PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : E3 2014

halflife g
13-05-2014, 15:39
E3 / 2014

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باز هم ماه june اي ديگه و باز هم يك E3 جديد.....نمايشگاه سرگرميهاي الكترونيكي كه هر ساله نظر ميليونها گيمر و دست اندركاران اين صنعت رو به خودش جلب مي كنه.
امسال هم به رسم هر ساله اين كنفرانس در محل سنتيش يعني لس انجلس برگزار خواهد شد و ميزبان شركتهاي بسياري درزمينه بازيهاي رايانه اي براي نشون دادن آخرين بازيها و تكنولوژيهاشون خواهد بود.
شركتهاي Microsoft و Sony و Ubisof و EA و Nintendo هم به رسم هر ساله كنفرانسي رو در ابتداي شروع نمايشگاه برگزار خواهند كرد و به معرفي آخرين محصولات خودشون خواهند پرداخت زمان برگزاري هر كدام از كنفرانسها به ترتيب زمان برگزاريشون به قرار زير هست :

Microsoft
دوشنبه 19 خرداد/ ساعت 21

EA

دوشنبه 19 خرداد / ساعت 23:30

Ubisoft

سه شنبه 20 خرداد / ساعت 2:30

Sony
سه شنبه 20 خرداد / ساعت 5:30

Nintendo
سه شنبه 20 خرداد / ساعت 20:30

+

اطلاعات بيشتر در مورد line up شركتهاي شركت كننده و يا حضور و تاييد بازيهاي خاص در پستهاي بعدي يا متعاقبا در ادامه همين پست ذكر خواهد شد
موفق باشين.

.

Altairezio
14-05-2014, 09:17
لیست استدیو هایی که قراره تو نمایشگاه حضور داشته باشن.....
۲weGames Inc.
3DC.com
505 Games
Activision Publishing
Akamai Technologies, Inc.
Aksys Games
Alienware
American Expresses OPEN
A-ONESOFT LLC
App Annie
Astro Gaming
Atlus U.S.A., Inc.
Bandai Namco Games America
Beacon Studio
Behaviour Interactive
Bethesda
Bigben Interactive
Boogio
BRI-America Inc.
Brady Games
Capcom USA Inc.
CCP Games
CD Projekt Red
China Mobile Games and Entertainment Group
China Universal Press & Publication Co. Ltd
CI Games
Cozmo
Creative Mind Interactive
Crytek
Curse
Daedalic Entertainment
Deep Silver
Digital Hearts USA Inc.
Disney Interactive
dreamGEAR
DTS
DXRACER USA LLC
EEDAR
Electronic Arts
En Masse Entertainment
Epic Games, Inc.
Ever App Ltd
Exeo Entertainment, Inc.
Extra Life
EZ Games Distribution, Inc.
Fiksu
Flying Wild Hog
Focus Home Interactive
Four Lights
Fresvii
Frontier Developments
Future US
Gaijin Entertainment
Game Developers Conference
Game Insight
Game Informer
Game Insight
Game Scope
Gamechurch.com
GamerHawk
Gameloft
GameSpot
Gameworld Distributors
Gaming Grids Inc.
Gioteck
GlobalStep
Greybox
GungHo Online Entertainment
Hewlett-Packard
Hong Kong Trade Development Council
Hori USA, Inc.
Hyperkin, Inc.
iEnergizer Limited
IGDA
IGN
Immerz, Inc.
InComm
IndieCade
Innex, Inc.
InnoGames
Kabam, Inc.
Kemco
Key Code Media
KOG
Konami
Korea Trade Investment Promotion Agency
Kuung GamesLaserTagPro
LATAM Games
Little Orbit
Logitech Gaming
Machinima
Mad Catz Inc.
Mattel Inc.
Maximum Games
Mecca Electronics, Inc
Microsoft
Monoprice
Multiplayer.it
My.com
Natec-Genesis
Natsume Inc.
nDreams Ltd
Neo Arena Inc
NetEase Inc.
Nintendo of America
Noitom Technology
Nuri Studio
Nvidia
Nyko Technologies
Oculus VR
OnLive
Orbbec Co
Paradox Interactive
PearlAbyss Corp.
Perfect World Entertainment
Performance Designed Products
Phonejoy
Pioneer Distributors
Platronics
Playkey
Playseat
Polk
Polygon
Prima Games
Pro vs. GIJoe
Protect A Game
Qualcomm
R.D.S. Industries
Razer
ReliableCoders
Rizing Games
Royal Electronics
Sega of America
Sensus
Silicon Image
Snail Games USA
Solutions 2 GO
Sony Computer Entertainment America
Sony Computer Entertainment Europe
Square Enix
SteelSeries
Straker Translations
Studio Can-G
Studio Noir
Sunflex USA LLC
Syba Multimedia, Inc/ GamesterGear
Take-Two InteractiveTechland
TellTale Games
Tencent America
The Get-Well Gamers Foundation
Turtle Beach
Twitch
Ubisoft
Ubitus
UCC Distributing Inc
UOL BoaCompra
Video Game Voters Network
Videogame History Museum
Virtuix
Virtuos
Visual Shower
Vivid Games
Wargaming
Warner Bros. Interactive
Webroot
Wikia
Wizards of the Coast
World Int’l Trading
Xaviant
X-Games Inc
XPEC Entertainment Inc
XSEED Games
Zynga

Layken
14-05-2014, 13:01
ای جان باز هم E3 و باز هم شب زنده داری و تهیه خوراکی های مختلف برای تماشای مراسم E3 :n02:

من بیشتر منتظر کنفرانس سونی و نینتندو هستم.

بازی FF15 که فوق العاده هیجان زدم برای دیدن یک نمایش جدید از این بازی.
Kingdom of Heart 3 که بی صبرانه منتظرم و یک نمایش از گیم پلی دیوانه خواهد کرد مرا :دی
the Order که این روزها هایپ زیادی پشتش بوده، یکی از تحلیل گرها در رابطه با بازی گفته که واقعا با یک عنوان شگفت انگیزی روبرو هستیم.
عالی میشه اگه از از the Witness هم نمایشی داشته باشیم.
یک نمایش از MGS 5 که کوجیما قول یک نمایش عالی از بازی رو داده و به احتمال زیاد باز هم در کنفرانس مایکروسافت نمایش داده میشه. :sq_20:
Halo 5 تنها عنوانی که باعث خواهد شد از مراسم مایکروسافت لذت ببرم.
نمایش انچارتد 4 که دیگه گل سر سبد مراسم خواهد بود و ND می خواد از جلوه های جدید گرافیکی خودش پرده برداری کنه (احتمالا شخصیتی جدید و داستانی جدید معرفی خواهد شد)

و در اخر هم باز مثل هر سال بی صبرانه منتظر The Last Guardian هستم :n27: ... از همین جا میگم شیرینی نمایش این بازی محفوظ است. :n02:

دیگه از این به بعد Jack tretton در کنفرانس سونی نیست :n27: و جا داره از زحمات چندین سالش در سونی تشکر و قدردانی بکنیم. :n12:

halflife g
14-05-2014, 21:10
تغيير موضع ١٨٠ درجه اي Microsoft در عرضه كنسول بدون kinect

مايكروسافت اعلام كرد از 9 june(روز كنفرانس مايكروسافت در E3) كنسول xbox one بدون كينكت را با قيمت 400 دلار روانه بازار خواهد كرد
البته مشتري ها مي توانند كماكان نسخه 500 دلاري كه شامل كينكت باضافه خود كنسول مي باشد را نيز خريداري كنند
خود كينكت به تنهايي نيز از پاييز بصورت جدا قابل خريد خواهد بود. مصرف كنندگان قادر خواهند بود تمام app ها و switcher ها را بدون نياز به دوربين كينكت انجام دهند و براي كساني كه نسخه بدون كينكت را خريداري مي كنند مشكلي وجود نخواهد داشت
از هم اكنون مي توانيد اين نسخه را از امازون و ساير خرده فروشي ها پيش خريد كنيد

منبع : VG247

.

City 17
15-05-2014, 13:49
بیشتر از همه منتظر نمایش Witcher 3 هستم. چون بعد از این همه اطلاعات پراکنده هنوز یه نمایش درست و حسابی از گیم پلی نداشتیم.
نقل قول می کنم از یکی از اعضای شاغل در استودیو CDPR که بعد از دیدن نمایش بازی در E3 (که چند ماه پیش برای نمایشگاه آماده شده بوده)، عده زیادی blown away خواهند شد:n02:

عالی میشه اگه از از the Witness هم نمایشی داشته باشیم.

احتمال نمایش که وجود داره، به خصوص توی کنفرانس سونی. اما بعد از نمایش 10 دقیقه ای با صدای JB که چند وقت پیش داشتیم دیگه روند بازی و پازل ها کاملا مشخص هست.
به نظرم دیدن بیشتر از این عملا اسپویل هست، خصوصا که بازی پازل هست و قراره سورپرایزمون کنه. من به جای نمایش بیشتر، منتظر خود بازی هستم.

halflife g
15-05-2014, 17:54
من که فقط منتظر بازی میازاکی هستم ...همون beast که اگه یه چیزی در حد darksouls باشه فوق العاده میشه(البته halflife هم هست که فکر نکنم ازش بخاری بلند شه:n02:)
به غیر از اون بقیه بازیها در حد به به و چه چه هستن برام:n02:(مگر اینکه ip جدید یا ادامه ای بسازن که خیلی تحسین برانگیز باشه که اونم احتمالش کمه)

+

راستی اینم نقشه نمایشگاه البته قسمت مهمش:

.

Alireza.M67
18-05-2014, 21:27
تریلری منتشر شده تحت عنوان :

Dante'S Inferno 2 E3 2014

می تونید با کد watch?v=JQ2YgXhdBsY ببینید

این قضیش چیه ؟

halflife g
18-05-2014, 22:46
فيل اسپنسر :منتظر رونمايي هاي بيشتري قبل از E3 باشيد

همانطور كه ميدانيد مايكروسافت در يكي دو هفته اخير 3سورپرايز بزرگ قبل از E3 را رو كرده:
كاهش ١٠٠ دلاري قيمت كنسول
معرفي شماره جديد Halo
معرفي collection جديد بازي Halo

حال فيل اسپنسر در جواب كساني كه در توييتر از او پرسيدند آيا رونمايي هاي بيشتري قبل از e3 از طرف مايكروسافت خواهد بود يا نه گفت:

و او هم چند رونمايي و سورپرايز ديگر قبل از كنفرانس را تاييد كرده....
حال بايد ديد در خود كنفرانس طرفداران بايد منتظر چه چيزي باشند كه معرفي جديدترين شماره از بزرگترين IP اين كنسول و كاهش قيمت آن قبل از E3 انجام گرفته

+

اي كاش مايكروسافت و دن متريك دو...سه سال پيشتر گند ميزدن تو ايكس باكس تا اخراج ميشدن:n02: و فيل اسپنسر زودتر ميومد و وضع بهتري مثل الان براش رقم ميزد

+

تریلری منتشر شده تحت عنوان :
Dante'S Inferno 2 E3 2014
می تونید با کد watch?v=JQ2YgXhdBsY ببینید
این قضیش چیه ؟
:n02:Fake bro...fake

.

Soroush HD
20-05-2014, 09:38
فقط نمیدونم فیکه یا نه:
__________________________________________________ __________________________________________________ _______________________________________________

با توجه به اطلاعاتی که یک کاربر در اینترنت فراهم کرده است، لیست بازی های Microsoft ،Sony و Nintendo برای نمایش در E3 لو رفت.
Microsoft Conference:
Beyond Good & Evil 2 gameplay for Xbox One
DirectX 12 trailer for Xbox One
Fable Legends gameplay for Xbox One
Forza Horizon 2 gameplay for Xbox One
Gears of War 4 gameplay for Xbox One
Halo 5 tech demo for Xbox One
Kinect TV & Shows trailer for Xbox One
Call of Duty: Advanced Warfare gameplay for Xbox One
Quantum Break gameplay for Xbox One
Star Wars: Battlefront III gameplay for Xbox One
Titanfall DLC gameplay for Xbox One
Microsoft Show Floor:
Dragon Age: Inquisition (Xbox One)
EA Sports UFC (Xbox One)
Fable Legends (Xbox One)
FIFA 15 (Xbox 360/One)
Forza Horizon 2 (Xbox One)
Killer Instinct (Xbox One)
Madden NFL 15 (Xbox One)
Middle-Earth: Shadow of Mordor (Xbox One)
NHL 15 (Xbox 360/One)
Project Spark (Xbox One)
Sunset Overdrive (Xbox One)
Quantum Break (Xbox One)
Sony Conference:
Destiny gameplay for PS4
DriveClub trailer for PS4
God of War 4 CGI for PS4
Indie Games trailer for PS3/PS4/Vita
inFamous: Second Son DLC gameplay for PS4
The Order: 1886 gameplay for PS4
Uncharted 4: The Sunken Blade tech demo for PS4
Watch_Dogs gameplay for PS4
Sony Show Floor:
Alien: Isolation (PS3/PS4)
Batman: Arkham Knight (PS4)
Destiny (PS4)
Disgaea 4 (Vita)
DriveClub (PS4)
EverQuest Next (PS4)
Hatsune Miku – Project DIVA – F 2nd (Vita)
Lords of the Fallen (PS4)
Natural Doctrine (Vita)
Planetside 2 (PS4)
The Order: 1886 (PS4)
Ultra Street Fighter IV (PS3)
Watch_Dogs (PS4)
Nintendo Show Floor:
Bayonetta 2 (Wii U)
Castlevania: Symphony of the Night 2 (3DS)
Hyrule Warriors (Wii U)
Mario Kart 8 (Wii U)
Monster Hunter 4: Ultimate (3DS)
Pokken FIghters (Wii U)
Sonic Boom (3DS/Wii U)
Super Smash Bros. U (Wii U)
Super Smash Bros. 3D (3DS)
Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call (3DS)
The Legend of Zelda: Shard of Nightmare (Wii U)
Xenogears: Origins (Wii U)

soroosh_cz
20-05-2014, 14:46
خدا رو شکر امسال آخرین سالی هست که امتحانامون با E3 تداخل داره :n02:
من امسال منتظر خبرایی هستم از:
1) Dragon Age که نسخه ی 2 خیلی بد ساخته بودن(نسبت به 1) و با این زمان طولانی، احتمال میدم این نسخه عالی باشه بازم...
2) Far Cry 4
3) اگر لطف کنن خبرایی از Mass Effect 4

امسال خبری از بازیهای استراتژیکی نیست؟

halflife g
21-05-2014, 16:51
larry hub از Microsoft اعلام کرده که امسال برای اولین بار در کنفرانس چیزی رو نشون خواهند داد که تا حالا در تاریخ E3 انجام نشده.......حالا اینکه این چیز چی هست مشخص نیست و باید منتظر موند(از شایعه حضور کوین اسپیسی رو سن گرفته تا پردازش توسط cloud و تکنولوژی واقعیت افزوده و.....داغ و باید تا E3 منتظر موند)باید دید واقعا چیزی مهمی رو خواهیم دید یا بک بلوف:n02: رو از طرف مایکروسافت شاهد هستیم

خدا رو شکر امسال آخرین سالی هست که امتحانامون با E3 تداخل داره :n02:
من امسال منتظر خبرایی هستم از:
1) Dragon Age که نسخه ی 2 خیلی بد ساخته بودن(نسبت به 1) و با این زمان طولانی، احتمال میدم این نسخه عالی باشه بازم...
2) Far Cry 4
3) اگر لطف کنن خبرایی از Mass Effect 4

امسال خبری از بازیهای استراتژیکی نیست؟

شایعه شده نسخه خاص mass effect1 تا 3 برای کنسولهای جدید معرفی خواهد شد.....مطمینا نسخه جدیدش هم تو کنفرانسای E3 خواهد ود
+
در مورد بازی استراتژیکی شایعه شده Microsoft روی این سبک تمرکز کرده ولی در مورد کمپانیهای دیگه فعلا مشخص نیس

.

وین رونی
21-05-2014, 17:03
شبکه های ماه*واره ای هستن که از این نمایشگاه ها فیلم پخش کنن؟

halflife g
21-05-2014, 19:05
مثه اينكه پروژه واقعيت مجازي Sony به اسم مرفيوس در مراحل تكامل خوبي به سر مي بره و احتمال داره تو E3 براي ps4 معرفي بشه:

vrfocus.com/archives/3399/project-morpheus-now-running-ps4-pc/

شبکه های ماه*واره ای هستن که از این نمایشگاه ها فیلم پخش کنن؟
نه دوست گلم.....من كه نمي شناسم(به غير از يكي از شبكه هاي كابلي تو امريكا كه خارج امريكا قابل دسترس نيست)كلا اگه از نت تماشا كنيد يا فقط تريلرا و اخبارو پيگيري كنيد كافيه چيز خاصي از دست نميدين:n02:

.

soroosh_cz
21-05-2014, 23:08
larry hub از Microsoft اعلام کرده که امسال برای اولین بار در کنفرانس چیزی رو نشون خواهند داد که تا حالا در تاریخ E3 انجام نشده.......حالا اینکه این چیز چی هست مشخص نیست و باید منتظر موند(از شایعه حضور کوین اسپیسی رو سن گرفته تا پردازش توسط cloud و تکنولوژی واقعیت افزوده و.....داغ و باید تا E3 منتظر موند)باید دید واقعا چیزی مهمی رو خواهیم دید یا بک بلوف:n02: رو از طرف مایکروسافت شاهد هستیم

شایعه شده نسخه خاص mass effect1 تا 3 برای کنسولهای جدید معرفی خواهد شد.....مطمینا نسخه جدیدش هم تو کنفرانسای E3 خواهد ود
+
در مورد بازی استراتژیکی شایعه شده Microsoft روی این سبک تمرکز کرده ولی در مورد کمپانیهای دیگه فعلا مشخص نیس

.

با تشکر :n16:
یعنی 2K نمیخواد یه تریلر جدیدی از Sid Meiers Civilizations : Beyond Earth بذاره؟ اصلا 2K بازی داره برای E3؟ معمولا NBA و ... میذاشت.

از لیستی که صفحه ی قبل گذاشتید چند درصدشون برای PC هم هست؟

jahangir1400
22-05-2014, 01:18
.

امیدوارم یه خبری از نسخه جدید Rise of Nations بشه

CATALONIA
25-05-2014, 20:51
به به :31:
باز آمد june .. بوی ماه E3 :n02:
اصلا این تاپیک تداعی کننده خاطرات طلایی هست ...
ممنون از همه دوستانی که زحمت میکشن و خبر های این نمایشگاه رو میزارن ... یه خسته نباشی جانانه قبل از موعد ! امیدوارم سال بعد من هم در کنارتون باشم ...

+
برای کنفرانس ها و سوال نظر سنجی هم بر خلاف سال های گذشته امسال بیشتر منتظر کنفرانس Sony هستم ... در کنارش نیم نگاهی هم به Ubi خواهم داشت !
البته از Nintendo و Hyrule Warrior به هیچ وجه نمیشه چشم پوشی کرد ...

و در اخر هم باز مثل هر سال بی صبرانه منتظر The Last Guardian هستم :n27: ... از همین جا میگم شیرینی نمایش این بازی محفوظ است. :n02:
این جملت حامد یه سوز عجیبی رو در من ایجاد کرد ... :31:
یه سوزی به قدمت 5 سال !

+

در مورد بازی ها هم به شخصه بیشتر منتظر Phantom Pain و Halo 5 و Division هستم ... و البته Goofy و Donald و Sora ...

hosseincode2008
27-05-2014, 23:08
به به! E3 و امتحانات و جام و جهانی و لیگ جهانی والیبال! چه شود این 1 ماهه...
من که آماده آماده ام برای E3 امسال! اینترنت رو هم ردیف کردیم و منتظر کنفرانس نصف شب سونی و بقیه!

long live gaming

Altairezio
27-05-2014, 23:30
دوستان یواش یواش صدای GTA V برای PS4 و Xbox One داره در میاد.....یکی از کارکنان تو توییتر یه چیزایی لو داده...گفته معلوم نیست چی بشه....
به امید نسخه ی PC ....

B.3.S.T
27-05-2014, 23:55
سلام

مطمئنم امسال هم انحصاریهای سونی بیشتر از همه خودنمایی می کنن..
HL هم ک فکر کنم بعد از فسیل شدن ما رونمایی شه گیب نویل خودش باید بشینه تنهایی بازی کنه :n15:

Soroush HD
28-05-2014, 11:03
دوستان یواش یواش صدای GTA V برای PS4 و Xbox One داره در میاد.....یکی از کارکنان تو توییتر یه چیزایی لو داده...گفته معلوم نیست چی بشه....
به امید نسخه ی PC ....
اگه هم بخوان واسه پی سی منتشر کنن مطمئن باشین یه سیستمی سگی ای میدن که همه باید باسن مون بسوزه...همون نیاد بهتره...:n22:

Layken
28-05-2014, 15:26
لحظه لحظه کنفرانس سونی میتونه یک شوک بزرگ وارد کنه مخصوصا که شایعات بسیار زیادی از رونمایی نسخه جدیدی از crash در محافل گیمینگ پیچیده که لذتش چیزی برابر la Decima میمونه : دی

وقتی به تاریخ E3 نگاه میکنم یک سری بمب های خبری بودن که همیشه اوایل نسل خودشون رو نشون دادن و امکان داره بمب گیمینگ امسال هم همین Crash باشه
یعنی اگه معرفی بشه تشعشعات انفجارش نمایش انچارتد و متال گیر و نمی دونم کلا کل مراسم E3 رو با خاک یکسان میکنه :دی

این جملت حامد یه سوز عجیبی رو در من ایجاد کرد ... :31:
یه سوزی به قدمت 5 سال !
+
در مورد بازی ها هم به شخصه بیشتر منتظر Phantom Pain و Halo 5 و Division هستم ... و البته Goofy و Donald و Sora ...

یک مدل دیگه از سوز رو هم در اون SMS کذاییت دیدم! :n09:
جواب ندادم گفتم بهتره راحتت بزارم :happy:

Soroush HD
28-05-2014, 16:18

یادش بخیر.من هنوزم سی دی بازیش رو دارم...........مرسی حامد.این عکس خیلی خاطره ها رو زنده کرد:n14:

soroosh_cz
28-05-2014, 16:53
اگه هم بخوان واسه پی سی منتشر کنن مطمئن باشین یه سیستمی سگی ای میدن که همه باید باسن مون بسوزه...همون نیاد بهتره...:n22:
PCـهای کنونی از نسل قبل کنسول خیلی قوی ترن، مگر اینکه انجن خیلی بد از منابع استفاده کنه... میشه امیدوار بود :n12:

halflife g
28-05-2014, 20:25
Hitman جديد در حال توسعه است ولي در E3 نمايشي نخواهد داشت

شركت IO Interactive گفته كه نسخه جديدي از بازي Hitman در حال توسعه هستش ولي در E3 نمايشي نخواهند داشت
يك concept art هم از بازي توسط استوديو منتشر شده كه مشاهده مي كنيد

.

Soroush HD
29-05-2014, 12:05
هر ساله و در ماه ژوئن ، هیجان و احساس خاصی گیمران سرتاسر جهان را فرا می گیرد.اتفاقی بسیار بزرگ و هیجان انگیز اتفاق می افتد که گیمران حرفه ای را تا لس آنجلس می کشاند یا آن ها را تا صبح بیدار نگه می دارد تا این اتفاق بزرگ را به صورت آنلاین تماشا کنند.این اتفاق E3 نام دارد.هر ساله و در شهر لوس آنجلس شاهد برگزاری این فستیوال چند روزه هستیم که شرکت های بازی سازی با حضور در این فستیوال از جدیدترین دستاورد های خود در زمینه ی بازی های رایانه ای و … رونمایی می کنند و گیمران زیادی را به وجد می آورند.

یکی از جذاب ترین اتفاقاتی که در هر فستیوال E3 برای گیمران می افتد، انتظار برای رونمایی از نسخه ی جدید فرنچایز مورد علاقه شان می باشد . در این سری مقاله سعی می کنیم در چند قسمت ، بازی هایی که ممکن است در E3 2014 رونمایی بشوند را نام ببریم . تکلیف بازی هایی که حضورشان در E3 تایید شده که معلوم است … به سراغ بازی هایی می رویم که حرفی از آن زده نشده ، اما امکان حضور آن ها هر چند اندک اما وجود دارد …

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 Dshonored

چند ماه پیش بود که بتزدا از فرنچایز “ُسرافکنده:n02:(منظور همون Dishonored هست:n02:)” صحبت کرد و احتمال ساخت نسخه ی دوم این عنوان را بالاتر برد و اعلام کرد که برنامه هایی برای این فرنچایز دارد.این بازی می تواند برای پلتفرم های نسل هفتم و هشتم منتشر شود و با برگرفتن از داستان شماره ی اول ، یک داستان فوق العاده زیبا و خارق العاده تحویل گیمران دهد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mass Effect 4
در این که نسخه ی چهارم فرنچایز پرطرفدار و زیبای “اثر جرمی” در حال ساخت است هیچ شکی نیست اما سوال اصلی اینجاست که بالاخره در چه زمانی می خواهند از این فرنچایز رونمایی کنند؟ دیگر E3 2014 وقت مناسبیست که در اوایل نسل هشتم ، بیویر ، علاوه بر نمایش نسخه ی جدید فرنچایز Dragon Age ، یک نمایش سینماتیک نیز از نسخه ی چهارم فرنچایز Mass Effect داشته باشد ، تا علاقه مندان به این سری خوشحال و خوشنود شوند.به همراه انجین قدرتمند فراست بایت ۳ ، این بازی می تواند به خوبی هم نسل هفت و هم نسل هشت را جواب دهد ، اما انتظار می رود در صورتی که این عنوان تایید شود ، تنها برای کنسول های نسل هشتم و PC منتشر شود …

[Hitman [n
نکته : در آکولاد ها n به معنی نسخه ی جدید هر بازی است .چون اسم خاصی برای این بازی ها در نظر گرفته نمی شود ، از واژه ی جدید استفاده خواهیم کرد.
همانطور که می دانید ، چند ماه پس از انتشار آخرین نسخه ی Hitman با نام Absolution ، که در آن شاهد مامور ۴۷ عزیزمان بودیم ، اسکوئر انیکس سه عکس که در حقیقت طرح های مفهومی (کانسپت آرت) بودند ، از نسخه ی بعدی فرنچایز Hitman منتشر کرد و اعلام کرد که از این به بعد شاهد انتشار زود به زود این بازی هستیم.به احتمال زیاد اگر این نسخه تایید شود ، دیگر شخصی به نام مامور ۴۷ در بازی وجود نخواهد داشت و باید شاهد یک خط داستانی و یک شخصیت دیگر باشیم. در صورت تایید کنسول های مقصد این بازی تمامی کنسول های اصلی نسل هفتم و نسل هشتم و کامپیوتر های شخصی پیش بینی می شود.
[Silent Hill [n
این اواخر صحبت هایی زیادی مبنی بر ساخت نسخه ی جدید فرنچایز ” تپه ی خاموش” وجود دارد و خیلی ها برای به دست گرفتن این پروژه سر و گردن می شکنند.حتی استاد هیدئو کوجیما نیز کنفرانس پرسش و پاسخ عنوان Metal Gear Solid V : Ground Zeroes نیز اعلام کرد که دوست دارد یک ریبوت از این بازی بسازد.واقعا سخت است که بخواهی وظیفه ی ساخت این عنوان را به کسی به جز استاد سبک وحشتناک ، استاد شینجی میکامی بدهی . اما کونامی از کنار این فرنچایز به موفقیت های زیادی دست یافته است … باید دید چه اتفاقی در E3 2014 می افتد اما اگر این بازی تایید شود ، بنابر نسخه ی قبلی این فرنچایز ، پلتفرم های مقصد Xbox One و PS4 خواهد بود.

Fallout 4
اگر شما هم Fallout : New Vegas را بازی کرده باشید ، به این که این عنوان یک شاهکار در سبک نقش آفرینی بود اقراق خواهید کرد.مدت زمان زیادی است که طرفداران این سری انتظار زیادی برای رونمایی از نسخه ی چهارم این سری می کشند و کافی است که تنها یک سرچ کوچک درباره ی Fallout 4 بزنید تا با دسته ای عظیمی از پوستر ها ، اسکرین شات ها ، والپیپر ها و فن سایت ها و … مختلف روبرو شوید و عطش طرفداران این فرنچایز را احساس کنید.احتمال رونمایی از این بازی در E3 2014 زیاد است و امیدواریم که این اتفاق بیفتد .اگر چنین اتفاقی بیفتد به احتمال زیاد پلتفرم های مقصد دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسافت و کامپیوتر های شخصی می باشد.

Red Dead Redemption 2
از آنجایی که اخیرا شواهد نشان می دهند که نسخه ی پی سی عنوان Red Dead Redemption به زودی منتشر می شود و همچنین حدود چند ماه پیش راکستار اعلام کرد که در سال آینده از عنوان جدیدشان رونمایی خواهند کرد ، احتمال این که در E3 2014 شاهد رونمایی از نسخه ی دوم فرنچایز شگفت انگیز ” رستگاری سرخ پوست مرده” باشیم بسیار زیاد است.با توجه به این که نسخه ی اول این بازی برای پی سی منتشر می شود و راکستار نیز شرکتی بسیار روی مد و آپدیت است ، پلتفرم های مقصد این عنوان در صورت تایید ، PC , PS4 و Xbox One می باشد.

Ghost Recon : Future Soldier 2
چه کسی عنوان Ghost Recon : Future Soldier را بازی کرد و از آن لذت نبرد ؟ به معنای واقعی کلمه ، این عنوان یکی از زیباترین عناوین اکشن تاکتیکی بود که در طول دوران گیمری خود آن را تجربه کردم.آن قدر بر روی این بازی زیبا کار شده بود که هر لحظه از بازی برای هر گیمری لذت بخش بود.گرافیک فوق العاده زیبا و استفاده از گجت های متنوع و قابلیت های زیبا در نسخه ی گذاشته ، باعث شده بود که تا مدت ها این بازی همگان را سرگرم می کرد و چه خبری خوشحال کننده تر از این که نسخه ی دوم این سری در راه است … به احتمال زیاد و در صورت تایید پلتفرم های مقصد این عنوان پلتفرم های اصلی نسل هشتم است.

Resident Evil 7
Resident Evil 4 2009 ، Resident Evil 5 2011 ، Resident Evil 6 2012 و حالا نوبتی هم باشه ، نوبت نسخه ی هفتم و امیدوارم نسخه ی آخر است ! تقریبا همه به این که نسخه ی هفتم این عنوان منتشر خواهد شد ایمان دارند اما چه زمانی معرفی خواهد شد ، بسیار مهم است.اگر کپکام عاقل باشد ، در همین فستیوال قال قضیه را خواهد کند و از این نسخه رونمایی خواهد ککرد و با انتشار این عنوان بر روی تمامی پلتفرم های نسل هفتم و هشتم ، عطش طرفداران ” اهریمن ساکن ” را بیشتر می کند و با پایان این فرنچایز ، به یک افسانه ی قدیمی که توسط استاد میکامی شروع شده ، خاتمه می دهد.انتظار می رود با رونمایی از این نسخه تاریخ انتشار آن اواخر ۲۰۱۴ یعنی حدود ماه دسامبر یا اوایل سال ۲۰۱۵ در ماه مارس خواهد بود…

Half Life 3
دیگر طرفداران نمی دانند چطور به والو این قضیه را بفهمانند که آن ها “نیمه جان” می خواهند.تقریبا مدت زمان زیادی است که از انتشار آخرین نسخه ی فرنچایز Half Life می گذرد و خیلی ها منتظر تایید شدن نسخه ی جدید این عنوان هستند و دوست دارند یک بار دیگر ، یک نیمه جان دیگر ، آن هم در نسل هشتم طعم یک “نیمه جان” را بچشند.اگر امسال و در E3 2014 از نسخه ی جدید Half Life رونمایی شود ، طوفان عظیمی در این فستیوال به پا خواهد شد و پلتفرم های مقصد به احتمال زیاد دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسافت و از همه مهم تر کامپیوتر های شخصی است.

Zombie U 2

درسته که نینتندو در فستیوال E3 امسال هیچ کنفرانسی نداره و تنها یک پنل در سالن این فستیوال داره ، اما دلیل نمیشه که یوبی سافت از نسخه ی دوم عنوان Zombie U برای کنسول Wii U رونمایی نکند.با توجه به این که نسخه ی اول این فرنچایز نتوانست آن چنان موفقیتی کسب کند ، یوبی سافت می تواند با برطرف کردن اشکالات نسخه ی اول و نو آوری های مفید ، نسخه ی دوم این عنوان را برای کنسول نسل هشت/هفت شرکت نینتندو یعنی Wii U منتشر کند.
*
*این بازی ها تنها یک احتمال بودند و ممکن است حتی معرفی نشوند؛ اما اگر معرفی شوند، خیلی از بازیبازان خوشحال می شوند و یک نسل فوق العاده را رقم می زنند.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Layken
29-05-2014, 12:51
قراره که سونی نمایشهای کنفرانس خودشو در 50 سالن سینما در امریکا و کانادا به صورت زنده پخش کنه.

در منبع هم ادرس سینما ها درج شده است. منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
29-05-2014, 19:18
تریلری جدید از Quantom Break .........بازی در E3 نمایش نخواهد داشت

تازه ترین اثر سازندگان Remedy که بازیهایی مثل max payne و alanwake را در کارنامه خود دارد یعنی Quantom break که برای XBOX ONE ساخته می شود طی تریلری جدید بیشتر از قبل توسط کارگردان ان یعنی سم لیک معرفی شد تریلر را میتوانید از لینک زیر مشاهده کنید:

بازی در E3 نمایشی نخواهد داشت ولی در عوض در Gamescom امسال نمایش مفصلی از بازی ارایه خواهد شد.
بازی در سال 2015 عرضه خواهد شد.

.

Alireza.M67
30-05-2014, 14:55
لحظه لحظه کنفرانس سونی میتونه یک شوک بزرگ وارد کنه مخصوصا که شایعات بسیار زیادی از رونمایی نسخه جدیدی از crash در محافل گیمینگ پیچیده که لذتش چیزی برابر la Decima میمونه : دی

وقتی به تاریخ E3 نگاه میکنم یک سری بمب های خبری بودن که همیشه اوایل نسل خودشون رو نشون دادن و امکان داره بمب گیمینگ امسال هم همین Crash باشه
یعنی اگه معرفی بشه تشعشعات انفجارش نمایش انچارتد و متال گیر و نمی دونم کلا کل مراسم E3 رو با خاک یکسان میکنه :دی

Fallout 4
اگر شما هم Fallout : New Vegas را بازی کرده باشید ، به این که این عنوان یک شاهکار در سبک نقش آفرینی بود اقراق خواهید کرد.مدت زمان زیادی است که طرفداران این سری انتظار زیادی برای رونمایی از نسخه ی چهارم این سری می کشند و کافی است که تنها یک سرچ کوچک درباره ی Fallout 4 بزنید تا با دسته ای عظیمی از پوستر ها ، اسکرین شات ها ، والپیپر ها و فن سایت ها و … مختلف روبرو شوید و عطش طرفداران این فرنچایز را احساس کنید.احتمال رونمایی از این بازی در E3 2014 زیاد است و امیدواریم که این اتفاق بیفتد .اگر چنین اتفاقی بیفتد به احتمال زیاد پلتفرم های مقصد دو کنسول نسل هشتمی سونی و مایکروسافت و کامپیوتر های شخصی می باشد.
Resident Evil 7
Resident Evil 4 2009 ، Resident Evil 5 2011 ، Resident Evil 6 2012 و حالا نوبتی هم باشه ، نوبت نسخه ی هفتم و امیدوارم نسخه ی آخر است ! تقریبا همه به این که نسخه ی هفتم این عنوان منتشر خواهد شد ایمان دارند اما چه زمانی معرفی خواهد شد ، بسیار مهم است.اگر کپکام عاقل باشد ، در همین فستیوال قال قضیه را خواهد کند و از این نسخه رونمایی خواهد ککرد و با انتشار این عنوان بر روی تمامی پلتفرم های نسل هفتم و هشتم ، عطش طرفداران ” اهریمن ساکن ” را بیشتر می کند و با پایان این فرنچایز ، به یک افسانه ی قدیمی که توسط استاد میکامی شروع شده ، خاتمه می دهد.انتظار می رود با رونمایی از این نسخه تاریخ انتشار آن اواخر ۲۰۱۴ یعنی حدود ماه دسامبر یا اوایل سال ۲۰۱۵ در ماه مارس خواهد بود…

+
Project Beast

اگه اینا حقیقت داشته باشه یعنی کم کم دارن منو مجاب می کنن که یه PS4 بخرم :n02:

halflife g
31-05-2014, 09:54
برنامه streaming سایت IGN در E3.....نزدیک به 30 نمایش از بازیهای معرفی نشده؟؟

IGN امروز Streaming برنامه هایش در E3 امسال را اعلام کرد که با تعجب میتوان بین آنها نزدیک به 30 عنوان مخفی یا معرفی نشده را مشاهده کرد......از جمله عنوانی معرفی نشده از Uisoft و Crytek و warner brothers و Deepsilver .
با توجه به برنامه زیر به نظر امسال با E3 پر باری مواجه خواهیم بود:

ALL TIMES PDT. SCHEDULE MAY CHANGE.

Mon 09
09:00a IGN's Microsoft Pre-Show
09:30a Microsoft Press Conference
12:00p EA Press Conference
02:30p IGN's Ubisoft Pre-Show
03:00p Ubisoft Press Conference
05:30p IGN's Sony Pre-Show
06:00p Sony Press Conference

Tue 10
08:30a IGN's Nintendo Pre-Show
12:00p Sunset Overdrive
12:20p Fable Legends
12:40p Killer Instinct Season 2
01:00p The Witcher 3: Wild Hunt
01:20p Destiny
01:40p Secret E3 Game
02:00p Call of Duty: Advanced Warfare
02:20p Secret E3 Game
02:40p Batman: Arkham Knight
03:00p Dragon Age: Inquisition
03:20p Secret E3 Game
04:20p Battlefield: Hardline
04:40p Secret Deep Silver Game
05:00p The Division
05:20p Civilization: Beyond Earth
06:00p Secret E3 Game
06:20p Secret E3 Game
06:40p Secret E3 Game

Wed 11
11:00a Secret E3 Game
11:20a Secret E3 Game
11:40a Secret E3 Game
12:00p Secret Deep Silver Game
12:20p Shadow of Mordor
12:50p Secret E3 Game
02:10p Secret E3 Game
02:40p Secret WB Game
03:00p Assassin's Creed Unity
03:40p Secret E3 Game
04:00p Secret E3 Game
04:20p Secret E3 Game
04:40p Secret E3 Game
05:00p Project Spark
05:20p Borderlands: The Pre-Sequel
05:40p Far Cry 4
06:00p The Crew
06:20p Secret Ubisoft Game
06:40p Secret E3 Game

Thu 12
11:00a Secret E3 Game
11:20a Lego Batman 3
11:40a Secret Crytek Game
12:00p Secret E3 Game
12:20p Secret E3 Game
12:40p EVE: Valykrie
02:10p Secret E3 Game
02:40p Secret E3 Game
03:00p Tales of Xilia 2
03:40p Secret E3 Game
04:00p Lords of the Fallen
04:20p Arena of Fate
04:40p Hotline Miami 2
05:00p Secret E3 Game
05:20p Secret E3 Game

.

halflife g
31-05-2014, 23:25
این پست زده میشه تا پست بعدیم بیفته اول صفحه.........مرسی

.

halflife g
31-05-2014, 23:49
شایعات E3 2014 از نگاه GAMESPOT

GTA5 و کنسولهای نسل جدید

ما مدت زیادی برای عرضه GTA5 بر روی PC انتظار کشیده ایم اما احتمالا دلیل این تاخیر بهینه سازی این بازی بزرگ بر روی کنسولهای نسل جدید بوده.
Rockstarنیز قبلا گفته بود که در سال مالی جدید یک بازی برای کنسولهای نسل جدید عرضه خواهد کرد ولی مشخص نیست که این بازی چیست و یا احتمالا انحصار زمانی کدام پلتفرم خواهد بود.

Dance Central 4
وقتی حرف از کاهش قیمت کنسول xbox one و حذف کینکت از جعبه کنسول بود یوسف مهدی از مایکروسافت گفت : مطمینا برخی از گیمرها متعلق به مخاطبان کینکت هستند و مشغول بازیهایی مانند kinect sports rivals و Dance Central هستند حال مشخص نیس که منظور او صرفا نسخه نسل قبلی این بازی بوده یا نسخه ای جدید برای کنسول نسل جدید مایکروسافت.

بازیهای بازسازی شده HD بیشتر بر روی ps4
شایعه های زیادی در مورد بازیسازی نسخه های Halo باری کنسولهای نسل جدید شنیده می شود ولی خبرها و سر و صداهای زیادی هم درمورد نسخه های HD بازیهای نسل قبلی سونی برای کنسول جدیدش شنیده می شود.تابحال که از نسخه جدید بازی The Last Of Us برای PS4 اگاه هستیم اما شما می توانید انتظار چندین رونمایی اینگونه نیز داشته باشید.

Mortal Kombat جدید
Ed Boon خالق سری Mortal Kombat در هفته تای گذشته سرنخ هایی از بازی داده و دوشنبه قبل از E3 نیز قرار بر اعلام خبری در این مورد است حدس ما بر این است که به هر روی نسخه جدیدی از این بازی رونمایی خواهد شد

انحصاری بزرگ برای xbox one توسط استودیویی 3rd party
یک منبع قابل اعتماد اعلام کرده که مایکروسافت حداقل یک انحصاری بزرگ از طرف استودیوهای 3rd party در کنفرانس خود رونمایی خواهد کرد.ما دقیقا از بازی اطلاع نداریم اما منبع ما می گوید که با بازی غیر منتظره مواجه خواهیم شد که مردم در مورد ان هیجان زده خواهند شد

Halo : Master Chief Collection
مایکروسافت اعلام کرده که سفرش با Halo5 در سال 2015 اغاز خواده شد اما این چه معنایی دارد طبق منابعی از طرف وبلاگ معتبر مایکروسافت 4 شماره اول Halo یعنی از شماره1 تا4 را در باندلی مخصوص به نام Master Chief collection برای xbox one تدارک دیده است

Halo 2:Anniversary edition

طبق شایعات نسخه Remaster شده از دومین ساخته شرکت Bungie یعنی Halo2 در رزولوشن 1080 و البته کد دسترسی به بتای Halo5 معرفی خواهد شد.این شایعه وقتی جالبتر می شود که متوجه می شویم که بازی در سال 2004 عرضه شده بود و امسال دهمین سالگرد این بازی است.زمان خوبی برای عرضه این بازی به نظر میرسد مگه نه؟

Modern Warfare Collection برای کنسولهای نسل جدید
اوایا این ماه عکسی از "Modern Warfare Collection" توسط یکی از کاربران reddit پخش شد که شامل سه شماره Modern Warfare برای PS4 وxbox one بود.البته با تکسچرها و نورپردازی و صداگذاری با کیفیتر. و 25 نوامبر امسال را زمان معرفی این نسخه معرفی کرده بود

Project Beast برای PS4

طبق تصاویر و ویدیویی که از بازی پخش شده استودیوی from software سازنده سری بازی dark souls منتشر شده شایعه شده که انها در حال ساخت بازی جدیدی به همراهی sony هستند.کارگردان بازی demons souls یعنی miyazaki حالا به عنوان مدیرعامل این شرکت برگزیده شده و تنها به عنوان ناظر روی دومین شماره از بازی dark souls نقش داشت .او بیشتر توجه خود ر ا بر روی بازی مرموزی گذاشته که تا بحال معرفی نشده .

.

City 17
01-06-2014, 16:58
در جریان E3 در کنار تریلر(ها)یی که مطمئنا از Witcher 3 پخش میشه، در پشت درهای بسته یک ویدئوی 45 دقیقه ای! از گیم پلی برای اصحاب رسانه پخش میشه. این پوستر مدتی پیش منتشر شد:

البته این ویدئو نمایش عمومی داده نمیشه، سال قبل هم یک ویدئوی حدودا 10 دقیقه ای در پشت درهای بسته پخش شده بود که پیش نمایش اون رو هنوز سایت های مختلف به عنوان اخبار روز بازیافت می کنند و می گذارند!

+

به گفته ایوینسکی، یکی از دو موسس استودیو CDPR، بودجه در نظر گرفته شده برای Witcher 3 در حدود 40 میلیون دلار هست (نسبت به عناوین اوپن ورلد هم مقیاس مثل اسکایریم، GTA و ... بودجه ناچیزی هست) که 15 میلیون دلار اون صرف ساخت خود بازی شده، 25 میلیون دلار باقیمانده مربوط به تبلیغات میشه که تازه آغاز شده. یکی از بیلبوردهای بزرگ Witcher 3 در لس آنجلس:

گفتنی هست که چند روز قبل از E3 یعنی در تاریخ 5 ژون، CD Project Red یک کنفرانس رو ترتیب داده که قرار هست در اون تریلری از گیم پلی پخش بشه و اطلاعات و جزئیات پیش خرید بازی داده بشه.
برای دیدن زمان دقیق انتشار این ویدئو می تونید به GOG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

Soroush HD
01-06-2014, 18:32
Resident Evil جدیدی که در E3 نمایش دارد، نسخه هفتم نیست!

هرچه به E3 2014 نزدیک تر می شویم، شایعات نسخه بعدی عنوان Resident Evil بیشتر می شود. طبق اخباری که به تازگی منتشر شده است، استودیو Capcom قصد معرفی نسخه ای جدید از سری بازی های محبوب Resident Evil را در E3 دارد. پس از منتشر شدن این شایعات خیلی ها منتظر رونمایی نسخه هفتم این بازی می باشند اما به تازگی دو سایت NeoGAF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و GearNuke ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با انتشار خبری اعلام کردند که ما نباید منتظر نسخه هفتم این عنوان باشیم.

این دو سایت اعلام کرده اند ممکن است نسخه ای جدید از این بازی در E3 نمایش داده شود اما نسخه هفتم نمی باشد. آن ها همچنین لیستی تهیه کرده اند که نشان دهنده برخی از مشخصات Resident Evil بعدی می باشد:

نسخه جدید Resident Evil 7 نام ندارد.
Resident Evil بعدی در E3 2014 نمایش خواهد داشت.
سه شخصیت محبوب سری بازی های Resident Evil که در بینشان یک مرد و دو زن است، به نسخه جدید بر خواهند گشت.

اما این خبر ها فعلا در حده یک شایعه می باشند و هنوز از سوی Capcom تایید نشده است. فقط باید تا E3 2014 صبر کرد و دید آیا این فرانچایز محبوب دوباره به صنعت بازی های رایانه ای بر میگردد یا خیر.

Soroush HD
01-06-2014, 18:34
Deus Ex نسل بعدی، Mass Effect 4 و Uncharted 4، و Project Beast در E3 حضور خواهند داشت.

مطمعنا شما نیز با عناوین بزرگی چون سری Mass Effect، Deus Ex و Uncharted آشنا هستید. عناوینی که در نسل هفتم غوغایی به پا کردند و هم اکنون طرفداران زیادی دارند. این طرفداران خواهان هر چه زود تر عرضه شدن نسخه های جدیدی از این عناوین هستند. مدتی است که شایعات زیادی پیرامون این سه سری در حال پخش شدن می باشد، و هم اکنون نیز شایعه ای منتشر گردیده که می گوید Deus Ex نسل بعدی، Mass Effect 4 و Uncharted 4 در E3 2014 حضور خواهند داشت.

یکی از منابع داخلی مشهور که در NeoGAF با نام thuway شناخته می شود، این شایعات را منتشر کرده است. او گفته است که:

چیز هایی را کشف کرده ام که نمی توانم درباره آن ها حرفی بزنم، اما ظاهرا Deus Ex نسل بعدی در E3 2014 حضور خواهد داشت.

او راجع به Mass Effect 4 نیز گفته است که:

Mass Effect 4 نیز در E3 2014 حضور خواهد داشت، اما قرار نیست که نام این عنوان Mass Effect 4 باشد، بلکه نام آن _ _ _ _ _ _ _ :Mass Effect می باشد.

همان طور که می بینید، thuway نام نسخه بعدی Mass Effect را فاش نکرده است. او در مورد Project Beast نیز گفته است که:

Project Beast در حال ساخت توسط استودیو From Software، استودیو سازنده سری مشهور Dark Souls، به صورت انحصاری برای کنسول PS4 می باشد و ظاهرا در E3 2014 حضور خواهد داشت و ما شاهد اطلاعات بیش تری از این عنوان خواهیم بود.

او در مورد Uncharted 4 نیز گفته است که:

ما شاهد تریلری از گیم پلی این عنوان در E3 2014 خواهیم بود، و باورنکردنی به نظر می رسد.

amir0098hd
02-06-2014, 10:51
نمایشگاه E3 هر ساله برگزار می شود و در آن شرکت های معروف محصولات جدید خود را مانند تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری معرفی می کنند. طرفداران شرکت Ubisoft باید خوشحال باشند چرا که این شرکت تایید کرده است که در کنفرانس خود در این نمایشگاه، ۵ بازی کامپیوتری جدید را معرفی می کند اما گفته شده است که هیچ کدام از این بازی ها برای سیستم عامل نینتندو نخواهد بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگر شما یکی از دارندگان کنسول بازی Xbox One و پلی استیشن ۴ هستید، باید برای این رویداد لحظه شماری کنید چرا که تایید شده است که نسخه جدید بازی Assassin’s Creed برای این دو کنسول معرفی می شود. دیگر بازی هایی که قرار است در این نمایشگاه توسط UbiSoft معرفی شوند عبارتند از The Crew ،Far Cry 4،Tom Clancy’s The Vision ،Valiant Hearts :The Great War.علاوه براین، گفته شده است که قرار است برخی از این بازی ها برای PC هم به بازار بیایند. حال باید منتظر فرا رسیدن این رویداد جهانی باشیم چرا که ممکن است سورپرایزهای دیگری توسط کمپانی های مختلف در راه باشد.

amir0098hd
02-06-2014, 10:54
E3 2014 | منتظر نمایش قسمت بعدی Hitman نباشید

:

نوشته شده توسط محمد کریمی (ROC ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
IO Interactive، سازنده‌ی سری Hitman، اعلام کرد که نسخه‌ی بعدی این عنوان در نمایشگاه E3 حضور نخواهد داشت. این شرکت در بیانیه‌ای نوشت : " افراد زیادی را دیده‌ایم که در ارتباط حضور پروژه‌ی بعدیمان در E3 به گفت‌و‌گو پرداخته‌اند. ما می‌دانیم که بدترین چیز، امیددادن در ارتباط پروژه‌ای است که هنوز به طور کامل آماده‌ی نمایش نشده‌است. پس می‌خواستیم تا بدانید که برای نمایش قسمت بعدی هیتمن به زمان بیشتری احتیاج داریم. "
" هدف اصلی ما ساخت بهترین نسخه از سری هیتمن است و قصد نداریم تا نمایشی از قبل آماده شده، که ممکن است ارزش‌های اصلی بازی را خدشه دار کند، منتشر کنیم. "

این شرکت در ادامه گفت : " خبر خوب این است که بازی در مسیر درستی از پیشرفت قرار داشته و ما نیز مکان‌های بزرگ و عجیبی را برای آن در نظر گرفته‌ایم. به عنوان نمونه، می‌توانید اولین تصویر هنری منتشر شده از بازی را مشاهده کنید. این مکان [ اشاره به تصویر هنری ] در مرکز اروپا قرار دارد و بازیباز نیز قادر خواهد بود تا کل ساختمان را به اکتشاف بپردازد. شاید برای درک بزرگی بازی، بهتر است بدانید که هیچ مکانی ذر Hitman: Absolution به بزرگی این ساختمان نخواهد بود. در طول سال، اطلاعات بیشتری را از بازی منتشر خواهیم کرد. اما نمایش بازی تنها زمانی اتفاق می‌افتد که آماده باشد. "

شایان ذکر است که بازی تنها برای PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد. اولین تصویر هنری بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

amir0098hd
02-06-2014, 10:55
مایکروسافت و نمایش بازی پشت بازی در E3 2014 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%81%d8%aa-%d9%88-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d9%be%d8%b4%d8%aa-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%af%d8%b1-e3-2014.html)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Geoff Keighley خبرنگار حوزه گیم و مجری شبکه GTTV، به تازگی اطلاعات جالبی در مورد چیزهایی که قرار است در کنفرانس های Sony و Microsoft در مراسم E3 2014 مشاهده کنیم به اشتراک گذاشته. بر طبق جزئیات منتشر شده از سوی وی در آخرین نسخه از پادکست آقای Larry Hryb، هر دو شرکت های Sony و Microsoft در این نمایشگاه عناوینی را به نمایش می گذارند که در سال جاری انتشار می یابند و همچنین برنامه های بسیاری برای ۲۰۱۵ و سالهای دورتر دارند.
بر طبق اظهارات Geoff :
من می توانم بگویم که او (مدیر ارشد بخش Xbox آقای Phil Spencer) قطعا به تدارک برنامه های بسیار مهم برای E3 فکر میکند و می دانم او و افراد تیمش با انرژی بسیار در حال تدارک یک نمایش بزرگ برای E3 هستند.
ایشان اضافه کردند :
بله، من فکر میکنم که E3 خوبی را در پیش داریم. باید بدایند که در حال حاضر احساس میکنم که شاهد معرفی عناوین بسیاری هستیم که برای عرضه در سال پیش رو برنامه ریزی شده اند اما چیزهای بسیاری نیز وجود دارند که در سال ۲۰۱۵ و سالهای دورتر عرضه می شوند.
چیزی که در مورد E3 بسیار هیجان انگیز است این است که شما در این مراسم اطلاعاتی از عناوینی که قرار است در سال پیش رو منتشر شوند کسب می کنید، اما من امیدوارم هستم که برنامه امسال کمی متفاوت باشد، من فکر میکنم کنفرانس Xbox و Sony در سال گذشته بیشتر بر عناوینی که قرار بود در زمان عرضه کنسول های نسل جدید منتشر شوند تمرکز داشت… به همین دلیل بازی های بسیاری برای عرضه در این زمان برنامه ریزی شد اما در حال حاضر ما شاهد موج جدیدی از بازی ها خواهیم بود و کمپانی ها آرامش بیشتری برای نمایش عناوین خود دارند. بنابراین ما امیدوارم در مراسم پیش رو شاهد پیش نمایش عناوین بسیاری از سوی Phil باشیم .
Geoff همچنین اضافه کرد که در کنفرانس مایکروسافت شاهد حضور تعداد بسیاری از توسعه دهندگان خواهیم بود که به صورت پشت سر هم عناوین خود را به نمایش می گذارند .
با توجه به اعتبار آقای Geoff، قطعا نمی توان به سادگی اظهارات وی را نادیده گرفت. به نظر می رسد که مایکروسافت قصد جبران اشتباهات سال گذشته را دارد.

Masoud King
02-06-2014, 13:42
Soroush HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و amir0098hd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اخباری که کپی میکنین حتما با ذکر منبع باشه در غیر این صورت مجبور می شیم حذف کنیم پست مربوطه رو
ممنون

Soroush HD
02-06-2014, 13:50
Soroush HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و amir0098hd ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اخباری که کپی میکنین حتما با ذکر منبع باشه در غیر این صورت مجبور می شیم حذف کنیم پست مربوطه رو
ممنون
ببخشید.یادم رفت منبع رو بنویسم.ممنون که یادآوری کردید.منبع اضافه شد.:n16:

halflife g
02-06-2014, 23:17
اين پست رو براي اينكه اخبار بيفته اول صفحه ارسال كردم
ممنون

halflife g
02-06-2014, 23:26
چند خبر خفن اومد امروز.....كلا امروز اونقدر خبر مهم اومد كه يه پا E3 بود برا خودش:n02::

Homefront : Revolution توسط Crytek در دست ساخت است

توضيحات تفضيلي به همراه تريلر::

سازندكان بازي Spec Ops :The Line در E3 از بازي جديدي رونمايي خواهند كرد

استوديو yager developement كه بازي Spec Ops را در كارنامه خود دارد اعلام كرد بازي جديد خود را كه يك IP جديد است و توسط Grey Box منتشر خواهد شد هفته بعد در E3 معرفي خواهد كرد
اطلاعات كمي از بازي در دست است به جز اينكه در دسامبر گذشته اين شركت در حال جذب نيرو براي ساخت عنواني f2p بوده است

Forza Horizon 2 تاييد شد
توضيحات تفضيلي:

Mortal Kombat X تاييد شد

توضيحات تفضيلي به همراه تريلر:

كارگردانان نسخه چهارم بازي Uncharted 4 مشخص شد

خالقان بازي تحسين شده The Last Of Us كارگرداني چهارمين نسخه از بازي آنچارتد را عهده دار شدند. Neil Druckmann و Bruce Straley كارگرداني اين عنوان را در پي درخواست مدير استوديوي ناتي داگ پذيرفته اند(در پي رفتن چند تن از دست اندار كاران اين استوديو )

منبع: VG247

.

Soroush HD
03-06-2014, 19:42
28 بازی مورد انتظار در E3 2014

سلام.این اولین خبر ترجمه شدمه.مشکلاتش رو به لطف خودتون ببخشید.هر روزی که میگذره یک روز به E3 2014 نزدیک تر میشیم.تنها یک هفته مونده تا E3 طبق سنت هرسالش جدید ترین و داغ ترین اخبار مربوط به بازی های روز رو به نمایش یذاره.امروز سایت VG247 یک لیستی از 28 بازی مورد انتظاری که در E3 نمایش خواهد داشت رو قرارداده که میریم تا ببینیم VG247 چی گفته:

The 28 most anticipated games of E3 2014.

28. Sunset Overdrive

Last seen in: Sunset Overdrive’s guns look insane in this new trailer

27. Fable: Legends

26. Homefront: The Revolution

Last seen in: Homefront: The Revolution is open-world, out 2015 – trailer

25. Mortal Kombat X

Last seen in: Mortal Kombat X officially confirmed for 2015, trailer inside

24. Resident Evil 7

Last seen in: Capcom doesn’t want to repeat series mistakes, but what else can it do?

23. Battlecry

Last seen in: Battlecry is Bethesda’s take on Team Fortress – trailer

22. Evolve

Last seen in: Watch the hunters in Evolve try to bring down a Goliath and Mega Mouths

21. Dragon Age: Inquisition

Last seen in: Dragon Age: Inquisition screenshots show off Emprise Du Lion

20. FIFA 15

Last seen in: 2014 FIFA World Cup Brazil videos show gameplay, modes and penalties

19. Super Smash Bros. Wii U & 3DS

Last seen in: Super Smash Bros. Wii U gets Mario stage

18. Bayonetta 2

Last seen in: Bayonetta 2 & Monolith’s X still set for Japan and Western release in 2014

17. Final Fantasy 15

Last seen in: Final Fantasy 15 “quite far into development” says Square

16. Project Beast

15. Tom Clancy’s The Division

Last seen in: Tom Clancy’s The Division delayed to 2015 for Xbox One, PS4 and PC

14. Tomb Raider 2

Last seen in: Is the next Tomb Raider out this year?

13. Super Mario Wii U

Last seen in: Little chance of Miyamoto working on next Mario game

Next-gen Borderlands

Last seen in: This Borderlands: The Pre-Sequel trailer parodies Breaking Bad

11. Battlefield: Hardline

Last seen in: Everything you need to know about the leaked Battlefield Hardline trailer

10. Far Cry 4

Last seen in: 8 things Far Cry 4 has to do better than Far Cry 3

Assassin’s Creed: Unity

Last seen in: Assassin’s Creed: Unity’s first DLC leaked

God of War PS4

Destiny

Last seen in: You can now secure your place in the Destiny PS4 & PS3 beta

6. Halo 5: Guardians

Last seen in: Halo 5: Guardians due on Xbox One fall 2015

Call of Duty: Advanced Warfare

Last seen in: These things need to happen during the Call of Duty: Advanced Warfare E3 reveal

The Witcher 3: Wild Hunt

Last seen in: New Witcher 3 gameplay will be shown this week

3. The Legend of Zelda Wii U

Last seen in: Zelda Wii U release in 2014, gameplay details leaked – Report

2.Uncharted 4

Last seen in: Uncharted 4 announced for PS4, first teaser trailer released

and 1
*
*

1. Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Last seen in: Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain could launch early 2015

مترجم:Soroush HD
:n02:

منبع:VG247

soroosh_cz
03-06-2014, 19:54
با تشکر... 28 تا 24 رو دو بار نوشتی :n02:
بی صبرانه که نه... ولی منتظریم :n12:

Soroush HD
03-06-2014, 21:05
با تشکر... 28 تا 24 رو دو بار نوشتی :n02:
بی صبرانه که نه... ولی منتظریم :n12:
درست کردم.مرسی.:n16:

halflife g
04-06-2014, 21:04
چند تا خبر جديد اومده كه البته همشون از توييتر بدست اومدن و در حدي نبودن كه نياز به تيتر زدن باشه واسشون:

١-استوديوي Crystal Dynamics سازنده عنوان Tomb Raider گفته شده كه در حال ساخت بازي هست كه در 2014 منتشر ميشه(در نتيجه احتمال ساخت نسخه جديد بازي موفق Tomb Raider كه سال قبل منتشر شد زياد)

٢-استوديوهاي Media molecule و Guerrilla Games كه بازيهاي بزرگي رو در كارنامشون براي برند Play Station دارند اعلام كردند كه در E3 شركت نخواهند داشت و بازيهاي جديدشون رو در نمايشگاههاي آتي معرفي خواهند كرد

٣-شايعه شده(مخصوصا از طرف VG247 ) كه شماره جديدي از God Of War در دست ساخت و يه معرفي ازش تو E3 خواهد شد

================================================== =======================================

كلا اين e3 از اون E3 هاي فوق العادس و براي اولين بار به نظر تمامي شركتهاي مهم چندين بازي جديد معرفي مي كنند(از مايكرو كه از امسال با مديريت جديد رويكرد بازيسازيش خيلي بهتر شده(تا حالا ٤ بازي براي e4 معرفي كرده) تا سوني كه احتمال بسيار زياد last guardian و beast رو از ادا و ميازاكي كبير معرفي خواهد كرد تا uc4)
كلا به نظرم از يكي دوسال قبل خيلي بهتر خواهد بود:n02:

.

City 17
08-06-2014, 21:03
The Last Guardian کنسل شد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خبر بالا تیتر IGN درست در فاصله کم باقیمانده تا E3 بود بدون هیچ گونه شوخی، کاملا جدی!
اما خوشبختانه Sony این خبر رو رد کرده، واکنش Scott Rohde به خبر بالا:
"من موقع شام فقط به این شایعه خندیدم، The Last Guardian کنسل نشده!"
برای اخبار قطعی باید فقط چند روز دیگه صبر کرد.

+

کانسپت آرت جدید از عنوان Mirror's Edge جدید درست در فاصله یک روز باقیمانده به کنفرانس EA

asghar taraghe
08-06-2014, 21:22
میشه روز و ساعت دقیق شروع کنفرانسها رو به وقت ما با یه لینک برا پخش مستقیم مراسم بدید، ممنون

halflife g
08-06-2014, 21:41
میشه روز و ساعت دقیق شروع کنفرانسها رو به وقت ما با یه لینک برا پخش مستقیم مراسم بدید، ممنون

در پست اول تاپیک هست میتونید از اونجا زمانها رو بخوونید.........
در مورد یه جای خوب برای دیدن مستقیم کنفرانس هم بهترین جا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستش که یکی دو ساعت مونده به کنفرانس مراجعه کنید شبکه کنفرانسها رو از اونجا میتونید ببینید(با کیفیتهای دلخواه)

.

Layken
08-06-2014, 22:22
خوشبختانه خبر کنسل شدن The Last Guardian تکذیب شد. : دی
به اولین نفری که خبر بازی The Last Guardian رو در انجمن قرار بده یک کارت شارژ 10 هزار تومنی از طرف من هدیه خواهد گرفت. (بضاعت من در این حد دیگه عجب ها :دی )

Gregar
08-06-2014, 23:00
فردا E3 شروع میشه و ما هنوز هم باید چند روز بعدش دانلود کنیم . اخه این چه وضعیه . دوستان شما اخه چطوری مراسم رو زنده نگاه میکنین با این وضع اینترنت .

halflife g
08-06-2014, 23:16
The Last Guardian کنسل شد! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خبر بالا تیتر IGN درست در فاصله کم باقیمانده تا E3 بود بدون هیچ گونه شوخی، کاملا جدی!
اما خوشبختانه Sony این خبر رو رد کرده، واکنش Scott Rohde به خبر بالا:
"من موقع شام فقط به این شایعه خندیدم، The Last Guardian کنسل نشده!"
برای اخبار قطعی باید فقط چند روز دیگه صبر کرد.
بابا چقدر شل کن سفت کن درمیارن سر این بازی:n02:6...7 سال ما رو مچل کردن
ولی من مطمینم امسال رونمایی می کنن چون اگر نمی کردن خودشون تو اینترنت اینقدر شایعه پخش نمی کردن و البته چون چند تا از شرکتای سونی هم که همیشه پای ثابت کنفرانس بودن امسال نیستن در نتیجه مطمینا باید این بازی باشه تا کنفرانس جذاب بمونه
(البته ما که بازی میازاکی رو تو کنفرانس سونی داریم و این واسه ما کافیه:n05:)

فردا E3 شروع میشه و ما هنوز هم باید چند روز بعدش دانلود کنیم . اخه این چه وضعیه . دوستان شما اخه چطوری مراسم رو زنده نگاه میکنین با این وضع اینترنت .
twitch انصافا خوبه مخصوصا تو ایران خیلی خوب جواب میده ولی حداقل باید 512 باشه دیگه (البته یکی دو روز دیگه ببینید هم چندان فرقی نداره حالا چیز خاصی هم نیس یعنی هایپش بیشتر از خود واقعیش باحاله:n02:)

ولی یه فرقی که امسال با سالهای قبل داره اینه که همه کنفرانسا(هر 5 تا)خیلی نسبت به 4...5 سال پیش دست پرترند و همشون بازیهای زیادی توشون معرفی خواهد شد

.

Malware
09-06-2014, 07:31
JUJU - E3 2014 Trailer

JUJU_-_E3_2014_Trailer__YT-f22__rNwvE2Cn2t4_.mp4 - 26.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Militant - E3 2014 Trailer

Militant_-_E3_2014_Trailer__YT-f22__zFKxgCjkUCk_.mp4 - 15.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Kingdom Hearts HD 2.5 ReMix - E3 2014 Trailer

Kingdom_Hearts_HD_2.5_ReMix_-_E3_2014_Trailer__YT-f22__0G0NL6Fdfic_.mp4 - 37.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments - E3 2014 Trailer

Sherlock_Holmes.mp4 - 21.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Madden 15 - E3 2014 Gameplay Trailer

Madden_15_-_E3_2014_Gameplay_Trailer__YT-f22__68ZoH0mx1ac_.mp4 - 15.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته : همه ی تریلر ها دارای کیفت 720P هستند .
با سپاس .
:n16:

™...
09-06-2014, 11:18

تریلر Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

دانلود با کیفیت 480 p با حجم (34 MB):

halflife g
09-06-2014, 11:57
خوب دوستان 7 ساعت تا شروع E3 مونده

بهترین لینک برای تماشای هم کنفرانسها و هم تریلرا و مصاحبه ها این لینک:

با هر کیفیتی میتونید دنبال کنید و 3..4 روز پشت سر هم هم برنامه خواهد داشت(حتی کیفیت موبایل هم داره)

موفق باشین و E3 خوبی پیش رو داشته باشین:n02:

.

Layken
09-06-2014, 15:43
واکنش هیتلر بعد از شنیدن خبر کنسل شدن TLG :دی

watch?v=GVvqb_w3Wk0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
09-06-2014, 16:29
چندين ساعت بيشتر نمونده و كم كم دارن خبرا ليك ميشن فعلا چهار خبر كه تقريبا قطعي به نظر ميرسن تو neogaf منتشر شدن كه تيتر وار تو پايين مينويسم:

به نظر crackdown 3 كه يك openworld براي xbox بوده امشب رونمايي خواهد شد

لوگوي جديد سري معروف deus ex چند ساعت مونده به e3 مشاهده شده كه به نظر ميرسه احتمالا با نسخه جديدي از اين بازي مواجه خواهيم شد

نسخه جديدي از. بازي dance central براي xbox توسط ESRB لو رفته

IGN از سوني بخاطر خبري كه در مورد كنسل شدن TLG زده بود عذرخواهي كرده(چون سوني گفته با جديت در حال توسعه بازي هستيم)

.

City 17
09-06-2014, 17:33
ساعت بخش های مختلفی که امروز به نمایش در میاد رو روی این عکس "به وقت تهران" ادیت کردم:

ساعت کنفرانس های اصلی (امشب ساعت 21 مایکروسافت، امشب ساعت 23:30 EA، بامداد فردا ساعت 2:20 Ubisoft و بامداد فردا ساعت 5:30 سونی) که توی پست اول آورده شده بود.
اما ساعت ریز به ریز اتفاقاتی که می افته به این شکله که اگه بخواید فقط بخش های مشخصی رو ببینید به کار میاد. به عنوان نمونه نمایش Witcher 3 ساعت 4 بامداد فرداست.

Layken
09-06-2014, 21:42
کنفرانس مایکروسافت خوب بود فقط یک مقداری انتظار داشتم بیشتر روی انحصاری ها مانور بدن تا مولتی پلتفورم ها ولی در کل خوب بود.
بازی جدید کامیا چیز خوبی به نظر میرسه و از الان به بازیش علاقه مند شدم.
ویچر هم که مثل همیشه عالی بود.

halflife g
09-06-2014, 21:43
کنفرانس مایکرو تموم شد.......
نقاط ضعف : 1-متاسفانه خبری از halo و quantom break و gears نشد(کلا انحصاریهایی که از لحاظ گرافیکی فک برانداز بودن نیومدن) 2-بازیهای های انحصاری و مولتی معرفی شده خیلی روی مولتی پلیر تاکید داشتن که من خوشم نمیاد : )
نقاط قوتش هم به نظرم : 1- متنوع بودن بازیها و سبکاشون (مخصوصا انحصاریها) 2- کل کنفرانس رو به بازی اختصاص دادi بود

بازیهایی هم که معرفی شدن :

انحصاریها:

scale bound از کامیا
crackdown3
horizon 2
sunset override
phantom dust
fable legands
project spark
فصل دوم killer instinct
dance central جدید
halo : master chief collection
obi
بازی جدید سازندگان limbo

مولتی پلتفرمها :

cod جدید
assassian creed unity
tomb raider جدید
evovled
division
dragon age
the witcher 3

.

AlexMercer
09-06-2014, 21:48
direct x 12 هم ازش چیزی پخش شد؟ ویدیو هارو کجا دانلود کنیم؟

City 17
09-06-2014, 22:14
با این اوضاع نت روی پایین ترین کیفیت کنفرانس رو دیدم، بعضی جاها بیشتر روی صدا تشخیص می دادم:n02:
منتظر لینک دانلود کل کنفرانس با کیفیت خوب هستم.

بازیهای های انحصاری و مولتی معرفی شده خیلی روی مولتی پلیر تاکید داشتن که من خوشم نمیاد : )
دقیقا مشکلی هست که من با بعضی از عنوان ها دارم. نمی دونم چه اصراری هست که Fable و AC رو به صورت مولتی در بیارند. یه جورایی انگار force شده هست.
بازگشت Conker کاراکتر دوست داشتنی که از Conker's Bad Fur Day ازش خاطرات خوبی دارم، بعد از این همه سال جالب بود. ظاهرا به کمک Project Sparks که سال
قبل معرفی شده بود میشه بازی هایی رو درست کرد که Conker کاراکتر اونها باشه؟ اگه اشتباه نکنم Conker تحت انحصار Rare هست و Rare زیر نظر مایکرو که همچین
شرایطی جور شده.

از DX12 که خبری نبود.
در مورد ویدئوها فعلا لینک یوتوبشون رو راحت می تونید گیر بیارید، VG247 لینک اکثر تریلرها رو گذاشته. برای لینک دانلود کل کنفرانس یه کم دیگه باید صبر کرد.

halflife g
09-06-2014, 22:21
نه در این مورد این حرف زدن نه در مورد کم کردن قیمت کسنول و راغب کردن به خریدشون و نه امکانات تعاملی که سالهای قبل حرف میزدن ....در عوض یه ریز بازی معرفی کردن(هم مولتی و هم انحصاری)ولی به نظرم کنفرانس فاقد یه بمب بود.....بمبی که وقتی خبرشو بشونی بگی اها نسل جدید همین زودی بریم کنسول بخریم

بهترینا هم به نظرم :

بازی انحصاری کامیا
نمایش cod(عجب پیشرفت گرافیکی داشت)
نمایش witcher
کالکشن halo که مربوط به شمار1 تا4 بود و 100 تا مپ مولتی پلیر داشت
بازی انحصاری horizon2 بود.....

مابقی با اینکه نزدیک 20 بازی جورواجور نشون دادن ولی همونطور که گفتم بمب نبودن

+

من که دیگه این کنفرانسای باقی مونده خیلی اهمیت نداره برام به جز project beast و last guardian تو کنفرانس سونی ...امیدوارم حداقل اونا نمایش داشته باشن و گرنه دلیل کوچ به نسل بعدی رو من نمی فهمم کلا:n23:

.

AlexMercer
09-06-2014, 22:56
نمیزارن بحوابیم که!!!!!!!!! مس افکت جدید معرفی شد .

iCe m@n
10-06-2014, 00:26
دوستان بهترین جا برای دانلود کنفرانس ها کجاست؟ که زودتر از همه لینک دانلود کنفرانس ها رو میزاره

mohammad.asghari
10-06-2014, 01:43
سایت بازیسنتر بهترین جا هست برای دریافت تریلر ها

Layken
10-06-2014, 04:50
سلام

+کنفرانس سونی با یک نمایش از Destiny شروع شد و گفته شد که یک باندل مخصوص از این عنوان با یک ماه پلاس رایگان در دسترس خواهد گرفت.
+الان هم نمایش گوتاهی از The ORder 1886 داشتیم که برای اولین بار با رفتار موجودات بزرگ داخل بازی اشنا شدیم.

+به به Little Big Planet 3 معرفی شد، ببینیم برای چه پلتفورمی 3 یا 4 ؟ بله بله برای PS4
+ خدای من بازی جدید استاد میازاکی رونمایی شد، Bload Borne عجب اتمسفری داشت، بازی در سال 2015 منتشر خواهد شد.
+ فارکرای 4 در حال نمایش است.
+ بازی DeadIsland2 با یک نمایش بسیار زیبا معرفی شد.
+ وای خدا یهو که تم شفر رو نشون داد گفتم چه خبره، ریمستر عنوان کلاسیک GRIM FANDAGO ساخته خواهد شد برای PSvita و PS4

+انقدر پشت سر هم نشون میدن که بازی ها از دست ادم در میره.

ای بابا یک ساعت گذشت ولی هنوز خبری از اون هایپ ها نیست.
چقدر حرف میزنن اینا!

+جان دلم TLOU ، عجب موزیکی، ریمستر بازی در ماه جولای امسال منتشر میشه.
+ نمایش متال گیر (همون ویدئو لیک شده است که نشون دادن)
+ GTA V پاییز امسال برای PS4 منتشر میشه
+نمایش بتمن، عجب گرافیکی، عجب گیم پلی خفنی، محیط ها بزرگ شدن و میشه با ماشین مثل یک بازی OW همه جا رفت. واقعا عالیه

+ OMG یک چند ثانیه انچارتد 4 نمایش دادن عجب گرافیکی داشت، اصلا گرافیک نبود خدا بود خدا ، وای جو بازی چرا تا این حد تاریک شده. نمیتونم صبر کنم. Uncharted 4 : A Thief's End

Soroush HD
10-06-2014, 06:36
نمیزارن بحوابیم که!!!!!!!!! مس افکت جدید معرفی شد .
:n20::n19::22::26::7:
میشه یه توضیحی ازش بدی چی گفتن دربارش؟

jahangir1400
10-06-2014, 06:59
دوستان تریلر GTA V نسخه PS4 که در E3 نمایش داده شد رو در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید

Malware
10-06-2014, 07:17
Magic 2015 - Duels of the Planeswalkers: E3 2014 Gameplay Trailer

Magic_2015_-_Duels_of_the_Planeswalkers__E3_2014_Gameplay_Trai ler__5BYT-f22_5D_5BBTe1iVsOZRw_5D.mp4 - 29.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

H1Z1 - E3 2014 Teaser Trailer

H1Z1_-_E3_2014_Teaser_Trailer__5BYT-f22_5D_5B_1SSMKlpgL8_5D.mp4 - 16.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Evolve - E3 2014 New Monster Trailer at Microsoft Press Conference

Evolve_-_E3_2014_New_Monster_Trailer_at_Microsoft_Press_Co nference__5BYT-f22_5D_5BFhwACHzX1hc_5D.mp4 - 25.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Resogun Heroes - E3 2014 Teaser Trailer

Resogun_Heroes_-_E3_2014_Teaser_Trailer__5BYT-f22_5D_5BtKmiQIPW7CE_5D.mp4 - 16.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Call of Duty: Advanced Warfare - E3 2014 Gameplay Demo - Microsoft Press Conference

Call_of_Duty__Advanced_Warfare_-_E3_2014_Gameplay_Demo_-_Microsoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BkkDv4kus6eo_5D.mp4 - 172.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Sunset Overdrive - E3 2014 Gameplay Demo at Microsoft Press Conference

Sunset_Overdrive_-_E3_2014_Gameplay_Demo_at_Microsoft_Press_Conferen ce__5BYT-f22_5D_5BjfUnsI2WPZY_5D.mp4 - 68.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Rise of The Tomb Raider - E3 2014 Trailer at Microsoft Press Conference

Rise_of_The_Tomb_Raider_-_E3_2014_Trailer_at_Microsoft_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5BnczWRxOalkY_5D.mp4 - 18.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Fable Legends - E3 2014 Multiplayer Gameplay Demo at Microsoft Press Conference

Fable_Legends_-_E3_2014_Multiplayer_Gameplay_Demo_at_Microsoft_Pr ess_Conference__5BYT-f22_5D_5BcaZbN6mkJ7s_5D.mp4 - 122.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Assassin's Creed Unity - E3 2014 Gameplay Demo at Microsoft Press Conference

Assassins_Creed_Unity_-_E3_2014_Gameplay_Demo_at_Microsoft_Press_Conferen ce__5BYT-f22_5D_5BA9UbtVWTr2c_5D.mp4 - 105.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Witcher 3 - E3 2014 Gameplay Demo at Microsoft Press Conference

The_Witcher_3_-_E3_2014_Gameplay_Demo_at_Microsoft_Press_Conferen ce__5BYT-f22_5D_5BBivVXw-NLTw_5D.mp4 - 115.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Division - E3 2014 Gameplay Demo at Microsoft Press Conference

The_Division_-_E3_2014_Gameplay_Demo_at_Microsoft_Press_Conferen ce__5BYT-f22_5D_5BXc944viXPvo_5D.mp4 - 118.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - Halo: The Master Chief Collection Trailer at Microsoft Press Conference

E3_2014_-_Halo__The_Master_Chief_Collection_Trailer_at_Micr osoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BjCrOHpt2sOs_5D.mp4 - 32.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Dragon Age: Inquisition - E3 2014 Trailer at Microsoft Press Conference

Dragon_Age__Inquisition_-_E3_2014_Trailer_at_Microsoft_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5BfCGcMHfAfBU_5D.mp4 - 50.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Sunset Overdrive - E3 2014 Trailer at Microsoft Press Conference

Sunset_Overdrive_-_E3_2014_Trailer_at_Microsoft_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5B9PBKK1rS9t4_5D.mp4 - 54.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Crackdown - E3 2014 Trailer at Microsoft Press Conference

Crackdown_-_E3_2014_Trailer_at_Microsoft_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5BRyWe-Q5eH3c_5D.mp4 - 55.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Scalebound - E3 2014 Reveal Trailer at Microsoft Press Conference

Scalebound_-_E3_2014_Reveal_Trailer_at_Microsoft_Press_Confere nce__5BYT-f22_5D_5B1qcwiZEu1fA_5D.mp4 - 32.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Phantom Dust - E3 2014 Trailer at Microsoft Press Conference

Phantom_Dust_-_E3_2014_Trailer_at_Microsoft_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5BTFlingmmeZE_5D.mp4 - 46.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014: Indie Game Showcase at Microsoft Press Conference

E3_2014__Indie_Game_Showcase_at_Microsoft_Press_Co nference__5BYT-f22_5D_5BlVnqS1HYPGs_5D.mp4 - 41.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014: Dance Central Spotlight Announcement at Microsoft Press Conference

1402371935_E3_2014__Dance_Central_Spotlight_Announ cement_at_Microsoft_Press_Conference__YT-f22__Nl4neVi5kvU_.mp4 - 29.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Batman: Arkham Knight - E3 2014 Gameplay Trailer at Sony Press Conference

Batman__Arkham_Knight_-_E3_2014_Gameplay_Trailer_at_Sony_Press_Conference __5BYT-f18_5D_5BrAH6p3EGhuA_5D.mp4 - 23.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
10-06-2014, 07:55
Star Wars: Battlefront - E3 2014 Teaser Trailer at EA Press Conference

Star_Wars__Battlefront_-_E3_2014_Teaser_Trailer_at_EA_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5ByBO6TZzJ0aU_5D.mp4 - 28.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Mighty No.9 - E3 2014 Trailer

Mighty_No.9_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5BpAEyStXJJ90_5D.mp4 - 20.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Dragon Age: Inquisition - E3 2014 Trailer at EA Press Conference

Dragon_Age__Inquisition_-_E3_2014_Trailer_at_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BdogIKwZA7Ac_5D.mp4 - 38.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Dragon Age Inquisition - E3 2014 Gameplay Demo at EA Press Conference

Dragon_Age_Inquisition_-_E3_2014_Gameplay_Demo_at_EA_Press_Conference__5BY T-f22_5D_5BCQQtOiFOYtk_5D.mp4 - 25.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Forza Horizon 2 - E3 2014 Trailer at Microsoft Press Conference

Forza_Horizon_2_-_E3_2014_Trailer_at_Microsoft_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5BAMlXTZHAyg0_5D.mp4 - 37.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Madden NFL 15 - E3 2014 Gameplay Trailer at EA Press Conference

Madden_NFL_15_-_E3_2014_Gameplay_Trailer_at_EA_Press_Conference__ 5BYT-f22_5D_5BvxABVpNwzOw_5D.mp4 - 27.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Mirror's Edge - E3 2014 Preview at EA Press Conference

Mirrors_Edge_-_E3_2014_Preview_at_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BIeGoiZoem6Y_5D.mp4 - 43.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

New Mass Effect - E3 2014 Teaser Trailer at EA Press Conference

New_Mass_Effect_-_E3_2014_Teaser_Trailer_at_EA_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5BC4HbiCKBhFU_5D.mp4 - 26.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Sims 4 - E3 2014 Preview at EA Press Conference

1402373502_The_Sims_4_-_E3_2014_Preview_at_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BNd0onBYEC1Y_5D.mp4 - 72.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

NHL 15 Game - E3 2014 Trailer at EA Press Conference

NHL_15_Game_-_E3_2014_Trailer_at_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BGKDZ6_MISJg_5D.mp4 - 33.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

White Night - E3 2014 Trailer

White_Night_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5B0NpIkn6Ka78_5D.mp4 - 39.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014: Conker Returns in Project Spark at Microsoft Press Conference

E3_2014__Conker_Returns_in_Project_Spark_at_Micros oft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BZW2u84h2qaY_5D.mp4 - 51.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 Microsoft Conference in 3 Minutes

E3_2014__Microsoft_Conference_in_3_Minutes__5BYT-f22_5D_5B9XinJ4jXkAM_5D.mp4 - 65.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Battlefield Hardline - E3 2014 Gameplay Demo at EA Press Conference

Battlefield_Hardline_-_E3_2014_Gameplay_Demo_at_EA_Press_Conference__5BY T-f22_5D_5B45oLPOowjrY_5D.mp4 - 134.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Dawngate - E3 2014 Trailer at EA Press Conference

Dawngate_-_E3_2014_Trailer_at_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5B4vAgdqVldbo_5D.mp4 - 37.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Ori and the Blind Forest - E3 2014 Trailer at Microsoft Press Conference

Ori_and_the_Blind_Forest_-_E3_2014_Trailer_at_Microsoft_Press_Conference__5B YT-f22_5D_5BfYtYGfWCBmg_5D.mp4 - 25.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Criterion Games Prototype - E3 2014 EA Press Conference

Criterion_Games_Prototype_-_E3_2014_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BxZVwtaiwecI_5D.mp4 - 32.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

PGA Tour Game - E3 2014 Trailer at EA Press Conference

PGA_Tour_Game_-_E3_2014_Trailer_at_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5B4Sr7h5pVo64_5D.mp4 - 24.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - Lara Croft and the Temple of Osiris Announcement Trailer

E3_2014_-_Lara_Croft_and_the_Temple_of_Osiris_Announcement_ Trailer__5BYT-f22_5D_5BDFJ3e6hwg6c_5D.mp4 - 34.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
10-06-2014, 08:27
عجب E3 متوسطی بود به نظرم........ .
اخرشم LAST GUARDIAN معرفی نشد:n02: ولی عوضش تو کنفرانس سونی bloodborne چسبید(و البته اون بازی دانلودی no man sky).........جالب بود از بازی انچارتد هم جز یهcg نمایش نداشتن....راستی عرضه دوباره gta5 برای pc وکنسولهای xone و ps4 نوش جوش طرفداراش

در کل e3 متوسطی بود به نظرم و به جزو یکی دو تا سورپرایز تو هر کنفرانس چیز خاصی نبود(یعنی اگر کنسولهای نسل جدید یه سال دیگه منتشر میشدن فکر نکنم به جز چند مورد گیمرا چیز زیادی از دست میدادن:n22:)

.

Malware
10-06-2014, 08:33
What's New & Different - Battlefield Hardline E3 2014

Whats_New___Different_-_Battlefield_Hardline_E3_2014__5BYT-f22_5D_5BOLuqNT0LYMU_5D.mp4 - 84.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Madden NFL 15 Rundown - E3 2014 EA Press Conference

Madden_NFL_15_Rundown_-_E3_2014_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5Bdrx4B2W1FU4_5D.mp4 - 45.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

FIFA 15 - E3 2014 Gameplay Trailer at EA Press Conference

FIFA_15_-_E3_2014_Gameplay_Trailer_at_EA_Press_Conference__ 5BYT-f22_5D_5Bi5g8FkBByVc_5D.mp4 - 48.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - Dragon Age: Inquisition - Lead Them or Fall Official Trailer

E3_2014_-_Dragon_Age__Inquisition_-_Lead_Them_or_Fall_Official_Trailer__5BYT-f22_5D_5BVMq_glYp-yU_5D.mp4 - 43.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Hellraid - E3 2014 Trailer

Hellraid_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5BR9SQpq6DUKA_5D.mp4 - 32.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Forza 5 - E3 2014 Nürburgring Free Track Update

Forza_5_-_E3_2014_N_rburgring_Free_Track_Update__5BYT-f22_5D_5BYyyaD4aHWHk_5D.mp4 - 48.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Nero - E3 2014 Trailer

Nero_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5BefIs0j9neB0_5D.mp4 - 30.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Super Ultra Dead Rising 3 DLC - E3 2014 Microsoft Press Conference

Super_Ultra_Dead_Rising_3_DLC_-_E3_2014_Microsoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BlKs0NjEsqQY_5D.mp4 - 27.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

World of Tanks - E3 2014 Soviet Steel Trailer

World_of_Tanks_-_E3_2014_Soviet_Steel_Trailer__5BYT-f22_5D_5B2CtfvYDvPSM_5D.mp4 - 35.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

LEGO Batman 3: Beyond Gotham - E3 2014 Trailer

LEGO_Batman_3__Beyond_Gotham_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5B2fUOVtrMeE0_5D.mp4 - 15.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Raving Rabbids pre-show - E3 2014 EA Press Conference

Raving_Rabbids_pre-show_-_E3_2014_EA_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BLDSVUtaPmJE_5D.mp4 - 24.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Division - E3 2014 Trailer at Ubisoft Press Conference

The_Division_-_E3_2014_Trailer_at_Ubisoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BtS8sposOc34_5D.mp4 - 59.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Far Cry 4 - E3 2014 Opening Sequence Demo at Ubisoft Press Conference

Far_Cry_4_-_E3_2014_Opening_Sequence_Demo_at_Ubisoft_Press_Co nference__5BYT-f22_5D_5BiPPFapTTVpg_5D.mp4 - 109.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Assassin's Creed Unity - E3 2014 Trailer at Ubisoft Press Conference

Assassins_Creed_Unity_-_E3_2014_Trailer_at_Ubisoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5Bk5XZJQhoeY8_5D.mp4 - 50.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Dying Light - E3 2014 Trailer

Dying_Light_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5BqxZTwN2tbt0_5D.mp4 - 30.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Just Dance 2015 - E3 2014 Stage Demo at Ubisoft Press Conference

Just_Dance_2015_-_E3_2014_Stage_Demo_at_Ubisoft_Press_Conference__5 BYT-f22_5D_5BdcaONVYsaTc_5D.mp4 - 76.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Crew Road Trip - E3 2014 Trailer at Ubisoft Press Conference

The_Crew_Road_Trip_-_E3_2014_Trailer_at_Ubisoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5B_ifr68nwsfo_5D.mp4 - 52.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Just Dance 2015 - E3 2014 Trailer at Ubisoft Press Conference

Just_Dance_2015_-_E3_2014_Trailer_at_Ubisoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5B7o0GTyztS80_5D.mp4 - 45.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
10-06-2014, 09:00
Far Cry Developer Dan Hay - E3 2014 Ubisoft Press Conference

Far_Cry_Developer_Dan_Hay_-_E3_2014_Ubisoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BXubap5UVO-c_5D.mp4 - 21.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Rainbow Six Siege - Gameplay Reveal Demo - E3 2014

Rainbow_Six_Siege_-_Gameplay_Reveal_Demo_-_E3_2014__5BYT-f22_5D_5BJ9p3vMcPVrE_5D.mp4 - 116.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Assassins Creed Unity - E3 2014 Gameplay Demo at Ubisoft Press Conference

Assassins_Creed_Unity_-_E3_2014_Gameplay_Demo_at_Ubisoft_Press_Conference __5BYT-f22_5D_5BL5oCobhHCmw_5D.mp4 - 172.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3: 2014 - Microsoft Post Show Breakdown

Microsoft_Post_Show_Breakdown_-_E3_2014__5BYT-f22_5D_5Bm1JUhRhFtwI_5D.mp4 - 404.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Shape Up Gameplay - E3 2014 Stage Demo at Ubisoft Press Conference

Shape_Up_Gameplay_-_E3_2014_Stage_Demo_at_Ubisoft_Press_Conference__5 BYT-f22_5D_5BYipWBBvGk2M_5D.mp4 - 141.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Valiant Hearts - E3 2014 Trailer at Ubisoft Press Conference

Valiant_Hearts_-_E3_2014_Trailer_at_Ubisoft_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5B5OfK3FPKjqk_5D.mp4 - 45.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - EA Press Conference in 2 Minutes

E3_2014_-_EA_Press_Conference_in_2_Minutes__5BYT-f22_5D_5BTRIsYlQ_AYM_5D.mp4 - 37.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3: 2014 - EA Post Show Breakdown

EA_Post_Show_Breakdown_-_E3_2014__5BYT-f22_5D_5B4cNFSF2cS2Y_5D.mp4 - 519.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Never Alone - E3 2014 Trailer

Never_Alone_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5BkLmli2pvdGk_5D.mp4 - 26.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Ultra Street Fighter IV - E3 2014 Launch Trailer

Ultra_Street_Fighter_IV_-_E3_2014_Launch_Trailer__5BYT-f22_5D_5BUb66otfMXGo_5D.mp4 - 33.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Source - E3 2014 Trailer

Source_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5BF0apTCNrv8g_5D.mp4 - 24.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - Aisha Tyler curses like a sailor in her Ubisoft Press Conference speech

E3_2014_-_Aisha_Tyler_curses_like_a_sailor_in_her_Ubisoft_P ress_Conference_speech__5BYT-f22_5D_5BRXKt3rIDjcQ_5D.mp4 - 14.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Call of Duty: Advanced Warfare - Advanced Arsenal Pre-Order Bonus Trailer

Call_of_Duty__Advanced_Warfare_-_Advanced_Arsenal_Pre-Order_Bonus_Trailer__5BYT-f22_5D_5B9AHkjaPpXNc_5D.mp4 - 20.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Order: 1886 - Full Trailer - E3 2014

The_Order__1886_-_Full_Trailer_-_E3_2014__5BYT-f22_5D_5B5RAvT8tMO9Y_5D.mp4 - 19.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza.M67
10-06-2014, 10:16
کامیا و پلاتینیوم انحصاری برای مایکروسافت میزنن .
میازاکی و فرام سافت ور برای سونی .
:n03:
فقط قصدشون اذیت کردنه دیگه ...

Malware
10-06-2014, 10:25
E3 2014 - Destiny PS4 Bundle Announcement at the Sony Press Conference

E3_2014_-_Destiny_PS4_Bundle_Announcement_at_the_Sony_Press _Conference__5BYT-f22_5D_5BZYYEIiGRrCE_5D.mp4 - 25.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Killzone: Shadow Fall Intercept - Official Trailer E3 2014

Killzone__Shadow_Fall_Intercept_-_Official_Trailer_E3_2014__5BYT-f22_5D_5ByJv6ixG6cuc_5D.mp4 - 28.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Infamous: First Light - E3 2014 Stand-Alone DLC Trailer at Sony Press Conference

Infamous__First_Light_-_E3_2014_Stand-Alone_DLC_Trailer_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5B3T4QqU4i1JU_5D.mp4 - 17.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Destiny - E3 2014 Trailer at Sony Press Conference

Destiny_-_E3_2014_Trailer_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BBhmNltVxOm0_5D.mp4 - 63.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Order: 1886 - E3 2014 Gameplay Trailer at Sony Press Conference

The_Order__1886_-_E3_2014_Gameplay_Trailer_at_Sony_Press_Conference __5BYT-f22_5D_5BtZApOsCc1oI_5D.mp4 - 37.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Entwined - E3 2014 Trailer and Demo at Sony Press Conference

Entwined_-_E3_2014_Trailer_and_Demo_at_Sony_Press_Conference __5BYT-f22_5D_5ByPCWpQiE8gQ_5D.mp4 - 48.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Bloodborne - E3 2014 Trailer at Sony Press Conference

Bloodborne_-_E3_2014_Trailer_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BO2ScbMwe7hc_5D.mp4 - 27.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

LittleBigPlanet 3 - E3 2014 Announcement Trailer

LittleBigPlanet_3_-_E3_2014_Announcement_Trailer__5BYT-f22_5D_5B1KK2aLtJCpA_5D.mp4 - 31.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Magicka 2 - E3 2014 Trailer at Sony Press Conference

Magicka_2_-_E3_2014_Trailer_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BrelaZTW1lc0_5D.mp4 - 21.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

LittleBigPlanet 3 - E3 2014 Gameplay Stage Demo at Sony Press Conference

LittleBigPlanet_3_-_E3_2014_Gameplay_Stage_Demo_at_Sony_Press_Confere nce__5BYT-f22_5D_5BuuciIx6CyNU_5D.mp4 - 132.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Let it Die - E3 2014 Trailer at Sony Press Conference

Let_it_Die_-_E3_2014_Trailer_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BKVMwSga0D0w_5D.mp4 - 21.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Far Cry 4 Gameplay - E3 2014 Sony Press Conference

Far_Cry_4_Gameplay_-_E3_2014_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BTE69TPrkfcQ_5D.mp4 - 136.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

ABZU - E3 2014 Trailer at Sony Press Conference

ABZU_-_E3_2014_Trailer_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BYN9pnYm1mNA_5D.mp4 - 26.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Dead Island 2 - E3 2014 Trailer at Sony Press Conference

Dead_Island_2_-_E3_2014_Trailer_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BfrnHuraEGxM_5D.mp4 - 47.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - Ubisoft Post Show Breakdown

Ubisoft_Post_Show_Breakdown_-_E3_2014__5BYT-f22_5D_5Bnt1iX85_kuk_5D.mp4 - 516.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Battlefield Hardline - E3 2014 Trailer at Sony Press Conference

Battlefield_Hardline_-_E3_2014_Trailer_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BZBN0IsspHlg_5D.mp4 - 26.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

No Man's Sky - E3 2014 Gameplay Trailer at Sony Press Conference

No_Mans_Sky_-_E3_2014_Gameplay_Trailer_at_Sony_Press_Conference __5BYT-f22_5D_5Bvs1cCg47rJc_5D.mp4 - 110.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Mortal Kombat X - E3 2014 Gameplay Trailer at Sony Press Conference

Mortal_Kombat_X_-_E3_2014_Gameplay_Trailer_at_Sony_Press_Conference __5BYT-f22_5D_5Bbhu4Fu-nQKQ_5D.mp4 - 57.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - Grim Fandango is coming to PS4 and Vita - Sony Press Conference

E3_2014_-_Grim_Fandango_is_coming_to_PS4_and_Vita_-_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5B1Nw8vFvJcUA_5D.mp4 - 27.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Grand Theft Auto V on PS4 - E3 2014 Sony Press Conference

Grand_Theft_Auto_V_on_PS4_-_E3_2014_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BpSr24Q6WtDE_5D.mp4 - 26.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - Morpheus Hardware Announcement at Sony Press Conference

E3_2014_-_Morpheus_Hardware_Announcement_at_Sony_Press_Conf erence__5BYT-f22_5D_5BtOzZDXPLh5I_5D.mp4 - 20.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Ratchet & Clank - E3 2014 Film Trailer

Ratchet___Clank_-_E3_2014_Film_Trailer__5BYT-f22_5D_5BMV9ql8Y6rew_5D.mp4 - 12.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Malware
10-06-2014, 11:11
E3 2014 - Indie Game Lineup at Sony Press Conference

E3_2014_-_Indie_Game_Lineup_at_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BFHX3UURpQxk_5D.mp4 - 35.2 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Order 1886 - E3 2014 Teaser Trailer

The_Order_1886_-_E3_2014_Teaser_Trailer__5BYT-f22_5D_5BPdAkoH3Ni_4_5D.mp4 - 6.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Batman: Arkham Knight - E3 2014 Gameplay Trailer at Sony Press Conference

Batman__Arkham_Knight_-_E3_2014_Gameplay_Trailer_at_Sony_Press_Conference __5BYT-f22_5D_5BrAH6p3EGhuA_5D.mp4 - 94.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

The Last Of Us Remastered Trailer - E3 2014 Sony Press Conference

The_Last_Of_Us_Remastered_Trailer_-_E3_2014_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5Bux7B7E5y2GI_5D.mp4 - 26.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

E3 2014 - Ubisoft Press Conference is 2 Minutes

E3_2014_-_Ubisoft_Press_Conference_is_2_Minutes__5BYT-f22_5D_5BjtyVTgVBbrw_5D.mp4 - 36.6 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Uncharted 4 Teaser - E3 2014 Sony Press Conference

Uncharted_4_Teaser_-_E3_2014_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BzJcbgpGL9Qs_5D.mp4 - 27.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Free To Play Games Announcement - E3 2014 Sony Press Conference

Free_To_Play_Games_Announcement_-_E3_2014_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BUyvvIU7PMQE_5D.mp4 - 105.5 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Skylanders Trap Team: The Discovery - E3 2014 Trailer

Skylanders_Trap_Team__The_Discovery_-_E3_2014_Trailer__5BYT-f22_5D_5BadAff8Zw7N8_5D.mp4 - 69.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

PS TV Announcement - E3 2014 Sony Press Conference

PS_TV_Announcement_-_E3_2014_Sony_Press_Conference__5BYT-f22_5D_5BhCJ5x_kMH24_5D.mp4 - 58.7 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Halo: The Master Chief Collection Gameplay Demo at Microsoft Press Conference - E3 2014

Halo__The_Master_Chief_Collection_Gameplay_Demo_at _Microsoft_Press_Conference_-_E3_2014__5BYT-f22_5D_5Bf4gcVegrpP8_5D.mp4 - 83.8 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Ubisoft Press Reactions - Assassin's Creed Unity, The Division - E3 2014

Ubisoft_Press_Reactions_-_Assassins_Creed_Unity_2C_The_Division_-_E3_2014__5BYT-f22_5D_5BxztXwCTaWlA_5D.mp4 - 53.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

Minecraft PlayStation Announcement Trailer - E3 2014

Minecraft_PlayStation_Announcement_Trailer_-_E3_2014__5BYT-f22_5D_5BaGJrkfotgk8_5D.mp4 - 18.1 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Leon-117
10-06-2014, 11:31
مشکل کنفرانس مایکرو این بود بیش از حد هایپمون کرده بودن :|
مایکروسافت اومد هیلو 5،Horizon 2 و X1ـه 400 دلاری رو قبل از E3 معرفی کرد،همه میگفتن اینا که اینجور چیزا رو قبل E3 معرفی کردن تو خود کنفرانس دیگه میخوان چیکار کنن :|
ولی در کل هم کنفرانس مایکرو وهم سونی خوب بودن.
ولی نکته مهم نمایشگاه امسال شرکتی بود که کنفرانس فوق العاده ای گذاشت،در صورتی که کسی انتظارش رو اصلا نداشت EA بهترین کنفرانس 10 سال اخیر رو اجرا کرد در حدی که من میخواستم خودم واز پنجره پرت کنم بیرون :|
جدی نمیدونم EA چه فکری کرده بود با خودش امسال کنفرانس گذاشته بود...........
اون حرکت آخر مجریشون هم (بعد معرفی BFH و اون دود ها :دی ) هم که جُک اینترنت شده :دی حتی بعد کنفرانس سونی که گیم اسپات یه جمع بندی میکنه داشتن به اون حرکتشون میخندیدن :دی

ei8ht
10-06-2014, 12:23
راستی عرضه دوباره gta5 برای pc وکنسولهای xone و ps4 نوش جوش طرفداراش

.

مگه قراره برا pc عرضه بشه؟ :n19:

halflife g
10-06-2014, 12:24
مشکل کنفرانس مایکرو این بود بیش از حد هایپمون کرده بودن :|
مایکروسافت اومد هیلو 5،Horizon 2 و X1ـه 400 دلاری رو قبل از E3 معرفی کرد،همه میگفتن اینا که اینجور چیزا رو قبل E3 معرفی کردن تو خود کنفرانس دیگه میخوان چیکار کنن :|
ولی در کل هم کنفرانس مایکرو و هم سونی خوب بودن.

کلا از فیل اسپنسر خوشم اومد.....اگه همین روندو واسه x1 در پیش بگیره یه کنسول پر بازی ازش درمیاد(یعنی خودشون جر دادن با بازی معرفی کردن) فقط مشکلش تو هایپ کردن و جو دادن بود:n02:قبل کنفرانس یک جوری هر روز بازی معرفی می کردن که اگه اینا رو تو کنفرانس میذاشتن دیگه همه جور بی نقص میشد(مخصوصا نمایش کوانتوم بریک که بدجور جاش خالی بود)
بر عکس ps4 لاین آپ پری هم داشت برای 2014.......

سونی هم به نظرم خیلی خوب بود مخصوصا تریلرای dead island2 و mortal kombat و bloodborne خیلی خوب بودن

+

راستی امسال برخلاف چند سال گذشته cod واقعا خوش درخشید درسته گیم پلیش همونطوری بود ولی گرافیک فوق العاده فوق العاده بود

.

مگه قراره برا pc عرضه بشه؟ :n19:
بله دیشب اعلام شد

.

ei8ht
10-06-2014, 12:28
بله دیشب اعلام شد

به به! بهترین خبر رو دادی بهم :n16:
تاریخ عرضه هم مشخص شده یا نه؟

amir0098hd
10-06-2014, 15:17
: تصاویر جدیدی از Assassin’s Creed : Unity منتشر شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از نمایش های خیره کننده ی E3 امسال بدون شک متعلق به نسخه ی جدید سری پر طرفدار Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed : Unity می باشد. نمایش این عنوان در کنفرانس مایکروسافت و سپس انتشار تریلری سینماتیک از بازی در کنفرانس یوبی سافت باعث شد که همگان به این نتیجه برسند که این نسخه یک نسخه ی انقلابی خواهد بود.علاوه بر تغییراتی که در گیم پلی بازی ایجاد شده است، گرافیک بازی نیز بهبود چشم گیری داشته است که این نکته از تریلر بازی مشخص است. حال یوبی سافت تعدادی اسکرین شات و تصویر هنری از این بازی با کیفیت ۴K منتشر کرده است که قدرت واقعی این بازی را به تصویر می کشد :
E3: Screens
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

E3: Concept Arts
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

E3: Artworks
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Arno Dorian عضوی از محفل اساسین ها فرانسه می باشد که وظیفه دارد تا راه را برای انقلاب در این شرکت هموار سازد. او در این راه از کمک سایر اعضای محفل اساسین ها نیز بهره می برد و همین سبب شده است تا بخش Co-Op نیز به این بازی اضافه شود. او علاوه بر خنجر مخفی نوعی تیرکمان مخفی نیز دارد و همین سبب شده تا او نسبت به تمامی قهرمان های این سری متمایز باشد.

m2stech
10-06-2014, 15:24
این بتمن جدیده عجب چیزی بود! از لحاظ گرافیکی یه سر و گردن بالاتر از بقیه ی بازیا بود به نظرم!
در کل E3 خوبی بود ولی مثل سالهای پیش سورپرایز زیاد نداشت...شاید به دلیل لیک های پشت سر هم اخیر بوده (:

™...
10-06-2014, 18:41
Far Cry 4 new screens .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

City 17
10-06-2014, 19:16
به نظرم در مجموع خوب بود.

از نظر میزان سورپرایز کردن نمایش Project Beast سابق یا Bloodborne شاید مهم ترین نمایش بود، به نظر تم خیلی مرموز و جالب و البته خشنی داره. حیف که نمایش خیلی محدودی رو دیدیم و مشخص نشد گیم پلی بازی به چه شکل هست، دقیقا همین مورد رو میشه راجع به Mass Effect 4 هم گفت که فقط یک سری footage از محیط ها و کانسپت آرت ها دیدیم. قرارداد جدید سونی با دیزنی و ریمستر کردن عناوین کلاسیک لوکاس آرتز از جمله Grim Fandango هم با اون ماجرای نامه تیم شفر به عنوان کودک 12 ساله برای من از بهترین قسمت های نمایش بود.

از نظر سطح گرافیک با در نظر گرفتن فریم تا اینجا به نظر میاد Witcher 3 (البته با سخت افزار مناسب روی PC) و بعد از اون Uncharted 4 باشه، مخصوصا با وعده ای که ND راجع به 1080p با 60 فریم داده که میشه اسمش رو جهش گذاشت، چیزی که تا الان از این نسل ندیده بودیم. تنها اشکالی که به نمایش Uncharted 4 وارد بود، اینکه مثل نمایشی که موقع معرفی Uncharted 3 در چند سال قبل داشتیم و بعدا توی محصول نهایی کیفیت کلی یه مقدار پایین تر اومد، همه pre-render شده بود و چیزی به صورت real-time نداشتیم و هنوز به طور قطعی نمیشه قضاوت کرد.

نمایش Batman Arkham Knight و سطح آزادی عمل که دیگه تقریبا هم سطح با خود فیلم ها شده و FarCry 4 و اون نمایش از فیل ها رو خیلی پسندیدم. رونمایی از Mortal Kombat بعدی هم همیشه خبر خوبیه و نمایشش کاملا رضایت بخش بود.

و اینکه Battlefield و CoD بالاخره از فاز قبلی خارج شدند، کی می تونه ادعا کنه که بد بوده:n02:

Masoud King
10-06-2014, 20:03
این امتحانات نمیزاره E3 ببینیم :n27:

قرارداد جدید سونی با دیزنی و ریمستر کردن عناوین کلاسیک لوکاس آرتز از جمله Grim Fandango هم با اون ماجرای نامه تیم شفر به عنوان کودک 12 ساله برای من از بهترین قسمت های نمایش بود.

حالا اینکه برا PS4 میاد ولی PC باز ها همون نسخه 1988 رو هم بازی کنند به نظرم یکی از بهترین ادونچر ها رو تجربه کردن
بی نظیره این بازی. من خودم چند وقت پیش بازی کردمش البته نه به صورت تمام و کمال :دی

halflife g
10-06-2014, 20:16
از نظر میزان سورپرایز کردن نمایش Project Beast سابق یا Bloodborne شاید مهم ترین نمایش بود، به نظر تم خیلی مرموز و جالب و البته خشنی داره. حیف که نمایش خیلی محدودی رو دیدیم و مشخص نشد گیم پلی بازی به چه شکل هست
That's my boy.....:n02:
توجه کن فقط یه cg لرزه بر اندامتون انداخته ها وای بر روزی که از خود بازی یه تریلر بیاد:n02:

+

کلا الان که دیگه تقریبا همه قسمتهای کنفرانسا رو دیدم به نظرم این E3 سال درخشش بازیهای مولتی پلتفرم بود....و انحصاریها به جز یکی دو مورد در هر کنفرانس بقیشون یا نمایشی نداشتن یا فقط در حد یه CG بودن(که به دردی نمی خورد)

مخصوصا نمایش rainbow six با اون پیشرفت خارق العادش و witcher3 با اون گرافیکش و mortal kombat و ac (با این که خوشم نمیاد ولی خوب بود این شماره) و سراخر cod که درسته گیم پلیش چیز خاصی نبود ولی عجب گرافیکی تهیه کرده بودن واسه بازی
گل سرسبد مولتی پلتفرمها هم که gta5 واسه نسل جدید بود

+

فک کنم پرونده این E3 هم بسته شد باید دیگه معطوف شیم رو Gamescom:n11:

.

manuelcalavera
10-06-2014, 21:04
Remaster شدن Grim Fandango رو به همه و مخصوصا" شخص خودم که از بچگی شیفته ی Manuel Calavera بودم و هیچوقت از علاقه م کم که نشد هیچ بیشترم شد تبریک میگویم :n06:

City 17
10-06-2014, 21:22
حالا اینکه برا PS4 میاد ولی PC باز ها همون نسخه 1988 رو هم بازی کنند به نظرم یکی از بهترین ادونچر ها رو تجربه کردن
بی نظیره این بازی. من خودم چند وقت پیش بازی کردمش البته نه به صورت تمام و کمال :دی

Remaster شدن Grim Fandango رو به همه و مخصوصا" شخص خودم که از بچگی شیفته ی Manuel Calavera بودم و هیچوقت از علاقه م کم که نشد هیچ بیشترم شد تبریک میگویم :n06:
دست نگهدارید:n02:

سورپرایز اصلی رو ساعاتی قبل شفر رو کرد: منتظر پلتفرم های بعدی باشید! ~ PC :n19:
سونی امروز صبح اعلام کرد که بازی به صورت انحصاری برای PS4 و VITA منتشر میشه اما از توئیت شفر بر میاد که بازی
روی کنسول تحت انحصار سونی باشه و PC هم به احتمال قریب به یقین در راهه!

+

GTA V روی PC یه آپشن اضافه خواهد داشت، یک Video Editor که به کمک اون میشه در قالب دنیای بازی فیلم سازی کرد.

+

اما اصل ماجرا اینکه هوادارهای نینتندو احتمالا بهترین کنفراس رو دیدن. عناوین تاپ زیادی روی Wii U به نمایش در اومد.
دو عنوان رو که سالار گیم میاموتو شخصا معرفی کرد، Project Guard و Project Giant Robot
معرفی Mario Makers که خیلی خلاقانه و جالب به نظر میاد و به کمکش می تونید بازی خودتون
رو با حضور کاراکترهای معروف نینتندو مثل ماریو و ... بسازید.
نمایش بسیار زیبایی از Zelda جدید روی Wii U برای هواداران این سری
تایید شدن Star Fox جدید برای Wii U
نمایش یک شوتر پینت بال آنلاین جالب
مشخص شدن تاریخ ریلیز Hyrule Warriors
Pokemon و Super Smash Bros جدید
و عناوین دیگه ای که دیگه حسابشون از دستم در رفت:n02:

Layken
10-06-2014, 21:37
نمایش های نینتندو واقعا عالی بودن و کلی هیجان زدم کرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک زلدای شیک و مجلسی جدید.

عنوان Star Fox

+ عنوان Devil's Third هم اثر ایتاگاکی انگار رفت سمت نینتندو و شد انحصاری کنسول Wii U بعد از بایونتا این هم رفت اون ور.
کلی هم شخصیت جدید با تنوع های مختلف کلاس کاری برای Super Smash Bros معرفی شد، بدون شک بهترین فاتینگ تاریخ باز تکرار میشه.

+ این همه انحصاری برای Wii U دیگه مجاب کرد که خرید کنسول 100 درصد بشه.

B.3.S.T
11-06-2014, 00:37
اعتراف : این اولین بار بود تو این چند سال اخیر که از دیدن تریلر cod لذت بردم ! :دی ولی همچنان با نبردهای پیشرفته و مدرن تو این مقیاس مخالفم :)
بر عکس bf چیز جدیدی نداشت واسه رو کردن!البته هنوزم mpــش رو بهتر از cod میدونم (دزد و پلیسی بود واسه خودش) :دی
TR هم که همیشه خوب بوده و هست...
uncharted4 هم بحثی نیس راجبش ولی یه خورده این سبک بازی تو جنگل و فیلم سیانسا داره زیاد میشه.....جون مادرتون بکشین بیرون از جنگل و دار و درخت :n27:
یکی از نکته قوت های دیشب بتمن بود ..خیلی خوب شده کلآ آزادی عمل مشکل سری های قبل بود که تو این سری رفع شده...هیجان از سر و کول بازی میباره :دی

™...
11-06-2014, 02:04
اعتراف : این اولین بار بود تو این چند سال اخیر که از دیدن تریلر cod لذت بردم ! :دی ولی همچنان با نبردهای پیشرفته و مدرن تو این مقیاس مخالفم :)

نسخه های قبل مدرن بود این پدرشونه و این حالمو بیشتر بهم میزده.:n02: یعنی میشه یه روز دوباره جنگ جهانی بسازن ؟!:n28:

به نظرم گرافیک بازیها ثابت شده و پیشرفت محسوس رو شاهد نیستیم .

toorajjj
11-06-2014, 08:56
ن ؟!:n28:

به نظرم گرافیک بازیها ثابت شده و پیشرفت محسوس رو شاهد نیستیم .
خدار ا شکر که ثابت شده حداقل نیزا نیست هی پشت سر هم پول بی زبان بابت ارتقاء سخت افزاری هزینه کنیم.

Layken
11-06-2014, 11:42

بر عکس bf چیز جدیدی نداشت واسه رو کردن!البته هنوزم mpــش رو بهتر از cod میدونم (دزد و پلیسی بود واسه خودش) :دی
TR هم که همیشه خوب بوده و هست...
uncharted4 هم بحثی نیس راجبش ولی یه خورده این سبک بازی تو جنگل و فیلم سیانسا داره زیاد میشه.....جون مادرتون بکشین بیرون از جنگل و دار و درخت :n27:
یکی از نکته قوت های دیشب بتمن بود ..خیلی خوب شده کلآ آزادی عمل مشکل سری های قبل بود که تو این سری رفع شده...هیجان از سر و کول بازی میباره :دی

بیا برادر برو هرچقدر دلت می خواد از خشکسالی لذت ببر :n28:

amir0098hd
11-06-2014, 12:15
تریلری از حالت چند نفره عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege منتشر شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege یکی از جدیدترین عناوین تیر اندازی اول شخص شرکت Ubisoft می باشد که در E3 2014 و در کنفرانس Ubisoft معرفی شد. این عنوان٬ در سبک Tactical shooter می باشد و به دقت و البته برنامه ریزی دقیق برای انجام یک ماموریت نیاز دارد. این عنوان به جای عنوان کنسل شده Tom Clancy’s Rainbow 6: Patriots منتشر خواهد شد. در طی کنفرانس Ubisoft از این عنوان و از حالت چند نفره آن٬ تریلری منتشر شد که همگان را به تشویق وا داشت. شما در ادامه می توانید این تریلر را مشاهده نمایید. عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege برای پلتفرم های Xbox One, Playstation 4 وMicrosoft Windows عرضه خواهد شد. این نسخه دو تفاوت عمده ای با نسخه های قبلی دارد٬ اولین تفاوت٬ تمرکز سنگین این عنوان بر بخش چند نفره بازی است و دومین مورد٬ ویژگی تخریب پذیری است که می توانید تقریبا هر دیواری را به وسیله مواد انفجاری٬ از بین ببرید. تریلر منتشر شده یکی از حالات بخش چند نفره است که تیم شما باید گروگان را آزاد کند. البته این کار آنچنان هم آسان نیست.

Malware
11-06-2014, 12:28
دانلود همه ی کنفرانسها به صورت کامل با کیفیت 720P

Microsoft Press Conference (Full) E3 2014 (1.6 GB)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EA Press Conference (Full) E3 2014 (869.1 MB)

Ubisoft Press Conference (Full) E3 2014 (1.1 GB)

Sony Press Conference (Full) E3 2014 (1.6 GB)

Nintendo Direct Press Conference E3 2014 (760.1 MB)

:n16:

3Dmajid
11-06-2014, 12:51
تازه فقط 12 تا از تریلرهای e3 رو دیدم و افسردگی مزمن گرفتم :n14:
اونا کجاعن و ما کجا :n14:

king_darkness
11-06-2014, 19:27
تازه فقط 12 تا از تریلرهای e3 رو دیدم و افسردگی مزمن گرفتم :n14:
اونا کجاعن و ما کجا :n14:

خیالت راحت چیز خاصی از دست ندادی
یکی از داغون ترین e3 های قرن بود !!!
فقط دمو cg بود !!!
به جز دو سه تا بازی بقیه ارزش وقت گذاشتن نداره!

B.3.S.T
11-06-2014, 23:49
بیا برادر برو هرچقدر دلت می خواد از خشکسالی لذت ببر:n28:

اون که بـــعله ... تا آخرشم رفتم لذتش وصف ناشدنی بود :دی
حامد PS4 رو کجای دلم بزارم...اینا رو وِلِش :n28:

Layken
12-06-2014, 14:04
In- Game Footage [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من عاشق اون مگس شدم، شدید.

+
یک والپیر 1080 از زلدا

اون که بـــعله ... تا آخرشم رفتم لذتش وصف ناشدنی بود :دی
حامد PS4 رو کجای دلم بزارم...اینا رو وِلِش :n28:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud King
12-06-2014, 18:29
سورپرایز اصلی رو ساعاتی قبل شفر رو کرد: منتظر پلتفرم های بعدی باشید! ~ PC :n19:
سونی امروز صبح اعلام کرد که بازی به صورت انحصاری برای PS4 و VITA منتشر میشه اما از توئیت شفر بر میاد که بازی
روی کنسول تحت انحصار سونی باشه و PC هم به احتمال قریب به یقین در راهه!
اگه قراره رو پی سی بدن که عالیه
جز بهترین خبرهای این چند وقته بود
+
گویا دمویی که از Batman: Arkham Knight در کنفرانس سونی پخش شده بر روی PC اجرا شده!

mojtaba007
13-06-2014, 10:22
دوستان خبری از pes 15 نبود؟

VAHID
13-06-2014, 11:41
کیفیت 1080p کنفرانس ها رو اگه کسی داره لینک بده؟

amir0098hd
13-06-2014, 12:44
رئیس بخش انگلیس Playstation: “عنوان Uncharted 4 بزرگترین عنوان PS4 در سال ۲۰۱۵ خواهد بود”

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نظر می رسد که عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در نظر دارد تا به عنوان بهترین بازی کنسول PS4، در سال ۲۰۱۵، انتخاب بشود. Fergal Gara، رئیس بخش انگلستان Playstation این مطلب را در مصاحبه ای با VideoGamer.com بیان کرد.
وی در این مصاحبه گفت: “من مطمئنم که اگر این عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۵ این کنسول نباشد، حتما دومین بازی خوب این کنسول خواهد بود. مطمئن باشید که از میان تمام بازی هایی که در E3 معرفی شدند، این عنوان بهترین بوده و کلیدی ترین است. حس و حال کنفرانس، وقتی که لوگوی بازی به نمایش در آمد بی نظیر بود و شنیدن صدای مردم حس خوبی به من می داد. این مساله نشان گر احترامی بود که استودیو Naughty Dog در میان مردم به دست آورده است و از علاقه ی مردم به نسخه ای جدید از سری بازی های Uncharted خبر می داد. آن لحظه یکی از بهترین لحظه های کنفرانس شرکت سونی بود.”
شرکت سونی در طی کنفرانس خبری خود در رویداد E3، اولین تصویر درون بازی از عنوان Uncharted 4 را به نمایش گذاشت. این بازی با نام Uncharted 4: A Thief’s End منشر خواهد شد.

amir0098hd
13-06-2014, 12:47
E3 2014 : اطلاعات جدیدی از داستان و گیم پلی Call of Duty : Advanced Warfare منتشر شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از نمایش های هیجان انگیز کنفرانس مایکروسافت، اولین نمایش از گیم پلی Call of Duty : Advanced Warfare بود که به خوبی تغییرات بنیادینی که در این نسخه صورت گرفته است را به همگان نشان داد. حال اطلاعات جدیدی از روند داستانی و همچنین ویژگی های گیم پلی این عنوان منتشر شده است که نشان می دهد داستان این نسخه نیز همانند نسخه های پیشین جذاب خواهد بود. شخصیت اصلی بازی Jack Mitchell نام دارد، فردی که سابقه ی ۱۰ سال خدمت در نیرو دریایی آمریکا را داشته است. Jonathan Irons دیگر فرد مهم بخش داستانی بازی است. وی که در طول داستان بازی رئیس بزرگ ترین شرکت خصوصی نظامی یعنی Atlas می باشد، در گذشته فروشنده ی سلاح بوده و از این طریق توانسته ثروت زیادی به دست آورد. وی پس از تاسیس این شرکت در نظر دارد با استفاده از قدرت خود در ایالت متحده ی امریکا نفوذ کند. یک شخصیت مونث نیز در داستان بازی حضور دارد که فردی بسیار قدرتمند است و البته بسیار هم مرموز. Sledgehammer اعتقاد دارد که میان داستان، گیم پلی و تکنولوژی های موجود به خوبی تعادل بر قرار کرده است و بازی بسیار سرگرم کننده است ولی هنوز به ورطه ی تخیلی شدن وارد نشده است و باور پذیر است. EXO در Advanced Warfare روح و جان سرباز ها است. افزایش قدرت، سرعت و تحرک بیشتر از ویژگی های این پوشش می باشد. گیم پلی بازی با سیستم ارتقا و آپگرید کردن EXO گره خورده است. با پایان هر مرحله مقداری تجربه کسب می شود که از آن باید برای ارتقا EXO استفاده کرد. چیز های زیادی برای ارتقا دادن وجود دارد که بعد ها شما به برخی از آن ها نیاز پیدا خواهید کرد. می توان از ارتفاع های بلند بر روی زمین پرید البته به این شرط که EXO شما ارتقا یافته باشد و بتواند نیرویی مخصوص بر خلاف جهت جاذبه ی زمین تولید کند. البته این نیرو در فاصله های ۳ تا ۵ ثانیه ای قابل استفاده است و باید طوری از آن استفاده کنید که بتوانید بر روی زمین بایستید. Call of Duty : Advanced Warfare در تاریخ ۴ نوامبر عرضه خواهد شد. نسخه های نسل هشتمی و PC این عنوان توسط استدیو Sledgehammer Games و نسخه های نسل هفتمی نیز توسط استدیو High Moon پورت می شود.

Karistias
13-06-2014, 18:36

حامد چرا مصرع دومشو جا گذاشتی بنا بر این پستت رو اصلاح میکنم به این صورت:

مادر بگرید ... اسپنسر بگرخد:n02:

در کل E3 امسال بدک نبود ولی اصلا در حد اون هایپی نبود که قبل نمایشگاه انتظارشو داشتیم نبود مثل معرفی RDR2 و معرفی دوباره TLG و AGENT که پدرمونو دراوردند

یا اینطور بگم در کل سورپرایز خاصی من ندیدم و می تونم بگم نمایش انحصای ها و مولتی پلتفرمایی که قبلا معرفی شده بودند موفقیت امیز بود مثل همین MK:X , COD :AW ,MGS :TPP ,U4 حتی Projec cars و...

Layken
27-06-2014, 19:33
از دوستان پایه هستید تا لیستی از 10 نمایش برتر E3 امسال رو از دید انجمن خودمون گرداوری کنیم؟
اگه اوکی هستین با من در پروفایلم هماهنگ کنین. :»