PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : TV / Music [◄] / World Cup / ıllıllıılıllıllııl

Mehran
22-05-2014, 01:44
سلام

بعد از پایان هر جام جهانی دو چیز به یادگار میمونه یکی لحظه ی تاریخی بلند کردن جام توسط کاپیتان تیم قهرمان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و دیگری موسیقی اون رویداد /

به دلیلی محدودیت های موجود ما خیـلی از سال ها نمیتونیم موسیقی رسمی مسابقات رو بشنویم و مجبوریم
به شنیدن سایر آهنگ های مرتبط با اون لحظات / که البته انصــافا آهنگ های جایگزین دست کمی از آهنگ های
اصلی ندارن و با سرچ ساده ای میشه فهمید خیلی ها دنبال این آهنگ ها هستن...

تصمیم گرفتم در کنار تاپیک (2014 - 1982) World Cup Official Songs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپیکی هم برای آهنگ هایی که ما
به عنوان آهنگ مسابقات جام جهانی میشنویم بزنیم و اون آهنگ ها رو هم معرفی کنم و البته آهنگ هایی که
در چند روز آینده و جام جهانی برزیل خواهیم شنید !

به این آهنگ ها، آهنگ هایی که برای حمایت از تیم ملی خوانده میشه رو اضافه کنید، یادمون نرفته آهنگ عصار
رو در سال 2006 / عصار به عنوان خواننده ی رسمی و در کنار اون خواننده هــای دیگه از آرش گرفته تا DJ Negar
هشت ساله و عمو پورنگ !

■ تاپیک های مرتبط:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

World Cup 2006 Videos Clips ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آهنگ های ایران در جام جهانی 2006 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(2014 - 1982) World Cup Official Songs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر مهران...

Mehran
22-05-2014, 01:50
World Cup 1998 - France

خاطره انگیزترین جام جهانی...

برای اولین بار صدا و سیما مسابقات جام جهانی رو زنده نشون میداد، آهنگی که همه
باهاش خاطره داریم در اصل آهنگ رسمی مسابقات World Cup 1990 Italy هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rld.com%5D.zip)

Password: forum.p30world.com

با تشکر مهران...

Mehran
22-05-2014, 02:19
World Cup 2002 - Korea Japan

به لطف Vangelis آهنگ رسمی مسابقات، با استاندارهای ما مغایرت نداشت و از
آهنگ رسمی World Cup 2002 Korea Japan تا مدت ها برای مسابقات مختلف
فوتبال استفده میشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] orld.com%5D.zip)

با تشکر مهران...

Mehran
22-05-2014, 02:46
World Cup 2006 - Germany

اگر اشتباه نکنم یکی از آهنگ هایی که در World Cup 2006 Germany استفاده شد
آهنگ جام ملت های 2004 بود، و دیگری آهنگ رسمی World Cup 1986 Mexico

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%5D.zip)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر مهران...

Mehran
22-05-2014, 04:23
World Cup 2010 - South Africa

در World Cup 2010 South Africa از آهنگ های زیادی استفاده شد از نسخه
بی کلام آهنگ مسـابقات جام ملت های 2008 (Oceana - Endless Summer)
گرفته تا قسمتی از چند تا از آهنگ هـای آلبوم رسمی مسابقات و آهنگ بســـیار
زیبایی که توسط آقای حمید اکبر زاده ساخته شده بود، من به شخصه هیچ وقت
فکر نمیکردم بتونیم آهنگی در این سطح با همچین حال و هوایی بسازیم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][H.Akbarzadeh].zip)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][O_-_E_Summer].zip)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rum.p30world.com%5D.zip)

با تشکر مهران...

Mehran
22-05-2014, 04:39
در پست های بالا سعی کردم آهنگ هایی که در جام جهانی مختلف (World Cup 2010 South Africa - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] World Cup 1998 France [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از تلوزیون پخش شده و همه باهاشون خاطره داریم رو تقدیمتون کنم. احتمال اینکه آهنگی رو از قلم انداخته باشم زیــاده اگر دوستان آهنگی رو سراغ داشتن
که باید در مجموعه آهنگ های بالا میبود اما نبود لطف کنن تذکر بدن که اون آهنگ رو هم به تاپیک اضافه کنم / با اینکه میدونم همه ی دوستان همه ی آهنگ
های این مجموعه رو شنیدن، سعی میکنم قسمتی از هر کدوم این ده آهنگ رو جدا کنم، که قبل از دانلود آهنگ امکان شنیدن قسمتی از اون فراهم باشه.

با تشکر مهران...

Mehran
22-05-2014, 04:49

احسان خواجه‌امیری، دروازه‌های دنیا

از عشق تو بوده هر جا که رسیدم
پای تو و اسمت من جونم و میدم
گل می کنه حست هر ثانیه در من
رویای یه دنیاست تا جام و بگیرن
گل کردن غرورت گل کردن منم هست
باید منو ببینن تا پرچمت تنم هست
دروازه های دنیا رو به من و تو بازه
دنیا قرار از ما اسطورش و بسازه
ایران تو ناجیه احساس من
ایران غرور تو میراث من
ایران تمام حس بودنم
ایران فدای مرزت تا تنم
ایران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (dl.musicma.ir/2014/5/Ehsan%20Khaje%20Amiri%20-%20Darvazehaye%20Donya%20(320).mp3)

با تشکر مهران...

elshaarawy
22-05-2014, 10:40

احسان خواجه‌امیری، دروازه‌های دنیا

از عشق تو بوده هر جا که رسیدم
پای تو و اسمت من جونم و میدم
گل می کنه حست هر ثانیه در من
رویای یه دنیاست تا جام و بگیرن
گل کردن غرورت گل کردن منم هست
باید منو ببینن تا پرچمت تنم هست
دروازه های دنیا رو به من و تو بازه
دنیا قرار از ما اسطورش و بسازه
ایران تو ناجیه احساس من
ایران غرور تو میراث من
ایران تمام حس بودنم
ایران فدای مرزت تا تنم
ایران

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](320).mp3)

با تشکر مهران...

خیلی مسخرست یه خدا ... مثلا آهنگ ملیه !!!!:n13::n13:خخخخخخ :n08::n08::n08: با تمام احترام به این ولی خودشم میدونه آهنگش مسخرست :n23:

Mehran
22-05-2014, 11:57
خیلی مسخرست یه خدا ... مثلا آهنگ ملیه !!!!:n13::n13:خخخخخخ :n08::n08::n08: با تمام احترام به این ولی خودشم میدونه آهنگش مسخرست :n23:

موافقم، اصلا در حد و اندازه ی یه آهنگ حماسی برای تیم ملی نبود، تا الان هر
چی آهنگ خونده شده از این بهتر بوده ! از عصار گرفته تا امیر تاجیک و دیگران !

با تشکر مهران...

Mehran
04-06-2014, 00:50

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همون آهنگ 2006 هست، با تنظیمی متفاوت...

با تشکر مهران...

Spaniuly
04-06-2014, 20:40
سلام مهران جون توی پست دومت نوشتی جام 98 برای اولین بار زنده از صدا و سیما پخش می شد مطمئنی این رو آخه دوستان توی تاپیک های دیگه مطمئن هستند که جام 90 و 94 رو مستقیم از تلویزیون ایران نگاه کردن اطمینان در حد لالیگا... یه سرچی بکن یه منبع موثقی چیزی گیر بیار یکم شفاف بشه شرمنده این پستم خارج از موضوعه تاپیکه اما چون توی پست دوم نوشته بودی پرسیدم

Seyed67
17-06-2014, 06:58
با سلام
لطفا تمام آهنگ های برنامه بیست چهارده رو برای دانلود بزارید
مخصوصا آهنگهایی که اول بازی موقع ورود بازیکنها میزارن یا بین دو نیمه یا آخر بازی میزارن
چند تا هست خواهشا همه رو بزارید ممنون خیلی گشتم ولی جایی پیدا نکردم

Seyed67
18-06-2014, 00:00
سلام من یه تیکه از آهنگ ورودی بازیکنا به زمین رو ضبط کردم شاید کمکتون کنه کاملش رو بزارید

Mehran
20-06-2014, 13:11
سلام آرمین جان

والا چند روز قبل از شروع جام جهانی برنامه ای داشت وضعیت ایران در جام جهانی قبلی رو بررسی میکرد
وقتی داشت راجع به 98 صحبت میکرد گفت این اولین دوره ای بود که زنده از تلوزیون میتونستیم بازی ها رو
ببینیم. و خیلی خیلی وقت پیش تو مجله ی روزهای زندگی اگـر اشتباه نکنم مصاحبه ای خوندم از جاودانی
که داشت ماجرای اولین اجرا (ایران - آلمان) و خواستگاری رفتنش رو تعریف میکرد، که در خلال اون مصاحبه
این نکته رو گفت که اون موقع اولین بار بود که بازی ها زنده نشون داده میشدن /
نمیدونم جام جهانی 90 که نوزاد بودم، 94 هم طفـلی چهار ساله، بازی ها یادم نیست، اگه شما مطمئنی
پس حتما من دارم یه جایی رو اشتباه میکنم، حالا باز میگردم، دوستان هم اگر کسی اطلاع داشت بگه...

Seyed67 عزیز، سعی میکنم در اولین فرصت نسخه ی اصلی آهنگ رو تقدیمتون کنم. :)

با تشکر مهران...

Sh-Meteor
20-06-2014, 14:18
فقط آهنگ های رسمی؟؟
.
مثلا آهنگ هایی که امیر تتلو یا TmBax خوندن هم محسوب میشه؟؟؟

ae2009
21-06-2014, 13:09
سلام آرمین جان

والا چند روز قبل از شروع جام جهانی برنامه ای داشت وضعیت ایران در جام جهانی قبلی رو بررسی میکرد
وقتی داشت راجع به 98 صحبت میکرد گفت این اولین دوره ای بود که زنده از تلوزیون میتونستیم بازی ها رو
ببینیم. و خیلی خیلی وقت پیش تو مجله ی روزهای زندگی اگـر اشتباه نکنم مصاحبه ای خوندم از جاودانی
که داشت ماجرای اولین اجرا (ایران - آلمان) و خواستگاری رفتنش رو تعریف میکرد، که در خلال اون مصاحبه
این نکته رو گفت که اون موقع اولین بار بود که بازی ها زنده نشون داده میشدن /
نمیدونم جام جهانی 90 که نوزاد بودم، 94 هم طفـلی چهار ساله، بازی ها یادم نیست، اگه شما مطمئنی
پس حتما من دارم یه جایی رو اشتباه میکنم، حالا باز میگردم، دوستان هم اگر کسی اطلاع داشت بگه...
با تشکر مهران...

جام جهانی 1990 با تاخیر و به طور ضبط شده از تلویزیون پخش میشد. یورو 92 رو مطمئن نیستم ولی به نظرم مستقیم پخش شد. جام جهانی 1994 رو خودم! به طور مستقیم از تلویزیون (فکر کنم شبکه 1) میدیدم و چون بازیها اکثرا شب برگزار میشد تکرارش رو صبح روز بعد به طور کامل پخش میکرد. مطمئن باشید در حد لالیگا:n02: