PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا آنتی ویروس رایگان نصب نکنیم؟

iransecurity
22-05-2014, 00:25
چرا آنتی ویروس رایگان نصب نکنیم؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بزرگترین مشکل کاربران رایانه ای عدم آگاهی و از استفاده ی نادرست از آنتی ویروس ها و حملات ویروس های کامپیوتری است. که هر روز آنها را دچار مشکل می کند.

بعضی اوقات مهندسین مجربی را می بینم که از آنتی ویروس های رایگان Node ، Avira، Avast و…. استفاده می کنند.

تا حالا فکر کردید چرا این شرکت ها ورژن رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند !؟

۱) این ورژن فقط ورژن آزمایشی است و بانک اطلاعاتی آن تقریبا ۳۰% بانک اطلاعاتی آنتی ویروس ورژن اصلی را داراست.
۲) دوما ماهیت تبلیغاتی دارند.

می خواهم سوالی بپرسم آیا ما از آنتی ویروس برای حفظ امنیت استفاده می کنیم؟

پس چرا امنیت کامپیوترمان را با یک آنتی ویروس رایگان تامین می کنیم؟

بعضی اوقات آدمهایی را می بینم که ترجیح می دهند یک ماه یکبار هزینه ی ویندوز عوض کردن را بپردازند ولی یک هزینه ای نصف آن هزینه را برای خرید یک آنتی ویروس اورجینال نپردازند.

jolan57
22-05-2014, 01:04
سلام

بعضی اوقات مهندسین مجربی را می بینم که از آنتی ویروس های رایگان Node ، Avira، Avast و…. استفاده می کنند.
.
مهندس مجرب نیاز به نصب آنتی ویروس نداره به نظرم همینم که نصب میکنه واسه سرگرمی و کار کردن باهاشه : دی

تا حالا فکر کردید چرا این شرکت ها ورژن رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند !؟
این ورژن فقط ورژن آزمایشی است و بانک اطلاعاتی آن تقریبا ۳۰% بانک اطلاعاتی آنتی ویروس ورژن اصلی را داراست.
۲) دوما ماهیت تبلیغاتی دارند]

این چیزی که شما میگید ورژن تریال هست و این ورژن هم تمام امکانات آنتی ویروس رو داره و بانک اطلاعاتی آن تقریباً 30% ورژن اصلی هست یک حرف خنده داره پس لطفاً با اطلاعات کامل صحبت کنید تا مشکلی برای کاربرانی که نظر شما رو میخونن پیش نیاد
در مورد ورژن رایگان هم بستگی به آنتی ویروس بعضی قابلیت ها رو نسبت به نسخه اصلی ندارن که کاربر با توجه به نیاز خودش باید انتخاب کنه...خیلی ها از جمله خود من با همین آنتی ویروس های رایگان امنیتشون به طور کامل برقرار میشه و نیازی به آنتی ویروس پولی ندارن

iransecurity
22-05-2014, 14:24
تقریبا همه کاربران می دانند که روی سیستم عامل ویندوز نیاز به نصب آنتی ویروس داریم. اما چه آنتی ویروسی؟ نرم افزارهای ضد ویروس زیادی وجود دارند که می توانند کامپیوتر را در برابر ویروس ها حفظ کنند؛ لازم است در انتخاب آنتی ویروس و استفاده از آن، دقت کنیم. چرا که باید آگاه باشیم آنتی ویروسی مناسب است که بتواند علاوه بر حفاظت کامپیوتر در برابر ویروس ها، مصرف حافظه ی کمتر و قابلیت های بیشتری را نیز در اختیار ما قرار بدهد. با توجه به این توصیفات، در ادامه ی این درس به نکاتی در خصوص شناسایی نرم افزارهای ضد ویروس مناسب و قابلیت های مهمی که در اکثر آنها وجود دارد، می پردازیم. ویروس ها اغلب باعث اختلال در عملکرد کامپیوتر می شوند و برخی نیز با هدف قرار دادن نرم افزارها یا سخت افزارهای خاصی خساراتی را نیز به بار می آورند. البته ویروس تنها یکی از نمونه های بد افزارها است. مالورها (Malwares) انواع مختلفی دارند. ویروس، کرم، تروجان، Backdoor ،Keylogger ،Spyware ،RootKit ،Adware ،ScareWare و... تعدادی از شایع ترین بد افزارهای شناخته شده هستند. در درس آشنایی با بدافزارها با انواع آنها به طور کامل تر آشنا شده اید. خصوصیات یک نرم افزار آنتی ویروس مناسب شناسایی هوشمندانه ویروس ها
یکی از قابلیت های اساسی یک آنتی ویروس مناسب، شناسایی ویروس ها است. بسیاری از آنتی ویروس ها، کتابخانه ای از اطلاعاتی را در مورد ویروس های مختلف در خود دارند که برای شناسایی و نابودسازی ویروس های فعلی و حتی برخی ویروس های جدید، به نرم افزار آنتی ویروس کمک می کند. یک آنتی ویروس مناسب، مجهز به موتور هوشمند شناسایی و پاک سازی ویروس های جدید است. به روز رسانی
همه روزه بد افزارهای جدید و جدیدتری ساخته و منتشر می شوند. به روز رسانی آنتی ویروس، برای پیشگیری از بروز مشکلاتی که این بد افزارها می توانند برای ما به وجود آوردند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پس از اینکه ویروسی جدید کشف می شود، شرکت های تولید کننده آنتی ویروس ها در سریع ترین زمان ممکن، بسته های امنیتی مربوط به آن را منتشر و در اختیار کاربران قرار می دهند. آنتی ویروسی که مورد استفاده قرار می دهید، باید در فواصل زمانی کوتاه، با بسته های به روز رسانی کم حجم، آپدیت شود و امکان به روز رسانی خودکار نیز در آن وجود داشته باشد. دانستن این نکته مهم است زیرا اگر شما آنتی ویروس دارید اما آن را به طور مرتب آپدیت نمی کنید، این کار هیچ تفاوتی با نداشتن آنتی ویروس ندارد. بنابراین یک آنتی ویروس که آپدیت نمی شود در عمل بی فایده است. توجه: علاوه بر آنتی ویروس، به روز رسانی همه ی نرم افزارهای مورد استفاده و همچنین سیستم عامل در حفظ امنیت و حفاظت از داده ها و اطلاعات شما، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اسکن اطلاعات ذخیره شده در هارد
توانایی پویش و جستجوی سریع همه یا قسمتی از هارد کامپیوتر (فایل ها و پوشه ها) اسکن نامیده می شود. این قابلیت از خصوصیات یک آنتی ویروس مناسب است و فاکتورهای سرعت و دقت را شامل می شود. لازم است که هر از چند گاهی تمامی هارد خود را با گزینه Full Scan که در اکثر آنتی ویروس ها وجود دارد، اسکن کنید. بدین ترتیب فایل های مخرب احتمالی که در پوشه ها و حتی فایل های شما جا خوش کرده اند، شناسایی شوند. اهمیت اسکن در حفظ امنیت و حفاظت از فایل ها و پایداری ویندوز شما، بسیار زیاد است. صندوقچه ویروس ها یا مکانی برای قرنطینه
در بسیاری از آنتی ویروس های معتبر و کاربردی، امکانی وجود دارد که با استفاده از آن می توان ویروس های شناسایی شده را در مکانی امن قرنطینه کرد. این مکان امن همان Virus Chest یا Quarantine است. تصور کنید که فایل مهمی دارید که با ویروسی ناشناخته آلوده شده است. در صورتی که آنتی ویروس تان فایل مورد نظر را ویروس تلقی کند، هنگام پاکسازی، ممکن است به خاطر ناشناخته بودن ویروسی که فایل شما را آلوده کرده، به جای پاکسازی فایل از ویروس، آن را کاملا پاک نماید. برای جلوگیری از این اتفاق می توانید فایل مورد نظر را در صندوقچه ویروس ها قرنطینه کنید، به این امید که در آپدیت های بعدی، آن را دوباره چک کرده و احتمالا پاکسازی نمایید. قابلیت های اضافی و نکات ضروری
علاوه بر قابلیت های اشاره شده، لازم است که آنتی ویروس به خصوصیات اضافی ای نیز مجهز باشد. سپرهای محافظتی که رفتارها و ارتباطات مشکوک را بررسی می کنند و در صورت مشاهده موارد نامتعارف، بسته به تنظیماتی که اعمال می کنید، اخطار داده یا از بروز اشکال جلوگیری می کنند. آنتی ویروس را به گونه ای تنظیم کنید که دائما در حالت آماده به کار باشد و با بالا آمدن ویندوز فعال شود. این قابلیت در محصولات مختلف نام های متفاوتی دارد. ممکن است با عباراتی شبیه Realtime Protection و یا Resident Protection نامیده شود. به طور منظم تمامی فایل های کامپیوتر را برای یافتن ویروس ها اسکن (Scan) کنید. نیازی نیست این کار را هر روز انجام دهید، به خصوص اگر Realtime Protection آنتی ویروس تان را فعال کرده باشید. توصیه می شود حداقل هفته ای یک بار کامپیوتر خود را اسکن کنید. امکان اسکن در حالت بوت از قابلیت های ضروری یک نرم افزار ضد ویروس است. آنتی ویروس ها با استفاده از این قابلیت توانایی شناسایی ویروس های احتمالی را قبل از شروع به کار ویندوز پیدا می کنند. گزارش گیری در مورد عملکرد نرم افزار، از قابلیت های اضافی و مهم یک آنتی ویروس قدرتمند به حساب می آیند. میزان مصرف رم و پردازنده
آنتی ویروس به هر شکل مقداری از فضای رم و پردازش CPU را به خود اختصاص می دهد. اما باید دقت داشت که این مقدار نباید از حدی تجاوز کند که در این صورت با افت سرعت کامپیوتر مواجه می شوید. آنتی ویروس؛ رایگان یا تجاری؟
بسیاری از افراد تصور می کنند، آنتی ویروس های پولی از قدرت و امنیت بیشتری نسبت به آنتی ویروس های رایگان برخوردارند. حتی برخی افراد آنتی ویروس های پولی را با روش های مختلف کرک می کنند، چرا که استفاده از آنها را به استفاده از آنتی ویروس های مجانی ترجیح می دهند. اما باید توجه داشت، که اکثر آنتی ویروس هایی که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند، در جهت شناسایی و نابودسازی ویروس ها در یک کامپیوتر، قدرتی در حد آنتی ویروس های پولی دارند؛ اما تفاوت کجاست؟ اغلب آنتی ویروس هایی که به صورت تجاری به کاربران ارائه می شوند، علاوه بر توانایی در شناسایی ویروس ها و پاک سازی کامپیوتر از آنها، مجهز به موتورها و نرم افزارهای اضافی نیز هستند. برای مثال اسکنرها و سپرهای حفاظتی اضافی مانند Mail Scanner ،Web Shield و... ابزارهایی هستند که آنتی ویروس ها و نسخه های اینترنت سکیوریتی از نرم افزارهای حفاظتی شناخته شده، به آنها تجهیز می شوند. این تجهیزات و قابلیت های اضافی، معمولا در آنتی ویروس های رایگان وجود ندارند، اما با نصب نرم افزارهای اضافی در کنار یک آنتی ویروس رایگان، می توان از آنها نیز بهره برد. نکته مهم: به هیچ عنوان از نسخه های کرک شده آنتی ویروس های پولی استفاده نکنید. این کار علاوه بر کاهش امنیت کامپیوتر شما، منجر به بروز اشکالاتی در توانایی های آنتی ویروس و عدم آپدیت صحیح آن می شود و بدین ترتیب حتی ممکن است سیستمی که به آنتی ویروس مجهز نیست به مراتب از سیستمی که از یک آنتی ویروس کرک شده استفاده می کند، امنیت بیشتری داشته باشد. همچنین اطمینان یابید، آنتی ویروس به رایگان آپدیت می شود. بسیاری از آنتی ویروس های تجاری یک نسخه نصب اولیه رایگان در اختیارتان می گذارند که برای مدتی کوتاهی می توان از آن استفاده و آن را به روز رسانی کرد؛ اما برای تمدید این زمان نیاز به ثبت نام و پرداخت هزینه دارند. پس از پرداخت هزینه مربوطه، نرم افزار تا پایان مدت زمان مشخص شده، باید کار کند.

iransecurity
22-05-2014, 14:25
سلام

1- از شما خواهش مي كنم فقط نظر بديد و در مورد اينكه اطلاعات من كامل هست يا خير شما نمي توانيد قضاوت كنيد پس لطفا در نوشتن جملات دقت نماييد.

2- در يك بحث جدي و حرفه اي نياز به مسخره كردن و متلك گفتن نيست و اگر شما خودتان را كارشناس مي دونيد مي توانيد مودبانه و با دانش كامل در اين خصوص صحبت كنيد.

3- ضمنا اينكه مهندسين مجرب نياز به آنتي ويروس ندارند! نظر شخصي شماست ولي در واقعيت چنين نيست و مطمئنا موضوعي كه در اين تاپيك مطرح شده داراي پشتوانه علمي و تخصصي هست
كه اگر تمايل داشتيد تا بر اساس نكات 1 و 2 فوق الذكر اين پاسخ مسير گفتگو را پيش ببريم حتما براي شما توضيح خواهم داد.

jolan57
22-05-2014, 14:53
سلام

1- از شما خواهش مي كنم فقط نظر بديد و در مورد اينكه اطلاعات من كامل هست يا خير شما نمي توانيد قضاوت كنيد پس لطفا در نوشتن جملات دقت نماييد.
.
من در مورد اطلاعات شما نظری ندادم و همین که نوشتین ورژن تریال
بانک اطلاعاتی آن تقریباً 30% ورژن اصلی هست نشان دهنده اطلاعات شما بود
در هیچ سایتی همچین چیزی ذکر نشده و اتفاقاً در اکثر سایت های آنتی ویروس از واژه Full trial version استفاده شده است
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس وقتی اطلاعات شما نادرست است دلیلی برای ادامه بحث وجود نداره

Dejagah
22-05-2014, 15:11
من آویرا رایگان استفاده میکنم از این کرکی ها خیلی قویتر و سریعتر و سبکتره ... :n12::n19:

iransecurity
22-05-2014, 19:41
متاسفانه شما اصرار داري كه حرف خودت را بزني و با كپي يك تصوير مهر تاييد روي مطالبتان بزنيد.

خوشحال خواهم شد تا شماره تماس خودتان را براي من بصورت اختصاصي ارسال كنيد تا تلفني با هم در اين خصوص صحبت كنيم.

اين تنها ادعايي هست كه شركتهاي توليد كننده آنتي ويروس مطرح مي كنند.

اي كاش شما هم مثل من با مديران فروش بين المللي بعضي از برندهاي مطرح آنتي ويروس در ايران و نمايندگان آنها در جلسات مختلف

در خصوص اين موضوع و ساير موضوعهاي حرفه اي ديگر صحبت مي كرديد آنوقت الان در دادن نظر و سنجش سطح اطلاعات ديگران حتما

دقت بيشتري مي كردي.

ضمن اينكه در اين انجمن قرار نيست سطح دانش كسي محك زده بشه و مطمئنا شما در جايگاهي نيستيد كه بتوانيد اينچنين بنويسيد.

هر زمان از ملاير تشريف آورديد تهران خوشحال مي شم تا در جلسه اي شما را ببينم و بعد راجع به اين موضوعات با هم صحبت كنيم.

iransecurity
22-05-2014, 19:50
تفاوت بین آنتی ویروسهایCrack شده و اصلی چیست؟
. آپدیت برنامه های کرک شده از سرور اصلی آپدیت صورت نمی گیرد بلکه از سرور مخصوص آپدیت برنامه های کرک شده انجام می گیرد.
. بعلت وجود کرکهای مختلف که بدست افراد خرابکار بوجود می آید امکان دزدی و کپی اطلاعات شخصی کامپیوتر شما مثل پسوردها و اطلاعات ایمیلها و اطلاعات بانکی و فایلهای شخصی و غیره و همچنین ایجاد خرابکاری در کامپیوتر شما وجود دارد. در واقع در 99 درصد مواقع خود این کرک ها حاوی نرم افزار های مخرب و جاسوسی هستند.کرکر ها که عاشق چشم و ابروی شما نیستند !
. سرورهای شرکتهای آنتی ویروس ابتدا اقدام به آپدیت نرم افزارهای اصلی یا Genuine و یا لایسنس دار می کنند و برنامه های کرک شده با سرعت بسیار پایین و تنها لیست برخی از ویروسها را بروز می کنند و البته آنهم از سرورهای مخصوص برنامه های کرک.
. ساپورت ها و پشتیبانی امروزه در همه محصولات حرف اول را می زند. خصوصاً در یک آنتی ویروس که روزانه تعداد بیشماری برنامه های مخرب بوجود می آیند و امکان شناختن ویروس یا مخربها وجود دارد بسیار مهم است. یکی از مهمترین مزایای نرم افزار های اریجینال امکان استفاده از خدمات پشتیبانی است.

iransecurity
22-05-2014, 19:54
من آویرا رایگان استفاده میکنم از این کرکی ها خیلی قویتر و سریعتر و سبکتره ... :n12::n19:

چرا شرکتهای امنیتی سازنده ویروسیابها اجازه آپدیت نرم افزارهای کرک شده را می دهند؟
شاید شما فکر کنید که براحتی و با دانلود فایلهای کرک توانسته باشید این شرکتهای بزرگ را گول زده باشید و این شرکتها که کارشان امنیتی است نتوانسته اند مشکل Crack را حل کرده باشند !!!
اگر این چنین فکر می کنید کاملاً در اشتباهید! همه شرکتها به راحتی می توانند بفهمند که چه کسانی و با چه IP ای و از چه کشوری و از چه نسخه ای و با چه شماره سریال به سرور آنها وصل شده و اقدام به آپدیت آنتی ویروس خود می کنند. بنابراین به راحتی می توانند شرکتهای بزرگی چون Symantec و Meafer و Quick Heal و( Eset(Nod 32 و Kaspersky و Bit defender و مانع آپدیت برنامه های کرک شده شوند. حتماً می پرسید اگر این شرکتها می توانند چرا مانع کپی غیر قانونی نرم افزارها نمی شوند؟
دلایل متعددی برای این کار وجود دارد:
1- از نظری تجاری کارشناسان شرکتهای آنتی ویروسی معتقدند که برای اینکه بتوانند بر سر زبانها بیفتند و افرادی که توانایی خریدن را ندارند و یا نیازی ندارند بتوانند از این آنتی ویروسها استفاده کنند. در واقع این شرکتها اجازه استفاده %20 بصورت غیرقانونی را برای اهداف تجاری و تبلیغاتی می دهند.
2- افرادی که از برنامه های کرک شده استفاده می کنند حتماً احتیاجی به ساپورت و پشتیبانی ندارند و اطلاعات روی سیستمشان آنقدر برایشان مهم نیست که در صورت ویروسی شدن و یا مورد حمله قرارگرفتن (اطلاعات خصوصی) ، چیزی را از دست نمی دهند و می توانند با یکبار فرصت و نصب دوباره سیستم عاملشان (مثل ویندوز) دوباره همه چیز را از اول آغاز کنند.
بنابراین شرکتهای امنیتی از آپدیت برنامه های کرک شده مطلع هستند.

iransecurity
22-05-2014, 19:56
چرا شرکت های سازنده ویروس یاب اجازه آپدیت نرم افزارهای کرک شده را میدهند ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شاید فکر کنید که به راحتی و با دانلود فایل های کرک توانسته باشید این شرکت های بزرگ را دور بزنید و این شرکت ها که تخصصشان امنیت است نتوانسته اند تا بحال مشکل crack را حل کنند !
اگر چنین فکر می کنید کاملا در اشتباهید ! همه شرکت های امنیتی به راحتی می توانند بفهمند که چه کسانی و با چه IP هایی و از چه کشورهایی و از چه نسخه ای و با چه سریال نامبری به سرور آنها وصل شده و اقدام به آپدیت آنتی ویروس خود می کنند .
بنابراین شرکت های امنیتی به راحتی می توانند مانع آپدیت برنامه های کرک شده شوند
حتما می پرسید اگر این شرکت ها می توانند چرا مانع کپی غیر قانونی نرم افزار ها نمی شوند ؟
دلایل متعددی برای این کار وجود دارد :
1-از نظر تجاری ، کارشناسان مارکتینگ شرکت های آنتی ویروس معتقدند یکی از راههایتبلیغاتی که منجر به استفاده بیشتر کاربران از آنتی ویروس ها می گردد اجازه آپدیت کردن آنتی ویروس می باشد .
با این کار آنها نام خود را اصطلاحا بر سر زبانها می اندازند .

2- بر طبق نظر توسعه دهندگان آنتی ویروس ، افرادی که از برنامه های کرک شده استفاده می کنند جزو یکی از این دسته ها می باشند :
الف) در صورت بروز مشکل و یا انتشار ویروسی جدید احتیاجی به ساپورت و پشتیبانب ندارند
ب) افرادی هستند که خریدار هیچ نوع آنتی ویروسی نیستند واگر از آنتی ویروس کرک شده شما استفاده نکنند از دیگر آنتی ویروس غیر معتبر استفاده می کنند ،در این صورت شما به رقیب خود اجازه تبلیغات بیشتر داده اید .
تفاوت بین نسخه های کرک شده و دارای لایسنس چیست ؟
- آپدیت و بروز رسانی برنامه های کرک شده از سرور اصلی صورت نمی گیرد بلکه از سرور مخصوص آپدیت برنامه های غیر رسمی انجام می گیرد .
- بعلت وجود کرک های مختلف که بدست افراد خرابکار به وجود می آید امکان کپی اطلاعات شخصی کامپیوتر ها و ایجاد خرابکاری در کامپیوتر شما وجود دارد .
- بپشتیبانی امروزه در استفاده همه محصولات حرف اول را می زند ، خصوصا در یک آنتی ویروس با توجه به این نکته که روزانه تعدادبیشماری برنامه های مخرب بوجود می آیند .
منبع : هفته نامه علم روز

iransecurity
22-05-2014, 20:03
سلام

مهندس مجرب نیاز به نصب آنتی ویروس نداره به نظرم همینم که نصب میکنه واسه سرگرمی و کار کردن باهاشه : دی

این چیزی که شما میگید ورژن تریال هست و این ورژن هم تمام امکانات آنتی ویروس رو داره و بانک اطلاعاتی آن تقریباً 30% ورژن اصلی هست یک حرف خنده داره پس لطفاً با اطلاعات کامل صحبت کنید تا مشکلی برای کاربرانی که نظر شما رو میخونن پیش نیاد
در مورد ورژن رایگان هم بستگی به آنتی ویروس بعضی قابلیت ها رو نسبت به نسخه اصلی ندارن که کاربر با توجه به نیاز خودش باید انتخاب کنه...خیلی ها از جمله خود من با همین آنتی ویروس های رایگان امنیتشون به طور کامل برقرار میشه و نیازی به آنتی ویروس پولی ندارن

يك نكته را هم در نظر داشته باشيد:

منظور من يك هفته يا يك ماه نيست!

iransecurity
22-05-2014, 20:09
سلام

يك نكته را هم در نظر داشته باشيد:

منظور من يك هفته يا يك ماه نيست!

akpa
22-05-2014, 23:48
بنده خودم نود رو از سایتش دانلود کردم و با زدن یوزر و پسورد آپدیت میکنم که خدارو شکر تا حالا مشکلی نداشتم بعضی وقتها اشتباهی ویروسی که توی فلش بوده رو قبل اسکن ران کردم که خوشبختانه آنتی ویروس مانع شد و قبل اجرا حذفش کرد!
کلا نود بعد از ورژن 4 خیلی خوب شده و من طی این چند سال تا حالا سیستمم ویروسی نشده

Mr.Pooya
23-05-2014, 00:08
دوست عزیز این که میگید نسخه رایگان نرم افزار ها 30 % اطلاعات رو داره کاملا غلط هست حالا چرا؟

نمی دونم از آنتی ویروس های شرکت ESET استفاده کردید یا نه ؟

برنامه های این شرکت رو وقتی شما می خری داخل بسته بندیش برای مثال ممکنه نسخه 7.0.310 باشه ولی نسخه آخرش 7.0.317.4 باشه پس شما میری از سایت نسخه رایگان رو دانلود می کنی و یوزر پسورد خریداری شده رو وارد می کنی و استفاده می کنی.

در این صورت اگر شما یوزر و پس خریداری شده را استفاده نکنید تا یک ماه می تونید به صورت رایگان از این آنتی ویروس استفاده کنید و تمام امکانات آن را هم داشته باشید. این یک ماه هم برای این هست که تست کنید ببینید برنامه مشکلی داره نداره روی سیستم شما. سرعتش چطور هست . واقعا ویروس هارو از بین می بره یا نه که کل از مرحله میشه تبلیغات تجاری و دلیل منطقی هم وجود نداره که شرکت بیاد نسخه ناقص رو بده به کاربر ها که تست کنند که اعتبار خودش رو خراب کنه.

حالا بحث آنتی ویروس کرک شده چیز دیگه ای هست که بهش کار ندارم.

اما برای محصولات ESET شما باید بری برنامه رو به رایگان از سایتش دانلود کنی و با یوزر و پس خودت فعالش کنی

akpa
23-05-2014, 12:16
البته یه مورد من دیدم که با کاسپر نشد ویروس رو پاک کنیم بعد یه هفته طرف نسخه یکساله شو خرید و کاملا سیستم رو تمیز کرد حالا نمیدونم بخاطر پولی بودن پاک کرد یا ایتنکه تو این یه هفته آپدیت دیتابیسش ویروس رو شناسایی کرده بود

kenzu
23-05-2014, 12:22
معلوم هست كه نماينده فروش يكي از انتي ويروس ها هستي .

ninjavb
23-05-2014, 12:36
با سلام
دوستان من انتی ویروس لپ تاپم بعد دو سال منقضی شده اورجینال بود حالا چی کار کنم؟ باید برم یکی بخرم؟ یا از این کرک شده ها استفاده کنم؟

lionf3
23-05-2014, 13:30
دوستان
الآن خیلی از آنتی های رایگان قوی هستن
اما خب مطمئنا به پای آنتی هایی مثلِ کسپر و بیت نمیرسه
ولی من دارم از Comodo Internet Security 2014 استفاده میکنم و کاملا راضیم.

ninjavb
23-05-2014, 18:32
دوستان
الآن خیلی از آنتی های رایگان قوی هستن
اما خب مطمئنا به پای آنتی هایی مثلِ کسپر و بیت نمیرسه
ولی من دارم از Comodo Internet Security 2014 استفاده میکنم و کاملا راضیم.
آقا شما که داری از Comodo Internet Security 2014 استفاده مکنی خریدی یا نسخه کرک شدش رو داری؟

Captain
23-05-2014, 21:41
بحث های بی جا، سوالات بی جا، تاپیک بی جا، اطلاعات غلط، به حاشیه کشیده شدن تاپیک و کاربران و...
تاپیک گزارش میشه برای بستن