PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] Half-Life 3 در حال توسعه بوده و Left4Dead3 هم فوق العاده به نظر می رسد

halflife g
23-05-2014, 14:50
Halflife 3 در حال توسعه بوده و Left4Dead 3 هم فوق العاده به نظر می رسد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخیرا آقای Minh یکی از سازندگان بازی بزرگ Counter Strike که از Vavle خارج شده در مورد بازیهای معروف شرکت Valve اظهار نظرهای جالبی کرده که شنیدن انها خالی از نطف نیست:

"من فک کنم همین حالا رد یه لیزر روی سر من هست و در نتیجه من نمیتونم راجع به این مساله صحبت کنم اما اینکه اونا دارن روی Halflife3 کار می کنن یه چیزیه که عموم مردم می دونن و آره من هم چندین تصویر از بازی دیدم .
تصاویری که من دیدم شبیه دنیای Halflife هستش و فکر کنم گفتن اینکه اونا دارن روی این بازی کار می کنن سورپرایز کننده نیست چون همه این انتظارو دارن"

او در مورد شماره جدید بازیLeft4Dead یعنی Left4Dead3 هم گفت :"من بازی رو دیدم فوق العاده بود وقتی بازی رو دیدم خیلی هیجان زده شدم و بازی عالی به نظر میرسید از اونجایی که من این بازی رو خیلی دوست دارم باید بگم به نظرم این بازی یکی از بازیهایی بود که صنعت بازی رو تغییر داد .در زمان انتشار این بازی بازیهای coop زیادی تو بازار نبود و این بازی coop فوق العاده ای داشت"

منبع:VG247

.

L͠øneWolf
23-05-2014, 16:07
من که ناامید شده بودم از این که در حال ساخت باشه. خبر خیلی خوبی بود. مرسی.

Masoud King
23-05-2014, 18:21
به قول این کارگردان همه می دونن که HL بعدی در حال ساخت هست ولی موضوع مهم معرفی درست و حسابی از بازیه. مشخصا valve مخاطبینش رو بین زمین و آسمون ول نمی کنه و همه گیمر ها به این سوپاپ کاملا اطمینان دارن.
ولی اگه این دو بازی با همدیگه معرفی بشن مطمئنا کلی جنازه رو دستشون می مونه و البته همین HL کافیه تا آدم با تموم کردنش، گیم رو ببوسه بزاره کنار و خیالش راحت بشه:دی

L͠øneWolf
23-05-2014, 18:36
Valve خیـــلی کامل گراست. به نظر من اگه حس کنه بازی مورد نظرش اون چیزی نیست که انتظار داره، چندین سال بازی رو به تعویق می ندازه.

half life2
28-08-2014, 14:47
بابا دست مریزاد والو
من دو بار دیگه هالف لایف رو رفتم اونم بدون کد مردم ار بس منتظر اومدن نسخه سه شدم
دست تو هم درد نکنه halflife g