PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک هواداران تیم ملی آلمان | این گروه خشن

صفحه ها : 1 [2] 3 4

Mr.Crow
16-06-2014, 17:20
خب میریم که داشته باشیم اولین پیروزی زیبا و دلچسب آلمان رو!
پرتغال توی این سال ها حرفی جلوی آلمان نداشته و ایشالا امشب هم این روند تکراری رو رعایت میکنه! :دی

aluminum
16-06-2014, 17:34
دیگه انتظارات به پایان رسید...امیدوارم در یک بازی زیبا، برنده از زمین بیرون بیایم

بردیا
16-06-2014, 18:01
فرزندان باواریا،روهر و گلزنکرشن،برادران من
امروز توی چشمای شما همون نگرانی رو میبینم که در قلب من هم هستش،ممکنه روزی برسه که شهامت ژرمنها به اتمام برسه،زمانی که دوستی هامون رو به پایان برسونیم و پیمان برادری بینمون شکسته بشه،اما امروز اون روز نیست.
ساعت زوزه ی گرگ ها فرا میرسه،ساعتی که عصر ژرمن ها به پایان میرسه،ولی امروز اون روز نیست.
روزی که لاشخورها بالای سرمون پرواز میکنن،روزی که آوای شوم جغد به گوشمون میرسه،ولی امروز اون روز نیست.
نیزه ها به لرزش درمیان،سپرها شکسته میشن، ولی امروز روز شمشیره،امروز روز خونه،امروز ما میجنگیم.
شیپورها رو به صدا دربیارید،ژرمن ها به پیش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پی نوشت:برداشت آزاد از سخنرانی آراگورن و تئودن :دی

hojjatinho
16-06-2014, 18:37
خب پیرو اخرین اطلاعیه رسمی و حماسی کاپیتان می ریم که لباس رزم سفیدمون رو به تن کنیم و یک ساعت مونده به شروع بازی به استقبال مسابقه بریم :دی
ترکیب هم که اعلام شده .. لام هافبکه ... سه نفر جلو کاملا شناور و بازی با فالس ناین .. خط دفاعی هم همون نفرات بازی اخر دوستانه ... امیدوارم از کناره ها در دفاع به مشکل نخوریم ... نکته مثبت این ترکیب حضور کروس در پست اصلی خودش هست به نظرم ...

پیش به سوی اولین پیروزی :n01::n12:
نویـــر
بواتنگ، هوملس، مرته ساکر، هوودس
لام، خدیرا، کروس
اوزیل، گوتسه، مول

aluminum
16-06-2014, 18:44
ترکیب اومده و خوشبختانه مولر توی ترکیب هست:n02:
مانوئل نوير - فيليپ لام- پرمرته‌ساکر- متس هوملس – بنديکت هوودس – جرمي بواتنگ – سامي خديرا- توني کروس – مسوت اوزيل- توماس مولر و ماريو گوتسه

CATALONIA
16-06-2014, 18:53
با فرياد death به حمله ارك ها ميريم :31:

تركيب هم اعلام شد ... غير از حضور لام در خط مياني كه نكته منفي هست ، حضور كروس توي پست اصليش جاي اميدواري هست ...
سه نفر جلو هم كاملا مشخصه كه شناور هستند و اينم نكته ي خوبيه ...
نكته مهم و خوب تعويض هايي هستن كه آلمان ميتونه داشته باشه ... پودولسكي و شوايني و كلوزه و شورله و... بازيكناني هستن كه ميتونن هر كدوم بازي رو برگردونن !
در كل اميدواريم مثل هميشه با يك بازي روان و خوب برنده باشيم

XENON24
16-06-2014, 20:24
ایول ...:n12:امیدوارم نیمه دوم دست کم نگیریم به نظرم تیم رو نباید خسته کرد باید نیمه دوم مدارا کرد

Masoud King
16-06-2014, 20:25
پوست پرتغال رو کندیم رفت :n09:
داور می تونست با ملایمت بیشتری نسبت به په په رفتار کنه اما حرکات مولر هم بی تاثیر نبود.
دو گل هم زد مولر :n12:
کلوزه رو هم بیاره رکورد بزنه دیگه تکمیل شه :دی

aluminum
16-06-2014, 20:31
آقا من از هواداران آلمان عذرخواهی میکنم که به توانایی های این تیم شک کردم و پیش بینی 2-1 کردم به نفع آلمان...یک نیمه 3 تا اون کی گل زد مولر:n02:

senaps
16-06-2014, 20:33
من گفتم با اختلاف دو سه گل ولی امثال کلا عبیه میفهمی؟ عصبیه المان میزنه پوستت رو میکنه....:n09:

yuseph
16-06-2014, 21:42
تبریک میگم این برد رو به دوستان و بخصوص کاپیتان.
هرچند برد ما قابل پیش بینی بود و حس خاصی(غرور)به آدم دست نمیده اما خالی از لطف نیست برای بعضی ها ثابت بشه تیم یه نفر نیست.
شما ببین ما چند نفر رو از دست دادیم؟
رویس
شواینی
اشملزر
هوملز
اما از کیفیت کار ما کم که نشد هیچ تازه با طراوت تر هم بازی کردیم.
پیش به سوی قهرمانی

Masoud King
16-06-2014, 21:45
آقا تبریک به همه
آلمان برای شروع خیلی خوب بود
به نظرم یکی از بهترین شروع هامون رو داشتیم و توی دفاع مشکلات خاصی نبود و میشه امیداور شد.
+
مولر عالی بود و هت ریک کرد. یه آقای گلیه دیگه بیاره :n12:
جام جهانی عرصه ی اونایی نیست که فقط به آسیایی ها بلدن گل بزنن :n09: و باید گفت:

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست .... عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری

تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم .......... از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری

CATALONIA
16-06-2014, 21:53

منم به همه ژرمن ها تبریک میگم ...
بازی خوب و روان مثل همیشه .. توی دفاع واقعا مستحکم و توی ضد حمله واقعا کوبنده !
نویر که حرف نداشت و اوج حرکتش اون ضربه کاشته دقیقه آخر رونالدو بود که نویر دو تا دفاع براش گذاشت و خودش خیلی قشنگ توپش رو برگشت داد .. خیلی حال کردم :31:
هوملس که عالی بود .. حیف شد مصدوم شد .. البته به نظر نمیومد خیلی حاد باشه ...
من واقعا یکی از دغدغه های اصلیم این شده که ببینم آیا تیم با 11 نفر به آلمان برمیگرده یا همه مصدوم میشن !!!!!!!!
بواتنگ و هوودس هم بد نبودن .. ولی خب خیلی هم محک نخوردن !
توی خط هافبک لام به نظرم خیلی محو بود توی بازی ، ولی با خدیرا اجازه هنرنمایی به خط هافبک پرتغال رو ندادن ...
کروس .... عالی بود این پسر .. رهبر خط میانی در غیاب شواینی ... خیلی خوب توپ ها رو پخش می کرد .
اوزیل واقعا مایوس کننده بود ! نه پاس خوبی داد ، نه تک به تک رو گل زد ! بازم میگم باید یک بازی بشینه رو نیمکت !
گوتزه هم غیر از پنالتی کار خاصی نکرد ... دو تا موقعیت خوب رو خراب کرد .. یکی نیمه اول که توپ رفت کرنر و کرنر گل شد و یکی دیگه پاس شورله رو خیلی تعلل کرد .!
مولر هم که حرف نداره دیگه .. چی بگم واقعا ؟
پ.ن : این داور هم کلا منگ میزد .. قشنگ جلوی دو تا پاس روبه جلوی فوق العاده رو گرفت که جفتش میتونست برامون موقعیت خطرناک بشه چون فضا اون طرف خیلی خوب بود ... !!

در کل نیمه دوم خیلی مدارا کردیم با پرتغال .. کار خوبی هم بود .. خیلی خسته نشدن بچه ها و یک برد شیرین !
جای رویس هم خیلی خالی بود :n14:

برد رو به هوادارایی تبریک میگم که تیم محبوبشون برد ...

Spaniuly
16-06-2014, 22:01
آلمان خیلی خوب ظاهر شد و نویر هم مثل همیشه عالی کار کرد... من نیمه اول مسابقه که میشه گفت کل مسابقه همون نیمه اول بود ندیدم متاسفانه اما به جرات میشه گفت نیمه دوم نیمه تیم آلمان نبود در واقع انتظار می رفت آلمان توی نیمه دوم جلوی تیم ده نفره پرتغال که نصفه رونالدو هم جواب نداد توی تیمش بهتر از نیمه اول بازی کنه که گوتزه خیلی ساده انگارانه چند تا موقعیت رو به هدر داد و مسوت اوزیل هم کم فروغ بود... ولی آلمان مثل همیشه نظم تیمیش رو به نمایش گذاشت و یکی از جالب ترین مسابقات رو تا اینجا رقم زد...
تبریک به هواداران آلمان

Mr.Crow
16-06-2014, 22:05

عالی بود!!!
آلمان فوق العاده کار کرد. البته از اون طرف پرتغال هم خیلی داغون بود و بازیکن هاش خوددرگیری داشتن! :دی
به امید راه افتادن چند تا حماسه 4 تایی دیگه مثل 2010! :دی
ولی کاش بعد از 3-0 شدن بازی، کلوزه رو وارد بازی میکردن و هی بهش پاس میدادن تا رکورد رو بزنه. حیف!

Mr.Pooya
16-06-2014, 22:07
خیلی خوشحال شدم که آلمان برد امیدوارم بتونه به فینال راه پیدا کنه و حتی قهرمان بشه. خیلی عالی بازی کردند وافعا حقشون اینه که به مراحل پایانی راه پیدا کنند. با این بازی آلمان اگر در برابر هلند بازی کنه خیلی بازی قشنگی میشه.

ae2009
16-06-2014, 22:16
تبریک:king: من هم طرفدار سنتی آلمانم:n02: این بهترین آلمانی بوده که بعد از 96 دیدم:n05:

yuseph
16-06-2014, 22:19
اون صحنه تماشاگر آلمانی رو داشتین که پیراهن دورتموند تنش کرده بود!!:n12:
خدا چــــــــــــــــرا؟

AlamtabC
16-06-2014, 22:19
تبریک و هزاران تبریک برای شروع طوفانی

اصطلاح پال پال :) برای شروع این بازی آلمان خوبه

برای دقایقی نمی دونستن باید چیکار کنن

اما آروم آروم خودشون رو پیدا کردن و شروع گردو خاک عقاب ها

پنالتی بود و اولین گل به زیبایی :n16:

ادامه بازی منظم و با برنامه و رسیدن به گل دوم

و از هم پاشیدن تیم پرتقال ، محو شدن کامل رونالدو

کارت قرمز سخت گیرانه اما خوشم اومد اگه ولش می کردن

بازی رو با رام کردن گاو اشتباه می گرفت

گل سوم و اسید پاشی رو زخم پرتقال !

مدارای عاقلانه و از دست دادن موقعیت ها از روی شکم سیری

پنالتی 70به 30 پرتقال

گل چهارم و بسته شدن طومار کوتاه پرتقال !

پیش به سوی قهرمانی

kotlet110
16-06-2014, 23:04
:n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20::n20: :n20::n20::n20:

Mohammad King
17-06-2014, 00:41
خدا رو شکر کنید بازیکنی مثل سرجیو بوسگت اکتور (ت م)دارید:n09:

مبارکتون باشه

banii
17-06-2014, 01:34
تا به اینجا ایتالیا و هلند بهترین تیمهای جام بودند
و بعد از اون 2 تیم ، آلمان و فرانسه .

City 17
17-06-2014, 11:16
تبریــــک!

مهم تر از هر چیزی حتی مهم تر از خود نتیجه بازی بود که چند سال بود می خواستم از لوو ببینم اما ندیده بودم، بازی با حوصله و با احتیاط، بازی کنترل شده و حرفه ای، یه بازی آلمانی، شما عجله و سراسیمگی رو نمی دیدید، پرس یا حملات بیش از حد رو نمی دیدید، چیزی که قبل از بازی زمزمه هاش از کمپ آلمان به گوش می رسید، بازی رو به اتفاق یکی از هوادارهای قدیمی آلمان می دیدم (از 1988) که از همون دقایق ابتدایی معتقد بود که بعد از سال ها این اولین بار بود که آلمان رو اینقدر با حوصله و کنترل شده می دید و حس و حال خاصی نسبت به بازی داشت، انگار به گذشته برگشته بود!

مهم نیست نتیجه نهایی چی بشه، ممکنه موفق نشیم، ممکنه اشتباه فردی کار دستمون بده، ممکنه حصرت مصدومیت ها رو بخوریم... اما بازگشت به ریشه ها، بهترین خبر برای هر هوادار آلمان!:n12:

مروری بر گذشته:

پرتغال فقط در سه بازی از 17 رویارویی اخیر دو تیم پیروز شده. (5 تساوی و 9 شکست)

چک!

آلمان در سه تورنومنت از 4 تورنومنت اخیر مقابل پرتغال قرار گرفته و پیروز شده (جام جهانی 2006، یورو 2008 و یورو 2012)

چک!

آلمان با این بازی اولین تیمی خواهد بود که 100 اُمین بازی خودش در جام جهانی رو تجربه می کنه.

چک!

آلمان از جام 1990 همیشه در بازی اول خودش پیروز شده، در 4 بازی از این 6 بازی حداقل 4 گل به ثمر رسونده

چک!

Masoud King
17-06-2014, 11:36
خدا رو شکر کنید بازیکنی مثل سرجیو بوسگت اکتور (ت م)دارید:n09:

مبارکتون باشه
ممد جان دیشب تفاوتی بین بازی رضا قوچان نژاد و رونالدو دیدی؟ :دی

pedramh
17-06-2014, 12:14
آقا هر چند با تاخیر ولی برد رو به همه دوستان مخصوصا خودم، تبریگ میگم. اصلا پرتقال حرفی برای گفتن نداشت :n09: نیمه دوم هم آلمان اصلا بازی نکرد وگرنه چند تا دیگه هم میخوردن
نکته جالب این جام جهانی فاجعه بازیکن های رئاله :n08: گل به خودی مارسلو ، سوتی های کاسیاس، اخراج پپه ... رونالدو هم که هیچ کاری ازش برنیومد

CATALONIA
17-06-2014, 13:26

+

یواخیم لوو: مصدومیت هوملز به نظر جدی نمی رسه، او فقط در رانش دچار ضرب دیدگی شد و تعویضش احتیاطی بود.

SA3EDLORD
17-06-2014, 13:28
ممد جان دیشب تفاوتی بین بازی رضا قوچان نژاد و رونالدو دیدی؟

رونالدوی تنها اون جلو که یه پاس درست بهش نمیدن میخواد چکار کنه؟
هر چند همونطوریم بازیش به نظرم قابل قبول بود.
تبریک به طرفدارای آلمان اما به نظرم اگه اخراج اشتباه در کار نبود الان نتیجه 4 بر 0 نبود.
+
شماها که طرفدار آلمانید از شخصیت آلمانی یاد بگیرید و بزرگی یه بازیکن که بارها ثابت شده رو زیر سوال نبرید !

City 17
17-06-2014, 13:38
در آلمانی esmuellert یک اصطلاح قدیمی و 40 ساله هست که در انگلیسی به "It Mullers" ترجمه میشه، اصطلاحی که ریشه اون به دوره گرد مولر در مانشافت بر می گرده، به این معنی که مهم نیست چی میشه و توپ به چه شکلی وارد دروازه میشه، این توپ گله!:n02: (کاری که مولر انجام میده و عینا کاری که گرد مولر هم بهش شهرت داشته، گل هایی که ممکنه اهل هنر نپسندن!)

اهالی باواریا به مولر لقب hund رو دادن که به معنی سگ زرنگ و باهوش هست، سگی که کارش رو انجام میده، لقبی که واقعا با استیل مولر جور در میاد. توی دوره ای که همه بازیکن ها خیلی به سر و وضع خودشون می رسند، مولر با اون مدل مو، با سر و وضعی که مثل بازیکن های قدیمی هست، خیلی به چشم میاد. انگار یکی از آخرین بازمانده های آلمان سابق هست.

با این سه گل، مولر در هشتمین بازی خودش در جام جهانی 8 گله شد، اگه بتونه این روند رو ادامه بده بعید نیست قبل از اینکه کلوزه رکورد رونالدوی برزیلی رو بزنه، مولر رکورد هر دو رو بشکونه!

CATALONIA
17-06-2014, 13:42
دیروز عجب روزی بوده برای آلمان !

غیر از پوست کندن پرتغال و از کما بیرون آمدن مایکل شوماخر بزرگ ، دیروز تولد 47 سالگی یورگن کلوپ هم بوده ....:n19:

تولدت مبارک فیلسوف دیوانه ...!

Mr.Pooya
17-06-2014, 13:51
اینجا تاپیک تیم آلمان هست ! دوستانی که در مورد اخراج پپه گفتند به نظرم کار داور کاملا درست بود کار اولش کارت زرد داشت ولی کار دومش خیلی بچگانه بود و جام جهانی جایی نیست که بخوای مثل بچه ها بری سرت و بزنی به بازیکن حریف از روی قصد !

بردیا
17-06-2014, 14:33
رونالدوی تنها اون جلو که یه پاس درست بهش نمیدن میخواد چکار کنه؟
هر چند همونطوریم بازیش به نظرم قابل قبول بود.
تبریک به طرفدارای آلمان اما به نظرم اگه اخراج اشتباه در کار نبود الان نتیجه 4 بر 0 نبود.

خب قوچان نژادم همینطوری بود دیگه:دی
ولی جدا از شوخی،اخراج درست بود.
ببین ضربه اول رو که زد به صورت مولر،درسته یه کم فیلم بازی کرد پیازشو تندتر کرد ولی داور اصلا به اون محل نزاشت،ولی ضربه سری که رفت بهش زد چون حرکت غیر ورزشی محسوب میشد کارت قرمزش درست بود
دیگه باید چیکار میکرد تا اخراجش بکنه؟با پا میرفت رو دستش؟

SA3EDLORD
17-06-2014, 14:46
،ولی ضربه سری که رفت بهش زد چون حرکت غیر ورزشی محسوب میشد کارت قرمزش درست بود
والا ضربه سرش که ضرب نداشت بارها ازین چیزا ما دیدم از بازیکنای مختلف که با یه تذکر جدی حلش کردن...... شایدم درست بوده!

clonj12
17-06-2014, 14:49
عشق است آلمان

بردیا
17-06-2014, 14:49
والا ضربه سرش که ضرب نداشت بارها ازین چیزا ما دیدم از بازیکنای مختلف که با یه تذکر جدی حلش کردن...... شایدم درست بوده!

فک میکنم اگه درست نبود،خود پرتغالیا تا الان آبروی داورو میبردن ولی رسانه های بین المللی راجع به این اتفاق سکوت کردن تا الان

Mr.Pooya
17-06-2014, 15:01

به نظر من ربطی به ضرب داشتن یا نداشتن نداره. وقتی وسط زمین دعوا میشه فرق می کنه دو نفر هم بیان با سر بزنن به همدیگه ولی وقتی بازیکن رو زمین افتاده این یک دفعه رفت با سر زد بهش مطمئنن باید اخراج بشه. کارش خیلی زشت بود اون رو زمین افتاده بود دیگه دلیل ندشت بره با سر بزنه بهش. مثلا اینکار رو کرد که بگه من هم آره ؟ :n02:

Mohammad Yek110
17-06-2014, 18:26
خطا خطرناک بود بعدشم بیخود کشش داد
اینا رو هم فاکتور بگیریم پپه داورا رو حساس کرده!

Masoud King
17-06-2014, 23:00
مهم نیست نتیجه نهایی چی بشه، ممکنه موفق نشیم، ممکنه اشتباه فردی کار دستمون بده، ممکنه حصرت مصدومیت ها رو بخوریم... اما بازگشت به ریشه ها، بهترین خبر برای هر هوادار آلمان!:n12:
یاد دکتر شریعتی افتادم، بازگشت به خویشتن :دی
آره معراج واقعا دیشب آلمان داشت با حوصله بازی می کرد.
مثه یورو الکی حمله های 7-8 نفره نداشتن که آخرش ضده حمله بخورن و بعدشم گل.
همون حرکاتی رو میدیم که تو 2010 باعث شد خیلی موفق عمل کنه تیم.
به نظرم تنها همینکه مدافع های کناریمون تخصصی نیستن شاید به مشکل بر بخوریم.
+
گوتزه جلو دروزاه زیاد خوب نبود. موقعیت های زیادی رو خراب کرد
اوزیل هم می تونست با گلی که بزنه دوباره برگرده ولی بد موقعیتی رو خراب کرد. اگه اوزیل آماده باشه بی شک آلمان به موفقیت میرسه.
+
انگار مصدومیت هوملز جدی نیست ولی شاید بهتر باشه جلو غنا استراحت کنه

Sara
17-06-2014, 23:34
صداى من رو از وسط زمين امتحانات مى شنوين :| تبريک به هواداران اين گروه خشن دوست داشتنى: d بازى آلمان قاطعانه و چشم نواز بود.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Lord of english
18-06-2014, 06:04
عزیزان در این جام مارکو رویس و ماریو گومز حضور ندارن؟

Spaniuly
18-06-2014, 11:27
فک میکنم اگه درست نبود،خود پرتغالیا تا الان آبروی داورو میبردن ولی رسانه های بین المللی راجع به این اتفاق سکوت کردن تا الان
سکوتشون به خاطر اینه که نمی خوان بحثی از اون مسابقه رو به میان بیارن درسته که داور در دادن کارت قرمز به په په کدورت شخصی رو ملاک قرار داد ولی پرتغال روز بدی داشت و حتی با حضور 90 دقیقه ای په په هم نتیجه عوض نمی شد اما اینکه می گم داور کدورت شخصی رو ملاک قرار تا کاملا در تائید نقل قول محمد عزیز که در زیر پستشون رو نقل قول کردم هست شما حتی یک اپسیلن درصد هم شک نکنید همین حرکت په په رو و حتی بدتر و شدید ترش رو یه بازیکن دیگه غیر از په په انجام می داد داور نهایتا کارت می داد و یه یه تذکر جدی مبنی بر اینکه به اعصابت مسلط باش نشون می داد اما داور کاملا معلوم بود آرزوش بود په په یه سوتی بده و اون رو از زمین اخراج کنه معلوم بود که داور هم مثل خیلی از فوتبال دوستانی که با پیشنه په په آشنایی دارن اصلا ازش خوشش نمیومد که اینطوری سنگین ترین جریمه ممکن رو براش در نظر گرفت باور کنید بعد اون حرکت وحشیانه و حیوانی که په په چند سال انجام داد دل خیلی ها رو رنجوند و مطمئنا به قول دوستمون آقا محمد په په داورها رو نسب به خودش حساس کرده وگرنه په په دستش به صورت مهاجم خورد در حالیکه اولا خیلی خطرناک نبود در ثانی پشتش به مهاجم بود و ندید که دستش به صورت مهاجم می خوره و بعدش هم برای اینکه عصابانیتش رو از تمارض مهاجم نشون بده باهاش درگیری شد نمونه این سرشاخ شدن ها رو دیدیم و داورا توی این مواقع فقط تذکر جدی و محکم می دن و بازیکن رو دعوت به حفظ آرامش می کنن...

خطا خطرناک بود بعدشم بیخود کشش داد
اینا رو هم فاکتور بگیریم پپه داورا رو حساس کرده!

عزیزان در این جام مارکو رویس و ماریو گومز حضور ندارن؟

نه دعوت نشدن

farshidmm
18-06-2014, 12:30
تا حالا پرتغال تیم چهارم رده بندی فیفا بود حالا که به آلمان باخت در حد مالدیو اومد پایین
حالا که رونالدو جلو آلمان کاری نتونسته بکنه میگن گناه رونالدو چیه که پرتغال ضعیفه و افتاده تو این تیم و تقصیر هم تیمیاشه که نمی تونه کاری بکنه
ولی چطور اون موقع که یه تنه سوئد رو برد و پرتغال رو اورد جام جهانی کسی از این حرفا نمیزد؟ اون موقع هم تیمیاش قوی بودن یا دفاع سوئد سوراخ بود؟

SA3EDLORD
18-06-2014, 13:31
حالا که رونالدو جلو آلمان کاری نتونسته بکنه میگن گناه رونالدو چیه که پرتغال ضعیفه و افتاده تو این تیم و تقصیر هم تیمیاشه که نمی تونه کاری بکنه
ولی چطور اون موقع که یه تنه سوئد رو برد و پرتغال رو اورد جام جهانی کسی از این حرفا نمیزد؟ اون موقع هم تیمیاش قوی بودن یا دفاع سوئد سوراخ بود؟
خودتم داری میگی یه تنه اورد جام جهانی! اون موقع رونالدو در اوجش بود نه الان که تازه از مصدومیت برگشته!
رده بندی فیفا هم به نظر من پشیزی نمیرزه..... این تیم پرتغال اصلا یکدست نیست و اختلاف فاحشی بین رونالدو و بقیه بازیکنا هست!
باور کن ما سعی نداریم برد آلمان رو کوچیک جلوه بدیم اما شما سعی داری این برد رو بزرگ جلوه بدی.....

pedramh
18-06-2014, 14:06
خودتم داری میگی یه تنه اورد جام جهانی! اون موقع رونالدو در اوجش بود نه الان که تازه از مصدومیت برگشته!
رده بندی فیفا هم به نظر من پشیزی نمیرزه..... این تیم پرتغال اصلا یکدست نیست و اختلاف فاحشی بین رونالدو و بقیه بازیکنا هست!
باور کن ما سعی نداریم برد آلمان رو کوچیک جلوه بدیم اما شما سعی داری این برد رو بزرگ جلوه بدی.....
اصلا کسی حرفی در مورد پرتقال نداشت. شکی در مورد نتیجه نبود. شما از دو روز قبل بازی اومدی این جا کل کل کردی :n02::n09:

SA3EDLORD
18-06-2014, 14:10
اصلا کسی حرفی در مورد پرتقال نداشت. شکی در مورد نتیجه نبود. شما از دو روز قبل بازی اومدی این جا کل کل کردی :n02:
کل کل بود دیگه!:n11:

Ezel
18-06-2014, 15:01
تا حالا پرتغال تیم چهارم رده بندی فیفا بود حالا که به آلمان باخت در حد مالدیو اومد پایین

برادر جلوی این تیم آلمان ، فقط مارادونا بود که شاید میتونست یک نفره کاری بکنه :دی

Sara
18-06-2014, 15:08

Ahmad
18-06-2014, 15:11
دویچلندیها عنوان تاپیکتون رو عوض کنید
چرا خشن؟
:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tkeT0wO2ZpPXVsY3JvcDtoPTEwMjQ7cT03OTt3PTgzMg--/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud King
18-06-2014, 15:28
اینا گروه دلبران هستن :n02::n02:

Lord-Voldemort
18-06-2014, 16:29
سلام به آلمانی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این چند روزه همه چیز جور شد که من نتونم اینجا بیام و تبریک بگم :n23:

بنده هم به نوبه ی خودم این برد شیرین رو تبریک می گم ، مثله اینکه من دیر اومدم و دوستان تمامی نکات رو به غیر از یه نکته ی با حالی گفتم
رو گل دوم جواد فردوسی پور :دی گفت : چه گلی ، چه سری ، چه دمی ، عجب گلی :n09: البته چه دمی رو می خواست بگه :n08:

Sh-Meteor
18-06-2014, 17:37
سلام به آلمانی ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این چند روزه همه چیز جور شد که من نتونم اینجا بیام و تبریک بگم :n23:

بنده هم به نوبه ی خودم این برد شیرین رو تبریک می گم ، مثله اینکه من دیر اومدم و دوستان تمامی نکات رو به غیر از یه نکته ی با حالی گفتم
رو گل دوم جواد فردوسی پور :دی گفت : چه گلی ، چه سری ، چه دمی ، عجب گلی :n09: البته چه دمی رو می خواست بگه :n08:

کی؟؟
الان منظورت عادل فردوسی پوره یا جواد خیابانی؟؟:n02:

aluminum
18-06-2014, 19:33
این عکس که توضیحی نداره:n02:

و این هم به مناسب 100 بازی در جام جهانی

Lord-Voldemort
18-06-2014, 20:18
کی؟؟
الان منظورت عادل فردوسی پوره یا جواد خیابانی؟؟:n02:
وقتی عادل سوتی ميده میشه جواد
عادل فردوسی پور :>>>جواد فردوسی پور

امضا :Lord-Voldemort

shabkard
19-06-2014, 00:04
یاد مرحوم پل پیشگو بخیر باد
المان قهرمانه

City 17
19-06-2014, 14:43
حمایت گوگل از مانشافت:n02:

City 17
19-06-2014, 17:53
فلیک دستیار لوو ابراز امیدواری کرده که هوملز به بازی بعدی با غنا برسه و البته اضافه کرده که حتی در صورتی که هوملز به بازی بعدی نرسه، لام در خط هافبک باقی می مونه.
گفتنی هست که هوملز فعلا به صورت انفرادی تمرین می کنه. در حالی که بواتنگ که احتمالا ثانیه شماری می کنه که مقابل برادرش قرار بگیره، مشکلی در تمرین های معمول نداشته.
+
توی مطبوعات آلمان یکی از صحبت های جالبی که مطرح شده صحبت از شکودران مُستافی مدافع کناری تیم هست که در روزهای آخر دعوت ناگهانی به تیم ملی آلمان داشت.
بازیکنی که حتی در آلمان به شدت گمنام هست تا این حد که اولین سوال خبرنگاران آلمانی این بوده که "اسمت رو باید چجوری تلفظ کنیم؟":n02:

Der Spiegel نوشته بود که در 20 سال اخیر بازیکنی تا این حد گمنام در تیم ملی آلمان حضور پیدا نکرده. دعوتی که برای خودش هم غیر قابل باور بوده و به خاطر حضورش در سری-آ در جواب
به خبرنگاران گفته "من اصلا نمی دونستم که شما بازی های من رو تماشا می کردید!"، چه برسه به اینکه در بازی اول دقایقی رو مقابل کریستیانو رونالدو در دفاع راست بازی کنه.

مُستافی از آکادمی هامبورگ کار خودش رو شروع کرده و در رده زیر 19 سال هم تیمی گوتزه بوده اما یک انتقال ناموفق به اورتون و بعد از اون حضور در سری-آ باعث شده کاملا از رادار آلمان
و تیم ملی خارج بشه.

اولین واکنش مُستافی به قرار گرفتن در لیست نهایی (به خاطر مصدومیت بد موقع رویس) این بوده که "من کنار باستین شواین اشتایگر وایسادم و گفتم محاله! من کنار شواینی ام!"
"من در باشگاه سامپدرویا و شهر جنوا جزو محبوب های هواداران هستم اما در آلمان "آقای گمنام" هستم!"

Masoud King
19-06-2014, 18:43
نباید در مورد هوملز ریسک کنن و بازی با غنا بهش بازی بدن.
هنوز کلی راه هست و خیلی بیشتر از جلو غنا بهش احتیاج داریم.
+
منم کاملا غیر قابل تصور بود برام که یک مدافع تو سری آ داریم و کاملا ازش بی اطلاعیم :دی
بنده خدا چه ذوقی کرده. جز سربازان گمنام رایش بوده پس :دی

farshidmm
19-06-2014, 19:56
مارادونا: همه تیم‌ها باید مواظب آلمان باشند

اسطوره فوتبال آرژانتین رفتار پپه در دیدار برابر آلمان را احمقانه دانست. او می‌گوید آلمان تیم بسیار خوبی است و باید همه تیم‌ها مواظبش باشند.

به گزارش ایسنا، شکست سنگین چهار بر صفر تیم ملی فوتبال پرتغال برابر آلمان یکی از سنگین‌ترین شکست‌های مرحله گروهی جام‌جهانی 2014 برزیل بود.

در این دیدار کریستیانو رونالدو، کاپیتان پرتغال نتوانست انتظارات را برآورده کند و مانع از شکست سنگین تیمش شود. البته نباید فراموش کنیم که اخراج پپه هم در نیمه نخست سهم بسزایی در رقم خوردن این نتیجه داشت. دیگو آرماندو مارادونا به تحلیل این دیدار پرداخت. او درباره رونالدو گفت: رونالدو نتوانست بازی‌های خوب خود در رئال مادرید را در ترکیب پرتغال هم به نمایش بگذارد. او در دیدار برابر آلمان فرصت بسیار کمی برای گلزنی داشت؛ چرا که مدافعان آلمان تمام فضاها را بسته بودند و رونالدو به تنهایی نمی‌توانست کاری انجام دهد. آخرین باری که رونالدو در جام‌جهانی گلزنی کرده است در سال 2010 در دیدار برابر آمریکا بود. او نهایت تلاش خود را می‌کند تا در دومین دیدار تیمش خوب ظاهر شود و زمینه را برای پیروزی مهیا کند.

او افزود: درست است که پرتغال شکست سنگینی را برابر آلمان متحمل شد اما این تیم می‌تواند در دو دیدار آینده خود جبران کند و جواز صعود به دور بعد را به دست آورد. پرتغال دو دیدار حساس برابر غنا و آمریکا پیش رو دارد. رونالدو می‌تواند در این دو دیدار نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد. پرتغال به او نیاز دارد.

مارادونا در ادامه سخنان خود به ستایش از توماس مولر، مهاجم جوان ژرمن‌ها پرداخت و گفت: مولر بازیکنی بدون عضله است با این حال پرتغال را نابود کرد و به تنهایی سه گل به ثمر رساند. او همچین باعث اخراج پپه از میدان شد. واقعا مسخره بود که پپه چنین حرکتی را انجام دهد. رفتار او احمقانه بود. او واقعا غیرحرفه‌ای برخورد کرد و مستحق اخراج بود.

مارادونا در پایان سخنان خود درباره پنالتی‌ای که داور برای ژرمن‌ها گرفت، گفت: پنالتی درست و واضح بود. ژائو پریرا خطای آشکاری روی گوتسه انجام داد و داور به درستی اعلام ضربه پنالتی کرد. آلمان تیم بسیار خوبی است و باید همه مواظب این تیم باشند. آلمان در تمام جام‌های جهانی خوب ظاهر شده و همواره تیم خوبی داشته است.

Mr.Crow
20-06-2014, 08:31
مارادونا: همه تیم‌ها باید مواظب آلمان باشند

مارادونا پیروزی 4-0 آلمان جلوی پرتغال رو که دیده، یاد کابوس 4-0 آرژانتین در 4 سال پیش افتاده و داره توصیه های لازم و ضروری رو به بقیه میکنه! :دی
چقدر 4 توی این جمله بود! از اونجایی که عدد 4 داره نقش پررنگی رو برای آلمان ایفا میکنه، میریم که داشته باشیم چهارمین جام قهرمانی رو در سال 2014! :دی

farshidmm
20-06-2014, 12:39
مارادونا پیروزی 4-0 آلمان جلوی پرتغال رو که دیده، یاد کابوس 4-0 آرژانتین در 4 سال پیش افتاده و داره توصیه های لازم و ضروری رو به بقیه میکنه! :دی
چقدر 4 توی این جمله بود! از اونجایی که عدد 4 داره نقش پررنگی رو برای آلمان ایفا میکنه، میریم که داشته باشیم چهارمین جام قهرمانی رو در سال 2014! :دی

آلمان امسال قهرمان بشه در عدد 4 در جام جهانی ست می کنه:
4 قهرمانی
4 نایب قهرمانی
4 مقام سومی
:n02:

alex_pk
20-06-2014, 13:59
اصلا روی آلمان امسال شک نکنید

نادر1368
20-06-2014, 16:47
شوان اشتايگر بازي بعد هست؟

Masoud King
20-06-2014, 17:04
کاش اسپانیا و انگلیس تو گروه آلمان بودن :دی
+

شوان اشتايگر بازي بعد هست؟

معلوم نیست و بستگی به تصمیم لوو داره.
احتمالش هست باشه

OSEN
20-06-2014, 18:21
کاش اسپانیا و انگلیس تو گروه آلمان بودن :دی
آلمان که براش فرقی نداره و در هر صورت از روی هر تیمی رد میشه :n09:. کاش تو گروه ایران بودن :n02:...

City 17
21-06-2014, 15:48
بعد از پیروزی قاطعانه در بازی اول، گفته میشه که فضای خیلی آرام و خوبی بر کمپ مانشافت حاکم شده اما این خوشبینی نباید تبدیل به غرور بشه. خدیرا که در بازی اول جزو خوب های میدان بود و نمایش خوبی داشت در این زمینه گفته: "ما نمی خوایم کاری کنیم که بازی سوم تبدیل به یک فینال بشه"

لوو به دنبال این هست که رویارویی آخر خودش با کلینزمن، تا اونجا که ممکنه به یک بازی تشریفاتی تبدیل بشه چون دردسرساز شدن تیم کلینزمن برای لوو می تونه بدترین کابوس لوو باشه.

نتیجه هایی که تا اینجای کار در این جام به دست اومده هم این مورد رو تصدیق می کنه، برزیل، ایتالیا و حتی هلند (برای دقایقی) در بازی دوم خودشون به شکل غیر منتظره ای دچار مشکل شدند و بازی ها سخت از اون چیزی بود که انتظارش رو داشتند. به نظر میاد این جام که پر از شگفتی بوده بیش از هر جام دیگه ای مصداق عینی "یک لحظه غفلت، یک عمر پشیمانی" هست!

به این اضافه کنیم که لوو در تورنومنت های اخیر در بازی های دوم خودش، بر خلاف بازی های اول، نتایج خوبی نگرفته و در یورو 2008 در بازی دوم مقابل کرواسی و در جام جهانی 2010 در بازی دوم مقابل صربستان با شکست مواجه شده و در بازی سوم با ترس از حذف زود هنگام روبرو شده.

یک تساوی در بازی امشب می تونه نتیجه تقریبا قابل قبولی باشه اما یک پیروزی می تونه فارغ از نتیجه بقیه بازی ها صعود قطعی تیم رو تضمین کنه.

گفته میشه در کمپ غنا اختلافاتی شکل گرفته. کوین پرینس بواتنگ، برادر ژروم، به خاطر استفاده از آیِو به جای او در بازی اول این تیم به شدت ناراضی هست (آیِو که اتفاقا گل زیبایی رو به ثمر رسوند) و حالا باید دید در این بازی سرمربی غنا چه تصمیمی رو اتخاذ می کنه.

وضعیت نهایی هوملز هنوز مشخص نیست، در صورتی که به بازی نرسه، به احتمال زیاد بواتنگ به دفاع راست بر می گرده و در جای هولمز بازی می کنه و مُستافی که دقایقی رو در بازی قبل بازی کرد، در دفاع راست قرار می گیره. البته Kicker پیش بینی عجیب تری کرده، اینکه گینتر مدافع فرایبورگ جای هوملز رو در قلب دفاع پر می کنه و بواتنگ در جای خودش باقی می مونه.

پ.ن. @ بعضی از دوستان: بد نیست اگه یه مقدار هم راجع به خود بازی های آلمان صحبت کنید، همون بحث تبدیل انرژی خشونت به فرصت:n02:

بردیا
21-06-2014, 16:27
خب دوستان همونطوری که خیلیاتون میدونید امروز آخرین روزی هست که من پیشتون هستم احتمالا
از فردا عازم خدمت هستیم و خلاصه معلوم نیست کی مرخصی بدن بیایم.محل خدمتم هم پایگاه پدافند نیروی هوایی ارتش توی سمنان هستش.
تا اینجا،این جام طبق روال همیشگی پیش رفته و تیمای درپیت مث انگلیس و اسپانیا و .... از دور بازیا کنار رفتن :دی امیدوارم ایتالیا هم حذف بشه یه کم بخندیم کنار هم:n08: ولی اگه یوهو خودمون حذف شدیم سرتونو بالا بگیرید و به زندگی روزمرتون ادامه بدید بدون اینکه پشیزی برای تیکه های رقبا ارزش قائل بشید چون تو لحظات آخر عمر یه شیر،کفتارا دورش میکنن:n05:
ما همیشه جزو قدرتا بودیم،این دوره هم هستیم
فراموش نکنید توی بحثاتون،همیشه حق با ما هستش حتی اگه خلافش ثابت بشه:n09:
جایی که ناظرا دارن میان سعی کنید سوت زنان از کنارشون رد شید ولی تا پشتشونو بهتون کردن با سنگ بزنیدشون.بیشترشون انگلیسین و واجب السنگ :دی
داستان اون پدره که بچه ها رو جمع کرد و خواست چوب رو فرو بکنه رو همتون میدونید و نیازی به تکرار نیست:n02:

در آخر انتقال قدرت رو به طور رسمی اعلام میکنم

من کنت کاپیتان،فهذا یوسف کاپیتان :دی

بودن در کنار همتون مایه افتخار بودش.

senaps
21-06-2014, 16:33

حاجی مرز های شرقی یا غربی نیوفتی که دغدغه‌ات از تیم المان بشه بریده نشدن سرت توسط برادرهای مردم دوست و ازادی بخش داعش و جیش العدل و غیره و ذلک! :))))))

aluminum
21-06-2014, 22:29
بازی ایران بدجوری اعصابم رو ریخت به هم...از شانس آلمان هم تا فینال به آرژانتین نیمخوره که انتقام ما رو بگیره

ALt3rnA
21-06-2014, 23:10
سلام
منو کسی یادشه ؟ :دی
به یاد سال 2010 و تاپیک اونسال اومدم بعد مدت ها سری بزنم اینجا :دی
با آرزوی موفقیت بچه ها در برابر غنا :n12:

پی اس : خوشحالم قدیمیا رو میبینم :دی مسعود :دی بردیا :دی غیره ...

senaps
21-06-2014, 23:38
واسه این بازی شدید نیاز دارم المان غنا رو لوله بکنه..... ولی غنا:(.....

Mr.Pooya
21-06-2014, 23:52
غنا گل دوم رو هم زد 2-1 جلو افتاد. واقعا عجیبه آلمان در آستانه باختنِ :n04:

امیدوارم بتونه 2 تا بزنه به غنا و نبازه.

Mr.Pooya
21-06-2014, 23:59
گل دوم رو هم زد آلمان و خیالمون راحت شد. می ریم برای دیدن گل سوم که برتری آلمان رو ثابت کنه

Masoud King
22-06-2014, 00:30
غنا خیلی خوب بازی می کرد و به نظرم اگه حذف بشه یه تیم خوب از دور مسابقات کنار رفته.
همونطور که قبلا گفته بودم، دفاع های گوشمون تو فاز حمله ضعیف هستن و این بازی تو دفاع هم ضعیف بودن، مخصوصا مصطفی. رو گل اول مقصر بود. گل دوم هم فک کنم لام اشتباه کرد. خلاصه هنوز دفاع مشکل داره و بعد خوردن گل دوم هم یه جورایی دفاع رو بیخیال شده بودن و غنا می تونست اختلاف رو بیشتر کنه اما تعویض شواینی و کلوزه بازی رو به نفع آلمان برگردوند.
کلوره هم رکورد زد :n12:
هر دو تیم می تونستن برنده باشن و بازی خیلی پر موقعیت و جذاب بود.

نزدیک بود نحسی بازی های دوم هم این بار یقمون رو بگیره که خدا رو شکر سالم رد شدیم :دی

yuseph
22-06-2014, 00:40
غنا تونست آلمان رو تحت فشار قرار بده و عیار دفاع و حمله اون رو به همه نشون بده.
ما توی فاز هجوم خوب و عالی بودیم اما توی دفاع هنوز کار فردی و گروهیمون میلنگه.
من آخر نفهمیدم بوآتنگ چرا تعویض شد؟

اکثرا به غیر از مصطفی، خوب بودن ولی بازی خوب اورزیل رو نباید نادیده بگیریم.از همیشه بیشتر دوید و توی جریان بازی بود.
کلوزه هم رکورد زد و اگه اون موقعیت رو گل میکرد وا ویلایی میشد :دی
در کل خوب بود و میشه با خیال راحت به دور بعدی فکر کنیم که اول بشیم یا دوم :دی

romantic
22-06-2014, 00:45
دلیل تعویض بواتنگ چی بود؟ مصدوم شده؟ منطقی نبود اصلا
بعد از زدن گل دوم، آلمان خیلی راحت میتونست بازی رو ببره. هربار توپ رو با آرامش به پشت جریمه غنا رسوندن صاحب موقعیت شدن. اما بیشتر وقتا بی دقتی میکردن و توپ رو با عجله از دست میدادن. یجا هم اعصاب لوو خرد شد و توپ رو شوت کرد. دفاع های کناری، مخصوصا هوودس اصلا تو حمله تعطیلن. اوزیل یک ساعت منتظر میموند، بازم هوودس نمیومد جلو.
امیدوارم از بازی بعدی، لام بره دفاع راست و شواینی برگرده تو ترکیب. هیچ جوری منطقی نیست که قدرت هجومی لام در سمت راست و نبوغ شواینی در هافبک رو فدای این ترکیب فعلی کنه. ضمنا لام در هردو بازی اشتباه های خطرناکی در هافبک داشت.

مولر مثل همیشه عالی بود

M.Sadegh.M
22-06-2014, 00:50
واقعاً اگه آلمانم می باخت داغون میشدم امشب.

دوستان بوآتنگ مصدوم شد که تعویض شد؟
برا چی مصطفی اومد تو بازی؟ این اصلا با بقیه هماهنگ نیست تو نفوذهام اصلا به موقع و هماهنگ جلو نمیومد.

گلِ دوم کی تکل زد به توپ نرسید ؟
توپ رد شد گل خوردیم؟

بعد گل دوم هم خیلی گل خراب کردیم ، فلیپ لام برا چی توپی که باید شوت کنه را پاس پشتِ پا میده.
خیلی گل نزدیم.

اما خداییش امشب اوزیل برا اینکه از فشار انتقادها کم کنه خیلی خوب بازی کرد و انرژی گذاشت ، امیدوارم بالاخره با یک گل یا چندتا پاس گل خوب از زیر این فشار رها بشه.

در کل تو دفاع خوب نبودیم ، هم هوملز هم مرته ساکر چند صحنه بد جور جا موندند به خصوص هوملز.

AlamtabC
22-06-2014, 01:16
دو تا بازی پر هیجان ، پشت سر هم انرژی ما هم تموم شد :sq_7:

اصلا تا قبل از اومدن کلوزه و شواینی تیم تیم نبود بعد از اومدن اونا

بازی آلمان شکل گرفت

اشکالات رو که دوستان گفتن

آلمان از 2008 تا الان سه جامه که بازی دومش تو مرحله گروهی خوب در نمیاد

بازی پایاپای بود اما آلمان اسنحقاق پیروزی رو داشت

من فکر می کنم تیمی که می خواد تا روز آخر تو جام بمونه باید برای هر بازی

یه تاکتیک داشته باشه مشخصا عدم استفاده از شواینی و کلوزه دلیل داره

فکر می کنم یوگی می خواست از گروهی که بالا اومد کارش رو شروع کنه

مثل جام های قبلی اما خوب انگیزه غنا ، احساسی بودنشون و سرعتشون

نزدیک بود کار دستمون بده که به خیر گذشت

نمیشه از آرامش تمام بازیکنا حتی تو بدترین شرایط به راحتی گذشت

مخصوصا بعد از گل دوم که تماشاچی ها و بازیکنای غنا به شدت

تحریک شده بودن و انتظار می رفت آلمان به سمت بازی احساسی

برای جبران نتیجه بره که خوب با آرامش خاصی بازی کرد و نتیجه برگشت

نکته بعدی بالاخره لوو یه بازی به کلوزه داد و 110 ثانیه بعد بهترین گلزن

تاریخ جام های جهانی شد تبریک میگم

بازیکن دوست داشتنی ، با اخلاق ، تکرار نشدنی و تمام نشدنی :n12:

انشالا با برد مقابل آمریکا جشن صعود به عنوان تیم اول رو می گیریم

AlamtabC
22-06-2014, 01:21

خدمته و هزار دردسر

آقا آرزوی موفقیت و بهروزی واسه شما هوادار دو آتیشه آلمانی:n14:

خبر قرمانی آلمان رو انشالا تو خدمت بشنوی

Mr.Crow
22-06-2014, 01:34
نمیدونم چرا همیشه توی بازی دوم افت می کنیم!
باز خوبه جلوی غنا نباختیم. ولی کلاً زیاد از تیم راضی نبودم، مخصوصاً از نظر دفاعی.
یواخیم جان هم که معلوم نیست بعضی وقتا چی توی مغزش میگذره! لام به نظرم کارایی خوبی توی این پست نداره، داش مصطفی هم کیفیتش اصلاً جالب نیست. برای بازی های بعدی یه فکری به حال دفاع نشه، زبونم لال اوضاع خطری میشه.

shabkard
22-06-2014, 01:51
المان خوب بازی کرد نگاه کنید به بقیه تیمه ها اراژانتین در مقابل ایران تیم درجه سه در پیت اسیا کم اورد
یا برزیل مساوی کرد مقابل مکزیک
ایتالیا از کاستارکیا باخت
انگلیس حذف شد
اسپانیا نابود شد
پس زیاد از المان خورده نگیریم

المان میتونست پنج گل بزنه بد شانسی هم اورد

ما قهرمانیم شک نکنید:n24:

senaps
22-06-2014, 11:44
واقعا انتظار نداشتم غنا اینجوری بتونه بدوه.... نامردا دقیقه 90 بازی مثل ثانیه 0 بازی میکردن.... اصلا انگار نه انگار 90 دقیقه از اینور زمین به اونور دویده بودن و با چه سرعتی هم می‌دویدن.... قشنگ معلوم بود بچه‌های خودی اصلا توان دویدن نداشتن و بازی یه 10 مین دیگه ادامه میداشت، قطعا شل و پل میشدیم! :))))

OSEN
22-06-2014, 13:03
بعد بازی ایران دپرس شدم و نتونستم دیگه فوتبال دیگه ای رو ببینم. حدودا ۲۰ دقیقه ی آخر بازی رو دیدم که واقعا دوندگی غنایی ها برام عجیب بود توی اون دقایق.
خوشحالم که کلوزه گل زد. امیدوارم گل های بعدی هم بزنه که کاملا رونالدو رو به زیر بکشه...

---------------------

خب دوستان همونطوری که خیلیاتون میدونید امروز آخرین روزی هست که من پیشتون هستم احتمالا
از فردا عازم خدمت هستیم و خلاصه معلوم نیست کی مرخصی بدن بیایم.محل خدمتم هم پایگاه پدافند نیروی هوایی ارتش توی سمنان هستش.
...
بردیا جان امیدوارم از دوران خدمتت استفاده ی کافی رو ببری :n02:. جدا از شوخی مطمئنا خاطرات خوبی برات رقم میخوره عزیز.
ایشالا تو پادگان و بعد از تمرینات نظام جمع و صاف شدنِ دهانِ مبارک، شنیدن خبر قهرمانی آلمان روحت رو جلا بده :n12:.
جات خالیه برادر :n11:.

بردیا
22-06-2014, 15:28
صبح برامون سخنرانی کردن بعد یه بلیت دادن دستمون یه لگد زدن پشتمون گفتن برید فردا صبح بیاید ترمینال
مملکته داریم؟:دی
+
تبریک بابت رکورد کلوزه
یه گل دیگه میخواد تا به تنهایی و با شایستگی کامل آقای گل بشه.

Mr.Crow
22-06-2014, 15:37

عاشق این حرکتش هستم! اصلاً به فیزیک و هیکلش نمیخوره این حرکت! :دی

SA3EDLORD
22-06-2014, 15:55
عاشق این حرکتش هستم! اصلاً به فیزیک و هیکلش نمیخوره این حرکت!
دیشب که نزدیک بود با ماتحت بخوره زمین :n02:

City 17
22-06-2014, 17:22
بازی بسیار سخت و خسته کننده ای بود اما به هر حال یک امتیاز از این بازی سخت هم با ارزش هست و به خاطر همین امتیاز شانس صعود بسیار بالایی داریم. قبل از بازی گفتیم، تساوی به خودی خود نتیجه بدی نبود، خصوصا با شرایطی که در بازی پیش رفت و احتمال شکست هم وجود داشت. با این تساوی، در صورتی که ایالات متحده در بازی امشب خودش مقابل پرتغال به پیروزی برسه یا تساوی کنه، صعود آلمان ما با توجه به شرایط تفاضل گلی که داریم حتی در صورت شکست در بازی آخر تقریبا قطعی هست (مگه اینکه در بازی آخر نتیجه خیلی عجیبی رقم بخوره) و در صورتی که پرتغال پیروز بشه شرایط گروه کمی پیچیده میشه و همه چیز موکول میشه به هفته آخر و در اون صورت شکست نخوردن مقابل ایالات متحده هست که صعودمون رو تضمین می کنه.

یکی از مواردی که لوو توی این مدت زیاد راجع بهش صحبت کرده و تا حدی زمینه ساز بازی با احتیاط و کنترل بیشتر تیم در بازی اول مقابل پرتغال بود، شرایط آب و هوایی سخت برزیل از نظر دما و رطوبت بالا برای بازیکنان اروپایی هست که شب قبل هم در بازی آلمان و غنا و هم بازی تیم های هم گروه ایران، نیجریه و بوسنی دیدیم که تیم های افریقایی چقدر توی این شرایط آب و هوایی شرایط فیزیکی بهتری دارند و چقدر از حریف خودشون دونده تر هستند.

اما چیزی که باعث شد دیگه اون بازی با احتیاط و با حملات با حوصله و کم دامنه تر اما ناگهانی رو مثل بازی اول مقابل پرتغال نبینیم، تفاوت سبک بازی پرتغال (که تقریبا عقب نشسته بودند و فشاری روی مدافعین آلمان برای مختل شدن بازی سازی از عقب زمین آلمان ایجاد نمی کردند و به همین خاطر در بازی اول پاس های عرضی زیادی رو بین مدافعین آلمان دیدیم، پاسکاری با حوصله ای که به مرور باعث پیدا شدن یک فضا و استفاده از پاس های بلند و عمقی برای هدف قرار دادن اون فضا میشد) و سبک بازی غنا (که یک بازی پرفشار و با پرس مداوم بازیکنان آلمان همراه بود، به خصوص در خط هافبک بود و از دل همین پرس اشتباهات فردی رخ داد از حمله پاس بد لام که منجر به گل دوم غنا شد) بر می گرده و حالا شرایط آب و هوایی مزید بر علت شده بود که بتونند این نوع از بازی پرفشار و با دوندگی زیاد رو به خوبی پیاده کنند.

مورد دیگه ای که دیشب خیلی بیشتر از بازی اول به چشم می اومد، ضعف هوودس و به خصوص بواتنگ در اضافه شدن به حملات و عرض دادن به بازی بود که با توجه به اینکه هر دو به طور تخصصی در پست دفاع وسط بازی می کنند زیاد دور از انتظار نبود. حتی در بازی اول مقابل پرتغال عرض دادن به بازی عمدتا صرفا توسط وینگرها ایجاد میشد و حمایت لازم از سمت مدافعین کناری انجام نمیشد و حالا در بازی مقابل غنا موقعیت هایی که خلق شد عمدتا از روی پاسکاری های ظریف و حرکات ترکیبی بین 4 بازیکن جلویی آلمان بود و به نظر میاد این مورد کم کم داره به یه مشکل جدی در حملات تبدیل میشه.

استفاده از لام در خط هافبک در مقابل یک تیم فیزیکی مثل غنا در درگیری های میانه میدان هم به یه نقطه ضعف دیگه تبدیل شده بود، مشکلی که با ورود شوایتی (و کلوزه) به زمین به عنوان دو بازیکن فیزیکی، شرایط رو تا حدی برگردوند و آلمان برای دقایقی برتری محسوسی رو به دست آورد و موقعیت های خوبی خلق کرد. تا قبل از اون بهترین عملکرد در خط هافبک تیم رو کروس داشت که توی نبردهای وسط زمین خوب بود، توپ گیری های خوبی کرد و 99 پاس صحیح داشت.

در مجموع با بازگشت شواینی به ترکیب زمان اون رسیده باشه که لوو بازگشت لام به دفاع راست رو به طور جدی تری در نظر بگیره.

اما اشتباهات فردی زیادی داشتیم که خیلی به چشم اومد:

گوتزه تا اینجای جام موقعیت های زیادی رو از دست داده و گاهی اوقات در دادن پاس آخر بیش از حد تعلل کرده یا دقت کافی رو نداشته. حتی گلی که دیشب به ثمر رسوند با خوش اقبالی گوتزه همراه بود.

مُستافی که قبلا راجع به نحوه دعوت دقیقه نودش به تیم ملی صحبت کردیم، نشون داد که هنوز تجربه کافی برای بازی در این سطح رو نداره، روی صحنه ضربه سر آیِو که به گل غنا منجر شد اصلا یارگیری نکرد تا آیِو خیلی راحت دروازه رو باز کنه.

لام قدرت کافی رو در پاس خودش به خدیرا اعمال نکرد تا غنا بازی رو 1-2 کنه. در یک صحنه دیگه در حالی که بازی 2-2 شده بود(؟) و در شرایطی که در موقعیت خیلی خوب گلزنی قرار داشت به جای شوت به سمت دروازه یک پاس پشت پای بی موقع داد که موقعیت از دست رفت. در مجموع در کنار مُستافی از پر اشتباه ترین بازیکنان تیم بود.

باید بگیم بر خلاف مُستافی که تعویض اجباری بود اما نتیجه جالبی نداشت به میدون آوردن همزمان شواینی و کلوزه کاملا بجابود و انرژی رو میشد به وضوح احساس کرد، و خیلی زود ورق رو برگردوند. اما چی بهتر از گل تساوی بخش توسط کلوزه و اجرای یکی دیگه از اون پشتک های معروفش توی این سن و سال. آقای گل جام جهانی در کنار رونالدو واقعا برازنده این عنوان هست و بعید نیست رکورد رو جابجا کنه، البته حق مولر محفوظ هست :n02:

اما صحبت های کلوزه بعد از به ثمر رسوندن گل خیلی زیبا بود که حیف هست بهش اشاره نکنیم. کلوزه گفت: "خوشحالم که گل تساوی بخش رو زدم. بقیه ماجرا (یعنی آقای گلی در تاریخ جام جهانی در کنار رونالدو و ...) رو شما ژورنالیست ها می نویسید." خیلی شیک صحبت کرد!

رونالدوی برزیلی هم که حدود یک هفته پیش (البته به شوخی) به تماشاچیان برزیلی گفته بود انرژی خودشون رو برای تشویق علیه کلوزه و آلمان بگذارند که یک وقت به رکورد رونالدو نرسه، با توئیتر شخصی خودش به آلمانی به کلوزه تبریک گفت: Willikomen im lkub که معادل انگلیسی welcome to the club به معنی به باشگاه (آقای گل های تاریخ جام جهانی) خوش آمدی!

کلوزه که در بازی دوستانه با ارمنستان قبل از بازی های جام جهانی، رکورد تاریخی 68 گل ملی گرد مولر بمب افکن آلمان رو شکسته بود، اون موقع هم وقتی مقایسه خودش با گرد مولر رو پیش کشیدند، خیلی متواضعانه جواب داده بود، کلوزه گفته بود: "این یک جوک خیلی بزرگ هست که من رو با گرد مولر مقایسه کنید. اصولا هیچ کس با گرد مولر مقایسه نمیشه. هیچ کس!"

جالبه بدونید که کلوزه در این سن و سال (36 سالگی)، در تمرینات تیم لاتزیو، سریع ترین بازیکن این تیم هست و در بین بازیکنان تیم ملی آلمان رتبه سوم از نظر سرعت رو داره!
خودش در این مورد میگه: "مردم نمی دونند که من چه سگ سرسختی هستم!"

من آخر نفهمیدم بوآتنگ چرا تعویض شد؟

دلیل تعویض بواتنگ چی بود؟
تعویض اجباری بود.

Mr.Crow
22-06-2014, 22:43

yuseph
23-06-2014, 00:15
خبری از مصدومان تازه تیم هست؟(مولر-بوآتنگ)

yuseph
24-06-2014, 00:12
تصاویری دیدنی از شادی طرفداران آلمانی
سری اول

دنبال طرفدارهای پرتغال بگردین! :دی

اینجا هم مثل اینکه تفکیک جنسیتی اعمال شده :دی

Reza31001
24-06-2014, 22:15
من عمیقا منتظر اظهار نظرهای دوستان انگلیسی، و اسپانیایی و مخصوصا ایتالیایی هستم منتها برای
همدردی باهاشون تا پایان دور گروهی صبر می کنم و به تاپیک هاشون سر نمی زنم تا درداشون التیام ببخشه:n09:

shakerifar
24-06-2014, 22:47
من عمیقا منتظر اظهار نظرهای دوستان انگلیسی، و اسپانیایی و مخصوصا ایتالیایی هستم منتها برای
همدردی باهاشون تا پایان دور گروهی صبر می کنم و به تاپیک هاشون سر نمی زنم تا درداشون التیام ببخشه

امسال سال قاره امریکایی هاست
مواظب باشین خلاصه این تیمای قاره امریکا یکم بد قلق شدن

yuseph
24-06-2014, 23:22
امسال سال قاره امریکایی هاست
مواظب باشین خلاصه این تیمای قاره امریکا یکم بد قلق شدن

بی عرضگی تیم های دیگه رو به پای خوبی تیمای آمریکای جنوبی نزارید.
هیچ کدوم از اون تیم ها شکست ناپذیر نشون ندادن و نمایش خیره کننده ای نداشتن پس بی خودی جو ندید.
آلمان اگه بخواد قهرمان بشه این فرصت طلایی نسیبش شده و فقط کافیه دستشون رو دراز کنن و جام رو بدن دست "لام"
پ ن:قیافه بالاک اون موقع دیدن داره :دی
پ ن2: ما هم شب قهرمانی یه چیزی میدیم دست کاپیتان ببره بالا (اگه طرف از پادگان فرار کرده باشه وگرنه مثل بالاک باید حسرت بخوره :دی)

shabkard
25-06-2014, 04:52
المان این دوره بهترین بخت قهرمانی جام جهانی رو داره
امیدوارم فرانسه وهلند به المان نخورن
چون فرانسه بد جور خطری هلند هم که نگو

AlamtabC
25-06-2014, 08:19
یک چهارم آلمان باید فرانسه رو لوله کنه
نیمه نهایی هم باید برزیل تو خونه خون گریه کنه :))
حالا بذار اول صعود کنیم :)

shakerifar
25-06-2014, 08:24
بی عرضگی تیم های دیگه رو به پای خوبی تیمای آمریکای جنوبی نزارید.
هیچ کدوم از اون تیم ها شکست ناپذیر نشون ندادن و نمایش خیره کننده ای نداشتن پس بی خودی جو ندید.
آلمان اگه بخواد قهرمان بشه این فرصت طلایی نسیبش شده و فقط کافیه دستشون رو دراز کنن و جام رو بدن دست "لام"
امیدوارم اینجوری که می گی باشه...ولی اینجوری نیست متاسفانه...
تیمای امریکای جنوبی به خصوص درسته که هیچ کدوم فوق العاده نبودن ولی شرایط تا حد زیادی به نفعشونه چه از نظر جو استادیوم ها چه از نظر داوری تا حدودی و چه از نظر شرایط اب و هوایی
مطمئن نیستم ولی فکر می کنم المان هنوز تو اون قسمتای استوایی بازی نداشته
این دیگه فرصت طلایی المانه و تا همین جاش دو تا از مدعیای اصلی حذف شدن و با این ترکیب کاملی که داره هیچ بهانه ای برای از دست دادن جام نداره

Masoud King
25-06-2014, 09:32
این دیگه فرصت طلایی المانه و تا همین جاش دو تا از مدعیای اصلی حذف شدن و با این ترکیب کاملی که داره هیچ بهانه ای برای از دست دادن جام نداره
مدعی اصلی؟
ایتالیا و انگلیس؟ :دی

SA3EDLORD
25-06-2014, 09:41
البته آلمان هم مثه بازی اولش با پرتغال... در مقابل غنا خوب بازی نکرد. از نظز هجومی عالی بود اما مثه بازی پرتغال حساب شده بازی نمیکردن و بی احتیاط حمله میکردن تو دو تا ضد حمله بود فکر کنم که غنا خیلی راحت به گل رسید.

Alireza.M67
25-06-2014, 11:12
همدردی باهاشون تا پایان دور گروهی صبر می کنم و به تاپیک هاشون سر نمی زنم تا درداشون التیام ببخشه:n09:

یک مساوی در برابر غنا.
یک پیروزی با کمک داور برابر پرتغال.
منم عمیقا منتظر اظهار نظر متقابل هستم.
تنها شانسی که اوردن اینه که گروهشون زیاد سخت نیست وگرنه چیزی از انگلیس و ایتالیا بیشتر ندارن .

Sepehr SS
25-06-2014, 11:33
این آلمان قهرمان نمیشه، ولی بازی با فرانسه تو یک چهارم عالی میشه.

ghermezeteh
25-06-2014, 12:39
یک مساوی در برابر غنا.
تنها شانسی که اوردن اینه که گروهشون زیاد سخت نیست وگرنه چیزی از انگلیس و ایتالیا بیشتر ندارن .

آره!
در جام جهانی 2010 هم آلمانِ ضعیف! در گروهش حذف شد و استرالیا و صربستان اومدن بالا :n08:

pedramh
25-06-2014, 13:06
امیدوارم اینجوری که می گی باشه...ولی اینجوری نیست متاسفانه...
تیمای امریکای جنوبی به خصوص درسته که هیچ کدوم فوق العاده نبودن ولی شرایط تا حد زیادی به نفعشونه چه از نظر جو استادیوم ها چه از نظر داوری تا حدودی و چه از نظر شرایط اب و هوایی
مطمئن نیستم ولی فکر می کنم المان هنوز تو اون قسمتای استوایی بازی نداشته

یک مساوی در برابر غنا.

بحث ایتالیا و اون باخت عجیب اروگوئه به کاستاریکا جدا، ولی دیگه خدایی انگلیس که به هیچ تیمی نه نگفت :n09:
گروه آلمان ساده بود ؟ به سختی گروه انگلیس نبود ولی انصافا ساده هم نیست.
پرتقال که قبل اینکه 4 تا بخوره همه میگفتن قوی و .... :n08:
غنا هم یکی از آماده ترین های آفریقاست
آمریکا هم تیم خوبی نشون داده
گروه ساده یعنی گروه بلژیک ، یعنی گروه فرانسه

Layken
25-06-2014, 13:22
سلام رفقای خشن :دی
اقا لطف کنید، برادری کنید تا میتونید به این امریکای استکبار جهانی گل بزنید
یادتونه که در جنگ جهانی دوم چطوری خون ها ریختن از ژرمن ها پس لطف کنید 4 تا هم به اینا بزنید تا بلکه ما هم از اون ور تونستیم و خدا خواست غنا رو لوله کردیم و هر دو با هم اومدیم بالا
قول میدم اگه رفتیم فینال بگم پرتقالی ها بهتون ببازن با این وضعیت دوم بودن هم غنیمتیه :n02:
از طرف یک پرتغالی زخمی :n14:

yuseph
25-06-2014, 13:34
یک مساوی در برابر غنا.
so what
+
الان کاملا برای همه روشن شد آلمان چه تیم ضعیف و ضخرفیه!
بچه ها متوجه شدین یا بگم استاد بیشتر توضیح بده و مسئله رو بیشتر بشکافه براتون؟:n02:

Mr.Crow
25-06-2014, 13:39
واقعاً امسال دیگه بهترین زمان برای قهرمانی هست. اسپانیا که اون طوری ترکید، ایتالیای جهان خوار هم معدوم شد، تیم های آمریکای جنوبی هم تا حالا خیلی خفن و عجیب غریب نبودن. فقط هلند و فرانسه هستن که قلدر به نظر میرسن. اگه امسال هم قهرمان نشیم، یه بمب به خودم میبندم و یواخیم جان رو در آغوش میگیرم و ... :دی

البته آلمان هم مثه بازی اولش با پرتغال... در مقابل غنا خوب بازی نکرد. از نظز هجومی عالی بود اما مثه بازی پرتغال حساب شده بازی نمیکردن و بی احتیاط حمله میکردن تو دو تا ضد حمله بود فکر کنم که غنا خیلی راحت به گل رسید.
آلمان اصولاً توی بازی های دوم این مدلی میشه! :دی
این آمار برای 20 سال اخیر هست:
1994 و 1998 و 2002: بازی اول و سوم پیروزی، بازی دوم تساوی
2006: اینجا هر 3 بازی رو بردن، ولی بازی دوم فقط 1 گل زدن، در مقایسه با 4 تا و 3 تای دو بازی دیگه.
2010: بازی اول و سوم پیروزی، بازی دوم شکست
امسال هم دوباره بازی اول رو ترکوندن و بازی دوم رو مساوی کردن، ایشالا بازی سوم رو هم با منهدم کردن حریف جشن می گیریم!

City 17
25-06-2014, 16:02
مولر به خاطر ضربه ای که در انتهای بازی با غنا به سرش وارد شد، به تعدادی بخیه نیاز داشته.
خدیرا که از ناحیه زانو مشکل داشت و بواتنگ که به خاطر مشکل ماهیچه ای تعویض شد، متاسفانه هیچ کدوم نتونستند در تمرینات شرکت کنن.
اینها در شرایطی که یک تساوی صدر نشینی آلمان رو تضمین می کنه.

اما جالبه بدونید در زبان آلمانی لغت "تساوی" به معنی "مساوی شدن" وجود نداره. حتی لغت "tie" که باز معنی مشابهی رو میده وجود نداره.
در آلمانی موقع تساوی از لغت "Unentschieden" به معنی "بی نتیجه" استفاده میشه چون به طور سنتی تساوی واسشون یک نتیجه نیست.

+

یه آمار جالب و شاید امیدوار کننده:
آلمان در دو ده اخیر در فاصله های 6 ساله یک پای فینال بوده: 1990 (قهرمان جهان)، 1996(قهرمان اروپا)، 2002(نائب قهرمان جهان)، 2008(نائب قهرمان اروپا) و ... 2014 ؟

Masoud King
25-06-2014, 16:22
الان همه منتظرن آلمان حذف بشه بیان اینجا :n09:
+
من کلا نگران این کلینزمن هستم
تو یک بازی دوستانه هم بدجور آلمان رو تحت فشار قرار داد و انگار ضعف ها رو به خوبی می دونست.

با اینکه شاید خدیرا و بواتنگ آماده بازی جلو آمریکا نباشن، ولی لام همون وسط می مونه و بازم احتمالا منتظر هنر نمایی های جناب مصطفی خواهیم بود. امیدوارم وسط زمین رو بسپاره به دست شواینی و کروس و لام برگرده دفاع. تو گوشه ها به بازیکنی مثه لام خیلی احتیاج داریم.

البته گوتزه هم به نظرم همچین عملکرد درخشانی نداشته و اون گلش به غنا هم اوج خوش شانسی بود، زد به زانوش رفت تو گل :دی

SA3EDLORD
25-06-2014, 16:37
البته گوتزه هم به نظرم همچین عملکرد درخشانی نداشته و اون گلش به غنا هم اوج خوش شانسی بود، زد به زانوش رفت تو گل
گوتزه خیلی بازیکن خوبیه واقعا خونسرد عمل میکنه من از این خصوصیتش خیلی خوشم میاد.
منم امیدوارم بازی با امریکا روز خوب گوتزه باشه و همونطور خونسرد هرچی توپ دستش اومد گل کنه.

Alireza.M67
25-06-2014, 21:33
کریسمس
so what
+
الان کاملا برای همه روشن شد آلمان چه تیم ضعیف و ضخرفیه!
بچه ها متوجه شدین یا بگم استاد بیشتر توضیح بده و مسئله رو بیشتر بشکافه براتون؟:n02:

آقای شاگرد ، به عنوان استاد خیلی خوشحالم که هر سال با ادعای قدرتمندترین تیم جهان پا به رقابتها میذارید و با کمک داور میرید بالا ولی آخرش هیچی .... ولی بازم حرف واسه زدن دارید .
این روحیه تحسین برانگیزه ...
فقط ادعا ... فقط ادعا.
جای شما بودم دعا میکردم غنا نیاد بالا چون دفعه بعدی بعید میدونم بهترین تیم جهان شکست نخوره :n09:

به اون آقای پر حوصله ایم که پست منو از جام قبلی رفته گشته پیدا کرده متذکر بشید که اون سه تا جمله ای که من گفتم سه جمله متفاوته و جمله اول با دوم و همچنین دوم با سوم لزوما نباید رابطه ای داشته باشن. نمیدونم واقعا اون عزیزانی که زیرش دکمه تشکر رو زدن واقعا متوجه این موضوع نشدن !!!!!!!!؟ کاملا معلومه از روی تعصب لایک نمی زنید

Alireza.M67
25-06-2014, 21:40
در ضمن از ادبیات بسیار محترمانه شما طرفداران آلمانی کمال تشکر رو دارم.
من اومدم جواب یه پست که مربوط به خودم میشد رو دادم ولی با همچین ادبیاتی توی تاپیکتون مواجه شدم ...
واقعا متاسفم.
شاد باشید ...

farshidmm
25-06-2014, 22:44
یه آمار جالب و شاید امیدوار کننده:
آلمان در دو ده اخیر در فاصله های 6 ساله یک پای فینال بوده: 1990 (قهرمان جهان)، 1996(قهرمان اروپا)، 2002(نائب قهرمان جهان)، 2008(نائب قهرمان اروپا) و ... 2014 ؟

کلا از 1966 به این طرف هیچوقت فاصله به فینال رسیدن آلمان بیشتر از 6 سال طول نکشیده و حداکثرش 6 سال بوده:
1966 فینال جام جهانی
1972 فینال جام ملت ها
1974 فینال جام جهانی
1976 فینال جام ملت ها
1980 فینال جام ملت ها
1982 فینال جام جهانی
1986 فینال جام جهانی
1990 فینال جام جهانی
1992 فینال جام ملت ها
1996 فینال جام ملت ها
2002 فینال جام جهانی
2008 فینال جام ملت ها
تازه در این بین اون دوره هایی که در فینال نبوده اکثرا در نیمه نهایی بوده
واقعا کدوم تیم این همه ثبات داشته؟

ae2009
25-06-2014, 22:52
کلا از 1966 به این طرف هیچوقت فاصله به فینال رسیدن آلمان بیشتر از 6 سال طول نکشیده و حداکثرش 6 سال بوده:
1966 فینال جام جهانی
1972 فینال جام ملت ها
1974 فینال جام جهانی
1976 فینال جام ملت ها
1980 فینال جام ملت ها
1982 فینال جام جهانی
1986 فینال جام جهانی
1990 فینال جام جهانی
1992 فینال جام ملت ها
1996 فینال جام ملت ها
2002 فینال جام جهانی
2008 فینال جام ملت ها
تازه در این بین اون دوره هایی که در فینال نبوده اکثرا در نیمه نهایی بوده
واقعا کدوم تیم این همه ثبات داشته؟

اگر اشتباه نکنم آلمان در جام جهانی همیشه جزء 8 تیم پایانی بوده:n05:

omid-p30
26-06-2014, 00:03
اگر اشتباه نکنم آلمان در جام جهانی همیشه جزء 8 تیم پایانی بوده:n05:

بله، به غیر از یک مورد جام 1938 که در یک هشتم حذف شدند که اون هم در آلمان نازی بود و جزو آمار آلمان فدرال به حساب نمیاد.

بعد از اون دیگه کل 15 جام جهانیشون رو حداقل تا یک چهارم بالا اومدند.

3 بار : قهرمان

4 بار : نایب قهرمان

3 بار : سوم

1 بار : چهارم

4 بار : یک چهارم نهایی

yuseph
26-06-2014, 00:34
کریسمس

آقای شاگرد ، به عنوان استاد خیلی خوشحالم که هر سال با ادعای قدرتمندترین تیم جهان پا به رقابتها میذارید و با کمک داور میرید بالا ولی آخرش هیچی .... ولی بازم حرف واسه زدن دارید .
فقط ادعا ... فقط ادعا.
جای شما بودم دعا میکردم غنا نیاد بالا چون دفعه بعدی بعید میدونم بهترین تیم جهان شکست نخوره :n09:

به اون آقای پر حوصله ایم که پست منو از جام قبلی رفته گشته پیدا کرده متذکر بشید که اون سه تا جمله ای که من گفتم سه جمله متفاوته و جمله اول با دوم و همچنین دوم با سوم لزوما نباید رابطه ای داشته باشن. نمیدونم واقعا اون عزیزانی که زیرش دکمه تشکر رو زدن واقعا متوجه این موضوع نشدن !!!!!!!!؟ کاملا معلومه از روی تعصب لایک نمی زنید

بی خیال..تو اومدی گفتی چون شما از دو بازی 4امتیاز گرفتین و یکی دوصحنه بحث داوری داشتن بازی هاتون پس عملکردتون در حد انگلیس و ایتالیاست!!
آخه این چه منطقیه که شما با اون استدلال میکنید؟
ما شانس آوردیم؟
خیلی خب دور بعدی و بالاتر مشخص میشه عیار واقعی تیم چقدره و آیا واقعا با شانس اومده بالا یا نه.
در مورد غنا هم مطمئن باش دور بعدی براشون وجود نداره ...بای بای!
+
در مورد اون دوست عزیز هم باید بگم من خودم چشمام اینجوری شدن.:n04:
بی خودی نیست طرف ژرمنی هستش باحوصله و سختکوش :دی

من اومدم جواب یه پست که مربوط به خودم میشد رو دادم ولی با همچین ادبیاتی توی تاپیکتون مواجه شدم ...
واقعا متاسفم.
شاد باشید ...
عاقا اینجا کسی اعصاب نداره همه جام میخوان :دی
انشالله بعداز قهرمانی از خجالت دوستان در میایم دسته جمعی.
راستی برای جشن قهرمانی یادت نره بیایی. شما هم دعوتین.:n02:

AlamtabC
26-06-2014, 02:27
کریسمس

فقط ادعا ... فقط ادعا.

خوبه حداقل بالا میایم یه ده دوازده روز بیشتر تو جامیم
با کاستاریکا که مساوی نکرده با غنا بوده بهترین تیم آفریقایی
4 امتیاز از دو بازی داره نه یک امتیاز از سه تا :n10:
برو تاپیک خودتون پیام بده تا این اتفاقا نیافته
این جا جواز صعود به مرحله بعد به انگلیس نمیدن بفرما خدا 4 سال دیگه صبرت بده
داغتو نبینم ازالان دعا کن تا شبا خواب صعود ببینی :n09:

ghermezeteh
26-06-2014, 10:22
کریسمس

فقط ادعا ... فقط ادعا.

آلمان اگه 7 - 8 ساله ادعا داره ولی هیچی نمیشه انگلیس 50 ساله که ادعا داره ولی هیچی نمیشه
تازه هیچیه ما در حد نایب قهرمانی یا سومی بوده ولی هیچی شما همون هیچی بوده به معنای واقعی کلمه!
ما در حد خودمون ادعا داریم یعنی پرافتخارترین تیم اروپا نه در حد انگلیسیای خودشیفته که ادعا دارن فوتبال رو اختراع کردن و مهد فوتبال هستن و فوتبال مال اوناست ولی در 50 سال گذشته افتابه پلاستیکی هم گیرشون نیومده چه برسه به جام
آلمان دقیقا اگه 30 سال دیگه هم جام نگیره تازه میشه مثل الان انگلیس یعنی 48 سال بی جامی منتها با این تفاوت که آلمان اون موقع هنوز 6 تا جام داره ولی انگلیس الان 1 جام داره
منم به عنوان یه طرفدار آلمان خوشحالم که دشمن آلمان یعنی انگلیس اینقدر سوراخه و هیچ وقت هیچ پخی نیست و همیشه با حذف زودهنگامش اسباب خنده و شادی ما رو فراهم می کنه

پیدا کردن اون پست قدیمی هم زیاد سخت نبود چون دقیقا تو ذهنم مونده بود و تاپیکش هم یادم بود چون از قدیم بیشتر پست های شما در این بخش حاوی فحاشی و تمسخر فوتبال آلمان بوده تا طرفداری از تیم مورد علاقت
اون پست هم نشونه دیگه ای از اینه که اظهار نظرهای شما قابل اعتنا نیست چون فقط از سر لجبازی و تنفره
شما معتقد بودی که از اون گروه صربستان و استرالیا میان بالا در حالی که هر دو تا حذف شدن!! و معتقد بودی آلمان ضعیفترین سرگروهه ولی آلمان بهترین تیم جام شد یا بدون ارفاق بعد از اسپانیا بهترین تیم جام بود اگر نگیم بهترین بود. اونایی هم که لایک دادن دستشون درد نکنه
بعضیا هستن از تیم آلمان بدشون میاد ولی انصاف رو رعایت می کنن و به کیفیتش اذعان دارن ولی تو می خوای آلمان رو ضعیف و درجه 2 جلوه بدی و با بهانه های واهی همه چیز رو بذاری به پای داوری و مدام بازیکنانش رو مسخره کنی در حالی که تنها قهرمانی تاریخ خودتون با کمک داور به دست اومده

واقعا متاسفم.
شاد باشید ...
برای خودت متاسف باش
ادبیات خود شما سراسر توهین و تمسخر و تنفره
توقع داری چجوری جوابتو بدن؟
البته من بی ادبی از دوستان ندیدم

Masoud King
26-06-2014, 12:14
دوستان سعی کنید تا هوادران تیم های حذف شده رو درک کنید

نادر1368
26-06-2014, 13:08
شوان اشتايگر به خاطر مصدوميت پيش از بازي با پرتغال مقابل غنا ازش كم استفاده شد؟:n13: يعني شانس اصلي حضور در تركيب اصلي هست؟:n27:

senaps
26-06-2014, 13:18
بعضی تیم ها رو باید با تیم ملی ایران مقایسه کرد! :)))
عاخه تیمی که شانس سعودش از ایران هم کمتر باشه، اسمش تیمه؟!؟؟

تا المانی که میاد هر کسی جلوش در میاد رو میترکونه؟؟؟؟ باز امشب با امریکا ما کلی زخمی و مصدوم و تلفات داریم از بازی غنا چون بازی سنگینی بود... ولی به هر حال ما بالا میریم و تا خود قهرمانی هر کسی جلومون در بیاد رو لوله میکنیم! :)))

Layken
26-06-2014, 13:29
بعضی تیم ها رو باید با تیم ملی ایران مقایسه کرد! :)))
عاخه تیمی که شانس سعودش از ایران هم کمتر باشه، اسمش تیمه؟!؟؟

تا المانی که میاد هر کسی جلوش در میاد رو میترکونه؟؟؟؟ باز امشب با امریکا ما کلی زخمی و مصدوم و تلفات داریم از بازی غنا چون بازی سنگینی بود... ولی به هر حال ما بالا میریم و تا خود قهرمانی هر کسی جلومون در بیاد رو لوله میکنیم! :)))

احیانا منظورت که پرتغال نیست؟:n02:

Masoud King
26-06-2014, 14:08
پرتغال مگه تیمه؟ :دی :دی

شوان اشتايگر به خاطر مصدوميت پيش از بازي با پرتغال مقابل غنا ازش كم استفاده شد؟:n13: يعني شانس اصلي حضور در تركيب اصلي هست؟:n27:

شواینی قبل از شروع جام، مصدومیت داشت و لوو کم کم داره بهش بازی میده تا هم آماده بشه و هم مصدوم نشه. به نظرم فعلا شواینی نهایت یک نیمه کارآیی داره و هنوز 100 درصد آماده نیست ولی همون دقایقی هم که تو زمین بیاد مثه بازی با غنا مطمئنا تاثیرش رو میزاره ولی هرچه جلو تر می ریم فک کنم دقایق بازی شواینی هم بیشتر بشه

aluminum
26-06-2014, 15:55
دوستان مولر براي اين بازي مشكلي كه نداره؟

senaps
26-06-2014, 16:12

نه بابا!!
به نظرم یه تیمایی مثل انگلیس، باید برن با تیم B اب و فاضلاب برلین بازی کنن شاید ببرن! :) :n09:

Lord of english
26-06-2014, 16:16
آقا تور رو خدا یه شبکه رایگان بدین بشینیم بازی آلمان با آمریکا رو ببینیم
خسته شدیم از این شبکه 3...چیه بخدا؟!!!

ممنون.

Mr.Pooya
26-06-2014, 16:44
آقا تور رو خدا یه شبکه رایگان بدین بشینیم بازی آلمان با آمریکا رو ببینیم
خسته شدیم از این شبکه 3...چیه بخدا؟!!!

ممنون.

دوست عزیز تاپیک زیر را مطالعه کنید. کاملا توضیح داده شده اگر باز هم مشکلی بود در همون تاپیک مطرح نمایید:

شبکه های پوشش دهنده رقابت های جام جهانی 2014 | لیست شبکه ها در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

farshidmm
26-06-2014, 17:37
خوب امشب با امریکا بازی داریم که از نکات جالب بازی اینه که تیم امریکا به غیر از مربیش که آلمانیه و مربی سابق آلمان و همکار قبلی یواخیم لو هست 5 بازیکن این تیم هم متولد آلمان هستن که 3 تاشون به نام های تیموتی چندلر فابیان جانسون و جرمین جونز علاوه بر اینکه متولد آلمان هستن مادر آلمانی هم دارن و می تونستن برای تیم ملی آلمان هم بازی کنن
کلینزمن هم گفته امشب قبل از بازی سرود ملی هر دو کشور آلمان و آمریکا رو می خونه

banii
26-06-2014, 18:19
بارش‌شديد باران و احتمال لغو ديدار آلمان و آمريکا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بارش شديد باران در رسيف باعث شده است تا برگزاري ديدار دو تيم آلمان و آمريکا با ابهام روبه‌رو شود.

بارش شديد باران و جاري شدن سيل در رسيف باعث شده است تا خيابان‌هاي اين شهر به زير آب برود. اين در حالي است که کمتر از چند ساعت ديگر ديدارهاي پاياني گروه G جام جهاني بايد به طور همزمان برگزار شود و رسيف ميزبان مسابقه آلمان و آمريکا است؛ مسابقه‌اي که برنده آن به عنوان سرگروه راهي مرحله يک هشتم نهايي مي‌شود. شدت بارش باران به اندازه‌اي است که احتمال لغو اين بازي داده مي‌شود.

فدراسيون جهاني فوتبال تاکنون تصميمي براي تغيير زمان اين بازي نگرفته و براساس اعلام قبلي اين رقابت از ساعت 20:30 به وقت تهران آغاز مي‌شود. هرچند اين روشن ايرماتف، داور ازبکستاني بازي است که بايد درباره برگزاري يا لغو مسابقه نظر نهايي را اعلام کند.

تصاوير محل برگزاري بازي نشان مي‌دهد که چمن ورزشگاه آمادگي برگزاري مسابقه را دارد. اتوبوس تيم ملي آلمان به خاطر مشکلات و تاخير احتمالي 10 دقيقه زودتر هتل محل اقامت خود را به مقصد ورزشگاه ترک کرده است.

City 17
26-06-2014, 18:25
:exclamati

از اونجا که به خاطر شرایط ویژه جام جهانی، سخت گیری کمتری در اعمال قوانین معمول انجمن ورزش به کار گرفته شده، متقابلا از کاربران عزیز توقع داریم همکاری لازم رو داشته باشند.
بنابراین از کلیه کاربران طرفدار تیم های مختلف درخواست میشه که بحث های حاشیه ای پیش اومده در تاپیک، که در ارتباط با بقیه تیم هاست ادامه پیدا نکنه که به برخورد تیم مدیریت ورزش منجر نشه.

Actros
26-06-2014, 18:27
تا لام نره راست و شوانی نیاد وسط من امیدی به قهرمان شدن این تیم ندارم !
خط دفاع کلا کنده مرتساکر مخصوصا
دفاع چپ هم هودس بنده خدا ! به نظرم این میومد جای مرتساکر و دورم میرفت چپ خیلی تخصصی تر میشد دفاع
لام اصلا فیزیکه جنگهای تن به تن میانه میدان رو نداره و نکته دیگه اینکه نفوذ های عالی سمت راستش رو دیگه نداریم !! به جاش آقا مصطفی بازی میکنه !! خدایی زور داره ! لو داره یه جام دیگه رو ازمون میگیره

Mr.Crow
26-06-2014, 21:42
بازی خیلی راحت تر از چیزی بود که فکر میکردم! میشد گل های بیشتری هم بزنیم که البته بچه ها زیاد خودشون رو خسته نکردن، دلیلی هم نداشت که بکنن! :دی
مولر هم که رسید به چهارمین گل و البته در مجموع هم 9 گل توی جام های جهانی زده. یعنی بعید نیست یکی دو تا جام جهانی دیگه به رکورد رونالدو و کلوزه برسه.

mehrdad8086
26-06-2014, 21:42
:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:
یه برد شیرین!!!!!!
بازی آرومی بود.کم انگیزه و بارون هم بهش دامن زد.

تبریک به بروبکس آلمانی

AlamtabC
26-06-2014, 23:03
یه بازی منطقی به دور از احساس و با آرامش

امروز همه خوب بودن حتی هوودس هم بهتر شده بود
پیش بینی فیل آلمانی هم که 7 امتیاز بود درست دراومد :n06:

به امید بازی های بهتر و تحقق رویای قهرمانی

jr07
26-06-2014, 23:08
عجب
نتایج تیم درست مثل جام قبلیه
یه برد قاطع تو بازی اول، بازی بد دومی و بازی آخر خوب.

shabkard
27-06-2014, 05:30
دوستان المان تا حالا خوب نتیجه گرفته و در مقابل امریکا انرژی خود رو زیاد به هدر نداد
المان بدون شک بعد از هلند فعلا بهترین تیم اروپایی خودش رو نشون داده
فرانسه در بازی سوم درخشان ظاهر نشد
َهمچنین با برد مقابل امریکا حرف حدیث احتمالی تبانی مساوی هم بی معنی ساخت
َ
:n24:المان قهرمانه شک نکن:n24:

omid-p30
27-06-2014, 10:04
این بحثی هم که بعضی جا ها مطرح بود که آلمان بخواد دوم بشه تا به برزیل نخوره خیلی بی معنی بود. یعنی هیچکی نمیدونه آلمان حداقل انگیزه اش قهرمانی هست ؟ حالا تو نیمه نهایی به برزیل نخوره فینال که باید بخوره.

ویرایش : ضمنا چه فینالی بشه آلمان و آرژانتین !

City 17
27-06-2014, 15:59
بازی منطقی به اجرا گذاشتیم، نه بیش از حد به آب و آتش زدیم و نه به دنبال تساوی بودیم (پیرو قضیه تساوی در آلمانی = "بی نتیجه" و توی 2-3 سال اخیر فقط دو تساوی داشتیم، یکی مقابل غنا در همین بازیها و یکی تساوی معروف 4-4 با سوئد)

بر خلاف بازی قبل خط هافبک، (شواینی و لام) عملکرد خوبی داشتند و "حضور" رو میشد حس کرد، اما نقطه ضعف تیم در حملات و مسئله مهمی که لوو باهاش روبرو هست، حملات از کناره ها به خاطر دفاع های کناری غیر تخصصی هست، لوو معتقده که با از دست دادن برادران بِندر، هیچ بازیکنی به جز لام توانایی بازی کردن در نقش یک holding midfielder (مثل نقش مارتینز در بایرن، بوسکتز در بارسا و آلونسو در رئال) رو نداره، بازیکن هوشیاری که بتونه در فاز دفاع در زمان مناسب در جای مناسب حضور داشته باشه و در فاز حمله توانایی پخش توپ قابل قبولی داشته باشه، و به نظر نمیاد در بازی های آینده از این نظر تغییری رو ببینیم. شاید بد نباشه گزینه های دیگه در دفاع کناری مثل گروس کروتز رو برای بازی های آینده به طور جدی تری در نظر بگیره.

لوو به احتمال زیاد در زیر باران راجع به همین مسئله فکر می کرد!

مشکل دوم مسئله تمام کنندگی و گلزنی هست که تمام بار اون روی دوش مولر بوده که تا الان خیلی خوب از پس این مسئولیت بر اومده اما در بازیهای آینده باید گوتزه (که با نمایش نه چندان جالب پولدی، احتمالا به ترکیب برگرده) و اوزیل دقت بهتری رو از خودشون نشون بدند.

حریف بعدی الجزایر هست که تیم منسجمی نشون نداده اما تیمی هست که پرتلاش و با انگیزه هست و البته تیمی که اشتراکات زیادی با تیم های عربی حاشیه خلیج فارس داره و در بازی با روسیه میشد دید که در صورت پیش افتادن توانایی خارق العاده ای رو در زمینه وقت کشی دارند و حتی اعضای نیمکت این تیم به عنوان "توپ جمع کن"، البته بدون قسمت مهم کار یعنی تحویل دادن توپ به حریف، بهشون کمک می کنند:n02:

yuseph
27-06-2014, 22:04
:n12:تماشاگران آلمانی:n12:

سری دوم

کاپیتانه از همه ****خل تره :دی

اینجوری که این بازش کرده تا تحت المقعدش رو هم میشه دید :دی

یعنی چی میتونه باشه این؟
ژله که نیست!؟هست؟:n02:

Layken
28-06-2014, 12:29
گل مولر به امریکا واقعا زیبا بود و از جمله اون گل هایی بود که من همیشه از دیدنشون به وجد میام، (یک توپ سرگردان میره پشت محوطه جریمه و یک نفر می خواد که کار رو تموم کنه)

Peji2010
28-06-2014, 13:12
به به مثل همیشه جمع بچه ها جمعه :n12:به امید قهرمانی:n12:

OSEN
28-06-2014, 17:01
تو همین بازی پیش رو ایشالا کلوزه کار رو تموم کنه و تک و تنها بشه رکورد دار.
به همین مناسبت! این عکس رو تقدیم عشاق ژرمنی میکنم :n02: :

Sh-Meteor
28-06-2014, 17:53
لوکاس پودولسکی

M.Sadegh.M
28-06-2014, 17:59
تبریک برد آمریکا با چند روز دیر کرد . . .:n16:

واقعا همه چیز آماده و فراهم هست برای قهرمانی ژرمن ها
تنها تیمِ حسابی که مونده هلند هست واقعاً خط حمله خطرناکی دارند.
امیدوارم اگه به برزیل خوردیم داور سرمون را نبره.
واقعا تیم نیاز به چند تغیِیر دیگه داره تا 6 دنگ و کامل بشه.
به نظرم مهاجم تمام کننده واقعا نیاز هست ، حالا یا کلوزه که بهتر بوده یا پولدی که میتونه برخلاف کلوزه سازنده هم باشه.
درست هست مولر داره خوب گل میزنه ولی یک مهاجم اصلی میتونه یار گیری ای که در بازی های آینده روی مولر شدیدتر میشه را تا حدودی کمتر کنه.
تو پست هافبک هم تغییراتی نیاز هست فکر کنم گوتزه یک خط عقب تر مفیدتر باشه تا اون جلو

دوستان مصدومیت خدیرا جدی هست یا به بازی های بعدی میرسه؟

به امید بازی های بهتر و تحقق رویای قهرمانی

دوست عزیز قهرمانی رویا نیست ، مثلِ انرژی هسته ای حق مسلم ما هست...:n02::n02::n02:

واقعا اگه قهرمان نشیم میرم لوو را پدرش را در میارم 8 سال مربی این تیمِ جوون بودن و هیچی نشدن واقعاً خیلی زشتِ
تمام جام های اخیر را لوو بر باد داده.

AlamtabC
28-06-2014, 18:44
واقعاً خیلی زشتِ
تمام جام های اخیر را لوو بر باد داده.

به خاطر احتیاط و ترسشه !

همه تیم هارو تا مهمترین مرحله تحقیر میکنه
به نیمه نهایی و فینال که میرسه هنگ میکنه
به جای که اجازه بده تیم کار خودشو بکنه
بازی رو تغییر میده از احتیاط و محافظه کاری
که مبادا تیم به مرحله فینال نرسه یا قهرمان نشه
نیتش خیره اما آخر بازی نیمکت رو قهوه ای میکنه :n02:

omid-p30
29-06-2014, 09:24
نه، نه، برزیل، تو باید می موندی تا با شکوه بیشتری حذف بشی.

parsicola
29-06-2014, 11:09
با اینکه تیم محبوب من اول آلمانه اما دوباره ظواهر امر نشون میده که آلمان داره میره تو فاز بد و بسته بازی کردن. امیدوارم اینطور نشه که اولش طوفانی بعدش تبدیل به یه نسیم خنک بهاری میشه. آخه یواخیم جان چه وردی ، چه جادو و جمبلی میخونی که آلمان به ریپ زدن میفته!

City 17
30-06-2014, 18:39
گرد مولر: "من قانع شدم که مولر رکورد گلزنی در جام های جهانی رو خواهد شکست، چرا که او هنوز می تواند در دو یا سه جام جهانی دیگر شرکت کند"

لذت می برم از این خوشحالی های ساده و بدون هیچ گونه اَکتِ مولر، واقعا حدودا سی سالی دیر به دنیا اومد، برازنده اون نسل قدیمی و همون گروه خشن هست:n02:

Masoud King
30-06-2014, 19:31
به نظرم کاملا به موقع به دنیا اومد تا بقیه متوجه بشن برای ستاره بودن احتیاجی نیست مدل باشی و ...
در نهایت سادگی ولی در اوج فوتبال
+
امشب پولدی مصدومه
شواینی انگار از اول تو ترکیب هست
بواتنگ هم مشکلی نداره برای بازی امشب پس احتمال زیاد لام و شواینی وسط زمین هستن.
+
خیلی نگران این هستم که الجزایر رو دست کم بگیرن و آخرش به چه کنم بیوفته تیم
دیگه الان باید آلمان واقعی رو ببینیم و قدرتش رو نشون بده

جاسم کدخدایی بنت
30-06-2014, 19:42
سلام

با توجه به این که آلمان رو هم دوست دارم اما فرانسه چیزی دیگریست
انشا الله جام مال فرانسه هست

Sara
30-06-2014, 20:51

آمار و ارقام :

آلمان دو مسابقه قبلی در تمام رقابت ها را مقابل الجزایر واگذار کرده است، یک گل به ثمر رسانده و چهار گل دریافت کرده است.

در سه جام جهانی گذشته آلمان هر سه بار به نیمه نهایی رسیده است، هیچ کشوری نتوانسته است در چهار جام جهانی متوالی به نیمه نهایی صعود کند.

شش گل الجزایر توسط پنج بازیکن متفاوت به ثمر رسیده است، تنها کلمبیا با شش گلزن در مرحله گروهی در جایگاه بهتری نبت به این تیم قرار دارد.

توماس مولر در نه بازی در جام جام جهانی نه بار گلزنی کرده است که شامل چهار گل در سه بازی در جام جهانی 2014 تا کنون می شود.

sky SPORTS
ترجمه: Rebecca

yuseph
30-06-2014, 21:07
پیش بینی من از بازی :
6-1 آلمان الجزایر رو به آتیش میکشه.

+
کلوزه هم هتریک میکنه.(آرزوی من)
+
پ ن:شاید من و یکی دوتا از بچه های گروه هم رفتیم توی زمین:n02:

AlamtabC
30-06-2014, 21:33
به نظر منم بیخودی دارن شلوغ میکنن که یه چیزی ازش دربیارن
آلمان تازه شروع کرده اصلا انتظار نمیره که به همین زودی تموم کنه
پیش بینی منم 2 یا بیش از 2 گله

aluminum
30-06-2014, 21:46
پیش بینی من از بازی :
6-1 آلمان الجزایر رو به آتیش میکشه.

+
کلوزه هم هتریک میکنه.(آرزوی من)
+
پ ن:شاید من و یکی دوتا از بچه های گروه هم رفتیم توی زمین:n02:
شما که داری آرزو میکنه خوب آرزو کن مولر هم هتریک کنه:n02:
من الجزایر رو هم دوست دارم ولی خوب این آلمانه و هیچ کاری نمیشه کرد

OSEN
30-06-2014, 21:54
با اختلاف دو گل میزنیمشون ایشالا. یا ۲-۰ یا ۳-۱...:n25:. کلوزه و مولرم باید گل بزنن جفتشون...:n19:.

پ.ن: نصفه شبی وقتی دارین بازی رو میبینید، چشماتونو یه لحظه ببندید و دلا رو روونه کنید توی پادگان و بردیایی که از شدت خستگیِ حاصل از نظام جمع و تمرینِ رژه داره خواب هفت پادشاه رو میبینه :n02:.

yuseph
30-06-2014, 23:05
شما که داری آرزو میکنه خوب آرزو کن مولر هم هتریک کنه:n02:من الجزایر رو هم دوست دارم ولی خوب این آلمانه و هیچ کاری نمیشه کرد
آخه میدونی الومینیوم جون(یهو میزاشتی آهن راحتمون میکردی :دی) این جام آخر کلوزه هستش و دوست دارم با کسب افتخار(فردی) این جام رو تموم کنه.
برای منی که بهترین روزهای زندگیم رو باهاش بودم این خیلی با ارزش هستش.
مولر قشنگ 3تا جام جهانی دیگه میتونه بیاد و افتخار آفرینی کنه و اتفاقا پتانسیلش رو هم داره.
هرچند از گلزنی این گل پسر هم به شدت استقبال میشه.
+
پ ن:سه گل باقی مونده رو بین خودتون تقسیم کنید،آمین گفتنش با من :دی

+

به نظر منم بیخودی دارن شلوغ میکنن که یه چیزی ازش دربیارنآلمان تازه شروع کرده اصلا انتظار نمیره که به همین زودی تموم کنهپیش بینی منم 2 یا بیش از 2 گله

دقیقا حسن جان اینها میخوان بی عرضگی تیماشون رو ماست مالی کنن گیر دادن به آلمان!!
الجزایر بدبخت رو بگو که دارن شیرش میکنن بیاد آلمان رو حذف کنه! :دی
الجزایر حمله میکنه و ما فرت گل میزنیم :دی
چه خنده بازاری بشه امشب.
ترکیب پیشنهادی:

فلر
دروم هوملز بوآتنگ(هوودس)لام
کروتز کروس
شورله مولر گوتزه
کلوزه

CATALONIA
30-06-2014, 23:10
ترکیب تیم مشخص شد :

آلمان: نویـــر؛ موستافی، مرته ساکر، بواتنگ، هوودس؛ لام، شواین اشتایگر، کروس؛ اوزیل، مولر، گوتسه

هوملس به خاطر مصدومیت نیست !
یک اشتباه دیگه از یوگی .. اصلا دلیل نداشت جلوی آمریکا بازی بدن بهش تا الان که بهش نیاز داریم نباشه ! ... یه چند تا از گل های زده کم کن یوسی بزار رو گل های خورده :n03:

خدیرا هم که مصدومه ... پودولسکی هم به همین شکل ! رویس هم که :n14:

پ.ن : هوملس به دلیل سرماخوردگی بازی امشب رو از دست داده ... :blink:

M.Sadegh.M
30-06-2014, 23:19
واقعا ترکیب خیلی بدِ
بوآتنگ را آورده وسط، مصطفی را دوباره گذاشته، از خدیرا هم خبری نیست.
من از این دفاع می ترسم ، خدا بخیر کنه این بازی را ولی اگه رفتیم مرحله بعد حتما باید یک فکری به حال دفاع کرد.
این یوآخیم واقعا داره یک تنه تیم را کله میکنه، آخه این چه ترکیبی هست.

Sent from my iPad using Tapatalk

yuseph
30-06-2014, 23:19
ترکیب تیم مشخص شد :

آلمان: نویـــر؛ موستافی، مرته ساکر، بواتنگ، هوودس؛ لام، شواین اشتایگر، کروس؛ اوزیل، مولر، گوتسه

هوملس به خاطر مصدومیت نیست !
یک اشتباه دیگه از یوگی .. اصلا دلیل نداشت جلوی آمریکا بازی بدن بهش تا الان که بهش نیاز داریم نباشه ! ... یه چند تا از گل های زده کم کن یوسی بزار رو گل های خورده :n03:

خدیرا هم که مصدومه ... پودولسکی هم به همین شکل ! رویس هم که :n14:

پ.ن : هوملس به دلیل سرماخوردگی بازی امشب رو از دست داده ... :blink:

به جان خودم جای خالی هوملز رو نوئر میتونست پر کنه!
کافی بود که فلر بره توی دروازه و نوئر بشه دفاع آخر تیم.:n02:
اما جدای از شوخی برعکس شهابی امشب نیازی به هوملز نیست اصلا.
از گل های زده کم نمیکنم و اگه راستش رو بخوایی میخواستم یه پیش بینی تاریخی رو کنم(8-1)اما خب مراعات کردم.(ترس از جونم :دی)
سرما خوردگی بهونست!

M.Sadegh.M
30-06-2014, 23:21
آقا ترکیب خیلی بدِ
بواتنگ وسط و دوباره حضور مصطفی
خدا بخیر کنه، یوگی داره یک تنه مثلِ همیشه تیم را به نابودی میکشونه.
دفاع خیلی ترسناکِ امشب مرحله بعد اگه اینجوری باشه وا ویلاست

aluminum
30-06-2014, 23:23
آخه میدونی الومینیوم جون(یهو میزاشتی آهن راحتمون میکردی )
اینجوری بهتره...هیچکی من رو مخاطب حرفهاش قرار نمیده(چون سخته نوشتن آلومینیوم )

خب گزارشگر بازی هم که خیابانی هست...که عاشق الجزایره
دیگه خودتون حساب کنید که چه جوری میخواد بره روی اعصاب ببیندگان:n03:
جالبه الجزایر میخواد با دو تا مهاجم بازی کنه

yuseph
30-06-2014, 23:26
جالبه الجزایر میخواد با دو تا مهاجم بازی کنه
همون داستان شیر شدنه.
اتفاقا به نفع ماست بیان حمله کنن نقره داغشون میکنیم.

ALt3rnA
01-07-2014, 00:20
اعصابم خورد شد با این اشتباهای افتضاح تو پاسکاری
چه بلایی سر آلمان 2010 آوردن ؟ :|
گزارش خیابانی هم که بماند !

M.Sadegh.M
01-07-2014, 00:22
[QUOTE=yuseph;8283062
اتفاقا به نفع ماست بیان حمله کنن نقره داغشون میکنیم.[/QUOTE]

فعلا که این نیمه داشتیم نقره داغ می شدیم.
این نویرم داشت ما را سکته می داد.
واقعا گوتزه گل نزنه، چندتا گل نزده تو این جام
اگه نصفِ المان ۲۰۱۰ اینجا بود با خیالِ راحت میگفتم قهرمان بودیم.

Lord-Voldemort
01-07-2014, 00:24
دفاع خیلی بد بود نیمه اول، مخصوصاً پاسکاری های دفاع
احتمالا نیمه دوم همه چی درست شه

senaps
01-07-2014, 00:30
میگم این نویر واقعا نوبریه واسه خودش....
این همه دروازه بان خواستن ادای نویر رو در بیارن و حذف شدن! :))))))) ولی خودش بدجوری داره ادای خودش رو در میاره و چند تا خروجش واقعا شانس اوردیم :(

مخصوصا اولای بازی که داشت مثل یه مدافع دنبال توپ و حمله جزایر میدوید یعنی قلبم اومده بود تو دهنم و نیم خیز شده بودم! :)))))

باز اواخر این نیمه کمی بازی تحت کنترل ما بود! این استراتژی شوت از دور هم اصلا خوب نیست! هرچند دوبار میتونستیم رو این حرکات به گل برسیم! :)))

کثافطا خیلی محکم تر از غنا دارن می‌دون.... :(

Sh-Meteor
01-07-2014, 01:17
توماس مولر چش شد؟ اه

M.Sadegh.M
01-07-2014, 01:24
واقعا اگه یک دونه این توپا رو سره کلوزه بود چه گلایی میشد حیف نیستش، استثنایی سر میزد.

SA3EDLORD
01-07-2014, 01:25
نویر هم خوبه هم کله خره :n02:

ALt3rnA
01-07-2014, 01:27
لعنت به این بازی
فکر میکنم بازیکنای ما خیلی خسته تر از الجزایر باشن .
به این تیم هیچ امیدی ندارم . صعود هم کنیم با این وضع لیاقت قهرمانی رو نداریم .
چه بلایی اومده سرمون یهو !؟!

ادیت : 30 ثانیه بعد ازین پست گل زدیم :دی

senaps
01-07-2014, 01:44
اقا بردیم.... با تشکر از نویر! :) واقعا دم نویر گرم! عالی دروازه گرفت و عالی دفاع کرد...

ALt3rnA
01-07-2014, 02:04
تبریک به همه
گل اوزیل واقعا قشنگ بود .
حیف اون گل الجزایر رو خیلی راحت خوردیم .

Sara
01-07-2014, 02:06
تبريک[emoji173]

Sh-Meteor
01-07-2014, 02:07
تبریک، تبریک تبریک.

ای گاش اون گل ثانیه آخری رو نمی خوردیم. (( اگه نمی خوردیم 15 امتیاز میگرفتم ))

senaps
01-07-2014, 02:08
اقا من تبریک میگم... ۲-۱ اصلا حق ما نبود و باید لااقل 4 گل میزدیم بهشون و اون گل اخر رو ول کرده بودیم که رفت تو گل :(...

بازی خیلی خیلی قشنگ بود و عالی ولی راستش الجزایر بازی رو دقیقه‌ی 20-25 باخت!! اونا باید با المان بازی رو کند میکردن ولی همچنان می‌دویدن و تیمی که بخواد اینجوری بدوه، عمرا 80 به بعد جلو تیمی مثل المان نمی‌تونه بدوه!‌:))...

نویر فوق‌العاده بازی کرد و بهترین بازیکن تیم بود...
این خیابانی هم جوری هی میگفت میرو به بازی نیومد انگار داره بازی اخر رو گزارش میکنه!! :))

Mr.Crow
01-07-2014, 02:10
هرچقدر نیمه اول داغون بودیم، نیمه دوم و وقت های اضافه عالی بودیم!
مصطفی جان فکر کنم اصلیت الجزایری داره نه آلبانیایی! :دی ماشاالله نیمه اول حکم یکی از بازیکن های حریف رو داشت، ولی با خارج شدنش از بازی اوضاع بهتر شد و لام عزیز هم که رفت سر جای اصلی خودش.
نویر هم واقعاً ترکوند امشب!!! دروازه بان های ناشناخته ای که توی این جام سر و صدا کردن رو کاری ندارم، ولی بین دروازه بان های معروف با فاصله نفر اول هست.

ALt3rnA
01-07-2014, 02:13
خیابانی رو که نمیدونم کی بود گفت طرفداره الجزایره تو این تاپیک :دی 130 دقیقه یه بند قروبن صدقه آلمان رفت :دی
واقعا شانس آوردیم نیمه اول گل نخوردیم . این چینش رو اصلا قبول نداشتم به نظرم دفاعمون اصلا قدرت لازم رو در مقابل تیمی مثل الجزایر نداشت .

CATALONIA
01-07-2014, 02:20

عجب بازی بود !
نتیجه ی دست کم گرفتن حریف همین میشه ... امیدوارم بازی های بعد دیگه فرانسه و برزیل و .. رو دست کم نگیریم :31:

توی 20 دقیقه اول که یک بازی پراشتباه در یک سوم دفاعی ، همراه با فشار و هیجان الجزایر رو داشتیم که اگه خروج های فوق العاده نویر نبودن ممکن بود چند گل بخوریم ... اما رفته رفته در اواخر نیمه اول و بعدش هم با اومدن شورله و رفتن لام به سمت راست نبض بازی به دست آلمان افتاد !

نویر .... بدون شک ناجی امشب ما بود ... از همون اول با چند تا حرکتی که کرد معلوم بود شب ، شب خودش خواهد بود .... و یکی از بهترین نمایش های چند وقت اخیرش رو مخصوصا در پست لیبرو داشت :دی ..
نبود هوملس واقعا به تیم لطمه زد ! مستافی و هوودس که افتضاح به معنای واقعی کلمه بودن .. مخصوصا مستافی که مصدومیتش واقعا توفیق اجباری بود .!
من نمیدونم دیگه لو و پپ چی باید ببینن که لام رو نذارن هافبک ؟! یک هافبک افتضاح با درصد توپ های لو رفته بالا و جنگندگی صفر و یک مدافع راست یا چپ استثنایی !!! نفوذ های زیاد ، سانتر های خطرناک و قطع توپ عالی ! امیدوارم لو چشم هاشو باز کنه و دیگه لام رو نذاره هافبک ... شایدم باید دعا کنیم هوودس هم مصدوم بشه ؟!
شواینی بازی امیدوار کننده ای رو نشون داد که امیدوارم مصدومیت آخر بازیش خیلی جدی نبوده باشه ... کروس مثل بازی های قبل نبود و تقریبا مهار شده بود .
اومدن خدیرا همراه با بازگشت لام به دفاع هم بهترین تغییر ممکن بازی بود که نتیجش کاملا در طی بازی مشخص بود !
تعویض شورله هم خیلی خوب بود و سرعت بازی رو برای آلمان بیشتر کرد ...
مولر که امروز روزش نبود و بلاخره طبیعی هست یک بازیکن یک روز خوب نباشه !!!!
گوتزه که مثل همیشه محو در جریان بازی و بی اثر بود ...
اوزیل هم در اواخر نیمه اول که پستش تغییر پیدا کرد و تقریبا پست 10 بازی میکرد خیلی خوب بود ولی باز با شروع نیمه دوم از سمت چپ خیلی کم فروغ بود ! امیدوارم گلی که زد نوید بخش بازگشتش به روز های خوبش باشه !

کرامر هم توی چند دقیقه ای که بازی کرد خیلی موثر ظاهر شد که احتمالا بیشتر به خاطر خستگی سایر بازیکنان بود ..

در کل امیدوارم یوگی از این بازی سخت و دشوار درس بگیره !
لام به درد هافبک نمیخوره .. چند بار باید ثابت بشه این قضیه ؟
و امیدورام این بازی سنگین باعث خستگی بازیکنان برای بازی با فرانسه نشه ...

+

پ.ن : اون گلی هم که شورله زد من یک لحظه حس کردم یک پای نامرئی به توپ جهت داد که فکر میکنم بردیا بوده :31:

romantic
01-07-2014, 02:20
این تیم اگر قهرمان هم بشه، کمتر از 10درصد موفقیت مدیون یوگی ـه. الان بجز 5-6تا تیم، بقیه تیمای دنیا باید جلوی آلمانِ 10نفره یا حتی 9نفره قرار بگیرن تا شانسی داشته باشن، از بس تیم بازیکن های خوبی داره. اما لوو خودش میاد عملا تیم رو 9نفره میفرسته تو زمین. دوتا دفاع کنار تو زمین هستن که حضورشون با نبودشون خیلی فرقی نداره. مصطفی و هوودز هردو دفاع میانی هایی هستن که اصلا هیچی از بازی در دفاع کنار ندارن برای عرضه.
جالبه تاکتیک آلمان برپایه مالکیت توپ و استفاده از پاسهای سریع در حمله استواره، اونوقت تو همچین سیستمی که فول بکها توش به اندازه هافبک های بازیساز مهمن، هوودزی بازی میکنه که شعاع حرکتیش 10متره و وقتی هم جلو میاد تو دست و پای بقیه میفته.
طرفدارهای بایرن از اینکه لام در وسط استفاده میشد شاکی بودن. به خدا اگر آلمان یکی حتی مثل رافینیا رو در دفاع راست داشت من اصلا از هافبک بازی کردن لام در تیم ملی ناراحت نمیشدم. آخه چه معنی داره بهترین مدافع راست دنیا رو بیاری هافبک، بعد یک دفاع میانی با تجربه صفر رو ببری سمت راست دفاع؟!!!! از وقتی توفیق اجباریِ مصدومیت مصطفی اتفاق افتاد و لام رفت راست، تیم کاملا متحول شد.
این تیم درسته مصدوم داره و بدشانسی زیاد آورده ولی بازهم معنی نداره اصرار لوو برای بازی دادن به لام در هافبک. با این دوتا دفاع کنار، کامل تیم رو فلج کرده. بنظر هم نمیاد بخواد تغییری در افکارش بوجود بیاره. هرچقدر امیدوارم شواینی و هاملز مشکلی برای بازی بعد نداشته باشن، همونقدر هم به مصدومیت هوودز، مصطفی و بواتنگ امید بستم. اینطوری تقریبا مطمئن میشم که در بازی بعد لوو هیچ جوری نمیتونه به لام در هافبک بازی بده.

پ.ن: مرده شور شانس این تیم رو ببرن. این همه مصدوم قبل از جام کم بود، در طول مسابقات هم نصف بازیکنامون مرخص شدن :n27:

AlamtabC
01-07-2014, 02:55
انرژیم سر این بازی تموم شد !

اصلا حتی یک لحظه هم فکر نکردم حذف بشیم حتی یک لحظه !

چه حرصی خوردم همش فحش بود که بار مربی الجزایر می کردم با اون قیافه ....

مردک بعد دقیقه 90 سر تکون میداد یعنی، حیف که نبردیم !!!!

تیم وقتی تو همه ی نقاط عالی شد که لام رفت سرجاش اصلا این درست بود

دیگه توی دفاع هم مشکل نداشتیم هوودس هم آروم آروم داره جا میافته

فکر می کنم آلمان همه ی بازی هار و همین طوری بازی کنه( بعد از جا به جا شدن لام منظورمه)

دو تا برزیل کمه براش

بازی ها حذفیه تیم الجزایر هم تخریبی بازی می کرد طبیعی بود بازی سخت بشه

من همه ی بازی ها رو یک هیچ میخوام فقط قهرمان شه

نه 4 تا 4 تا بزنه و حذف شه، تیم شبیه سال های دور داره بازی می کنه

دوست دارم این نوع بازی رو بی محاوا بازی نمی کنن منطقی و برنامه ریزی شده

با این همه مصدوم اگه بازی بعد 11 نفره باشیم واقعا شانس آوردیم

Mr.Crow
01-07-2014, 02:59
Dailymail در مورد مانوئل نویر حرف خیلی جالبی زده:
Manuel Neuer joins Franz Beckenbauer and Lothar Matthaus as a great German sweeper

اینم محل های قرارگیری نویر در طول بازی:

واقعاً چه کرد امشب!

senaps
01-07-2014, 10:10

Sara
01-07-2014, 11:28
Neuer
Did well as a sweeper keeper

8.0

7

Mustafi Off '70
Did okay prior to his injury

4.5

6

Mertesacker
Caused problems by Slimani

5.5

6

Boateng
A strong display at the heart of defence

6.4

7

Howedes
Solid defensively and looked to get forward

4.8

6

Lahm
Was more effective when shifted to full-back

5.1

6

Ozil
Largely subdued but got his goal

7.5

7

Schweinsteiger Off '109
Afforded little time on the ball

6.5

6

Kroos
Tried to get things going for Germany

6.5

6

Gotze Off '46
Denied by a good save before being replaced at the break

5.8

6

Muller
A constant threat

6.6

7

Khedira On '70
Brought composure to the midfield

5.2

6

Schurrle On '46
His introduction changed the game

6.0

7

Kramer On '109
Brought some fresh legs late on

5.0

6

Averages

6

7

M.Sadegh.M
01-07-2014, 12:59
تبریک بابت برد . . . :n02::n02::n02:

نمیدونم چه شانسی هست هر جام مسیر سخت تا فینال میاد سمتِ ما ، بعد اونور آرژانتین می افته با تیم های درجه دو .:n03::n03::n03::n03:

من از اول بازی نگران دفاع بودم واقعا که یوگی خیلی خری :n21:، اگه این توفیق های اجباری نبود معلوم نبود چه بلایی سرِ تیم میاد ، خدا را شکر این مصطفی هم جام را از دست داد.
امیدوارم شواینی مشکلش جدی نباشه و هوملزم برسه دوستان رفتن لام به سمت راست را نقطه تحول میدونند ولی من ورود خدیرا و آزاد شدن کروس و شواینی از بازی دفاعی را نقطه تحول میدونم ، هرچند واقعا اگه لام دفاع راست باشه خیلی بهتره و هم در حمله و هم در دفاع خیالمون راحت میشه.

گوتزه هم بره دنبالِ زندگیش بهترِ چقدر بد بازی میکنه.
بعدم اگه تیم تمایل به ارسال از کناره ها داره چرا کلوزه که یک سرزن حرفه ای هست بازی نمی کنه ، اون دو تا سری که مولر و شواینی زدن اگه کلوزه بود هر دو گل میشد.

نمیدونم این یوگی با خودش چی فکر میکنه چه تاکتیکی تو ذهنش داره

Masoud King
01-07-2014, 13:40
تبریک بابت صعود ولی من موندم چرا لوو سعی داره لقمه رو چند بار دور سرش بچرخونه بعد بخوره؟!
بازی دوم، سوم، چهارم ... دیگه کافی نیست واقعا تا یک مربی به اشتباه خودش پی بره؟ حتما باید حذف بشیم تا بعد متوجه بشه؟!

بازم میگم دفاع گوش هامون افتضاح هستن، هوودس و مصطفی و بواتنگ واقعا تو گوشه ها ضعیف عمل می کنن و کلا در دفاع ضعیف هستن. جلو هم که میان بلد نیستن کاری کنن و فقط تو دست و پا هستن.

واقعا لوو چطوری خدیرا رو گذاشته بود رو نیمکت؟!
از وقتی لام رفت به راست و خدیرا اومد وسط بازی خیلی تغییر کرد. همه گوشه راست فعال شد و هم وسط میدون مستحکم تر شد. بازیکنانی مثه خدیرا کم هستن بعد اونوقت جناب مربی میاد میزارتش رو نیمکت و در کمال اجبار بهش بازی میده.

مولر دیشب اصلا موقعیت خراب کن شده بود، باید حداقل یه گل می زد.
نوئر بدون شک ستاره آلمان بود و اگه حرکات شگفت انگیزش نبود چه بسا الان آلمان در راه برلین بود. یک بنچمارک جدید رو داره برای گلرها تعریف میکنه. فقط مونده بیاد تو حمله ها شرکت کنه. شروع مجددش که برای شورله انداخت هم خیلی عالی بود، منو یاد پاس گلش به کلوزه تو 2010 جلو انگلیس انداخت.

گوتزه بازم یک بازی ضعیف دیگه رو انجام داد.
من نمی دونم چه دلیلی هست که 110 دقیقه تیم به صورت انتحاری عمل کنه و هی ضده حمله بخوره.

احساس میکنم لوو نمی خواد قبول کنه که داره اشتباه میکنه و البته اگه بازی آینده دیدیم که لام در وسط میدون هست دیگه مطمئن میشم که داره لجبازی میکنه..

انشالله جلو فرانسه بهتر ظاهر بشیم

SA3EDLORD
01-07-2014, 13:44
این صحنه هاست که میگم نویر هم خوبه هم کله خره :دی
اگه بازیکن الجزایر همون اول ضربه رو میزد توپ گل بود اما اشتباه کرد و خوبیش این بود که نویر خودشو نباخت و دنبالش رفت.

farshidmm
01-07-2014, 17:05
به غیر از اشکالاتی که دوستان هم اشاره کردن این گل دقیقه اخر که از الجزایر خوردیم خیلی ناراحتم کرد
یعنی چی که لحظه اخر بازی رو ول می کنن و تموم شده تلقی می کنن؟ :n15:

Lord-Voldemort
01-07-2014, 18:00
اصلا دلیل نیمکت نشینی خدیرا چیه؟؟
وقتی نیمه دوم تعویض شد و وارد بازی شد ، طریقه ی بازی آلمان عوض شد و خیلی بهتر بازی کردن
من احساس می کنم لوو دوست داره یه دفعه جو بازی رو عوض کنه :n09: .

به یاد کاپیتان خدابیامرز ،عکس های بازی رو من می زارم :دیالبته با اجازه از یوسف ، کاپیتان جدید

چه جنسی داره شورته :دی

aluminum
01-07-2014, 18:34
من دیشب نیم ساعت اول بازی رو دیدم و خط دفاع تیم خیلی فاجعه بود و امروز هر کی به بازی خوب و سرتر الجزایر اشاره میکرد من هم تایید میکردم ولی امروز که خلاصه بازی رو دیدم، متوجه شدم اونقدرها هم که تعریف میکردن الجزایر شاهکار نبوده و خیلی شانس اورده سه چهارتایی نخورده.
درسته الجزایر تیم خوبی هست و فراتر از انتظار ظاهر شده ولی نتیجه نگرفتن آلمان در 90 دقیقه بر میگرده به اشتباه تاکتیکی تیم ما.موقعیت های الجزایر به خطرناکی موقعیتهای ما نبود
دوستان همه از دفاع کنارها شاکی بودن من در کنار اون از بواتنگ هم شاکی هستم توی همون 30 دقیقه ای که دیدم خیلی سوتی میداد.اگر بخواهیم بازیهای بعدی هم با همین ترکیب خط دفاع بازی کنیم به مشکل برمیخوریم

خلاصه بازی با کیفیت hd حجم 264 مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr.Crow
01-07-2014, 21:28
من دیشب نیم ساعت اول بازی رو دیدم و خط دفاع تیم خیلی فاجعه بود و امروز هر کی به بازی خوب و سرتر الجزایر اشاره میکرد من هم تایید میکردم ولی امروز که خلاصه بازی رو دیدم، متوجه شدم اونقدرها هم که تعریف میکردن الجزایر شاهکار نبوده و خیلی شانس اورده سه چهارتایی نخورده.
درسته الجزایر تیم خوبی هست و فراتر از انتظار ظاهر شده ولی نتیجه نگرفتن آلمان در 90 دقیقه بر میگرده به اشتباه تاکتیکی تیم ما.موقعیت های الجزایر به خطرناکی موقعیتهای ما نبود
دوستان همه از دفاع کنارها شاکی بودن من در کنار اون از بواتنگ هم شاکی هستم توی همون 30 دقیقه ای که دیدم خیلی سوتی میداد.اگر بخواهیم بازیهای بعدی هم با همین ترکیب خط دفاع بازی کنیم به مشکل برمیخوریم

دیشب آلمان نیمه اول اصلاً جالب کار نکرد، ولی نیمه دوم و بعدش هم دو تا وقت اضافه به مراتب بهتر از الجزایر بود. :دی نیمه اول هم بیشتر به خاطر جای اشتباه لام (که جناب لو نمیخواد متوجه قضیه بشه) و خالی موندن زمین آلمان مشکل داشتیم.
کلاً فلسفه این حمله های بی هدف رو نمیشه فهمید. بازی 90 دقیقه هست، قبلش هم اتفاق خاصی نیفتاده که آلمان عقب باشه. ولی تیم یه جوری از لحظه اول شروع به حمله میکنه که اگه یه رهگذر از کنار تلویزیون رد بشه، میگه ای وای آلمان حتماً 3 تا گل عقب هست که این طوری زمین خودشون رو خالی میکنن و میریزن توی زمین حریف! نتیجه این میشه که حریف راحت ضد حمله میزنه و از فضای خالی زمین آلمان استفاده میکنه. حالا اینکه الجزایر بود و خوشبختانه بهترین شب نویر هم بود، ولی جلوی فرانسه دیگه نمیشه از این اشتباهات کرد. تیمی که استاد ضد حمله زدن هست و کافیه چند بار اشتباه کنیم تا اوضاع خراب بشه.

yuseph
01-07-2014, 21:34
نیمه خالی لیوان:
متاسفانه برای من یکی مسجل شده که لوو نیمه دوم پپ هستش.
اون تمام ایده هاش ور طرح و برنامه هاش رو از الهامات و تاکتیک های کچل خان وام میگیره.
کلا لوو این سیستم و ترکیبش رو به هیچ وجه عوض نمیکنه مگر اینکه مجبور بشه.(مصدومیت بازیکنان یا عقب افتادن از حریف)
نیمه پر لیوان:
دوستان کمی بیش از حد سیاه نمایی میکنن!
نکنید عاقا جان،نکنید......دشمن شادمون نکنید :دی
درسته که ما توی کناره ها تعطیل هستیم و اونها توی حمله کاملا ضعیف عمل میکنن اما فراموش نکنیم که همین دیشب ما کلی موقعیت گلزنی داشتیم و نشون میده که لااقل تو ایجاد موقعیت موفق عمل کردیم و این اشتباهات فردی بودن که داشتن کار میدادن دستمون!

ALt3rnA
01-07-2014, 21:49
درسته که ما توی کناره ها تعطیل هستیم و اونها توی حمله کاملا ضعیف عمل میکنن اما فراموش نکنیم که همین دیشب ما کلی موقعیت گلزنی داشتیم و نشون میده که لااقل تو ایجاد موقعیت موفق عمل کردیم و این اشتباهات فردی بودن که داشتن کار میدادن دستمون!
آقا یورو مگه نبود اینهمه موقعیت گل داشتیم جلو ایتالیا ؟ موقعیت گل که تنهایی نون و آب نمیشه :دی باید گل شه .

yuseph
01-07-2014, 22:50
آقا یورو مگه نبود اینهمه موقعیت گل داشتیم جلو ایتالیا ؟ موقعیت گل که تنهایی نون و آب نمیشه :دی باید گل شه .

مقابل ایتالیا این سبک موقعیت گیرمون نیومده بود!
تک به تک رو گوتزه پاس داده بود کار الجزایر به نیمه دوم هم نمیکشید....
+

مردک بعد دقیقه 90 سر تکون میداد یعنی، حیف که نبردیم !!!!

آخ گفتی....
مرتیکه قاچاقچی فکر کرده الان ته مربیگریه!!
نمیدونم چرا تشتک سازی نوشهر هم به ما میرسه شاخ میشه!؟:n02:

+
خب بریم سراغ خوراک خروس کوبیده :دی

AlamtabC
02-07-2014, 00:52
باید به حرف یوگی که گفت جام جهانی ماراتونه نه دو 100 متر ایمان داشته باشیم

به حرف مرته ساکر که گفت میخواین مدام حمله کنیم و حذف شیم

من بازی با فرانسه رو راحت تر از الجزایر میبینم

فرانسه حفره های دفاعی زیادی داره و خیلی باز بازی می کنه

البته در صورتی که اگه به آلمان رسید اتوبوس نچینه تو دفاع !

Actros
02-07-2014, 01:08
بردیم ولی اگه بازی بعدی لو بازم لام رو گذاشت وسط من دیگه کاری با این تیم ندارم !
مرتیکه اعصاب خورد کن گندشو در آورده . بابا چند تا جام رو داری با مسخره بازیات ازمون میگیری
اگه نویر تو دروازه نبود الان داشتن بر میگشتن آلمان

CATALONIA
02-07-2014, 10:40
گفتم شاید اینجا بهتر باشه این خبر رو بزارم :

هیتسفلد از دنیای مربیگری خداحافظی کرد !

شاید بزرگترین حسرت الان برای DFB باشه که چطور هیچ وقت از این مرد بزرگ استفاده نکردند ...
ولی اوتمار میراث خودش رو به جا گذاشته .. میراثی که جاودان هست !

Borussia Dortmund ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bundesliga ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 1994–95 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 1995–9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DFB-Supercup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 1995, 1996
UEFA Champions League ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 1996–9 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bayern Munich ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Bundesliga ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 1998–99 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 1999–00 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2000–01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2002–03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2007–08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DFB-Pokal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 1999–00 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2002–03 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2007–08 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DFB Ligapokal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 1998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 1999 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), 2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
UEFA Champions League ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): 2000–01 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Runner Up: 1998–99 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Intercontinental Cup ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](football)): 2001 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Individual Honours

1 Top scorer of Switzerland (1973 with 18 goals)d
2 World Coach of the Year (1997 and 2001)d
UEFA Coach of the Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].28es.29_of_the_Yea r) 2001
German Football Manager of the Year ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2008
Voted Bayern Munich's greatest coach ever
Rated the best Bundesliga-coach of all time
IFFHS World's Best Club Coach ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (1997 and 2001)d

Masoud King
02-07-2014, 14:11
درسته موقعیت زیاد داشتیم و اونا فقط سه ضربه داخل چهار چوب اما دلیل اینکه انتحاری بازی میکنن چیه؟
وقتی آلمان گل رو زد، دفاع عقب نشست و داشتن بازی رو کنترل می کردن و همه چیز عادی شد، انگار از همون اول می خواستن زود گل بزنن و بقیش بره تو فاز ضده حمله ولی خب اون اشتباه گوتزه تو تک به تک کار رو خیلی سخت کرد.

M.Sadegh.M
02-07-2014, 14:37
امروزم هم کان و لوتار ماتیوس مصاحبه کردن که بهتر هست بازیکنا در پست های اصلیشون بازی کنند ، دیگه به چه زبونی باید به این آدم این حرف را فهموند.

omid-p30
02-07-2014, 14:40
حمله دقیقه 88 الجزایر خیلی خطرناک بود. از یه طرف اگر نویر بیرون نمی اومد یک تک تک در موقعیت خیلی خوبی شکل میگرفت که احتمال گل شدنش کم نبود.

از اون طرف فاصله توپ با مهاجم الجزایر خیلی کمتر از فاصله نویر با توپ بود و ریسک بزرگی بود بیرون اومدن نویر، چون تو تصویر دوم مهاجم الجزابر به نظرم میتونست راحت توپ رو از بالای سر نویر گل کنه که خوشبختانه نکرد.

Masoud King
02-07-2014, 15:31
سرعت نوئر از بواتنگ و مرته ساکر بیشتره، خوب استارت میزنه :دی

ghermezeteh
02-07-2014, 16:01
اگه آلمان حذف بشه یواخیم لو نباید اخراج بشه باید اعدام بشه :angry:

shakerifar
02-07-2014, 16:01
لوو:لام مقابل فرانسه هم در مرکز زمین بازی میکنه
اصرار عجیبی داره که از 4 تا مدافع مرکزی تو خط دفاع استفاده کنه
عجیبه واقعا

Masoud King
02-07-2014, 16:37
نه تنها گفته جلو فرانسه بلکه گفته این تصمیمش تا آخر پا بر جا می مونه ولی فقط لام در صورتی RB بازی میکنه که در قسمت راست یک موقعیت اورژانسی بوجود بیاد!!
در مورد بازی گذشته هم گفته که به راحتی اشتباه می کردن و توپ رو از دست می دادن که تو جام جهانی نمیشه هر بازی عالی بود و فقط باید برد.

واقعا من موندم تو کله ی این بشر چی میگذره.
اینطور که معلومه پس جلو خروس ها خدیرا بازم رو نیمکت هست و احتمال خیلی زیاد شورله هم کنارش نشسته.
شورله یکمی تو کار های تیمی شرکت نمیکنه و بیشتر حالت تک روی داره ولی از گوتزه بهتره.
خدا لعنت کنه بازیهای دوستانه رو که رویس مصدوم شد وگرنه تیم خیلی بهتر می شد .

به نظرم الجزایر یک استثنا بود و هر تیم دیگه ای که جای آلمان بود به مشکل بر می خورد . از اون ور فرانسه هنوز محک جدی نخورده و اولین آزمون سختش جلو آلمان هست.

pedramh
02-07-2014, 17:00
ای بابا ، این لو چه اسراری داره رو تصمیم های غلطش ؟ بازی قبلی هر کسی میتونست تفاوت رو با رفتن لام سر جای خودش ببینه
مهاجم های فرانسه دیگه الجزایر نیستند که به امید این باشیم که نویر 20 متر بدوه بیاد توپ رو بزنه .
گوتزه هم که کلا حرفی نزنم بهتره نمیدونم چش شده :n13:

AlamtabC
02-07-2014, 18:29
میگن حرف مرد یکیه :)
موستافی هم جامو از دست داد باید دعا کنیم هوودس هم همینطوری بشه
تا حاجیمون دست از لجبازی برداره
دفاع رو از راست لام مرته ساکر هوملز بواتنگ ببنده با این که بواتنگ جاش اونجا نیست
دو تا فرانسه هم به راحتی نمی تونه رد شه لام هم از راست زهرشو میریزه
اگه حذف شیم باید مجسمه ی قهوه ای لوو رو بسازن :)

romantic
02-07-2014, 19:15
با این وضعیت مصدوم ها و مصاحبه یوگی، قطعا لام در هافبک بازی میکنه :n27:
حالا معلوم نیست شواینی میرسه یا لام و خدیرا رو میذاره. در هر صورت بیخودی داره کار رو برای تیم سخت میکنه. آلمان اگر با ترکیب منطقی تری بره به زمین میتونه خیلی بی دردسر بازی رو ببره

Iman-Emperatour
02-07-2014, 20:39
شایعه انتقادات از مسعوت اوزیل چیه جریانش؟!

City 17
02-07-2014, 21:24
شایعه انتقادات از مسعوت اوزیل چیه جریانش؟!
داستانی به اون شکل نداره، اوزیل تا اینجای جام نسبت به دو تورنومنت اخیر (جام جهانی 2010 و یورو 2012) که ستاره تیم بوده،
افت داشته و مطبوعات آلمان از این مسئله انتقاد کردن (چون سطح انتظارات از اوزیل واقعا بالا هست) و لوو از اوزیل دفاع کرده.
البته اوزیل بالاخره اوزیل هست و حتی اگه در طول بازی نتونه بدرخشه، ممکنه در یک لحظه با یه حرکت خوب یا یه پاس طلایی
سرنوشت بازی رو عوض کنه. گلی که به ثمر رسوند، اگه به ثمر نرسیده بود مشخص نبود الان چه وضعیتی وجود داشت، چون
کرامر، گوتزه و ... در طول بازی حتی موقعیت های بهتری رو از دست دادند.
+
البته یه بحث روزه نگرفتن تعدادی از بازیکنان مسلمان در طول جام جهانی هم مطرح بود، که اوزیل گفته بود به خاطر فشار تمرینات
و آب و هوای سخت برزیل، باید این تصمیم رو می گرفته و روزه گرفتن واسش مقدور نبوده.

Iman-Emperatour
02-07-2014, 23:42
من خودم سبک بازیشو واقعا دوست دارم
تو رئال همیشه درخدمت تیمش بود و همیشه مثبت بوده و در آرسنال بعد از 9 سال همین ونگر با تاثیرگذاری های اوزیل تونست جام بگیره
انتقادات اخیر روزنامه های آلمان پس بی مورده چون هر تیمی حسرت همچین بازیکن باهوش و عالی رو تو تیم خودش میخوره

yuseph
03-07-2014, 00:55
گوتزه هم که کلا حرفی نزنم بهتره نمیدونم چش شده
:n13:
قابل توجه کچل خان و جناب دزد(هوینس)!:n15:

واقعا من موندم تو کله ی این بشر چی میگذره.

تا الان دیدی که یه آلمانی از ایده و نظرش عقب برگرده؟

اگه آلمان حذف بشه یواخیم لو نباید اخراج بشه باید اعدام بشه
:angry:
تا2016 قرارداد داره ایشون!
انشالله یورو2016هستیم خدمتشون:n29:
مطمئنن اگه خودش نخواد بره کسی اون رو مجبور نمیکنه که بره یعنی اخراجش نمیکنن.

اصرار عجیبی داره که از 4 تا مدافع مرکزی تو خط دفاع استفاده کنه

ممکن هستش برای بالا بردن قدرت سر زنی تیم اینکار رو کرده باشه!!؟ ممکنه!؟
ما تا الان روی ضربات سر به مشکل نخوردیم...
+
بعدش هم اون خلاقیت لام رو بیشتر از خدیرا میدونه و معتقده لام میتونه پاس های چیپ مانند پشت مدافعان حریف بده برای مهاجمان تیم!!
یا تکنیک بالاتری نسبت به خدیرا داره و از این حرفها.....

اما دلیل اینکه انتحاری بازی میکنن چیه؟

انتحاری در کار نیست...
نمیدونم کی بود از مرته ساکر نقل قول کرده بود:
"ما حمله میکنیم و حذف میشویم"
یه همچین چیزی!!
پ ن:میگن تو برزیل ماریجوانا عالی رشد میکنه:n02:

پ ن2:
"اصلا کسی نگران نباشه شب بازی در حالی که نوشیدنی سرد مینوشید از برد و صعود تیم لذت خواهیم برد"
*اگه خواستین گرم بنوشید یا چیزی دیگه ای برید بالا میل خودتونه :دی

aluminum
03-07-2014, 13:39
خبر خوش برای ژرمن ها؛ هوملس برای بازی آماده شد

به گزارش goal.com پس از اینکه یواخیم لوو صراحتا اعلام کرد که هوملس برای جدال با فرانسه آماده است و به موقع از بیماری آنفلونزا رهایی یافته، هوملس در اکانت رسمی توییترش از اعلام آمادگی خود برای جدال جمعه شب خبر داد و نوشت: «منتظر بازی جمعه هستم، با صد در صد آمادگی!»

لوو امیدوار است در بازی برابر فرانسه بار دیگر پودولسکی را در ترکیب تیمی خود ببیند، لوکاس پودولسکی هم به علت مصدومیت دیدار برابر الجزایر را از دست داده بود.

shabkard
03-07-2014, 14:53
ساعتی چند به کنده شدن پر خروسهای فرانسوی توسط عقابهای المانی باقی نمانده است
به امید اقای گل شدن مولر ورکورد زدن اقای کلوزه
المان باید قهرمان بشی چون من میگم:n24:

shakerifar
03-07-2014, 16:35
اردوی ژرمنها از قبل از جام تا الان باحالترین اردو بوده هر سری یه خبر جالب می رسه
گفته میشه 7 تا بازیکن المان نشونه های انفولانزا رو دارن
البته هنوز چیزی قطعی نیست ولی شاید مقابل فرانسه چندتا بازیکن کلیدی رو همراه نداشته باشه المان
اندریاس کوپکه هم گفته مولر و کرامر جزو این گروه هستن

GHAGHALEELEE
03-07-2014, 17:14
بچه ها چند سوال :
تو بازی الجزایر و تا حدی امریکا تحرک تیم المان خیلی خیلی کم بود طوری که به محض اینکه میخواستن حمله رو از دفاع پایه ریزی کنن بازیکن صاحب توپ اصلا نمیدونست به کی پاس بده
دوم اینکه مهاجمین با اینکه موقعیت گل داشتند ولی انگار منتظر یک موقعیت 100 درصد گل میشدن تا بتونن گل بزن ، تو بازی الجزایر این خیلی شاخص بود
سوم هم اینکه خیلی مدافعان اشتباه میکردند
کسی میدونه دلیلش چیه؟
مرسی

پ.ن:خدا نوئل رو حفظ کنه که اگه نبود ...

pedramh
03-07-2014, 22:04
خداکنه درست نباشه
همینجوری هم نصف تیم مصدومه :n28:

Actros
03-07-2014, 22:55
تو اف بی خوندم ظاهرا در بازی فردا لو تصمیم گرفته لام رو در جناحین خط دفاعی بازی بده !
ظاهرا فشار رو لو تاثیر گذار بوده. کسی خبر داره ؟؟؟

senaps
04-07-2014, 00:06
تو بازی الجزایر و تا حدی امریکا تحرک تیم المان خیلی خیلی کم بود طوری که به محض اینکه میخواستن حمله رو از دفاع پایه ریزی کنن بازیکن صاحب توپ اصلا نمیدونست به کی پاس بده

سه بازی اخیر، ما با دو تیم به شدت دونده طرف بودیم....
اونها خیلی سریع میدویدن و خیلی شدید هم پرس میکردن... اکثر اوقات دفاع وقتی توپ بهش میرسید، مجبور بود با نویر کار کنه که سرش باز بشه کمی....
دلیلش، مدل بای تیم مقابل بودش و نه ضعف بچه های خودی....
تیمی مثل امریکا هم که یه جورایی مثل خود المان بسته شده بود و انتظاری غیر از این ازش نمی‌رفت....
ولی مسئله اینه که ایا ما، انتظار همچین دویدنی رو از فرانسه داریم؟ به نظرم، همونجوری که پرتقال ندوید، فرانسه هم نمی‌دوه و بازی متعادل و بر اساس توانایی بازیکن هاست! :)...
پرس شدید و دویدن ازاین ور به اون ور الکی رو نداریم و تکنیک بازیکن ها به کار میاد....

بنابراین بچه ها کمتر خسته میشن، امکان کار تکنیکی و بازی سازی هم براشون هست...

ALI . R
04-07-2014, 00:21
سلام. امروز یه دوچرخه سوار آلمانی رو منزلمون دعوت کردیم برای استراحت چند ساعته و بعد به راهش ادامه داد به مقصد چین.
صحبت هایی درباره جام جهانی باهاش کردم. ظاهرا هنوز خبر نداشت که تیمشون با فرانسه بازی داره. خودش یه چرخ تو نت زد بعد که بازی ها رو دید تیم فرانسه رو واقعا از آلمان بالاتر میدونست و ظاهرا یکم میترسید از فرانسه. برام جالب بود. خودش به فوتبال زیاد علاقه داشت. امیدوار بود تیمشون ببره.

hojjatinho
04-07-2014, 02:02
ما دو بازی در دو سال گذشته مقابل فرانسه داشتیم که یکی سال 2012 و قبل از جام ملت ها بود . استارت افت بازی المان در اون مقطع ، از همین بازی شروع شد . این بازی رو 2-1 واگذار کردیم ... میزبان بودیم وجالبه که هر دو گل رو از جناح سمت چپ خط دفاعی خوردیم ... تو اون بازی "دنیس ائوگو" دفاع چپ ما بود و فرانسه با "والبوئنا "ویرانگر از سمت راست ظاهر میشد ...

بازی سال 2013 ما فرانسه رو 2-1 بردیم بازی ای که اوزیل یه پاس تماشایی و بسکتبالی (رونالدینیویی هم می گن : دی ) به "خدیرا "داد و یک گل زیبا رو رقم زدن . توی این بازی "هوودس" دفاع چپ بود و لام دفاع راست . کمی بهتر بودیم اما باز هم فرانسه با "والبوئنا "خظرناک ظاهر می شد . این مهاجم سمت راست فرانسه در بازی دورتموند و مارسی هم چند سال پیش چندین باز دفاع دورتموند رو اذیت کرد .

خلاصه از گوش ها باید خیلی مراقب باشیم . فرانسه تیم خطرناکی نشون داده . ولی آلمان ما تجربه فوق العاده بیشتری داره . به جز "کریم بنزما" و "پاتریس اورا " فرانسه بازیکنی نداره که تجربه بازی ملی نزدیک به 100 رو داشته باشه . و اون نکته ای که به عنوان شخصیت قهرانی ازش یاد می شه در ما بیشتر وجود داره ...
به نظرم با یک بازی هوشیارانه می تونیم پیروز بشیم . پیروزی ای که البته شاید خیلی سخت بدست بیاد ...:n01:

هر چند احتمالا مرغ لوو یک پا داره و به هر حال مربی تیمه و صاحب اختیار تیم دم بختشه :دی ولی ترکیب مورد علاقه بنده :

--------نویر--------------
دورم - هوملس- ساکر- لام
------کرامر---شواینی---
شورله---اوزیل--مولر
--------کلوزه -------

Masoud King
04-07-2014, 12:48
هامان هم به کمپین در خواست از لوو برای بردن لام به گوشه ها پیوسته :دی
کلا هیچ کسی این وسط از تصمیم لوو حمایت نکرده، حتی مورینیو هم چند وقت پیش به لوو توصیه کرده بود که لام رو برگردونه راست و از شورله استفاده کنه.

من مطمئن هستم اگه دفاع تیم بی دلیل جلو نباشه و بازیکنا برگردن سر پست های اصلیشون، میشه فرانسه رو تو همون 90 دقیقه شکست داد ولی اگه مثل بازی قبل بخواد بازی کنه واقعا معلوم نیست چه نتیجه ای رقم می خوره. لوو باید به همون مصاحبه قبل از بازی با پرتغالش برگرده که گفته بود اول از همه ساختار دفاعی مهمه و اونطور تونستن پرتغال رو شکست بدن.

این بازی، مهم ترین مسابقه چند سال اخیر فوتبال آلمان هست و لوو باید از همه پتانسیل های تیم استفاده کنه. به نظرم وقتش هست تا از انگیزه های کلوزه برای زدن رکورد تو این بازی استفاده بشه و حداقل نیمه دوم به زمین بیاد. شورله جای گوتزه بازی کنه یا حداقل پودولسکی جای گوتزه بازی کنه!

خلاصه امیدوارم امسال لوو با تصمیمات عجیب و غریبش تیم رو دچار مشکل نکنه

Mr.Crow
04-07-2014, 13:29
هامان هم به کمپین در خواست از لوو برای بردن لام به گوشه ها پیوسته :دی
کلا هیچ کسی این وسط از تصمیم لوو حمایت نکرده، حتی مورینیو هم چند وقت پیش به لوو توصیه کرده بود که لام رو برگردونه راست و از شورله استفاده کنه.

من مطمئن هستم اگه دفاع تیم بی دلیل جلو نباشه و بازیکنا برگردن سر پست های اصلیشون، میشه فرانسه رو تو همون 90 دقیقه شکست داد ولی اگه مثل بازی قبل بخواد بازی کنه واقعا معلوم نیست چه نتیجه ای رقم می خوره. لوو باید به همون مصاحبه قبل از بازی با پرتغالش برگرده که گفته بود اول از همه ساختار دفاعی مهمه و اونطور تونستن پرتغال رو شکست بدن.

این بازی، مهم ترین مسابقه چند سال اخیر فوتبال آلمان هست و لوو باید از همه پتانسیل های تیم استفاده کنه. به نظرم وقتش هست تا از انگیزه های کلوزه برای زدن رکورد تو این بازی استفاده بشه و حداقل نیمه دوم به زمین بیاد. شورله جای گوتزه بازی کنه یا حداقل پودولسکی جای گوتزه بازی کنه!

خلاصه امیدوارم امسال لوو با تصمیمات عجیب و غریبش تیم رو دچار مشکل نکنه
به نظرم اگه منصفانه به ترکیب هر دو تیم اضافه کنیم، آلمان توی اکثر بخش ها جلوتر از فرانسه هست. یعنی تک تک بازیکن های دو تیم رو مقایسه کنیم، آلمان وضعش بهتره.
این وسط مربی های دو تیم هستن که باید از این ترکیب ها کار بکشن. حالا جناب لو اگه خیلی از خودش مطمئن هست و فکر میکنه همه دنیا اشتباه میکنن و فقط تفکر خودش درست هست، امیدوارم این رو توی بازی امشب نشون بده. نه اینکه به خاطر اشتباهات استاد یه شکست تلخ بخوریم و بعدش دوباره توی یورو 2016 هم تیم رو هدایت کنه و سر اشتباهاتش باقی بمونه و بگه حرف مرد یکیه.

farshidmm
04-07-2014, 14:30
فرانسه تا اینجا بهترین تیم جام نشون داده هر چند گروهش هم ساده بود
ولی اگه بخوایم مثل بازی با الجزایر بازی کنیم من خیلی نگرانم
این روزا همش بازی بایرن و رئال میاد جلو چشمم و همش می ترسیدم بلایی که رئال سر بایرن اورد امشب واسه آلمان اتفاق بیفته
مهاجمای فرانسه دیگه مثل الجزایر نیستن که همش نویر به عنوان مدافع اخر جلوشون وایسه و اتفاقی نیفته

GHAGHALEELEE
04-07-2014, 17:03
من هم معتقدم المان جلوی الجزایر خیلی خطرناک بازی کرد ، یعنی اگر دروازه بان المان نبود خدا میدونست چند تا میخوردیم ، ضمن اینکه دفاع بسیار پر اشتباه بود که طبیعتا این اشتباهات جلوی یک تیم قوی مثل فرانسه مساوی گل هست و اما مساله اخر هم مشکل گل زنی بود که علیرغم فرصت فراوان مهاجمین المان بسیار بد ضربات اخر رو میزدند.تنها امید من به اینه که المان از 1954 تا الان فقط در 62 - 78 - 94 -98 در بین 4 تیم نیمه نهایی نبوده وگرنه اگر بخوایم روند بازی ها جام رو درنظر بگیریم خیلی جای امیدواری نیست.

ALt3rnA
04-07-2014, 17:06
اگه گوتزه قراره مثل بازی قبل بازی کنه من با کمال میل حاضرم اصلا بازی نکنه 10 نفری بازی کنیم :دی

Masoud King
04-07-2014, 18:14
دوستان امروز، روز معجزه است
معجزه ای که اولین افتخار جهانی رو نصیب تیم ملی آلمان کرد، بله معجزه برن! (The Miracle of Bern)
بازی ای که آلمان تو اون موقع تونست مجارستان افسانه ای رو شکست بده اونم در حالیکه در مرحله گروهی از این تیم 8 بر 3 باخته بود و در فینال هم دو بر هیچ عقب بود تا اینکه معجزه برن اتفاق افتاد. آلمان به سرعت گل هایی که در دقایق 6 و 8 خورده بود رو در دقایق 10 و 18 جبران کرد در دقیقه 84 با گل ران بازی رو می بره.

شادی برای جامعه آلمان بعد از جنگی ویران کننده. در اون بازی گزارشگرش به خاطر گزارش احساسی که انجام میده (چیزی مثه خیابانی موقع برد ایران جلو استرالیا) محبوبیت زیادی پیدا میکنه. برخی از تیکه های گزارش اون بازی:
"call me crazy, call me nuts"
بعد از گل پیروزی بخش آلمان:
"Rahn should shoot from the backfield, Rahn shoots - goal, goal, goal, goal!
و بعد از پایان بازی:
"Over! Over! Over! Over! The game is over! Germany are World Champions, beat Hungary by 3 to 2 goals in the final in Bern!"

امیدواریم در این روز تاریخی، تیم فعلی آلمان هم یک برد بی نظیر رو تقدیم کنه به تیم اون سال و طرفداراش

farshidmm
04-07-2014, 18:22
دوستان امروز، روز معجزه است
معجزه ای که اولین افتخار جهانی رو نصیب تیم ملی آلمان کرد، بله معجزه برن! (The Miracle of Bern)
بازی ای که آلمان تو اون موقع تونست مجارستان افسانه ای رو شکست بده اونم در حالیکه در مرحله گروهی از این تیم 8 بر 3 باخته بود و در فینال هم دو بر هیچ عقب بود تا اینکه معجزه برن اتفاق افتاد. آلمان به سرعت گل هایی که در دقایق 6 و 8 خورده بود رو در دقایق 10 و 18 جبران کرد در دقیقه 84 با گل ران بازی رو می بره.

شادی برای جامعه آلمان بعد از جنگی ویران کننده. در اون بازی گزارشگرش به خاطر گزارش احساسی که انجام میده (چیزی مثه خیابانی موقع برد ایران جلو استرالیا) محبوبیت زیادی پیدا میکنه. برخی از تیکه های گزارش اون بازی:
"call me crazy, call me nuts"
بعد از گل پیروزی بخش آلمان:
"Rahn should shoot from the backfield, Rahn shoots - goal, goal, goal, goal!
و بعد از پایان بازی:
"Over! Over! Over! Over! The game is over! Germany are World Champions, beat Hungary by 3 to 2 goals in the final in Bern!"

امیدواریم در این روز تاریخی، تیم فعلی آلمان هم یک برد بی نظیر رو تقدیم کنه به تیم اون سال و طرفداراش

مسعود جان متن آلمانی جمله های اون گزارش رو هم داری؟

zerohour
04-07-2014, 18:48
بنظر من فینال بین هلند و آلمان برگزار میشه .

jr07
04-07-2014, 18:50
خدا رو شکر لو سر عقل اومد
ترکیب امروز:

Neuer - Lahm (C), Boateng, Hummels, Höwedes - Schweinsteiger, Khedira - Müller, Kroos, Özil - Klose

امیدوار شدم

ALt3rnA
04-07-2014, 20:22
بعد مصدومیت خدیرا چرا به f رفتیم ؟؟ :دی

Masoud King
04-07-2014, 20:27
آره، به ترتیب همون بالا

"Halten Sie mich für verrückt, halten Sie mich für übergeschnappt"

"Aus dem Hintergrund müsste Rahn schießen, Rahn schießt - TOR, TOR, TOR, TOR!"

"AUS! AUS! AUS! AUS! Das Spiel ist aus. Deutschland ist Weltmeister, schlägt Ungarn mit 3 zu 2 Toren im Finale in Bern!"

senaps
04-07-2014, 20:29
المان، این تیم خشن...

omid-p30
04-07-2014, 20:36

این هم ویدیوی بازی هست با گزارش Herbert Zimmermann

kotlet110
04-07-2014, 20:54
خب یه نیمه به سلامتی تموم شد. فقط یه نیمه دیگه مونده:n20:

mehrabooni
04-07-2014, 21:07
نویر یک تنه المان رو قهرمان میکنه

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

kotlet110
04-07-2014, 21:25
:n19::n20::n19::n20::n19::n20::n19::n20::n19::n20: :n19::n20::n19::n20::n19::n20::n19::n20::n19::n20: :n19::n20::n19::n20:

ALt3rnA
04-07-2014, 21:25
تبریــــــــــــــــــــک به همه دوستان !!
این نوئر رو نداشتیم چکار میکردیم ؟
نزدیک بود تو 30 ثانیه آخر چه گلی بخوریم !

senaps
04-07-2014, 21:26
باید چار هیچشون میکردیم....لعنتی ها خیلی خوش شانس بودن که توپامون تو گل نمیرفت....
این شورله چرا اینجوری میکنه باو :|
دو تا گل مسلم رو نزد...

jr07
04-07-2014, 21:28
صعود آلمان به نیمه نهایی جام جهانی برای چهارمین بار پیاپی رو به همه هواداراش تبریک می گم.
به امید نایب قهرمانی ( و قهرمانی آرژانتین ) :n02:

Mahziar-7
04-07-2014, 21:33
خب متاسفانه فرانسه ی ما هم حذف شد. تبریک به هواداران آلمان هم به خاطر این برد و هم به خاطر قهرمانی احتمالیشون.
تو این جام و بعد از دیدن بازی ها 3 تا تیم رو به عنوان بخت قهرمانی می شناختم: فرانسه - آلمان و هلند. فرانسه که حذف شد و هلند هم در بازی با مکزیک خیلی خاطرجمع نشون نداد. احتمالا فینال آلمان-هلند و قهرمانی ژرمن ها رو شاهد خواهیم بود.

kotlet110
04-07-2014, 21:33
صعود آلمان به نیمه نهایی جام جهانی برای چهارمین بار پیاپی رو به همه هواداراش تبریک می گم.
به امید نایب قهرمانی ( و قهرمانی آرژانتین ) :n02:
آرژانتین رو میخوریم عزیزم خیالت راحت باشه . البته اگه بتونه از پس بلژیک و هلند بر بیاد بتونه اصلا بیاد بالا:n02:

XENON24
04-07-2014, 21:34
دستم به این شورله برسه تیکه تیکش کردم....:n24:در هر صورت مبارکه..:n12:

Sh-Meteor
04-07-2014, 21:42
اون توپی رو که دقیقه آخر نویر شوت بزنما رو با یه دست دفع کرد منو یاد عابدزاده انداخت.:n10:

milad_gta
04-07-2014, 21:47
به رسم ادب! تبریک...

GHAGHALEELEE
04-07-2014, 21:47
بابا دمشون گرم ، امروز عجب بازی کردند ، به سلامتی المان برای 12 مین بار در 17 دوره حضور در جام جهانی به جمع 4 تیم رفت.به این میگن اقتدار:n05:

Mr.Crow
04-07-2014, 21:49
تبریک فراوان!!!
بیشترین بازی ای که توی جام ازش میترسیدم همین بود و با دیدن این بازی حساب شده و منطقی، احتمال قهرمان شدن رو خیلی بالا میدونم. برعکس خیلی دفعات که آلمان جوگیر میشه و میخواد الکی هی گل بزنه و در نهایت روی ضد حمله یا موارد دیگه گل میخوره، خیلی شیک و قشنگ گل زدیم و بعدش بازی رو کنترل کردیم و موقعیت های دیگه ای هم ایجاد کردیم. واقعاً پیروزی دلچسبی بود!
نویر عزیز هم داره شکل و شمایلی از سلطان کان رو نشون میده. واقعاً توی این دو بازی فوق العاده بوده و شاید هر کس دیگه ای بود، راحت گل خورده بودیم. جلوی الجزایر که غوغا کرد. امشب هم 3،4 تا موقعیت عالی رو گرفت، مخصوصاً جاهایی که با یه دست توپ رو درآورد و من کیف کردم واقعاً! :دی

یه تبریک اساسی هم بابت خلق رکوردی جاودانه! یعنی 4 بار راه یافتن متوالی آلمان به نیمه نهایی که در تاریخ جام جهانی سابقه نداشته!!! چه میکنه این تیم. واقعاً حقش هست که بعد از این سال ها جام رو بگیره.

aluminum
04-07-2014, 21:51
منم این برد رو تبریک میگم:n12:
تیم خیلی خوب بود و کم اشتباه.
خط حمله ولی نا امید کننده.هر چی این مولر تلاش کرد:n02: بقیه استفاده نکردن.بخصوص این شورله:n04:

Masoud King
04-07-2014, 21:53
تبریک به همه برای صعود به جمع 4 تیم برتر دنیا، دیگه کم کم داره عادی میشه و واقعا هوادارا به کمتر از قهرمانی راضی نیستن.

از همه مهم تر تصمیم لوو برای تغییر در تاکتیک های تیم بود و اون مصاحبش هم انگار جنبه ی رد گم کنی داشته، ای ناکس :دی
بر خلاف بازی قبل، هوودس تو دفاع عملکرد خوبی داشت ولی تو فاز حمله اون سمت اوزیل خیلی تنها بود ولی با همین حال تاثیرش رو داشت تو ضده حمله ها و اگه مولر و بعدش شورله دقت می کرد الان نتیجه یه چیز دیگه بود.
بیشتر حمله های فرانسه از گوشه ها انجام شد و توپ های زیادی روی درواره فرستاده شد که بواتنگ و صد البته سوپر هوملز خیلی عالی دفاع رو جمع می کردن و اگه از اونا رد میشد یه سد محکمی به اسم نوئر تو دروازه بود.

این بازی همه متوجه شدن که سبک بازی آلمان جلو الجزایر بازی قشنگ کرده بود ولی جلو فرانسه لوو و تیمش نشون دادن که چقد منعطف هستن و می تونن بازی رو طبق میل خودشون به جریان بندازن.

همونطور که حدس زدم و با تغییرات لوو، تونستیم فرانسه رو تو 90 دقیقه ببریم

AlamtabC
04-07-2014, 22:19
تبریک فراوان !

با شرایط سخت یه بازی برتر و پیروزی که حق آلمان بود

جالبه بازی آلمان که تو روزای آخر دور یک هشتم بود افتاد اول

کمتر استراحت کرد و بازی قبلیش 120 دقیقه ای بود

هیچ کدوم ازین شرایط کوچکترین تاثیر تو عملکرد عالی تیم نداشت

ترکیب هم دلخواه ما بود لام غوغا کرد سمت خودش

هوملز و بواتنگ مثل سنگر بتنی جلو نویر و نویر هم

این پسر بی نظیره دوتا موقعیت دشت فرانسه خیلی راحت

نویر توپارو رد کرد به خصوص موقعیت نیمه اول کار هر کسی نبود

گرفتن اون توپ.

فوتبال منطقی به دور از احساس کلا تو 90 دقیقه دو تا موقعیت فرانسه داشت

همه خوب بودن به امید قهرمانی مانشافت

Mr.Crow
04-07-2014, 22:54
آقا این لباس من رو بگیرین یه چیز دیگه بهم بدین! :دی
کرامر توی این جام بهتر بوده تا گوتسه! :دی

CATALONIA
04-07-2014, 23:13

تبریک !
بازی خوب و چهار تا گل و بیشمار موقعیت و بعدش باخت نمیخوایم ! بازی منطقی و استفاده از تک موقعیت ها و قهرمانی رو میخوایم که انگار بعد از 8 سال لو هم داره به همین نتیجه میرسه :31:
از 2002 هم به بعد همیشه در نیمه نهایی بودیم که خودش آمار فوق العاده ای هست .. اونم در مقابل یک عالم ادعای اصالت و افتخار و این چرت و پرتای تیم های دیگه ..! تیم ها و طرفدار هایی که فقط قبل از آغاز جام جهانی قهرمان هستن و بعد از شروع جام جهانی مفقود الاثر !
بهترین نکته بازی حضور لام توی دفاع راست بود ... که مطمئنا به خاطر فشار همه بود وگرنه به قول یکی از دوستان اگه پپ فصل بعد نویر رو بزاره نوک خط حمله ، لو هم همین کار رو میکنه ...
به هر حال با یک بازی منطقی رفتیم نیمه نهایی .. اونم با یک لشکر مصدوم ! که خودش نتیجه ی قابل قبولی هست اونم روبروی فرانسه که بهترین تیمش بعد از 2006 بود و دیگه خبری از مشکلات درون تیمی نبود ولی به قول مسعود دیگه غیر از قهرمانی هیچ چیزی ما رو آروم نمیکنه ... پس پیش به سوی قهرمانی ..

yuseph
05-07-2014, 00:49
فرانسه رو هم بردیم و الان باید به فکر بازی بعدی باشیم.
اکثرا مطالب رو دوستان گفتن فقط چندتا نکته هست که بگم وخلاص:
*برای اولین بار شاهد تغییر رویه لوو بودم! فکرش رو بکنید چه فشاری روش بود تا ترکیب رو درست بچینه!:n02:
بعید نیست خود مرکل شخصا باهاش تماس گرفته باشه! :دی
*هاملز بازگشت با شکوهی داشت هم گل پیروزی رو زد هم با صلابت تو دفاع ظاهر شد.
*گوتزه افت شدیدی کرده و این توی بازی های بعد ممکنه برامون دردسر ساز باشه!
*من که متوجه نشدم شورله از روی شکم سیری بازی میکنه یا خیلی خونسرده؟
*بشخصه فکر میکردم فرانسه بیشتر اذیت کنه مارو اما در عمل این اتفاق نیوفتاد..
*کلوزه نباید فیکس بازی میکرد و باید نیمه دوم میومد توی زمین و بهرحال موقعیت خاصی هم براش ایجاد نشد کلا....(آرزوی رکورد زنی)
+
بازی بعدی به احتمال زیاد با برزیل باشه،پس:
پیش به سوی میزبان کشون!

M.Sadegh.M
05-07-2014, 01:36
تبریک فراوان :n02::n02::n02::n02:

واقعا آقا این چه وضعش هست هر بازی چندتا گل نمیزنیم ، امیدوارم طوری نشه که در بازی های بعد هم موقعیت از دست بدیم و در پایان حسرتش را بخوریم.
تو تمامِ بازی هامون حدوداً دو یا سه موقعیت گل 80% هست که بازیکنا به راحتی توپ را از دست میدن مخصوصاٌ این شورله.

لوو هم که سر عقل اومد و ترکیب را درست چید، واقعاً این نویر چقدر عالیِ انگار اصلا استرس نداره اون توپی که با یک دست گرفت خیلی خونسرد و جالب انگار داره حرکت نمایشی میزنه.

منتظر برزیل هستیم تا داغشون کنیم.:n25::n25::n24::n24::n24:

ALt3rnA
05-07-2014, 01:58
آقا این لباس من رو بگیرین یه چیز دیگه بهم بدین! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرامر توی این جام بهتر بوده تا گوتسه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوتزه تا به حال تنها سودی که من ازش دیدم این بود که تعوضش دو دقیقه از وقت اضافه رو برد :دی

ae2009
05-07-2014, 04:47
به امید فینال بزرگ:n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])