PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hunter x Hunter / هـانـتـر x هـانـتـر

mestry
25-05-2014, 22:56
Hunter x Hunter

...

هـانـتـر x هـانـتـر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بسیار خوب، یکی از انیمه های مشهوری که جاش تو انجمن خالی بود، همین انیمه ی هانتر هانتر هست.

اول از همه ژانر انیمه رو میذارم تا یه درک اولیه ازش داشته باشید:

ژانر: Action, Adventure, Shounen, Super Power

دوماً اینکه بگم این انیمه دو سری اصلی داره که جفتشون یه داستان رو بیان میکنه، ولی سری اولش (که سال 1999 پخش شد) تا یجای داستان رفت متوقف شد، اما سری دوم (که سال 2011 شروع شد) همون سری قبلش رو بازسازی کرد و الان داره داستانش رو ادامه میده.

برای دیدنش، یکی از دو حالت زیر رو میتونید پیش بگیرید:

در صورتیکه دوست دارید اشراف کاملی روی داستان داشته باشید از تقریباً از همه چی مطلع باشید، توصیه میکنم از سری 1999 شروع کنید و با ترتیب زیر که لینک دادم برید جلو:

Hunter x Hunter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hunter x Hunter (1999) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hunter x Hunter: Original Video Animation ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hunter x Hunter: Greed Island ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hunter x Hunter: Greed Island Final ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Hunter x Hunter (2011) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگه فقط میخواید انیمه رو ببینید و لذت ببرید، اون جزئیات کوچیکی هم تو سری جدید نیست خیلی واستون مهم نیست، از سری 2011 شروع کنید و نیازی به دیدن قبلیا نیست کلاً !

به این نکته هم اشاره کنم که تو سری 2011 انیمه، داستان یه مقدار با سرعت بیشتری جلو پیش میره اما بعد از اینکه میرسه به جایی که سری قدیمی متوقف شده بود، روند داستان کندتر میشه. همچنین، تو سری جدید یکم خشونت انیمه کمتر شده، واسه اینکه بتونن رده سنی انیمه رو بیارن پایین تر و بیننده بیشتری جذب کنن !

Hunter x Hunter : 1999
Hunter x Hunter : 2011

خلاصه داستان به نقل از animworld.com :

هانتر کسي است که براي انجام عمليات خطرناک به تمام نقاط دنيا سفر مي‌کند. در اعماق سرزمين‌هاي ناشناخته و براي به دست آوردن گنجينه‌هاي مخفي. "گون" پسر يک هانتر است که مدتهاي مديدي است پدرش ناپديد شده است. او معتقد است اگر راه پدرش را ادامه بدهد، مي‌تواند بالاخره او را پيدا کرده و به خانه بازگرداند. "گون" به محض اين‌که پا به سن 12 سالگي مي‌گذارد، خانه را به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک مي‌کند. آزموني پر از امتحانات مرگبار. در اين سفر او سه دوست صميمي پيدا مي‌کند. "کوروپيکا" مشتاق گرفتن انتقام، "لئوريو" دکتر و "کيلوا" آدمکش سابق. هر 4 نفر آن‌ها براي عبور از مراحل سخت اين امتحان با يکديگر همکاري مي‌کنند. اين انيمه بر اساس مانگايي با همين نام به قلم "توگاشي يوشيهيرو" ساخته شده است.

در مورد مانگا :

مانگای هانتر هانتر از سال 1997 در حال انتشاره و همچنان ادامه داره. مانگاکای این مانگا (مانگاکا = طراح مانگا) که همانا "توگاشی یوشیهیرو" هستش، جزو معروفرین مانگاکا های ژاپنه و عنوان های معروفی مثل انیمه و مانگای Yuu Yuu Hakusho (جالبه بدونید این انیمه یکی از شبیه ترین انیمه ها به هانتر هانتر هم هست) رو ساخته، اما یکی از بدی هاش، موضوع تنبلی ـش هست که سر تنبلی تو انتشار مانگای هانتر هانتر کلاً به تنبلی معروف شده ( دمش گرم، عین خودمه :دی) ، سر همین بعضی وقتا بین انتشار چپتر ها وقفه پیش میاد (یبار 2 سال طول کشید) دلایلش هم متعدده، یبار خودش کلاً حسشو نداره، یبار مریضه، یبار مانگا رو میکشه اما طراحیاش ضعیفن و ... . خلاصه اینکه مانگاش در مقایسه با مانگاهای مطرح دیگه یکم از نظر طراحی ضعیفتره (فقط بعضی جاهاش) اما از لحاظ داستان خیلی خوب و قوی هست، الانم جزو مانگاهای پر فروش هستش.

====

و در نهایت، این تاپیک رو زدم که اگه سوالی در مورد انیمه یا مانگا داشتید، بپرسید، اگر هم در حال دیدنش هستید و یا با آنگوینگ ـش پیش میرید، میتونید در موردش بحث کنید، فقط اینکه موضوع اسپویل و این چیزا رو دیگه خودتون مراعات کنید ! روایت داریم کسایی که اسپویل میکنن، به مرور زمان لذت انیمه دیدن ازشون سلب میشه ! (راوی ـش خودم هستم) :دی

E.N.A.Y.A.T
26-05-2014, 10:34
درود

باتشکر از مجتبی عزیز بخاطر تاپیکـ و توضیحات کامل و کاوایی که دادن !:11:
به عنوان کسی که در طی 3 روز حدود 50 قسمت انیمه رو دیدم نظرم رو میگم !:n02:

اگه بخوام بهترین رکن انیمه رو بگم به شدت از لحاظـ داستان و مبارزات قویه و همینه که مخاطب رو مجبور میکنه که مداوم پیگیر وقایع انیمه بشه .

همینطور علی رغم اینکه سری قدیم انیمه رو تماشا کردم ...

هیچ کم و کاستی از لحاظ گرفیکـ ، پردازش محیطـ (مسابقات) و صداگذاری ندیدم . بطوریکه اصلا احساس نکردم ساخته و پرداخته 1999 ــست !

ممکنه اوایل انیمه بخاطر سادگی مراحل اولیه آزمون هانتر کمی راغب بشید که دراپ کنید ...
ولی بعد از چند قسمت داستان گیرایی خودش رو پیدا میکنه و پای انیمه میخ کوب میشید ! پس لطفا عجله نکنید ...

شایان به ذکر هست که انیمه از زیرنویس فارسی خوبی برخوردار است . هم سری جدید و هم قدیمی !
همچنین مترجم سری جدید 2011 ، مجتبی عزیز هستند !:n01:

و من الله توفیق /

mestry
26-05-2014, 20:37
ممکنه اوایل انیمه بخاطر سادگی مراحل اولیه آزمون هانتر کمی راغب بشید که دراپ کنید ...
ولی بعد از چند قسمت داستان گیرایی خودش رو پیدا میکنه و پای انیمه میخ کوب میشید ! پس لطفا عجله نکنید ...

این نکته رو یادم رفت بگم، با تشکر از این توضیحات کامل و کاوایی عنایت جان :دی

+

شایان به ذکر هست که انیمه از زیرنویس فارسی خوبی برخوردار است . هم سری جدید و هم قدیمی !
همچنین مترجم سری جدید 2011 ، مجتبی عزیز هستند !:n01:
نکن اینکارو با ما خوب، الان دود شدم رفتم تو دودکش گیر کردم :دی
البته سری 1999 رو هم من و مسعود رفیقم زدیم، تو بعضی قسمتا چنتا کاربر دیگه کمک کردن، زحمات اونا هم کم نبود :دی

Maggy_P
28-05-2014, 15:46
این انیمه بهترین انیمه ی شوننیه که دیدم.
به کسایی که ندیدنش پیشنهاد میکنم حتما ببینن :n12::n09:

E.N.A.Y.A.T
02-06-2014, 21:04
درود

@مجتبی

آره این آخرا خودتو نشون دادی ! وگرنه اون اوایل انیمه اسمی ازت یاد نمیشد . کارت درسته پسر !:n02:

یعنی میتونم بگم خاکـ تو سر عوامل تهیه که چطوری توی همچین زمانی از داستان انیمه رها کردن به امان خدا .
بحث سرش خیلی زیاده . فعلا ترجیح میدم لااقل به هفتگی برسونم بعد بیام سخن وری کنم !:n02:

برم ادامه ــش رو ببینم که تو کف موندم چند روزه ...:n27:

E.N.A.Y.A.T
04-06-2014, 11:18
درود

کسایی که مثل من سری قدیمی رو دنبال کردن حتما اولین OVA هانتر.هانتر رو تماشا کنند .
اطلاعات لـازم و جواب بعضی از سوالـات باقی مانده سری 1999 رو مطرح میکنه .
البته طبق پرسجوهایی که کردم افرادی که سری جدید رو میبینن نیازی به تماشای این OVA ندارن و در ادامه پخش میشه .

واقعا یکی از بدترین انیمه ها موجود هست ! با قدرت نن خودش رو به مخاطب میچسبونه ...!:n09:

و من الله توفیق /

mestry
04-06-2014, 12:22
کسایی که مثل من سری قدیمی رو دنبال کردن حتما اولین OVA هانتر.هانتر رو تماشا کنند .
دقیقاً یکی از چیزایی که در مورد این انیمه همیشه واسم سوال بوده اینه که چرا اون OVA ـهای بعد از سری 1999 رو بصورت ادامه ی خود سری و یا یه سری کوتاه پخش نکردن. آخه OVA ـها اغلب بعنوان یه داستان جانبی از روند اصلی انیمه پخش میشن، سر همین کسایی که انیمه ی سریالی میبینن، ممکنه از دیدن OVA ـها غافل بشن.

واقعا یکی از بدترین انیمه ها موجود هست ! با قدرت نن خودش رو به مخاطب میچسبونه ...!:n09:
:n24:

E.N.A.Y.A.T
04-06-2014, 12:41
دقیقاً یکی از چیزایی که در مورد این انیمه همیشه واسم سوال بوده اینه که چرا اون OVA ـهای بعد از سری 1999 رو بصورت ادامه ی خود سری و یا یه سری کوتاه پخش نکردن. آخه OVA ـها اغلب بعنوان یه داستان جانبی از روند اصلی انیمه پخش میشن، سر همین کسایی که انیمه ی سریالی میبینن، ممکنه از دیدن OVA ـها غافل بشن.

منم دقیقا واسه همین گفتم حتما تماشا کنید . به نکته خوبی اشاره نمودیم !:n02:

چرا میزنی ؟:n02: من که تعریف کردم ازش !:n02:

واقعا دیگه من نمیدونم چقد اصرار کنم تا اونایی که اهل انیمه هستن و این تاپیکـ رو میبینن
این انیمه زیبا رو تماشا کنن . خلاصه ببینین دیگه . تا از کفتون نرفته !:n06:
هرگونه لینکـ مستقیم هم خواستید در خدمتم ...

و من الله توفیق /

E.N.A.Y.A.T
10-06-2014, 21:39
درود

خب سری قبلی رو با تمام OVA هاش دیدم . در مورد انیمه چیزی جز کلمه عالی به ذهنم نمیرسه .

الـآن قسمت 79 هستم . ارکـ مورچه های کیمرا .
با توجه به حرف هایی که ملکه و بروبکس نظامی ــش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در این قسمت میزنن ...

نگو که قرارِ نن و تن و گیو و زتسو و ... مثل هانترها یاد بگیرن ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجتبی خواستی جواب بدی با کمی احتیاط بده که خدانکرده اسپویل نشه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و من الله توفیق /

mestry
10-06-2014, 22:01
نگو که قرارِ نن و تن و گیو و زتسو و ... مثل هانترها یاد بگیرن ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عسپویلر :دی

جواب نمیدم، تو کف بمونی. خودت انیمه رو ببین :n08:

E.N.A.Y.A.T
10-06-2014, 23:05
این توگاشی عجب روانی عقده ای بوده ما خبر نداشتیم !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احساس میکنم دارم شینگکی میبینم ...
قضیه پسره که شده مورچه و از آبجیش میخواد محافظت کنه ...
:n09:

دلم برای هیسوکا و مخصوصا لئولیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تنگـ شده !

E.N.A.Y.A.T
11-06-2014, 12:20
درود

عیسپویل :n09:

خب همونی که دیشب گفتم . بالاخره راموت قضیه نن رو فهمید و احتمال زیاد بقیه هم تحت تعلیم راموت سنپای فرامیگیرن !:n09:
فکـ کنم راموت قراره هیسوکای این آرکـ باشه .:n02:
این نیروی ویژه قراره به ان جی ال بیان قطعا داستان رو خفن تر میکنه .:n01:
و اینکه امیدوارم یه سری فلش بکـ در مورد کایت داشته باشیم در آینده ...
بدلیل اینکه من با این اکشن فیگورش (رقص مرگـ ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خیلی خیلی حال کردم و مایلم بیشتر در موردش بدونم !:n12:

یکی از مترجم ها توی چند قسمت OVA Greed Island Final شخصی گورین رو با بکارگیری قوه تخیلش نوشت گوریل !
پیشنهاد میدم اگه هنوز این آرکـ تموم نشده و راموت هم نمرده ...
مجتبی تو هم خوش ذوق باشُ به افتخار ما بجای راموت بنویس ماموت روحمون شادروان بشه !:n02:If u Dare :n10:

و من الله توفیق /

Morteza4SN
15-06-2014, 04:21
خب من ترجیحاً سری 2011 رو دیدم
به این دلیل که به هر حال باید ادامه‌ی داستان رو در این سری دنبال می‌کردم و بجز تغییرات گرافیکی، دوبلرها هم با سری قدیمی فرق دارن!

دیدنش تجربه‌ی خوب و لذت‌بخشیه، بدون شک جزو سه چهار انیمه‌ی برتر این سبک پرطرفدار محسوب می‌شه
کاراکترهای خاص و باحالی داره، با تناقض‌های جالبی که مثلاً در کیلوا می‌بینیم و یا شخصیت خفنی مثل هیسوکا که منحرف چندوجهی تشریف داره و یا حتی دختر چلموی نابینایی که معادلات رو به هم می‌زنه!
هر جا منطق و احتمال وارد ماجرا شده جذابیتش بیشتر هم شده البته ضریب هوشی کاراکترها هم اغلب بالاست هزارماشالا D:‌
برای افرادی که ناروتو می‌بینن هم می‌تونه بهترین جایگزین باشه، از نظر سبک نبردها و قدرت‌ها شباهت‌های زیادی دیده می‌شه
البته هانتر فعلاً فیلر نداره : )

تا اینجا 6 آرک داشته:

Hunter Exam arc
چپترها: 1 تا 38
اپیزودها: (سری قدیم: 1 - 31 /سری جدید: 1 - 21)

آرک آزمون هانتر: شروع ماجراجویی گون و آشنایی با هانترهای دیگه و پیدا کردن چند تا دوست در راه آزمون
امتحان‌ها و فضای رقابتی اون که بعداً در ناروتو هم دیده شده مرحله به مرحله جذاب‌تر از قبل به پیش ‌میره و جبر و منطق و احتمال در برد و باخت خیلی عالی به نمایش گذاشته می‌شه

Zoldyck Family arc
چپترها: 39 - 43
اپیزودها: (سری قدیم: 32 - 36 /سری جدید: 22 - 26)

آرک خانواده‌ی زولدیک: به دنبال کیلوا و آشنایی با خانواده‌ی عجیب و مرموزش

Heavens Arena arc
چپترها: 44 - 63
اپیزودها: (سری قدیم: 37 - 44 /سری جدید: 27 - 36)

آرک میدان مسابقات بهشت: پاس کردن پیش‌نیاز هانتر در برج مبارزات!

Yorkshin City arc
چپترها: 64 - 119
اپیزودها: (سری قدیم: 45 - 70 /سری جدید: 37 - 58)

آرک شهر یورکشین: استخدام کوراپیکا، ورود گروه فانتوم، بازی موش و گربه‌ای، تقابل کرولو و هیسوکا

Greed Island arc
چپترها: 120 - 185
اپیزودها: (سری قدیم: 71 - 92 /سری جدید: 59 - 75)

آرک گرید آیلند (جزیره‌ی حرص و طمع) : باز هم رقابت اما این‌بار در دنیای بازی ویدئویی. فضایی که بعداً در انیمه‌ی Sword Art Online هم دیده شده!

Chimera Ant arc
چپترها: 186 تا 318
اپیزودها: 76 تا ؟؟1

آرک موچه‌های کیمرا: برتری‌جویی نژاد حشره‌ای که عوارض آن به نابودی انسانیت طعنه میزنه،
کشوری با شباهت بسیار به تعاریف موجود از کره شمالی در این آرک معرفی شده. قبح بمب اتم و زوال بشریت و...

E.N.A.Y.A.T
17-06-2014, 22:30
درود

یه نقد کوتاهی مینویسم و ختم کلوم !

انیمه نکات مثبت بسیاری داره و به عنوان یه انیمه بلند نسبت به بقیه شاهکاره .

در زمینه های پردازش گرافیکی محیط و فایت ها ، شخصیت پردازی کاراکترها (مخصوصا باس فایت ها) و اتمسفر عالیه .

یه سری نکات منفی داره که در مقابل خوبی هاش اصلا به چشم نمیاد مگر اینکه نقطه سنج باشی و بخوای نقد بنویسی ...

- توشیهیکو تعداد کمی ساندتراکـ رو برای انیمه درنظر گرفته که هرچند ضعف کوچکی به حساب میاد ولی بازم تو روحش !
(البته بازم با هنرمندی و دکاوتش موزیکـ رو طوری با سکانس های مختلف تطبیق داده که حس اون لحظه از داستان رو بخوبی
میرسونه)

- متاسفانه هانتر.هانتر اینقد شخصیت اصلی داره که نویسنده مجبور میشه در بعضی قسمت ها چندتاشون رو حذف کنه
به قول معروف میفرسته دنبال نخود سیاه !

- راوی ! آی پدرم دراومد از بس این راوی از بدو ورود هانترها به کاخ تا جداشدن پادشاه (مروئم) حرف زد !
کلا بیهوده سرایی میکرد . یه عامل اضافه در انیمه بود که بشدت رو مخ مخاطبان هست .

اما یه چیزی که میخوام ویژه درموردش صحبت کنم داستان و شخصیت پردازی شاهکارش هست !

توی اکثر انیمه ها شاهد هستیم که شخصیت اصلی بر اثر از دست دادن عشق و یا اعضای خانواده ــش ...
ناگهان نیروی ماوراالطبیعه به او الهام میشود و در کسری از ثانیه سر از تن مسببش میکند !
اما توی انیمه Hunter X Hunter شاهد همچین قسمت مضخرفی در داستان نخواهیم بود .
کسی که ضعیفه نمیتونه دشمن قوی تر از خودش رو شکست بده (اکثر شخصیت های اصلی) .
کسی که نمیتونه از خودش دفاع کنه به هیچ وجه نمیتونه دفاع کنه (کوموگی) .
مثلا گون که از کیلوا ضعیف تره تا آخر ضعیف تر میمونه . همینطور کیلوا با هیسوکا .

و تنها عملی که باعث میشه نتیجه ای خلاف فرمول بالـا بدست میاد ، تمرین تمرین و تمرین است !

و این میشه که میشه منطق داستانی . این تضمین میکنه که ما شاهد اتفاق غیرمنطقی در انیمه نخواهیم بود .
همه اتفاقات پایه و اساس منطقی داره و رشد و تکامل قدرت بدنی و ذهنی کاراکترها فقط با تمرین حاصل میشه .
همونطور که شاهد بودیم نترو ساما برای اینکه به همچین قدرتی دستیابد ده سالُ اندی فقط میموشتوند !:n09:

و من الله توفیق /

Reza R"ch
13-07-2014, 00:57
بالاخره منم تا قسمت 137 دیدم و رسیدم به پخش هفتگی (یکشنبه هاست؟؟!!)
به نظرم آرک مورچه ها رو خیلی کش دادن! 60 قسمت برای اون موضوع زیاد بود:n15:.من از قسمت 100 با خودم میگفتم کی میخواد قضیه این مورچه ها تموم بشه!:n09:
به نظرم این آرک جدید که شروع شد جالب تر باشه!
معلوم نشد این گون چه کارش شده؟؟
انتظار داشتم جینگ یکم با شخصیت تر باشه!:n02:
برای من که روزی 3-4 قسمت میدیدم،حالا چطوری هفته ای 1 قسمت ببینم؟؟!:n14:

mestry
13-07-2014, 02:28
بالاخره منم تا قسمت 137 دیدم و رسیدم به پخش هفتگی (یکشنبه هاست؟؟!!)
به به، به کلوپ آنگوینگی ها خوش اومدی :دی قبلاً پخشش یکشنبه ها بود، اما فکر کنم تو قسمتای 70-80 زمان پخشش افتاد چهارشنبه ها، به وقت ما میشه بامداد چهارشنبه، لینکاش طرفای 12-1 شب میاد.

به نظرم آرک مورچه ها رو خیلی کش دادن! 60 قسمت برای اون موضوع زیاد بود:n15:.من از قسمت 100 با خودم میگفتم کی میخواد قضیه این مورچه ها تموم بشه!:n09:
دقیقاً، واقعا ضد حال بود، میشد بهتر به این آرک بپردازن. واکنش من این شکلی بود :دی

معلوم نشد این گون چه کارش شده؟؟
انتظار داشتم جینگ یکم با شخصیت تر باشه!:n02:
گون که دستش قطع شد و الانم بیهوشه، کیلوا رفته واسش کمک بیاره (تو قسمت بعدی میفهمی کی رو میاره واسه کمک، فعلاً نمیگم)

برای من که روزی 3-4 قسمت میدیدم،حالا چطوری هفته ای 1 قسمت ببینم؟؟!:n14:
میتونی یه تسبیح بگیری و هی صلوات بفرستی تا اینکه قسمت بعدی پخش بشه :دی :n08:

Reza R"ch
13-07-2014, 02:37
به به، به کلوپ آنگوینگی ها خوش اومدی :دی قبلاً پخشش یکشنبه ها بود، اما فکر کنم تو قسمتای 70-80 زمان پخشش افتاد چهارشنبه ها، به وقت ما میشه بامداد چهارشنبه، لینکاش طرفای 12-1 شب میاد.

ای بابا من میگفتم فردا قسمت بعد رو میبینم:n27:
مانگاش تا کجا رفته؟شما اون رو میخونید؟؟

mestry
13-07-2014, 03:11
مانگاش تا کجا رفته؟شما اون رو میخونید؟؟
مانگاش تا چپتر 345 رفته، الان انیمه اش رسیده به چپتر 320 مانگا، یعنی خیلی نزدیک شده به مانگا، بنابراین یا انیمه رو لفت میدن، یا مانگا رو باید زودتر جلو ببرن، یا فیلر میذارن و یا ممکنه پخشش برای مدتی متوقف بشه.
نه، من مانگاش رو نخوندم، فقط بعضی چیزاش واسم اسپویل شده.

Reza R"ch
15-07-2014, 23:08
اقا من چندتا سوال داشتم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اقا خانواده زولدیک ها توی این عکس 10 نفر هست.من هفت نفرشون رو میشناسم،اونی که فلش ابی بالای سرشه احتمالا قسمت بعد معلوم میشه و همون برادر پنجمه!
اون دو نفری که بین کیلوا و پدرش هست کیا هستن؟بنا بر گفته ی خود برادر بزرگ،خانواده ی زولدیک 5 برادر هست،پس اون کوچیکه که زیرش فلش قرمز داره کیه؟؟
چون قراره در قسمت فردا احتمالا خانواده زولدیک باشن،گفتم که ی وقتی کسی نباشه که من نفهمیده باشم.
راستی اونی که همیشه با مادره هست هم پسره؟ :|
و

به نظرتون اینا واقعا شبیه همدیگه ان یا من اینطوری میبینم؟؟(سمت راستی ها مال هانتره سمت چپی هم مال شینگیکی)

mestry
15-07-2014, 23:47
اقا من چندتا سوال داشتم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اقا خانواده زولدیک ها توی این عکس 10 نفر هست.من هفت نفرشون رو میشناسم،اونی که فلش ابی بالای سرشه احتمالا قسمت بعد معلوم میشه و همون برادر پنجمه!
اون دو نفری که بین کیلوا و پدرش هست کیا هستن؟بنا بر گفته ی خود برادر بزرگ،خانواده ی زولدیک 5 برادر هست،پس اون کوچیکه که زیرش فلش قرمز داره کیه؟؟
چون قراره در قسمت فردا احتمالا خانواده زولدیک باشن،گفتم که ی وقتی کسی نباشه که من نفهمیده باشم.
راستی اونی که همیشه با مادره هست هم پسره؟ :|
اونی که فلش آبی روش گذاشتی، آلوکا هست که تو قسمت امشب نشونش میدن، کوچکترین برادر خانواده ـست. (لینکای قسمت جدید تازه اومد، برید دانلود کنید) --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونی که فلش قرمز واسش گذاشتی، پدربزرگِ پدربزرگ هست (یعنی پدربزرگ Zeno) اسمش Maha هست . --> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما بقل اون فلش قرمزه، مادربزرگ زولدیک ها هست ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله، اونی که همیشه به مادره هست پسره. کلاً 5 تا پسر هستن. البته آلوکا همچنان بطور 100% معلوم نیست. چون ایلومی اونو بعنوان برادر خطاب میکنه، اما کیلوا چند جای مختلف بعنوان خواهر خطابش کرده. گویا از لحاظ فیزیکی پسر هست اما از لحاظ روانی دختر، بعبارتی تراجنسیتی هست.

به نظرتون اینا واقعا شبیه همدیگه ان یا من اینطوری میبینم؟؟(سمت راستی ها مال هانتره سمت چپی هم مال شینگیکی)

آره، این تشابه یکم عجیب بنظر میرسه، با اینکه استودیوی سازنده هر دو انیمه و همچنین نویسنده هاشون فرق میکنه.

+

هرچقد فکر میکنم، میبینم که کیلوا داستان انیمه ای منه. هردومون متولد July هستیم، هردومون بین 5 برادر، برادر سوم هستیم، اخلاقیاتمون عین همه (چه موقع آرامش و چه موقع عصبانیت). نمردیم و همزاد انیمه ای خودمون رو هم دیدیدم :دی

+

من نمیدونم این توگاشی چه مشکلی با ج/ن/س/ی/ت شخصیتا داره، معلوم نیست کی دختره و کی پسره. من همش فکر میکردم نفرپیتو دختره، بعداً فهمیدم که نه، معلوم نیست پسره یا دختره هرچند که احتمال بیشتر اینه که پسر باشه.
اونم از آلوکا که تو این قسمت جدید معرفی میشه که اونم رفتارای دخترونه داره اما پسره، یا اون یکی برادره که رفت تو گروه فانتوم، همش عین دخترا لباس میپوشه اما پسره !
آدم به فکر فرو میره که نکنه توگاشی هم زنه ؟! :دی

E.N.A.Y.A.T
16-07-2014, 17:41
درود

هــولی مــولی ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخواستم قبل اینکه آرکـ جدید شروع شه یسری اطلـاعات از دوبلرها و شخصیت ها و کمی عیسپویل بزارم ولی ای دل غافل ...
ولی خداییش هرچقد این سری رو با سری قدیمی مقایسه میکنم میبینم آب قطعه !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لـامصب دوبلر هیسوکا سری قدیمی چی بود این چیه !! اصلـا صداشُ میشنیدی تگری میزدی ولی اینجا فقط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشی ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی باز خوبه صدای یکی از شخصیت ها (Pariston Hill) کار هیرُکی ــیهُ لذت شنیدنش کلمونُ به صقف میکوفونه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا آخر این آرک صبر کنید میفهمید قضیه رو . جایی واستون اسپویل نشه ها !
اما اگه واستون مهم نیست عیسپویل کنم ؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من هنوز 37 ندیدم 38 اومد ! ای بابا ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و من الله توفیق /

Rolet.t
25-07-2014, 11:20
درود

[ Special News ]

استاد توگاشی به مناسبت تولد مجتبی با همزادش کیلوا ...
Special Drawـــی ول دادن بیرون همچون روی گلِ ماه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الیچیرو اُدا و هاجیمه ایسایاما که هیچ ... پیکاسوُ میرداماد باید جلوش خم شن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تولدتون مبارکـ بروبکس !:n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------------------
من که راک انتخابات رو از مانگا دیدم ... خداییش نمی ارزه حجم صرفش کنی چون چیز مهمی اتفاق نمیفته توش !

mestry
26-07-2014, 07:25
درود

[ Special News ]

استاد توگاشی به مناسبت تولد مجتبی با همزادش کیلوا ...
Special Drawـــی ول دادن بیرون همچون روی گلِ ماه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الیچیرو اُدا و هاجیمه ایسایاما که هیچ ... پیکاسوُ میرداماد باید جلوش خم شن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تولدتون مبارکـ بروبکس !:n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----------------------------
من که راک انتخابات رو از مانگا دیدم ... خداییش نمی ارزه حجم صرفش کنی چون چیز مهمی اتفاق نمیفته توش !
خیلی ممنون (از طرف من و کیلو) :دی

اصن حال میکنم که منو هرطوری نقاشی میکنن، بچه خوشگل در میام :دی

:n08:

Reza R"ch
02-08-2014, 16:10
منم قسمت 140 رو دیدم(یکم دیر شد ولی بازم:n09:)
دوباره اومدن یک سری قانون و موضوع رو گفتن که بعدا به کار میاد.
اخر نفهمیدم الوکا دختره یا پسر،بهش میگن برادر پنجم ولی کیلوا توی دقیقه 6 ثانیه 49 قسمت 140 میگه الوکا دختره!
این حرکت لئوریو هم خعلی باحال بود:n02:
کی این جینگ میخواد یکم از خودش ابوهت نشون بده معلوم نیست،اصلا ری.ده شد به هر چی کی در مورد جینگ فکر میکردم،گون حتما خجالت خواهد کشید که باباش اینه :| اصلا هیچ کس ادم حسابش نمیکنه :|
راستی قیافه ی هیسوکا چرا اینقدر مسخره شده بود؟؟! یکی توی انیمه یکم جذبه داشت اونم... :|

به قول بعضیا::n02:

و من الله توفیق/

E.N.A.Y.A.T
02-08-2014, 17:05
منم قسمت 140 رو دیدم(یکم دیر شد ولی بازم:n09:)
دوباره اومدن یک سری قانون و موضوع رو گفتن که بعدا به کار میاد.
اخر نفهمیدم الوکا دختره یا پسر،بهش میگن برادر پنجم ولی کیلوا توی دقیقه 6 ثانیه 49 قسمت 140 میگه الوکا دختره!
این حرکت لئوریو هم خعلی باحال بود:n02:
کی این جینگ میخواد یکم از خودش ابوهت نشون بده معلوم نیست،اصلا ری.ده شد به هر چی کی در مورد جینگ فکر میکردم،گون حتما خجالت خواهد کشید که باباش اینه :| اصلا هیچ کس ادم حسابش نمیکنه :|
راستی قیافه ی هیسوکا چرا اینقدر مسخره شده بود؟؟! یکی توی انیمه یکم جذبه داشت اونم... :|

به قول بعضیا::n02:

و من الله توفیق/

درود

رضا من موندم دختر/پسر بودن آلوکا چه فرقی به حالِ تو داره ؟ رحم کن برادر بچه ــست هنوز ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو استغفار کن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آلوکـا پسره شکـ نکن ! من مانگا رو خوندم دیگه !

اینم مدرکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

مانگا تا چپچر 348 اومده . و قسمت 140 هم تا حدود 330 بوده .
پیشنهاد من اینه که بقیه رو از مانگا ادامه بدید .

و من الله توفیق /

Reza R"ch
02-08-2014, 17:19
درود

رضا من موندم دختر/پسر بودن آلوکا چه فرقی به حالِ تو داره ؟ رحم کن برادر بچه ــست هنوز ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو استغفار کن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آلوکـا پسره شکـ نکن ! من مانگا رو خوندم دیگه !

اینم مدرکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

مانگا تا چپچر 348 اومده . و قسمت 140 هم تا حدود 330-328 بوده .
پیشنهاد من اینه که بقیه رو از مانگا ادامه بدید .

و من الله توفیق /

میخوام ببینم باید به چشم خواهری بهش نگاه کنم یا به چشم برادری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچی با اطمینان میگی پسره انگار چیزشو دیدی!:n08:
مانگاش چطوریه؟؟ من تا به حال مانگا نخوندم،نمیدونم چطوره!( اگه داری از چپتر های قدیمیش بده ببینم چطوره!تصمیم بعدی پس از دیدن چپتر های گذشته،در همین تاپیک اعلام خواهد شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

E.N.A.Y.A.T
02-08-2014, 17:23
شوما کلـا چشاتُ درویش کن منحرف !:n09:

من ندیدم ولی انگار کیلوا [مجتبی] دیده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه فارسی میخونی [که صدالبته] برو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...
تو آرشیوهاش ...
چپچر 324 تا 328 رو بخون . ببین چطوریه .

Reza R"ch
02-08-2014, 17:44
شوما کلـا چشاتُ درویش کن منحرف !:n09:

من ندیدم ولی انگار کیلوا [مجتبی] دیده !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه فارسی میخونی [که صدالبته] برو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...
تو آرشیوهاش ...
چپچر 324 تا 328 رو بخون . ببین چطوریه .

خب چپتر 324 رویت شد...
خوب بود ولی چون من از اول انیمه رو دیدم،خیلی حال نمیکنم با مانگاش.(حالا اگه رنگی بود شاید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مانگاش کاملا مثل انیمه بود(بهتره بگم انیمه کاملا شبیه مانگاش بود!) ولی اصلا شنیدن صداشون و اهنگ متن یک حال خاصی داره:n02:مخصوصا اخر قسمت 140 خعلی با اهنگش باحال شده بود!(البته شاید در مواقع حساس دوام نیارم و مانگاش رو بخونم:n09:)

Reza R"ch
02-08-2014, 19:47
خب چپتر 325 رو هم خوندم :|
به عنوان مکمل انیمه خیلی خوب بود! یک بخشایی رو از انیمه نفهمیدم یا بهش دقت نکردم ولی توی مانگاش خیلی روان به تمام جزئیات پرداخته شده بود(تازه سانسور هم نشده بود :n09:باز نگی منحرف،سانسورهای لغوی منظورم بود!)

E.N.A.Y.A.T
02-08-2014, 22:01
اصولـا انیمه رو میسازن تا تبلیغی واسه مانگا بشه . مانگاکا اجازه نمیده از ریشه و بن مانگا رو انیمه کنن . مطمئنا یه سری چیزا فقط تو خودِ مانگا منتشر میشه تا بیننده انیمه ترغیب بشه مانگا رو بخونه [مثال کوچیکش همون سانسورها و اطلاعاتی که تو گفتی !] که کارشونم خوب انجام دادن . مثلا من خودم دیگه کل انیمه رو نیگاه نمیکنم ! جلو جلو چپچرهایی اکشن و خفنی رو که قرار در فلـان قسمت پخش بشه رو میفهمم و فقط همون قسمت ها رو اگه مایل بودم نیگاه میکنم !

راستی The Last Mission BD اومد ! من که وقت نکردم ببینم . کسی ندیده ؟

Reza R"ch
09-08-2014, 17:05
به طور کاملا اتفاقی Hunter x Hunter The Last Mission رو پیدا کردم و نگاهش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل خیلی خوب بود،یاد قسمت های قدیم هانتر افتادم!
بعضی از چهره ها یکم با خود انیمه فرق داشت ولی خوب بود کلا.
من نفهمیدم زمان این داستان فیلم سینمایی دقیقا کجای انیمه بود!(منظورم بین کدوم آرک ها،فکر میکردم قبل از آرک مورچه ها بود ولی اولش در مورد کایت صحبت میکردن که فکر کنم هنوز اول های آرک مورچه ها بوده!)
متاسفانه زیرنویس مناسبی براش پیدا نکردم و خیلی مبهم و گیج کننده بود زیرنویسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخرش هم نفهمیدم گون چطوری اون کارو کرد(نمیگم که برین خودتون ببینید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])همش تقصیر زیرنویسش بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این فیلم کی منتشر شده؟؟ چندتا فیلم دیگه هست؟؟

E.N.A.Y.A.T
12-08-2014, 01:37
درود

با این چیزایی که خوندم داستان واسه قبل از حالِ حاضره . زیرنویس ــشم دیروز منتشر شد.
قبل این فیلم ... فیلمِ Phantom_Rouge اکران شد [لینکـ دارم]
که من فعلـا هیچکدومُ ندیدم ):

این اواخر فقط 2 تا اتفاق اگه نیفته عالی میشه ...

یکی اینکه رسیدن انیمه به مانگا منجر به این نشه که استدیو فیلر ول بده وسط یا هرچی غیر از ادامه دادن پلنِ مانگا ...
یکی دیگه هم با توجه به اینکه توگاشی تنبلی بس گشاد موجودی ــست ... مانگا رو همین جور به حالِ خودش نزارِ 10 سال بعد ادامه بده یا خدانکرده بدتر در همین حین شهید هم بشه و ما این وسط سر به بیابون بزاریم ):

و من الله توفیق /

E.N.A.Y.A.T
14-08-2014, 11:36
درود

حـراجی یورکشین ... عینکـ بخرید !:n09:
[ لینکـ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])]

با یه حساب سرانگشتی میشه گفت عینکـ های گون کیلوا و کوراپیکا واسمون آب میخوره به عبارتی 1 میلیون ناقابل ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالـا عینکـ های گون و کوراپیکا ارزش داره ولی کیلوا چی ... فکـ کنم فقط خودِ مجتبی مگه اینُ بخره !:n09:
با یه حساب سرانگشتی دیگه میشه گفت عینکـ های بزرگسالـانه (!!) لئوریو ساما و هسیوکا دونو و کورورو چان واسمون آب میخوره به عبارتی 1.3 میلیون ناقابل ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که ارزش عینکـِ هیسوکا برابرِ هرسه تای بالـاست !:n09:

در مورد فیلم دوم هم بگم که قابل مقایسه با فیلم اول نیست . طراحی و شخصیت پردازی کاراکترها یه جوری تو ذوق میزد ... مبارزات هم چندان جالب نبود به جز مبارزه اول .
من از فیلم اولی لذت بیشتر بردم : )

و من الله توفیق /

Reza R"ch
22-08-2014, 17:30
انیمه Hunter x Hunter در قسمت 148 به پایان خواهد رسید.
خانم Megumi Han صدا پیشه شخصیت Gon Freecss در آخرین دفترچه روزانه خود درباره ضبط انیمه Hunter x Hunter روز یک شنبه صبحت کردند.و همچنین گفتند که قسمت 148 آخرین قسمت انیمه HxH خواهد بود.

دفتر یادداشت روزانه یک ستون نوشتاری بود که توسط Megumi Han به اشتراک گذاشته شد، و صداپیشه شخصیت Mito خانم Keiko Han .در این ستون او نوشته:

حالا که من در باره نقطه عطف اوج این ستون صحبت می کنم،چیزی هست که میخواهم راجع به آن حرف بزنم.روز بعد،در استودیو Sanbunzaka،جائیکه همه چیز در آنجا شروع شد،ما ضبط اپیزود 148 از سریال هانتر+هانتر را انجام می دادیم،که اکنون نقطه عطف این انیمیشن بحساب می آید.من خودم آنرا اپیزود نهایی می نامم.من اصرار دارم که آنرا تنها اپیزود 148 بگویم.من به این خاطر اینرا می گویم چرا که بر اساس قانون تعداد اپیزودها،به معنای خاص،این اپیزود نهایی محسوب خواهد شد. اما من احساس می کنم که همچون شروع برنامه،تازه کار آغاز شده است.اگر از من بپرسید،می گویم :اپیزود 147 بخش نهایی بود و 148 چیزی شبیه به یک موخره یا پس گفتار می باشد.مانگای هانتر همچنان ادامه دارد، و ماجراهای آن هنوز به پایان نرسیده است.دنیایی ناشناخته همچنان در انتظار ما خواهد بود. در حقیقت ، این واقعه مثل این است که آنچه که تا بحال در داستان رخ دادهیچ چیزی شبیه به یک موخره بیشتر بحساب نمی آید. و حتی برای من به این معناست که توقع داشته باشم اتفاقی در حال رخ دادن می باشد که ادامه دارد. هرچند این را می گویم اما زمانی که فکر می کنم برای سه سال،من هر هفته در زمانی مشابه به مکانی مشابه میرفتم . اما از هفته بعد این اتفاق رخ نخواهد داد،.... و من از این بابت خیلی ناراحت هستم. می دانم نباید خیلی حرف بزنم، اما من احساساتم را اینجا خلاصه خواهم کرد.برای هر چه که تا بحال رخ داده و به هر کس که تا بحال با من همراه بوده می گویم : از شما ممنونم.

خبر از anime4u.ir

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
خبر خیلی بدی هست :n28:

masoud93
22-08-2014, 20:12
معلوم بود دیگه باید متوقف میشد ...
فقط امیدوارم که هر ارک که تو مانگا تموم میشه انیمش کنن ...

Reza R"ch
30-08-2014, 15:14
خب Hunter x Hunter Phantom Rougeرو هم دیدم...
واقعا از اون فیلم دیگه بهتر بود:/
هم طراحی شخصیت هاش مثل خود انیمه بود و هم مبارزاتش بهتر بود و از همه مهم تر توش هیسوکا هم مبارزه میکرد:n02:

ـــــــــــــــــــــ
اگه قراره قسمت 148 تموم بشه این انیمه باید خیلی خلاصه بکننش یا به همه ی عوامل داستان رسیدگی نکنن!
مثلا هنوز قضیه کرولو مشخص نشده....
کوراپیکا هنوز انتقامش رو کامل نکرده....
و....
البته شاید این ها رو توی مانگا بگن ولی بازم کسایی رو که فقط انیمه رو میدیدن رو میخوان چی کار کنن!:n27:
واقعا حیفه انیمه ی به این قشنگ یک مانگاکای کو.ن گش.اد داشته باشه که اخرش مانگا و انیمه بهم برسن :|

mestry
01-09-2014, 00:40
انیمه تو قسمت 148 بصورت موقت متوقف میشه، فقط تا موقعی که داستان مانگا جلو بره. البته مثلاً انیمه بلیچ هم 2 ساله بخاطر مانگا متوقف شده و هنوز معلوم نیست کی برمیگرده. باید متظر موند، اما حداقل 1-2 سال دیگه باید صبر کنیم.

+

فیلم دوم رو همون موقع که لینکاش اومد دیدم، خیلی بیخود بود، دلیل اصلیش هم اینه که توگاشی تو داستان movie ـها هیچ نقشی نداشته بلکه خود استودیوی madhouse اونا رو ساخته. پایان این فیلم دوم خیلی مسخره و بی معنی بود، اون همه جو دادن، آخرشم خیلی راحت شکستش داد :|

+

حالـا عینکـ های گون و کوراپیکا ارزش داره ولی کیلوا چی ... فکـ کنم فقط خودِ مجتبی مگه اینُ بخره !:n09:
از این عینکا که همینجا تو قم دم حرم هم میفروشن :n08: :دی

DaRiOuShJh
16-01-2016, 10:07
سلام دوستان
انشالله منم بتونم از پند وقت دیگه شروع میکنم این انیمه رو.

من ی سریش رو دانلود کردم از تورنت ولی اشاره ای نشده بود مربوط به کدوم ساله

از کجا میتونم بفهمم ؟

البته گرافیکش به نظر جدید میاد

Morteza4SN
17-01-2016, 23:11
سلام دوستان
انشالله منم بتونم از چند وقت دیگه شروع میکنم این انیمه رو.

من ی سریش رو دانلود کردم از تورنت ولی اشاره ای نشده بود مربوط به کدوم ساله

از کجا میتونم بفهمم ؟

البته گرافیکش به نظر جدید میاد

ببین اگه انتهای تیتراژ شروع انیمه نوشته MADHOUSE سری 2011 رو گرفتی:

+
در سری 2011 گون در همون قسمت اول با لئوریو و کوراپیکا همراه می‌شه اما سری 1999 تازه از قسمت دوم اینا رو می‌بینیم.
سری 2011 ریتم اتفاقات تندتره و یه سری مقدمه‌چینی‌ها رو دیگه نداره، البته تا جایی که در سری قبل پخش شده، ادامه‌اش باز سرعتش کم می‌شه. اما قسمت فیلر نداره.
/
انیمه فعلاً متوقف شده اما مانگا هم هنوز پیشرفتی نداشته! یعنی حتی شاید چند سال دیگه سه‌باره از اول ساختنش :‌دی
فرضیه‌ی بعدی هم اینه که مانگاکا بیفته بمیره همه رو ناکام بذاره :دی

DaRiOuShJh
18-01-2016, 09:38
ببین اگه انتهای تیتراژ شروع انیمه نوشته MADHOUSE سری 2011 رو گرفتی:

+
در سری 2011 گون در همون قسمت اول با لئوریو و کوراپیکا همراه می‌شه اما سری 1999 تازه از قسمت دوم اینا رو می‌بینیم.
سری 2011 ریتم اتفاقات تندتره و یه سری مقدمه‌چینی‌ها رو دیگه نداره، البته تا جایی که در سری قبل پخش شده، ادامه‌اش باز سرعتش کم می‌شه. اما قسمت فیلر نداره.
/
انیمه فعلاً متوقف شده اما مانگا هم هنوز پیشرفتی نداشته! یعنی حتی شاید چند سال دیگه سه‌باره از اول ساختنش :‌دی
فرضیه‌ی بعدی هم اینه که مانگاکا بیفته بمیره همه رو ناکام بذاره :دی

دست شما درد نکنه، پس اینم آخرشم ختم به خماری میشه
آخه اینا آزار دارن انیمه و مانگا را ناقص میزارن؟

باید از پشتکار بساز و بفروش های ایرانی یاد بگیرن :n02: