PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز گذاشتن در كيس

AK1
30-08-2006, 00:19
با سلام
دوستان يه موضي هست كه بعضي ها در كيس رو باز مي زارين براي اينكه خنك بشه (هموني كه بغل كيس هست ها :tongue: )
من اين كا رو نمي كنم چون جزو اون دسته هستم كه مي كن اين كار باعث بهم خوردت چرخش همواي توي كيس مي شه و...
براي همين يه نظر سنجي گزاشتم
راستي اگه نظر و يا دليل خاصي دارين بگين تا ببينيم چي مي شه ;)

Mezzo
30-08-2006, 02:44
اينكار (باز گذاشتن كيس) بقول دوستمون باعث ميشه جريان هوا راكد بشه
و از اونجا كه سيستم خنك كننده فقط با گردش هوا هست (در واقع چيزي خنك نميشه
بلكه با دماي هواي اطراف متعادل ميشه) اينكار باعث راكد ماندن هواي گرم ميشه
و مخصوصا قطعاتي كه خنك كننده فعال (فن) ندارند مثل هارد و رم دماشون بالا ميره.

lovergod14amorousand
30-08-2006, 09:29
اينكه اين كار خوبه يا بد بايد شرايط رو سنجيد اگه قبول داشته باشيم كه داخل كيس به علت فعاليت سخت افزاري گرم هست و محيط كار خنك اينكار مفيد هستش در غير اينصورت نه البته مومناي خدا اينكه سيستم از فنهاي لازم برخوردار باشه خوبه لازمه كار هستش و اينكه فن زياد هم ضرر داره كاراي سيستم رو پايين مياره...

Vmusic
30-08-2006, 09:41
با نظر امير جون موافقم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirage
30-08-2006, 14:50
اگه كيس فن نداره يا فناش كمه در كيس باز باشه براي تهويه هوا بهتره. ولي باز بودن در كيس يك كار غير اصوليه و مشكلات ديگه اي رو بوجود مياره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mirage
30-08-2006, 14:56

AK1
01-09-2006, 14:31
كسي ديگه نظر نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جالبه

ASUS POWER
10-09-2006, 12:56
آگه كيس داراي تعداد فن هاي مناسب باشه ديگه نيازي به باز گذاشتن درب نيست ؟

مگه فن هواشو از كجا مي آره ؟ از محيط اطرافش ديگه !!

بايد بگم كه كيس من 6 تا فن اضافه داره !! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

تازه يه چيز ديگه كيس من مال كونكورد (كونكورد مدل مكشي). يه فن اضافه ديگه هم داره كه جلوي هارده و كولر هارده . تا حالا هم خوش گل تر از اين كيس رو جايي نديدم !! :king:

جمعا 7 تا فن !!! :blink: :blink:

hiwa_it
10-09-2006, 14:31
به نظر من سیستم با سیستم فرق داره بستگی به مدل فن cpu هم داره من از فن zalman 9500 led استفاده میکنم با اینکه کارت گرافیکم xfx 7600GS فن نداره ولی بغل کیس یه فن گذاشتم اینطوری جلوی کارت گرافیک رو با این فن و پشتش رو با فن پشت کیس و فن cpu خنک میکنم و نیازی به باز کردن کیس ندارم