PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک هواداران تیم ملی ایتالیا | آتزوری

صفحه ها : [1] 2

elshaarawy
12-05-2014, 21:02
سلام . طرفدارای آتزوری پرافتخارترین تیم اروپا تو جام جهانی بیاین به بحث و تبادل نظر بپردازیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 12:

elshaarawy
12-05-2014, 21:05
جام جهانی 2006 بهترین سال برای من و طرفدرای لاجوردی پوشان بود ووولی 2010 افتضاح الان نوبتی باشه باید تا فینال بریم !!!:n18::n18:

MORINIO
12-05-2014, 21:15
سلام به هواداران لاجوردی ها :n11:

ایتالیا تو مراحل گروهی معمولآ خوب ظاهر نمیشه ولی امسال باید ترک عادت کنیم چون گروه فوق العاده سختی داریم و یه لغزش به قیمت حذف تموم میشه

راستی لیست بازیکنا اعلام شده ؟؟

B3HZ@D
12-05-2014, 22:03
درود و ممنون بابت تاپیک . ولی تصویر قدیمیه و به نظرم بهتره با یک تصویر جدید جایگزین بشه .
لیست نهایی تیم ملی ایتالیا هنوز اعلام نشده .
کار ایتالیا برای قهرمانی یک کم سخته . مخصوصا این که طی این مدت نشون دادیم مقابل تیم های تکنیکی و سرعتی مثل اسپانیا و برزیل مشکل داریم .

با این حال امیدوارم این تابو شکسته بشه و بار دیگه شاهد فینالیست شدن ایتالیا و قهرمانی در جهان باشیم .

elshaarawy
13-05-2014, 11:04
امروز نفرات تیم ملی ایتالیا اعلام میشه .. کاشکی الشراوی هم دعوت بشه :n12::n12::n12::n12:

MORINIO
13-05-2014, 21:05
لیست 30 نفره تیم ملی ایتالیا لحظاتی پیش اعلام شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

B3HZ@D
13-05-2014, 22:10
لیست خوبیه و میشه گفت بیشتر این بازیکنان لیاقت حضور در لیست رو داشتن . فقط به نظرم بجای آباته باید آنتونلی از جنوا دعوت میشد که دفاع چپ خیلی خوبیه .
حضور رومولو و پارولو هم از نکات خوب این لیسته . رومولو با دوندگی بی امانش دز هلاس ورونا و پارولو با اون شوت های وحشتناکش در پارما صحنه های جالبی رو در لیگ سری آ رقم زدن و بازیکنان خوبی نشون دادن .

پرین هم که نیاز به تعریف نداره و بدون اغراق بعد از بوفون بهترین دروازه بان سری آ بوده و واکنش ها و سیوهایی فوق العاده داشته .

ولی نکته عجیب این لیست حضور پرتعداد مدافعین کناری است که باعث تعجبه ... پاسکوال - دی شیلیو - آباته - ماجیو - دارمیان و رومولو که قابلیت بازی در دفاع راست رو داره !!!

elshaarawy
13-05-2014, 22:17
خب 7 نفر در نهایت خط میخورن .. امیدوارم از مهاجما کاسانو باشه . و دفاع های کناری هم زیاده و باید دوتاشون خط بخورن .ولی هافیک ها رو همشون رو نیاز داریم !!!

Iloveu-ALL
13-05-2014, 22:45
کاشکی توتی هم دعوت میشد البته بچه ها همه با تجربن :n02:

B3HZ@D
13-05-2014, 22:57
تونی !!!
این بشر به شدت کُندـه . حتی در دوران جوانی و اوج فوتبالش هم به شدت کند بود . دیگه چه برسه به حالا که سنش هم بالا رفته و فوق العاده کند شده .
این همه مهاجم جوان و تند و تیز هست . برای چی بریم به سراغ تونی ؟!

vahidgame
14-05-2014, 10:18
امسال ایتالیا تیم خیلی خوبی داره و تلفیقی از بازیکنای باتجربه و بازیکنای جوونه
لیستو که نگاه می کنم توی هر پستی بازیکنای خیلی خوب دیده میشن
اگه بازیکنا هماهنگ باشن من این ترکیب رو در حد مدعی قهرمانی می بینن
هر چند که واقعا کار سخته و تیمای قدرتمند زیادن

کاشکی توتی هم دعوت میشد البته بچه ها همه با تجربن
اگه دعوت میشد هم بازی بهش نمی رسید چون همه مهاجم های لیست فعلی خیلی خوبن و الان واقعا انتخاب زوج خط حمله یکمی سخته

ولی نکته عجیب این لیست حضور پرتعداد مدافعین کناری است که باعث تعجبه ... پاسکوال - دی شیلیو - آباته - ماجیو - دارمیان و رومولو که قابلیت بازی در دفاع راست رو داره !!!

البته ماجیو هافبک هم می تونه بازی کنه
بعد چون لیست باید 23 تایی باشه احتمالا چند تاشون خط می خورن

E.G_band
14-05-2014, 10:23
دوستان من هم به عنوان تیم دومم اعلام حضور می کنم:n06:

ایشالله امسال فینال بین آرژانتین و ایتالیا برگزار می شه.:n09:

Iloveu-ALL
14-05-2014, 15:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پنجمین حضور بوفون در جام جهانی! تنها سه نفر به این رکورد دست پیدا کردن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _World_Cups

MCSE MAN
14-05-2014, 19:48
تو این چند سال عادت کردیم به نبود توتی. همچنان طرفدار ایتالیا هستم ولی مسلما نه به شدت قبل بعد باختش میرفتم تو شوک!
وقتی تو این چند سال که ایتالیا مهاجم درست حسابی نداشت، توتی دعوت نمیشد، دیگه معلوم بود امسال با وجود روی کار اومدن چندتا پدیده دیگه دعوت نمیشه
هرچند هنوزم معتقدم که اون بازیکنان که تو بازی های حساس گره بازی رو باز میکنن

اگه دعوت میشد هم بازی بهش نمی رسید چون همه مهاجم های لیست فعلی خیلی خوبن و الان واقعا انتخاب زوج خط حمله یکمی سخته
منم بعد از چند سال امیدوار شدم یه خط حملمون ولی تو بازی هایی تو این سطح معلوم میشه که چقدر خوبن
قضیه اش مثل یوونتوسه که تو ایتالیا وقتی میبینیم، میگیم بی نظیره و همه رکوردها رو شکسته پس بره اروپا میترکونه ولی وقتی رفت تو سطح اروپا دیدیم که چی شد!

-----------------------------------------------------------------------------

در کل لیست خوبیه هر چند میتونست 2-3 مورد تغییر داشته باشه
جای فلورنزی هم یه جورایی خالیه. دوندگی و چند پسته بودنش میتونست به درد تیم بخوره
حالا باید دید کیا از این لیست خط میخورن

با این که پراندلی تو چند وقت گذشته به خاطر یه سری از کاراش از چشام افتاده ولی به خاطر ایتالیا امیدوارم تو جام جهانی موفق باشه

Viva Italy

sAeEd_kHaAn
14-05-2014, 20:19
باز هم جام جهانی و بازم هم ایتالیای دوست داشتنی
ترکیب خوبه و بازیکنا امیدوار کننده
فقط واسه بازی با انگلستان باید قید خوابو زد ساعت 2.30 بازی شروع میشه :n02:

vahidgame
14-05-2014, 22:32
دو بازیکنی که تموم نشدنین!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] R5PTA7Zmk9dWxjcm9wO2g9NzY4O3E9NzU7dz0xMjAw/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] R5PTA7Zmk9dWxjcm9wO2g9NzY4O3E9NzU7dz0xMjAw/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم چه طرفدار اینتر باشی چه رم چه میلان و هر تیم دیگه ای کلا نمیشه از این دو بازیکن خوشت نیاد
با اینکه دیگه پا به سن گذاشتن ولی افت محسوسی نداشتن و هنوز هم در سطح بازیکنای تاپن و یه جورایی میشه گفت سمبل ایتالیان

H A M A S
16-05-2014, 11:52
خبر رسیده طبق معمول ادوار گذشته جام های جهانی - برادران آلمانی رو دوباره هوا برداشته... اما بازم هیچ خیالی نیست:n09:

Milad4171
16-05-2014, 14:56
ایتالیا امسال با برنامه داره میاد جلو. شاید تو مقدماتی کمی به مشکل خورده باشه اما من اطمینان دارم ترکیب ، ترکیب خوبی هست و میشه امیدوار بود که نتیجه خوبی رو بگیره.

H A M A S
16-05-2014, 15:04

farshidmm
16-05-2014, 15:56
خبر رسیده طبق معمول ادوار گذشته جام های جهانی - برادران آلمانی رو دوباره هوا برداشته... اما بازم هیچ خیالی نیست:n09:

اگه خیلی علاقه به کل کل دارید می تونید یه تاپیک کل کل بزنید و اونجا کری بخونید ولی اینجا در تاپیک هواداری خودتون اگر پست بدید ما نمی تونیم جواب بدیم پس برته اینجا پست های تحریک کننده در مورد تیم های مقابل ارسال نکنید
ولی همینکه مدتها قبل از اینکه جام شروع بشه به جای اینکه با همگروهتون که انگلیس هست میاید واسه آلمانی ها کری می خونید خودش نشون دهنده بزرگی آلمان هست :n09:
کلا خوشم میاد تو این فروم همیشه سر تورنمنت های بزرگ که میشه 80 درصد کل کل ها حول و حوش آلمان می چرخه :n02:

H A M A S
16-05-2014, 18:22
آقا پسر بفرما برو توی تاپیک خودتون و دیگه بحث های ترولی رو شروع نکن
==========================================
دوستان آزوری لطفا امضا رو دریابید:n20:

banii
16-05-2014, 18:52
تونی !!!
این بشر به شدت کُندـه . حتی در دوران جوانی و اوج فوتبالش هم به شدت کند بود . دیگه چه برسه به حالا که سنش هم بالا رفته و فوق العاده کند شده .
این همه مهاجم جوان و تند و تیز هست . برای چی بریم به سراغ تونی ؟!
البته دوستمون گفتند توتی، نه تونی !

hojjatinho
16-05-2014, 18:59
اقایون اتزوری رفتید تو خونه خودتون در رو هم از پشت بستین سنگ اندازی می کنید ؟:دی //( از پشت دیوار پریدم تو :دی)
قبول نیست ا پسر بیا تو کوچه وسر خیابون مردونه بجنگیم :دی
ترول و غیر ترول هر چی هم باشه قبوله ..فقط سلاح گرم قبول نیست :دی

banii
16-05-2014, 19:26
پراندلي:تلاش مي‌کنيم به فينال جام‌جهاني برسيم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AA%D9%84%D8%A7%D8%B4_%D9%85%D9%8A%E2%80%8C%DA%A 9%D9%86%D9%8A%D9%85_%D8%A8%D9%87_%D9%81%D9%8A%D9%8 6%D8%A7%D9%84_%D8%AC%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D8%AC%D9 %87%D8%A7%D9%86%D9%8A_%D8%A8%D8%B1%D8%B3%D9%8A%D9% 85)

سرمربي تيم ملي فوتبال ايتاليا گفت: ما هدفمان رسيدن به ديدار پاياني جام جهاني است و تمام تلاش خود را در اين زمينه انجام مي‌دهيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تيم ملي فوتبال ايتاليا با سرمربي‌گري چزاره پراندلي اميد زيادي دارد تا به ديدار پاياني جام جهاني 2014 برزيل برسد.

سرمربي ايتاليا در آخرين مصاحبه‌اش که با ديلي ميرر انجام داد در خصوص حضور تيمش در جام جهاني اظهار داشت: ما زياد توجهي به گروه و جدولمان نداريم فقط به اين فکر مي‌کنيم که بايد با پيشرفتي که داريم به هدفمان که رسيدن به فينال جام جهاني است نزديک‌تر شويم.

وي ادامه داد: بايد با سازمان‌دهي تا فينال پيش برويم هدف ما اين است که ايتاليا را به فينال جام جهاني برسانيم و براي اين موضوع بايد صبر کنيم که ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايتاليا در باره حضور بالوتلي در جمع 30 بازيکن لاجوردي پوشان عنوان کرد: ماريو 14 گل در ليگ انگليس به ثمر رسانده و اين موضوع نشان مي‌دهد که بازيکن توانمندي است. اغلب در خط حمله تنها است و همواره به عنوان مهاجم تنها کار خود را دنبال مي‌کند و توانسته عملکرد خوبي از خود به نمايش بگذارد. پس زماني که او در تيم ملي صاحب توپ و فضا مي‌شود مي‌تواند موقعيت هاي خوبي خلق کند.

پراندلي در خصوص اينکه ايتاليا با جه سيستمي در جام جهاني بازي خواهد کرد گفت: اين موضوع سخت است که بخواهم بگويم ما با سيستم 4-3-3 بازي مي‌کنيم زيرا در اين نوع سيستم حريف مي‌تواند ضد حملات خطرناکي انجام دهد. ما براي حضور قدرتمند در جام جهاني به 23 بازيکن نياز داريم که همه آنها براي رسيدن به ترکيب 11 نفره بايد تلاش کنند.

mmf66
16-05-2014, 19:54
زنده باد ایران و ایتالیا

lionf3
18-05-2014, 10:51
ایتالیا ایشالا تا فینال میره
الآن هم که مثلِ یورو شایعه دورِ تیم نیست.
امیدوارم بچه ها هم با غیرت بازی کنن مثلِ بازی با آلمان تو یورو۲۰۱۲ .
ولی خدایی ایتالیا و اسپانیا چشم نواز بازی میکنن و صاحب سبک هستن
برزیل هم همینطور
اما آلمان؟!

sAeEd_kHaAn
18-05-2014, 12:41
:n12: :n12: :n12:

H A M A S
18-05-2014, 14:02
ایتالیا ایشالا تا فینال میره
الآن هم که مثلِ یورو شایعه دورِ تیم نیست.
امیدوارم بچه ها هم با غیرت بازی کنن مثلِ بازی با آلمان تو یورو۲۰۱۲ .
ولی خدایی ایتالیا و اسپانیا چشم نواز بازی میکنن و صاحب سبک هستن
برزیل هم همینطور
اما آلمان؟!
اتفاقا آلمان خیلی قشنگ و روون بازی میکنه اون سبک ملال آور اسپانیاست که آدم رو از فوتبال سیر میکنه

lionf3
18-05-2014, 14:36
اتفاقا آلمان خیلی قشنگ و روون بازی میکنه اون سبک ملال آور اسپانیاست که آدم رو از فوتبال سیر میکنه

والا من پدرم طرفدار آلمان بودن به طورِ جدی!
اما تو یورو ۲۰۱۲ و کنفدراسیون ها که بازیِ تیم های دیگه مخصوصا برزیل رو دید نظرش برگشت.
انصافا آلمان صرفا روی سرعت بازیکنان جوونش و تجربه‌ی بازیکنای بزرگش کار میکنه و سبکِ به خصوصی نداره ( این نظر شخصی بنده هست)
اما تیم هایی مثل ایتالیا یا برزیل صاحب سبک های دنیای فوتبال هستن
و اسپانیا هم انصافا جام جهانی ۲۰۱۰ خوب و روون بازی میکرد.

H A M A S
18-05-2014, 17:29
والا من پدرم طرفدار آلمان بودن به طورِ جدی!
اما تو یورو ۲۰۱۲ و کنفدراسیون ها که بازیِ تیم های دیگه مخصوصا برزیل رو دید نظرش برگشت.
انصافا آلمان صرفا روی سرعت بازیکنان جوونش و تجربه‌ی بازیکنای بزرگش کار میکنه و سبکِ به خصوصی نداره ( این نظر شخصی بنده هست)
اما تیم هایی مثل ایتالیا یا برزیل صاحب سبک های دنیای فوتبال هستن
و اسپانیا هم انصافا جام جهانی ۲۰۱۰ خوب و روون بازی میکرد.
توی ج.ج 2010 که آلمان کولاک بازی میکرد حتی اون بازی که توی گروهی به صربستان باخت
دیگه حذفی ها که نگو...انگلیس و آرژانتین رو مثل تانک از روشون رد شدن اگر یوگی لوو از اسپانیا نمیترسید و محافظه کاری به خرج نمیداد شک نکن قهرمان بودن.(اونوقت فکر میکردی این دوستان آلمانی خدا رو بنده بودن؟:n28:)
بازی کنفدارسیونها رو دنبال نکردم....فقط قیافه خمار و چروکیده دل بوسکه توی پنالتی های بازی با ایتالیا یادمه:n14:

شرح عکس :برزیل برزیل! ما داریم می آییم!!:n23:

farshad.88
19-05-2014, 14:23
جیووینکو رو دعوت نکرده ؟ :n27:

sAeEd_kHaAn
19-05-2014, 21:52

شرح عکس :برزیل برزیل! ما داریم می آییم!!:n23:

ماشالله برنم ب تخته یک از یک خوشتیپ تر :n12:

lionf3
19-05-2014, 22:43
ماشالله برنم ب تخته یک از یک خوشتیپ تر :n12:

آره کاسانو که عالیه :دی
اما مارکیزیو انصافا خوش تیپ و خوش فیسِ

banii
21-05-2014, 18:04
کجایید دوستان ایتالیایی ؟:n03:
نبینم توی نظرسنجی عقب بیفتیم:n03:
تا دیشب جلوتر از آلمان بودیم:n03:

yuseph
22-05-2014, 19:31
کجایید دوستان ایتالیایی ؟:n03:
نبینم توی نظرسنجی عقب بیفتیم:n03:
تا دیشب جلوتر از آلمان بودیم:n03:

تموم شدین!!؟!! :دی

banii
22-05-2014, 19:40
تموم شدین!!؟!! :دی
من الان داشتم تاپیک های انجمن یورو 2012 رو میدیدم و دیدم که اونجا ایتالیا خیلی با آلمان و اسپانیا اختلاف داشته... به این نتیجه رسیدم که خیلی ها از 2012 طرفدار ایتالیا شدند! پس منتظر باشید که با قهرمانی ایتالیا توی جام جهانی، ما بزودی پرطرفدار ترین تیم میشم . :n02:

:n16:

yuseph
22-05-2014, 19:47
من الان داشتم تاپیک های انجمن یورو 2012 رو میدیدم و دیدم که اونجا ایتالیا خیلی با آلمان و اسپانیا اختلاف داشته... به این نتیجه رسیدم که خیلی ها از 2012 طرفدار ایتالیا شدند! پس منتظر باشید که با قهرمانی ایتالیا توی جام جهانی، ما بزودی پرطرفدار ترین تیم میشم . :n02:

:n16:

با آرشیو حال میکنی :دی
میخوایی دشمنات رو خوب بشناسی؟:n10:
باشه جمع بشید ببینم چقدر میشید.اصلا میشید یا......:n02:

banii
23-05-2014, 00:07
رفقای ایتالیایی خودم ،

برادرای آلمانی که از روزای اول با حرکتی هماهنگ آواتارهاشونو مزین به لباس بازیکناشون کردند.

از دوستان انگلیسیمونم خبر رسیده که میخوان امضاهاشونو ست کنند...

خب ما چیکار کنیم ؟ :n01:

بابا یکم شور و حال داشته باشید شما هم ... انگار نه انگار که ما ایتالیاییم...

farshad.88
23-05-2014, 11:13
امضا و اواتار من چند ساله که همینه. حسش نیست عوض کنم :n02:
من هنوز در سوگ جیووینکو هستم. بازیکن به این خوبی رو چرا دعوت نکرده اخه :n28:

B3HZ@D
23-05-2014, 12:06
انصافن جووینکو چی داشته یا چی کار کرده که میتونسته به تیم ملی دعوت بشه .
همونقدر که به نظر شما جووینکو میتونسته برای تیم ملی دعوت بشه پس ماتری و پاتزینی و فلورو فلورس و فلوکاری هم میتونستن دعوت بشن .

شما اگه دقت کنین بازیکنانی مثل پالوسکی - جیلاردینو - تونی - توتی که فصل بهتری داشتن و عملکرد خوبی توی لیگ داشتن به تیم ملی دعوت نشدن و خط خوردن .
جووینکو که تنها یک نیمکت نشین بوده دلیلی برای دعوتش نمیمونه !

farshad.88
23-05-2014, 13:08
اینایی که نام بردید هیچ کدوم انرژیک نیستند. یعنی موقعیت ایجاد نمیکنند. چون مهاجم هدف هستند . اماجیووینکو فابلیت بازی در سمت راست و چپ رو هم داره.و البته تجریه
البته توی این اسامی به نظرم متری هم میتونست دعوت بشه و دخیره خوبی برای سوپر ماریو باشه. چون امسال هر تیمی که رفت وقتی بهش بازی دادن خوب کار کرد
توتی خیلی کند شده. با اینکه بازیکن مورد علاقه ام است اما باید قبول کنیم که بازیکنای بهتری توی اون پست هستند که جوون تر و سر حال ترن
به جز جیووینکو به نظرم جای گابیادینی از سمپدوریا و دومینکیو براری از ساسولو خالیه. من بازی هاشون رو از اسکای اسپورت میدیدم. شوت های گابیادینی وحشتناکه.
حضور کاسانو توی لیست واقعا جای سوال داره.خدا کنه حذف بشه
ترکیب 11 نفره از نظر من :
4-2-3-1
دروازه : بوفون
دفاع : دشیجلیو و بونوچی و چیه لینی و دارمیان
هافبک دفاعی : د روسی و پیرلو
هافبک وسط و هجومی : ماجیو و مارچیزیو و وراتی
حمله : بالوتلی

lionf3
23-05-2014, 13:26
اینایی که نام بردید هیچ کدوم انرژیک نیستند. یعنی موقعیت ایجاد نمیکنند. چون مهاجم هدف هستند . اماجیووینکو فابلیت بازی در سمت راست و چپ رو هم داره.و البته تجریه
البته توی این اسامی به نظرم متری هم میتونست دعوت بشه و دخیره خوبی برای سوپر ماریو باشه. چون امسال هر تیمی که رفت وقتی بهش بازی دادن خوب کار کرد
توتی خیلی کند شده. با اینکه بازیکن مورد علاقه ام است اما باید قبول کنیم که بازیکنای بهتری توی اون پست هستند که جوون تر و سر حال ترن
به جز جیووینکو به نظرم جای گابیادینی از سمپدوریا و دومینکیو براری از ساسولو خالیه. من بازی هاشون رو از اسکای اسپورت میدیدم. شوت های گابیادینی وحشتناکه.
حضور کاسانو توی لیست واقعا جای سوال داره.خدا کنه حذف بشه
ترکیب 11 نفره از نظر من :
4-2-3-1
دروازه : بوفون
دفاع : دشیجلیو و بونوچی و چیه لینی و دارمیان
هافبک دفاعی : د روسی و پیرلو
هافبک وسط و هجومی : ماجیو و مارچیزیو و وراتی
حمله : بالوتلی

به نظرم به جای ماجیو کاندروا بهتر باشه
در ضمن الشعراوی هم هستشا!

من این ترکیب رو بیشتر میپسندم :دی

B3HZ@D
23-05-2014, 13:28
جووینکو افت محسوسی داشته و از طرف دیگه نیمکت نشینی های پیاپی باعث افت کیفیت اون هم شده و این مسئله توی بازی های یووه و زمان حضور اون کاملا مشخصه .
از طرف دیگه جووینکو چارچوب شناس خوبی نیست و خیلی راحت موقعیت های خوب رو از دست میده یا این که ضربه رو اینقدر ضعیف میزنه که دروازه بان راحت اونو در اختیار میگیره .

ماتری هم متوجه نشدم رو چه ملاکی شایسته حضور در تیم ملی دونستین . وضعیت و عملکرد امسالش جای هیچ گونه دفاعی باقی نمیذاره .

گابیادینی فراز و نشیب زیاد داشته و پراندلی بیشتر به دنبال بازیکنانی بوده که ثبات داشته باشن تا بتونه روی تاثیر اونا بر روی تیم حساب کنه . نه این که منتظر باشه ببینه چی پیش میاد و ایا امروز روز خوبه بازیکنه یا روز بد .
بعضی از مهره ها هم عدم دعوتشون اجتناب ناپذیر بوده که به دلیل خصوصیت بازیکن یا کمبود مهره در اون پست بوده .

مهره ای که بتونه دقیقا جانشین بازیکن مورد نظر بشه و از هر نظر بتونه جای اونو پر کنه یا این که تا حد زیادی نزدیک به اون باشه. براردی این فصل خوب بوده ولی فکر کنم به خاطر کمبود تجربه دعوت نشده .
با این حال بازیکن خوبی نشون داده .

توی سیستم 1-3-2-4 به هافبک وسط با دوندگی و استقامت بالا نیازه و این مسئله به طور حتم از عهده پیرلو خارجه ... پیرلو از دوران جوانی هم استقامت بالایی نداشت و کلا هافبکی دونده نیست .
با این سیستم احتمال ضربه خورده از اون منطقه زیاد میشه . چون تنها یک نفر در صورت جا ماندن نفر دوم برای پوشش خط میانی حضور داره و اگه اون شخصی که جا مونده کسی به غیر از پیرلو باشه به طور حتم پیرلو در این تقابل ها جا میمونه و پیرلو کسی نیست که بازیکن حریف رو دنبال کنه و پا به پاش اونو تعقیب کنه.

به نظرم بهترین کار استفاده از سیستم 4-3-3 است تا پوشش خوبی در خط میانی داشته باشیم .

banii
23-05-2014, 13:30
به نظرم به جای ماجیو کاندروا بهتر باشه
در ضمن الشعراوی هم هستشا!

من این ترکیب رو بیشتر میپسندم :دی
ایتالیا بدون پیرلو ؟:n15:
آکیلانی رو قبول دارم .

banii
23-05-2014, 13:32
جووینکو افت محسوسی داشته و از طرف دیگه نیمکت نشینی های پیاپی باعث افت کیفیت اون هم شده و این مسئله توی بازی های یووه و زمان حضور اون کاملا مشخصه .
از طرف دیگه جووینکو چارچوب شناس خوبی نیست و خیلی راحت موقعیت های خوب رو از دست میده یا این که ضربه رو اینقدر ضعیف میزنه که دروازه بان راحت اونو در اختیار میگیره .

ماتری هم متوجه نشدم رو چه ملاکی شایسته حضور در تیم ملی دونستین . وضعیت و عملکرد امسالش جای هیچ گونه دفاعی باقی نمیذاره .

گابیادینی فراز و نشیب زیاد داشته و پراندلی بیشتر به دنبال بازیکنانی بوده که ثبات داشته باشن تا بتونه روی تاثیر اونا بر روی تیم حساب کنه . نه این که منتظر باشه ببینه چی پیش میاد و ایا امروز روز خوبه بازیکنه یا روز بد .
بعضی از مهره ها هم عدم دعوتشون اجتناب ناپذیر بوده که به دلیل خصوصیت بازیکن یا کمبود مهره در اون پست بوده .

مهره ای که بتونه دقیقا جانشین بازیکن مورد نظر بشه و از هر نظر بتونه جای اونو پر کنه یا این که تا حد زیادی نزدیک به اون باشه. براردی این فصل خوب بوده ولی فکر کنم به خاطر کمبود تجربه دعوت نشده .
با این حال بازیکن خوبی نشون داده .

توی سیستم 1-3-2-4 به هافبک وسط با دوندگی و استقامت بالا نیازه و این مسئله به طور حتم از عهده پیرلو خارجه ... پیرلو از دوران جوانی هم استقامت بالایی نداشت و کلا هافبکی دونده نیست .
با این سیستم احتمال ضربه خورده از اون منطقه زیاد میشه . چون تنها یک نفر در صورت جا ماندن نفر دوم برای پوشش خط میانی حضور داره و اگه اون شخصی که جا مونده کسی به غیر از پیرلو باشه به طور حتم پیرلو در این تقابل ها جا میمونه و پیرلو کسی نیست که بازیکن حریف رو دنبال کنه و پا به پاش اونو تعقیب کنه.

به نظرم بهترین کار استفاده از سیستم 4-3-3 است تا پوشش خوبی در خط میانی داشته باشیم .
د روسی بد نیست از نظر استقامتی و میتونه مکمل خوبی برای پیرلو باشه

B3HZ@D
23-05-2014, 13:39
د روسی بد نیست از نظر استقامتی و میتونه مکمل خوبی برای پیرلو باشه

درود بر شما

بنده هم نگفتم دروسی جوابگو نیست . صحبت کلی بنده اینه که سیستم 4-2-3-1 برای ایتالیا با حضور پیرلو مناسب نیست .
باید از سیستمی با سه هافبک استفاده کرد تا در صورت جا موندن دروسی بازیکن دیگه ای باشه که بتونه پوشش مناسبی رو به همراه پیرلو انجام بده .
چون که این کار از توان پیرلو خارجه .

lionf3
23-05-2014, 13:59
ایتالیا بدون پیرلو ؟:n15:
آکیلانی رو قبول دارم .

والا پیرلو که تو ترکیب هستش!
مگه میشه ایتالیا بدونِ پیرلو؟!

banii
23-05-2014, 14:03
والا پیرلو که تو ترکیب هستش!
مگه میشه ایتالیا بدونِ پیرلو؟!
ببخشید... ندیدمش اول ...

farshad.88
23-05-2014, 14:46
ایتالیا که هیچ وقت 3 مهاجمه بازی نکرده.
من طرفدار جیووینکو نیستم. اما با توجه به نیاز سیستم 4231 گفتم که بودن جیووینکو میتونست کمک کنه. چون بازیکنایی که الان دعوت شدن نقش مشابهی با جیوینکو دارن. اما تجریه اون رو ندارن. جیووینکو توی این فصل هر وقت از اول بازی کرده جالب نبوده. چون باید با Tevez تعویض میشده. برای همین کونته همیشه به عنوان باز تعویضی به بازی میاردتش. مگر اینکه با تیم دومش به بازی اومده باشه. معمولا وقتی به بازی می اومد سرعت بازی و موقعیت هایی که برای تیم یووه خلق میشد بیشتر بود
پیرلو توی یووه نقش هافبک دفاعی داره که یه مکمل مثل پوگبا و یا مارکیزیو داشته. توی تیم ملی این نقش رو دروسی خیلی خوب میتونه بازی کنه و مکمل پیرلو باشه. هر چند دروسی خودش بازیساز هم هست
مارکیزیو میتونه نقش هافبک وسط رو داشه باشه. تیاگو موتا وقتی اینتر بود. نقش هافبک وسط رو بازی میکرد
----
توی این عکس از ترکیبی که قرار دادین به نظر من چند تا مشکل هست
یکی اینکه جیاچرینی اصلا دعوت نشده. مارکیزیو هیچ وقت مناسب اون قسمت نیست. ( RWF یا SS )
جای پیرلو و دروسی باید عوض بشه. هرچند در سیستم 4231 ابتدا 2 هافبک دفاعی میایستند و جلو اونا هافبک وسط بازی میکنه

farshad.88
23-05-2014, 14:57
من حدس میزنم جلوی انگلیس 4-4-2
نظرتون نسبت به 2 تا بازی تدارکاتی که 31 می و 4 جون انجام میشه چیه ؟ به نظر من ایرلند رو برای آشنایی با انگلیس انتخاب کردند . اما برای اروگوئه و تیم های امریکای جنوبی هیچ بازی شیبه سازی انتخاب نکردند.

elshaarawy
23-05-2014, 15:43
بهترین ترکیب خط میانی ... پیرلو . مارکیسیو . مونتولیوو.ده روسی

lionf3
23-05-2014, 16:57
بهترین ترکیب خط میانی ... پیرلو . مارکیسیو . مونتولیوو.ده روسی

خوبه اما شما عامل سرعت رو هم باید در نظر بگیرین
بنابراین تو این خط باید یه عامل جوون باهوش سریع و تیز هم باشه
تا بهترین ترکیب رو بابازیکنانِ با تجربه بسازن
به نظرم به چای مونتولیوو،جاکرینی یا کاندروا و حتی ماجیو میتونن گزینه های خوبی باشن.

lionf3
23-05-2014, 21:29
این هم پوستر آتزوری که سایت Espn منتشر کرده:

H A M A S
24-05-2014, 09:24
ها ها ها!!
ایول الله عجب پوستریه!

H A M A S
27-05-2014, 13:39
جهت بالا اومدن تاپیک...
در ضمن پراندلی هم تمدید کرد

banii
27-05-2014, 13:49
ها ها ها!!
ایول الله عجب پوستریه!
چه بازتابی هم داشت توی تاپیک خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !
دوستان ژرمن خونشون به جوش اومده بود؛ چه جور! :n09:

H A M A S
27-05-2014, 14:17
چه بازتابی هم داشت توی تاپیک خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) !
شما هم خیلی با اونها سر به سر نکن

lionf3
27-05-2014, 14:56

اونقدر بازتابش گسترده بود که هم تایپک قفل شد و هم پستِ خیلی ها از جمله خودم پاک شد!
حالا مهم نیست.
دوستان لیستِ ۲۳ نفره ایتالیا هنوز منتشر نشده آیا؟

banii
27-05-2014, 15:42
جوزپه روسی...
بنظرتون به جام میرسه ؟ (چرا همه ی جاما مصدوم میشه؟!)

farshad.88
27-05-2014, 20:11
به نظرم ایتالیا فقط بالوتلی نیست که اینا به عنوان ستاره روی پوستر قرارش دادن. ایتالیا یه تیم تخریبیه. یه تیم با حوصله. به نظرم عکس پیرلو و بوفون رو هم میبایست اضافه کنند.
تا هفته اینده دیگه باید لیست نهایی اعلام شه. ایتالیا این همه مربی داره. چرا ول کن پراندلی نیستند ؟ :n27:

banii
27-05-2014, 22:09
به نظرم ایتالیا فقط بالوتلی نیست که اینا به عنوان ستاره روی پوستر قرارش دادن. ایتالیا یه تیم تخریبیه. یه تیم با حوصله. به نظرم عکس پیرلو و بوفون رو هم میبایست اضافه کنند.
تا هفته اینده دیگه باید لیست نهایی اعلام شه. ایتالیا این همه مربی داره. چرا ول کن پراندلی نیستند ؟ :n27:
اتفاقا پراندلی مربی خیلی خوبیه ...

sAeEd_kHaAn
28-05-2014, 12:03
ایتالیا مربی نامبر1 زیاد داره، ولی عملکرد پراندلی هم قابل قبوله و کلا دوست داشتنیه :n12:

lionf3
28-05-2014, 14:29
واسه همین حرفاشه که شده سوپر ماریو:

:دی

Masoud King
29-05-2014, 11:33
دوستان تحویل بگیرین :دی

We are one step below Brazil, Spain, Germany and Argentina
I'm not absolutely certain that can we reach the final but the quarter-finals onwards would be a good World Cup for us

H A M A S
29-05-2014, 13:34

I'm not absolutely certain that can we reach the final but the quarter-finals onwards would be a good World Cup for us

واقعا خسته نباشی اخوی...وقتی میگیم شما آلمانیها ساده دل هستید نگید نه!:n09:
فقط یک سرنخ میدم به شما درباره واژه مصاحبه ایتالیایی...مثلا فرگوسن یک گفته:
«آنها می‌آیند و می‌گویند که انگلیسی‌ها فوتبالشان خیلی قوی است و ما در بازی هوایی افتضاح هستیم و از پس این کار و آن کار برنمی‌آییم. بعد صفر-3 شما را شکست می‌دهند!
*نظر فرگی در مورد تیم‌های ایتالیایی

و همینطور یه جایی دیگه گفته:
«وقتی یک ایتالیایی به من می‌گوید که غذا پاستا است من اول باید بروم سس غذا را بررسی کنم. هر چه باشد آنها مخترعان پوشش دود برای کارهای نظامی هستند!»

در کل عب نداره...با همین فرمون برید...براتون برنامه ای ویژه ای داریم:n10:

Masoud King
29-05-2014, 15:00
در هر صورت همه می دونن ایتالیا یه سطح پائین تره الان.
فعلا شگفتی اول رو خلق کنید و از گروه بالا بیاین بعدش برنامه بچینید :دی

B3HZ@D
29-05-2014, 15:18
درود

نمیدونم این سطح مورد نظر شما رو کی تعریف کرده ولی قبلتر هم سطح ایتالیا پایین تر در نظر گرفته شده بود .

ولی تیمی که پیروز میدان بود ایتالیایی بود که سطحش رو کمتر میدونستن و همین تیمی که سطحش از انگلیس - آلمان و .. کمتر بود تا بازی فنیال پیش رفت .

خلاصه این که ما به حرف بقیه کاری نداریم و سطوحی که تعریف میشه به اندازه خود افرادی که کشفش کردن سطحیه :n02:

ایتالیای واقعی رو همیشه باید توی زمین دید.

Masoud King
29-05-2014, 15:27
خلاصه این که ما به حرف بقیه کاری نداریم و سطوحی که تعریف میشه به اندازه خود افرادی که کشفش کردن سطحیه :n02:
بوفون هم سطحی شد پس
خود زنی نکنین برادران :n09:

H A M A S
29-05-2014, 15:33

از لحاظ امکانات و سخت افزار بله...چون آلمان اقتصاد پول دار تری به نسبت ایتالیا داره
اما از لحاظ فنی و تاکتیک...شرمنده ات میشم....دیگه نمونه حی و حاضرش همین کارلتو!!
تازه همین پراندلی هم کم مربی نیست

B3HZ@D
29-05-2014, 15:40
منظور بنده تزهایی است که بقیه افراد میدن .
این جور مصاحبه ها رو قبلا هم از بازیکنان ایتالیا دیدیم و چیز جدیدی نیست . در اصل این مصاحبه ها به نوعی از سیاست بازیکنان ایتالیا نشات میگیره .
ولی این نظرات به اصطلاح کارشناسانه ای که ارائه میشه یک کم شرایط و وضعیتش فرق میکنه .

ایتالیای امسال بازیکنان خوبی توی دل لیگ پرورش داده و چندین بازیکن مستعد داشته و داره که به تیم ملی دعوت شدن و یک سری دیگه دعوت نشدن .
چون ما در بطن خود لیگ و بازی های سری آ بودیم بهتر و بیشتر از توانایی های بازیکنان باخبریم .

در جام جهانی 2006 قبل بازی با ایتالیا این تیم رو دست کم گرفتین و توی خانه خودتون حذف شدین ... توی یورو و قبل بازی ایتالیا انگلستان ایتالیا رو دست کم گرفتن و حذف شدن .
قبل بازی با آلمان هم ایتالیا دست کم گرفته شد و آلمان حذف شد :n02:

بازی با رئال هم اینقدر دست کم گرفته بودین که اون بلا سرتون اومد ... و هنوز که هنوزه مثل اینکه درس عبرت نشده :n09:

به هر حال عیبی نداره ... ما که با این مسئله هیچ گونه مشکلی نداریم :n02:

B.Russell
29-05-2014, 15:55
چقدر اینجا تو سر و کله هم میزنین !! :n02:

ایتالیا برای من یعنی جام جهانی 1994 وقتی ابتدایی بودم و یک بازیکن نوستالژیک دوران کودکی من یعنی روبرتو باجو.

یادش به خیر اون زمان نصف دختر مدرسه ای ها عاشق روبرتو باجو بودن به خاطر تیپش !!! :n26:

وقتی در اوج شهرت روبرتو تو فینال پنالتی رو زد بیرون و برزیل قهرمان شد واقعا درس بزرگی تو زندگیم بود.

سقوط در اوج اقتدار.

Masoud King
29-05-2014, 16:17
در جام جهانی 2006 قبل بازی با ایتالیا این تیم رو دست کم گرفتین و توی خانه خودتون حذف شدی
2006 کسی فک نمی کرد آلمان بتونه آرژانتین رو ببره چه برسه به قهرمانی و دست کم گرفتن. شاید خودت ترسیده بودی و تعمیم دادی به آلمانیا :دی

بازی با رئال هم اینقدر دست کم گرفته بودین که اون بلا سرتون اومد ... و هنوز که هنوزه مثل اینکه درس عبرت نشده :n09:
رئال رو چه به ایتالیا :n13: اون بازی هم اگه پپ خودشو خوشگل نمی کرد مطمئنا اوضاع چیز دیگه ای بود. از خودتون مایه بزار نه از بقیه.
بعدشم رفتین فینال و 4 تایی شدین جلو اسپانیا. می ارزید؟ :n09:
ما که خوشحال میشیم خلاصه ایتالیا از گروهش صعود کنه و بیاد بالا

یادش به خیر اون زمان نصف دختر مدرسه ای ها عاشق روبرتو باجو بودن به خاطر تیپش !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و البته بعد تر الکس دل پیرو
کلا از اون تیپ هایی هستن که دخترا دوس دارن :دی

banii
29-05-2014, 16:42
چقدر اینجا تو سر و کله هم میزنین !! :n02:

ایتالیا برای من یعنی جام جهانی 1994 وقتی ابتدایی بودم و یک بازیکن نوستالژیک دوران کودکی من یعنی روبرتو باجو.

یادش به خیر اون زمان نصف دختر مدرسه ای ها عاشق روبرتو باجو بودن به خاطر تیپش !!! :n26:

وقتی در اوج شهرت روبرتو تو فینال پنالتی رو زد بیرون و برزیل قهرمان شد واقعا درس بزرگی تو زندگیم بود.

سقوط در اوج اقتدار.

فدای همه روبرتو باجویی ها :n11:

به ایتالیا رای دادید ؟!

آره ایتالیاییها همیشه خوشتیپترین ها و دختر کش ترینها هستند ! الانم مارکیسیو خیلی دلبری میکنه! :n01: مالدینی هم که خوشتیپترین بازیکن دنیا بود...

باستیان شواینشتایگر هم خیلی طرفدار داره میگن ! :n09:

B3HZ@D
29-05-2014, 17:51
2006 کسی فک نمی کرد آلمان بتونه آرژانتین رو ببره چه برسه به قهرمانی و دست کم گرفتن. شاید خودت ترسیده بودی و تعمیم دادی به آلمانیا :دی

رئال رو چه به ایتالیا :n13: اون بازی هم اگه پپ خودشو خوشگل نمی کرد مطمئنا اوضاع چیز دیگه ای بود. از خودتون مایه بزار نه از بقیه.

کسی فکر نمیکرد ؟! آرژانتین خیلی وقته که توی جام جهانی ضعیف کار میکنه . برای من که جا تعجب نداشت .

مگر این که با این بهانه ها مثل خوشگلی و زشتی پپ خودتونو گول بزنین ... :n09: ... از طرف دیگه شما که چپ و راست توی صحبت هاتون از فینال اسپانیا و ایتالیا مایه میذارین .

طوری این فینال رو یادآوری میکنین که هر کی ندونه فکر میکنه این آلمانی ها بودن که با لباس مبدل اسپانیایی موفق به شکست ایتالیا شدن :n09:

ارزشش به این بود که نشون دادیم چه تیمی لیاقت فینالیست شدن رو داره . که ایتالیا یکی از اون ارزش ها و تیم های لایق بود .

باشد تا رستگار شوید

Atghia
29-05-2014, 18:04
فعلا شگفتی اول رو خلق کنید و از گروه بالا بیاین بعدش برنامه بچینید :دی

اتفاقا همیشه ایتالیا مرحله گروهی کمی سخت تر از مراحل دیگه براش هست چرا؟ چون میخوان گرم بشن بر و بچ:n09:
بعدش بازی به بازی بهتر میشن و اینو همیشه ثابت کردن:n25:
شما حالا هی سطح و غیرهم سطح کنید ببینیم چه شود! 2006 هم اون آلمان پرمدعا سطح خودش رو در ابرها میدونست اما بدجور به فرش منتقل شد:n17:

Reza31001
29-05-2014, 18:09
اتفاقا همیشه ایتالیا مرحله گروهی کمی سخت تر از مراحل دیگه براش هست چرا؟ چون میخوان گرم بشن بر و بچ:n09:
من به همین دلیل برای طرفداران ایتالیا احترام خاصی قائلم
چون هنوز نمی دونم اینا چه علاقه ای به حرص و جوش خوردن صعود از مرحله گروهی دارن :n09:

حواستون باشه این دفعه، اون دفعه نشه :n09:

Atghia
29-05-2014, 18:11
من به همین دلیل برای طرفداران ایتالیا احترام خاصی قائلم
چون هنوز نمی دونم اینا چه علاقه ای به حرص و جوش خوردن صعود از مرحله گروهی دارن :n09:

حواستون باشه این دفعه، اون دفعه نشه :n09:

عزیز روند صعودی همیشه مطلوبتره تا نزولی:n18:
شما در نظر بگیر آلمان برای مثال :دی همیشه عالی شروع میکنه پله به پله میاد بالا هی کم میاره هی عقب گرد داره
والا روندی که ایتالیا در پیش میگیره خیلی بهتره :n26:
ادم اول کار حرص بخوره بهتره تا اخرش چون احتمال سکته میره بالا:n08::n09:

clau
29-05-2014, 18:14
ایتالیا که جایگاهش در جام جهانی مشخصه حالا حالاها مونده خیلی تیما بهش برسن که توی خواب هم نمیتونن برسن:n05:

آلمان همیشه تا نیمه نهایی خوب پیش میاد اونجا گیرپاژ میکنه از جام میره بیرون:n09:

مگه اینکه بخوره به تیم هایی مثل کره جنوبی یا ترکیه بتونه با شکست دادن همچین تیمهای قدری برسه به فینال:n02:

H A M A S
29-05-2014, 18:49
آقا صحبت از2006 شد باید بگم توی تمرینات امروز سن مارچلو هم اومده

اینجا هم دارند احتمالا خاطرات 2006 و بازی نیمه نهایی رو مرور میکنن:n09:

چرچی

خب اینم جایزه من برای شما...ذخیره اش کنید و بزارید برای عکس صفحه دسکتاپ ببنید چی میشه لامصب

vahidgame
29-05-2014, 18:58
نمی دونم چه سریه که توی همه تاپیک ها بحث آلمان و ایتالیا شکل گرفته یعنی تیمای دشمنتر از این هم فکر نکنم طرفدارشون اینجوری با هم باشن :دی
امیدوارم بحث ها تا آخر در همین حد باشن تا ما هم همچنان ملایمت پیشه کنیم :دی
ولی کلا این بحث ها هیچ بار فنی ندارن و توی اون اغلب فقط تعصب دیده میشه و دیگه هیچ و خیلی چیزای مهمتر هست که میشه در موردش صحبت کرد...

فکر کنم احتمالا باز ایتالیا باید با سیستم 2-4-4 لوزی بازی کنه که توی اون یه جورایی 4 هافبک وسط تخصصی وجود دارن
این سیستم دیگه فکر نکنم خیلی جواب بده و یه جورایی توی این سیستم هافبک گوشه و بازیکنای تکنیکی و سرعتی وجود ندارن مگر اینکه دفاع های گوشه خیلی عالی باشن که توی ایتالیا دفاع گوشه خیلی عالی نمی بینم مثل زمان 2006 که زامبروتا آماده وجود داشت
در شرایط عادی فکر کنم باید انتظار داشته باشیم که ایتالیا با یه ترکیبی شبیه این بازی کنه:

بوفون
کریشیتو - کیلینی - بارزاگلی - ماجیو
پیرلو
مارکیزیو ------ ده روسی
مونتولیو
بالوتلی - روسی

ولی این ترکیب خلاقیتش یکمی پایینه
یه نکته هم اینه که سخته بشه از این همه هافبک وسط بزرگ گذشت و اینا هر مربی رو وسوسه می کنن برای استفاده از همچین ترکیبی! :دی
با این بازیکنا که توی ترکیب ایتالیا می بینم میشه از سیستم هایی مثل 1-2-3-4 یا همون 3-3-4 استفاده کرد ولی خیلی نباید امیدوار بود که همچین سیستمی رو ببینیم!
اگه قراره با همچین سیستمی هم ایتالیا بازی کنه دیگه حداقل باید جای مونتولیو یه هافبک نفوذی سرعتی و تکنیکی تر بازی کنه مثل کاندروا که در اونصورت این بازیکن مسلما به گوشه ها هم تمایل داره که بره...

farshidmm
29-05-2014, 19:17

کلا ایتالیاییها همیشه سعی می کنن چراغ خاموش بیان بالا و به قول خودشون فشار رو از رو دوششون بردارن
ولی همیشه هم این ترفند ثمربخش نیست مثل 2010 که تو گروه زلاندنو و پاراگوئه و اسلواکی چهارم شدن! :n02:
من هنوزم تو شوک این هستم ایتالیا چجوری تو همچین گروهی چهارم شد! :n04:

farshidmm
29-05-2014, 19:30

اصلا درصد زیادی از محبوبیت ایتالیا مخصوصا بین دخترها همیشه برمیگشته به تیپ و قیافه بازیکناش چیزی که در مورد آلمان برعکس بوده و خیلی ها به خاطر قیافه بازیکاش ازش بدشون میومد
و از لحاظ سبک بازی که بخوایم در نظر بگیریم ایتالیا جزو تیمای دوست داشتنی قرار نمی گیره

banii
29-05-2014, 21:25
و از لحاظ سبک بازی که بخوایم در نظر بگیریم ایتالیا جزو تیمای دوست داشتنی قرار نمی گیره
این نظر شماست ...
سبک بازی ایتالیا رو با سبک بازی یونان یا چلسی (اخیرا ایران) نباید اشتباه گرفت...
اونها ضد فوتبالند ... بسته بازی میکنند ... بازی زیبا رو فدای نتیجه گرایی میکنند و حوصله بیننده رو سر میبرند ...

اما ایتالیا دفاع رو خوب بلده و این یک هنره ، هنر خوب دفاع کردن .

مدافعانش هم هنرمندند و کارشونو خوب بلدند نه خشن و ضد فوتبال (مثال: مالدینی کبیر (مدافعی که کمترین آمار خطا رو داشت) در مقابل مثلا پپه )

گذشته این ها ایتالیایی ها بخاطر تعصب و عشقی که دارند صاحب سبک شناخته میشند و من و خیلیای دیگه عاشق سبک و سیاقشون و همین تعصبشون بخصوص هستیم ...

ضمنا" اونقدرا هم که شما ایتالیا رو متهم به بازیهای کسل کننده میکنید ، حقیقت نداره و این درست نیست ... خیلی از بازیهای ایتالیا بازی روون و هجومی بوده (مثال بازی تاریخی یورو گذشته درمقابل فرزندان هیتلر:n02:) (که اگر اونجا شانس هم یار ایتالیا بود نتیجه ای مشابه فینال ، به سود ایتالیا رقم خورده بود تا شما دوستان ژرمن بخاطر آبروی خودتون اون فینال کذایی رو هم اینقدر به رخ ما نکشید... :n01:)

Atghia
29-05-2014, 21:35
اصلا درصد زیادی از محبوبیت ایتالیا مخصوصا بین دخترها همیشه برمیگشته به تیپ و قیافه بازیکناش چیزی که در مورد آلمان برعکس بوده و خیلی ها به خاطر قیافه بازیکاش ازش بدشون میومد

این دیگه هنر یک تیم هست که همه چی تموم باشه = بازیکن های برازنده و شایسته و زیبارو +بازی دوست داشتنی+عناوین مختلف و متعدد
:n26:
حالا شما هم کم بازیکن های خوشتیپ ندارید جدیدا ولی همچنان دختران تمایلی به طرفداری از آلمان ندارند.چرا؟ چون زیادی بازیکن های مغروری داره(همیشه از دماغ فیل افتاده ها منفور هستند تا مقبول) و همچنین بازیشون دوست داشتنی نیست!

banii
29-05-2014, 21:47
بابا دوستان دست بکار بشید یک امضا درست کنید ما هم هممون هماهنگ بشیم دیگه :n27:
برید تاپیک انگلیس ببینید سرگروهشون چه امضایی درست کرده ! :n27:

B3HZ@D
29-05-2014, 22:11
نمی دونم چه سریه که توی همه تاپیک ها بحث آلمان و ایتالیا شکل گرفته یعنی تیمای دشمنتر از این هم فکر نکنم طرفدارشون اینجوری با هم باشن :دی
امیدوارم بحث ها تا آخر در همین حد باشن تا ما هم همچنان ملایمت پیشه کنیم :دی
ولی کلا این بحث ها هیچ بار فنی ندارن و توی اون اغلب فقط تعصب دیده میشه و دیگه هیچ و خیلی چیزای مهمتر هست که میشه در موردش صحبت کرد...

فکر کنم احتمالا باز ایتالیا باید با سیستم 2-4-4 لوزی بازی کنه که توی اون یه جورایی 4 هافبک وسط تخصصی وجود دارن
این سیستم دیگه فکر نکنم خیلی جواب بده و یه جورایی توی این سیستم هافبک گوشه و بازیکنای تکنیکی و سرعتی وجود ندارن مگر اینکه دفاع های گوشه خیلی عالی باشن که توی ایتالیا دفاع گوشه خیلی عالی نمی بینم مثل زمان 2006 که زامبروتا آماده وجود داشت
در شرایط عادی فکر کنم باید انتظار داشته باشیم که ایتالیا با یه ترکیبی شبیه این بازی کنه:

بوفون
پیرلو
مارکیزیو ------ ده روسی
مونتولیو
بالوتلی - روسی

ولی این ترکیب خلاقیتش یکمی پایینه
یه نکته هم اینه که سخته بشه از این همه هافبک وسط بزرگ گذشت و اینا هر مربی رو وسوسه می کنن برای استفاده از همچین ترکیبی! :دی
با این بازیکنا که توی ترکیب ایتالیا می بینم میشه از سیستم هایی مثل 1-2-3-4 یا همون 3-3-4 استفاده کرد ولی خیلی نباید امیدوار بود که همچین سیستمی رو ببینیم!
اگه قراره با همچین سیستمی هم ایتالیا بازی کنه دیگه حداقل باید جای مونتولیو یه هافبک نفوذی سرعتی و تکنیکی تر بازی کنه مثل کاندروا که در اونصورت این بازیکن مسلما به گوشه ها هم تمایل داره که بره...

عزیز دل برادر کریشیتو که اصلا به تیم ملی دعوت نشده :n02:
به احتمال بسیار زیاد شاهد حضور ماتیا دی شیلیو در سمت چپ خط دفاعی خواهیم بود . کلا کریشیتو در حد و اندازه های تیم ملی نبوده و نیست که خوشبختانه پراندلی هم این موضوع رو درک کرده .

در مورد بحث هم کاملا دوستانه است . از طرف دیگه نصف لذت این رقابت ها به همین بحث ها و کل کل هاست :n02:
الان که خبری نیست ... وقتی بازی ها شروع شد بهتر میشه در مورد سبک و سیستم بازی تیم ها نظر داد و به طور حتم بحث ها فنی تر هم میشه .

در مورد سیستم هم بگم که ایتالیا میتونه از 4-4-2 خط هم استفاده کنه و از کاندروا و چرچی در کناره ها استفاده ببره . کلا همه جور سیستمی رو میشه پیاده کرد .
ولی باید دید علاقه سرمربی به کدوم سمت میل میکنه .

Йeda
29-05-2014, 22:16
درود بر ایتالیای کـبـیـر...:n12:

دوستان یکم آروم تر ممکنه دوستان همسایه (آلمان) چشممون بزنن ;)

اتفاقا چشمان معصـــوم ایتالیا که خیلی ها اون رو سطح پایین میدونن، از اون چشم هایی ـه که یه زمانی همه رو تو مرحله آخر قال گذاشت.

شاید این احساس آرامشی که تو بازی ایتالیا میبینیم همیشه نتیجه ـش بُرد نباشه ولی ترجیح میدم طرفدار یه همچین تیمی باشم تا بعضی تیم های مدعی : )

banii
29-05-2014, 22:39
درود بر ایتالیای کـبـیـر...:n12:

دوستان یکم آروم تر ممکنه دوستان همسایه (آلمان) چشممون بزنن ;)

اتفاقا چشمان معصـــوم ایتالیا که خیلی ها اون رو سطح پایین میدونن، از اون چشم هایی ـه که یه زمانی همه رو تو مرحله آخر قال گذاشت.

شاید این احساس آرامشی که تو بازی ایتالیا میبینیم همیشه نتیجه ـش بُرد نباشه ولی ترجیح میدم طرفدار یه همچین تیمی باشم تا بعضی تیم های مدعی : )
یک خصوصیتی که ایتالیا داره و هیچ تیم دیگه ای نداره! اینه که اگه بازی رو ببازه نه تنها از چشم هواداراش نمیفته ، بلکه ممکنه به محبوبیتش افزوده هم بشه . هر چند که اون بازی مهم هم باشه ...

که بارزترین مصداقش همون فینال تاریخی 94 هست که اشکهای معصومانه باجو و چشم دوختنش به زمین میلیونها آدم رو از سراسر دنیا به خودش و ایتالیا علاقه مند کرد ... محبوبیتی که برزیل با وجود قهرمانیش هرگز به اون نرسید....

یا اگه دورتر نریم همین یوروی گذشته مون هم اتفاقی مشابه همین افتاد:

Ahmad
29-05-2014, 22:50
پوستر ایتالیا می‌تونست بجای بالوتلی با اون ژستی که اصلا به‌نظرم زیبا نبود از تصویرهای بوفون و پیرلو یی استفاده بشه که دیگر آن‌ها رو نخواهیم دید در مسکو. :n28:

Masoud King
29-05-2014, 22:51
یه خبر گذاشتیم چه بحثی شد :n09:
حالا خوبه بوفون گفته بوداا :دی

از اونجایی که قراره تا یک ماه دیگه دور هم باشیم فعلا یکم کل کل ها رو ادامه نمی دم
یهو دیدین صاحبش با داس اومد درو کرد :دی

انشالله در آینده از خجالت هم به صورت محترمانه در میایم :دی

vahidgame
29-05-2014, 23:41
عزیز دل برادر کریشیتو که اصلا به تیم ملی دعوت نشده :n02:
به احتمال بسیار زیاد شاهد حضور ماتیا دی شیلیو در سمت چپ خط دفاعی خواهیم بود . کلا کریشیتو در حد و اندازه های تیم ملی نبوده و نیست که خوشبختانه پراندلی هم این موضوع رو درک کرده .

در مورد بحث هم کاملا دوستانه است . از طرف دیگه نصف لذت این رقابت ها به همین بحث ها و کل کل هاست :n02:
الان که خبری نیست ... وقتی بازی ها شروع شد بهتر میشه در مورد سبک و سیستم بازی تیم ها نظر داد و به طور حتم بحث ها فنی تر هم میشه .

در مورد سیستم هم بگم که ایتالیا میتونه از 4-4-2 خط هم استفاده کنه و از کاندروا و چرچی در کناره ها استفاده ببره . کلا همه جور سیستمی رو میشه پیاده کرد .
ولی باید دید علاقه سرمربی به کدوم سمت میل میکنه .
اون قدر ایتالیا دفاع چپ داره که حواسم به اون نبود و بیشتر حواسم به بازی کامپیوتری فوتبال جام جهانی رفت که توی ترکیب اصلی اون این بازیکن بودش :دی
4-4-2 خطی که بعید می دونم استفاده بشه چون در اونصورت تعداد هافبک وسط ها به دو تا می رسه که با این تعداد هافبک وسط تاپ زیاد منطقی نیست
باز میگم بهترین سیستم همون 3-3-4 هستش که باز بستگی به دید مربی داره که فکر نکنم کلا دیدم مربی به این سمت ها بره...

در مورد بحث ها هم مشکلی نداره ولی معمولا همیشه دعواها از همین بحث ها شروع میشه و مسعود به نکته خیلی مهمی اشاره کرد :دی

H A M A S
30-05-2014, 08:39
اصولا باید سرود ملی کشورتو اینجوری بخونی...ولی حالا اگر اینجوری نشد دیگه نباید با بغل دستی ات شوخی دستی کنی:n09:

farshidmm
30-05-2014, 11:22
چون زیادی بازیکن های مغروری داره(همیشه از دماغ فیل افتاده ها منفور هستند تا مقبول) و همچنین بازیشون دوست داشتنی نیست!

من که همچین حسی بهشون ندارم
مثلا لام مغروره؟ کلوزه مغروره؟ اوزیل مغروره؟
اصلا از اینا آرومتر و سر به زیرتر هم داریم تو دنیای فوتبال؟
فوتبالیست های آلمانی کم حاشیه ترین فوتبالیست های اروپا هستن و از همه هم کمتر دنبال تیپ و مد هستن و فقط به فکر فوتبالشون هستن
در تیم ملی آلمان همه بازیکنان بدون توجه به اختلاف سطح بازیشون همه در تیم یکسان هستند و حس نمی کنی یه بازیکن از بقیه بالاتر یا پایین تره
اون چیزی هم که شما اسمشو میذار غرور من میگم نظم تیمی بالا و حس برتری طلبی جمعی
اینا خصوصیات سنتی فوتبال آلمان بوده که کمایش هنوزم هست
یه چیزایی تو فوتبال آلمان بوده که تو هیچ تیم دیگه ای نیست و همین چیزا بوده که منو به آلمان جذب کرد
ضمن اینکه آلمان زیبا هم بازی می کنه مخصوصا از زمان حضور کلینزمن و لو

Atghia
30-05-2014, 11:31
فوتبالیست های آلمانی کم حاشیه ترین فوتبالیست های اروپا هستن و از همه هم کمتر دنبال تیپ و مد هستن و فقط به فکر فوتبالشون هستن
در تیم ملی آلمان همه بازیکنان بدون توجه به اختلاف سطح بازیشون همه در تیم یکسان هستند و حس نمی کنی یه بازیکن از بقیه بالاتر یا پایین تره
اون چیزی هم که شما اسمشو میذار غرور من میگم نظم تیمی بالا و حس برتری طلبی جمعی
اینا خصوصیات سنتی فوتبال آلمان بوده که کمایش هنوزم هست
یه چیزایی تو فوتبال آلمان بوده که تو هیچ تیم دیگه ای نیست و همین چیزا بوده که منو به آلمان جذب کرد
ضمن اینکه آلمان زیبا هم بازی می کنه مخصوصا از زمان حضور کلینزمن و لو

منم اسمش رو میزارم نژاد پرستی و نازیسم:n01:
شما رو جذب کرده قرار نیست همه جذبش بشن که؟ من و خیلی های دیگه رو جذب نکرده
نظرتون برای خودتون محترم:n18:

farshidmm
30-05-2014, 11:40

به خاطر نژادپرستی و نازیسمه که بازیکن ترک تبار و دورگه آفریقایی تو تیم ملیشون بازی می کنه؟ یا این دقیقا مخالف نازیسمه؟ اصلا معنی نازیسمو می دونید؟
به اون جمله یه چیز دیگه هم باید اضافه می کردم که یه چیزایی هم تو تیمای دیگه و طرفداراش بوده که من ازش بیزارم و در آلمان نبوده و منو بیشتر بهش علاقه مند کرده
نظر شما هم واسه خودتون محترمه

Atghia
30-05-2014, 11:54
به خاطر نژادپرستی و نازیسمه که بازیکن ترک تبار و دورگه آفریقایی تو تیم ملیشون بازی می کنه؟ یا این دقیقا مخالف نازیسمه؟ اصلا معنی نازیسمو می دونید؟
به اون جمله یه چیز دیگه هم باید اضافه می کردم که یه چیزایی هم تو تیمای دیگه و طرفداراش بوده که من ازش بیزارم و در آلمان نبوده و منو بیشتر بهش علاقه مند کرده
خیر گویا فقط شما میدونید:n17:
اون دوره ای که آلمان مجبور شد بازیکن های دو رگه رو بیاره دقیقا زمانی بود که دچار کمبود بازیکن جوان شده بود! لابد فکر کردید که از روی حس انسان دوستانه و مطرح نبودن بحث نژاد بازیکن سیاه پوست اوردن؟!
یک تیم ملی آلمان پیر باقی مونده بود که نفسی برای بازی کردن نداشت((قبل از ظهور دوره حاضر که یکهو پرورش استعدادهاشون جواب داد اتفاقا پروژه خیلی خوبی هم بود ...))
عزیزه گرامی اینجا تاپیک تیم ملی ایتالیا هست و نه بررسی دلایل علاقه مندی به تیم های دیگه! شما دلایل طرفداری خودتون رو بهتره در تاپیک مربوط به همون تیم ادامه بدید بنظر میرسه قصددارید اینجا ما رو توجیح کنید که تهش بگیم بله حق باشماست بنابردلایلی که شما برشمردید ما نیز به طرفداری از آلمان روی می آوریم!

farshad.88
30-05-2014, 11:59

بوفون
پیرلو
مارکیزیو ------ ده روسی
مونتولیو
بالوتلی - روسی

به نظرم بارزالی نیمکت نشین بونوچی میشه. چون بونوچی جوون تر و سریعتره. احتمالا به جای روسی هم چرچی بازی میکنه. یا اینکه نیمه دوم به عنوان جانشین به بازی میاد
همیشه بازی های گروهی ایتالیا با چند تا ترکیب مختلف بازی میکنه. از مرحله حذفی ترکیب ثابت میشه و تغییر ها با توجه به محروم و مصدوم بودن صورت میگیره. این حسنی که داره آنالیز رو برای حریفان سخت میکنه. دیگه باید ساعت ها بشینن و حالت های مختلف رو برای بازیکنایشون توضیح بدن
توی چند تا پست بعدی هم گفتید اتالیا اون قدر دفاع چپ داره که حواستون نبود. جالبه بودنید ایتالیا همش دفاع راست و وسط داره. مخصوصا دفاع راست که حتما یکی یا 2 تا از این منطقه خط میخورن
بهتره کمی از بازی های کامپیوتری بکشید بیرون. ترکیب تیم ها ی باشگاهی رو درست نساختن چه برسه به تیم ملی

yuseph
30-05-2014, 12:03
منم اسمش رو میزارم نژاد پرستی و نازیسم
:n01:

ببینید کیا دارن از نژادپرستی و نازیسم ابراز تنفر میکنن :دی
قربون قدوالای کیفیت برم من...
جانم یه جور نازیسم نازیسم میکنی انگار ایتالیا پرچم دار جنگ علیه نژادپرستی و مدافع یگانه حقوق بشر هستش.
یه نگاه به گذشته خودتون بنداز!
خب انداختی؟
الان هم یه نگاه به حال حاضر کن! ببین بالوتلی رو میتونی ببینی بین صدها مورد از نژاد پرستی توی کشور ایتالیاتون؟یا تیپ زیبای بوفون کور کرده چشماتون رو؟

H A M A S
30-05-2014, 12:06

آخه به خاطر همینه که به شما آلمانها میگن آدم آهنی...عاطفه و احساسات انسانی صفر:n22:
فقط و فقط فوتبال...تمام چیزها خلاصه میشه به اعداد و تاکتیک و یه سری مفروضات و خلاصه یک علم خشک و خالی و بی روح!
اما توی ایتالیا ورزش فوتبال(و اصولا هر چیز دیگه ای!) در وهله اول یه مسئله هنریه که دارای یک روح زیبا و دوست داشتنی است...
دوم تک تک بازیکنهای ایتالیا هرکدوم روحیات متفاوتی دارن...یکی مثل بوفون متعصبه..یکی مثل مالدینی همه چی تمومه/یکی مثل ماتراتزی خشنه..برعکس اون پیرلویی هست که ظرافت رو توی فوتبال معنی میکنه..یکی مثل توتی سرکشه و قس علی هذا...
همین تفاوت هاست که زیبایی رو ایجاد میکنه و گرنه این یکدستی و همرنگی منو یاد کمونیسم و دنیای بی روح میندازه

Milad4171
30-05-2014, 12:08
دوستانی که در جام جهانی قبلی در انجمن ما حضور داشتند ، میدونن چه اتفاقاتی افتاد بابت همین بحث های کوچیک.
پس توصیه من اینه که از دامن زدن به این گونه بحث ها خودداری کنید!
همین!:n01:

+

من یه پیشنهاد دارم
با شروع جام جهانی آواتارتون رو مزین یه لباس بازیکن مورد علاقه خود کنید که همه متوجه بشن طرفدارای تیم ایتالیا چقدر زیادن :n02:
بعد از جام جهانی ( تا پایان ) میتونید عکس آواتارتون رو به عکس قبلی تغییر بدین
:n02:

Masoud King
30-05-2014, 12:09
اون دوره ای که آلمان مجبور شد بازیکن های دو رگه رو بیاره دقیقا زمانی بود که دچار کمبود بازیکن جوان شده بود! لابد فکر کردید که از روی حس انسان دوستانه و مطرح نبودن بحث نژاد بازیکن سیاه پوست اوردن؟!
یک تیم ملی آلمان پیر باقی مونده بود که نفسی برای بازی کردن نداشت((قبل از ظهور دوره حاضر که یکهو پرورش استعدادهاشون جواب داد اتفاقا پروژه خیلی خوبی هم بود ...))
مجبور نشد، عقل سلیم میگه رو چیزی که سرمایه گذاری کردی باید ازش استفاده هم بکنی.
شما شاید نمی دونی ولی تیم ملی آلمان دقیقا آینه ای از جامعه آلمان هست.
بالاخره اینا هم آلمانی هستن. و جالبه اگه استفاده نمی کرد میگفتن نگاه عجب نژاد پرستایی هستن، حالا که استفاده میکنه از جامعه ی خودش، میشه اجبار
و جالبه تر اینکه طرفدارای ایتالیا دارن حرف از نژاد پرستی میزنن :n09:

farshidmm
30-05-2014, 12:13
خیر گویا فقط شما میدونید:n17:
عزیزه گرامی اینجا تاپیک تیم ملی ایتالیا هست و نه بررسی دلایل علاقه مندی به تیم های دیگه! شما دلایل طرفداری خودتون رو بهتره در تاپیک مربوط به همون تیم ادامه بدید بنظر میرسه قصددارید اینجا ما رو توجیح کنید که تهش بگیم بله حق باشماست بنابردلایلی که شما برشمردید ما نیز به طرفداری از آلمان روی می آوریم!

من بحثی راه ننداختم و اتفاقا جواب پست شما رو دادم که گفته بودید بازیکنان آلمان مغرور و از دماغ فیل افتادن! ولی ظاهرا بازیکنان تیم خودتون رو نمی بینید و از جمله بالوتلی که اخیرا گفته است : من سریع ترین، باحال ترین و بهترین بازیکن ایتالیا هستم. این اگر نشانه غرور نیست پس چیه؟
در تاپیک خودتون در مورد تیم های دیگه به طور مستقیم یا غیرمستقیم حرفهای تحریک آمیز نزنید تا کسی هم جواب نده. پس چرا ما تو تاپیک تیمای دیگه نمیریم؟
الان هم تیم آلمان اونقدر بازیکن داره که اگر بخوان دورگه ها رو کلا بذارن کنار و فقط بازیکنان اصیل رو بازی بدن بازم می تونن یک تیم قدرتمند بفرستن داخل زمین ولی با این حال خیلی از استعداد های اصیل می مونن پشت خط بازیکنان دورگه چون شایسته سالاری هست. الان یک پنجم جمعیت آلمان مهاجر تبار هستند و حضور این افراد که از نسل مهاجران نسل اول یا و دوم و سوم مهاجران که از دهه پنجاه میلادی وارد آلمان شدند هستند طبیعی
ولی در دهه های گذشته این جمعیت ناچیز بود و حضور بازیکنان دورگه و دو ملیتی کمرنگ بود یا نبود ضمن اینکه فضا هم برای اونها بازتر شده و شرایط تغییر کرده
ما هم نخواستیم به زور سلیقه شما رو عوض کنیم چطور همچین برداشتی کردید؟ سلیقه یک چیزه عقیده یک چیز دیگه. من نظر خودم رو گفتم در مورد عقیده شما چون به نظرم اشتباه بود

Atghia
30-05-2014, 12:23
جانم یه جور نازیسم نازیسم میکنی انگار ایتالیا پرچم دار جنگ علیه نژادپرستی و مدافع یگانه حقوق بشر هستش.
خب انداختی؟
الان هم یه نگاه به حال حاضر کن! ببین بالوتلی رو میتونی ببینی بین صدها مورد از نژاد پرستی توی کشور ایتالیاتون؟یا تیپ زیبای بوفون کور کرده چشماتون رو؟

سال قبلش هم آلمانیا خیلی ناجور تر اسپانیا رو نقره داغ کردند
قدیما می گفتن خانوما آلزایمر دیر تر میگیرن ولی فک کنم در مورد شما یک مثال نقضی وجود داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا باشگاهی با ملی همونطور که احمد گفت فرق زیادی وجود داره
از اولش هم باید میدونستم که جمع کثیری از آقایون جنبه گفتمان رو ندارن! به لحن و ادبیاتتون کمی دقت کنید!!!
چون حالا من یکی از دخترای جمع هستم لابد نه هیچی حالیمه نه از فوتبال چیزی سرم میشه و...!
واقعا جای تاسف داره:n01:

farshidmm
30-05-2014, 12:26
آخه به خاطر همینه که به شما آلمانها میگن آدم آهنی...عاطفه و احساسات انسانی صفر:n22:
فقط و فقط فوتبال...تمام چیزها خلاصه میشه به اعداد و تاکتیک و یه سری مفروضات و خلاصه یک علم خشک و خالی و بی روح!
اما توی ایتالیا ورزش فوتبال(و اصولا هر چیز دیگه ای!) در وهله اول یه مسئله هنریه که دارای یک روح زیبا و دوست داشتنی است...
دوم تک تک بازیکنهای ایتالیا هرکدوم روحیات متفاوتی دارن...یکی مثل بوفون متعصبه..یکی مثل مالدینی همه چی تمومه/یکی مثل ماتراتزی خشنه..برعکس اون پیرلویی هست که ظرافت رو توی فوتبال معنی میکنه..یکی مثل توتی سرکشه و قس علی هذا...
همین تفاوت هاست که زیبایی رو ایجاد میکنه و گرنه این یکدستی و همرنگی منو یاد کمونیسم و دنیای بی روح میندازه

وقتی میگم فقط به فوتبال به فکر می کنن منظورم دوری از حواشی و چیزهای منفی بود نه اینکه احساسات و عواطف نداشته باشن! اتفاقا احساسات و عواطف هم به وفور می تونید درشون ببینید. بازیکنان آلمانی هم هر کدوم یه خصوصیت فنی و اخلاقی خاصی دارن. ربطش به کمونیسم هم من نفهمیدم!

Masoud King
30-05-2014, 12:42
از اولش هم باید میدونستم که جمع کثیری از آقایون جنبه گفتمان رو ندارن! به لحن و ادبیاتتون کمی دقت کنید!!!
چون حالا من یکی از دخترای جمع هستم لابد نه هیچی حالیمه نه از فوتبال چیزی سرم میشه و...!
متاسفانه خودت این وسط جنبه لازم رو نداری وگرنه کسی توهینی نکرد.
و اگه کسی همچین برداشتی می کرد حرفات رو میزاشت رو حساب همون چیزی حالیت نبودن و جواب نمی داد :n06:
این توقع بی جایی هست که هر طور بخوای پست بدی ولی منتظر یک جواب رسمی باشی

banii
30-05-2014, 12:44
من یه پیشنهاد دارم
با شروع جام جهانی آواتارتون رو مزین یه لباس بازیکن مورد علاقه خود کنید که همه متوجه بشن طرفدارای تیم ایتالیا چقدر زیادن :n02:
بعد از جام جهانی ( تا پایان ) میتونید عکس آواتارتون رو به عکس قبلی تغییر بدین
:n02:
من با پیشنهاد آقا میلاد موافقم . (فقط مشگلش اینه که این کار رو آلمانیا قبلا انجام دادند و یکم لوث میشه ! )

کار ه دیگه که میتونیم بکنیم اینه که یک آواتار شکیل و زیبا و ایتالیایی پیدا کنیم و هممون همونو استفاده کنیم ازش...

Atghia
30-05-2014, 12:47
خب انداختی؟

متاسفانه خودت این وسط جنبه لازم رو نداری وگرنه کسی توهینی نکرد.
و اگه کسی همچین برداشتی می کرد حرفات رو میزاشت رو حساب همون چیزی حالیت نبودن و جواب نمی داد :n06:
این توقع بی جایی هست که هر طور بخوای پست بدی ولی منتظر یک جواب رسمی باشی
ببخشید دیگه چجوری باید جواب میدادن؟؟؟
شما که رسما خانوما رو زیر سوال بردی:n02:
همون مدیر هستید دیگه بیخیال:n06:

kasra_khan2003
30-05-2014, 13:02
این دیگه هنر یک تیم هست که همه چی تموم باشه = بازیکن های برازنده و شایسته و زیبارو +بازی دوست داشتنی+عناوین مختلف و متعدد
:n26:
حالا شما هم کم بازیکن های خوشتیپ ندارید جدیدا ولی همچنان دختران تمایلی به طرفداری از آلمان ندارند.چرا؟ چون زیادی بازیکن های مغروری داره(همیشه از دماغ فیل افتاده ها منفور هستند تا مقبول) و همچنین بازیشون دوست داشتنی نیست!

خیلی از هوادارا انگیزه ی متفاوت و خاصی برای شروع دل بستن به یک پیراهن و تیم دارن، زیبایی و تیپ هم جزئی از اون هست. یک از زیبایی های فوتبال هم در اینه که همه با تفکرات متفاوت، پای تلویزیون میشینن و یک صدا تیمشون رو تشویق میکنن.

اما اینکه در نهایت همه چیز رو براحتی ربط بدیم به فاشیسم و نازیسم، صحیح نیست. مشخصاً Accuse کردن یک تیم بدون دلیل مدرک و برپایه حس و نظر شخصی، باعث پاسخ نیش دار هواداراش میشه.

در کل، دوستان بهتر هست رعایت کنن، نه بحث رو به سمت فاشیسم، نازیسم و نژادپرستی ببرین، نه به تندی صحبت کنین.

شعار فیفا یادمون نره: Say no to racism

با تشکر.

farshidmm
30-05-2014, 13:07

شما هم جنبه شوخی نداری انگار
حرفای یوسف در مورد خانوما با لحن شوخی امیز بود :n02:
وقتی بعضی نظرات شخصی خودتون رو که ضد تیم مورد علاقه ما و طرفداراش هست و از بنیان میبریدش زیر سوال و زیر بار هم نمیرید دیگه توقع چه لحنی دارید؟

Atghia
30-05-2014, 13:14
شما هم جنبه شوخی نداری انگار
حرفای یوسف در مورد خانوما با لحن شوخی امیز بود :n02:
وقتی بعضی نظرات شخصی خودتون رو که ضد تیم مورد علاقه ما و طرفداراش هست و از بنیان میبریدش زیر سوال و زیر بار هم نمیرید دیگه توقع چه لحنی دارید؟

شما و دوستانتون جنبه دار ما هم بی!
نمیخواستم ادامه بدم صحبت رو بعد از پست اقا کسری ولی گویا شما ول کن ماجرا نیستید!

farshidmm
30-05-2014, 13:19
شما و دوستانتون جنبه دار ما هم بی!
نمیخواستم ادامه بدم صحبت رو بعد از پست اقا کسری ولی گویا شما ول کن ماجرا نیستید!

من وقتی پستم رو می نوشتم هنوز پست اقا کسری ارسال نشده بود!
باشه دیگه ادامه نمیدیم

بردیا
30-05-2014, 13:21
نه دیگه نمیشه که یه حرفیو بزنید بعد از زیر پاسخ دادن بهش در برید:n02:

جالبه توی فوتبال ایتالیا بازیکنای دو رگه مجبور میشن به خاطر توهینایی که بهشون میشه با گریه زمین رو ترک بکنن بعد به فوتبال آلمان که حتی یه مورد توهین اینجوری هم توش وجود نداشته میگید نژاد پرست.
شعار ما هم نه به نژادپرستی هستش ولی اینکه طرفدارای فوتبالی که نژادپرستی توش کم نیست،بیان یه کشور پاک تو این زمینه رو متهم به نژادپرستی بکنن خدایی خیلیا:n24:

بعدشم کی گفته دخترا طرفدار فوتبال آلمان نیستن؟
همین بانو ربکا که پیراهن پودولسکی رو به تن کرده نمونه زندش هستش:n02:

Atghia
30-05-2014, 13:31
نه دیگه نمیشه که یه حرفیو بزنید بعد از زیر پاسخ دادن بهش در برید:n02:

جالبه توی فوتبال ایتالیا بازیکنای دو رگه مجبور میشن به خاطر توهینایی که بهشون میشه با گریه زمین رو ترک بکنن بعد به فوتبال آلمان که حتی یه مورد توهین اینجوری هم توش وجود نداشته میگید نژاد پرست.
شعار ما هم نه به نژادپرستی هستش ولی اینکه طرفدارای فوتبالی که نژادپرستی توش کم نیست،بیان یه کشور پاک تو این زمینه رو متهم به نژادپرستی بکنن خدایی خیلیا:n24:

بعدشم کی گفته دخترا طرفدار فوتبال آلمان نیستن؟
همین بانو ربکا که پیراهن پودولسکی رو به تن کرده نمونه زندش هستش:n02:

شما از ابتدا ببین صحبت اولیه و پست من چرا ایجاد شد؟
در پاسخ به این پست
#82 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بله نمیشه دیگه شما بیاید علت علاقه مندی دخترها رو به تیم خاصی زیر رادیکال با فرجه n ببری بعد من هم سکوت کنم چیزی نگم!
اگر شما به عنوان یک طرفدار المان نمیتونی سکوت کنی در برابر حرفی که برضد تیمت زده میشه منم به عنوانی ک دختر نمیتونم اجازه بدم که همه ی دخترها رو یکجا جمع بزنید شکلک :دی بگذارید براشون و فکر کنید نشستن پای تی وی عاشق چشم و ابروی بازیکنها شدن!:n06:
میبخشید بازم ولی تا زمانی که همچنان مورد خطاب باشم من هم جواب میدم:n17:

farshidmm
30-05-2014, 13:36
در پاسخ به این پست
بله نمیشه دیگه شما بیاید علت علاقه مندی دخترها رو به تیم خاصی زیر رادیکال با فرجه n ببری بعد من هم سکوت کنم چیزی نگم!
اگر شما به عنوان یک طرفدار المان نمیتونی سکوت کنی در برابر حرفی که برضد تیمت زده میشه منم به عنوانی ک دختر نمیتونم اجازه بدم که همه ی دخترها رو یکجا جمع بزنید شکلک :دی بگذارید براشون و فکر کنید نشستن پای تی وی عاشق چشم و ابروی بازیکنها شدن!:n06:

من گفتم بعضیا نه همه و حرفی هم که زدم طبق تجربه و واقعیت بود و همینجوری چشم بسته کل فوتبال آلمان رو به نژادپرستی و نازیسم متهم نکردیم.

Atghia
30-05-2014, 13:39
من گفتم بعضیا نه همه و حرفی هم که زدم طبق تجربه و واقعیت بود و همینجوری چشم بسته کل فوتبال آلمان رو به نژادپرستی و نازیسم متهم نکردیم.

ما که ندیدیم نوشته باشید بعضی ها!
من هم نظر شخصیم رو گفتم در دفاع از خودم به عنوان یک دختر
خوبه تهش نوشتم نظر شما محترم!
یعنی چی؟ یعنی نظره منه

1- قرار نیست نظر همه باشه
2- قرار نیست نظر شما رو تغییر بده

نکته: من بازیکن های تیم ملی آلمان رو زیر سوال بردم نه ماهیت طرفدارانش رو!
فرق صحبت و جوابگویی ما دقیقا همینجاست

بردیا
30-05-2014, 13:41
در پاسخ به این پست

خب فک نمیکنم دروغ گفته باشه،خیلی از دخترا یکی از عواملی که ایتالیا رو دوس دارن به خاطر بازیکنای خوش قیافشون بوده.گفتم یکی نه همه ولی دلیل عمدش توی خیلیا همین بوده تا جایی که ما دیدیم
چرا راه دور بریم،همین مالدینی اومده بود تهران مگه شما ندیدی دخترا خودشونو کشته بودن دم در هتلشون؟تازه طرف متاهله و بچه هم داره. :دی
بعد اولیور کان یا لوتار ماتئوس هم اومده بود تهران،پرستو پر نمیزد اون اطراف:دی فقط یه مشت مذکر بودن:دی با وجود اینکه مجرد بودن :دی
بعدشم مگه من گفتم جواب ندید به پستم،شما مختاری هرکاری که دوست داری تو چارچوب انجمن انجام بدی

Milad4171
30-05-2014, 13:56
به نظر من به چالش کشیدن نحوه ی علاقه هر فرد به هر چیزی کاملا بستگی به اون فرد داره

کسی نمیتونه بگه دلیلی که تو میگی واسه علاقه مندید به فلان موضوع، به نظر من بی معنیه
خوب این موضوع هرچیزی که بوده باعث علاقه شده.

خود من ایتالیا رو دوست دارم. اما نه بازیهاش رو دنبال کردم نه از سن و سال همه بازیکنا خبر دارم. اما من از قدیم طرفدار 2 تا تیم بودم. یکی هلند یکی ایتالیا.:n02:

فقط و فقط هم واسه بازیکناش بوده و نوع بازیشون.

مثلا اون زمانی که ون نیستلروی تو تیم هلند بود من عاشق این بازیکن بودم. اونم بخاطر نوع بازیش بود. اما فکر نکنم قیافه این بازیکن انقدر خاص باشه که بگیم همه عاشقش میشن!:n15:
یا مثلا روبرتو باجیو . خیلی قیافه خاصی نداشت اما همه میدونن چه بازیکنی بود.

همین مالدینی. درسته که میگن بخاطر قیافه اش خیلی ها ازش خوششون میاد. اما مالدینی قوی ترین مدافع اون زمان بود. یه جوری تو ضد حمله ها خودش رو میرسوند به 18 قدم که هیچکس باورش نمیشد اینقدر توان در این آدم باشه!
خیلی بازیکناهی دیگه. مثلا همین پیرلو! به نظرم بهترین بازیکن که ارسالهای قوی و دقیقی داره.

و در مورد بوفون.
نمیدونم کی زندگی نامه اش رو خونده.
اون زمانی که خودش رو به آب و آتیش میزد که جای تولدو رو بگیره.
+

به طور کلی علاقه من شاید مربوط به تیم الان ایتالیا نباشه اما من به این تیم امید دارم که بتونه به همون ساختار گذشته اش در جام جهانی حضور پیدا کنه
:n06:

farshidmm
30-05-2014, 14:14
خب فک نمیکنم دروغ گفته باشه،خیلی از دخترا یکی از عواملی که ایتالیا رو دوس دارن به خاطر بازیکنای خوش قیافشون بوده.گفتم یکی نه همه ولی دلیل عمدش توی خیلیا همین بوده تا جایی که ما دیدیم
چرا راه دور بریم،همین مالدینی اومده بود تهران مگه شما ندیدی دخترا خودشونو کشته بودن دم در هتلشون؟تازه طرف متاهله و بچه هم داره. :دی
بعد اولیور کان یا لوتار ماتئوس هم اومده بود تهران،پرستو پر نمیزد اون اطراف:دی فقط یه مشت مذکر بودن:دی با وجود اینکه مجرد بودن :دی
بعدشم مگه من گفتم جواب ندید به پستم،شما مختاری هرکاری که دوست داری تو چارچوب انجمن انجام بدی

در این مورد حرف بردیا درسته و کلا از لحاظ روانشناسی بعضی ادمها از روی قیافه به بعضیها سمپات میشن و علاقه پیدا می کنن
اما اون پست من هم بی دلیل نبود و همینجوری نپریدم وسط این حرفو بزنم
قبلش تو تاپیک حرف از تیپ بازیکنان ایتالیا بود و یکی از طرفداراشون گفت مالدینی و دل پیه رو خیلی خوشتیپ بودن و بعدشم به شواین اشتایگر تیکه انداخت و این منو ناراحت کرد و اون پست رو ارسال کردم
همونطور که گفتم به صورت مستقیم و غیرمستقیم صحبت تحریک امیز یا توهین امیزی نکنید که ما هم جواب بدیم و بعد بیاید بگید اینجا تاپیک ماست اینجا چیکار می کنید!
مثلا در صفحه قبل هم یه نفر عکس بوفون رو در حال خوندن سرود ملی ایتالیا در بازی با آلمان گذاشته و میگه سرود ملی رو اینجوری باید خوند نه اینکه با بغل دستیت شوخی دستی کنی که معلوم بود منظورش آلمان هست البته مستقیما اسمی نیاورد که کسی چیزی نگه ولی اینجوری گفت که ما رو بچزونه! یعنی بابت سرود ملی خوندن بوفون هم ما دوساله داریم سرکوفت می شنویم از شما!
بازیکنان آلمان اون دورگه هاش اگر سرود ملی رو نمی خونن به خاطر اینه که احترام سرزمین اجدادی و ملیت پدر یا مادرشون رو نگه دارن نه اینکه تعصب نداشته باشن. تعصب رو باید داخل زمین نشون داد که اونا هم همشون با تعصب و با تمام توان بازی می کنن
خیلی از بازیکنان دنیا سرود ملی رو نمی خونن مثلا گرد مولر هم سرود ملی آلمان رو نمیخوند ولی نمیشه گفت تعصب نداشته دیگه از گرد مولر که گلری بزرگتر نداریم در تاریخ آلمان

banii
30-05-2014, 14:27
آلمان که معمولا به فینال نمیتونه برسونه خودشو ؛ ولی آخ که چه حال میده فینال بین ایتالیا و آلمان باشه ... یعنی میشه....

به دو دلیل :

1 اینکه ما خیالمون از قهرمانی راحت میشه چون بردن آلمان روال کارمونه
2 آلمان دوباره و دهباره توسط ایتالیا خون جیگر میشه:)

قبلش تو تاپیک حرف از تیپ بازیکنان ایتالیا بود و یکی از طرفداراشون گفت مالدینی و دل پیه رو خیلی خوشتیپ بودن و بعدشم به شواین اشتایگر تیکه انداخت و این منو ناراحت کرد
نه ولی بحثشو یکی از دوستای شما قبلش شروع کرده بود و گفته بود ایتالیایی ها کلا از اون دسته ای اند که بخاطر تیپشون مورد توجه دخترا قرار میگیرند !!

H A M A S
30-05-2014, 17:50
آواتار و امضای مشترک رو فراموش کنید دوستان... هرکی آزاده هر چیزی که مربوط به هوادارای ایتالیا بود بزاره برای خودش
ما آدمهای آزادیم اینجور کارا بوی کمونیسم میده:n09:
================================================== ====================
بردیا جان تقصیر مالدینی بوده که خوشتیپ دراومده؟طرف بهترین مدافع تاریخ بوده.داشتن چهارتا هوادار جای تعجبه؟
اینکه چرا آلمانها جذابیت ایتالیایی ها رو ندارن فارغ از بحث های ژنتیکی(:n09:) برمیگرده به عواطف و احساسات و لطایف اون بازیکنها در زمین یا خارج از زمین که باعث میشه طرفداران مجذوبش بشن
شما بهتره یقه اون فردی رو بگیری که توی مدارس فوتبال آلمان هفت تیر میزارن بالای کله بچه میگن این کار رو بکن و اون کار رو بکن...خب طرف وقتی بزرگ میشه عین یک کامپیوتر خشک و از پیش برنامه ریزی شده و کاملا مقرراتی عمل مکینه.خودمون هم از این جور ادمها(!) فراری هستیم
ایتالیا چقدر غریبه که توی تاپیک خودش مورد هجوم المان ها قرار گرفته!:n30:
بزودی پاسخی مناسب در مکانی مناسب از شخص بنده بابت این حمله دریافت خواهید کرد:n05:

دوستان علی الحساب این تاپیک رو به استالینگرادی دیگر برای این باقی مانده های نازیسم تبدیل کنید...

farshidmm
30-05-2014, 18:06
آواتار و امضای مشترک رو فراموش کنید دوستان... هرکی آزاده هر چیزی که مربوط به هوادارای ایتالیا بود بزاره برای خودش
بردیا جان تقصیر مالدینی بوده که خوشتیپ دراومده؟طرف بهترین مدافع تاریخ بوده.داشتن چهارتا هوادار جای تعجبه؟
اینکه چرا آلمانها جذابیت ایتالیایی ها رو ندارن فارغ از بحث های ژنتیکی(:n09:) برمیگرده به عواطف و احساسات و لطایف اون بازیکنها در زمین یا خارج از زمین که باعث میشه طرفداران مجذوبش بشن
شما بهتره یقه اون فردی رو بگیری که توی مدارس فوتبال آلمان هفت تیر میزارن بالای کله بچه میگن این کار رو بکن و اون کار رو بکن...خب طرف وقتی بزرگ میشه عین یک کامپیوتر خشک و از پیش برنامه ریزی شده و کاملا مقرراتی عمل مکینه.خودمون هم از این جور ادمها(!) فراری هستیم
ایتالیا چقدر غریبه که توی تاپیک خودش مورد هجوم المان ها قرار گرفته!:n30:
بزودی پاسخی مناسب در مکانی مناسب از شخص بنده بابت این حمله دریافت خواهید کرد:n05:

دوستان علی الحساب این تاپیک رو به استالینگرادی دیگر برای این باقی مانده های نازیسم تبدیل کنید...

ما فقط از خودمون دفاع کردیم در مقابل اتهامات شما
شما هم در همین پست باز دارید ضد فوتبال آلمان صحبت می کنید بعد مظلوم نمایی هم می کنید میگید مورد هجوم قرار گرفتید.
مدارس فوتبال آلمان هم دیگه اونجوری که شما میگید نیست

Sara
30-05-2014, 23:33
یک مساله ای که در کل کل ها باید بهش دقت بشه اینه که نمی تونیم توقع داشته باشیم در تاپیک هواداران یک تیم بریم و از تیم انتقاد کنیم و هواداران جواب ندن : ) چون تاپیک هواداران هر تیم مثل خونه شخصی اون تیم هست و ما وارد می شیم و شروع می کنیم از در و دیوارش ایراد گرفتن!! مشخصه که میزبان هم حالت دفاعی می گیره. اما میزبانان هر تاپیک هم نماینده رفتار و منش کلی اون تاپیک هستند که می تونند افراد رو به تیمشون جذب کنند یا به جای این کار توی تاپیکشون از بقیه تیم ها ایراد بگیرن (تا اینجای کار منطقی) و توقع داشته داشته باشن هوادارای بقیه تیم ها نبینن و جواب ندن (غیر منطقی) :D . سالها بودن در دنیای هواداری فوتبال بهم ثابت کرده که هواداری فوتبال کاملاً تعصب هست حالا درست یا غلط ذات هواداری همینه. چقدر خوب بود اگه انتقادها با اطلاعات بود به عنوان مثال انتقادهای ترکیب یا تکنیکی و تاکتیکی نه اینکه بریم وارد تاپیک یک تیم شیم یا تو تاپیک خودمون راجع به بقیه بگیم اه اه من حالم از رنگ لباستون به هم می خوره!!!
احترام بگذاریم و احترام ببینیم و اگه ندیدیم بهترین راه همیشه بی احترامی متقابل نیست، موضع دفاعی داشتن آغاز همه جنجال های بی مورده...
دوست باشیم و در کنار هم از یک جام جهانی زیبا لذت ببریم :)

jr07
31-05-2014, 12:08
بالوتلي: نه ما شانس قهرماني داريم نه انگليس

بالوتلی تو مصاحبه اخیرش گفته انگلیس توانایی کسب عنوان قهرمانی رو نداره و تیم خودشم دارای شانس چندانی برای قهرمان شدن نیست

farshidmm
31-05-2014, 12:44

بالاخره ما نفهمیدیم فوتبال آلمان کمونیسته یا نازیست!؟
دوستان انگار نمی دونن کمونیسم و نازیسم دو نقطه مقابل همدیگه بودن و باهم دشمن خونی بودن و نمی تونن همزمان یه چیزی رو هم به نازیسم متهم کنن هم کمونیسم مثل اینه که بگیم یه نفر هم مسلمونه هم ضد اسلام
بهتره همینجوری کیلویی از ایسم ها برای کوبیدن تیم مقابل استفاده نکنید
ضمنا یکدست کردن اواتارها نشانه اتحاده نه کمونیسم! هر یکرنگی به معنای کمونیسم نیست اگه اینجور باشه همه تیمهای ملی جهان هم کمونیستن چون با لباس های یکدست و یکرنگ میان تو زمین مسابقه و برای اینکه کمونیست نباشن باید به هر بازیکنی بگن هر جوری که دوست داریدن لباس بپوشین بعد مثلا یکی با تیپ اسپورت بیاد تو زمین یکی با کت شلوار یکی هم با زیرشلواری :n09:

Sara
31-05-2014, 12:53
با توجه به تذکر کسری این بحث ایسم ها در همین جا تموم شه بهتره چون در حیطه انجمن ورزش نیست. هر نقل قول و یا اظهار نظری در این مورد از این به بعد پاک خواهد شد.
مرسی از توجه دوستان : )

banii
31-05-2014, 23:21
ریکاردو مونتولیوو توی بازی امشب مصدوم شده ؟ :n03:

میگن پاش شکسته ، مصدوم شد با برانکارد بردنش بیرون... وای... :n28:

banii
31-05-2014, 23:28
ای وااای.... :n28:

ایتالیا به فنا رفت ... :n03:

banii
31-05-2014, 23:42
آکوییلانی هم از ناحیه ی سر مصدوم شد ...

خانه خراب بشند این ایرلندی ها :n29:

arash-king
01-06-2014, 03:46
ریکاردو مونتولیوو توی بازی امشب مصدوم شده ؟ :n03:

میگن پاش شکسته ، مصدوم شد با برانکارد بردنش بیرون... وای... :n28:

پزشک ایتالیا رسماً تایید کرد که ریکاردو جام جهانی رو از دست میده :n03:

بازی را داشتم میدیدم ، برخورد خیـــلی سفت و سختی نبود که بخواد یکی از استخوانهای پا را بشکنه !!

متاسفانه دیگه شاهد حضور مونتولیوو تو برزیل نیستیم !!

sAeEd_kHaAn
01-06-2014, 07:04
ای وااای.... :n28:

ایتالیا به فنا رفت ... :n03:

تیمی که با نبود یک بازیکن بفنا بره تیم نیست ، مونتولیوو بازیکن خیلی خوبیه بشخصه خودم خیلی ازش خوشم میاد و این خبر خیلی بدیه ولی ما بازیکن خوب برای جانشینیش داریم نگران نباشید
احتمالا با نبود مونتولیوو سیستم تیم هم تغییر کنه

Milad4171
01-06-2014, 09:04
ای بابا . من باشم میگم جم کنید بازیهای تدارکاتی رو
بازیکن نموند که!:n27:

lionf3
01-06-2014, 11:04
بنده خدا مونتولیوو علکی علکی مصدوم شد!
وای خدا آکیلانی هم خوبه اما....... :n13:

T_rex
01-06-2014, 13:08
واقعا حیف شد :n03: اما ایتالیا مهره زیاد داره میتونه جایگزین کنه وراتی اکوئیلانی مارکیزیو میتونن توی این پست بازی کنن

lionf3
01-06-2014, 19:51
مونتولیو فردا جراحی میشود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟!

lionf3
01-06-2014, 19:53
واقعا حیف شد :n03: اما ایتالیا مهره زیاد داره میتونه جایگزین کنه وراتی اکوئیلانی مارکیزیو میتونن توی این پست بازی کنن

ولی اون پختگی و جا افتادگی و سبکِ بازی مونتولیو در حالِ حاظر جایگزین نداره
اما خُب درست میگین وراتی و مارکیزیو گزینه های خوبی هستن.

vahidgame
01-06-2014, 22:32
فهرست نهایی اعلام شد
به جز مونتولیو که مصدوم شد باید روسی رو هم جزو غایبان بزرگ ایتالیا بدونیم!
لیست به این شکله:

Goalkeepers: Gianluigi Buffon , Mattia Perin , Salvatore Sirigu

Defenders: Ignazio Abate , Andrea Barzagli, Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini , Matteo Darmian , Mattia De Sciglio , Gabriel Paletta

Midfielders: Alberto Aquilani, Antonio Candreva, Daniele De Rossi , Claudio Marchisio, Thiago Motta, Marco Parolo, Andrea Pirlo , Marco Verratti

Forwards: Mario Balotelli, Antonio Cassano , Alessio Cerci, Ciro Immobile, Lorenzo Insigne

Milad4171
01-06-2014, 22:38
Buffon: Our goal is the quarter-finals

به نظر میرسه که بوفون حسابی آماده هست که این حرفو زده.

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

italy2006
02-06-2014, 00:13
هوک راست پراندلی بر صورت روسی

اقای پراندلی علتش چیه که روسی نبردی؟

arash-king
02-06-2014, 00:19
هوک راست پراندلی بر صورت روسی

اقای پراندلی علتش چیه که روسی نبردی؟

خداوکیلی هرچقد به لیست مهاجمین نگاه میکنم ، میبینم روسی بین اینا جایی نداره
درضمن نباید فراموش کنیم که روسی تو این فصل یه مصدومیت شدید دیگه به سراغش اومد و چندماهی دور بود
احتمال داشت که توی اولین بازی جام جهانی دوباره مصدوم بشه و دست پراندلی رو خالی بزاره

++ حالا روسی به کنار ، من امیدوار بودم دی ناتاله دعوت بشه ، با اینکه پیره ولی هنوزم جز بهترین مهاجمان سری آ محسوب میشه

MORINIO
02-06-2014, 00:46
خداوکیلی هرچقد به لیست مهاجمین نگاه میکنم ، میبینم روسی بین اینا جایی نداره

یعنی از کاسانو بدتر بود ؟

روسی حیف شد .. کلآ از همون اول بازیکن فوق العاده بدشانسی بود و این مصدومیت های شدید باعث شد به اون جایگاهی که لیاقتش رو داشت نرسه :n15:

arash-king
02-06-2014, 01:27
یعنی از کاسانو بدتر بود ؟

روسی حیف شد .. کلآ از همون اول بازیکن فوق العاده بدشانسی بود و این مصدومیت های شدید باعث شد به اون جایگاهی که لیاقتش رو داشت نرسه :n15:

از کاسانو متنفرم ولی فوق العاده باهوشه ، بازیهای کاسانو رو توی میلان و اینتر و پارما نگاه کنید ، بعد به حرف من پی میبرید
کم گل میزنه ولی روی گل هایی که زوج کناریش میزنه همیشه تاثیر داشته . حالا این تاثیر میتونه با پاس گل ، ریواندِ شوت و یا گول زدن دفاع حریف باشه.
همونطور که گفتم روسی هم خوب بود ولی فکر کنم پراندلی هم از همین مصدومیت هایی که براش پیش میاد ترسیده و دعوتش نکرده

B3HZ@D
02-06-2014, 02:23
خط خوردن روسی خبر بدی بود ... هر چند از مصدومیت طولانی برگشته و نمیشه انتظار داشت که سریع به مرز آمادگی برسه .

اوایل فصل و قبل از مصدومیت روندی عالی داشت و گل های زیبا و حساسی رو برای فیورنتنیا به ثمر رسونده بود . ولی حیف که بازیکن بولونیا مصدومش کرد . یعنی اگه مصدوم نمیشد خیلی راحت آقای گل سری آ میشد .

با این حال ایموبیله هم بازیکن خوبی نشون داده و امسال هم پیشرفت خوبی داشته و شاید بتونه در جام جهانی به ایتالیا کمک کنه .

ولی به نظرم سیستم 4-3-1-2 یا 4-4-2 لوزی زیاد مناسب نیست و سرعت بازی تیم رو میگیره . با بازیکنان فعلی خیلی راحت میشه 4-3-3 رو اجرا کرد تا هم ضد حملات سریعتر بشن و هم این که بازی تیم سرعت بگیره .

چرچی - اینسینیه - کاندروا بازیکنانی هستن که میتونن خیلی راحت در کناره ها به بازی گرفته بشن و روند حرکتی تیم رو تغییر بدن .

Soroush HD
02-06-2014, 11:10
دیروز یارو تو اخبار میخواست بگه مونتولیوو مصدوم شد.گفت ریکاردو مونتو....:n13:مونتول....:n13:ریکار دو مونتوفیلیو هافبک ایتالیا در بازی با ایرلند مصدوم شد.:n02:

lionf3
03-06-2014, 13:51
خُب مونتولیو هم ۶ ماه نمیتونه بازی کنه :n04: :n03:
استخوان ساقِ پاش شکسته! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush HD
03-06-2014, 14:08
خُب مونتولیو هم ۶ ماه نمیتونه بازی کنه :n04: :n03:
استخوان ساقِ پاش شکسته! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ٌ????WTF????:n04:

MCSE MAN
04-06-2014, 09:02
این چند وقت نبودم و نتونستم پست بذارم تو تاپیک
مصدومیت و خط خوردن روسی و مونتولیوو خبرهای بدی بود. هرچند زیاد بازی مونتولیوو رو قبول ندارو و برخلاف اکثر بچه ها به نظرم نبودنش آنچنان ضربه ای به تیم نمیزنه
روسی هم که پیش بینی میشد خط بخوره
حالا بدون هیچ شکی باید منتظر حضور فیکس بالوتلی تو زمین و راه رفتنش رو اعصابمون باشیم! من بودم اصلا بالوتلی رو دعوت نمی کردم چه برسه به این که فیکس بذارمش. فقط به درد بازی با آلمان میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترین سیستم هم برای ایتالیا به نظرم 4.2.3.1 هست چون تو سیستم های دیگه مثل 4.3.3 بین پیرلو و دروسی یکیشون باید خارج از پست تخصیصیش که هافبک دفاعیه بازی کنه و مطمئنا عملکردشون ضعیف تر میشه

بهترین ترکیب: (دفاع ها رو مطمئن نیستم)

....................................... بوفون ....................................

ده شیلیو .............. بونوچی ................. بارزاگلی ............ دارمیان

.......................... دروسی ................ پیرلو ........................

اینسینیه ........................... مارکیزیو .......................... چرچی

.................................... ایموبیله ....................................

که موقع حله تغییر میکنه به 3.4.3 و به این شکل در میاد

................................ بوفون .....................................

...... بونوچی ............... دروسی ................ بارزاگلی .........

دی شیلیو ........... مارکیزیو ........... پیرلو ................. دارمیان

...... اینسینیه ............. ایموبیله ................ چرچی ...........

lionf3
06-06-2014, 11:45
مصدومیت و خط خوردن روسی و مونتولیوو خبرهای بدی بود. هرچند زیاد بازی مونتولیوو رو قبول ندارو و برخلاف اکثر بچه ها به نظرم نبودنش آنچنان ضربه ای به تیم نمیزنه
حالا بدون هیچ شکی باید منتظر حضور فیکس بالوتلی تو زمین و راه رفتنش رو اعصابمون باشیم! من بودم اصلا بالوتلی رو دعوت نمی کردم چه برسه به این که فیکس بذارمش. فقط به درد بازی با آلمان میخوره :n02:

بهترین سیستم هم برای ایتالیا به نظرم 4.2.3.1 هست چون تو سیستم های دیگه مثل 4.3.3 بین پیرلو و دروسی یکیشون باید خارج از پست تخصیصیش که هافبک دفاعیه بازی کنه و مطمئنا عملکردشون ضعیف تر میشه

....................................... بوفون ....................................

.......................... دروسی ................ پیرلو ........................

.................................... ایموبیله ....................................

ترکیبِ خوبی به نظرِ من
اما فیکس 3-4-3 بازی کنیم بهتر نیست؟
مثل یورو ۲۰۱۲

sAeEd_kHaAn
06-06-2014, 11:55
حالا بدون هیچ شکی باید منتظر حضور فیکس بالوتلی تو زمین و راه رفتنش رو اعصابمون باشیم! من بودم اصلا بالوتلی رو دعوت نمی کردم چه برسه به این که فیکس بذارمش. فقط به درد بازی با آلمان میخوره :n02:

پس کیلینی و بالوتلی کو ؟

arash-king
06-06-2014, 12:20
پس کیلینی و بالوتلی کو ؟

عزیز به این تیکه حرف دوستمون توجه کن : "من بودم اصلا بالوتلی رو دعوت نمی کردم چه برسه به این که فیکس بذارمش"
این دوست عزیزمون اصن اعتقادی به بالوتلی نداره . البته منم حق رو بهش میدم ، بازیکنی که وسط زمین هیچ کاری نکنه و
فقط راه بره و خودشو الکی بندازه زمین ، همون بهتر نباشه .
کیه لینی هم توی کارهای تدافعی عالیه
ولی تو کارهای هجومی میشه گفت حرفی برای گفتن نداره (هرچند این فصل زیاد تو کارهای هجومی شرکت میکرده)

راجع به ترکیب هم اگه بخوام نظری بدم ، 3-3-4 را بیشتر ترجیح میدم . به این شکل :

بوفون
دیشیلیو - کیه لینی - بارزالی - آباته
ده روسی
پیرلو - مارکیزیو
کاسانو - ایموبیله - اینسینه

اینطوری وقتی تیم داره هجومی کار میکنه ، دیشیلیو و آباته نفوذ میکنن و ده روسی به مدافع تغییر پُست میده

sAeEd_kHaAn
06-06-2014, 14:43
تیم بدون بالوتلی تیم نمیشه

بوفون
دیشیلیو ... بونوچی ... کیلینی ... بارزاگلی
ده روسی ... ورراتی
کاسانو ...پیرلو ...مارکیزیو
بالوتلی

MCSE MAN
06-06-2014, 16:09
ترکیبِ خوبی به نظرِ من
اما فیکس 3-4-3 بازی کنیم بهتر نیست؟
مثل یورو ۲۰۱۲

فیکس 3.4.3 خیلی هجومی میشه و ریسکش زیاده مخصوصا با تیمای خوبی که تو گروهمون هستن
در ضمن با 3 تا بازیکن جوونی که تو فاز هجومی تیم هست میتونیم خیلی روی ضد حمله ها حساب باز کنیم

پس کیلینی و بالوتلی کو ؟

کیه لینی هم توی کارهای تدافعی عالیه
ولی تو کارهای هجومی میشه گفت حرفی برای گفتن نداره (هرچند این فصل زیاد تو کارهای هجومی شرکت میکرده)

راجع به ترکیب هم اگه بخوام نظری بدم ، 3-3-4 را بیشتر ترجیح میدم . به این شکل :

بوفون
دیشیلیو - کیه لینی - بارزالی - آباته
ده روسی
پیرلو - مارکیزیو
کاسانو - ایموبیله - اینسینه

اینطوری وقتی تیم داره هجومی کار میکنه ، دیشیلیو و آباته نفوذ میکنن و ده روسی به مدافع تغییر پُست میده
کیه لینی در اصل دفاع چپه و تو سیستم های 3 دفاعه وسط بازی میکنه و از اونجایی که من سبکی که چیدم نیازمند دفاع کنارهای هجومیه و کیه لینی زیاد تو حمله خوب نیست واسه همین نذاشتمش. مگر اینکه دفاع وسط بازی کنه که نمیدونم با این پست تو دفاع 4 نفره راحت هست یا نه
درباره این ترکیب هم باید بگم که پیرلو فکر نمیکنم در این پست بتونه توانایی هاش رو نشون بده چون اینجوری جلوتر میاد و تیم های حریف سریع میان و میچسبن بهش. اگه دقت کنید یووه و ایتالیا همیشه پیرلو رو این چند سال هافبک دفاعی میذارن که اجازه ندن تیم حریف بیاد و باهاش یار گیری کنه و پیرلو بتونه راحت بازی سازیش رو انجام بده

یه مشکل ایتالیا هم دفاع های کناریشه که هیچ بازیکن شاخی تو این پست ها نداره. آباته رو که من هر بازی از میلان دیدم هیچ کار خاصی نکرده و همه سانترهاش هم تو در و دیواره. دیشیلیو باز نسبت به بقیه بازیش قابل قبولتره

درباره بالوتلی هم که کلا بحث و اختلاف نظر زیاده. در توانایی های فنیش هیچ شکی نیست ولی از نظر روحی مشکل داره کاملا
کلا بازیکنیه که اصلا نمیشه روش حساب کرد. از یه طرف یه بازی مثل بازی با آلمان یه تنه همچین تیمی رو نابود میکنه و از طرف دیگه خیلی از بازی ها رو اعصاب همه قدم میزنه و میشه بدترین بازیکن زمین. هنوز اون صحنه تو یورو مقابل اسپانیا و تو دور گروهی رو یادم نرفته که خودش بود و خودش و دروازه ولی داشت قدم میزد!

sAeEd_kHaAn
06-06-2014, 16:26
تيم ملي ايتاليا به برزيل رسيد
اعضاي تيم ملي فوتبال ايتاليا بعدازظهر امروز (جمعه) وارد برزيل شدند

تيم ملي فوتبال ايتاليا که شب گذشته (پنجشنبه) از طريق فرودگاه فيوميچينو، رم را به مقصد برزيل، محل برگزاري رقابت‌هاي جام جهاني 2014 ترک کرده بود بعدازظهر امروز (جمعه) پس از پروازي 12 ساعته در ريودوژانيرو برزيل فرود آمد.

اعضاي اين تيم پس از به زمين نشستن در فرودگاه بين‌المللي ريودوژانيرو راهي هتل محل اقامت خود يعني هتل پورتوبيو ريسورت واقع در شهر مانگاراتيبا ايالت ريودوژانيرو شدند.

شاگردان چزاره پراندلي در آخرين بازي دوستانه خود يکشنبه به مصاف تيم فوتبال فلومينزه برزيل مي‌روند. ايتاليا که در گروه D جام جهاني با تيم‌هاي اروگوئه، انگليس و کاستاريکا همگروه است نخستين بازي مرحله گروهي‌اش با انگليس خواهد بود.

پيش از اين تيم‌هاي استراليا، ايران، کرواسي و شيلي به محل برگزاري بيستمن دوره مسابقات جام جهاني رسيده‌ بودند.

varzesh3

sAeEd_kHaAn
06-06-2014, 16:33

lionf3
06-06-2014, 18:09
فیکس 3.4.3 خیلی هجومی میشه و ریسکش زیاده مخصوصا با تیمای خوبی که تو گروهمون هستن
در ضمن با 3 تا بازیکن جوونی که تو فاز هجومی تیم هست میتونیم خیلی روی ضد حمله ها حساب باز کنیم

درست میگین
تو گروهی با همون ترکیبِ شما فک کنم بهتر باشه.
تو حذفی هم باید دقیق باشیم.
اما در کل بنظرم این جام به برزیل میرسه!

arash-king
07-06-2014, 11:18
درست میگین
تو گروهی با همون ترکیبِ شما فک کنم بهتر باشه.
تو حذفی هم باید دقیق باشیم.
اما در کل بنظرم این جام به برزیل میرسه!

اصن ببین از گروهی بالا میایم :n02: جداً گروه سختیه ، من شانس کمی برای ایتالیا قائلم
اروگوئه و انگلیس تیمهای بسیار خطرناکی اند .

نادر1368
07-06-2014, 12:15
اصن ببین از گروهی بالا میایم :n02: جداً گروه سختیه ، من شانس کمی برای ایتالیا قائلم
اروگوئه و انگلیس تیمهای بسیار خطرناکی اند .
برعكس، ايتاليا خيلي راحت مياد بالا و اين انگليسِ كه كار فوق العاده سختي داره مقابل اروگوئه براي صعود!خواهيم ديد:n18:

sAeEd_kHaAn
07-06-2014, 12:35
چه هوادارای متعصب و دشمن شادکنی داریم ماشالله

H A M A S
07-06-2014, 14:15
دوستان فعالیتها رو یکم ببرید بالا....:sq_18:

arash-king
07-06-2014, 15:10
چه هوادارای متعصب و دشمن شادکنی داریم ماشالله

دوست عزیز ، هوادار متعصب ! بنده نظرمو گفتم و کماکان هم معتقدم ایتالیا صعود نمیکنه
نظر من همین بود و هست . نظر شما هم قابل احترام

banii
07-06-2014, 15:19
دوست عزیز ، هوادار متعصب ! بنده نظرمو گفتم و کماکان هم معتقدم ایتالیا صعود نمیکنه

من با اطمینان به شما میگم با وجود شرایط نه چندان مساعد و مصدومیت چند مهره کلیدی ، ایتالیا کماکان از مدعیان اصلیه قهرمانی هستش.

lionf3
07-06-2014, 16:10
من با اطمینان به شما میگم با وجود شرایط نه چندان مساعد و مصدومیت چند مهره کلیدی ، ایتالیا کماکان از مدعیان اصلیه قهرمانی هستش.

مطمئنا همینطورِ
اما کار سختِ
ریبری هم که جامِ جهانی رو از دست داد.
فرانسه آبرو داری کنه از گروهی بیاد بالا خیلی خوب میشه:دی

mohammad_87
07-06-2014, 17:37
سلام به دوستان عزیز
ماشاا... طرفداران تیم ملی ایتالیا بیش از چیزی هست که فکر میکردم.

من همون اول توی گروهبندی بیشتر دنبال گروه ایتالیا بودم تا ایران و وقتی همه داشتند درباره بوسنی و آرژانتین فکر میکردند من گفتم خدایا چرا این گروه؟ :n02:
البته در جام جهانی نباید هیچ تیمی رو دست کم گرفت اما حداقل میشد گروه یکم آسونتر بشه.مثلا فرانسه رو ببین!

به هر حال امیدوارم اینبار نتایج خوبی بگیریم.با افت چند ساله فوتبال داخلی و ملی ایتالیا،حداقل روند صعودی یووه و ملی پوشانش امیدهایی برامون باقی گذاشته.

در بازیهای تدارکاتی که فقط داریم مساوی میکنیم و البته در کنار ارائه بازیهای نسبتا خوب،اما چیزی که طرفداران ایتالیا همیشه بخاطر دارن این هست که ایتالیا مقابل تیمهای درجه دو بیشتر مشکل داشته تا تیمای سطح اول

درباره گروهمون هم که واقعا کار سختی داریم اما خوبیش این هست که بازی های سختمون پشت هم نیفتادن.در عوض اگه صعود کنیم در مرحله بعد هم به تیم مدعی نمیخوریم و باز می تونیم بالاتر بریم.واقع بین باشم کار برای قهرمانی خیلی سخته اما میشه به نیمه نهایی رسید.

به امید موفقیت آتزوری

sAeEd_kHaAn
07-06-2014, 22:04

اینو از کامنت قبلتونم میشد فهمید احتیاج به تاکید مجدد نبود ، شما بیشتر به ستون پنجم میخوری تا هوادار :n02:
جام های قبل هم همینو میگفتن ولی نتیجشو دیدم ، شیر همیشه شیره حتی اگه تو قفس باشه
ایتالیا صعود که میکنه هیچ به عنوان تیم اولم صعود میکنه همه ایتالیا رو جرو مدعیان جام میدونن اونوقت شما ...

arash-king
08-06-2014, 09:48
اینو از کامنت قبلتونم میشد فهمید احتیاج به تاکید مجدد نبود ، شما بیشتر به ستون پنجم میخوری تا هوادار :n02:
جام های قبل هم همینو میگفتن ولی نتیجشو دیدم ، شیر همیشه شیره حتی اگه تو قفس باشه
ایتالیا صعود که میکنه هیچ به عنوان تیم اولم صعود میکنه همه ایتالیا رو جرو مدعیان جام میدونن اونوقت شما ...

حالا چون همه ایتالیا رو مدعی جام میدونن منم باید باهاشون هم عقیده باشم ؟؟؟!
شاید خیلی از مردم به یه چیز غلط باور داشته باشن ، اونوقت همه باید باور داشته باشن !؟؟ چه جـــــالـــــــــب :n09:

2010 هم میگفتن ایتالیا مدعیه ولی دیدیم چی شد ! به طرز فجیعی از گروهی حذف شد (پایین تر از نیوزیلند ، تیم چهارم گروه شد)

نمیخوام این بحث رو ادامه بدم ، بالاخره 4 روز دیگه بازیها شروع میشه ، اونوقت یا حرف منه یا حرف شما

sAeEd_kHaAn
08-06-2014, 12:30
حالا چون همه ایتالیا رو مدعی جام میدونن منم باید باهاشون هم عقیده باشم ؟؟؟!
شاید خیلی از مردم به یه چیز غلط باور داشته باشن ، اونوقت همه باید باور داشته باشن !؟؟ چه جـــــالـــــــــب :n09:

2010 هم میگفتن ایتالیا مدعیه ولی دیدیم چی شد ! به طرز فجیعی از گروهی حذف شد (پایین تر از نیوزیلند ، تیم چهارم گروه شد)

نمیخوام این بحث رو ادامه بدم ، بالاخره 4 روز دیگه بازیها شروع میشه ، اونوقت یا حرف منه یا حرف شما
پس موضع شما مشخص شد من با شما بحثی ندارم برو تو تاپیک تیم خودت به به و چه چه کن
بعد از همون 2010 تو یورو 2012 نایب قهرمان شدیم با له کردن آلمان مغرور و انگلیس، کلا احتیاجی نیست افتخارات دومین تیم پرافتخار جهانو برات یاداور بشم

کلا

arash-king
08-06-2014, 12:38
پس موضع شما مشخص شد من با شما بحثی ندارم برو تو تاپیک تیم خودت به به و چه چه کن
بعد از همون 2010 تو یورو 2012 نایب قهرمان شدیم با له کردن آلمان مغرور و انگلیس، کلا احتیاجی نیست افتخارات دومین تیم پرافتخار جهانو برات یاداور بشم

کلا

تاپیک تیم خودم ؟! تاپیک تیم خودم همینجاست ، شما نیازی نیس بگی کجا برم کجا نرم
از اول هم یوونتوسی و ایتالیایی بودم و هستم ، ولی نظرم اینه ایتالیا توی گروه کار سختی داره و احتمالش هست بالا نیاد

والسلام ! دیگه هم این بحث رو ادامه نمیدم ، چون با بعضیا نمیشه با احترام صحبت کرد :n21:

banii
08-06-2014, 13:54
حالا شما چرا اینقدر بد بینی ؟ :n29:

من توی هرچی سایت خارجی نگاه کردم دیدم ایتالیا رو تیم اول گروهش پیشبینی کردند ... بله بالاتر از اوروگوئه و انگلستان ...

در مورد اوروگوئه اشتباه نکنید ... اوروگوئه از اون اون تیم منسجم و قدرتمند سالهای 2010 و 2011 ـش فاصله گرفته ... اونها حتی به زور وارد جام شدند ... مقدماتی پایین تر از تیم های کلمبیا و شیلی و حتی اکوادور قرار گرفته بودند و به لطف برد پلی آف برابر ازبکستان اومدند جام جهانی... تازه الان ستاره بزرگ و موثرشون ، سوارز هم مصدوم شده ...

انگلیس هم که چندان خطری رو از جانبش احساس نمیکنم (ولی با این حال بنظر من بخت دوم صعوده و حتی تا نیمه نهایی این جام هم میتونه بیاد ! )

lionf3
08-06-2014, 14:10
حالا شما چرا اینقدر بد بینی ؟ :n29:

من توی هرچی سایت خارجی نگاه کردم دیدم ایتالیا رو تیم اول گروهش پیشبینی کردند ... بله بالاتر از اوروگوئه و انگلستان ...

در مورد اوروگوئه اشتباه نکنید ... اوروگوئه از اون اون تیم منسجم و قدرتمند سالهای 2010 و 2011 ـش فاصله گرفته ... اونها حتی به زور وارد جام شدند ... مقدماتی پایین تر از تیم های کلمبیا و شیلی و حتی اکوادور قرار گرفته بودند و به لطف برد پلی آف برابر ازبکستان اومدند جام جهانی... تازه الان ستاره بزرگ و موثرشون ، سوارز هم مصدوم شده ...

انگلیس هم که چندان خطری رو از جانبش احساس نمیکنم (ولی با این حال بنظر من بخت دوم صعوده و حتی تا نیمه نهایی این جام هم میتونه بیاد ! )

ایشالا ما ۱۰۰ ٪ میایم بالا
اما انگلیس باید با اروگوئه بجنگه
هر چند این اروگوئه به نظرم از اروگوئه ۲۰۱۰ ضعیف تر شده اما باز تیمِ فوق‌العاده خوبیه.
ما الآن نباید نگران گروهی باشیم باید نگرانِ این باشیم که تو حذفی ممکنه به کدوم تیم بخوریم!

Forza Azzuri

banii
08-06-2014, 18:23
من با اجازه دوستمون lionf3 از امضای ایشون استفاده کردم .
دوستانیکه متمایلند ما هم مثل آلمانیها و انگلیسها متحد باشیم ، میتونند همین کارو بکنند و امضای مشترک همه مون همین باشه .

Forza Azzuri:n12:

Iloveu-ALL
08-06-2014, 19:37
منتظر بازی های قشنگ ایتالیا هستم ایتالیا همش خطرناکه ... امیدوارم بیشتر از 3تا بازی ازش ببینیم !
حالا دیگه فقط زمان طرفداری کردنه Forza Azzurri !

m2stech
09-06-2014, 02:09
من فکر میکنم ایتالیا بازم بازی ها را ضعیف شروع میکنه تا همه دست کم بگیرن و خیلی راحت تا چهار تیم نیمه نهایی میتونه بالا بیاد :n02: آلمان را هم دوباره حذف میکنه :n09:
+ ممنون بابت امضا

MORINIO
09-06-2014, 02:26
در آخرین بازی پیش از شروع جام جهانی با تیم باشگاهی فلومیننزه بازی کردیم

mohammad_87
09-06-2014, 03:18
پیشنهاد خوبی بود که همگی امضاهامون رو متحد کنیم.عکس lionf3 عزیز هم زیباست و نیازی به تغییر عکس نیست.
فقط من از سادگی عکس خوشم نیومد و نصفه شبی یه مقدار با عکس کار کردم!
مدلهای مختلفی ساختم و فعلا این سه تا رو میذارم بگید کدوم بهتره یا اگه پیشنهاد دیگه ای هست بگید بیشتر روش کار کنیم:

1.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3.

H A M A S
10-06-2014, 16:05
تاپیک رفته بود صفحه دوم :n22:

arash-king
10-06-2014, 17:47
ایــن عکــس نکــــته داره :n02: ایــشالا تکــرار میشــــه .

lionf3
11-06-2014, 11:50
سلام

خُب دوستان همونطور که میدونید فردوسی پور یه برنامه ساخته شبا ساعتِ ۱۱ پخش میشه.
دیشب داشتن گروه D رو بررسی میکردن و به نظرِ من اصلا خوب ایتالیا کارشناسی نشد و همش فقط کل کل بود بین حاج رضایی و فردوسی پور
جاودانی هم که تو این ۲ شب نقشِ بلوط رو بازی میکرده :n02: بنده خدا هی میخواست خودش رو تو بحثِ جا بده.
انتظار داشتم ایتالیا رو که یکی از پر افتخار ترین تیم های جهان هستش رو بهتر بررسی کنن.

arash-king
11-06-2014, 11:57
:n12: KING OF KEEPERS :n12: بوفون اعلام کرده "جام جهانی 2018 هم میخواد حضور داشته باشه"

((دوستان یکم فعالیت رو زیاد کنید . نزاریم تاپیک بیکار باشه))

lionf3
11-06-2014, 12:01
:n12: KING OF KEEPERS :n12: بوفون اعلام کرده "جام جهانی 2018 هم میخواد حضور داشته باشه"

((دوستان یکم فعالیت رو زیاد کنید . نزاریم تاپیک بیکار باشه))

بعلــــــــــــــــــــه
بوفون این جامِ جهانی پنجمین حضورِش رو داره تجربه میکنه.
:n12:
فعالیت هم با توجه به اِتمام امتحانا (:n09:) دوستان اگر همت کنن من خودم پایـــــــــــــم!

mohammad_87
12-06-2014, 01:15
بوفون مطمئنا جزو محبوبترین بازیکنان ایتالیاست اما فکر کنم بعد از این جام از تیم ملی خداحافظی کنه و نهایتا شاید در جام ملتهای 2016 فرانسه هم باشه.
دیگه بیش از این نمیتونه در اوج باشه و باید جای رو به دروازه بانهای ذخیره فعلی بده

خوشبختانه سیریجو و پرین هم گزینه های خوبی برای جایگزینی بوفون هستند.
پرین جوان که استعداد و قد و قواره خاصی داره ونیاز به تجربه داره
سیریجو رو هم در بازی تدارکاتی دیدیم چکار کرد.واقعا عالی بود

بعد از درخشش ایموبیله بخصوص در مقابل فلومیننزه،احتمال نیمکت نشینی سوپر ماریو هست
بالوتلی امسال در میلان هم فراز و نشیب زیادی داشت و در برخی بازیها فقط راه میرفت.اما در بازیهایی که در آمادگی کامل باشه واقعا غیرقابل مهاره

پیرلو اعلام کرده که بعد از جام جهانی از فوتبال ملی خداحافظی خواهد کرد.

این هم برای کل کل با انگلیسی ها :n02:

m2stech
12-06-2014, 10:09

Barsoneri
12-06-2014, 14:47
پیشنهاد خوبی بود که همگی امضاهامون رو متحد کنیم.عکس lionf3 عزیز هم زیباست و نیازی به تغییر عکس نیست.
فقط من از سادگی عکس خوشم نیومد و نصفه شبی یه مقدار با عکس کار کردم!
مدلهای مختلفی ساختم و فعلا این سه تا رو میذارم بگید کدوم بهتره یا اگه پیشنهاد دیگه ای هست بگید بیشتر روش کار کنیم:

1.

2.

3.

من که طرفدار آرژانتین هم هستم چیکار کنم؟

mohammad_87
12-06-2014, 14:59
من که طرفدار آرژانتین هم هستم چیکار کنم؟
هم برای ایتالیا رو بزارید و هم یک لوگو برای آرژانتین در کنارش بذارید

mohammad_87
13-06-2014, 17:53
دی شیلیو بازی با انگلیس رو از دست داد.

در تمرین روز پنجشنبه،دی شیلیو دچار مصدومیت شد و برای انجام mri به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد.بدین ترتیب ماتا دی شیلیو بازی اول ایتالیا که مقابل انگلیس خواهد بود رو از دست خواهد داد.
چون این مصدومیت بیش از 24 ساعت قبل از مسابقه انجام شده،پراندلی میتونه رانوچیا،مدافع اینتر رو موقتا جایگزین د شیلیو کنه.الیته دی شیلیو میتونه به بازی با کاستاریکا برسه و مجددا در لیست آتزوری قرار بگیره.

منبع: fifa.com

بد شانسی محض
کاش لااقل آباته مصدوم میشد جایگزین براش بود و مصدومیتش هم نگران کننده نبود.اما دی شیلیو هم بازیکن خوبیه و م اینکه جایگزین مناسبی براش نداریم.

sAeEd_kHaAn
13-06-2014, 19:21

lionf3
13-06-2014, 19:31

با توجه به درخشش ایموبیله فک کنم تو ترکیب اصلی جایِ سوپر ماریو رو بگیره
هر چند پراندلی اعتقادِ عجیبی به بالوتلی داره
اما اگر بالوتلی تو اوج باشه میتونه خوب کار کنه
در ضمن امیدوارم دیگه بیشتر از این مصدوم ندیم!

H A M A S
14-06-2014, 09:13
رسیدم به ساکسون ها...

amir_dvb
14-06-2014, 10:50
از سد ساکسونها میگذریم به امید خدا :n01:

REZAHOSEYNGANI
14-06-2014, 11:16
امیدوارم با سه دفاع بازی نکنیم...چون سیستم سع دفاعه جلوی تیم هایی که سرعتی هستن و بیشتر روی ارسال از جناحین مهارت دارن خوب جواب نمیده

arash-king
14-06-2014, 11:29
بازی چه ساعت مضخرفی برگزار میشه :13:فردا هم باید بریم دانشگاه نمیشه بازی رو دید
انگلیس تیم سرعتیه و میتونه برای مدافع های کُند ایتالیا دردرسر درست کنه ولی به هرحال امیدوارم اولین 3 امتیاز رو بگیریم
حضور بوفون هم فعلا قطعی نیس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%8A%D9%86_%D8%AA%D9%85%D8%B1%D9%8A%D9%86_% D8%A7%D9%8A%D8%AA%D8%A7%D9%84%D9%8A%D8%A7_%D8%B1%D 8%A7_%D8%A7%D8%B2_%D8%AF%D8%B3%D8%AA_%D8%AF%D8%A7% D8%AF) و دیشیلیو رو هم که نداریم .

banii
14-06-2014, 17:24
شنیده ها حاکی از مصدومیت جزئی بوفون و احتمال عدم حضورش در ترکیب امشبه !

banii
14-06-2014, 19:35
ترکیب احتمالی goal.com

banii
14-06-2014, 19:37
طرفداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- در حالی که گمانه زنی‌های مختلفی مربوط به مصدومیت بوفون و حضور او در دیدار مقابل انگلیس، وجود داشت، دقایقی قبل به طور قطعی، عدم حضور او در این مسابقه تأیید شد.

banii
14-06-2014, 19:38
خود بوفون هم در فیس بوکش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام کرده !

Sh-Meteor
14-06-2014, 22:11

Milad4171
15-06-2014, 00:05
Even if you're not out on the pitch, there are other ways in which you can play an important role

Gianluigi Buffon, Italy

mohammad_87
15-06-2014, 01:29
کلا سیستم دفاعی کلا متغیر شد
بوفون نرسید،دی شیلیو هم قبلش مصدوم شد الان هم که سمت راست سوپرایز داریم
حالا یا پدیده بازی امشب میشه یا میشه پاشنه آشیل تیم،در سمت مقابل رونی خواهد بود

در عوض هافبک ها تقریبا کامل هستند و فکر کنم عناصر هجومی برای نیمه دوم گذاشت شده

بازی 1 دقیقه دیگه شرع میشه

به امید پیروزی

Milad4171
15-06-2014, 01:58
من فکر کنم مربی تیم ایتالیا متوجه شده که دروازبان انگلیس رو ضربه های از راه دور و سرعتی مشکل داره.
تا الان فقط از راه دور دارن شوت میکنن

Milad4171
15-06-2014, 02:07
چه پاسی میده این پیرلووووووووووووو:33:

و چه دفاع سستی داره تیم ایتالیااااا:n29:

banii
15-06-2014, 02:26
ضربه ی زاویه بسته بالوتلی عالی بود... کاش یکی از زیباترین گل های جام میشد ....
دارمیان هم عالی بود... پدیده این جام خواهد بود...
ایتالیا تیمی نیست که این بازی رو به راحتی واگذار کنه... من به نیمه دوم خوشبینم...

mohammad_87
15-06-2014, 02:30
من فکر کنم مربی تیم ایتالیا متوجه شده که دروازبان انگلیس رو ضربه های از راه دور و سرعتی مشکل داره.
تا الان فقط از راه دور دارن شوت میکنن
در چنین بازیهایی که تیمها براحتی نمیتونند به محوطه نفوذ کنند،شوت از راه دور یکی از راه حل هاست.ضمن اینکه کلا هافبک های ایتالیا شوت زن هستند.

چه پاسی میده این پیرلووووووووووووو:33:

و چه دفاع سستی داره تیم ایتالیااااا:n29:
پیرلو که فوق العاده ست ................................
حیف که مونتولیوو مصدوم شد وگرنه در کنار هم چه میکردند

دفاع ،دفاع ایده آل نیست.کیه لینی همینجوری در وسط جا میمونه حالا داره در کنار بازی میکنه و وقتی جلو میاد کلا جا میمونه و کلی فضا برای سمت راست انگلیس بوجود میاد
گلی هم که خوردیم روی جا موندن مدافعین کناری بود

کلا ایتالیا یکم سرتر بود و در نیمه دوم احتمال زیاد ایتالیا بهتر هم خواهد شد

banii
15-06-2014, 02:40
:n12::n12::n12::n12::n12:
ایتالیا تیمی نیست که این بازی رو به راحتی واگذار کنه... من به نیمه دوم خوشبینم...

نگفتم؟؟؟؟؟ :n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:

mohammad_87
15-06-2014, 03:29
تبریک اولین و مهمترین بازی گروهی رو بردیم
قبل بازی برای خط دفاع نگران بودیم اما حالا دو بازیکن قابل اتکا جدید پیدا کردیم.البته زوج کیه لینی ،بونوچی بهترین حالت برای دفاع وسط هست.
بازگشت دی شیلیو هم باعث میشه تا سمت چپ بهبود پیدا کنه و کیه لینی به مرکز برمیگرده

دارمیان هم آباته رو نیمکت نشین خواهد کرد.
این دارمیان چقدر شبیه دی شیلیو هستش :n02:
هم از نظر سبک بازی و هم سن و سال و هم کمی ظاهر

مهم ترین قدم برداشته شد حالا نوبت کاستاریکاست...تا اون موقع فعلا جشن :n20:

Kurosh
15-06-2014, 03:29
تبریک میگم :40:
عالی بودیم
یعنی تا پیرلو رو داریم غم نداریم : دی
پیرلو چیه، بگو جوانلو :27: :دی

بعد از دل‌پیه‌رو فکر می‌کردم دیگه ایتالیا هیچ وقت بازیکنی نخواهد داشت که محبوب من بشه، ولی این چند ساله پیرلو عجیب رفته تو دل ما خودشو جا کرده :دی :40:

دم سوپر ماریو هم گرم که با گلش حال انگلیسی‌ها رو گرفت : دی

راستی اون کاشته‌ی پیرلو عجب چیزی بود! شبیه فوتبالیست‌ها بود !
فکر کنم با دعای من بود که گل نشد :دی
آخه هم تو Varzesh3 هم اینجا بازی رو 2-1 پیش‌بینی کرده بودم، خراب می‌شد پیش بینیم :دی

banii
15-06-2014, 03:30
رفقا تبریک ! :n12:

در مجموع بازیکنا خوب و رضایت بخش و شایسته تحسین و تمجید بودند .

فقط کیه لینی خیلی به دل ننشست ... نمیدونم امشب چرا همش یاد گروسو میافتادم که 2006 توی اون پست بی نظیر بود ....

پیرلو هم که نیازی به به به و چه چه ما نداره ... من فقط دلم میسوزه به حال اونایی که ژاوی و اینیستا رو در حد و حتی بالاتر از پیرلو تصور میکنند ...

با بازگشت کاپیتان بوفون مومن تر هم میشیم به ایتالیا ...

دریغ و باز هم دریغ که مونتولیووی نازنین رو توی این تیم خوب این دوره مون نمیتونیم داشته باشیم !

پ ن : من اما (برغم میلی قلبی) 1-1 پیش بینی کرده بودم .... بازی رو میتونستیم 4-1 هم ببریم ...

elshaarawy
15-06-2014, 06:15
تبریک به تمام آتزوری ها .. فقط پیرلو . واقعا حیف که اون ضربه آزاد بی نظیر گل نشد ..ولی فدای یه تار ریشش .. فعلا خوابم میاد .یا حق

Milad4171
15-06-2014, 11:21
با تمام خستگی تا آخر بازی رو دیدم. خیلی عالی بود.بازم مثل همیشه پیرلو موثر واقع شد. پیرلو وسط زمین رو کامل در دست خودش گرفته بود و اجاز نمیداد کسی بیاد جلو. هیچ کدوم از بازیکن های ایتالیا هم نیازی نداشتن که کنارش بازی کنن چون هم با سانتر هم پاس میتونست کنترل توپ رو وسط زمین بدست بگیره و توپ رو از محاجمان عبور بده.

اما مشکلی که باید حل بشه نوع خط دفاعی هست
خط دفاعی تو حملات زیادی جلو میکشه و تو ضد حمله ها اصلا برنمیگرده. به نظرم باید حداقل دو نفر تو ضده حمله ها کناره های زمین رو پوشش بدن که اگر کسی پاس تو عمق داد مثل دیشب نتونه به راحتی دفاع رو جا بذاره.

H A M A S
15-06-2014, 11:31
خدا رو شکر در روزگاری که اقایون به اصلاح مهندس 5 تا 5 دریافت میکنن این آرشتیکت ایتالیاست که داره آقایی میکنه
درود بر پیرلو...این بزرگ بازیساز قرن

Morteza4SN
15-06-2014, 11:39
به به! دوستان بفرستید بک‌گراند

یعنی تو کف اون ضربه کاشته با سر رفتم توو تیرک

اینم سوپر ماریو از دست اژدها نجات داده: :n02:

نادر1368
15-06-2014, 11:57
هزار لعنت بر تير دروازه اي كه در مقابل استثنايي مثل پيرلو مقاومت ميكنه!:n27: چه ضربه اي بود!!:n19: عجب بازيي بود واقعا ايتاليا استحقاقش رو داشت
و انتظارات رو براورده كرد:n12:

REZAHOSEYNGANI
15-06-2014, 12:36
بازی خوبی بود...منتها پالتا افتضاح بود...نبود مونتولیو و الشعراوی حس میشد...دیشیلیو هم حتما باید سمت چپ بازی بکنه

A.N.A.P
15-06-2014, 12:42
خیلی دوست داشتم ماریو گل بزنه که زد . ای کاش ضربه آزاد عشقم ( پیرلو :n02: ) گل میشد تا نتیجه ای که تو برنامه 2014 پیش بینی کرده بودم درست در میومد.

زدم 3 -1 ایتالیا میبره.

PSYCHO_MAN
15-06-2014, 12:44
برد خیلی خوب و مهمی بود و ایتالیا مزد بازی خوبش رو گرفت .
یکم تو نیمه اول دفاع کنار و فضای پشتشون رو نفوذای سرعتیای انگلیس آسیب پذیر بود ولی تو نیمه دوم و از دقیقه 60 ایتالیا خوب دفاع کردن و کنترل یه بازی رو به همه نشون داد . البته ایتالیا رو ضد حملات باید بهتر از این عمل کنه دیشب خیلی ضد حمله های سریع و ویران کننده رو ندیدیم . کم بودن رو ضد حملات
در مورد پیرلو هم یاور همیشه مومن هست و هیچ وقت نامیدت نمیکنه . و صد حیف که اون کاشته استثنایی گل نشد جو هارت رو مثل یه ضربه پنالتی فریب داد شبیه گلش به شالکه تو CL زمانی که تو میلان بود

banii
15-06-2014, 13:38
صحنه ضربه آزاد پیرلو

arash-king
15-06-2014, 14:01
تبریـــک :n12: 3 امتیاز اول خیــلی میتونه کمک کنــه به صعــودمون
متاسفانه بـازی رو ندیــدم ولی گـل ها رو دانـلود کردم و دیــدم
گـل اول که شـاهــزاده حـرفی نذاشــته ، گـل دوم هم جاگیــری سوپـرماریـو حـرف نداشــت
ضربــه آزاد فوق الـعاده آرشیـتکـت هم کـه دیـگه نمیــشه توصیـفش کـرد ....

مـمـنون از banii ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])عزیـــز کـه لیــنک داد و هنــرنمایــی حـاج پیـرلو (:n02:) رو دیــدیم

Layken
15-06-2014, 14:31
تبریک
ایتالیا نشون داد که هنوز توانایی اینو داره که به اسونی بالا بیاد و حتا قهرمان بشه.

Milad4171
15-06-2014, 14:52
England vs Italy 1-2 All Goals & Highlights (World Cup 2014) HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ahmad
15-06-2014, 17:24

MCSE MAN
15-06-2014, 17:32
تبریک بابت این پیروزی ارزشمند
نیمه اول رو که ندیدم ولی هرجوری شده برای نیمه دوم بیدار شدم و برد تیم رو دیدم
جالب بود که پراندلی 3 تا هافبک بازیساز رو فیکس گذاشته بود! پیرلو،دروسی و وراتی همشون بازیساز های تیمای باشگاهیشونن فقط دنیله تو کارهای بیشتر تدافعیه و چسبیده به دفاع بازی میکرد

انگلیسیا تاکتیکششون استفاده از دریبل زنی و اومدن به وسط و نفوذ از عمق یا شوت از پشت 18 قدم بود که چندتا موقعیت هم اینجوری به دست آوردن. دلیلشم این بود که تو هافبک وسطامون دروسی موقع دفاع تقریبا تنها بود و پیرلو و وراتی بازیکنایی نیستن که بتونن خوب دفاع کنن
پراندلی تعویض اولش عالی بود و معلوم بود کاملا فهمیده مشکل از کجاس و با آوردن موتا جای وراتی و کمکش به دنیله کاملا هم عمق دفاع رو بستن و هم خیلی کمتر اجازه شوت از راه دور رو دادن

پراندلی میتوسنت تعویض سومش رو هم به جای پرولو، اینسینیه یا چرچی رو بیاره که روی ضد حمله ها گل بیشتری بزنیم ولی ترجیح داد ریسک نکنه و نتیجه رو حفظ کنه که البته قابل درکه چون اولین بازی هر تیمی تو جام جهانی خیلی مهمه و پیروزی مقابل تیمی مثل انگلیس که دیگه جای خود داره

البته تیم مشکلاتی هم داشت. سمت چپمون علنا تعطیل بود! کیلینی که تو بازی هجومی اصلا خوب نیست و مارکیزیو هم اصلا پستش اونجای زمین نیست
دفاع وسطامون هم زیاد مطمئن نشون نداد

ولی چه حیف شد اون ضربه آزاد پیرلو گل نشد! عجب شوتی بود. یاد فوتبالیستا افتادم که شوت میزدن و دروازه بان میرفت سمت توپ و یهو کات میگرفت و میرفت اون ور دروازه تو گل:n02:

united
15-06-2014, 22:52
صحنه ضربه آزاد پیرلو

ویدیو حذف شده آیا جای دیگه ای میشه این صحنه رو دید؟

united
15-06-2014, 22:53
..........

mohammad_87
16-06-2014, 00:19
ویدیو حذف شده آیا جای دیگه ای میشه این صحنه رو دید؟
این خلاصه بازی هست که آخرش اون ضربه هم هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Barsoneri
16-06-2014, 14:15
بنظر من این دفاع حرفی برای گقتن نداره
یعنی انگلیسیها از هر کجا که دلشون خواست شوت زدن و توپ از خطوط دفاعی رد میشد
این اصلا خوب نیست
اگه پیرلو رو ببندند ایتالیا از کار میافته تو اینجور مواقع مونتولیوو بدرد میخورد که اونم مصدوم شد
ولی سیستم بازی با یک مهاجم رو درک نمیکنم. با این سیستم تو بازیهای بزرگ به مشکل میخوریم

elshaarawy
16-06-2014, 17:37
بنظر من این دفاع حرفی برای گقتن نداره
یعنی انگلیسیها از هر کجا که دلشون خواست شوت زدن و توپ از خطوط دفاعی رد میشد
این اصلا خوب نیست
اگه پیرلو رو ببندند ایتالیا از کار میافته تو اینجور مواقع مونتولیوو بدرد میخورد که اونم مصدوم شد
ولی سیستم بازی با یک مهاجم رو درک نمیکنم. با این سیستم تو بازیهای بزرگ به مشکل میخوریم

اولا انگلیس فقط از جناح چپ حمله میکرد که این مشکل برمیگرده به کیلینی که تو پست غیرتخصصی بازی میکرد .. با برگشتن دی شیلیو . کیلینی هم به پست اصلیش میره . پالتا هم میره رو نیمکت .. اما میانه میدان درسته قلب ایتالیاست پیرلو ولی خب ورراتی هم میتونه بازی سازی کنه .. به نظر من بازی اول بیشترین فشار رو گرمای هوا آورد به تیم .

MCSE MAN
16-06-2014, 19:15
ایتالیا رکوردی تازه در ارسال پاس صحیح در جام جهانی به ثبت رساند

ایتالیا در دیدار شب گذشته در مقابل انگلستان موفق شد رکورد دقت در ارسال پاس را پس از 48 سال جابجا کند.

به گزارش سایت فوتبال ایتالیا، آتزوری موفق شد با نتیجه 2-1 انگلستان را شکست دهد، اما نکته جالب دقت 93.2 درصدی بازیکنان ایتالیا در ارسال پاس صحیح بوده است. باورنکردنی است این بهترین آمار از جام جهانی 1966 می باشد.
بازیکنان تیم ملی ایتالیا در دیدار شب گذشته 554 پاس از مجموع 595 پاس خود را به مقصد رساندند و 21 پاس صحیح بیشتر از شیلی در پیروزی 3-1 مقابل استرالیا رد و بدل کردند.
بدیهی است آندرا پیرلو نقشی اساسی در این آمار به ثبت رسانده است که با دقت 95 درصدی خود، 108 پاس از مجموع 117 پاس را به مقصد رساند.

Milad4171
17-06-2014, 22:38

REZAHOSEYNGANI
18-06-2014, 12:58
به امید دیدن آتزوری در فینال

mohammad_87
18-06-2014, 20:55
خبر خوب:
بوفون به تمرینات تیم برگشته
همچنین دی شیلیو،بارزاگلی و ده روسی هم که مصدوم شده بودند،همراه تیم تمرین کردند ولی اینکه در ترکیب قرار بگیرند به شرایط اونها قبل از آخرین تمرین بستگی داره

H A M A S
19-06-2014, 17:35
فورزا ایتالی!:n27:

Aryana_b
19-06-2014, 18:53
با حذف شدن اسپانیا واقعن دوست دارم ایتالیا قهرمان بشه
بوفون به بازیا میرسه؟

mohammad_87
20-06-2014, 01:39
با حذف شدن اسپانیا واقعن دوست دارم ایتالیا قهرمان بشه
بوفون به بازیا میرسه؟
به تمرینات که برگشته اما اینکه در ترکیب باشه هنوز مشخص نیست.
البته مشکلی نیست حتی پرین که دروازه بان سوم ماست از دروازه بان شماره یک خیلی از تیم های مدعی بهتره

بارزاگلی و ده روسی هم که دیگه مشکلی برای بازی فردا نخواهند داشت

اما خبر بد اینکه دی شیلیو به آمادگی کامل نرسیده و احتمال زیاد،ترکیب تیم مقابل انگلیس،در بازی فردا هم به میدان خواهند رفت.

از طرفی، bryan ruiz وینگر سمت راست کاستاریکاست که در فولام بازی میکنه و یکی از خطرناکترین بازیکنان تیمش هست که در بازی با اروگوئه این رو نشون داد.اگه کیه لینی باز هم در سمت چپ بازی کنه،نباید زیاد نفوذ کنه تا با سرعت کمش،فضای زیادی به ruiz نده و همچنین مارکیزیو هم باید بیشتر به عقب بیاد و به کیه لینی کمک کنه.

الان وضعیت صعود و صدرنشینی دست خودمونه.اگه بازی فردا رو ببریم صعود که قطعی خواهد بود و برای صدرنشینی هم کار سختی در بازی با اروگوئه نخواهیم داشت.با توجه به وضعیت جدول در گروه های دیگه،اگه به عنوان صدرنشین صعود کنیم وضعیت بسیار بهتری در مراحل حذفی خواهیم داشت.

امیدوارم فردا هم 3 امتیاز بازی رو بگیریم و همه چیز رو به بازی آخر نفرستیم.

Forza azzurri

united
20-06-2014, 01:57
برای من هیچ چیز لذت بخش تر از قهرمانی ایتالیا در برزیل نیست
اگه این اتفاق بیفته به اندازه دو جام جهانی برای من ارزشمنده
:n12::n12::n12:
من که خیلی خوشبینم چون ایتالیا استاد قاپیدن جام های جهانی در زمین کشورهای مدعیه!
1938 فرانسه
1982 اسپانیا
2006 آلمان
2014 برزیل

MCSE MAN
20-06-2014, 18:04
امیدوارم بازی با کاستاریکا امتیاز از دست ندیم که اگه اینجوری بشه بازی آخرمون خیلی سخت میشه
فکر میکنم بازی سختی پیش رو داشته باشیم چون هم کاستاریکا الآن خیلی با روحیه و انگیزه است و هم وضعیت آب و هوا زیاد به اروپایی ها نمیسازه و اونا بهش بیشتر عادت دارن

ایشالا این بازی یکم هجومی تر بازی کنیم و اینسینیه یا چرچی رو تو زمین ببینیم
مخصوصا تو ضد حمله ها خیلی به کارمون میان

-----------------------------------------------------------------------------

رسمی: ترکیب تیم های ایتالیا و کاستاریکا اعلام شد؛ بوفون در ترکیب اصلی

ترکیب تیم های ایتالیا و کاستاریکا برای بازی امشب اعلام شد.

دو تیم بازی را با این ترکیب آغاز خواهند کرد:

ایتالیا: بوفون؛ آباته، بارتزالی، کیلینی، دارمیان؛ دروسی، پیرلو، موتا؛ مارکیزیو، کاندروا، بالوتلی

کاستاریکا: ناواس؛ اومانا، دوارته، گونزالز، گامبوا، دیاز؛ بورگس، بولانوس، تخدا؛ رویز، کمپل

vahidgame
20-06-2014, 20:28
نیمه اول ایتالیا خوب نبود
امیدوارم نیمه دوم بهتر بشه و به بازی برگرده
اگه بازیو ببازه شرایط سخت میشه و هر جفت اروگوئه و کاستاریکا خیلی خطرناک میشن

ترکیب زیاد هجومی نیست
میشه موتا بیرون بیاد و یه بازیکن هجومی به بازی میاد مثل چرچی و اینسینه و کاسانو

Hamid Hamid
20-06-2014, 21:31
چرا ایتالیا اینجوری بازی کرد؟!

از اول یه جوری مهره چیده بود انگار می خواست یه مساوی از کاستاریکا بگیره ! با این سرعت پایین تیاگو / روسی و عمو پیرلو رسما وسط زمین رو به بازیکن های با انرژی کاستاریکا واگذار کرد که خیلی دونده بودن. تعویض ها هم که همه یه یار به نفع حریف ! تا حالا بازی به این ضعیفی از Insigne ندیده بودم و تک تک توپ ها رو لو داد ... چرچی هم خوب دریبل می زد اما ظاهرا سانتر کردن بلد نیستش ! حالا اینا همه به کنار یه پنالتی هم واسه اونا نگرفت :n02: وگرنه که دیگه هیچی.

بازی سوم ارگوئه و ایتالیا تکلیف تیم دوم صعود کننده رو معلوم می کنه و با این بازی کاستاریکا که اگه جلو انگلیس هم انجام بشه انگلیس باید بره دنبال بازیش :D

Ahmad
20-06-2014, 21:42
این جام شده جام پیش‌بینی‌ها و نتیجه‌های باورنکردنی
گرچه کاستاریکا تیم خوبیه و این رو از بازی اول هم می‌شد دید
و این نشون می‌ده که یه تیم خوب و یک‌دست با بازیکن‌هایی ناشناخته یا نه‌چندان معروف می‌تونه جلوی هر تیمی بایسته.
فقط باید حرفه‌ای عمل کنند.

ایتالیا هم کارش به اما و اگر رسید و یک بازی سخت در برابر اروگوئه

اما می‌دونین دلیل اصلی باخت ایتالیا چه بود؟

این‌که چند دقیقه‌ی قبل از آغاز بازی خبر باخت تیم والیبالش رو شنید :n02:

اعصاب نذاشت برام ایتالیا با این بازیش :n23:

B3HZ@D
20-06-2014, 21:47
درود

تبریک جانانه میگم به تیم کاستاریکا بخاطر بازی خوبی که ارائه دادن و تلاشی که توی زمین داشتن . از هر نظر لیاقت پیروزی رو داشتن و تازه میتونستن با نتیجه بهتری هم برنده باشن .
یک پنالتی واضح برای اونا گرفته نشد وگرنه خیلی زودتر نتیجه و تکلیف بازی مشخص میشد .

ایتالیا و پراندلی هم نمیدونم چه زمانی قراره بفهمه که استفاده از کناره ها و سرعت در بازی میتونه تاثیر زیادی در روند حرکتی تیم و سرعت تیم داشته باشه .
هر چی هافبک داره میریزه وسط زمین و فقط هدفشون این میشه که توپ رو بالوتلی برسونن . کاملا قابل پیش بینی بازی میکنن و همین هم میشه بلای جانشون .
توی یورو هم به همین مسئله اشاره کردم ولی از طرف پراندلی نادیده گرفته شد :n02:

بازی بعدی مقابل اروگوئه برای ایتالیا به شدت سخت میشه ... چون که اون تیم اگه میخواد صعود کنه باید ایتالیا رو شکست بده .
اروگوئه هم از نظر استقامتی در سطح بالایی قرار داره و میتونه پرس و فشار طولانی مدت رو به تیم مقابل تحمیل کنه ... مثل همون کاری که با انگلیس کرد .
از طرف دیگه از نظر شرایط روانی با پیروزی مقابل انگلیس در شرایط خیلی خوبی قرار دارن و این میتونه یکی از نقاط قوت اونا باشه .

دو مهاجم فوق العاده خطرناک مثل کاوانی و سوارز دارن که هر لحظه میتونن نتیجه بازی رو عوض کنن . کلا شرایط ایتالیا خیلی سخت شد .
اگر دیدین ایتالیا هم حذف شد زیاد تعجب نکنین .

به هر حال هر تیمی که شایسته باشه به دور بعد صعود میکنه ... به نظرم بازی پر هیجانی میشه دیدار ایتالیا و اروگوئه ... بی صبرانه منتظر شروع این بازی هستم :n02:

united
20-06-2014, 21:50
از همون اول بازی وقتی پاس رو به عقب به بوفان دادند و توپ به کرنر رفت متوجه شدم این ایتالیا ایتالیای مقابل انگلیس نیست

T_rex
20-06-2014, 21:58
عجب بدبختی داریم ما بازی اخر باید دق مرگ بشیم

MCSE MAN
20-06-2014, 21:59
خیلی حرفا هست ولی نمیدونم به چه ترتیبی بگم و اصلا حسشم نیست که بگم. فقط چندتاشو بگم که تو دلم نمونه

آقای پراندلی نتیجه شایسته سالاری تو دعوت از بازیکنا رو دیدیم
وقتی تیمی از اول اینجوری دفاعی میره تو زمین حقشه که ببازه
یه مربی چقدر میتونه یه دنده باشه من نمیدونم!
میبینه کمک داور داره همه مساوی ها رو پرچم میزنه و آفساید میگیره و تو کل بازی 2 موقعیت بیشتر از این راه به دست نیاورده، باز سبک بازی تیمش رو عوض نمیکنه و 90 دقیقه پاس تو عمق بی فایده داد تیم!

کیه لینی تا دقیقه 60 با فاصله بدترین بازیکن زمین بود. یه توپ از زیر پاش رد شد. همون توپ رو پنالتی کرد و شانس آورد داور نگرفت. 1-2 تا توپ دیگه هم لو داد که باز شانس آوردیم. البته بعد از دقیقه 60 چندتا موقعیت خوب رو از حریف گرفت
بالوتلی که نیازی به گفتن نداره اصلا
آباته هم که والا من هروقت بازی های میلان رو دیدم، یه بازی خوب ازش ندیدم

از یه طرف همیشه طرفدار ایتالیا بودم و هستم و میخوام تیم هرجوری شده موفق بشه ولی از یه طرف هم اگه حذف شیم حداقل شاید باعث شه این پراندلی رو بندازن بیرون

در کنار این انتقادها از پراندلی، یه تشکر هم ازش بکنم
آقای پراندلی واقعا ازت ممنونم که فرانچسکو توتی رو دعوت نکردی تا تو همچین بازی های ضعیفی سهیم باشه و گذاشتی آخرین بازیش تو تیم ملی با قهرمانی تو جام جهانی همراه باشه

REZAHOSEYNGANI
20-06-2014, 22:15
لعنت به کاستاریکا با این بازی کثیفش
این کاسانو چیه واقعا?بلای الهی که سره ما نازل شده
روسی باید خط بخوره بعد این فسیل بیاد تو تیم ملی
اباته هم اصلا داغون....

arash-king
20-06-2014, 22:34
خیــــلی بد بودیـــم ، خیـــــلی بــد
تیــم هیــچ کاری تو زمیــن نکـرد فقط داشتــن بازی بازیکنای کاستاریکا رو نگــاه میــکردن
2 موقعیــت داشتیــم جفـت موقعیــت ها بایــد گل میشد که بالوتــلی خــراب کــرد
بیچاره انگلیسی ها که توی این بازی طرفدار ایتالیا بودن :n02:
بازی آخــر با اروگـوئه خیــــــلی سخــت شد مخصوصا با بازگشــت سوارز که بـه تنهــایی یه تیم رو حذف کــرد

MORINIO
20-06-2014, 23:31
چقدر افتضاح بودیم امروز

مسئله باخت نیست , اینه که اصلآ جنگنده بازی نمیکردیم . بازیکنا عین خیالشون نبود دارن میبازن :n29:

کیه لینی آقای سوتی بود یه تنه تیمو به فنا داد

تعویضای جناب پراندلی هم که حرفی ازش نزنیم بهتره

بالوتلی هم انگار فقط به درد بازیهای جلوی نامهای بزرگ میخوره ... حیفِ اون ایموبیله بدبخت که بازیش نمیده

united
20-06-2014, 23:44
الان که دقت کردم کاستاریکا هر دو بازیش در مناطق شمالی و استوایی برزیل انجام شده آب و هوایی که به شرایط کشور خودشون کاملا شبیه ولی بازی سومشون در جنوب برزیل انجام میشه که من فکر کنم در برابر انگلیس شکست بخورند
در کل دو کشور کاستاریکا و کلمبیا که کشورشون در مناطق استوایی قرار داره و هر دو بازیشون هم در شمال برزیل انجام شده الان در گروهشون اول هستند!!
بقیه تیمهایی که کشورشون در استوا قرار داره و بازیشون هم در شهرهای شمالی برزیل بوده همه بازیهاشونو بردند!! (غیر از کلمبیا که کلا خیلی بد بازی کرده) بازی ایران و نیجریه هم ما خیلی شانس آوردیم که در جنوب برزیل انجام شد والا حتما باخته بودیم!!

aryna
21-06-2014, 00:11
واقعا بد شد که باخت چون میتونست بازی را حتی ببرد

دلیل باختنش هم میتونه حذف شدن انگلیس باشه

mohammad_87
21-06-2014, 00:16
الان که دقت کردم کاستاریکا هر دو بازیش در مناطق شمالی و استوایی برزیل انجام شده آب و هوایی که به شرایط کشور خودشون کاملا شبیه ولی بازی سومشون در جنوب برزیل انجام میشه که من فکر کنم در برابر انگلیس شکست بخورند
در کل دو کشور کاستاریکا و کلمبیا که کشورشون در مناطق استوایی قرار داره و هر دو بازیشون هم در شمال برزیل انجام شده الان در گروهشون اول هستند!!
بقیه تیمهایی که کشورشون در استوا قرار داره و بازیشون هم در شهرهای شمالی برزیل بوده همه بازیهاشونو بردند!! (غیر از کلمبیا که کلا خیلی بد بازی کرده) بازی ایران و نیجریه هم ما خیلی شانس آوردیم که در جنوب برزیل انجام شد والا حتما باخته بودیم!!
آفرین نکته دقیقی بود،اتفاقا ابتدای بازی که دیدم هیچ کس اصلا نمیتونه راه بره رفتم دمای هوای اون شهر رو چک کردم.در خود سایت فیفا میزنه.30 درجه سانتیگراد با رطوبت 80 درجه!
این باعث شده تا اکثر تیمهای آمریکای مرکزی و جنوبی بتونند براحتی بازی عادی خودشون رو انجام بدهند اما تیمهای اروپایی که اکثرا مناطق سردسیر دارند و مثل ما تابستان 40-45 (تازه در تهران) ندارند،آب و هوای برزیل براشون یک مشکل بزرگ باشه.
البته من منکر،بازی بسیار خوب این تیمها و در مقابل بازی ضعیف اکثر تیمهای اروپایی نیستم اما واقعا تغییرات اینچنینی برای تیمهای اروپایی یک مشکل بزرگ ایجاد کرده.

این مسئله در بازی امروز هم مشهود بود و توان خیلی از بازیکنان در رطوبت بالا گرفته شده بود.اما ایتالیا به آب و هوا نباخت به مسایلی باخت که دوستان در صفحه قبل و این صفحه گفتند.اصرار روی حرکات عمقی در مقابل تیمی که از ابتدا 1-4-5 بازی میکرد.استفاده از کاسانویی که نمیدونم علت دعوتش کلا چی بود در حالیکه میشد مهاجمانی مثل جوزپه روسی یا دومنیکو براردی رو داشت که در سری آ جزو بهترین گلزنان بودند و .......

در پست قبل از بازی گفتم که اگه به عنوان سرگروه صعود کنیم،در مرحله حذفی نهایتا شاید به آرژانتین بخوریم اما حالا احتمال رویارویی با برزیل و آلمان هست.البته الان دقیق جدول حذفی رو بررسی نکردم اما در اونطرف جدول میافتیم.
در بازی سوم،با یک تساوی هم صعود میکیم ولی برای سرگروهی باید با اختلاف دو گل هم اروگوئه رو شکست بدهیم و انگلیس حذف شده هم با اختلاف 2 گل،کاستاریکا رو شکست بده.

به هر حال الان که تیم باخته راحت میشه انتقاد کرد و فراموش نکنیم همونطور که امروز به معنای واقعی بد بودیم،در بازی با انگلیس،تیم کامل بودیم.فقط امیدوارم برای دومین بار پیاپی در مرحله گروهی حذف نشویم.

united
21-06-2014, 01:25
آفرین نکته دقیقی بود،اتفاقا ابتدای بازی که دیدم هیچ کس اصلا نمیتونه راه بره رفتم دمای هوای اون شهر رو چک کردم.در خود سایت فیفا میزنه.30 درجه سانتیگراد با رطوبت 80 درجه!
این باعث شده تا اکثر تیمهای آمریکای مرکزی و جنوبی بتونند براحتی بازی عادی خودشون رو انجام بدهند اما تیمهای اروپایی که اکثرا مناطق سردسیر دارند و مثل ما تابستان 40-45 (تازه در تهران) ندارند،آب و هوای برزیل براشون یک مشکل بزرگ باشه
شانسی که آوردیم الان نیمکره جنوبی پاییزه و برزیل هم کشور بزرگیه غیر از مناطق شمالیش که در استوا قرار داره بقیه جاهاش الان هوای معتدلی داره
تیمهای اروپایی که حریفشون کشورهای استوایی و بازیشون هم در شمال برزیل انجام میشه خیلی دچار مشکل میشن

MORINIO
21-06-2014, 02:26
آ
در پست قبل از بازی گفتم که اگه به عنوان سرگروه صعود کنیم،در مرحله حذفی نهایتا شاید به آرژانتین بخوریم اما حالا احتمال رویارویی با برزیل و آلمان هست.البته الان دقیق جدول حذفی رو بررسی نکردم اما در اونطرف جدول میافتیم.

بله کاملآ درسته .. در صورت سرگروهی با هلند و آرژانتین در یک سمت جدول میفتادیم

ولی حالا اگه به عنوان تیم دوم صعود کنیم باید به ترتیب با کلمبیا , برزیل و آلمان/فرانسه بازی کنیم

البته فعلآ دغدغمون صعود کردن یا نکردنه :n15:

united
21-06-2014, 02:31
در بازی سوم،با یک تساوی هم صعود میکیم ولی برای سرگروهی باید با اختلاف دو گل هم اروگوئه رو شکست بدهیم و انگلیس حذف شده هم با اختلاف 2 گل،کاستاریکا رو شکست بده.
من فکر کنم در گروه اول بشیم!!! ولی اگه اول بشیم بازی بعدیمون دوباره در همین ورزشگاه نزدیک استواس و حریفمون هم مطمئنا یکی از تیمهای کلمبیا یا ساحل عاج هست که کشورهای استوایی هستند که با توجه به اینکه امکان داره بازی به وقت اضافه کشیده بشه کار خیلی سختی خواهیم داشت (البته زمان برگزاری مسابقه نزدیکاع غروبه)
اما اگه دوم بشیم بازی بعدیمون در ورزشگاه ریودوزانیرو خواهد بود

Milad4171
21-06-2014, 11:57
متاسفانه من بازی رو ندیدم اما وقتی شنیدم که به این شکل بازی کردن و این نتیجه رو گرفتم راستش حرصم گرفتم

نمیدونم چرا!!! واقعا نمیدونم چرا!!!!!:n13:

یکم سخت شد:n15:

lionf3
21-06-2014, 15:06
سلام

با کمی تاخیر حدودِ ۱ هفته نبودم.
تو این ۱ هفته ایتالیا ۲ تا بازی داشت
بازی اول رو بردیم هر چند بازی خوبی برای ما نبودیم (انگلیس خیلی خوب بازی میکرد)
اما بازی دوم خیلی بد بازی کردیم، در حدِ چندتا پاس کاری ساده که حتی یه پاسِ تو عمقِ خوب یا یه حرکت هجومی جدی نداشتیم(به خصوص نیمه دوم)
چیزی که باعثِ تعجب من شد بازی ندادن به ایموبیله بود
بالوتلی که خشن شده بود و یه دریپل ساده یا یه شوت ساده هم نمیتونست بزنه.
خلاصه امیدوارم با وجودِ اینکه کارِ ساده‌ای مقابل اروگوئه نداریم اما ببریم و بریم مرحله بعدی/نکته مهم تو این جام شرایط آب و هوایی برزیل هستش
که باعث مقداری شگفتی شده و تیم های آمریکای جنوبی دارن خوب کار میکنن.
از بین تیم های اروپایی هم فکر میکنم فراسنه/هلند و آلمان شرایط ایده‌آل و بسیار خوبی دارن.
به امیدِ پیروزی در بازی آینده

Forza Azzuri