PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال در مورد word , يك سوال در مورد ويندوز جديد

pedramonline
25-04-2005, 15:20
سوال 1 ) من در word 2003 وقتي فونت هاي فارسي رو انتخاب ميكنم و ميخوام ارقام به فارسي تايپ شوند بازم به اينگلييسي تايپ ميشن . اما حروف فارسي هستن :shock:

سوال 2 ) آيا با ويندوز جديدي كه از سوي ميكروسافت مياد سخت افزار ها هم بايد عوض بشه ؟
همونطور كه ميدونيد در ويندوز جديد ديگه ساختار فايلها dll نيست . حالا مسخوام بدونم اگه الان كامپيوتر بخرم ممكنه سخت افزار ها ويندوز جديد رو ساپورت نكن ؟

Ronaldiniho
25-04-2005, 17:15
اقا شما يه سر به ترفندهاي ريجستري بزن اقا امير در انجا توضيح دادن

sepehr_s
25-04-2005, 18:59
سوال 1 ) من در word 2003 وقتي فونت هاي فارسي رو انتخاب ميكنم و ميخوام ارقام به فارسي تايپ شوند بازم به اينگلييسي تايپ ميشن . اما حروف فارسي هستن :shock:

سوال 2 ) آيا با ويندوز جديدي كه از سوي ميكروسافت مياد سخت افزار ها هم بايد عوض بشه ؟
همونطور كه ميدونيد در ويندوز جديد ديگه ساختار فايلها dll نيست . حالا مسخوام بدونم اگه الان كامپيوتر بخرم ممكنه سخت افزار ها ويندوز جديد رو ساپورت نكن ؟

جواب سوال 1 :
دوست عزیز شما در control panel با انتخاب date , time , Language and regional options به قسمت change the format ...... را انتخاب کن و در regional options زبان فارسی را انتخاب کن .
در هنگام کار در word سعی کن نوشتن از سمت راست را انتخاب کنی .

mpsjavad
25-04-2005, 19:21
با سلام ..

دوست عزيز پدرام, در مورد سوال اولتون بايد بگم كه شما ميتوانيد بعد از ورود به برنامه word از منو Tools گزينهOptions رو كليك كنيد و بعد سربرگ ComplexScripts رو انتخاب كنيد و كنار Numeral عبارت Context رو انتخاب كنيد و OK بزنيد با اين تغييرات همه اعداد تايپ شده به وسيله شما با نوع متن تايپ شده ( فارسي يا انگليسي ) مطابقت ميكند .

در مورد سوال دوم شما اگه ويندوز لانگهورن بخواد سيستم فايل هاي dll رو فراموش كنه كه مايكروسافت براي خودش دشمن تراشي كرده چون dll يعني زندگي يعني صرفه جويي يعني .... :mrgreen:

اميدوارم جواب سوال اولت رو داده باشم :idea:

Mohammad
26-04-2005, 00:24
دوستان جواب سوال رو دادن
من فقط در مورد سوال دوم بگم كه فكر نمي كنم از لحاظ سخت افزاري مشكلي پيش بياد چون من با لانگهورن رويه p3 كار كردم.

pedramonline
26-04-2005, 01:17
خوب در مورد سوال اول اول بايد بگم ممنون . چون به جواب رسيدم . خدمت سپهر هم بگم كه راه حل شما غلطه :mrgreen:

اما در مورد اينكه فايلهاي DLL ديگه نخواهند بود بايد بگم به اين موضوع شك نكنيد .تا به حال چند سمينار شركت مايكروسافت با شركت هاي نرم افزاري براي اينكه ساختار فايلهاي جديد رو بيان كنه داشته . در ضمن خدمت محمد جان بگم اين لانگهورني كه ميبيني اون لانگهورني نيست كه مايكروسافت ميخواد بده .
اين لانگهورن هنوز بر اساس dll كار ميكنه و بخاطر فرار از انحصار نرم افزاري مجبوره اينا رو بده . بيل گيتس گفته در لانگهورن جديد كه ساخت ان چند سال طول كشيده كاري خواهم كرد كه كاربران حرفه اي انگشت به دهن بمونن :roll:
البته هسته اين سيستم عامل جديد همون هسته ويندوز xp خواهد بود :roll:

در ضمن هنوز جواب سوال دوم خودمو نگرفتم :wink:

pedramonline
28-04-2005, 16:13
دوستان كسي در مورد سوال دوم من جوابي نداره .
مديران سخت افزار كمكم ميكنيد ؟
ديگه چون 2 تا سوال بود و بيشتر جنبه نرم افزاري داشت مجبور شدم اينجا بگم :oops:

sadegh138
29-04-2005, 10:06
از نظر سخت افزاري نه چون كه آپگرد ميشه كرد نرم افزار ها رو