PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک هواداران تیم ملی برزیل | سلاطین سامبا

Hatek
16-05-2014, 17:45
تاپیک میزبان مسابقات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازیکنان :

Goalkeepers
Jefferson - Botafogo
Julio Cesar - Toronto FC
Victor - Atletico MG

Defenders
Dante - Bayern Munich
David Luiz - Chelsea
Henrique - Napoli
Thiago Silva - PSG
Dani Alves - Barcelona
Maicon - Roma
Marcelo - Real Madrid
Maxwell - PSG

Midfielders
Fernandinho - Manchester City
Hernanes - Inter
Luiz Gustavo - Wolfsburg
Oscar - Chelsea
Paulinho - Tottenham Hotspur
Ramires - Chelsea
Willian - Chelsea

Forwards
Bernard - Shakhtar Donetsk
Fred - Fluminense
Hulk - Zenit
Jo - Atletico MG
Neymar - Barcelona

رسم ادب نبود برزیل تاپیک نداشته باشه :n02:

نیازی به توضیح نیست دیگه فکر میکنم فقط یه لیست از بازیکنان کافیه

stealer
16-05-2014, 18:03
خوب از تیمی که 4 تا بازیکن از چلسی داره نمیشه گذشت:دی
مطمئنم یک پای فینال هست اونم با درخشش اسکار:n12:
ترکیب احتمالی من
سزار
مارسلو-سیلوا-لوئیز-الوز
فرناندینیو-اسکار-رامیرس
نیمار-فرد-هالک
ترکیب خوفی میشه:دی

king of the kings
16-05-2014, 18:17
خوب از تیمی که 4 تا بازیکن از چلسی داره نمیشه گذشت:دی
مطمئنم یک پای فینال هست اونم با درخشش اسکار:n12:
ترکیب احتمالی من
سزار
مارسلو-سیلوا-لوئیز-الوز
فرناندینیو-اسکار-رامیرس
نیمار-فرد-هالک
ترکیب خوفی میشه:دی

ترکیب احتمال زیاد همین باشه ولی به جای لوییز فکر کنم دانته رو بذاره
هافبک هم فرناندینیو و رامیرس باید حواسشون باشه جانشین خوب رو نیمکت دارن ویلیان و پائولونیو و گوستاوو

نقطه قوت تیم امسال خط دفاع هست . سایر نقاط خصوصآ هافبک جلوی تیمای دیگه پتانسیل کمتری دارن

جای کاکا و رونالدینیو خالیه .

نمی دونید چرا کاکا رو دعوت نکرد ؟

stealer
16-05-2014, 18:20
ترکیب احتمال زیاد همین باشه ولی به جای لوییز فکر کنم دانته رو بذاره
هافبک هم فرناندینیو و رامیرس باید حواسشون باشه جانشین خوب رو نیمکت دارن ویلیان و پائولونیو و گوستاوو

جای کاکا و رونالدینیو خالیه .

نمی دونید چرا کاکا رو دعوت نکرد ؟
امسال افت محسوسی داشت تو میلان ولی خوب میتونست دعوتش کنه به عنوان روحیه و البته از تجربش هم میشد تو بازی های مشکل استفاده کرد
کلا جدیدا راحت از اسطوره هاشون میگذرند:n03:

Dejagah
22-05-2014, 15:39
ای کاش رونالدینیو و کاکا رو رو هم واسه 15 دقیقه آخر بازی ها دعوت میکرد ... :n14::n03:

clau
25-05-2014, 15:51
واقعن جای کاکا در تیم برزیل خالیه:n03:

امسال تو میلان عملکرد نسبتن خوبی داشت

امیدوارم تو گروهمون اول بشیم هلند هم در گروهش دوم بشه مرحله اول حذفی بخوریم بهشون تلافی باخت 4سال قبل سرشون در بیاریم:n05:

نادر1368
27-05-2014, 02:13
من بيشتر براي رونالدينيو ناراحتم:n27: خصوصا تو برزيل باشه جام جهاني و يكي از بهترين بازيكنان تاريخ برزيل(نه تنها جهان!) كه هنوز ميتونه پا به توپ

باشه دعوت نشه اين يعني خيانت اسكولاري! البته با توجه به اين كه مربي دوست داشتني و بزرگي هست به تصميمش احترام ميگذاريم!:n02:

Abdolreza2012
29-05-2014, 13:11
ویدئوی رسمی فیفا درباره تیم ملی برزیل

دانلود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nw_nk
30-05-2014, 19:20
رونالدو: نیمار امید بزرگ برزیل است

مربی برزیل: نیمار از زمان پیوستن به بارسلونا بهتر شده

Ezel
30-05-2014, 22:38
تاپیک برزیل چرا اینقدر بی رمقه ؟ :دی

نقطه ی قوت امسال برزیل خط دفاعیشه ، شاید شاید شاید در طول این سالها ، برزیل هیچوقت مدافعان میانی ای در این سطح و کلاس نداشته

اگر فیل بزرگ بخواد به سنت برزیلی عمل کنه و با یه 3-5-2 مدرن و نوستالژیک ، تیم رو بفرسته به زمین که ترکیب دانته و لوئیز و سیلوا واقعا بی نظیره ، پیستون ها هم که مارسلو و آلوز باشن حالا شاید کاریکاتوری از کارلوس و کافو باشن ولی خب نزدیک ترین گزینه ها به این دو هستن قطعا ؛ هرچند که فیل بزرگ کلا به بازی با 3 دفاع اعتقادی نداره اون چنان .

در خط میانی اما ، شاید یکی از ضعیف ترین برزیل های این چند سال رو شاهد باشیم .

اما در حمله با توجه به حضور نیمار ، در کل میشه خیلی امید بست به این تیم ؛ تیمی که قهرمان سه دوره ی متوالی یورو - جام جهانی - یورو رو در فینال کنفدراسیونها با یه شکست 3-0 روونه ی خونه کرد ...

وین رونی
31-05-2014, 16:57
برزیل فقط برزیل دهه 80 و 90
فوق العاده زیبا بازی می کرد روون و روی زمین با پاس های به قول معروف تقه ای
یاد زیکو و سوکراتس و روماریو و دونگا و رای ...بخیر

clau
01-06-2014, 00:30

تیاگو سیلوا:دوست دارم در فینال جام جهانی مقابل فرانسه قرار بگیریم

تیاگو سیلوا، کاپیتان تیم ملی برزیل گفت چیزی که باعث خوشحالیش خواهد شد دیدن تیم کشورش در فینال جام جهانی است و تاکید کرد که دوست دارد در فینال مقابل فرانسه قرار بگیرند تا هم بتوانند انتقام شکست 3-0 فینال 98 را از خروس ها بگیرند و هم در مقابل دوست و هم بازیش در پی اس جی،بلیس متوئیدی قرار بگیرد.

او به روزنامه لو پاریزین گفت:"آرزوی من؟رسیدن برزیل به فینال!مهم نیست مقابل چه تیمی!
فینال می تواند تکرار جام کنفدراسیون ها مقابل اسپانیا باشد که ما سال گذشته 3-0بردیم.
یا برزیل-آلمان یا ما در مقابل ایتالیا.اما من فینال مقابل فرانسه را ترجیح می دهم چون که در لاشامپیونه بازی می کنم.
تجدید دیدار با ماتوئیدی؟بله،خیلی خوب خواهد بود چون فرصت گرفتن انتقام فینال 98 از فرانسوی ها را به ما خواهد داد.
آن بازی یک شکست بزرگ و یک ناامیدی بزرگ برای ماست.خاطره بدی که در ذهن تمام برزیلی ها باقی مانده!"

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D9%85)

Dejagah
02-06-2014, 11:03
رونالدو: رکوردها براي شکسته شدن هستند
مهاجم پيشين تيم ملي برزيل در واکنش به امکان شکسته شدن رکورد گلزني‌اش در جام جهاني اظهار نظر جالبي کرد.

رونالدو برزيلي 37 ساله که اکنون از دنياي فوتبال کناره گيري کرده است در سه دوره جام جهاني موفق به زدن 15 گل شده است.

رقيب او يعني ميروسلاو کلوزه 35 ساله و لهستاني الاصل که براي تيم ملي آلمان به ميدان مي‌رود تاکنون 14 بار در جام‌هاي جهاني دروازه‌ حريفان را باز کرده و اميدوار است با حضور در جام جهاني پيش رو بتواند رکورد رونالدو را بشکند.

به گزارش فارس، رونالدو با خنده در اين زمينه گفت: کلوزه 35 ساله است و بايد پيشتر از دنياي فوتبال و يا حداقل از بازي‌هاي ملي کناره گيري مي‌کرد!

وي افزود: من از اينکه دوران موفقي در تيم‌ ملي داشته‌ام و رکوردهايي هم به جا گذاشتم به خودم افتخار مي‌کنم اما مي‌دانم که رکوردها براي شکسته شدن هستند.

خیلی خوب گفته یارو داره فسیل میشه!! تعداد بازیاش 10برابر رونالدوی افسانه ایه!! به زور آوردنش که 2تا بزنه رکورد بزنه!! فقط 3تاشو به عربستان مفلوک زد!! :n09:

نادر1368
02-06-2014, 16:01
بهترين تيم تمام دوران ها!:n12:

نادر1368
03-06-2014, 23:03
همين الان نيمار يك گل عالي رو ضربه آزاد زد به پاناما! البته من گوش مي دم از راديو ورزش:n02: چرا شبكه 3 نشون نميده؟:n13:

Dejagah
03-06-2014, 23:15
همين الان نيمار يك گل عالي رو ضربه آزاد زد به پاناما! البته من گوش مي دم از راديو ورزش:n02: چرا شبكه 3 نشون نميده؟:n13:
دمش گرم/ خیلی کاشته زن داریم و این یه فاکتور خیلی مهمه/ نیمار آلوس لوئیز ... :n12:

SON OF GOD
04-06-2014, 00:17
جای رونالدوی بزرگ (عشق من) خالی :n14: و همچنین امثال ریوالدو - روبرتوکارلوس و رونالدینیو و کافو و ....

clau
04-06-2014, 01:03
امشب شبکه ورزش داشت بازی برزیل- آرژانتین در جام جهانی 1982 نشون میداد

آرژانتین 2-3 بازی به برزیل باخت اونم با حضور اسطورش مارادونا:n02:

بنده خداها همیشه از برزیل زخم میخورن:n09:مقدماتی جام جهانی 2002 بود آرژانتین به عنوان تیم اول به جام جهانی رفت برزیل به عنوان تیم چهارم

آرژانتین با کلی ادعا در مرحله گروهی حذف شد برزیل قهرمان جام جهانی شد:n19:

یک بار هم تو جام امریکای جنوبی بود آرژانتین تیم مکزیک در نیمه نهایی 0-3 برد خیال برش داشت که میتونه برزیل هم ببره

در فینال 4تا از برزیل خورد و نایب قهرمان شد:n08:

Hatek
04-06-2014, 01:45
نیمار چقدر آماده و با انگیزه نشون میداد
فقط خلاصه بازی رو دیدم
ولی سرعت بازیکنا توی چند صحنه خیلی عالی بود
اگه ماجرای آب و هوا و ارتفاع و این حرفا درست باشه برزیل حتما قهرمانه :n09:

jr07
04-06-2014, 08:40
جاتون خالی دیروز یه دست جام جهانی با fifa زدم با برزیل بودم

بازی اول با کرواسی 0-0 مساوی شدم

بازی دوم با مکزیک 2-3 باختم
بازی آخرم از کامرون 1-0 بردم و در کمال ناشایستگی صعود کردم:n02:

فک کنم آبروی هر چی برزیلی بود رو بردم:n28:

Dejagah
05-06-2014, 21:22
:n28::n12:

clau
07-06-2014, 06:25

اسکولاری : برزیل و آرژانتین به فینال می رسند

در حالیکه کمتر از یک هفته به شروع مسابقات جام جهانی باقی مانده است امروز لوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل در آخرین مصاحبه خود اظهار امیدواری کرد که دو تیم برزیل و آرژانتین به فینال جام جهانی راه یابند. وی گفت :

طبق آنالیز هایی که انجام داده ایم ایمان دارم که به فینال خواهیم رسید و اعتقاد دارم که آرژانتین حریف ما در فینال خواهد بود. در واقع امیدوارم که اینگونه باشد. این یک فینال تمام آمریکای لاتین خواهد بود که خیلی ها منتظرش هستند. یک فینال با کیفیت و جذاب.
دوست ندارم آرژانتین در مرحله اول یا دوم مسابقات حذف شود. انتظار من این است که آنها فوتبال همیشگیشان را ارائه دهند. اما اگر به فینال رسیدند برای من مهم نیست که چه بلایی سرشان می آید.
لازم به ذکر است که برزیل و آرژانتین چهار بار در تاریخ جام های جهانی مقابل یکدیگر قرار گرفته اند .
در جام جهانی 1990 ایتالیا ، آرژانتین بر برزیل در یک هشتم نهایی غلبه کرد . برزیل دو بار در سال های 82 و 74 به ترتیب 3-1 و 2-1 آلبی سلسته را شکست داده و یک بار نیز در سال 1978 دو تیم به نتیجه مساوی رسیده اند.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ.ن: ایول اسکولاری خیلی با این قسمت صحبتش حال کردم اما اگر به فینال رسیدند برای من مهم نیست که چه بلایی سرشان می آید.:n09:

E.N.A.Y.A.T
08-06-2014, 23:45
درود

کاپیتان سابق تیم ملی برزیل اولین میهمان حضوری ویژه برنامه عادل
فردوسی‌پور برای جام جهانی ۲۰۱۴ است .

عادل فردوسی‌پور ویژه‌برنامه جام جهانی با نام «بیست چهارده» را از دوشنبهبر روی آنتن می‌برد .
"دونگا" کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال برزیل اولین میهمان حضوری برنامه فردوسی‌پور است .

من که یادم نمیاد ولی خیلی خوب شد !:n02:

و من الله توفیق /

نادر1368
09-06-2014, 02:47
درود

کاپیتان سابق تیم ملی برزیل اولین میهمان حضوری ویژه برنامه عادل
فردوسی‌پور برای جام جهانی ۲۰۱۴ است .

عادل فردوسی‌پور ویژه‌برنامه جام جهانی با نام «بیست چهارده» را از دوشنبهبر روی آنتن می‌برد .
"دونگا" کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال برزیل اولین میهمان حضوری برنامه فردوسی‌پور است .

من که یادم نمیاد ولی خیلی خوب شد !:n02:

و من الله توفیق /
واقعا!؟:n04: چــــــه ميـكنه اين عادل!(يادش بخير! عادل با رونالدو هم خيلي خاطره داره :n02:) ضمنا هيچ چيزي و هيچ كسي نمي تونه جاي مراسم رو بگيره!:n10:
راستي دوستان چرا ما امضاي مشترك نداريم؟!:n27:

وین رونی
09-06-2014, 15:22
واقعا!؟:n04: چــــــه ميـكنه اين عادل!(يادش بخير! عادل با رونالدو هم خيلي خاطره داره :n02:) ضمنا هيچ چيزي و هيچ كسي نمي تونه جاي مراسم رو بگيره!:n10:
راستي دوستان چرا ما امضاي مشترك نداريم؟!:n27:

می خوان عین شب چهارشنبه سوری گولمون بزنن نریم شبکه های ضاله مراسم رو پخش مستقیم ببینیم.اما من با وجود اینکه عاشق پاسهای دونگا که با کات بیرون می داد بودم میرم مراسم رو پخش مستقیم ببینم :n10:

E.N.A.Y.A.T
09-06-2014, 15:28
درود

خب زمانش هم معلوم شد . امشب ساعت 23 با حضور عادل و رضا جاودانی، و میهمان ویژه ... کاپیتن کارلوس دونگا ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فردوسي پور بايد حلاليت بطلبه از دونگا بخاطر اون همه مسخره كردن لباس هاي دونگا تو جام قبلي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی های برزیل عادل گزارشگر بود ... این بدبخت رو بخاطر لباس هاش چقد مسخره میکرد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه پيراهن صورتي دونگا تو يه بازي پوشيده بود ته خنده بود ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و من الله توفیق /

E.N.A.Y.A.T
10-06-2014, 09:02
درود

مهمونی خوبی بود ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سه نفری بدبخت رو تو شهر غربت گیرآوردن دور چیز میپیچوننش ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا دیگه فردوسی پور شورشو درآورد . به لباس مردم چیکار داری تو ! کم مسخرش کردی ؟

کاپیتان دیشب گفت که امیدوارم ایران به آرژانتین 3-4 تا گل بزنه ...
یه نکته رو بگم ...

چون برزیل با ارژانتین رابطه خوبی در زمینه ورزش مخصوصا فوتبال ندارن ...
هیچوقت نمیخوان موفقیت آرژانتین رو ببینند .
برعکسشم وجود داره. به خاطر همین Dounga گفتش ایران میتونه ارژانتین رو ببره . فکـ کنم به شوخی گفت ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اینکه در تمرینات دیروز نیمار مصدومیت جزئی پیدا کرده که خوشبختانه برطرف شده و به بازی با کرواسی میرسه .

و من الله توفیق /

وین رونی
10-06-2014, 23:59
فوتبال برزیل دوست داشتنی نیست به علت این جمله ناب پرفسور حاج رضایی!!!!
یکی از دلایل:
پله راست افراطی هست و با سران فیفا فالوده می خوره!!!!!!پایگاه مردمی نداره.به این دلیل برزیل تیم مورد علاقم نبوده.عجب دلیلی!!!

Dejagah
11-06-2014, 13:40
دوستان نذارید تاپیک قهرمان بخوابه, لطفا فعال باشید

برزيل – کرواسي؛ شروع هيجان يک ماهه

برزيل در اولين ديدار خود در بيستمين دوره جام جهاني بايد در ورزشگاه کورينتيانس از تيم باانگيزه کرواسي پذيرايي کند.

بيستمين دوره جام جهاني سي دقيقه بامداد جمعه با ديدار برزيل و کرواسي در ورزشگاه کورينتيانس شهر سائوپائولو آغاز مي‌شود.

برزيل ميزبان بيستمين دوره جام جهاني در اولين ديدار خود در اين رقابت‌ها بايد با کرواسي تيمي باانگيزه از قاره اروپا ديدار کند.

* برزيل

برزيل پرافتخارترين تيم جهان با 19 حضور در تاريخ جام‌هاي جهاني توانسته 5 عنوان قهرماني را به خود اختصاص دهد. آن‌ها با هدايت لوئيز فيليپه اسکولاري در انديشه کسب ششمين قهرماني در جام جهاني هستند. فيل بزرگ (اسکولاري) در سال 2002 موفق شد قهرماني در جام جهاني را به برزيلي‌ها هديه کند و از آن زمان تاکنون اين تيم در حسرت رسيدن به قهرماني در جام جهاني مانده است.

برزيل در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني حضور نداشت که به واسطه ميزباني، صعودي مستقيم به جام جهاني 2014 برزيل داشت. آن‌ها سال گذشته در جام کنفدراسيون‌ها موفق شدند پرقدرت ظاهر شوند و با برتري 3 بر صفر برابر اسپانيا در ديدار نهايي، قهرماني در اين رقابت‌ها را تجربه کنند. البته يک نکته نگران کننده در اين قهرماني نهفته است و آن اين است که هر تيمي که قهرمان جام کنفدراسيون‌ها شده، سال بعد نتوانسته در جام جهاني به قهرماني برسد. برزيل با هدايت لوئيز فيليپه اسکولاري در بازي‌هاي اخير دوستانه خود نمايش خوبي از خود ارائه داده است و توانسته فوتبال هجومي يا همان ژوگوبونيتو را به نمايش بگذارد. آن‌ها در بازي با پاناما که دو هفته قبل برگزار شد موفق شدند به برتري 4 بر صفر برسند و سپس صربستان را با يک گل از پيش رو برداشتند.

برزيل در حالي پاي به جام جهاني 2014 مي‌گذارد که ستاره‌هاي غايب بزرگي را در تيم خود ندارد. کاکا، رونالدينيو، روبينيو، آلساندرو پاتو، لوکاس مورا از جمله بازيکنان بزرگ برزيلي هستند که اسکولاري روي نام آن‌ها خط قرمز کشيد. اکنون تيم جوان شده برزيل بيش از دوره‌هاي گذشته اميد به قهرماني در جام جهاني دارد.

* کرواسي

کرواسي که از فروپاشي کشور يوگسلاوي سابق به وجود آمد تاکنون تنها سه دوره حضور در جام جهاني را تجربه کرده است. آن‌ها در جام جهاني 1998 فرانسه با هدايت ميروسلاو بلاژويچ اولين حضورشان را در تاريخ جام جهاني تجربه کردند که موفق شدند با حضور بازيکنان بزرگي چون داوور شوکر – روبرت يارني و روبرت پروسينسکي به مقام جالب توجه سوم دست يابند. کرواسي در جام جهاني 2002 در همان دور نخست از گردونه رقابت‌ها حذف شد. آن‌ها در جام جهاني 2006 آلمان نيز حضور داشتند و اين بار نيز اين تيم در همان دور گروهي از اين رقابت‌ها حذف شد. کرواسي در جام جهاني آفريقاي جنوبي غايب بود و اکنون با هدايت يک مربي جوان به نام نيکو کواچ 33 ساله در انديشه خلق شگفتي در جام جهاني قرار دارد.

کرواسي در انتخابي جام جهاني در گروه يک قرار داشت اما نتوانست از سد بلژيک بگذرد و به ديدار پلي‌آف رسيد اين تيم در پلي‌آف مقدماتي جام جهاني در قاره اروپا موفق شد ايسلند را با نتيجه 2 بر صفر در مجموع دو ديدار شکست دهد و به جام جهاني راه يابد تا آن‌ها چهارمين حضورشان را در جام جهاني تجربه کنند.

کرواسي در انتخابي جام جهاني با ايگور استيماک حضور داشت اما پس از عدم راهيابي کرواسي به صورت مستقيم به جام جهاني مسئولان فدراسيون فوتبال اين کشور استيماک را از کار برکنار کردند و نيکو کواچ را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب کردند.

نکته ويژه

ادواردو،‌ مهاجم برزيلي‌الاصل کرواسي قطعا بامداد جمعه ديدار ويژه‌اي را پيش رو خواهد داشت. او که در برزيل به دنيا آمده تصميم گرفت تا براي تيم ملي کرواسي به ميدان برود تا اين طور بتواند شانس بازي کردن در رده ملي را به دست آورد. مادر اين بازيکن اعلام کرده که ادواردو در بازي افتتاحيه جام جهاني قرار است هر دو سرود ملي کشورهاي برزيل و کرواسي را بخواند.

تقابل ويژه

دانته، مدافع تيم ملي برزيل با ماريو مانژوکيچ هم‌تيمي‌اش در تيم بايرن مونيخ تقابل ويژه‌اي در اين ديدار خواهند داشت.

به گزارش ايسنا، برزيل و کرواسي تاکنون دو بار برابر هم به ميدان رفته‌اند که حاصل آن يک پيروزي براي برزيل و يک تساوي بوده است. اين دو تيم در جام جهاني 2006 آلمان نيز با هم هم‌گروه بودند که برزيل موفق شد با تک گل کاکا، به برتري يک بر صفر برسد که اتفاقا آن ديدار نيز بازي نخست دو تيم در اين رقابت‌ها بود.

Dejagah
11-06-2014, 13:45
لاک پشت برزیلی پیروزی میزبان در بازی افتتاحیه را پیشگویی کرد

پیشگویی نتیجه مسابقات جام جهانی را اختاپوسی آلمانی به نام پل در جام جهانی ۲۰۱۰ باب کرد و اخیرا نیز چینی‌ها از پیشگویی پانداها برای مسابقات امسال خبر داده اند.
اکنون برزیل میزبان جام جهانی در مسیر تلاش این تیم برای کسب ششمین قهرمانی خود قصد دارد از یک لاکپشت عظیم الجثه دریایی به نام ˈسر بزرگˈ برای پیشگویی نتایج استفاده کند.
او با انتخاب غذای خود از زیر پرچم دو کشور نشان می دهد که کدام تیم به پیروزی خواهد رسید و در نخستین گام پیروزی تیم برزیل در دیدار افتتاحیه مقابل کرواسی را وعده داد.
این لاک پشت ۲۵ ساله ابتدای غذای خود را از جایی که به عنوان نتیجه تساوی در نظر گرفته شده بود، برداشت و بعد به سمت غذایی رفت که زیر پرچم برزیل بود.

Dejagah
12-06-2014, 15:17
اسکولاري: اين جام‌جهاني براي ماست
سرمربي تيم ملي برزيل به مردم اين کشور اطمينان داد تيمش به قهرماني در جام‌جهاني مي‌رسد.

بيستمين دوره جام‌جهاني برزيل تا ساعاتي ديگر با ديدار ميزبان و کرواسي در ورزشگاه کورينتيانس شهر سائوپائولو آغاز مي‌شود.

به نقل از ايسنا، لوئيس فيليپه اسکولاري، سرمربي تيم ملي برزيل همراه نيمار در نشست خبري پيش از بازي با کرواسي شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سرمربي تيم ملي برزيل در اغاز نشست خبري خود گفت: مي‌خواهم به همه برزيلي‌ها بگويم که زمان شما فرا رسيده است. اين جام جهاني براي ماست. براي رسيدن به آرزويمان که قهرماني در اين رقابت‌هاست بايد 7 مرحله (7 بازي) انجام دهيم. بايد مانند يک نردبان بالا برويم و تنها به پله اول فکر بکنيم که ديدار برابر کرواسي است. پس از بازي با کرواسي 6 بازي ديگر پيش رو خواهيم داشت و بايد در همه اين بازي ها به پيروزي برسيم تا بتوانيم به قهرماني دست يابيم.

سرمربي تيم ملي برزيل در ادامه گفت: تيم من براي افتخارآفريني در جام‌جهاني آماده است. مي‌خواهيم قهرماني در اين جام‌جهاني را در خانه به هوادارانمان تقديم کنيم. البته مي‌دانيم که اين راه راه سختي است و مشکلات و سختي هاي زيادي پيش رو خواهيم داشت اما بايد با قدرت جلو برويم و به خواسته خود برسيم.

E.N.A.Y.A.T
12-06-2014, 21:02
درود

ترکیب احتمالی بازی امشب

دروازه بان: خولیو سزرا

مدافعان: دنی آلوز، دیوید لوییز، تیاگو سیلوا، مارسلو

هافبک ها: اسکار، رامیرس، لوئیس گوستاوو

مهاجمان: فرد، هالک، نیمار

اینطور که معلومه اسکولـاری میخواد زهرچشم به باقی رقبا نشون بده .

ستــاره شــشم در راه اســـت ...

و من الله توفیق /

mohammad.asghari
12-06-2014, 22:55
Brazil XI: Júlio César; Alves, Thiago Silva, David Luiz, Marcelo; Luis Gustavo, Paulinho; Oscar, Hulk, Neymar; Fred. ‪‬

Croatia XI: Pletikosa; Srna, Corluka, Lovren, Vrsaijko; Brozovic, Modric, Rakitic; Perisic, Olic, Jelavic‬

ae2009
12-06-2014, 22:58
من به طور سنتی از جام90 طرفدار آلمانم:n02: ولی با توجه به میزبانی برزیل بلاشک قهرمانه

E.N.A.Y.A.T
12-06-2014, 23:02
درود

ترکیب یه چیز دیگس ...
بعد برنامه 2014 چه ترکیبی واسه خودشون گذاشتن !:n02:

E.N.A.Y.A.T
13-06-2014, 00:26
درود

1-1

انتظار هرچیزی رو داشتم بجز گل بخودی !:n02:
مارسلو توانایی انجام هرکاری رو داشت بجز لمس نکردن توپ . در موقعیتی بود که به قول مزدکـ گام خودش رو برداشته بود
و کاریش نمیشه کرد .

نیمار هم به زیبایی هرچه تمام توپ خودش رو به لونه ی اختاپوس روانه کرد !:n09:

یک گل از یکـ رئالی و دیگری از بارسایی ! ولی این کجا و آن کجا !:n02:

تیاگو سیلوا نقشش رو بعنوان لیدر تیم بخوبی اجرا میکنه .

اسکار هم که واقعا گل کاشت . عجب قدرت توپ گیری و پرسی داره لامصب !!

بقیه بازیکنا تو باقالیا سیر میکردن ! بنظرم بهتره نیمه دوم هالکـ با ویلیان تعویض بشه ...

اوایل بازی ناهماهنگی بین بازیکنا زیاد بود ولی رفته رفته این مشکل حل شد و در بازی های آینده
شاهد برزیلی منسجم تر و قدرتمند تر خواهیم بود .

میریم که داشته باشیم نیمه دوم و قدرت نمایی برزیل پنج ستاره رو .

و من الله توفیق /

وین رونی
13-06-2014, 00:28
نیمه اول خوب نبودیم مخصوصاً تو دفاع.یک کم دفاع مغرور و تو جو بازی بود.اسکار بد بازی نکرد اما واقعاً نمی تونست کاکا جاش باشه؟

Abdolreza2012
13-06-2014, 01:19
بازی خوبی بود
ولی در کل به نظرم تا اینجا کلا این جام جهانی یک سطح پایین تر از جام جهانی آفریقا جنوبی هست
تو هر جهت
از افتتاحیه تا ورزشگاه و تصویر برداری و....
البته به جز کیفیت بازی که دیدیم

Dejagah
13-06-2014, 01:28
تبریک میگم برد خوبی بود ولی بازم جای پیشرفت داریم .. :n12:

E.N.A.Y.A.T
13-06-2014, 01:38
باتوجه به فیزیکی بازی کردن کرواسی ، بازی خوب و زیبایی رو شاهد بودیم .
داوری ضعیف بود ...
گل دوم که پنالتی نبود .. گل سوم هم کمی مشکوکه صحنه برخورد رامیرز .

ولی خب یجورایی باید هوای میزبان رو داشت دیگه !:n09::n02:

مرد میدان

با اینکه نیمار دوگل زد و بنظرم ستاره میدان اسکار بود .
بدلیل 1 پاس گل و یکـ گل و حرکات و پاس های موثرش در طول بازی .

این دونفر در تیم باشگاهی خودشون به مراتب ضعیفتر از تیم ملی هستند .

دوستان قبول کنید بازی اولشون هست حالا بازیهای بعد شک نکنید این برزیل بهتر خواهد شد، برزیل اون چیزی که فکرش رو می کردم بازی نکرد ولی واقعا برتر بودیم از کرواسی .
فکرش رو نمی کردم کرواسی به این خوبی بتونه جلوی برزیل بازی کنه !

پ.ن : 5 امتیازُ از نظرسنجی گرفتیم ... خدا بده برکت !:n09:

نادر1368
13-06-2014, 02:15
نیمه اول خوب نبودیم مخصوصاً تو دفاع.یک کم دفاع مغرور و تو جو بازی بود.اسکار بد بازی نکرد اما واقعاً نمی تونست کاکا جاش باشه؟
اسكار؟!:n04: البته فكر كنم الان ديگه شديدا پشيماني! از اول عالي كار كرد ولي پائولينيو و هالك در حد و اندازه هاي خودشون نبودن! مزدك ميگه

هالك اضافه وزن داره و انتظارات ازش زياده! اين شيوه نفرت انگيز مزدك :n21: من رو نا اميدتر كرد ازش!

Doublex
13-06-2014, 02:27
حقیقتا جام جهانی امسال خیلی قشنگه .. از این بازی اول معلومه

Mr.Pooya
13-06-2014, 03:08
سلام

برزیل به نظر من خیلی خوب کار کرد ! به نظرم زیاد بازی نکرد که خودش رو خسته کنه. نمی دونم من این احساس رو داشتم یا واقعا اینجوری بود فکر می کردم برزیل نمی خواد بازی کنه فقط به موقعیت هایی که پیش می اومدند مثل ضد حمله اکتفا کرده بود و کلا به نظرم زیاد جدی نگرفته بود کرواسی رو.

البته پنالتی رو میشه گفت اشتباه گرفت ولی گل سوم کاملا درست بود از نظر من

Mohammad Yek110
13-06-2014, 08:40
بازیکنای برزیل خیلی استرس داشتن
از بازی خوب کرواسی هم نگذریم...

*Batman*
13-06-2014, 08:46
برزیل با این وضعیت بخواد بازی کنه امکان نداره به فینال برسه.
این چه بازی بود آخه؟ با امتیاز میزبانی و کلی تماشاگر طرفدار حتی خوب هم بازی نکرد.
هالک اون گوشه زمین مثل هالک فقط چمن ورزشگاه رو خراب میکرد.
کرواسی خیلی خوب بود. دقایق آخر اگر وا نمیدادن عمرا گل سوم رو میخوردن. هر چند گل سوم هم مشکوک به خطا بود.

Hatek
13-06-2014, 08:56
بعنوان بازی اول بد نبود
معمولا بازی اول شرایط خاصی داره و نمیشه انتظار زیادی داشت
کرواسی هم واقعا با انگیزه بود

E.N.A.Y.A.T
13-06-2014, 08:59
برزیل با این وضعیت بخواد بازی کنه امکان نداره به فینال برسه.
این چه بازی بود آخه؟ با امتیاز میزبانی و کلی تماشاگر طرفدار حتی خوب هم بازی نکرد.
کرواسی خیلی خوب بود. دقایق آخر اگر وا نمیدادن عمرا گل سوم رو میخوردن. هر چند گل سوم هم مشکوک به خطا بود.

درود

بله موافقم . اگه همینجور بازی کنه نهایتا به یکـ چهارم برسه .
هرتیمی بازی اول رو عالی شروع نمیکنه . برای مربیان ، بازی اول مجال خوبیه برای پیداکردن نقاط ضعف و برطرف کردن آن ها در بازی های آینده .
برزیل تو بازی دیشب نقاط ضعفشو پیدا کرد .
هالکـ اصلا مناسب جام جهانی نیست . اگه از اول بجاش برنارد یا ویلیان بازی میکردن خیلی بهتر بود .
دفاع منسجم نیست .
و یسری مشکلات دیگه که مطمئنا اسکولـاری دیشب دید و امیدواریم در بازی هاهی آتی رفع بشه .

و من الله توفیق /

وین رونی
13-06-2014, 09:22
اسكار؟!:n04: البته فكر كنم الان ديگه شديدا پشيماني! از اول عالي كار كرد ولي پائولينيو و هالك در حد و اندازه هاي خودشون نبودن! مزدك ميگه

هالك اضافه وزن داره و انتظارات ازش زياده! اين شيوه نفرت انگيز مزدك :n21: من رو نا اميدتر كرد ازش!
آره دقیقاً
حرفمو پس می گیرم
بهترین بازیکن زمین بود
ولی فکر می کنم تیم بهتر بشه
تازه بازی ها شروع شده نمیشه رو یه بازی نظر کلی داد

clau
13-06-2014, 10:36

اسکولاری :میلیون ها نفر پنالتی را ندیدند اما من و آقای داور این پنالتی را دیدیم

ده بار در این فاصله صحنه را دیدم و به اعتقاد من هم پنالتی بود
لوئیس فلیپه اسکولاری در شرایطی به نشست خبری پس از بازی وارد شد که بیشترین سوال مطرح شده در مورد پنالتی مشکوکی بود که به نفع برزیل اعلام شد.

فلیپائو در جواب چنین گفت : " میلیون ها نفر پنالتی را ندیدند اما من و آقای داور این پنالتی را دیدیم "
وی ادامه داد : "اینجا نیامده ام تا در مورد این پنالتی صحبت کنم و آن را تجزیه و تحلیل کنم.ده بار در این فاصله صحنه را دیدم و به اعتقاد من هم پنالتی بود . مسلم است که اشتباهاتی داشتیم. اما این مساله را به بازیکنانم گوشزد خواهم کرد و با آنها در میان می گذارم نه با رسانه ها "
" هیچکس نمی تواند بگوید که مردم سائوپائولو به تیم ملی کشورشان کمک نکردند. همین هواداران بودند که پس از گلی که دریافت کردیم تیم را روبه جلو هدایت کردند. آن هم در چنان لحظات سخت و دشواری."

منبع

clau
16-06-2014, 16:35

هالک دیدار مقابل مکزیک را از دست داد

مهاجم تنومند سلسائو نمی تواند به موقع برای این دیدار به آمادگی مطلوب برسد

آی اسپورت- هلک، مهاجم تیم ملی فوتبال برزیل بازی تیمش برابر مکزیک را به علت مصدومیت از دست داد.
هالک که در تیم زنیت روسیه توپ می‌زند در تمرین برزیل دچار مصدومیت شد و بنا به تشخیص پزشکان این تیم باید چند روزی استراحت کند.

اسکولاری سرمربی برزیل قصد دارد برنارد را جانشین هالک در ترکیب اصلی تیمش در بازی با مکزیک کند. برنارد در دیدار اول مقابل کرواسی هم در 20 دقیقه پایانی بازی جانشین هالک شده بود.
این مسابقه ساعت 23:30 فردا شب (سه شنبه) برگزار می‌شود.

elshaarawy
16-06-2014, 17:33
متاسفانه داوری یازی اول یه سود برزیل بود ... امیدوارم سر تیمهای دیگه رو نبرن !!!:n30:

clau
16-06-2014, 17:38
متاسفانه داوری یازی اول یه سود برزیل بود ... امیدوارم سر تیمهای دیگه رو نبرن !!!:n30:

اگه اون بازی 1-1 هم میشد تاثیری در صدر نشینی برزیل بعد از اتمام بازیهای مرحله گروهی نداشت:n06:

وین رونی
16-06-2014, 17:47
من به دو جمله حساسیت دارم
1-باید هفت هشت گل می زدیم چون موقعیت های زیادی داشتیم.توضیح:از کجا معلوم اگه یکی از اون موقعیت ها گل می شد موقعیت های دیگه بوجود می اومد؟؟!!
2-چون اون پنالتی رو گرفتن فلان تیم(برزیل) بازی رو برد!!!توضیح:یعنی اگه اون پنالتی گرفته نمی شد فلان تیم(برزیل مخصوصاً که میزبان بود و نیاز به برد داشت)موقعیت گل دیگه ای براش درست نمی شد؟!!

malkemid
16-06-2014, 19:31
رونالدو: رکوردها براي شکسته شدن هستند

مهاجم پيشين تيم ملي برزيل در واکنش به امکان شکسته شدن رکورد گلزني‌اش در جام جهاني اظهار نظر جالبي کرد.

رونالدو برزيلي 37 ساله که اکنون از دنياي فوتبال کناره گيري کرده است در سه دوره جام جهاني موفق به زدن 15 گل شده است.

رقيب او يعني ميروسلاو کلوزه 35 ساله و لهستاني الاصل که براي تيم ملي آلمان به ميدان مي‌رود تاکنون 14 بار در جام‌هاي جهاني دروازه‌ حريفان را باز کرده و اميدوار است با حضور در جام جهاني پيش رو بتواند رکورد رونالدو را بشکند.

به گزارش فارس، رونالدو با خنده در اين زمينه گفت: کلوزه 35 ساله است و بايد پيشتر از دنياي فوتبال و يا حداقل از بازي‌هاي ملي کناره گيري مي‌کرد!

وي افزود: من از اينکه دوران موفقي در تيم‌ ملي داشته‌ام و رکوردهايي هم به جا گذاشتم به خودم افتخار مي‌کنم اما مي‌دانم که رکوردها براي شکسته شدن هستند.

خیلی خوب گفته یارو داره فسیل میشه!! تعداد بازیاش 10برابر رونالدوی افسانه ایه!! به زور آوردنش که 2تا بزنه رکورد بزنه!! فقط 3تاشو به عربستان مفلوک زد!! :n09:

فکر می کنم اگر بحث رکورد هم باشه، باید تعداد بازی ها در نظر گرفته بشه...رونالدو تو 94 فکر نکنم بازی کرده باشه. تو 3 دوره ی دیگه 15 تا زده. کلوزه هم فکر کنم از 2002 بازی کرده...یعنی یه جام جهانی بیشتر بازی کرده.
اصولا مقایسه گلزنی رونالدو و کلوزه حتی به صورت آماری خیلی غیر معقول هست.

اگه اون بازی 1-1 هم میشد تاثیری در صدر نشینی برزیل بعد از اتمام بازیهای مرحله گروهی نداشت:n06:

این حرفها بیشتر از سمت طرفداران تیمهای دیگست که به نوعی در گذشته از برزیل زخم خوردن :دی

اما اگه یه طرفدار کرواسی این حرف رو بزنه من بهش کاملا حق میدم. شاید برای صعود برزیل فرقی ایجاد نمی کرد اما برای کرواسی خیلی حیاتی بود.

اصلا حال نکردم با دایو فرد، یه دست گذاشت بازیکن حریف فرد خودشو انداخت. امیدوارم اگر قراره قهرمان بشیم کاملا با فر پلی همراه باشه.

برزیل نیازی به این حرکات نداره.

nw_nk
17-06-2014, 19:30
گلن هادل: برزیل بدون نیمار یک تیم خیلی معمولی است

banii
17-06-2014, 23:57
با این بازیهایی که از برزیل دیدیم
اصلا به هیچ وجه در حد اندازه های مدعی بودن نیست چه برسه به قهرمانی
تا الان ایتالیا و هلند برای قهرمانی مانور دادند
و بعد از اونها آلمان و فرانسه ...

clau
18-06-2014, 00:23
با این بازیهایی که از برزیل دیدیم
اصلا به هیچ وجه در حد اندازه های مدعی بودن نیست چه برسه به قهرمانی
تا الان ایتالیا و هلند برای قهرمانی مانور دادند
و بعد از اونها آلمان و فرانسه ...
دیگه فرانسه نتونه هندوراس مادر مرده ببره که باید رو به قبله بخوابوننش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+

اصلن بازی جالبی نبود
انتظار بیشتری از برزیل میرفت - تا اینجای کار برزیل نتونسته انتظارات برآورده کنه
امیدوارم از بازی با کامرون به فرم خوبمون برگردیم:n05:

Hatek
18-06-2014, 00:23
باز به جام کنفدراسیون
برزیل چه آبروریزی بود امشب
بعد به ایران میگن سطح جامو پایین آورد
مکزیک که خوب بود ولی ایندفه تساوی هیچ توجیهی نداره دیگه
ولی من امید دارم برای بازی های بعد :n06:

malkemid
18-06-2014, 00:26
خوب برزیل تا اینجا قطعا بهترین تیم ِ جام نبود، اما جام رو لزوما به بهترین تیم نمی دن ؛)

banii
18-06-2014, 00:29
دیگه فرانسه نتونه هندوراس مادر مرده ببره که باید رو به قبله بخوابوننش:n02:
+

اصلن بازی جالبی نبود
انتظار بیشتری از برزیل میرفت - تا اینجای کار برزیل نتونسته انتظارات برآورده کنه
امیدوارم از بازی با کامرون به فرم خوبمون برگردیم:n29:
فرانسه جون دار و با اقتدار ، ابهت و صلابت بود بازیش...
از تمام موقعیاتشون خوب استفاده نکردند اگرنه میتونستند خیلی وحشتناکتر مثلا 7 یا 8 تا بزنند ....
پاس هاشون هم دقیق نبود
که اگر این دو ایرادشونو بتونند برطرف کنند تیمی کاملا منظم و مدعی میشند ...
(هر چند با این همه ، کاملا حرف شما درسته و هندوراس محک خوبی نبوده و باید دید در برابر تیمهای بهتر چه میکنه...)

SHAKERDOOST
18-06-2014, 00:33
مکزیک خوش شانس بود 5تا توپمون گل نشد :n27:

Mr.Pooya
18-06-2014, 00:57
به قول کارشناس فوتبال برزیل بهترین تیم نیست ولی می تونه بهترین تیم ها رو شکست بده اما باید آماده تر بازی کنه امروز که رسما هیچ حرفی نداشت که بزنه.

albertxx
18-06-2014, 01:19
به قول کارشناس فوتبال برزیل بهترین تیم نیست ولی می تونه بهترین تیم ها رو شکست بده اما باید آماده تر بازی کنه امروز که رسما هیچ حرفی نداشت که بزنه.

دوست عزیز شرمنده ولی فکر کنم این حرف رو صدر در مورد ایتالیا زد :n02:

بعد از اینکه جاودانی از رحمان رضایی پرسید آیا ایتالیا مدعی قهرمانی هست یا نه

صدر گفت ببخشید میخوام یه چیز بگم :

ایتالیا بهترین تیم نیست ولی میتونه بهترین ها رو شکست بده !!

Mr.Pooya
18-06-2014, 01:25
دوست عزیز شرمنده ولی فکر کنم این حرف رو صدر در مورد ایتالیا زد :n02:

بعد از اینکه جاودانی از رحمان رضایی پرسید آیا ایتالیا مدعی قهرمانی هست یا نه

صدر گفت ببخشید میخوام یه چیز بگم :

ایتالیا بهترین تیم نیست ولی میتونه بهترین ها رو شکست بده !!

بله عرض کردم کارشناس فوتبال. من نگفتم درباره چه تیمی زد. ولی من حرف ایشون رو برای برزیل استفاده کردم :n02::n09:

وین رونی
18-06-2014, 09:08
تا به حال اینقدر برزیل رو ناهماهنگ و ضعیف ندیده بودم
البته من نیمه اول رو دیدم و از فرط عصبانیت و البته خواب نیمه دوم رو ندیدم
تیمی که بازیکناش به فکر آرایش و مو رنگ کردن و تو جو رفتن جلوی دوربین باشن بهتر از این نمیشه

bestmovie
18-06-2014, 09:40
برزیل هر موقع قهرمان شده خط حمله خیلی قوی داشته بدون خط حمله قوی هیچ موقع قهرمان نشده امسال خط حمله قوی نداره

jr07
18-06-2014, 10:33
این برزیل به نظر من خیلی ضعیف تر از حد انتظار ظاهر شده
بازی اول که دو تا گلشون صحیح نبود و بازی پایاپایی داشتند
این بازی هم چند تا موقعیت به وجود آوردند ولی این برزیل اصلا اونی نیست که انتظارشو داریم
مکزیک تو این دیدار چندین شانس خیلی خوب برای گل زنی داشت. بازیکنا هم خیلی اشتباه کردند و راحت توپو از دست می دادند
امیدوارم بازی های بعدی بهتر بشیم وگرنه این تیم حتی اگه بالاترم بره با این بازی ها به من یکی قهرمانی نمی چسبه

Spaniuly
18-06-2014, 10:53
به نظرم برزیل خوب بازی کرد اوچوا بی نظیر بود همه می گن هلند برابر اسپانیا عالی کار کرد حرف نداشت امید قهرمانی و ... چرا؟ چون کاسیاس در حد یه دروازبان دسته سوم لیگ خودمون بود اما اگه کاسیاس اونروز با همون شرایطش به جای مکزیک دیشب می ذاشتن و مکزیک روی شاهکارهای کاسیاس آبکش می شد باز هم همه می گفتن برزیل بد بازی کرد یا خط حمله خوبی نداره؟ الان یعنی هلند خط حمله خوبی داره؟ به نظرم اسپانیا وحشتناک بود اوضاع تیمیش و همین مسئله باعث شده بود پی در پی دروازه اش باز بشه اگه همین وضعیت برای مکزیک بود مطمئنا کسی الان نمی گفت مکزیک خوب نبود می گفتن برزیل عالی بازی می کنه! و دقیقا هم همینطوره برزیل خیلی خوب بازی کرد من بازی خوب به بازی می گم که تیم برای همه کارهاش برنامه داشته باشه و از تیم حریف و گل خوردن نترسه... جلوی تیم برزیل تیم ها باید حماسه سازی بکنن تا بازیش رو متوقف کنن در حالت نرمال برزیل شکست ناپذیر و پرقدرت هست توی این جام گرچه یکی از معمولی ترین نسل های برزیل رو شاهد هستیم توی این جام...

نادر1368
18-06-2014, 11:35
متاسفانه شماره 9! بزرگترين نقطه ضعف برزيل هست و البته ديشب هم كلا خوب نبوديم!

malkemid
18-06-2014, 12:15
نمی دونم تیم چرا انقدر با جام کنفدراسیونها فرق کرده! اونجا با همین بازیکنها و مربی خیلی خوب بودیم!

البته من خیلی به اسکولاری اعتقاد دارم:n02: کلا همش امیدوارم دیگه!

banii
18-06-2014, 12:35
نمی دونم تیم چرا انقدر با جام کنفدراسیونها فرق کرده! اونجا با همین بازیکنها و مربی خیلی خوب بودیم!

البته من خیلی به اسکولاری اعتقاد دارم:n02: کلا همش امیدوارم دیگه!
جام کنفدراسیون ها بیشتر یک جام تشریفاتیه تا حرفه ای...
خیلی از تیمها اصلا جدی نمیگیرنش ...
قهرمانی برزیل تو اون جام رو هم میشه تشبیه کرد به اون بازی دوستانه یاران رونالدو و یاران زیدان که همه تفریحی بازی میکردند اما علی دایی به جد بازی میکرد...

clau
18-06-2014, 12:56
جام کنفدراسیون ها بیشتر یک جام تشریفاتیه تا حرفه ای...
خیلی از تیمها اصلا جدی نمیگیرنش ...
قهرمانی برزیل تو اون جام رو هم میشه تشبیه کرد به اون بازی دوستانه یاران رونالدو و یاران زیدان که همه تفریحی بازی میکردند اما علی دایی به جد بازی میکرد...

این نکته به پراندلی یادآوری میکردی که بعد باخت به اسپانیا در ضربات پنالتی در دوره قبل این رقابت ها اینقد بهم نمیرخت ناراحتیش بروز نمیداد:n02:

banii
18-06-2014, 13:00
این نکته به پراندلی یادآوری میکردی که بعد باخت به اسپانیا در ضربات پنالتی در دروه قبل این رقابت ها اینقد بهم نمیرخت ناراحتیش بروز نمیداد:n02:
نه اون قضیه اش فرق میکرد:n02:
بازی با اسپانیا برای ما حیثیتیه !
البته پراندلی نه توی بازیهای اون جام و نه توی بازیهای دوستانه ـش اون تاکتیک های پنهانشو نخواست رو کنه برای رقبا ....
تسویه حسابا رو هم گذاشتیم توی ج ج صاف کنیم . من که دوست دارم هم به اسپانیا بخوریم هم به برزیل توی مراحل بالا ...
مخصوصا برزیل که دلم میخواد توی فینال هلندوار به حسابش برسیم.:n09: (اگرچه اصلا دلم نمیخواد برزیل بیشتر از 1/8 یا دیگه 1/4 بیاد بالا چون حیفه تیمهای دیگه است که حذف میشند) ! :)

clau
19-06-2014, 00:46
مثل اینکه در مرحله اول حذفی باید با شیلی بازی کنیم

این شیلی چقد بدشانسه دوره قبل که 3تا از برزیل خورد حذف شد

امسالم مثل اینکه تقدیرش اینه به دست برزیل حذف بشه:n09:

Hatek
19-06-2014, 01:02
مثل اینکه در مرحله اول حذفی باید با شیلی بازی کنیم

این شیلی چقد بدشانسه دوره قبل که 3تا از برزیل خورد حذف شد

امسالم مثل اینکه تقدیرش اینه به دست برزیل حذف بشه:n09:

اینا رو ول کن مستقیم مرحله بعد به کی میخوریم ؟ :n02:

clau
19-06-2014, 01:07
اینا رو ول کن مستقیم مرحله بعد به کی میخوریم ؟ :n02:

منظورت مرحله اول حذفی نیست مگه:n13:

بازی اخر بین هلند و شیلی تعیین کنندست در صدرنشینی گروهشون
که احتمال بالای 99 درصد شیلی دوم میشه میخوره به برزیل ( امشب هم کرواسی کامرون اوت میکنه با برد مقابل کامرون در بازی آخر صدرنشین گروه میشیم میخوریم به شیلی دیگه)

Hatek
19-06-2014, 01:09
منظورت مرحله اول حذفی نیست مگه:n13:

بازی اخر بین هلند و شیلی تعیین کنندست در صدرنشینی گروهشون
که احتمال بالای 99 درصد شیلی دوم میشه میخوره به برزیل ( امشب هم کرواسی کامرون اوت میکنه با برد مقابل کامرون در بازی آخر صدرنشین گروه میشیم میخوریم به شیلی دیگه)

نه منظورم این بود شیلی رو که مثل 2010 به سرش میاریم مهم نیست باید به فکر این بود بعد اون به کی میخوریم :n09:

malkemid
19-06-2014, 07:55
خوب بازی اسپانیا نشون داد 3-0 ای که تو جام کنفدراسیون ها بردیم دلیل بر خوبی ما نیست، علتش ضعف اسپانیا س!:دی

OSEN
20-06-2014, 15:07
کفش مخصوص نیمار که توی بازی های برزیل در مرحله ی حذفی پاش خواهد کرد. کفش هم از طلا هست!!.

جاسم کدخدایی بنت
21-06-2014, 22:00
سلام

برزیل تیم های قوی رو خوب می بره . در این شکی نیست .

به نظر من برزیل و فرانسه فینال می رن.

من دوست دارم فرانسه جام رو بگیره.

clau
24-06-2014, 01:23
برزیل با برد قاطع 1-4 مقابل کامرون به عنوان صدر نشین به مرحله بعد صعود کرد

ستاره این بازی هم بدون شک نیمار بود با 2گلی که به ثمر رسوند و یک پاس گلی که به فرناندینیو داد :n05:

فرد هم بالاخره پاش به گلزنی برای برزیل در این تورنومنت باز شد
چه بازی بشه برزیل- شیلی:n25:

نادر1368
24-06-2014, 01:50
عالي بود بازي! فقط ضعف خط دفاعي براي تيمي مثل برزيل در حالي كه بدون اغراق ميشه گفت بهترين خط دفاع جهان رو در اختيار داره اصلا قابل توجيه نيست
به اميد بهتر شدن. يه اتفاق خوشحال كنند ديگه(!) سيبيل فرد و گلي كه زد بود! من آرزو مي كردم يه گل بزنه از اين حال و هوا دربياد كه زد و دو چندان خوشحال شدم!
بايد بدونه كافيه مثل يه دبه وايسته تو محوطه و بچه ها توپ رو بزنن بخوره بهش بره تو گل به جان خودش كاري نداره:n02:

وین رونی
24-06-2014, 09:40
عالي بود بازي! فقط ضعف خط دفاعي براي تيمي مثل برزيل در حالي كه بدون اغراق ميشه گفت بهترين خط دفاع جهان رو در اختيار داره اصلا قابل توجيه نيست
به اميد بهتر شدن. يه اتفاق خوشحال كنند ديگه(!) سيبيل فرد و گلي كه زد بود! من آرزو مي كردم يه گل بزنه از اين حال و هوا دربياد كه زد و دو چندان خوشحال شدم!
بايد بدونه كافيه مثل يه دبه وايسته تو محوطه و بچه ها توپ رو بزنن بخوره بهش بره تو گل به جان خودش كاري نداره:n02:

کلاً فرقی که با دبه نداره.اون گلی هم که زد اگه نمی زد باید تو فوتبالیست بودنش شک می کردیم
انتقادی که به تیم برزیل دارم اینه که خیلی تو جو هستن مخصوصاً فیلم بازی کردن جلوی تماشاچیا و البته استادان این کارها عبارتند از نیمار،لوییز،آلوز،مارسلو

E.N.A.Y.A.T
24-06-2014, 10:20
درود
تبریکـ . تمام تمجیدات رو رفقا کردن ولی یه بار دیگه میگم ...
عــالـــی ! قهرمانی واسه خودمونه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیمار گل سرسبدشون بود . بخاطر اینکه کارت زرد داشت اسکولـاری ریسکـ نکردُ تعویضش کرد ... وگرنه هتریکـ میکرد .
نیمار فستیوال دریبل رو به نمایش گذاشت . اون شماره 22 یه بار نیمار رو شارژ کرد، این قدر نیمار دریبلش زد که داشت به غلط کردن میافتاد ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FACT#

وقتی هلند تونسته شیلی رو شکست بده دیگه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه پیش بینی هام درست دربیاد ... طبق جدول زیر برنده بازی کاستاریکا - ساحل عاج (کلمبیا) ، 1/8 با ما بازی داره و...

حالـا که فکـ میکنم میبینم مهم نیست کدومشون صعود میکنه ... متاسفانه جام واسه خودمونه !:n09:

و من الله توفیق /

A M ! N
24-06-2014, 13:46
بازیکنهای کامرون تموم عقده هــای زندگیشون رو دیشب سر نیمار خالی کردن :n02: قدرت بدنیش هم زیاد نیست راه به راه بیچاره رو میکوبیدنش زمین!
به نظرم کامرون خط حمله ی نسبتن خوبی داشت و مشکل اصلی این تیم میشه گفت خط دفاعی و دروازه بانشونه.

ایــن موضوع در مورد خط دفاعی تا حـدی جدی بود که میشه گفت نیمار دیشب مسابقه نداد، بلکه در حال تمرین و نرمش بود :n02: از فاکتورهایی که در
مورد برزیــل دوست دارم اینه که خط حمله ارزش توپهایی که براشون از میانـه ی زمیـن و قسمتهای دیگه فرستاده میشه رو کاملن میدونن و به راحتی
ایـن ارسـالـهارو از دست نمیدن و دقیقـن همونارو تبدیل به یک موقعیت مهم و یا حتا گل میکنن، همون ارسالهایی که در بیشتر تیم ها بازیکنان تلاشی
برای دریافتش یا رسیدن به توپ نمیکنــن و بیخیالـش میشن، مارسلـــو و هالک با تلاش و زحمت بدستش میارن و حفظ توپ انجام میدن. من خیلی این
نکته رو دوست دارم.

نمایش زیبایی رو از برزیل دیدیم دیشب. تبریک بابت این برد. امیدوارم این شیلی رو گلبارون کنن :n02:

نادر1368
24-06-2014, 13:59
بازیکنهای کامرون تموم عقده هــای زندگیشون رو دیشب سر نیمار خالی کردن :n02: قدرت بدنیش هم زیاد نیست راه به راه بیچاره رو میکوبیدنش زمین!
به نظرم کامرون خط حمله ی نسبتن خوبی داشت و مشکل اصلی این تیم میشه گفت خط دفاعی و دروازه بانشونه.

ایــن موضوع در مورد خط دفاعی تا حـدی جدی بود که میشه گفت نیمار دیشب مسابقه نداد، بلکه در حال تمرین و نرمش بود :n02: از فاکتورهایی که در
مورد برزیــل دوست دارم اینه که خط حمله ارزش توپهایی که براشون از میانـه ی زمیـن و قسمتهای دیگه فرستاده میشه رو کاملن میدونن و به راحتی
ایـن ارسـالـهارو از دست نمیدن و دقیقـن همونارو تبدیل به یک موقعیت مهم و یا حتا گل میکنن، همون ارسالهایی که در بیشتر تیم ها بازیکنان تلاشی
برای دریافتش یا رسیدن به توپ نمیکنــن و بیخیالـش میشن، مارسلـــو و هالک با تلاش و زحمت بدستش میارن و حفظ توپ انجام میدن. من خیلی این
نکته رو دوست دارم.

نمایش زیبایی رو از برزیل دیدیم دیشب. تبریک بابت این برد. امیدوارم این شیلی رو گلبارون کنن :n02:
اتفاقا اين شيلي رو حتما گلباران خواهند كرد! اسپانياي اشباع شده باعث ميشه ما فكر كنيم شيلي هم دندان تيز كرده و هركي بياد سر راهش تكه پاره ميكنه!
در حالي كه همين شيلي مقابل هلند اصلا معلوم نبود چكار داره ميكنه.

E.N.A.Y.A.T
28-06-2014, 20:36
درود

نیمه اول خوب بودیم .
نیمار خوب بود . دنی خوب بود . الکسیس خوب بود . براوو هم خوب بود !:n09:

هالکـ احمق ! فِرِد ناتوان !

بعد میگن چرا نیمار تکـ روی میکنه فلـان میکنه ! وقتی کنارت دوتا موز بی خاصیت هستن میخوای چیکار کنی ؟!
بهشون پاس بدی که بزنن بیرون ؟
این اسکولـاری هم معلوم نیست کجا سیر میکنه ...
توی این 3.5 بازی که از فرد و هالکـ دیدم بجاشون برنارد و ویلیان رو میاورد بهتر نتیجه میگرفتیم . یا حداقل به تیم حریف کمکـ نمیکردیم !
نیمار هم توی این بازی زیاد رو فرم نبود . میومد پشت شونزده و تکـ به تکـ با دروازه بان تازه یادش میومد باید دریبل کنه ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا نیمه اول برزیل نامنظم بودُ تحت تاثیر بازی خوب شیلی قرار گرفت . نیمه دوم بهتر میشیم ...

میریم بالــا ...

و من الله توفیق /

وین رونی
28-06-2014, 21:37
خدایا کیا شدن فروارد برزیل
اون کفتر فروشه که زمان قطبی مهاجم پرسپولیس بود بهتر از این فرد و جو کتکله هست

clau
28-06-2014, 21:41
فرد و جو رو هم بزاری انگشت کوچیکه فابیانو مهاجم برزیل در دوره قبل جام جهانی نمیشن:n15:

فرد جام کنفدراسیون ها خوب گل میزد ولی تا الان که در این تورنومنت فاجعه بوده:n29:

clau
28-06-2014, 22:31
تبریک بابت صعود برزیل به 1/4 نهایی:n16:

عجب بازی نفسگیری بود اصلن فکرش نمیکردم شیلی اینقد بتونه به برزیل فشار بیاره

برزیل خیلی باید بهتر از اینا بازی کنه اصلن اون تیم آماده جام کنفدراسیون ها تا حالا نشون نداده متاسفانه

خوشبختانه در ضربات پنالتی سزار عالی کار کرد ولی ویلیان و هالک نزدیک بود تمام زحماتش به هدر بدن:n15:

بازی بعدی هم که با برنده کلمبیا- اروگوئه بازی داریم هر کدوم از تیما بالا بیاد شانس برنده شدنمون زیاده
ولی برای بازی نیمه نهایی با آلمان با این نحو بازی کار سختی داریم:n29:

banii
28-06-2014, 22:35
تبریک بابت صعود برزیل به 1/8 نهایی:n16:

عجب بازی نفسگیری بود اصلن فکرش نمیکردم شیلی اینقد بتونه به برزیل فشار بیاره

برزیل خیلی باید بهتر از اینا بازی کنه اصلن اون تیم آماده جام کنفدراسیون ها تا حالا نشون نداده متاسفانه

خوشبختانه در ضربات پنالتی سزار عالی کار کرد ولی ویلیان و هالک نزدیک بود تمام زحماتش به هدر بدن:n15:

بازی بعدی هم که با برنده کلمبیا- اروگوئه بازی داریم هر کدوم از تیما بالا بیاد شانس برنده شدنمون زیاده
ولی برای بازی نیمه نهایی به آلمان با این نحو بازی کار سختی داریم:n29:
1/4 : دی

اما من فکر میکنم کلمبیا اگر بالا بیاد سخت تر از شیلی نباشه راحت تر نیست !
ضمنا بعید میدونم آلمان هم فرانسه رو براحتی بتونه از پیش رو برداره!

Hatek
28-06-2014, 22:38
واقعا اگه حذف میشدیم باید هالک رو تو زمین آتیس میزدن
برام جای سواله توی کشوری مثل برزیل هالک چطور تونسته خودش رو به تیم ملی برسونه ؟
دعوت نشدن یه سری بازیکن درست حسابی قدیمی مثل کاکا اینجور جاها خودشو نشون داد

kotlet110
28-06-2014, 22:39
خب خدا رو شکر امشب مشخص شد این تیم قهرمان بشو نیست. خیلی زور بزنه یه مرحله دیگه بالا بیاد.
شیلی خیلی حیف شد

E.N.A.Y.A.T
28-06-2014, 22:41
1/4 : دی

اما من فکر میکنم کلمبیا اگر بالا بیاد سخت تر از شیلی نباشه راحت تر نیست !

اشکال نداره . لااقل اگه باختیم از تیمی باختیم که از کاستاریکا قویتره ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

clau
28-06-2014, 22:41
:

با احترام فرانسه جلوی آلمان نمیتونه کار خاصی انجام بده:n16:

Sepehr SS
28-06-2014, 22:44
واقعا اگه حذف میشدیم باید هالک رو تو زمین آتیس میزدن
برام جای سواله توی کشوری مثل برزیل هالک چطور تونسته خودش رو به تیم ملی برسونه ؟
دعوت نشدن یه سری بازیکن درست حسابی قدیمی مثل کاکا اینجور جاها خودشو نشون داد
هالک که حالا خوبه، فرد و ژو افتضاحن. کاکا کجا میخواست بازی کنه مثلا؟ اسکار و ویلیان تو اون پست هستن که هر دو بهتر از کاکا هستن.

وین رونی
28-06-2014, 22:50
هالک که حالا خوبه، فرد و ژو افتضاحن. کاکا کجا میخواست بازی کنه مثلا؟ اسکار و ویلیان تو اون پست هستن که هر دو بهتر از کاکا هستن.

درسته.البته من هم میگم باید کاکا و رونالدینیو و روبینیو تو تیم میشدن اما با این سیستم هیچ کدومشون تو تیم کارآیی نداشتن
باید سیستم تیم تغییر می کرد اونوقت

E.N.A.Y.A.T
28-06-2014, 23:02
نمیدونم اگه امشب سزار مقدس نبود چه بلـایی سرمون میومد ...

Hatek
28-06-2014, 23:06
کاکا این فصل توی باشگاه بهتر شده بود میتونست بازی کنه البته وقتی تیم هم مثل امشب گیر میکنه با تغییر سیستم امکان بازیش بیشتر میشد
+
ظاهرا خیلیا از برزیل زخم خوردنا :n09:

نادر1368
28-06-2014, 23:12
من هميشه به سزار اعتقاد داشتم! تيم رو يك تنه برد يك چهارم:n12:ولي در حال كلي تيم فراتر از افتضاح بود:n21: همين اول كار اسكولاري ميخواست سكته
رو بزنيم:)) ولي با اين همه من هنوزم اميدوارم:n15:نمي دونم اين بد هست يا خوب! كاسه داغتر از آش نشيم يه موقع:n02:

banii
28-06-2014, 23:31
با احترام فرانسه جلوی آلمان نمیتونه کار خاصی انجام بده:n16:
نظر شما هم برای من محترم:n16:
اما بنظر من آلمان هم همچین کار شاخی نکرده تا بحال
پرتغال رو در روز بد پرتغال که 10 نفره هم شد 4 تا زد
تنها تیم گروه بود که به غنا امتیاز داد
و از سد امریکا بصورت خفیف گذشت ...

نمیدونم اگه امشب سزار مقدس نبود چه بلـایی سرمون میومد ...

تقلید ناشیانه ای در دادن لقب به یک دروازیان!!:n09:

اونیکه لقبش مقدسه ایکره

یک پست دیگه هم در حدی نبود که کوت بشه:n01:

malkemid
28-06-2014, 23:36
فردوسی پور خیلی رو اعصاب بود...هی مزخرف...آیا فاجعه ماراکانا به بلو هوریزونته تبدیل می شود؟ هـــــــــی گیر به هوا و زمین...گزارشتو بکن بابا

تیم خیلی تو فاز حمله مشکل داره...بیشتر هافبک ها تعطیل هستن و جلو هم فقط نیمار خوبه...با امثال ژو و فرد که نمیشه قهرمان شد! بقیه باید جور اینا رو بکشن.

roya.rashidi
28-06-2014, 23:39
من با اینکه عاشق این تیمم ولی فک نمیکنم بتونه قهرمان شه با این بازیش . دیگه مثل ررونالدو ریوالدو اینا که هرکدومشون ستاره بودن بازیکن نداره. فرانسه احتمال اول شدنش هس.

E.N.A.Y.A.T
28-06-2014, 23:39
درود

اونیکه لقبش مقدسه ایکره

بله با این هنرنمایی که ایکر مقدس (!!) در این جام داشتند ... مطمئنا بنده غلط بیجا نمودم !!!
نقشی که سزار مقدس در بردن این بازی داشت شتر مقدس در بازی کاستاریکا - ایتالیا نداشت ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تصمیم گرفتم از این به بعد نه نقلی از شما بگیرم نه جوابی به شما بدم .
واقعا فقط وقتمُ تلف میکنم ...

و من الله توفیق /

banii
28-06-2014, 23:52
شتر مقدس
و من الله توفیق /
خیلی خیلی خوشحال میشم دیگه پستهای منو کوت نکنید . شما هم همین الان میرید توی بلک لیست من .

منم به مدیر اینجا قول دادم که بحثای تنش زا نکنم و شما هم در حدی نیستید که بخوام زیر قولم بزنم

ولی واقعا برای سطح ادب شما متاسفم و متاسفم که میبینم باهاتون برخورد نمیشه.

بوفون و کاسیاس اونقدری بزرگ هستند که با یکبار که عین همیشه خوب نبودند (البته بوفون مث همیشه خوب بود) و این حرفا کوچیک نشند... حقارت برای اوناییه که به این بزرگان ناسزا میگن...

از الله و طرفدراش هم بلا به ما نرسه توفیق پیشکش !

Hatek
28-06-2014, 23:56
البته ایشون بازی کاستاریکا ایتالیا رو گفتن که ربطی به کاسیاس نداشت
فکر کنم منظور اون شتره و پیش بینی هاش بود

farshidmm
29-06-2014, 00:38
نظر شما هم برای من محترم:n16:
اما بنظر من آلمان هم همچین کار شاخی نکرده تا بحال
پرتغال رو در روز بد پرتغال که 10 نفره هم شد 4 تا زد
تنها تیم گروه بود که به غنا امتیاز داد
و از سد امریکا بصورت خفیف گذشت ...

اونیکه لقبش مقدسه ایکره

یک پست دیگه هم در حدی نبود که کوت بشه:n01:

خوب هندوراس و اکوادور هم هر دوشون یک نیمه کامل 10 نفره جلوی فرانسه بازی کردن
فرانسه هر 3 گلش به هندوراس رو زمانی به ثمر رسوند که این تیم 10 نفره شده بود و اولین گلشون هم در اثر پنالتی اخراج بازیکن هندوراس در دقیقه 44 به دست اومد
اکوادور هم در اوایل نیمه دوم 10 نفره شد با این حال فرانسه نتونست ببرش و باهاش مساوی کرد

SA3EDLORD
29-06-2014, 01:45
خیلی خیلی خوشحال میشم دیگه پستهای منو کوت نکنید . شما هم همین الان میرید توی بلک لیست من .

منم به مدیر اینجا قول دادم که بحثای تنش زا نکنم و شما هم در حدی نیستید که بخوام زیر قولم بزنم

ولی واقعا برای سطح ادب شما متاسفم و متاسفم که میبینم باهاتون برخورد نمیشه.

بوفون و کاسیاس اونقدری بزرگ هستند که با یکبار که عین همیشه خوب نبودند (البته بوفون مث همیشه خوب بود) و این حرفا کوچیک نشند... حقارت برای اوناییه که به این بزرگان ناسزا میگن...

از الله و طرفدراش هم بلا به ما نرسه توفیق پیشکش !
دلگیر نشو دوستان بارسایی به والدزم میگن مقدس!!! :n02:
+
تبریک میگم به هوادارای برزیل.
اما خداییش این برزیل به نظر نمیرسه که در حد قهرمانی باشه.......اشتباه اسکولاری در دعوت نکردن کاکا دامنشو میگیره.
کسایی هم که انتخاب کرد برای پنالتی زدن فوق العاده بد بود.
خولیو سزار هم عالی بود من نمیدونم چرا تو تیمای بزرگ نیست:n13:
البته شیلیایی هام جز یکیشون فوق العاده بد پنالتی زدن. مخصوصا الکسیس که انتظار نداشتم!
+
این فردوسی پور هم فوق العاده رو اعصاب بود.....مثه که خوشش اومده هی میگه رونالدو اورجینال اورجینال! مورینیو خودش قهوه ای شد این فردوسی هم در طول سال بارها قهوه ای شد الان که از جام جهانی اوت شد پرتغال تا فرصت داره از رسانه ملی داره استفاده میکنه واسه عقده گشایی.
من رونالدو برزیلی رو عاشقشم اما این که ازش استفاده کنن که کریس که اونم از بزرگای تاریخ خواهد بود توهین کنن فوق العاده بیشعوری و کودکی طرف رو میرسونه.
این طرفدارای مسی رونالدو واقعا بچن.......یکی میگه پنالدو یکی میگه پسی........باو بسه دیگه لذت ببرین! فردوسی هم به این دسته ملحق شده.......قبلا فکر میکردم بین بقیشون این قابل تحمله اما نه..... اصلا نمیتونم....

clau
29-06-2014, 05:50
ژولیو سزار، فرشته نجات برزیل

قبل از آغاز جام جهانی، گروهی به لوئیس فیلیپه اسکولاری انتقاد کرده بودند که چرا ژولیو سزار را به عنوان دروازه بان شماره یک تیمش انتخاب کرده است. او دو فصل بود که از فرم خوب قبل فاصله گفته بود و منتقدانش او را شایسته پوشیدن پیراهن سلسائو نمی دیدند اما او امشب اسکولاری را سربلند کرد.

سزار که قبل از زدن ضربات پنالتی حسابی احساساتی شده بود، دو پنالتی برای برزیل گرفت تا تیمش مقابل شیلی به پیروزی برسد. حالا او فرشته نجات برزیلی هاست.

منبع

soheilnouri
29-06-2014, 20:18
برزيل بايد ٣-٣/-٤ بازي كنه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

clau
29-06-2014, 21:39
الان چند تا سایت نوشتن احتمال داره نیمار به دلیل مصدومیت به بازی با کلمبیا نرسه:n04:

vahidgame
29-06-2014, 21:57
الان چند تا سایت نوشتن احتمال داره نیمار به دلیل مصدومیت به بازی با کلمبیا نرسه:n04:
هر چند که به نظرم نیمار هنوز نسبت به شماره 10 های قبلی برزیل فاصله داره ولی این تیم برزیل بدون نیمار دیگه واقعا معلوم نیست سرنوشتش چی میشه!
خط دفاعش که کامله و هافبک هم حالا با ارفاق میگیم خوبه و حالا دوره های قبلی توی این پست خیلی بازیکن نداشتش و بازیکنایی که بودن هم اکثرا هافبک مهاجم بودن
می مونه بحث اصلی که مهاجم که آدم امثال جو و فرد رو که می بینه به عمق فاجعه پی می بره!
یعنی مهاجمای سال های قبلی اون کجا و اینا کجا!

این تیم بهتره بیشتر از هافبک استفاده کنه
به بازیکنایی مثل ویلیان و رمیرس میشه از اول بازی داده بشه
ترکیب برزیل داره کم کم تکراری میشه
اول بازی از فرد استفاده میشه و اونم که هیچ کاری نمی کنه و به جای اون یه فاجعه ای به نام جو به بازی میاد!
خب چه کاریه اصلا هیچ کدوم از اینا بازی نکنن
انصافا تعصبی ترین طرفداران برزیل هم فکر نکنم قبول داشته باشن که با همچین خط حمله ای بشه قهرمان شد
فقط برزیل اینکه امتیاز میزبانی داره باعث میشه حالا هر جوریه شاید تا مراحل بالاتر برسه
ولی همین کلمبیا هم فک کنم برای برزیل خیلی مشکل ساز باشه...

وین رونی
29-06-2014, 22:15
برزيل بايد ٣-٣/-٤ بازي كنه

خوب الآنم به نوعی چهار سه سه هستن دیگه
رفرد مرکز حمله و هالک و نیمار از جناحین به حمله اضافه میشن یا میشه گفت هالک و نیمار دو طرف فرد هستن

V E S T A
30-06-2014, 01:04
وقتی نیـمار کوجـک بود

Iman-Emperatour
01-07-2014, 03:53

nw_nk
01-07-2014, 19:21
Technically, he has all the skills. Messi is one of the best of all, but I’m sure Neymar will get to that level

تیاگو سیلوا: به لحاظ فنی نیمار تمام مهارت ها را دارد. مسی یکی از بهترین های تاریخ است، اما مطمئنم نیمار هم به آن سطح خواهد رسید.

Messi is one of the biggest and the best, but Neymar is following in that direction

اسکولاری: مسی یکی از بزرگ ترین ها و بهترین ها است، اما نیمار هم همان مسیر را دنبال میکند.

I don't want to be the best player; I don't want to be the top scorer, All I want is to win the World Cup title

نیمار: من نمیخواهم بهترین بازیکن باشم، نمیخواهم آقای گل باشم، تمام چیزی که من میخواهم بردن جام جهانی است.

PARIYA 69
01-07-2014, 20:29
مقایسه نیمار و مسی خنده داره!
مسی کنارش آگرو و هیگواین و لاوتزی و دیماریا داره!!
ولی نیمار نگون بخت, جو و فرد و توی خوشبینانه ترین حالت هالک رو داره!!!

نادر1368
02-07-2014, 12:38
سيبيل ريولينو هم نميشه.:n02:

V E S T A
02-07-2014, 20:53
پزشک تیم ملی فوتبال برزیل اعلام کرد نیمار ستاره این تیم در آستانه دیدار روز جمعه برابر کلمبیا در مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی، روند پشت سر گذاشتن آسیب دیدگی کشاله ران و زانوی خود را به خوبی طی می کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از ترس پولیس، نیمار در دیدار شنبه شب برابر شیلی دچار این آسیب دیدگی ها شد اما از آن زمان پزشکان سرگرم رسیدگی به او بوده اند و قرار بود این بازیکن روز چهارشنبه در تمرین حاضر شود.

ژوزه لوئیس رونکو پزشک تیم ملی برزیل گفت:‌ «نیمار از ناحیه ران پای چپ و زانوی راست ضرباتی خورده اما در کنار سایر بازیکنان تمرین کرده است. روند بهبود وی به خوبی ادامه دارد».

بازیکنانی که در دیدار برابر شیلی در ترکیب برزیل بودند برای دومین روز پیاپی در سالن تمرین کردند و رسانه های برزیل اعلام کردند تیم ملی در آستانه بازی با کلمبیا با جدیت کافی تمرین نمی کند.

رونکو در پاسخ به این انتقادات گفت:‌ «هدف من این است که بازیکنان بتوانند تمرین کنند. آنها در بازی با شیلی که در ساعات بعد از ظهر برگزار شد 120 دقیقه بازی کردند و در این دیدار نیروی فیزیکی و روحی بسیار زیادی از بازیکنان گرفته شد.»

در این میان تیمی از بازیکنان ذخیره برزیل روز سه شنبه در دیداری تمرینی در برابر تیم جوانان باشگاه فلومیننزه به برتری 2-0 دست یافت و نیمار در این دیدار به میدان نرفت. هر دو گل برزیل را در این مسابقه پائولینیو به ثمر رساند. این بازیکن پس از نمایش ضعیف در مرحله گروهی برای دیدار با شیلی نیمکت نشین شد اما اکنون با درخشش در دیدار تمرینی شانس خود را برای حضور برابر کلمبیا افزایش داد.

از دیگر گزینه های لوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی برزیل برای دیدار با کلمبیا می توان به استفاده از هرنانس برای نخستین بار در جام 2014 و جلو آوردن داوید لوئیز به عنوان هافبک یارگیر و قرار دادن دانته در مرکز خط دفاع اشاره کرد.

V E S T A
02-07-2014, 21:03
مصدومیت ستاره ی این تیم مقابل شیلی نگرانی های زیادی را در اردوی تیم به وجود آورده بود اما به نظر می رسد که نیمار مشکل چندانی برای بازی مقابل کلمبیا نداشته باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oemF5nV9ROPJDYQma8dYevcEbTIqpTaU4WGYHiycE-zzqDdE8sXDLQyi4QV4tYIidg6lVPCSvKB1o5pVnaNOT1EkwSc7 6VtUfLfPPHymrG08Seg906zO80O8Xx-E7ePRQ6ymE-qhhkYd1R77QuDhLcOBO4=s0-d-e1-ft#[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهاجم باشگاه بارسلونا با قرار دادن سلفی متفاوتی از خودش و هم تیمی ها پیش از صرف شام، روحیه ی بالای بازیکنان برزیل را به تصویر کشیده است.

clau
03-07-2014, 19:37

نیمار: مهم قهرمانی است، نه زیبا بازی کردن

نیمار، ستاره تیم ملی برزیل، اعلام کرد اگر می خواهند در رقابت های جام جهانی به قهرمانی برسند، نباید به فکر ارائه بازی های زیبا باشند و در مقابل باید به گرفتن نتیجه فکر کنند.
شاگردان اسکولاری با پیروزی مقابل شیلی، به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 صعود کردند و بسیاری همچنان آنها را مدعی اصلی فتح جام می دانند اما آنها هنوز نتوانسته اند نمایش های جذابی ارائه بدهند.
با این وجود، نیمار معتقد است که اولویت برای سلسائو، پیروزی در بازی هاست، نه ارائه نمایش های دیدنی و تاکید کرد که بهترین راه برای رسیدن به فینال این است که از فرصت های شان استفاده کنند.
او به خبرنگاران گفت:" همیشه نمی توانید از بازی های تان لذت ببرید و در بازی های به پیروزی های 4-0 و 5-0 دست پیدا کنید. این روزها فوتبال دشوار شده است. تیمی که بیشتر از موقعیت هایش استفاده کند، در نهایت به پیروزی می رسد.
من به دنبال نمایش دادن نیستم. این آخرین چیزی است که ما به آن فکر می کنیم. ما اینجا نیستیم که هواداران را سرگرم کنیم. ما اینجاییم که تا پایان مسیر را برویم؛ تا زمانی که بتوانیم به قهرمانی برسیم. اگر برزیل با نتیجه 1-0 هم به پیروزی برسد، من راضی خواهم بود. این فوق العاده است."
نیمار همچنین در مورد استفاده اسکولاری از سیستم های مختلف، گفت:" من می توانم در هر سیستمی بازی کنم. ما مربی فوق العاده ای داریم که کارش این است که تصمیم بگیرد تیم چطور بازی کند. با یا بدون مهاجم نوک، ما باید فوتبال بازی کند."

منبع

V E S T A
04-07-2014, 13:16
تیم های برزیل و کلمبیا در مرحله یک چهارم پایانی رقابت های جام جهانی روز جمعه در فورتالزا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به غیر از استعداد های نیمار ، تیم برزیل در رقابت های جام جهانی نمایش چشمگیری ارائه نکرد اما آنها در حال حاضر از بخت های قهرمانی به شمار می روند.

تیم برزیل با شکست تیم شیلی در ضربات پنالتی توانست به مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی صعود کند.

نیمار - مهاجم تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا - در کنفرانسی خبری اعلام کرد:« همیشه نمی توان با نتیجه چهار بر صفر یا پنج بر صفر در بازی ها به پیروزی رسید. »

او همچنین گفت:« بازی فوتبال در حال حاضر بسیار دشوار شده است بنابراین حتی تیمی که بهترین عملکرد را در زمین بازی دارد در نهایت پیروز میدان نیست. ما خواهان نمایشی بازی کردن نیستیم. این گونه بازی کردن برای ما اهمیتی ندارد. ما اینجا هستیم تا ببریم. ما می خواهیم تا پایان در این جام بمانیم و قهرمان شویم.»

نیمار افزود:« اگر برزیل در بازی مقابل کلمبیا با نتیجه یک بر صفر هم پیروز شود و من هم کاری انجام ندهم باز هم خوشحال خواهم شد.»
نیمار پیشتر تدیید کرده بود از بند مصدومیت زانو رهایی یافته است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:« در شرایط خوبی به سر می برم.»

به گزارش خبرگزاری فرانسه، پیش بینی می شود اسکولاری در بازی مقابل کلمبیا تنها یک تغییر در ترکیب تیمش به وجود بیاورد . انتظار می رود پائولینیو جایگزین لوئیز گوستاووی محروم در خط میانی برزیل شود.

clau
04-07-2014, 16:28

برزیلی‌ها رای دادند؛ فرد بدترین و نیمار بهترین بازیکن سلسائو

طبق یک نظرسنجی در Datafolha institute، فرد، مهاجم برزیل از نظر هواداران این تیم، ضعیف ترین بازیکن و نیمار، به عنوان بهترین بازیکن سلسائو انتخاب شدند.

در این نظر سنجی که در دو بخش بهترین ها و بدترین ها انجام گرفت، در لیست بدترین ها، مهاجم سائوپائولو با 21% در صدر قرار گرفته و پس از او هالک با 9%، دنی آلوس با 6% پائولینیو با 4% و مارسلو با 3% قرار گرفته‌اند.
در لیست بهترین‌ها، مهاجم بارسلونا با 56% یکه تاز است و پس از او جولیو سزار با 10%، داوید لوییز با 8% و هالک با 5% قرار گرفته‌اند.
فرد، در 4 دیداری که برای برزیل انجام داده، 4 شوت زده، 39 پاس سالم داشته و 1 گل به ثمر رسانده که این آمار برای مثال در مقایسه با توماس مولر بسیار ضعیف محسوب می‌شود. مولر 13 شوت، 4 گل و 115 پاس سالم داشته است.
منبع

برنارد مهاجم برزیلی شاختار دونتسک مگه در لیست بازیکنای دعوت شده اسکولاری برای جام جهانی نیست:n13:

چرا اسکولاری تا اینجای کار یک بازی بهش فرصت نداده دیگه بدتر از جو و فرد که نباید باشه؟

jr07
04-07-2014, 16:39
میگم این تیم که تو جام کنفدراسیون ها به اون قشنگی بازی می کرد تو این یه سال چه بلایی سرش اومد که این همه از بازیش انتقاد میشه؟

E.N.A.Y.A.T
04-07-2014, 17:33

clau
04-07-2014, 18:59
میگم این تیم که تو جام کنفدراسیون ها به اون قشنگی بازی می کرد تو این یه سال چه بلایی سرش اومد که این همه از بازیش انتقاد میشه؟

برزیل بازیهاش نسبت به جام کنفدراسیون ها از نظر کیفی کمی افت کرده این که شکی درش نیست

ولی اکثر این انتقادها از کسایی نقل میشه که در گذشته از برزیل زخم خوردن

نیست که برزیل از سال 94-98-2002 در رسیدن به فینال های جام جهانی هتریک کرده همه انتظار دارن همیشه برزیل این شکلی ببینن:n09:

malkemid
04-07-2014, 21:30
والا همه انتظار دارن برزیل لوله کنه بقیه رو... ولی همین بازی آلمان فرانسه رو ببینید... آلمان زیبا بازی کرد مگه؟! ولی برد الان رفته مرحله بعد.
برزیل خط هافبک خلاقی نداره... اگه اسکار هم شبش نباشه که دیگه هیچی

mehrabooni
04-07-2014, 21:35
جای کاکا خیلی خالیه
رونالدینیو اگه یک پاشو هم قطع میکردن میزاشتن وسط زمین از همه بهتر بازی میکرد توی اون سن

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

clau
05-07-2014, 01:26
تبریک بابت پیروزی برابر کلمبیا و صعود به نیمه نهایی:n01:

بازی خوبی از تیم شاهد بودیم شروع عالی هم داشتیم با گلی که سیلوا در دقیقه 7 بازی به ثمر رسوند و برزیل پیش انداخت

گل لوئیز هم که از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید واقعن محشر بود:n04:

بعد پنالتی که کلمبیا بدست آورد و بازی 1-2 شد تونستن یکم فشار بیارن که طبیعی بود

تا اینجای کار مدافعان برزیل حسابی جور مهاجمای بی کیفیت تیم ( فرد- جو) کشیدن و گلهای حساسی به ثمر رسوندن

فقط حیف تیاگو سیلوا سر اخطار بی موردی که گرفت بازی نیمه نهایی مقابل آلمان از دست داد:n03:

قیافه کسایی که منتظر برد کلمبیا بودن الان دیدنیه:n09:

Hatek
05-07-2014, 01:41
تبریک میگم ولی عجب برد پر خرجی شد برامون
سیلوا و احتمالا نیمار :n15:
واقعا نیمار نباشه معلوم نیست میخوان چیکار کنن
با آلمان حتی به پنالتی کشیدن بازی هم خطرناکه

albertxx
05-07-2014, 01:53
داوید سیلوا ه محروم شد
نیمار هم احتمالا مصدومیتش تشدید شده

بازی بعد خیلی سخت میشه واسه برزیل !!

malkemid
05-07-2014, 08:04
نیمار بقیه بازیها رو از دست داد... تیاگو هم که نیست....
آلمان خوب داره شانس میاره....

نادر1368
05-07-2014, 10:47
داوید سیلوا ه محروم شد
نیمار هم احتمالا مصدومیتش تشدید شده

بازی بعد خیلی سخت میشه واسه برزیل !!
منظورت تياگو سيلوا هست؟ نيمار كه گفتن به بازي با كلمبيا نمي رسه رسيد ولي چون پزشكا هم گفتن كلا جام رو از دست داده احتمالش هست به بازي
با المان نرسه:n02:البته من كه اصلا اهميتي به اين جوسازي ها نمي دم وگرنه نبود نيمار رو حتي نمي تونم تصور كنم!:n15:

kotlet110
05-07-2014, 11:01
نیمار بنده خدا رو ترکوندن:n15:
میگن مهره کمرش شکسته

albertxx
05-07-2014, 11:15
منظورت تياگو سيلوا هست؟ نيمار كه گفتن به بازي با كلمبيا نمي رسه رسيد ولي چون پزشكا هم گفتن كلا جام رو از دست داده احتمالش هست به بازي
با المان نرسه:n02:البته من كه اصلا اهميتي به اين جوسازي ها نمي دم وگرنه نبود نيمار رو حتي نمي تونم تصور كنم!:n15:

تیاگو منظورم بود !! :n02: (( نمیدونم چرا داوید سیلوا همیشه رو زبونمه :n02: ))

در مورد نیمار هم
جوسازی نیست
مهره کمرش شکسته !!!

Soroush HD
05-07-2014, 12:13
نيمار جام جهاني را از دست داد
مهاجم تيم ملي برزيل به دليل آسيب ديدگي ادامه جام جهاني را از دست داد.

ديدار تيم‌هاي ملي برزيل و کلمبيا در چارچوب رقابت‌هاي مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني برگزار شد که در پايان برزيل با نتيجه دو بر يک از سد حريف گذشت و راهي نيمه نهايي شد تا با آلمان ديدار کند.

در اين ديدار تياگو سيلوا 7 و داويد لوييز 69 براي برزيل و جيمز رودريگز 80 براي کلمبيا گلزني کردند.

در حالي که اين ديدار رو به پايان بود، نيمار و خوان کاميلو زونيگا بر سر تصاحب توپ ارسالي با هم برخورد کردند به شکلي که زانوي بازيکن کلمبيايي به کمر ستاره برزيل برخورد کرد و موجب آسيب او شد. به همين دليل نيمار براي معاينه‌هاي دقيق‌تر و عکس‌برداري به بيمارستان منتقل شد.

اکنون رودريگو لاسمار، پزشک تيم ملي برزيل پس از معاينه نيمار اعلام کرده که وي ادامه جام جهاني را به دليل آسيب ديدگي از ناحيه مهره کمر از دست داده است.

V E S T A
05-07-2014, 13:08
تیم ملی فوتبال برزیل با پیروزی دو بر یک که برابر کلمبیا به دست آورد جواز صعود به نیمه نهایی را به دست آورد. این تیم باید در این مرحله به مصاف تیم ملی فوتبال آلمان برود که با یک گل فرانسه را از پیش‌رو برداشت.

هر چند برزیلی‌ها از صعود تیمشان به نیمه نهایی خوشحال هستند، اما آسیب دیدگی نیمار کام آنها را تلخ کرد.
نیمار در دقیقه 88 بعد از برخورد شدید با زونیگا مدافع کلمبیا از ناحیه کمر آسیب دید و راهی بیمارستان شد. لیونل مسی که همبازی نیمار در بارسلونا است برای او آرزوی بهبودی کرد. مسی در صفحه اجتماعی خود در

توییتر نوشت: "نیمار، امیدوارم هر چه زوتر دوران آسیب دیدگی‌ات را پشت سرگذاری. نیمار دوست من برایت بهبودی سریع آرزومندم."

پزشک برزیل اعلام کرده مهره سوم کمر نیمار شکسته و به این ترتیب این بازیکن نمی‌تواند در ادامه مسابقات برزیل را همراهی کند.

برزیل در نیمه نهایی علاوه بر غیبت نیمار، تیاگو سیلو را هم به خاطر دو اخطاره شدن در اختیار نخواهد داشت

"ایسنا"

clau
05-07-2014, 16:25
شکستگي وحشتناک مهره کمر نيمار (عکس)

ميزان شکستگي شديد و تکان دهنده در کمر نيمار به وسيله اشعه ايکس به وضوح مشخص شده است.

جديدترين تصاوير از ميزان مصدوميت نيمار منتشر شده است و ميزان شدت و مصدوميت ستاره بارسلونا به وضوح در تصويري که پزشکان بوسيله اشعه ايکس گرفته شده است، مشخص است.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AD%D8%B4%D8%AA%D9%86%D8%A7%DA%A9_%D9%85%D9%87%D 8%B1%D9%87_%DA%A9%D9%85%D8%B1_%D9%86%D9%8A%D9%85%D 8%A7%D8%B1_%28%D8%B9%DA%A9%D8%B3%29)

پ.ن: جالبه داور کارت قرمز هم نداد به بازیکن وحشی کلمبیا

romantic
05-07-2014, 16:55
هیچ منبعی تا الان اعلام کرده چقدر طول میکشه تا خوب بشه؟ پزشک برزیل مثل اینکه گفته نیازی به جراحی نداره
می ترسم نکنه ... :n28:

clau
05-07-2014, 17:04
هیچ منبعی تا الان اعلام کرده چقدر طول میکشه تا خوب بشه؟ پزشک برزیل مثل اینکه گفته نیازی به جراحی نداره
می ترسم نکنه ... :n28:

تو سایتا که گفتن دست کم به 6هفته استراحت نیاز داره:n03:

نادر1368
05-07-2014, 17:05
پاتو و كاكا حتي رونالدينيو و ديگو كاستا( ميتونست يكي از مهره هاي كليدي برزيل باشه و اسپانيا هم شايد از حذف زود هنگام نجات پيدا مي كرد!)
ميتونستن تو تيم باشن! الان من موندم اسكولاري چكار ميخواد بكنه؟ گارينشايي در اختيار هست كه با مصدوميت پله بتونه تيم رو كول كنه؟:n13:

وین رونی
05-07-2014, 17:16
مسبب اصلی این آسیب دیدگی مربی تیم هست.تو این چندتا بازی فشار رو نیمار زیاد بود خیلی می زدنش
اگه یه بازیکن اسم رو رسم دار بزرگ دیگه مثل کاکا،روبینیو یا رونالدینیو تو تیم بود اینقدر به این بچه فشار نمی اومد

nw_nk
05-07-2014, 18:24
بازيکن کلمبيا تهديد به مرگ شد

مدافع کلمبيا که با خطا روي نيمار موجب شد وي جام جهاني را از دست بدهد تهديد به مرگ شده است.

ديدار تيم‌هاي ملي برزيل و کلمبيا در چارچوب رقابت‌هاي مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني برگزار شد که در پايان برزيل با نتيجه دو بر يک از سد حريف گذشت و راهي نيمه نهايي شد تا با آلمان ديدار کند.

در اين ديدار تياگو سيلوا 7 و داويد لوييز 69 براي برزيل و جيمز رودريگز 80 براي کلمبيا گلزني کردند.

در حالي که اين ديدار رو به پايان بود، نيمار و خوان کاميلو زونيگا بر سر تصاحب توپ ارسالي با هم برخورد کردند به شکلي که زانوي بازيکن کلمبيايي به کمر ستاره برزيل برخورد کرد و موجب آسيب او شد. به همين دليل نيمار براي معاينه‌هاي دقيق‌تر و عکس‌برداري به بيمارستان منتقل شد.

پس از آن بود که رودريگو لاسمار، پزشک تيم ملي برزيل پس از معاينه نيمار اعلام کرد وي ادامه جام جهاني را به دليل آسيب ديدگي از ناحيه مهره کمر از دست داده است.

اکنون زونيگا که با خطا روي نيمار موجب شده وي جام جهاني را از دست بدهد تهديد به مرگ شده و شعارهاي نژادپرستانه‌اي نيز عليه او داده شده است.

زونيگا نيز اعلام کرده به هيچ وجه در خطاي او عمدي در کنار نبوده و نمي‌خواسته به نيمار آسيبي بزند زيرا براي خطايش از سوي داور با کارت زرد هم روبه‌رو نشده است. در هر حال اما او در شبکه‌هاي اجتماعي با توهين‌ها و تهديدهاي زيادي روبه‌رو شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%84%D9%85%D8%A8%D9%8A%D8%A7_%D8%AA%D9%87%D8%AF%D 9%8A%D8%AF_%D8%A8%D9%87_%D9%85%D8%B1%DA%AF_%D8%B4% D8%AF

نادر1368
05-07-2014, 22:04
اينا هم عجب آدمايي هستن! هم بايد بترسه بازيكن و خوب بازي كنه تا تهديد به مرگ نشه:n23: هم اين كه مواظب بازيكناي ديگه باشه تا تهديد به مرگ نشه:|
سپ بلاتر و كلهم اجمعين فيفا و مسئولين برگزاري رو هم تهديد به مرگ بكنند كه چرا سبب شدن نيماز مصدوم بشه تا خيال خودشون و همه راحت بشه:n02:

Ramin khuzestan
05-07-2014, 22:17
اينا هم عجب آدمايي هستن! هم بايد بترسه بازيكن و خوب بازي كنه تا تهديد به مرگ نشه:n23: هم اين كه مواظب بازيكناي ديگه باشه تا تهديد به مرگ نشه:|
سپ بلاتر و كلهم اجمعين فيفا و مسئولين برگزاري رو هم تهديد به مرگ بكنند كه چرا سبب شدن نيماز مصدوم بشه تا خيال خودشون و همه راحت بشه:n02:
کار خوبی کردن تهدیدش کردن ولی خب کشتنش درست نیست:n02: از بازیکنایی با این سبک متنفرم مثل دی یانگ و . . .
محکم بازی کردن با وحشیگری فرق داره وگرنه گتوزو هم محکم و خشن بازی میکرد
نیمار ممکن بود فلج بشه! حالا اگه بگیم فلج شدن اغراق بوده دیگه خداحافظی از فوتبال غیرتصور نیست برای بازیکنی که مهره کمرش شکسته اونم تو 22 سالگی
من نمیتونم بفهمم واقعأ چه دلیلی داره با زانو بری تو کمر حریف؟ حتی اگر غیرعمد بوده یکی لطفأ منو روشن کنه:n02:

malkemid
05-07-2014, 22:20
مهره کمر بشکنه آدم بعد دو ماه استراحت خوب میشه واقعا؟!!

Sepehr SS
05-07-2014, 22:22
این زونیگا رو فیفا محروم نمیکنه با اون لگد وحشیانه؟!!! فقط زورشون به سوارز میرسه؟ حرکت سوارز بدتر بود یا شکستن کمر نیمار؟!!!!!!!!

albertxx
05-07-2014, 22:27
مهره کمر بشکنه آدم بعد دو ماه استراحت خوب میشه واقعا؟!!

احتمالا یا شکستگی اونقدرها شدید نیست !!!
یا فعلا اخبار تکمیلی رو نمیگن !!!

چون طبق خبر اگه ضربه یه ذره بالاتر بود نیمار قطع نخاع میشد
حالا اینکه ضربه ای به این کشندگی چطور تو 2 ماه برطرف میشه جالبه !!!

Ramin khuzestan
05-07-2014, 22:33
دو ماه رو کی گفته ؟
گفتن فقط بین 6 ماه تا یکسال باید استراحت مطلق داشته باشه پا به توپ شدن و دویدن که هیچی . . .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

malkemid
05-07-2014, 22:42
دو ماه رو کی گفته ؟
گفتن فقط بین 6 ماه تا یکسال باید استراحت مطلق داشته باشه پا به توپ شدن و دویدن که هیچی . . .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینور اونور می گفتن بین 4 تا 6 هفته! برام عجیب بود.

این عکس واقعا مربوط به نیمار میشه؟؟ عکس پزشکی نیمار چطور از اینترنت سر در آورده؟

albertxx
05-07-2014, 22:57
دو ماه رو کی گفته ؟

این عکس کمر نیماره ؟؟؟
تو اینترنت MRI گرفته ؟؟؟ :n02: یعنی دکترش تو پیجش گذاشته ملت لایک کنن :n02:؟؟ :n13:

در مورد 2 ماه هم
من یه چندجا خوندم که گفته بودن !!

Ramin khuzestan
05-07-2014, 23:10
این عکس کمر نیماره ؟؟؟
تو اینترنت MRI گرفته ؟؟؟ :n02: یعنی دکترش تو پیجش گذاشته ملت لایک کنن :n02:؟؟ :n13:

در مورد 2 ماه هم
من یه چندجا خوندم که گفته بودن !!
از دکترش بپرس:n02: تو سایت های خبری منتشر شده بود

ae2009
05-07-2014, 23:17
به عنوان یک هوادار قدیمی آلمان، به خاطر میلیون ها مردم عاشق فوتبال که دوست دارن در کشورشون سربلند باشند و به خاطر خود فوتبال و همه ستارگانی که برزیل به دنیای فوتبال معرفی کرده آرزو دارم برزیل قهرمان جام جهانی بشه:n12:

albertxx
05-07-2014, 23:23
تحقيقات فيفا درباره مصدوميت نيمار

سخنگوي فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) از بررسي خطاي سونيگا به روي نيمار در ديدار تيم‌هاي برزيل و کلمبيا خبر داد.

دليا فيشر سخنگوي فيفا درباره خطاي سونيگا به روي نيمار در بازي کلمبيا و برزيل گفت: کميته انضباطي فيفا در حال بررسي اين مسئله است. روح بازي جوانمردانه بسيار مهم است و ما مي‌خواهيم از مسائل ناگوار در زمين فوتبال جلوگيري کنيم.

اين در حالي است که سونيگا پس از پايان بازي اعلام کرد که خطايش روي نيمار غير عمدي بوده و نمي‌خواسته به او صدمه بزند.

در دقايق پاياني ديدار برزيل - کلمبيا در چارچوب مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني 2014 با خوان کاميلو سونيگا،‌ مدافع تيم ملي کلمبيا با ضربه‌اي که به کمر نيمار زد باعث مصدوميت شديد مهاجم سلسائو شد به طوري که پزشک برزيل پس از اين بازي اعلام کرد وي از ناحيه ستون فقرات دچار شکستگي شده و به مدت چهار تا شش هفته از ميادين مسابقه دور خواهد بود.

به اين ترتيب ستاره برزيل نه‌تنها بازي‌هاي باقيمانده جام بيستم را از دست داد بلکه تمرينات پيش‌فصل بارسلونا به سرمربيگري لوئيز انريکه را هم از دست مي‌دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%81%D9%8A%D9%81%D8%A7_%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D 8%B1%D9%87_%D9%85%D8%B5%D8%AF%D9%88%D9%85%D9%8A%D8 %AA_%D9%86%D9%8A%D9%85%D8%A7%D8%B1

//////////

اون قسمتی که بولد کردم !! :n13:

البته به این ورزش 3 اعتمادی نیست :n02: ولی به هرحال .....

yuseph
06-07-2014, 01:31
به عنوان یک هوادار قدیمی آلمان، به خاطر میلیون ها مردم عاشق فوتبال که دوست دارن در کشورشون سربلند باشند و به خاطر خود فوتبال و همه ستارگانی که برزیل به دنیای فوتبال معرفی کرده آرزو دارم برزیل قهرمان جام جهانی بشه:n12:

عمرا!!
"هیهات من الذله" :دی
+
چه ربطی به مردم عاشق داره این مسئله؟
مگه 2006 ما توی زمینمون جام رو از دست ندادیم؟
نکنه اونجا کسی عاشق فوتبال نبود؟
فوتبال یه ورزشه که باید برای پیروزی توش بجنگی...نه دلسوزی کنی.
+
در مورد نیمار هم پزشکش گفته سه هفته دیگه میتونه پا به توب بشه به شکل کنترول شده !!

PARIYA 69
06-07-2014, 10:58
در مورد نیمار هم پزشکش گفته سه هفته دیگه میتونه پا به توب بشه به شکل کنترول شده !!

مهم اینه که المانها شانس آوردن نیمار مصدوم شد وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرشون میومد:n09:

stealer
06-07-2014, 11:09
اما خدایی همچین مصدومیتی تو ایران بود طرف خداحافظی میکرد:دی
خیلی از درد کشیدنش دلم سوخت:n28:

Sepehr SS
06-07-2014, 12:28
تحقيقات فيفا درباره مصدوميت نيمار

سخنگوي فدراسيون جهاني فوتبال (فيفا) از بررسي خطاي سونيگا به روي نيمار در ديدار تيم‌هاي برزيل و کلمبيا خبر داد.

هیچ غلطی نمیکنه فیفا. مشکل اینا فقط سوارز بود که محرومش کردن. یکی به من بگه که حرکت سوارز بدتر بود یا حرکت زونیگا که اونجوری با لگد رفت تو کمر نیمار؟!!!!!

Akom@n
06-07-2014, 12:41
هیچ غلطی نمیکنه فیفا. مشکل اینا فقط سوارز بود که محرومش کردن. یکی به من بگه که حرکت سوارز بدتر بود یا حرکت زونیگا که اونجوری با لگد رفت تو کمر نیمار؟!!!!!
اگر ثابت بشه که عمدی بوده که خوب خیلی بد تره
اما حرکت سوارز به وضوح عمدی بوده و کاملا غیر ورزشی (تا حدی هم غیر انسانی!)
از طرفی سوارز اولین بارش هم نبوده و حقش بود که یه جریمه سنگین بشه، حتی از این هم سنگین تر...

albertxx
06-07-2014, 13:15
مهم اینه که المانها شانس آوردن نیمار مصدوم شد وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرشون میومد:n09:

برزیل با همین نیمار به زور از پس بقیه تیم ها بر می اومد چه برسه به آلمان

کرواسی رو که داور نبود نمی بردن
حریف مکزیک نشدن
حریف شیلی هم تو 120 دقیقه نشدن
کلمبیا رو داور تقریبا یه اشتباه داشت و دروازه بان برزیل اخراج نشد !!

نیمار هم بود تا همین الانشم برزیل چنتا نتیجه درست حسابی نداشت !:n02:

clau
06-07-2014, 13:22
برزیل با همین نیمار به زور از پس بقیه تیم ها بر می اومد چه برسه به آلمان

کرواسی رو که داور نبود نمی بردن
حریف مکزیک نشدن
حریف شیلی هم تو 120 دقیقه نشدن
کلمبیا رو داور تقریبا یه اشتباه داشت و دروازه بان برزیل اخراج نشد !!

نیمار هم بود تا همین الانشم برزیل چنتا نتیجه درست حسابی نداشت !:n02:

نیست که تیمهای دیگه که در نیمه نهایی حاضر شدن با اقتدار اومدن بالا:n01:
شیلی- کلمبیا اگه به تیمهای اروپایی میخوردن الان بالا اومده بودن
همونطور که اسپانیا نتوست با یک دنیا ادعا از پس شیلی بر بیاد و به فجیع ترین وضع ممکن از جام حذف شد:n02:

albertxx
06-07-2014, 13:31
نیست که تیمهای دیگه که در نیمه نهایی حاضر شدن با اقتدار اومدن بالا:n01:
شیلی- کلمبیا اگه به تیمهای اروپایی میخوردن الان بالا اومده بودن
همونطور که اسپانیا نتوست با یک دنیا ادعا از پس شیلی بر بیاد و به فجیع ترین وضع ممکن از جام حذف شد:n02:

نه من مشکلی با صعود برزیل ندارم
ولی
اون دوست عزیز چنان گفت آلمان از مصدومیت نیمار شانس آورد که انگار نیمار تو هربازی یه 4 5 تایی گل میزده !! :n02:
جالبه که نیمار بعد مرحله گروهی اصلا گل نزده !! :n02:

به اضافه اون
دیگه فکر کنم خودتونم قبول دارید اشتباهات داوری به طرز فجیعی به نفع برزیل بوده ؟؟

clau
06-07-2014, 13:40
نه من مشکلی با صعود برزیل ندارم
ولی
اون دوست عزیز چنان گفت آلمان از مصدومیت نیمار شانس آورد که انگار نیمار تو هربازی یه 4 5 تایی گل میزده !! :n02:
جالبه که نیمار بعد مرحله گروهی اصلا گل نزده !! :n02:

به اضافه اون
دیگه فکر کنم خودتونم قبول دارید اشتباهات داوری به طرز فجیعی به نفع برزیل بوده ؟؟

بازی اول سر بازی با کرواسی یک پنالتی به نفع برزیل گرفته شد

بازی با کلمبیا که یک صحنه بازیکن کلمبیا بدون توپ با پا اومد روی ساق بازیکن برزیل اگه عکسش پیدا کردم میزارم

خطای بازیکن وحشی کلمبیا روی نیمار نزدیک بود بنده خدا از هستی ساقط کنه جفتش باید جریمه سنگین براشون در نظر میگرفت که خیلی ساده از کنارش گذشت
بعد سر صحنه تیاگو سیلوا راحت کارت زرد داد اگه میخواست به نفع برزیل باشه نمیومد ستون خط دفاعی برزیل راحت از بازی بعدی محروم کنه

ولی مگه فقط برزیل بوده از اشتباه داوری سود برده بازی هلند مکزیک- دقیقه 90 پنالتی مسخره ای که سر دایو روبن داور گرفت

همین آرژانتین بازی مقابل ایران که راحت سر تیم برید داور صرب مسابقه

حرفم با شما نیست ولی اینجا فقط یک عده منتظرن یک اشتباه به سود برزیل رخ بده فریاد وامصیبتا سر بدن ولی همین اتفاف برای تیمهای خودشون بیفته صداشم در نمیارن

albertxx
06-07-2014, 14:38
نمیخوام بحث رو ادامه بدم
ولی بحث اصلی من در مورد نیمار بود
اون دوست عزیز یه جوری در مورد نیمار پست گذاشت هرکی ندونه فکر میکنه چه خبره !!!:n02:

البته برزیل هم فقط همین نیمار با چنتا بازیکن دیگه رو داره (( از جمله سیلوا ))
بدون اینا فکر نکنم جلوی آلمان 4 تا پاس سالم بتونن بدن

V E S T A
06-07-2014, 16:14
سرمربی تیم ملی برزیل ؛ لوئیز فلیپه اسکولاری امروز در یک مصاحبه فاش ساخت که نیمار در لحظه مصدومیتش رو به مارسلو گفته بود که پاهایش را حس نمی کند.

اسکولاری صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد :" وقتی زونیگا به پشت نیمار ضربه زد و او از آسمان به زمین افتاد، بلافاصله به مارسلو که در نزدیکیش بود گفت که پاهایش را حس نمی کند.

مارسلو با شنیدن این حرف وحشت زده شد و رو به نیمکت به ما گفت که سریع به دکتر بگویید که به زمین بیاید، اما داور متوجه مصدومیت نیمار نشده بود و به همین دلیل پزشک تیم نمی توانست وارد زمین شود.لحظات ترسناک و غم انگیزی بود "

اسکولاری ادامه داد : " همه شوکه بودیم .دیدن نیمار روی برانکارد در حالیکه به آمبولانس منتقل می شد، اشک همه ما را در آورده بود . همه ناراحت بودیم و می توانم بگویم که دیدن چهره گریان نیمار برای ما یک فاجعه به تمام معنا بود .

نیمار سمبل تیم ما بود. بازیکنی که در تیم ما و هر تیم دیگری ، تفاوت ها را رقم می زند. بازیکنی را از دست دادیم که به فقدان او اصلا فکر نمی کردیم. حالا باید در دو بازی آینده با نبود او کنار بیاییم."

امروز پزشک تیم برزیل اعلام کرد که نیمار تا 10 روز دیگر درد در ناحیه کمر خود احساس می کند و پس از 30 الی 45 روز می تواند به بهبودی کامل برسد .
دکتر رونسو اضافه کرد که هیچ عوارض خطرناکی او را نه به عنوان فوتبالیست و نه به عنوان یک انسان تهدید نمی کند.
پس از بهبودی او می تواند به راحتی قدم بزند و به تدریج تمریناتش را از سر بگیرد. نیمار هم اکنون در منزل شخصیش در سائوپائولو به سر می برد

"آی اسپورت"

V E S T A
06-07-2014, 18:21
نیمار که در جریان پیروزی 2 بر یک تیم ملی برزیل برابر کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 برزیل دچار شکستگی مهره کمر شد و ادامه جام را از دست داد

پس از حضور در کمپ تمرینی سلسائو برای روحیه دادن با هم‌تیمی‌هایش و وداع با آنها، با هلی کوپتر ریودوژانیرو را به مقصد خانه‌اش در سانتوس ترک کرد تا ادامه دوره ریکاوری خود را در کنار خانواده‌اش سپری کند.

نیمار در خصوص وضعیت خود اظهار داشت: آنها (کلمبیایی‌ها) رؤیای بازی در فینال جام جهانی را از من گرفتند اما رؤیای قهرمانی برزیل هنوز تمام نشده است. دو بازی دیگر باقی مانده است و من اطمینان دارم که هم‌تیمی‌هایم هر کاری از دست‌شان ساخته باشد انجام می‌دهند تا جام را بالای سر ببرند.

پس از مصدومیت نیمار گفته شد که احتمال دارد او در کنار سایر بازیکنان تیم ملی برزیل در کمپ گرانخا کوماری بماند و این چیزی است که خود او خواسته است اما رسانه‌های محلی گزارش کرده‌اند که ستاره بارسلونا پس از بازگشت به خانه دیگر به هم‌تیمی‌هایش ملحق نخواهد شد، چرا که پزشکان به او دستور استراحت مطلق داده‌اند.

پزشک تیم ملی برزیل در خصوص وضعیت نیمار اظهار داشت: تنها راه درمان نیمار استراحت مطلق است. او به مدت دو هفته باید از کمربند مخصوص استفاده کند.

نیمار در شرایطی از همراهی برزیل در ادامه رقابت‌های جام جهانی 2014 بازمانده است که تیمش در مرحله نیمه نهایی باید سخت‌ترین بازی خود تاکنون را برابر تیم ملی آلمان انجام دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود کلیپ پیام ویدئویی نیمار پس از مصدومیت

مشاهده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود (FLV) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hatek
06-07-2014, 23:53
جالبه بعضیا یه جوری میگن برزیل حقش نبوده بیاد بالا انگار تیمای دیگه همه بازیا حریفو 6 تایی کردن
خود همین هلند دیشب جلو کاستاریکا با پنالتی برد فکر نکنم شیلی که برزیل با پنالتی برد دست کمی از کاستاریکا داشته باشه تازه هلند با اون خط حملش
آلمان یه 4 تا به پرتغال 10 نفره زد بعدش به غنا امتیاز داد آمریکا هم با اختلاف یک گل برد جلو الجزایر دیدیم چقدر سختشون بود بازی فرانسه هم نویر نبود لا اقل به 120 میکشید
آرژانتین که مسی نبود جاشو برای صعود باید به ایران میداد دور حذفی که بماند
پس همه نمایش های در سطح معمولی داشتن با اختلاف کم

malkemid
06-07-2014, 23:56
صحنه برخورد نیمار رو چند بار دیدم...به نظرم کاملا عمدی زد. شاید فکر نمی کرد کار به اینجاها بکشه...ولی عمدا زد:n21:

clau
07-07-2014, 16:36
اسکولاري: بدون نيمار هم مي‌توانيم آلمان را ببريم
سرمربي تيم ملي برزيل عنوان کرد مطمئن است تيمش مي‌تواند حتي بدون نيمار هم آلمان را شکست دهد.

برزيل و آلمان بامداد چهارشنبه در اولين ديدار مرحله نيمه نهايي جام جهاني به مصاف هم مي‌روند.

لوئيس فليپه اسکولاري، سرمربي برزيل در نشست خبري پيش از ديدار با آلمان گفت: آرام هستم و هيچ استرسي ندارم. مطمئن هستم بدون نيمار هم مي‌توانيم آلمان را شکست دهيم. در روزهاي گذشته تمرين‌هاي خوبي را پشت سر گذاشتيم. کاملا مي‌دانيم که در چه شرايطي قرار داريم. کوچک‌ترين اشتباهي به يک فاجعه براي ما تبديل خواهد شد. با آمادگي کامل به مصاف آلمان مي‌رويم. مي‌دانيم که آنها چه تيم بزرگ و باکيفيتي هستند. بازي گذشته اين تيم برابر فرانسه را با دقت تحليل کردم. آلمان تيم بسيار خوبي است که مي‌تواند از کوچک‌ترين فرصت گل بسازد.

سرمربي تيم ملي برزيل درباره غيبت نيمار در بازي بامداد چهارشنبه گفت: نيمار بهترين بازيکن ما بود و يک الگو براي بقيه بازيکنان تيم محسوب مي‌شد چرا که اين بازيکن به تنهايي قادر بود تا بتواند تفاوت‌هاي ما را با بقيه تيم‌ها رقم بزند. قطعا نبود بازيکني مثل نيمار به تيم ما آسيب خواهد زد اما با بازيکنان جايگزين خوبي که داريم مطمئنم مي‌توانيم جاي خالي نيمار را پر کنيم.

اسکولاري ادامه داد: بازيکني را از دست داديم که به هيچ وجه نمي‌خواستيم از دست بدهيم. او ستون تيم ما بود اما من اکنون در کمال آرامش هستم و مطمئنم تيمم مي‌تواند از پس آلمان بربيايد. نه تنها مي‌توانيم آلمان را شکست دهيم بلکه توانايي قهرماني در جام جهاني را هم داريم.

برزيل آخرين بار در جام جهاني 2002 توانست به فينال راه پيدا کند و در آن فينال موفق شد آلمان را با دو گل شکست دهد و به قهرماني برسد.

منبع
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%8A:_%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86_%D9%86%D9%8A%D9%85% D8%A7%D8%B1_%D9%87%D9%85_%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%D8% AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%8A%D9%85_%D8%A2%D9%84%D9%8 5%D8%A7%D9%86_%D8%B1%D8%A7_%D8%A8%D8%A8%D8%B1%D9%8 A%D9%85)

nw_nk
08-07-2014, 21:10
It was a cowardly tackle. There's no way you have you knee high up like that unless you want to cause a certain situation. It's not a normal match situation. That's my opinion on the matter

تیاگو سیلوا: یک تکل ناجوانمردانه بود. امکان ندارد شما زانو را مانند آن بالا بیاورید مگر اینکه بخواهید باعث یک وضعیت خاص شوید. این یک وضعیت عادی مسابقه نیست. نظر من درباره موضوع اینه.

djbehnam73
09-07-2014, 00:08
در مقابل المان چقدر بد گل خورد ! :n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02:

malkemid
09-07-2014, 00:11
جام تو ده دقیقه برای برزیل تموم شد!:n02:

clau
09-07-2014, 00:13
اسکولاری بعد این مسابقه به آتیش میکشن:n29:

چجوری میخواد سرش بالا بیاره از این به بعد با این افتضاحی که به بار آورد:n15:

SA3EDLORD
09-07-2014, 00:21
حالا میتونیم بگیم اون تیم 2002 با هرکی بود قهرمان میشد؟ :n23:
مارسلو باید وسط بازی کنه.........این چه خط هافبکیه؟ این دانته چقدر بده؟ نمیدونه داره چکار میکنه!

B.Russell
09-07-2014, 00:29
گزارشگر بازی برزیل- آلمان :

چقدر بَدیم ما !!! :n27:

Hamid Hamid
09-07-2014, 01:01
هرچند آلمان تیم خوبیه ... اما به نظرم برزیل این باخت رو به خاطر ترکیب خیلی بد خودش در دفاع وسط و هافبک دفاعی به دست آورد.

آخه گوستاوو؟! دانته؟!

clau
09-07-2014, 01:13
خط حمله برزیل افتضاح به تمام معناست:n21:

جو- برنارد- فرد مهاجم های لیگ برتر خودمون از اینا بهترن:n03:

معلوم نیست تو این یک سال چی به سر تیم آماده جام کنفدراسیون های دوره قبل اومد:n29:

تیمی که 4تا به پرتغال- 3تا به فرانسه - 4تا به ایتالیا - 3تا به اسپانیا زد بعد در عرض یک سال اینقد افتضاح افت کرد
مقصر اصلی هم اسکولاریه:n24:

پ.ن:تورنومنت برای برزیل تمام شد مقام سومی پشیزی ارزش نداره

malkemid
09-07-2014, 01:40
خوب بازی هم تموم شد... آلمان هرچی زد گل شد دیگه! از اینطرف هرچی برزیل زد نویر گرفت. بازی تو چند دقیقه تموم شد... همون 2-0 که شد من می دونستم می بازه... چون کلا برزیلی ها زود احساساتی میشن و برگشتنشون خیلی دور از ذهنه.. فشار زیادی هم رو بازیکن هست که مضاعف هم میشه... گل سوم اگه اشتباه نکنم دیگه اوجش بود.
دیگه همین :دی

PARIYA 69
09-07-2014, 01:52
حذف شدیم. تمام.. :n21:

Hatek
09-07-2014, 01:57
بعد گل دوم و دیدن حمله های مجدد آلمان مشخص بود بازم به گل میرسن
ولی واقعا اسکولاری مقصر اصلی این برزیل بود یکی بخاطر دعوت نکردن یه سریا یکی هم بخاطر ترکیب
نبود سیلوا هم بیشتر ضربه زد تا نیمار

نادر1368
09-07-2014, 01:57
نائب قهرماني برزيل هيچ تفاوتي با حذف از مرحله گروهي نداشت چه رسد به چهارمي!(انتظار نداشته باشيم اين تيم بتونه مقابل هلند يا آرژانتين نتيجه
بگيره تحت اين شرايط مالديو هم ميتونه برزيل رو ببره):n15:درسته فرد پوست و استخوان متحرك بود تو همه بازيها! ولي خيلي دلم به حالش سوخت تيمي كه
برنامه و تاكتيك نداره و متكي بيش از اندازه به توانايي هاي فردي هست معلوم بازيكني مثل فرد نمي تونه اثر گذار باشه! خاك عالم بر سر اسكولاري ولسلام.
با پوشيدن لباس آبي و طلايي و يدك كشيدن نام برزيل نميشه اين رو هم فهميديم. به اميد بار آمدن و پيدايش وارثان حقيقي فوتبال زيبا و ناب و منحصر به فرد برزيلي!

clau
09-07-2014, 02:10
نائب قهرماني برزيل هيچ تفاوتي با حذف از مرحله گروهي نداشت چه رسد به چهارمي!(انتظار نداشته باشيم اين تيم بتونه مقابل هلند يا آرژانتين نتيجه
بگيره تحت اين شرايط مالديو هم ميتونه برزيل رو ببره):n15:درسته فرد پوست و استخوان متحرك بود تو همه بازيها! ولي خيلي دلم به حالش سوخت تيمي كه
برنامه و تاكتيك نداره و متكي بيش از اندازه به توانايي هاي فردي هست معلوم بازيكني مثل فرد نمي تونه اثر گذار باشه! خاك عالم بر سر اسكولاري ولسلام.
با پوشيدن لباس آبي و طلايي و يدك كشيدن نام برزيل نميشه اين رو هم فهميديم. به اميد بار آمدن و پيدايش وارثان حقيقي فوتبال زيبا و ناب و منحصر به فرد برزيلي!

باور کن با همین تیم که روحیش داغونه راحت آرژانتین میبریم:n02:

تیم نیستن که کل تیمشون خلاصه شده در یک بازیکن اون از کار بندازی فلج میشن محک جدی هم نخوردن تا حالا :n01:
فردا شب میبینی چه افتضاحی به بار میارن همون یک دونه روبن برای خط دفاعشون بسه
فقط حیف پیراهن امثل رونالدو - ریوالدو - کاکا تن فرد - جو - برنارد - هالک بی مصرفه که چنین نتیجه ای رقم زدن
فیکس بازی کردن مایکون به جای دنی آلوز خیلی عجیب بود مایکونی که خیلی مدته فوتبالش تمام شده

bestmovie
09-07-2014, 02:36
با اینکه برزیلیم ولی از قبل از جام میدونستم امیدی به این تیم نیست و تا همین جا هم به نظرم با شانس اومد بالا و اگه بازی با شیلی حذف میشد که به نظرم حقشون بود حذف بشن شرف داشت به اینجور حذف شدن واقعا آبرو فوتبال رو بردن
بی خیال آخه دلمون رو به چی این تیم خوش کنیم تیمی که گلزن نداره و همه امیدش به نیماره که اونم بیشتر فکر خودنمایی و حرکات نمایشیه واقعا این یکی از ضعیفترین تیمهای برزیل بود اگه مقایسه کنیم با برزیلهای جام جهانی های قدیم

EhsanCPU
09-07-2014, 04:02

20 هزار هوادار برزيلي که در ريودوژانيرو براي ديدن بازي تيم‌شان برابر آلمان جمع شده بودند، پس از پايان مسابقه شورش کردند.

تيم ملي برزيل در يکي از تلخ‌ترين بازي‌هاي تاريخ فوتبالش در مرحله نيمه نهايي جام جهاني با 7 گل از آلمان شکست خورد تا به ديدار رده‌ بندي برود.
همانند ساير بازي‌هاي گذشته در نقاط مختلف برزيل جمعيت زيادي از طريق تلويزيون‌هاي بزرگ شاهد بازي تيم‌شان بودند.
در شهر سائوپائولو 20 هزار هوادار براي ديدن بازي تيم‌شان برابر آلمان تجمع کرده بودند و پس از اين نتيجه سنگين به خيابان‌ها ريختند و به درگيري با پليس و آسيب رساندن به اماکن عمومي پرداختند.
هواداران برزيلي که اين نتيجه سنگين را باور نمي‌کردند،پيراهن‌هاي تيم ملي کشورشان را از تن درآوردند و به زمين و سطل آشغال پرتاب کردند.
آن‌ها همچنين که به شدت از عملکرد تيم‌شان ناراحت بودند، به اماکن عمومي شهر سائوپائولو حمله کردند و به اين شهر آسيب رساندند که باعث دستگيري چندين تن شد.
بيشتر درگيري‌ها در شهر ريودوژانيرو رخ داده است که هواداران فوتبال برزيل به شدت با پليس درگير شدند.
هواداران فوتبال برزيل اين شکست را تحقيرآميزترين شکست تاريخ فوتبال کشورشان مي‌دانند. خيلي از هواداران برزيلي در گفت‌وگو با خبرنگاران خارجي اعلام کردند اگر مي‌دانستند تيم‌شان اينقدر بد بازي مي‌کند اصلا از خانه بيرون نمي‌آمدند.
هواداران خشمگين برزيل همچنين پرچم‌هاي کشورشان را در اين کشور آتش زدند.

albertxx
09-07-2014, 04:06

20 هزار هوادار برزيلي که در ريودوژانيرو براي ديدن بازي تيم‌شان برابر آلمان جمع شده بودند، پس از پايان مسابقه شورش کردند.

تيم ملي برزيل در يکي از تلخ‌ترين بازي‌هاي تاريخ فوتبالش در مرحله نيمه نهايي جام جهاني با 7 گل از آلمان شکست خورد تا به ديدار رده‌ بندي برود.
همانند ساير بازي‌هاي گذشته در نقاط مختلف برزيل جمعيت زيادي از طريق تلويزيون‌هاي بزرگ شاهد بازي تيم‌شان بودند.
در شهر سائوپائولو 20 هزار هوادار براي ديدن بازي تيم‌شان برابر آلمان تجمع کرده بودند و پس از اين نتيجه سنگين به خيابان‌ها ريختند و به درگيري با پليس و آسيب رساندن به اماکن عمومي پرداختند.
هواداران برزيلي که اين نتيجه سنگين را باور نمي‌کردند،پيراهن‌هاي تيم ملي کشورشان را از تن درآوردند و به زمين و سطل آشغال پرتاب کردند.
آن‌ها همچنين که به شدت از عملکرد تيم‌شان ناراحت بودند، به اماکن عمومي شهر سائوپائولو حمله کردند و به اين شهر آسيب رساندند که باعث دستگيري چندين تن شد.
بيشتر درگيري‌ها در شهر ريودوژانيرو رخ داده است که هواداران فوتبال برزيل به شدت با پليس درگير شدند.
هواداران فوتبال برزيل اين شکست را تحقيرآميزترين شکست تاريخ فوتبال کشورشان مي‌دانند. خيلي از هواداران برزيلي در گفت‌وگو با خبرنگاران خارجي اعلام کردند اگر مي‌دانستند تيم‌شان اينقدر بد بازي مي‌کند اصلا از خانه بيرون نمي‌آمدند.
هواداران خشمگين برزيل همچنين پرچم‌هاي کشورشان را در اين کشور آتش زدند.

خیلی هم خوب و عالی
امیدوارم یه چنتا کشته و زخمی بده حال کنیم !!! :n02:

کلا هیجان جام جهانی به همیناست !! :n02:

ae2009
09-07-2014, 04:50
به نظرم این تاپیک باید قفل بشه دیگه:n09:
کسی میتونه بگه طرفدار یک تیم هفت تایی هستم؟!:n02:

[Mohsen]
09-07-2014, 05:13
یعنی میشه توی برزیل آشوب بشه و جام جهانی رو به هم بزنن؟ :n02:

*Batman*
09-07-2014, 07:49
تو همین تاپیک بعد از بازی کرواسی گفتم که با این وضع بعیده به فینال برسن.
ایران به جای برزیل جلوی آلمان بازی میکرد 7 تا نمیخورد!
بازی دیشب رو دوست داشتم آلمان ببره ولی از گل 5 به بعد یه جورایی طرفدار برزیل شدم و دوست داشتم یکی دو تا از گل ها رو جبران کنن.
میخواستم برزیل ببازه ولی نه دیگه هفت تا!:n04:
ما از بچگی برزیل رو با بازیکن های تکنیکی اش میشناخیتم و دوست داشتیم: ببتو ، روماریو ، ریوالدو ، رونالدو ، کافو ، کارلوس ، تافارل(گلر) .
یه نیمار رو داشت که سایه ای از بازیکنای تکنیکیِ برزیل بود. اون بنده خدا هم که به اون روز افتاد.
برزیل، اون برزیل همیشگی نیست.حداقل 5 ساله که این روند رو به افول ادامه داره.
به امید روزهای بهتر برای برزیل.

PARIYA 69
09-07-2014, 10:48
عشق است برزیل برای همیشه :n12::n12:

دوستان المانی تو تاپیکای کناری با یه برد
انقدر جوگیر شدن که کلوزه رو بالاتر از رونالدو میدونن:n08:

malkemid
09-07-2014, 10:59

آره بابا هستیم:n02:...نیازی نیست به خیلی سال عقب برگردیم... همین بایرن مونیخ یه سال 7 تا به بارسا می زنه و سال بعدش 5 تا از رئال می خوره....

همیشه از این نتیجه ها هست تو فوتبال...آلمان قهرمان 90، تو 94 و 98 مقهور دو تا تیم نه چندان مطرح اما اوج گرفته میشه...

برزیل هم 2002 آلمان رو تو فینال می بره و آلمان بعد 12 سال از خجالت برزیل در میاد...

و صد ها نتیجه مشابه دیگه. امسال برزیل متکی به بازیکن هاش بود و شکست سختی خورد. از کجا معلوم 4 سال دیگه شرایط بهتر نباشه؟:n01:

Black Prince
09-07-2014, 11:03
عشق است برزیل برای همیشه :n12::n12:

دوستان المانی تو تاپیکای کناری با یه برد
انقدر جوگیر شدن که کلوزه رو بالاتر از رونالدو میدونن:n08:

اگه یک گل دیگه میزد که الان میگفتن کلوزه از پله هم یک سر و گردن بالاتره! امیدوارم هلند این تیم آلمان رو درب و داغون کنه...:n21:

PARIYA 69
09-07-2014, 11:04
100بار دیگه هم اینطوری بازیاشو ببازه بازم طرفدارشیم.:n12:
اگه دنبال حذب باد میگردی برو تو تاپیک اسپانیای فقید.:n09:

نادر1368
09-07-2014, 11:23

تیم نیستن که کل تیمشون خلاصه شده در یک بازیکن اون از کار بندازی فلج میشن محک جدی هم نخوردن تا حالا :n01:
فردا شب میبینی چه افتضاحی به بار میارن همون یک دونه روبن برای خط دفاعشون بسه
فقط حیف پیراهن امثل رونالدو - ریوالدو - کاکا تن فرد - جو - برنارد - هالک بی مصرفه که چنین نتیجه ای رقم زدن
فیکس بازی کردن مایکون به جای دنی آلوز خیلی عجیب بود مایکونی که خیلی مدته فوتبالش تمام شده
در صورتي ميشه كاملا مطمئن بود كه هلند هم اساسي حال آرژانتين رو بگيره امشب و بلايي سرشون بياره يا برعكس! وگرنه سوم شدن هم براي
اين دو تيم مقام خوبي هست و البته نتيجه قاطع گرفتن مقابل برزيل هم كم افتخاري نيست و كلا اين سومي با بقيه سومي ها فرق داره!

هالك احمق مقابل تيماي درپيت روسي از فاصله هاي 50 متري ميتونه گل بزنه و تو اين ليگاي ضعيف هست كه ميتونه خودش رو نشون بده يا برنارد
مايكن هم كه تموم شده خيلي وقته:n21:
دلمون خوش بود ميايم با برد برزيل به اين طرفداران آلمان ميخنديم:n02:آرزو به دل موندم البته هم از هلند هم از آرژانتين متنفرم اميدوارم آلمان قهرمان
بشه:n23:

kotlet110
09-07-2014, 12:12
باور کن از آرژانتین هم 4 تا میخورین . باور کن :n09:
کلا خوشم میاد از روحیه تون. فکر کنم 90 درصدتون بچه آبودانین نه ولک:n02:

clau
09-07-2014, 12:13

طرفدارای حزب باد کسای دیگه ای هستن عزیز :n01:

با یک باخت که کل دستاوردهای برزیل در تاریخ جام جهانی پاک نمیشه که بگیم دیگه طرفدار برزیل نیستیم
فقط باید اسکولاری تشریف ببره یک سرمربی درست حسابی بیاد سر کار برای جام جهانی آینده برزیل از نو بسازه
خیلی از بازیکنای فعلی بعد از نمایش دیشبشون باید خواب پوشیدن پیراهن برزیل ببین

باور کن از آرژانتین هم 4 تا میخورین . باور کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا خوشم میاد از روحیه تون. فکر کنم 90 درصدتون بچه آبودانین نه ولک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که محل سکونتم مشخصه

ولی آرژانتین محک جدیش چی بوده تا الان سوئیس داغون و بلژیک روی هم بزاری قد تیم کلمبیا نبودن :n01:

CAPITAN MAC
09-07-2014, 13:25
به نظز من باید تک تک این بازیکنان برزیل تیر باران کنن با این بازی کردنشون :n24::n24:

نادر1368
09-07-2014, 13:47
بعد از گل سوم حسي غالب شده بود شبيه به حسي كه وقتي تو گل كوچيك زياد گل ميخورديم و قدرت جبران رو نداشتيم بعد با يه بهانه اي

بازي رو بهم مي زديم من انتظار اين عمل رو داشتم!:|

EhsanCPU
09-07-2014, 15:51

Justyyy
09-07-2014, 17:09
وای این بدبختا به فکر باختن آرژانتینن الان!:n08:
آخه آرژانتینم امشب ببازه که آبروی آمریکای جنوبی یه جا میره!:n09:
ولی نگران نباشین آرژانتین نمیزاره جام از آمریکای جنوبی خارج بشه...:n10:

ferdfe
09-07-2014, 17:27
اغا بازم از این عکسه ها بزارید جیگرمون حال بیاد :n20:

Metalhead56
09-07-2014, 19:43
این شکست هم شکست فوتبال برزیل بود هم شکست حکومت برزیل.مطمئنم چند وقت بعد تو خبرا اعلام میشه که حکومتش سقوط کرده.قبل جام جهانی که مردمش حسابی شاکی بودن از حکومتش حالا با این شکست خرد کننده دیگه مردمش حسابی آتیشی شدن الان.شکست نبود که فاجعه بود مربی و تک تک بازیکنای برزیلو باید بندازن عمق جنگلهای آمازون اونجا قبایل وحشی حسابشونو برسن و بخورنشون که اقلاً هیکلهای بی مصرفشون به یه دردی بخوره.

وین رونی
09-07-2014, 22:05
دلایل باخت برزیل در این بازی و بازی های ضعیفش در بازی های قبل به نظر من:
1-نبود یک لیدر با تجربه و با جذبه و وجود یه سری بچه مثل لوییز و مارسلو که شده بودن لیدر تیم(دیدیم که بعد گل های آلمان همه بازیکنان برزیل برای خودشون فروارد می شدن و هیچکی هم نبود تیم رو جمع کنه)
2-جو گیر شدن مقابل تماشاچی های خودی چه موقع گل خوردن چه موقع گل زدن چه قبل بازی چه بعد بازی(اشک ریختن های متعدد،تهییج کردن های تماشاچیان و ...)احساسم این بود که می دونستن الآن دوربین روشون زوم هست و هی ادا اطوار در می آوردن
3-نداشتن فروارد در کلاس جهانی
4-نبود یه توپ پخش کن مثل دونگا

اما یکی از مهمترین دلایل باخت برزیل برابر آلمان بازی ضعیف دانته و لوییز.مخصوصاً لوییز که دفاع رو ول کرده بود رفته بود جلو

با اینکه از بچگی عاشق واقعی برزیل بودم اما از اول جام این تیم زیاد به دلم نچسبید نه خودشون و رفتارهاشون نه بازی هاشون
امیدوارم هلند هم بتونه در فینال غرور رو شکست بده

نادر1368
10-07-2014, 12:14
گند كاريهاي مارسلوي احمق هم نقل همه ي محافل هست!

DVBS
10-07-2014, 13:07
این یک نقل قول است:

برزیل پرافتخارترین تیم دنیا است برزیل همیشه جزء ستاره های دنیا نبوده !! تنها ستاره دنیا بوده! بالاخره یه اشتباه یه روز بد یه شانس بد پیش میادکه این اتفاق رخ میده! ببین چقدر این اتفاق بزرگ بود وغیرقابل پیش بینی که همه با تعجب صحبت میکنن! آلمان تیمی نیست که بخواد با برزیل مقایسه بشه ! خواهشا آلمان رو بابرزیل مقایسه نکنید! اصلا تو مولر رو دیدی چقدر بد بازی میکنه! خدایی اونایی که فوتبال بازی کردن میدونن چی میگم تو نگاه کن این بشر چطوری رفت تو پا داویدلوئیز! علی دایی اسطوره ایرانه ولی کاربا پاش از علی دایی بدتر بود! یعنی مثه این افلیجا بازی میکنه! براهمین قابل پیشبینی نیست یهومیبینی پاتو میزنه یا با کفه پا میزنه تو سرت ! در کل ایشالله هلند جبران میکنه تو فینال …… من مارادونا رو دوست دارم ولی اون چرا سواستفاده میکنه! خوبه همه بازیکنان قدیمی برزیل پیراهن آرژانتین رو بپوشن بعد با کوکائین عکس بگیرن! من تاالان ندیدم آلمان بازیکنی داشته باشه مثه دنلیسون یا رونالدینیو یا رونالدو یاریوالدو یا کارلوس یا زیکو یا پله یا گارینشا یا نیمار یاروماریو ندیدم بخدا ندیدم! طوری این جام ، جام شگفتی ها بود که با این برد شگفتی کامل شد! برزیل مهد فوتبال جهان هست پس به احترام ۵ ستاره ۵ قهرمانی همگی کلاهتون رو بردارید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وین رونی
10-07-2014, 13:33
منبع:خبر فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در حالی برزیل در نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۴ با نتیجه پرگل ۷-۱ مقابل آلمان تحقیر شد که ۱۵ سال پیش در چنین روزهایی ژرمن ها با نبوغ رونالدینیوی جوان مقابل سلسائو با ۴ گل طعم حقارت را چشیدند.

رونالدینیو، زی روبرتو و الکس(۲ بار) برای برزیل در دیدار افتتاحیه جام کنفدراسیونهای سال ۱۹۹۹ گل زدند تا یک نتیجه تاریخی در دیدارهای رو در روی دو تیم ثبت شود. برزیل در این دیدار ستارگانی چون رونالدو، ریوالدو، کافو و روبرتو کارلوس را هم در اختیار نداشت و موفق شد آلمان را با بازیکنانی چون ینس لمان، بالاک، مهمت شول، ماتیوس و نووتنی با یک نتیجه فوق العاده شکست دهد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87%D9%88.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87%D9%88.jpg)با دیدن این عکس و مرور خاطرات حسرت طرفداران برزیل بیشتر خواهد شد چرا که در مقام مقایسه تفاوت بازیکنان کنونی با ستارگان قدیمی و با ابهت سلسائو مشخص خواهد شد!

albertxx
10-07-2014, 23:39

مارسلو ؟؟؟

برزیل 7 تا خورد !!!

اگه یکی یا 2 تا بود یه چیزی !!
کدوم بازیکن برزیلی خوب بود که مارسلو بخواد خوب باشه ؟؟:n13:

clau
10-07-2014, 23:49
مارسلو ؟؟؟

برزیل 7 تا خورد !!!

اگه یکی یا 2 تا بود یه چیزی !!
کدوم بازیکن برزیلی خوب بود که مارسلو بخواد خوب باشه ؟؟:n13:

دفاع فقط تیاگو سیلوا :n12:
از گل به خودی که سر بازی با کرواسی زد
مارسلو و دانته افتضاح به تمام معنا بودن در بازی با آلمان- مایکون هم که خیلی مدته قاطی باقالیاست
اگه میدونستن پیراهن چه بزرگانی بر تنشونه از خجالت آّب میشدن:n21:

ملاک فقط درخشش در بازیهای رئال مادرید نیست که دیگه با وجود واران- راموس- نمیخواد 2تا بازی خوب در لالیگا داشته باشه
تازه همونجا هم که کوئنترائو نیمکت نشینش کرده

SA3EDLORD
10-07-2014, 23:49

تو اون بازی با آلمان که جزء خوبای برزیل بود به نسبت بقیه! حداقل توپ از دست نمیداد.

مارسلو و دانته افتضاح به تمام معنا بودن در بازی با آلمان- مایکون هم که خیلی مدته قاطی باقالیاست
مطمئنی؟ نیمه اول که همه برزیل گند بودن.......نیمه دوم مارسلو جزء خوبا بود!

malkemid
10-07-2014, 23:59
مارسلو بازیکن خوبیه... منتها دفاع نباید باشه... اصلا درکی از اصول تدافعی نداره... سر گل دوم 4.5 متر آفساید رو پر کرده بود!

clau
11-07-2014, 02:34
اسکولاری چه بازیکنایی از تیم ملی برزیل برای جام جهانی کنار گذاشت

کاکا که فصل خوبی در میلان سپری کرد
لوکاس مورا هافبک پاری سن ژرمن
فیلیپه لوئیز که نمایش درخشانی با تیم باشگاهیش اتلتیکو مادرید در این فصل داشت
پاتو که در بدترین شرایطش از مهاجم های فعلی برزیل صد درجه بهتره
حتی روبینیو
واقعن گند زد با این بازیکن دعوت کردنش:n24:

albertxx
11-07-2014, 02:46
فیلیپه لوئیز که نمایش درخشانی با تیم باشگاهیش اتلتیکو مادرید در این فصل داشت

من تاحالا دقت نکرده بودم
فیلیپه لوئز برزیلی بود ؟؟؟؟ و بعد دعوت نشد ؟؟:n13:

clau
11-07-2014, 02:57
من تاحالا دقت نکرده بودم
فیلیپه لوئز برزیلی بود ؟؟؟؟ و بعد دعوت نشد ؟؟:n13:
دعوت نشدنش به تیم ملی برزیل از شاهکارهای اسکولاری بود دیگه:n15:
اینم متن مصاحبش بعد دعوت نشدنش به تیم ملی :n29:

فیلیپه لوئیس: دیگر رؤیای قهرمانی در جام جهانی را ندارم؛ معیار انتخاب بازیکن برای تیم ملی را درک نمی کنم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فیلیپه لوئیس، مدافع تیم اتلتیکو مادرید بعد از اینکه در لیست تیم ملی برزیل برای حضور در جام جهانی قرار نگرفت، اذعان کرد که دیگر امیدی به پوشیدن پیراهن تیم ملی ندارد.

AS به نقل از Globo گزارش داده است که لوئیس تصمیم فیلیپه اسکولاری برای قرار ندادن او در لیست 23 نفره تیم را درک نمی کند. این مدافع کناری گفت: "گاهی اوقات معیار انتخاب بازیکنان برای تیم ملی را درک نمی کنم. من دیگر رؤیای فتح جام جهانی را ندارم و در حال حاضر تعطیلاتم را سپری می کنم."
باوجود غیبت او در گروه تیم ملی، فیلیپه هنوز هم برای کشورش و دوستانی که در تیم دارد آرزوی موفقیت می کند.
او افزود: "من آنجا دوستان زیادی دارم، به خصوص مارسلو و مکسول. واقعاً امیدوارم که برزیل بتواند قهرمان شود چون مردم برزیل شایسته این هستند. آنها مردم رنج دیده ای هستند که باید فشار زیادی را از جانب دولت تحمل کنند، بنابراین شایستگی لذت بردن را دارند."

nw_nk
11-07-2014, 09:43
Neymar: Two centimetres lower and I could have been wheelchair-bound

نیمار: دو سانتیمتر پایینتر و من برای همیشه ویلچری میشدم

Iman-Emperatour
11-07-2014, 14:22
What great moments.......

parsicola
11-07-2014, 15:52
هرچند آلمان تیم محبوب من بوده از سالها پیش اما درخصوص برزیل میخوام اظهار نظر کنم.
برزیل دریای بی پایان استعدادهای فوتباله و بازهم میتونه براحتی قهرمان جهان بشه. برزیلیها مثل کشورهای خاورمیانه که بر روی نفت خوابیدند نفت استعدادهای فوتبال رو داره فقط کافیه مدیریت درست این استعدادها رو یاد بگیرن اما متاسفانه مثل خاورمیانه ای ها بلد نیستند. مربی های ادوار گذشته برزیل رو ببینید! اگه قهرمان شدند فقط واسه اینه که حداقل تونستند بهترین های جهان رو درست و هوشمندانه کنار هم بچینند ولی بعضی وقتها مثل این مربی توان انتخاب ، چیدمان و هماهنگ سازی حداکثری بازیکنها رو ندارند. اسکولاری حداکثر در حد تیم های ملی همین کشورهای عربی میتونه باشه.
ایکاش 4 تا از این بازیکنهای فعلی دعوت نشده به تیم ملی برزیل رو کارلوس کیروش در تیم ایران داشت!

PARIYA 69
12-07-2014, 12:50
نامه کودک هوادار برزيلي به لوئيز (عکس)
در آستانه ديدار برزيل مقابل هلند يک هوادار کم‌ سن‌ و سال با ارسال نامه‌اي به مدافع سلسائو به او قوت‌قلب داد.

ترجمه متن نامه‌ اين هوادار براي داويد لوئيز نوشته به شرح زير است:

سلام داويد لوئيز، اسم من آنالوز است. من تمامي بازي‌هاي برزيل را در جام جهاني ديدم و تماشاي بازي‌ات را خيلي دوست داشتم. به نظرم لازم نيست اينقدر ناراحت باشي چون خيلي عالي بازي کردي و بهترين عملکردت را براي تيم ملي برزيل داشتي. تو کاپيتان فوق‌العاده‌اي بودي. زندگي همين است، برخي مردم مي‌بازند و برخي ديگر مي‌برند ولي تنها لازم است خوشحال باشند. داويد لوئيز تو قهرمان من هستي.

«آنالوز پنا رئاله»

albertxx
12-07-2014, 19:11
مارکا : مورینیو جانشین اسکولاری !!! :n02::n13:

farshidmm
12-07-2014, 19:40
مورینیو گفته تا 7 - 8 سال دیگه مربی ملی نمیشم

EhsanCPU
12-07-2014, 22:13
یک شهروند جزیره خارک پس از شکست 7 بر یک برزیل مقابل آلمان دچار ناراحتی قلبی شد و از دنیا رفت.

این حادثه دلیلی جز طرفداری سرسختانه مرحوم علی جاذبی از تیم‌ملی‌ برزیل نداشت.
وی که در جزیره خارک فروشگاه لباس ورزشی داشت و از نمایندگان صداوسیما در این خطه از ایران بود صبح چهارشنبه دیگر تحمل این غم سنگین را نیاورد و جان به جان آفرین تسلیم کرد.
آخرین تصویری که از این مرحوم به جای مانده عکس او در حال تماشای بازی تیم‌ملی‌ فوتبال برزیل است؛
او لباس نایکی برزیل را برتن داره و با چهره ای نه چندان خوشحال به تلویزیون خیره شده است.
چهره ای که نشان می‌ دهد او با سرسختی هوادار تیم‌ملی‌ برزیل بوده اما برزیل 2014 فاصله عمیقی با رویاهای او داشته است.

dashmojtaba
12-07-2014, 22:29
خدا بیامرزدش...:n16::n14:

به خدا با اینکه آرژانتینی هستم همیشه برزیل رو دوست داشتم و به فوتبالش احترام گذشتم اگه شما هم از آرژانتین نفرت نداشتید میتونستم بگم انتقامتون رو از آلمان میگیریم ولی متأسفانه بین برزیل و آرژانتین کینه عجیبی وجود داره که حتی با حرفای نیمار هم نمیشه یه اتحاد بینشون تصور کرد و متأسفانه بازم باید شاهد باشیم برزیلی ها به طرفداری از تیمی که 7 تا بهشون زده(!!!) جلوی آرژانتین بایستن! به هرحال به خاطر شما هم که شده خون به دل ژرمن ها خواهیم کرد و شیرینی اون برد غیرقابل باور جلوی شمارو به کامشون تلخ میکنیم ایشالا
درود بر مردم برزیل فوتبال برزیل و هوادارای باحال برزیل و درود بر آبودان خودمون :n28:

Yi Yi
13-07-2014, 01:38
ممنون بابت ده تا گل. سرگرم شدیم.

EhsanCPU
13-07-2014, 14:36
برزیل 2013 :

albertxx
22-07-2014, 18:36
مثل اینکه دونگا سرمربی برزیل شد !!

حقیقت داره ؟؟ :n13:

clau
23-07-2014, 02:50
دونگا: من رویا فروش نیستم/ برزیل باید با سختکوشی جایگاه سابقش را به دست بیاورد

دونگا، سرمربی جدید تیم ملی برزیل، اعلام کرد که بعد از ناکامی این تیم در رقابت های جام جهانی، قصد داد غرور را به سلسائو برگرداند.

دونگا که در جام جهانی 2010 نیز هدایت تیم ملی برزیل را برعهده داشت، امروز جانشین لوئیز فیلیپه اسکولاری شد که بعد از دو شکست سنگین در جام جهانی مقابل آلمان و هلند، مجبور به استعفا شده بود. او قول داد که با سختکوشی و تعهد، بار دیگر اطمینان هواداران تیم ملی برزیل را به دست بیاورد.
او در کنفرانس مطبوعاتی اش گفت:" تیم ملی برزیل هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد. ما می خواهیم از طریق نتایجی که در دیدارهای پیش رو کسب می کنیم، بار دیگر غرور مان را به دست بیاوریم و نشان بدهیم که برای رسیدن به بهترین شرایط، تمام تلاش مان را خواهیم کرد.
ما برنامه مان را آماده کرده ایم اما رسانه ها و هواداران من را می شناسند. من رویافروشی نمی کنم. من واقعیت را به آنها نشان می دهد. و واقعیت این است که ما به کار زیادی نیاز داریم. ما دیگر نمی توانیم فکر کنیم که بهترین هستیم. ما بهترین بودیم و استعدادهایی داریم که می توانیم بهترین باشیم اما نیاز داریم که فروتنانه درک کنیم که تیم های دیگر با سختکوشی به جایی رسیده اند که حالا هستند."
دونگا که بین سال های 2006 تا 2010 هدایت تیم ملی برزیل را برعهده داشت، با این تیم قهرمان کوپا آمریکا و جام کنفدراسیون ها شد اما حذف از جام جهانی 2010 در مرحله یک چهارم نهایی باعث شد تا او از اخراج شود.
دونگا تاکید کرد که اگر برزیل می خواهد بار دیگر به یکی از بهترین های دنیا تبدیل شود، باید تک تک بازیکنان تیم عمل خوبی داشته باشند.
" اینکه یک دروازه بان توپ را مهار می کند، یک هنر است. یا یک مدافع میانی توپ را دفع می کند، این هم یک هنر است.ما نمی توانیم دائما فکر کنیم که باید بازیکنی مانند پله داشته باشیم. ما نمی توانیم هر روز یک اسطوره جدید بسازیم. برزیل همیشه بازیکنان و استعدادهای فوق العاده ای داشت. ما باید استعداد و فروتنی مان را با هم ادغام کنیم تا به یک توازن برسیم."

منبع

وین رونی
23-07-2014, 03:08
عجیبه چرا دونگا انتخاب شد؟!بازیهای برزیل در زمان دونگا چنگی به دل نمی زد

clau
23-07-2014, 03:10
عجیبه چرا دونگا انتخاب شد؟!بازیهای برزیل در زمان دونگا چنگی به دل نمی زد
فدراسیون برزیل معلوم نیست با خودش چند چنده - حتمن بعد دونگا دوباره میخواد کارلوس آلبرتو پریرا بیاره:n01:

فقط امیدوارم دونگا با برزیل نتایج خوبی بگیره و افراد شایسته دعوت کنه به تیم ملی

نه مثل اسکولاری که میراندا و فیلیپه لوئیز که در اوج بودن به تیم ملی دعوت نکرد:n15:

soheilnouri
23-07-2014, 14:42
اين تيم بايد بره تو كار تقويت تيمهاي پايه و پرورش استعداد.ده سال كار داره.