتیکاسا کرواسی :دی

از این دور به بعد فکر کنم دیگه امتیاز ها خیلی به هم نزدیک بشه ... خظ حمله اکثرا احتمالا باید نیمار ، مسی ، مولر باشه :دی

از شانس من تو دور گروهی هر بازیکنی رو که فکر می کردم خوب امتیاز بگیره رو برداشتم خیلی بد بازی کرد حالا تو دور حذفی هم بازیکن هایی رو برداشتم که تا اینجا خوب بازی کردند ولی از شانس من حتما این ها هم بد بازی می کنند و حذف میشن.

دوستان هر تیمی رو خواستید حذف بشه بگید من بازیکن خوبش رو بیارم تو تیمم تا حذف که میشه تحقیر هم بشه 100% تضمینی :n02:
اینجاست که باید مربی بودنتون رو نشون بدید.اگه بخواهید جو زده عمل کنید که نه شانسی برای امتیاز خاص دارید و نه پیشرفت

باید توجه کنید که در مرحله گروهی سه بازی هر بازیکن انجام داده و شرایط مختلف داشته اما الان تک بازی هست و باید حریف هم درنظر گرفته بشه.
مثلا ممکنه نیمار هیچ کاری جلوی شیلی نکنه یا ممکنه بازیکنانی باشند که احتمال گل زنی اونها از مسی بیشتر باشه.

خودم روی چند بازیکن یک تیم سرمایه گذاری کردم حالا یا باعث میشه برم صدر یا باعث سقوط آزاد در جدول میشه،ریسکه دیگه ولی فعلا لو نمیدم تا این مرحله تموم بشه :n09:

Mr.Pooya
28-06-2014, 00:34
اینجاست که باید مربی بودنتون رو نشون بدید.اگه بخواهید جو زده عمل کنید که نه شانسی برای امتیاز خاص دارید و نه پیشرفت

باید توجه کنید که در مرحله گروهی سه بازی هر بازیکن انجام داده و شرایط مختلف داشته اما الان تک بازی هست و باید حریف هم درنظر گرفته بشه.
مثلا ممکنه نیمار هیچ کاری جلوی شیلی نکنه یا ممکنه بازیکنانی باشند که احتمال گل زنی اونها از مسی بیشتر باشه.

خودم روی چند بازیکن یک تیم سرمایه گذاری کردم حالا یا باعث میشه برم صدر یا باعث سقوط آزاد در جدول میشه،ریسکه دیگه ولی فعلا لو نمیدم تا این مرحله تموم بشه :n09:

راستش من اولین بار هست فانتزی شرکت می کنم. قبلا هم ثبت نام کرده بودم ولی بازی نکرده بودم.

آره من اصلا مربی فوتبال نیستم چون طرفدار فوتبال نیستم اصلا ولی بازی های مهم مثل جام جهانی رو خیلی دوست دارم.

تو دور گروهی رو اسپانیا حساب باز کرده بودم که همون هم تیمم رو خراب کرد :n02:

حالا این دوره می خوام از همه سبقت بگیرم :n02: البته سبقت با دنده عقب :n08:

reza.8
28-06-2014, 09:42
دوستان میشه بازیکنای تیم های حذف شده رو تو ترکیب داشت؟ ترکیب ذخیره البته

EhsanCPU
28-06-2014, 11:20

فکر کنم بشه ولی با نبودنشون هیچ فرقی نداره ...

banii
28-06-2014, 11:46
اگه یک بازیکن رو بعنوان کاپیتان انتخاب کنی و بعدش کاپیتانو عوض کنی چه اتفاقی میفته ؟
امتیاز کاپیتان اولی نصف میشه یا کلا میپره ؟

نادر1368
28-06-2014, 14:01
عجب تيمي درست كردم!:n10: كلا تركيبم دگرگون شد سزار رو انداختم بيرون و اُچوا رو آوردم(تا اين حد!):n09: در قياس با تيم اول هرچقدر هم بد باشن بيشتر
امتياز ميگيرن!

Dark Soul
28-06-2014, 15:23
اره میشه از اونجایی که 23 بازیکن واقعا زیاده من خودم 3-4 یک امتیازی حذف شده دارم .

اگه یک بازیکن رو بعنوان کاپیتان انتخاب کنی و بعدش کاپیتانو عوض کنی چه اتفاقی میفته ؟
امتیاز کاپیتان اولی نصف میشه یا کلا میپره ؟
امتیاز اصلیش می مونه .

Masoud King
28-06-2014, 16:13
بر اساس تجربیات راند اول بریم ببینیم راند دوم چی میشه :دی
من کلا اول فانتزی بود که شرکت میکنم و باعث میشه بیشتر درگیر مسابقات بشی

Amir_oscar
28-06-2014, 16:33
تغییر سیستم در حین راند مشکلاتش درست شده، یا باز خودش یکی از بازیکن‌ها رو بیرون می‌کشه؟

Mr.Pooya
28-06-2014, 18:52
تغییر سیستم در حین راند مشکلاتش درست شده، یا باز خودش یکی از بازیکن‌ها رو بیرون می‌کشه؟

اگر اون جریان خروج از سمت راست رو می فرمایید مثل اینکه درست شده.

موفق باشید

powerslave
28-06-2014, 22:50
اون خروج از رستش حل شده ول حواستون باشه اگه مثلاً 3-4-3 رو بکنید 4-4-2 یکی از فوروارد هاتون رو میندازه بیرون.

Sepehr SS
28-06-2014, 22:58
نیمار خاک بر سر 5 امتیاز گرفت فقط !!!

Amir_oscar
28-06-2014, 23:00
اون خروج از رستش حل شده ول حواستون باشه اگه مثلاً 3-4-3 رو بکنید 4-4-2 یکی از فوروارد هاتون رو میندازه بیرون.

یعنی باید قبل از تعویض سیستم اونی رو که می‌خوایم نباشه رو بندازیم بیرون تا به دلخواه خودش یکی رو حذف نکنه؟

Mohammad Yek110
28-06-2014, 23:05
نیمار خاک بر سر 5 امتیاز گرفت فقط !!!
آره لامصب برا منم کاپیتان بود
فعلا کاپیتانی رو دادم به کوادرادو ببینیم اگه خوب امتیاز نگرفت دوباره عوض میکنم ...
اینم تیم ما ( اسکارو میخواستم بر ندارما ... )

کورتوا
داوید لوییز - هوملز - تیاگو سیلوا
دیماریا - کروس - اسکار - کوادرادو
مسی - نیمار - مولر

نادر1368
28-06-2014, 23:06
عجب تيمي درست كردم!:n10: كلا تركيبم دگرگون شد سزار رو انداختم بيرون و اُچوا رو آوردم(تا اين حد!):n09: در قياس با تيم اول هرچقدر هم بد باشن بيشتر
امتياز ميگيرن!
اگر نمي نداختمش بيرون قطعا برزيل حذف ميشد:n27: شديدا تكذيب ميكنم اين تيم عمرا نمي تونه امتيازات بي سابقه(!) تيم اولم رو بياره منم كم كم
از صحنه رقابت ها ميكشم كنار البته ببينيم تا پايان همه بازيها بلكه گشايشي حاصل شد:n02:

banii
29-06-2014, 00:01
آخ جووون :n02:
جیمز رودریگز گل زد:n02:

چه گلی هم زد:n12:
چه تیمی ساخته پکرمن!:n12:

vahidgame
29-06-2014, 00:56
توی این دور روی کلمبیا خوب سرمایه گذاری کردم که فعلا برام خوب بوده
کاپیتانم هم گفتم اولش لوئیز رو بذارم ببینم چی کار می کنه خوشبختانه گل هم به نام اون ثبت کردن و من همش استرس داشتم گل به خودی حساب نشه :دی
برای لیگ پی 30 هم صعود خوبی داشتم و یکمی امیدوارتر شدم

فقط جالبه هنوز مدیر لیگ منم و به طور اتوماتیک برای کسی دیگه نرفته
حواستون باشه که می خوام به قید قرعه چندین نفرو از لیگ حذف کنم :دی
صدر جدول رو که نگاه کردم اسم دو تیم برام ناآشنا بودن یعنی MuseUprising و AndreaAzzury و پیش خودم گفتم اگه از بچه های پی سی نیستن اینجا بگم تا حذف بشن ولی رفتم لیست اعضایی که محمد گذاشته بود رو نگاه کنم متوجه شدم اینا خودین و یکی از تیم ها هم تیم خود محمد بودش! :n09:
یعنی در اصل جفتشون محمد بودن و حیف غریبه نبودن تا حذف بشن :دی

Sepehr SS
29-06-2014, 01:16
آره لامصب برا منم کاپیتان بود
فعلا کاپیتانی رو دادم به کوادرادو ببینیم اگه خوب امتیاز نگرفت دوباره عوض میکنم ...
اینم تیم ما ( اسکارو میخواستم بر ندارما ... )

منم کاپیتانی رو از نیمار گرفتم و دادم به رودریگز که عالی بود. نیمار رو میندازم بیرون از تیمم.

banii
29-06-2014, 01:33
الان جیمز 14 امتیاز گرفت ؟!بنظرتون روبن ، بنزما ، مولر یا مسی میتونند امتیاز بیشتری بگیرند ؟ون پرسی هم بازی اول 2 گل زد و الان نگاه کردم 12 امتیاز گرفته بوده... یعنی امتیاز رودریگز خیلی خوب بوده دیگه؟ولی کاش اسپینا رو هم برداشته بودم ؛ البته باید منتظر باشم ببینم فردا اچوا چه کار میکنه؟!کسی اسپینا رو برداشته بگه امتیاز چند گرفته ؟!

Sepehr SS
29-06-2014, 01:37
الان جیمز 14 امتیاز گرفت ؟!

آره، 14 تا گرفت. من که فکر نکنم کاپیتانمو عوض کنم، همین رودریگز رو میزارم بمونه کاپیتان. اسپینا خیلی خوب بود، من که امیدم به کیلور ناواس کاستاریکاست.

banii
29-06-2014, 02:00
آره، 14 تا گرفت. من که فکر نکنم کاپیتانمو عوض کنم، همین رودریگز رو میزارم بمونه کاپیتان. اسپینا خیلی خوب بود، من که امیدم به کیلور ناواس کاستاریکاست.

اونایی که من اسم بردم چی ؟!
البته روبن که فکر نمیکنم ... چون تیم مقابل (مکزیک) هم تیم قدریه از جهت دفاع...
اما بنزما و مولر چی که تیمای مقابلشون آسونه ؟!
یا مسی که هیچ چیز بعید نیست از این اعجوبه ؟!

Sepehr SS
29-06-2014, 08:54
اونایی که من اسم بردم چی ؟!
البته روبن که فکر نمیکنم ... چون تیم مقابل (مکزیک) هم تیم قدریه از جهت دفاع...
اما بنزما و مولر چی که تیمای مقابلشون آسونه ؟!
یا مسی که هیچ چیز بعید نیست از این اعجوبه ؟!
نمیدونم، هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. شاید مولر دوباره هت تریک کنه.

Masoud King
29-06-2014, 11:14
دیشب دیوید لوئیز و رودریگوئز خوب امتیاز گرفتن
این گودین هم همش هفتا بیشتر نگرفت
همش 34 امتیاز بیشتر نگرفتم

Sepehr SS
29-06-2014, 11:38
داوید لوییز الکی امتیاز گرفته، گل رو اون نزد. بازیکن شیلی به خودشون زد.

Dark Soul
29-06-2014, 14:56
درسته رودریگوئز امتیاز عالی گرفته اما حدثم اینه همه باید داشته باشنش و برای اکثریت همه کاپیتان بوده باشه برای همین زیاد خوشحال نیستم :n29:

Mohammad Yek110
29-06-2014, 15:01
به عنوان صدر نشین لیگ (:27::دی) امشب اصن بازیکن ندارم ، شما چطور؟
من tejeda کاستاریکا رو داشتم با کوادرادو عوض کردم که کلا 9 امتیاز اورد ....

mohammad_87
29-06-2014, 15:02
توی این دور روی کلمبیا خوب سرمایه گذاری کردم که فعلا برام خوب بوده
کاپیتانم هم گفتم اولش لوئیز رو بذارم ببینم چی کار می کنه خوشبختانه گل هم به نام اون ثبت کردن و من همش استرس داشتم گل به خودی حساب نشه :دی
برای لیگ پی 30 هم صعود خوبی داشتم و یکمی امیدوارتر شدم

فقط جالبه هنوز مدیر لیگ منم و به طور اتوماتیک برای کسی دیگه نرفته
حواستون باشه که می خوام به قید قرعه چندین نفرو از لیگ حذف کنم :دی
صدر جدول رو که نگاه کردم اسم دو تیم برام ناآشنا بودن یعنی MuseUprising و AndreaAzzury و پیش خودم گفتم اگه از بچه های پی سی نیستن اینجا بگم تا حذف بشن ولی رفتم لیست اعضایی که محمد گذاشته بود رو نگاه کنم متوجه شدم اینا خودین و یکی از تیم ها هم تیم خود محمد بودش! :n09:
یعنی در اصل جفتشون محمد بودن و حیف غریبه نبودن تا حذف بشن :دی
آقا نزن،وحید جان نزن،قربونت بشم نزن،دومی منم :n08:
نفرات اول و دوم رو بزن،تیم من یجوریه که میتونی بهش برسی :n02:
فکر کنم این سایته تورو میشناسه،از همون اول هم دنبال تو بود،چند بار عوض شد تا بیفته روی استارتر تاپیک،دیگه عوض نمیشه خیالت راحت !

-------------------
آقا بعضی از بازیکنان خز شدن که :n09:
خدایی کدوماتون تو مرحله گروهی جیمز رودریگز رو داشتید؟من هم این رو داشتم و هم کوادرادو،ماشاا... همه دارن الان
امیدم به بازیکنان گمنامی هست که برداشتم.خدا کنه همشون بالای 10 بگیرن

کسی جولیو سزار،دروازه بان برزیل رو داشته؟پنالتی ها که تاثیری رو امتیازش نداشته؟

powerslave
29-06-2014, 15:33
من برای یه تیمم قشنگ بازیکن گرفتم و تیم دومیه رو هم تو 5 دقیقه بستم (کلاً وقتی تموم شد 1 دقیقه و 20 ثانیه وقت داشتم) و تا اومدم دکمۀ تائید رو بزنم کانکشنم قطع شد و دیگه وصل نشد و وقتی وصل شد تا رو دکمه کلیک کنم وقت ترنسفر تموم شد و من موندم بی کلاه! الان کلاً تیمم 12 تا بازیکن داره که تو این دور هستن و از این بین 7 تاشون تو تیماشون فیکس هستن. بقیه اکثرشون جالب نیستن مثلاً الان 5 تا بازیکن تو ترکیبمه که دیشب یکیشون اصلاً بازی نکرد، یکیشون مصدومه و شاید به بازی تیمش نرسه، دو تاشون ذخیرۀ الجزایر هستن و یکیشون ذخیرۀ آمریکا. کلی بازیکن گرون قیمت حذف شده دارم و بدتر اینکه از این بین ویدال هم از ترکیب بیرون موند و همون 4 متیازشم نگرفتم و نیمارم که داغون کار کرد. اگه ترنسفر انجام میشد تیم وحشی ای میشد چون خوب یار گرفته بودم. خطری بود که از بیخ گوشتون گذشت البته با توطئۀ وحید (دست نشانده) و فیفا :31:.

نادر1368
29-06-2014, 16:22
يه چند ساعت ليگ خودمون اول بشم ديگه هيچي از عالم فاني و باقي نمي خوام:))

Dark Soul
29-06-2014, 16:30
3 تایی دارم ، مخصوصا روی گل نخوردن کاستاریکا حساب باز کردم یک دروازه بون و یک دفاع .

amirfakhrian
29-06-2014, 16:33
اتفاقا بیشتر بازیکنان من، امشب بازی می کنند و دوباره صدر جدول(حتی برای یک شب:n09:) به من می رسه.

M . Sayid
29-06-2014, 16:36
آقا نزن،وحید جان نزن،قربونت بشم نزن،دومی منم :n08:
نفرات اول و دوم رو بزن،تیم من یجوریه که میتونی بهش برسی :n02:
فکر کنم این سایته تورو میشناسه،از همون اول هم دنبال تو بود،چند بار عوض شد تا بیفته روی استارتر تاپیک،دیگه عوض نمیشه خیالت راحت !

-------------------
آقا بعضی از بازیکنان خز شدن که :n09:
خدایی کدوماتون تو مرحله گروهی جیمز رودریگز رو داشتید؟من هم این رو داشتم و هم کوادرادو،ماشاا... همه دارن الان
امیدم به بازیکنان گمنامی هست که برداشتم.خدا کنه همشون بالای 10 بگیرن

کسی جولیو سزار،دروازه بان برزیل رو داشته؟پنالتی ها که تاثیری رو امتیازش نداشته؟

منم کوادرادو رو داشتم !

نه نگرفته !

Sepehr SS
29-06-2014, 16:58
من به عنوان نفر سیزدهم تا این لحظه، امشب پنج تا بازیکن دارم که امید دارم تک رقمی بشه رتبه ام بعد بازی های امشب. کوادرادو و رودریگز خیلی خوب امتیاز گرفتن هم تو گروهی هم بازی دیشب، حیف شد که تو گروهی انتخاب نکرده بودمشون. من بیشترین ضربه رو از دور دوم گروهی خوردم که اکثر تیمم افتضاح بودن وگرنه تو دور اول و سوم، خوب امتیاز گرفته بودم.

EhsanCPU
30-06-2014, 02:55
حیف که گل های پنالتی امتیاز نداره :44:
فقط گل های حین بازی 5 امتیاز داره

mohammad_87
30-06-2014, 03:40
دیشب دیوید لوئیز و رودریگوئز خوب امتیاز گرفتن
این گودین هم همش هفتا بیشتر نگرفت
همش 34 امتیاز بیشتر نگرفتم
به نسبت تعداد بازیها تا دیروز امتیاز بدی نیست 34 تا

يه چند ساعت ليگ خودمون اول بشم ديگه هيچي از عالم فاني و باقي نمي خوام:))
بیشترین پیشرفت رو در لیگمون داری،تیمت عالیه یک اسکرین شات بذار ببینیم چه کردی :33:

اتفاقا بیشتر بازیکنان من، امشب بازی می کنند و دوباره صدر جدول(حتی برای یک شب:n09:) به من می رسه.
درسته،صدرنشین شدی امشب، :n16:
البته هنوز نصفه بازیهای این مرحله باقی مونده و تیمها زیاد بالاپایین خواهند شد.

3 تایی دارم ، مخصوصا روی گل نخوردن کاستاریکا حساب باز کردم یک دروازه بون و یک دفاع .
مدافعت چقدر گرفت؟
من هم روی کاستاریکا سرمایه گذاری کرده بودم.یک دروازه بان + 3 مدافع که فقط درازه بان و یکی از مدافعان امتیاز نسبتا خوبی گرفت 10 و 9.یکیشون هم که اخراج شد.اما اگه یونان لعنتی گل نمیزد 4 تا کلین شیت به امتیازها اضافه میشد. :grrr:

بعضی از بازیکنان یجوری امتیاز گرفتند که نه میشه انداختشون بیرون و نه میشه در تیم نگهشون داشت :n08:

نادر1368
30-06-2014, 15:27
بیشترین پیشرفت رو در لیگمون داری،تیمت عالیه یک اسکرین شات بذار ببینیم چه کردی :33:

گذاشتم بفرماييد!:n18: !!

Dark Soul
30-06-2014, 18:56
مدافعت چقدر گرفت؟
من هم روی کاستاریکا سرمایه گذاری کرده بودم.یک دروازه بان + 3 مدافع که فقط درازه بان و یکی از مدافعان امتیاز نسبتا خوبی گرفت 10 و 9.یکیشون هم که اخراج شد.اما اگه یونان لعنتی گل نمیزد 4 تا کلین شیت به امتیازها اضافه میشد. :grrr:

گنزالس بود ... من داشتم برای خوشحالی کلین شیت اماده می شدم که یونان چه موقع گل زد ; خیلی ضدحال خوردم .
اما خوشبختانه تو وقت اضافه خوب امتیاز گرفتن نسبت به کلین شیت فقط یک یا دو امتیاز ضرر کردم .

banii
30-06-2014, 19:31
5 بازیکن از آلمان و فرانسه دارم ببینم امشب چیکار میکنند ! :n05:

Sepehr SS
30-06-2014, 20:28
هیچ کدوم از مهاجمینی که انتظار میرفت امتیاز خوبی بگیرن تا الان خوب نبودن. نیمار که 5 امتیاز گرفت، روبن 6 امتیاز و بنزما هم که فعلا کاری نکرده. فقط مونده مولر و مسی. فکر کنم آخر سر اسلام سلیمانی الجزایر از اینا بیشتر امتیاز بگیره!

EhsanCPU
30-06-2014, 23:11
بچه هائی که Mats HUMMELS رو توی ترکیب دارن این مدافع خوب به دلایل نامعلومی در بازی امشب با الجزایر غائبه ... :weird:

Mohammad Yek110
30-06-2014, 23:16
ای بابا هوملز چرا نمیرسه :(
bentaleb , haliche , djabou رو از الجزایر گذاشتم ...

Sepehr SS
30-06-2014, 23:20
هوملز نکبت مریض شده گویا :n27:. باید هوودس رو بر میداشتم.

mohammad_87
30-06-2014, 23:33
ای بابا هوملز چرا نمیرسه :(
bentaleb , haliche , djabou رو از الجزایر گذاشتم ...
بن طالب و جابو در ترکیب اصلی نیستند و شاید به زمین نیایند اصلا
هوملز هم که به همه مون رکب زد :n03:
بدتر از اون اینکه من داوید لوییز رو کاپیتان داشتم که 13 تا گرفته بود،حواسم نبود کاپیتانی رو عوض کردم.خودزنی کردم :n02:

banii
30-06-2014, 23:47
متوئیدی فقط 4 امتیاز گرفته!:n27:

h-blade
01-07-2014, 01:16
از دست مهاجم ها دیگه کاری بر نمیاد .....

نیمار 5
بنزما 4

EhsanCPU
01-07-2014, 01:23
از دست مهاجم ها دیگه کاری بر نمیاد .....

نیمار 5
بنزما 4

مسی جبران میکنه :46:

EhsanCPU
01-07-2014, 02:30
Rais MBOLHI دروازه بان الجزایر 14 امتیاز آورد...

banii
01-07-2014, 02:36
Rais MBOLHI دروازه بان الجزایر 14 امتیاز آورد...
چه خریتی کردم:n27:
رو نیمکت داشتمش:n03:
اوچوا 4 امتیاز گرفت:n03:

banii
01-07-2014, 02:52
مگه ترکیب رو نمیشه عوض کرد؟! میخوام مدافع بیشتر بیارم بازیکنای پستای دیگم خوب امتیاز نگرفتند....:n29:

اه... اعصابم داغون شد امشب با این فانتزی:n28:

وقتی داشتم ترنسفر رو انجام میدادم ، دیدم که رایس رو از همون دور گروهی (به دلیل اینکه ارزون بوده...1 یورو! ) روی نیمکت داشتمش... و گذاشتم باشه...
دقیقا دقیقا همون موقع گفتم اوچوا اگه خوب امتیاز نگرفت اینو میارم ...

اما هرچی نزدیکتر به بازی شدیم ، بیشتر به این مساله رسیده بودم که آلمان با نتیجه پر گل میبره...

داشتم خوب پیش میرفتم توی این راند که این عاغای رایس با اون ریش:n21: گند زد به امتیاز گرفتن من! :angry:

نادر1368
01-07-2014, 02:55
اي خدا لعنتت كنه هوملز!:n14:من قطعا يه مدافعم 0 امتيازي هست! هرچي كشيدم از اين آلمانيا كشيدم:n04:! انقدر كه پيگير وضعيت شواني تو پيج طرفداران المان شدم كه اين سطح پيگيري تو زندگيم بي سابقه هست!:n02: به هر حال:n27:بازم امبولهي با معرفت و عزيزتر از جانم كه 14 امتياز آورد:n09: سه تا از بهترين هاي تيمم و جام فردا ميرن به ميدان اميدوارم موفق باشن البته خودشون وگرنه از تيم هيچكدوم انچنان خوشم نمياد:n02:

banii
01-07-2014, 02:56
مگه ترکیب رو نمیشه عوض کرد؟! میخوام مدافع بیشتر بیارم بازیکنای پستای دیگم خوب امتیاز نگرفتند....
آهان... عوضش کردم...
اول باید بازیکن مورد نظرو بکشی بیرون بعد سیستمو عوضش کنی
ضمنا اسلام سلیمانی هم روی نیمکت داشتم8 گرفته ، مولر 3 :n23:

banii
01-07-2014, 03:11
من خیلی ضرر کردم ... میتونست امتیازم خیلی بیشتر باشه!! البته اولین تجربه ام هم بود.... دور گروهی اول هم مولر رو آورده بودم هم بنزما... اما نادونی کردم روزهای بعدش قبل از اینکه جام شروع بشه بجای مولر جرارد رو آوردم و به جای بنزما دوتا مهاجم ارونتر که یکیشون توزرد دراومد بدجور(الکساندر کرژاکوف) ولی اون یکی دیگه بد نبود(کلینت دمپسی)

powerslave
01-07-2014, 03:17
چه دور وحشتناکی شده! هوملز که بازی نکرد. ممدو ساخو از فرانسه بازی نکرد (واران رو داشتم چون واران یه بازی نیمکت نشست و ساخو بازی کرد عوضشون کردم ولی الان این بازی ساخو رو نیمکت بود:n03:) نیمار و بنزما و مولر که گند زدن.
از همه عجیبتر اون هلیچه دفاع الجزایر از بهترین بازریکن هام ت دور گروهی بود که کلی امتیاز آورد و امشب هم خیلی تو قطع کرد ولی خیلی نمرۀ کمی بهش داده. 3 گرفته و اگه ازش امتیاز کسر نمیشد میگرفت 5. اصلاً اشتباهه. خیلی توپ قطع یا دفع کرد!.

Morteza4SN
01-07-2014, 04:04
جالبه نویر 6 امتیاز برام آورد درحالیکه درواز‌ه‌بان الجزایر با 14 امتیاز ذخیره داشتم (به خاطر سیو شوت‌ها 10 تا گرفت)
خط میانی Medhi LACEN از الجزایر 10 گرفت که اینم ذخیره بود بعلاوه DJABOU که تعویضی اومد گلم زد 6 گرفت از نیمار بیشتر!
هوملز و ساخو توی ترکیب منم بودن که از بدشانسی نرسیدن.
دور قبل هم از انتخاب لوکاکو و رونی به مذیقه خوردم بعد یهو مونتاری رو از اردو اخراج کردن نابود شدم آرمان‌هام به باد رفت :n09:
راستی توماس مولر مگه پاس گل نداد چرا امتیازش فقط 3 شده؟! :n23:

دوستان بیاید بعد از بازیا مک دونالد رو تحریم کنیم ساندویچ کالباس بخوریم :n02:

30vil
01-07-2014, 08:37
هوملز را با بلکالم از الجزایر در آخرین لحظات عوض کردم 16 امتیاز برام آورد :n02:

دوستان به نظرتون مسی میتونه از مولر بیشتر امتیاز بیاره؟؟

mamad1374
01-07-2014, 08:47
مسی بگیر نگیر داره:n09:

Sepehr SS
01-07-2014, 09:11
این مربی الجزایر تو هر بازی، ترکیب تیمشو عوض میکرد و گند زد به امتیاز من. کارل مجانی که هر سه بازی گروهی فیکس بود و خوب امتیاز گرفته بود دیشب اصلا بازی نکرد یا بن طالب هم که اصلا نبود. سلیمانی هم که 2 امتیاز گرفته فقط. همون بهتر که حذف شدن.

Dark Soul
01-07-2014, 11:07
هوملز هم که به همه مون رکب زد :n03:
بدتر از اون اینکه من داوید لوییز رو کاپیتان داشتم که 13 تا گرفته بود،حواسم نبود کاپیتانی رو عوض کردم.خودزنی کردم :n02:
دقیقا انتظار داشتی کاپیتان جدیدت چند امتیاز بگیره ؟ :n13:
هت تریک می خواستی ؟:n07:

خط میانی Medhi LACEN از الجزایر 10 گرفت
کسی که اصلا انتظاری ازش نداشتم :n10:

+
رفتم جدول را دیدم از این فانتزی نامید شدم نفر اول 425 :n04: خودم هنوز 357 :n28:

mohammad_87
01-07-2014, 11:54
چه دور وحشتناکی شده! هوملز که بازی نکرد. ممدو ساخو از فرانسه بازی نکرد (واران رو داشتم چون واران یه بازی نیمکت نشست و ساخو بازی کرد عوضشون کردم ولی الان این بازی ساخو رو نیمکت بود:n03:) نیمار و بنزما و مولر که گند زدن.
از همه عجیبتر اون هلیچه دفاع الجزایر از بهترین بازریکن هام ت دور گروهی بود که کلی امتیاز آورد و امشب هم خیلی تو قطع کرد ولی خیلی نمرۀ کمی بهش داده. 3 گرفته و اگه ازش امتیاز کسر نمیشد میگرفت 5. اصلاً اشتباهه. خیلی توپ قطع یا دفع کرد!.
در تمام موارد با هم همدردیم :n11: (ساخو،هوملز،نیمار،بنزما،م لر)
هلچه شد 5 که اگه منفی نمیگرفت 7 میشد

جالبه نویر 6 امتیاز برام آورد درحالیکه درواز‌ه‌بان الجزایر با 14 امتیاز ذخیره داشتم (به خاطر سیو شوت‌ها 10 تا گرفت)
خط میانی Medhi LACEN از الجزایر 10 گرفت که اینم ذخیره بود بعلاوه DJABOU که تعویضی اومد گلم زد 6 گرفت از نیمار بیشتر!
هوملز و ساخو توی ترکیب منم بودن که از بدشانسی نرسیدن.
دور قبل هم از انتخاب لوکاکو و رونی به مذیقه خوردم بعد یهو مونتاری ر:/.. از اردو اخراج کردن نابود شدم آرمان‌هام به باد رفت :n09:
راستی توماس مولر مگه پاس گل نداد چرا امتیازش فقط 3 شده؟! :n23:

دوستان بیاید بعد از بازیا مک دونالد رو تحریم کنیم ساندویچ کالباس بخوریم :n02:
این lacen رو من در مرحله گروهی داشتم چون فیکس نبود با سلیمانی عوضش کردم.خالا اومده 10 گرفته
پاس گل مولر هم اضافه شد،مولر الان 7 هستش
دروازه بان الجزایر رو هم من روی نیمکت داشتم.اما دروازه بان کاستاریکا 10 گرفته بود و دیگه ریسک بود تعویضش کنم.
از لوکاکو نگو که دلم خونه :n24: مرتیکه همش 2-3 گرفت

هوملز را با بلکالم از الجزایر در آخرین لحظات عوض کردم 16 امتیاز برام آورد :n02:

دوستان به نظرتون مسی میتونه از مولر بیشتر امتیاز بیاره؟؟
منم بلکالم رو دارم :n09:
احتمالش هست که مسی بیشتر بگیره.البته باید /NB/KNداقل یک گل بزنه.مولر متوسط هم نگرفته،فقط 7 تا

دقیقا انتظار داشتی کاپیتان جدیدت چند امتیاز بگیره ؟ :n13:
هت تریک می خواستی ؟:n07:

کسی که اصلا انتظاری ازش نداشتم :n10:

+
رفتم جدول را دیدم از این فانتزی نامید شدم نفر اول 425 :n04: خودم هنوز 357 :n28:
انتظاری نداشتم حواسم نبود لوییز چقدر گرفته یهو عوض کردم.کلا تو یه فکر دیگه بودم.تیمم قبل از بازی آلمان-الجزایر اول بود با این تغییر کاپیتان الان رفت هفتم :n08:

این فانتزی متغیرهاش خیلی زیاده.مثلا ممکنه در یک بازی تا 20-30 امتیاز بگیری و تیمها خیلی بالا پایین میشوند
مثل همون کاستاریک%:.7-!که قبلا گفتم و با یک گل 20 امتیاز از دست دادم.

banii
01-07-2014, 12:16
این دیگه چه وضعشه ؟! :angry:

صبر میکنند نصف امتیازا رو روز بعد واریز میکنند به حساب؟!:n29:
من بدبخت دیشب مولر رو کشیدم بیرون مسی رو آوردم
خب اگه عین آدم همون موقع امتیاز رو صحیح وارد کنند بنزما رو با 4 امتیاز میبردم بیرون:angry:

amirfakhrian
01-07-2014, 16:07
این دور وحشتناک بود sakho و hummels و janmaat اصلا بازی نکردند، de jong هم مصدوم شد. عملا 4 تا از بازیکنان اصلیم هیچ امتیازی نیاوردند.

نادر1368
01-07-2014, 16:45
سليماني امتيازش9 بود يا 8 فرقي نداره چون شده 2:n15:

EhsanCPU
01-07-2014, 22:08
مسی 12 امتیاز گرفت... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

banii
01-07-2014, 22:20
از امشب ترنسفر شروع میشه ؟! :whistle:

banii
01-07-2014, 22:27
ترکیب دو تیم بلژیک و امریکا اعلام نشده؟!
کنستانتینیوس مونالاس از یونان دارم 5 امتیاز گرفته ببرمش بیرون؟!

EhsanCPU
01-07-2014, 22:32
ترکیب دو تیم بلژیک و امریکا اعلام نشده؟!
کنستانتینیوس مونالاس از یونان دارم 5 امتیاز گرفته ببرمش بیرون؟!

چرا ترکیب اعلام شده ...

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه جورایی ریسکه دیگه ...

banii
01-07-2014, 22:33
وای.... :n03:
چی دیدم الان...
Esseid BELKALEM از الجزایر روی نیمکت داشتم 16 امتیاز گرفته
دروازبانشونم که همون دیشب دیدم 14 امتیاز گرفته بودش
چه امتیازی از دست دادم از دست این الجزایری ها :n03:

banii
01-07-2014, 22:40
چرا ترکیب اعلام شده ...

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه جورایی ریسکه دیگه ...
خب پس با این ترکیب john brooks رو بیارم فایده نداره... توی ترکیب امریکا نیست...
فن بویتن رو از بلژیک دارم ببینم چیکار میکنه ...
ولی هنوز تو شوک اون 24 امتیازی ام که از دست دادم:n27:
امتیاز از دست داده :
بجای اوچوا باید رایس رو میاوردم که 10 امتیا بیشتر میگرفتم (14-4)
و بجای مونالاس بلکلم که 11 امتیاز بیشتر میاورد (16-5)
مولر رو هم اول زد 3 امتیاز کشیدمش بیرون اما امروز امتیازش شده بود7 بنزما رو هم داشتم که 4 امتیاز گرفته بود و باید عوض میشد نه مولر
:n28:

Reza31001
01-07-2014, 22:48
خوشم میاد خط حمله 44.5 میلیونی من حتی یه گل هم نزد :n02:
حالا جالبه هر 5 تاشون رفتن دور بعد

EhsanCPU
01-07-2014, 22:48
خب پس با این ترکیب john brooks رو بیارم فایده نداره... توی ترکیب امریکا نیست...
فن بویتن رو از بلژیک دارم ببینم چیکار میکنه ...
ولی هنوز تو شوک اون 24 امتیازی ام که از دست دادم:n27:
امتیاز از دست داده :
بجای اوچوا باید رایس رو میاوردم که 10 امتیا بیشتر میگرفتم (14-4)
و بجای مونالاس بلکلم که 11 امتیاز بیشتر میاورد (16-5)
مولر رو هم اول زد 3 امتیاز کشیدمش بیرون اما امروز امتیازش شده بود7 بنزما رو هم داشتم که 4 امتیاز گرفته بود و باید عوض میشد نه مولر
:n28:

امتیاز ها خیلی نوسان داره تا ثابت بشه ...
مسی شد 11 ولی بازم خوب امتیاز آورد.
Daniel VAN BUYTEN امشب به احتمال بسیار زیاد امتیاز خوبی میاره ...

Sepehr SS
02-07-2014, 01:45
کوین دی بروین خیلی خوب امتیاز میگیره امشب. تو بازی های گروهی که تو تیمم داشتمش اصلا خوب امتیاز نگرفت ولی الان گل زده و پاس گل هم داده!

EhsanCPU
02-07-2014, 02:05
Daniel VAN BUYTEN هم 12 امتیاز گرفت... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

banii
02-07-2014, 02:16
تیم هاوارد رو کسی نداشت بگه چند امتیاز گرفته ؟!
دور گروهی داشتمش بدک هم نبود توی امتیازها...

hojjatinho
02-07-2014, 13:47
دیشب به خاطر کلینزی :n12:قلب ما با امریکا بود مغرمون با بلژیک :دی

بلژیک کلین شیت داشت فن بویتل کاپیتانم بود می رفتیم صدر جدول ولی ظاهرا قلبمون کار دستمون داد :دی

mohammad_87
02-07-2014, 17:01
خب دوستان مرحله 1/8 نهایی هم تموم شد.
خیلی از دوستان انگار تیمشون رو کلا رها کردند.از همون اول هم مشخص بود که همه افراد تا پایان نخواهند بود.حالا یکسری افراد به خاطر مشغله کار و زندگی فرصت کافی برای ترانسفر و تعویض ندارند اما یکسری هم وقتی وضعیت جدول رو می بیننند کلا بقیه بازی ها رو بیخیال میشوند.
فراموش نکنید که در هر مرحله کلی جوایز داده میشه و ممکنه هرکدوم از ما در یک راند به اون جوایز برسیم حتی اگه در رده بندی کلی امتیاز جالبی نداشته باشیم.

ابتدا جدول لیگ P30world در پایان مرحله 1/8 نهایی:

Variation

P30world Account
Rank

3+

mohammad_87
437
AndreaAzzury
1

1+

436
Dejagah1986
2

4+
hojjatinho
434
hojjatpersia
3

1+
Mohammad Yek110
433
MuseUprising
4

3-

CATALONIA
431
SshahabB
5

5-
amirfakhrian
430
javad64
6

1-
mohammad_87
428
Andrea-87.
7

0
aluminum
422
Se7eN21
8

4+
iliafshar
420
m0s2fa
9

1+
نادر1368
415
nadernaser
10

0
eman619rv
412
eman619rv
11

3-

408
ei8ht_4030
12

3-
Aliano
407
Aliano
13

2+
atmosphere
396
atmospher-e
14

1+
Sepehr SS
395
SepehrSS
15

1-
king of the kings
394
emad04
16

10+
Dark Soul
393
Ariobarzanes
17

4-

391
5Puyol
18

5+
powerslave
378
D.Hunter
19

0
M . Sayid
378
M.Sayid
19

7+
Alireza.M67
376
Alireza_M67
21

7+
Amir_oscar
376
Amirou_Oscar
21

1-

374
alilinchan12
23

8+
30vil
370
30vill
24

7-
Hamid Hamid

365
Hamidp30

25

4+
Masoud King

361
mc_germany
26

8+
Mr.Pooya
354
IR.Pooya
27

13+
vahidgame
353
vahid-1990
28

4-

350
moein91
29

9+
powerslave
349
D.powerslave
30

11+

347
PARS--2014
31

13-
MCSE MAN
346
Ostad.Hamid
32

3-
Alex Fera
341
AlexFera007
33

14+
Morteza4SN
340
Morteza4
34

10-

339
mammad-pi30
35

8+
moraddad
337
Gagools
36

14+
shakerifar
337
parshansh
36

2-
Mohamm@d
335
P30.Mohammad
38

5-

335
alurajenson
38

7-

334
hamed.medium
40

1-
Mohamm@d
333
p30eshpanai
41

21-

332
fery13
42

17+
EhsanCPU
329
EhsanCPU
43

5-

329
amirito_90
43

1+
reza.8
324
Reza.8
45

23-
Kurosh
323
Kur0sh
46

13+

323
fr.nshd
46

2-
steps
316
life1.ir
48

4+
SoroushStar
315
SoroushStar
49

14-
Amir_oscar
310
Javadianam
50

1+

308
AZITA--JOON
51

1-
manaminda
305
MANAMINDA
52

9-
وین رونی
303
ehsan59
53

12-
Soroush
299
Sir0c0
54

1-

297
PARS1357
55

7-

292
ali4sadi
56

2-

291
MYIRANOVER
57

5+

281
Ashi4030
58

4+
ali+
272
aliiirooney
59

3-
cescjoon
271
Murkyheima
60

4-

261
arash.pajang
61

0
Mohammad King
250
mohammadpw
62

9-

248
Ciel2050
63

3-

247
MRTZH7
64

0
Soroush HD
214
Soroush_HD
65

2+

178
Iran0511
66

1-

170
mor199575
67

1-
2lombe
169
Sheytoonak
68

صدرنشین که خودم هستم. :n20: و خواهم بود. :n02:

این دوستان بیشترین پیشرفت نسبت به مرحله قبل رو داشتند:
Ehsancpu , Morteza4Sn , shakerifar , vahidgame , Drak Soul
ماشاا... وحید :33:

دوستانی که سقوط آزاد داشتند:
fery13 , kurosh , Amir-Oscar
fery13 (با هویت نا مشخص ! ) با 21 رتبه نزول،بدترین تیم این مرحله بود.

بطور متوسط هر تیم باید 100 تا 110 امتیاز گرفته باشه تا در رتبه قبلی خود باقی بمونه.امتیازهای بالای 110 میتونه تیمها رو تا 10-15 رده بالا ببره.

یک نکته مهم برای دوستان: :n18:
دقت کنید که در مراحل بعد،چون تیم ها محدودتر میشوند،باید انتخاب های ریسکی بیشتری داشته باشید.وگرنه اگه با بازیکنان معمول تیم رو ببندید،همون امتیازی که شما میگیرید رو بقیه هم خواهند گرفت.

Amir_oscar
02-07-2014, 19:20
دوستانی که سقوط آزاد داشتند:
fery13 , kurosh , Amir-Oscar

شفاف‌سازی:

Variation

P30world Account
Rank

7+
Amir_oscar
376
Amirou_Oscar
21

14-
Amir_oscar

310
Javadianam
50

از تیم دومی اعلام برائت می‌کنم. :n02:

نادر1368
02-07-2014, 22:20
تيم هاوارد بالاي 20 تا سيو داشته قطعا يه ركورد به جاي گذاشته و هرگز شكسته نمي شه!

SoroushStar
04-07-2014, 14:43
یعنی واقعا از لحاظ بودجه مزخرفه خوب وقتی الان تمام بازیکنای ارزون اوتدشدن یا باید بازیکمای خوب رو وار نداری یا چند نفر رو از تیمای اوت شده برداریم:n21:

mohammad_87
04-07-2014, 19:26
تيم هاوارد بالاي 20 تا سيو داشته قطعا يه ركورد به جاي گذاشته و هرگز شكسته نمي شه!
20 تا سیو؟بعد چقدر امتیاز آورده؟
بناگلیو،دروازه بان بلژیک،10 امتیاز برای سیو گرفت.

------------------

یه تیمی برای این مرحله بستم که ریسکش زیاد بود.حالا ببینیم چی میشه :n10:

EhsanCPU
04-07-2014, 21:33
زنده باد Mats HUMMELS عزیز که 21 امتیاز آورد که با احتساب کاپیتانی 42 شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mats HUMMELS امتیاز آورترین بازیکن تورنومنت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]’s FIFA World Cup™ Fantasy

amirfakhrian
04-07-2014, 21:35
هوملس 42 امتیاز برام آورد و جبران بازی قبل رو کرد.:n02:

M . Sayid
04-07-2014, 21:38
4 امتیاز کلین شیت رو یادت رفت ، شد 21 !!

21 * 2 !!

هوملس یه حرکت سوارزی زد امشب ! بچه های فانتزی لیگ انگلیس می دونن چی میگم !!!

aluminum
04-07-2014, 21:40
دوستان هودس و نویر چقدر امتیاز گرفتن؟
هوملس رو انگار همه کاپیتان گذاشته بودن که رتبه من تغییری نکرد:n13:

Mohammad Yek110
04-07-2014, 21:46
نویر13 امتیاز گرفت
چقد با خودم کلنجار رفتم که هوملزو بذارم کاپیتان :|
آخرشم نویرو گذاشتم

Masoud King
04-07-2014, 22:08
من نبودم خونه و نشد ساکر رو بیرون بکشم ولی هوملز بسیار عالی تونست 42 امتیاز بگیره
نوئر هم 13 تا
اما مولر فقط 3 و لام 7

EhsanCPU
04-07-2014, 22:09
امکان جدید فانتزی :
با کلیک بر روی نام دیگر دوستان در لیگ P30 ترکیب اونها رو ببینید و دستشون رو بخونید :n19:

EhsanCPU
04-07-2014, 22:53
در مورد خبر قبلی یه ضد حال ...
فقط ترکیب و امتیاز گرفته شده دوره قبل رو نشون میده ... :19:
باید یه ایمل دیگه بزنم تا درستش کنن :5:

Amir_oscar
04-07-2014, 22:57
امکان جدید فانتزی :
با کلیک بر روی نام دیگر دوستان در لیگ P30 ترکیب اونها رو ببینید و دستشون رو بخونید :n19:

هنوز ترکیب راند قبلی رو نشون می ده ولی. جام داره تموم می شه، اینا تازه دارن یاد می گیرن چیکار کنن. :n02:

mohammad_87
04-07-2014, 23:45
لعنت به این هوملز :n02:
ماشا... همه هم کاپیتانش کرده بودند جدول کلا بهم ریخت.
بوآتنگ 12 گرفته.هوملز یک گل هم زده باید بشه 17 مگه چکار کرده که 4 تا از بواتنگ بیشتر بگیره؟

powerslave
05-07-2014, 01:33
خوب اول به احترام هوملز هورا :31:.ذوم امتیاز کروس چقدر شد؟ و ساکو (ساخو؟) دفاع فرانسه و بنزما؟پ.ن: چند روزه از هر 5 ت پستم یکی ارسال میشه. منم حال ندارم دوباره ارسال کنم.

mohammad_87
05-07-2014, 01:40
خوب اول به احترام هوملز هورا :31:.ذوم امتیاز کروس چقدر شد؟ و ساکو (ساخو؟) دفاع فرانسه و بنزما؟پ.ن: چند روزه از هر 5 ت پستم یکی ارسال میشه. منم حال ندارم دوباره ارسال کنم.
ساخو 6 و بنزما 5

Dark Soul
05-07-2014, 16:25
لعنت به این هوملز :n02:
ماشا... همه هم کاپیتانش کرده بودند جدول کلا بهم ریخت.
بوآتنگ 12 گرفته.هوملز یک گل هم زده باید بشه 17 مگه چکار کرده که 4 تا از بواتنگ بیشتر بگیره؟
محمد جان شما که بهتر می دونید مسئله فقط گل زدن و گل خوردن نیست ، هوملز ستاره بود دیشب:n19:
1 Passes completion >%80
2 Balls recovered
6 Blocked shot
بعدشم به بازیکنان تیم آلمان توهین نکنید:n24:
تازه شانس اوردن امتیاز گل مهاجم و مدافع یکیه وگرنه 4 امتیاز دیگه هم می گرفیتم .

+++
چقدر میخواستم لوئیز را بردارم اما وقت نشد سفر بودم در اخرین لحظات رسیدم وقت نشد ترکیب را طوری که می خواستم ببندم.
این دور فقط یک بازیکن تعویضی دارم که با بازی نکردن گوستاوو ممکنه بازیکن 0 امتیازی هم داشته باشم.

نادر1368
05-07-2014, 17:28
من هوملز رو انداخته بودم بيرون به همين خاطر گل زد:n09: يادم رفته بود و فرصت نكردم لام رو بگذارم تو تركيب و 9 امتيازم پريد:n19:عوضش گواردادو بود
و 2 تا امتياز خوشگل گرفت:n10: با اين روندي كه در پيش گرفتم احتمالا جايگاه 11 ليگ تحت سيطره من خواهد بود:happy:(تماما از اشكال معكوس استفاده كردم!:angry:)

powerslave
05-07-2014, 19:26
دیشب امتیاز نیمار رو زده بودن 9 الان شده 11. بعضی وقت ها امتیاز دادنشون عجیبه. این خوبه که دقیق تر بررسی کنن که هر کی چکار کرده اما من دیدم مثلاً یه فورواردی دنبال دفااع کرده و توپ رو ازش گرفته که برای این کارش امتیاز گرفته ولی یکی دیگه همون کار رو کرده ولی امتیازی بهش ندادن.
بازی حساس رژانتین و بلژیک هم در راهه. ببینیم بچه ها چه میکنن. قشنگ توجیهشون کردم که گاو بندی کنن تا امتیاز خوبی بگیر :31:.

mohammad_87
05-07-2014, 19:32
محمد جان شما که بهتر می دونید مسئله فقط گل زدن و گل خوردن نیست ، هوملز ستاره بود دیشب:n19:
1 Passes completion >%80
2 Balls recovered
6 Blocked shot
بعدشم به بازیکنان تیم آلمان توهین نکنید:n24:
تازه شانس اوردن امتیاز گل مهاجم و مدافع یکیه وگرنه 4 امتیاز دیگه هم می گرفیتم .

+++
چقدر میخواستم لوئیز را بردارم اما وقت نشد سفر بودم در اخرین لحظات رسیدم وقت نشد ترکیب را طوری که می خواستم ببندم.
این دور فقط یک بازیکن تعویضی دارم که با بازی نکردن گوستاوو ممکنه بازیکن 0 امتیازی هم داشته باشم.

اتفاقا لوییز رو اینبار داشتم اما گل خوردند فقط 10 تا گرفت.البته روریگز رو هم داشتم اما اگه گل نمیشد امتیاز بیشتری میگرفتم.
هوملز رو هم مرحله قبل داشتم و اینبار بری یک بازیکن دیگه 1 مانی (واحد پولش چیه؟!!) کم آوردم هوملز رو با بواتنگ عوض کردم که هوملز رو یهو برق گرفت :n02: کروس رو هم با لام عوض کردم که کروس پاس گل داد :n08: اما امتیاز لام بیشتره

گفته بودم که تیمم رو ریسکی بستم،الان دو تا از بازیکنانم اصلا بازی نمیکنند.یکی aguilar از کلمبیا بود که انتظار داشتم ریکاوری زیاد داشته باشه اما اصلا به بازی نیومد،الان هم فرناندز از آرژانتین دارم که باز در ترکیب نیست!
خدا کنه لااقل بلژیک خوب کار کنه و البته هلند و کاستاریکا هم یه چیزهایی دارم.ببینیم چی میشه :n23:

نادر1368
05-07-2014, 21:51
چه شبيه امشب:)) مسي 4 روهو 0 فن بويتن 8 دِ بروين 5 امتياز مجموع كل بازيكنايي كه بازي كردن 68 دوتا دفاع كاستاريكايي دارم اوناهم امشب اصلا
بازي نكنن كلا همه چي حل ميشه!:n22:

Sepehr SS
05-07-2014, 22:19
این هوملز گند زد به همه چی. فدریکو فرناندز هم که همه بازیها فیکس بود، امشب بازی نکرد. لعنت بر سابه یا!

Sepehr SS
05-07-2014, 22:20
چه شبيه امشب:)) مسي 4 روهو 0 فن بويتن 8 دِ بروين 5 امتياز مجموع كل بازيكنايي كه بازي كردن 68 دوتا دفاع كاستاريكايي دارم اوناهم امشب اصلا
بازي نكنن كلا همه چي حل ميشه!:n22:
روخو اصلا محروم بود برای این بازی به خاطر دو اخطاره بودن، نباید انتخابش میکردی.

Dark Soul
05-07-2014, 22:53
اخه این فانتزی احمق بازیکنای محروم را مشخص نکرده بود من دوتا داشتم ; گوستاوو و روخو .

mohammad_87
06-07-2014, 03:50
مرحله 1/4 نهایی هرچقدر برای من بد شروع شد،اما خوب تموم شد.
در بازی اول که با نداشتن هوملز و بعد بازی نکردن 2 بازیکن که قبلا ثابت بودند،وضع هر دو تیمم کمی بهم ریخته بود اما 0-0 دیشب تا حدود زیادی امتیازات از دست رفته رو جبران کرد.
جالبه بجز تیم Dejagah ، بقیه تیمهایی که بالاتر از من قرار گرفتند،هوملز رو داشتند و اکثر قریب به اتفاق با کاپیتانی.پس اگه من هم هوملز رو داشتم الان با اختلاف 10-20 امتیازی اول بودم :n02:

خب فانتزی همینه دیگه،یک صحنه در بازی فوتبال خیلی چیزهارو تغییر میده.

رقابت در بالای جدول خیلی نزدیکه و اختلاف ها تک امتیازی شده.با اینکه دیگه انتخاب ها تقریبا مشابه خواهند بود،اما باز هم هر انتخابی بسیار تعیین کننده خواهد بود.

نفر اول این راند،155 امتیاز گرفت و نفر اول جدول کلی هم با 652 امتیاز فعلا امید اول برنده kia soul هست :n19:

Mohammad Yek110
06-07-2014, 13:17
بازیکنا خیلی کمن!!!!
انتخاب سخته ، یه تیاگو سیلوا و نیمار و دیماریا هم که روشون حساب کرده بودم یا مصدومن یا محروم!!!

نادر1368
06-07-2014, 14:02
روخو اصلا محروم بود برای این بازی به خاطر دو اخطاره بودن، نباید انتخابش میکردی.
اينم جواب:

اخه این فانتزی احمق بازیکنای محروم را مشخص نکرده بود من دوتا داشتم ; گوستاوو و روخو .
:n16:

Mr.Pooya
07-07-2014, 00:53
نفر اول این راند،155 امتیاز گرفت و نفر اول جدول کلی هم با 652 امتیاز فعلا امید اول برنده kia soul هست :n19:

منظورت از نفر اول من هم دیگه درسته ؟ :n02: kia soul رو می فروشم هر کی خریداره پیام خصوصی بده :n08:

EhsanCPU
07-07-2014, 01:13
منظورت از نفر اول من هم دیگه درسته ؟ :n02: kia soul رو می فروشم هر کی خریداره پیام خصوصی بده :n08:

نفر اول خودمم... اینم جایزمه... اصلا هم نمیفروشمش... میخوام خودم سوار شم... :n19:

banii
07-07-2014, 01:42
از 11 تا بازیکنم 7تاشون آلمانی اند.:n19:

SoroushStar
07-07-2014, 13:20
من خیلی خوشانس بابا نیمار رو دو تاراند حزفی بر داشتم یه بار کلا پنج امتیاز آورد بار دومم کمرش شکست،بنزما رو برداشتم دیگه گل نزد و تیمش اوت شد،جیمز رودریگز و سایر کلمبیایی هارو برداشتم برای یه راند همون راند اوت شدن،تو گروهی دیماریا رو داشتم هیچ کاری نکرد مرحله بعد برنداشتمش گل پیروزی تیم رو زد فرمایلن رو برداشتم مصدوم شد،رونالدو رو برداشتم مصدوم بود بد بازی کرد و... یعنی می خواین کسی رو نفله کنین یا تیمی رو اوت کنین بهم بگین اون بازیکن رو بردارم

SoroushStar
07-07-2014, 14:11
تو ترکیب داخل و ذخیرم فقط آلمانی و هلندی گذاشتم یعنی اصن آرژانتین برزیل رو کشکم حساب نمی کنم:n02:

Sepehr SS
07-07-2014, 17:01
تیمی که الان بر می داریم برای بازی فینال و رده بندی هم هست یا دوباره ترنسفر باز میشه؟

EhsanCPU
07-07-2014, 21:57
تیمی که الان بر می داریم برای بازی فینال و نیمه نهایی هم هست یا دوباره ترنسفر باز میشه؟

برای Final دوباره ترنسفر باز میشه ...

mohammad_87
07-07-2014, 22:42
نه عزیز،نفر اول لیگ کلی رو گفتم
تو لیگ خودمون اول بشی،فقط جایزه معنوی داره اگه نفرینات نفرات بعد رو درنظر نگیریم :n09:

ضمنا اگه از دوستان کسی تونست کیا سول رو ببره کلا بیخیالش بشه بهتره چون اولا یابد برید حضوری تحویل بگیرید ثانیا باید پول گمرک رو هم حساب کنید :n08:

من خیلی خوشانس بابا نیمار رو دو تاراند حزفی بر داشتم یه بار کلا پنج امتیاز آورد بار دومم کمرش شکست،بنزما رو برداشتم دیگه گل نزد و تیمش اوت شد،جیمز رودریگز و سایر کلمبیایی هارو برداشتم برای یه راند همون راند اوت شدن،تو گروهی دیماریا رو داشتم هیچ کاری نکرد مرحله بعد برنداشتمش گل پیروزی تیم رو زد فرمایلن رو برداشتم مصدوم شد،رونالدو رو برداشتم مصدوم بود بد بازی کرد و... یعنی می خواین کسی رو نفله کنین یا تیمی رو اوت کنین بهم بگین اون بازیکن رو بردارم
:n19:
لطفا سال بعد در فانتزی لیگ قهرمانان شرکت کن کارت دارم :n02:

شانس آوردی که ترانسفر هر مرحله جداگانه هست وگرنه چکار میکردی...

------------------------------
منتظر سوپرایزهای من باشید!!!(مثل تعویض هوملز و بواتنگ در بازی قبل :n02: )

powerslave
07-07-2014, 23:53
تظر سوپرایزهای من باشید!!!(مثل تعویض هوملز و بواتنگ در بازی قبل :n02: )
آقا یکی اون 30 امتیاز اختلافو بهش ترنسفر کنه خیلی رو دلش مونده :31: تو هر پستت داری میگیا :27: البته منم داشتم همون اشتباه رو میکردم ولی به خاطر مسائلی که گفتنش اینجا صلاح نیست هوملز رو گرفتم و ازش خیلی راضی بودم. کلاً بچۀ خوبیه :31:.

vahidgame
08-07-2014, 00:01
توی دور قبل من روی هلند سرمایه گذاری کردم و به خصوص سه دفاع اون برای ما خوش امتیاز بودن :دی
کلا این فوتبال فانتزی شده فوتبال فانتزی دفاع ها و همین جوری امتیازها رو درو می کنن!
ولی در مورد نیمه نهایی یکمی پیش بینی سخته که مثلا کدوم دفاع ها می تونن کلین شیت داشته باشن و همه تیم ها قوین
تجربه هم نشون داده که حتما نباید بازیکنی دور قبلی بیشترین امتیاز داشته رو این دو کاپیتان بذارید و ممکنه ضد حال بخورید و خلاصه یه دفعه همه نرید هوملز رو کاپیتان بذارید :دی
با این حال به نظرم دفاع زیاد بذارید و در هر صورت از پستای دیگه احتمال امتیاز اوردنش بیشتره

powerslave
08-07-2014, 00:26
توی دور قبل من روی هلند سرمایه گذاری کردم و به خصوص سه دفاع اون برای ما خوش امتیاز بودن :دی
کلا این فوتبال فانتزی شده فوتبال فانتزی دفاع ها و همین جوری امتیازها رو درو می کنن!
ولی در مورد نیمه نهایی یکمی پیش بینی سخته که مثلا کدوم دفاع ها می تونن کلین شیت داشته باشن و همه تیم ها قوین
تجربه هم نشون داده که حتما نباید بازیکنی دور قبلی بیشترین امتیاز داشته رو این دو کاپیتان بذارید و ممکنه ضد حال بخورید و خلاصه یه دفعه همه نرید هوملز رو کاپیتان بذارید :دی
با این حال به نظرم دفاع زیاد بذارید و در هر صورت از پستای دیگه احتمال امتیاز اوردنش بیشتره
:31:
به این میگن استراتژی :27: طرف خودش هوملز رو گرفته گذاشته کاپیتان حالا میگه بقیه این کار رو نکنن :31: ایول.
من که الان تو جدول اون وسطام و امید خاصی که ندارم ولی دو تا بزی اول تیم نداشتم و بعداً اضافه شدم و شیرین 40-45 تا اونطوری پرید و اون وسطام رفتم مسافرت که مزاحم وحید شدم ولی تو دور مقدماتی بازیکن ها الجزایر خیلی برام امتیازای شیرین آوردن و همینطور اون آلهاندرو بدویا از آمریکا خوب بود.

حالا خدایی یکی زحمت بکشه بازیکن های مصدوم و محروم رو در بیاره من اون دور دفاع آرژانتینو برداشتم اصلاً نبود در حالی که هم قیمت اون بازیکنهایی بودن که در نظر داشتم ولی ...

SoroushStar
08-07-2014, 00:26
لطفا سال بعد در فانتزی لیگ قهرمانان شرکت کن کارت دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شانس آوردی که ترانسفر هر مرحله جداگانه هست وگرنه چکار میکردی... )

چشم منتظر من باشید راستی دیدید آلمان اوت شد بدونید کارمنه زیاد آلمانی برداشتم:n09:در مورد هوملز هم اون راندی که مصدوم شد اولین راندی بود که برداشتمش:n02:دفاع کاستاریکا هم که اخراج شد اولین راند بود که برش داشته بودم و تو تیمم فیکس بود:n02:بد بختی اینه کلا تو زندگیمم بدشانسم مثلا طرفدار آرسنال شدم 9 سال جام نیاورد:n03:

h-blade
08-07-2014, 21:46
چشم منتظر من باشید راستی دیدید آلمان اوت شد بدونید کارمنه زیاد آلمانی برداشتم:n09:در مورد هوملز هم اون راندی که مصدوم شد اولین راندی بود که برداشتمش:n02:دفاع کاستاریکا هم که اخراج شد اولین راند بود که برش داشته بودم و تو تیمم فیکس بود:n02:بد بختی اینه کلا تو زندگیمم بدشانسم مثلا طرفدار آرسنال شدم 9 سال جام نیاورد:n03:

داداش دمت گرم هر چی آلمانی داری بنداز بیرون جاش برزیلی بردار...........

mohammad_87
08-07-2014, 21:56
آقا یکی اون 30 امتیاز اختلافو بهش ترنسفر کنه خیلی رو دلش مونده :31: تو هر پستت داری میگیا :27: البته منم داشتم همون اشتباه رو میکردم ولی به خاطر مسائلی که گفتنش اینجا صلاح نیست هوملز رو گرفتم و ازش خیلی راضی بودم. کلاً بچۀ خوبیه :31:.
اتفاقا میخوام امضام رو عوض کنم بنویسم هوملز :n02:
بابا دارم جو رو عوض میکنم یکم بخندیم،هوملز بهانه هست :n06:

این آرژانتین اصلا ترکیبش مشخص نیست.کاش بازی اول بود یه چیزهایی میدیدیم.

EhsanCPU
08-07-2014, 22:41
عجله کنین ترنسفر 50 دقیقه دیگه بسته میشه :n02:

vahidgame
08-07-2014, 22:46
:31:
به این میگن استراتژی :27: طرف خودش هوملز رو گرفته گذاشته کاپیتان حالا میگه بقیه این کار رو نکنن :31: ایول.
من که الان تو جدول اون وسطام و امید خاصی که ندارم ولی دو تا بزی اول تیم نداشتم و بعداً اضافه شدم و شیرین 40-45 تا اونطوری پرید و اون وسطام رفتم مسافرت که مزاحم وحید شدم ولی تو دور مقدماتی بازیکن ها الجزایر خیلی برام امتیازای شیرین آوردن و همینطور اون آلهاندرو بدویا از آمریکا خوب بود.

حالا خدایی یکی زحمت بکشه بازیکن های مصدوم و محروم رو در بیاره من اون دور دفاع آرژانتینو برداشتم اصلاً نبود در حالی که هم قیمت اون بازیکنهایی بودن که در نظر داشتم ولی ...

کی گفته؟ :دی
پیشنهاد می کنم همه بیایم فرد رو کاپیتان بذاریم و این فرصت فقط یکبار پیش میاد :دی
حالا اگه فرد هم نشد یکی از دفاع های هلند و کلا به هیچ وجه طرف لوئیز و هوملز برای کاپیتانی نرید و این راهنمایی بزرگی بودش :دی

بعد اونایی که ویلیان رو توی ترکیبشون گذاشتن امشب بازی نمی کنه و برنارد جاشه همین طوره مایکون هم جای دنیل آلوز بازی می کنه
برای ترکیب آلمان هم گوتزه نیست و کلوزه هم نوک حمله ست

EhsanCPU
09-07-2014, 00:22
Mats HUMMELS به همه رکب زد :27:
و نیمه اول فقط 2 امتیاز آورده ... اونم فقط به خاطر حضورش در زمین ... :n08:

aluminum
09-07-2014, 00:23
عجب اشتباهی کردم که جای کروس، لام رو گرفتم

EhsanCPU
09-07-2014, 00:26
عجب اشتباهی کردم که جای کروس، لام رو گرفتم

Toni KROOS کاپیتان نیمه اول 34 امتیاز آورد :n04:

SoroushStar
09-07-2014, 00:28
آلمانیام تو یه نیمه 55 امتیاز آوردن:n04: فقط برای هولز و نویر ناراحتم:n28:پایین ترین امتیاز رو داشتن تا حالا ایشالله هوملزم یکی میزنه بعدشم نویر:n02:

vahidgame
09-07-2014, 00:31
اشتباه کردم کروس رو کاپیتان نذاشتم!
با امتیاز کاپیتانی دیگه حداقل 30 امتیازو تا آخر بازی داره و فک کنم بیشترین امتیاز رو توی این دور بیاره
ولی کسانی که مثل من توی کاپیتانی بد اوردن اشکالی نداره بازی فردا هم هست و میشه روی بازیکنایی مثل روبن و مسی هم حساب کرد
ولی باز میگم فرد امشب پدیده میشه :n09:

mohammad_87
09-07-2014, 00:43
هوملز تعویض شد :n08:
هوملز کلا برای من بدبیاری داره (البته مرحله گروهی خوب بود)
امتیاز نویر و مدافعان آلمان در آخر بازی بیشتر میشه و کلین شیت اضافه خواهد شد،البته اگه گل نخورند

خدیرا رو مرحله قبل داشتم 3 امتیاز آورد انداختمش بیرون،حماسه هوملز تکرار شد :n02:

چه انتخابی داشتی،احتمالا رکورد هوملز رو هم بشکنه

vahidgame
09-07-2014, 01:11
این شورله تنها آلمانیه که من خیلی دوسش دارم :دی
با اینکه می دونستم از اول بازی نمی کنه ولی ایمان داشتم که خوب امتیاز می گیره و این بچه واقعا داره ارزش های خودشو نشون میده :دی
الان می خوام برم همه برزیلی ها رو از ترکیب بندازم بیرون ولی جالبه الان لوئیز رو دیدم 7 امتیاز اورده :n29:

Dark Soul
09-07-2014, 01:18
چه شانسی سه تا امتیاز کلین شیت پرید :n30:

aluminum
09-07-2014, 01:32

لام هم بد امتیاز نگرفت.البته تقریباً:n02: 12 امتیاز
کروس چند امتیاز گرفت؟

vahidgame
09-07-2014, 01:40
لام هم بد امتیاز نگرفت.البته تقریباً:n02: 12 امتیاز
کروس چند امتیاز گرفت؟
لام 13 امتیاز کروس هم 20 امتیاز گرفت
لوئیز هم 7 امتیاز گرفت یعنی واقعا این سیستم فوتبال فانتزی منو کشته! :دی
الان فوتبال فانتزی لیگ برتر بود فک کنم لوئیز امتیازش منفی بود مثلا -2

فقط الان من موندم چه جوری دو تا بازیکن خوبم که روی نیمکتن رو بازی بدم
روبن و اشنایدر این وسط توی گمراهی آشکار قرار گرفتن :دی
فک کنم اشنایدر رو باید بی خیال بشم چون اسکار هم 9 امتیاز گرفت

SoroushStar
09-07-2014, 01:48
:n04:الان لوئیز چه جوری منفی نشد؟!!!!!!!مردشور شانس رو ببرن هوملز که تعویض شد هیچ گلم خوردن هیچ آخر سر اوزیلم گل نزد بشه12 امتیازی ااااه... راستی اینا چرا گل خورده رو کم نکردن از آلمانیا؟

mohammad_87
09-07-2014, 02:50
چه شانسی سه تا امتیاز کلین شیت پرید :n30:
البته چون اکثر بازیکنان مشترک بودند،خیلی تفاوتی ایجاد نمیکرد.
جالبه که هوملز کلین شین نگرفته،در فانتزی لیگ قهرمانان اگه بازیکنی قبل یا بعد از گل خورده،تعویض بشه کلین شین میگیره.

آلمانیها اکثرا امتیاز خوبی گرفتند و در ترانسفر ضرر نکردم.فقط بین لام و خدیرا مردد بودم که زیاد فرقی نداشت.تنها کاپیتانی میتونست انتخاب بهتری باشه که باید فردا بذارم.
اگه اسکار گل نمیزد کلین شیت هم به امتیازات اضافه میشد که این به نفع کسانی شد که از آلمان مدافع یا دروازه بان نداشتند.
البته بنظر من در بازی فردا هم میشه امتیازات زیادی گرفت.
خدیرا چقدر گرفت؟

banii
09-07-2014, 03:09
برای من که خوب شد اسکار گل زد
چون از برزیل همین یک نفرو آورده بودم.

پ.ن: بازو بند رو از مسوت بگیرم بدم به مسی؟ یا روبن؟

Mr.Pooya
09-07-2014, 03:15
نه عزیز،نفر اول لیگ کلی رو گفتم
تو لیگ خودمون اول بشی،فقط جایزه معنوی داره اگه نفرینات نفرات بعد رو درنظر نگیریم :n09:

ضمنا اگه از دوستان کسی تونست کیا سول رو ببره کلا بیخیالش بشه بهتره چون اولا یابد برید حضوری تحویل بگیرید ثانیا باید پول گمرک رو هم حساب کنید :n08:

بله درسته من که تو لیگ خودمون هم خوشبختانه :n02: اول نمیشم چه برسه به لیگ کلی :n03:

ولی Kia Soul رو فکر کنم به ایرانیا بدن در هر صورت چون من تو لیست کشور هایی که جایزه بهشون تعلق میگیره دیدم ایران رو هم نوشته بود.

البته حضوری هم بریم مهم نیست. من که یک بلیط یک طرف می گیرم میرم برای برگشت هم از همونجا با Kia Soul میام که تو راه آب بندی هم بشه :n08: :n07:

EhsanCPU
09-07-2014, 03:44
:n04:الان لوئیز چه جوری منفی نشد؟!!!!!!!مردشور شانس رو ببرن هوملز که تعویض شد هیچ گلم خوردن هیچ آخر سر اوزیلم گل نزد بشه12 امتیازی ااااه... راستی اینا چرا گل خورده رو کم نکردن از آلمانیا؟

هر 2 گل خورده 1- امتیاز برای گلر و مدافع داره
و چون برزیل 7 گل خورد لوئیز 3- گرفت و 1- هم برای 3 خطایی که داشت گرفت و از 10 امتیازی که گرفته بود 4 امتیاز کم شد و شد 6 امتیازی ...

Masoud King
09-07-2014, 14:19
اگه اوزیل اون گل رو زده بود الان 20 امتیاز از کلین شیت می گرفتم و 5 تا هم از گل خود اوزیل :n15:
دروازه بان و سه تا مدافع و سه تا هافبکم از آلمان بود :دی

aluminum
10-07-2014, 02:51
هر چقدر راند قبل از کاپیتانی شانس اوردم این راند گند زدم.دقیقا بازیکنی که کمترین امتیاز رو گرفت، کاپیتانم بود...روبن:n21:

Mohammad Yek110
10-07-2014, 03:15
من بعد بازی کلی خوشحال بودم چون 5 تا آرژانتینی و هلندی تو ترکیب داشتم میگفتم کلی کلین شیت گرفتم ، اومدم دیدم نفر ششم شدم :دی

SoroushStar
10-07-2014, 10:46
بین ولار و روبن شک داشتم برای کاپیتانی ولی دیگه دیقه آخر روبم رو کاپتان کردم والان مثلا... پشیمونم چون ولار بیشترین امتیاز رو تو هلندی های تیمم آورد:n28:

SoroushStar
10-07-2014, 10:53
راستی ناراحت نباشید اگه برزیل بازم افتضاح بکاره مرحله بعد رون جبران می کنه چون هتریک خودش 15 امتیازه:n02:

h-blade
12-07-2014, 14:06
امشب تیاگو سیلوا بازی میکنه؟

vahidgame
12-07-2014, 21:39
امشب تیاگو سیلوا بازی میکنه؟
به احتمال خیلی زیاد باید بازی کنه و منم فعلا توی ترکیب گذاشتمش
ممکنه لوئیز بازی نکنه ولی بعید می دونم مثلا دانته و هنریکه به سیلوا ترجیح داده بشن
ولی در هر صورت پیشنهاد میشه یه دفاع ذخیره از بازی آلمان و آرژانتین برای جایگزینی احتمالی این دفاع ها داشته باشین
ترکیب ها هم یه ساعت قبل بازی اعلام میشه و میشه بازیکنا رو سریع جا به جا کرد
نکته جالبش هم اینه دقیقا تا قبل از شروع بازی برزیل و هلند میشه نقل و انتقال این دور رو انجام داد که اینم یکی از گاف های این فوتبال فانتزیه که مثلا چرا یه ساعت یا نیم ساعت قبل از بازی نذاشتن تا همه راحت نرن براساس ترکیب ها اعلام شده نقل و انتقال رو انجام بدن

الان که دیگه نقطه پایانی این فوتبال فانتزی رسیدیم دیگه حساسیت خیلی بالاست
یعنی به نظرم اصلا دیگه هیچی مشخص نیست و دیگه خیلی ریسکی باید ترکیب چید
فکر نکنم بازیکنایی که توی نیمه نهایی امتیاز پایین یا بالا گرفتن لزوما دوباره همون رو تکرار کنن
از اونور یه نکته که هنوز مشخص نیست اینه که برزیل و هلند از چند تا بازیکن نیمکتشون استفاده می کنن یا نه

EhsanCPU
12-07-2014, 21:48
دوستان کسی میدونه فردا شب HUMMELS بازی میکنه یا نه ؟

EhsanCPU
12-07-2014, 22:01

در تیم منتخب تا پایان مرحله نیمه نهایی تونی کروس از آلمان به صدر بازیکنان برتر جام رسید. بن‌زما و روبن نیز در این جدول در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

در تیم منتخب جام جهانی تا پایان مرحله نیمه‌نهایی جام جهانی مانوئل نویر به عنوان بهترین دروازه‌بان قرار دارد.

در خط دفاعی داوید لوییز از برزیل، استفان دی‌فری از هلند، تیاگو سیلوا از برزیل و متس هوملس از آلمان حضور دارند.

تونی کروس از آلمان، جیمز رودریگز از کلمبیا، وسلی اشنایدر از هلند و اسکار از برزیل در خط میانی تیم منتخب تا پایان این مرحله قرار گرفتند.

در خط حمله نیز یک بار دیگر زوج کریم بن‌زما از فرانسه و آرین روبن از هلند در این تیم قرار دارند.

SoroushStar
13-07-2014, 09:58
جوون سرمایه گذاریم رو هلندی ها جواب داد حالا مونده آلمانیام فقط حیف که روبن باز کم گرفت راستی کل بازی به کنار گل دیقه نود واینالدم خیلی حال داد آخه تو ترکیب گذاشته بودمش:n02:

CATALONIA
13-07-2014, 12:14
این فانتزی امکاناتش خیلی کمه .. من میخوام نویر رو بزارم هافبک جای اسکار نمیشه :31:

SoroushStar
13-07-2014, 22:13
آقا من شک دارم:n02:یا باید لام رو ذخیره کنم یا بوآتنگ و هودس از بس دفاع های هلند خوب کار کردن نمی تونم ذخیره بزارمشون لامصب واینالدمم دیقه نود دیشب گل زد اونم نمی شه ذخیره گذاشت:n02:برا اولین بار بازیکن زیاد آوردم

SoroushStar
13-07-2014, 22:19
میگما شانس آوردین من اولین بارم بود که فانتزی بازی می کردم:n02:هر راند که می گذره امتیازام بالاتره می ره در ضمن این دو راند آخر تاحال امتیازی که آوردم در مجموع بالاتر از سر جدولی هاست:n02:راند قبل که کلا از همه بیشتر امتیاز آوردم تقریبا:n02:حیف حیف :n08:

EhsanCPU
13-07-2014, 22:32
کاپیتان هوملز تو ترکیبه و 50 امتیاز میاره :n19:

vahidgame
14-07-2014, 10:32
کاپیتان هوملز تو ترکیبه و 50 امتیاز میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هوملز که 12 امتیاز گرفته کاپیتان باشه هم میشه 24 !
کلا این دور آخر فک کنم هلندی ها بیشتر امتیاز اوردن و بقیه بازیکنای تیمای دیگه در حد معمول بودن
من کروس رو کاپیتان گذاشته بودم اگه بلیند رو می ذاشتم دو برابر برام امتیاز می اورد
رتبه نهاییم توی لیگ هم 24 شد ولی امتیازها یکمی نزدیک بود و با رده اول حدودا 100 امتیاز بیشتر فاصله نداشتم :دی
نفر اول هم فک می کنم حجت شد که بهش تبریک میگم

در کل به نظرم یه فوتبال فانتزی حرفه ای از نظر امکانات نبود
ولی سرگرم کننده بودش و همین که تا آخر مسابقات جذابیت داشت خودش خوب بود...

hojjatinho
14-07-2014, 14:13
در عین ناباوری :دی تیم من از دور حذفی خوب امتیاز جمع می کرد و در اخر هم همزمان با المان قهرمان لیگ پی سی شدیم :n01:

تجربه خوبی بود ...

من توی دو سه تا فانتزی دیگه که بچه ها قبلا زحمت کشیده بودن هم شرکت کردم اما همه رو وسط راه رها می کردم فکر می کنم فانتزی های تورنومنتی از این نظر بهتر باشند ...

به نظرم فانتزی فیفا خالی از اشکال نبود اما به هر حال هیجان خوبی داشت ... فکر می کنم فانتزی بیش از 50 درصد شانس هست و باقی هم امیزه ای از تجربه و ریسک پذیری ... در اخر دانش فوتبالی می تونه کمک کننده باشه ...

نفر اول هم فک می کنم حجت شد که بهش تبریک میگم

ممنون وحید جان :n16:

+

خیلی ها در این قهرمانی ما دخیل بودند که جا داره از همشون تشکر کنیم چون وقت نیست فقط به چند تاشون اشاره کنم : گلری خوب نویر در دیدار های حذفی ( هر چند فینال ذخیره بود :دی ) . هوملزی که یه تنه کلی امتیاز اورد . ناواس کاستاریکایی که دمش گرم کلا :دی و سایر دوستان ...

یک نکته که : من سعی می کردم بیش از اینکه یک تیم 11 تایی عالی و یک نیمکت ضعیف داشته باشم بازیکنان رو نزدیک به هم انتخاب کنم و یک 11 نفره خیلی خوب و نیمکت خوب رو در کنارش داشته باشم ..

در اخر تصویر 11 بازیکنی که کار رو تموم کردند : دی :