PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا مودم وایرلسم هــــک شده؟!!

armin_gera
11-05-2014, 23:01
سلام به همگی
من یه مدتیه میبینم چراغ wireless مودمم هی چشمک میزنه انگار داره استفاده میشه گوشیمو چک کردم دیدم وایرلسش خاموشه و احتمال دادم یکی اومده -- کرده داره استفاده میکنه از مودم خلاصه اومدم رمزشو عوض کردم درست شد
امروز دیدم ا بازم دار چراغش چشمک میزنه :n04: (یعنی طرف اینهمه حرفه ایه در عرض 12 ساعت ه ک کرده؟!!) خلاصه بازم رمزشو عوض کردم اینبار حروف دادم ولی بازم هر از چند گاهی یه چشمکی میزنه حالا نمیدونم شاید فردا باز زیاد چشمک زد
میخواستم ببینم -- میکنن یا مودم مشکل داره؟
بعد وقتی شی ل تر شکنو روشن میکنم چشمکا خیلی زیاد میشن انگار رسما داره دیتا میده!!نمیدونم مشکل چیه شاید مشکل از سیستممه یا مودمه جالبیش اینجاست با روشن شدن ش شکن بیشترم میشه
ممنون میشم کمک کنید
آقا چرا کلمه "ه ک" به صورت " -- " نمایش داده میشه گند زده شد به اسم تاپیک :n02:

Milad4171
11-05-2014, 23:56
سلام
نه دوست عزیز شما هــک نشدید. میتوانید رمزتون رو عوض کنید یا تنظیمات تخصصی را در مودمتون اعمال کنید
اما بخث چشمک زدن یک بحث کلی هست که در حالت ارتباط با گیرنده که میتونه موبایل یا لب تاپ یا پی سی باشه این حالت چشمک زدن یعنی مودم برای اماده باش بودن پکت هایی با حجم های کم به گیرنده ارسال میکنه تا این ارتباط رو حفظ کنه.
اما اگر شما چشمک زدن مودم رو با سرعت بسیار زیاد می بیند اونموقع یعنی داره از مودم استفاده میشه ولی چشمک هایی که چند ثانیه یک بار اتفاق می افته اصولا به جهت پایدار بودن ارتباط بین مودم و دستگاه هست.
ممکن هست بین این چشمک زدن ها چشمک های دبل هم بوجود بیاده .
اما دسترسی به اطلاعات مودم به همین راحتی ها نیست و دانش شبکه ای میخواد!

پ ن : یک سری کلمات حساس در سایت فیــلتر شدند . به همین دلیل بعد از نوشتن آنها و ارسال پست اون کلمات حذف میشوند.

armin_gera
12-05-2014, 22:31
سلام
نه دوست عزیز شما هــک نشدید. میتوانید رمزتون رو عوض کنید یا تنظیمات تخصصی را در مودمتون اعمال کنید
اما بخث چشمک زدن یک بحث کلی هست که در حالت ارتباط با گیرنده که میتونه موبایل یا لب تاپ یا پی سی باشه این حالت چشمک زدن یعنی مودم برای اماده باش بودن پکت هایی با حجم های کم به گیرنده ارسال میکنه تا این ارتباط رو حفظ کنه.
اما اگر شما چشمک زدن مودم رو با سرعت بسیار زیاد می بیند اونموقع یعنی داره از مودم استفاده میشه ولی چشمک هایی که چند ثانیه یک بار اتفاق می افته اصولا به جهت پایدار بودن ارتباط بین مودم و دستگاه هست.
ممکن هست بین این چشمک زدن ها چشمک های دبل هم بوجود بیاده .
اما دسترسی به اطلاعات مودم به همین راحتی ها نیست و دانش شبکه ای میخواد!

پ ن : یک سری کلمات حساس در سایت فیــلتر شدند . به همین دلیل بعد از نوشتن آنها و ارسال پست اون کلمات حذف میشوند.

من فقط با گوشی کانکت میشم که اون لحظه وایرلس گوشیو کلا خاموش کردم ولی بازم اون چشمکا بود هر دو ثانیه چند تا چشمک
والا فک میکنم مشکل از ف ی ل ت ر شکنه چون وقتی روشنش میکنم چراغ وایرلس مودم انگار حسابی داره دیتا رد و بدل میکنه!!حسابی چشمک مداوم میزنه نمیدونم ف شکن چه ربطی به وایرلس مودم داره؟!!!

sky1sky
23-05-2014, 09:33
با سلام - دوستان سوالی در مورد ه * ک دارم- فرض کنید که کاربری از ISP به نام A در شهر تهران استفاده می کند ، و توسط هکری ، مودم کاربر -- می شود و هکر از اینترنت حجمی او استفاده میکند حالا سوالم اینه که با توجه به تجربه و دانش شما، کدام یکی از موارد زیر در مورد هویت هکر درست هست???
1- هکر از دقیقا از همان ISP به نام A استفاده کرده و ممکن هست در هر استانی از کشور باشد
2- هکر از دقیقا از همان ISP به نام A استفاده کرده وحتما استان تهران بوده
3- هکر از هر ISP و هر استانی از کشور می تواند باشد

لطفا راهنمایی کنید - مرسی

Milad4171
23-05-2014, 11:56
با سلام - دوستان سوالی در مورد ه * ک دارم- فرض کنید که کاربری از ISP به نام A در شهر تهران استفاده می کند ، و توسط هکری ، مودم کاربر -- می شود و هکر از اینترنت حجمی او استفاده میکند حالا سوالم اینه که با توجه به تجربه و دانش شما، کدام یکی از موارد زیر در مورد هویت هکر درست هست???
1- هکر از دقیقا از همان ISP به نام A استفاده کرده و ممکن هست در هر استانی از کشور باشد
2- هکر از دقیقا از همان ISP به نام A استفاده کرده وحتما استان تهران بوده
3- هکر از هر ISP و هر استانی از کشور می تواند باشد

لطفا راهنمایی کنید - مرسی
سلام دوست عزیز
بحث دزدی اطلاعتی ارتباطی به ISP ندارد . اگر منظور هــک کردن مودم است. مودم دارای محدوده ی مشخصی است که باید در اون محدوده دسترسی ها انجام شود.
با توجه به اینکه خصوص تلفن منحصر به فرد است، این بخش را باید تکنسین های مخابراتی بررسی کنند

اما در مورد مودم استفاده از نکات امنیتی باید مد نظر قرار بگیرد:

در ساده ترین حالت استفاده از پسورد برای وای فای
و در حالت بعدی مخفی کردن مشخصه وای فای ( Hide Access point)
در مواردی میتونین حداکثر دستگاه هایی که به مودم متصل میشوند هم مشخص کنید (Max Clients)
استفاده از Authentication قوی
استفاده از بخش فیلتر کردن مک آدرس. وارد کردن مک آدرس دستگاه هایی که میخوایم به مودم متصل بشوند( غیر از آنها متصل نمیشوند)
و...

abcdwxyz
10-07-2014, 22:38
سلام.
بنده هم همچین مشکلی دارم ولی بجای چراغ وایرلس چراغ اینترنت (اتصال کابلی) مدام چشمک میزنه و عجیب اینکه وقتی کابل رو از کامپیوتر جدا میکنم همچنان چشمک میزنه ولی وقتی کابل تلفن رو از مودم جدا میکنم چراغ ثابت و بعد خاموش میشه!!! وایرلس هم اصلا خاموشه. سرعت هم خیلی کم شده...

Armin.Computer
11-07-2014, 14:56
سلام.
بنده هم همچین مشکلی دارم ولی بجای چراغ وایرلس چراغ اینترنت (اتصال کابلی) مدام چشمک میزنه و عجیب اینکه وقتی کابل رو از کامپیوتر جدا میکنم همچنان چشمک میزنه ولی وقتی کابل تلفن رو از مودم جدا میکنم چراغ ثابت و بعد خاموش میشه!!! وایرلس هم اصلا خاموشه. سرعت هم خیلی کم شده...

وقتی کابل رو از مودم جدا می کنید که باید خاموش بشه؟
مودمتون چیه؟

abcdwxyz
11-07-2014, 16:29
وقتی کابل رو از مودم جدا می کنید که باید خاموش بشه؟
مودمتون چیه؟

D-LINK 2730U
منظورم کابل خط تلفن بود...فقط وقتی اون رو جدا میکنم چراغ دیگه چشمک نمیزنه و چراغ خاموش میشه نه مودم...

Armin.Computer
12-07-2014, 15:51
D-LINK 2730U
منظورم کابل خط تلفن بود...فقط وقتی اون رو جدا میکنم چراغ دیگه چشمک نمیزنه و چراغ خاموش میشه نه مودم...

ببین چراغ کره ی زمین ثابته؟و در حال چشمک زدن؟

abcdwxyz
12-07-2014, 23:37
ببین چراغ کره ی زمین ثابته؟و در حال چشمک زدن؟

دقیقا منظورم همون چراغ کره زمین هست که مدام چشمک میزنه. البته راستش بگیر نگیر شده یعنی بعضی وقت ها اینجوری میشه فقط عجیبه که چرا هر وقت اینجوری میشد، با وجود خاموش بودن وایرلس و جدا کردن کابل شبکه از کامپیوتر باز هم چشمک میزد!

Armin.Computer
13-07-2014, 16:04
دقیقا منظورم همون چراغ کره زمین هست که مدام چشمک میزنه. البته راستش بگیر نگیر شده یعنی بعضی وقت ها اینجوری میشه فقط عجیبه که چرا هر وقت اینجوری میشد، با وجود خاموش بودن وایرلس و جدا کردن کابل شبکه از کامپیوتر باز هم چشمک میزد!

تا جایی که می دونم کابل lan ربطی به وایرلس نداره
این مودم ها اگر حتی کابل شبکه هم نداشته باشی باز هم کار می کنند
ولی باید سیم تلفن وصل باشه

mohammadi_4u
13-07-2014, 16:28
کلا راجب این تاپیک
اگه شک دارید مودم -- شده از قسمت arp یا. انلاین کلاینت. ببینید کی هست نام سیستم عامل و مک و ... میفته

sky1sky
14-07-2014, 03:03
کلا راجب این تاپیک
اگه شک دارید مودم -- شده از قسمت arp یا. انلاین کلاینت. ببینید کی هست نام سیستم عامل و مک و ... میفته
در مورد این arp توضیح می دی چیه و دستور هاش چیه مرسی

Armin.Computer
15-07-2014, 10:53
در مورد این arp توضیح می دی چیه و دستور هاش چیه مرسی

تا جایی که می دونم
ببین ARP می تونه مک آدرس ها رو ثبت کنه
و هر وسیله ای که به مودم شما وصل میشه یه مک آدرس داره یا همون شناسه
شما می تونید آماری از مک آدرس ها در جدول ARP داشته باشید

sansa
15-07-2014, 11:15
برادر من چرا خودت رو اذیت میکنی این برنامه 200 کیلوبایتی که نیازی به نصب هم نداره رو دانلود کن . هر چند نفر که بدون و یا با اجازه از اینترنت وایلست استفاده میکنند رو اسم کامپیوتر یا موبایلشون رو نشون میده !!!!!!!!

Wireless Network Watcher

sky1sky
15-07-2014, 21:14
برادر من چرا خودت رو اذیت میکنی این برنامه 200 کیلوبایتی که نیازی به نصب هم نداره رو دانلود کن . هر چند نفر که بدون و یا با اجازه از اینترنت وایلست استفاده میکنند رو اسم کامپیوتر یا موبایلشون رو نشون میده !!!!!!!!

Wireless Network Watcher
اما این برنامه مثل جدول خود پیج مودم هست که فقط مک ادرس ادرس رو نشون میده با ای پی که مودم اختصاص داده با host name !!
و اطلاعات اضافه تری نسبت به پیج مودم نشان نمی دهد از نظر شما این برنامه چه مزیتی داره

sansa
10-08-2014, 17:07
مهم اینه که بدونی کسی دیگری از مودمتون استفاده نمیکنه.