PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت بازيهاي 3 بعدي ساده ولي جالب

micropixel
29-08-2006, 15:43
در اين تاپيك مي خواهم در مورد ساخت بازيهاي 3 بعدي ساده ولي جالب بحث کنیم .
براي شروع كار مي توانيد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید که بازیهای ساده می سازد ولی خیلی جالب . می توانید چند از بازیها را نیز دانلود کنید . مثل بازی Moorhuhn Piraten یا moorhuhn soccer را دانلود کنید .

micropixel
29-08-2006, 17:49
وای خدا چه قدر استقبال شد !!!

خوب امیدوارم به سایت بالا سری زده باشید و بازی هایی را که گفتم را دانلود کرده باشید . سوالی در این مرحله پیش می اید این است که بازیهای بالا را در چه نرم افزاری و با چه امکاناتی ساخته اند ، بازیهای این سایت می توانند توسط نرم افزارهای مختلفی طراحی شده باشند مثلا نرم افزار قوی Quest 3D یا نرم افزار FPS Game creator یا حتی 3D game studio . اول این را بگویم که شما برای ساخت بازی ساده دوبعدی یا سه بعدی باید از نرم افزارهای بالا سر رشته ای داشته باشید اگر به نرم افزارهای فتوشاپ و مایا یا 3D max اشنا باشید چه بهتر ! نرم افزار FPS Game creator دارای حدود 350 شی ( سرباز ، اسلحه و ... ) آماده است که کار شما را آسان تر می کند .
** تا پست بعدی ، بای **

Omid_Sadeghvand
29-08-2006, 18:23
واي چقدر زيبا ساختنشون ديگه كيفيتشو نگو...از اين بازيهايي كه بيرون ميخريم خيلي خيلي بهترن...خيلي دوست دارم بازي اين شكلي بسازم.( ولي تو خواب )

Creeping Death
29-08-2006, 20:21
آقا اميد شما كه خودت استادي

M.K_Soft
29-08-2006, 23:39
دوستان من خیلی خوهان ادامه بحث می باشم. لطف کنین هرکی مطلبی داره دریغ نکنه

micropixel
30-08-2006, 11:15
واقعا" از نظرات شما ممنون .
در این پست نرم افزارهایی را که در بالا گفتم را می توانید دانلود کنید :
FPS Game creator : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Quest 3D : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نرم افزارهاي فتوشاپ و ... را نيز مي توانيد با 500 تومان بخريد .

امروز سايت ديگري را نيز كه بازيهاي تقريبا دو بعدي ولي خيلي زيبا را مي سازد معرفي مي كنم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين سايت بازيهاي مختلفي عرضه مي كند كه بهترين انها chicken Invaders 2 و Loco هستند . دانلود كنيد .
در ضمن اقاي اميد مي توانيد اگر بخواهيد .

undr
30-08-2006, 11:26
آموزش میخوای بدی؟؟؟؟

Ali-Bahal
30-08-2006, 15:24
لینک اول برای fps game creator کار نمی کنه!

micropixel
30-08-2006, 17:36
آقای Ali-Bahal درست می فرمایید ، لینک درست پایین :
FPS Game creator : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هدف ما از اين تاپيك آموزش است ولي خوب اول بايد مقدمات را اماده كرد . بعد آموزش !!!

undr
30-08-2006, 19:49
خوب هرچه سریعتر مقدمات رو آماده کنین...

Omid_Sadeghvand
31-08-2006, 14:18
دارم تلاشمو ميكنم كه بازيهاي اين شكلي بسازم ولي نياز به يه گرافيك كار خيلي خيلي حرفه اي دارم...وگرنه...هيچ وقت...ولي قعلا از ابجكتهاي آماده استفاده ميكنم تا بعد ببينم چي ميشه.

micropixel
01-09-2006, 12:43
فکر می کنم با مراجعه به سایت های بالا ، کمی به برنامه نویسی بازی علاقه مند شده باشید .
خوب اول از همه و قبل لز شروع کار باید نکات زیر را برای شما روشن کنم :
1. شما بازی را برای خودتان می سازید .
2. یعنی به هیچ وجه از نظر مالی به بازیتان نگاه نکنید ( با قوانین کپی رایت ایران ) .
3. حتی اگر شما بازی را ساختید و آن را عرضه کردید ، چه کسی آن را خواهد خرید !!! ( در مقابل بازیهای عالی و خوش دست خارجی مثل هیتمن یا دهها بازی دیگر ) .
4. و مهمتر از همه : ساخت بازی کار بسیار مشکل و طاقت فرسا می باشد ، پس شکیبا باشید . در 4 یا 5 روز نمی شود بازی خوب ساخت .
خوب شما باید نرم افزاری برای ساخت بازی داشته باشید که همانطور که بنده در پست های قبلی گفتم نرم افزار FPS Game Creator نرم افزاری است که می شود در عرض فقط 2 یا 3 ماه ( یا حتی کمتر ) یک بازی عالی ساخت . این نرم افزار پولی هستش اما می توانید نسخه ی دمو را دانلود کنید که ...
----------------
آقاي اميد مي توانيد به كلاس هايي كه در بيرون هست برويد و ثبت نام كنيد يا اگر زبان انگليسي شما قوي هست مي توانم چند سايت خيلي عالي را براي شما معرفي كنم . در ضمن آيا به نرم افزار مايا يا 3d max اشنایی دارید یا نه ؟
و بهتر است بازیهای خود را در سایت هایی بذارید که بشود با دانلود منیجر دانلود کرد مثل پرشین گیگ که اگه خواتید می تونم برایتان دعوتنامه اش را بفرستم .

Omid_Sadeghvand
01-09-2006, 14:06
اگر تری دی مکس بلد نبودم خوب این بازهایی که تو امضام گذاشتم رو نمیتونستم بسازم.

micropixel
01-09-2006, 18:00
خوب عاليه . اگه به 3d max آشنایی کامل دارید می توانید بازیهای با گرافیک بالا را بسازید .
پیشنهاد می کنم به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سری بزنید . اشیای اناده و با گرافیک بالایی دارد .

Creeping Death
01-09-2006, 18:43
آقاي micropixel من خيلي توي اين سايت مي ذوم ولي جايي اشياي آماده براي دانلود نديدم .

micropixel
02-09-2006, 10:53
مطمئنا وجود دارد . مي توانيد به سايتهاي زير نيز سري بزنيد .

micropixel
02-09-2006, 13:59
اقای امید اگه به بازیهای اولی این سایت ( مورهان ) سری بزنید که moorhuhn 1 اولين بازی است خواهید دید که بازیهای شما 100 برابر بهتر از آنها است . آنها فقط در عرض 4 یا 5 سال این همه پیشرفت کردن اما تنها مشکلی که وجود دارد اینست که ما نمی توانیم تمام تمرکز خود را در روی بازیها بگذاریم علاوه بر اینکه کسی به این حرفه یا بهتر بگیم هنر اهمیتی نمی دهد ضمن اینکه امکانات این کار را نیز نداریم . هی ... دیگه چی بگم دلم پره دیگه ...

M o h a m m a d
10-09-2006, 14:03
سلام اقا اميد خيلي بازي هاي توپي ساختي
حيف..............
كاش منم ميتونستم بسازم
البته يه كم Game Maker بلدم ولي به هيچ دردي نمي خوره

erif
23-09-2006, 15:25
سلام
پس چرا آموزش نمي دهيد؟

micropixel
20-03-2007, 18:23