PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم/روتر با چند ورودی

mlotfi63
13-05-2014, 07:17
با سلام و عرض تبریک:

دوستان من دنبال یه مودم ADSL یا Router می‌گردم که به جای 1 ورودی، 2 یا چند ورودی داشته باشه، یعنی به جای اینکه مثلن من 3 تا مودم داشته باشم و به هم وصلشون کنم، فقط یک مودم داشته باشم. انگار مودم "چند در یک" نیاز دارم.

به جای اینکه 3 تا خط تلفن رو به 3 مودم وصل کنم و بعد مودم‌ها رو از طریق LAN به همدیگه متصل کنم و نهایتن یک خروجی بگیرم و به کامپیوتر متصل کنم، می‌خوام 3 خط تلفن رو به یک مودم چند ورودی دار وصل کنم و از یک از خروجی‌هاش برای استفاده بهره ببرم. لطفن به تصویر دقت فرمائید.

اگر چنین چیزی توی بازار ایران یا بیرون از ایران موجود هست راهنمایی بفرمائید.

* موارد استفاده اهمیتی نداره.

با تشکر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abs-j
13-05-2014, 09:50
شما میتونی از یه مودم چهار پورت یا بیشتر استفاده کنید. چهار تا ورودی LAN داره بعلاوه ورودی خط تلفن. در ضمن روتر چهار پورت هم هست که دیگه ورودی تلفن رو نداره و در اصل سر راه مودموتون وصل میشه. توی بازار خودمون هم به وفور هست،نمیخواد راه دور بری:n02:

mlotfi63
13-05-2014, 11:31
شما میتونی از یه مودم چهار پورت یا بیشتر استفاده کنید. چهار تا ورودی LAN داره بعلاوه ورودی خط تلفن. در ضمن روتر چهار پورت هم هست که دیگه ورودی تلفن رو نداره و در اصل سر راه مودموتون وصل میشه. توی بازار خودمون هم به وفور هست،نمیخواد راه دور بری:n02:

متشکرم، اما منظور من از ورودی، ورودی خط تلفنه، نه ورودی LAN ، LAN که ورودی خروجیش فرقی نداره.

توی مثال عرض کردم:
به جای اینکه 3 تا خط تلفن رو به 3 مودم وصل کنم و بعد مودم‌ها رو از طریق LAN به همدیگه متصل کنم و نهایتن یک خروجی بگیرم و به کامپیوتر متصل کنم، می‌خوام 3 خط تلفن رو به یک مودم چند ورودی دار وصل کنم و از یک از خروجی‌هاش برای استفاده بهره ببرم. لطفن به تصویر دقت فرمائید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

abs-j
13-05-2014, 17:53
شرمنده دفعه قبل عکستون واسه من نمایش داده نمیشد واسه همین اونجوری فکر کردم:n02:.