PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از چه تیمی متنفرید؟

Mana5
18-05-2014, 12:16
با سلام
از چه تیم یا تیم هایی متنفرید؟
لطفا دلایل نفرت خودتون رو هم با احترام بیان کنید.

بردیا
18-05-2014, 13:11
اووه این تاپیک اون دفعه خیلی تلفات داشتش:دی
من به شخصه از اسپانیا خوشم نمیاد اونم به خاطر سبک بازیشون که به شخصه برای من خیلی خسته کننده هستش.
تمام جذابیتای بازی رو میکشه
ولی با این حال یه عده طرفدار این سبک ملال آور هستن دیگه.

اون دفعه فک کنم آلمان بیشترین رای رو آورد.

SA3EDLORD
18-05-2014, 13:22
من از آلمان زیاد خوشم نمیاد. دلیل خاصیم نداره:n02:
از یونان هم به خاطر اون قهرمانی تخمی مرغی سال 2004 تنفر دارم ازش:n23:
و صد در صد آمریکای جهان خوار : دی

بانو . ./
18-05-2014, 13:25
.

من ایتالیا .. کلا لیگ ایتالیا و تیم ملی ش که به خاطر بازی های دفاعی همیشه شهره بودن
کلا سیستم شناور و تهاجمی و دوست دارم

.

clau
18-05-2014, 13:37
از آلمان و فرانسه خیلی بدم میاد:n02:

یونانی که قهرمان یورو شد که نفرت انگیزترین تیمی بود که در کل عمرم دیدم با دفاع اتوبوسی و فقط با 2تا ضربه کرنر که با خوش شانسی محض هر 2تاش گل شد تونستن چک و در فینال پرتغال ببرن قهرمان بشن- فینال اون سال باید چک- پرتغال میشد:n27:

elshaarawy
18-05-2014, 13:51
تایپک از بیخ مشکل داره ..... موضوع یشه از سبک کدوم تیم متنفرید بهتره !:n23:

EhsanCPU
18-05-2014, 13:52
سلام
کاستاریکا - Costa Rica رو از قلم انداختی
برزیل که میزبانه رو بردار به جاش کاستاریکا رو بزار
بالطبع ایران هم که نباید تو این گزینه ها باشه ...

H A M A S
18-05-2014, 13:54
انگلیس
دلایل:سیاسی...

hojjatinho
18-05-2014, 14:01
به نظرم بحث طرفداری و تنفر از یک تیم خیلی می تونه متفاوت باشه ... هوادرا یک تیم برای همیشه عاشق تیمشه و دوستش داره اما میشه از تیمی برای مدتی بدت بیاد و بعد هم احساس تنفر نسبت بهش نداشته باشی ...

برای مثال من هم مثل بردیا سبک بازی اسپانیا و شخصیت تیمیش رو نمی پسندم اما همین تیم رو سال 2002 و 2004 دوستش داشتم با بازیکنایی مثل ویسنته و خواکین و مورینتس ...

بعضی از نوع های تنفر البته وجود داره که دلایل معمولا تاریخی و شاید غیر فوتبالی داره مثلا تنفر هلندی ها از المان ها ( این نوع هم معمولا در خود مرزهای یک ملت قابل مشاهده هست ) در ایران تفنر ملت از تیمهای عربی و ...

شخصا در این جام از تیم خاصی متنفر نیستم اندکی شاید " احساس بدم میاد مامانم اینا :دی " نسبت به اسپانیا و ایتالیا هست اون هم صرفا برای انتقام :دی

پ ن : یک نکته جالب هم اینکه اصولا مظلوم ها یک جور عدم تنفر ایجاد می کنند .. نمی دونم برای شا هم شاید اتفاق افتاده باشه ... برای مثال ایتالیای 2010 یا فرانسه 2002 و یا همین عربستان له شده خدا تو سرش زده:دی شاید دیگه اون تنفر قدیم رو برای متنفرونشون:دی نداشته باشند .

پ ن 2 : احساس می شود که آلمان اینجا مورد لطف دوستان باشد :دی :n25:

پ ن 3 : دوستان فقط رعایت کنیم که تاپیک شدید پتانسیل به بیراه رفتن و داشتن تلفات رو داره !

Mana5
18-05-2014, 14:10
سلام
کاستاریکا - Costa Rica رو از قلم انداختی
برزیل که میزبانه رو بردار به جاش کاستاریکا رو بزار
بالطبع ایران هم که نباید تو این گزینه ها باشه ...

تیمای جام جهانی 32 تا هستن ولی نظرسنجی 30 تا جا داره بنابراین دو تا تیم رو باید حذف می کردم که یکیش ایران بود چون تیم کشور خودمونه اون یکی هم کاستاریکا رو انتخاب کردم چون به نظر از بقیه تیمها ضعیفتر و خنثی تر میومد

EhsanCPU
18-05-2014, 14:15
آمریکا = چون نمیزاره مذاکرات 5+1 پیشرفت کنه :n02:

flatrish
18-05-2014, 14:45
از تیمی متنفر نیستم ولی امیدوارم این دوره برزیل قهرمان نشه. نمیدونم چرا عجیب بدم میاد از اینکه میزبان یه مسابقاتی قهرمان اون بشه:n02:
من چه حرصی می خوردم بخاطر یورو 2004 که پرتغال هی میبرد میرفت بالا، همینطور آلمان 2006 :n02:

sAeEd_kHaAn
18-05-2014, 15:27
اسپانیا & آلمان
ب دلایل شخصی :n02:
پیش بینی من : اسپانیا اولین بازی حذفی بدست برزیل میزبان حذف میشه و برمیگرده خونش :n09: آلمان هم طبق معمول بدست گربه سیاهش ک همه میدونیم حذف میشه و برمیگرده خونش :n09:

Alireza.M67
18-05-2014, 17:29
اسم تاپیک رو دیدم قیافه تک تک بازیکن های آلمان اومد جلوی چشمم. مخصوصا مولر و نویر ...

XENON24
18-05-2014, 17:50
یه زمانی از فرانسه!ولی الان از تیمی بدم نمیاد

shakerifar
18-05-2014, 18:04
واقعا از ایتالیا و فوتبالشون و لیگشون بدم میاد...

Masoud King
18-05-2014, 18:13
به ترتیب درجه تنفر:دی

انگلیس
هلند
ایتالیا
اسپانیا
آرژانتین
برزیل

کلا با هیچ تیمی غیر آلمان نمی تونم ارتباط برقرار کنم انگار:دی
البته تیم هایی مثه اروگوئه و اینطور چیزا اگه مقابل تیم های بالا قرار بگیرن میشه طرفدارشون بود تو اون تک بازی

ragbar12
18-05-2014, 18:14
كلا فوتبال با تنفر ميونه اي نداره حالا اگه سطح باشگاه بود يه چيزي! نميدونم چرا بايد از يه تيم ملي متنفر بود؟
بايد از فوتبال لذت برد واژه تنفر زياد جالب نيست و به نظرم اين تاپيك به بيراهه خواهد رفت

sAeEd_kHaAn
18-05-2014, 21:17
واقعا از ایتالیا و فوتبالشون و لیگشون بدم میاد...
تیم بزرگ همیشه بدخواه زیاد داره مخصوصا اگه حریفت باشه تو بازی اول جام از همین الان شکست در بازی اولو بپزیر دوست من

انگلیس
هلند
ایتالیا
اسپانیا
آرژانتین
برزیل

البته تیم هایی مثه اروگوئه و اینطور چیزا اگه مقابل تیم های بالا قرار بگیرن میشه طرفدارشون بود تو اون تک بازی
کلا درکت میکنم کلا دوس داری رقیبی نباشه شما فقط با گینه بیسائو بازی کنین و جامو کلا تقدیم شما کنن

pedramh
18-05-2014, 22:48
از اسپانیا
چون از بارسلونا بدم میاد و سبک بازیش تو تیم ملی هم دیده میشه :n09:

آلمان به این خوبی چرا باید یه نفر از آلمان بدش بیاد آخه؟؟ :n13:

Atghia
18-05-2014, 22:59
آلمان چون غرور از تک تک بازیکنانش میباره!
یونان چون ادم هر لحظه آرزو داره بازی زودتر تموم بشه از بس که کسل کننده بازی میکنند.
جای عربستان هم خالی اگر بود میگفتم عربستان چون آبروی یک قاره رو میبره!:n09:

mohsen_gh1991
18-05-2014, 23:05
من با اینکه دوره پیش طرفدار اسپانیا بودم ولی امسال دوس ندارم نتیجه بگیره.

Masoud King
18-05-2014, 23:06
کلا درکت میکنم کلا دوس داری رقیبی نباشه شما فقط با گینه بیسائو بازی کنین و جامو کلا تقدیم شما کنن
اتفاقا لذتی که تو بردن اون تیم ها هست تو قهرمانی جهان نیست مثلا 2010 وقتی آلمان اونطوری از انگلیس و آرژانتین برد من احساسی که داشتم به اندازه سه گانه بایرن نبود. ولی خب باختن هم به اون تیم ها فراموش نشدنی هست.

جای عربستان هم خالی اگر بود میگفتم عربستان چون آبروی یک قاره رو میبره!:n09:
نگو که امسال به سر خودمون میاد :دی

PSYCHO_MAN
18-05-2014, 23:07
همیشه از آلمان و انگلیس و بایرن و منچستر متنفر بودم و همیشه هرکدوم قوی تر بودن تو یه دوره ای بیشتر ازشون بدم میاد مثل وضعیت الان آلمان و بایرن . الان دیگه خیلی مثل سابق از منچستر بدم نمیاد ولی از انگلیس چرا

آلمان هم از تیم ملیش و هم از کل تیمای باشگاهیش متنفرم حتی با وجود تغییر نسل فوتبالش . حتی زمانی که عشقم علی کریمی هم تو بایرن بود بازم از بایرن بدم میومد و دوست نداشتم نتیجه بگیره

Ezel
18-05-2014, 23:10

انگلیس
هلند
ایتالیا
اسپانیا
آرژانتین
برزیل

برادر شما که با این پست عملا تنفر خودت رو از کل فوتبال نشون دادی ! :دی

کلا کشورهای صاحب فوتبال رو گذاشتی سینه ی دیوار بستی به رگبار !!!

Rossin
18-05-2014, 23:38
دخترا هم میشه نظر بدن؟:n13:

آلمان و ایتالیا
هم تیمشون هم لیگشون چون بنظرم یکنواخت و کسل کننده بازی میکنن ! یکم زیادی حمله ای بازی میکنن و جذابیت نداره برام :n02:
نظرمم اصلن کارشناسانه وار نیس چون همیشه 90 رو نمیبینم:laughing:

Ezel
18-05-2014, 23:55
دخترا هم میشه نظر بدن؟:n13:

بعله حتما

سهمیه بندی جنسیتی نداریم اینجا :دی

CATALONIA
19-05-2014, 06:59
ايتاليا
انگليس
فرانسه
هلند
پرتغال !

و
بحرين !!!!

sAeEd_kHaAn
19-05-2014, 11:55
کلا آلمانا از همه بدشون میاد ؛ البته عکس اینم صادقه من نمیگم امار میگه :n02:

ghermezeteh
19-05-2014, 14:07

من که فقط از انگلیس بدم میاد چون تنها دشمن و بدخواه آلمان انگلیس هست. و آلمان و ایتالیا هم هیچ مشکلی با هم ندارن و شما بهتره نفت رو آتیش نریزی
من اتفاقا از ایتالیا خوشم میاد و امیدوارم تو بازی اولتون 5 - 6 تا بچپونید تو دروازه انگلیس تا حالشون جا بیاد

CATALONIA
19-05-2014, 14:11

طرفدارای آلمان هم از بقیه تیم ها بیشتره ... من نمیگم امار میگه :31:

+
طبیعی هست ...
هر کسی اگه تیم مورد علاقش بار ها از تیمی ببازه و افتخاراتشون کمتر از اون تیم باشه ، از اون تیم بدشون میاد ( حالا میخواد در زمینه ملی باشه میخواد در زمینه باشگاهی باشه ! ! ! ) .. که خوشبختانه این موارد برای تقریبا تمام تیم ها مقابل آلمان صادقه ... :n09:

بردیا
19-05-2014, 14:12
انگلیس که بنده خدا کبریت بی خطره
دلیلی برای تنفر ازش نمیبینم
تو کل تاریخشون توی تمام مقاطع حساس جلوی آلمان بازنده بودن به جز فینال 66 به لطف توفیق بهرام اف.
یورو 2000 رو هم فاکتور میگیریم چون جفتشون قاطی باقالیا بودن اون موقع.

EhsanCPU
19-05-2014, 14:17
اروگوئه چقدر طرفدار داره
خیلی جالبه اصلا متنفر نداره :n02:
باید یه بازی تدارکاتی باهاش بزاریم ...

aliano
19-05-2014, 14:20
واژه ی تنفر خیلی واژه ی بزرگیه!من از هیچ تیمی متنفر نیستم ولی خب دیدن کنف شدن بعضی تیمها برام لذت داره!کدوم تیمها؟یکیشون سوئیسه!این سوئیس اکثر بازیکنهاش خائن به کشور اصلیشون هستن.الان بیشتر بازیکنهاشون از کشورهای بالکان و بخصوص آلبانی هستند.دیدن شکستهای آلمان و انگلیس هم می چسبه بهم:n02:

دوستانی که به کلمبیا و ساحل عاج رای دادن می شه بگن چرا؟اینا تیمهای مورد علاقه ی منن:n02:

THe DARk NighT .98
19-05-2014, 14:33
اسپانیا...:n21:

farshidmm
19-05-2014, 16:43

این همه گفتن آلمان ما هیچی نگفتیم ولی هر کی اسم ایتالیا رو میاره شما سریع میای بهش متلک میندازی! :n15:

Reza31001
19-05-2014, 19:09
ایتالیا و دیگر هیچ

نمیدونم چرا هیچ وقت نتونستم نه با تیم ملیش (حتی با وجود اسطوره هایی مثل توتی، پیرلو، دلپیرو، بوفون و مالدینی و حتی ویری و نستا و و و ) و نه حتی با تیمهای فوق العاده ای مثل یوونتوس و میلان ارتباط برقرار کنم
هیچ وقت علاقه ای به دیدن بازیهای تیم ملی ایتالیا یا تیم های باشگاهیش نداشتم و ندارم

30vil
19-05-2014, 19:12
آلمان نژادپرست و مغرور

Alireza.M67
19-05-2014, 20:10
انگلیس که بنده خدا کبریت بی خطره
دلیلی برای تنفر ازش نمیبینم
تو کل تاریخشون توی تمام مقاطع حساس جلوی آلمان بازنده بودن به جز فینال 66 به لطف توفیق بهرام اف.
یورو 2000 رو هم فاکتور میگیریم چون جفتشون قاطی باقالیا بودن اون موقع.

البته انگلیس بازیکنی به اون صورت نداره، ادعایی هم نداره.
بی خطر اون تیمیه که به نظر خودشون بهترین بازیکنای دنیا رو داره ولی آخرش به زور داوری و توپی که از خط دروازه رد شده ولی قبول نشده و ... بازم نمی تونن افتخاری کسب کنن.

Atghia
19-05-2014, 20:17
دوستان چرا اواتارهاتون رو پیراهن بازیکنان گذاشتید؟:n13:
من شما رو باهم اشتباه میگیرم :دی همه هم سفیده پیراهن ها:n08:((بگذریم که اسم بازیکنها پشتشون هست...))
قضیش چیه؟:n13:

farshidmm
19-05-2014, 20:32
بی خطر اون تیمیه که به نظر خودشون بهترین بازیکنای دنیا رو داره ولی آخرش به زور داوری و توپی که از خط دروازه رد شده ولی قبول نشده و ... بازم نمی تونن افتخاری کسب کنن.

پ ن پ می خوای با این همه بازیکن بازم بگیم مدعی نیستیم و انگلیس مدعیه؟
همینکه تیم پرمدعای انگلیس کاپلو رو که همراه با آرژانتین و اسپانیا جزو شانس های اصلی قهرمانی حساب می کردن با تیم جوون و یکدستمون 4 تایی کردیم خودش کلی موفقیته
آلمان حداقلش اینه که تو سه دوره اخیر جام جهانی دو مقام سومی و یک مقام دومی کسب کرده انگلیس چی بدست اورده!؟
اگرم به ادعا باشه که من از جام 98 که یادم میاد همیشه انگلیس رو جزو مدعی ها حساب میکردن ولی هیچ وقتم هیچی نمیشد! الان فقط دو دوره هست یورو 2012 و این دوره که واسه انگلیس شانسی قائل نیستن
و در مقابل آلمان که نسل طلاییش پیر شده بود از 98 به بعد دیگه روش حساب باز نمی کردن ولی با این حال همیشه تا مراحل بالا میومد
در کل انگلیس فقط ادعا داره

farshidmm
19-05-2014, 20:33
دوستان چرا اواتارهاتون رو پیراهن بازیکنان گذاشتید؟:n13:
من شما رو باهم اشتباه میگیرم :دی همه هم سفیده پیراهن ها:n08:((بگذریم که اسم بازیکنها پشتشون هست...))
قضیش چیه؟:n13:

الان مثلا مسخره کردی؟

Hamid Hamid
19-05-2014, 20:35
سلام ...

نمیدونم اما عنوان تاپیک و سوالی که مطرح شده ( با احترام خیلی زیاد نسبت به دوستی که زحمت کشیدن ) یه کم واسه من نا ملموس و شاید تا حدی بی منطق باشه. من تو ذهنم اصلا ورزش رو با واژه ی تنفر قابل استفاده نمی دونم و فکر می کنم این 2 تا واژه Collocation همدیگه نباشن. یعنی به نظرم نمی شه این 2 تا رو در کنار هم استفاده کردش. اصلا بحث ورزش اینه که تنفر ها و تعصب ها و دشمنی ها کنار گذاشته بشه و مردم از ملت های مختلف ( یا از یک ملت با فرهنگ و علایق مختلف مثل رقابت های باشگاهی ) و رسوم و فرهنگ مختلف کنار همدیگه جمع بشن ( برای مدتی ) و حداقل برای اون مدت هیچ خصومت و مشکلی بین اون 2 یا چند گروه وجود نداشته باشه. حالا شاید باشند کسایی که ورزش رو با سیاست ادغام کنند و از مردم یک کشور بیزار باشند و به همین واسطه بگن مثلا ما از فلان تیم خوشمون نمی آد اما به نظرم این موراد تو ورزش تعریف شده نیستش. مثلا ( مثلا ) اگه کسی می گه از آلمان متنفره من فکر می کنم این مساله جنبه ی تاریخی _ سیاسی داره و مثلا بر می گرده به زمان آدولف هیتلر و جنایاتش ( به نظر شخصی من ، شاید آلمانی ها به ایشون افتخار می کنند ) و یا مثلا اگر کسی از انگلیس خوشش نمی آد باز به همین دلایل مشابهی که عرض کردم باشه ، ما همه ی این ها دلیل نمی شه این تنفر جای خودش رو توی ورزش پیدا بکنه ، و به نظر من تو ورزش این واژه باید به حالت علاقه نداشتن و عدم علاقه تغییر پیدا کنه و مثلا کسی بگه من به تیم ملی هلند علاقه ندارم.

البته دوستانی هم هستند که از تیم هایی متنفر نیستند اما به اون تیم ها علاقه ی خاصی ندارند ... مثلا خود من به تیم مالاگای اسپانیا علاقه ای ندارم ولی از این تیم متنفر نیستم. در مورد تیم های ملی هم مساله ای که باعث می شه من نسبت به یک تیم علاقه ای نداشته باشم تعصب های بی مورد طرفداران اون تیم هستش و خب مثلا من اگه دوستی طرفدار کاستاریکا باشه و بگه ما از همه بهتریم و بقیه اصلا در حد کاستاریکا نیستند این باعث می شه من به کاستاریکا دیگه علاقه ای نداشته باشم.

پ.ن : چقدر مثال زدم :n06:

Atghia
19-05-2014, 20:37
الان مثلا مسخره کردی؟

نه دوست عزیز واقعا برام سوال شد
من در همه بخش های انجمن ورزش گذر نداشتم گفتم شاید برنامه خاصی دراین رابطه وجود داشته باشه واسه همین پرسیدم:n06:

farshidmm
19-05-2014, 20:42
نه دوست عزیز واقعا برام سوال شد
من در همه بخش های انجمن ورزش گذر نداشتم گفتم شاید برنامه خاصی دراین رابطه وجود داشته باشه واسه همین پرسیدم:n06:

این طبق قرار طرفداران آلمان هست که قرار گذاشتن هر کدوم پیراهن یکی از بازیکنان آلمان رو بذارن به عنوان اواتار و یکدست باشن

بردیا
19-05-2014, 20:50

قهرمان نشدن بعد از بهره گیری از کمک داوری خیلی بهتر از ننگ قهرمانی با کمک تیم داوری هستش،جوری که همه برن سر قبر طرف و به روحش درود بفرستن که باعث شده تنها افتخار ملی سرزمین موعود فوتبال براشون رقم بخوره!!

+ali
19-05-2014, 20:51
انگلیس
دلایل:سیاسی...
چه ربطی داره
نه واقعا چه ارتباطی به فوتبال داره
مگه بازیکنای انگلیس مسئول سیاستهای این کشورن؟
اصلا مگه بازیکنای ایران نماینده سیاستهای این کشور هستن که اونا باشن

فوتبال چه ربطی به سیاست داره عزیز من
با احترام به نظرت ولی چیزی که من ازش متنفرم همین نگاه سیاسی به فوتباله

ghermezeteh
19-05-2014, 21:00
آلمان نژادپرست و مغرور

اینا که خصوصیات انگلیسیهاست

elshaarawy
19-05-2014, 21:01
خدایش نباید فوتبال رو قاطی سیاست کرد

sAeEd_kHaAn
19-05-2014, 21:19
طرفدارای آلمان هم از بقیه تیم ها بیشتره ... من نمیگم امار میگه :31:

+
طبیعی هست ...
هر کسی اگه تیم مورد علاقش بار ها از تیمی ببازه و افتخاراتشون کمتر از اون تیم باشه ، از اون تیم بدشون میاد ( حالا میخواد در زمینه ملی باشه میخواد در زمینه باشگاهی باشه ! ! ! ) .. که خوشبختانه این موارد برای تقریبا تمام تیم ها مقابل آلمان صادقه ... :n09:
کدوم آمار ؟ :n02:
تا اونجایی ک همه میدونن گربه سیاه آلمان تیم ماس :n20:در صورتی ک ب ایتالیا نخورین شاید جرو 4 تا بشین

این همه گفتن آلمان ما هیچی نگفتیم ولی هر کی اسم ایتالیا رو میاره شما سریع میای بهش متلک میندازی! :n15:
شما جیزی نگفتی ولی ماشالله بقیه دوستاتون خیلی چیزا میگن :n10:

ایتالیا و دیگر هیچ

نمیدونم چرا هیچ وقت نتونستم نه با تیم ملیش (حتی با وجود اسطوره هایی مثل توتی، پیرلو، دلپیرو، بوفون و مالدینی و حتی ویری و نستا و و و ) و نه حتی با تیمهای فوق العاده ای مثل یوونتوس و میلان ارتباط برقرار کنم
هیچ وقت علاقه ای به دیدن بازیهای تیم ملی ایتالیا یا تیم های باشگاهیش نداشتم و ندارم
باش :n02:

Alireza.M67
19-05-2014, 21:49
پ ن پ می خوای با این همه بازیکن بازم بگیم مدعی نیستیم و انگلیس مدعیه؟
همینکه تیم پرمدعای انگلیس کاپلو رو که همراه با آرژانتین و اسپانیا جزو شانس های اصلی قهرمانی حساب می کردن با تیم جوون و یکدس تمون 4 تایی کردیم خودش کلی موفقیته
آلمان حداقلش اینه که تو سه دوره اخیر جام جهانی دو مقام سومی و یک مقام دومی کسب کرده انگلیس چی بدست اورده!؟
اگرم به ادعا باشه که من از جام 98 که یادم میاد همیشه انگلیس رو جزو مدعی ها حساب میکردن ولی هیچ وقتم هیچی نمیشد! الان فقط دو دوره هست یورو 2012 و این دوره که واسه انگلیس شانسی قائل نیستن
و در مقابل آلمان که نسل طلاییش پیر شده بود از 98 به بعد دیگه روش حساب باز نمی کردن ولی با این حال همیشه تا مراحل بالا میومد
در کل انگلیس فقط ادعا داره

باز بردیا چهار تا حرف منطقی می زنه ارزشش رو داره آدم باهاش بحث کنه.
شما که فقط بدون توجه به موضوع بحث کری خوندی !

قهرمان نشدن بعد از بهره گیری از کمک داوری خیلی بهتر از ننگ قهرمانی با کمک تیم داوری هستش،جوری که همه برن سر قبر طرف و به روحش درود بفرستن که باعث شده تنها افتخار ملی سرزمین موعود فوتبال براشون رقم بخوره!!

اون توپ که تا اونجا که من اطلاع دارم هنوزم معلوم نشده گل بود یا نه !
ولی این آخری رو به جز داورای مسابقه همه دیدن گل شد ...

farshidmm
19-05-2014, 22:00
باز بردیا چهار تا حرف منطقی می زنه ارزشش رو داره آدم باهاش بحث کنه.
شما که فقط بدون توجه به موضوع بحث کری خوندی !

اون توپ که تا اونجا که من اطلاع دارم هنوزم معلوم نشده گل بود یا نه !
ولی این آخری رو به جز داورای مسابقه همه دیدن گل شد ...

اتفاقا منم با توجه به موضوع بحث حرف زدم
بحث ادعا بود که من گفتم ادعای انگلیس تو 2010 بیشتر از آلمان بود علاوه بر این آلمان در مرحله بعد آرژانتین رو هم 4 تایی کرد و نشون داد بردش مقابل انگلیس اتفاقی و با کمک داور نبوده
با هر کسی هم مثل خودش حرف میزنن

OSEN
19-05-2014, 22:22
واژه ی تنفر زیادی سنگین هست برای تیم هایی که من میخوام ازشون نام ببرم.

من دوست ندارم موفقیت این تیم ها رو ببینم : برزیل و ایتالیا.

چون اسم جفتشون خاطرات بدی رو از ۲۰۰۲ و ۲۰۰۶ برام زنده میکنه + تعداد قهرمانی های برزیل زیادی زیاد میشه:دی

Mr.Pooya
19-05-2014, 22:25
من از کره جنوبی خیلی بدم میاد دلیلش هم نمی دونم :n02:

shakerifar
19-05-2014, 22:34
این جا هم واسه خودش جالبه ها....

تیم بزرگ همیشه بدخواه زیاد داره مخصوصا اگه حریفت باشه تو بازی اول جام از همین الان شکست در بازی اولو بپزیر دوست من
این جمله اولتو خیلی قبول دارم ولی در کل از ایتالیا خوشم نمیاد به خاطر سبک بازیش... حالا نمی دونم این بدخواهی محسوب می شه یا نه

بحث ادعا بود که من گفتم ادعای انگلیس تو 2010 بیشتر از آلمان بود علاوه بر این آلمان در مرحله بعد آرژانتین رو هم 4 تایی کرد و نشون داد بردش مقابل انگلیس اتفاقی و با کمک داور نبوده

چون المان مرحله بعدش به ارژانتین 4 تا زد شما نتیجه گرفتی بردش مقابل انگلیس اتفاقی نبوده؟؟اینا چه ربطی به هم دارن؟؟؟؟

Layken
19-05-2014, 23:00
هر چقدر فکر کردم دیدم که هیچ تنفری از هیچ تیم و کشوری ندارم (برای همین نتونستم رای بدم)

فقط تیم های محبوبم پرتغال و ایتالیا با هر تیمی بازی کنن دوست دارم که تیم حریف مغلوب بشه.

lionf3
19-05-2014, 23:08
نامِ آلمان ​به زیبایی میدرخشد :دی

banii
19-05-2014, 23:11
عراق
فلسطین
لبنان
عربستان
سوریه

و سایر کشورهای عربی با دوز پایین تر

اما از تیم ملی فوتبال روسیه اصلا" بدم نمیاد ...

farshidmm
19-05-2014, 23:14
نفرت از آلمان همش حاصل سوء تفاهمه

lionf3
19-05-2014, 23:15
نفرت از آلمان همش حاصل سوء تفاهمه

:n13:
در چه مورد؟
(البته منکرش نمیشم جوِ ضد آلمانی سنگینی تو بعضی تایپک ها بوجود اومده)

sAeEd_kHaAn
20-05-2014, 10:15
تا نباشد چیزکی مدرم نگویند چیزها :n02:

وین رونی
20-05-2014, 11:07
یونان با اون اتوبوس پارک کردناش و بازی کسل کنندش

farshidmm
20-05-2014, 12:32
:n13:
در چه مورد؟
(البته منکرش نمیشم جوِ ضد آلمانی سنگینی تو بعضی تایپک ها بوجود اومده)

این جو سنگین همیشه بوده فقط مربوط به تاپیکای اینجا نیست.
در مورد اینکه چرا مخالفین آلمان انقدر زیادن و چند برابر تیمهای دیگست می خواستم چند نکته رو از دید خودم بیان کنم. در کل نفرت از آلمان سه دلیل داره یکی دلایل فوتبالی یکی دلایل فرهنگی یکی هم دلایل سیاسی که اکثرا به دلایل سیاسی و فرهنگی بدشون میاد و این ناراحت کنندست
ببین مثلا اونایی که از اسپانیا بدشون میاد فقط از سبک اسپانیا بدشون میاد و فکر نمی کنم کسی با کشور اسپانیا مشکلی داشته باشه ولی در مورد آلمان اینطور نیست
مثلا چند سال پیش اگر کسی از آلمان بدش میومد می پرسیدی چرا می گفت چون ماشینی و کسل کننده بازی می کنه ولی الان دیگه سالهاست همه کارشناسان اذعان دارن آلمان از فوتبال ماشینی فاصله گرفته و اتفاقا یکی از زیباترین بازی ها رو ارائه میده ولی بازم می بینیم همچنان منفورترین هست و این نشون میده اون فوتبال ماشینی هم بهانه بوده
همونطور که می دونید الان رسانه های مسلط در جهان رسانه های انگلیسی زبان امریکایی و انگلیسی هستند و انگلیسیها هم از اونجایی که با آلمانیها دشمنی دارن همواره در جهت تخریب مستقیم و غیرمستقیم آلمان و فوتبالش کوشیدند بنابراین درصد زیادی از نفرت بسیاری از افراد از آلمان برمیگرده به تبلیغات رسانه ای و البته نقش هالیوود رو هم نباید نادیده گرفت مثلا همه حداقل یک فیلم ضد نازی و ضدآلمانی برجسته مربوط به جنگ جهانی دوم دیدند که در اونها آلمانیها رو هیولا نشون میدند و با بزرگنمایی طوری تبلیغ می کنند که انگار آلمانیها فقط در جنگ جهانی دوم و حتی در کل تاریخ جنایت کردند و بقیه همه فرشته بودند و باعث شده خیلی ها از همون بچگی از آلمان متنفر باشن مثلا من با یه نفر صحبت می کردم میگفت که من تو بچگی یه فیلم دیدم سربازای آلمانی وارد یه خونه شدن همه اعضای خونه رو تیربارون کردن از اونجا بود که من از آلمان بدم اومد و همیشه دوست دارم آلمان ببازه و به غیر از من بقیه خانوادمون هم از آلمان بدمون میاد. در واقع فقط با یه فیلم که تو بچگیش دیده و روی احساساتش تاثیر گذاشته از آلمان متنفر شده و این نفرت رو هنوز حفظ کرده. افراد مثل این خیلی زیادن مشت نمونه خرواره. قطعا همچین فردی از جنایات ژاپنیها و امریکاییها و انگلیسیها و اسپانیاییها و روس ها و فرانسوی ها و ابعاد اون در طول تاریخ بی خبر هست.

و یا دلایل فرهنگی و نژادپرستانه مثلا میگن من از زبان آلمانی خوشم نمیاد من از قیافه های سرد و موهای زردشون خوشم نمیاد من از فرهنگشون بدم میاد یا تو همین فروم من یادمه یه بار یکی گفت من کلا از نژاد آلمانیها بدم میاد!! بنابراین از فوتبال آلمان بدم میاد!
که اینا همه دلایل واهی هست

و دلایل فوتبالی
ببنید در بین کشورای صاحب فوتبال 4 سبک کلی داریم
سبک لاتین
سبک آلمانی
سبک هلندی
سبک انگلیسی
بیشتر کشورها سبک لاتین دارن یعنی فوتبال تکنیکی و مبتنی بر خلاقی های فردی که شامل کل آمریکای جنوبی و مرکزی و برزیل و آرژانتین و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و پرتغال میشه که البته سبک لاتین هم زیرشاخه های مختلفی داره و همشون دقیقا یکجور نیستن ولی در کل بهشون میگ سبک لاتین و حضور فوتبالیست های امریکای جنوبی در لیگ های ایتالیا و اسپانیا هم به خاطر همین شباهت های فوتبالی و فرهنگی هست
حالا فوتبال آلمان که سبکش مختص خودش هست و یهفوتبال منظم و تاکتیکی هست در مقابل فوتبال لاتین قرار می گیره و طرفداران تیم های لاتین میشن ضد آلمان چون این سبک رو نمی پسندن. انگلیس و هلند هم چون از لحاظ تاریخی و هم فوتبالی دشمن و رقیب آلمان هستند بعضی طرفداراشون هم ناخوداگاه ضد آلمان میشن

و اما تبلیغات منفی و اتهامات نادرست فوتبالی و غیرفوتبالی هم تاثیر داره که خیلی هاش سرچشمش رسانه های انگلیسی هستن
مثلا این اتهامی که به آلمان میزنن که آلمان میره بازیکنای ملیت های دیگه رو میخره! میاره تو تیم ملیش که این کاملا بهتان هست ولی خیلی ها که در مورد زادگاه و سرگذشت بازیکنان آلمان اطلاع ندارن باور می کنن ولی نمی دونن که اینا اکثرا متولد آلمان و دورگه هستند یعنی یکی از والدین آلمانی اصیله و احتمالا زبان سرزمین پدری رو اصلا بلد هم نیستن صحبت کنن و کسی اونا رو از خارج نیاورده. الان اگر اوزیل داره واسه آلمان بازی می کنه اوزیل غیر از خودش پدرش هم متولد آلمان هست و از اونطرف 5 - 6 بازیکن تیم ملی ترکیه هم هستن که متولد آلمان هستن و سرزمین پدری رو انتخاب کردن ولی اوزیل و دیگران با میل خودشون برای آلمان بازی می کنن. خوب طبیعتا وقتی یک پنجم جمعیت آلمان خارجی تبار هست کم کم به تیم ملی هم راه پیدا می کنن نمیشه که اینا رو محروم کرد
حضور بازیکنان مهاجر تبار در دیگر تیم های ملی مثل فرانسه و هلند و بلژیک خیلی بیشتر از آلمان و سابقه طولانی تری داره مثل زیدان فرانسوی و رودگولیت سورینامی و دیگر بازیکنان هلند و فرانسه ولی اون موقع انقدر این تیم ها رو به خاطر این مساله نمی کوبیدن ولی تا در آلمان هم پای این بازیکنا بهش باز شد یدفعه تبلیغات منفی شروع شد
ببخشید طولانی شد
الان اینا به ذهنم رسید بدندیدم بیان کنم

تا نباشد چیزکی مدرم نگویند چیزها :n02:

در این مورد باید یه نفر که بیطرف هست باید اظهار نظر کنه نه شما که نفرتتو ابراز کردی :n02:

Gilopa
20-05-2014, 12:49
اصلا همیشه از این فرانسه بدم میومد .. بعد فرانسه از پرتغال به شدت بدم میاد

Gilopa
20-05-2014, 12:59
این جو سنگین همیشه بوده فقط مربوط به تاپیکای اینجا نیست.
در مورد اینکه چرا مخالفین آلمان انقدر زیادن و چند برابر تیمهای دیگست می خواستم چند نکته رو از دید خودم بیان کنم. در کل نفرت از آلمان سه دلیل داره یکی دلایل فوتبالی یکی دلایل فرهنگی یکی هم دلایل سیاسی که اکثرا به دلایل سیاسی و فرهنگی بدشون میاد و این ناراحت کنندست
ببین مثلا اونایی که از اسپانیا بدشون میاد فقط از سبک اسپانیا بدشون میاد و فکر نمی کنم کسی با کشور اسپانیا مشکلی داشته باشه ولی در مورد آلمان اینطور نیست
مثلا چند سال پیش اگر کسی از آلمان بدش میومد می پرسیدی چرا می گفت چون ماشینی و کسل کننده بازی می کنه ولی الان دیگه سالهاست همه کارشناسان اذعان دارن آلمان از فوتبال ماشینی فاصله گرفته و اتفاقا یکی از زیباترین بازی ها رو ارائه میده ولی بازم می بینیم همچنان منفورترین هست و این نشون میده اون فوتبال ماشینی هم بهانه بوده
همونطور که می دونید الان رسانه های مسلط در جهان رسانه های انگلیسی زبان امریکایی و انگلیسی هستند و انگلیسیها هم از اونجایی که با آلمانیها دشمنی دارن همواره در جهت تخریب مستقیم و غیرمستقیم آلمان و فوتبالش کوشیدند بنابراین درصد زیادی از نفرت بسیاری از افراد از آلمان برمیگرده به تبلیغات رسانه ای و البته نقش هالیوود رو هم نباید نادیده گرفت مثلا همه حداقل یک فیلم ضد نازی و ضدآلمانی برجسته مربوط به جنگ جهانی دوم دیدند که در اونها آلمانیها رو هیولا نشون میدند و با بزرگنمایی طوری تبلیغ می کنند که انگار آلمانیها فقط در جنگ جهانی دوم و حتی در کل تاریخ جنایت کردند و بقیه همه فرشته بودند و باعث شده خیلی ها از همون بچگی از آلمان متنفر باشن مثلا من با یه نفر صحبت می کردم میگفت که من تو بچگی یه فیلم دیدم سربازای آلمانی وارد یه خونه شدن همه اعضای خونه رو تیربارون کردن از اونجا بود که من از آلمان بدم اومد و همیشه دوست دارم آلمان ببازه و به غیر از من بقیه خانوادمون هم از آلمان بدمون میاد. در واقع فقط با یه فیلم که تو بچگیش دیده و روی احساساتش تاثیر گذاشته از آلمان متنفر شده و این نفرت رو هنوز حفظ کرده. افراد مثل این خیلی زیادن مشت نمونه خرواره. قطعا همچین فردی از جنایات ژاپنیها و امریکاییها و انگلیسیها و اسپانیاییها و روس ها و فرانسوی ها و ابعاد اون در طول تاریخ بی خبر هست.

و یا دلایل فرهنگی و نژادپرستانه مثلا میگن من از زبان آلمانی خوشم نمیاد من از قیافه های سرد و موهای زردشون خوشم نمیاد من از فرهنگشون بدم میاد یا تو همین فروم من یادمه یه بار یکی گفت من کلا از نژاد آلمانیها بدم میاد!! بنابراین از فوتبال آلمان بدم میاد!
که اینا همه دلایل واهی هست

و دلایل فوتبالی
ببنید در بین کشورای صاحب فوتبال 4 سبک کلی داریم
سبک لاتین
سبک آلمانی
سبک هلندی
سبک انگلیسی
بیشتر کشورها سبک لاتین دارن یعنی فوتبال تکنیکی و مبتنی بر خلاقی های فردی که شامل کل آمریکای جنوبی و مرکزی و برزیل و آرژانتین و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و پرتغال میشه که البته سبک لاتین هم زیرشاخه های مختلفی داره و همشون دقیقا یکجور نیستن ولی در کل بهشون میگ سبک لاتین و حضور فوتبالیست های امریکای جنوبی در لیگ های ایتالیا و اسپانیا هم به خاطر همین شباهت های فوتبالی و فرهنگی هست
حالا فوتبال آلمان که سبکش مختص خودش هست و یهفوتبال منظم و تاکتیکی هست در مقابل فوتبال لاتین قرار می گیره و طرفداران تیم های لاتین میشن ضد آلمان چون این سبک رو نمی پسندن. انگلیس و هلند هم چون از لحاظ تاریخی و هم فوتبالی دشمن و رقیب آلمان هستند بعضی طرفداراشون هم ناخوداگاه ضد آلمان میشن

و اما تبلیغات منفی و اتهامات نادرست فوتبالی و غیرفوتبالی هم تاثیر داره که خیلی هاش سرچشمش رسانه های انگلیسی هستن
مثلا این اتهامی که به آلمان میزنن که آلمان میره بازیکنای ملیت های دیگه رو میخره! میاره تو تیم ملیش که این کاملا بهتان هست ولی خیلی ها که در مورد زادگاه و سرگذشت بازیکنان آلمان اطلاع ندارن باور می کنن ولی نمی دونن که اینا اکثرا متولد آلمان و دورگه هستند یعنی یکی از والدین آلمانی اصیله و احتمالا زبان سرزمین پدری رو اصلا بلد هم نیستن صحبت کنن و کسی اونا رو از خارج نیاورده. الان اگر اوزیل داره واسه آلمان بازی می کنه اوزیل غیر از خودش پدرش هم متولد آلمان هست و از اونطرف 5 - 6 بازیکن تیم ملی ترکیه هم هستن که متولد آلمان هستن و سرزمین پدری رو انتخاب کردن ولی اوزیل و دیگران با میل خودشون برای آلمان بازی می کنن. خوب طبیعتا وقتی یک پنجم جمعیت آلمان خارجی تبار هست کم کم به تیم ملی هم راه پیدا می کنن نمیشه که اینا رو محروم کرد
حضور بازیکنان مهاجر تبار در دیگر تیم های ملی مثل فرانسه و هلند و بلژیک خیلی بیشتر از آلمان و سابقه طولانی تری داره مثل زیدان فرانسوی و رودگولیت سورینامی و دیگر بازیکنان هلند و فرانسه ولی اون موقع انقدر این تیم ها رو به خاطر این مساله نمی کوبیدن ولی تا در آلمان هم پای این بازیکنا بهش باز شد یدفعه تبلیغات منفی شروع شد
ببخشید طولانی شد
الان اینا به ذهنم رسید بدندیدم بیان کنم

در این مورد باید یه نفر که بیطرف هست باید اظهار نظر کنه نه شما که نفرتتو ابراز کردی :n02:

در کل م بچگیم کاملا یادمه کسی اصلا اطلاعاتی در مورد جنگ جهانی و سیاست نازیها نداشت تا بخواد به این دلیل ضد آلمان باشه ...
اونایی که فوتبال زیبا دوست داشتند به دلیل بازی بیروح آلمان این تیم رو نمیپسندیدند و برعکس خیلیها عاشق نظم و انضباط این تیم بودند ...من کامل یادمه آلمان با هر تیمی میفتاد تیم حریف همش در حال حمله بود آلمان با ضد حمله و باهوش سرآخر بازی رو میبرد اعصاب همه رو خورد میکرد :n09:
الان هم احساس من میگه بیشتر ازینکه به سابقه سیاسی و فرهنگی این کشور ارتباط داشته باشه ارثیه .. چون بابا مامان این تیم رو دوست نداره منم دوسش ندارم ! چون تو بچگی بابا همش طرفدار فلان تیم بوده از آلمان بدش میومده منم یاد گرفتم ازین تیم خوشم نیاد ..

کلا نظرم اینه که حرفهای شما در مورد آلمان صحیحه اما نفرت و نپسندیدن این تیم رو بیشتر ارثی میدونم .

farshidmm
20-05-2014, 18:31
@Gilopa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شاید در مورد بعضیا ارثی باشه ولی به نظر من ارثی بودن بیشتر در علاقه به تیم های داخلی مثل پرسپولیس و استقلال مصداق داره
چون در ایران همه مردم طرفدار یکی از این دو تیم هستن و کمتر کسی رو در ایران پیدا می کنید که طرفدار یکی از این دو تیم نباشه و به نظر من اگر نگیم اکثریت درصد زیادی از افرادی که پرسپولیسی و استقلای میشن ارثی هست یعنی از برادر بزرگتر یا پدر یاد می گیرن که آبی یا قرمز باشن و معمولا خانواده هایی که یه نفر توش پرسپولیسی باشه بقیه هم پرسپولیسین و برعکس
ولی در تیم های خارجی من این علاقه رو بیشتر اکتسابی می دونم تا ارثی چون هم اون علاقه همگانی که به تیم های ایرانی هست وجود نداره و تعداد تیم های خارجی هم زیادن و تنوع انتخاب وجود داره

vahidgame
20-05-2014, 20:16
من فقط به آلمان رای دادم و از انتخابم راضیم :دی
البته تنفر به اون معنا که توی سوال تاپیک هست که نه و بهتره بگم از اون خوشم نمیاد
اینو هم بگم که همیشه در زمان های مختلف از یه سری بازیکنای اون خوشم میومده مثلا یه زمانی بازیکنی مثل بالاک ، الانم بازیکنایی مثل هوملز ، رویس و شورله رو خوشم میاد ولی البته فقط در قالب باشگاهی
ولی در کل فکر می کنم توی فوتبال یه سری تیم ها کاملا ضد هم دیگن و وقتی طرفدار یه دونه از اونا باشی مطمئنا از اون یکی خوشت نمیاد و انگلیس و آلمان هم فکر می کنم دیگه در مورد اونا این کاملا صدق می کنه و هیچ کجای دنیا هم هیچ جوره انگلیسی ها و آلمانی ها با هم دیگه جور درنمیان :دی
اینم یه جورایی طبیعیه ولی اینکه که کلا از یه تیم با تمام وجود تنفر داشته باشی به نظرم زیاد جالب نیست و با ذات ورزش مغایره...

در مورد تیمای دیگه هم تیم خاصی به نظر نمیاد که اصلا خوشم نیاد
تیم هایی که طرفدارشون نیستم اکثرا یه سری بازیکن داشتن که از اونا خیلی خوشم میومده
کلا با تنفر و اینا زیاد میونه خوبی ندارم :دی

Khazuk
20-05-2014, 21:32
من از آلمان و برزیل خوشم نمیاد (نفرت ندارم) و به آلمان رای دادم
آلمان بخاطر بازی سرد و بیروحش مثل آدم آهنی میمونن
برزیل خیلی لوس و مغرور هستن فکر میکنن دیگه هیچکس فوتبال بلد نیست

Masoud King
20-05-2014, 21:35
اونایی که فوتبال زیبا دوست داشتند به دلیل بازی بیروح آلمان این تیم رو نمیپسندیدند و برعکس خیلیها عاشق نظم و انضباط این تیم بودند ...من کامل یادمه آلمان با هر تیمی میفتاد تیم حریف همش در حال حمله بود آلمان با ضد حمله و باهوش سرآخر بازی رو میبرد اعصاب همه رو خورد میکرد :n09:
شما یه سرچ در یوتیوب کنین و بازی های آلمان دهه 80 و 90 رو ببینید. خلاصه بازی زیاد هست. ببینید واقعا بازی ای هست که آلمان فقط دفاع کنه و حریف حمله کنه. بازی های جام های جهانی. حتی 2002 که تیم ضعیفی داشت تو فینال برزیل رو زمین گیر کرده بود و دوبار توپ رو زد به دیرک دروازه.

این فوتبال بی روح و ناپسند تو دهه 80 و 90 دیده نمیشه توش در همون زمان آلمان ستاره هایی مثه ماتئوس، هسلر، لیتبارسکی و بازیکنهای تکنیکی زیادی داشت یعنی بازیکنش رو داشت که قوی بازی کنه. تیم دهه 70 که دیگه بماند.

نسل آلمان بعد از 96 دیگه رو به افول گذاشت تا جائیکه تو یورو 2000 اون افتضاح به بار اومد و کم کم باید این تیم عوض می شد. اون فاصله سال 1998 تا 2006 آلمان 11 بازیکن درست و حسابی نداشت ولی الان دوباره بازیکن های خیلی عالی در اختیار داره پس طبیعتا سبک بازی عوض شده.

farshidmm
20-05-2014, 23:24
شما یه سرچ در یوتیوب کنین و بازی های آلمان دهه 80 و 90 رو ببینید. خلاصه بازی زیاد هست. ببینید واقعا بازی ای هست که آلمان فقط دفاع کنه و حریف حمله کنه. بازی های جام های جهانی. حتی 2002 که تیم ضعیفی داشت تو فینال برزیل رو زمین گیر کرده بود و دوبار توپ رو زد به دیرک دروازه.

این فوتبال بی روح و ناپسند تو دهه 80 و 90 دیده نمیشه توش در همون زمان آلمان ستاره هایی مثه ماتئوس، هسلر، لیتبارسکی و بازیکنهای تکنیکی زیادی داشت یعنی بازیکنش رو داشت که قوی بازی کنه. تیم دهه 70 که دیگه بماند.

نسل آلمان بعد از 96 دیگه رو به افول گذاشت تا جائیکه تو یورو 2000 اون افتضاح به بار اومد و کم کم باید این تیم عوض می شد. اون فاصله سال 1998 تا 2006 آلمان 11 بازیکن درست و حسابی نداشت ولی الان دوباره بازیکن های خیلی عالی در اختیار داره پس طبیعتا سبک بازی عوض شده.

دقیقا
آلمان فقط از 98 تا 2006 خالی از ستاره شده بود و بد هم بازی می کرد ولی قبل و بعدش همیشه پر بود از بازیکنان بزرگ

yuseph
20-05-2014, 23:33
دقیقا
آلمان فقط از 98 تا 2006 خالی از ستاره شده بود و بد هم بازی می کرد ولی قبل و بعدش همیشه پر بود از بازیکنان بزرگ

یادمه قبل از جام جهانی 2002 کره-ژاپن تمام کارشناسان آلمانی و غیر آلمانی برای آلمان صعود از گروه رو نرمال و حضور در جمع 8تیم پایانی رو هدف نهایی متصور شده بودن.
اونها فقط با یه ستاره ونیم به جام پاگذاشتن(کان-بالاک)اما در جامی که تیم های بزرگ با حقارت یکی یکی حذف شدن(مراجعه به نتایج اون جام) آلمان پا به فینال گذاشت.فینالی که اگه مصدومیت کان نبود شاید نتیجه دیگه براش رقم میخورد.
بهترین بازیکن جام هم کان شد. یه دروازبان بهترین بازیکن جام جهانی شد.
بی ستاره بودن رو درست میگی اما بد بازی کردن رو نمیشه کلی گفت.

بردیا
21-05-2014, 00:15
یاد 2002 بخیر
چه توپایی رو گرفت کان
هنوز که هنوزه یه سری هایلایت از 2002 دارم میشینم نگاه میکنم.
با اندکی فاکتور گرفتن از بالاک میشه گفت که یه تنه تیم رو تا فینال برد،عکس العملاش تو سه تا بازی پیاپی جلوی پاراگوئه،آمریکا و کره فوق العاده بودش.تو گروهی هم جلوی کامرون بود که خیلی عالی بود
اون توپی که با کف دست از کره جنوبی گرفت تو نیمه نهایی،2تا تک به تکی که از امریکا گرفت و داد بازیکناشو دراورد
ای تف به اون مصدومیت:n28:

Ramin khuzestan
21-05-2014, 00:33
آلمان نژادپرست و مغرور
آخ گفتییییی:n02:
جالبه طرفداران آلمان به صورت متفق القول از دوست داشتنی ترین تیم های جهان مثل هلند ، ایتالیا و تیم های آمریکای جنوبی بدشون میاد:n02:
یعنی نه تنها از فوتبال آلمان بدم میاد بلکه به قول آقوی همساده نفرت خاصی از آلمان و آلمانی در وجود من ریشه دوانده:n02:
حالا نقطه مقابل من بابامه! یعنی عاشق آلمان و فوتبال آلمانه حتی تو جوونیاش چندباری سر بازی های آلمان برزیل دعوا کرده چون اکثر همشهریا و دوست و آشنا طرفدار برزیل هستن(آبادانی هستیم) باز جای شکرش باقیه فینال 2002 بابام ایران نبود. خلاصه بابا آلمانیه تیره در حد مغسیدیس بنز
بازی های آلمان رو هم فقط از ZDF میبینه ما هم 90 دقیقه باید زبون اینارو گوش کنیم

farshidmm
21-05-2014, 00:49
جالبه طرفداران آلمان به صورت متفق القول از دوست داشتنی ترین تیم های جهان مثل هلند ، ایتالیا و تیم های آمریکای جنوبی بدشون میاد:n02:
یعنی نه تنها از فوتبال آلمان بدم میاد بلکه به قول آقوی همساده نفرت خاصی از آلمان و آلمانی در وجود من ریشه دوانده:n02:
حالا نقطه مقابل من بابامه! یعنی عاشق آلمان و فوتبال آلمانه حتی تو جوونیاش چندباری سر بازی های آلمان برزیل دعوا کرده چون اکثر همشهریا و دوست و آشنا طرفدار برزیل هستن(آبادانی هستیم) باز جای شکرش باقیه فینال 2002 بابام ایران نبود. خلاصه بابا آلمانیه تیره در حد مغسیدیس بنز

خدا پدرتو حفظ کنه :n01:

romantic
21-05-2014, 01:46
یکی از مهمترین دلایلی که مشکل با فوتبال آلمان اینقدر قدیمیه (مخصوصا در ایران) اینه:
جذاب ترین چیز فوتبال ستاره های اون هستن. اما ستاره ها هم در میزان محبوبیت با هم متفاوتن. بهترین ستاره لزوما محبوب ترین نیست. برای اینکه ستاره مردم و ستاره رسانه ها بشی خیلی چیزها تعیین کننده است.
فوتبال آلمان هیچوقت بزرگترین ستاره هاش، بازیکن های فانتزی ای نبودن. هیچ وقت ستاره های آلمانی ستاره رسانه ها نبودن. در فوتبال آلمان هیچوقت امثال مسی، مارادونا، پله، رونالدو ها (درست ترش رونالدویَین :n02:) رودگولیت، فان باستن، روسی، کرویف و ... نبوده. البته نه اینکه آلمان بازیکن هایی با این کیفیت نداشته، بلکه اگر داشته هیچوقت تک ستاره تیم نبودن. در زمان بازیگری قیصر، کل تیم آلمان مجموعه ای از بازیکن های با استاندارد بالا بود. در آلمان 86 و 90 هم همینطور بود. وقتی کلینزمن جادو میکرد، کسان دیگه ای مثل فولر، برمن، ماتئوس، لیت بارسکی و ... هم بودن. درکل یک چیزی مثل حالت همین الان تیم آلمان؛ یک مجموعه یک دست با استاندارد بالا.
اما تیم های دیگه به دلایل مختلف ستاره رسانه ای داشتن. پله و مارادونا که نوابغ امریکای جنوبی بودن و حتی تو همون کشورها هم تقریبا تکرارنشدنی هستن. روسی و کرویف به ترتیب در ایتالیا و هلند هرکدوم در زمان خودشون تک ستاره تیم و تنها امید طرفدارها بودن.
حالا زمانهایی می رسید که این ستاره های رسانه ها و قهرمانان مردم، به همراه تیمشون قرار میگرفتن جلوی مثلا آلمانِ قیصر. آلمان تبدیل میشد به نماد زور و قدرت که تلاش میکنه قهرمان طرفدارها و رسانه ها رو شکست بده. به این ترتیب اگر آلمان میباخت همه با پوزخند به غرور شکسته این نماد قدرت نگاه میکردن و لذت میبردن. اگر هم میبرد، شکست ابر قهرمانی مثل آرژانتینِ مارادونا، هلندِ کرویف، هلندِ رودگولیت و فان باستن و رایکارد و ... باید با زشتی همراه میشد. حتما نامردی ای در کار بوده که آلمان برده! حتما اصول فوتبالی ای (مثلا بازی زیبا) زیرپا گذاشته شده! و ...

شاید این چیزا که گفتم بی ربط بنظر بیاد اما باور کنید قدیمی ترها خیلی چیزها رو با فوتبال قاطی میکردن. مردم با همون فرهنگی که سینما میرفتن و فقط عاشق دیدن ابرقهرمان و پهلوون بودن، با همون حالت هم میشستن پای فوتبال.
عموی خودم یک خاطره جالب تو همین زمینه برام تعریف کرد. در فینال سال 1974 بین آلمان و هلند، عموم با 5نفر از دوستاش بصورت جداگانه شرطبندی کرد(بازنده شام میداد). با اینکه خود عموم طرفدار آلمان نبود (طرفدار انگلیسه) اما میگفت مطمئن بوده که آلمان با تیم قدرتمندی که داشت و امتیاز میزبانی برنده میشد(احتمالی که دوستاش به خودشون اجازه فکر کردن بهش رو نمیدادن). در نهایت هم اینطور شد و عموم هر 5 شرط رو برد. اما جالب اینجای خاطره است که عموم میگفت دوستاش متفق القول شرط بستن اون روی آلمان رو کاری غیراخلاقی میدونستن. از نظر اونا حتی اگر آلمان قوی تر بود و شانس بیشتری داشت، نباید از احتمال برنده شدنش حرفی به میون میومد چون در اون سال، قهرمان فوتبال دوست ها هلندِ کرویف بود نه آلمان میزبانی که قیصر، گرد مولر، برایتنر، هوینس و ... رو داشت.

پ.ن: اسپانیا اگر امسال هم قهرمان جهان بشه، این جایگاه منفور و محبوبِ همزمان رو از آلمان میگیره.​

ghermezeteh
21-05-2014, 11:22

تا وقتی انگلیس هست چطور می تونه کسی از تیم دیگری متنفر باشه؟
اونم یه خوزستانی و آبادانی که یک عمر نفت زیر پاش رو انگلیسیها غارت کردن
انقدر ظاهر بین نباشید.

hirsababak
21-05-2014, 11:43
به شدت از اسپانیا متنفرم

مخصوصا بعد از شکست هلند تو فینال

pedramh
21-05-2014, 12:14
انقدر ظاهر بین نباشید.

من نمیدونم فوتبال اصلا چه ربطی به این حرفا داره ؟ :n13:

mohammad varaste
21-05-2014, 12:41
از بچگی از ایتالیا متنفر بودم:n21:
فرانسه و اسپانیا رو هم خوشم نمیاد ازشون
آلمان و انگلیس رو هم دوست دارم

mohammad varaste
21-05-2014, 12:43
انقدر ظاهر بین نباشید.
منم تو آبادان زندگی میکنم
چه ربطی داره فوتبال به مسائل تاریخی 200 سال پیش ؟

ghermezeteh
21-05-2014, 15:21
من نمیدونم فوتبال اصلا چه ربطی به این حرفا داره ؟ :n13:

منم تو آبادان زندگی میکنم

چه ربطی داره فوتبال به مسائل تاریخی 200 سال پیش ؟

خودتونم خوب می دونید که سیاست در فوتبال بی تاثیر نیست
هم در خود فوتبال و هم در علایق فوتبالی
شاید برای شما تاثیر نداشته باشه ولی برای اکثریت داره

urumchi
21-05-2014, 16:18
از وقتی یادم میاد طرفدار آرژانتین هستم و متنفر از آلمان :n02:

حالا طی چندسال اخیر هم یونان ، سوئیس ، فرانسه و مخصوصا مخصوصا کره جنوبی:n21: اضافه شدن

:n16:

Spaniuly
21-05-2014, 16:22
من به بوسنی نیجریه و استرالیا و روسیه رای دادم البته اینم بگم آلمان رو یادم رفت تیک بزنم :n02: لامصب شانس آورد :n09:

به بوسنی رای دادم چون خیلی شانس آورد اومد جام جهانی و حق خیلیا رو توی اروپا گرفت گروهی که ازش صعود کرد مضحک ترین و اعصاب خوردکن ترین گروه مقدماتی بود قدرتمنترین رقبش یونان بود! ای داد... یکی باس یونان رو بذاره یه جای دلش! این بوسنی با این یونان اومدن توی جام خدائیش اگه توی گروه های دیگه قرار می گرفتن این دو تا تیم له میشدن و جای تیم های بزرگی مثه سوئد و ترکیه و رومانی و لهستان و ... رو نمی گرفتن الان که دارم فکرشو می کنم یونان رو هم باس تیک می زدم

نیجریه هم خیلی زمخته! اصلا حال نمیدن یاد نیکر منکر میافتم:n02: خدا به داد بچه ها برسه اول کاری با اینا باس سلام علیک کنن... البته اینکه فقط به نیجریه رای دادم اینه که نمی دونم چرا هیچ وقت با این تیم سبز پوش آفریقایی نتونستم ارتباط برقرار کنم و همیشه دلم می خواست ببازن نمی دونم شاید اون شکستی که 3 بر 2 اسپانیا رو بردن داغ گذاشته روی دلم هیچ وقت فراموش نمی کنم اون شکست رو و باعث شد برد 6 بر صفری که برابر بلغارستان بدست بیاریم نتونیم به دور بعد صعود کنیم.

استرالیا هم که خیلی مغرور هست از 1997 مغرور بوده و تا الانم هست انگار که مثلا تیم اروپایی چیزی هست... استرالیایی دیگه چی هستی مگه!

روسیه هم که برام قوز بالا قوزه حال نمی کنم هیچ جوره باش

آلمان هم که از قلم انداختم دلیل اینکه ازش خوشم نمیاد اینه که زیاد دم پر اسپانیا می پلکه:n02: یه چیزیش میشه آخر:n10:

موفق باشید رفقا

[Mohsen]
21-05-2014, 16:34
از آلمانی های نژاد پرست و مغرور (هم باشگاه ها و هم تیم ملی) :2: :27:

بردیا
21-05-2014, 17:45
;8230131']از آلمانی های نژاد پرست و مغرور (هم باشگاه ها و هم تیم ملی) :2: :27:

کسی باید از نژاد پرستی متنفر باشه که خودش پرچم یه رژیم نژاد پرست قاتل رو به عنوان نماد خودش انتخاب نکنه:n21:

بعدشم کی این جفنگیات رو توی دهن شماها گذاشته؟
آلمانیا جزو بازترین ملت اروپا هستن،حداقل بر خلاف خیلی کشورا جلوی آزادی های مذهبی رو نگرفتن یا به خاطر تفاوت نژادی موز به سمت بازیکنا پرتاب نمیکنن و یا مهاجرها توشون به عنوان یه بخش جامعه پذیرفته میشن.

yuseph
21-05-2014, 17:46
;8230131']از آلمانی های نژاد پرست و مغرور (هم باشگاه ها و هم تیم ملی) :2: :27:
آواتارت کشته من رو:دی

*M!L4D*
21-05-2014, 17:58
آلمان
مگه میشه طرفدار انگلیس باشی و بعد از بازی سال 2010 و اشتباه کمک داور و اون باخت مسخره از آلمان متنفر نشی !!؟؟ البته قبلش هم بودم ولی اون تشدیدش کرد : دی
اسپانیا
سبک تکراری و رو نرو :n21:

farshidmm
21-05-2014, 18:01
کسی باید از نژاد پرستی متنفر باشه که خودش پرچم یه رژیم نژاد پرست قاتل رو به عنوان نماد خودش انتخاب نکنه:n21:

آلمانیا جزو بازترین ملت اروپا هستن،حداقل بر خلاف خیلی کشورا جلوی آزادی های مذهبی رو نگرفتن یا به خاطر تفاوت نژادی موز به سمت بازیکنا پرتاب نمیکنن و یا مهاجرها توشون به عنوان یه بخش جامعه پذیرفته میشن.

کلا این کلمه نژادپرست خیلی کلیشه ای شده
الان میزان نژادپرستی تو آلمان از میانگین اتحادیه اروپا پایین تره

نادر1368
21-05-2014, 19:59
ارژانتين و انگليس! حالم ازشون بهم ميخوره البته ربطي هم به سياست و سار چرنديات نداره! فوتبال يا ورزش رو حداقل با ارتباط دادنش به سياست خراب نكنيد!
از هرچي استفاده ابزاري شده اشكال البته از ما نيست! ضمنا از كره جنوبي هم بدم مياد در عين اين كه از ژاپن خوشم مياد و البته امريكا هم ازش خوشم مياد:n18:

smspersia
21-05-2014, 20:52
انگلیس
حالم از انگلیس بهم میخورد - دلیلم ندارم ؟؟؟

[Mohsen]
21-05-2014, 21:56

توقع داشتم یکی بیاد همچین اظهار فضلی بکنه!

اولا اینکه سطح سواد و مطالعه شما پایین هست و حکومت هیتلر رو یک حکومت قاتل و نژاد پرست میدونید تقصیر بنده نیست. به قول خودتون کی این جفنگیات رو توی ذهن شماها گذاشته؟!

ثانیا من به طور مطلق طرفدار این گروه نیستم. قطعا هر چیزی نقاط سیاه و سفیدی داره ولی اگر هم به فرض محال نژادپرست بودن من باز هم مخالفش هستم و به خاطر مسائل قومیتی یا نژادی نیست که از این مکتب خوشم میاد.

ثالثا مگه شما میای میگی من طرفدار آلمانم و چنین آواتاری گذاشتی بنده اومدم انتقادی کردم که شما خودت رو انداختی وسط؟! اون نظر شماست و محترمه و این هم نظر منه. نه من حق دارم به نظر شما ایرادی بگیرم و نه کسی این حق رو به شما داده.

پ.ن: چون در اینجا ریپلای کردید بنده هم حق خودم میدونستم که اینجا پاسخ بدم، اگر صحبت تکمیلی ای دارید بهتره پ.خ کنید.

آواتارت کشته من رو:دی

قابلی نداره! :n10:

G.O.Batistuta
21-05-2014, 22:00
از ایتالیا و لیگش چندشم میشه:n24:

farshidmm
22-05-2014, 00:14
;8230474']توقع داشتم یکی بیاد همچین اظهار فضلی بکنه!

اولا اینکه سطح سواد و مطالعه شما پایین هست و حکومت هیتلر رو یک حکومت قاتل و نژاد پرست میدونید تقصیر بنده نیست. به قول خودتون کی این جفنگیات رو توی ذهن شماها گذاشته؟!

ثانیا من به طور مطلق طرفدار این گروه نیستم. قطعا هر چیزی نقاط سیاه و سفیدی داره ولی اگر هم به فرض محال نژادپرست بودن من باز هم مخالفش هستم و به خاطر مسائل قومیتی یا نژادی نیست که از این مکتب خوشم میاد.

ثالثا مگه شما میای میگی من طرفدار آلمانم و چنین آواتاری گذاشتی بنده اومدم انتقادی کردم که شما خودت رو انداختی وسط؟! اون نظر شماست و محترمه و این هم نظر منه. نه من حق دارم به نظر شما ایرادی بگیرم و نه کسی این حق رو به شما داده.

پ.ن: چون در اینجا ریپلای کردید بنده هم حق خودم میدونستم که اینجا پاسخ بدم، اگر صحبت تکمیلی ای دارید بهتره پ.خ کنید.

نازی ضد آلمانی تا حالا ندیده بودیم که تو این فروم دیدیم بحمدالله!:n02:یعنی شما معتقدی هیتلر و حکومتش نژادپرست نبود ولی الان آلمانیها نژادپرستن؟

بردیا
22-05-2014, 10:12
;8230474']توقع داشتم یکی بیاد همچین اظهار فضلی بکنه!

وای معلوم شد سطح سواد شما خیلی بالاست که بر طبق اظهار نظر شما حکومت هیتلر یه حکومت کاملا عادل و در واقع آرمانشهر بوده.
حکومتی که باعث مرگ میلیون ها انسان توی جنگ جهانی دوم شد،کلی یهودی رو برای به وجود آوردن نژاد برتر کشت((مگه اینکه شما جزو طرفدارای اون مردی که رفته هست باشید و فک کنید کشتار یهودیا یه چیز خیالی بوده)) با حکومت پلیسی خودش حتی به مخالفای داخلی خودش هم رحم نمیکرد
تنها نقطه سفید هیتلر پیشرفت علمی در کنار بازسازی اقتصادی بوده که توی آلمان بعد جنگ اول انجام دادن وگرنه کارنامه رایش سوم پر از نقاط سیاه هستش،وقتی طرفداری از نظامی میکنید که افرادی مثل هیملر یا گوبلز یا منگل جزو دست اندرکاراش بودن و میگید نقاط سفید هم داشتن دیگه خدا بهمون رحم بکنه

شما هم حق اینو دارید که بیاید از آواتار من یا اظهارات من انتقاد بکنید،کسی کسیو محدود نکرده تا کار به توهین نکشیده،تشخیصشم با مدیرا هست که چیا میشه اینجا جواب داده بشه و چیا نه

این banii هم که هر چی پست ضد آلمان اینجا زده میشه میاد لایک می کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون تکلیفش با خودش مشخص نیست:دی
تو تاپیک طرفداری، آلمان رو هم تیک زده آخه:دی
البته اگه نیاد بگه که اشتباهی زدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[Mohsen]
22-05-2014, 13:48
نازی ضد آلمانی تا حالا ندیده بودیم که تو این فروم دیدیم بحمدالله!:n02:یعنی شما معتقدی هیتلر و حکومتش نژادپرست نبود ولی الان آلمانیها نژادپرستن؟
این banii هم که هر چی پست ضد آلمان اینجا زده میشه میاد لایک می کنه :n09:

:n02:

آلمان فعلی بزرگترین دشمن اون دورانه و بیشترین بد و بیراه رو بهشون میگن. ببینید من نمیگم آلمانی ها به طور عام نژاد پرست هستند، چرا از منطق مغالطه در بحث هاتون استفاده میکنید؟! من میگم فوتبال آلمان نژادپرستانه عمل میکنه حالا از مطبوعاتش بگیرید تا بعضا باشگاه هاش.

وای معلوم شد سطح سواد شما خیلی بالاست که بر طبق اظهار نظر شما حکومت هیتلر یه حکومت کاملا عادل و در واقع آرمانشهر بوده.
حکومتی که باعث مرگ میلیون ها انسان توی جنگ جهانی دوم شد،کلی یهودی رو برای به وجود آوردن نژاد برتر کشت((مگه اینکه شما جزو طرفدارای اون مردی که رفته هست باشید و فک کنید کشتار یهودیا یه چیز خیالی بوده)) با حکومت پلیسی خودش حتی به مخالفای داخلی خودش هم رحم نمیکرد
تنها نقطه سفید هیتلر پیشرفت علمی در کنار بازسازی اقتصادی بوده که توی آلمان بعد جنگ اول انجام دادن وگرنه کارنامه رایش سوم پر از نقاط سیاه هستش،وقتی طرفداری از نظامی میکنید که افرادی مثل هیملر یا گوبلز یا منگل جزو دست اندرکاراش بودن و میگید نقاط سفید هم داشتن دیگه خدا بهمون رحم بکنه

شما هم حق اینو دارید که بیاید از آواتار من یا اظهارات من انتقاد بکنید،کسی کسیو محدود نکرده تا کار به توهین نکشیده،تشخیصشم با مدیرا هست که چیا میشه اینجا جواب داده بشه و چیا نه
اون تکلیفش با خودش مشخص نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو تاپیک طرفداری، آلمان رو هم تیک زده آخه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگه نیاد بگه که اشتباهی زدم:n09:

خلط مبحث نفرمایید، من نگفتم آرمانشهره یا کاملا عادل بوده! هر نظامی سیاسی ای تاکید میکنم هر نظامی، دارای نقاط ضعفی هست و هیچ چیزی آرمانشهر و کاملا عادل نیست ولی همون افرادی که از هیلتر انتقاد میکنند نتونستن معجزه اقتصادی و نظامی رو که اون در چنان مدت کوتاهی کرد انجام بدن.

شما میگید حکومتی که کلی یهودی رو کشته! فقط من از شما یک سوال میکنم؛ اگر اینطوره چرا از ارتش خودش شروع نکرد؟! چرا 150 هزار یهودی در ارتش هیتلر خدمت میکردند؟ اگر هیتلر نژاد پرست بود چطور 2 نفر فیلد مارشال، 17 ژنرال، 8 ژنرال سرگرد و 5 ژنرال سرهنگ توی ارتش بودند که یهودی بودند؟! چطور 20 سرباز یهودی در طول جنگ در ارتش رایش به بالاترین افتخارات نظامی نائل شدند و درجه صلیب شوالیه رو کسب میکنند؟ چطور امیل موریس دوست و راننده شخصی آدولف هیتلر یهودی هست؟

باز اگر میخواهید آشویتس رو مثال بزنید که بگم مقالات تحقیقی فراوانی در رد اتاق های گاز و امثالهم موجوده. اگر واقعا به دنبال تحقیق هستید سایت نازی سنتر چند سال قبل مقاله تحقیقی خود رو در این زمینه منتشر کرد. این مدعی رو برخی افراد برجسته هم رد کردند، راسینیر که خودش زندانی اون اردوگاه ها بود منکر این قضیه شده، حتی دیوید کوک که یک یهودی ضد نازی هست آشویتس رو قبول نکرده، ایروینگ که یک تاریخ دان بزرگه با شک و تردید بسیار به هلوکاست نگاه میکنه و کشتار آشویتس رو قبول نکرده و قس علیهذا...

قرار داد هاوارآ رو چطور توجیه میکنید؟ اگر هیتلر مخالف بود با یهودی ها چطور به اونها کمک کرد تا کشوری جدید رو بسازند؟! متاسفانه این تاریخی که متفقین نوشتند و افکاری که صهیونیسم در مغز امثال شما فرو کرده تفکر غالبه و مگر با مطالعه و تحقیق از اندک منابع باقی مانده قابل تغییر نیست.

در مورد آواتار هم بنده نه اونقدر پر رو هستم و نه این اجازه رو به خودم میدم که وقتی کسی نظرم رو نپرسیده بیام اظهار نظر کنم.

Dejagah
22-05-2014, 14:48
پیشنهاد میکنم دوستان فیلمهای Schindler's List و The Pianist و The Grey Zone رو اگه ندیدن حتما ببینن, وحشتناکه !! :n28:

farshidmm
22-05-2014, 15:07
;8231126']

آلمان فعلی بزرگترین دشمن اون دورانه و بیشترین بد و بیراه رو بهشون میگن. ببینید من نمیگم آلمانی ها به طور عام نژاد پرست هستند، چرا از منطق مغالطه در بحث هاتون استفاده میکنید؟! من میگم فوتبال آلمان نژادپرستانه عمل میکنه حالا از مطبوعاتش بگیرید تا بعضا باشگاه هاش.

میشه مصداق های نژادپرستانه عمل کردن فوتبال آلمان رو اسم ببری؟

Dejagah
22-05-2014, 15:30
آرژانتین, دشمن قدیمیه برزیل. :n09::n21:

yuseph
22-05-2014, 16:20
میشه مصداق های نژادپرستانه عمل کردن فوتبال آلمان رو اسم ببری؟

خب معلومه دیگه چون اسمش "فوتبال آلمانه" همین:n02:
کافیه اسم آلمان کنار چیزی یا کسی قرار بگیره بلافاصله اون چیز یا کس، فاسد و نژاد پرست میشه :دی

بردیا
22-05-2014, 19:42
;8231126']:n02:

لابد اینا تزای ضد نژاد پرستیه

جالبه فوتبال آلمان نژاد پرسته و با این وجود،در حالی که پر از استعدادای داخلی با خون خالص هستش،درهای فوتبالشو به روی ترک ها یا آفریقایی ها حتی در سطح ملی هم نبسته

;8231126']
خلط مبحث نفرمایید، من نگفتم آرمانشهره یا کاملا عادل بوده! هر نظامی سیاسی ای تاکید میکنم هر نظامی، دارای نقاط ضعفی هست و هیچ چیزی آرمانشهر و کاملا عادل نیست ولی همون افرادی که از هیلتر انتقاد میکنند نتونستن معجزه اقتصادی و نظامی رو که اون در چنان مدت کوتاهی کرد انجام بدن.

شما میگید حکومتی که کلی یهودی رو کشته! فقط من از شما یک سوال میکنم؛ اگر اینطوره چرا از ارتش خودش شروع نکرد؟! چرا 150 هزار یهودی در ارتش هیتلر خدمت میکردند؟ اگر هیتلر نژاد پرست بود چطور 2 نفر فیلد مارشال، 17 ژنرال، 8 ژنرال سرگرد و 5 ژنرال سرهنگ توی ارتش بودند که یهودی بودند؟! چطور 20 سرباز یهودی در طول جنگ در ارتش رایش به بالاترین افتخارات نظامی نائل شدند و درجه صلیب شوالیه رو کسب میکنند؟ چطور امیل موریس دوست و راننده شخصی آدولف هیتلر یهودی هست؟

باز اگر میخواهید آشویتس رو مثال بزنید که بگم مقالات تحقیقی فراوانی در رد اتاق های گاز و امثالهم موجوده. اگر واقعا به دنبال تحقیق هستید سایت نازی سنتر چند سال قبل مقاله تحقیقی خود رو در این زمینه منتشر کرد. این مدعی رو برخی افراد برجسته هم رد کردند، راسینیر که خودش زندانی اون اردوگاه ها بود منکر این قضیه شده، حتی دیوید کوک که یک یهودی ضد نازی هست آشویتس رو قبول نکرده، ایروینگ که یک تاریخ دان بزرگه با شک و تردید بسیار به هلوکاست نگاه میکنه و کشتار آشویتس رو قبول نکرده و قس علیهذا...

قرار داد هاوارآ رو چطور توجیه میکنید؟ اگر هیتلر مخالف بود با یهودی ها چطور به اونها کمک کرد تا کشوری جدید رو بسازند؟! متاسفانه این تاریخی که متفقین نوشتند و افکاری که صهیونیسم در مغز امثال شما فرو کرده تفکر غالبه و مگر با مطالعه و تحقیق از اندک منابع باقی مانده قابل تغییر نیست.

در مورد آواتار هم بنده نه اونقدر پر رو هستم و نه این اجازه رو به خودم میدم که وقتی کسی نظرم رو نپرسیده بیام اظهار نظر کنم.

منم که گفتم تنها نقطه سفید کارنامه رایش رو میشه تو پیشرفتای علمی و اقتصادیش دید،بازسازی آلمان نابود شده تو جنگ اول کار هر کسی نبود،البته نمیشه گفت یگانه بوده چون وضع آلمان بعد پایان جنگ دوم ازونم خراب تر بود ولی بازم آلمانیا کشورشون رو ساختن
مطلبی که شما میگید درباره یهودیا رو خودمم خوندم،مال برایان ریگ هستش این مطالب که گفته بود یه عده ای از سربازای ارتش نازی دارای ریشه یهودی بودن در حالی که طبق قانون نورمبرگ 1935 ،یهودیا یا نیمه یهودیا نباید در ارتش آلمان خدمت کنن.همونجا هم گفته شده خیلیاشون به امید این به ارتش آلمان پیوسته بودن که بتونن از بستگانشون محافظت بکنن.بهشونم لقب داده بودن با عنوان Mischlinge و وقتی خیلیاشون متوجه شدن که بستگانشون به لهستان به اردوگاه های اجباری برده شدن شکایت کرده بودن که هیتلر تو سال 1940 دستور اخراجشون از ارتش آلمان رو داده بود.تا سال 1944 هم خیلیاشون اخراجش شدن،از طریق جاهایی که بهشون deportation starion میگفتن که مخصوص سربازای دارای ریشه یهودی بوده.
ولی حرف شما درباره اینکه تعدادی از افسرای ارشد آلمانی یهودی بودن و از خود هیتلر هم اجازه های مخصوص داشتن درسته،همینجاست که باید گفت تاریخ کاملا سیاه یا کاملا سفید نیستش.هرکسی تا جایی که میتونه باید از منابعش استفاده بکنه.
درباره آشویتز و کمپای گاز،من نه رقم 5 میلیون یهودی کشته شده رو قبول دارن نه اتاقای گاز ولی در اصل فرستادن یهودیا به اردوگاه های کار و یا کشتار یه بخشی ازشون یا سواستفاده ازشون هیچ تردیدی نیست.بیشترین سوژه های آزمایشگاهی جوزف منگل،یهودیا بودن
درباره کمک نازی ها به کشور یهودی هم باید گفت منطقیه،کسایی که ازشون متنفری رو از خودت دور میکنی و همشونو تو یه جا دور از خودت جمع میکنی ولی در عین حال روشون کنترل هم داری.همشونو که نمیشه کشت
استراتژی منطقی هستش.همین استراتژی رو رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی هم تا حدی اجرا کرده بود دیگه

درباره مطلب آخرتون باید بگم که وقتی شما توی یه انجمن عمومی میای اظهار نظر میکنی به همه اجازه میدی درباره چیزهای ظاهری و آشکاری که ازت میبینن اظهار نظر بکنن،نیازی به کسب اجازه از شما نیست چون این همون آزادی بیان هست تا جایی که منجر به توهین نشه

banii
22-05-2014, 21:03
دوستان آلمانی و ضد آلمانی ببخشید وسط بحثتون وارد میشم .

برغم اینکه پرتغال کشور دوست داشتنی ایه ، لیگ خوبی هم داره اما نمیدونم چرا از تیمش خوشم نمیاد اصلا ! کریستیانو رونالدو هم که اصلا خوشم نمیاد ازش... کاش بجای پرتغال سوئد توی جام حضور میداشت ! :n15:

اسپانیا رو گذشته ها که هنوز سر زبونا نیفتاده بود دوستش داشتم ... اما از زمانیکه داره همه ی جاما رو میگیره دیگه ازش خوشم نمیاد... مخصوصا اینکه 2 تا قهرمانی فوق مهم رو از تیمهای محبوب من گرفته (ایتالیا و هلند)

این کره جنوبی هم خوشم اومد تعداد رای هاش زیاد شده ... یکبار با اون داوری های کثیف چهارم شدند فکر میکنند قدرت اول آسیا اند اما هیچوقت به ژاپن نخواهند رسید... اون 6 امتیازی هم که ایران ازشون تو مقدماتی گرفت بسی حال نمودیم.:n18:

[Mohsen]
22-05-2014, 22:19
منم که گفتم تنها نقطه سفید کارنامه رایش رو میشه تو پیشرفتای علمی و اقتصادیش دید،بازسازی آلمان نابود شده تو جنگ اول کار هر کسی نبود،البته نمیشه گفت یگانه بوده چون وضع آلمان بعد پایان جنگ دوم ازونم خراب تر بود ولی بازم آلمانیا کشورشون رو ساختن
مطلبی که شما میگید درباره یهودیا رو خودمم خوندم،مال برایان ریگ هستش این مطالب که گفته بود یه عده ای از سربازای ارتش نازی دارای ریشه یهودی بودن در حالی که طبق قانون نورمبرگ 1935 ،یهودیا یا نیمه یهودیا نباید در ارتش آلمان خدمت کنن.همونجا هم گفته شده خیلیاشون به امید این به ارتش آلمان پیوسته بودن که بتونن از بستگانشون محافظت بکنن.بهشونم لقب داده بودن با عنوان Mischlinge و وقتی خیلیاشون متوجه شدن که بستگانشون به لهستان به اردوگاه های اجباری برده شدن شکایت کرده بودن که هیتلر تو سال 1940 دستور اخراجشون از ارتش آلمان رو داده بود.تا سال 1944 هم خیلیاشون اخراجش شدن،از طریق جاهایی که بهشون deportation starion میگفتن که مخصوص سربازای دارای ریشه یهودی بوده.
ولی حرف شما درباره اینکه تعدادی از افسرای ارشد آلمانی یهودی بودن و از خود هیتلر هم اجازه های مخصوص داشتن درسته،همینجاست که باید گفت تاریخ کاملا سیاه یا کاملا سفید نیستش.هرکسی تا جایی که میتونه باید از منابعش استفاده بکنه.
درباره آشویتز و کمپای گاز،من نه رقم 5 میلیون یهودی کشته شده رو قبول دارن نه اتاقای گاز ولی در اصل فرستادن یهودیا به اردوگاه های کار و یا کشتار یه بخشی ازشون یا سواستفاده ازشون هیچ تردیدی نیست.بیشترین سوژه های آزمایشگاهی جوزف منگل،یهودیا بودن
درباره کمک نازی ها به کشور یهودی هم باید گفت منطقیه،کسایی که ازشون متنفری رو از خودت دور میکنی و همشونو تو یه جا دور از خودت جمع میکنی ولی در عین حال روشون کنترل هم داری.همشونو که نمیشه کشت
استراتژی منطقی هستش.همین استراتژی رو رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی هم تا حدی اجرا کرده بود دیگه

درباره مطلب آخرتون باید بگم که وقتی شما توی یه انجمن عمومی میای اظهار نظر میکنی به همه اجازه میدی درباره چیزهای ظاهری و آشکاری که ازت میبینن اظهار نظر بکنن،نیازی به کسب اجازه از شما نیست چون این همون آزادی بیان هست تا جایی که منجر به توهین نشه

بله درسته آلمان پس از جنگ جهانی دوم هم ساخته شد ولی با تکیه بر کمک های بسیار آمریکا از قبیل وام مارشال ضمن اینکه قرارداد های محدود کننده ای هم مثل ورسای دیگه وجود نداشتند اما هیتلر بدون هیچ کمک خارجی ای این معجزه رو رقم زد و تحولی بزرگ به وجود آورد.

لطفا بحث رو پیچ ندید، شما میگید حکومت هیتلر یهودی ها رو کشت و نژاد پرست بود. اما به این پرسش پاسخ ندادید که چگونه اگر نژاد پرست بود و با یهودی ها مشکل داشت این جمعیت بزرگ در ارتشش خدمت میکردند؟ شما میگید اینها رو اخراج کردند (که البته درسته و هیتلر از ترس کاری که سازمان های صهیونیسم در جنگ جهانی اول کردند، برخی از افرادی رو که وفاداری خودشون رو ثابت نکرده بودند اخراج کرد) ولی چگونه امیل ماوریس که یهودی بود رو اخراج نکرد، کسی که راننده شخصی و دوست هیتلر بود؟ حتی بعد از جنگ هم متفقین اون رو به اردوگاه های کار فرستادن! حدود 20 سرباز یهودی ای که لیاقت خودشون رو ثابت کرده بودند و بالاترین نشان های افتخار رو گرفتن هم هیچ وقت اخراج نشدند. چطور فیلد مارشال ارهارد میلش که یکی از به قول شما همین Mischling ها بود اخراج نشد و تا روزهای آخر در بالاترین درجات ارتش خدمت میکرد؟ چگونه کلنل والتر هلندر رو توجیه میکنید که باز هم یکی از همین Mischling ها بود و هیچوقت هم اخراج نشد و برعکس چندین بار نشان های عالی ارتش رو دریافت کرده بود؟ پاول آشر رو چگونه توجیه میکنید که دست بر قضا او هم یک Mischling بود و نشان افتخار دریافت کرده بود؟

باز خوبه قبول دارید 5 میلیون (با به گفته برخی 6 میلیون) یهودی کشته نشدند! ما هم نمیگیم که اصلا کشته نشدن ولی رقم بسیار با رقمی که مدعیان هلوکاست ادعا میکنند فاصله داره نه یک میلیون و نه حتی 100 هزار، که این افراد هم بر میگردند به زمان قبل از صدارت اعظمی هیتلر که تنفر از یهودیان در اس آ بسیار بالا بود و یهودیان رو مورد آزار قرار میدادند.

در مورد دور کردن هم بله، استراتژی منطقی و درستی بود. ولی توجه بفرمایید که دور کردن داریم تا دور کردن! هیتلر در کمال احترام به اونها اجازه مهاجرت داد و حتی دارایی هاشون رو هم تا قرون آخر بهشون پس داد. در صورتیکه بر اساس تصویر خشنی که همین افراد از هیتلر نشون میدن میتونست دارایی هاشون رو ضبط کنه و بهشون هم پس نده، قدرت اینکار رو هم داشت ولی چنین نکرد.

شما اگر کتاب 51 سند از خیانت های صهیونیسم رو بخونید در اونجا به خوبی تشریح میشه که چرا هیتلر تا این اندازه با این فرقه دشمن بود و هم به نوعی از اونها واهمه داشت. دلیل دید منفی ای هم که به برخی یهودیان داشت و باعث اخراج عده ای از ارتش شد به دلیل همین نگرش بود که اونها رو عامل بالقوه یا بالفعل صهیونیسم میدید.

در مورد اردوگاه های کار هم به نظرم استراژی بسیار درستی انتخاب کردند که به جای اعدام کردن جاسوس ها و کارشکنان سازمان های صهیونیستی از اون ها در اردوگاه های کار برای سازندگی و آبادی کشور استفاده میکردند.

درباره مطلب آخر هم، تا جاییکه بنده میدونم آواتار و خصوصیات پروفایل هر کس به خودش مربوط هست و به دیگران هم ارتباطی نداره (تا جاییکه ضدیتی با قوانین کشور و فروم نداشته باشه). البته این نکته هم درسته که قانونی نوشته نشده که شما بیا اظهار نظر بکن یا نکن! به هر صورت بر میگرده به خصوصیات شخصیتی و فرهنگی و ما هم نمیتونیم مرزی براش تعیین کنیم به هر حال هر کس با دیگری متفاوت هست.

بردیا
23-05-2014, 10:15
شما تمام صحبت منو نخوندید
در جواب اون بخشی که دوباره سوال کردید گفتم که
باید گفت تاریخ کاملا سیاه یا کاملا سفید نیستش.هرکسی تا جایی که میتونه باید از منابعش استفاده بکنه.
هیتلر ازونایی که میتونست و به وفاداریشون اطمینان داشت استفاده کرد و ازونایی که نمیتونست،کشتشون یا به اردوگاه های کار فرستاده شدن.
بعدشم این مطالبی که شما میگید حداقل درباره یهودیای لهستان که اتفاق نیفتاد،هم تبعید شدن هم اموالشون مصادره شد هم به کمپای کار فرستاده شدن که اونجا دهنشون سرویس شد و خیلیاشون دوام نیوردن
بعدشم فکر نمیکنم یه مشت زن یا بچه جاسوس و کارشکن سازمانای صهیونیستی بودن که نیازی به فرستادنشون به اردوگاه های کار و گرسنگی دادن بهشون باشه اونم توی اردوگاهای پر جمعیتی که به خاطر نبود امکانات پزشکی بیماریایی مث تیفوس بلافاصله شیوع پیدا میکردن.
فقط تو سال 1942 حدود 300هزارتا یهودی از ورشو اخراج شدن و به اردوگاه های کار مختلف فرستادن که خیلیاشونم هیچوقت برنگشتن.
آیا همشون جاسوسای صهیونیست بودن؟فک کنم خودتونم قبول دارید که نه.پس جرمشون چی بود؟صرفا یهودی بودن

[Mohsen]
23-05-2014, 13:11
بله حرف شما تایید میشه، البته من هنوز هم با اون بخشی که میگید کششتون مخالفم. هیتلر هیچکدوم از سربازان ارتشش رو به صرف اینکه Mischling هستند نکشت و همونطور که گفته شد اونهایی رو که وفاداری خودشون رو اثبات نکرده بودند فقط از ارتش اخراج کرد نمونه معروفش هم ورنر گلدبرگ هست.

بله بنده هم گفتم که هر جریانی نقاط سیاه و سفیدی داشته و ما هم باید به هر دوی اینها نگاه کنیم. اون قرار داد انتقال یهودیان مربوط به فقط آلمان بود که هیتلر صدر اعظمش بود و نه جای دیگری. اعزام یهودیان به اردوگاه های کار رو نمیخوام توجیه کنم ولی توجه داشته باشید که قبل از شروع جنگ، اقلیت آلمانی ای که در لهستان بود بسیار مورد آزار و اذیت قرار میگرفت و به هیتلر گزارش داده بودند که بیشترین این اذیت ها از جانب یهودیان لهستان هست که از دوره اس آ از آلمان و حاکمیتش کینه به دل گرفته بودند و میخواستن به نوعی تلافی کنند.

پ.ن: دوستان اگر مایل باشید بحث رو متوقف کنیم. به هر حال ایام امتحانات داشگاه ها هم هست و اینجور بحث هایی که نیاز به رفرنس داره یک مقدار وقت گیره. ایشالا در فرصت دیگه ای پیگیری میکنیم (گرچند که فکر میکنم دیگه نکته ای هم نمونده باشه)

همگی موفق باشید :n16:

mr_khodaei2008
23-05-2014, 18:32
چرا ایران را نزاشتید . من از ایران متنفرم

ehsan_wwe
23-05-2014, 18:39
منم دنبال ایران گشتم دیدم نیست تو لیست :n02: ولی فک کنم خیلی خیلی کم باشن کسایی که از ایران مثل منو بالاییه متنفر باشن

علتش هم بازی بدون نظم بدون جذابیت ( نظر شخصیمه )

teraktor2003
23-05-2014, 18:46
عربستان و کشورهای تابعه:n02:
بقیه کشورها قابل احترام هستن:n01:

بردیا
23-05-2014, 22:21
منم دنبال ایران گشتم دیدم نیست تو لیست :n02: ولی فک کنم خیلی خیلی کم باشن کسایی که از ایران مثل منو بالاییه متنفر باشن

علتش هم بازی بدون نظم بدون جذابیت ( نظر شخصیمه )

اتفاقا به نظر من با کیروش ایران نظم گرفته،حداقل تو فاز دفاعی
خوردن فقط 2تا گل تو مرحله مقدماتی حتی جلوی تیم هایی همچون کره یا قطر و ازبکستان کار کمی نیستش.
شاید تو فاز تهاجمی نتونسته چیزی به فوتبال ما اضافه بکنه ولی از نظر دفاعی حرف نداره.
منم تو جام جهانی امیدم برای حفظ آبرو فقط به تاکتیکای دفاعی کیروش هستش

ehsan_wwe
24-05-2014, 14:36
خوردن فقط 2تا گل تو مرحله مقدماتی حتی جلوی تیم هایی همچون کره یا قطر و ازبکستان کار کمی نیستش.
شاید تو فاز تهاجمی نتونسته چیزی به فوتبال ما اضافه بکنه ولی از نظر دفاعی حرف نداره.
منم تو جام جهانی امیدم برای حفظ آبرو فقط به تاکتیکای دفاعی کیروش هستش
موافقم
خیلی دفاع خوب شده ولی هنوزم هماهنگی که تو 10 12 سال پیش تو فوتبال بود دیگه تکرار نشده :n03: نمیدونم شما هم حس میکنید فوتبال ایران رو آدم نگاه میکنه یاد فوتبال گل کوچیک میوفته از بس بی نظم بود این فوتبال فوتبال منظم کره به مشکل خورد
شایدم تکنیکشه
به امید افتخار آفرینیش

نادر1368
24-05-2014, 15:10
من از هنرمندايي كه همراه تيم ملي ميرن جام جهاني متنفرم:)) نه از خود تيم ملي! چرا بايد از تيم ملي متنفر بود چون رفته جام جهاني؟! خوب باختيمم
به درك همه كه نميرن قهرمان بشن! حذف از دوره گروهي هضمش به مراتب اسانتر از شكست در فينال مي باشد:))(ستاد مبارزه با هنرمندان خود .. ..(!) و حامي تيم ملي در همه شرايط:n02:)

Masoud King
24-05-2014, 19:05
البته یکم که نه خیلی زیاد باید چاشنی شانس رو هم اضافه کرد.
برد جلو کره و ازبکستان کاملا اتفاقی بود. با توجه به شانس های اونا برای گل زنی.
کیروش مربی خوش شانسی هست

بردیا
24-05-2014, 20:38
البته یکم که نه خیلی زیاد باید چاشنی شانس رو هم اضافه کرد.
برد جلو کره و ازبکستان کاملا اتفاقی بود. با توجه به شانس های اونا برای گل زنی.
کیروش مربی خوش شانسی هست

روی حرف کاپیتانت حرف میزنی؟:n24:
هرتیمی نیاز به چاشنی شانس داره تا حدی.
در ضمن ازبک به کنار ولی جلوی کره تو 90 دقیقه 2تا شانس مسلم بیشتر نداشتن که یکیش دابل سیو رحمان بود و اون یکیشم ثانیه آخر بود که ضربه سرشون بیرون رفت.
والا اینتر مورینیو هم تو نود دقیقه 2-3تا موقعیت گل میداد به طرف چه برسه به ایران کیروش

banii
27-05-2014, 13:07
از برزیل هم اصلا خوشم نمیاد و اینکه افرادی اونو قدرت اول فوتبال میدونند خیلی رو مخه ...
بنظر من سالهاست قدرت در دست اروپاییهاست و آرژانتین و برزیل دیگه حرفی برای گفتن ندارند در مقابل غول های اروپایی...

از کرواسی هم اصلا خوشم نمیاد ... نمیدونم دلیلش چیه واقعا ؟! شاید چون تیمای ایرانی مربی کروات زیاد وارد میکنند و باعث خز شدنش شده ...

آلمان امیدوارم همون مرحله گروهی بشکل عجیب و افتضاحی حذف بشه تا دوستان آلمانی حالشون جا بیاد . :n02: (یعنی قیافه ی اینها اون موقع دیدن داره... :n09:)

Dejagah
27-05-2014, 13:22
از برزیل هم اصلا خوشم نمیاد و اینکه افرادی اونو قدرت اول فوتبال میدونند خیلی رو مخه ...
بنظر من سالهاست قدرت در دست اروپاییهاست و آرژانتین و برزیل دیگه حرفی برای گفتن ندارند در مقابل غول های اروپایی...

شما که انتظار ندارید برزیل هر دوره قهرمان جهان بشه؟؟!!
همین 2002 بود که آلمان با الیور کان رو له کرد و به قهرمانی رسید!!!
و ضمنا همین پارسال جام کنفدراسیونها اسپانیا رو به خاک و خون کشید!!!! :n09:

فعلا با 5 قهرمانی داره سروری میکنه و حالا حالاها تیمی به گرد پاش نمیرسه و نخواهد رسید:n12:

بردیا
27-05-2014, 13:29
آلمان امیدوارم همون مرحله گروهی بشکل عجیب و افتضاحی حذف بشه تا دوستان آلمانی حالشون جا بیاد . :n02: (یعنی قیافه ی اینها اون موقع دیدن داره... :n09:)

پنبه دانه
دانه دانه
:دی

banii
27-05-2014, 13:37
البته الان که فکر میکنم بلژیک هم به آلمان بخوره و حذفش کنه خیلی خوبه ...(بازی اول حذفی)

نادر1368
27-05-2014, 14:24
ريشه نفرت من از كره جنوبي بر مي گرده به جام جهاني 2002 بازي مقابل اسپانيا! داور هر بلايي بود سر اسپانيا آورد تا كره بره دور بعد! اصلا هم ربطي
به آسيا نداشته چون ما در كل مقابل كره ناموفق نيستيم ضمنا همچين تيماي گردن كلفتي در پيشرفت ما نقش داشتن كه حالا داريم به بازي با آرژانتين
و كم گل خوردن فكر مي كنيم:n19:البته ايشاللا صعود مي كنيم:n02:

farshidmm
27-05-2014, 16:38

البته الان که فکر میکنم بلژیک هم به آلمان بخوره و حذفش کنه خیلی خوبه ...(بازی اول حذفی)

حالا اگه ما بیایم بگیم بالا چشم ایتالیا ابرو شما میای شاکی میشه که چقدر طرفدارای آلمان حسود و مغرور و فلان هستن
در کل از مجموع پست ها و نظرات شما در مورد تیم ها من اینطور برداشت می کنم که شما آدم دمدمی مزاجی هستی

banii
27-05-2014, 17:10
شما که انتظار ندارید برزیل هر دوره قهرمان جهان بشه؟؟!!
و ضمنا همین پارسال جام کنفدراسیونها اسپانیا رو به خاک و خون کشید!!!! :n09:

فعلا با 5 قهرمانی داره سروری میکنه و حالا حالاها تیمی به گرد پاش نمیرسه و نخواهد رسید:n12:

خب همین دیگه.... آخرین بار قهرمانیش 2002 بوده و از اون موقع بیش از یک دهه گذشته ...
جام کنفدراسیونها هم درجه ی اعتبار چندان بالایی نداره و یک جام تشریفاتیه بیشتر تا حرفه ای... و قهرمانی اونجا زیاد چیز شاخی محسوب نمیشه و کانون توجه تمامی اهالی فوتبال هم واقع نمیشه به اون صورت...

شما 2 تا از قهرمانیای ما رو گرفتید :دی (ایتالیا فقط دوبار نایب قهرمان شده و در هر دوی اون فینالها رو به برزیل واگذار کرده...) (حالا فکرشو بکنید اون فینالها رو ایتالیا تونسته بود ببره... الان قهرمانیاش 2 برابر آلمان و برزیل بود:n27:) حالا ایشالا به حق پنجتن:دی تو این جام پنجمی رو میگیره و تعداد قهرمانیاش به برزیل میرسه...

حالا اگه ما بیایم بگیم بالا چشم ایتالیا ابرو شما میای شاکی میشه که چقدر طرفدارای آلمان حسود و مغرور و فلان هستن
در کل از مجموع پست ها و نظرات شما در مورد تیم ها من اینطور برداشت می کنم که شما آدم دمدمی مزاجی هستی
آره درست حدس زدید... دم دمی مزاج که هستم :n02: و خیلی هم میتونه بد باشه این حس :n27:
اما شما چجوری به این نتیجه رسیدی؟ (من جایی از خوبی آلمان گفته بودم؟؟) (البته آره ! یک جا گفته بودم برای این تیم احترام قایلم و علاوه بر اینکه کشور دوست داشتنی ای هست تیم فوتبالش رو هم در برهه ای دوست داشتم (البته نه اینکه طرفدارش باشم! ). )

farshidmm
27-05-2014, 17:36
خب همین دیگه.... آخرین بار قهرمانیش 2002 بوده و از اون موقع بیش از یک دهه گذشته ...
جام کنفدراسیونها هم درجه ی اعتبار چندان بالایی نداره و یک جام تشریفاتیه بیشتر تا حرفه ای... و قهرمانی اونجا زیاد چیز شاخی محسوب نمیشه و کانون توجه تمامی اهالی فوتبال هم واقع نمیشه به اون صورت...

شما 2 تا از قهرمانیای ما رو گرفتید :دی (ایتالیا فقط دوبار نایب قهرمان شده و در هر دوی اون فینالها رو به برزیل واگذار کرده...) (حالا فکرشو بکنید اون فینالها رو ایتالیا تونسته بود ببره... الان قهرمانیاش 2 برابر آلمان و برزیل بود:n27:) حالا ایشالا به حق پنجتن:دی تو این جام پنجمی رو میگیره و تعداد قهرمانیاش به برزیل میرسه...

آره درست حدس زدید... دم دمی مزاج که هستم :n02: و خیلی هم میتونه بد باشه این حس :n27:
اما شما چجوری به این نتیجه رسیدی؟ (من جایی از خوبی آلمان گفته بودم؟؟) (البته آره ! یک جا گفته بودم برای این تیم احترام قایلم و علاوه بر اینکه کشور دوست داشتنی ای هست تیم فوتبالش رو هم در برهه ای دوست داشتم (البته نه اینکه طرفدارش باشم! ). )

خوب دیدی درست حدس زدم؟ :n02:
مثلا گفتی به خاطر رفتارهای طرفدارهای آلمان در این فروم دیگه از آلمان حمایت نمی کنم این یعنی غیر از دمدمی مزاج دهن بین هم هستی :n02:
یا در مورد برزیل گفتی ازش بدم میومده ولی چند سالیه به خاطر بعضی مسائل و بانوانش(!) ازش خوشم اومده :n02:

Dejagah
27-05-2014, 18:53

داداش همچین میگی 1 دهه گذشته انگار جام جهانی هر سال برگذار میشه و برزیل 10ساله جام نگرفته!! فقط 2تا جام جهانی گذشته که تو اون ایتالیای شما یکبارشو از گروهش هم حتی بالا نیومده!! :n09::n02:
دوما جام کنفدراسیونها که همه تیمهای دعوت شده با ترکیب اصلی و نهایت قدرت میان رو شما رجه پایین و در حد لیگ ایران میدونی که به نظرم چون ایتالیا نتونسته کاری بکنه شما معمولی قلمدادش میکنید!!:n19::n10:

yuseph
27-05-2014, 22:45
مثلا گفتی به خاطر رفتارهای طرفدارهای آلمان در این فروم دیگه از آلمان حمایت نمی کنم این یعنی غیر از دمدمی مزاج دهن بین هم هستی :n02:

بی خی فرشید ...
مثلا چشونه رفتار طرفدارهای آلمان؟
یکی از اون یکی باحال تر و گل تر!

chapanah
27-05-2014, 22:54
بی خی فرشید ...
مثلا چشونه رفتار طرفدارهای آلمان؟
یکی از اون یکی باحال تر و گل تر!

همینو بگو | تازه آریایی هم هستن از نژاد خودمون هستن ( منظورم با ایرانی های اصیل بود همه به خودشون نگیرن :n01: )

Masoud King
27-05-2014, 23:31
له کرد؟!
شما مطمئنا بازی رو ندیدی :n06:
بعدشم آلمان اون بازی فقط یدونه اولی کان داشت ولی برزیل همشون بودن. اگه توپ های آلمان به جای تیر دروازه جای دیگه میرفت الان این صحبتا نبود.

Atghia
27-05-2014, 23:35
له کرد؟!
بعدشم آلمان اون بازی فقط یدونه اولی کان داشت ولی برزیل همشون بودن. اگه توپ های آلمان به جای تیر دروازه جای دیگه میرفت الان این صحبتا نبود.
احتمالات که مطرح نیست در فوتبال این دوره و زمونه :دی
در تاریخ نتیجه ها مهمه نه اینکه چندتا توپ به تیر خورد چندتا رو داور حساب نکرد و ایا اشتباه بود یا نبود:n06:

Dejagah
27-05-2014, 23:53
له کرد؟!
من مطمئنا بازی رو دیدم:n02:
حالا اومدم حال دوستمونو منقلب کنم نوشتم له کرد!!:n02:
وگرنه المان هم خوب بود و به رونالدو و ریوالدوی بزرگ باخت/:n12:

Masoud King
28-05-2014, 00:28
در تاریخ نتیجه ها مهمه نه اینکه چندتا توپ به تیر خورد چندتا رو داور حساب نکرد و ایا اشتباه بود یا نبود:n06:
شما هم مطمئنا نگرفتی موضوع حرف چی بود و شاید اصلا هم ندونی، مشخصا ننه بزرگ اون بنده خدا هم می دونه نتیجه ثبت میشه :دی

ولی وقتی گفته "فلان تیم له شد" یعنی عملا هیچ کاری نتونست بکنه و مثلا 2 تا خورده انگار ده تا نخورده اما اون بازی خیلی با له شدن فرق داشت و نتیجه چیزی از حقایق بازی نمیگه و حرف شما هم اصلا ربطی به موضوع نداشت در کل :n06:

farshidmm
28-05-2014, 00:39
احتمالات که مطرح نیست در فوتبال این دوره و زمونه :دی

در فوتبال این دوره زمونه به نتیجه 2 - 0 هم نمیگن له کردن!
باید ببینیم وقتی تیم مورد علاقه شما میبازه هم بازم اینقدر منطقی میشید که بگید در فوتبال نتیجه ها مهمه یا دنبال عذر و بهانه میگردید تا برد تیم مقابل رو لوث کنید؟
مثلا ایتالیا که در فینال یورو 4 تا از اسپانیا خورد گفتن چون خسته بود ولی نبود تک ستاره فوتبال آلمان یعنی بالاک و الیور کان نیمه مصدوم در فینال جام جهانی مهم نیست.

کلا چیزی که من در این سالها فهمیدم اینه که از نظر ضدآلمانی ها هر موقع آلمان میبره شانسی برده یا تیم مقابل روز خوبش نبوده یا مصدوم داشته ولی هر موقع آلمان میبزه یعنی له شده بدون هیچ حرف و حسابی! منظورم به کاربر Dejagah نیست.

mmf66
28-05-2014, 11:53
از اسپانیا متنفرم چون تیمی اصل ونصب داری نیست و اصالت تیمهایی مثل آلمان و ایتالیا و برزیل رو نداره و کلا تیم شخصیت دار و اباهت داری نیست

*Batman*
30-05-2014, 12:31
بلژیک: شکلات هاشون مثل قدیما خوشمزه نیست!
کره جنوبی: تلویزیون زیاد سریال کره ای نشون میده!
انگلیس : عموما نژادپرست و خود برتر بین!

farshidmm
30-05-2014, 19:29
الان دیدم اوروگوئه در نظرسنجی 0 رای آورده بهش رای دادم احساس غربت و تنهایی نکنه! :n02: :n09:

Lord-Voldemort
30-05-2014, 19:40
از انگلیس و اسپانیا
-
از انگلیس به خاطر اینکه از کشور و سیاستش حالم بهم می خوره :n21:
از اسپانیا هم نمی دونم چرا همین جوری حالم به هم می خوره :n02:

jr07
30-05-2014, 19:56
ایتالیا
ریشش بر میگرده به اون برد ناجوانمردانه در برابر فرانسه و البته بازی آبدوغ خیاری و سرعت در حد لاکپشت هافبکاش:n02:

اوروگوئه

مثل بچه ای می مونه که هی قاتی بزرگترا بشه در حالی که هنوز بچه ست (تشبیهو حال کردین؟)

هلند

این موردو نمی دونم چرا ولی اصلا ازش خوشم نمیاد

banii
30-05-2014, 20:07
اوروگوئه

مثل بچه ای می مونه که هی قاتی بزرگترا بشه در حالی که هنوز بچه ست (تشبیهو حال کردین؟)

ارورگوئه تیم با اصالتیه ، نخستین قهرمان ادوار جام جهانی همین اروگوئه ای که به گفته شما کوچیکه، بوده ... جام جهانی 1930 ...
و همینطور دومین قهرمانیش برای 20 سال بعد ، جام جهانی 1950
برای بررسی سایر افتخاراتش هم سری به ویکیپدیا بزنید بد نیست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_World_Cup
میبینید که این تیم در تورنمت های آمریکای جنوبی و کوپا آمریکا و المپیک و ... هم دارای افتخارات زیادی هست....

اون تیمی که بچه است جا پای بزرگان میزاره و طرفداراش هم بچه دبیرستانی هایند اسپانیاست نه اوروگوئه ... :)

+

در مورد ایتالیا هم حرف خاصی با شما ندارم ... چون این تیم اونقدری بزرگ هست که با این حرفها نه از محبوبیتش و نه از بزرگیش کم نمیشه ...
و همچنین هلند . :)

farshidmm
30-05-2014, 21:01
آخ جون اسپانیا از آلمان زد جلو :n19:

jr07
30-05-2014, 21:22
ارورگوئه تیم با اصالتیه ، نخستین قهرمان ادوار جام جهانی همین اروگوئه ای که به گفته شما کوچیکه، بوده ... جام جهانی 1930 ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_World_Cup
میبینید که این تیم در تورنمت های آمریکای جنوبی و کوپا آمریکا و المپیک و ... هم دارای افتخارات زیادی هست....

اون تیمی که بچه است جا پای بزرگان میزاره و طرفداراش هم بچه دبیرستانی هایند اسپانیاست نه اوروگوئه ... :)

+

در مورد ایتالیا هم حرف خاصی با شما ندارم ... چون این تیم اونقدری بزرگ هست که با این حرفها نه از محبوبیتش و نه از بزرگیش کم نمیشه ...

شما قبول ندارین ایتالیا بد بازی میکنه؟ ( معلومه که نه:n02:)

سبک بازی ایتالیای پراندلی عین اینتر مورینیوست. خوب نتیجه میگیره، بد بازی می کنه، گند می زنه به کل بازی:n21:

طرفدارای اسپانیا بچه دبیرستانی اند؟؟ پس حتما فنای ایتالیا هم قشر دکترین و مهندسین جامعه هستند:n02: حالا شما بزار یه چند سالی از اون فضاحتتون مقابل ما بگذره، بعد به اسپانیا گیر بده:n07:

من از 10 سال گذشته طرفدار اسپانیا بودم و برام مهم نیست که تو گذشته چه نتایجی داشته. ولی اسپانیایی که من می شناسم همیشه زیبا بازی می کرده.

pedramh
30-05-2014, 21:45

بد جور تایید میشه :n09:

L.utus
30-05-2014, 21:52

+

فعلا که همین اسپانیای تازه به دوران رسیده در 6 سال اخیر اندازه 60 سال اخیر ایتالیا افتخارات کسب کرده!
اسپانیا در 6 سال اخیر 3 جام گرفته 2 یورو و 1 جام جهانی و ایتالیا هم در 60 سال اخیر 3 جام گرفته 2 جام جهانی و 1 یورو
به چیتون مینازید که انقدر ادعا دارید؟ به چهارتایی شدن مقابل اسپانیا یا به چهارم شدن در گروه مرگ جام جهانی در حضور قدرقدرت هایی مثل نیوزلند و اسلواکی و پاراگوئه؟:n09:
یه جوری میگید تیم با اصالت و همیشه مدعی هر کی ندونه فکر می کنه ایتالیا 1 دوره در میون قهرمان جهان شده! :n21:
آخه بعد از دو قهرمانی تقلبی 1934 و 1938 با کمک موسولینی این ایتالیاتون تا 1982 یعنی 44 سال بعد کجا بوده!؟
یا بعدش از 1982 تا 2006 چی؟
تو همه قهرمانی های ایتالیا هم ردی از فوتبال ناپاک و داور و مافیا موجوده
به جز اون دو قهرمانی قبل از جنگ جهانی که تو خود ایتالیا هم کسی ادعا نمی کنه پاک بوده تو 2006 همه یادمونه چجوری با یه پنالتی الکی جلو استرالیا اومدید بالا و تو فینال هم ماتراتزی منفور چه جوری وظیفشو به خوبی انجام داد و کاری کرد که زیدان به اون آرومی اخراج بشه و فرانسه بازی رو ببازه :n21:

banii
30-05-2014, 22:12
فعلا که همین اسپانیای تازه به دوران رسیده در 6 سال اخیر اندازه 60 سال اخیر ایتالیا افتخارات کسب کرده!
اسپانیا در 6 سال اخیر 3 جام گرفته 2 یورو و 1 جام جهانی و ایتالیا هم در 60 سال اخیر 3 جام گرفته 2 جام جهانی و 1 یورو
به چیتون مینازید که انقدر ادعا دارید؟ به چهارتایی شدن مقابل اسپانیا یا به چهارم شدن در گروه مرگ جام جهانی در حضور قدرقدرت هایی مثل نیوزلند و اسلواکی و پاراگوئه؟:n09:
یه جوری میگید تیم با اصالت و همیشه مدعی هر کی ندونه فکر می کنه ایتالیا 1 دوره در میون قهرمان جهان شده! :n21:
آخه بعد از دو قهرمانی تقلبی 1934 و 1938 با کمک موسولینی این ایتالیاتون تا 1982 یعنی 44 سال بعد کجا بوده!؟
یا بعدش از 1982 تا 2006 چی؟
تو همه قهرمانی های ایتالیا هم ردی از فوتبال ناپاک و داور و مافیا موجوده
به جز اون دو قهرمانی قبل از جنگ جهانی که تو خود ایتالیا هم کسی ادعا نمی کنه پاک بوده تو 2006 همه یادمونه چجوری با یه پنالتی الکی جلو استرالیا اومدید بالا و تو فینال هم ماتراتزی منفور چه جوری وظیفشو به خوبی انجام داد و کاری کرد که زیدان به اون آرومی اخراج بشه و فرانسه بازی رو ببازه :n21:

60 سال اخیر ؟
هیچ جای دنیا نمیان اینجوری افتخارات یک تیمو با تیم دیگه مقایسه کنند و بگند n سال ...
مهم مجموع افتخاراته که اسپانیا حالا حالا ها زیر ماست و قرار نیست به ایتالیا برسه .

توی افتخارات فردی (بازیکنان) کدوم تیم سر تر بوده ؟!

اینا رو ولش کن

ایتالیا یعنی تعصب ، یعنی عشق بازیکناش به کشورشون و حتی باشگاهاشون ، یعنی اصالت
چیزهایی که اسپانیا نداره و نمیتونه داشته باشه ...

این دوران 6 ساله شما هم رو به اتمامه ... و با زوالی که در بارسا میبینیم و بازنشستگی بازیکنهایی از جمله ژاوی و اینیستا بزودی از سر زبونها میفتید ...

طرفداری اسپانیا هم تا زمانی که این تیم قهرمان و برنده باشه طرفدارشند ، بعد از اون میبینیم که چجوری ریزش میکنند ...

اون پست بنده هم بیشتر در جواب دوست شما بود که گفته بودش اوروگوئه تازه به دوران رسیدست...
طرفدارای اسپانیا به همون دلیلی که طرفدار این تیم شدند ، مطالعات تاریخی هم ندارند و فکر میکنند یک تیمی که اینها با اون آشناییتی ندارند چون 2010 به نیمه نهایی رسیده پس تازه به دوران رسیدست و در گذشته هیچ خبری ازش نبوده ...

banii
30-05-2014, 22:22
سبک بازی ایتالیای پراندلی عین اینتر مورینیوست. خوب نتیجه میگیره، بد بازی می کنه، گند می زنه به کل بازی:n21:

شما اگه بازیای ایتالیا توی یورو 2012 دیده بودی (مخصوصا بازی مقابل آلمان) مطمئنا" این حرفو نمیزدید !

ehsan_wwe
31-05-2014, 17:04
من آمریکا
به علت نمازجمعه دیروز

Ramin khuzestan
31-05-2014, 17:24

اسپانیا تیم محبوبه رده سنی الف :n02:

L.utus
31-05-2014, 17:29
60 سال اخیر ؟
هیچ جای دنیا نمیان اینجوری افتخارات یک تیمو با تیم دیگه مقایسه کنند و بگند n سال ...
مهم مجموع افتخاراته که اسپانیا حالا حالا ها زیر ماست و قرار نیست به ایتالیا برسه .

اینا رو ولش کن

این دوران 6 ساله شما هم رو به اتمامه ... و با زوالی که در بارسا میبینیم و بازنشستگی بازیکنهایی از جمله ژاوی و اینیستا بزودی از سر زبونها میفتید ...

طرفداری اسپانیا هم تا زمانی که این تیم قهرمان و برنده باشه طرفدارشند ، بعد از اون میبینیم که چجوری ریزش میکنند ...

اون پست بنده هم بیشتر در جواب دوست شما بود که گفته بودش اوروگوئه تازه به دوران رسیدست...
طرفدارای اسپانیا به همون دلیلی که طرفدار این تیم شدند ، مطالعات تاریخی هم ندارند و فکر میکنند یک تیمی که اینها با اون آشناییتی ندارند چون 2010 به نیمه نهایی رسیده پس تازه به دوران رسیدست و در گذشته هیچ خبری ازش نبوده ...

شما که باید ممنون اروگوئه باشید

تاریخچه جام جهانی 1934 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%DB%B1%DB%B9% DB%B3%DB%B4)

این دوره آغشته‌ترین جام به سیاست لقب گرفت. اروگوئه در اعتراض به رژیم فاشیستی ایتالیا در این دوره شرکت نکرد و برزیل و آرژانتین بهترین بازیکنان خود را به دلیل ترس از آسیب‌دیدگی در خانه نگاه داشتند. تیم ایتالیا علیرغم استفاده از چهار بازیکن بومی آرژانتینی به نام‌های ارسی، مونتی، فراری و گوایتا باز هم بهترین تیم جام نبود. اما در میان مردم در محیطی فاشیستی به خاطر تبلیغ برای موسولینی با کمک داوران به قهرمانی دست یافت. این تیم با یک سیستم فرادفاعی در این جام بازی می‌کرد. به گونه‌ای که در همهٔ دیدارهای برگزار شده تنها ۳ گل دریافت داشت اما شانس به ایتالیا تا دیدار پایانی لبخند زد. در یک‌چهارم پایانی دیدار نخست ایتالیا و اسپانیا مساوی به پایان رسید که درخشش زامورا دروازه‌بان اسپانیا سدی در برابر مهاجمان میزبان بود اما در بازی دوباره که به زد و خورد گرایید، هفت بازیکن دو تیم وادار به تعویض شدند و ایتالیا با خوش‌شانسی از معدود حمله‌های خود سود برد و به پیروزی رسید. در فینال گل یکم بازی توسط چکسلواکی از روی یک ضربهٔ کرنر زده شد اما تماشاچیان دو آتشهٔ ایتالیا پیش از مداخلهٔ پلیس به زمین ریختند و بازیکن چک را با تور سیمی بستند. هشت دقیقه بعد گل تساوی ایتالیا به گونه‌ای شگفت‌آور و شانسی وارد دروازهٔ چکسلواکی شد. تیم ایتالیا در این دیدار به شدت از سوی داور پشتیبانی می‌شد. گل پیروزی این تیم در برابر چکسلواکی در فینال جام جهانی به طور غیرقانونی در دقیقهٔ ۹۶ زده شد. بدین گونه در بیرون از ایتالیا، قهرمانی این تیم به طنز از ناتوانی داوری و آوانتاژ زمین نام برده شد. همهٔ تیم‌های شرکت‌کننده از قارهٔ آمریکا در یک‌هشتم پایانی شکست خورده و کنار رفتند. ۵۵۰۰۰ تماشاگر از بازی پایانی جام دیدن کردند.

L.utus
31-05-2014, 17:31
.......................................

mmf66
31-05-2014, 19:43
توی دنیای فوتبال ایتالیا و آلمان و برزیل یک طرف کل تیمهای دیگه یک طرف
هیچ وقت تیمهای دیگر رو با این تیمها مقایسه نکنید سابقه و تاریخ و افتخارات این تیمها با هیچ تیمی قابل مقایشه نیست

برزیل 5 بار قهرمان جام جهانی - 2 بار نایب قهرمان جام جهانی - 2 بار سوم جام جهانی - 8 بار قهرمان کوپا آمریکا - و دهها مقام دیگر

ایتالیا 4 بار قهرمان جام جهانی - 2 بار نایب قهرمان - 1 بار سوم جام جهانی - 1 بار چهارم جام جهانی - 1بار قهرمان 2بار دوم جام ملتهای اروپا و 2بار نیمه نهایی - 1 بار قهرمان المپیک 2 بار برنز و دهها افتخار دیگر

آلمان 3 بار قهرمان جام جهانی - 4 بار نایب قهرمان جام جهانی - 4 بار سوم جام جهانی - 1بار چهارم جام جهانی - 3 بار قهرمان جام ملتهای اروپا - 3بار نایب قهرمان اروپا - نیمه نهایی ملتهای اروپا 2 بار و دهها عنوان دیگر

Dejagah
31-05-2014, 20:15
من آمریکا
به علت نمازجمعه دیروز
مگه چی شده؟!
اگه اینجا نمیتونید بگید پخ کنید!! :n01:

fa_shinobi
02-06-2014, 20:04
ایتالیا
چون همیشه تو بازیای لیگش هوا پر از مه بود.:n01:
فرانسه هم همیشه بازیکناش درگیر بودن. یا با هم یا با مربی.

Mohammad Yek110
02-06-2014, 20:09
من قبلا از آلمان بدم میومد ولی امسال با حضور پررنگتر بازیکنای دورتموند خیلی تیم خوبی شدن ...
از انگلیس خیلی بدم میاد ( غیر از یکی دوتا بازیکناش )

banii
02-06-2014, 21:48
مگه چی شده؟!
اگه اینجا نمیتونید بگید پخ کنید!! :n01:
برای منم پخ کنید

پ ن : ناظر به این شیطونی ندیده بودیم که به حمدالله اونم دیدیم ! :) (مزاح :) )

ali+7
02-06-2014, 21:59
آلمان باوجود این همه ستاره همیشه ناکام بوده واین بزرگترین دلیل ضعف اونهاست!

SA3EDLORD
02-06-2014, 22:05
60 سال اخیر ؟

اینا رو ولش کن

ایتالیا یعنی تعصب ، یعنی عشق بازیکناش به کشورشون و حتی باشگاهاشون ، یعنی
اصالت

ای بدم میاد ازین حرفا!
اخه انگار طرفدارای برزیل و ایتالیا وقتی تیمشون ۴ گروه شده طرفدار این تیم شدن!
انگار طرفدارای اسپانیا جرم کردن طرفدار این تیم شدن که انگ حذب بادی و فلان بهشون میزنید........
انگار خودتون یا ایتالیایی هستید یا طرفدار ایتالیا زاده شدید......
خب طبیعیه طرفداری با قهرمانی یا نایب قهرمانی بوجود میاد....... یا هرچی اصلا! به کسی چه مربوط یه نفر چرا طرفدار یه تیم میشه؟
پ.ن:از یه طرفدار پرتغال!

FOURTH RETURN
03-06-2014, 19:17
یونان هم در جام جهانی هست؟

spartaqus
04-06-2014, 12:28
آره گره c
با ژاپن - ساحل عاج - کلمبیا
خدا کنه ژاپن بالا نره

Hatek
04-06-2014, 12:58
چیزهایی که اسپانیا نداره و نمیتونه داشته باشه

مگه بقیه بازیکنان و مردم کشور های دیگه تیمشونو دور انداختن و فقط بازیکنای ایتالیا عشق کشورشون هستن ؟
چرا نمیتونه داشته باشه و حتی نداره ؟
لیگ ایتالیا رنکینگ پایین تری نسبت به اسپانیا داره
بازیکنای تیم باشگاهیشون کمتر از لیگ اسپانیاست
تو 2010 که اینتر قهرمان شد فک کنم 2.3 تا ایتالیایی تو تیم بود فقط
مطمئن هم باشید اسپانیا مثل ایران امید نبسته به چند تا ستاره و معجزه که ژاوی و اینیستا برن تو زمین قهرمان بشن
همین الان خیلی از بهترین مدارس فوتبال توی اسپانیا هستن که تا سال ها جوابگو هستن چه برسه تا بازنشستگی ژاوی که چیزی نمونده
یکی میگه از سبک بازی اسپانیا خوشم نمیاد قبول یا هرکسی یه دلیلی میاره
ولی بی اصالت بودن خیلی ظلمه
الان خیلیا از من سیتی خوششون نمیاد میگن با پول به اینجا رسیده ( الیته خودم خوشم از سیتی میاد :n02:)
ولی اسپانیا برای رسیدن به الانش تلاش کرده و قابل احترامه

stealer
04-06-2014, 13:21
تیمایی که ازشون خوشم نمیاد و دلایلش:دی
ارزانتین:کلا از هیچ کدوم بازیکناش به جز دیماریا خوشم نمیاد چه الان چه زمانای قدیم مخصوصا از مارادونا متنفرم:دی
ایتالیا:کلا تیم مرموزیه هیچ وقت با اقتدار بالا نیومده و همیشه با شناس و .. تا فینال رسیده لیگشم که یکی از فاسد ترین لیگ هاست
کره جنوبی:بعد از حرفای مربی و تماشاگراش کلا از این تیم متنفر شدم
پ.ن:خودم طرفدار انگستان و فرانسه هستم:n16:

THe DARk NighT .98
04-06-2014, 15:15
از انگلیس هم متنفرم:n21:

مهندس مسعود
05-06-2014, 00:18
بنده از آمریکا و انگل ستان و فرانسه متنفرم.

amirarsalaan
05-06-2014, 12:30
از آرژانتین کلا بدم میاد چون وحشی بازی و زور چپونی بازی می کنند
از ایتالیا هم بدم میاد چون اونام آبروی اروپایی ها رو بردن و بی کلاسیشون به آمریکای لاتین طعنه میزنه
از برزیل و پرتغال هم خیلی بدهم میاد بنا به همون دلایل بالا پرتغال که اصلن ضد فوتبال بازی میکنه
این تیما همشون بیشعورن و غیر از پرتغال که هیچ افتخاری نداره بقیشون حاضرن هر کاری بکنن که فقط جامو بدست بیارن

farshidmm
05-06-2014, 16:55
از تیم خاصی بدم نمیاد
ولی هر کی از آلمان بدش بیاد منم ازش بدم میاد!

S0R3N4
10-06-2014, 12:27
از اسپانیای تازه به دوران رسیده و قهرمانی شانسیش در دوره ی قبل جام جهانی در حالی که اون جام حق تیم ملی هلند بود خداییش(البته تنفر از جایی بیشتر شد که این اتفاق در یورو هم تکرار شد و قهرمانی این تیم به لطف ستاره های دوره اییش...)
از کره ی جنوبی مغرور و پر ادعا
از اروگوئه به خاطر ماریو سوارز
از آرژانتین به خاطر لینول مسی(البته یادم رفت در نظر سنجی این تیم رو انتخاب کنم)
و از ایتالیا به خاطر قهرمانی نا حقش در سال 2006

Dejagah
10-06-2014, 14:23
جمهوری شانسی هلند ... :n09:

safoora55
10-06-2014, 17:56
من از انگلیس بدم میاد با اینکه بازیشون قشنگه ولی از دیوید بکهام بدم میاد پس انگلیس هم پاسوز این میشه
ولی بیشتر از اون از کره جنوبی مغرور بی خاصیت بدم میاد بی جنبه ها!!!

farshidmm
10-06-2014, 18:48

اولین نفری هستی که می بینم از هلند بدت میاد :n02:
کلا یادمه از قدیم به هلند میگفتن تیم دوست داشتنی همه هم ازش خوششون میومد همینجوری الکی :n02:

banii
10-06-2014, 21:04
هلند نه جمهوریه نه شانسی :) . (سیستم حکومت این کشور هم پادشاهی مشروطه هست)

اگه قرار باشه بحث شانسو هم وسط بیاریم خیلی تیم بد شانسیه ! هم توی فینال ها بدشانسی میاره هم توی مراحل گروهی که همیشه توی گروه مرگ میفته !!

Arash4484
12-06-2014, 20:43
بد نیست در این آخرین ساعات نظرات دیگر مردم دنیا رو هم بدونیم:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+رای آمریکایی ها جالبه (روسیه و خود ایالات متحده!):n02:

+نتایج رای گیریهای دیگری هم در مورد برنده کاپ و... و همچنین تشریح دلایل عدم علاقه و...در مقاله موجوده...

A.N.A.P
12-06-2014, 23:19
با احترام از انگلیس خوشم نمیاد :n02:

OSEN
13-06-2014, 12:06
بنظرم اگر باقی بازی ها هم مثل بازی افتتاحیه جلو بره باید در جواب سوالِ از چه تیمی متنفرید، بگیم: "تیم داوری" :n23:.

banii
13-06-2014, 13:52
بنظرم اگر باقی بازی ها هم مثل بازی افتتاحیه جلو بره باید در جواب سوالِ از چه تیمی متنفرید، بگیم: "تیم داوری" :n23:.
برزیل (:n21:) هم که عادت داره با کمک داورا قهرمان بشه ! :n21:

2002

V E S T A
13-06-2014, 14:16
تو جام جهانی نمی تونم از تیمی متنفر باشم

ولی اگر بخوام تیمی رو انتخاب کنم که چندان از صعودش خوشحال نمیشم یا دوست ندارم بازی هاش رو دنبال کنم و اصلا بازی هاش برام جذابیت نداره : یکی از دو تیمی که تو نظرسنجی نیست رو انتخاب میکنم

clau
13-06-2014, 14:22

2002

بازی با استرالیا در جام جهانی 2006 که با کمک داور تونستین استرالیا حذف کنین یادت رفت به این زودی:n04:

دوره قبل تو جام کنفدراسیون ها 4تا از برزیل خوردین

دوره قبلترش هم که دونگا سرمربی برزیل بود در جام کنفدراسیون ها 3تا بهتون زد

ماشالله تیم مورد علاقت هم که ید طولایی در باخت به برزیل در فینال های جام جهانی داره

با همه این تفاسیر حق داری از برزیل متنفر باشی:n05:

E.N.A.Y.A.T
13-06-2014, 14:49

2002
درود

تشکر جانانه از دوست خوبم Clau ...
تو داری از یکـ جای دیگه میسوزی داوری رو چرا وسط میکشی ؟!
همه ما میدونیم طرفدار تیمی که از سال 1989 به اینور حتی یکـ برد جلوی برزیل پنج ستاره نداشته
بخاطر چی از برزیل پنج ستاره متنفره !!

و من الله توفیق /

banii
13-06-2014, 15:18
بازی با استرالیا در جام جهانی 2006 که با کمک داور تونستین استرالیا حذف کنین یادت رفت به این زودی:n04:

دوره قبل تو جام کنفدراسیون ها 4تا از برزیل خوردین

دوره قبلترش هم که دونگا سرمربی برزیل بود در جام کنفدراسیون ها 3تا بهتون زد

ماشالله تیم مورد علاقت هم که ید طولایی در باخت به برزیل در فینال های جام جهانی داره

با همه این تفاسیر حق داری از برزیل متنفر باشی:n05:
امروز توی خبرها میخوندم مسئولان برگزاری مسابقات بدترین شرایط آب و هوایی و زمین بازی رو برای بازیهای ایتالیا در نظر گرفتند
حق دارند بترسند مثل ...

L.utus
13-06-2014, 16:59
امروز توی خبرها میخوندم مسئولان برگزاری مسابقات بدترین شرایط آب و هوایی و زمین بازی رو برای بازیهای ایتالیا در نظر گرفتند
حق دارند بترسند مثل ...

به خاطر ترس از ایتالیاست؟ :n04:

ghermezeteh
20-06-2014, 16:30
از انگلیس و طرفداراش متنفرم :n21:

Mana5
07-07-2014, 16:11
این نتایج تاپیک مشابه در جام جهانی 2010 هست:

و این نتایج همین تاپیک:

البته ترکیب کاربران پی سی ورلد نسبت به 4 سال پیش حتما مقداری تغییر کرده ولی مقایسه نتایج دو تاپیک نشون میده منفوریت اسپانیا و کره جنوبی چند برابر شده
منفوریت کره جنوبی خیلی عجیبه چی شده انقدر منفور شده؟
میزان منفوریت سایر تیم ها هم تغییر چندانی نکرده

stealer
07-07-2014, 18:06
منفور بودن اسپانیا به خاطر نوظهور بودن هست و کلا با تازه به دوران رسیده ها کسی حال نمیکنه:دی
کره جنوبی هم به خاطر اون حرفای مربیشون بود که بی احترامی کرد...:دی

Sepehr SS
07-07-2014, 18:19
از آرژانتین این دوره متنفرم. دارن با اون همه بازیکن هجومی، خاطره یونان ۲۰۰۴ رو زنده میکنن.

Iman-Emperatour
07-07-2014, 19:58
منفور بودن اسپانیا به خاطر نوظهور بودن هست و کلا با تازه به دوران رسیده ها کسی حال نمیکنه:دی
کره جنوبی هم به خاطر اون حرفای مربیشون بود که بی احترامی کرد...:دی
کلا این حسودی حساب میشه تا تنفر؟! (با شما نیستما!)
به هر حال اسپانیا بد کرده که قهرمان جهان و اروپا شده و یه سری طرفدار از 5 ساله تا 150 ساله رو معطوف خودش کرده آیا این تنفر به حساب میاد یا حسادت که میخواد با کشورهای پرافتخار رقابت نزدیک تری بکنه؟! حالا میخواد اون بچه 5 ساله ساله دیگه ش طرفدار تیم دیگه باشه یا نه مهم اینکه بازیهای اسپانیا تونسته اون بچه رو جذب کنه

i.amirmoghaddam
07-07-2014, 23:25
امیدوارم آرژانتین و برزیل نرسن فینال اه اه [emoji234]

united
08-07-2014, 10:55
مگه میشه از برزیل متنفر نبود!
کلا در همه دورها خرشانس بوده و داورها زیاد جرات ندارن بر علیهش داوری کنند

banii
11-07-2014, 01:59
کلا با تازه به دوران رسیده ها کسی حال نمیکنه:دی

نه بستگی به تیم مورد نظر و دلیل نفرت فرد داره

مثلا من از اتلتیکو مادرید بدم نمیاد اما از منچستر سیتی متنفرم