PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرفدار چه تیمی هستید؟

banii
13-05-2014, 00:24
در جام جهانی 2014 طرفدار چه تیمی هستید ؟

(چون ماکزیمم اعداد نظرسنجی میتونه 30 باشه پس در نتیجه نمیشه هر 32 تیم رو آورد توی نظرسنجی... اما اگر طرفدار تیم دیگه ای بودید بیان کنید در تاپیک.)

(تاپیک کری خونی و این مسایل نیست اصلا... صرفا" جهت آمار طرفداران تیمها میباشد)

:n16:

Gregar
13-05-2014, 00:32
کاش ایران رو حذف میکردین و یه تیم دیگه میذاشتین . چون به هر حال هر رای دهنده ای ایران رو هم انتخاب میکنه ایران 100% بیشترین رای رو میاره .

banii
13-05-2014, 00:56
کاش ایران رو حذف میکردین و یه تیم دیگه میذاشتین . چون به هر حال هر رای دهنده ای ایران رو هم انتخاب میکنه ایران 100% بیشترین رای رو میاره .
از این منظر به ماجرا نگاه نکرده بودم ...
ولی زیاد مساله ی خاصی نیست...
میتونید ایران رو در نظر نگیرید و تیم دوم رو ملاک قرار بدید ...

elshaarawy
13-05-2014, 15:09
100 % ایتالیا :n12::n12::n12::n12::n12::n12: تو این جام متاسفانه کشور عزیزمون هیچ حرفی برا گفتن نداره :n30:

Sh-Meteor
13-05-2014, 20:10
به نظر من دیگه نوبتی هم باشه، نوبته آلمانه...

توی دو جام جهانی گذشته (2006 و 2010) سوم شد.
شک نکنید، قهرمان آلمان خواهد بود.

REZAHOSEYNGANI
13-05-2014, 20:15
ایتالیای کبیر...

Masoud-2014
13-05-2014, 20:18
برزیل-اسپانیا-آرژانتین

Mehdi.M2
13-05-2014, 21:00
كرواسي :n12:

Iloveu-ALL
13-05-2014, 21:30
به اینا رای دادم: ایران (به هر حال تیم ملی کشورمون هست. بیشتر از هر تیمی، تو این تورنومنت طرفدار اصلی این تیم هستم!)
ایتالیا (همیشه طرفدار این تیم بود جام جهانی 2006 و قبل تر ولی از یورو 2012 علاقم جدی شد!)
اروگوئه (از قبل شروع شدن جام جهانی 2010 طرفدار این تیم بودم و اینکه چهار شدنش من رو شگفت زده کرد!)
برزیل (بخاطر سبک بازیش و بازیکنان هاش از جمله نیمار و همینطور مربی این تیم، اسکولاری که دوباره برزیل رو قوی کرد از جام بین قاره ای 2013 طرفدار این تیمم)

+
بازی های تیم های زیر رو هم دنبال میکنم:
آرژانتین به خاطر مسی - پرتغال به خاطر کریس - کلمبیا به خاطر فالکائو - شیلی به خاطر سانچز+ویدار - بلژیک با اون همه ستاره جوان که میتونه شگفتی ساز بشه - ژاپن تو جام بین قاره ای در برابر ایتالیا فوق العاده بازی کرد میتونه شگفتی ساز بشه - یونان یه زمانی طرفدارش بودم بعد یورو 2004 تو بازی های کامپیوتری فقط یونان میگرفتم :دي - اسپانیا چون طرفدار بارسلونام بخاطر بازیکن هاش به این تیمم علاقه دارم - غنا بازی به یاد موندیش مقابل اروگوئه تو سال 2012 هیچوقت یادم نمیره خیلی دراماتیک بود!)

Gregar
13-05-2014, 21:36
به نظر من دیگه نوبتی هم باشه، نوبته آلمانه...

توی دو جام جهانی گذشته (2006 و 2010) سوم شد.
شک نکنید، قهرمان آلمان خواهد بود.

با این که طرفدار المانم ولی فکر نمیکنم امسال هم بتونه کاری پیش ببره . اصلا به یواخیم لو اعتقاد ندارم . المان واقعا از نظر بازیکن غنی ترین تیم حال حاضر دنیاست اما مربی خوبی به نظرم نداره .

sAeEd_kHaAn
14-05-2014, 20:47
ایتالیای دوست داشتنی
امسال هم مثل همیشه با قدرت بسوی قهرمانی و در نهایت بالا بردن جام در دستان جی جی بوفن دوست داشتنی درآخرین جام جهانی ک میبینیمش

yuseph
14-05-2014, 22:26
به اینا رای دادم ایران - ایتالیا (همیشه طرفدار این تیم بود جام جهانی 2006 و قبل تر ولی از یورو 2012 علاقم جدی شد!) - اروگوئه (از قبل شروع شدن جام جهانی 2010 طرفدار این تیم بودم و اینکه چهار شدنش من رو شگفت زده کرد!) - برزیل (بخاطر نیمار و سبک بازیش و اسکولاری که دوباره برزیل رو قوی کرد از جام بین قاره ای 2013 طرفدار این تیمم)
به جز اینا به تیم های دیگه ای هم علاقه دارم یا مثلا اخبارشون رو دنبال میکنم:
آرژانتینبه خاطر مسی - پرتغال به خاطر کریس - کلمبیا به خاطر فالکائو - شیلی به خاطر سانچز - بلژیک با اون همه ستاره جوان که میتونه شگفتی ساز بشه - ژاپن تو جام بین قاره ای در برابر ایتالیا فوق العاده بازی کرد میتونه شگفتی ساز بشه - یونان یه زمانی طرفدارش بودم بعد یورو 2004 تو بازی های کامپیوتری فقط یونان میگرفتم :دی - اسپانیا چون طرفدار بارسلونام بخاطر بازیکن هاش به این تیمم علاقه دارم - غنا بازی به یاد موندیش مقابل اروگوئه تو سال 2012 هیچوقت یادم نمیره خیلی دراماتیک بود!)
ببینم طرفدار تیم محله ما نیستی شما یه وقت؟
یه وقت تعارف نکنی ها دوستش داشتی اینجا اعلام کن خو :دی

با این که طرفدار المانم ولی فکر نمیکنم امسال هم بتونه کاری پیش ببره . اصلا به یواخیم لو اعتقاد ندارم . المان واقعا از نظر بازیکن غنی ترین تیم حال حاضر دنیاست اما مربی خوبی به نظرم نداره .

توی این جام یواخیم لوو هم نمیتونه جلوی قهرمانی ما رو بگیره!
اینقدر انگیزه و بازیکن و ....داریم که خودمون هم نخواییم باز هم قهرمانیم.
پ ن: بین خودمون باشه شنیده بودم فیفا میخواست برگزاری جام رو کلا کنسل کنه و جام رو دو دستی بده تیم ما( آلمان)تمومش کنه بره تا باقی تیم ها یه وقت هویج نشن. :دی اما خب به دلیل برخی مسائل سوق الجیشی نشد که بشه!

vahidgame
14-05-2014, 22:51
من انگلیس و ایتالیا رو که کلا همیشه طرفدارشون بودم
حداقل توی این دوره جام جهانی بلژیک رو هم طرفدارشم اونم به خاطر تعداد زیادی از بازیکنای لیگ برتر و کلا تیم خوبی که داره و کلا این تیم برای طرفداران فوتبال انگلیس دوس داشتنیه

THe DARk NighT .98
15-05-2014, 10:25
ایتالیا......

B3HZ@D
16-05-2014, 00:40
پ ن: بین خودمون باشه شنیده بودم فیفا میخواست برگزاری جام رو کلا کنسل کنه و جام رو دو دستی بده تیم ما( آلمان)تمومش کنه بره تا باقی تیم ها یه وقت هویج نشن. :n02: اما خب به دلیل برخی مسائل سوق الجیشی نشد که بشه!

یوسف جان مسئولین فیفا شوخی کردن . تا موقعی که تیمی مثل ایتالیا هست پس طبیعیه که توی صعود آلمان به دور بعد شک و شبه زیادی ایجاد بشه .
چه برسه به این که بخوان قهرمان هم بشن :n02:
از من میشنوین بعد از رسیدن به ایتالیا به صورت خودجوش از جام کناره گیری کنین :n02:

[شوخی][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamid Hamid
16-05-2014, 07:37
پ ن: بین خودمون باشه شنیده بودم فیفا میخواست برگزاری جام رو کلا کنسل کنه و جام رو دو دستی بده تیم ما( آلمان)تمومش کنه بره تا باقی تیم ها یه وقت هویج نشن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما خب به دلیل برخی مسائل سوق الجیشی نشد که بشه!

سلام ...

نمیدونم اما یادمه یه جا خوندم که تا حالا هیچ تیم اروپایی جام جهانی رو که در قاره آمریکا یا حداقل آمریکای جنوبی برگزار شده رو نبرده و اگه آلمان ببره خب معجزه شده :n02:

این میروسلاو کلوزه می خواد بازی هم بکنه یا همینجوری دور همی بردنش؟ :n02: آخه می ترسم رکورد 15 گل عمو رونالدو رو بزنه :n02: اون سال 2002 بود چقدر به این عربستان صعودی !! گل زد :n02: ( فکر کنم 3 تا ) . در هر صورت کلوزه رکوردش رو به 20 هم برسونه باز عمو رونالدو یه چیز دیگس :n01:

واسه اینکه اسپم هم نباشه : من طرفدار هلند ( که امیدوارم با این انتخاب های فن خال در درون دروازه و دفاع وسط و دفاع چپ حداقل از گروه صعود کنه :n02: ، تاپیکش هم نزدن وگرنه حرف واسه گفتن زیاد بود ) و بعد هم بلژیک. البته اگر کار به جاهای باریک کشید و مثلا اسپانیاو ایتالیا و آلمان باقی مونده بودن ، ایتالیا هم دوست دارم .

H A M A S
16-05-2014, 11:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@2.-old-logo.png
ایتالیا....

sAeEd_kHaAn
16-05-2014, 11:24
یوسف جان مسئولین فیفا شوخی کردن . تا موقعی که تیمی مثل ایتالیا هست پس طبیعیه که توی صعود آلمان به دور بعد شک و شبه زیادی ایجاد بشه .
از من میشنوین بعد از رسیدن به ایتالیا به صورت خودجوش از جام کناره گیری کنین :n02:

like:n12:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidmm
16-05-2014, 12:00

:n02:

شما اول بذار از گروهتون صعود کنید بعد اگه اومدین بالا خوردین به ما آلمان بیاید با پرافتخارترین تیم اروپا کل کل کنید.

stealer
16-05-2014, 12:06
انگلیس -فرانسه-بلژیک هم امسال بازیکنای دوس داشتنی زیاد داره:دی
ولی انگلیس و فرانسه رو از وقتی یادمه عاشقشون بودم:n12::n12:

yuseph
16-05-2014, 12:17

شما ببین از گروه به قول خودتون مرگ صعود میکنید اون هم با توجه به سابقه درخشانتون توی بازی های مرحله گروهی بعد اگه خوردین به آلمان هستیم خدمتتون.:n02:

اتفاقا قهرمانی باسس تحقیر ایتالیا خیلی بیشتر میچسبه البته کمی سالار اسپانیایی هم کنارش باشه بد نیست.
والا خوب روحیه ای دارین!بخوریم به آلمان!!:n09:

سلام ...

نمیدونم اما یادمه یه جا خوندم که تا حالا هیچ تیم اروپایی جام جهانی رو که در قاره آمریکا یا حداقل آمریکای جنوبی برگزار شده رو نبرده و اگه آلمان ببره خب معجزه شده :n02:

این میروسلاو کلوزه می خواد بازی هم بکنه یا همینجوری دور همی بردنش؟ :n02: آخه می ترسم رکورد 15 گل عمو رونالدو رو بزنه :n02: اون سال 2002 بود چقدر به این عربستان صعودی !! گل زد :n02: ( فکر کنم 3 تا ) . در هر صورت کلوزه رکوردش رو به 20 هم برسونه باز عمو رونالدو یه چیز دیگس :n01:

واسه اینکه اسپم هم نباشه : من طرفدار هلند ( که امیدوارم با این انتخاب های فن خال در درون دروازه و دفاع وسط و دفاع چپ حداقل از گروه صعود کنه :n02: ، تاپیکش هم نزدن وگرنه حرف واسه گفتن زیاد بود ) و بعد هم بلژیک. البته اگر کار به جاهای باریک کشید و مثلا اسپانیاو ایتالیا و آلمان باقی مونده بودن ، ایتالیا هم دوست دارم .

ببینم همون کلوزه ای رومیگی که تا الان جزو 3گلزن برتر ادوار(تاریخ) جام جهانیه دیگه ؟ها؟
با این نوع نگرشت طبیعیه که رفتی طرفدار هلند شدی دیگه.:n02:
در مورد قهرمانی هم درست میگید تا قبل از 2010هیچ تیم اروپایی خارج از اروپا قهرمان جام جهانی نشده که اسپانیا اومد و طلسم رو شکست توی افریقا! هرچند با قهرمانی آلمان ،امریکای جنوبی رو هم میتونی از لیست خط بزنی!

H A M A S
16-05-2014, 12:29
دوستان آلمانی یکم واقع بین باشید و اینقدر ایتالیا رو به سخره نگیرید لطفا

yuseph
16-05-2014, 12:44

سخره کجا بود!؟
واقعیت رو نشون دادن میشه مسخره کردن؟
یا ببینم همیشه جزو3تیم برتر جام بودن(2002به این ور)میشه دست از پا دراز تر؟
+
مشکل فوتبال ایتالیا مثل پست دادن شماست حماس جان!حرفت رو میزنی بعد فرت میزنی ادیت میکنی.:n02:
عاقا یه چیزی، شما صعود کنید از گروه بعدش خوردین به ما قول میدم تحقیرتون نکنیم:n02:

Soroush-S
16-05-2014, 12:59
انگلستان - برزیل

H A M A S
16-05-2014, 13:02
سخره کجا بود!؟
واقعیت رو نشون دادن میشه مسخره کردن؟
یا ببینم همیشه جزو3تیم برتر جام بودن(2002به این ور)میشه دست از پا دراز تر؟
+
مشکل فوتبال ایتالیا مثل پست دادن شماست حماس جان!حرفت رو میزنی بعد فرت میزنی ادیت میکنی.:n02:
عاقا یه چیزی، شما صعود کنید از گروه بعدش خوردین به ما قول میدم تحقیرتون نکنیم:n02:
اون پست رو ویرایش کردم چون مثل شما پست احساسی نوشتم که فکر کردم خوشایند نباشه...
توی ۳ دوره متوالی درسته رفتین تا نیمه نهایی ولی کو جام؟
هنوز یک ماه مونده یوسف جان ا...گر عمری باقی بود شخصا خودم حاضرم با تمام جماعت مانشافتی ها کل کل کنم
تا اون موقع میتونی آرشیو جام ملت ها 2012 همین سایت رو مرور کنی.خصوصا حرفهای خودت و دوستات قبل و بعد از بازی با ایتالیا رو:n26:

yuseph
16-05-2014, 13:08
اون پست رو ویرایش کردم چون مثل شما پست احساسی نوشتم که فکر کردم خوشایند نباشه...
توی ۳ دوره متوالی درسته رفتین تا نیمه نهایی ولی کو جام؟
هنوز یک ماه مونده یوسف جان ا...گر عمری باقی بود شخصا خودم حاضرم با تمام جماعت مانشافتی ها کل کل کنم
تا اون موقع میتونی آرشیو جام ملت ها 2012 همین سایت رو مرور کنی.خصوصا حرفهای خودت و دوستات قبل و بعد از بازی با ایتالیا رو:n26:

والا نمیدونستم انعکاس واقعیت میشه بروز احساسات! :دی در ثانی هستیم خدمتتون!:n01:
راست میگی مرور اون دوره خاطره انگیزه...برد توعم با شانس ایتالیا مقابل ما(آلمان) (نقل قول از بوفون) و له شدن ایتالیا جلوی اسپانیا جالب ترین نقطه داستان یورو بود.:n09:

Iloveu-ALL
16-05-2014, 13:22
والا نمیدونستم انعکاس واقعیت میشه بروز احساسات! :دی در ثانی هستیم خدمتتون!:n01:
راست میگی مرور اون دوره خاطره انگیزه...برد توعم با شانس ایتالیا مقابل ما(آلمان) (نقل قول از بوفون) و له شدن ایتالیا جلوی اسپانیا جالب ترین نقطه داستان یورو بود.:n09:

متوسل به قدرت اسپانیا شدی :n09:
البته بازیکن های ایتالیا خسته بودن ... ولی بازم تونستیم دوم بشیم!!

farshidmm
16-05-2014, 13:27

والا به سخره گرفتن و کل کل رو شما شروع کردید نه ما اونم با این پست:

یوسف جان مسئولین فیفا شوخی کردن تا موقعی که تیمی مثل ایتالیا هست پس طبیعیه که توی صعود آلمان به دور بعد شک و شبه زیادی ایجاد بشه چه برسه به این که بخوان قهرمان هم بشن

در حالی که ما اسمی از ایتالیا نبرده بودیم.
البته ایشون گفتن شوخی کردن پس حرفای ما رو هم می تونید شوخی بپندارید!
هر چند ما واقعیت رو گفتیم چون خود پراندلی هم گفته هدف اول ما صعود از گروه هست پس اگر میگیم بذارید اول صعود کنید بعد با آلمان کل کل کنید واقعیت رو گفتیم.
تا جام جهانی خیلی مونده و آلمان و ایتالیا هم همگروه نیستن و زوده واسه این بحثا و کل کل ها

مانی 22
16-05-2014, 13:41
بودن ایران یکم عجیب غریبه !! مگه میشه یک ایرانی طرفدار تیم ملی کشورش نباشه ؟؟!

SA3EDLORD
16-05-2014, 13:53
کلا طرفدارای آلمان غرور کاذب دارن:n02: اون از قبل بازی بایرن با رئال اینم در عرصه ملی:n02:
من پیش بینیم اینه که بعد همون بازی اول با پرتغال بادتون خالی میشه:n02:
( کاملا دوستانه:n11: )

Sh-Meteor
16-05-2014, 14:07
بودن ایران یکم عجیب غریبه !! مگه میشه یک ایرانی طرفدار تیم ملی کشورش نباشه ؟؟!

اگه دقت کرده باشی، برای انتخاب از Checkbox استفاده شده که یعنی میتونی چند گزینه رو انتخاب کنی...
.
من خودم ایران و آلمان رو انتخاب کردم...
.
.
.
.
.
.
.
(( دوستان طرفدار آلمان و ایتالیا هم، دیگه خواهشا بس کنید، انشاا... کل کل باشه برای زمانی که تیم هامون به هم خوردن:n02: ))

طبق محاسبات من: اگر هر دو تیم ( آلمان و ایتالیا ) توی گروه شون، اول بشن، تا قبل از فینال هرگز به هم نمی خورن...

اگه یه تیم اول و تیم بعدی دوم بشه، ممکنه توی نیمه نهایی به هم بخورن.
.
.
موفق باشید...:n02:

Masoud King
16-05-2014, 14:27
کلا طرفدارای آلمان غرور کاذب دارن:n02: اون از قبل بازی بایرن با رئال اینم در عرصه ملی:n02:
یه وقتی هست به حریف میبازی و یه وقتی هست که به عوامل داخلی میبازی. اینا خیلی فرق میکنه.

من پیش بینیم اینه که بعد همون بازی اول با پرتغال بادتون خالی میشه:n02:
پرتغال اون زمانیکه خیلی قوی تر از الان بود رو سه بر یک بردیم. دیگه اگه لوو بخواد جلو این پرتغال که زورکی اومد جام جهانی باج بده به نظرم همون بهتره که از گروه بالا نیاد.
+
اون بازی آلمان - ایتالیا هم از اشتباهات فاحش لوو بگذریم از شانس تیم حریف نمیشه گذشت
خلاصه ما اینجا هستیم تا مثه 2010 حریف های سنتی رو نقره داغ کنیم

banii
16-05-2014, 14:45
به اینا رای دادم ایران - ایتالیا (همیشه طرفدار این تیم بود جام جهانی 2006 و قبل تر ولی از یورو 2012 علاقم جدی شد!) - اروگوئه (از قبل شروع شدن جام جهانی 2010 طرفدار این تیم بودم و اینکه چهار شدنش من رو شگفت زده کرد!) - برزیل (بخاطر نیمار و سبک بازیش و اسکولاری که دوباره برزیل رو قوی کرد از جام بین قاره ای 2013 طرفدار این تیمم)
آرژانتینبه خاطر مسی - پرتغال به خاطر کریس - کلمبیا به خاطر فالکائو - شیلی به خاطر سانچز - بلژیک با اون همه ستاره جوان که میتونه شگفتی ساز بشه - ژاپن تو جام بین قاره ای در برابر ایتالیا فوق العاده بازی کرد میتونه شگفتی ساز بشه - یونان یه زمانی طرفدارش بودم بعد یورو 2004 تو بازی های کامپیوتری فقط یونان میگرفتم :دی - اسپانیا چون طرفدار بارسلونام بخاطر بازیکن هاش به این تیمم علاقه دارم - غنا بازی به یاد موندیش مقابل اروگوئه تو سال 2012 هیچوقت یادم نمیره خیلی دراماتیک بود!)
دوست عزیز شما که از آی دی تون مشخصه قلب مهربونی دارید و همه ی تیما رو دوست دارید :n02: !

farshidmm
16-05-2014, 14:57

تیمایی که طرفدارشون نیستی رو میگفتی راحت تر بود! :n08:

hojjatinho
16-05-2014, 14:59
اخ جون کل کل ها شروع شده:دی ( البته اعتراف کنم شخصا اهل کل کل نیستم : دی )

ما آلمان ها ، اول اجاره بدین به رسم پیش کسوتی با هواداری برزیل و بعد ایتالیای طفل معصوم:دی کل کل رو شروع کنیم ( این دومی رو کردند: دی) بعدم بریم سراغ این اسپانیایی های پاس بال :دی البته از اونجا که هلند و انگلستان هم جرو رقبای سنتی حساب می شن حسابشون از باقی جداست و قراره توی جام اگر برخورد کردیم به هم ، درس خوبی بدیم این دو بی نوایان رو:دی:دی ( چقدر دژمن داریم ... تکبیر ..: دی)

خب حمید جان با کلوزه شوخی میکنید دیگه ؟:دی ... این بشر نشون داده که در جام جهانی از هر بازیکنی دروازه رو بهتر می شناسه و در این سالها که رکورد شکستن رو هم خوب یاد گرفته به امید خدا رکورد عمو جونتون :دی هم می زنه و خدا بخواد اقای گل هم میشه :n06:: دی

ولی جدای از شوخی ، ....

امیدوارم جامی باشه که حسابی اتفاقات خوبی برامون رغم بزنه و خاطر انگیز بشه ... آلمان و ایران هم اگر طبق انتظارات من کار کنند ازشون راضی ام که به ترتیب قهرمانی و بازی های قابل قبول در کنارحذفی ابرومندانه خواهد بود :دی

B3HZ@D
16-05-2014, 15:06
یه وقتی هست به حریف میبازی و یه وقتی هست که به عوامل داخلی میبازی. اینا خیلی فرق میکنه.

پرتغال اون زمانیکه خیلی قوی تر از الان بود رو سه بر یک بردیم. دیگه اگه لوو بخواد جلو این پرتغال که زورکی اومد جام جهانی باج بده به نظرم همون بهتره که از گروه بالا نیاد.
+
اون بازی آلمان - ایتالیا هم از اشتباهات فاحش لوو بگذریم از شانس تیم حریف نمیشه گذشت
خلاصه ما اینجا هستیم تا مثه 2010 حریف های سنتی رو نقره داغ کنیم

دیدگاه جالبیه .
کلا تیم های بازنده معمولا علل باخت رو در شانس تیم حریف - اشتباهات مربی و عوامل داخلی می بینن و از طرف دیگه تیم مقابل از نظرشون هیچ گونه صلاحیتی برای پیروزی نداشته .
پس نتیجه میگیرن که شانس دلیل اصلی شکست تیمشون بوده و بخاطر شانس ما شاهد توالی اتفاقاتی هستیم که علل شکست و پیروزی تیم ها رو رقم میزنه .

شانسی که وجود کلیش زیر سواله ... چه برسه به این که بخواد تاثیر گذار هم باشه !

یک لذتی که این بحث ها داره بهانه تراشی های تیم های مقابل هست که حاضر به پذیرش شکست و عملکرد ضعیف و برتری تیم حریف نیستن :n02:

به هر حال به گفته یکی از دوستان هنوز زمان زیادی مونده تا این دو تیم به هم برسن . پس تنها کاری که در حال حاضر از دستمون برمیاد صبر کردنه .
باید دید این دو تیم تا کجا پیش میرن و اگر به هم رسیدن بهتر و بیشتر میشه به این مبحث پرداخت .

بابت پست قبلی هم یک معذرت خواهی به کاربران و بازدید کنندگان این تاپیک بدهکار شدم ... فکر نمیکردم دوستان آلمانی مدار تا این حد بحث رو جدی بگیرن :n02:

E.N.A.Y.A.T
16-05-2014, 15:06
درود

آخه من موندم از چه نظر میخواید با برزیل کل کل کنید ؟!:n02:
امسال آلمان یکم شاخه واسمون که خدا بخواد یا ما میشکنیم یا آلمان ها !:n02:
به قول معروف ...
ستاره ششم رو قلب ماست !:n09:

ارجاعتون میدم به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!:n02:

Iloveu-ALL
16-05-2014, 15:18
تیمایی که طرفدارشون نیستی رو میگفتی راحت تر بود! :n08:

من فقط طرفدار 4تا تیم هستن ! گفتم بازی های اون تیم ها رو دنبال میکنم فقط همون 4تا! سوال دیگه ای بود مراجعه بشه به نام کاربری بنده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Abdolreza2012
16-05-2014, 17:13
من به :

ایران
اسپانیا
آلمان
پرتغال

رای دادم
و امیدوارم موفق باشن ، البته به ترتیبی که گفتم

shifter
16-05-2014, 17:54
مثل همیشه از اولین جام جهانی یعنی 1998 که یادمه تا الان...ایتالیااا:n12:

yuseph
16-05-2014, 19:41
دیدگاه جالبیه .
کلا تیم های بازنده معمولا علل باخت رو در شانس تیم حریف - اشتباهات مربی و عوامل داخلی می بینن و از طرف دیگه تیم مقابل از نظرشون هیچ گونه صلاحیتی برای پیروزی نداشته .
پس نتیجه میگیرن که شانس دلیل اصلی شکست تیمشون بوده و بخاطر شانس ما شاهد توالی اتفاقاتی هستیم که علل شکست و پیروزی تیم ها رو رقم میزنه .

شانسی که وجود کلیش زیر سواله ... چه برسه به این که بخواد تاثیر گذار هم باشه !

یک لذتی که این بحث ها داره بهانه تراشی های تیم های مقابل هست که حاضر به پذیرش شکست و عملکرد ضعیف و برتری تیم حریف نیستن :n02:

به هر حال به گفته یکی از دوستان هنوز زمان زیادی مونده تا این دو تیم به هم برسن . پس تنها کاری که در حال حاضر از دستمون برمیاد صبر کردنه .
باید دید این دو تیم تا کجا پیش میرن و اگر به هم رسیدن بهتر و بیشتر میشه به این مبحث پرداخت .

بابت پست قبلی هم یک معذرت خواهی به کاربران و بازدید کنندگان این تاپیک بدهکار شدم ... فکر نمیکردم دوستان آلمانی مدار تا این حد بحث رو جدی بگیرن :n02:

کسی بحث رو جدی نگرفته و صرفا یه گفتگوی دوستانه داشتیم خدمت دوستان.
اما در مورد باخت به حریف و چرایی اون!
بهزاد جان قرار نیست هرتیمی که ببازه صرفا فقط به خاطر شایستگی و قدرت حریف بوده باشه! داستان اون بازی تموم شده و الحمدالله شما شایستگی خودتون رو توی بازی بعدی(فینال)به تمام دنیا نشون دادین.
برای قضاوت بهتر درباره برتری کدام تیم و شایستگی اون رو میشه از مصاحبه مربیان و بازیکنان دوتیم به راحتی تشخیص داد!!
اما من هم همون طور که قبلا گفتم اجازه بدین برسید به ما بعدش با کمال میل هستیم خدمتتون.البته اگه بتونین صعود کنین:n02:

mmf66
16-05-2014, 19:53
من از سال 1994 طرفدار ایتالیا هستم البته اول ایران

از اسپانیا هم متنفرم به نظر من یه تیم تازه به دوران رسیده هست و شخصیت تیم های بزرگ مثل برزیل ایتالیا و آلمان رو نداره

banii
16-05-2014, 20:01
کسی بحث رو جدی نگرفته و صرفا یه گفتگوی دوستانه داشتیم خدمت دوستان.
اما در مورد باخت به حریف و چرایی اون!
بهزاد جان قرار نیست هرتیمی که ببازه صرفا فقط به خاطر شایستگی و قدرت حریف بوده باشه! داستان اون بازی تموم شده و الحمدالله شما شایستگی خودتون رو توی بازی بعدی(فینال)به تمام دنیا نشون دادین.
برای قضاوت بهتر درباره برتری کدام تیم و شایستگی اون رو میشه از مصاحبه مربیان و بازیکنان دوتیم به راحتی تشخیص داد!!
اما من هم همون طور که قبلا گفتم اجازه بدین برسید به ما بعدش با کمال میل هستیم خدمتتون.البته اگه بتونین صعود کنین:n02:
سلام

یادمه شما توی تاپیک یورو 2012 هم بطور متعصبانه و دگم از آلمان جانبداری میکردی و صدای مخالف رو برنمیتابیدی !

بر عکسِ بعضی دیگه از دوستان آلمانی دیگه که بحث منطقی میکردند ... حتی یکی از دوستان که طرفدار آلمان بود گفته بود وقتی توی فینال اشکهای پیرلو رو دید با او گریه کرد ...

برادر من ، خوبه که آدم بعضی اوقات اعتراف کنه تیم محبوبش لیاقت برد رو نداشته . و حتی به طرفداران تیم مقابل بخاطر بازی و برد خوب تیمشون تبریک بگه !

مثل ما ایتالیایی ها که هیچوقت از بازی های 2010 مون دفاع نمیکنیم و نمیگیم این حقمون نبود و داور حقمونو خورد و تیم مقابل خرشانسی آورد و این صحبتا...

قشنگی طرفداری اینه که توی برد و باخت هوای تیمتو داشته باشی و نه با یک برد طرفدار تیمت بشی و نه با یک باخت ازش بکشی بیرون ... و نه اینکه وقتی تیمت باخت فقط بند کنی به اینکه حقش نبوده و قضایای دیگه ای در این باخت دخیل بوده !

بازی فینال ما شکست مفتضحانه ای داشتیم قبول اما اون بازی که شما میگید ، آلمان در مقابل ایتالیا هیچ حرفی برای گفتن نداشت . و تیم برتر 100% ایتالیا بود. و خیلی که بخوایم شما خوشحال باشید میتونیم بگیم آلمان هم خوب بازی کرد اما به پای ایتالیا نرسید ...

بعدشم شما چه تضمینی دارید از اینکه اگر اون فینال بین آلمان و اسپانیا میبود آلمان شکست مشابه یا به مراتب بدتری از اسپانیا نمیخورد ؟ بهرحال اسپانیا الان یک تیم مرده خور شده و همه ی جاما رو داره میگیره ... من یکی که اگه این جام جهانی رو هم بگیره دیگه تا مدتها فوتبال زده میشم ...

yuseph
16-05-2014, 20:17
سلام

یادمه شما توی تاپیک یورو 2012 هم بطور متعصبانه و دگم از آلمان جانبداری میکردی و صدای مخالف رو برنمیتابیدی !

بر عکسِ بعضی دیگه از دوستان آلمانی دیگه که بحث منطقی میکردند ... حتی یکی از دوستان که طرفدار آلمان بود گفته بود وقتی توی فینال اشکهای پیرلو رو دید با او گریه کرد ...

برادر من ، خوبه که آدم بعضی اوقات اعتراف کنه تیم محبوبش لیاقت برد رو نداشته .

مثل ما ایتالیایی ها که هیچوقت از بازی های 2010 مون دفاع نمیکنیم و نمیگیم این حقمون نبود و داور حقمونو خورد و تیم مقابل خرشانسی آورد و این صحبتا...

قشنگی طرفداری اینه که توی برد و باخت هوای تیمتو داشته باشی و نه با یک برد طرفدار تیمت بشی و نه با یک باخت ازش بکشی بیرون ... و نه اینکه وقتی تیمت باخت فقط بند کنی به اینکه حقش نبوده و قضایای دیگه ای در این باخت دخیل بوده !

بازی فینال ما شکست مفتضحانه ای داشتیم قبول اما اون بازی که شما میگید ، آلمان در مقابل ایتالیا هیچ حرفی برای گفتن نداشت . و تیم برتر 100% ایتالیا بود. و خیلی که بخوایم شما خوشحال باشید میتونیم بگیم آلمان هم خوب بازی کرد اما به پای ایتالیا نرسید ...

بعدشم شما چه تضمینی دارید از اینکه اگر اون فینال بین آلمان و اسپانیا میبود آلمان شکست مشابه یا به مراتب بدتری از اسپانیا نمیخورد ؟ بهرحال اسپانیا الان یک تیم قلدر شده و همه ی جاما رو داره میگیره ... من یکی که اگه این جام جهانی رو هم بگیره دیگه تا مدتها فوتبال زده میشم ...

اون برداشت شما از نوع صحبت کرد دیگران و بنده به خودتون بستگی داره و یه چیز شخصی هستش و به خودتون مربوطه.
اما اینجا ما جانبدارانه طرف تیمی رو نمیگیریم بلکه هواداری اون تیم رو میکنیم و پشتش هستیم.چه ببره چه ببازه.
مدعی این هم نیستیم که بی عیب و ایرادیم برعکس واتفاقا خود ما هم به این تیم و تفکرات حاکم بر اون انتقاد داریم.
+
اون بازی ایتالیا نه تیم برتر بود نه 100%بازی رو دراختیار داشت.که اگه این بود بوفون اون عکس العمل رو نشون نمیداد.(درگیری لفظی با مدافعین خودی )فکر کنم خوبه دوباره بازی رو باز بینی کنی!
اما اینی که اگه ما جای شما توی فینال بودیم چه نتیجه ای رخ میداد یه بحث بی خودی بود.

banii
16-05-2014, 20:35
اون برداشت شما از نوع صحبت کرد دیگران و بنده به خودتون بستگی داره و یه چیز شخصی هستش و به خودتون مربوطه.
اما اینجا ما جانبدارانه طرف تیمی رو نمیگیریم بلکه هواداری اون تیم رو میکنیم و پشتش هستیم.چه ببره چه ببازه.
مدعی این هم نیستیم که بی عیب و ایرادیم برعکس واتفاقا خود ما هم به این تیم و تفکرات حاکم بر اون انتقاد داریم.
+
اون بازی ایتالیا نه تیم برتر بود نه 100%بازی رو دراختیار داشت.که اگه این بود بوفون اون عکس العمل رو نشون نمیداد.(درگیری لفظی با مدافعین خودی )فکر کنم خوبه دوباره بازی رو باز بینی کنی!
اما اینی که اگه ما جای شما توی فینال بودیم چه نتیجه ای رخ میداد یه بحث بی خودی بود.
دوست گرامی شما الان اعتقاد دارید بازی نیمه نهایی یورو آلمان تیم برتر بوده ؟

معمولا" ما آدما سالها که میان و میگذرن بعضی از حقایقو فراموش میکنیم یا به اون صورتی که خودمون دوست داشتیم تغییر میدیم .

شما رو به خوندن پست 2 سال پیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خودتو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن دعوت میکنم :) :

اگه بخوای راستش رو بگم قبل از شروع بازی حدسم 2-1 بود البته به نفع ایتالیا!بود.
اعتراف به قدرت حریف و قبول شکست کار آدم های بزدل نیست.ایتالیا به چیزی که میخواست رسید اون هم باشایستگی.
اما چیزی که باعث میشه طرفداری مثل ما بریزن به هم اینه که تیم میتونست پیروز این میدون باشه!
ایتالیا شکست ناپزیر نیست واین رو در بازی دیشب دیدیم.هرچند که دوستان سرخوش از پیروزی این مطلب رو نمیخوان قبول کنن.
اگه آلمان باترکیب
نویر
بواتنگ بداشتوبر هوملس لام
خدیرا شواینی
پولدی اوزیل رویس
کلوزه
به میدون می اومد شاید میتونستیم بهتر بازی کنیم.تاکید میکنم بهتر،نه پیروز!
تیمی که عقب اوفتاده هم طبیعیه که حمله میکنه..وقتی شما حمله میکنه شاکله دفاعتون میریزه به هم و موقعیت زیادی میدین به حریف.دیشب شاید ما با یه نتیجه تاریخی بازی رو میباختیماما اون روی سکه رو درنظر بگیریم شاید میتونستیم بازی رو هم مساوی کنیم.(پتانسیلش رو داشتیم)
آلمان فعلی نتیجه برنامه ریزی و کار 6-7ساله است و هنوز زوده که بگیم آلمان ها از اساس با شکست روبه رو شدن.اینی که ما از 2002نتونستیم کسب جام کنیم نشون دهند خلاء موجود در نسل ستارهاست که از دهه 90در المان قطع شده بود وهمون طوری که گفتم 6-7ساله که دارن یه روندی رو راه میندازن که دیگه شاهد همچین خلاءی نباشیم.حالا کی در کسب جام موفق عمل میکنیم نیازمند صبره ما بدبختهاست.
درمورد شانس هم منظورم اینه که اگه کمی دست خدا هم راهمون بود(دست تقدیر)حداقل شاهد یه جام طی این همه حضور می بودیم.
به طرفداران ایتالیا تبریک میگم.
لفظ دفاع از نوع قطاریش رو هم من عنوان کردم و بهش اعتقاد دارم که ایتالیا اگه راه داشت مادربزرگم رو هم برای دفاع کردن به زمین میفرستادشوخی کردم بابا.
یکشنبه شاهد یه فوتبال تمام کلاسیک خواهیم بود.بی صبرانه منتظرم که فوتبال ایتالیا رو اونجا ببینم اما هیچ دوست ندارم که هیچ کدوم قهرمان بشن(یعنی میشه؟)
ممنون.

پ ن : الان که دوباره اون پستهای اون دورانو خوندم دوباره یاد بازی چند کلاس بالاتر ایتالیا افتادم و میتونم بگم حقش بود با اختلاف 4 تا ببره ... حرفی که زدم و گفتم آلمان خوب بوده اما به گرد پای ایتالیا نرسیده رو پس میگیرم ....

پ ن 2 : البته پست شما رو هم دیدم که به ایتالیا تبریک گفته بودید و از این به بابت از شما ممنونم و عذرخواهم چون فکر میکردم شما سابقه نداشته از این نوع تبریک ها بگید ...

پ ن 3: نظرات دوستان در اونجا حاکی از اینه که تیم برتر کاملا ایتالیا بوده و همه روی این مساله اتفاق نظر داشته اند .

پ ن 4 : به شما توصیه میکنم اگر میخواهید برای آلمان کری خونی کنید مقابل تیمهای دیگه این کری خونی رو بکنید مثلا انگلیس یا هر تیم دیگه ای ... البته من حافظه ی چندان خوبی ندارم که یادم باشه آلمان کدوم تیم ها رو خوب برده ... اما تا جاییکه یادمه هیچوقت جلوی ایتالیا حرفی برای گفتن نداشته و کلا همیشه ایتالیا حذفش میکنه :) .

پ ن 5 : نکته سنجی : جسارت نباشه اما شما اصلا با خودتون هم معلوم نیست چند چندید ! یه جا توی پستتون گفتید آلمان میتونست پیروز میدان باشه باز چند خط دیگه گفتید فقط میتونست بهتر باشه نه پیروز .... :blink:

eman619rv
16-05-2014, 20:56
keep calm rofagha.:n11:

فوتبال رو چون از جام 98 و یورو 2000 جدی گرفتم ، از همون موقع تا حالا دست به تیم های طرفداریم نخورده. :n02:

اسپانیا،فرانسه، آرژانتین.

یه دنیا خاطره با هر کدوم ، از شب بیداری ها واسه دیدن بازی های آرژانتین تا هیه رو و رائول و زیدان و دسایی و تورام. حالا که فکرش رو میکنم چقدر حال و هوای فوتبال عوض شده.
انگار خاطراتمون هم تصویراتش پیکسل پیکسل داره محو میشه.

منم نمیدونم چرا ولی تیم های ملی به دلم میشینن. :n02:هر کاری هم کنی باز هم گاهی با برزیل و اروگوئه و المان و ایتالیا و انگلیس و باقی نمیشه که هیجان زده نشد. ذات زیبای فوتبال میتونه توی هر کدوم از این تیم ها مثه یه ستاره دنباله دار بیاد و یه نشونی از خودش باقی بذاره و بره.

خلاصه به جشن جهان فوتبال خوش اومدین :n11:

elshaarawy
16-05-2014, 20:58
آلمان مدعی قهرمانی نیست .. مدعی اول برزیل بعدش آرژانتین و بعد تیمهای اروپایی .، اینقدر آلمان آلمان نکید

banii
16-05-2014, 21:07
آلمان مدعی قهرمانی نیست .. مدعی اول برزیل بعدش آرژانتین و بعد تیمهای اروپایی .، اینقدر آلمان آلمان نکید ��

بابا شما که ظاهرا ایتالیایی هستی دیگه ازت بعید بود !

برزیل و آرژانتین کیلویی چند ؟ :دی

برزیل که تجربه ی حذف توسط هلند که 2010 داشته و توی یک هشتم دوباره میخواد طعم شیرینشو بچشه... :) (هر چند حضورش در فینال و انتقام سخت ایتالیا هم عالی میشه)

آرژانتین هم که خودمون قراره به حسابش برسیم :n02:

میبینید که مدعی اصلی ایتالیاست :n12:

ایتالیا این جام جهانی برای انتقام 1994 میاد ...

stealer
16-05-2014, 21:25
آلمان مدعی قهرمانی نیست .. مدعی اول برزیل بعدش آرژانتین و بعد تیمهای اروپایی .، اینقدر آلمان آلمان نکید ������
برزیل قبول ولی خدایی آرژانتین اصلا مدعی نیست خیلی خیلی زور بزنه میاد تا 8 تیم بعدش دیگه توانشو نداره
امسال اگه بخوایم منتطقی فکر کنیم المان و برزیل و اسپانیا سه تا تیم نهایی هستن و اون چهارمیش هم بین تیمای ایتالیا و انگلیس و پرتغال و فرانسه و بلزیک یکیشون هستن
یه پای فینال هم از همین الان برزیله شک نکنید
امیدوارم اونطرفش فرانسه یا انگلیس باشه:n12:

E.N.A.Y.A.T
16-05-2014, 21:26
درود

منم نمیدونم چرا ولی تیم های ملی به دلم میشینن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر کاری هم کنی باز هم گاهی با برزیل و اروگوئه و المان و ایتالیا و انگلیس و باقی نمیشه که هیجان زده نشد. ذات زیبای فوتبال میتونه توی هر کدوم از این تیم ها مثه یه ستاره دنباله دار بیاد و یه نشونی از خودش باقی بذاره و بره.

یکی از ویژگی های جام جهانی مولتی تیم بودنِ . به هیچ وجه نمیشه که فقط هوادار یه تیم باشی !
به خاطر همین که مهم ترین و زیباترین رویداد فوتبالی جهانه ... !

برزیل و آرژانتین کیلویی چند ؟ :دی
برزیل که تجربه ی حذف توسط هلند که 2010 داشته و توی یک هشتم دوباره میخواد طعم شیرینشو بچشه... :) (هر چند حضورش در فینال و انتقام سخت ایتالیا هم عالی میشه)
آرژانتین هم که خودمون قراره به حسابش برسیم :n02:

مطمئنا ایتالیا امسال اونقدری ضعیف هست که توسط همین هلند ، برزیل و یا آرژانتین شکست بخوره !
و شاید هم ایران !:n02:

میبینید که مدعی اصلی ایتالیاست :n12:

توسط این جمله (و بند های بالاش) که نوشتی دیگه من هیچ امید به قهرمانی برزیل ندارم ! زدی تو بُرجکم !:n02:

ایتالیا این جام جهانی برای انتقام 1994 میاد ...

اگه بخوام توی تاریخ سیر کنم ...!
حماسه 1970 ...:n09:

lionf3
16-05-2014, 21:42
احتمالِ ۹۰٪ برزیل قهرمانِ خب باید یه جوری هزینه‌ای که کردن برگرده!
ایتالیا هم میتونه شگفتی ساز بشه(البته تیمِ قوی‌ای هست اما نه برای قهرمانی)
آرژانتین هم بعید میدونم با وجودِ ما بتونه از مرحله گروهی بالا بیاد (:دی)

farshidmm
16-05-2014, 21:44
آلمان مدعی قهرمانی نیست .. مدعی اول برزیل بعدش آرژانتین و بعد تیمهای اروپایی .، اینقدر آلمان آلمان نکید ������

باشه فقط ایتالیا ایتالیا می کنیم تا شما ناراحت نشی :n09:

lionf3
16-05-2014, 21:58
باشه فقط ایتالیا ایتالیا می کنیم تا شما ناراحت نشی :n09:

:n01:
خب همه تیم ها خوبن
امیدوارم ایران هم از گروهش صعود کنه

vahidgame
16-05-2014, 22:00
دوستان توجه کنید که این تاپیک صرفا برای اینه که هر کسی بگه طرفدار چه تیمیه و حالا به دلخواه توضیحاتی هم بده
دیگه اینکه کدوم تیم قهرمان میشه کدوم تیم ضعیفه و کدوم تیم قویه و بحث های این چنینی ربطی به این تاپیک نداره
اگه تا حالا نمی دونستید دیگه از الان این نکته رو در نظر بگیرید :دی ...

Iloveu-ALL
16-05-2014, 22:03
@در جواب اونایی که از پستم ایراد گرفته بودن :n02:
قسمت قرمز پست پایین دلیلی هست که من تیم های ملی زیادی رو تو پستم نوشتم که بازیشون رو دنبال میکنم !

keep calm rofagha.:n11:

فوتبال رو چون از جام 98 و یورو 2000 جدی گرفتم ، از همون موقع تا حالا دست به تیم های طرفداریم نخورده. :n02:

اسپانیا،فرانسه، آرژانتین.

یه دنیا خاطره با هر کدوم ، از شب بیداری ها واسه دیدن بازی های آرژانتین تا هیه رو و رائول و زیدان و دسایی و تورام. حالا که فکرش رو میکنم چقدر حال و هوای فوتبال عوض شده.
انگار خاطراتمون هم تصویراتش پیکسل پیکسل داره محو میشه.

منم نمیدونم چرا ولی تیم های ملی به دلم میشینن. :n02:هر کاری هم کنی باز هم گاهی با برزیل و اروگوئه و المان و ایتالیا و انگلیس و باقی نمیشه که هیجان زده نشد. ذات زیبای فوتبال میتونه توی هر کدوم از این تیم ها مثه یه ستاره دنباله دار بیاد و یه نشونی از خودش باقی بذاره و بره.

خلاصه به جشن جهان فوتبال خوش اومدین :n11:

yuseph
16-05-2014, 22:03
سلام

برادر من ، خوبه که آدم بعضی اوقات اعتراف کنه تیم محبوبش لیاقت برد رو نداشته .

بعدشم شما چه تضمینی دارید از اینکه اگر اون فینال بین آلمان و اسپانیا میبود آلمان شکست مشابه یا به مراتب بدتری از اسپانیا نمیخورد ؟ بهرحال اسپانیا الان یک تیم قلدر شده و همه ی جاما رو داره میگیره ... من یکی که اگه این جام جهانی رو هم بگیره دیگه تا مدتها فوتبال زده میشم ...

+

yuseph
16-05-2014, 22:07
شما بازی دوستانه‌ی چند شب پیشِ آلمان رو که مساوی شد اگر ملاحظه میکردید متوجه حرفم میشدید.

قابل توجه شما اون تیم 4روم آلمان هم نبود.
اکثر بازیکنان (23)نفر اول تیم توی اون بازی نبود.(بخاطر بازی فینال حذفی)

lionf3
16-05-2014, 22:12
قابل توجه شما اون تیم 4روم آلمان هم نبود.
اکثر بازیکنان (23)نفر اول تیم توی اون بازی نبود.(بخاطر بازی فینال حذفی)

دوستِ من پست رو ویرایش کردم
شاید کمی تند رفتم.
هرکس طرفدارِ تیمِ خودش هست.

banii
16-05-2014, 22:13
نمیدونم چه معنی ای داشت که این جواب رو دوبار برای پست اولی من ارسال کردی خب منم دوباره جوابشو مینویسم تا شاید رستگار بشی... :n29:
شاید حرفی برای گفتن نداشتید...
یا حتما اینطوری خواستید بگید اون پست بنده رو ندیدید !
یا شاید برای پست 45 گزارش رد کردی تا حذف بشه و دوستان نبینند که حرف 2 سال پیشتون چیز دیگه بوده !

+

+

معمولا" ما آدما سالها که میان و میگذرن بعضی از حقایقو فراموش میکنیم یا به اون صورتی که خودمون دوست داشتیم تغییر میدیم .

شما رو به خوندن پست 2 سال پیش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خودتو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن دعوت میکنم :) :

اگه بخوای راستش رو بگم قبل از شروع بازی حدسم 2-1 بود البته به نفع ایتالیا!بود.
اعتراف به قدرت حریف و قبول شکست کار آدم های بزدل نیست.ایتالیا به چیزی که میخواست رسید اون هم باشایستگی.
اما چیزی که باعث میشه طرفداری مثل ما بریزن به هم اینه که تیم میتونست پیروز این میدون باشه!
ایتالیا شکست ناپزیر نیست واین رو در بازی دیشب دیدیم.هرچند که دوستان سرخوش از پیروزی این مطلب رو نمیخوان قبول کنن.
اگه آلمان باترکیب
نویر
خدیرا شواینی
پولدی اوزیل رویس
کلوزه
تیمی که عقب اوفتاده هم طبیعیه که حمله میکنه..وقتی شما حمله میکنه شاکله دفاعتون میریزه به هم و موقعیت زیادی میدین به حریف.دیشب شاید ما با یه نتیجه تاریخی بازی رو میباختیماما اون روی سکه رو درنظر بگیریم شاید میتونستیم بازی رو هم مساوی کنیم.(پتانسیلش رو داشتیم)
آلمان فعلی نتیجه برنامه ریزی و کار 6-7ساله است و هنوز زوده که بگیم آلمان ها از اساس با شکست روبه رو شدن.اینی که ما از 2002نتونستیم کسب جام کنیم نشون دهند خلاء موجود در نسل ستارهاست که از دهه 90در المان قطع شده بود وهمون طوری که گفتم 6-7ساله که دارن یه روندی رو راه میندازن که دیگه شاهد همچین خلاءی نباشیم.حالا کی در کسب جام موفق عمل میکنیم نیازمند صبره ما بدبختهاست.
درمورد شانس هم منظورم اینه که اگه کمی دست خدا هم راهمون بود(دست تقدیر)حداقل شاهد یه جام طی این همه حضور می بودیم.
به طرفداران ایتالیا تبریک میگم.
لفظ دفاع از نوع قطاریش رو هم من عنوان کردم و بهش اعتقاد دارم که ایتالیا اگه راه داشت مادربزرگم رو هم برای دفاع کردن به زمین میفرستادشوخی کردم بابا.
یکشنبه شاهد یه فوتبال تمام کلاسیک خواهیم بود.بی صبرانه منتظرم که فوتبال ایتالیا رو اونجا ببینم اما هیچ دوست ندارم که هیچ کدوم قهرمان بشن(یعنی میشه؟)
ممنون.

پ ن : الان که دوباره اون پستهای اون دورانو خوندم دوباره یاد بازی چند کلاس بالاتر ایتالیا افتادم و میتونم بگم حقش بود با اختلاف 4 تا ببره ... حرفی که زدم و گفتم آلمان خوب بوده اما به گرد پای ایتالیا نرسیده رو پس میگیرم ....

پ ن 2 : البته پست شما رو هم دیدم که به ایتالیا تبریک گفته بودید و از این به بابت از شما ممنونم و عذرخواهم چون فکر میکردم شما سابقه نداشته از این نوع تبریک ها بگید ...

پ ن 3: نظرات دوستان در اونجا حاکی از اینه که تیم برتر کاملا ایتالیا بوده و همه روی این مساله اتفاق نظر داشته اند .

پ ن 4 : به شما توصیه میکنم اگر میخواهید برای آلمان کری خونی کنید مقابل تیمهای دیگه این کری خونی رو بکنید مثلا انگلیس یا هر تیم دیگه ای ... البته من حافظه ی چندان خوبی ندارم که یادم باشه آلمان کدوم تیم ها رو خوب برده ... اما تا جاییکه یادمه هیچوقت جلوی ایتالیا حرفی برای گفتن نداشته و کلا همیشه ایتالیا به زانو در میارش:) .

پ ن 5 : نکته سنجی : جسارت نباشه اما شما اصلا با خودتون هم معلوم نیست چند چندید ! یه جا توی پستتون گفتید آلمان میتونست پیروز میدان باشه باز چند خط دیگه گفتید فقط میتونست بهتر باشه نه پیروز .... :blink:

Ezel
16-05-2014, 22:44
سلام

دوستان بیاید با هم دوست باشید :دی ، واللا ما به ناچار مجبوریم از ابزارهای فرا دوستانه !!! استفاده کنیم برای آشتی اجباری شما :دی

یه ذره با هم مهربون تر و مودب تر باشیم به جایی برنمیخوره ، نبش قبر گذشته ها هم خیلی جالب نیست ، بالاخره عقاید افراد با گذشت زمون دچار تغییر میشن .

=============================

من به صورت سنتی طرفدار انگلیس هستم ، ولی خب در جام پیش رو بدم نمیاد که برزیل جام رو در ماراکانا بالای سر ببره ، در نظر من ماراکانا کعبه ی فوتباله .

:n18:

Lord-Voldemort
16-05-2014, 22:54
منم به صورت سنتی طرفدار تیم آلمان هستم :n09:

banii
16-05-2014, 23:01
درود
[/RIGHT]

یکی از ویژگی های جام جهانی مولتی تیم بودنِ . به هیچ وجه نمیشه که فقط هوادار یه تیم باشی !
به خاطر همین که مهم ترین و زیباترین رویداد فوتبالی جهانه ... !

مطمئنا ایتالیا امسال اونقدری ضعیف هست که توسط همین هلند ، برزیل و یا آرژانتین شکست بخوره !
و شاید هم ایران !:n02:

توسط این جمله (و بند های بالاش) که نوشتی دیگه من هیچ امید به قهرمانی برزیل ندارم ! زدی تو بُرجکم !:n02:

اگه بخوام توی تاریخ سیر کنم ...!
حماسه 1970 ...:n09:
اون پست من بیشتر جنبه ی تفریحی داشت ... حرف پخته ای نبود که شما جدی گرفتید ...

برزیل به هر حال میزبانه و مدعی بزرگی هست... هر چند من یه جا دیگه هم حرفی که امشب زدم و گفته بودم که توی یک هشتم یا به هلند یا به اسپانیا میبازه و هنوزم به حرفم اعتقاد دارم (اما اگه حریفش شیلی باشه نه)

اما آرژانتین رو اصلا در حد یک مدعی واقعی نمیبینم ... بجز 2 3 تا مهاجم کارکشته (همون مسی شون نمیتونه برای کشورش هم در حد بازیای بارسا ـش خوب بازی کنه... چون هافبک های خلاق و بازیساز و هنر تیمی ندارند.) ، چندان انسجام تیمی و همچون تاکتیکی نداره که بخواد قد علم کنه در برابر غول های اروپا و نیز رقیب دیرینه ش برزیل !

ولی به انتقام ایتالیا اعتقاد دارم ... راسخ...

کلا بنظر من سالهاست دوران تیمهای آمریکای جنوبی گذشته و فوتبال در دست اروپایی هاست ... و در این دوره هم اروپاییها صاحب جامند ....

yuseph
16-05-2014, 23:03
نمیدونم چه معنی ای داشت که این جواب رو دوبار برای پست اولی من ارسال کردی خب منم دوباره جوابشو مینویسم تا شاید رستگار بشی... :n29:
شاید حرفی برای گفتن نداشتید...
یا حتما اینطوری خواستید بگید اون پست بنده رو ندیدید !
یا شاید برای پست 45 گزارش رد کردی تا حذف بشه و دوستان نبینند که حرف 2 سال پیشتون چیز دیگه بوده !

پ ن 4 : به شما توصیه میکنم اگر میخواهید برای آلمان کری خونی کنید مقابل تیمهای دیگه این کری خونی رو بکنید مثلا انگلیس یا هر تیم دیگه ای ... البته من حافظه ی چندان خوبی ندارم که یادم باشه آلمان کدوم تیم ها رو خوب برده ... اما تا جاییکه یادمه هیچوقت جلوی ایتالیا حرفی برای گفتن نداشته و کلا همیشه ایتالیا به زانو در میارش:) .

من پست قبلی رو ندیدم!شاید هم مشکل از مرورگرم باشه.
اما در مورد رستگاری و به زانو در آوردن وچه میدونم اینکه کی با کی چند چند هستش اجازه بده بحث نکنم که یه وقت کدورتی پیش نیاد جگر.
یه دور با دقت بخون پستی که بهش استناد کردی!

خب من گفتم تیم میتونست برنده باشه یعنی تمام بازیکنان و مربیان و شیوه تاکتیک و ارنج تیم و....رو در نظر بگیری و درست وصحیح ازشون استفاده کنی میتونستیم پیروز میدون باشیم.
ایجا چی گفتم:

اگه آلمان باترکیب
نویر
خدیرا شواینی
پولدی اوزیل رویس
کلوزه
اینجا بحث در مورد ترکیب تیم هستش که من دلم میخواست.واعتقاد داشتم شاید با اون بهتر بازی میکردیم.
خب الحمدالله نمردیم و معنای تناقض و چند چند بودن رو هم فهمیدیم.

banii
16-05-2014, 23:09
من پست قبلی رو ندیدم!شاید هم مشکل از مرورگرم باشه.
اما در مورد رستگاری و به زانو در آوردن وچه میدونم اینکه کی با کی چند چند هستش اجازه بده بحث نکنم که یه وقت کدورتی پیش نیاد جگر.
یه دور با دقت بخون پستی که بهش استناد کردی!

خب من گفتم تیم میتونست برنده باشه یعنی تمام بازیکنان و مربیان و شیوه تاکتیک و ارنج تیم و....رو در نظر بگیری و درست وصحیح ازشون استفاده کنی میتونستیم پیروز میدون باشیم.
ایجا چی گفتم:

اینجا بحث در مورد ترکیب تیم هستش که من دلم میخواست.واعتقاد داشتم شاید با اون بهتر بازی میکردیم.
خب الحمدالله نمردیم و معنای تناقض و چند چند بودن رو هم فهمیدیم.
اون جگر که گفتی منظورت چی بوددد؟؟؟ :n01:

farhad_persona
16-05-2014, 23:12
جالبه که آلمان بعد از ایران پرطرفدارترین تیم هستش.

banii
16-05-2014, 23:14
جالبه که آلمان بعد از ایران پرطرفدارترین تیم هستش.
ایتالیا 28
آلمان28

yuseph
16-05-2014, 23:14
اون جگر که گفتی منظورت چی بوددد؟؟؟ :n01:

کلا منفی حال میکنی!
جگر کلاه قرمزی رو نگفتم که تب کردی.اگه یادت باشه توی شب های برره یه بنده خدایی (سالارخان) این لفظ رو به کار میبرد جیگر(ی رو از قلم انداخته بودم:دی)

banii
16-05-2014, 23:19
کلا منفی حال میکنی!
جگر کلاه قرمزی رو نگفتم که تب کرد.اگه یادت باشه توی شب های برره یه بنده خدایی (سالارخان) این لفظ رو به کار میبرد جیگر(ی رو از قلم انداخته بودم:دی)
انی وی من بحثمونو همینجا مختومه اعلام میکنم ... امیدوارم با خاتمه ی بحث موافق باشی شما هم ... و بی صبرانه به انتظار درآمدن سوت داور برای بازی برزیل کرواسی بشینیم و بعد از اون بازی ها رو یکی یکی ببینیم و ببینیم چی از کار خدا بر میاد :n02:

بردیا
17-05-2014, 09:55
من ایران رو تو نظرسنجی نزدم اصلا.
چون به نظرم طرفداری یه چیز اکتسابی هستش،یعنی مثلا به مرور زمان من طرفدار تیم ملی آلمان بشم،نه یه امر انتصابی که به واسطه متولد شدنم تو ایران باید طرفدار ایران باشم.
کلا آوردن ایران تو نظرسنجی غلط بود ولی خب حالا اومده دیگه.

REZAHOSEYNGANI
17-05-2014, 10:12
دوباره نزدیک جام جهانی شدیم و طرفدارهای آلمان اومدن:n05:
آلمان بازیکن های خوبی داره اما مربی کار بلدی نداره!پس اصلا من به آلمان امیدی به قهرمانی ندارم.
خیلی جالبه میان میگن ما با شانس رفتیم فینال یورو 2012! اونوقت چیزی به نام شانس توی فوتبال وجود نداره؟ اشتباه بازیکن هاتون رو نگید شانس.
به هر حال تیمی که چند ساله داره نقره داغ میشه باید هم توی توهم سِیر بکنه!
2006 هم کسی احتمال نمیداد ایتالیا قهرمان بشه اما توی خاک آلمان و با مربی گری مارچلو لیپی کبیر تونستیم قهرمان بشیم.
با این که توی این چند ساله در حال تغییر نسل هست ایتالیا اما باز هم سر تر از آلمان بوده توی رقابت ها.
من نمیگم ایتالیا قهرمان میشه اما المان هم نمیشه.با وجود میزبانی برزیل به احتمال زیاد برزیل قهرمانه!
در کل,بعد از جام جهانی میبینمتون:n18:

CATALONIA
17-05-2014, 11:22
دوباره نزدیک جام جهانی شدیم و طرفدارهای آلمان اومدن:n05:
آلمان بازیکن های خوبی داره اما مربی کار بلدی نداره!پس اصلا من به آلمان امیدی به قهرمانی ندارم.
خیلی جالبه میان میگن ما با شانس رفتیم فینال یورو 2012! اونوقت چیزی به نام شانس توی فوتبال وجود نداره؟ اشتباه بازیکن هاتون رو نگید شانس.
به هر حال تیمی که چند ساله داره نقره داغ میشه باید هم توی توهم سِیر بکنه!
2006 هم کسی احتمال نمیداد ایتالیا قهرمان بشه اما توی خاک آلمان و با مربی گری مارچلو لیپی کبیر تونستیم قهرمان بشیم.
با این که توی این چند ساله در حال تغییر نسل هست ایتالیا اما باز هم سر تر از آلمان بوده توی رقابت ها.
من نمیگم ایتالیا قهرمان میشه اما المان هم نمیشه.با وجود میزبانی برزیل به احتمال زیاد برزیل قهرمانه!
در کل,بعد از جام جهانی میبینمتون:n18:
در مورد مربی حق با شماست !
البته من فکر نمی کنم از لحاظ فنی فرق آنچنانی بین پراندلی و لو باشه ! ولی بازیکنان آلمان خیلی بهتر از ایتالیا هستن .. برای همین شانس آلمان بیشتره به نظرم ..
همین دیگه .. وقتی چنین بازیکنان عالی در مقابل بازیکنان معمولی اشتباه میکنن که درصدش خیلی هم کم هست میشه شانس !!
نقره داغ به تیمی که با اختلاف یک گل حذف میشه نمیگن .. به تیمی که 4تا 4تا میخوره میگن نقره داغ ...
والا من که تغییر نسلی نمیبینم .. از وقتی یادم میاد بوفون و پیرلو و توتی و دروسی و کاسانو بودن .. الان هم همینا هستن !
ولی به نکته خوبی اشاره کردین .. تغییر نسل چیزی بود که توی آلمان شاهدش بودیم از 2006 تا 2012 تقریبا ...
منم میگم ایتالیا قهرمان نمیشه ... اما آلمان ممکنه بشه :31:
سی یو :n19:

E.N.A.Y.A.T
17-05-2014, 11:49
عجب موهبتی نصیبمون شد !:n02:

در نظرسنجی 100 نفر شرکت کردن .
یعنی هر نفر 1 درصد . خیلی جالبه نه!:n02:

هرچند سال یه بار میتونه همچین معجزه ای واسه نظرسنجی ها رخ بده مگه ؟
لامصب مثل سال کبیسه میمونه !:n02:

47 درصد ایران
29 درصد ایتالیا و آلمان
25 درصد برزیل

اینو گذاشتم تا بعد از مشخص شدن قهرمان بیایم ببینیم درس عبرت بگیریم !:n09::n02:

بوکمارک کنید ... ایران قهرمان میشه خدا میدونه ...:n02:

banii
17-05-2014, 12:11
چون به نظرم طرفداری یه چیز اکتسابی هستش،یعنی مثلا به مرور زمان من طرفدار تیم ملی آلمان بشم،نه یه امر انتصابی که به واسطه متولد شدنم تو ایران باید طرفدار ایران باشم.
ولی میبینید که بیشترین رای رو آورده بالاخره همه تیم کشورشونو دوست دارند و دوست دارند موفقیتشو هم ببینند ...

banii
17-05-2014, 12:16
در مورد مربی حق با شماست !
البته من فکر نمی کنم از لحاظ فنی فرق آنچنانی بین پراندلی و لو باشه ! ولی بازیکنان آلمان خیلی بهتر از ایتالیا هستن .. برای همین شانس آلمان بیشتره به نظرم ..
همین دیگه .. وقتی چنین بازیکنان عالی در مقابل بازیکنان معمولی اشتباه میکنن که درصدش خیلی هم کم هست میشه شانس !!
نقره داغ به تیمی که با اختلاف یک گل حذف میشه نمیگن .. به تیمی که 4تا 4تا میخوره میگن نقره داغ ...
والا من که تغییر نسلی نمیبینم .. از وقتی یادم میاد بوفون و پیرلو و توتی و دروسی و کاسانو بودن .. الان هم همینا هستن !
ولی به نکته خوبی اشاره کردین .. تغییر نسل چیزی بود که توی آلمان شاهدش بودیم از 2006 تا 2012 تقریبا ...
منم میگم ایتالیا قهرمان نمیشه ... اما آلمان ممکنه بشه :31:
سی یو :n19:
توتی ........... !!! (مدتهاست که در تیم حضور نداره) (البته دلمون براش تنگ شده و هنوزم جا داشت توی تیم)

اولا که حرفتون اصلا" صحیح نبود و شما فقط چندتا از بازیکنای قدیمی تر رو نام بردید اما اصلا حرفی از بازیکنای جوون ایتالیا نیست در حرفاتون ...
اون ستاره های سالهای نه چندان دور ایتالیا الان در ترکیب حاضر نیستند (اما شاید اگر آلمان یا هر تیمی ستاره هایی در اون حد میداشت به این سادگیا نمیتونست ازش دل بکنه)

آلمان هم چندتا از از بازیکنای 2006 رو داره ...

ضمنا" ایتالیایی ها هیچوقت تاریخ انقضا ندارند و حتی اگه دل پیرو و توتی و گتوزو و نستا و مالدینی و زامبروتا و خیلی های دیگه هم الان توی تیممون حضور داشتند از خیلی از بازیکنای تیمای دیگه بهتر بودند اونایی که اسم بردید هم جزو بهترین های جامند مثلا در مورد بوفون بالاخره وقتی تیمی بهترین دروازبان قرن رو داشته باشه طبیعیه که تا سالهای دراز نگهش داره . یا پیرلو که یگانه آرشیتکت جهان فوتباله و دیگه مثل او تکرار نمیشه.

بعد مثلا شما بخواید توتی رو با کلوزه مقایسه کنید واقعا مقایسه ی خنده داریه :) . یا پیرلو رو با شوانشتایگرر :laughing:

عجب موهبتی نصیبمون شد !:n02:

در نظرسنجی 100 نفر شرکت کردن .
یعنی هر نفر 1 درصد . خیلی جالبه نه!:n02:

هرچند سال یه بار میتونه همچین معجزه ای واسه نظرسنجی ها رخ بده مگه ؟
لامصب مثل سال کبیسه میمونه !:n02:

47 درصد ایران
29 درصد ایتالیا و آلمان
25 درصد برزیل

اینو گذاشتم تا بعد از مشخص شدن قهرمان بیایم ببینیم درس عبرت بگیریم !:n09::n02:

بوکمارک کنید ... ایران قهرمان میشه خدا میدونه ...:n02:
آره ، ولی در روزهای در پیش رو تعداد افراد بیشتری هم شرکت میکنند و این عدد روی 100 نمیمونه که ...

Iloveu-ALL
17-05-2014, 12:22

طرفدار استقلال یا پرسپولیس بودن هم "به واسطه متولد شدن تو ایران" ـه! پس در عمل طرفدار محسوب نمیشن!!
شاید از نظر شما واسه تیم های باشگاهی قضیه فرق کنه؟ :n13: ولی اگه طرفداری مثلا تیم ملی X رو ملت X نکن! کی بکنه؟ طرفدارهایی در خارج از کشور هستن؟ البته هر چقدر این تیم ملی X مجبوب تر/قوی تر باشه در خارج از کشور طرفدار های بیشتری خواهد داشت ! ولی از دیدگاه شما طرفدار های این تیم قوی یا محبوب که در داخل کشور هستن طرفدار حساب نمیشن؟! یا اینکه میشن... ولی طرفدار های داخلی تیم یه کشور ضعیف طرفدار محسوب نمیشن!!؟

farshidmm
17-05-2014, 13:41
.................................................. .

farshidmm
17-05-2014, 13:45
ولی یه نکته ای که در نظرسنجی تاپیک نظرمو جلب کرد ریزش طرفداران اسپانیا هست
یادمه تو جام جهانی 2010 تو نظرسنجی مشابهی که زده شده بود اسپانیا از همه بیشتر رای اورده بود

آرش-19
17-05-2014, 14:25
افتخار میکنم که با رای من ایتالیا 30 به 29 از آلمان جلو افتاد :n02:
فقط جا داره به یک نکته که اشاره کنم, درسته شاید ما از گروه صعود نکنیم, ولی بترسد از وقتی
که صعود کنیم, چون یه ضرب تا فینال همه رو درو میکنیم! ما به صورت سنتی یا از گروه صعود نمیکنیم
یا اگه صعود کنیم یه پای فینالیم :n06:

mehrdad8086
17-05-2014, 15:26
کار ندارم آلمان قهرمان میشه یا نمیشه !!!:n02:(بعید نیست بشه)
آما آما همیشه طرفدار تیم آلمان بوده . هستم . و خواهم بوووووود.

چکار کنم خب.از بچگی از کشور آلمان !از مرسدس از تیمش و .........خوشم میاد:n26:

ghermezeteh
17-05-2014, 16:51
زنــــده بــــاد آلمــــــان :n12:

بردیا
17-05-2014, 17:23
طرفدار استقلال یا پرسپولیس بودن هم "به واسطه متولد شدن تو ایران" ـه! پس در عمل طرفدار محسوب نمیشن!!
شاید از نظر شما واسه تیم های باشگاهی قضیه فرق کنه؟ :n13: ولی اگه طرفداری مثلا تیم ملی X رو ملت X نکن! کی بکنه؟ طرفدارهایی در خارج از کشور هستن؟ البته هر چقدر این تیم ملی X مجبوب تر/قوی تر باشه در خارج از کشور طرفدار های بیشتری خواهد داشت ! ولی از دیدگاه شما طرفدار های این تیم قوی یا محبوب که در داخل کشور هستن طرفدار حساب نمیشن؟! یا اینکه میشن... ولی طرفدار های داخلی تیم یه کشور ضعیف طرفدار محسوب نمیشن!!؟

طرفداری استقلال پرسپولیس هم اکتسابی هستش نه انتسابی،آدم که به مرور بزرگ میشه بنا به عواملی جذب یکی از این دو تا تیم میشه،نمیگم انتسابیه چون دیدم تو خانواده های پرسپولیسی که یه استقلالی باشه یا بالعکس.
ولی شما کلا منظور منو اشتباه گرفتید،کیه که طرفدار تیم ملی کشورش نباشه ولی وقتی تو یه نظرسنجی شما میای یه کشور خارجی رو در کنار کشور خودت میزاری اونوقت توقع داری کشور خودشون رو ملت در نظر نگیرن؟
گذاشتن انتخاب چند گزینه ای هم اشتباهه،مث اینکه من بیام بگم هم از آلمان خوشم میاد هم از آرژانتین،کلا همچین چیزی ناسازگارن با هم

توتی ........... !!! (مدتهاست که در تیم حضور نداره) (البته دلمون براش تنگ شده و هنوزم جا داشت توی تیم)

اولا که حرفتون اصلا" صحیح نبود و شما فقط چندتا از بازیکنای قدیمی تر رو نام بردید اما اصلا حرفی از بازیکنای جوون ایتالیا نیست در حرفاتون ...
اون ستاره های سالهای نه چندان دور ایتالیا الان در ترکیب حاضر نیستند (اما شاید اگر آلمان یا هر تیمی ستاره هایی در اون حد میداشت به این سادگیا نمیتونست ازش دل بکنه)

آلمان هم چندتا از از بازیکنای 2006 رو داره ...

ضمنا" ایتالیایی ها هیچوقت تاریخ انقضا ندارند و حتی اگه دل پیرو و توتی و گتوزو و نستا و مالدینی و زامبروتا و خیلی های دیگه هم الان توی تیممون حضور داشتند از خیلی از بازیکنای تیمای دیگه بهتر بودند اونایی که اسم بردید هم جزو بهترین های جامند مثلا در مورد بوفون بالاخره وقتی تیمی بهترین دروازبان قرن رو داشته باشه طبیعیه که تا سالهای دراز نگهش داره . یا پیرلو که یگانه آرشیتکت جهان فوتباله و دیگه مثل او تکرار نمیشه.

بعد مثلا شما بخواید توتی رو با کلوزه مقایسه کنید واقعا مقایسه ی خنده داریه :) . یا پیرلو رو با شوانشتایگرر :laughing:

آره ، ولی در روزهای در پیش رو تعداد افراد بیشتری هم شرکت میکنند و این عدد روی 100 نمیمونه که ...

توتی؟
توتی یه بازیکن خوب بوده ولی هیچ دستاورد خاصی نداره نه تو رده باشگاهی نه تو رده ملی.
تنها موفقیتش به تمارضش تو بازی با استرالیا تو جام جهانی 2006 برمیگرده که تونست با گرفتن یه پنالتی خیلی مشکوک ایتالیا رو ببره بالا.تو کل جام هم چندان موفق نبود با وجود اینکه فیکس ایتالیا بود و اگه قرار باشه از عوامل قهرمانی ایتالیا تو 2006 بگیم مسلما توتی جزو رده های آخر هستش،بعدشم که تموم شد.با وجود اینکه یه زمانی خیلی دوسش داشتم.
تو رده باشگاهی هم دستاورد چشمگیر و دندون گردی نداره به جز اینکه بازیکن وفاداری هستش واسه رم و جزو بهترین گلزنای تاریخ باشگاهشه ولی نتونسته رم رو جاهایی که بهش نیاز داشته با خودش حمل کنه،درست برعکس پیرلوی آنجلوتی
ولی بی اطلاعای شما انقدر جالبه که شما میاید یه مهاجم نوک با خصوصیات کاملا متفاوت رو با یه هافبک تهاجمی مقایسه میکنید ولی همون کلوزه هنوز داره در بالاترین سطح بازی میکنه و جزو مدعیان آقای گلی جام جهانی هستش بر عکس توتی که دیگه به درد ایتالیا نخورد درحالی که هنوز به 30سالگی هم نرسیده بودش.
+
دوران یگانه آرشیتکت هم مدتهاست گذشته،پیرلو زمان میلان کارلو آنجلوتی حرف اول رو میزد ولی بعد با ظهور ژاوی و اینیستا توی تیم پپ،کاملا به حاشیه اروپا رونده شد.
وقتی به یوونتوس رفت تا حدودی احیا شد ولی به جز یورو 2012 اونم تا قبل نیمه نهایی،دیگه نمایشی در حد سوپراستارا نداشت.((نه نیمه نهایی با آلمان خوب بود نه فینال با اسپانیا))
توی یوونتوس هم توی سری آ شاید تونسته به کار یووه بیاد ولی بازم نتونست توی سی ال توی بالاترین سطح خودشو نشون بده،خلاصه از نظر من لقبی که شما به پیرلو دادید غلو محض هستش و بس.
شواین اشتایگر از زمان فن خال به عنوان یه هافبک دفاعی تاپ مطرح شد و سال به سال در حال پیشرفت بود و جزو بهترین بازیکنا هست ولی اونم مصدومیتای گاه و بیگاه و دستکاری های امسال پپ توی ترکیب نزاشته که با پتانسیل کاملش برسه و بعید میدونم که توی جام جهانی امسال هم بتونه اثری بزاره از خودش

Sara
17-05-2014, 17:43
با نظرت در مورد اکتسابی بودن هواداری موافقم بردیا. اما در مورد اشتباه بودن وجود ایران توی نظر سنجی نه :D از دید من ایران نه تنها استانداردهای موفقیت در جام جهانی رو نداره که شاید حتی بازیهاش رو هم نبینم. اما چون در این کشور زندگی می کنیم و در حال حاضر تیم فوتبال ایران که مسلما هوادارهای بومی خودش رو داره به جام جهانی صعود کرده و به نوعی یک اتفاق خوب برای این تیم محسوب میشه باید در نظر سنجی باشه. ایران از نظر تکنیک و تاکتیک و برنامه ریزی و .. شاید پایینترین تیم در این نظر سنجی باشه اما با توجه به هوادارانی که داره حضورش به نظرش لازم میاد : )

Sh-Meteor
17-05-2014, 17:57
ببینم این تاپیک غیر از آلمان و ایتالیا، طرفدار نداره؟؟؟
.
والا از صفحه اول تا اینجا همش کل کل بین آلمان و ایتالیاست... (به جز چند مورد خاص)
.
.
فکر می کردم، هلند، فرانسه و ... هم اینجا کلی طرفدار داشته باشن...

yuseph
17-05-2014, 18:11
فکر می کردم، هلند، فرانسه و ... هم اینجا کلی طرفدار داشته باشن...

نگران نباش یواش یواش پیداشون میشه.
توی جام جهانی 2010 بعدازیک هشتم یه هویی طرفدارهای اسپانیا کاملا خود جوش4برابر شدن!:n02:

banii
17-05-2014, 18:51
طرفداری استقلال پرسپولیس هم اکتسابی هستش نه انتسابی،آدم که به مرور بزرگ میشه بنا به عواملی جذب یکی از این دو تا تیم میشه،نمیگم انتسابیه چون دیدم تو خانواده های پرسپولیسی که یه استقلالی باشه یا بالعکس.
ولی شما کلا منظور منو اشتباه گرفتید،کیه که طرفدار تیم ملی کشورش نباشه ولی وقتی تو یه نظرسنجی شما میای یه کشور خارجی رو در کنار کشور خودت میزاری اونوقت توقع داری کشور خودشون رو ملت در نظر نگیرن؟
گذاشتن انتخاب چند گزینه ای هم اشتباهه،مث اینکه من بیام بگم هم از آلمان خوشم میاد هم از آرژانتین،کلا همچین چیزی ناسازگارن با هم

توتی؟
توتی یه بازیکن خوب بوده ولی هیچ دستاورد خاصی نداره نه تو رده باشگاهی نه تو رده ملی.
تنها موفقیتش به تمارضش تو بازی با استرالیا تو جام جهانی 2006 برمیگرده که تونست با گرفتن یه پنالتی خیلی مشکوک ایتالیا رو ببره بالا.تو کل جام هم چندان موفق نبود با وجود اینکه فیکس ایتالیا بود و اگه قرار باشه از عوامل قهرمانی ایتالیا تو 2006 بگیم مسلما توتی جزو رده های آخر هستش،بعدشم که تموم شد.با وجود اینکه یه زمانی خیلی دوسش داشتم.
تو رده باشگاهی هم دستاورد چشمگیر و دندون گردی نداره به جز اینکه بازیکن وفاداری هستش واسه رم و جزو بهترین گلزنای تاریخ باشگاهشه ولی نتونسته رم رو جاهایی که بهش نیاز داشته با خودش حمل کنه،درست برعکس پیرلوی آنجلوتی
ولی بی اطلاعای شما انقدر جالبه که شما میاید یه مهاجم نوک با خصوصیات کاملا متفاوت رو با یه هافبک تهاجمی مقایسه میکنید ولی همون کلوزه هنوز داره در بالاترین سطح بازی میکنه و جزو مدعیان آقای گلی جام جهانی هستش بر عکس توتی که دیگه به درد ایتالیا نخورد درحالی که هنوز به 30سالگی هم نرسیده بودش.
+
دوران یگانه آرشیتکت هم مدتهاست گذشته،پیرلو زمان میلان کارلو آنجلوتی حرف اول رو میزد ولی بعد با ظهور ژاوی و اینیستا توی تیم پپ،کاملا به حاشیه اروپا رونده شد.
وقتی به یوونتوس رفت تا حدودی احیا شد ولی به جز یورو 2012 اونم تا قبل نیمه نهایی،دیگه نمایشی در حد سوپراستارا نداشت.((نه نیمه نهایی با آلمان خوب بود نه فینال با اسپانیا))
توی یوونتوس هم توی سری آ شاید تونسته به کار یووه بیاد ولی بازم نتونست توی سی ال توی بالاترین سطح خودشو نشون بده،خلاصه از نظر من لقبی که شما به پیرلو دادید غلو محض هستش و بس.
شواین اشتایگر از زمان فن خال به عنوان یه هافبک دفاعی تاپ مطرح شد و سال به سال در حال پیشرفت بود و جزو بهترین بازیکنا هست ولی اونم مصدومیتای گاه و بیگاه و دستکاری های امسال پپ توی ترکیب نزاشته که با پتانسیل کاملش برسه و بعید میدونم که توی جام جهانی امسال هم بتونه اثری بزاره از خودش

نخیر من به خوبی میدونم که توتی و کلوزه پستشون مثل هم نیست (توتی پست اصلیش مهاجم دوم هست که بعضی اوقات هافبک هجومی هم بازی میکنه و کلوزه مهاجم نوک) صرفا" بدلیل اینکه هر دو مهاجمند گفتم و گرنه میتونستم تونی رو در کنار کلوزه اسمشو بیارم !! یا کریستین ویری رو و یا حتی پیپو اینراگی عزیزم رو ... همشون بازیکنان با کلاس تری از کلوزه ی شما یند .... اصلا کلوزه به جز یک دوره که آقای گل جام جهانی شده دیگه دقیقا " چیکار شاخ دیگه ای کرده ؟ که اون جام جهانی هم توی خونه ی خودشون بوده ...
شما بی اطلاعی که میگی توتی هیچ افتخاری کسب نکرده ! !!!!
توتی با وجودیکه مهاجم نوک نیست اما نه تنها از برترین گلزنان آ اس رم بلکه همواره از برترین و یا اولین گلزن کل لیگ های اروپایی هم بوده ...
در مورد افتخارات تیمیش هم که آ اس رم خب در حد میلان و یوونتوس و اینتر نبوده اون تیمها کلی ستاره های نامدار داشتند اما رم تنها ستاره ش خود توتی بوده . این فرمایشتون که از جهت تیمی هم هیچ دستاوردی نداشته کاملا کمالات و اطلاعات بالاتونو داره نشون میده ... توتی با رم توی لیگ 2000 قهرمان سری آ شده و در 7 دوره ی لیگ هم نایب قهرمان رقابت ها بودند و در جام حذفی ایتالیا هم موفقیت هایی داشتند ... جام جهانی 2006 هم توتی با وجود مصدومیت های شدید تونسته بود به بازی ها برسه و اینکه برای اون بازی ها بازیکن خوبی نبوده نظر شماست.... در یورو 2000 هم نایب قهرمانی ایتالیا توام با عملکرد بسیار بالای توتی بوده .
ژاوی هم اصلا در حدی نیست که بخواد با پیرلو مقایسه بشه ... بعد جالبتر اینکه اینیستا رو هم مثال میزنید !!! مقایسه ی بازی های اینها در همین یورو اخیر 2012 کاملا" گویا ست ...
دوران پیرلو اصلا بعد از میلان به پایان نرسید و توی یوونتوس هم خوب و عالی بوده ... یورو 2012 هم سنگ تموم گذاشت ... و ژاوی و اینیستا توی خوابشونم نمیتوننند بازی های خوب پیرلو توی یورو 2012 رو ببینند .
درخشش پروفسور پیرلو در همین جام رو هم به زودی شاهدش خواهیم بود.

farshidmm
17-05-2014, 19:03

موافقم
بهتر بود عنوان نظرسنجی این باشه که طرفدار کدام تیم خارجی هستید و ایران توش نباشه
چون مسلمه که هر کسی اول طرفدار تیم ملی کشورش هست و ربطی هم به قوی و ضعیف بودنش نداره

banii
17-05-2014, 19:16
ولی من بعنوان استارتر نظرم این بوده و هست که انتخاب چندگانه ی نظرسنجی لازم بوده ...
چون خیلی ها هستند که در کنار تیم اصلیشون که بهش علاقه مندند یک یا چند تیم دیگه رو هم دوست دارند و بازیاشونو دنبال میکنند و براشون مهمه و یا اینکه زمانیکه تیمشون حذف میشه بعد زوم میکنند روی اون تیمای محبوب دیگشون ...
صفحات پیش هم دوستان این مساله رو عنوان کردند ... و میگفتند نمیشه تنها یک تیم رو دوست داشت ...
من خودم بیش از هر تیم دیگه ای طرفدار ایتالیا ام و افتخار میکنم که تیم محبوبم صاحب سبک و اصالته و اینجوری هم نبوده که با برد یا قهرمانی سمتش اومده باشم و بخوام یه روزی با باخت ازش بیرون بیام... اما در کنارش هلند و انگلستان و دانمارک و حتی همون آلمانی رو هم که طرفداراش دارند باهام بحث و جدل میکنند رو هم دوست دارم ... تیم هایی هم بودند که برهه ای دوستشون داشتم ... ترکیه و روسیه 2008 و فرانسه با زیدان .
بود و نبود ایران هم زیاد فرقی نمیکنه ... شما اگه میخواید ایران در نظر گرفته نشه میتونید تیم دوم رو بعنوان محبوبترین تیم خارجی به حساب بیارید ...

پ ن : اگر انتخاب بصورت تنها یک گزینه بود افراد بیشتری خواهان فعال بودن انتخاب چندگانه میبودند ....

بردیا
17-05-2014, 21:15
نخیر من به خوبی میدونم که توتی و کلوزه پستشون مثل هم نیست (توتی پست اصلیش مهاجم دوم هست که بعضی اوقات هافبک هجومی هم بازی میکنه و کلوزه مهاجم نوک) صرفا" بدلیل اینکه هر دو مهاجمند گفتم و گرنه میتونستم تونی رو در کنار کلوزه اسمشو بیارم !! یا کریستین ویری رو و یا حتی پیپو اینراگی عزیزم رو ... همشون بازیکنان با کلاس تری از کلوزه ی شما یند .... اصلا کلوزه به جز یک دوره که آقای گل جام جهانی شده دیگه دقیقا " چیکار شاخ دیگه ای کرده ؟ که اون جام جهانی هم توی خونه ی خودشون بوده ...
شما بی اطلاعی که میگی توتی هیچ افتخاری کسب نکرده ! !!!!
توتی با وجودیکه مهاجم نوک نیست اما نه تنها از برترین گلزنان آ اس رم بلکه همواره از برترین و یا اولین گلزن کل لیگ های اروپایی هم بوده ...
در مورد افتخارات تیمیش هم که آ اس رم خب در حد میلان و یوونتوس و اینتر نبوده اون تیمها کلی ستاره های نامدار داشتند اما رم تنها ستاره ش خود توتی بوده . این فرمایشتون که از جهت تیمی هم هیچ دستاوردی نداشته کاملا کمالات و اطلاعات بالاتونو داره نشون میده ... توتی با رم توی لیگ 2000 قهرمان سری آ شده و در 7 دوره ی لیگ هم نایب قهرمان رقابت ها بودند و در جام حذفی ایتالیا هم موفقیت هایی داشتند ... جام جهانی 2006 هم توتی با وجود مصدومیت های شدید تونسته بود به بازی ها برسه و اینکه برای اون بازی ها بازیکن خوبی نبوده نظر شماست.... در یورو 2000 هم نایب قهرمانی ایتالیا توام با عملکرد بسیار بالای توتی بوده .
ژاوی هم اصلا در حدی نیست که بخواد با پیرلو مقایسه بشه ... بعد جالبتر اینکه اینیستا رو هم مثال میزنید !!! مقایسه ی بازی های اینها در همین یورو اخیر 2012 کاملا" گویا ست ...
دوران پیرلو اصلا بعد از میلان به پایان نرسید و توی یوونتوس هم خوب و عالی بوده ... یورو 2012 هم سنگ تموم گذاشت ... و ژاوی و اینیستا توی خوابشونم نمیتوننند بازی های خوب پیرلو توی یورو 2012 رو ببینند .
درخشش پروفسور پیرلو در همین جام رو هم به زودی شاهدش خواهیم بود.

من از عناويني كه توتي با رم برده باخبرم ولي براي كسي كه ٢٠ سال توي يه تيم بوده،بردن فقط يه اسكودتو و ٢تا جام حذفي در حد همون هيچ هستن.
توي يورو ٢٠٠٠ برجسته ترين بازيكن ايتاليا تولدو بودش نه توتي،البته نظر شماهم قابل احترامه
كلوزه هم با برمن و بايرن قهرمان آلمان شده چه ليگ چه پوكال و همچنين با لاتزيو هم قهرمان جام حذفي ايتاليا شده ازين نظر دستش خيلي بازتر از توتيه.
+
من الماني هستم و اصلا از اسپانيايي ها خوشم نمياد ولي حقيقت اينه كه ژاوي و در درجه بعد اينيستا براي مدت ٤ سال بهترين هافبك هاي دنيا بودن و تو اون مدت به جز يورو ٢٠١٢ پيرلو حتي نزديكشونم نبوده

Sent from my iPhone using Tapatalk

گرافيكار
17-05-2014, 21:48
به به انگار واقعا جام جهانی قراره برگزار بشه:n02:
خدا کنه روزگار بهم یک ماه مرخصی بده تا فرصت داشته باشم این جام جهانی رو هم برای خودم تبدیل به خاطراتی تلخ و شیرین کنم

بازی کردن در سرزمین فوتبال مثل بازگشت کودکی گم شده به آغوش مادرشه
امیدوارم یکی از زیباترین جامهای جهانی تاریخ رو شاهد باشیم

Ezel
17-05-2014, 22:55

چرا اشتباهه برادر من ؟ :دی

حالا خوبه اینهمه افراد هم به بیشتر از یک گزینه رای دادن !

================================================== =
دوستان مهرورزی یادتون نره و احترام مثل همیشه :n16:

Ahmad
17-05-2014, 23:19
نمی‌دونم دربارش صحبت شده یا نه تو تاپیک.
ولی وقتی میشه 30 تا انتخاب کرد برای نظرسنجی چرا 20 تا نوشته شده!
حتا اگه رایی هم نیارن.
و من هم معتقدم خوب بود که ایران نوشته نمی‌شد و تنها یک کشور که مشخص بود رایی نمیاره حذف میشد.

انی وی

به نظرم تمامی تیم‌ها چون نماینده‌ی یک کشور و ملت هستند قابل احترامند.
اما همون مسآله‌ی علاقه و دوست‌داشتنی‌ است که هر کسی رو متوجه تیم و یا کشوری می‌کنه.

تیم‌های مورد نظرم:

ایتالیا 50٪
هلند 40٪
بقیه 10٪

و البته کشور خودمون که بحثش جداست.

hojjatinho
17-05-2014, 23:43
به نظر من اگر چند گزینه ای نبود نظر سنجیه بهتر و منطقی تری رو شاهد بودیم ... ایران هم بحثش جداست و بهتر بود ایران هم در این نظر سنجی حضور نداشت ... به هر حال منم المان و ایران رو انتخاب کردم

زمان یورو هم من بحث کردم چیزی که به شخصه برای من جالب و البته کمی هم عجیبه تعصب کمتر بیشتر فوتبال دوستان به تیمهای ملی هست نسبت به باشگاهی ... انگاری تیمهای ملی اهمیت کمتری رو نسبت به باشگاهی ها بین علاقه مندان به فوتبال دارند و جالب تر اینکه در همین انجمن می بینم که بحث المان جداست و اونجا هواداری ملی پر شور تر هم هستند

فکر می کنم اگر این علایق یک ضریبی هم داشتند که میزان علاقه رو نشون می داد المان ها صدر نشینیشون به مراتب پر رنگ تر بود در بین هواداران ایرانی ... ( مثلا یک هوادار المان یک رای ، یک هوادار ... هم یک رای و یک علاقه دارند اما غلظت هواداری المان در ایران به نظرم خیلی پر رنگ تر هست :دی )

پ ن : یکی از تیمها هم به شکل عجیبی هواداراشو از دست داده ظاهرا ، حالا اسم نمی بریم ریا نشه :دی

پ ن : بایرن گل زد در dfb POKAL :)

City 17
18-05-2014, 01:18
برای من به شخصه دوست داشتن چند تیم مختلف توی رده باشگاهی قابل درک هست، مثلا در لیگ جزیره طرفدار یه تیم، در لالیگا یه تیم و ... چون از اساس رقابت های داخلی (لیگ و حذفی) مختلفی وجود داره و صرفا هر چند سال یکبار هست که ممکنه این تیم ها در جام باشگاه ها به هم برخورد کنند.

اما رده ملی جایی هست که چیزی به اسم لیگ یا جام حذفی وجود نداره و رقابت ها در جام جهانی و جام ملت های هر قاره خلاصه میشه و تیم ها به خصوص قهرمان های سنتی تقریبا همیشه رقیب مستقیم هم به حساب میان، ممکنه توی مقطع های مختلف تیم های مختلفی نظر ما رو جلب کرده باشن و بهشون علاقه مند شده باشیم، مثلا من کرواسی رو در یه بازه زمانی دوست داشتم و الان هم بدم نمیاد این تیم موفق باشه، اما اسم "طرفداری" روی اون نمی گذارم.

وقتی "طرفدار" یه تیم هستیم، یعنی اکثر بازی هاشو دنبال می کنیم، می دونیم ترکیب اصلی این تیم چیه، مربی این تیم کیه، سابقه این تیم چی بوده، رقیب سنتی این تیم چه تیمی هست، تو هر جام چه نتایجی کسب کرده، لحظات تاریخی اون تیم کی رقم خورده و خیلی موارد دیگه... و به نظرم همچین سطحی از دنبال کردن بازی ها و احساساتی که نسبت به یک تیم داریم رو در رده ملی هیچ وقت نمیشه در مورد 3-4 تیم مختلف داشت، برای همین به نظر من چیزی که توی تاپیک مطرح شده، مثلا شخصی همزمان طرفدار برزیل و ایتالیا و آلمان هست یا موارد مشابه، این اسمش "طرفداری" نیست. بیشتر یه "علاقه" به شکل Casual هست یعنی اون شخص بازی ها رو به دید تفریحی نگاه می کنه و شناخت کافی رو از تیم های مختلفی که ازشون طرفداری می کنه نداره. پس بهتره بحث "علاقه Casual" رو از "طرفداری" جدا کنیم.

mehrabooni
18-05-2014, 06:05
طرفدار دو تیم باشگلهی بودن خیلی ضایعه ، ادم باید طرفدار یه تیم ایرانیو یه تیم خارجی باشه

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

Hamid Hamid
18-05-2014, 08:31

سلام ...

اینکه پیرلو در حد ژاوی و اینیستا نیست یا با اومدن ژاوی به حاشیه رفته مساله ایه که من چند سالیه با یه دوستی که طرفدار بارسا و اسپانیا هستش بحثش رو داشتم و دارم. به نظر شخصی من نه تنها پیرلو در حد ژاوی و اینیستا نبوده و نیست ... بلکه یه پله بالاتر از این 2 تا بازیکن هم هستش و بوده. شما نمی تونی هافبک وسط بودن تو تیمی مثل بارسلونا رو با هافبک وسط بودن تو تیمی مثل میلان ( طرفدار میلانم اما خداییش این چند ساله آخر حضور پیرلو انگار یه تنه با سیدورف واسه پیروزی می جنگیدن ) مقایسه کنی. وقتی مهاجم تیمت مسی و اتوئو هستش در نتیجه پاس های شما و بازی سازی هاتون 100 درصد بهتر دیده می شه تا زمانی که مثلا آندری شوچنکویی مهاجمتونه که از چلسی ای برگشته که به زحمت 10-15 تا گل اونجا زده ( یا امثال شوچنکو ) می خوام بگم هم تیمی ها هم روی بازی شما خیلی تاثیر دارن ، اونم بدون اینکه بخوای. شما داری همون بازی رو چه در تیم بزرگ و چه در تیم کوچیک با بازیکن های مختلف انجام می دی. اما یه بار توپت میوفته جلو پای مسی و یه بار توپت میوفته جلو پای شوچنکوی کاملا خارج از فرم. حتی همین یوونتوس هم تیمی نیست که بشه با بارسلونا مقایسش کرد. حتی ایتالیا رو هم نمی شه با اسپانیا مقایسه کرد. ایتالیا 2012 که نایب قهرمان شد نسبت به بازیکن های اسپانیا خیلی در حد پایین تری بودش و مردانه جنگید.

مقایسه ی پیرلو و ژاوی / اینیستا مثل مقایسه ی ایکر کاسیاس و ادوین فندر سار هستش زمانی که فندرسار تو فولام ! با اون بازیکن ها چه گلری ای می کرد و چه دفاع بدی داشت و مثلا زمانی که کاسیاس تو رئال با چند تا از بهترین مدافعین خوب اورپا و جهان بازی می کنه ، خب قطعا وجود هم تیمی های خوب اون هم تو خط دفاع در بازی یک گلر بی تاثیر نیستش.

+

در مورد بازی با المان هم که گفتید پیرلو خوب نبود ... من تو اون بازی چند بار قیافم این شکلی شد ( :n04: ) چون آندرا پیرلو با اون سرعت بسیار بسیار پایین خودش ( که در حد یه بچه ی 9 ساله هستش ) و با اون تکنیک و قدرت دریبل بسیار بالای خودش که نسبت به سنش و سرعتش من تکنیکش رو از مسی هم بیشتر می دونم تو همون بازی با آلمان تو چند صحنه 4-3 تا آلمانی رو یه جوری دریبل زد و دور زد که واقعا شگفت آور بودش. ر کل با اینکه طرفدار تیم ملی هلند هستم پیرلو رو یه سر و گردن تو این 10-12 ساله بالاتر از ژاوی و اینیستا می دونم بخاطر دلایلی که عرض کردم.

OSEN
18-05-2014, 09:48
۱- آلمان
۲- آلمان
۳- ایران
:n02:

stealer
18-05-2014, 09:57
طرفدارای انگلیس نیستن انگار:دی
ما کلا اهل کل کل نیستیم تو زمین حرفوامونو میزنیم
امسال به امید خدا با جوونا میاییم بالا:n12:

lionf3
18-05-2014, 10:46
دوستان و اساتید یه تایپک بزنیم برا کل کل آیا (:دی)
خیلی دلم میخواد حرفای دلم رو بزنم.

Ezel
18-05-2014, 11:18
دوستان و اساتید یه تایپک بزنیم برا کل کل آیا (:دی)
خیلی دلم میخواد حرفای دلم رو بزنم.

خیر :دی

حرفای دلتون رو همینجا بزنید به شرطی که به کسی بی احترامی نشه :n18:

Milad4171
18-05-2014, 11:30
من طرفدار تیمی نیستم چون بازی ها رو تو مقدماتی دنبال نکردم . حتی بازی های دوستانه رو
اما از تیم ایتالیا خوشم میاد :n05: ( آخر صداقت :n02: )

lionf3
18-05-2014, 12:44
خیر :دی

حرفای دلتون رو همینجا بزنید به شرطی که به کسی بی احترامی نشه :n18:

با تشکر
نه بابا بی احترامی اصن‌ به ما نمیخوره.
من با همه بچه های گل این‌ فروم دوستم و جای داداش کوچیکشون هستم.
خب ‌این هم ‌آخرین پست ما بود تو این تایپک.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

بردیا
18-05-2014, 13:10
سلام ...

اینکه پیرلو در حد ژاوی و اینیستا نیست یا با اومدن ژاوی به حاشیه رفته مساله ایه که من چند سالیه با یه دوستی که طرفدار بارسا و اسپانیا هستش بحثش رو داشتم و دارم. به نظر شخصی من نه تنها پیرلو در حد ژاوی و اینیستا نبوده و نیست ... بلکه یه پله بالاتر از این 2 تا بازیکن هم هستش و بوده. شما نمی تونی هافبک وسط بودن تو تیمی مثل بارسلونا رو با هافبک وسط بودن تو تیمی مثل میلان ( طرفدار میلانم اما خداییش این چند ساله آخر حضور پیرلو انگار یه تنه با سیدورف واسه پیروزی می جنگیدن ) مقایسه کنی. وقتی مهاجم تیمت مسی و اتوئو هستش در نتیجه پاس های شما و بازی سازی هاتون 100 درصد بهتر دیده می شه تا زمانی که مثلا آندری شوچنکویی مهاجمتونه که از چلسی ای برگشته که به زحمت 10-15 تا گل اونجا زده ( یا امثال شوچنکو ) می خوام بگم هم تیمی ها هم روی بازی شما خیلی تاثیر دارن ، اونم بدون اینکه بخوای. شما داری همون بازی رو چه در تیم بزرگ و چه در تیم کوچیک با بازیکن های مختلف انجام می دی. اما یه بار توپت میوفته جلو پای مسی و یه بار توپت میوفته جلو پای شوچنکوی کاملا خارج از فرم. حتی همین یوونتوس هم تیمی نیست که بشه با بارسلونا مقایسش کرد. حتی ایتالیا رو هم نمی شه با اسپانیا مقایسه کرد. ایتالیا 2012 که نایب قهرمان شد نسبت به بازیکن های اسپانیا خیلی در حد پایین تری بودش و مردانه جنگید.

مقایسه ی پیرلو و ژاوی / اینیستا مثل مقایسه ی ایکر کاسیاس و ادوین فندر سار هستش زمانی که فندرسار تو فولام ! با اون بازیکن ها چه گلری ای می کرد و چه دفاع بدی داشت و مثلا زمانی که کاسیاس تو رئال با چند تا از بهترین مدافعین خوب اورپا و جهان بازی می کنه ، خب قطعا وجود هم تیمی های خوب اون هم تو خط دفاع در بازی یک گلر بی تاثیر نیستش.

+

در مورد بازی با المان هم که گفتید پیرلو خوب نبود ... من تو اون بازی چند بار قیافم این شکلی شد ( :n04: ) چون آندرا پیرلو با اون سرعت بسیار بسیار پایین خودش ( که در حد یه بچه ی 9 ساله هستش ) و با اون تکنیک و قدرت دریبل بسیار بالای خودش که نسبت به سنش و سرعتش من تکنیکش رو از مسی هم بیشتر می دونم تو همون بازی با آلمان تو چند صحنه 4-3 تا آلمانی رو یه جوری دریبل زد و دور زد که واقعا شگفت آور بودش. ر کل با اینکه طرفدار تیم ملی هلند هستم پیرلو رو یه سر و گردن تو این 10-12 ساله بالاتر از ژاوی و اینیستا می دونم بخاطر دلایلی که عرض کردم.

منم که گفتم،پیرلو تو زمان میلان آنجلوتی حرف اول رو تو کل اروپا میزد ولی با همه تفاسیر شما،بعد ظهور تیم پپ کلا همه اروپا به حاشیه رفتن و پیرلو هم دیگه نتونست اون اثر سابق خودشو داشته باشه و بازم میگم توی اون سالا نتونست حتی به گرد ژاوی و اینیستا هم برسه.حالا اینکه پیرلو توی دوران اوجش بهتر بوده یا ژاویستا،اون دیگه قضاوتش با من نیست.
البته تا حدی درسته حرفایی که میزنید درباره اثر مثبت هم تیمیا ولی به فرم خود بازیکن هم تا حدی بستگی داره،مثالش میشه همین این فصل ژاوی و اینیستا رو مثال زد که سایه ای از سال های گذشتشون بودن(حالا به دلایل مختلف) و در کنارش مسی هم افت کرده و 28 گل بیشتر نزده فک کنم که با وجود اینکه آمار خوبی به نظر میرسه ولی در مقایسه با سالای گذشته خودش خیلی ضعیف بوده.پس فقط به هم تیمیا نیست،پیرلو اواخر دوران میلانش دیگه اون پیرلوی قبل نبود،توی یوونتوس هم برای سری آ احیا شد ولی به هیچ وجه نتونسته تاثیر گذار باشه تو اروپا.
+
توی بازی با آلمان هم به نظر من مونتولیوو بازی خیلی بهتری نسبت به پیرلو ارائه داد،پیرلو اون بازی با وجود چند تا حرکت و پاس نتونست اون اثر بازیای قبل رو داشته باشه و در کل ایزوله بود،میشه گفت یواخیم لو تونست اون بازی پیرلو رو نسبتا خنثی بکنه با 3-3-4 که به کار بست((تا جایی که یادمه)) ولی تمرکز زیاد روی پیرلو نتیجش غافل شدن از باقی پتانسیل های ایتالیا بود.

banii
18-05-2014, 14:49
تنها تیمی که اونو میشه رقیب ایتالیا دونست برزیله که در بازی های های روبروی ایتالیا آمار بهتری داشته ... نه آلمان ...
آلمان فقط آمار دوم شدن و سوم شدنش از ایتالیا بیشتره . :n01:

Abdolreza2012
18-05-2014, 15:00
به نظرم قهرمان جام جهانی یکی از این 3 تیمه :
آلمان
اسپانیا
برزیل

البته امکان داره شگفتی هم به وجود بیاد

raana
18-05-2014, 15:22
سلام دوستان....:n02:

ما که از ابتدا به قول دوستان به شکل سنتی طرفدار آرژانتین بودیم:n02:..اسپانیا هم هستیم:n02:

ایران رو هم نزدم.....خب به هر صورت طبیعیه که همه طرفدار تیم کشورشون هستن.....

حالا هر چی میخواین ..طرفدارای ایتالیا و آلمان کل کل کنید:n02:آرژانتین قهرمانه:n12:

farshidmm
18-05-2014, 15:36
تنها تیمی که اونو میشه رقیب ایتالیا دونست برزیله که در بازی های های روبروی ایتالیا آمار بهتری داشته ... نه آلمان ...
آلمان فقط آمار دوم شدن و سوم شدنش از ایتالیا بیشتره . :n01:

همینطور جام ملت های اروپا که آلمان 3 قهرمانی و 3 نایب قهرمانی داره و ایتالیا 1 قهرمانی و 2 نایب قهرمانی
البته شاید شما جام ملت های اروپا رو بدون اهمیت بدونید یا شاید به نفعتون نباشه که بدونید ولی به هر حال به اعتقاد بسیاری از کارشناسان سطح کیفی جام ملت ها از جام جهانی هم بالاتره چون تیم های آسیایی و آفریقایی توش نیستن
راستی می دونستید آلمان تا حالا تو مرحله گروهی جام جهانی حذف نشده؟ ولی ایتالیا 6 بار در مرحله گروهی حذف شده

H A M A S
18-05-2014, 17:19
همینطور جام ملت های اروپا که آلمان 3 قهرمانی و 3 نایب قهرمانی داره و ایتالیا 1 قهرمانی و 2 نایب قهرمانی
البته شاید شما جام ملت های اروپا رو بدون اهمیت بدونید یا شاید به نفعتون نباشه که بدونید ولی به هر حال به اعتقاد بسیاری از کارشناسان سطح کیفی جام ملت ها از جام جهانی هم بالاتره چون تیم های آسیایی و آفریقایی توش نیستن
راستی می دونستید آلمان تا حالا تو مرحله گروهی جام جهانی حذف نشده؟ ولی ایتالیا 6 بار در مرحله گروهی حذف شده
اگر سطح کیفی جام جهانی از جام ملتها کمتره پس چرا آلمان کمتر قهرمان شده؟:sq_13:

banii
18-05-2014, 17:55

منظور من آمار مجموع بازیهای تیمها بود ...

ایتالیا و برزیل در مجموع 16 بار باهم روبرو شدن که حاصل اون 5 پیروزی برای ایتالیا، 9 پیروزی برای برزیل و 2 تساوی بوده.
این دو تیم 7 بار در بازیهای رسمی باهم روبرو شدن که 5 بار برزیل پیروز شده و 2 بار ایتالیا.
ایتالیا 23 بار دروازه برزیل رو باز کرده و 30 بار هم گل خورده.

ایتالیا و آلمان در مجموع 32 بار باهم روبرو شدن که حاصل این بازیها 15 پیروزی برای ایتالیا، 10 تساوی و 7 پیروزی برای آلمان بوده.
ایتالیا 48 گل به ثمر رسونده و آلمان 36 گل.

ایتالیا 5 بار در خانه حریف پیروز میدان بوده و آلمان 2 بار.
اولین دیدار دو تیم برمیگرده به 1 ژانویه 1923 که ایتالیا با نتیجه 3 - 1 پیروز میدان میشه.

چند نمونه از آمار بازیهای "رو در رو" ایتالیا و آلمان با سایر تیما

آرژانتین:
ایتالیا 6 برد، 3 باخت، 5 مساوی
آلمان 7 برد، 9 باخت، 4 مساوی

انگلیس:
ایتالیا 10 برد، 8 باخت، 6 مساوی
آلمان 14 برد، 15 باخت، 4 مساوی

فرانسه:
ایتالیا 18 برد، 9 باخت، 8 مساوی
آلمان 9 برد، 11 باخت، 5 مساوی

سه تا قهرمانی یورو دارین، اشکال نداره، نوش جونتون ولی بهتره بدونید همون آلمانی که قهرمان یورو 72 شد ما تو جام جهانی 4 - 3 شکستش داده بودیم و همون آلمانی که قهرمان یورو 80 شد بازهم تو جام جهانی 3 - 1 به ایتالیا باخت.

farshidmm
18-05-2014, 18:15
اگر سطح کیفی جام جهانی از جام ملتها کمتره پس چرا آلمان کمتر قهرمان شده؟:sq_13:
این سوال رو میشه برعکس هم پرسید
اگه جام ملت ها سطحش پایین تره پس چرا ایتالیا کمتر قهرمان شده؟

منظور من آمار مجموع بازیهای تیمها بود ...

ایتالیا و برزیل در مجموع 16 بار باهم روبرو شدن که حاصل اون 5 پیروزی برای ایتالیا، 9 پیروزی برای برزیل و 2 تساوی بوده.
این دو تیم 7 بار در بازیهای رسمی باهم روبرو شدن که 5 بار برزیل پیروز شده و 2 بار ایتالیا.
ایتالیا 23 بار دروازه برزیل رو باز کرده و 30 بار هم گل خورده.

ایتالیا و آلمان در مجموع 32 بار باهم روبرو شدن که حاصل این بازیها 15 پیروزی برای ایتالیا، 10 تساوی و 7 پیروزی برای آلمان بوده.
ایتالیا 48 گل به ثمر رسونده و آلمان 36 گل.

ایتالیا 5 بار در خانه حریف پیروز میدان بوده و آلمان 2 بار.
اولین دیدار دو تیم برمیگرده به 1 ژانویه 1923 که ایتالیا با نتیجه 3 - 1 پیروز میدان میشه.

چند نمونه از آمار بازیهای "رو در رو" ایتالیا و آلمان با سایر تیما

آرژانتین:
ایتالیا 6 برد، 3 باخت، 5 مساوی
آلمان 7 برد، 9 باخت، 4 مساوی

انگلیس:
ایتالیا 10 برد، 8 باخت، 6 مساوی
آلمان 14 برد، 15 باخت، 4 مساوی

فرانسه:
ایتالیا 18 برد، 9 باخت، 8 مساوی
آلمان 9 برد، 11 باخت، 5 مساوی

سه تا قهرمانی یورو دارین، اشکال نداره، نوش جونتون ولی بهتره بدونید همون آلمانی که قهرمان یورو 72 شد ما تو جام جهانی 4 - 3 شکستش داده بودیم و همون آلمانی که قهرمان یورو 80 شد بازهم تو جام جهانی 3 - 1 به ایتالیا باخت.

این امارهایی که گذاشتی بعضیاش غلطه
مثلا در مورد انگلیس درستش آلمان 14 برد، 12 باخت، 3 مساوی هست و یا باخت های ایتالیا به آرزانتین 4 تا بوده نه 3 تا
بعد چرا این 3 تا کشور رو انتخاب کردی؟ در مورد تیم های دیگه هم بذار
مثلا هلند امار ایتالیا در بازی های رسمی جلوش ضعیفه همینطور اسپانیا و برزیل

banii
18-05-2014, 18:18
این سوال رو میشه برعکس هم پرسید
اگه جام ملت ها سطحش پایین تره پس چرا ایتالیا کمتر قهرمان شده؟

این امارهایی که گذاشتی بعضیاش غلطه
مثلا در مورد انگلیس درستش آلمان 14 برد، 12 باخت، 3 مساوی هست و یا باخت های ایتالیا به آرزانتین 4 تا بوده نه 3 تا
بعد چرا این 3 تا کشور رو انتخاب کردی؟ در مورد تیم های دیگه هم بذار
مثلا هلند امار ایتالیا در بازی های رسمی جلوش ضعیفه همینطور اسپانیا و برزیل

هلند :

ایتالیا و هلند 18 بار باهم روبرو شدن که حاصل اون 7 پیروزی برای ایتالیا، 3 پیروزی برای هلند و 8 تساوی بوده.
نکته: هر سه باخت ایتالیا در بازیهای رسمی بوده !!!

ایتالیا 23 بار دروازه هلند رو باز کرده و 19 بار گل خورده.

اولین بازی در 13 می 1920 انجام شد که با تساوی بدون گل به پایان رسید.
یکسال بعد در 8 می 1921 باز هم بازی دو تیم با تساوی 2 - 2 به پایان رسید.
اولین پیروزی 7 سال بعد در 2 دسامبر 1928 اتفاق افتاد که ایتالیا موفق شد با نتیجه 3 - 2 هلند رو شکست بده.

پر گل ترین بازیها:
24 فوریه 1979 - ایتالیا 3 - 0 هلند
9 ژوئن 2008 - ایتالیا 0 - 3 هلند

در تعداد قهرمانی، جوایز فردی، موفقیت های جام جهانی و دیگر جوایز، تقریبا میشه گفت هلند به هیچ وجه قابل مقایسه با ایتالیا نیست.

اسپانیا ؟

ایتالیا و اسپانیا در مجموع 33 بار باهم روبرو شدن که حاصل اون 10 پیروزی برای ایتالیا، 10 پیروزی برای اسپانیا و 13 تساوی بوده.
ایتالیا 39 بار دروازه اسپانیا رو باز کرده و 35 بار هم گل خورده.
ایتالیا در 17 جام جهانی حضور داشته و اسپانیا 13 بار.

اولین بازی بین دو تیم در 9 مارس 1924 انجام شد که با نتیجه 0 - 0 به پایان رسید.

اولین بازی رسمی دو تیم مربوط میشه به جام جهانی 1934 که ایتالیا موفق شد با تک گل "جوزپه مه آتزا" اسپانیا رو شکست بده.

ایتالیا از 1934 تا سال 2008 (74 سال) در هیچ بازی رسمی مغلوب اسپانیا نشد تا بلاخره در یورو 2008 و در ضربات پنالتی برای اولین بار شکست خورد.

دومین شکست مربط میشه به فینال یورو 2012 که مطمئنا همتون دلیلشو میدونید واسه همین لازم به توضیح نیست.

آخرین شکست در بازی رسمی در جام کنفدراسیون اتفاق افتاد و البته بازهم در ضربات پنالتی !!!

پر گل ترین بازیها:
19 آوریل 1942 - ایتالیا 4 - 0 اسپانیا
1 جولای 2012 - ایتالیا 0 - 4 اسپانیا

تعداد گل در جام جهانی:
ایتالیا: 126 گل زده، 74 گل خورده، تفاضل 52+
اسپانیا: 88 گل زده، 59 گل خورده، تفاضل 29+

"سلطان باجو و فابیو کاناوارو" دو بار در سالهای 1993 و 2006 به عنوان بازیکن سال فوتبال جهان انتخاب شدن اما اسپانیایی ها هیچوقت به این مقام دست پیدا نکردن.

"لوکا تونی و فرانچسکو توتی" به ترتیب در سالهای 2005 و 2006 برنده جایزه "کفش طلای اروپا" شدن ولی اسپانیایی ها هیچ بار.

ایتالیایی ها از طرف مجله "ورلد ساکر" 5 بار به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شدن ولی اسپانیایی ها فقط یکبار.

ایتالیایی ها 5 بار برنده جایزه "توپ طلای اروپا" شدن و اسپانیایی ها 2 بار.

32 بازیکن ایتالیا در تیم منتخب جامهای جهانی حضور دارن و اسپانیا فقط 9 بازیکن در این لیست داره.

برزیل هم که خودم گفته بودم تنها تیمیه که میشه گفت رقیب ایتالیا میشه به حسابش آورد
هر چند تسویه حسابمونو بهشون نشون میدیم ...

Masoud King
18-05-2014, 18:22
متاسفانه تو بازیها نمیان از طریق آمار برنده رو مشخص کنند.
یهو مثه 2010 آلمان میاد آرژانتین و انگلیس رو چهارتا میزنه، این نتیجه با آمارها هم خونی داره؟!
خلاصه با توجه به لیگ و سطح باشگاه های ایتالیا، مشخصا شانس کمی برای قهرمانی داره. یکم واقع بین باید بود نه اینکه به صرف آمار شانس قهرمانی و حریف برای تیم خودمون متصور بشیم

banii
18-05-2014, 18:27
ببخشید !

یه موردی یادم اومد نتونستم نگم ...

خطاب به دوستی که ژاوی و اینیستا رو در کنار پیرلو اسمشونو آورد و حتی معتقده اون بازیکنا از پیرلوی ما سطحشون فرا تر ه .... !!

ضربه ایستگاهی

ژاوی و اینیستا و اصولا" هر بنی بشر دیگری ، آیا توان قد علم کردن در برابر پیرلو را دارند ؟

پ ن : عکس : گوشه ی کوچکی از هنرنمایی های مهندس در یورو2012 ... توی اون بازی با اون شرایط اینجوری ریلکس بیای پنالتی چیپ بزنی یعنی شاهکار ...

banii
18-05-2014, 18:37
متاسفانه تو بازیها نمیان از طریق آمار برنده رو مشخص کنند.
یهو مثه 2010 آلمان میاد آرژانتین و انگلیس رو چهارتا میزنه، این نتیجه با آمارها هم خونی داره؟!
خلاصه با توجه به لیگ و سطح باشگاه های ایتالیا، مشخصا شانس کمی برای قهرمانی داره. یکم واقع بین باید بود نه اینکه به صرف آمار شانس قهرمانی و حریف برای تیم خودمون متصور بشیم

شکست های سنگین آلمان در برابر انگلیس
دو باخت 5-1 و 9-0 :n02: در سال 1908

آلمان برای اولین باری که تونست انگلیسو ببره 60 سال طول کشید تا این اتفاق افتاد !!

پ ن : منبع : سرچ گوگل

پ ن 2: در مورد بازیهای مقابل آرژانتین چیزی نیافتم .

پ ن 3 : در مورد بحث کلیتون ، به نظرتون احترام میزارم... اما به هر حال این مساله هم بی اهمیت نیست.

Masoud King
18-05-2014, 18:50
ضربه ایستگاهی

ژاوی و اینیستا و اصولا" هر بنی بشر دیگری ، آیا توان قد علم کردن در برابر پیرلو را دارند ؟
مشخصا شما میهایلویچ رو یادت نیست وگرنه همچین حرفی نمیزدی.
حالا بقیه رو دیگه حوصله نیست لیست کنم.
در مورد اون چیپ هم زیدان جلو بوفون چیپ زد زیر طاق دروازه اونم تو فینال جام جهانی

آلمان برای اولین باری که تونست انگلیسو ببره 60 سال طول کشید تا این اتفاق افتاد !!

پ ن 3 : در مورد بحث کلیتون ، به نظرتون احترام میزارم... اما به هر حال این مساله هم بی اهمیت نیست.
مشخصا منظور منو نگرفتی وگرنه نمیرفتی بازم دنبال آمار.
آمارها بدرد کل کل میخوره بیشتر و همین نتیجه های عصر حجری که گذاشتی نشون میده آمار نتیجه بازی رو تعیین نمیکنه و عوامل موثر دیگه ای هستند که باعث نتیجه گرفتن یک تیم میشه

banii
18-05-2014, 18:55
مشخصا شما میهایلویچ رو یادت نیست وگرنه همچین حرفی نمیزدی.
حالا بقیه رو دیگه حوصله نیست لیست کنم.
در مورد اون چیپ هم زیدان جلو بوفون چیپ زد زیر طاق دروازه اونم تو فینال جام جهانی

اگه شما این حرفتونو در جواب این حرف من : "و اصولا" هر بنی بشر دیگری" گفتید پذیرفتنی ست ... اما چون صحبت در مورد مقایسه با ژاوی و اینیستا بوده در این مورد قابل دفاع نیستند اون 2 بازیکن و حرفی نمیمونه...

به زیدان :n12:هم که ارادت دارم ... و در مورد ایشون قبلا هم توی این تاپیک ارادتمو ابراز کرده بودم ...

(همیشه یکی از رویاهام هم تیمی بودن این 2 عزیز بود ...)

بی شک تنها نام زیدان میتونه در کنار پیرلو بعنوان اعجوبه های میانی فوتبال عصر ما بیاد و نه ژاوی و اینیستا ....

(البته یکی با خصوصیات هجومی بیشتر و دیگری تا حدودی هم تدافعی...)

farshidmm
18-05-2014, 19:24

1908 ؟؟؟!!
یه دفعه میرفتی از قرون وسطی هم نتیجه در میاردی! :n02:
خوب مسلمه فوتبال در انگلیس و بریتانیا از همه کشورهای اروپایی ریشه دار تر هست و در اون سال های اول هم انگلیس از همه قوی تر بوده
ضمنا ایتالیا هم در 1924 7 - 1 از مجارستان باخته :n02:
اون 5 - 1 سال 2001 هم در بازی رفتش آلمان 1 - 0 تو ومبلی برده بود و در کل اون تیم ضعیفترین آلمان 50 سال اخیر بود برعکس انگلیس که اگه نگیم بهترین یکی از بهترین تیم ها و نسل طلایی خودش رو در اختیار داشت ولی با این حال تو جام جهانی بعدی همون آلمان تا فینال پیش رفت ولی انگلیس تا یک چهارم بالاتر نتونست بالاتر بیاد
اون امارهای بازی با هلند و اسپانیا و برزیل هم که اوردی من منظورم در بازی های رسمی بود نه مجموع بازی که در مجموع بازی ها هم جلوی اسپانیا و برزیل عملکردتون ضعیفتر بوده و مقابل هلند هم در بازی های رسمی 1 بار بردین و 3 بار باختین
آلمان هم در مقابل بیشتر تیمای بزرگ امارش مثبته مخصوصا در بازی های رسمی
ضمنا اون امارها رو هم از پیج طرفداران ایتالیا تو فیسبوک کپی کردی نه از سایتای معتبر چون دقیقا متنش همونه من خونده بودم واسه همینم هست غلط به نفع ایتالیا توش زیاد داره :n02:

Reza31001
18-05-2014, 19:36
آقا این آمار رو بریز دور
آماری که الان ارزش داره چیزیه که مربوط به فصل 14-2013 میشه
فرانسه مدافع جام جهانی هم که باشه میاد تو دور گروهی حذف میشه پس به 4 سال پیش هم اعتباری نیست په رسد به آمارهای قبل از جنگ جهانی!!
+
ما چاکر کینگ پیرلو هم هستیم ولی آخه 34 سال سن که دیگه جوابگو جام جهانی نیست

Ezel
18-05-2014, 23:22
دوستان من نمیدونم چه اصراریه پیرلو رو با ژاوی و اینیستا مقایسه کنیم اصلا ؟

اگر میخوایم مقایسه کنیم باید بریم آمار دقیق در بیاریم از دقایق بازیشون ، تعداد پاسهاشون ، درصد پاسهای صحیح ، درصد پاسهای اشتباه ، پاسهای گل ، تعداد توپ گیری ها ، میزان دوندگی و پارامتر های دیگه و بعد بر طبق اون میتونیم از لحاظ فنی نتیجه بگیریم کدوم بهتر هستن .

به ضربه ایستگاهی هم باشه که بکام و دل پیرو و میهایلوویچ رو نمیشه ندیده گرفت

حالا کلا اینطور مقایسه ها به نظر من فایده ای نداره ، اگر هدف صرفا کل کله که بسیار هم عالی :دی

اگر نه حداقل 4 تا آمار از این بازیکنها بیاریم که کمک کنه به بحث

الان اینجا دودسته شدیم یه عده میگم پیرلو بهتره ، یه عده هم میگیم ژاوی و اینیستا

آخرش هم زیدان از همشون بهتره :n09:

PSYCHO_MAN
18-05-2014, 23:35
هر 4 تا هافبکهای استثنایی هستن با این فرق که پیرلو ، ژاوی و اینیستا جزء بهترین های یک نسل از فوتبال هستن ولی زیدان جزء بهترینهای تاریخه

sAeEd_kHaAn
19-05-2014, 11:57
همیشه پای یک ایتالیایی در میان است ...:n02:

sAeEd_kHaAn
19-05-2014, 12:14
همیشه پای یک ایتالیایی در میان است ...:n02:

ghermezeteh
19-05-2014, 14:25
دوستان آلمانی و ایتالیایی انقدر با هم دعوا نکنید. هیچ دشمنی بین آلمان و ایتالیا وجود نداره نه در زمینه فوتبال در زمینه سیاسی و تاریخی و فرهنگی و اتفاقا بین این دو کشور دوستی بوده و برعکس انگلیس بوده که با هر دو کشور مشکل داشته
دشمن آلمان انگلیس هست که در اکثر مواقع هم جلوی آلمان بازنده بوده
ایتالیا صد دفعه دیگه هم آلمان رو ببره فقط حساسیت ها و رقابت های فوتبالی زیاد میشه و ایجاد نفرت عمیق نمی کنه
ولی بین آلمان و انگلیس یک دشمنی عمیق و تاریخی وجود داره
این انگلیسیها بودن که در جنگ جهانی دوم صدها هزار نفر از مردم غیرنظامی آلمان و ایتالیا رو در بمباران های هوایی قتل عام کردند

Arash4484
19-05-2014, 15:10
سلام، در بحث اینکه چطور هواداری یک تیم شکل میگیره...به نظر من هواداری تیم هم اکتسابی(سببی) و هم انتصابی(نَصَبی) است(البته قبول این انتصاب هم اختیاری است)
هوادار تیم باشگاهی هم مانند تیم ملی در درجه اول با توجه به زادگاه میتونه شکل بگیره...در ایران بخاطر فقر شهرهای بغیر از مراکز اصلی مثل تهران، اصفهان، تبریز، اهواز و...بسیاری این انتصاب را در کودکی به تیم های پرقدرت پایتخت پیدا میکنند وگرنه اسباب غافلگیری نیست که هر تیم دسته دومی انگلیسی یا پایینتر از اون چند هزار هوادار پیگیر رو در پی خودش داره...(الان وضع تیم های دیگر شهرها بهتر شده)

در درجه بعد اینکه چطور طرفدار تیمی میشویم...تیمهای معروف و قدرتمند چه ملی و چه باشگاهی دارای طرفدارانی از این سو و آنسو دنیا هستند، بدون شک جز حزب بادان و افراد با نظرات خیلی خاص و دلایل کمیاب در تورنومنت ها کسی همینجوری پیش فرض نمیگه من طرفدار برای مثال یونان و اروگوئه هستم.(با وجودی که عنوان دار هم هستند)
این طرفداری به نظر من به این مرتبطه که کدوم تیم در دوران کودکی ما میدرخشیده، محل گفتگو بوده، و از قهرمانان بوده، و بعد سالها به این عشقی که در کودکی پیدا کردیم خو میگیریم و با باختهای همون ستاره ناراحت و با بازگشتهاش شادمان میشیم...
برای همسالان من که کودکیشون مصادف بوده با هشتاد و اوایل نود میلادی آغاز طرفداری از زوج: میلان/آلمان ، آژاکس/هلند و ترکیبهای دیگه ای بسیار طبیعی بوده... بعید نیست اون وسط یکی هم طرفدار ناپولی/ آرژانتین هم شده و البته الان بخش اولش رو ترک کرده باشه:n02:...برزیل تیمی گم بود در خاطره بزرگترها یا حرفه ای ترهایی که در اون سالهای کمبود رسانه امثال جادوگر سفید رو میشناختند... که 94 به پا خواست.
حالا همین مثال رو میشه دوره دوره رفت جلو و یا به گذشته، و دید خیلی از تیمها طرفداراشون چطور شکل گرفتن ...و تا رسید به الان که کسی به من میگه رئال یا بارسا؟ من میگم بازیهاشون رو مشتاقانه نگاه میکنم ولی علاقه هواداری به هیچکدوم از تیمهای اسپانیایی ندارم...بعد اون به من خیره میشه من به اون:n02:

موضوع دیگر تیم دومه...کمابیش بسیاری از ما در جامها در کنار تیم زادگاهمون و تیمی که بهش علاقه داریم، دست پایین یک تیم دومی رو هم علاقه مندیم و تعقیب جدی میکنیم...پس با توجه به حضور ایران من بالارفتن انتخابها یک فرد رو از دو انتخاب بسیار طبیعی میدونم، بخصوص با اَشکالی مثل هواداری یک تیم از آمریکای لاتین و یکی از اروپا....البته ممکنه فردی که طرفدار و علاقه مند ویژه و حرفه ای و متعصب باشه زدن یک تیم بیشتر رو درست ندونه که اونم قابل احترامه. برای مثال هلند/آلمان، آلمان/انگلستان، آرژانتین/برزیل، ایتالیا/برزیل و ده ها نمونه دیگر رقیب سنتی هستند، و کنار هم آمدنش میتونه گفتگو در پی داشته باشه.

stealer
19-05-2014, 19:17
دوستان آلمانی و ایتالیایی انقدر با هم دعوا نکنید. هیچ دشمنی بین آلمان و ایتالیا وجود نداره نه در زمینه فوتبال در زمینه سیاسی و تاریخی و فرهنگی و اتفاقا بین این دو کشور دوستی بوده و برعکس انگلیس بوده که با هر دو کشور مشکل داشته
دشمن آلمان انگلیس هست که در اکثر مواقع هم جلوی آلمان بازنده بوده
ایتالیا صد دفعه دیگه هم آلمان رو ببره فقط حساسیت ها و رقابت های فوتبالی زیاد میشه و ایجاد نفرت عمیق نمی کنه
ولی بین آلمان و انگلیس یک دشمنی عمیق و تاریخی وجود داره
این انگلیسیها بودن که در جنگ جهانی دوم صدها هزار نفر از مردم غیرنظامی آلمان و ایتالیا رو در بمباران های هوایی قتل عام کردند
داداش من مسائل سیاسی چه ربطی به فوتبال داره؟
الان ایران با امریکا مشکل سیاسی داره ولی تو زمینه ورزش مشکلاتو کنار باید گذاشت مثل سال 98
تنها کشوری که ورزشش سیاسی هست ایرانه

Ezel
19-05-2014, 19:56
الان ایران با امریکا مشکل سیاسی داره ولی تو زمینه ورزش مشکلاتو کنار باید گذاشت مثل سال 98

دوست من فوتبال صرفا یک پدیده ی ورزشی نیست ، ابعاد اجتماعی زیادی داره و سیاسی بودنش هم فقط مختص ما نیست ، بارز ترین نمونه هاش دیدارهای کره ی شمالی وجنوبی ، بازی آرژانتین - انگلیس و دو گل عجیب مارادونا و دست خدا بعد از اشغال فالکلند توسط انگلیس ، بازی آلمان و انگلیس و سوابق درگیری دو کشور در جنگ جهانی ، نابود شدن فوتبال شرق آلمان بعد از قضایای دیوار برلین ، مجادلات بوسنی و صربستان بر سر کشتار مسلمانان بوسنی ، و در بارز ترین مثال همین ایران - امریکای خودمون در 98 که سیاسی ترین بازی قرن هم لقب دادن بهش .

حتی فراتر از سیاست ، در زمینه ی مذهبی هم فوتبال اسکاتلند و نبردهای سلتیکی های کاتولیک و گلاسکو رنجرزی های پروتستان که اغلب اوقات هم به علت این اختلافات ریشه ای مذهبی دچار تنش میشه و طرفداران خارج از زمین فوتبال هم درگیر میشن .

بنابراین فوتبال صرفا بعد ورزش نداره ، اما خب در مورد اینکه ورزش ما تا حد زیادی ( بیشتر از هر کشور دیگه در دنیا ) آغشته به سیاست هست شکی نیست

Khazuk
19-05-2014, 20:04
عشق ابدی آرژانتین ودیگر هیچ

ghermezeteh
19-05-2014, 20:11

ای کاش واقعا اینگونه بود ولی نیست.
وقتی قبل از جام جهانی 2010 اعلام کردن که طبق نظرسنجی ها آلمان منفورترین تیم جام هست و علتش هم جنگ جهانی دوم هست نشون میده فوتبال خیلی سیاسیه

Sh-Meteor
20-05-2014, 20:31
ای کاش واقعا اینگونه بود ولی نیست.
وقتی قبل از جام جهانی 2010 اعلام کردن که طبق نظرسنجی ها آلمان منفورترین تیم جام هست و علتش هم جنگ جهانی دوم هست نشون میده فوتبال خیلی سیاسیه

آلمان منفور ترینه؟؟؟
لطفا منبع بده...

Demon King
20-05-2014, 20:37
من رو دو تیم خیلی تعصبی هستم، اسپانیا و آرژانتین ( البته ایران به جای خودش هست ) .
آرژانتین به خاطر وجود لیونل و حمله ی بسیار قدرتمند این تیم و اسپاین هم به خاطر اصولی بازی کردنشون، گرچه بعضی جا ها با پاسکاری های زیاد واقعا بازیشون خسته کننده میشه، اما همه ی بازیکنان این تیپ از جمله مدافعان و مهاجمان و ... حرفه ای هستن و اصطلاحا شیرتکی بازی نمیکنن.:n02:

banii
20-05-2014, 22:38
ما بیشماریم :n12:

(ایتالیا... رتیه ی اول بدون در نظر گرفتن ایران)

Soroush HD
20-05-2014, 22:44
:::::::تیم ملی:فقط انگلیس,سه شیر ها:::::::
با کاپیتان اسطوره ایش جرارد و بازیکنای جوون و با انگیزه مطمئناً شگفتی ساز میشه...:n25:طرفداری انگلیس لایک کنن:

banii
20-05-2014, 22:57
با کاپیتان اسطوره ایش جرارد و بازیکنای جوون و با انگیزه مطمئناً شگفتی ساز میشه...:n25:طرفداری انگلیس لایک کنن:

جرارد خیلی خوبه :n12: خصوصیات ایتالیایی ها رو داره !:n02:

farshidmm
20-05-2014, 23:12

پرچم نازی ها رو گذاشتی تو امضا بعد طرفداری انگلیس رو می کنی؟ :n02:

AryanLand
20-05-2014, 23:30
سلام.

جالب شد به ایران رای ندادم :n02:
آقا رای منو به ایران هم اضافه کنید بعد از اینکه تائید رو زدم یادم اومد ایرانم توی جام جهانی هست .:n08::11:

Iman-Emperatour
20-05-2014, 23:44
اسپانیا واسه فوتبال زیبایی که انجام میدن
به امید دومین قهرمانی...

amlak021
20-05-2014, 23:56
من به پرتغال رای دادم یه موقعی خیلی خوب بودن ، دلیل دیگه ش هم اینه که هنوزم وقتی با بچه ها فوتبال می زنیم من لباس فیگو رو دارم :42:.

به شدت حس می کنم امسال به اسپانیا تعلق داره.واقعا لایق هستن و می تونن قهرمان باشند.

banii
21-05-2014, 00:03
امشب تعداد رای های اسپانیا و پرتغال خیلی بیشتر رفت جلو نسبت به بقیه ... :) (البته اسپانیا مشخص بود که طرفدارای بیشتری داره...)

البته هنوزم یکه تازی میکنیم ما :n02: .... دوستان ایتالیایی همتون تشریف بیارید ... هنوز آلمان با اختلاف کمی در تعقیبمونه...

Atghia
21-05-2014, 00:32
ایران انتخاب مشترک و قطعی همه ماست
میدونم واسه مردم احساساتی ایران هردقیقه از بازی تیم ایران چندین برابر بازی تیم های دیگه هزاری هم محبوبمون باشن سرتاسر هیجان داره...:n12:
ایتالیا رو همیشه دوست داشتم تیمی که همیشه خوبه! واین خیلی مهمه .چه در زمانی که ستاره های بزرگی داشت و چه در زمانی که ستاره نداشت اما تیم یک دست و هماهنگی داشت و این نقطه قوت ایتالیاست که وابسته به تعدادی بازیکن نیست

اسپانیا رو بخاطر بازی گروهی و زیباشون دوست دارم .بازیشون قشنگه و باعث میشه از دیدن فوتبال لذت ببرم

به امید موفقیت تیمهای محبوبم:n17:

Mr_100_dolari
21-05-2014, 09:49
بعد از ایران طرفدار استرالیا هستم به خاطر اینکه این کشور رو خیلی دوست دارم و همیشه کشور دوم خودم میدونم :دی

و البته خیلی وقت هستش که دوست دارم یکی از این سه تیم /هلند/ پرتغال/ آرژانتین / برنده جام باشن و دیدن بازیشون واقعا برام لذت بخش هستش .

و از همه لذت بخش تر اینکه برزیل تو کشور خودش نتونه جام و بگیره :n09:

SA3EDLORD
21-05-2014, 10:13
منم طرفدار پرتغال هستم از یورو 2004 با اون تیم رویایی و خاطره انگیز با سرمربیگری اسکولاری:n12: .... و بازیکنایی مثه فیگو :n12: دکو :n12: نونو گومز و کریستیانو رونالدو :n12: (که البته این یکی باقی مونده:n02:) و .....
البته برزیل هم به خاطر جام جهانی 2002 هم به خاطر اون بازیای زیبایی که انجام میدادن با یه گونی اسطوره ای که تو اون تیم وجود داشت و باز هم با سرمربیگری اسکولاری همیشه یه میلی بهشون داشتم
امسال هم با حضور اسکولاری انتظار یه برزیل فوق العاده رو دارم که همه رو درو میکنه. هرچند این تیم اون تیم نمیشه.
و واقعا دوس دارم این جام یکی از اون بازیهای سنتی بین آرژانتین و برزیل رو شاهد باشیم:n19:

Soroush HD
21-05-2014, 10:36
پرچم نازی ها رو گذاشتی تو امضا بعد طرفداری انگلیس رو می کنی؟ :n02:
بیا.امضامم بخاطر انگلیس عوض کردم.حالا چی میگی؟؟:n02:

5ajad
21-05-2014, 10:47
آقا طرفداری و کل کل لازم نیست...آلمان قهرمانه:n02:

hirsababak
21-05-2014, 11:45
زنده باد هلند

Spaniuly
21-05-2014, 15:43
معلومه که اسپانیا تک رای دادم که حالشو ببره با دیدن فوتبال هیچ تیمی قلبم 90 دقیقه تاپ تاپ نمی زنه حتی ایران فقط اسپانیاست که وقتی نگاه می کنم مسابقاتش رو قلبم از جا کنده میشه! هیچ وقت اشکایی که با شکست 3 بر یک از فرانسه خوردیم توی یک هشتم حذف شدیم یادم نمیره! بازی بعدی اسپانیا توی جام جهانی بعد از فرانسه در سال 2006 بازی با سوئیس در سال 2010 بود که اتفاقا اون رو هم باختیم و باز هم آه و ناله و اشک و حسرت
اسپانیا با قدرت بازیهاتو ببر که سکته نکنم

farshidmm
21-05-2014, 18:12
کجایید دوستان ایتالیایی ؟:n03:
نبینم توی نظرسنجی عقب بیفتیم:n03:
تا دیشب جلوتر از آلمان بودیم:n03:

تا دیشب نه
شما دو روز کامل از آلمان عقب بودید و دیشب چند ساعتی با دو سه تا رای افتادید جلو و امروز دوباره عقب افتادید :n09:

constant_boy23
21-05-2014, 19:26
برزیل که خب قهرمانه ...ولی فورزا ایتالیا ...

البته شانس زیادی نداره ایتالیا ولی خب فوتباله ..خدا و ایتالیا رو چه دیدی:n02:

اقا حیف که گفتید کل کل نکنید وگرنه به المانی های عزیز حماسه بالوتلی رو یادآوری میکردم :n02:

ehsan_wwe
21-05-2014, 20:52
چرا هندوراس نداره ؟ :n24:
یا هندوراس میزارین
یا من دیگه اینجا ها پیدام نمیشه

G.O.Batistuta
21-05-2014, 21:56
طرفدار
انتخاب اول spain
2. argentina
3. japan

banii
21-05-2014, 22:20
چرا هندوراس نداره ؟ :n24:
یا هندوراس میزارین
یا من دیگه اینجا ها پیدام نمیشه
حالا چرا هندوراس :) ؟

yuseph
21-05-2014, 22:36

فکر میکنم دوستمون به خاطر اون داستان طرفدارا که چه عرض کنم :دی هندوراسی جام جهانی2010 که توی انجمن اغتشاش ایجاد کرده بودن و کلی جنجال آفرینی کرده بودن عرض کرده.
هرچند اون ناآرامیها نتیجه ای وحشناکی برای مسببینش به همراه داشت :دی
جا داره از امین مدیریت فقید ،سابق انجمن جام جهانی2010 یاد بشه.
یه تنه زد 1ماه تموم با تمام بروبچ ورزشی که اون موقع چندین برابر تعداد فعلی و ایضا به مراتب خطرناک تر بودن مقابله کرد.
آخر جام جهانی که تموم شد انجمن و کاربراش مثل صحنه آخر فیلم "13قاتل" شده بودن :دی

Hatek
21-05-2014, 23:56
دوستان طرفدار آلمان از خود هیتلر بیشتر تعصب دارن رو تیم :n02:

Armin.Computer
22-05-2014, 00:08
ایران
بعدش فرانسه

Spaniuly
22-05-2014, 11:03

یه آقایی میره بقالی میگه اقا دوغ دارین؟ میگه آره دارم... یارو میگه پس یه نوشابه بده!

حالا احسان هم گشته گشته دیده هندوراس نیست گیر داده... مرام داش احسانو عشقه:n11:

OMiD.1080p
22-05-2014, 11:09
ای کاش ایالات متحده هم میبود توی نظر سنجی .
با این حال من به فرانـسـه ( :n12:) و روسـیه رای دادم .

ehsan_wwe
22-05-2014, 11:28

یه سری هستن که همیشه دنبال گزینه هایی هستن که کمتر تو چشمن
من از اونام ( از شغلم بگیر تا تمام چیزایی که ازش به صورت روز مره استفاده می کنم)

فکر میکنم دوستمون به خاطر اون داستان طرفدارا که چه عرض کنم :دی هندوراسی جام جهانی2010 که توی انجمن اغتشاش ایجاد کرده بودن و کلی جنجال آفرینی کرده بودن عرض کرده.
هرچند اون ناآرامیها نتیجه ای وحشناکی برای مسببینش به همراه داشت :دی
جا داره از امین مدیریت فقید ،سابق انجمن جام جهانی2010 یاد بشه.
یه تنه زد 1ماه تموم با تمام بروبچ ورزشی که اون موقع چندین برابر تعداد فعلی و ایضا به مراتب خطرناک تر بودن مقابله کرد.
آخر جام جهانی که تموم شد انجمن و کاربراش مثل صحنه آخر فیلم "13قاتل" شده بودن :دی
یادش بخیر دهن این سورنا سرویس بشه که 3 هزارتا پست رو به باد داد منو بگو نشتسم 12 تا پستر برا هندوراس زدم :n02: یادش بخیر و طرف داران سرکوب شده اش سلامت باشند.

یه آقایی میره بقالی میگه اقا دوغ دارین؟ میگه آره دارم... یارو میگه پس یه نوشابه بده!

حالا احسان هم گشته گشته دیده هندوراس نیست گیر داده... مرام داش احسانو عشقه:n11:

نوکرم داداش یه دونه باشی

از نظر من هرجی کم طرفدار تر بهتر
یه زمانی مسخره میکردن منو که چرا رفتی سراغ بازی سازی الان شده یکی از دغدغه های دولت (نتیجه : شدم یکی از بانیا این صنعت )
یا رفتم سراغ blender همه مسخره می کردن که این حرکت چیه ولی خوب الان یکی از قدرت مند ها شده (نتیجه : شدم یکی از پدر های بلندر)
حتی ورزش حرفه ایم هم کشتی کج بود که 300 نفر بیشتر عضو نداشت الان شدم تنها کسی که بعد انقلاب باشگاه کشتی کج آمریکایی داشته ( البطه 2 سال )
همیشه دیونه این لقب ها هستم
هندوراس هم احتمالش هست یه روزی خودشو بکشه بالا :n12:
شاید شدم پدر دلسوز هندوراس

Mehran
22-05-2014, 12:14

سلام

من همیشه عاشق "قدرت های نوظهور" بوده و هستم.... به این خاطر 2010 طرفدار اسپانیا بودم که تا الان قهرمان نشده بود و به نوعی قدرت های نوظهور به حساب میومد.
امسال خیلی دوست دارم یه تیم معمولی با یه انقلاب درونی بتونه شگفتی ساز بشه و قدرت نویی ظهور کنه، تیمی مثل سوئیس یا بلژیک / اما اگر همه چیز طبق چیزی که
روی کاغذ هست پیش بره و قرار بر قهرمان شدن یکی از قدرت ها باشه، 100% اسپانیا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر مهران...

milad_gta
22-05-2014, 12:46
چه بردیم و خوشحال شدیم، چه باختیم و اشک ریختیم، چه خیلی بد باختیم :دی، بد شانسی، بازی بد، ناداوری و ...، فرقی نداشت و نداره، فقط فرانسه!

Dejagah
22-05-2014, 15:29
برزیل:n12:
برزیل اروپا پرتغال:n12:
برزیل آسیا ایران:n12:

banii
22-05-2014, 15:38
با این حال من به فرانـسـه ( :n12:) و روسـیه رای دادم .
راست میگی ... کاش آمریکا رو هم میگذاشتم ...
دیدم یکی از بچه ها هم تاپیکش رو هم زده و خیلی علاقه مند بوده از گذشته به این تیم ... آقا مهران هم گفتند از طرفداران آمریکا اند ....
نمیدونستم اینقدر تیم محبوبیه اگر نه حتما" اضافه میکردم... من فکر میکنم آمریکا در فوتبال حرف چندانی برای گفتن نداره (بیشتر فوتبال آمریکاییش معروفه) و اینکه همیشه هم به همراه مکزیک و هندوراس و کاستاریکا توی جام جهانی حضور دارند بخاطر اینه که تیم قدرتمندی در آمریکای مرکزی و شمالی وجود نداره و راحت میتونند به جام بیاند... به همین دلایل معتقد بودم نمیتونه گزینه ی مهمی باشه !
با این حال پیگیری میکنم و از مدیر این بخش میخوام در صورت امکان به نظرسنجی اضافه بشه! (امکانش وجود داره ؟)

alanol
22-05-2014, 16:12
فقط تیم ملی ایران عشقه:n02:

banii
22-05-2014, 16:57
محبوب ترین دیدار فینال جام جهانی از نظر کاربران سایت فیفا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بد نیست تو انجمن خودمونم یک همچین نظرسنجی ای داشته باشیم ؟! اگر موافق بودید اعلام کنید تاپیکشو استارت بزنم ! :n02:

راستی یک چیزی : با تعجب الان دیدم که خودم هم اون اولی که این تاپیکو باز کردم در کنار خیلی تیمای دیگه به آلمان هم رای دادم !! چه میدونستم قراره برای طرفدارای ایتالیا شاخ بشه ؟ :n02:

farshidmm
22-05-2014, 19:17
بد نیست تو انجمن خودمونم یک همچین نظرسنجی ای داشته باشیم ؟! اگر موافق بودید اعلام کنید تاپیکشو استارت بزنم ! :n02:

راستی یک چیزی : با تعجب الان دیدم که خودم هم اون اولی که این تاپیکو باز کردم در کنار خیلی تیمای دیگه به آلمان هم رای دادم !! چه میدونستم قراره برای طرفدارای ایتالیا شاخ بشه ؟ :n02:

آقا میگم نکنه قراره قهرمان جام جهانی رو با نظرسنجی های پی سی ورلد انتخاب کنن که شما انقدر پیگیر هستی؟ :n13::n02:
تازه خیلی افتخار بزرگی نصیبت شده که به آلمان رای دادی:n22:
ما هم به طرفدارای ایتالیا کاری نداریم که اونا هی سر به سر ما میذارن :n02:

banii
22-05-2014, 19:31
آقا میگم نکنه قراره قهرمان جام جهانی رو با نظرسنجی های پی سی ورلد انتخاب کنن که شما انقدر پیگیر هستی؟ :n13::n02:
تازه خیلی افتخار بزرگی نصیبت شده که به آلمان رای دادی:n22:
ما هم به طرفدارای ایتالیا کاری نداریم که اونا هی سر به سر ما میذارن :n02:
مگه چیه؟! برای خودم و بقیه دارم سرگرمی درست میکنم دیگه ! مگه بده؟:n02:

در مورد آلمان هم بگم که : خود تیم ملی فوتبال آلمانو هیچوقت دوست نداشتم ... حتی بازیکناشو هم دوست نداشتم ، نه البته فلیپ لام و پر مرته ساکر و مسوت رو دوست دارم .... با فوتبالشون زیاد ارتباط برقرار نمیکنم ... انگار با سلیقه ام جور نیست... ولی کشور آلمان رو خیلی خیلی دوست دارم ... هم آرزوی زندگی کردن توی آلمانو دارم و اگه روزی امکان مهاجرت برام میسر باشه بی شک جزو اولین انتخاب ها خواهدبود... هم اینکه از هیتلر خوشم میاد ، هم عاشق ماشیناشون هستم... بنز ، bmw ، فولکس واگن ، آئودی ، پورشه ، مایباخ و ... :n12: از نظر من آلمانها حرف اول رو میزنند در زمینه ی اتومبیل.... و البته بطور کلی در صنعت .

با این اخلاقایی هم که از دوستان آلمانی دیدم اینجا دیگه کلا" اعلام میکنم هیچوقت دیگه از فوتبال آلمان حمایت نمیکنم ! :n02: (ناراحت نشید ، مزاح کردم :) )

بردیا
22-05-2014, 20:01
با این اخلاقایی هم که از دوستان آلمانی دیدم اینجا دیگه کلا" اعلام میکنم هیچوقت دیگه از فوتبال آلمان حمایت نمیکنم ! :n02: (ناراحت نشید ، مزاح کردم :) )

اووه شما که تازه واردی
جام جهانی قبلی بودی میدیدی ما اینجا چیکار کردیم اونوقت میخواستی چی بگی دربارمون:n09:

banii
22-05-2014, 20:03
اووه شما که تازه واردی
جام جهانی قبلی بودی میدیدی ما اینجا چیکار کردیم اونوقت میخواستی چی بگی دربارمون:n09:
تاپیکاش که هنوز موجوده ، چند نمونه از شیرین کاریاتونو رو کنید ببینم :n02: (البته باشه خودم هم یه چکی میکنم ! )

ehsan_wwe
22-05-2014, 23:21
آخجوووووووووون هندوراس اضافه شد
هندوراس در قلب من میتپه:n12:

banii
22-05-2014, 23:28
آخجوووووووووون هندوراس اضافه شد
هندوراس در قلب من میتپه:n12:
بله دیگه شما خواسته بودید اضافه بشه و من به مدیر انجمن منعکس کردم ... همونطور که دوستان دیگه ای خواستار قرار گرفتن آمریکا توی نظرسنجی بودند...
حالا این داستان ارادت شما به هندوراس چی هست؟! من که زیاد شناختی از این تیم ندارم...

ولی کاش کانادا هم توی جام جهانی بود !

پ ن : تشکر از آقای سروش بابت همکاریشون.

dark_boy99
23-05-2014, 11:26
فقط یوزپلنگ آسیایی
نوبتی هم باشه نوبت ایرانه
ایران آریایی

Sh-Meteor
23-05-2014, 15:18
فقط یوزپلنگ آسیایی
نوبتی هم باشه نوبت ایرانه
ایران آریایی
یوزپلنگو خوب اومدی!:n02::n02::n02:
.
.
تازه توی چی نوبته ایرانه؟؟؟ اولین تیمی که حذف میشه؟؟؟

banii
23-05-2014, 15:22
یوزپلنگو خوب اومدی!:n02::n02::n02:
.
.
تازه توی چی نوبته ایرانه؟؟؟ اولین تیمی که حذف میشه؟؟؟
نه فکر نکنم ایران به کمتر از قهرمانی قانع باشه ! :n05:

M@SOUD64
23-05-2014, 15:31
Argentina For Ever

Sh-Meteor
23-05-2014, 16:02
نه فکر نکنم ایران به کمتر از قهرمانی قانع باشه ! :n05:

اون روز رفیقم اینو واسه من ایمیل کرده::n04:

پـیش بـیـنی مـن در جــام جـهـانــی
.
.
.
ﻧــﯿﺠـﺮﯾـﻪ ﺭﻭ 2-0 ﻣﯿـﺒـﺮﯾـﻢ،
ﺑـﺎ ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ 1-1 ﻣﺴﺎﻭﯼ ﻣﯿﮑﻨـﯿـﻢ،
ﺑـﻮﺳﻨـﯽ ﺭﻭ ﻫـم ﮑـﻪ ﺭﺍﺣـﺖ 3-0 ﻣﯿﺒﺮﯾـﻢ..

ﻣﯿـﺮﯾـﻢ ﺑــﺎﻻ..
ﻣﯿﺨـﻮﺭﯾـﻢ بـه ﺳـﻮﯾـﯿـﺲ ﺍﻭﻧـﺮﻭ ﻫـﻢ 2-1 ﻣﯿﺒـﺮﯾـﻢ
ﻣﯿﺨـﻮﺭﯾـﻢ ﺑـﻪ ﭘـﺮﺗـﻐـﺎﻝ ﻭ 1-0 ﻣﯿـﺒـﺮﯾــﻢ
ﺑـﻌﺪ ﻣﯿـﺮﺳﯿـﻢ ﻧـﯿـﻤـﻪ ﻧـﻬـﺎﯾـﯽ ﺑـﺎ ﺁﻟـﻤـﺎﻥ ( ﻣـﺜﻞﮐــﺮﻩ 2002 )
ﺍﻣـﺎ ﻣـﺎ ﮐـﺮﻩ ﻧـﯿـﺴﺘـﯿـﻢ ﮐــﻪ ﺍﺯ ﺁﻟـﻤـﺎﻥ ﺑـﺒـﺎﺯﯾــﻢ،
ﺁﻟﻤـﺎﻥ ﺭﻭ ﺗـﻮ ﭘـﻨـﺎﻟﺘـﯽ ﻣﯿـﺒـﺮﯾـﻢ ﻣﯿـﺮﯾـﻢ ﻓـﯿـﻨـﺎﻝ

ﺑـﺎ ﺑـﺮﺯﯾـﻞ ﺩﺭ 90 ﺩﻗـﯿـﻘـﻪ 0-0 ﻣﺴﺎﻭﯼ ﻣﯿـﺸـﻪ
همین طور که گزارشگر داره صحبت می کنه؛
توی ﻭﻗـﺖ ﺍﺿﺎﻓـﻪ ﺑـﺎ ﯾﮏ ﺷﻮﺕ ﺳﺮﮐـﺶ ﺍﺯ ﻧـﯿـﻤــﺎر
0-1ﺑـﺎزﯼ ﺭﻭ ﻣﯿـﺒـﺎﺯﯾـﻢ ﻭ ﺑـﻪ ﺣـﻘـﻤـﻮﻥ ﻧـﻤﯿـﺮﺳﯿـﻢ ﺩﻭﻡ ﻣﯿـﺸﯿــﻢ:(

چی بگم من بهش؟؟؟:n02:

farshidmm
23-05-2014, 16:12
در نظرسنجی آلمان و ایتالیا برای مقام اولی رقابت دارن اسپانیا و برزیل هم برای مقام دومی :n02:

banii
23-05-2014, 16:13
اون روز رفیقم اینو واسه من ایمیل کرده::n04:

پـیش بـیـنی مـن در جــام جـهـانــی
.
.
.
ﻧــﯿﺠـﺮﯾـﻪ ﺭﻭ 2-0 ﻣﯿـﺒـﺮﯾـﻢ،
ﺑـﺎ ﺁﺭﮊﺍﻧﺘﯿﻦ 1-1 ﻣﺴﺎﻭﯼ ﻣﯿﮑﻨـﯿـﻢ،
ﺑـﻮﺳﻨـﯽ ﺭﻭ ﻫـم ﮑـﻪ ﺭﺍﺣـﺖ 3-0 ﻣﯿﺒﺮﯾـﻢ..

ﻣﯿـﺮﯾـﻢ ﺑــﺎﻻ..
ﻣﯿﺨـﻮﺭﯾـﻢ بـه ﺳـﻮﯾـﯿـﺲ ﺍﻭﻧـﺮﻭ ﻫـﻢ 2-1 ﻣﯿﺒـﺮﯾـﻢ
ﻣﯿﺨـﻮﺭﯾـﻢ ﺑـﻪ ﭘـﺮﺗـﻐـﺎﻝ ﻭ 1-0 ﻣﯿـﺒـﺮﯾــﻢ
ﺑـﻌﺪ ﻣﯿـﺮﺳﯿـﻢ ﻧـﯿـﻤـﻪ ﻧـﻬـﺎﯾـﯽ ﺑـﺎ ﺁﻟـﻤـﺎﻥ ( ﻣـﺜﻞﮐــﺮﻩ 2002 )
ﺍﻣـﺎ ﻣـﺎ ﮐـﺮﻩ ﻧـﯿـﺴﺘـﯿـﻢ ﮐــﻪ ﺍﺯ ﺁﻟـﻤـﺎﻥ ﺑـﺒـﺎﺯﯾــﻢ،
ﺁﻟﻤـﺎﻥ ﺭﻭ ﺗـﻮ ﭘـﻨـﺎﻟﺘـﯽ ﻣﯿـﺒـﺮﯾـﻢ ﻣﯿـﺮﯾـﻢ ﻓـﯿـﻨـﺎﻝ

ﺑـﺎ ﺑـﺮﺯﯾـﻞ ﺩﺭ 90 ﺩﻗـﯿـﻘـﻪ 0-0 ﻣﺴﺎﻭﯼ ﻣﯿـﺸـﻪ
همین طور که گزارشگر داره صحبت می کنه؛
توی ﻭﻗـﺖ ﺍﺿﺎﻓـﻪ ﺑـﺎ ﯾﮏ ﺷﻮﺕ ﺳﺮﮐـﺶ ﺍﺯ ﻧـﯿـﻤــﺎر
0-1ﺑـﺎزﯼ ﺭﻭ ﻣﯿـﺒـﺎﺯﯾـﻢ ﻭ ﺑـﻪ ﺣـﻘـﻤـﻮﻥ ﻧـﻤﯿـﺮﺳﯿـﻢ ﺩﻭﻡ ﻣﯿـﺸﯿــﻢ:(

چی بگم من بهش؟؟؟:n02:
نظر کارشناسی و دقیقیه فقط اشتباهش اینجاست که توی نیمه نهایی با آلمان رویرو نمیشیم ... ایتالیا یا اسپانیا محتمل تره ... :n02:

banii
23-05-2014, 16:16
در نظرسنجی آلمان و ایتالیا برای مقام اولی رقابت دارن اسپانیا و برزیل هم برای مقام دومی :n02:
هلند، انگلستان، آرژانتین و پرتغال هم برای سومی :n02:

ehsan_wwe
23-05-2014, 16:24
بله دیگه شما خواسته بودید اضافه بشه و من به مدیر انجمن منعکس کردم ... همونطور که دوستان دیگه ای خواستار قرار گرفتن آمریکا توی نظرسنجی بودند...
حالا این داستان ارادت شما به هندوراس چی هست؟! من که زیاد شناختی از این تیم ندارم...

ولی کاش کانادا هم توی جام جهانی بود !

پ ن : تشکر از آقای سروش بابت همکاریشون.

دستش درد نکنه لطف بزرگی کرد

والا هدوراس تو دو سال از رنک 59 به رنک 30 رسید که یکی از سریع ترین سعود ها بوده ( الان یه دونه قبل مکزیکو قرار داره ) راستی ایران رده 37 هست
امسال امیدی نیست که حرکت خاصی بزنه ولی حتمان جامجهانی بعدی میره بالای جدول
جالبه امسال تیم افغانستان هم به فوتبال جهان اضافه شد

amlak021
23-05-2014, 19:24
100 % انتخاب اول همه مون ایرانه و در کنارش یه تیم خاصی رو هم دوست داریم و از فوتبالش لذت می بریم.
ولی به نظر من در 1 میلیارد سال بعد هم ایران صعود نخواهد کرد چونکه جام جهانی جایی که یه سری ورزشکار برای فوتبال بازی کردن می رن و هر بازی زیبا حاصل ساعت ها تمرین و تلاش و هزینه هست.الان فوتبال ما چیزی جز لات بازی و واردات عطر و ماشین و ... چیز دیگه ای نیست و خب قطعا هیچ جایگاهی هم در رقابت های حرفه ای نخواهیم داشت.
الان همین لیگ های کشور های عربی یا ترکیه رو نگاه کنید واقعا ببینید نسبت به 5 سال قبل چقدر پیشرفت کردن البته من بازی هاشونو دنبال نمی کنم ولی اگر کانال تلویزیون بره رو بازی هاشون واقعا سطح بازی ها اصلا با لیگ ایران قابل مقایسه نیست یعنی معلومه یه سری فوتبالیست و ورزشکار تو زمین هستن.
به نظرم 10 سال پیش وضعیت فوتبالیمون خیلی بهتر از الان بود.با این حال امیدوارم ایران تو این جام جهانی خوش بدرخشه و دلمونو شاد کنن همونقدر که قدیما از بازی های خوبشون شاد می شدیم.

riza.akbari
24-05-2014, 17:11
آلمان و برزیل:n12:

OMiD.1080p
25-05-2014, 07:56

راست میگی ... کاش آمریکا رو هم میگذاشتم ...
با این حال پیگیری میکنم و از مدیر این بخش میخوام در صورت امکان به نظرسنجی اضافه بشه! (امکانش وجود داره ؟)

چه فایده الان !
اون موقع که میخواستیم به آمریکا رای بدیم نبود و رای به تیم دیگری دادیم .
الان هم که اضافه شده و نمیشه بهش رای داد ! ( چون قبلا رای دادم )

banii
25-05-2014, 12:40
چه فایده الان !
اون موقع که میخواستیم به آمریکا رای بدیم نبود و رای به تیم دیگری دادیم .
الان هم که اضافه شده و نمیشه بهش رای داد ! ( چون قبلا رای دادم )
باید مثل دوست هندوراسیمون اونوقت رای نمیدادید و نظرسنجی رو تحریم میکردید :دی

banii
27-05-2014, 12:53
نبینم تاپیکمون بخوابه.
کجایید بچه ها ؟

صحبتی با مدیران :
اگر امکانش هست و در صورت صلاحدید، تاپیک استیکی بشه که با شروع بازیها و تاپیکهای جدیدتر این تاپیک کماکان دیده بشه توی انجمن و افراد بیشتری بتونند رای بدند.

سپاسگذار . :n16:

SON OF GOD
05-06-2014, 13:03
آرژانتین - برزیل - اسپانیا ------------------------------------> یکی از این سه تیم قهرمان بشه راضییم

misagh8900
07-06-2014, 09:59
آلمان<------------------------>هلند

Zlatan_ibra
07-06-2014, 13:44
ایتالیا و ایران فقط :*

banii
08-06-2014, 21:03
بترتیب طرفدار این تیمها میباشم ، (هرچند دور از انتظاره اما به امید اینکه 4تاشونو توی نیمه نهایی ببینیم و در فینال هم ایتالیا هلندو ببره !! )

1-ایتالیا
2-هلند
3-آمریکا
4-روسیه

البته تیمهای دیگه ای هم هستند که دوست دارمشون :
بلژیک، سوئیس، بوسنی، کلمبیا، بریتانیا ،استرالیا
و شاید شیلی

خیلی از تیمهای مورد علاقه ام هم متاسفانه حضور ندارند توی جام.

Iloveu-ALL
08-06-2014, 21:08
پاک شود ....

farshidmm
08-06-2014, 21:22
بترتیب طرفدار این تیمها میباشم ، (هرچند دور از انتظاره اما به امید اینکه 4تاشونو توی نیمه نهایی ببینیم و در فینال هم ایتالیا هلندو ببره !! )

1-ایتالیا
2-هلند
3-آمریکا
4-روسیه

البته تیمهای دیگه ای هم هستند که دوست دارمشون :
بلژیک، سوئیس، بوسنی، کلمبیا، بریتانیا ،استرالیا
و شاید شیلی

خیلی از تیمهای مورد علاقه ام هم متاسفانه حضور ندارند توی جام.

تیمی به اسم بریتانیا نداریم!
اون انگلیسه
بریتانیا شامل اسکاتلند و انگلیس ولز و ایرلند شمالی میشه که هر کدوم تیم ملیهای متفاوتی دارن

banii
08-06-2014, 21:43
تیمی به اسم بریتانیا نداریم!
اون انگلیسه
بریتانیا شامل اسکاتلند و انگلیس ولز و ایرلند شمالی میشه که هر کدوم تیم ملیهای متفاوتی دارن
بله.
منظورم همون انگلیس بود. :)
ولی اسکاتلند (بخاطر پیشینه دار بودن و اصالت داشتن) و ولز (بخاطر بازیکنهای خوبی که در برهه هایی داشته) رو هم دوست میدارم و جمهوری ایرلند نیز (بخاطر علاقه به این کشور و مبارزات جمهوری خواهانه اونها صرفا"):n18:

(کلا بریتانیایی ها سبک خاصی از فوتبال دارند و سبکشونو دوست دارم... البته اون سبک تا حدودی کمرنگ شده اگر نگیم الان وجود نداره...)

پ ن : ولی خیلی هم جالب میشد اگه بریتانیایی ها با هم متحد میشدند و تیم واحدی رو تشکیل میدادند ! توی المپیک همینطوره نه ؟

hoseinsps
08-06-2014, 21:56
just German

:n06:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] V4qoGg8qotmCK2rCO9R_g

Iloveu-ALL
08-06-2014, 21:57
پ ن : ولی خیلی هم جالب میشد اگه بریتانیایی ها با هم متحد میشدند و تیم واحدی رو تشکیل میدادند ! توی المپیک همینطوره نه ؟

بله ! البته تیم ها تو فوتبال المپیک، بازیکن هاشون زیر 23 هستن که 3 بازیکن سنشون میتونه بیشتر از 23 باشه.

ghermezeteh
08-06-2014, 22:11
بله.
منظورم همون انگلیس بود. :)
ولی اسکاتلند (بخاطر پیشینه دار بودن و اصالت داشتن) و ولز (بخاطر بازیکنهای خوبی که در برهه هایی داشته) رو هم دوست میدارم و جمهوری ایرلند نیز (بخاطر علاقه به این کشور و مبارزات جمهوری خواهانه اونها صرفا"):n18:

(کلا بریتانیایی ها سبک خاصی از فوتبال دارند و سبکشونو دوست دارم... البته اون سبک تا حدودی کمرنگ شده اگر نگیم الان وجود نداره...)

متحد بشن که چی بشه؟
چیش به ما میرسه؟
این 4 تا کشور 4 تا ملت مختلف هستند که به زور انگلیسیها با هم یکی شدن
به امید استقلال اسکاتلند و ایرلند شمالی و تکه پاره شدن خود انگلیس همونطور که خاک ایران رو تکه پاره کردند.

COD MW3
08-06-2014, 22:33
من طرفدار فرانسم... بخاطر اینکه ا زدیزاینراشون خوشم میاد چه تو فشن چه تو آرتیشکتی چه تو خوراک چه تو غرورشون

banii
08-06-2014, 22:35
متحد بشن که چی بشه؟
چیش به ما میرسه؟
به امید استقلال اسکاتلند و ایرلند شمالی و تکه پاره شدن خود انگلیس همونطور که خاک ایران رو تکه پاره کردند.
دلیل اصلی که من مد نظرم این بود اینه که دیگه از بابت حضور نداشتن بازیکنای عالی ای مثل آرون رومسی و گرت بیل و گیگز خدابیامرز ناراحتی ای وجود نخواهد داشت ...
+
بریتانیای کبیر تبدیل به تیمی قدرتمند و مدعی میشه .

پ ن : امروزه همه دنیا دوست دارند مرزهای دنیا برداشته بشه.... همه مردم دنیا شهروند کره زمین باشند...
اونوقت شما آرزوی واهی ای دارید که اصلا به من و شما هیچ ربطی نداره ... :)

البته منم فکر میکنم بد نباشه آذربایجان و کردستان و بلوچستان از ایران جدا بشند (بدلیل وجود اختلافات و تنش های قومیتی میگم+مگه آذربایجان شمالی که جدا شده براش بد شده؟ باکو زیباتره و آبادتره و آزادتره یا ارومیه و تبریز ؟)

shakerifar
08-06-2014, 22:41
متحد بشن که چی بشه؟
چیش به ما میرسه؟
الان شما طرفدار المانی چیش به شما می رسه؟؟؟؟؟؟
فوتبال یه ورزشه این مسائل حاشیه ای توش جایی ندارن

پ ن : امروزه همه دنیا دوست دارند مرزهای دنیا برداشته بشه.... همه مردم دنیا شهروند کره زمین باشند...
اونوقت شما آرزوی واهی ای دارید که اصلا به من و شما هیچ ربطی نداره ...

خیلی با این جمله موافقم:n16:

ghermezeteh
08-06-2014, 22:45
دلیل اصلی که من مد نظرم این بود اینه که دیگه از بابت حضور نداشتن بازیکنای عالی ای مثل آرون رومسی و گرت بیل و گیگز خدابیامرز ناراحتی ای وجود نخواهد داشت ...
+
بریتانیای کبیر تبدیل به تیمی قدرتمند و مدعی میشه .

اونوقت شما آرزوی واهی ای دارید که اصلا به من و شما هیچ ربطی نداره ... :)

البته منم فکر میکنم بد نباشه آذربایجان و کردستان و بلوچستان از ایران جدا بشند (بدلیل وجود اختلافات و تنش های قومیتی میگم+مگه آذربایجان شمالی که جدا شده براش بد شده؟ باکو زیباتره و آبادتره و آزادتره یا ارومیه و تبریز ؟)

هیچ وقت برای دشمنتون آرزوی موفقیت نکنید
بریتانیای کبیر به زودی تبدیل به بریتانیای صغیر خواهد شد چون چند ماه دیگر مردم اسکاتلند رای به جدایی از انگلیس خواهند داد.

لطفا نظرات یک عده رو بسط به همه مردم دنیا ندین

عجب!!
شما مطمئنید ایرانی هستید؟
شما از یه طرف آرزو می کنی اسکاتلند و ایرلند و انگلیس یکی باشن بعد واسه کشور خودت آرزوی تجزیه می کنی؟؟
حرفاتون همه ضد و نقیضه

banii
08-06-2014, 23:03
شما مطمئنید ایرانی هستید؟

متاسفانه از پدر و مادری ایرانی و در یکی از شهرهای ایران متولد شده ام و این ننگ رو تا ابد باید داشته باشم .

اما هیچ علاقه ای به این کشور و خصوصا حکام ـش ندارم .

:) .

ضمنا نه انگستان ، نه آمریکا ، نه اسراییل و نه حتی روسیه و هیچ کشور دیگه ای دشمن ایران نیست .
اگر هم قرار باشه کشوری رو بعنوان دشمنان ایران انتخاب کنیم کشورهای عربی هستند که همواره در طی تاریخ نشون دادند دشمن خونی ایرانیهایند .

stealer
08-06-2014, 23:14
احترام خودتون رو نگه دارین و به دین کسی توهین نکنید لطفا
این مدیرای سایت کجان پس؟
نظراتتو واسه خودت نگه دار طرفدار هر تیمی همکه میخوایی باش
مهجرت رو واسه همین مواقع گذاشتن به سلامت
مدیرا لطفا این پستای الکی و توهین امیزو پاک کنن این چه وضعشه اخه؟

Zeitgeist
08-06-2014, 23:34
اسکاتلند توان مالی کافی برای مستقل بودن از بریتانیا رو نداره. حتی نخواهند توانست سیستم بیمه و بهداشت عمومی در حد نصف چیزی که امروز بریتانیا بهشون ارائه میده رو تأمین مالی کنن!

Sh-Meteor
09-06-2014, 00:33
دوستان خوهشا بحث رو جمعش کنید!!!!
.
همین طور که از عنوان تاپیک معلومه، هر کاربری میاد و تیم مورد علاقه اش رو اعلام می کنه و اگه دوست داشت علتش رو هم میگه...
.
.
ولی متاسفانه اگه از ص 1 این تاپیک که شروع کنید یه نگاه کلی بندازین می بینین که تقریبا 70 درصد پست ها کاملا بی ارتباط با عنوان تاپیکه...
اون از اوایل تاپیک که کل کل ایتالیا و آلمان شد و اینم از اینجا که به بحث های سیاسی و دینی وصل شده
در ضمن با صحبت های کاربر #stealer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم موافقم...

Ezel
09-06-2014, 12:17
دوستان

پستها صرفا در ابراز طرفداری و بیان علت طرفداری باشه ، یعنی دقیقا اونچه که مربوط هست به تیتر تاپیک .

سایر صحبتها تحت هر عنوانی جایی در تاپیک ندارن .

پیشاپیش ممنون از توجه همگی

S0R3N4
10-06-2014, 11:59
خوب ...
با حضور تیم ملی کشورمون در این دوره 100 درصد انتخاب اول یه ایرانی متعصب ؛ تیم ملی کشورش یعنی ایرانه ...
اما برای من تیم ملی هلند هم از همین اندازه ارزش برخورداره و طرفدار لاله های نارنجی هلند هستم...

banii
15-06-2014, 02:34
منم که گفتم،پیرلو تو زمان میلان آنجلوتی حرف اول رو تو کل اروپا میزد ولی با همه تفاسیر شما،بعد ظهور تیم پپ کلا همه اروپا به حاشیه رفتن و پیرلو هم دیگه نتونست اون اثر سابق خودشو داشته باشه و بازم میگم توی اون سالا نتونست حتی به گرد ژاوی و اینیستا هم برسه.حالا اینکه پیرلو توی دوران اوجش بهتر بوده یا ژاویستا،اون دیگه قضاوتش با من نیست.
البته تا حدی درسته حرفایی که میزنید درباره اثر مثبت هم تیمیا ولی به فرم خود بازیکن هم تا حدی بستگی داره،مثالش میشه همین این فصل ژاوی و اینیستا رو مثال زد که سایه ای از سال های گذشتشون بودن(حالا به دلایل مختلف) و در کنارش مسی هم افت کرده و 28 گل بیشتر نزده فک کنم که با وجود اینکه آمار خوبی به نظر میرسه ولی در مقایسه با سالای گذشته خودش خیلی ضعیف بوده.پس فقط به هم تیمیا نیست،پیرلو اواخر دوران میلانش دیگه اون پیرلوی قبل نبود،توی یوونتوس هم برای سری آ احیا شد ولی به هیچ وجه نتونسته تاثیر گذار باشه تو اروپا.
+
توی بازی با آلمان هم به نظر من مونتولیوو بازی خیلی بهتری نسبت به پیرلو ارائه داد،پیرلو اون بازی با وجود چند تا حرکت و پاس نتونست اون اثر بازیای قبل رو داشته باشه و در کل ایزوله بود،میشه گفت یواخیم لو تونست اون بازی پیرلو رو نسبتا خنثی بکنه با 3-3-4 که به کار بست((تا جایی که یادمه)) ولی تمرکز زیاد روی پیرلو نتیجش غافل شدن از باقی پتانسیل های ایتالیا بود.
بازیای ژاوی 34 ساله و اینیستا 30 ساله رو دیدیم ، بازی پیرلو 35 ساله رو هم امشب داریم میبینیم !! :n01: