PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پدیده جام جهانی 2014

banii
22-05-2014, 17:17
بنظر میرسه خیلیها به بلژیک امیدهای زیادی دارند و معتقدند میتونه شگفتی ساز بزرگی باشه در این دوره ...

البته باید تا پایان جام منتظر بود و از الان هیچی مشخص نیست ...

در اینجا هم میتونید الان در مورد پدیده های احتمالی به بحث و گفتگو بپردازید و هم در زمان برگزاری مسابقات .

اینجا یک نظرسنجی داریم که مهلتش فقط تا زمان شروع بازیهاست و بعد از اتمام بازیها هم نظرسنجی دیگه ای ایجاد میشه که پدیده اصلی مشخص بشه .

Mohammad Yek110
22-05-2014, 17:18
بلژیک + بوسنی که با 23 تا لژیونر اومده

banii
22-05-2014, 17:37
قبل از اینکه بازیهاشونو ببینیم واقعا گفتنش سخته ... اصلا نمیدونم به کدوم تیم باید رای داد ! با این حال بیشتر از همه این تیما دوست دارم سوئیس بتونه شگفتی سازی کنه ... تیمی که به خاطر اینکه کلا کشور دوست داشتنی ایه بهش علاقه مندم ... یک زمانی هاکان یاکین رو هم خیلی دوست داشتم ...
اما در حالت واقع بینانه فکر نمیکنم داشتن توقع زیاد ازش ، منطقی باشه! گروهی که در دور مقدماتی هم درش حضور داشت گروه راحتی بود و برای رسیدن به بازیها کار چندان سختی در پیش رو نداشت...

years
22-05-2014, 22:59
ژاپن را دست کم نگیرید
میتونه در این جام شگفتی ساز بشه

urumchi
07-06-2014, 15:01
به ترتیب:
شیلی - بلژیک - کلمبیا - روسیه - بوسنی

farshidmm
08-06-2014, 19:12
یه تاپیک هم بزن در مورد پدیده جام در زمینه بازیکن

banii
08-06-2014, 19:44
یه تاپیک هم بزن در مورد پدیده جام در زمینه بازیکن
تاپیک خوبی میتونه باشه
اما من الان (قبل از اینکه بازیها رو ببینم) شناخت زیادی از همه بازیکنهای تیمها ندارم . (مگر اینکه گوگل سرچ کنم)
شما میتونید لیستی تهیه کنید ؟

ولی فکر میکنم چیرو ایموبیله بتونه خیلی از چشمها رو به خودش خیره کنه !

من فکر میکنم حتی ایران هم میتونه چنین بازیکنهایی داشته باشه...(سید جلال و پژمان منتظری و دژاگه)

پ ن: اما بنظر من بهتره پس از پایان جام تاپیک و نظرسنجیشو داشته باشیم ...

Sepehr SS
08-06-2014, 20:26
بازیکن پدیده جام، کوین دی بروین بلژیک میشه، شک نکنید!

Gregar
08-06-2014, 20:35
بازیکن پدیده جام، کوین دی بروین بلژیک میشه، شک نکنید!

یا شایدم ازارد :46:

کسی نمیدونه یانوزای هم دعوت شده تیم ملی ؟

banii
08-06-2014, 20:43

ادن آزارد که بازیکن سرشناسیه .
پدیده ی واقعی اونیه که قبل از جام ، کمتر افرادی اونو بشناسند و بعد از جام نقل محافل بشه ...
یک حسی بهم میگه اکوادور یک همچین بازیکن شاخی داره !! نمیدونم چرا !! :blink:

اما در کل فکر میکنم آمریکا و روسیه تیمهای شگفتی ساز باشند و چند تا بازیکن خوب هم کشف بشند از این 2... (اما احتمال اینکه 1/8 به هم بخورند این 2تیم هم وجود داره متاسفانه! )

farshidmm
08-06-2014, 21:19
تاپیک خوبی میتونه باشه
اما من الان (قبل از اینکه بازیها رو ببینم) شناخت زیادی از همه بازیکنهای تیمها ندارم . (مگر اینکه گوگل سرچ کنم)
شما میتونید لیستی تهیه کنید ؟

ولی فکر میکنم چیرو ایموبیله بتونه خیلی از چشمها رو به خودش خیره کنه !

من فکر میکنم حتی ایران هم میتونه چنین بازیکنهایی داشته باشه...(سید جلال و پژمان منتظری و دژاگه)

پ ن: اما بنظر من بهتره پس از پایان جام تاپیک و نظرسنجیشو داشته باشیم ...

پس از پایان جام که معلومه پدیده جام کی بوده دیگه تاپیک و نظرسنجی نمیخواد! :n02:
مهم اینه الان کسی بتونه حدس بزنه پدیده جام کی می تونه باشه
نیازی به نظرسنجی هم نیست فقط تاپیکش کفابت می کنه

banii
08-06-2014, 21:34
پس از پایان جام که معلومه پدیده جام کی بوده دیگه تاپیک و نظرسنجی نمیخواد! :n02:
مهم اینه الان کسی بتونه حدس بزنه پدیده جام کی می تونه باشه
نیازی به نظرسنجی هم نیست فقط تاپیکش کفابت می کنه
اینم حرفیه :n02:

ولی خب شاید چندتا پدیده ظهور کنند !

مثل یورو 2008 که سیونکو و رومن پاولیوچنکو و آندرس آرشاوین و نیهات قهوه چی و لوکا مودریچ و ... همشون پدیده های جام بودند ...
کلا 2008 یورو شگفتی ها بود ...:n12:

پ ن : ولی اگه خیلی تمایل به وجود داشتن تاپیکش دارید ، لطفا شما و سایر دوستان که آشنایی بیشتری با بازیکنهای تیمها دارید لیستی درست کنید تا اگه خواستیم تاپیکشو باز کنیم ، نظرسنجی هم بزارم ، چون صفای تاپیک به نظرسنجیشه ! :n02:

Sepehr SS
09-06-2014, 01:02

یانوزای دعوت شده به تیم ملی و تو جام جهانی هم هست ولی با توجه به حضور کلی بازیکن خوب تو اون پست مثل آزارد، میرالاس، مرتنز و خود دی بروین، فکر نکنم زیاد به یانوزای بازی برسه.

Sh-Meteor
09-06-2014, 01:20
گفتنی ها رو دستان گفتن...
.
.
.
.
.
.
.
توی ایران:
سردار آزمون و مهدی شریفی (( اگه دعوت می شدن ))
ولی الان توی این لیست، جهانبخش و انصاری فرد می تونن جام خوبی رو داشته باشن...

mohammad_87
09-06-2014, 03:28
جالبه فقط من به سوئیس رای دادم :n02:
حالا ببینید چه بکنه این سوئیس

مانی 22
09-06-2014, 12:43
بلژیک که شگفتی ساز نمی شه ! تیم بسیار قدرتمندیه. خیلی ها از همین الان مدعی می دونن بلژیک رو. اگر تا هشت تا هم بره شگفتی نساخته !

banii
15-06-2014, 02:29
خب... امشب که کاستاریکا دست به شگفتی بزرگی زد و معادلات گروهی که عنوان گروه مرگ رو هم یدک میکشه رو به هم زد .... تیمی که کمتر کسی اونو بعنوان شگفتی ساز متصور میشد...

united
16-06-2014, 11:23
چرا در نظرسنجی اسم ایران نیست؟!
من یقین دارم ایران شگفتی ساز میشه

نادر1368
16-06-2014, 11:49
تيم با انگيزه جوئل كمپل يعني كاستاريكا در كنارش كلمبيا. كرواسي هم خيلي اميد بهش هست برزيل بود كه بهش مجال نداد وگرنه خودش رو نشون

ميده!

banii
16-06-2014, 13:20
چرا در نظرسنجی اسم ایران نیست؟!
من یقین دارم ایران شگفتی ساز میشه
ما هم امیدواریم همینطور باشه. :n11:

Aryana_b
16-06-2014, 14:38
ایشالا که ایران پدیده بشه البته با دید مثبت :n02:

Mr.Pooya
16-06-2014, 14:48
سلام

باید ایران رو هم تو نظرسنجی قرار می دادید ! حتی اگر شانسی نداشته باشه که به نظر من خیلی امید بهش هست باز هم باید تو لیست قرار می گرفت.

ولی ایران می تونه شگفتی آفرینی بکنه و امیدوارم همینطوری بشه.

banii
16-06-2014, 16:01
سلام

باید ایران رو هم تو نظرسنجی قرار می دادید ! حتی اگر شانسی نداشته باشه که به نظر من خیلی امید بهش هست باز هم باید تو لیست قرار می گرفت.

ولی ایران می تونه شگفتی آفرینی بکنه و امیدوارم همینطوری بشه.
درسته که همه مون دوست داریم یا بهتر آرزو داریم ایران عالی باشه ! بخصوص من که امشب دلم میخواد نایجریای مغرور رو بزنه داغون کنه !
اما
خداییش یک نگاه به لیست بنداز شما ...
یعنی ایران رو باید در حد کلمبیا و بلژیک و آمریکا و روسیه دونست ؟؟؟؟

Mr.Pooya
16-06-2014, 16:09
درسته که همه مون دوست داریم یا بهتر آرزو داریم ایران عالی باشه ! بخصوص من که امشب دلم میخواد نایجریای مغرور رو بزنه داغون کنه !
اما
خداییش یک نگاه به لیست بنداز شما ...
یعنی ایران رو باید در حد کلمبیا و بلژیک و آمریکا و روسیه دونست ؟؟؟؟

ببينيد من عرض نكردم ايران رو بايد در سطح كي دونست. صحبت من اين بود كه بايد براي تيم خودمون هم احترام قائل بشيم و حالا كه به جام جهاني راه پيدا كرده هر اتفاقي ممكنه بيفته پس شا ايران شگفتي ساز جام باشه هرچند احتمالش كم باشه. در كل منظورم اين بود نبايد تفاوت گذاشت بين تيم ها

Sent from my iPad using Tapatalk HD

THe DARk NighT .98
17-06-2014, 11:33
ایالات متحده.....

banii
18-06-2014, 18:10
خب... از هر تیمی تا الان حد اقل یک بازی دیدیم ...
من از توی این لیست فقط کلمبیا رو میتونم انتخاب کنم فعلا"

البته تیمی که دست به شگفتی بزرگتری زده کاستاریکا هستش که توی لیست هم نیاوردیمش و هیچکس فکر نمیکرد بازی خوب و برتری رو ارائه بده و شکست سختی رو به تیم قدرتمند اوروگوئه وارد کنند .
من حتی فکر میکنم مکزیک رو هم میشه ازش انتظار داشت که دست به شگفتی بزنه ...
بنا به مشاهدات ، ساحل عاج هم پتانسیل های لازمو داره انگار...
صرفا" با توجه به همین بازیهای انجام شده تا به الان ، میشه جای ژاپن رو هم با کره جنوبی عوض کرد !

banii
18-06-2014, 20:45
با بازی ای که امشب از استرالیا دیدم (نیمه اول) + بازی خوبشون با شیلی که اون نتیجه ناعادلانه هم رقم خورد میتونم بگم حیف که توی چنین گروه سختی افتاده .... میتونست یکی از گزینه های این نظرسنجی و هم یکی از پدیده ها باشه که مثلا تا 1/4 بیاد...

clau
18-06-2014, 20:49
بازیهای تدارکاتی با تیمهای مطرح اینجوری خودش نشون میده که استرالیا به این قشنگی مقابل هلند یکی از مدعی های این دوره جام جهانی بازی میکنه

واقعن برای مسئولان فدراسیون فوتبال ایران متاسفم:n21:

banii
18-06-2014, 20:52
بازیهای تدارکاتی با تیمهای مطرح اینجوری خودش نشون میده که استرالیا به این قشنگی مقابل هلند یکی از مدعی های این دوره جام جهانی بازی میکنه

واقعن برای مسئولان فدراسیون فوتبال ایران متاسفم:n21:

البته ایران بخاطر تحریم ها هم هست که نمیتونه با خیلی تیما بازی تدارکاتی برگزار کنه ...
سطح عقب موندگی این خرابشده به حدیه که مربیش حق استفاده از کراوات رو نداره !
دیگه چی میشه گفت ؟
مرده شور کل این زندگیو ببره....