PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با سلام بنده یه مشکلی داشتم میشه راهنمایم کنین

ملودی2
26-05-2014, 11:26
من ویندوزمو چندی پیش به علت ویروس اپدیتش کردم خب اون موقع فلش پلیرم حذف شده الان هر چی فلش پلیر دانلود میکنم یا خودم نرمفزارشو که دارم نصب میکنم کار نمیکنه زدم نحوه فعال کردن یه عبارتی با نام SHOCK رو گف باید تو pulngs ها فعال کنم که در فایر فاکس من چنین عبارتی نبودش الان چیکار کنم عایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pishgoo
26-05-2014, 11:51
من ویندوزمو چندی پیش به علت ویروس اپدیتش کردم خب اون موقع فلش پلیرم حذف شده الان هر چی فلش پلیر دانلود میکنم یا خودم نرمفزارشو که دارم نصب میکنم کار نمیکنه زدم نحوه فعال کردن یه عبارتی با نام SHOCK رو گف باید تو pulngs ها فعال کنم که در فایر فاکس من چنین عبارتی نبودش الان چیکار کنم عایــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام توی فایرفوکس برو توی منوی tools بعد برو تو add-ons بعدش plugin رو بزن اونجا یه schokwave flash هست شاید منظورش اون بوده

ملودی2
26-05-2014, 12:12
بله منظورش اون هس لیکن میگم اون
schokwave flash در منوی من اصلن نیس مشکل اینه رفتم pluginها رو ایدیت کنم اونم نشد الان چیکار کنم؟

meysam.shirazy
26-05-2014, 13:10
اگه میخوای ایمیلت را بده تا برات نرم افزار مورد نیاز برای حل مشکلت را بدم.تو اینترنت نیست. در ضمن به هیچ عنوان ویندوز و نرم افزار هارا نباید آپدیت کرد. اگه میشه بگید ویندوزتون چیه؟

ملودی2
26-05-2014, 13:30
اوکی ویندوز ایکس پی

si30sangan
26-05-2014, 13:48
سلام

نمی دونم چرا بعضی ها برای کمک به دیگران اینقدر طفره می روند و ادعا می کنند که در داخل نت موجود نیست و ...

شما هم سعی کنید از این به بعد ایمیلتان را در مکان های عمومی قرار ندهید

بفرمایید سیستم شما برای مرورگر فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر به فایل های زیر نیاز دارد

1)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2)

3)

به جاهای خالی کلمه سافتگذار را اضافه کنید، امان از تعصب های بی جا!!!!

موفق و پیروز باشید

meysam.shirazy
26-05-2014, 23:10
سلام

نمی دونم چرا بعضی ها برای کمک به دیگران اینقدر طفره می روند و ادعا می کنند که در داخل نت موجود نیست و ...

شما هم سعی کنید از این به بعد ایمیلتان را در مکان های عمومی قرار ندهید........امان از تعصب های بی جا .......

من نه منظور بدی داشتم نه ادعام میرسه از شما هم خواهش میکنم سعی کنید اول فکر کنید بعد تایپ کنید یا حرف بزنید!!!!!!
من چون فایلش را اصلا تو اینترنت پیدا نکردم تا لینکش را بذارم و بلد نیستم تو این سایت نرم افزار و چیز آپلود کنم گفتم ایمیلشون را بگم.:n15:

meysam.shirazy
26-05-2014, 23:16
اگه هم کارتون با نرم افزار های دوستمون حل نشد بهم بگید چجوری تواین سایت میشه نرم افزار آپلود کرد تا براتون بذارم.