PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش فرض نقش بازاریابی اینترنتی در کارآفرینی اینترنتی

joomlanevis
07-05-2014, 10:09
با سلام خدمت همه دوستان

بدون شک یکی از مهمترین و اصلی ترین مهارتهای یک مدیر سایت ،بازاریابی اینترنتی و فروش اینترنتی است.مهارتی که بدون آن نباید انتظارکسب درآمد از اینترنت داشت. تعاریف زیادی از بازاریابی اینترنتی وجود دارد ولی بنظر من هر روشی که باعٍث شود مدیر سایت بازدیدکننده موثر را به سایت خود جلب کند ،بازاریابی اینترنتی است که شامل روش های آنلاین و اف لاین میباشد.البته برخی هم معتقدند که تنها روشهای آنلاین بازاریابی ابنترنتی به شمار میرود یعنی online marketing . ولی من خودم به شخصه اعتقاد دارم که روش های آفلاین هم تاثیر خوبی در جذب ترافیک موثر به سایت دارند.,وازه های دیگری هم برای بازاریابی اینترنتی به کار میره مثل:e marketing imarketing , web marketing و...

در اینجا لازم میدونم راجع به واژه ترافیک موٍثر و نقش آن در بازاریابی اینترنتی توضیح بدم.

برخی فکر میکنندمیزان بازدید یک سایت نشان دهنده موفقیت و محبوبیت ان سایت است. مثالی میزنم سایت پیوندها که برای فیلترینگ وزارت ارشاد است بدون شک پر بازدید ترین سایت در ایران است ولی آیا درآمد میلیونی از این سایت دارد؟ یا سایت خبری تابناک که میلیون ها تومان بابت یک بنر تبلیغاتی میگیرد.سایتی که شما در آن تبلیغ میکنید باید بازدید کنندگانش به محصولات شما علاقه داشته باشند یا مشتری بالقوه به حساب بیایند.مثلا سایت ای ثروت در زمینه کارآفرینی اینترنت فعالیت دارد ایا اگر 15-20 میلیون در سایت تابناک هزینه تبلیغاتی کند با میلیون ها بازدید بهتر است یا در سایتی که مربوط به کارآفرینی میباشد با 10.000 بازدید و هزینه خیلی کمتر. در حالت دوم 90% بازدیدکنندگان علاقه مند به کارآفرینی اینترنتی میباشند ولی در حالت اول شاید 5%. البته شاید تعداد آن 5% بیشتر باشد ولی هزینه ای که پرداخت کرده اید چند برابر بوده و هاست شما هم مصرف شده است.
از اینکه حوصله کرده اید سپاسگزارم .