PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت شبکه اکسترنال Lan با سرعت 1GB

mohsenfulloption
08-05-2014, 22:28
سلام

من لپ تاپم کارت شبکش 100MB ولی جدیدا نیاز مبرم به کارت شبکه 1GB دارم چطور میتونم این کار رو انجام بدم.... آیا اکسترنال هست با این سرعت ؟؟؟؟
خیلی لازم دارم لطفا راهنمایی کنید....

zed2
11-05-2014, 23:47
سلام

من لپ تاپم کارت شبکش 100MB ولی جدیدا نیاز مبرم به کارت شبکه 1GB دارم چطور میتونم این کار رو انجام بدم.... آیا اکسترنال هست با این سرعت ؟؟؟؟
خیلی لازم دارم لطفا راهنمایی کنید....

معمولا کم پیش میاد کسی نیاز به کارت شبکه سرعت بالا پیدا کنه ( معمولا تو شرکت ها و برای جلوگیری از کمبود پهنای باند بین سوییچ ها( اگر تعداد یوزرها و حجم تبادل داده ای زیاد باشه ) و سیستم های دارای هارد شبکه شده که بسیار تبادل داده می کنند این مورد بدرد بخور هست تا کار خانگی که شیرینگ سیستم ها محدود است و سرعت اینترنت پایین - انهم با این سرعت اینترنت در ایران....)

باسه سوالت من سه مورد رو می تونم پیشنهاد بدم::n01:

استفاده از کارت های ExpressCard که در لپ تاپ های تجاری اسلاتش هست و دارای پهنای باند زیادی برای استفاده هست استفاده کنی و یک کارت لن 10/100/1000 بخری و به ان اسلات وصل کنی - این اسلات تو لپ تاپ های خانگی بندرت دیگر استفاده میشه و خیلی شرکت ها حذفش کردن.

استفاده از تبدیل کننده هایUSB3 به پورت شبکه 10/100/1000 هست که بیشترین کاربرد رو داره ( تو دنیای تبلت ها جاهاییی که شبکه بی سیم نباشه از این استفاده می کنن کاربراش - مخصوصا که اینجا ایران است:n02:)

استفاده از تبدیل کنند های USB 2 به پورت شبکه 10/100/1000 هست - برعکس تبدیل کننده بالایی بخاطر محدودیت پهنای باندی که usb2 می تونه بده ( 480mbps ) سرعت واقعی تو این تبدیل کننده معمولا نصف سرعت اسمی شبکه های 1 gbps هستش - البته باز هم چندین برابر پورت 10/100 هست و باسه سیستم های فاقد دو مورد بالا انتخاب بهتری است.:n06: