PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری پخش ویدئوهای یوتیوب رو در حالی که صفحشون بازه متوقف کنم؟

Golbarg01
26-05-2014, 21:29
سلام دوستان
با فایرفاکس و دیگر مرورگرها وقتی یه صفحه یوتیوب رو باز می کنیم و ویدئو رو پلی می کنیم چجوری بدون بستن تب مورد نظر پخشش رو متوقف کنیم جوری که کلا استپ بشه نه اینکه پخش بشه ولی فقط pause شده باشه
در واقع نمی خوام پهنای باند مصرف بشه

sansa
26-05-2014, 21:35
نمیشه . منم همین مشکل رو دارم . فقط تو گوگل کروم اینطوریه خودکار شروع میشه . تو مرور گر های دیگه تا خودت پلی رو نزنی ارجا نمیشه

Golbarg01
26-05-2014, 22:02
نمیشه . منم همین مشکل رو دارم . فقط تو گوگل کروم اینطوریه خودکار شروع میشه . تو مرور گر های دیگه تا خودت پلی رو نزنی ارجا نمیشه

نه تو همه مرورگرها خودکار شروع میشه
ضمن اینکه می خوام وقتی پلی کردم بعدش بتونم کامل استپش کنم و اینترنت مصرف نشه

e4lyas
26-05-2014, 22:08
این امکان توسط خود یوتیوب ارائه شده و راهی برای اون نیست ..
(( مگر اینکه یک برنامه و یا اسکریپت اختصاصی نوشته بشه / یا شده باشه ))

omid-n70
30-05-2014, 20:48
تو کروم یادمه رو ویدیو رایت کلیک می‌کردی یه گزینه داشت واسه این کار.

Sent from my Xperia Sola using Tapatalk

" M e H r D a D "
30-05-2014, 23:58
قبلا یه گزینه واسه استاپ کردن لود ویدئو وجود داشت (تو همه مرورگرها) ولی واسه من که خیلی وقته که اون گزینه حذف شده (باز هم واسه همه مرور گرها).
من خودم فکر میکنم این به خاطر ورژن های جدید فلش پلیر باشه ، اگه اینطور باشه باید با استفاده از ورژن های قدیمی (شاید واسه حدود 2 سال پیش) مشکل حل بشه!
اگه این روش جواب داد همینجا بگید ... (همینطور اگه از دوستان این قابلیت رو دارن ورژن فلش پلیرشون رو بگن تا مطمئن بشیم این روش جواب میده یا نه)

پ.ن : واسه تغییر ورژن فلش پلیر حتما از آنیستالر استفاده کنید

B3HZ@D
31-05-2014, 00:22
درود

راه های زیادی برای شخصی سازی پخش ویدئوهای یوتیوب وجود داره .

Chrome

در مرورگر کروم و در نوار آدرس عبارت chrome://chrome/settings/content تایپ کنید . بعد از ظاهر شدن صحفه مورد نظر در بین گزینه ها باید Plug-ins رو پیدا کنید و سپس گزینه Click to Play رو انتخاب کنید .
با این روش ویدئوها تنها زمانی فعال میشن که شما بر روی کلید Play کلیک کرده باشین .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش دیگه برای مرورگر کروم شما میتونین از افزونه Stop Autoplay For Youtube ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنین .
کار این افزونه به این صورته که این ویدئو ها تا موقعی که بصورت کامل Load نشده باشن نمایش داده نمیشن .

Firefox

در مرورگر فایرفاکس میتونین با نصب افزونه Tubestop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابلیت پخش اوتوماتیک ویدئوهای یوتیوب رو غیر فعال کنین .
بعد از نصب این افزونه ویدئوها تنها زمانی اجرا میشن که شما بر روی لینک کلیک کنید . مانند تصویر زیر :

برای فایرفاکس میشه از افزونه های دیگه ای مثل noscript ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا flashblock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید .

Nocturne
04-06-2014, 05:27
سلام دوستان
با فایرفاکس و دیگر مرورگرها وقتی یه صفحه یوتیوب رو باز می کنیم و ویدئو رو پلی می کنیم چجوری بدون بستن تب مورد نظر پخشش رو متوقف کنیم جوری که کلا استپ بشه نه اینکه پخش بشه ولی فقط pause شده باشه
در واقع نمی خوام پهنای باند مصرف بشه

اتفاقا الان این مشکل برطرف شده! من که با فایرفاکس میرم، ویدئو رو اگر پاوز کرده باشی فقط تا چند ثانیه ی بعد از اون جایی که نگه داشتی رو لود میکنه، یعنی تا آخر ویدئو لود نمیشه در حالت پاوز! الان مدت خیلی زیادیه اینطوریه! نمیدونم این اقدام خوب از یوتیوب بوده یا فایرفاکس در آپدیتهاش این رو گنجونده

Golbarg01
13-07-2014, 17:35
در مرورگر کروم و در نوار آدرس عبارت chrome://chrome/settings/content تایپ کنید . بعد از ظاهر شدن صحفه مورد نظر در بین گزینه ها باید Plug-ins رو پیدا کنید و سپس گزینه Click to Play رو انتخاب کنید .

در فایرفاکس هم همچین گزینه ای برای این کار هست؟
یعنی بدون نصب افزونه منظورمه

در اپرا هم اگر راهکاری هست لطفا توضیح بدید.

B3HZ@D
13-07-2014, 22:06
در فایرفاکس هم همچین گزینه ای برای این کار هست؟
یعنی بدون نصب افزونه منظورمه

در اپرا هم اگر راهکاری هست لطفا توضیح بدید.

درود

Firefox

در نوار آدرس about:config رو تایپ کنید و پیغام هشدار رو هم تائید کنید .
در قسمت جستجو عبارت plugins.click_to_play جستجو کنید . گزنیه ی نمایان شده مقدارش باید برابر با True باشه و اگر False بود بر روی اون دابل کلیک کنید تا تغییر کنه.
هرچند این روش هم همیشه جوابگو نیست و برای فایرفاکس تنظیمات مطمئنی وجود نداره که تضمین دهنده عدم بارگزاری و پخش ویدئوها و فلش ها باشه . بهترین کار برای فایرفاکس استفاده از افزونه هاست .

Opera

مرورگر اپرا رو باز کنید و در نوار آدرس about:config رو تایپ کنید .
در Preference editor به قسمت Multimedia برین .
در منوی نمایش داده شده تیک گزینه Allow Autoplay رو حذف کنید و در آخر بر روی Save کلیک کنید .

استاد شیفو
05-10-2015, 11:58
درود

راه های زیادی برای شخصی سازی پخش ویدئوهای یوتیوب وجود داره .

Chrome

با این روش ویدئوها تنها زمانی فعال میشن که شما بر روی کلید Play کلیک کرده باشین .

روش دیگه برای مرورگر کروم شما میتونین از افزونه Stop Autoplay For Youtube ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنین .
کار این افزونه به این صورته که این ویدئو ها تا موقعی که بصورت کامل Load نشده باشن نمایش داده نمیشن .

Firefox

در مرورگر فایرفاکس میتونین با نصب افزونه Tubestop ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابلیت پخش اوتوماتیک ویدئوهای یوتیوب رو غیر فعال کنین .
بعد از نصب این افزونه ویدئوها تنها زمانی اجرا میشن که شما بر روی لینک کلیک کنید . مانند تصویر زیر :

برای فایرفاکس میشه از افزونه های دیگه ای مثل noscript ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا flashblock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید .

نخسه 45 هیچ راهی برای جلوگیری از پخش ودیو نداره ؟ به خدا ودیو های اپارات دیونم کردن . مثلا میرم داخل سایت های مثل زومیت ودیو های به طور خودکار بارگزاری میشن و حجم میخورند

همه راه هها رو امتحان کردن . فلش پلیر رو هم از روی سیستم پاک کردم بازم پخش میشه !!!!!!!!

B3HZ@D
05-10-2015, 21:32
نخسه 45 هیچ راهی برای جلوگیری از پخش ودیو نداره ؟ به خدا ودیو های اپارات دیونم کردن . مثلا میرم داخل سایت های مثل زومیت ودیو های به طور خودکار بارگزاری میشن و حجم میخورند

همه راه هها رو امتحان کردن . فلش پلیر رو هم از روی سیستم پاک کردم بازم پخش میشه !!!!!!!!

شما بهتره نسخه فعلی کروم و فلش پلیر رو از سیستم پاک کنین و آخرین نسخه مرورگر بعلاوه فلش پلیر رو دانلود و نصب کنید . سپس مراحل عنوان شده رو انجام بدین .
من در حال حاضر آخرین نسخه مرورگر رو دارم و همچین مشکلی رو ندارم . حتا به سایت های آپارات و زومیت چند سایت دیگه هم سر زدم و هیچ ویدئویی بصورت اتوماتیک لود نشد .

این افزونه رو هم میتونین تست کنین شاید تا حدودی مشکلتون رو برطرف کنه

Disables autoplay of all HTML5 audio and video ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])