PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک هواداران تیم ملی انگلیس | سه شیرها

+ali
12-05-2014, 18:31
به نام خدا

لیگ پویای جزیره این بار نوید یک تیم ملی خوب رو میده
امیدوارم آمریکای جنوبی تبدیل بشه به سرزمین رویاهای سه شیرها
چیزی که طرفداران فوتبال اصیل این کشور لیاقتش رو دارن

تیم ملی انگلیس

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.
.
.
سرمربی:

روی هاجسون

.
.
.

بازیکنان:

.
.
.

افتخارات تیم ملی فوتبال انگلیس

جام جهانی :

۱ بار قهرمانی در سال : 1966

1 بار مقام چهارمی در سال : 1990

جام ملت های اروپا :

1 بار قهرمانی در سال : 1968

.
.
.

Group D

Pts
GA
GF
L
D
W
MP
Team
Flag

0
0
0
0
0
0
0
Uruguay

0
0
0
0
0
0
0
Costa Rica

0
0
0
0
0
0
0
England

0
0
0
0
0
0
0
Italy

.
.
.

Matches

Team

Result

Team
Venue
Date
Match

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Costa Rica
-
Uruguay | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Castelão, Fortaleza
24 خرداد

7

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Italy
-
England | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Amazônia, Manaus
25 خرداد
8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | England
-
Uruguay | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena de São Paulo, São Paulo
29 خرداد
23

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Costa Rica
-
Italy | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena Pernambuco, Recife
30 خرداد
24

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | Uruguay
-
Italy | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Arena das Dunas, Natal
3 تير
39

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] | England
-
Costa Rica | [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Estádio Mineirão, Belo Horizonte
3 تير
40

shakerifar
12-05-2014, 18:41
خب انگلیسیاش بیان ببینیم چند چندیم:n02:
لیست بازیکنا هم امروز اعلام شد که خوبه ...
تنها راه موفقیت اینه که هاجسون محافظه کاری رو کنار بزاره و از جوونا استفاده کنه

+ali
12-05-2014, 18:49
من که خیلی به هاجسون خوشبین هستم
تیم ملی انگلیس هم اینبار واقعا میشه گفت پوست انداخته
هر چند در یکی از سخت ترین گروه های تاریخش در جام جهانی افتاده اما بازم به این تیم امیدوارم

clau
12-05-2014, 19:01
با اینکه زیاد بازی های تیم ملی انگلیس دنبال نمیکنم

ولی بهترین انگلیسی که طی این دوره های اخیر دیدم انگلیس اریکسون بود که اگه اون سوتی عجیب دیوید سیمن در بازی با برزیل نبود شانس کسب جامش خیلی زیاد بود:n01:

امیدوارم امسال انگلیس در جام جهانی نتایج خوبی کسب کنه:n16:

ei8ht
12-05-2014, 19:06
دفاع وسط به جز کیهیل از کی استفاده میکنه؟؟
نگین "اسمالینگ" :n21: ، یعنی جان تری حقش نبود؟ :n03:

king of the kings
12-05-2014, 19:10
دعوت شدن لمپارد و جرارد کاره خیلی خوبی هست . تجربشون تو جام جهانی به درد می خوره . کاری

که برزیل امسال انجام نداده و خبری از کاکا و رونالدینیو نیست

بازیکنایی که دعوت شدن معلومه که از نظر مهره انگلیس چیزی از تیم های دیگه کم نداره . تو هر سه ناحیه بازیکنای خوبی هست . حمله رونی و استوریج هافبک جرارد و لمپارد و لالانا و استرلینگ دفاع کیهیل و بینز

می شد جان تری رو هم در خط دفاع جا داد

+ali
12-05-2014, 20:59
منم نمیدونم چرا تری دعوت نشد واقعا جاش خالیه
اما الان دیگه تنها کاری که میشه کرد حمایت از تیم فعلیه

توی بخش هجومی واقعا جوونای خوبی داریم که در کنار رونی میتونن واقعا تیمای حریف رو اذیت کنن
به قول دوستمون فقط کافیه هاجسون به این جوونا اعتماد کنه

vahidgame
12-05-2014, 21:43
توی این دوره تیم انگلیس رو واقعا تیم خیلی خوبی می بینم
سال هایی که بازیکنای اسم و رسم دار و به اصطلاح فوق ستاره بیشتر داشتیم نتایج اون چنان خاصی نگرفتیم
ولی توی این دوره انگلیس ترکیبی از بازیکنای جوون و بازیکنای باتجربه ست که تعداد بازیکنای جوون اون بیشتره که جالبه اکثر این بازیکنا فصل خیلی خوبیو داشتن
غایبان بزرگ شاید کول ، والکات و کریک باشن که البته به نظرم نبودشون به چشم نمیاد و گزینه های بهتری از اونا توی تیم وجود دارن
این ترکیب شاید ترکیب ایده آلی باشه:

هارت
بینس - جاگیلکا - کیهیل - جانسن
لالانا - ویلشر - جرارد - استرلینگ
رونی
استوریج

البته برای هافبک کلا گزینه ها زیاده و ممکنه ترکیبی کاملا متفاوت با این باشه
نکته مثبت انگلیس اینه که یه سری بازیکنایی واقعا این فصل عملکردی عالی توی تیم باشگاهیشون داشتن و یه جورایی پدیده و فراتر از انتظار بودن مثل استرلینگ ، بارکلی ، لالانا ، لوک شاو و ... که شاید اصلا کسی فکرشو نمی کرد این بازیکنا امسال در این حد ظاهر بشن
یه سری بازیکن هم که از قبل خیلی خوب بودن امسال دیگه عالی بودن و پیشرفت داشتن مثل استوریج ، بینس و کیهیل

+

در مورد تری خودش از بازی های ملی خداحافظی کرده و مشخصه که دیگه دعوت نمیشه
کیهیل که الان فوق العاده آماده ست بقیه هم مثل جونز و جاگیلکا در سطح قابل قبولین ولی اسمالینگ رو من می ترسم در قلب دفاع قرار بگیره :دی

+ali
13-05-2014, 16:58

اوون: ترکیب خوبی از جوان‌ها و باتجربه ها در لیست هاجسون دیده می‌شود

اوون، معتقد است که این تیم، تنها برای آینده انتخاب نشده و در برزیل می‌تواند نتیجه بگیرد.

آی اسپورت- مهاجم سابق تیم ملی انگلیس، مایکل اوون معتقد است که افراد دعوت شده به تیم ملی توسط روی هاجسون، بسیار خوب انتخاب شده‌اند و ترکیبی برای حالا هستند نه آینده.هاجسون روز دوشنبه لیست بازیکنان دعوت شده به تیم ملی را منتشر کرد که بازیکنان جوانی نظیر لوک شاو و راس بارکلی، و همچنین با تجربه هایی مثل فرانک لمپارد در این لیست حضور دارند. خبری از کول در این لیست نبود و مایکل کریک در لیست جایگزین انتخاب شده است.کول روز یکشنبه از فوتبال ملی خداحافظی کرد و انتظار می‌رود لیتون بینز و لوک شاو، جایگزین او شوند.مایکل اوون گفت: "تیمی برای حالاست. البت، برای آینده نیز بازیکنانی هستند ولی بهترین بازیکنانمان انتخاب شده‌اند.وقتی به این لیست نگاه می‌کنم نمی‌گویم که او ستاره های با تجربه را کنار گذاشته تا جوانان مستعد، تجربه کسب کنند.بازیکنانی نظیر رحیم استرلینگ، آدام لالانا و بارکلی، بسیار با استعداد هستند و می‌توانند در سطح ملی تاثیرگذار باشند.بسیار خوب است که بهترین بازیکنان ما جوان هستند و قرار است در ترکیب بمانند، ولی این ترکیب، برای الان انتخاب شده، همانطور که هاجسون گفت.بسیاری درباره ی فقدان تجربه صحبت می‌کنند ولی باید بگویم که بازیکنان باتجربه، به برزیل نمی‌روند تا روی نیمکت بنشینند و هیچ کاری نکنند. 23 بازیکن به برزیل می‌روند که تعدادی از آنها جوان هستند و ترکیبی از تجربه و جوانگرایی خواهد بود."

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

stealer
13-05-2014, 19:24

توی بخش هجومی واقعا جوونای خوبی داریم که در کنار رونی میتونن واقعا تیمای حریف رو اذیت کنن
به قول دوستمون فقط کافیه هاجسون به این جوونا اعتماد کنه
خدایی با اون تهمتایی که تری زدن انتظار داشتین برگرده به تیم ملی؟
دفاع هم به نظرم کیهیل و جاگیلینکا(اگه درست نوشته باشم) دفاع مرکزی هستن
ترکیب مورد علاقه منم اینه:دی
هارت
شاو_کیهیل_جاگیلینکا_واکر
لالانا_ویلشر_جرارد(لمپارد)_ سترلینگ (چمبرلین هم فکر کنم اینجا بازی میکنه)
رونی_استوریچ(ولبک)
عاشق 4-4-2 کلاسیک هستم:دی
راستی ولکات مصدوم بوده؟
کاپیتانی هم حق لمپارده:دی

aliano
13-05-2014, 21:15
ترکیب جرارد و ویلشر در فاز دفاعی خیلی قابل اطمینان نیست!می تونست حداقل یه هافبک دفاعی مثل کریک رو ببره.اگر هم فیکس بازیش نمی داد بالاخره یه موقعی شاید به کارش میومد

vahidgame
13-05-2014, 21:39
ترکیب جرارد و ویلشر در فاز دفاعی خیلی قابل اطمینان نیست!می تونست حداقل یه هافبک دفاعی مثل کریک رو ببره.اگر هم فیکس بازیش نمی داد بالاخره یه موقعی شاید به کارش میومد
البته هندرسون هست که توی فاز دفاعی خوبه
شاید اسمش زیاد بزرگ نباشه ولی این فصل توی لیورپول عالی بوده
احتمالش هست از جرارد و هندرسون توی وسط زمین استفاده بشه و یه هافبک هجومی هم جلوی اونا بازی کنه مثل لمپارد ، بارکلی ، لالانا ، ویلشر و یا رونی
مسئله ای که احتمالا هادجسون در نظر گرفته اینه که اگه فرضا کریک رو می خواست ببره باید کی خط می خورد؟! احتمالا باید بازیکنایی مثل بارکلی فدا می شدن
کلا انگلیس هافبک دفاعی خیلی خوبی این چند ساله نداشته و مثلا بازیکنایی شبیه یحیی توره یا ماتیچ توی تیم بودن خیلی به کمک اون میومدن
ولی بازیکنایی مثل جرارد ، هندرسون و ویلشر به عنوان هافبک وسط در زمینه دفاعی بد نیستن حداقل در کنار هم که اینجوری به نظر می رسه
ولی فرضا زوج جرارد و لمپارد اگه استفاده بشه آره در زمینه دفاعی خیلی مشکل پیش میاد که البته میشه گفت تقریبا غیر ممکنه زوج هم دیگه باشن و در بهترین حالت اگه تیم با سه هافبک وسط بازی کنه یکیشون می تونه به عنوان هافبک هجومی بازی کنه...

eman619rv
14-05-2014, 14:01
خب کلورلی با اون هجمه ای که براش پیش اومد در بین ملت انگلیس به تیم ملی دعوت نشد ، فکر کنم میتونست کمی توی هافبک دفاعی به کار بیاد ، از اون طرف هم کریک هم واقعا میتونست کمک کنه.
احتمال حضور فیل جونز در هافبک دفاعی هم مخصوصا در دو بازی سخت اروگوئه و ایتالیا وجود داره. ولی فکرکنم راس بارکلی گزینه اول هافبک دفاعی باشه. تنومند ، فیزیکی ، قدرت انتقال توپ خوب ، یه جورایی نماد فوتبال انگلیسیه.

فعلا هم که بیشترین انتقادات از دعوت شدن اسمالینگ هست،
بحث ها حسابی حول بازیکنان منچستر میگرده::n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+ali
14-05-2014, 17:21

رونی: انگلیس می‌تواند در جام جهانی تاریخ‌ساز شود

مهاجم منچستریونایتد معتقد است که تیم ملی کشوش، پتانسیل این را دارد که قهرمان جام جهانی شود و در آینده به عنوان یکی از تیم‌های بزرگ تاریخ از آن یاد شود.
آی اسپورت- وین رونی، مهاجم منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس مطمئن است که سه شیر‌ها می‌تواند در جام جهانی برزیل تاریخ سازی کند.
انتظار‌ها از انگلیس برای قهرمانی، به هیچ وجه بالا نیست. مخصوصا وقتی روی هاجسون، دومین تیم جوان تاریخ سه شیر‌ها را به جام جهانی فرستاد.
ولی رونی در مصاحبه با میرور از هم تیمی‌هایش دفاع کرد و گفت آنها از گروهشان که شامل ایتالیا، اروگوئه و کاستاریکا است صعود خواهند کرد و مانند سال 1966، قهرمان خواهند شد.
او گفت: "همه ی ما می‌توانیم قهرمان باشیم. این فرصتی برای ماست که برای کشورمان تاریخ سازی کنیم و چنین فرصت‌هایی زیاد به دست نمی‌آیند.
در همه ی برنامه‌های تلویزیونی، به تاریخ جام جهانی و قهرمان‌های آن پرداخته می‌شود و این چیزیست که ما می‌خواهیم.
می‌خواهیم در سال‌های یش رو تاریخ را بسازیم و مردم در آینده به عقب نگاه کنند و افتخار کنند.
عالی می‌شود اگر در آینده مردم از انگلیس سال 2014 صحبت کنند زیرا این بدین معناست که ما خوب کار کرده‌ایم و قهرمان شدیم.
رونی اولین بازیش را سال 2003 مقابل استرالیا انجام داد و در 89 بازی برای انگلیس، 38 گل به ثمر رسانده است.
او افزود: "همیشه فکر می‌کنید که این بار نوبت شماست.
این اتفاق برای من در دو جام جهانی قبلی نیفتاد ولی خودم را برای این تورنومنت آماده می‌کنم. خودم را آماده خواهم کرد و بسیار هیجان زده هستم."

..........................

تصویر بالا در پست ایمان رو به عنوان لیست نهایی بازیکنا در پست اول قرار دادم:n16:
کاپیتان نهایی مشخص نیست؟

تیمهای گروه و تقویم بازیهای این گروه رو هم از تاپیکی که آقا وحید برای گروه D زده بود برداشتم:n16:

Soroush HD
14-05-2014, 21:13
تیم تیم عالی ایه.ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوون.امیدوارم تجربه ی بازیکنای بزرگی مثل جرارد و لمپارد و جوانی و سرزندگی بازیکنان جوون و با انگیزه مثل استرلینگ و استوریج بتونه مثل یک پازل در کنار هم جور بشه و در نهایت یک جام رو برامون به ارمغان بیاره.خیلی به این تیم امیدوارم.مخصوصا به اون خط حمله ی وحشتانکش که میتونه هر دفاعی رو از پا دربیاره.خوبی بازیکنای جوونی مثل استرلینگ و استوریج اینه که چون میخوان خودشون رو نشون بدن سعی میکنن که از تک تک موقعیت هایی که براشون پیش میاد به بهترین نحو استفاده کنن.امیدوارم انگلیس حداقل یک پای فینال باشه.همینشم خیلی ارزش داره.

vahidgame
14-05-2014, 21:42
ولی فکرکنم راس بارکلی گزینه اول هافبک دفاعی باشه. تنومند ، فیزیکی ، قدرت انتقال توپ خوب ، یه جورایی نماد فوتبال انگلیسیه.
بارکلی هم پست اصلیش هافبک هجومیه
توی اورتون هم که سیستمش 1-3-2-4 هستش اکثرا به عنوان اون هافبک پشت مهاجم بازی می کنه و کمتر پیش اومده جزو اون دو هافبک دفاعی باشه
ولی در کل خصوصیات دفاعیش هم خوبه و می تونه در کنار جرارد بازی کنه مخصوصا موقع هایی که تیم می خواد هجومی بازی کنه
ولی خب احتمالا هادجسون ریسک نمی کنه و سیستم رو دفاعی تر می چینه

کاپیتان نهایی مشخص نیست؟
کاپیتان اول که مشخصه جرارده
کاپیتان دوم هم فکر کنم لمپارد یا رونی باشن

+

یه لینکی هست که تصویر بازیکنا رو توی دوره های قبلی جام جهانی با تصویر الان مقایسه کرده که جالبه:

از انگلیس هم چند تا وجود دارن مثل لمپارد که یادش بخیر اون زمان اوج فوتبالش بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] R5PTA7Zmk9dWxjcm9wO2g9NzY4O3E9NzU7dz0xMjAw/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین طور رونی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] R5PTA7Zmk9dWxjcm9wO2g9NzY4O3E9NzU7dz0xMjAw/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Soroush HD
14-05-2014, 22:19
چرا رونی رنگ چشمش عوض شده؟؟؟:n04:

Alireza.M67
15-05-2014, 16:43
وای بر اون تیمی که اسمالینگ توش دعوت بشه !!!
این بازیکنا و این مربی عالین :)
امسال به صعود از گروه راضی هستیم، قهرمانی نخواستیم.

vahidgame
15-05-2014, 18:46
وای بر اون تیمی که اسمالینگ توش دعوت بشه !!!
این بازیکنا و این مربی عالین :)
امسال به صعود از گروه راضی هستیم، قهرمانی نخواستیم.
طرفدار منچستر اینو بگه دیگه بقیه چی بگن؟! :دی
اسمالینگ بد نیست ولی گزینه های بهتری هم جای اون بودن
مثل استیون کالکر از کاردیف یا رایان شاوکراس از استوک سیتی که این فصل توی تیم هاشون عالی بودن ولی چون کلا اینا به تیم ملی دعوت نمیشن به خاطر یه فصل خیلی خوب به جام جهانی هم نمیرن
در کل به اسمالینگ هم فکر نکنم بازی برسه و جلوی خودش سه بازیکن خیلی خوب رو می بینه که باید فرضا دو تا از اونا محروم یا مصدوم باشن که به اون بازی برسه

+ali
15-05-2014, 19:23

لوک شاو: هنوز باورم نمی‌شود که به جام جهانی می‌روم

این مدافع 18 ساله با نمایش‌های بسیار خوبش به همراه ساوثمپتون، در حالی که تنها 1 بازی ملی پیش از آن داشت، به جام جهانی دعوت شد.
آی اسپورت- لوک شاو، ستاره ی ساوثمپتون می‌گوید که هنوز باور نمی‌کند در لیست انگلیس برای جام جهانی حضور دارد.
این مدافع 18 ساله تنها یک بازی ملی برای انگلیس انجام داده ولی روی هاجسون با کنار گذاشتن اشلی کول، او را در لیست 23 نفره قرار داد.
شاو گفت: " واقعا هنوز نمی‌توانم باور کنم.
وقتی فهمیدم اشلی کول دعوت نشده، فکر کردم که احتمالا من هستم ولی زیاد در این باره فکر نکردم و نگفتم که قطعا حضور خواهم دشت زیرا تا همان شب، هیچ تماس یا پیغامی دریافت نکردم.
فردای آن روز، وقتی ترکیب مشخص شد، من و خانواده‌ام نشستیم و به این فکر کردیم که من در 18 سالگی به جام جهانی می‌روم.
شاو می‌گوید که پس از حضور‌ متعدد روی هاجسون در بازی‌های ساوثمتپون به حضور در تیم ملی حضور داشته ولی هنوز باورش نمی‌شود.
او گفت: "هنوز هم در شوک هستم که به جام جهانی می‌روم. همیشه این فکر در ذهن من بود که با حضور روی در بیشتر بازی‌های ما، احتمال انتخاب من وجود دارد. البته نه فقط من اینطور فکر می‌کردم.
ولی انتظارش را نداشتم. فکر می‌کردم که در لیست 30 نفره باشم و سپس در لیست 7 نفره ی رزرو قرار بگیرم ولی حضور در جام جهانی در 18 سالگی، بهترین حس دنیاست.
زمان می‌گذرد. سال گذشته در زیر 21 ساله ها اولین بازیم را انجام دادم و حالا به جام جهانی می‌روم. اتفاقات ممکن است به سرعت رخ دهند. دعا می‌کنم که مصدوم نشوم و به برزیل بروم."

.
.
.

وین رونی: استوریج بامزه ترین بازیکن تیم ملی انگلیس است

"بعضی اوقات او را در بازی ای کامپیوتری شکست می دهم و او خیلی زود آن را فراموش می کند. او معمولا هیچوقت شکست هایش را به یاد نمی آورد!
آی اسپورت - وین رونی، مهاجم تیم ملی انگلیس اعلام کرد، دنیل استوریج مهاجم تیم ملی انگلیس بامزه ترین شخصیت رختکن تیم ملی انگلیس است!
مهاجم تیم منچستر یونایتد در گفتگو با خبرگزاری AM از شرایط زندگی اش در آستانه ی رقابت های جام جهانی برزیل صحبت کرد.
وقتی از او در مورد مسائل خنده دار و جایگاه خنده در رختکن تیم ملی انگلیس پرسیده شد، "واتزا" به صحبت در مورد دنیل استوریج پرداخت.
"دنیل استوریج واقعا بامزه است."
وی در مورد رقابت بین این دو در بازی رایانه ای گفت:"بعضی اوقات او را در بازی ای کامپیوتری شکست می دهم و او خیلی زود آن را فراموش می کند. او معمولا هیچوقت شکست هایش را به یاد نمی آورد."
رونی همچنین در این مصاحبه روی هاجسون را به دلیل تاثیری که روی بازی اش گذاشته و اینکه حرکات او را اصلاح کرده مورد ستایش قرار داد.
انگلیس در رقابت های جام جهانی امسال با تیم های ایتالیا، اروگوئه و کاستاریکا در یکی از سخت ترین گروه های جام جهانی قرار گرفته است.

king of the kings
15-05-2014, 21:16
چرا رونی رنگ چشمش عوض شده؟؟؟:n04:

لنز گذاشته . بهش میاد:n02:

*M!L4D*
15-05-2014, 23:09
تیم خوبیه .. بازی مشکل تر هم فک کنم با ایتالیا باشه و نه اروگوئه . بخاطر خط هافبک خیلی خوب ایتالیا با حضور دِروسی و پیرلو و ... . همونطور که تو یورو خیلی انگلیس ــو اذیت کردن .
ترجیجا" به نظرم جلوی ایتالیا 4-3-3 باشه بهتره . بارکلی - جرارد - ویلشر تو خط هافبک - استاریج و استرلینگ در کناره ها و رونی در مرکز .
که رونی با عقب اومدنش میتونه خیلی خط هافبک ایتالیا رو اذیت کنه . بگذریم : دی
کار سخت انگلیس صعود از گروهــه و بعدش به نظرم تا 8 تیم میاد بالا ولی بعدش یکم سخته . شاید اگه یه زوج خوب کنار کیهیل بود میشد تا نیمه نهایی هم راحت بیاد .
به امید نتایج خوب :n01:

M . Sayid
15-05-2014, 23:18
شاو - لالانا - لمبرت در یک کلام ساوتهمپتون !
بهانه ای بهتر ازین برای تماشای بازیای انگلیس نیست !

هر چند فک نمی کنم صعود کنن !

Hamid Hamid
15-05-2014, 23:45
سلام ...

سال 2012 هم که نمیدونم به چه علت هایی به عمو Rio Ferdinand ترجیح داده شد به نظر شخصی من اصلا حقش نبود و اگر اون سال عمو Rio Ferdinand تو دفاع بود شاید انگلیس بهتر نتیجه می گرفت. هرچند امسال واقعا کیهیل و مخصوصا جاگیلکا بازیکن های خیلی خوبی هستن. اما در کل در مورد جان تری من هرچی فکر می کنم این بازیکن مدافع خیلی بزرگی نسبت به خیلی های دیگه تو انگلیس نبوده ( نظر شخصی ) و من اگه قرار باشه تو این 20 سال اخیر 3-4 تا دفاع وسط خوب از انگلیس بگم قطعا تری تو اون لیست نخواهد بود و اون لیست به این 6 مدافع ختم می شه : ریو فردیناند:n12: / گرت ساوتگیت / عمو سل کمپل :n12: / تونی آدامز / جمی کرگر و لدلی کینگ :n01:

این نظر شخصی من در مورد جان تری بود البته نظر دوستان دیگه هم محترم. اما در مورد ترکیب تیم ملی انگلیس ای کاش Jon Flanagan هم دعوت می شد.

در مورد لمپارد هم فکر کنم با وجود استیون جرارد و هندرسون و بارکلی کلا یک دقیقه هم بهش بازی نرسه. اما تجربه نشون داده خیلی در کنار استیون جرارد حضور همزمانشون نتیجه نخواهد داد. این مساله در 3 تورنمنت 2004 و 2006 و 2010 ثابت شد ( فکر کنم تو همه ی این جام ها این 2 تا بودن ).

+ali
16-05-2014, 00:08
درباره حضور همزمان جرارد و لمپارد منم موافقم خیلی از فوتبال نویسا هم اینو گفتن که حضور همزمان این دو نفر خوب نیست

اما تری رو جدای از مشکلات اخلاقیش یکی از مدافعین خوب پریمیر میدونم که اتفاقا در کنار کیهیل زوج خوبی رو تشکیل میدن

با این حال نظر نهایی و قابل احترام رو هاجسون داده و من امیدوارم تیم اینبار خوب بازی کنه
تا کجا بالا میریم اصلا مهم نیست چون تیم فعلی یک تیم آینده داره
فقط باید خوب بازی کنیم

EngineeR EhsaN
16-05-2014, 10:15
گفتم منم بیام اینجا به عنوان طرفدار انگلیس یه اعلام وجودی بکنم :n02:

من کلا امیدی به این تیم ندارم، تنها عاملشم نوع بازی و نتایج تیم تو مقدماتی جام جهانیه که من بشخصه سطح انتظارم تا صعود از گروه پایین اومده :n13:

Mohammad King
16-05-2014, 12:31
سلام

خب بالا خره انتظار تموم شد باز مهمترین رویداد فوتبال رخ داد خیلی منتظرش بودم :دی

+ali ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنون بابت تاپیک

یاد دوره ی قبل افتادم 2010 خیلی شورو انگیزه بیشتر بود توی تاپیک همه تیمها خیلی هم تعصبها زیاد بود :دی مخصوصن انگلیس امیدوارم مثل دوره ی قبل بشه

دوره ی قبل تقریبن پیر ترین تیم بودیم توی تیم ها اما این دوره جوون تریم

فقط خیلی حیف شد ولکات با واکر نرسیدن به این دوره ولکات انگیزه زیادی داشت مخصوصن که دوره قبل کاپلو دعوتش نکرد روی این دوره حساب کرد بود...

یه امید خدا این دوره جام برای ماست...

خب اما نظرتونو جلب میکنم به تاپیک 2010 :

بچه های قدیم یادشونه قراری گذاشتیم که همه ی طرفداران از آواتار و امضای مشترک استفاده کنیم...

دوستان اگر موافق هستن این دوره هم این کار انجام بشه...

ممنون

+ali
16-05-2014, 19:59
آقا محمد ما که آماده ایم
شما زحمت چنتا آواتار و امضا رو بکشید
احتمالا دوستان هم استقبال میکنن

ویرایش:انصافا عجب حال و هوایی داشته جام ۲۰۱۰
چه فضای گرمی داشته

Mohammad King
16-05-2014, 22:41
خب دوستان این چند تا عکسو ببینن

البته چند تا از عکسا رو حسین عزیز زحمتشو کشیده بوده نمیدونم چرا تا الان توی تاپیک پستی ارسال نکرده...

+ali
16-05-2014, 23:12
به نظر من آواتار خودت خیلی قشنگه
من نظرم اینه که همون آواتار خودت مناسبه تا نظر دوستان چی باشه

این عکسا هم که گذاشتی همشون برای امضا قشنگن بخصوص عکس رونی:n12:

اینم چنتا عکس دیگه برای آواتار و امضا

اینم خود اژدها:n25:

+ali
16-05-2014, 23:14
البته چند تا از عکسا رو جسین عزیز زحمتشو کشیده بوده نمیدونم چرا تا الان توی تاپیک پستی ارسال نکرده...
حسین جان گذاشته یه هو بیاد کف برمون کنه:n02:
حسین دادا در فراقت سوختیم بابا:n02:

Mohammad King
16-05-2014, 23:14
ممنون

خب ببینیم دوستان دیگه چه نظری دارن

Alireza.M67
18-05-2014, 17:32
طرفدار منچستر اینو بگه دیگه بقیه چی بگن؟! :دی
اسمالینگ بد نیست ولی گزینه های بهتری هم جای اون بودن
مثل استیون کالکر از کاردیف یا رایان شاوکراس از استوک سیتی که این فصل توی تیم هاشون عالی بودن ولی چون کلا اینا به تیم ملی دعوت نمیشن به خاطر یه فصل خیلی خوب به جام جهانی هم نمیرن
در کل به اسمالینگ هم فکر نکنم بازی برسه و جلوی خودش سه بازیکن خیلی خوب رو می بینه که باید فرضا دو تا از اونا محروم یا مصدوم باشن که به اون بازی برسه

همون چون طرفدار منچستر یونایتدم این حرفو می زنم.
یعنی از اون بازی کناییه که همه طرفدارا ازش شاکینآ ... :n02:
اصلا خودشو به زحمت نمیندازه، بیخیالی طی می کنه ...

vahidgame
19-05-2014, 21:22
خب تگ های تاپیک رو به این شکلی که می بینید تغییر دادم
در مورد امضا و آواتار من امضا رو هستم ولی آواتار رو نه :دی
به نظرم دوستان روی امضای جدید کار کنن و همه اونو بذاریم ولی آواتارو زیاد واجب نیست چون اونجوری دیگه همه کپی هم میشن و به اشتباه گرفته میشن :دی

همون چون طرفدار منچستر یونایتدم این حرفو می زنم.
یعنی از اون بازی کناییه که همه طرفدارا ازش شاکینآ ... :n02:
اصلا خودشو به زحمت نمیندازه، بیخیالی طی می کنه ...
اشکالی نداره امیدواریم که اصلا بهش بازی نرسه :دی
دوره قبلی فکر کنم توی دفاع از جانب آپسون ضربه خوردیم امیدوارم این دوره دیگه همچین چیزی رو نبینیم!

shakerifar
19-05-2014, 22:20
به نظر منم یا امضا یا اواتار...
------------------------------------------------
در مورد خط دفاع من نسبت به جاگیلکا حس خیلی خوبی ندارم این فصل هم زیاد مصدوم شده در نتیجه احتمالش هست به اسمالینگم بازی برسه
فقط باید زودتر با تماشاچی های تو استادیوم هماهنگ کنن لازم شد به اسمالینگ یاداوری کنن چی کار باید بکنه :n02:

+ali
19-05-2014, 22:33
خب پس به نظرم
یه امضا تهیه کنیم که همگی برای جام جهانی بزنیم(لازم نیست حتما از الان بزنیم همون موقع که جام جهانی آغاز میشه خوبه)

یه آواتارم انتخاب کنیم که هر کس دوست داشت بزنه

Mohammad King
19-05-2014, 23:47
وحید 2010 هم رو آواتارش حساس بود :دی

پس امضا رو زودتر ردیف کنیم بزاریمش

Stream
21-05-2014, 10:23
با شناختی که من از هاجسون دارم، باید شاهد یک 2-4-4 کلاسیک انگلیسی باشیم: وینگرها فقط در نقش سانتر کردن و دفاع کردن، فول بک ها همیشه عقب، دو مهاجم بطور خطی کنار هم و ... نتیجه اش هم حذف از دوره گروهی است :دی

--

اما انگلیس امسال مهره های ارائه یک فوتبال مدرن رو داره.. اگه هاجسون ترسو نباشه و بخواد یه فوتبال تهاجمی رو ارائه بده، می تونه از ساختار تیمی لیورپول استفاده کنه و تیم ملی رو حول محور لیورپول بچینه که امسال به خصوص نیم فصل دوم فوق العاده بود یعنی یک فوتبال مدرن 3-3-4 سریع، پرسینگ شدید، استفاده شدید تهاجمی از فول بک ها، هافبک دفاعی در قلب تیم (استایل بوسکتس که جرارد نیم فصل دوم در لیورپول بازی کرد) و خط حمله سه نفره شدیدا متحرک.

من این ترکیب رو مناسب می بینم:

Hart
Johnson, Cahill, Jagielka, Baines

Gerrard
Henderson - Wilshere/Lallana

Sterling, Sturridge, Rooney

که ویلشر برای بازیهای فشرده تر و دفاعی تر مناسب تره و لالانا برای بازیها و دقایق تهاجمی تر. لپمارد هم می تونه Super Sub تیم باشه. موقع حمله آرایش تیم به این شکل در میاد که اون سه نفر تهاجمی هر لحظه جاشون رو عوض می کنند:

و موقع دفاع:

pcforlife
21-05-2014, 22:55
سلام
تشکر از علی عزیز که زحمت تاپیک رو کشید. ایشالا این دوره از جام جهانی، دوره به یاد موندنی ای باشه.
+ یه خدا قوت به رفقا، واقعا پست های تاپیک عالی هستند.:n11:
پیشاپیش اعلام کنم منم با امضا موافقم، هر چی دوستان قطعی کنن، منم مشکلی ندارم.
.
جا داره بگم جوانان تیم ملی زیر 17 ساله های انگلیس تونستند قهرمان اروپا بشن (دومین بار طی 4 سال اخیر) و نکته عجیب اینکه انگلیس در ضربات پنالتی!! تونست هلند رو مغلوب کنه.:n02:.

در کل تبریکات.:n12:

+ali
22-05-2014, 17:08
دوستان به نظر من این امضا مناسبه تا نظر سایر دوستان چی باشه

هم لباس تیم ملی انگلیسه
هم به تاریخ شکل گیری فوتبال در انگلیس اشاره داره زمانی که سایر کشورا نمیدونستن فوتبال چیه
هم آرم سه شیرهاست

pcforlife
22-05-2014, 23:26
طرفداری - شماره های بازیکنان تیم ملی انگلستان برای حضور در جام جهانی امروز از سوی فدراسیون فوتبال این کشور اعلام شد.

کاپیتان استیون جرارد شماره 4 را برتن می کند و شماره 10 تیم ملی وین رونی خواهد بود و استوریج 9 می پوشد. لمپارد شماره 8 را در این تورنمنت در اختیار دارد و شماره 1 متعلق به جو هارت است.

لیست کل شماره ها به شرح زیر است:

1- جو هارت

2- گلن جانسون

3- لیتون بینز

4- استیون جرارد

5- گری کیهیل

6- فیل ژاگیلکا

7- جک ویلشر

8- فرانک لمپارد

9- دنیل استوریج

10- وین رونی

11- دنی ولبک

12-کریس اسمالینگ

13- بن فاستر

14- جوردن هندرسون

15- آلکس اوکسلید چمبرلین

16- فیل جونز

17- جیمز میلنر

18- ریکی لمبرت

19- رحیم استرلینگ

20- آدام لالانا

21- راس بارکلی

22- فراسر فورستر

23- لوک شاو
.
لینک منبع خبر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.
پ.ن: دوستان فقط برای امضا از تصاویری با سایز امضا استاندارد p30world استفاده کنید. (سایز: 450 پیکسل در 150 پیکسل). که نهایتا مجبور نشیم تصویر رو دفورمه یا کراپ کنیم./

vahidgame
22-05-2014, 23:44
Hart
Johnson, Cahill, Jagielka, Baines

Gerrard
Henderson - Wilshere/Lallana

Sterling, Sturridge, Rooney
این سیستم و ترکیب عالیه و امیدوارم همین جوری بازی کنیم
دیگه کمتر تیمی هست که با دو هافبک وسط بازی کنه و اصلا سیستم 2-4-4 کلاسیک جواب نمیده
تیم هایی هم که مثلا 2-4-4 بازی می کنن یه جورین که اون 4 هافبک همگی تقریبا وسطن مثل ایتالیا که یه زمانی اینجوری بود
حالا اگه این 3-3-4 رو هم بازی نکنیم فکر نکنم هادجسون دیگه بیاد دقیقا دو تا مهاجم نوک بذاره و رونی رو به عنوان هافبک مهاجم پشت استوریح می ذاره
ولی اونجوری به نفع وینگرها ست و یه دونه از اونا بیشتر بازی می کنن

توی این ترکیب بالا ولبک و چمبرلین می تونن توی وینگر به عنوان تعویض طلایی باشن
توی هافبک وسط هم بارکلی و لمپارد می تونن همین نقش رو داشته باشن و چون دو تا هافبک وسط دیگه هم در کنارشون هست پس از لحاظ هجومی می تونن آزادی عمل بیشتری داشته باشن و نسبت به موقعی که فقط یه هافبک وسط در کنارشون هست خطرناکتر ظاهر بشن
کلا ترکیبش عالیه ولی فکر نکنم هادجسون از اون استفاده کنه!

+

خبر خوب اینه که سوارز مصدوم شده :دی
باید قبول کرد که بهترین مهاجم نوکی که توی این جام وجود داره کسی جز سوارز نیست

banii
22-05-2014, 23:55
خبر خوب اینه که سوارز مصدوم شده :دی
باید قبول کرد که بهترین مهاجم نوکی که توی این جام وجود داره کسی جز سوارز نیست
کلا اروگوئه اون تیم قدرتمند 2010 نیست و فکر میکنم بازی های متفاوت با اون زمان رو ازش شاهد باشیم... بطوریکه توی رقابتهای مقدماتی امریکای جنوبی هم پایینتر از تیمهای کلمبیا ، شیلی و اکوادور حتی قرار گرفت و به لطف برد مقابل اردن تونست بیاد بالا (کاش ازبکستان میومد و میزدش:n02:)

فکر نمیکنم انگلیس و ایتالیا برای صعود ازمراحل گروهی کار چندان سختی رو در پیش رو داشته باشند .

به رغم شما دوستان، معتقدم بازیهای اسپانیا، هلند و شیلی مرگبارتر از 3 تیم گروه انگلیس ایناست !

Mohammad King
23-05-2014, 01:14
سلام

فکر میکنم این عکس واسه امضا مناسب باشه...

فقط باید یکی از دوستان زحمت بکشه بک گراند عکس رو مثل پشت صحنه عکس انجمن کنه...

Mohammad
23-05-2014, 10:38
سلام به همگی
#38 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عالی بود Grand Master ، مرسی :n02:
منم امیدوارم امسال شاهد بازی های متفاوتی از انگلیس باشیم ، گرچه چندان خوش بین نیستم چون کمی بعید می دونم فردی مثل هاجسون در تفکراتش تجدید نظر کنه و از ابزارهای خوبی که داره به نحوی که اشاره کردی استفاده کنه. امیدوار می مونیم :n01:

Mohammad King
23-05-2014, 19:33
سلام به آرمان عزیز و حسین عزیز و محمد جان

داره کم کم میشه مثل 2010 خیلی خوبه :دی

پست آرمان حرف نداشت خیلی ترکیب خوبی رو چیده بود امیدوارم تفکرات هاجسون شبیه به آرمان باشه :دی

آرمان جان قصد نداری بازی ها رو به صورت Live نگاه کنی تو برزیل؟

+ali
24-05-2014, 01:18

این تصویر برای امضا عالیه
تاجش دلبری میکنه:n12:
فقط یکی آقایی کنه آماده اش کنه تا تبدیل به یه امضای تاریخی بشه انشاالله(من فوتوشاپ رو سیستمم ندارم وگرنه درستش میکردم)
خدا رو چی دیدین شاید یه هو زد و با این امضا جامو بالای سر بردیم
باور کنید جام جهانی که شروع بشه بعضی تیما که اصلا ازشون انتظار نمیره با یکی دو برد پیاپی چنان روحیه تیمیشون بالا میره که کسی جلو دارشون نیست
انگلیس فقط اعتماد بنفس تیمی میخواد که با مثلا صدرنشینی در گروهش به راحتی بدست میاد

king of the kings
24-05-2014, 10:17
اگه جاییش نیاز به تغییرات داره رنگاش و ... بگید تا انجامش بدم :n16:

Mohammad King
24-05-2014, 12:10

آقا دستت درد نکنه عالی شد

دوستان دیگه هم قرار بدن

ممنون

+ali
24-05-2014, 15:34

دستت درد نکنه داداش:n16:
فقط به نظرتون اگر سه شیر رو آبی کنیم بهتر نیست چون رنگ اصلی سه شیر توی آرم اصلی آبیه

pcforlife
24-05-2014, 19:43
آقا من استثناً زیاد با امضای بالا موافق نیستم... دلیلش اینه امضای بالا (با وجود نماد سه شیر) لوگوی تیم ملی کریکت انگلستان هستش.

Mohammad King
24-05-2014, 20:20
به چه نکته ایی اشاره کردی حسین... میگم همون امضای دوره ی قبلو بزاریم؟

king of the kings
24-05-2014, 20:49
دستت درد نکنه داداش:n16:
فقط به نظرتون اگر سه شیر رو آبی کنیم بهتر نیست چون رنگ اصلی سه شیر توی آرم اصلی آبیه

این ابی

+ali
24-05-2014, 20:52
حاج حسین دادا یه خورده پر رنگتر بشی از این مشکلات به وجود نمیاد:n02:

من همون اولم چشمم دنبال این امضا بود ولی گفتم مانور روی عکس رونی دوستان رو دچار ابهامات باشگاهی نکنه:n02: فقط به این خاطر که ریا نشه
وگرنه امضا که با آدم حرف میزنه:n12:

اینم بدون اون تاج واقعا امضای قشنگی میشه
لاکن ما ارادتمند نظر دوستانیم:n02:

king of the kings
24-05-2014, 22:07

pcforlife
24-05-2014, 23:17
به چه نکته ایی اشاره کردی حسین... میگم همون امضای دوره ی قبلو بزاریم؟
مخلصیم محمد جان :n11:
آقا من همونطور که گفتم هر امضایی که دوستان تصمیم بگیرن استفاده کنن رو میزارم... اینم چون لوگوی کریکت بود باهاش موافق نبودم.:n01:
+ یادش بخیر... 4 سال پیش چه جوی داشت تاپیک انگلیس... :n12:
.

حاج حسین دادا یه خورده پر رنگتر بشی از این مشکلات به وجود نمیاد:n02:
داش علی موشکل و دوشواری نداریم!:n02: والا این چند وقته گرفتاری ها عجیب زیاد شده...:n27:
:n02:
.
آقا اون لوگوی روی پیراهن که یکی دو صفحه قبل علی خوشش اومده بود رو درست کردم، خیلی بد نشده:

+ یه امضا هم هول هولکی با لوگو بالا و عکس به یادموندنی جام جهانی 1966 درست کردم. سمت راست رو خالی گذاشتم که اگر همه با امضا موافق بودن، سمت راستش رو با یه عبارت پیشنهادی فاینال کنیم...:n01:

.

vahidgame
25-05-2014, 07:16
حسین جان کارت خیلی درسته یعنی این عالیه!
لوگوی انگلیس رو خیلی قشنگ درست کردی
حتی اون لوگو تکیش هم قشنگه
دیگه فکر نکنم کسی با این امضا موافق نباشه

shakerifar
25-05-2014, 08:16
منم با این امضا موافقم قشنگ شده...
حسین جان خسته نباشی

Mohammad King
25-05-2014, 11:34
مخلصیم محمد جان :n11:
آقا من همونطور که گفتم هر امضایی که دوستان تصمیم بگیرن استفاده کنن رو میزارم... اینم چون لوگوی کریکت بود باهاش موافق نبودم.:n01:
+ یادش بخیر... 4 سال پیش چه جوی داشت تاپیک انگلیس... :n12:
.

داش علی موشکل و دوشواری نداریم!:n02: والا این چند وقته گرفتاری ها عجیب زیاد شده...:n27:
.
آقا اون لوگوی روی پیراهن که یکی دو صفحه قبل علی خوشش اومده بود رو درست کردم، خیلی بد نشده:

+ یه امضا هم هول هولکی با لوگو بالا و عکس به یادموندنی جام جهانی 1966 درست کردم. سمت راست رو خالی گذاشتم که اگر همه با امضا موافق بودن، سمت راستش رو با یه عبارت پیشنهادی فاینال کنیم...:n01:

.

حسین جان کارت خیلی درسته عزیز من موافق همین امضا هستم...

واقعان یاد تاپیک 2010 بخیر خیلی خوش میگذشت...:n12:

برای سمت راست هم خودت یه فکری کن ببین چی به نظرت میرسه عزیز

elshaarawy
25-05-2014, 12:14
امبدوارم تیمتون به همراه ایتالیا به مرحله یعدی برن ... چون ار اروگوِه بدم میاد :n18:

+ali
25-05-2014, 15:19
ای ول آقا حسین هنرمند بودی نمیگفتی؟ احتمالا به خاطر مسئله بغرنج ریا بوده:n02:
خیلی قشنگ شده انصافا
سمت راستش هم میشه جمله ای چیزی نوشت هم میشه یه عکس از تیم جدید گذاشت ولی با این دست و پنجه ای که تو داری بهتره منتظر سلیقه خودت باشیم:n16:

دوستان اینقدر تاپیک 2010 رو به رخ ما جوونا نکشید:n02:
دوستان جوان و تازه نفس به این پیرمردای تاپیک 2010 نشون بدین تاپیک 2014 یعنی چی:n02:

Soroush HD
25-05-2014, 19:10
نظرتون در رابطه با این چیه؟عکس ادیت شده صفحه قبل:

+ali
28-05-2014, 16:58

دستورالعمل جالب پروفسور هاوکینگ برای روی هاجسون؛ با پیراهن قرمز و سیستم 4-3-3 بازی کن

انگلیسی ها که تنها یک بار در سال 1966 قهرمان جام جهانی شدند، در برزیل شانس زیادی برای فتح جام ندارند اما هاوکینگ بعد از یک ماه محاسبه، اعلام کرد که سه شیرها با رعایت این شرایط، می توانند به موفقیت امیدوار باشند.
آی اسپورت- استفن هاوکینگ، پروفسور سرشناس فیزیک، اعلام کرده در صورتی که انگلیس می خواهد قهرمان جام جهانی 2014 شود، باید با سیستم 4-3-3 بازی کند، پیراهن قرمز بپوشد و در ضربات پنالتی از بازیکنانی استفاده کند که موهای بلوند دارند.
انگلیسی ها که تنها یک بار در سال 1966 قهرمان جام جهانی شدند، در برزیل شانس زیادی برای فتح جام ندارند اما هاوکینگ بعد از یک ماه محاسبه، اعلام کرد که سه شیرها با رعایت این شرایط، می توانند به موفقیت امیدوار باشند.
بازی در هوای گرم برزیل یکی از دغدغه های انگلیس در جام جهانی پیش رو است و هاوکینگ هم اعلام کرده که افزایش دما به میزان 5 درجه، می تواند شانس پیروزی انگلیس را تا 59 درصد کاهش بدهد.
براساس محاسبات هاوکینگ، پوشیدن پیراهن قرمز، احتمال پیروزی انگلیس را تا 20 درصد افزایش می دهد و او اعلام کرد که این به دلیل افزایش اعتماد به نفس و حس برتری طلبی تیم با پوشیدن پیراهن هایی با این رنگ است.

او همچنین متوجه شد که انگلیس در 63 درصد دیدارهایی که در آن داوران اروپایی قضاوت بازی ها را برعهده داشته اند، به پیروزی رسیده؛ در حالی که با قضاوت داوران سایر قاره ها، میزان پیروزی انگلیس، 38 درصد بوده است. او میزان تاثیر حضور با غیبت همسران بازیکنان را ناچیز دانسته است.
در مورد ضربات پنالتی هم، هاوکینگ مهاجمان را بهترین گزینه اعلام و بهترین محل برای فرستادن توپ را، گوشه بالای دروازه دانست. او همچنین اعلام کرد که بازیکنان کچل، در ضربات پنالتی، عملکرد بهترین از بازیکنان با موهای سیاه دارن؛ مسئله ای که هاوکینگ آن را یکی از رازهای عمل عنوان کرد.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D9%87%D8%A7%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B3%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-433-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D9%86

...........................

هاوکینگ هم انگلیسیه:n12:

manchester fan
29-05-2014, 00:23
بعید میدونم انگلیس 5 تا بازیکن بلوند داشته باشه که :))))

بعدش جای این همه زحمت که به خودش داد و فرمول نوشت یه تلفن به سردار نقدی میزد و یه فرمول خیلی ساده از ایشون میگرفت :n02:
( اگر بازیکن تیم ملی نماز شب بخونن برزیل هم شکست میدیم )

راستی این لوگو هم سایز بزرگش بدید که کاور فیسبوووک بکنیم ... متشکر :n02:

+ali
29-05-2014, 15:52

اسکولز: انگلیس باید مثل لیورپول بازی کند

شاگردان برندن راجرز نمایش خیره کننده ای در خط حمله ی خود داشتند و اسطوره ی یونایتد امیدوار است این روند در جام جهانی تکرار شود.
آی اسپورت- پل اسکولز، اسطوره ی یونایتد معتقد است که انگلیس با استفاده از تاکتیک‌های لیورپول ، می‌تواند نمایش خوب هجومی در جام جهانی داشته باشد.
شاگردان بردند راجرز با به ثمر رساندن 101 گل در لیگ برتر فصل گذشته، آمار بیشترین گل را به نام خود ثبت کردند.
نمایش خوب آنها باعث شد که 5 بازیکن از لیورپول ( استوریج، جرارد، هندرسون، استرلینگ و گلن جانسون) به تیم ملی دعوت شوند و در لیست 23 نفره قرار بگیرند.
اسکولز در مصاحبه با Paddy Power گفت: " انگلیس با استفاده از تاکتیک‌های لیورپول در برزیل می‌تواند خوب کار کند.
واقعا باید از آنها استفاده کرد. چهار یا پنج بازیکن لیورپول در تیم ملی هستند و احتمالا مقابل ایتالیا بازی خواهند کرد.
جام جهانی 2010 با تساوی‌های کسل کننده هیچ چیز قابل دسترسی به نظر نمی‌رسید. هواداران انگلیس از جمله من، از بازی‌های جام جهانی آفریقا راضی نبودند.
دوست دارم ببینم که روی شجاع باشد و مثل لیورپول یا منچستر گذشته بازی کند.
گزارش‌هایی که از اردوی تیم ملی به گوش من می‌رسد امیدوار کننده و مثبت است. البته هنوز شک دارم که روی هاجسون هجومی شروع کند ولی دوست دارم شجاعتش را ببینم.
همه راجع به زوج استوریج و لوییس سوارز صحبت می‌کنند ولی استیون جرارد و رحیم استرلینگ نقش بزرگی در موفقیت لیورپول داشتند و حالا در انگلیس همه ی آنها کنار هم بازی می‌کنند."

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

........................

جانم منطق اسطوره یونایتد:n12:
همونطور که دوستان توی صفحات قبل گفتن اسکولز هم معتقده که تیم باید بر اساس لیورپول بازی کنه
که کاملا منطقی هم به نظر میرسه

Soroush HD
30-05-2014, 11:54
ویلشر: تا شروع جام جهانی به حداکثر آمادگی می رسم
برای حضور در مسابقه آماده نیستم. تنها راهی که می توانید برای حضور در یک مسابقه آماده شوید بازی کردن است.
آی اسپورت - جک ویلشر، هافبک تیم ملی انگلیس در جام جهانی که از ماه مارس تا کنون در هیچ مسابقه ای به میدان نرفته اعتقاد دارد، می تواند در زمان مناسب به حداکثر آمادگی برسد.
این بازیکن 22 ساله در جریان پیروزی 0-1 تیمش در برابر دانمارک دچار مصدومیت شد و از آن زمان تا کنون فقط در دوبازی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته است.
او به Sun گفت:"برای حضور در مسابقه آماده نیستم. تنها راهی که می توانید برای حضور در یک مسابقه آماده شوید بازی کردن است.
تا جایی که می توانستم تمرینات را ادامه داده ام و فقط به چند بازی احتیاج دارم. اگر در چند بازی دوستانه به میدان بروم کاملا به حداکثر آمادگی می رسم."
ویلشر از اینکه روی هاجسون با وجود مصدومیتش به او اعتماد کرده بسیار خوشحال است.
"مضطرب بودم. اگر به جام جهانی نمی رفتم نابود می شدم. البته احساس ویژه ای دارم. فکر می کنم سرمربی تیم ملی این را می دانست و آرسن ونگر به خوبی به او توضیح داده بود."

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+ali
30-05-2014, 16:43

جرارد: اسکولز در مورد رونی اشتباه می کند

اسکولز اوایل ماه گذشته گفته بود، رونی دوران اوج فوتبالی اش را پشت سر گذاشته است.
آی اسپورت - استیون جرارد کاپیتان تیم ملی انگلیس اعتقاد دارد، پل اسکولز در گفتن این جمله که "رونی از روزهای خوبش دور شده" اشتباه کرده. پل اسکولز گفته بود، هم تیمی سابقش از دوران اوج خود گذشته است؛ البته رونی دررقابت های این فصل 19 گل در تمام رقابت ها به ثمر رسانده است.
استیون جرارد کاپیتان تیم لیورپول و تیم ملی انگلیس از رونی که با مصدومیت در آستانه ی دو جام جهانی گذشته نتوانست، درخشش چندانی داشته باشد دفاع کرده است. جرارد گفته:
"پل اسکولز اشتباه می کند. رونی بهترین بازیکن منچستر یونایتد در رقابت های اروپایی بوده است. او دو جام جهانی قبلی را مصدوم بوده، حالا او در بهترین شرایط ممکن به سر می برد.
چیزی که من از او در تمرینات دیده ام، نشان از آمادگی بالای او داشت."
اسکولز در اوایل این ماه گفته بود:
"رونی فرسوده شده، او دوران خوب خود را در سنین جوانی پشت سر گذاشته و انتظار داریم در سن 28 یا 29 سالگی در حالت نرمال قرار داشته باشد."

...........................

امیدوارم دوران بدشانسیهای رونی در این جام جهانی به سر بیاد

pcforlife
30-05-2014, 20:31
یه کوچولو کری بخونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
عرضم به حضور دوستان، بنده امروز فرصت شد تاپیک های دیگه ورلد کاپ رو چک کنم، یکیشو تاپیک رفقای خشنمون بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
باید به شماره 5 شون بگم، ما مین برد (main board)مون سوخت! شما که داوری همیشه بهتون حال داده، چرا هنوز داری می سوزی اخوی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببین دادا... ما انگلیسی ها بعد 4 سال هنوز هستیم، رفقای شما هنوز هستند؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
حالا ما سه جوجه، شما یاکریم (ببخشید همون عقاب)... چرا آخه عقاب امضاتون رو له کردید؟شده اعلامیه رو دیوار که... این بود آرمان هاتون؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش شما با دم شیر بازی میکنید یا ما!؟ برادر خوبه شیر نماد انگلستانه! عزیز من، در انتخاب ضرب المثل هم شده یوخده دقت کن! دقت نمیکنی، خو تغییرش بده به این که "با پر پرنده بازی نکنید"!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
..
.
در کل من نمیخواستم امضامون از نوستالوژی به شدت خشن جام جهانی 66 خارج بشه، ولی چون نماد انگلیس رو به سخره گرفتی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، با ساخت امضای پایین مشت مزرعه بادمجونی رو بر آقای شماره 5 وارد میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.

Three.Lions..On..A.Shirt.....Jules..Rimet..Still.. Gleaming
All.These.Years..Of.Hurt....Never.Stopped.Me.Dream ing

دادا یوسف، حدس میزنم یه نمونه از دستم کفری باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا بیخیال[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایشالا این دوره هم مثل دوره قبل به هم بخوریم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون خارج از شوخی واقعا بازی انگلیس / آلمان یه جور دربی، دربی کره زمین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+ali
30-05-2014, 21:38
داش حسین فدایی داری:n12:
امضات تو حلقم:n12:

لامصب چشاش شبیه چشای رونیه:n02:

+

این دوستای ژرمنی رو هم جدی نگیر:n02: اینا تا تیمشون سرحاله طرفدارشن:n02:(شوخی)
طرفدار یعنی طرفدارای انگلیس که بدون بردن جامی در این سالها بازم عاشقن(جدی)
زنده باد قدیمیترین تیم دنیا:n12:
زنده باد اصالت

banii
30-05-2014, 21:53

+

زنده باد اصالت
با اینکه از آلمانیا خوشم نمیاد اما بنظر من فوتبال آلمان هم در کنار بریتانیا و ایتالیا و تا حدودی فرانسه و هلند اصالت داره .
اسپانیا خیلی رو مخه :n29: .

pcforlife
30-05-2014, 21:54

+

زنده باد اصالت
فدات علی جان:n12:
ما مخلصیم..:n11:
.
دقیقا... اصلا وقتی آدم بهش نگاه میکنه میتونه تک تک بازیکنای انگلیس رو توش ببینه.... + سعی کردم پلاس (صلیب) قرمز رنگ روی پرچم رو روی طرح پیاده کنم که امضا یونیک بشه برای خودمون.:n12:
.
:7:
+

راستی این لوگو هم سایز بزرگش بدید که کاور فیسبوووک بکنیم ... متشکر :n02:

والا هم لوگو و هم امضا رو تو سایز بزرگ طراحی نکردم، تو همین سایز انجمن ادیت زدم...:n27:
ولی اگه رسیدم امضای فعلی رو توی سایز کاور فیسبوک هم میزنم (تو چند روز آتی).:n11:

+ali
30-05-2014, 21:57
با اینکه از آلمانیا خوشم نمیاد اما بنظر من فوتبال آلمان هم در کنار بریتانیا و ایتالیا و تا حدودی فرانسه و هلند اصالت داره .

کسی منکر بزرگی تیمایی مثل آلمان و ایتالیا نیست اما خب وقتی بحث اصالت بشه رقیبی برای انگلیس پیدا نمیشه:n16:

yuseph
30-05-2014, 22:20
اما خب وقتی بحث اصالت بشه رقیبی برای انگلیس پیدا نمیشه:n16:

حتما خوب نگشتی!ببین پشت گنجه یا روی تاقچه نیست چیزی؟ :دی
عزیزم میشه بگی ما هم ملتفت بشیم چرا برای انگلیس در وادی اصالت رقیبی وجود نداره؟!

Ezel
30-05-2014, 22:42
عزیزم میشه بگی ما هم ملتفت بشیم چرا برای انگلیس در وادی اصالت رقیبی وجود نداره؟!

فکر میکنم بحث اصالت ایشون اشاره به مبتکر فودبال !!! :دی بودن انگلیس داشته باشه ، که با این مبنا کاملا هم درسته /

farshidmm
30-05-2014, 22:55
می بینم که دوستان انگلیسی یه صورت نرم و زیرپوستی دارن کری می خونن
آقا این قرار دادن عکس حیوون تو امضا کپی رایتش دست ماست بهتر بود تقلید نکرده و طرحی نو در می انداختید :n02:
راستی مواظب باشید این شیرهاتون مثل یوزپلنگ های ایرانی که تقلبی از آب دراومدن و آفریقایی بودن اینا هم تقلبی از آب درنیان :n09:

تو که می گفتی طرفدار آلمان نیستی ولی ازشون خوشت میاد ولی حالا میگی خوشم نمیاد؟
من گفتم دمدمی مزاجی که خودتم قبول داشتی ولی فکر کنم اظهار نظرهات بستگی به شرایط آب و هوایی داره :n02:
در مورد اصالت هم تقریبا باهات موافقم ولی فکر کنم برزیل رو فراموش کردی و همینطور آرژانتین

فکر میکنم بحث اصالت ایشون اشاره به مبتکر فودبال !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بودن انگلیس داشته باشه ، که با این مبنا کاملا هم درسته /

فودبال چیه ورزش جدیده؟ :n02:
پارسال قبل از فینال تمام آلمانی ومبلی روزنامه های انگلیسی نوشته بودن لندن در تسخیر فوسبال :n09: ولی فودبال رو تا حالا نشنیده بودیم :n02:

banii
30-05-2014, 23:01
تو که می گفتی طرفدار آلمان نیستی ولی ازشون خوشت میاد ولی حالا میگی خوشم نمیاد؟
من گفتم دمدمی مزاجی که خودتم قبول داشتی ولی فکر کنم اظهار نظرهات بستگی به شرایط آب و هوایی داره :n02:
در مورد اصالت هم تقریبا باهات موافقم ولی فکر کنم برزیل رو فراموش کردی و همینطور آرژانتین
نه من یادمه یه جا گفته بودم بخاطر هیتلر و bmw و شرایط اقلیمی و سبک زندگی آلمانیا ، کشور آلمان رو دوست دارم و در برهه ای از تیم فوتبالش هم خوشم میومده

آرژانتین و برزیل هم یادم بود (به نظر من اوروگوئه هم هست) ، من منظورم اروپاییها بودند...

+ali
30-05-2014, 23:52
اینکه فوتبال مال جزیره هستش کسی درونش شکی نداره
همین حالا هم مثلا در قوانین داوری تمام داورای دنیا بشینن یه قانون جدید بیارن اول باید کمیته داوران فوتبال انگلیس تاییدش کنن
نصیرزاده میگفت بارها یوفا و فیفا میخواستن بعضی قوانین فوتبال رو تغییر بدن اما انگلیسیها قبول نمیکنن
یه جورایی صاحب امتیاز فوتبال انگلیسیا هستن داداش
آره عزیزم نمیدونی بدون:n02:

آقا این قرار دادن عکس حیوون تو امضا کپی رایتش دست ماست بهتر بود تقلید نکرده و طرحی نو در می انداختید :n02:
راستی مواظب باشید این شیرهاتون مثل یوزپلنگ های ایرانی که تقلبی از آب دراومدن و آفریقایی بودن اینا هم تقلبی از آب درنیان :n09:

اونی که شما توی امضاتون گذاشتید که شبیه حیوون نیست
بیشتر شبیه چیزیه که یه شیر از روش رد شده:n02:

نگران شیرهای ما هم نباشید ما مثل شرکت آلمانی آل اشپورت عمل نمیکنیم که یوز آفریقایی رو با تف بچسبونیم روی لباس یه تیم:n02:

banii
31-05-2014, 00:14
بازی دوستانه انگلیس ، پرو رو کسی ندید در موردش صحبت کنه ؟

farshidmm
31-05-2014, 00:16
اینکه فوتبال مال جزیره هستش کسی درونش شکی نداره
همین حالا هم مثلا در قوانین داوری تمام داورای دنیا بشینن یه قانون جدید بیارن اول باید کمیته داوران فوتبال انگلیس تاییدش کنن
نصیرزاده میگفت بارها یوفا و فیفا میخواستن بعضی قوانین فوتبال رو تغییر بدن اما انگلیسیها قبول نمیکنن
یه جورایی صاحب امتیاز فوتبال انگلیسیا هستن داداش
آره عزیزم نمیدونی بدون:n02:

اونی که شما توی امضاتون گذاشتید که شبیه حیوون نیست
بیشتر شبیه چیزیه که یه شیر از روش رد شده:n02:

نگران شیرهای ما هم نباشید ما مثل شرکت آلمانی آل اشپورت عمل نمیکنیم که یوز آفریقایی رو با تف بچسبونیم روی لباس یه تیم:n02:

پیراهنای آل اشپورت که معلوم شد قلابی بوده اصلا آل اشپرت تولید نکرده بوده! البته من نمی دونم کیفیت لباسای ال اشپورت چجوریه و وکیل مدافعشون نیستم ولی مدیر تبلیغاتشون چند روز پیش رفته بود اتریش پیراهنای ایران رو تو اردو دیده بود گفته بود اینا تقلبیه ما تولید نکردیم مصاحبش هم موجوده
اون یوزپلنگا رو هم خود فدراسیون طرحشو داده به ال اشپورت گفته بزنید رو پیراهن و خرید طرح یوزپلنگ قلابی به قیمت 12 دلار از اون سایته هم کار خود کفاشیان و دوستانه!
اون بچه شیره هم بهتره زیاد افتابی نشه تا شکار عقاب نشه :n02: الان فکر کنم فرانسوی ها برن عکس خروس بذارن تو امضاشون و تیمای دیگه هم حیوونای دیگه بعد کم کم اینجا میشه باغ وحش :n02:

yuseph
31-05-2014, 00:56
اینکه فوتبال مال جزیره هستش کسی درونش شکی ندارههمین حالا هم مثلا در قوانین داوری تمام داورای دنیا بشینن یه قانون جدید بیارن اول باید کمیته داوران فوتبال انگلیس تاییدش کنن نصیرزاده میگفت بارها یوفا و فیفا میخواستن بعضی قوانین فوتبال رو تغییر بدن اما انگلیسیها قبول نمیکننیه جورایی صاحب امتیاز فوتبال انگلیسیا هستن داداشآره عزیزم نمیدونی بدون

تعریف شما از "اصالت" کاملا "سنتی" و متفاوت از دیدگاه من هستش.
فقط بخاطر بازشدن موضوع توضیح مختصر میدم اما از ادامه بحث خودداری میکنم.
عضویت در گروه های خاص یا قرار گرفتن در طبقه خاصی از جامعه(روحانیت،مدرسین و...) برای اعضاءی اون اصالت به بار میاره.
هرچند که این موضوع در دوره های مختلف تاریخی متفاوت بوده!توی جوامع سنتی معمولا به ویژگیهایی اصیل میگفتن که انتسابی بودن وفرد معمولا از بدو تولد(جنسیت،طبقه اجتماعی،سیاه یا سفید بودن....)با اون به وجود اومدن و تا آخر عمر باهاش هستن.
در چنین جوامعی اصالت افراد هم انتسابی هستش به این معنی که فرد به دلیل انتساب به خصائلی که پیش از تولد او وجود داشتند اصیل شمرده می شود.در این حالت خود فرد در اصیل بودن یا نبودن خود تاثیری زیادی نداره!اما داستان این روزها و توی جوامع مدرن تغییر کرده و اصالت به خون و نژاد نیست بلکه اصالت به داشتن ویژگیهای اکتسابی (میزان درآمد،تحصیلات،اختراع،پیشر فت و...) هستش.
به عبارت دیگه اصالت به "شدن"است نه "بودن".
در یه جامعه مدرن،داشتن ویژگیهای خاصی که از قبل موجود بودن و فرد وجامعه تاثیری تو به وجود آومدنشون نداشتن تاثیر زیادی در اصیل شمردن فرد نداره،هرچند که"داشتن"می تونه باعث"شدن"هم بشه!
توی جوامع امروزی ،انسانی(یا چیزی)اصیل شمرده میشه که یک چیزی تولید کرده باشه(به نقل از ادگار مورن)فرد دارا اصیل نیست بلکه تولید کننده اصالت داره.
به بیان دیگه:اصالت به تولید هستش نه به مصرف!
الان توی رشته ورزشی فوتبال ،انگلیسیها ادعا میکنن که مبدع این بازی بودن!بسیار خب سوال اینجاست که اونها از طریق فوتبال چه چیزی رو تولید(افتخار،ثروت و....) کردن؟
شاید انگلیس لیگ اول اروپا رو توی این رشته داشته باشن اما توی عرصه ملی متاسفم باید بگم با توجه به امار عملا نتنها افتخاری کسب نکردن بلکه دائم درحال درجا زدن هستن.
نتیجه بحث اینکه تیم ملی فوتبال انگلیس از نظر فوتبالی بی اصالت تر از آلمان،برزیل،ایتالیا هستش.

+ali
31-05-2014, 10:21
تعریف شما از "اصالت" کاملا "سنتی" و متفاوت از دیدگاه من هستش.
فقط بخاطر بازشدن موضوع توضیح مختصر میدم اما از ادامه بحث خودداری میکنم.
عضویت در گروه های خاص یا قرار گرفتن در طبقه خاصی از جامعه(روحانیت،مدرسین و...) برای اعضاءی اون اصالت به بار میاره.
هرچند که این موضوع در دوره های مختلف تاریخی متفاوت بوده!توی جوامع سنتی معمولا به ویژگیهایی اصیل میگفتن که انتسابی بودن وفرد معمولا از بدو تولد(جنسیت،طبقه اجتماعی،سیاه یا سفید بودن....)با اون به وجود اومدن و تا آخر عمر باهاش هستن.
در چنین جوامعی اصالت افراد هم انتسابی هستش به این معنی که فرد به دلیل انتساب به خصائلی که پیش از تولد او وجود داشتند اصیل شمرده می شود.در این حالت خود فرد در اصیل بودن یا نبودن خود تاثیری زیادی نداره!اما داستان این روزها و توی جوامع مدرن تغییر کرده و اصالت به خون و نژاد نیست بلکه اصالت به داشتن ویژگیهای اکتسابی (میزان درآمد،تحصیلات،اختراع،پیشر فت و...) هستش.
به عبارت دیگه اصالت به "شدن"است نه "بودن".
در یه جامعه مدرن،داشتن ویژگیهای خاصی که از قبل موجود بودن و فرد وجامعه تاثیری تو به وجود آومدنشون نداشتن تاثیر زیادی در اصیل شمردن فرد نداره،هرچند که"داشتن"می تونه باعث"شدن"هم بشه!
توی جوامع امروزی ،انسانی(یا چیزی)اصیل شمرده میشه که یک چیزی تولید کرده باشه(به نقل از ادگار مورن)فرد دارا اصیل نیست بلکه تولید کننده اصالت داره.
به بیان دیگه:اصالت به تولید هستش نه به مصرف!
الان توی رشته ورزشی فوتبال ،انگلیسیها ادعا میکنن که مبدع این بازی بودن!بسیار خب سوال اینجاست که اونها از طریق فوتبال چه چیزی رو تولید(افتخار،ثروت و....) کردن؟
شاید انگلیس لیگ اول اروپا رو توی این رشته داشته باشن اما توی عرصه ملی متاسفم باید بگم با توجه به امار عملا نتنها افتخاری کسب نکردن بلکه دائم درحال درجا زدن هستن.
نتیجه بحث اینکه تیم ملی فوتبال انگلیس از نظر فوتبالی بی اصالت تر از آلمان،برزیل،ایتالیا هستش.
چرا مسائل رو قاطی میکنی لیاقت رو با اصالت اشتباه گرفتی
تو میتونی بگی آلمان برای بهتر بودن لیاقت بیشتری داره و سزاوارتره اما بحث اصالت یه چیز دیگه اس
هر کلمه ای یه معنایی داره مگه میشه بگیم از این به بعد درخت معنای سیخ میده
اصالت یه معناش برمیگرده به اصل و ریشه دار بودن که هیچ شکی نیست انگلیس در این مورد قدمت بیشتری از دیگر کشورها از جمله آلمان داره
دیگه سر این مسئله هم ژرمن دوستان بحث میکنن از نکات جالبشونه:n02:
یعنی قانع نشدن در این حد؟؟؟
این حرفی که شما زدی یه تعریف و برداشت کاملا سلیقه ای از اصالت هستش که خیلیها قبولش ندارن اگر داشتن یه مشت آدم از سراسر دنیا برای عوض شدن یه قانون در فوتبال روبروی چنتا انگلیسی نمینشستن تا اجازه بگیرن
اینو تو باید جواب میدادی که ندادی
عوضش اومدی بحث نژادها رو مطرح کردی که هیچ ربطی به بحث ما نداره
جالب هستش که آلمانیا سر همین نژادپرستی تمام اروپا رو به خون کشیدن حالا اومدن با بهانه دفاع از نژدها و برابرییشون اصالت دیگران رو زیر سوال میبرن:n02:
بحثم مقداریش غیر فوتبالی شد اما خب دوست آلمانیمون بحث رو غیر فوتبالی کرد

+ali
31-05-2014, 10:44
خلاصه بازی دیشبو الان دیدم
درسته که روی ضربه عالی استوریچ و دو تا ضربه کرنر به گل رسیدیم
اما خب توی دوران بدنسازی کوتاه مدت و فشرده هستیم و گلها در چنین مواقعی اکثرا روی حرکات فردی زده میشه
دقیقا اسپانیا هم دیشب اینجوری گل زد و برد

هر دو مدافع میانیمون روی ضربات ایستگاهی گل زدن
موفقیت روی ضربات ایستگاهی 50 درصد راه موفقیت انگلیس در جام جهانی هستش

hojjatinho
31-05-2014, 11:54
بابا اصالت xx!:دی

در درجه اول انگلیس رو رقیبی برای تیمهای بزرگ نمی بینم که جای کری خونی هم داشته باشه دیگه :دی

اما برای اینکه این دو هم گروهی رو یه جون هم بندازیم تا فکر نکنند که می توانند با توسل به دشمن دشمن ما دوست ماست جلو برن:دی این رو داشته باشیم :

بالوتلی گفته نه انگلیس نه ایتالیا شانسی برای قهرمانی ندارند ... یه جورایی رفتیم دور همی خوش باشیم :دی

اینم سندش :

Balotelli: England aren't rivals for Italy

Mario Balotelli doesn’t believe that Italy’s Group D rivals England can win the World Cup.

The Azzurri face the Three Lions in their first match of the tournament on June 14 in the Amazonian city of Manaus.

But the Milan striker has claimed that Roy Hodgson’s men don’t have the ‘mentality or the experience’ to win in Brazil.

“I don’t look at England as a team that can win the World Cup,” he is reported as saying by the Daily Mail.

“They have some good players, but they are no real rivals for Italy.

“I am not saying that Italy are favourites, but we have the mentality and experienced players to surprise people — I don’t think England have that.

“We have players who have won the World Cup, I don’t think England have a player who knows what it is like to play past the quarter-final.”

Balotelli is wary though, that his side have to be on top of their game in that opening clash if they want to progress far in the tournament.

“In the opening game we have to respect England because it is important to get off to a good start.

“They have maybe two or three players who can hurt us, but we feel well prepared for the tournament and expect to start off with a win.”

یک رو نوشت هم واسه اون همسابه های پر سر و صداتون بفرستید :دی

+ali
31-05-2014, 12:13
بابا اصالت xx!:دی

در درجه اول انگلیس رو رقیبی برای تیمهای بزرگ نمی بینم که جای کری خونی هم داشته باشه دیگه :دی

اما برای اینکه این دو هم گروهی رو یه جون هم بندازیم تا فکر نکنند که می توانند با توسل به دشمن دشمن ما دوست ماست جلو برن:دی این رو داشته باشیم :

بالوتلی گفته نه انگلیس نه ایتالیا شانسی برای قهرمانی ندارند ... یه جورایی رفتیم دور همی خوش باشیم :دی

اینم سندش :

Balotelli: England aren't rivals for Italy

Mario Balotelli doesn’t believe that Italy’s Group D rivals England can win the World Cup.

The Azzurri face the Three Lions in their first match of the tournament on June 14 in the Amazonian city of Manaus.

But the Milan striker has claimed that Roy Hodgson’s men don’t have the ‘mentality or the experience’ to win in Brazil.

“I don’t look at England as a team that can win the World Cup,” he is reported as saying by the Daily Mail.

“They have some good players, but they are no real rivals for Italy.

“I am not saying that Italy are favourites, but we have the mentality and experienced players to surprise people — I don’t think England have that.

“We have players who have won the World Cup, I don’t think England have a player who knows what it is like to play past the quarter-final.”

Balotelli is wary though, that his side have to be on top of their game in that opening clash if they want to progress far in the tournament.

“In the opening game we have to respect England because it is important to get off to a good start.

“They have maybe two or three players who can hurt us, but we feel well prepared for the tournament and expect to start off with a win.”

یک رو نوشت هم واسه اون همسابه های پر سر و صداتون بفرستید :دی
بالوتلی:n02:
این توی جام ملتها هم میگفت ایتالیا برای قهرمانی نیومده بعد زد آلمان رو مورد عنایت قرار داد:n02:
خدا کنه اینبار بازیکنای جوون و ناکام آلمان به ایتالیا نخورن:n02:
معلوم نیست این بشر چه خوابی براتون دیده:n02:

در مورد بخش اول پستت هم باید بگم ما ادعایی نداریم به همین خاطره که همیشه طرفدار تیممون میمونیم
کسایی باید نگران باشن که با کلی تبلیغات و سر و صدا و کیلومترها ادعا وارد جام میشن اما هی آخرش کارشون به امثال بالوتلی میکشه:n02:
چنتایی طرفدار آلمان میشناسم ضعف اعصاب گرفتن از دست تیمشون گفتن امسال جام جهانی رو دنبال نمیکنن:n02:

farshidmm
31-05-2014, 13:01
بالوتلی:n02:
این توی جام ملتها هم میگفت ایتالیا برای قهرمانی نیومده بعد زد آلمان رو مورد عنایت قرار داد:n02:

در مورد بخش اول پستت هم باید بگم ما ادعایی نداریم به همین خاطره که همیشه طرفدار تیممون میمونیم
کسایی باید نگران باشن که با کلی تبلیغات و سر و صدا و کیلومترها ادعا وارد جام میشن اما هی آخرش کارشون به امثال بالوتلی میکشه:n02:
چنتایی طرفدار آلمان میشناسم ضعف اعصاب گرفتن از دست تیمشون گفتن امسال جام جهانی رو دنبال نمیکنن:n02:

اینکه یه تیمی بخواد ادعا داشته باشه هم لیاقت میخواد و نیازمند سابقه و پشتوانه هایی هست و الان اگه طرفداران آلمان بگن ما مدعی هستیم کسی بهشون نمی خنده چون همه کارشناسان فوتبال که بیطرفانه قضاوت می کنند آلمان رو از شانس های اصلی قهرمانی می دونند ولی اینکه الان کسی بخواد انگلیس رو مدعی درجه یک حساب کنه و خیلی روش مانور بده همه بهش می خندن یا مثلا هندوراس بگه ما قهرمانیم همه می خندن :n02: البته بحث مقایسه هندوراس و انگلیس نیست ولی هر تیمی با توجه به تواناییهاش ادعا داره و همین آلمان هم در جام 98 و 2002 نه خودش نه طرفداراش ادعایی نداشتن ولی تو هر دو جام فراتر از حد انتظار ظاهر شد مخصوصا 2002 که با یکی از ضعیفترین تیم های تاریخش تا فینال هم اومد
ضمن اینکه انگلیس هم دوره های زیادی بوده با کلی تبلیغات و سر و صدا و کیلومترها ادعا وارد جام شده اما هی آخرش کارشون به امثال توماس مولر میکشه :n02: تقریبا یه 50 سالی هست وضع همینه و با کلی ادعا هیچی نمیشید و فقط از زمانی که هاجسون اومده یه کم ادعاتون کم شده و گرنه همین جام جهانی قبلی هم با کاپلو خیلی ادعا داشتید٬ حالا الان هیچی ولی 2006 و 2002 هم که بهترین تیم ملیتون رو داشتید هیچی نشدید و آلمان حداقل تا نیمه نهایی یا فینال اومد شما که به همونم نرسیدید.
علاوه بر این طرفداری از انگلیس به مقدار زیادی برمیگرده به طرفداری از لیگ و تیم های انگلیسی مثلا کسی که طرفدار منچستر یا چلسی و لیورپول و آرسنال هست که کم هم نیستن طبیعتا به فوتبال انگلیس هم علاقه مند میشه و از تیم ملی انگلیس هم هر چند هیچوقت به جایی نرسه همیشه حمایت می کنن ولی طرفداری از آلمان عمدتا بر میگرده به خود تیم ملی آلمان و سابقه و افتخارات و سبک و بازیکنانش
هر موقع مثلا طرفدار اوروگوئه یا شیلی یا سوئد شدید و گفتید ما همیشه ازش حمایت می کنیم اون موقع هست که می تونید بگید طرفدار بی ادعایید

shakerifar
31-05-2014, 13:05
اولا این تعریفی که از اصالت کردین شاید وصف حال جامعه باشه ولی الزاما معنیش درست بودن این تعریف نیست خیلی چیزا توجامعه مدرن هست و الزاما درست نیست
دوما "اصالت" یه واژه هست و معنیش هم مشخصه تا اون جایی هم که من می دونم معنیش با گذشت زمان تغییری نکرده و شما دارید معنیشو تغییر میدین و همتراز "موفقیت" قرار میدین میشه گفت تیم های دیگه از انگلیس موفق تر بودن در عرصه ملی ولی این که بگیم اصالت دارن با عقل جور در نمیاد
با وجود همه این حرفا اگه بخوایم تعریف شما رو هم ملاک قرار بدیم می شه گفت انگلیسیها فوتبال رو تولید کردن و بقیه تیم ها از تولیدشده ی انگلیس بهره بردن و به موفقیت رسیدن

+ali
31-05-2014, 13:20
اینکه یه تیمی بخواد ادعا داشته باشه هم لیاقت میخواد و نیازمند سابقه و پشتوانه هایی هست و الان اگه طرفداران آلمان بگن ما مدعی هستیم کسی بهشون نمی خنده چون همه کارشناسان فوتبال که بیطرفانه قضاوت می کنند آلمان رو از شانس های اصلی قهرمانی می دونند ولی اینکه الان کسی بخواد انگلیس رو مدعی درجه یک حساب کنه و خیلی روش مانور بده همه بهش می خندن یا مثلا هندوراس بگه ما قهرمانیم همه می خندن :n02: البته بحث مقایسه هندوراس و انگلیس نیست ولی هر تیمی با توجه به تواناییهاش ادعا داره و همین آلمان هم در جام 98 و 2002 نه خودش نه طرفداراش ادعایی نداشتن ولی تو هر دو جام فراتر از حد انتظار ظاهر شد مخصوصا 2002 که با یکی از ضعیفترین تیم های تاریخش تا فینال هم اومد
ضمن اینکه انگلیس هم دوره های زیادی بوده با کلی تبلیغات و سر و صدا و کیلومترها ادعا وارد جام شده اما هی آخرش کارشون به امثال توماس مولر میکشه :n02: تقریبا یه 50 سالی هست وضع همینه و با کلی ادعا هیچی نمیشید و فقط از زمانی که هاجسون اومده یه کم ادعاتون کم شده و گرنه همین جام جهانی قبلی هم با کاپلو خیلی ادعا داشتید٬ حالا الان هیچی ولی 2006 و 2002 هم که بهترین تیم ملیتون رو داشتید هیچی نشدید و آلمان حداقل تا نیمه نهایی یا فینال اومد شما که به همونم نرسیدید.
علاوه بر این طرفداری از انگلیس به مقدار زیادی برمیگرده به طرفداری از لیگ و تیم های انگلیسی مثلا کسی که طرفدار منچستر یا چلسی و لیورپول و آرسنال هست که کم هم نیستن طبیعتا به فوتبال انگلیس هم علاقه مند میشه و از تیم ملی انگلیس هم هر چند هیچوقت به جایی نرسه همیشه حمایت می کنن ولی طرفداری از آلمان عمدتا بر میگرده به خود تیم ملی آلمان و سابقه و افتخارات و سبک و بازیکنانش
هر موقع مثلا طرفدار اوروگوئه یا شیلی یا سوئد شدید و گفتید ما همیشه ازش حمایت می کنیم اون موقع هست که می تونید بگید طرفدار بی ادعایید
منم اگه آخر نیمه اول توپ یه متر از خط دروازم عبور میکرد اما داور نمیدید به نیمه نهایی میرسیدم:n02:
عزیز من شماچند ساله با ادعای قهرمانی میاید به فینالم نمیرسید
ما بدون ادعای قهرمانی میایم یا با اشتباه داوری حذف میشیم یا توی پنالتیها
الان به من بگو ما چه فرقی با هم داریم تازه شما از جای بالاتری سقوط میکنید:n02:

شما راحت باش فعلا به ما بخند و ما رو با هندوراس مقایسه کن
انشاالله جام که شروع بشه عیار تیما مشخص میشه

farshidmm
31-05-2014, 13:33
منم اگه آخر نیمه اول توپ یه متر از خط دروازم عبور میکرد اما داور نمیدید به نیمه نهایی میرسیدم:n02:
عزیز من شماچند ساله با ادعای قهرمانی میاید به فینالم نمیرسید
ما بدون ادعای قهرمانی میایم یا با اشتباه داوری حذف میشیم یا توی پنالتیها
الان به من بگو ما چه فرقی با هم داریم تازه شما از جای بالاتری سقوط میکنید:n02:

شما راحت باش فعلا به ما بخند و ما رو با هندوراس مقایسه کن
انشاالله جام که شروع بشه عیار تیما مشخص میشه

الان دعوا سر اینه که کی با ادعای بیشتری حذف شده؟
2010 دقیقا یادمه برای اسپانیا و آرژانتین و انگلیس نسبت به آلمان شانس بیشتری برای قهرمانی قائل بودن چون تیم جوونی داشت آلمان ولی با اینحال آلمان با اقتدار از گروه اومد بالا و انگلیس از گروهش هم به زور بالا اومد. کلا آلمان تو اون جام با نتایجش همه رو شگفت زده کرد
بعد اگه شما آلمان رو می بردین میومدید بالا مطمئنید تا نیمه نهایی میومدید ؟ یعنی شما هم 4 تا به آرژانتین میزدید؟ یعنی کاملا مطمئنید که آرژانتین رو حتما میزدید؟

hojjatinho
31-05-2014, 13:52

بزرگوار، خواب بالوتلی برای ما به خودمون مربوطه :n09: به وقتش تعیبرش می کنیم :دی

ضمن اینکه حداقل اونا ایتالیا هستن و در کنار برزیل رقبای قابل احترامی بودن همیشه ( هر چند امسال نوبیت ماست کله پاشون کنیم :دی ) خواب هم ببینن جای دوری نمیره :دی

رویا و هدف خیلی مهمه ... استمرار ژرمن ها در جام ها و توانایی در گرفتن جام نکته مثبتی هست که در یک تیم می تونه دیده بشه اما انگلستان چی؟:دی

ورلد ساکر خودتون شانسی رو برای انگلیس حتی برای صعود قایل نشده :دی باقیش دیگه بماند ...:دی بعله ...:دی

ولی من بر خلاف ورلد ساکر فکر می کنم انگلستان با بردی که صد در صد مقابل کاستاریکا داره ، شانس صعود رو داره :دی

+ali
31-05-2014, 14:38
فکر کنم کری توی این تاپیک دیگه کافی باشه
بریم توی تاپیک مناسبش یعنی تاپیک آلمان بهتره:n02:

جدی اینجا دوستان بیشتر پستهای فنی میدن حیفه نظم تاپیک بهم بخوره

+ali
31-05-2014, 14:40

انگلیس 3-0 پرو؛ غرش سه شیرها

شاگردان هاجسون کار دشواری برای پیروزی در این دیدار نداشتند
آی اسپورت- تیم ملی انگلیس در دیداری دوستانه در ورزشگاه ومبلی موفق شد تیم ملی پرو را با نتیجه 3-0 شکست بدهد.
دنیل استوریج در همان نیمه اول انگلیس را پیش انداخت و در نیمه دوم، این مدافعان انگلیس بودند که توانستند دروازه حریف را باز کنند. ابتدا گری کیهیل و سپس جاگیلکا گل زدند تا سه شیرها در فاصله دو هفته به آغاز جام جهانی به یک پیروزی آسان دست پیدا کنند.
بازی با برتری سه شیرها آغاز شد و در دقیقه 32، پاس گلن جانسون برای استوریج و ضربه او، گل اول بازی را رقم زد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در دقیقه 65، ارسال لیتون بینز، با ضربه سر گری کیهیل به گل دوم انگلیس تبدیل شد. تنها پنج دقیقه بعد، روی اشتباه دروازه بان پرو، جاگیلکا گل سوم را به نام خود ثبت کرد.
تیم ملی انگلیس باید اولین بازی اش در جام جهانی را مقابل تیم ملی ایتالیا انجام بدهد. دیدارهای دوستانه بعدی آنها در آمریکا، مقابل اکوادور و هندوراس خواهد بود.

banii
31-05-2014, 15:17
معمولا ایتالیا تیمیه که کمتر کسی قبل از جام روش حساب میکنه اما با این حال فراتر از انتظارات پیش میره ...

من امسال حس میکنم انگلیس چنین وضعی داره ! کسی بعنوان یک مدعی تمام عیار در نظر نمیگیرتش و خودشونم بی سر و صدا اومدند اما یه حسی بهم میگه موزمار شدند اینها ! :دی

حالا شاید قهرمانی نشه اما بنظر من میتونه حد اقلش تا 4 تا بیاد بالا !

manchester fan
31-05-2014, 17:21
من امسال حس میکنم انگلیس چنین وضعی داره ! کسی بعنوان یک مدعی تمام عیار در نظر نمیگیرتش و خودشونم بی سر و صدا اومدند اما یه حسی بهم میگه موزمار شدند اینها !

لامصب انگلیس همیشه قبل از شروع بازی ها امیدوار کننده هست و خب ما هم کلی ذوق میکنیم ولی وقتی بازیها شروع میشه :n27:
ولی ایندوره شرایط فرق داره جدی جدی :دی

این دوره همه جوره تیم خوبه خدا شکر دیوید جیمز که دیگه نیست ... خط دفاع خوب و مطمئنی داریم ... هافبک های جوون خیلی خوب کنار با تجربه ها داریم ... مهاجم آماده هم که خب وین رونی باشه بسه دیگه :n02:

vahidgame
31-05-2014, 20:24
دیشب از نیمه دوم بازیو دیدم
ظاهرا اینجوری که توی این بازی دیدم تیم می خواد 1-3-2-4 بازی کنه که همون طور که پیش بینی می کردیم 3-3-4 احتمالش کمه ولی خب بازی همین سیستم نسبت به سیستم هایی مثل 2-4-4 کلاسیک خیلی بهتره!
دو تا هافبک دفاعی جرارد و هندرسون بودن که هندرسون واقعا به عنوان یه هافبک دفاعی خوب بازی کنه و احتمالا باید فیکس باشه
جالبه رونی هم به عنوان هافبک نفوذی جلوی اون دو هافبک بازی می کرد که توی این پست هم رونی خوبه ولی یه هافبک وسط مقل ویلشر فدا میشه دیگه!
ولبک و لالانا هم دو هافبک گوشه بودن که بازیشون خوب بود به خصوص لالانا که می تونه خیلی حرفا برای گفتن داشته باشه
نکته عجیبی که دیدم استفاده از استرلینگ به جای رونی بود که بعضی وقتا می دیدم به عنوان همون هافبک وسط نفوذی بازی می کرد اصلا پستش به این صورت نیست! البته بعضی جاها هم به گوشه می رفت

یه نقطه قوت هم که توی این بازی دیگه مشخص بود حاج لیتون بودش که کلا وقتی توپو سانتر کنه احتمال گل شدنش زیاده! :دی
به خاطر همین فکر کنم انگلیس روی ضربات آزاد و کرنرهایی که لیتون بینس سانتر می کنه خیلی برنامه داره

از الان شاید بشه ترکیب رو برای جام جهانی پیش بینی کرد و احتمالا باید یه چیزی شبیه این باشه:

هارت
بینس - کیهیل - جاگلیکا - جانسن
جرارد - هندرسون
ولبک ------ رونی ------- لالانا
استوریج

ویلشر توی دقایق کمی که اومد خیلی خوب و آماده نشون داد و می تونه هادجسون روی اونم خیلی حساب بازی کنه
به نظر من جای ولبک می تونه رونی به چپ بره و به جاش ویلشر هم بازی کنه
یا حداقل همون استرلینگ هم کمی از ولبک بهتره که البته فکر کنم هادجسون روی استرلینگ بیشتر به عنوان یه تعویض طلایی حساب باز کرده

Masoud King
31-05-2014, 21:38
معمولا ایتالیا تیمیه که کمتر کسی قبل از جام روش حساب میکنه اما با این حال فراتر از انتظارات پیش میره ...

من امسال حس میکنم انگلیس چنین وضعی داره ! کسی بعنوان یک مدعی تمام عیار در نظر نمیگیرتش و خودشونم بی سر و صدا اومدند اما یه حسی بهم میگه موزمار شدند اینها ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شاید قهرمانی نشه اما بنظر من میتونه حد اقلش تا 4 تا بیاد بالا !
انگلیس کاملا وضعیت برعکسی داره
قبل جام مدعی هست و وسط جام تو خونه پای tv دارن ادامه مسابقات رو نگاه میکنن :دی
+
سروش جان چطوره؟ :n09:

vahidgame
31-05-2014, 22:03
آلمانی دورو بر این تاپیک نبینیم! :دی

میگم به لطف این تکنولوژی عبور توپ از خط دروازه که توی این دوره استفاده میشه دیگه از این صحنه ها اصلا نخوایم دید و بازیکنای شوتزن تیم دیگه خیالشون راحته که توپو اینجوری زیر طاق بزنن حتما گل اعلام میشه :دی :

Masoud King
31-05-2014, 22:37
میگم به لطف این تکنولوژی عبور توپ از خط دروازه که توی این دوره استفاده میشه دیگه از این صحنه ها اصلا نخوایم دید و بازیکنای شوتزن تیم دیگه خیالشون راحته که توپو اینجوری زیر طاق بزنن حتما گل اعلام میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
شما دیگه نباید از این گل ها ناراحت باشین
اولین و تنها ترین قهرمانی تاریختون روی همینطور گل ها بدست اومد .گل ویمبلی دیگه معرف همه هست :دی
+
انگار تو بازی دیشب تماشاگرای انگلیس شروع کردن به پرتاب هواپیمای کاغذی (paper plane)، یکیشون که از ردیف بالای استادیوم ویمبلی پرتاپ شده(!!!!!!!!!) میخوره به بازیکن پرو که به گفته مترو در این لحظه تماشاگرا بیشتر زمانیکه گلی به ثمر رسیده شروع به خوشحالی کردن. البته چیز جالبی هم نوشته:

Let’s be honest; watching England play football can be pretty boring at the best of times, never mind during a friendly match

banii
31-05-2014, 23:01
انگلیس کاملا وضعیت برعکسی داره
قبل جام مدعی هست و وسط جام تو خونه پای tv دارن ادامه مسابقات رو نگاه میکنن :دی
+
سروش جان چطوره؟ :n09:
یعنی چی ؟ چرا حال سروش رو از من میپرسید ؟ منظور ؟ :n05:

Masoud King
31-05-2014, 23:14
یعنی چی ؟ چرا حال سروش رو از من میپرسید ؟ منظور ؟ :n05:
از شما نپرسیدم
اون + یعنی اینکه موضوع جدا شده :دی

pcforlife
01-06-2014, 06:24
شما دیگه نباید از این گل ها ناراحت باشین
اولین و تنها ترین قهرمانی تاریختون روی همینطور گل ها بدست اومد .گل ویمبلی دیگه معرف همه هست :دی
+
انگار تو بازی دیشب تماشاگرای انگلیس شروع کردن به پرتاب هواپیمای کاغذی (paper plane)، یکیشون که از ردیف بالای استادیوم ویمبلی پرتاپ شده(!!!!!!!!!) میخوره به بازیکن پرو که به گفته مترو در این لحظه تماشاگرا بیشتر زمانیکه گلی به ثمر رسیده شروع به خوشحالی کردن. البته چیز جالبی هم نوشته:

اتفاقا دیشب منم این ویدئو رو تو فیس بوک دیدم...
مسعود جان، اگه شما یا من هم جای اون هوادار و اطرافیانش بودیم، بیش از اون بنده خدا ذوق زده می شدیم. + خداییش من دیدم هواپیمای کاغذی چه مسافتی رو طی کرد بعد خورد به بازیکن، فکم افتاد!! :n02:
+
اون بنده خدایی هم که مطلب لینک شما رو قرار داده، صرفا نظر خودش رو گفته. نظرش قابل احترامه، همینطور که نظر رفقای آلمانیمو (کاسه داغتر از آش ها! :n02:) محترمه. ولی با این استدلال های خاله زنکی، احتمالا تماشاگرا بعد از اعلام گل در بلند گو های ومبلی، متوجه شدن که انگلیس گل زده! یا با این استدلال، بازی انگلیس اینقدر کسل کنندس که مردم واسه دیدن هم اومده بودن ومبلی یا چه میدونم هر کی پرچم انگلیس رو حین بازی تکون بده یعنی حواسش به بازی نیست و حوصلش سر رفته!!
عاقا همه دیدیم بعد از هر سه گل استادیوم منفجر شد، این صحبت ها چیه آخه!؟
.
طبیعتا بازی دوستانه اون قدر اهمیت نداره که یه هوادار 6 دونگ حواسش به بازی باشه... مثلا تیم ملی خودمون که با آنگولا بازی داشت، من با وجود اینکه تیم ملی 1-0 عقب افتاده بود، خیلی جدی بازی رو نگاه نمیکردم... حالا شما حساب کنید این صحنه پرتاب هواپیمای کاغذی نیمه دوم بود و مشخصا 1-0 انگلیس نیمه دوم شروع کرد (حالا من دقیقا نمیدونم دقیقه چند نیمه دوم بود، ولی حدسم اینه که اواخر یا اوایل نیمه دوم این موشک پرتاب شده). در کنارش هم به نظر میرسید قبل و هنگام شروع پرتاب، بازی متوقف شده!
.
در کل دادا منتظر پست های جالب شما آلمانی ها در این تاپیک هستیم... باعث میشه بیشتر لبخند بزنیم!:n02::n11: + یه سوال فنی، نویر رو واسه ست کردن انتخاب کردی؟:n02:
تی فدا:n02:
:n16:
یاعلی

yuseph
01-06-2014, 09:40
چرا مسائل رو قاطی میکنی لیاقت رو با اصالت اشتباه گرفتی
تو میتونی بگی آلمان برای بهتر بودن لیاقت بیشتری داره و سزاوارتره اما بحث اصالت یه چیز دیگه اس
هر کلمه ای یه معنایی داره مگه میشه بگیم از این به بعد درخت معنای سیخ میده
اصالت یه معناش برمیگرده به اصل و ریشه دار بودن که هیچ شکی نیست انگلیس در این مورد قدمت بیشتری از دیگر کشورها از جمله آلمان داره
دیگه سر این مسئله هم ژرمن دوستان بحث میکنن از نکات جالبشونه:n02:
یعنی قانع نشدن در این حد؟؟؟
این حرفی که شما زدی یه تعریف و برداشت کاملا سلیقه ای از اصالت هستش که خیلیها قبولش ندارن اگر داشتن یه مشت آدم از سراسر دنیا برای عوض شدن یه قانون در فوتبال روبروی چنتا انگلیسی نمینشستن تا اجازه بگیرن
اینو تو باید جواب میدادی که ندادی
عوضش اومدی بحث نژادها رو مطرح کردی که هیچ ربطی به بحث ما نداره
جالب هستش که آلمانیا سر همین نژادپرستی تمام اروپا رو به خون کشیدن حالا اومدن با بهانه دفاع از نژدها و برابرییشون اصالت دیگران رو زیر سوال میبرن:n02:
بحثم مقداریش غیر فوتبالی شد اما خب دوست آلمانیمون بحث رو غیر فوتبالی کرد

با اینی که من توی پستم گفتم این نظریه نسبی هستش اما باز دچار سوتفاهم شدیم.
نگاه شما به "اصالت" کاملا سنتی هستش و محترم.
اما شما میگی اصل و ریشه دار بودن میشه اصالت!
خب ریشه دار بودن یعنی دارای سابقه و قدمت.
سابقه و قدمتی قابل استناد و اتکاست که توعم با افتخار باشه نه شکست های متوالی!

اولا این تعریفی که از اصالت کردین شاید وصف حال جامعه باشه ولی الزاما معنیش درست بودن این تعریف نیست خیلی چیزا توجامعه مدرن هست و الزاما درست نیست
دوما "اصالت" یه واژه هست و معنیش هم مشخصه تا اون جایی هم که من می دونم معنیش با گذشت زمان تغییری نکرده و شما دارید معنیشو تغییر میدین و همتراز "موفقیت" قرار میدین میشه گفت تیم های دیگه از انگلیس موفق تر بودن در عرصه ملی ولی این که بگیم اصالت دارن با عقل جور در نمیاد
با وجود همه این حرفا اگه بخوایم تعریف شما رو هم ملاک قرار بدیم می شه گفت انگلیسیها فوتبال رو تولید کردن و بقیه تیم ها از تولیدشده ی انگلیس بهره بردن و به موفقیت رسیدن

دقیقا مبدع بودن به تنهای اصالت ویا ریشه ایجاد نمیکنه بلکه باید همراه موفقیت باشه.

پ ن:ادامه این بحث به سرانجامی نمیرسه چرا چون نگاه ما کاملا متفاوت هست به جهان اطرافمون ، پس بهتره بدون تمسخر همدیگه این بحث رو محترمانه تموم کنیم.

Masoud King
01-06-2014, 09:48
اون بنده خدایی هم که مطلب لینک شما رو قرار داده، صرفا نظر خودش رو گفته. نظرش قابل احترامه، همینطور که نظر رفقای آلمانیمو (کاسه داغتر از آش ها! :n02:) محترمه. ولی با این استدلال های خاله زنکی، احتمالا تماشاگرا بعد از اعلام گل در بلند گو های ومبلی، متوجه شدن که انگلیس گل زده! یا با این استدلال، بازی انگلیس اینقدر کسل کنندس که مردم واسه دیدن هم اومده بودن ومبلی یا چه میدونم هر کی پرچم انگلیس رو حین بازی تکون بده یعنی حواسش به بازی نیست و حوصلش سر رفته!!
من اصلا بازی رو ندیدم و اصلا نمی دونستم همچین بازی ای هست و لینک بالا رو خیلی اتفاقی فک کنم تو یکی از سایت های بازی دیدم :دی
گفتم خبرگزاری انگلیسی هست و حتما صحبتاش حداقل در مورد خودشون شاید موثق باشه، یعنی اینقد پدر سوخته هستن به خودشون هم رحم نمیکنن؟ :دی خلاصه من فقط خبر رو قرار دادم بقیش به من مربوط نیست :دی

یه سوال فنی، نویر رو واسه ست کردن انتخاب کردی؟:n02:
برادر این استدلالت منو نمی دونم چرا یاد همون استدلال خاله زنکی که در بالا گفتی انداخت :دی
البته اگه یادت باشه بعد قهرمانی cl هم همین نوئر رفت رو آواتار، خلاصه علاقه هست به دروزاه بان اونم نوئر

در کل دادا منتظر پست های جالب شما آلمانی ها در این تاپیک هستیم... باعث میشه بیشتر لبخند بزنیم!:n02::n11:
نه بابا ما به اینجا کار خاصی نداریم :n06:
چون سروش تهدید کرده :n09:
البته خودمون هم راضی نیستیم هوادرای انگلیس رو اذیت کنیم، به اندازه کافی اذیت میشین خودتون :دی

vahidgame
01-06-2014, 09:49
یه سوال فنی، نویر رو واسه ست کردن انتخاب کردی؟:n02:
مسعود فک کنم هنوز نمی دونه که دیگه توی این جام جهانی مثل بازی با انگلیس و دورتموند نیست که توپ از دروازه اون رده بشه و داور گل نگیره :دی
+
من مطمئنم این تاپیک هیچ وقت یه ذره حاشیه هم پیدا نمی کنه :دی

farshidmm
01-06-2014, 11:03
با اینی که من توی پستم گفتم این نظریه نسبی هستش اما باز دچار سوتفاهم شدیم.
نگاه شما به "اصالت" کاملا سنتی هستش و محترم.
اما شما میگی اصل و ریشه دار بودن میشه اصالت!
خب ریشه دار بودن یعنی دارای سابقه و قدمت.
سابقه و قدمتی قابل استناد و اتکاست که توعم با افتخار باشه نه شکست های متوالی!

دقیقا مبدع بودن به تنهای اصالت ویا ریشه ایجاد نمیکنه بلکه باید همراه موفقیت باشه.

پ ن:ادامه این بحث به سرانجامی نمیرسه چرا چون نگاه ما کاملا متفاوت هست به جهان اطرافمون ، پس بهتره بدون تمسخر همدیگه این بحث رو محترمانه تموم کنیم.

از طرفداران انگلیس یه سوالی دارم
شفیلدونزدی اصالتش بیشتره با منچستریونایتد؟
غرض مقایسه نیست می خوام بدونم کدوم از نظر شما اصالت بیشتری داره؟
چون شفیلدونزدی قدیمیترین باشگاه دنیاست پس با اصالت ترین هم هست؟
اصالت به معنای قدیمی تر بودن نیست
اینکه شما میگید اسمش قدمته
اینکه تیم ملی انگلیس در بین تمام کشورهای صاحب فوتبال تنها کشوری هست که مربی خارجی اورده که اریکسون و کاپلو هستند یعنی از سبک فوتبال انگلیسی فاصله گرفته و اصالت خودش رو از دست داده
در باشگاه ها همینطوره و بیشتر باشگاه های بزرگ دیگه انگلیسی بازی نمی کنن و مربی غیر انگلیسی دارن و همینطور درصد زیاد بازیکنان خارجی در لیگ انگلیس که از بقیه لیگ ها بیشتره٬ مثلا منچستر سیتی قهرمان انگلیس فقط با یک بازیکن انگلیسی در ترکیب اصلی قهرمان شد
یعنی فوتبال انگلیس نه تنها اصالت بیشتری داره بلکه از همه بیشتر اصالت خودش رو از دست داده

Alireza.M67
01-06-2014, 11:19
مسعود فک کنم هنوز نمی دونه که دیگه توی این جام جهانی مثل بازی با انگلیس و دورتموند نیست که توپ از دروازه اون رده بشه و داور گل نگیره :دی

وحید جان من که به شخصه از الآن دارم دعا می کنم که برای نویر هیچ اتفاقی نیفته و بتونه در کمال صحت و سلامت توی دروازه آلمان وایسه ...
آخه با وجود همچین نابغه ای که بهترین دروازه بان دنیاست (:n09:) احتمال حذف شدنشون چند برابره :n02:

(روزی هزار بار دارم خدا رو شکر می کنم که این نویر به منچستر یونایتد نیومد و به جاش دخه آ رو خریدیم)

COD MW3
01-06-2014, 11:24
هيچكس در جهان به غيرت آلمانها شك نداره

Masoud King
01-06-2014, 13:22
مسعود فک کنم هنوز نمی دونه که دیگه توی این جام جهانی مثل بازی با انگلیس و دورتموند نیست که توپ از دروازه اون رده بشه و داور گل نگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه انگلیس با اینطور گل ها مثه آلمان از گرفتن جام محروم می شد دیگه معلوم نبود وحید چکار می کرد :دی
اون دورتموند هم دیگه بحث داخلیه که موارد داخلی رو در داخل حل می کنیم و به خاک دژمن نمی کشونیم :دی
+
ولی جدا از این بحث ها من همیشه برام سوال بوده که چرا انگلیس نتیجه نمی گیره با وجود داشتن بازیکنای خیلی خوب مخصوصا چند سال پیش و الان تقریبا اون نسلی که می تونست تاریخ ساز بشه رو از دست داده.

Ezel
01-06-2014, 13:55
اگه انگلیس با اینطور گل ها مثه آلمان از گرفتن جام محروم می شد دیگه معلوم نبود وحید چکار می کرد :دی
اون دورتموند هم دیگه بحث داخلیه که موارد داخلی رو در داخل حل می کنیم و به خاک دژمن نمی کشونیم :دی
+
ولی جدا از این بحث ها من همیشه برام سوال بوده که چرا انگلیس نتیجه نمی گیره با وجود داشتن بازیکنای خیلی خوب مخصوصا چند سال پیش و الان تقریبا اون نسلی که می تونست تاریخ ساز بشه رو از دست داده.

به نظر من چند علت داره :

نداشتن مربی به درد بخور در سطح ملی

عدم تمایل اتحادیه ی انگلیس به استفاده از مربیان درجه یک خارجی در سطح ملی ( کاپلو در سطح ملی تجربه ای نداشت ) ؛ اگر یکی مثل هیدینک رو میاورد انگلیس ، اون موقع الان ما سر اون گلی که نیم متر از دروازه ی آلمان رفت داخل و داور ندید بحث نمیکردیم :دی

و مورد آخر هم بداقبالی همیشگی ما در ضربات پنالتی ها ؛ حتی جلوی آرژانتین و پرتغال در 98 و 2006 با اینکه ده نفره شدیم ( کاری به حق و ناحقش هم ندارم ) بازم توی پنالتی ها حذف شدیم ، ناداوری نشه توی جریان بازی نمیبازیم ما مگه اینکه به پنالتی ها برسه

farshidmm
01-06-2014, 14:39
+
من مطمئنم این تاپیک هیچ وقت یه ذره حاشیه هم پیدا نمی کنه :دی
تو بازی با دورتموند که قبلش آفساید بود!
بعد از بازی هم خود بایرن پیشنهاد داده که تکنولوژی خط دروازه در بوندسلیگا به کار گرفته بشه پس جای نگرانی نیست.
گل لمپارد هم دست انتقام الهی بود بعد از فینال 66 :n09:

farshidmm
01-06-2014, 14:58
وحید جان من که به شخصه از الآن دارم دعا می کنم که برای نویر هیچ اتفاقی نیفته و بتونه در کمال صحت و سلامت توی دروازه آلمان وایسه ...
آخه با وجود همچین نابغه ای که بهترین دروازه بان دنیاست (:n09:) احتمال حذف شدنشون چند برابره :n02:

(روزی هزار بار دارم خدا رو شکر می کنم که این نویر به منچستر یونایتد نیومد و به جاش دخه آ رو خریدیم)

اگر دعا کنی کروس هم به منچستر نیاد خیلی ممنون میشیم!

راستی دقت کردین تاپیک همه تیم ها عنوانش هست طرفداران تیم ملی ولی تاپیک اینا عنوانش هست طرفداران فوتبال انگلیس نه تیم ملی انگلیس
این نشون میده خودشون هم به تیم ملیش امیدی ندارن برای همین میگن فوتبال انگلیس که صورت مساله رو پاک کنن!:n09:

Mohammad King
01-06-2014, 14:59
سلام

خب خب وقت نکردم پست ها رو بخونم مو رو از ماست بکشم اما این کارو میکنم و جواب بعضی از پست ها رو خواهم داد:دی

اما در مورد امضا اشارم رو به ژرمنهاست ما از دوره قبل امضا رو مد کردیم تاپیکش و پست هاش موجوده :دی

+++

پای مسعود نویر باز شده به تاپیک واجب شد پست ها رو خیلی خیلی دقیق تر بخونم :دی

+++

تشکر از حسین عزیز بابت امضا:n12:

+ali
01-06-2014, 15:55

راستی دقت کردین تاپیک همه تیم ها عنوانش هست طرفداران تیم ملی ولی تاپیک اینا عنوانش هست طرفداران فوتبال انگلیس نه تیم ملی انگلیس
این نشون میده خودشون هم به تیم ملیش امیدی ندارن برای همین میگن فوتبال انگلیس که صورت مساله رو پاک کنن!:n09:

عزیزم اینم به خاطر اصالتش هست که درکش برای شما مقداری سخته:n02:
دقیقا فوتبال انگلیس فقط یه تیم ملی نیست یه مجموعه کلی هستش
یه تاریخ هستش که بازم برای کسایی که معیارشون فقط نتیجه و بردن جام هستش درکش سخته:n02:

Alireza.M67
01-06-2014, 19:25

I hope so !

گرافيكار
02-06-2014, 19:18
لیورپول دوست داشتنی امسال انگلیس رو هم برای من دوستداشتنی کرده
از موفقیت انگلیس در این جام شخصا استقبال میکنم:n02:

لیورپول بعد از مدتها با درصد بالایی از بازیکنای انگلیسی با طراوت و شاداب بازی کرد و طروات و شادابی دو گمشده تیم ملی انگلیس در جامنها این چند ساله بوده

مسئله ای که باعث شده ستاره هایی که در سطح باشگاهی موفق بودن با رسیدن به تیم ملی به نوعی دچار یک سکته فنی بشن

هاجسون اگر الگوی لیورپول رو در تیم ملی انگلیس اجرا کنه میتونه موفقیت رو برای تیمی که اکثر اوقات با باختهای نزدیک و بدشانسی از جام حذف میشده، به ارمغان بیاره

Sara
02-06-2014, 19:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

vahidgame
04-06-2014, 17:45
خب امشب ساعت 11:30 به وقت ما یه بازی دوستانه با اکوادور داریم
توی خبرهای سایت های مختلف می دیدم ظاهرا توی این بازی لمپارد کاپیتانه و به یه سری بازیکن ذخیره دیگه هم بازی داده میشه
یه نکته جالب اینه که ممکنه از رونی توی هافبک چپ و میلنر هم دفاع راست استفاده بشه!
اگه این حقیقت داشته باشه نکته مثبتیه و میشه امید داشت برای ترکیب اصلی هم رونی چپ باشه و به جاش یه هافبک وسط دیگه هم بازی کنه
از اونور واقعا من از میلنر وحشت دارم چون با این همه هافبک گوشه خوب میلنر حتی ذخیره این هافبک ها هم نمی تونه باشه :دی

+

ظاهرا مورینیو پیش بینی کرده انگلیس به فینال می رسه و تیم دیگه فینال هم پرتغاله
امیدوارم در مورد انگلیس پیش بینیش درست باشه :دی

Reza31001
04-06-2014, 17:53
ظاهرا مورینیو پیش بینی کرده انگلیس به فینال می رسه و تیم دیگه فینال هم پرتغاله
این دیگه از اون حرفاس
فینال اروپایی بین دو تیم درجه 2 (با احترام:n02:) تو برزیل!

vahidgame
04-06-2014, 18:15
این دیگه از اون حرفاس
انگلیس و پرتغال شدن درجه دو؟!
اینجوری کلا تیمای درجه یک میشن یکی دو تا :دی
حالا می بینیم تیم شما با این همه مهره مقابل همین تیم به اصطلاح درجه دو توی مرحله گروهی چی کار می کنه :دی
البته توی پیش بینی اون تیمای دیگه نیمه نهایی ایتالیا و آلمان بودن و بازی آلمان هم با انگلیس بوده و شما باید از این راضی باشید دیگه :دی

Reza31001
04-06-2014, 18:27
انگلیس و پرتغال شدن درجه دو؟!
اینجوری کلا تیمای درجه یک میشن یکی دو تا :دی
حالا می بینیم تیم شما با این همه مهره مقابل همین تیم به اصطلاح درجه دو توی مرحله گروهی چی کار می کنه :دی

بستگی داره تو کدوم تاپیک داری پست میدی اون موقع میبینی که تیمای درجه 1 حتی میتونه فقط تیم خودت باشه :n02:

البته توی پیش بینی اون تیمای دیگه نیمه نهایی ایتالیا و آلمان بودن و بازی آلمان هم با انگلیس بوده و شما باید از این راضی باشید دیگه :دی
خوب بهتر شد
ایتالیا رو رده بندی ببریم؟
حسش نیست
همون قهرمانی بیشتر حال میده :n02:

بی شوخی از مورینیو بعید بود همچین پیش بینی
فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی 4 تیم اروپایی در نیمه نهایی با میزبانی برزیل؟!

ghermezeteh
04-06-2014, 18:33
این دیگه از اون حرفاس

انگلیس رو خیلی تحویل گرفتی که گفتی درجه 2
پرتغال درجه 1 هست ولی انگلیس رو حداکثر میشه در جه 3 محسوب کرد.

CATALONIA
04-06-2014, 20:46
البته اين پيش بيني مورينيو بيشتر يه شوخي بوده فك كنم وحيد ... چون ياهو تيتر زده بود "mou has a laugh while prediction "
بعدم خيلي جالبه .. گفته بازي ميره پنالتي و در نهايت داور با پرتاب سكه قهرمان رو مشخص ميكنه :n02:

+
البته من يه جاي ديگه خونده بودم مو گفته بود فرانسه قهرمان ميشه !
بعدم كه توي پيش بيني تيم هاي صعود كننده از گروه هم فقط گروه انگليس رو پيش بيني نكرده بوده و گفته كه اگر بگم ايتاليا و اوروگوئه صعود ميكنند ديگه نميزارن تو انگليس مربيگري كنم :n02:

vahidgame
04-06-2014, 22:13
در هر صورت چه شوخی چه جدی نمی دونم چرا یه دفعه شما طرفداران کشور دوست (:n09:) همگی بهش واکنش نشون دادید :دی
نترسید شما صد در صد قهرمانید :دی
ولی خداییش عجب جراتی دارید با این امضاهای وحشتناکی که ما داریم پا به این تاپیک می ذارید :دی

اینم ترکیب بازی با اکوادور که چند دقیقه دیگه شروع میشه:

شاو - جونز - اسمالینگ - میلنر
ویلشر - لمپارد
رونی ----- بارکلی ----- چمبرلین
لمبرت

ترکیب خوبی برای ارزیابی بازیکنای مختلفه
به جز بازی دادن به بازیکنای ذخیره شاید محکی برای بعضی بازیکنا توی پستای غیر تخصصیشون باشه
توی جام جهانی بعضی از این بازیکنای ذخیره می تونن واقعا تاثیرگذار باشن مثل بارکلی ، چمبرلین ، لمپارد و ویلشر (البته اگه ذخیره باشه)
رونی هم شاید هافبک چپ باشه تاثیرگذارتر باشه و حداقل از ولبک توی این پست خیلی بهتره!

Masoud King
04-06-2014, 22:32
در هر صورت چه شوخی چه جدی نمی دونم چرا یه دفعه شما طرفداران کشور دوست (:n09:) همگی بهش واکنش نشون دادید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه شما بی بی سی وار خبرها رو تحریف نکنید کسی هم واکنش نشون نمیده :دی

Mohammad King
04-06-2014, 23:28
اگه شما بی بی سی وار خبرها رو تحریف نکنید کسی هم واکنش نشون نمیده :دی

سلام خدمت نویر عزیز

باور کن ما خبرا رو cnn وار تحریف میکنیم...

نویر جان نظرت در مورد بازیتون با پرتغال چیه؟؟؟ واکنش شما چیه؟؟؟

farshidmm
04-06-2014, 23:49
می بینم که بین کینگ سبز و کینگ بنفش داره دعوا راه میفته :n09:

Masoud King
05-06-2014, 01:25
سلام خدمت نویر عزیز

باور کن ما خبرا رو cnn وار تحریف میکنیم...

نویر جان نظرت در مورد بازیتون با پرتغال چیه؟؟؟ واکنش شما چیه؟؟؟
سلام خدمت عاشق دلشکسته ی نیمکت نشین تنها در افق محو شده :دی
بفرما خونه ما اونجا در مورد بازی های آلمان حرف میزنیم، بر اساس قوانین خارج از موضوع تاپیک هست :n09:

+ali
05-06-2014, 01:56
من نتونستم بازی رو ببینم از دوستان کسی اگر دیده یه گزارش بده

shakerifar
05-06-2014, 09:07
خب من بازی رو دیدم و از بازی تیم خیلی راضی بودم مدت ها بود انگلیس رو اینجوری سرحال ندیده بودم قبلا هم گفته شد رمزموفقیت انگلیس
اینه که از جوونای با استعدادش کمک بگیره... اگه کسی یکم به این موضوع شک داشت بازی دیشب برطرفش می کرد
یه تیم سرحال و پر انرژی که میل به حمله توش خیلی زیاد بود من مدت ها بود سر دیدن بازیای انگلیس هیجان زده نمیشدم ولی دیشب عملکرد ویلشر و شاو و به خصوص چمبرلین و بارکلی منو جوگیرکرده بود:n02:
عملکرد دفاعی خیلی خوب نبود که البته با توجه به ترکیب متفاوت قابل پیشگیری بود میلنر دفاع راست بد بود چندین بار هم جا موند اسمالینگ هم خیلی خوب نبود ولی خیلی بد هم نبود :n02:

فقط یه سری نکات منفی هم داشت...چمبرلین مصدوم شد و ضربه ای که خورد از ناحیه پشت زانو بوداگه مصدومیتش جدی باشه جام جهانی رو از دست می ده که خیلی خیلی خبر بدیه واقعا دیشب بهترین بازیکن زمین بود
نکته بعدی این بود که فشار روی رونی خیلی زیاده دیشب یه گل زد... یه دروازه خالی رو زد توگل ولی واکنش بعداز گلش مقدار فشار رو روش نشون می داد ... تو سمت چپ نیمه اول خیلی خوب بود و اضافه می شد تو محوطه جریمه و چندین موقعیت هم داشت ولی نیمه دوم اثرش کمرنگ شد دقیقه 60 هم که تعویض شد
استرلینگ هم که به بازی اومد و یه تکل خیلی بد رفت روی پای والنسیا که والنسیا هم رفت گردنشو گرفت :n02:یکم بازی خشن شد و داورهردو نفر رو اخراج کرد هرچند که به نظرم اصلا نیازی نبود استرلینگ یه همچون تکلی رو بره
ویلشر هم که مصدوم شد از بازی بیرون رفت البته مصدومیت ویلشرخیلی جدی نبود
---------------------------------------------------------------
در کل من خیلی از بازی تیم راضی بودم و بعد از مدت ها از بازی انگلیس لذت بردم ( بازم می گم خدا کنه چمبرلین مصدومیتش جدی نباشه)

vahidgame
05-06-2014, 14:04
پس مثل بازی قبل با پرو تیم خیلی خوب بوده
با این توضیحات به نظرم دفاع ها که مشخصه کیهیل ، جاگیلکا ، بینس و گلن جانسن هستن و اگه اتفاق خاصی نیافته بهتره کلا همین ترکیب ثابت باشه و دفاع راست هم اگه خواست می تونه از جونز هم استفاده کنه که توی منچستر هم توی این پست اونو دیدیم
برای دو هافبک دفاعی هم بعیده توی ترکیب اصلی به جز زوج جرارد و هندرسون استفاده بشه به اضافه برای دروازه هم از هارت و تک مهاجم هم صد در صد از استوریج استفاده میشه
حالا فقط جای سوالی که وجود داره برای اون سه هافبک هجومیه که توی اون میشه خیلی تنوع داد که از بین اونا دو تاشون باید رونی و لالانا باشن و اون بازیکن باقی مونده هم می تونه از بین بارکلی ، ویلشر ، استرلینگ ، چمبرلین و ولبک یکی استفاده بشه یعنی توی این پست هافبک هجومی واقعا پرمهره ایم و تعویض ها هم می تونه بیشتر توی این پست ها باشه

یه چیزی هم که مهمه اینه که باید دیگه ریسک کرد و مثل دوره های قبلی جام جهانی نباشه که فقط بازیکنای باتجربه تر بازی داده بشه!
بازیکنایی مثل بارکلی ، چمبرلین و استرلینگ هم با سن کمشون می تونن جزو پدیده های جام باشن و باید به اونا هم اعتماد کرد

Sara
05-06-2014, 14:09
چمبرلین رو یه روز دادیم دستتون، چی کار کردین پسرمونو؟ :D

shakerifar
05-06-2014, 19:28
گفته می شه چمبرلین بین 10 روز تا 3 هفته مصدومه...:n27:

+ali
05-06-2014, 20:49
گفته می شه چمبرلین بین 10 روز تا 3 هفته مصدومه...:n27:
:n03::n03::n03:
اینم از شانس ما
10 روز خوبه ولی سه هفته دیگه خیلی نا امید کنندس
حالا انشاالله که زودتر از اینا برگرده

Masoud King
06-06-2014, 00:14
بازیکنایی مثل بارکلی ، چمبرلین و استرلینگ هم با سن کمشون می تونن جزو پدیده های جام باشن و باید به اونا هم اعتماد کرد
وحید اصلا چشماش شور نیست :n09:
همین دیروز بود که طی یک گفتگو داشت از انگلیس و بازیکنای جوونش تعریف می کرد.
وحید جان توصیه اکید هست شما تا آخر جام از بازیکنی تعریف نکن :دی

vahidgame
06-06-2014, 16:23
وحید اصلا چشماش شور نیست :n09:
همین دیروز بود که طی یک گفتگو داشت از انگلیس و بازیکنای جوونش تعریف می کرد.
وحید جان توصیه اکید هست شما تا آخر جام از بازیکنی تعریف نکن :دی
مسعود این شماره یک آلمان هم بد نیستا :دی
ولی مشکل از جای دیگست. مشکل اینه که کلا بازیکنای آرسنال نمی دونم چرا همگی یه پتانسیل نهفته ای در مصدوم شدن و خیلی موقع ها هم مصدومیت های شدید رو دارن! :دی
اون از والکات که اونجوری مصدوم شد اینم از چمبرلین. نمی دونم واقعا چی میشه گفت ظاهرا بازیکنای آرسنال همیشه شانسشون کمه :دی
به جفتشون هم توی هافبک راست نیاز بود شاید مثلا چمبرلین فیکس نبود ولی خب خیلی به کار تیم میومد
به هر حال امیدوارم برای دور حذفی برسه و تا اون موقع هم بازیکنایی مثل لالانا و استرلینگ توی پست هافبک راست خوب کار کنن...

Mohammad King
07-06-2014, 15:04
تاپیک اومده پایین
++

پ.ن برای جلوگیری از پست اسپم:

به نقل از ايسنا، مهم‌ترين بازيکنان تيم‌هاي حاضر در جام‌جهاني از ديد بليچر‌ريپورت به شرح زير است:

برزيل: تياگو سيلوا

کرواسي: ايوان راکيتيچ

مکزيک: خاوير هرناندس

کامرون: وينسنت ابوبکر

اسپانيا: ژابي آلونسو

هلند: آرين روبن

شيلي: آلکسيس سانچس

استراليا: ميل جديناک

کلمبيا: جمز رودريگس

ساحل‌عاج: ژروينيو

ژاپن: شين‌جي کاگاوا

يونان: جورجيوس کاراگونيس

اروگوئه: ادينسون کاواني

انگليس: گري کيهيل

ايتاليا: دانيله ده‌روسي

کاستاريکا: کيلور ناواس

فرانسه: يوهان کابايه

سوئيس: والون بهرامي

اکوادور: آنتونيو والنسيا

هندوراس: اميليو ايزاگوئيره

آرژانتين: آنخل دي‌ماريا

ايران: رضا قوچان‌نژاد

بوسني: ميرالم پيانيچ

نيجريه: يانو اوبي ميکل

آلمان: مانوئل نوير

پرتغال: ژوائو موتينيو

غنا: آندره آيو

آمريکا: کلينت دمپسي

بلژيک: ادن هازارد

روسيه: الکساندر کرژاکف

الجزاير: سوفيان فقولي

کره‌جنوبي: سون هيونگ مين

Alireza.M67
08-06-2014, 11:16
تاپیک اومده پایین
++

پ.ن برای جلوگیری از پست اسپم:

به نقل از ايسنا، مهم‌ترين بازيکنان تيم‌هاي حاضر در جام‌جهاني از ديد بليچر‌ريپورت به شرح زير است:

برزيل: تياگو سيلوا

کرواسي: ايوان راکيتيچ

مکزيک: خاوير هرناندس

کامرون: وينسنت ابوبکر

اسپانيا: ژابي آلونسو

هلند: آرين روبن

شيلي: آلکسيس سانچس

استراليا: ميل جديناک

کلمبيا: جمز رودريگس

ساحل‌عاج: ژروينيو

ژاپن: شين‌جي کاگاوا

يونان: جورجيوس کاراگونيس

اروگوئه: ادينسون کاواني

انگليس: گري کيهيل

ايتاليا: دانيله ده‌روسي

کاستاريکا: کيلور ناواس

فرانسه: يوهان کابايه

سوئيس: والون بهرامي

اکوادور: آنتونيو والنسيا

هندوراس: اميليو ايزاگوئيره

آرژانتين: آنخل دي‌ماريا

ايران: رضا قوچان‌نژاد

بوسني: ميرالم پيانيچ

نيجريه: يانو اوبي ميکل

آلمان: مانوئل نوير

پرتغال: ژوائو موتينيو

غنا: آندره آيو

آمريکا: کلينت دمپسي

بلژيک: ادن هازارد

روسيه: الکساندر کرژاکف

الجزاير: سوفيان فقولي

کره‌جنوبي: سون هيونگ مين

با تعداد زیادی از این انتخابها مخالفم.

توی هلند که فکر نکنم مهم تر از فن پرسی باشه ...
انگلیس هم که طبیعتا رونی هست.
نامزد های بهترین بازیکن جهان رو هم که توی پرتغال و آرژانتین نمی بینم.
احتمالا شناخت صحیحی هم از تیم ایران نداشتن، دژاگه مهم ترین بازیکنمونه .
و از همه خنده دار تر، آلمان ... مانوئل نویر :n08:

ghermezeteh
08-06-2014, 11:27
با تعداد زیادی از این انتخابها مخالفم.

توی هلند که فکر نکنم مهم تر از فن پرسی باشه ...
انگلیس هم که طبیعتا رونی هست.
نامزد های بهترین بازیکن جهان رو هم که توی پرتغال و آرژانتین نمی بینم.
احتمالا شناخت صحیحی هم از تیم ایران نداشتن، دژاگه مهم ترین بازیکنمونه .
و از همه خنده دار تر، آلمان ... مانوئل نویر :n08:

دیگه همین مونده که یه انگلیسی که بهترین دروازه بان تاریخش از 35 متری از رونالدینیو گل می خوره بیاد مانوئل نویر رو مسخره کنه! :n21::n08:
دروازه بان پنجم آلمان هم اگه میرفت انگلیس فیکس تیم ملی میشد.
اینو خود انگلیسیها میگن

Mohammad King
08-06-2014, 13:14
دیگه همین مونده که یه انگلیسی که بهترین دروازه بان تاریخش از 35 متری از رونالدینیو گل می خوره بیاد مانوئل نویر رو مسخره کنه! :n21::n08:
دروازه بان پنجم آلمان هم اگه میرفت انگلیس فیکس تیم ملی میشد.
اینو خود انگلیسیها میگن

شما فلن واکنش های نویر عزیزو توی بازی با مادرید رو یادت بیار تا نظرت در مورد بهترین دروازه بان جهان عوض بشه...

ghermezeteh
08-06-2014, 13:20
شما فلن واکنش های نویر عزیزو توی بازی با مادرید رو یادت بیار تا نظرت در مورد بهترین دروازه بان جهان عوض بشه...
همه دروازه بان های بزرگ اشتباه می کنن
کاسیاس هم در فینال لیسبون گل بدی خورد که نزدیک بود منجر به قهرمان نشدن رئال بشه و همینطور کورتوا که خیلیا بهش میگن بهترین دروازه بان جوان جهان هم حداقل روی یکی از گل ها مقصر اصلی بود.
عنوان بهترین دروازه بان جهان کمی اغراق امیزه ولی نویر قطعا جزو 3 دروازه بان برتر حال حاضر جهان هست و جنازش میرزه به تمام دروازه بان های انگلیس

Mohammad King
08-06-2014, 13:36
کاسیاس هم در فینال لیسبون گل بدی خورد که نزدیک بود منجر به قهرمان نشدن رئال بشه و همینطور کورتوا که خیلیا بهش میگن بهترین دروازه بان جوان جهان هم حداقل روی یکی از گل ها مقصر اصلی بود.
عنوان بهترین دروازه بان جهان کمی اغراق امیزه ولی نویر قطعا جزو 3 دروازه بان برتر حال حاضر جهان هست و جنازش میرزه به تمام دروازه بان های انگلیس

پس قبول دارین که همه اشتباه دارن...تازه اشتباهات نویر خیلی بد بود

ولی بنده هارتو به نویر ترجیح میدم

دلیل نمیشه چون شما طرفدار نویر هستی شیلتون و بنکس رو هم زیر سوال ببری

ghermezeteh
08-06-2014, 13:48

بنده هم استاد اسدی رو به مارادونا ترجیح میدم.
می دونم خیلی از دست آلمان می سوزید ولی تحمل کنید.

CATALONIA
08-06-2014, 13:55

دلیل نمیشه چون شما طرفدار نویر هستی شیلتون و بنکس رو هم زیر سوال ببری
از نظر شخصی که میگی هارت بهتر از نویر هست که هیچی .. ولی اگه یکم با آمار بخوایم بریم جلو خیلی بی انصافی هست که بگیم دروازه بانی که نیم فصل حدودا نیمکت نشین پانتیلیمون ( ؟ ) بوده بهتر از دروازه بانی هست که سایت تاریخ و ارقام فوتبال فصل قبل بهترین دروازه بان جهان اعلامش کرده ...

+
بازی با رئال تقریبا تو این دو سال تنها بازی بوده که نویر ضعیف عمل کرده و ثباتی که نویر داشته واقعا قابل تحسینه !

+
شیلتون هم که شما داری ازش تعریف میکنی با اشتباه مرگبارش توی بازی با لهستان توی مقدماتی جام جهانی 1974 باعث شد انگلیس اصلا به جام جهانی صعود نکنه !

Soroush HD
08-06-2014, 14:07
آقا اصلا شما ژرمن ها اینجا چیکار میکنید؟؟؟برین کشک خودتونو بسابید بابا:n02:...شما نگران تیم خودتون باشید تا تیم ما.عیار همه تیم ها تو جام جهانی مشخص میشه بالاخره.

CATALONIA
08-06-2014, 14:12
آقا اصلا شما ژرمن ها اینجا چیکار میکنید؟؟؟برین کشک خودتونو بسابید بابا:n02:...شما نگران تیم خودتون باشید تا تیم ما.عیار همه تیم ها تو جام جهانی مشخص میشه بالاخره.
دوست عزیز !
شما یکم با دقت تر نگاه کنید میبینید ما کاری به کار شما نداشتیم !
پست 136 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) علیرضا گیر داد به نویر ، ما هم ازش دفاع کردیم ..

چقدر خوبه یکم با بررسی بیشتر پست بدید و همینطوری الکی نیاین یه چیزی بگین !

+

سال هاست جام جهانی عیار همه تیم ها رو مشخص کرده :n09:

Soroush HD
08-06-2014, 14:18
دوست عزیز !
پست 136 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) علیرضا گیر داد به نویر ، ما هم ازش دفاع کردیم ..

+

اول اول شوما ها اومدین تو تاپک ما شورش ایجاد کردین دوست عزیز.من با سالای پیش کار ندارم.هیچوقت که حق به حق دار نمیرسه.:n09:ما هر سری با بد شانسی حذف شدیم.:n22:

Mohammad King
08-06-2014, 16:05
بنده هم استاد اسدی رو به مارادونا ترجیح میدم.
می دونم خیلی از دست آلمان می سوزید ولی تحمل کنید.
ترجیح دادن شما بسته به علاقه و سلیقه شما داره که هیچ حرفی توش نمیشه آورد
در مورد حرفتون که میفرمایین از آلمان میسوزید کاملن موافقم بازی جام جهانی قبلی گلی که لمپارد به چه زیبایی وارد دروازتون کرد داور قبولش نکرد در صورتی که توپ 1 متر از خط رد شده بود!!!!واقعان سوخیتم داور هواتونو گرفت!!!

از نظر شخصی که میگی هارت بهتر از نویر هست که هیچی .. ولی اگه یکم با آمار بخوایم بریم جلو خیلی بی انصافی هست که بگیم دروازه بانی که نیم فصل حدودا نیمکت نشین پانتیلیمون ( ؟ ) بوده بهتر از دروازه بانی هست که سایت تاریخ و ارقام فوتبال فصل قبل بهترین دروازه بان جهان اعلامش کرده ...

+
بازی با رئال تقریبا تو این دو سال تنها بازی بوده که نویر ضعیف عمل کرده و ثباتی که نویر داشته واقعا قابل تحسینه !

+
شیلتون هم که شما داری ازش تعریف میکنی با اشتباه مرگبارش توی بازی با لهستان توی مقدماتی جام جهانی 1974 باعث شد انگلیس اصلا به جام جهانی صعود نکنه !

شهاب من نگفتم نویر ضعیفه خیر دروازه بان خوب و در حد هست...

مثل کاسیاس که نیمکت نیشین لوپز شد! که چندین دوره دروازه بان خیلی خوبی بود اما فصل قبل خیلی کم بهش بازی رسید!(به خاطر عقایده مربی)و افت کرد...اما بازم من خیلی بیشتر از نویر قبولش دارم

pcforlife
08-06-2014, 16:45
برادر CATALONIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و جناب ghermezeteh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما از یه طرف میگید فلان دربازه بانان انگلیس فلان سوتی بد رو داد، پس دربازه بان های بدی هستند، از یه طرف میگید نویر حالا تو یه بازی سوتی داد، از ارزش هاش و بهترین بودنش کم نمیشه.
خودتون دارید تناقض ایجاد میکنید لا به لای صحبت هاتون.
.
اشتباه یک دربازه بان بزرگ چیزی نیست که توقع داشته باشیم هیچ وقت اتفاق نیفته... اشتباه دربازه بان افسانه ای ژرمن ها مقابل ضربه کاشته روبرتو کارلوس رو حداقل خود آلمانی ها یادشونه یا فینال 2002 ورلد کاپ.
یا خود مانوئل نویر هم اشتباهات عجیب کم نداشته. اگه خاطرم باشه لایی ها و اشتباهات نویر تو دو بازی شالکه مقابل یونایتد که یکی از ضعیف ترین نمایش های نویر و شالکه در آخرین فصل حضور نویر بود رو منه طرفدار یونایتد از خاطرم نبردم! یا گل پودولسکی به بایرن که فکر کنم یکی از ضعیفترین خروج های یه دربازه بان موقع کرنر بود که به شخصه تا به حال در سطح لیگ قهرمانان دیده بودم. موارد از این قبیل برای نویر و خیلی از دربازه بان ها زیاد هست.
منتها این اشتباه این دربازه بان ها باعث نمیشه من نپذیریم نویر یا هارت دربازه بانان بزرگ و آینده داری نیستند، چون واکنش ها و سیو های به یاد موندنی همین دربازه بان ها رو هم به خاطر دارم.
.
حالا اینکه بین نویر و هارت کدوم بهتره این موضوع بیشترش برمیگرده به سلیقه افراد. من نظری راجع به نویر نمیدم، چون بسیاری از باز هاش رو ندیدم، ولی هارت کسیه که سه فصل پیاپی (قبل از این فصل) بیشترین کلین شیت رو در رقابت های لیگ جزیره داشته. رقبای هارت در لیگ برتر افراد کوچکی نبودن، اما هارت با اراده خودش بالاخره تونسته مشکل دربازه بان شماره 1 انگلیس رو حل کنه. در صورتی که تو آلمان یا ایتالیا مشکلی مشابه انگلیس نبوده بعد از خداحافظی دربازه بان اولشون، بلافاصله گزینه بعدی رو میارن روی میز! :n02:
جو هارت به دلیل گل های بدی که در چندین بازی خورد، کنار گذاشته شد از ترکیب سیتی (در مقطعی از فصل) و فقط در بازی های اروپایی یا جام های حذفی بازی گرفته میشد. خوب این تصمیم مربی بوده و یه مربی با فرصت دادن مشکل دربازه بانش رو حل میکنه و یک مربی با کنار گذاشتن موقت دربازه بانش. تازه اکثر اسطوره های انگلیس به این تصمیم پیگرینی اعتراض کرده بودن. حالا این کنار گذاشتن دلیل اینه که بگیم هارت دربازه بان بدیه؟ پس کاسیاس احتمالا دربازه بانه افتضاحیه که این فصل وضعیتش به این شکل بوده و دل بوسکه بلانسبت احمقه که کماکان با وجود آمادگی دخه آ دربازه بان شماره یکش کاسیاسه.

CATALONIA
08-06-2014, 17:08
برادر CATALONIA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و جناب ghermezeteh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما از یه طرف میگید فلان دربازه بانان انگلیس فلان سوتی بد رو داد، پس دربازه بان های بدی هستند، از یه طرف میگید نویر حالا تو یه بازی سوتی داد، از ارزش هاش و بهترین بودنش کم نمیشه.
خودتون دارید تناقض ایجاد میکنید لا به لای صحبت هاتون.
.
اشتباه یک دربازه بان بزرگ چیزی نیست که توقع داشته باشیم هیچ وقت اتفاق نیفته... اشتباه دربازه بان افسانه ای ژرمن ها مقابل ضربه کاشته روبرتو کارلوس رو حداقل خود آلمانی ها یادشونه یا فینال 2002 ورلد کاپ.
یا خود مانوئل نویر هم اشتباهات عجیب کم نداشته. اگه خاطرم باشه لایی ها و اشتباهات نویر تو بازی شالکه مقابل یونایتد که یکی از ضعیف ترین نمایش های نویر و شالکه در آخرین فصل حضور نویر بود رو منه طرفدار یونایتد از خاطرم نبردم! یا گل پودولسکی به بایرن که فکر کنم یکی از ضعیفترین خروج های یه دربازه بان موقع کرنر بود که به شخصه تا به حال در سطح لیگ قهرمانان دیده بودم. موارد از این قبیل برای نویر و خیلی از دربازه بان ها زیاد هست.
منتها این اشتباه این دربازه بان ها باعث نمیشه من نپذیریم نویر یا هارت دربازه بانان بزرگ و آینده داری نیستند، چون واکنش ها و سیو های به یاد موندنی همین دربازه بان ها رو هم به خاطر دارم.
.
حالا اینکه بین نویر و هارت کدوم بهتره این موضوع بیشترش برمیگرده به سلیقه افراد. من نظری راجع به نویر نمیدم، چون بسیاری از باز هاش رو ندیدم، ولی هارت کسیه که سه فصل پیاپی (قبل از این فصل) بیشترین کلین شیت رو در رقابت های لیگ جزیره داشته. رقبای هارت در لیگ برتر افراد کوچکی نبودن، اما هارت با اراده خودش بالاخره تونسته مشکل دربازه بان شماره 1 انگلیس رو حل کنه. در صورتی که تو آلمان یا ایتالیا مشکلی مشابه انگلیس نبوده بعد از خداحافظی دربازه بان اولشون، بلافاصله گزینه بعدی رو میارن روی میز! :n02:
جو هارت به دلیل گل های بدی که در چندین بازی خورد، کنار گذاشته شد از ترکیب سیتی (در مقطعی از فصل) و فقط در بازی های اروپایی یا جام های حذفی بازی گرفته میشد. خوب این تصمیم مربی بوده و یه مربی با فرصت دادن مشکل دربازه بانش رو حل میکنه و یک مربی با کنار گذاشتن موقت دربازه بانش. تازه اکثر اسطوره های انگلیس به این تصمیم پیگرینی اعتراض کرده بودن. حالا این کنار گذاشتن دلیل اینه که بگیم هارت دربازه بان بدیه؟ پس کاسیاس احتمالا دربازه بانه افتضاحیه که این فصل وضعیتش به این شکل بوده و دل بوسکه بلانسبت احمقه که کماکان با وجود آمادگی دخه آ دربازه بان شماره یکش کاسیاسه.
فکر میکنم اشتباه شده !
دوست ما ghermezeteh گفتند که نویر از دروازه بان های انگلیس بهتره که بعدش محمد توی این پست 138 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفت که چون نویر بازی با رئال بد بوده ، بهترین دروازه بان جهان نیست ! که حتی ghermezeteh هم توی پست بعدی گفتن

من توی پستم اشاره کردم که اگه این طوریه که شما میگی پس شیلتون هم که اون چنان اشتباه مرگباری داشت باید دروازه بان بدی باشه و من اصلا نگفتم که دروازه بانی که یک بازی بد باشه ، در کل بد هست ! و کاملا ضد این حرف رو زدم مثل شما ! و هیچ تناقضی هم توی حرف هام نبوده ! ( نمیدونیم توی این تاپیک چرا همه نصفه و نیمه پست ها رو میخونند ؟ :n13: )
+
من نگفتم هارت آینده دار نیست و مسلما دو دروازه بان بزرگ هستن .. بحث سر مقایسه بود دو دروازه بان بود !
بحث کاسیاس هم خیلی متفاوت هست .. کاسیاس الان 33 هست ... مسلما با هارت 27 ساله قابل مقایسه نیست و مسلما دلایل کنار گذاشته شدن این دو دروازه بان یکسان نبوده و مسلما جایگزینان هم متفاوت بودن ...

که البته من خودم خیلی دوست ندارم دیگه بحث ادامه پیدا کنه چون بحث خیلی سلیقه ای هست .. من نظر خودم رو طبق نظر فدراسیون تاریخ و آمار فوتبال گفتم .. حالا نظر هر کس محترمه !

+ali
08-06-2014, 19:08
هاجسون: چمبرلین قطعا در جام جهانی حاضر خواهد بود

سرمربی سه شیرها مطمئن است که ستاره ی جوان تیمش مشکلی برای جام جهانی نخواهد داشت.

آی اسپورت- روی هاجسون، سرمربی انگلیس عنوان کرد که الکس چمبرلین برای جام جهانی مشکلی نخواهد داشت و به خوبی مراحل ریکاوری را طی کرده است.
چمبرلین در جریان دیدار دوستانه ی انگلیس مقابل اکوادور دچار مصدومیت شد و در فاصله ی 24 ساعت به اولین بازی انگلیس مقابل ایتالیا، وضعیت نهایی او مشخص خواهد شد.
ولی هاجسون در اینباره بسیار مثبت است و میگوید که او شانس خوبی برای حضور دارد.
او در جمع خبرنگاران گفت: "همه آماده هستند. چمبرلین نیز روند خوبی داشته است. فکر می‌کنم که بدون شک و شبهه ای برای رقابت‌ها حاضر باشد.
او بازیکن مهمی برای ماست و قصد داریم به هر نحوی او را برای جام جهانی آماده کنیم."

.......
.......
.......

جرارد: خوش شانس بودیم که مقابل هندوراس مصدومیتی به وجود نیامد

کاپیتان سه شیرها معتقد است که هندوراس بسیار خشن کار کرده و تیمش خوش شانس بوده که مصدومیتی برایش به وجود نیامده است.

استیون جرارد، کاپیتان تیم ملی انگلیس معتقد است که تیم ملی کشورش خوش شانس بود که مقابل هندوراس، مصدومیتی برای بازیکنانش ایجاد نشد.
هندوراس در جریان این دیدار دوستانه، بسیار خشن کار کرد و برایان بکلیس در جریان بازی اخراج شد.
جرارد معتقد است که یکی دیگر از بازیکنان هندوراس نیز به دلیل پرت کردن توپ به سمت استوریج باید اخراج می‌شد.
جرارد در مصاحبه با ITV گفت: "فکر می‌کنم داور خوب کار نکرد. آنها خطاهای احمقانه ای انجام می‌دادند و بازی را بی دلیل قطع می‌کردند.
سعی کردیم درگیر نشویم و خوشبختانه بدون مصدومیت از زمین بازی خارج شدیم. خطاهای بسیار بدی در زمین انجام می‌داد.
متوجه نمی‌شوم که داور چگونه بازیکنی که توپ را به شکم بازیکن ما می‌کوبد را اخراج نمی‌کند
بیشتر بازیکنان ما عصبانی شده بودند.
جرارد سپس درباره ی شرایط تیم ملی کشورش پیش از حضوردر برزیل گفت: "همه ی بازیکنان مهم خواهند بود.
شرایط آنجا جوری خواهد بود که رقابت‌ها، 11 مقابل 11 نخواهند بود. این روز‌ها تعویضی های بهتری داریم.

...................

خدا رو شکر که مصدوم ندادیم
من نمیدونم فلسفه این بازیای دوستانه چیه؟
بازی دوستانه برای آمادگی هستش نه بدبخت کردن تیمها
به نظر من اکثر تیمهای بزرگ امسال در برنامه ریزی بازیهای دوستانشون قبل از جام جهانی اشتباه کردن
بازی با تیمهای کوچیک همیشه همراه بوده با جدیت و حتی خشونت بازیکنان اون تیمها
خدا رو شکر که انگلیس از این بازیا سلامت بیرون اومد انشاالله که چمبرلین هم برمیگرده

Alireza.M67
08-06-2014, 21:26
دوست عزیز !

+

شهاب جان، قربون اون دست فرمونت توی گیم برم، تو که انقدر توی گیم باهام تفاهم داشتی دیگه چرا طرفدار آلمانی ؟ :n01:
ولی خداییش، تو به عنوان طرفدار آلمان ... آیا مهم ترین بازیکنتون نویره !!!!!؟
من دیگه حرفی ندارم :n02:

+ali
11-06-2014, 00:21
دل‌پيرو: روني فوق‌العاده است

بازيکن سابق آتزوري که به همراه اين تيم در جام جهاني 2006 به عنوان قهرماني دست پيدا کرده است در اظهارنظري جالب از وين روني به عنوان کليد موفقيت سه شير در برزيل نام برده است.

الساندرو دل‌پيرو، مهاجم سابق يوونتوس در مصاحبه با «بي بي سي» ضمن تمجيد از مهاجم اول سه شير اظهار داشت: وين روني بازيکني فوق‌العاده است. در حال حاضر او شرايط خوبي دارد و تا آغاز جام جهاني بهتر هم خواهد شد.
به نقل از تسنيم، دل‌پيرو در بخش ديگري از مصاحبه‌اش به رشد خوب بازيکنان ملي‌پوش انگليس اشاره کرد و گفت: انگلستان نسبت به 15 سال پيش تغيير کرده و حالا تبديل به يک تيم مدعي شده است. بازيکنان اين تيم در شرايط خوبي هستند و بدون ترديد ايتاليا در بازي اول برابر آنها نمي‌تواند راحت و آسوده باشد.

مردان چزاره پراندلي روز 24 خرداد در اولين ديدار خود در جام جهاني 2014 به مصاف انگليس خواهند رفت.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8:_%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%8A_%D9%81%D9%88%D9%82%E2% 80%8C%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87_%D8%A7%D 8%B3%D8%AA

..............
..............
..............

هاجسون: جرارد هیچ مشکلی برای بازی با ایتالیا ندارد

جرارد در جلسه تمرینی دوشنبه به علت گرفتگی جزئی تمرینات سه شیرها را نیمه کاره رها کرد تا گمانه ها مبنی بر غیبت او در دیدار مقابل ایتالیا تقویت شود.

آی اسپورت-روی هاجسون، سرمربی تیم ملی انگلستان، تاکید کرد که استیون جرارد کاپیتان سه شیرها علی رغم ترک کردن جلسه تمرینی دوشنبه در نیمه کار هیچ مشکلی برای بازی مقابل ایتالیا ندارد.
جرارد در جلسه تمرینی دوشنبه به علت گرفتگی جزئی تمرینات سه شیرها را نیمه کاره رها کرد تا گمانه ها مبنی بر غیبت او در دیدار مقابل ایتالیا تقویت شود اما هاجسون در این باره گفت: " هیچ اتفاقی نیفتاده برای جرارد نیفتاده است." و او می تواند در دیدار شنبه برابر ایتالیا حضور پیدا کند.
او به خبرنگاران گفت:"من واقعا این بحث ها را نمی فهمم.به نظرم او دیروز بیش از حد روی خودش فشار آورده بود.مطلقا جرارد هیچ مشکلی برای بازی نخواهد داشت."
او درباره وضعیت چمبرلین هم گفت:"الکس دیروز خیلی خوب تمرین کرد و ما تمرینات او را در طول هفته بررسی خواهیم کرد."

............
............
............

ویلشر: برای مهار پیرلو نقشه داریم

هافیک با استعداد تیم ملی انگلیس معتقد است مهار پیرلو مهم ترین چالش آن ها در دیدار مقابل ایتالیا خواهد بود.

آی اسپورت - انگلیس در اولین دیدار خود باید به مصاف ایتالیا در شهر مانائوس برود. جدالی که یادآور خاطرات 2 سال پیش و مرحله ی یک چهارم پایانی یورو 2012 است.
جک ویلشر معتقد است که مهار پیرلو در میانه ی میدان مهم ترین چالش آن ها در مصاف با ایتالیا خواهد بود. ویلشر در گفت و گو با خبرنگاران گفت: " به خوبی از کیفیت بالای بازی پیرلو آگاهی داریم. او مانند استیوی (جرارد) می ماند. او بازیکن فوق العاده ای در میانه ی میدان است. او بهترین بازیساز تیمش نیز محسوب می شود."
ویلشر همچنین نقش پیرلو را در بازی های گذشته ی دو تیم بسیار مهم ارزیابی کرده است: " در دو بازی قبلی که با ایتالیا داشتیم توانایی های پیرلو کاملا مشخص بود. او تفاوت ها را در زمین رقم می زند. اکنون اما به خوبی آماده ی مصاف با او هستیم."
هافبک باشگاه آرسنال همچنین در رابطه با قرعه ی تیمش نیز گفت: " شاید انتظار چنین قرعه ای را در ابتدا نداشتیم اما اکنون همه آماده ی رقابت ها هستیم. ما در پرتغال به سختی تمرین کردیم و در میامی نیز شرایط خوبی داشتیم. اکنون همه احساس خوبی داریم و برای آغاز رقابت ها لحظه شماری می کنیم."

.....................................

میترسم یه چیزی بگم باز تیم مدیریت علیه من جبهه بگیره
اینقدر تاپیکای بیخود ایجاد شده که یک روز پست ندی تاپیک اصلی تیمها میره صفحه دوم
دیگه برای هر بازی ایران هم دارن یه تاپیک میزنن
به راحتی میشد با مدیریت این قضیه 70 درصد این تاپیکا رو توی 5 یا 6 تاپیک جمع کرد

yuseph
11-06-2014, 00:26

نگران نباش بعداز بازی دوم و مشخص شدن 100% حذف ایران دیگه از این جور برنامه ها خبری نخواهد بود! :دی

pcforlife
11-06-2014, 01:01
علی جان
یه دستی کشیدم روی تاپیک ها.
چون همه توی شور و جو جام جهانی هستیم، ما سعی کردیم از روز اول افتتاح انجمن ورلد کاپ، دست کاربرا رو برای ایجاد تاپیک باز بذاریم و تصمیم بر این بود چند روز قبل از شروع جام، تاپیک ها به صورت کلی بررسی بشن.
جبهه گیری ای وجود نداره دادا. : )

+ali
11-06-2014, 13:22
چاکر داش حسین عزیز:n11:
دستت درد نکنه
انصافا خیلی شلوغ شده بود

...............

خب انگار ولبک هم مصدوم شده و بازی اول رو از دست میده
تمام روز گذشته رو زیر نظر فیزیوتراپ بوده
اگه چمبرلین نرسه که نمیرسه و رونی هم بخواد وینگر باشه
کی مهاجم باشه خوبه؟
استرلینگ؟ یا خود رونی بره نوک بهتره؟

shakerifar
11-06-2014, 14:32
خبرنگارای انگلیسی که همراه تیم رفتن برزیل تو گزارشاشون میگن استرلینگ با اختلاف خیلی زیاد نسبت به بقیه امادست
به نظرم باید تو بازی با ایتالیا فیکس باشه فقط باید این اخلاقشو درست کنه
به نظرم می تونه هافبک راست باشه یا اگه رونی رو بخواد بره سمت چپ( که خیلی بعیده جلوی ایتالیا این کارو بکنه)می تونه استرلینگ بره پشت مهاجم
کلا این سری تو بخش هجومی گزینه های خوبی داریم مثلا تو یورو یانگ داشت واسه ما فیکس بازی می کرد الان وضعیت طوری که ترکیب قابل پیشبینی نیست

vahidgame
14-06-2014, 17:13
اینجا چرا اینقدر سوتو کوره؟! :دی
حدود 8 ساعت تا اولین بازیمون باقی مونده
من خودم به شخصه به جز انگلیس طرفدار ایتالیا هم هستم. با اینکه اولویت با انگلیسه ولی در کل بازی برام سخته!
امیدوارم در هر صورت هم انگلیس صعود کنه هم ایتالیا
ساعت بازی هم دیگه برای ما یکمی دیره ولی مجبوری حتما باید نگاهش کنیم
ترکیب احتمالی بازی با ایتالیا:

ولی به نظر من ولبک نباید بازی کنه
جاش باید رونی چپ بازی کنه و در مقابل ویلشر یا لالانا یکیشون به عنوان هافبک وسط نفوذی بازی کنن

SA3EDLORD
14-06-2014, 18:01
هرچند من هیچ شناختی نسبت به انگلیس و نحوه بازیش ندارم اما به نظرم اگه استرلینگ و استوریج آماده باشن میتونن راحت ایتالیا رو ببرن...... جرارد و رونی هم با توجه به ترکیب احتمالا دفاعی ایتالیا با ضربه های پشت محوطه نباید رحم کنن.
لوک شاو مگه مصدومه؟

Stream
14-06-2014, 18:24
اینجا چرا اینقدر سوتو کوره؟! :دی
حدود 8 ساعت تا اولین بازیمون باقی مونده
من خودم به شخصه به جز انگلیس طرفدار ایتالیا هم هستم. با اینکه اولویت با انگلیسه ولی در کل بازی برام سخته!
امیدوارم در هر صورت هم انگلیس صعود کنه هم ایتالیا
ساعت بازی هم دیگه برای ما یکمی دیره ولی مجبوری حتما باید نگاهش کنیم
ترکیب احتمالی بازی با ایتالیا:

ولی به نظر من ولبک نباید بازی کنه
جاش باید رونی چپ بازی کنه و در مقابل ویلشر یا لالانا یکیشون به عنوان هافبک وسط نفوذی بازی کنن

بستگی داره ایتالیا چطور بازی کنه.. اگه 2-4-4 دایاموند باشه یکم ریسک هست 3-3-4 یا 1-3-2-4 . از یک سمت 3-3-4 می تونه خط هافبک خیلی قوی تری داشته باشه، از اون سمت هم 1-3-2-4 با حضور ولبک و استرلینگ می تونه خیلی فشار بیاره برای عریض کردن ایتالیا و فشار زیاد به مدافعانشون. از اون سمت ایتالیا شاید تصمیم بگیره 2-5-3 یوونتوسی بازی کنه، قضیه خیلی پیچیده میشه.

shakerifar
14-06-2014, 18:56
به نظرم این بازی ولبک باید باشه چون خیلی خوب فشار میاره... کاری که فصل پیش مقابل رئال کرد و الونسو رو از بازی خارج کرده بود
با این که خود ایتالیاییها می گن اینجوری نیست ولی اگه پیرلو از کار بیفته بیشتر توان ایتالیا می ره استرلینگ و ولبک روی ضدحمله ها هم می تونن خیلی مفید باشن

نمی دونم چرا ولی کلا نسبت به این تیم انگلیس حس خوبی دارم ...

لوک شاو مگه مصدومه؟
مصدوم نیست ولی با وجود بینز شانس فیکس بودنو نداره

stealer
14-06-2014, 21:20
به نظرم این بازی ولبک باید باشه چون خیلی خوب فشار میاره... کاری که فصل پیش مقابل رئال کرد و الونسو رو از بازی خارج کرده بود
با این که خود ایتالیاییها می گن اینجوری نیست ولی اگه پیرلو از کار بیفته بیشتر توان ایتالیا می ره استرلینگ و ولبک روی ضدحمله ها هم می تونن خیلی مفید باشن

نمی دونم چرا ولی کلا نسبت به این تیم انگلیس حس خوبی دارم ...

مصدوم نیست ولی با وجود بینز شانس فیکس بودنو نداره
ولبک رسیده به بازی؟
به نظرم از نطر مهره خیلی تیم سرتری داریم تا ایتالیای پیر
امیدوارم حال این تیم سر تا پا شانسو بگیریم:n12:

+ali
15-06-2014, 00:53
هواداران انگلیس بی صبرانه در انتظار دیدار تیم شان مقابل ایتالیا هستند

................................

من که رسما از استرس دارم دیوونه میشم
ممکنه به خاطر استرس نیم ساعت اول و شاید کل بازی رو با توجه به نتیجه ای که در نیمه اول گرفته میشه نبینم:n02:

vahidgame
15-06-2014, 01:01
ترکیب دو تیم هم اعلام شد:

Hart, Johnson, Cahill, Jagielka, Baines, Gerrard, Henderson, Rooney, Sterling, Welbeck, Sturridge
Sirigu, Chiellini, Darmian, Candreva, Marchisio, Balotelli, Barzagli, De Rossi, Paletta, Pirlo, Verratt

ترکیب انگلیس همون ترکیبیه که صفحه قبل گذاشتم
یعنی یه جورایی نصف تیم از لیورپوله که فکر کنم نقش اساسی توی تیم داشته باشن
خوشحالم هادجسون به استرلینگ اعتماد کرده و بهش بازی داده و با سرعتش هر تیمی رو می تونه اذیت کنه

در مورد ایتالیا هم به نظرم نقطه قوتش تعدد زیاد هافبک وسط هاست
توی زمینه هجومی هم بالوتلی و کاندروا خیلی خطرناکن...

SA3EDLORD
15-06-2014, 03:31
انگلیس خیلی تیم خوبیه اگه صعود کنه که فکر کنم میکنه میتونه تا مراحل بالا بره.

manchester fan
15-06-2014, 03:32
اه اه ... چقدر بینس ضعیف بود
چقدر ضعیف بود لامصب به هیچ نفوذی نه نگفت
ایتالیا چند تا توپ بیشتر تو محوطه نیاورد ولی از اونا بهترین استفاده کرد
تعویض های هاجسون هم که تعریفی نداشت

ولی برای بازی اول نه ناامید کننده بود نه امیدوار کننده ...

+ali
15-06-2014, 03:40
خب بازی اول رو باختیم
ایتالیا واقعا باتجربه بود و با اینکه در نیمه دوم به غیر از شوت پیرلو تقریبا فقط یک حمله داشتن اما از همون استفاده کردن و گل پیروزی رو زدن

_بدن بازیکنا به نظر من سنگین بود و عجیب بود این مسئله برام
_ترکیب رو اصلا خوب نچید هاجسون ولبک و بینس واقعا بد بودن که باید به جاشون از همون اول شاو و لالانا بازی میکردن
بارکلی هم باید خیلی زودتر به بازی میومد
_جرارد و هندرسون هم روز خوبی نداشتن
_رونی هم زیاد خوب نبود اما اگر اون ضربش با بدشانسی محض به بیرون نمیرفت در کنار پاس زیباش به استوریچ میتونست یه شروع رویایی توی جام داشته باشه
فشار زیادی روش هست که امیدوارم توی بازی بعدی رها بشه از زیر این فشار
_ استرلینگ بعضی جاها خودخواهانه عمل میکرد اما خیلی مواقع وقتی حرکت میکرد بازیکنی نزدیکش نمیشد یا براش بازی بدون توپ انجام نمیداد
_ایتالیا یه سانتر کرد گل زد ما چقدر سانتر خراب کردیم و چقد کرنرا رو بد زدیم

و اما به نظر من مهمترین مسئله تضاد خواسته های هاجسون با ترکیبی بود که به زمین فرستاد
ترکیب میگفت که انگلیس سعی میکنه بازی رو هجومی آغاز کنه و میدون داری کنه اما هاجسون نشون داد بر خلاف بازیکنایی که به زمین فرستاده احتیاط رو در دستور کار قرار داده

تیم جوونه و آینده دار اما من امیدی به مربی پیرش ندارم
با این حال دعا میکنم بازیهای آینده تیم بر اساس داشته هاش بازی کنه و بازیکن بهتر بره توی زمین

banii
15-06-2014, 03:54
خب بازی اول رو باختیم
ایتالیا واقعا باتجربه بود و با اینکه در نیمه دوم به غیر از شوت پیرلو تقریبا فقط یک حمله داشتن اما از همون استفاده کردن و گل پیروزی رو زدن

_ترکیب رو اصلا خوب نچید هاجسون ولبک و بینس واقعا بد بودن که باید به جاشون از همون اول شاو و لالانا بازی میکردن
بارکلی هم باید خیلی زودتر به بازی میومد
_جرارد و هندرسون هم روز خوبی نداشتن
_رونی هم زیاد خوب نبود اما اگر اون ضربش با بدشانسی محض به بیرون نمیرفت در کنار پاس زیباش به استوریچ میتونست یه شروع رویایی توی جام داشته باشه
فشار زیادی روش هست که امیدوارم توی بازی بعدی رها بشه از زیر این فشار
_ استرلینگ بعضی جاها خودخواهانه عمل میکرد اما خیلی مواقع وقتی حرکت میکرد بازیکنی نزدیکش نمیشد یا براش بازی بدون توپ انجام نمیداد
_ایتالیا یه سانتر کرد گل زد ما چقدر سانتر خراب کردیم و چقد کرنرا رو بد زدیم

و اما به نظر من مهمترین مسئله تضاد خواسته های هاجسون با ترکیبی بود که به زمین فرستاد
ترکیب میگفت که انگلیس سعی میکنه بازی رو هجومی آغاز کنه و میدون داری کنه اما هاجسون نشون داد بر خلاف بازیکنایی که به زمین فرستاده احتیاط رو در دستور کار قرار داده

تیم جوونه و آینده دار اما من امیدی به مربی پیرش ندارم
با این حال دعا میکنم بازیهای آینده تیم بر اساس داشته هاش بازی کنه و بازیکن بهتر بره توی زمین
صادقانه و بی تعارف میگم ، تیمتون امسال تیم خوبیه !
برای انگلیس آرزوی موفقیت میکنم در بازی های آتی. :n16:

پ ن : ولی ایتالیا توی نیمه دوم بجز اون دوتا موقعیتای دیگه هم داشت !
یکی اون صحنه ای که خطا شد و کارت زرد هم داور داد... (یادم نیستش کدوم بازیکن خطا کرد...)
یکی صحنه ای که ایموبیله بجز یک مدافع انگلیس و دروازبان مانعی پیش رو نداشت و نتونست کار خاصی بکنه .... (اگه بالوتلی بود خیلی بهتر میتونست استفاده کنه)

shakerifar
15-06-2014, 09:37
دوتا مدافع های کناریمون خیلی بد بودن بینز که واقعا بد بود و سمت راست ایتالیا هر کاری خواست کرد
از طرفی بینزو جانسن هیچ حمله ای هم نکردن
استرلینگ هم پشت مهاجم کار خاصی نکرد بازم رفت سمت راست بهتر بود
کلا یکم بد باختیم یعنی اونجوری نبود که ایتالیا برتری کامل داشته باشه
دیگه باید بریم واسه دوم شدن تو گروه

بیشتر این قضیه واسه اب و هوای اون منطقه بود (طرفای امازون)
کاملا مشخص بود بازیکنا توان ادامه نداشتن چندین بار هم پاهاشون گرفت

clau
15-06-2014, 14:24
این تیم ملی انگلیس با بازیکنایی که داره فقط به یکی مثل راجرز نیاز داشت تا شایستگی های خودش در جام جهانی به بهترین نحو نشون بده

هر چند انگلیس بعید میدونم مشکلی برای صعود از این گروه داشته باشه در2 بازی آینده امتیازات لازم برای صعودش از گروه جمع میکنه

ولی هاچسون خیلی برای نیمکت تیم ملی انگلیس کوچیکه:n29:

SA3EDLORD
15-06-2014, 14:26
ویدئویی چیزی هست از مقایسه بینز و شاو؟ من فک کنم شاو خیلی بهتره!
اگه بینز همین طوریه که همون اشلی کول رو میاوردن خیلی بهتر بود.

+ali
15-06-2014, 22:50
مورینیو: رونی به جای سمت چپ، باید در مرکز بازی کند

انگلیسی ها شب گذشته در اولین دیدارشان در جام جهانی، مقابل ایتالیا 2-1 شکست خوردند و علی رغم اینکه رونی پاس تک گل تیمش را برای استوریج فراهم کرد اما با انتقادهای زیادی روبرو شد.

آی اسپورت- ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی، معتقد است وین رونی در تیم ملی انگلیس در بهترین پست ممکن بازی نمی کند.
انگلیسی ها شب گذشته در اولین دیدارشان در جام جهانی، مقابل ایتالیا 2-1 شکست خوردند و علی رغم اینکه رونی پاس تک گل تیمش را برای استوریج فراهم کرد اما با انتقادهای زیادی روبرو شد.
با این وجود، مورینیو معتقد است رونی به جای بازی در سمت چپ، باید در مرکز زمین به کار گرفته شود.
او به یورو اسپورت گفت:" فکر نمی کنم این بهترین پست برای او باید. اما من همیشه فکر می کنم بازیکنان باید به خاطر تیم شان فداکاری کنند و فکر می کنم وین به خوبی این کار را انجام داد.
فکر می کنم بعد از شکست، انتقاد کردن آسان است و این تمایل همیشه وجود دارد. باید دلایل شکست را پیدا کرد. البته فکر می کنم دلیل شکست انگلیس، بازی فوق العاده ایتالیا بود.
واضح است که هاجسون تلاش کرد تا به طور همزمان از رونی، ولبک، استوریج و ولبک استفاهد کند و برای این کار، یک نفر باید در کناره ها قرار می گرفت و رونی این کار را انجام داد.
او پاس گل فوق العاده ای داد اما کمی از خطرش کاسته شد زیرا او یک گلزن است و وقتی در مرکز زمین بازی می کند، بیشترین تاثیرگذاری را دارد."

City 17
15-06-2014, 23:44
به نظرم انگلیس نسبت به تورنومنت های اخیر خودش بهتر ظاهر شد، شاید بخشیش به پایین آوردن سطح توقعات به خاطر بازیکنان جوانی
که دعوت شده باشه، اما به هر حال در مجموع نمایش بدی نداشت و شاید بزرگترین مشکل کمبود تجربه بود که نهایتا تفاوت دو تیم رو رقم زد.

شاید عجیب ترین اتفاق بازی مصدومیت گَری لوین، فیزیو تیم انگلیس بود که جام جهانی واسش تموم شد و توسط دستیارش استیو کِمپ جایگزین میشه.
علت مصدومیت: فرود نامناسب روی یک بطری آب! (بعد از به هوا پریدن موقع خوشحالی گل)

توئیت های ریو فردیناند هم در نوع خودش جالب بوده:

توئیت در لحظه مصدومیت:
What happened to running it off??? The magic spray & sponge??? Our Physio Gary Lewin has to man up!!

توئیت بعدی در چند دقیقه بعد:
Was only having a bit of banter but just found out that Gary Lewin's injury was serious so apologies for previous tweets on the injury. My bad

mohammad_87
16-06-2014, 01:07
مورینیو: رونی به جای سمت چپ، باید در مرکز بازی کند

.......

البته رونی دیشب خیلی هم بد نبود. %88 پاس هاش صحیح بوده و یک پاس گل زیبا هم که داد.در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بعد از استوریج،دومین بازیکن برتر انگلیس بوده.
اما اینکه رونی در پشت مهاجم بهترین کارآیی رو داره در منچستر کاملا ثابت شده و خود رونی هم در منچستر گفته بود که دوست داره پشت مهاجم بازی کنه تا در کناره ها

حالا که بازی متقابل گذشت،آرزوی موفقیت برای انگلیس دارم مخصوصا منچستر یونایتدی های انگلیس :n11:

Soroush HD
18-06-2014, 06:22
بیا بالا..............:n12:
ماشالله چقدر تاپیک های چرت و پرت زیاد شده.......خوشتیپ ترین بازیکن جام جهانی و ...اینم برای اینکه اسپ نشه:ما میتونیم از گروه سعود کنیم.ملاک که یک بازی نیست.در حال حاضر ما از اروگوئه و کاستا ریکا مهره های بهتری داریم اگه هاجسون بتونه از این مهره ها به درستی استفاده کنه حتی میتونستیم ایتالیا رو هم ببریم.ولی حیف ای کاش یک مربی بهتر میاوردن.فقط تنها چیزی که باید ازش ترسید کاستاریکاست.با اون بردی که داشت مسلما روحیه ش خیلی بالا رفته و میخواد که تو این جام شگفتی ساز بشه.ولی به امید خدا صعود میکنیم.نگران نباشید:n25:

vahidgame
18-06-2014, 21:00
باید قبول کنیم یکمی بدشانس هم هستیم
گروه مرگ افتادیم که هیچی بعد تازه اولین بازی هم مقابل ایتالیا که قویترین تیم گروه بودش
اگه اولین بازی مقابل دو تیم دیگه بود مطمئنا نتیجه خیلی بهتری می گرفتیم
سوای این ها بازیمون مقابل ایتالیا خیلی خوب بود و لایق باخت نبودیم
بازی اول چون مقابل یه تیم مورد علاقه دیگم یعنی ایتالیا بود دیگه زیاد تحلیل و صحبت نکردم ولی از این به بعد باید این تاپیک خیلی داغ بشه :دی

من فکر می کنم تیم متحول شده و نسل جدید بازیکنا دارن خودشون رو نشون میدن
بازیکنایی مثل بارکلی ، استرلینگ ، چمبرلین ، شاو ، استوریج و ... می تونن سال های سال توی تیم ملی بدرخشن و آینده این تیم روشنه
فقط این به مربی هم بستگی داره و باید دید واقعا هادجسون تا کی دووم میاره

توی بازی ایتالیا درسته تقریبا 1-5-4 بازی کردیم ولی میشه گفت سیستم موقع حمله همون سیستم مورد علاقه هادجسون یعنی 2-4-4 بودش!
اصلا لازم نیست بازیکنی که وینگر تخصصیه یعنی استرلینگ رو پشت مهاجم و وسط زمین استفاده کرد و واقعا عجیبه با این همه هافبک وسط از استرلینگ پشت مهاجم استفاده بشه!
اگه تیم می خواد نتیچه بگیره بهتره از 1-3-2-4 درستو حسابی استفاده بشه
حالا برای بازی فردا شب با اروگوئه میشه مثلا از همچین ترکیب استفاده کرد:

هارت
جرارد - هندرسون
لالانا ------ رونی ------ استرلینگ
استوریج

چون باید توی این بازی هجومی کار کنیم میشه از این ترکیب استفاده کرد و رونی هم دائما می تونه توی دفاع و حمله جا به جا بشه
ولی برای بازی های مهمتر میشه از یه سیستم دفاعی تر و در عین حال خیلی خوب استفاده کرد مثل این ترکیب:

هارت
جرارد - هندرسون
رونی------ ویلشر------ استرلینگ
استوریج

حتی میشه هندرسون عقبتر باشه و جرارد و ویلشر هم توی یه راستا باشن که البته از هادجسون بعیده اصلا توی این فازها بره و فکر کنم میگه فقط و فقط دو تا هافبک وسط تخصصی بغل هم قرار می گیرن و تمام!
رمز موفقیت ایتالیا این بودش که از 4 تا هافبک وسط استفاده کرد بود و کلا وسط زمین رو در اختیار داشت و همیشه ایتالیا با این سیستم نتیجه گرفته چون هافبک وسط زیاد داره و از اون به شکل خوب استفاده می کنه
توی انگلیس هم نگاه کنیم تقریبا از لحاظ هافبک وسط همیشه خیلی خوب بودیم و سال ها بهترین هافبک وسط ها مثل جرارد و لمپارد رو داشتیم ولی مربی ها از این پتانسیل ها به شکل صحیحی استفاده نکردن و بیشتر سعی داشتن به صورت زوج از اونا استفاده کنن!

Mohammad
19-06-2014, 11:41
نمی دونم چرا نا خود آگاه شرایط انگلیس من رو یاد اسپانیا میندازه ! بازی اول اسپانیا با هلند بازی کرد، ما با ایتالیا و هر دو باختیم. بازی دوم هم اسپانیا با شیلی بازی کرد و ما هم با اروگوئه بازی داریم. البته انگلیس در بازی اول به بدی اسپانیا بازی نکرد.
امیدوار بودم اسپانیا، به جام برگرده ولی واقعا ضعیف ظاهر شد و حقش نبود؛ حالا امیدوارم امشب انگلیس به جام برگرده و برای اثبات این شایستگی باید اروگوئه رو ببره.

آخرین خبر هم اینکه :

چمبرلين بازي مقابل اروگوئه را از دست داد
هافبک تيم انگليس بازي مقابل اروگوئه را از دست داد.
آلکس آکسليد چمبرلين که در بازي دوستانه قبل از جام جهاني مقابل اکوادور به شدت دچار مصدوميت شد و با تلاش پزشکان تيم ملي انگليس به اردوي اين تيم رسيده بود، نمي‌تواند تيمش را در بازي امشب مقابل اروگوئه همراهي کند.
به نقل از ايسنا، هافبک تيم ملي انگليس که از ناحيه زانو دچار مصدوميت شده با تشخيص پزشکان اين تيم نمي‌تواند در ديدار اممشب مقابل اروگوئه به ميدان برود.
هاجسون در اين رابطه گفت: او نمي‌تواند در بازي امشب ما را همراهي کند اما از فردا در تمرين گروهي حاضر مي‌شود. خوشبختانه زانوي او به خوبي درمان شده اما هنوز بايد دوره نقاهت را طي کند و کاملا آماده بازي شود.

Mohammad
19-06-2014, 21:31
ترکيب تيم ملي فوتبال اروگوئه به شرح زير است:

موسلرا، کاسرس، گيمنز، گودين، پريرا، گونزالز، ريوس، لوديرو، رودريگوئز، کاواني، سوارز

ترکيب تيم ملي فوتبال انگليس نيز به شرح زير است:

هارت، جانسون، کيهيل، جاگيلکا، باينس، هندرسون، جرارد، استرلينگ، روني، ولبک، استوريج

vahidgame
19-06-2014, 21:45
جالبه حالا به انگلیس که رسید سوارز هم رسید!
ترکیب انگلیس هم بدون تغییره فقط ممکنه رونی این دفعه وسط باشه و استرلینگ هم از اول بازی گوشه بازی کنه
منطق هم حکم می کنه یه وینگر تخصصی رو وسط نذاری و اگه استرلینگ وسط باشه دیگه واقعا نمی دونم چی باید گفت! :دی

امیدوارم رونی دیگه اولین گلش رو توی جام جهانی بزنه
یه جورایی هنوز خودشو توی جام جهانی ها نشون نداده
به اضافه ولبک هم اگه خوب نبود همون اول نیمه دوم گزینه جای اون زیاده و می تونه راحت تعویض بشه
بقیه بازیکنا هم اگه اتفاق خاصی نیافته احتمال تعویض شدنشون کمه

+ali
19-06-2014, 23:24
شانس ما رو ببین خدایا
واقعا بر خلاف جریان بازی گل خوردیم

رونی واقعا طلسم شده انگار

نیمه دوم باید بارکلی رو به جای ولبک بیاره داخل
انشاالله نیمه دوم به بازی و به جام برگردیم
این انگلیس حیفه به خدا

Mohammad
19-06-2014, 23:27
منم اومدم فقط از بدشانسی بگم ! وقتی قرار نیست توپت گل بشه و اینطوری گل بخوری چه میشه کرد ؟!

+ali
20-06-2014, 00:02
رونیییی:n28:

SA3EDLORD
20-06-2014, 00:22
انگلیس هنوز رو کاغذ حذف نیست نه؟
ایتالیا اروگوئه و کاستاریکا رو ببره.......انگلیس کاستاریکا رو له کنه بازم میرید بالا...... در نا امیدی بسی امید است :)

+ali
20-06-2014, 00:32
باید یه معجزه بشه که صعود کنیم
ناراحتیم به این خاطره که از دو تیمی باختیم که اصلا از ما بهتر نبودن
روی تک حملات و غافلگیری گل خوردیم و با بدشانسی حملاتمون در هر دو بازی گل نشد
من حتی نمیتونم بگم خط دفاعیمون ضعیف بود چون در مجموع واقعا خوب بودن
قبل از گل با خودم میگفتم این کیهیل چقدر خوب بازی کرده
گل دوم سوارز فقط یه اتفاق بود و البته هارت هم نباید از جلوی ضربه خشک سوارز کنار میرفت

استوریچ چقدر خوب بازی کرد
رونی با اینکه خیلی روش فشار بود اما واقعا پر تلاش بازی کرد
اما به نظر من در هر دو بازی جرارد هندرسون و ولبک خیلی بد بودن
و هاجسون این رو ندید یا نتونست تغییرات لازم رو در تیم بده

تیم خصوصا در بخش هجومی خیلی جوونه و حالا حالاها جا برای هماهنگ شدن و رشد بیشتر دارن
اما بدون تعارف هاجسون مربی مناسبی برای این بازیکنای جوون نیست

manchester fan
20-06-2014, 00:39
تیمی که اساسش لیورپول بشه وضعش از این بهتر نمیشه :n02:
هندرسون چه کمکی به تیم کرد تو این بازی ... چرا ویلشیر جای هندرسون نیمد تو زمین ... دفاع وسطامون فاجعه .... بینس هم که اصلا خوب نبوده تو این 2 بازی .... یه خسته نباشید ویژه به کاپیتانمون کاپیتان چند سالی هست که جام نگرفته برای همین خودش مانع میشه برای تیماش :دی

حیف این تیم و این بازیکنا گه انقدر زود باید از جام کنار برن ... خسته نباشید اقای هاجسون یه خسته نباشید هم به داور که اخراج نکردن دفاع وسط اروگویه رسما جریان بازی عوض کرد . کلا داور خیلی خوب اجازه داد به اروگویه که خشن بازی کنه و اونا هم بهترین استفاده کردن ... تکل های بی مهابا که یا توپ میزدن یا پا بازیکنا ... داور هم فقط خطا میگرفت و از کارت خبری نبود

Mohammad
20-06-2014, 00:39
انگلیس هنوز رو کاغذ حذف نیست نه؟
ایتالیا اروگوئه و کاستاریکا رو ببره.......انگلیس کاستاریکا رو له کنه بازم میرید بالا...... در نا امیدی بسی امید است :)

لقب گروه مرگ برازنده این گروه بود واقعا ! کاستاریکا هم از این لقب جوگیر شد و اروگوئه رو تویه بازی اول برد ! : دی
کاستاریکا چه برای ایتالیا و چه برای انگلیس لقمه گلوگیری هست ولی به نظرم ایتالیا می تونه این تیم رو ببره؛ ولی بعید می دونم ایتالیا بتونه براحتی از پس اروگوئه بر بیاد.
شانس با ما یار نبود ، حالا باید منتظر اما و اگرها باشیم ..

در ضمن، عمر هاجسون در تیم ملی انگلیس تموم شدست !

clau
20-06-2014, 00:41
روی هاچسون ورژن ضعیف شده استیو مک لارنه:n15:

مقصر اصلی این نتایج هم اتحادیه فوتبال انگلیسه که یک معلوم الحالی مثل هاچسون گذاشته سر کار

دیگه تیم از این بهتر:n13:

امیدوارم ایتالیا 2بازیش ببره انگلیس با برد جلوی کاستارکیا به عنوان تیم دوم بره بالا:n16:

+ali
20-06-2014, 00:48
از کی تا حالا همگروهی با اروگوئه و کاستاریکا ، یعنی بودن در گروه مرگ :دی

همین که اسم ایتالیا رو در کنار تیمهای بالا نمیاری معلومه حرفی نداری
عالم و آدم گفتن گروه مرگه شما تازه از خواب بیدار شدی میگه گروه بندی چیه؟ کی با کی افتاد؟:n09:
عجله نکن دوست من جام جهانی هنوز تموم نشده
فقط خدا بهتون رحم کنه به تیمایی که از گروه مرگ میان بالا نخورین

ویرایش: دوستان گل سوارز آفساید نبود؟
مگه کاوانی سر رو نزد؟

biostar
20-06-2014, 00:49
واقعا این لیورپولی ها چی از جون ما میخوان ؟؟؟؟؟؟؟ :n28:

دستم به این جرارد برسه .... :n24:

بردیا
20-06-2014, 00:51
مشخص بود که انگلیس به جایی نمیرسه.
لیگ فرسایشی انگلیس و تصمیمای غلط fa +رسانه های انگلیسی که بعضی بازیکنای معمولی رو با تبلیغات الکی در حد سوپراستارا بالا میبرن و بعد موقع شکست در حد ابرام چرخی میکوبنشون،هیچ وقت نمیزاره انگلیس به جایی برسه
البته ما هم راضی هستیم ازین وضع،همین که انگلیس بیاد و 2-3 تا بازی بکنه و حذف هم بشه ما خوشحال میشیم:n02:
+
سروش داس رو برداشته به هیشکی رحم نمیکنه:دی

Lord-Voldemort
20-06-2014, 00:53
همین که اسم ایتالیا رو در کنار تیمهای بالا نمیاری معلومه حرفی نداری
عالم و آدم گفتن گروه مرگه شما تازه از خواب بیدار شدی میگه گروه بندی چیه؟ کی با کی افتاد؟:n09:
عجله نکن دوست من جام جهانی هنوز تموم نشده
فقط خدا بهتون رحم کنه به تیمایی که از گروه مرگ میان بالا نخورین

مگه کاوانی سر رو نزد؟

ایتالیا رو نیاوردم چون اگه میاوردم میگفتی اره ببین ایتالیا هست ..
بابا ناراحتی نداره که اسپانیا با اون همه سر و صدا با اون وضع حذف شد شما هم .... :n02:

vahidgame
20-06-2014, 00:55
چیزی نمیشه گفت. فقط جا داره به لیورپولی ها تبریک بگم چون از اونور سوارز که دو تا گل زد از اینور هم جرارد پاس طلایی به سوارز داد و خوب هم باشگاهیشو شناسایی کرد!

+ali
20-06-2014, 00:58
دوستان خواهشا بحث رو باشگاهی نکنید
توی نفراتی که بد بودن هم لیورپولی بود هم منچستری
و توی نفراتی که خوب بودن هم هم لیورپولی بود هم منچستری

بازی اول رونی پاس عالی داد به استوریچ
بازی دوم روی حرکت فردی رونی در سمت راست توپ به رونی رسید

مثلا هر دو بازی باید بارکلی به جای ولبک بازی میکرد اما...

انگلیس تیم جوونی داره و از بدشانسی دو بازی اولش هم با دو تیم باتجربه یعنی ایتالیا و اروگوئه بود
جلوی هر دو تیمم در مجموع خوب بازی کرد و اگر کمی خوش شانسی هم به اندازه تیمهای دیگه داشت الان به جای دو گل چهار یا پنج گل زده بود

ایراد اصلی روی نیمکت بود و عدم توانایی لازم در دیدن مشکلات تیم

Farhad
20-06-2014, 01:02
ایتالیا رو نیاوردم چون اگه میاوردم میگفتی اره ببین ایتالیا هست ..
بابا ناراحتی نداره که اسپانیا با اون همه سر و صدا با اون وضع حذف شد شما هم .... :n02:

خیلی رفتار ذلیلانه و حقیرانه ایه که از باخت یک تیم آدم خوشحال بشه و این خوشحالی رو در تاپیک هواداران اون تیم ابراز کنه...واقعا متاسفم برای شما و مدیری که برخورد نمیکنه...:rolleye:

albertxx
20-06-2014, 01:05
مگه کاوانی سر رو نزد؟

جرارد سر زد !! :n02:

یه پاس گل تمیز به سوآرز داد !!:n02:

Stream
20-06-2014, 01:05
انگلیس تعریفی نبود... ضعف های تاکتیکی، بازی دادن بازیکن ها در جاها و نقش هایی که نمی تونن خوب بازی کنن و در نهایت تیم غیربهینه که نمی تونه نتیجه لازم رو بگیره. دوستانی هم که به خاطر سوارز و اشتباه جرارد از لیورپول شاکی هستند (:دی)، از اون طرف حرکت عالی استاریج برای ساخت گل و پاس گل گلن جانسون رو ندیده می گیرن. 5 تا از 11 بازیکن تیم لیورپولی بودن و واضحه وقتی تیم نتیجه نگرفته بالاخره یکی از اینها اشتباهی رو مرتکب شده...

شانس روی کاغذ هست ولی عملا شانسی نیست. باخت اوروگوئه به کاستا ریکا اتفاق بود و بعید می دونم در بازی آخر به ایتالیا ببازن اون هم وقتی در صورت برد احتمالی ایتالیا در بازی فردا، ایتالیا صعود و حتی اول شدنش عملا قطعی میشه. انگلیس به مربی درجه یک می خواد که فوتبال مدرن رو درست بفهمه. هاجسون مربی این کارها نیست.

pcforlife
20-06-2014, 01:11
فکر کنم فقط تو بازی انگلیس اینقدر اسم باشگاه های انگلیسی میاد! منچستر، لیورپول و... اسپانیا با اون همه مشکل جدایی طلبی، اینقدر حرف از باشگاه هاش به میون نمیاد! فردوسی پور هم که از اول جام خودشو برای سوآرز و جرارد و لیورپولی های تیم ملی انگلیس کشت! و البته کوبیدن ستاره هایی که از تیم های باشگاهی شون خوشش نمیاد! واقعا براش متاسفم و به شدت ناراحت کنندس که کسی مثل فردوسی پور که هنوز تفاوت باشگاه و تیم ملی رو درک نکرده، طرفدار تیم ملی انگلیسه! یعنی حرفی که راجع به رونی زد حالم رو به هم زد! خوب عزیز من، جرارد امشب بازی خوبی ارائه نداد، در صورتی که رونی تو دو بازی جام نقشش پررنگ بود و امشب همه تلاشش رو کرد.
این حرفا دیگه چیه؟! جرارد و رونی الان در کنار همن نه مقابل هم...
.
.
حواشی رو بزاریم کنار، تیم تو هر دو بازی خصوصا بازی امشب خیلی بدشانس بود. + شروع نیمه دوم رو بدون هیج ذهنیتی شروع کردیم و نتیجش این شد که اروگوئه با یک گل جلو، بسیاری از تایم که ما میتونستیم حمله کنیم رو گرفت. سوآرز واقعا عالی بود و اروگوئه خیلی زهر دار بود تو حمله، ولی منصفانه بخوایم بگیم، نتیجه مساوی عادلانه بود نه باخت انگلیس. با علی موافقم، هندرسون و ولبک خوب نبودن و البته جرارد.
حرفی نیست و به احتمال زیاد حذف میشیم. تو گروه سختی بودیم، سخت تر از گروه مدافع عنوان قهرمانی. ولی اینا دلیل نمیشه و هاجسون باید پاسخ بده... من بازی انگلیس - ایتالیا یورو هم گفتم بزرگنرین مشکل انگلیس، هاجسونه، الان هم میگم. تیم به این خوبی دست هر مربی ای بود، الان حداقل 4 امتیاز گرفته بود./
.
اعصابمون داغون شد... شب خوش با تماشای آخرین بازی : /

Mohammad Hosseyn
20-06-2014, 01:17
انگلیس خیلی بهتر بود ... بازی قبل رقیبش سخت بود ولی این بازی واقعا حقش برد بود به نظرم ولی متاسفانه کم شانسی و اشتباه مدافعان سر گل اول کارو خراب کرد ... رونی رسما باید خودش 3 گل میزد!!

به نظر من حق انگلیس نیست حذف بشه و خب فکر میکنم حذف هم نشه چون این اروگوئه جلوی ایتالیا شانس خاصی نداره. با ایتالیا نمیشه با یه بازیکن مثل سوارز برنده شد !! مخصوصا وقتی بوفون تو دروازه باشه و بهترین دفاع های جلوش باشن ... کاستاریکا هم روی کاغذ نمیتونه رقیب انگلیس باشه ...

A/|\IR
20-06-2014, 01:23
کاش به جای هاجسون یه هری ردنپ رو نیمکت بود:n14:

mohammad varaste
20-06-2014, 01:27
گل اولو رو الان دوباره دیدم
باز هم اشتباه جرارد بود که توپ ساده رو تو وسط زمین نتونست دفع کنه
رو هردو گل مقصر 100 درصد بود
هارت هم که خیلی بد بود

manutd2009
20-06-2014, 01:31
همیشه ما از دروازبان باید بنالیم . حالم بهم می خوره از دروازبانامون . مربی هم من نمی دونم این کشور به این عظمت چرا هیچ وقت دنبال یک مربی حرفه ای نمی ره . حالا می گن کاپلو ! آخه اونو چه به انگلستان

دست به شخم ایتالیا شدیم !!!!

united
20-06-2014, 01:35
با وجوداینکه از خود کشور انگلیس خیلی متنفرم ولی برای تیم ملی فوتبالشون خیلی متاسف شدم
هر چند به نظر من اصلا خوب بازی نکردند و مشخص بود برنامه خاصی ندارن و فکر هم نمیکنم اگه بالا بیان نمیتونن تا مراحل خیلی بالا خودشونو بالا بکشن چون واقعا دست پاچه و بی برنامه کار میکنند، حتی وقتی گل رو هم زدند بیشتر احساساتی شدند و جولو کشیدند و باعث شدند گل دوم رو هم بخورند این رفتار آماتور اصلا در حد و اندازهای تیمی مثل انگلیس نبود

B3HZ@D
20-06-2014, 03:56
همیشه ما از دروازبان باید بنالیم . حالم بهم می خوره از دروازبانامون . مربی هم من نمی دونم این کشور به این عظمت چرا هیچ وقت دنبال یک مربی حرفه ای نمی ره . حالا می گن کاپلو ! آخه اونو چه به انگلستان

دست به شخم ایتالیا شدیم !!!!

عزیز جو هارت دروازه بان خیلی خوبیه . اون توپ ها رو هر دروازه بان دیگه ای هم که بود نمیتونست کاری بکنه .
شما نگاه کن گل دوم سوارز با چه شدتی به توپ ضربه زد یا ضربه سر اولش چه کاتی به توپ داد .
جو هارت این همه توپ گرفت بعد شما از دروازه بان مینالی !!! انصافن روی هیچ کدام از اون توپ ها نمیتونست کاری بکنه .

Hamid Hamid
20-06-2014, 08:16
سلام ...

یه سوالی که ذهن منو درگیر کرده اینه که این روی هاجسون مگه 2012 سرمربی انگلیس نبود ؟ ( فکر کنم همون جامی بود که ریو فردیناند رو خط زد و تری ! رو برد ) ، اونجا چه کار کرده بود که الانم سر مربی انگلیس باقی موند؟

ولی به نظرم انگلیس بیشتر از این که بد بازی کنه خیلی بد شانسه ، تو این 2 تا بازی مستحق باخت نبوده ، مثلا بازی ایتالیا درسته که ایتالیا برد اما از طرفی انگلیس هم می تونست برنده باشه یا حتی بازی مساوی بشه و ایتالیا 100 درصد قاطع نبود تو زمین. بازی اروگوئه هم اون گل غیر منتظره ی سوارز واقعا همه چیز رو خراب کرد و گل دوم هم جرارد بی تقصیر بود و کی فکرش رو می کرد ضربه ی سرش دقیقا بیوفته جلوی پای سوارز؟ در کل هنوز انگلیس شانس داره اما کاستاریکا هم تیم خطرناکیه و تازه این خیلی زیاد به 3 تیم دیگه بستگی داره.

shakerifar
20-06-2014, 10:05
من فقط یه جمله میگم
نسبت به جاگیلکا و کیهیل ناامید شدم
اسمالینگ از جاگیلکا اگه بهتر نبود بدتر هم نبود

manutd2009
20-06-2014, 11:40
عزیز جو هارت دروازه بان خیلی خوبیه . اون توپ ها رو هر دروازه بان دیگه ای هم که بود نمیتونست کاری بکنه .
شما نگاه کن گل دوم سوارز با چه شدتی به توپ ضربه زد یا ضربه سر اولش چه کاتی به توپ داد .
جو هارت این همه توپ گرفت بعد شما از دروازه بان مینالی !!! انصافن روی هیچ کدام از اون توپ ها نمیتونست کاری بکنه .

داداش بنده این بازی رو که نگفتم . حوهارت دروازه بان خیلی خوبیه !!! چند ساله طرفدار انگلستانی !!!

زمانی می شد گفت دروازه بان خوبی داشتیم که شیلتون / بنکس تو دروازه بودند نه زمان سیمن که همیشه آدم می ترسید سوتی بده و الانم که هارت

بنده هم فکر کنم بازی دیدم !! می دونم نمی تونست روی او ضربات واکنشی نشون بده پس نیاز نیست گوش زد کنید

تیم هایی مثل ایتالیا همیشه خیالشون از بابت دروازه بان جمع هستش

Ezel
20-06-2014, 11:44
یه سوالی که ذهن منو درگیر کرده اینه که این روی هاجسون مگه 2012 سرمربی انگلیس نبود ؟ ( فکر کنم همون جامی بود که ریو فردیناند رو خط زد و تری ! رو برد ) ، اونجا چه کار کرده بود که الانم سر مربی انگلیس باقی موند؟

سلام حمید جان
عملکرد هاجسون در گروهی یورو خوب بود ، در گروهی که فرانسه و سوئد و اوکراین بودن به عنوان تیم اول اومد بالا ولی خب در مرحله ی حذفی در پنالتی های نحس همیشگی مغلوب ایتالیایی شدیم که تا فینال رفت و البته در مسیر خودش آلمان رو هم از سر راه برداشت

دیگه از کاپلو که نتیجه گیر تر !!! نداشتیم که :دی ( هرچند در سطح ملی تجربه ای نداشت )

به نظرم تمامی مشکل تیم ملی انگلیس از مربیش نیست صرفا

Alireza.M67
20-06-2014, 11:53
انگلیس از اولشم توی این جام ادعایی نداشت، الآنم که تقریبا حذف شد رفت پی کارش ...
ولی با این اوضاع این تیم، تیم بشو نیست. باید یه فکر اساسی تر بکنن !

hossein_0907
20-06-2014, 13:20
سلام حمید جان
عملکرد هاجسون در گروهی یورو خوب بود ، در گروهی که فرانسه و سوئد و اوکراین بودن به عنوان تیم اول اومد بالا ولی خب در مرحله ی حذفی در پنالتی های نحس همیشگی مغلوب ایتالیایی شدیم که تا فینال رفت و البته در مسیر خودش آلمان رو هم از سر راه برداشت

دیگه از کاپلو که نتیجه گیر تر !!! نداشتیم که :دی ( هرچند در سطح ملی تجربه ای نداشت )

به نظرم تمامی مشکل تیم ملی انگلیس از مربیش نیست صرفا

دوست عزیز انگلیس تو یورو 2012 حقش بود تو یک چهارم 6 تا از ایتالیا میخورد و با خوش شانسی محض بازیو به پنالتی کشید
این آمار اون بازیه فقط نگاه کن : کل موقعیت ها 35 به 9 ، در چارچوب : 20 به 4 و درصد مالکیت توپ 64 به 36
انگلیس تو اون بازی اصلا حرفی برای گفتن نداشت

ولی انصافا الان انگلیس تیم جوون و خوبی داره و اگه روش کار بشه مطمئنا ازتیم های بسیار خوب خواهد شد

vahidgame
20-06-2014, 17:10
درست شانس نداشتیم ولی دلیل این دو باخت رو فقط نمیشه بد شانسی گذاشت
واقعا برای من سواله که امثال مک لازن و هادجسون رو از کجا میارن؟ از توی لپ لپ درمیارن؟ :دی
آخه این همه مربی وجود داره من نمی دونم چرا دقیقا ضعیفترین های اونا انتخاب میشن یا اگه خوب هم باشن توی رده ملی جواب ندادن
کلا هادجسون با تیمای بزرگ نتایجش بد بوده به جز یکی دو تا بازی دوستانه که اونا هم اصلا مهم نیستن

سیستم بازی هم دقت کردم یه جورایی همون 2-4-4 محبوب این مربی بودش و رونی هم زیاد به عقب بر نمی گشت و در اصل مهاجم دوم بودش
در صورتی که می تونست خیلی راحت از سه تا هافبک وسط استفاده کنه و هم توی دفاع هم حمله تیم بهتر باشه
هندرسون توی دفاع بد نبود ولی حمله ضعیف بودش در مقابل جرارد هم توی زمینه دفاعی خیلی بد بودش
ویلشر و حتی لمپارد پا به سن گذاشته هم فکر کنم عملکردی بهتر از این دو تا بازیکن داشتن!

از اونور ولبک که توی منچستر هم این فصل زیاد خوب نبود نمی دونم چه جوری باید فیکس بازی کنه
یعنی این وسط حق بازیکنای هجومی دیگه مثل لالانا و بارکلی که این فصل عالی کار کردن ، خورده شد
کلا همیشه باید توی انگلیس به یه سری بازیکن الکی بازی داده بشه اون از بازیکنایی مثل آپسون و هسکی اینم از بازیکنایی مثل هندرسون و ولبک!
این بازیکنا مثلا می خوان جای امثال لمپارد و جرارد رو بگیرن :n29:

Hamid Hamid
20-06-2014, 18:20
شما تاثیر لیگ برتر رو بر روی تیم ملی چطور می بینید؟

من احساس می کنم وجود تعداد بسیار بالا و بی اندازه بازیکن خارجی ( که خب صد البته یکی از علت های هیجان و زیبایی این لیگ هست ) تاثیر داشته تو تیم ملی و شما فقط کافیه 5-6 تیم بزرگ رو نگاه بندازید و فکر می کنم کمتر بازیکن کلیدی انگلیسی داشته باشند.

موافقید؟

shakerifar
20-06-2014, 18:42
شما تاثیر لیگ برتر رو بر روی تیم ملی چطور می بینید؟

من احساس می کنم وجود تعداد بسیار بالا و بی اندازه بازیکن خارجی ( که خب صد البته یکی از علت های هیجان و زیبایی این لیگ هست ) تاثیر داشته تو تیم ملی و شما فقط کافیه 5-6 تیم بزرگ رو نگاه بندازید و فکر می کنم کمتر بازیکن کلیدی انگلیسی داشته باشند.

موافقید؟
علاوه بر این لیگ انگلیس خیلی فشرده هستش
همه لیگ ها تو ژانویه تعطیل می شن ولی انگلیس با شدت بیشتری مسابقاتشو ادامه می ده
به نظرم خستگی زیاد بازیکنا هم یکی از عوامل این قضیه هستش
----------------------------------------------------------------------
در مورد هاجسون به نظرم مربی هست که به درد تیمای کوچیک یا اصطلاحا Underdog ها می خوره
اف ای باید به فکر یه مربی خوب باشه هرچند مشکل فقط با مربی حل نمی شه
و بیشتر سیستم مشکل داره توی جذاب ترین لیگ دنیا و هیچ فرصتی برای پیشرفت بازیکنای جوون انگلیسی نیست

ghermezeteh
20-06-2014, 19:01
واقعا برای من سواله که امثال مک لازن و هادجسون رو از کجا میارن؟ از توی لپ لپ درمیارن؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه این همه مربی وجود داره من نمی دونم چرا دقیقا ضعیفترین های اونا انتخاب میشن یا اگه خوب هم باشن توی رده ملی جواب ندادن

میشه چند تا از اون مربی های انگلیسی که از هاجسون بهترن و به درد تیم ملیشون میخورن اسم ببری؟

vahidgame
20-06-2014, 20:19
میشه چند تا از اون مربی های انگلیسی که از هاجسون بهترن و به درد تیم ملیشون میخورن اسم ببری؟
من اسمی از انگلیسی بودن نیاوردم
این همه مربی وجود دارن که توی رده ملی کارنامه خیلی خوبی دارن و مهم نیست اهل چه کشوری باشن
حالا بدبختی اینه که حتی در رده باشگاهی هم حساب کنیم هاجسون در طی 30 سال تقریبا هیچ کاری نکرده!

منم با دوستان موافقم که همه چی به مربی برنمی گرده و کلا مشکلات از قسمت های مختلفه
ولی نمیشه نبود یه مربی درستو حسابی توی تیم رو هم نادیده گرفت

+

کاستاریکا هم یه گل زده و احتمالا همین امشب حذف میشیم!

Masoud King
20-06-2014, 20:31
کاستاریکا هم یه گل زده و احتمالا همین امشب حذف میشیم!
فک می کردم نتیجه بازی با اروگوئه یکم اتفاقی بود ولی انگار کاستاریکا واقعا خوبه. داور تازه یک پنالتی هم براشون نگرفت.
این ایتالیایی ها فقط ضده حال می زنن، پیش بینی کردم ایتالیا میبره ولی فعلا داره میبازه
البته اونا همینطوری می برن آخرش یهو دوتا گل میزنن :دی ولی صعود انگلیس خیلی خیلی احتمالش ضعیفه

Mohammad Hosseyn
20-06-2014, 21:17
بالوتلی دوتا گل رو نزد شصتش خبردار شد که بوس رو از دست داده :n02:
خوب حمله نمیکنه ایتالیا ...

امسال گل ها واقعا غیر قابل مهار شدن دروازبان ها هیچکاری نمیتونن بکنن !!

albertxx
20-06-2014, 21:25
انگلیس رسما حذف شد !!!

گروه مرگی بود !!! :n02:

+ali
20-06-2014, 22:36
حذف شدیم
اینم از این جام
جامهای قبل منتظر حذف بودم بهتره بگم از حذف شدن غافلگیر نمیشدم
اما اینبار واقعا انتظار نداشتم اینقدر زود حذف بشیم

همیشه توی مراحل بالاتر به لطف شانس خوبمون در پنالتیها یا لوچ بودن چشم داورا حذف میشدیم
اما اینبار با قرار گرفتن توی یه گروه سخت از همون اول بدشانسی اومد سراغمون

اما بدون هیچ تعارفی انگلیس آینده دارترین تیم این جام بود
بازیکنای جوونی مثل استوریچ استرلینگ شاو چمبرلین لالانا بارکلی و... با یک مربی صاحب سبک به راحتی میتونن نزدیک به یک دهه انگلیس رو تبدیل به یه تیم همیشه مدعی بکنن
به این شرط که اتحادیه سر عقل بیاد و هم نگاه دوباره ای داشته باشن به مسابقات داخلی که واقعا رمقی برای تیم ملی نمیذاره و هم یک مربی خوب انتخاب کنن که بیشتر از هر چیزی شجاعت و جسارت داشته باشه
من سالهاست بدون بردن هیچ جامی طرفدار این تیمم و فکر میکنم تا ابد هم بدون هیچ جامی هم طرفدار این تیم میمونم
زنده باد سه شیرها

پ ن : حسین چاکر پستتم داداش
لایک و فقط لایک:n12:

clau
20-06-2014, 22:54
الان یک خبر تو سایتا اومده اگه صحت داشته باشه که اتحادیه فوتبال انگلیس گفته تا پایان یورو 2016 هاچسون سرمربی انگلیس باقی میمونه:n04:

Soroush HD
21-06-2014, 10:34
خیلی دلم واسه جرارد میسوزه......شاید این آخرین جام جهانی ای بود که درش حضور داشت........:n28::n12:

Sh-Meteor
22-06-2014, 23:00
یه طرفدار واقعی سه شیر ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 33d.jpg

clau
22-06-2014, 23:23

اریکسون : دوست دارم به تیم انگلستان برگردم

زمان من وقتی می خواستیم با تیم انگلستان وارد جام جهانی شویم همه از حضور در فینال صحبت می کردند
آی اسپورت - مربی سابق تیم ملی انگلستان اسون گوران اریکسون در واکنش به صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال انگلیس مبنی بر ابقای روی هاجسن اعلام کرد که تنها دلیل ادامه کار هاجسن؛ انگلیسی بودن اوست .
وی گفت : "روی به کار خود با سه شیرها ادامه می دهد چرا که یک انگلیسی است. اگر او یک خارجی بود هرگز نمی توانست پس از رقم زدن چنین ناکامی بزرگی پست خودش را حفظ کند "
اریکسون 66 ساله که بین سال های 2001 تا 2006 مربی تیم انگلستان بود در سه تورنمنت از 4 تورنمنتی که حاضر بود موفق شد تا سه شیرها را به یک چهارم نهایی برساند .وی در پایان جام جهانی آلمان از این پست کناره گرفت.
اریکسون اضافه کرد : " اوضاع به نسبت زمان حضور من تغییر کرده است. دوران من هدف روسا حداقل رساندن انگلستان به نیمه نهایی هر جام معتبری بود . اما الان این تیم حتی نمی تواند از گروه خودش هم صعود کند.
زمان من وقتی می خواستیم به جام جهانی برویم همه از حضور در فینال صحبت می کردند . اگر آنها قصد حفظ هاجسون را نداشته باشند می توانند من را برگردانند تا کار نیمه تمامم را در آنجا به اتمام برسانم."

منبع
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yuseph
23-06-2014, 00:13

آلن شیرر.
اون یه مهاجم بزرگ بود و کاملا جاه طلب.اون میتونه این دو خصلت(هجوم-جاه طلبی) رو توی رگ های تیمتون نتنها تزریق کنه بلکه به مرز انفجار برسونه.

پ ن:اگه مسئولین فدراسیون انگلیس دست از پیرمرد ها بردارن! وگرنه باید منتظر حضور کوین کیگان باشید:n02:

ghermezeteh
23-06-2014, 12:49
آلن شیرر.
اون یه مهاجم بزرگ بود و کاملا جاه طلب.اون میتونه این دو خصلت(هجوم-جاه طلبی) رو توی رگ های تیمتون نتنها تزریق کنه بلکه به مرز انفجار برسونه.

پ ن:اگه مسئولین فدراسیون انگلیس دست از پیرمرد ها بردارن! وگرنه باید منتظر حضور کوین کیگان باشید:n02:

اشتباه گرفتی من طرفدار انگلیس نیستم :n02:

yuseph
23-06-2014, 20:06
اشتباه گرفتی من طرفدار انگلیس نیستم :n02:
آره! جواب سوالت رو دادم شدم آدم بد :دی
+
اما خدایی درد فوتبال انگلیس توی تیم ملیشون نیست جای دیگه ایه.

vahidgame
24-06-2014, 18:49
ترکیب بازی با کاستاریکا:

فوستر - اسمالینگ - کیهیل - جونز - شاو - لمپارد - ویلشر - بارکلی - میلنر - لالانا - استوریج

همون طور که مشخصه اکثرا به بازیکنایی بازی داده شده که توی جام بازی نکردن یا کم بازی کردن
هر چند که دیگه انگلیس حذف شده ولی بعضی بازیکنا می تونن خودشون رو نشون بدن و من به این ترکیب خوشبینم
لمپارد هم احتمالا بعد از این بازی از تیم ملی خداحافظی می کنه و امیدوارم امروز انگلیس با کاپیتانی اون روز خیلی خوبی داشته باشه...

City 17
25-06-2014, 17:55
انگلیس امسال رکوردهای بدی رو به جا گذاشت، رکوردهایی که خیلی هاشون به چندین دهه قبل این تیم بر می گردند یا حتی در کل تاریخ این تیم بی سابقه هستند، از جمله:

کسب فقط یک امتیاز در دور گروهی، ضعیف ترین عملکرد تاریخ انگلیس در جام های جهانی
شکست در دو بازی اول برای اولین بار در تاریخ انگلیس
آمار فقط 2 گل زده، کمترین گل زده انگلیس از سال 1950 (اولین جام جهانی که انگلیس شرکت داشته)
آمار 4 گل خورده، بیشترین گل خورده انگلیس از 1958
حذف در دور گروهی برای اولین بار از سال 1958
عدم کسب حتی یک پیروزی برای اولین بار از سال 1958
بیشترین تعداد تساوی 0-0 رو در بین کل تیم های جام جهانی (11 بار)
اولین شکست انگلیس مقابل اروگوئه در 16 بازی اخیر مقابل این تیم که به 1970 بر می گرده
عدم کسب پیروزی در هیچ یک از بازی های تدارکاتی در شرف جام جهانی که برای اولین بار از سال 2002 رخ داده

pcforlife
26-06-2014, 11:10
"Wayne Rooney my choice as England's next captain," says Match of the Day's Alan Shearer.

"If England Football Team captain Steven Gerrard decides now is the time for him to end his international career then Rooney would be my choice to succeed him as skipper."