PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه کار کردن با mozilla thunderbird می خواستم.

hamed1297
30-08-2006, 01:15
من این برنامه رو گرفتم ولی نمی تونم ازش استفاده کنم.یعنی آدرس سروری که mail رو میفرسته که همون یاهو هست رو هر جور میزنم باز نمیکنه.اگر کسی اطلاعی داره ممنون میشم ما رو هم راهنمایی کنید.

Razel
30-08-2006, 01:53
سلام
دوست عزیز اولا یاهو pop3 رایگان نداره ،فقط در صورتی می تونی از pop3 یاهو استفاده کنی که تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایمیلت رو ثبت کرده باشی.

دوما آموزش جامع Thunderbird رو میتونی از لینک زیر دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبعش هم تو فایل هست.

موفق باشی :happy:

hamed1297
31-08-2006, 15:28
با تشکر.با این برنامه از چه سرویسهای ایمیلی میشه استفاده کرد؟Gmail میشه؟

*hamedkhatar*
31-08-2006, 16:32
سلام
انگار تو قسمت نرم افزار همه با من دشمنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تاپیک بالا رو ببینید
دقیقا همین سوال رو کرده بودم
فقط یه نفر جواب داده بعد از یه عمر اونم تازه جواب من رو نداده فقط نصیحت کرده

بیخیال

من اون pdf رو دانلود کردم
فقط بازم نفهمیدم درست باید چکار کنم :sad:
من میخوام با gmail کار کنم چطوری حساب pop3 باز کنم؟
ممنون
:rolleye:

Razel
31-08-2006, 22:30
با تشکر.با این برنامه از چه سرویسهای ایمیلی میشه استفاده کرد؟Gmail میشه؟
از همه سرویسهای ایمیل میتوان در این برنامه استفاده کرد. از جمله gmailکه از سرویس pop3 استفاده میکنه.
ایمیلهایی مانند AIM که از سرویس imap استفاده میکنند هم با این برنامه سازگارند.

for gmail

incomin server: pop.gmail.com
outing server : smtp.gmail.com

من اون pdf رو دانلود کردم
فقط بازم نفهمیدم درست باید چکار کنم
من میخوام با gmail کار کنم چطوری حساب pop3 باز کنم؟
ممنون

برای استفاده از gmail باید اول سرویسش رو تو اکانتتون فعال کنید.

برای فعال کردن سرویسpop3 برای gmail میتونید از این مقاله استفاده کنید:

برای تنظیم برنامه outlook برای gmail از این مقاله استفاده کنید(ببخشید برای thunderbird مقالشو ندارم ولی اگه یه ذره دقت کنید می تونید thunderbird رو هم تنظیم کنید.):

اینم تنظیم Opera Browser برای استفاده از gmail:

موفق باشید :happy:

hamed1297
01-09-2006, 01:15
آقا مرسی.خیلی لطف کردی.

aminspy12
19-09-2006, 17:55
آقايون يه مشكل در مورد Thunderbird دارم.من ايميلامو چك ميكنم اما نميخوام بعضيهاشون پاك بشن ولي هر ايميلي رو كه ميبينم ديگه تو Inbox م نميمونه و پاك ميشه.ميشه بگيد چكار كنم كه هم ايميل هامو چك كنم هم تو ياهوميل باقي بمونن.

Razel
21-09-2006, 01:51
آقايون يه مشكل در مورد Thunderbird دارم.من ايميلامو چك ميكنم اما نميخوام بعضيهاشون پاك بشن ولي هر ايميلي رو كه ميبينم ديگه تو Inbox م نميمونه و پاك ميشه.ميشه بگيد چكار كنم كه هم ايميل هامو چك كنم هم تو ياهوميل باقي بمونن.
سلام

دوست عزیز شما برای اینکه میلهاتون بعد از خوانده شدن حذف نشن طبق روش زیر عمل کنید:

اول به آدرس Tools->Account setting->offline And disk spaceبرید و گزینه Always delete read message رو غیر فعال کنید و در پایان کلید OK رو بزنید تا تغییرات اعمال بشه و مشکلتون حل بشه. درست مثل تصویر زیر:

امیدوارم جواب سوالت رو گرفته باشی

موفق باشید

Razel
21-09-2006, 02:17
روشی که در ادامه توضیح میدم ، Thunderbird رو قادر می کنه تا موقع اتصال به اینترنت Email های شما رو به صورت کامل دانلود کنه تا مواقعی که به اینترنت وصل نیستید بتونید ایمیلهاتون رو بخونید.

اول در نوار ابزار به آدرس Tools->Account setting->offline And disk space برید و تیک قسمت Make themessage in my inbox Available when I am Working offline رو فعال کنید . درست مثل تصویر زیر:

با این روش همه میلهاتون حتی اونهایی که هنوز نخوانده اید به صورت کامل دانلود می شوند . ولی هنوز تنظیم کامل نشده. با تنظیمات پیش فرض Thunderbird تصاویر block میشن و باید خود کاربر برای هر ایمیل اجازه بده تا تصاویر ظاهر بشن. برای غیر فعال کردن این گزینه به آدرس Tools->Options برید و از منوی Privacy نوار General تیک گزینه Block loading of remote images in mail message رو بردارید و کلید ok رو بزنید تا ایملهاتون بدون کم و کاست و بطور کامل دانلود بشن .
درست مثل تصویر زیر:

از دنیای Open source لذت ببرید.
بازم سوالی بود در خدمتم.

موفق باشید

TAMIZI
22-09-2006, 11:22
این ارور برای چی هستش ؟
موقعی که دارم موزیلا تاندربیرد Mozilla Thunderbird را باز می کنم این ارور داده میشه
دارم دیونه میشم

gole_yakhso
06-12-2012, 03:58
salam behamegi

gole_yakhso
06-12-2012, 04:07
ببخشید من قبلاmozilla firefoxروبه صورت دلخواه خود درستش کردم وsaveکردم.حالاویندوز عوض کردم ونمیدونم چطوری برمیگرده.از این راه رفتم جواب نمیدهtools>options>sync>set upfirefox sync>create a new>خلاصه هر کار میکنم جواب نمیده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم؟