PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

hessam_sz
05-08-2008, 18:05
من یه درایور عالی واسه دوربین گوشیم می خام.
یه درایور خوب برای اکوستیک گوشیم.
تغییر شکل واکمنم.
فلش منو و تم.
پچ های سالم+اموزش پچ که وقتی نسبش کنیم چه کاری می کنه؟مثل:تغییر رنگ شارز باطری

چيييييييييييييييي ميگي؟
ديگه چي ميخواي؟
براي تمام اين مواردي كه شما ميخواي تاپيك مجزا هست.
تم؛پچ؛منو؛آكوستيك و...
تو همين انجمن سوني اريكسون همش را ميتوني پيدا كني با آموزش هاي نصب و ...
در ضمن اگر پچ خراب هم باشه مشكلي ايجاد نميكنه با پاك كردن درست ميشه ولي به شرط اينكه مال گوشي ديگه اي نباشه

Hadi King
06-08-2008, 00:55
سلام دوستان.
من اینجا یه فایلی دیدم در این صفحه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Sony Ericsson -> gdfs -> GDF & BIN Format
k510_gdfs.rar
هست. ببینید اگه اینو بزنم موبایلم درست میشه یا نه ؟
دوست من ارش جان مگه گوشيت چه شده كه ميخواي gdfs خام رو روي گوشيت فلش كنيــــ
با همون فول فلش درست ميشــــه :20:

اين تيكه خيلي باحال بود 3 ساعت داشتم ميخنديدم.
خب هادي جان ما هم يك روز همينجوري بوديم ديگه ياد نداشتيم فلش كنيم مخ همرو خورديم تا ياد گرفتيم حالا بايد به بقيه كمك كنيم كه ياد بگيرن
چرااااا:31:حسام جونـــــ 3 ساعت ميخنديديــــ :31::31:
اره فلش كردن رو بلد نبوديم ولي منتظر كـــه مي مونديم كه طرف جواب بده تو 10 تا تايپك پست نميداديمــــ اين كاربراي جديد ميخوان همون روز جوابشون رو بگيرند و گوشيشون درست بشــــه :11:

اون gdfs خام هست به درد نميخوره.
مشكلت را به هادي گفتي؟
درسته به درد نميخوره باعث ميشه گوشيت با ستول هم فول فلش نشه فقط با باكســــ
حسام جون مشكلشــــ رو به من نگفتــــه :41:
موفق باشيد!:40:

arash66_2m
06-08-2008, 09:47
سلام.

دوست من ارش جان مگه گوشيت چه شده كه ميخواي gdfs خام رو روي گوشيت فلش كنيــــ
با همون فول فلش درست ميشــــه

گوشی رو دیروز بردم بیرومن دادم امروز اگه وقت شد میرم بگیرم. فقط خرجش زیاد نباشه از 50000 تومان بهتر میشه ...
+
میام باز هم هک وووکنم !:31:

tohidkh
06-08-2008, 11:03
سلام.

گوشی رو دیروز بردم بیرومن دادم امروز اگه وقت شد میرم بگیرم. فقط خرجش زیاد نباشه از 50000 تومان بهتر میشه ...
+
میام باز هم هک وووکنم !:31:

به قول حسام جان: چییییی میگیییییییییییییییی؟
مگه قراره چیکار کنه که 50000 تومان خرجش هست؟

hessam_sz
06-08-2008, 13:14

نميدونم چيكار كرده با گوشي ولي با فول فلش هم درست نشد.

sahar-hd
06-08-2008, 16:38
سلام
ويبره كا 750 از كار افتاده چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

tohidkh
06-08-2008, 16:57
سلام
ويبره كا 750 از كار افتاده چي كار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.
دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل شما سخت افزاری باشه. که باید بدی تعمیرش کنند.
اگه میخواهی امتحان کنی، یه فلش بزن به گوشی.

p3yman_xl
06-08-2008, 20:06
سلام
دوستان من امروز یک K810 خریدم... گوشی خیلی خوب بود اما مشکل از اونجا شروع شد که هر آهنگی رو play میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته و صدایی از اسپیکرها در نمیاد. فروشنده این مورد رو در مغازه بهم نشون داد و و از این لحاظ مشکلی نبود. اما همینکه در منزل خواستم صدا رو امتحان بکنم متوجه شدم هیچ صدایی از اسپیکرها در نمیاد... . منتظر راهنمایی دوستان هستم.
ممنون

hessam_sz
06-08-2008, 20:25
سلام
دوستان من امروز یک K810 خریدم... گوشی خیلی خوب بود اما مشکل از اونجا شروع شد که هر آهنگی رو play میکنم، هیچ اتفاقی نمی افته و صدایی از اسپیکرها در نمیاد. فروشنده این مورد رو در مغازه بهم نشون داد و و از این لحاظ مشکلی نبود. اما همینکه در منزل خواستم صدا رو امتحان بکنم متوجه شدم هیچ صدایی از اسپیکرها در نمیاد... . منتظر راهنمایی دوستان هستم.
ممنون

حتي وقتي زنگ هم ميخوره صدا نميده؟

p3yman_xl
06-08-2008, 20:36
حتي وقتي زنگ هم ميخوره صدا نميده؟

بله، همینطوره. :41:

hessam_sz
06-08-2008, 21:04
بله، همینطوره. :41:

پس حتما اسپيكر ها سوخته ديگه.
احتمال زياد مشكل سخت افزاري هست.
اگر نرم افزاري هم باشه خودتون نميتونيد درست كنيد چون گوشي هاي جديد را نميشه هك كرد.
پس بهترين كار اينه كه به يك تعميركار نشون بديد.
هزينه تعمير يا تعويض اسپيكر معمولا كم هست.
مطمئن باشيد گوشي را هم نميشه پس داد چون فروشنده امتحان كرده و به شما تحويل داده.

arash66_2m
06-08-2008, 21:09
نميدونم چيكار كرده با گوشي ولي با فول فلش هم درست نشد.
 !

نه !!! اشتباه تایپی بود منظور پنج هزار تومانه :31:

p3yman_xl
06-08-2008, 21:34
پس حتما اسپيكر ها سوخته ديگه.
احتمال زياد مشكل سخت افزاري هست.
اگر نرم افزاري هم باشه خودتون نميتونيد درست كنيد چون گوشي هاي جديد را نميشه هك كرد.
پس بهترين كار اينه كه به يك تعميركار نشون بديد.
هزينه تعمير يا تعويض اسپيكر معمولا كم هست.
مطمئن باشيد گوشي را هم نميشه پس داد چون فروشنده امتحان كرده و به شما تحويل داده.

تعجب میکنم ... چطور ممکنه یه گوشی که تازه از جعبه دراومده و من هنوز حتی 2 تا آهنگ هم باهاش گوش نکردم اسپیکرش میسوزه! :2: ( از خرید این گوشی پشیمان شدم :41: )

tohidkh
06-08-2008, 21:41
تعجب میکنم ... چطور ممکنه یه گوشی که تازه از جعبه دراومده و من هنوز حتی 2 تا آهنگ هم باهاش گوش نکردم اسپیکرش میسوزه! :2: ( از خرید این گوشی پشیمان شدم :41: )

سلام دوست عزیز، اگر فروشنده، فرد منصفی باشه، تا 24 ساعت بعد از فروش، باید گوشی رو گارانتی بکنه. حالا منظورم این نبود که به شما برگ گارنتی بده؛ منظورم اینه که اگه شما برید و مشکلتون رو به فروشنده بگین قبول میکنه (اگه آدم منصفی باشه)
راستی مطمئنی که گوشی زمین نیفتاده؟ چون بعضی از قطعات سونی اریکسون به ضربه شدید حساس هستند و آسیب جدی بهش وارد میکنند.
در ضمن اگه فروشنده قبول نکرد، به یک تعمیرکار ماهر نشون بده. همونطور که حسام جان گفت هزینه اسپیکر، مبلغ خیلی بالایی نیست.
موفق باشی.:11:

Hadi King
07-08-2008, 01:41
درستـــه دوست من سوختن كه نسوختــــه يعني اينقدر ظريفــــه كه نيستـــــ :41:

سلام دوست عزیز، اگر فروشنده، فرد منصفی باشه، تا 24 ساعت بعد از فروش، باید گوشی رو گارانتی بکنه. حالا منظورم این نبود که به شما برگ گارنتی بده؛ منظورم اینه که اگه شما برید و مشکلتون رو به فروشنده بگین قبول میکنه (اگه آدم منصفی باشه)
راستی مطمئنی که گوشی زمین نیفتاده؟ چون بعضی از قطعات سونی اریکسون به ضربه شدید حساس هستند و آسیب جدی بهش وارد میکنند.
در ضمن اگه فروشنده قبول نکرد، به یک تعمیرکار ماهر نشون بده. همونطور که حسام جان گفت هزینه اسپیکر، مبلغ خیلی بالایی نیست.
حرف اين دوستمون تاييد ميشه براي شمـــــا :11:

p3yman_xl
07-08-2008, 16:48
ممنون از راهنمایی اشتباه دوستان! ;)
امروز گوشی رو بردم و فروشنده با زدن چند دکمه اون رو درست کرد ... .
موفق باشید

H M R 0 0 7
07-08-2008, 17:02
موفق باشید

گوشیت رو سایلنت نرفته بود؟شاید یه پروفایلی که صدا رو سایلنت میکنه فعال کردی.

Hadi King
07-08-2008, 17:58
درستـــه دوست من سوختن كه نسوختــــه يعني اينقدر ظريفــــه كه نيستـــــ :41:

موفق باشید
دوست من من كه بهت گفتم ولي ديگه نميدونستم سايلنت و غيرفعال كردنش بلد نباشيـــــ :11:

tohidkh
07-08-2008, 18:08
موفق باشید

سلام دوست عزیز، من فکر میکردم که شما حرفه ای تر از اینها باشید.:13:
وگرنه همون اول میگفتم که گوشی رو از سایلنت در بیارید.:31:

p3yman_xl
07-08-2008, 19:10
سلام دوست عزیز، من فکر میکردم که شما حرفه ای تر از اینها باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آقای حرفه ای و باهوش ... اگه دقت میکردی میدیدی که صفحه ی قبل گفتم .... " وقتی آهنگ رو play میکنم صداش در نمیاد . "

دوست من من كه بهت گفتم ولي ديگه نميدونستم سايلنت و غيرفعال كردنش بلد نباشيـــــ :11:

تعجب از این همه هوش و ذکاوت!
هه هه

3 ساله انواع و اقسام گوشی سونی اریکسون دارم و دیگه سایلنت کردن رو بلدم پسرم....

tohidkh
07-08-2008, 19:23
آقای حرفه ای و باهوش ... اگه دقت میکردی میدیدی که صفحه ی قبل گفتم .... " وقتی آهنگ رو play میکنم صداش در نمیاد . "

هه هه

قابل توجه تمام افراد باهوش و بی هوش، حرفه ای و غیر حرفه ای، با ذکاوت و بی ذکاوت و . . . دعوا ممنوع!!!:3::5:

JAVAD_YAS14
07-08-2008, 20:08
سلام دوستان
من بعد از ین که چند تا پچ نصب میکنم گوشیم روشن میشه ولی تو اونجا که نوشته (حالت عادی - حالت پرواز ) گیر میکنه و دیگه نمیشه هیچ کاری کر و مجبور میشم باتری رو دربیارم
لطفا کمکم کنید

adrenalin
07-08-2008, 20:29
خوب شما پچ رو پاک کردی

tohidkh
07-08-2008, 21:00
سلام دوستان
من بعد از ین که چند تا پچ نصب میکنم گوشیم روشن میشه ولی تو اونجا که نوشته (حالت عادی - حالت پرواز ) گیر میکنه و دیگه نمیشه هیچ کاری کر و مجبور میشم باتری رو دربیارم
لطفا کمکم کنید

سلام.
اولا مدل گوشی رو بفرمایید.
دوما اسم پچ ها و اینکه آیا پچ ها با فریمور گوشی تون سازگار هستند یا نه؟

JAVAD_YAS14
08-08-2008, 00:06
سلام دوستان
مشکل قبلیم مربوط به باطری بود که حل شد اما حالا
من layout معمولی K810 رو میخوام آگه کسی داره واسم آپ کنه
خیلی ضروریه

Hadi King
08-08-2008, 02:28
هه هه
بــــه بزرگواري خودتون ببخشيد دوست منــــ قصد بدي نداشتمـــــ :11:

قابل توجه تمام افراد باهوش و بی هوش، حرفه ای و غیر حرفه ای، با ذکاوت و بی ذکاوت و . . . دعوا ممنوع!!!:3::5:
دوست من كسي دعوا نميكنـــــه :41:

من layout معمولی K810 رو میخوام آگه کسی داره واسم آپ کنه
خیلی ضروریه
جواد جون من لايوت اوجينال K800 داشتم براي K810 هم ميخـــوره :11:

اينم برنامه ساخت لايوتــــ :46:

amir_master
08-08-2008, 13:08
این پیغام یعنی چی؟ register your phone at sonyericsson a text message will automaticaly sent to sonyericsson... :41:

tohidkh
08-08-2008, 14:26
این پیغام یعنی چی؟ register your phone at sonyericsson a text message will automaticaly sent to sonyericsson... :41:

سلام
یعنی "گوشی خود را در سونی اریکسون به ثبت برسانید (منظور اینه که خریداری کنید یا یه چیزی شبیه به اون) یک پیغام متنی(SMS) به صورت اتوماتیک به سونی اریکسون فرستاده خواهد شد."
دوست عزیز مشکل چیه؟

amir_master
08-08-2008, 14:37
این پیام برای من اومد.yes,no داشت. ولی من هیچ کدوم رو نزدم و خارج شدم .می خوام ببینم ایا گوشی مشکلی داره یا نه ؟ ایا این پیام بازم میاد یا نه ؟ :23:

SHADEL
08-08-2008, 23:24
سلام بچه ها من یه گوشی w700 رو می خواستم روش پچ elf بریزم بعد نصب پچ گوشی وقتی که روشن میکردم یه صفحه ی سفید روشن خاموش میشد.بعد رفتم مین و اف اس و فایل کاستومش رو دانلود کردم و گوشی رو فلش زدم بعد گوشی رو روشن کردم وقتی دکمه ی استارت رو می زنی این پیغامو میده :configuration error.please contact your network operator or service centre راستی پچ please wait و هم ريختم اين مرحله رو پشت سر گذاشتم كه اون پیغامو داد حالا باید چی کار کنم؟تورو خدا کمک کنید.نگید این جا جاش نیست خیلی ها این مشکل رو دارند و نمیدونند چی کار کنند؟:41::41::41:

pishy28
09-08-2008, 01:18
سلام
رو گوشي من walkman نسخه ي 2 نصب شده مي خواستم بدونم ميشه ارتقاش داد ، نسخه ي 3 رو نصب كرد؟

tohidkh
09-08-2008, 04:56
سلام بچه ها من یه گوشی w700 رو می خواستم روش پچ elf بریزم بعد نصب پچ گوشی وقتی که روشن میکردم یه صفحه ی سفید روشن خاموش میشد.بعد رفتم مین و اف اس و فایل کاستومش رو دانلود کردم و گوشی رو فلش زدم بعد گوشی رو روشن کردم وقتی دکمه ی استارت رو می زنی این پیغامو میده :configuration error.please contact your network operator or service centre راستی پچ please wait و هم ريختم اين مرحله رو پشت سر گذاشتم كه اون پیغامو داد حالا باید چی کار کنم؟تورو خدا کمک کنید.نگید این جا جاش نیست خیلی ها این مشکل رو دارند و نمیدونند چی کار کنند؟:41::41::41:

سلام.
فکر کنم کاستومایز شما مناسب نبوده یا اصلا کاستومایز نزدین.
به اینجا یه نگاهی بندازین؛ متوجه خواهید شد:

البته لازم نیست که دوباره گوشی رو فلش کنید.
فقط فایل کاستومایز رو در محل خود قرار داده و دکمه فلش رو فشار دهید.
این هم فایل کاستومایز (به احتمال 90 درصد این کاستومایز مناسب خواهد بود. اگه مشکلی پیش اومد (که نمیاد) بگین تا یه کاستومایز دیگه بدم)

amir_master
09-08-2008, 19:17
این پیغام یعنی چی؟

این پیام برای من اومد.yes,no داشت. ولی من هیچ کدوم رو نزدم و خارج شدم .می خوام ببینم ایا گوشی مشکلی داره یا نه ؟ ایا این پیام بازم میاد یا نه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif
register your phone at sonyericsson a text message will automaticaly sent to sonyericsson... :41:
اگه کسی میدونه لطفا جواب بده.........

Hadi King
10-08-2008, 00:43
سلام.
فکر کنم کاستومایز شما مناسب نبوده یا اصلا کاستومایز نزدین.
به اینجا یه نگاهی بندازین؛ متوجه خواهید شد:

البته لازم نیست که دوباره گوشی رو فلش کنید.
فقط فایل کاستومایز رو در محل خود قرار داده و دکمه فلش رو فشار دهید.
این هم فایل کاستومایز (به احتمال 90 درصد این کاستومایز مناسب خواهد بود. اگه مشکلی پیش اومد (که نمیاد) بگین تا یه کاستومایز دیگه بدم)

حرف دوستمون تاييد ميشه شما كــــه فول فلش كردينـــ اخر ســـر پيش مياد كه بعد از ريختن Main & Fs كاستومايز روي گوشي فلشـــ نميشه!
شمـــا كاستومايزي كه دوستمون دادن رو توي Misc files برنامه ستول بزار و فلش رو بزنــــ درست ميشه :11:

اگه کسی میدونه لطفا جواب بده.........
دوست من بعد از Yes & No نزدن دوباره داره اين پيغام مياد اگه نمياد كه مشكلي براي گوشيت نداره خودتو ناراحتــــ نكنـــ :46:

arsonist
10-08-2008, 14:29
سلام
من یک گوشی K800چینی دارم که مشکل USB پیدا کرده و هرجا هم که برای تعمیر بردم نتونستن درستش کنن. مشکل از این قراره که یک بار که به کامپیوتر وصل کردم پیغام داد که تشخیص داده نمی شه و بعد از اون هم دیگه نه کامپیوتر و نه گوشی به اتصال به هم عکس العملی نشون نمی دن. اما پیغامی که موقع وصل به کامپیوتر همیشه می یومد الان هرچند لحظه یک بار می یاد ( که شامل File manager , phone mode…….) . به علاوه بعد از آخرین تعمیر هر 6-7 ساعت باتری خالی می کنه و وقتی خاموش میشه و میزنم به شارژ وارد قسمتی میشه که مربوط به زمان اتصال به کامپیوتره. و مجبورم باتریو بردارم و دوباره بذارم تا درست بشه.........
نمی دونم مشکل چیه؟ در ضمن IC رو هم عوض کردن اما درست نشده
راستی می شه در مورد اینکه اگه گوشی رو آپ دیت کنیم سریالش از بین میره توضیح مختصر بدین.
خیلی خیلی ممنون

arsonist
10-08-2008, 14:38
من چطوری باید از جواب دوستان در مورد این سوال مطلع بشم؟

tohidkh
10-08-2008, 15:45
سلام
من یک گوشی K800چینی دارم که مشکل USB پیدا کرده و هرجا هم که برای تعمیر بردم نتونستن درستش کنن. مشکل از این قراره که یک بار که به کامپیوتر وصل کردم پیغام داد که تشخیص داده نمی شه و بعد از اون هم دیگه نه کامپیوتر و نه گوشی به اتصال به هم عکس العملی نشون نمی دن. اما پیغامی که موقع وصل به کامپیوتر همیشه می یومد الان هرچند لحظه یک بار می یاد ( که شامل File manager , phone mode…….) . به علاوه بعد از آخرین تعمیر هر 6-7 ساعت باتری خالی می کنه و وقتی خاموش میشه و میزنم به شارژ وارد قسمتی میشه که مربوط به زمان اتصال به کامپیوتره. و مجبورم باتریو بردارم و دوباره بذارم تا درست بشه.........
نمی دونم مشکل چیه؟ در ضمن IC رو هم عوض کردن اما درست نشده
راستی می شه در مورد اینکه اگه گوشی رو آپ دیت کنیم سریالش از بین میره توضیح مختصر بدین.
خیلی خیلی ممنون

سلام
تمام این مواردی رو که گفتید، من تجربه کرده ام. (البته در گوشی های دیگه)
در مورد USB باید بگم اگه تا حالا کابل رو عوض کردین، باید "پورت خور" (جایی که کابل شارژر و کامپیوتر (در گوشی) به اون وصل میشه) عوض بشه. قیمتش هم حدود 7 الی 10 تومن هست.
در مورد باتری هم چند تا احتمال وجود داره:
1- اول اینکه گوشی، برق رو می دزده (احتمال 80 درصد)
2- باتری تون خرابه (شما میتونید با امانت گرفتن یه باتری از یکی از دوستانتان، مقدار مصرف رو امتحان کنید)
3- به احتمال خیلی کم هم مشکل نرم افزاریه (8 درصد)
در مورد آپدیت هم اطلاعات خاصی ندارم. (البته فکر نمیکنم اونطوری باشه که شما میگین)
موفق باشین

Hadi King
10-08-2008, 16:49

نــــه دوست من ربطي به اپديت نداره اين مشكلاتي كـــه گفتين يعني با اپديت درست نميشـــه مشكل سخت افزاري هستشـــــ :11:

سلام
تمام این مواردی رو که گفتید، من تجربه کرده ام. (البته در گوشی های دیگه)
در مورد USB باید بگم اگه تا حالا کابل رو عوض کردین، بای "پورت خور" (جایی که کابل شارژر و کامپیوتر (در گوشی) به اون وصل میشه) عوض بشه. قیمتش هم حدود 7 الی 10 تومن هست.
در مورد باتری هم چند تا احتمال وجود داره:
1- اول اینکه گوشی، برق رو می دزده (احتمال 80 درصد)
2- باتری تون خرابه (شما میتونید با امانت گرفتن یه باتری از یکی از دوستانتان، مقدار مصرف رو امتحان کنید)
3- به احتمال خیلی کم هم مشکل نرم افزاریه (8 درصد)
در مورد آپدیت هم اطلاعات خاصی ندارم. (البته فکر نمیکنم اونطوری باشه که شما میگین)
موفق باشین
اين نوشتــــه آبي رو يكم تاييد بيشتر ميشــــه كه قيمتشـــ هم اينجا 4 تومن هستشــــ :11:

pishy28
10-08-2008, 17:40
آقا یکیم جواب مارو بده.

Hadi King
10-08-2008, 17:47
سلام
رو گوشي من walkman نسخه ي 2 نصب شده مي خواستم بدونم ميشه ارتقاش داد ، نسخه ي 3 رو نصب كرد؟

آقا یکیم جواب مارو بده.
امتحان كنــــ دوست من مشكلي كــه برات پيش نمياد !
اگه ارتقا پيدا كرد كـــه ميشه اگه نكرد هم همون نسخه 2 رو روش ميريزيــــ:11:
من امتحان نكردمــــ :41:

amir_master
11-08-2008, 03:21
دوست من بعد از Yes & No نزدن دوباره داره اين پيغام مياد اگه نمياد كه مشكلي براي گوشيت نداره خودتو ناراحتــــ نكنـــ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
موفق باشيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

ممنون. شما میدونید این پیغام برا چی اومده بود؟

kihasti
11-08-2008, 21:46
سلام دوستان
من یه مشکلی باگوشیم پیدا کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
وقتی 10-15 تا عکس با گوشیم میگیرم (البته بدون اینکه تو این فاصله ازحالت دوربین خارج بشم) گوشیم به شدت پشتش و صفحه کلیدش داغ می کنه. به این زودی ها هم دیگه خنک بشو نیست . به نظرتون اشکال از چیه از گوشی یا از باتری؟ یا.............. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

در ضمن گوشیم k810 است.
آیا این مورد توی گوشی های se کلاً سابقه داشته ؟

Gune Baxan
11-08-2008, 23:38
سلام،

کسی درایور اصلی دوربین گوشی W610 رو نداره. همین الان یکی از درایورهایی که تو تاپیک درایور معرفی شده بود رو نصب کردم دیگه وارد دوربین نمیشه و چراغ فلش رو هم روشن میکنه.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک سوال دیگه. تو تاپیک های پچ هیچی در مورد نصب پچ با ++xs گفته نشده. ++xs آیا در مورد نصب پچ ها مشکل خاصی داره؟

tohidkh
11-08-2008, 23:47
سلام،

کسی درایور اصلی دوربین گوشی W610 رو نداره. همین الان یکی از درایورهایی که تو تاپیک درایور معرفی شده بود رو نصب کردم دیگه وارد دوربین نمیشه و چراغ فلش رو هم روشن میکنه.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یک سوال دیگه. تو تاپیک های پچ هیچی در مورد نصب پچ با ++xs گفته نشده. ++xs آیا در مورد نصب پچ ها مشکل خاصی داره؟

بفرما:
درایور اورجینال دوربین W610 :

در مورد پچ هم نه! مشکل خاص و حادی نداره. دلیل استفاده از سیتول اینه که عمومیت پیدا کرده.
موفق باشید

Hadi King
12-08-2008, 00:18
ممنون. شما میدونید این پیغام برا چی اومده بود؟
براي منم يـــه بار امد حدودا 2 ماه پيش بود ديگه نيومـــد خودمم ندونستم :5:

سلام دوستان
من یه مشکلی باگوشیم پیدا کردم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
وقتی 10-15 تا عکس با گوشیم میگیرم (البته بدون اینکه تو این فاصله ازحالت دوربین خارج بشم) گوشیم به شدت پشتش و صفحه کلیدش داغ می کنه. به این زودی ها هم دیگه خنک بشو نیست . به نظرتون اشکال از چیه از گوشی یا از باتری؟ یا.............. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
در ضمن گوشیم k810 است.
آیا این مورد توی گوشی های se کلاً سابقه داشته ؟
مشكل شمـــا فكر كنم باطري باشه به احتمال زيـــاد :11:
با باطري ديگه اي امتحان كنـــ ببين بازم همينجوريه :46:

Gune Baxan
12-08-2008, 12:03
سلام،

برای db2020 با برنامه SEtool2lite ورژن 1.08 نمیشه پچ ریخت؟ آیا حتما باید ورژن 1.10 باشه؟

با ++XS هم نتونستم پچ نصب کنم.

Hadi King
12-08-2008, 12:13
سلام،
برای db2020 با برنامه SEtool2lite ورژن 1.08 نمیشه پچ ریخت؟ آیا حتما باید ورژن 1.10 باشه؟
با ++XS هم نتونستم پچ نصب کنم.
آره ميشــه دوست من با ستول 1.08 پچ بريزيــــ چرا نشـــه :11: براي ريختـــن پچ هيچي فرقي نداره :41:

Gune Baxan
12-08-2008, 21:56
سلام،

امروز داشتم روی گوشی پچ میریختم ولی وسط کار یک دفعه برق رفت.

هر کاری کردم بعدش گوشی روشن نشد.

از GDFS بک آپ گرفته بودم. خواستم دوباره GDFS رو رایت کنم ولی SeTool2Lite دیگه گوشی رو نمیشناسه. موقعی که پیغام میده C رو نگه دارم و گوشی رو وصل کنم گوشی شناخته نمیشه.

adrenalin
12-08-2008, 23:21
یه خورده تلاش بکونی یه صدای هم میده
برای این که روشن به برو داخل پوشه ستول قسمت پوشه ریست فایل ریست مطابق با گوشیتون رو بردارید بعد
برنامه ستول رو باز کرده
بعد اون فایل رو از قسمت ریستور فایل ادد کنید بعد فلاش رو بزنید 100% روشن میشه
برای منم همین طوری شده بود

starn
13-08-2008, 07:38
سلام به برو بکس متاسفانه شاید سوالم تکراری باشه ولی 205 صفحه رو نمی تونستم زیر و رو کنم پس لطفا جواب رو همین جا بگید
----------
آیا واسه گوشی های جاوای سونی اریکسون (مثلا W910) می شه قسمت فایل منیجرش یا هر قسمت از فایل منیجر که می خوای پسورد گذاشت؟؟؟

Gune Baxan
13-08-2008, 08:55
یه خورده تلاش بکونی یه صدای هم میده
برای این که روشن به برو داخل پوشه ستول قسمت پوشه ریست فایل ریست مطابق با گوشیتون رو بردارید بعد
برنامه ستول رو باز کرده
بعد اون فایل رو از قسمت ریستور فایل ادد کنید بعد فلاش رو بزنید 100% روشن میشه
برای منم همین طوری شده بود

ممنون از شما دوست عزیز،

ولی فایل رست گوشی رو چه طوری باید تشخیص بدم. شماره های اول فایل رست آیا مربوط به فریمور هست؟

شماره فریمور گوشی من در این فایل ها نبود. :41:

گوشی من k550@w610 هست. فریمور اون هم R6BC002 هست.

JAVAD_YAS14
13-08-2008, 09:27
سلام دوستان
من چند وقت پیش یک k800 R8BF003 رو به k810 R8BA024 تبدیل کردم
اما بعد از فلش کردن چندا مشکل به وجود اومد که دوستان گفتند که باید دوباره برگردونمش به فریمور قبلیش
من هم به گفته دوستان عمل کردم و همه چی درست شد

حالا من چند تا پچ گرافیکی کم حجم ریختم روی گوشی و
چند تا مشکل به وجود اومده
گوشی هر چند وقت یک بار خود به خود خاموش میشه به باطری هم هیچ ربطی نداره
چون که باطریشو عوض هم کردیم:21:
و گاه گداری هم هنگ مینه:13:
خلاصه ، دوستمو کلافه کرده :13:
حالا باید چیکار کنم که این مشکلات حل بشه:11:

adrenalin
13-08-2008, 10:13
ممنون از شما دوست عزیز،

ولی فایل رست گوشی رو چه طوری باید تشخیص بدم. شماره های اول فایل رست آیا مربوط به فریمور هست؟

شماره فریمور گوشی من در این فایل ها نبود. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

گوشی من k550@w610 هست. فریمور اون هم R6BC002 هست

دوست عزیز من خیال کردم گوشیتون از سری DB2010 هست که این روش رو گفتم ولی برای DB2020 که ریست از مین گوشی استفاده میکنند

Gune Baxan
13-08-2008, 11:24
برنامه setool موقعی که گوشی رو به کابل وصل می کنم پیغام زیر رو می نویسه:

phone pre-boot failed,possible RECOVERY needed.
Abort all operations.

برنامه ++XS هم موقع وصل گوشی پیغام زیر رو می نویسه:

Cannot open phone communication port

به نظرتون میشه کاریش کرد به حالت اول برگرده؟

adrenalin
13-08-2008, 12:03

Abort all operations.

به نظر که خودتون دیگه کاری نمیتونید کاری بکنید
چون هر دوتا برنامه نوشتن که نمیتون وصل بشن به گوشیتون
باید بدید بیرون با باکس براتون فلاش کنند
اگه دوست دارید صبر کنید ببینید کاربرای دیگه چی میگن

starn
13-08-2008, 12:51
سلام به برو بکس متاسفانه شاید سوالم تکراری باشه ولی 205 صفحه رو نمی تونستم زیر و رو کنم پس لطفا جواب رو همین جا بگید
----------
آیا واسه گوشی های جاوای سونی اریکسون (مثلا W910) می شه قسمت فایل منیجرش یا هر قسمت از فایل منیجر که می خوای پسورد گذاشت؟؟؟
دمتون گرم چقدر جواب دادید

adrenalin
13-08-2008, 13:19
----------

نه خیر نمیشه کاریش کرد

مگر اینکه از برنامه جاوا برای فقل گذاری فایلهاتون استفاده کنید

zahedy2006
13-08-2008, 13:40
سلام

يه سوال در مورد هندزفري بلوتوث نوكيا چيني مدل N95 داشتم (مارك هندزفري نوكيا و مدلش n95 هست - با گوشي اشتباه نشه)
من وقتي ميام اين گوشي را به كا550 يا w810 وصل كنم به هيچ عنوئان نمي شناسش. با يه نوكيا مال دوستم هم امتحان كردم. آخرش نشد بردم مغازه طرف سه سوت وصلش كرد.

كسي بلده چجوري ميشه اين هندزفري رو متصل كرد؟؟؟

Hadi King
13-08-2008, 15:12
سلام دوستان
من چند وقت پیش یک k800 R8BF003 رو به k810 R8BA024 تبدیل کردم
اما بعد از فلش کردن چندا مشکل به وجود اومد که دوستان گفتند که باید دوباره برگردونمش به فریمور قبلیش
من هم به گفته دوستان عمل کردم و همه چی درست شد
حالا من چند تا پچ گرافیکی کم حجم ریختم روی گوشی و
چند تا مشکل به وجود اومده
گوشی هر چند وقت یک بار خود به خود خاموش میشه به باطری هم هیچ ربطی نداره
چون که باطریشو عوض هم کردیم:21:
و گاه گداری هم هنگ مینه:13:
خلاصه ، دوستمو کلافه کرده :13:
حالا باید چیکار کنم که این مشکلات حل بشه:11:
سلام جواد جونـــ :10:
اين خود به خود خاموش شدن مشكل از اون پچ گرافيكي بوده شــما پچ رو پاك كنينـــ اگه دوباره اينجوري شــد :46:
پچ هاي گرافيكي ديگه اي هم امتحان كنـــ :11:

Abort all operations.

تو ستول برا منم همچين اروري ميده كه مشكل از كابــل گوشي بود كــه اتصالي داشت با عوض كردن كابل ديگه اين پيغام نمياد شــما هم يه امتحاني كـــن:11:

behnam_tr
13-08-2008, 17:35
شنیدم نسخه جدید xs++ v4.1 منشر شده و cid53 رو هم ساپورت میکنه درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟

البته اونطور که شنیدم نسخه بتاست:::

کسی خبر نداره ؟؟؟

fingulii
13-08-2008, 19:09
:18::18: یک مشکل پیش آمده است !!!!!!!!!! از بازی ها و برنامه های من دو سری توی گوشیم موجود است

w580 سونی اریکسون دارم

پاک نمیشن!!!!!!!!!!!!!!

گوشی رو رستارت کردم نشد و هرچه تو system قسمت جاوا اینا بود پاپ کردم ...... هنوز چند تایی علامتش مونده!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میزنی پاک بشه میگه Operation Feild

:18::18::18::41:

hessam_sz
13-08-2008, 21:02
:18::18: یک مشکل پیش آمده است !!!!!!!!!! از بازی ها و برنامه های من دو سری توی گوشیم موجود است

w580 سونی اریکسون دارم

پاک نمیشن!!!!!!!!!!!!!!

گوشی رو رستارت کردم نشد و هرچه تو system قسمت جاوا اینا بود پاپ کردم ...... هنوز چند تایی علامتش مونده!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میزنی پاک بشه میگه Operation Feild

:18::18::18::41:

واسه منم هر چند وقت يك بار پيش مياد.
نرم افزار هايي كه چند تا شدن را دوباره نصب كن خودشون بعد از يك مدت پاك ميشن.
البته هر چند وقت يك بار امتحان كن شايد پاك بشن.
كلا يك ماه طول ميكشه ولي خود به خود درست ميشه.

JAVAD_YAS14
13-08-2008, 23:54
سلام دوستان
من یک مشکلی دارم
وقتی که باطری k800 رو در میارم و دوباره میزنم سر جاش نور قرمز فلش رو شن میشه
تا وقتی هم که دکمه Power رو نزنم و گوشیو روشن نکنم اون نور همچنان الباقیه
مننون میشم اگر که کمکم کنید

Gune Baxan
14-08-2008, 01:13
سلام،

مشکل قبلی بنده حل شد، ممنون از کمک دوستان.

ولی یک مشکل دیگه الان برام پیش اومده. همین الان پچ های الف رو رو گوشی نصب کردم ولی وقتی می خوام گوشی رو روشن کنم گوشی روشن میشه بعد صفحه سیاه میشه و همونطوری باقی می مونه.

اگر پچ ها رو پاک کنم مشکل حل میشه؟

amir2011
14-08-2008, 01:16
یک سوال داشتم از بچه های Se باز..؟
تا حالا این مشکل پرش آنتن برای کسی پیش اومده..؟ (یکی از دوستام یک W800 داره که جدیدا آنتنش پرش پیدا کرده میخواستم ببینم درست میشه..؟)

sahar-hd
14-08-2008, 06:47
ولی یک مشکل دیگه الان برام پیش اومده. همین الان پچ های الف رو رو گوشی نصب کردم ولی وقتی می خوام گوشی رو روشن کنم گوشی روشن میشه بعد صفحه سیاه میشه و همونطوری باقی می مونه.

اگر پچ ها رو پاک کنم مشکل حل میشه؟[/quote]

اگه پچها پاك بشن درست مي شه ولي اگه پچي اشتباه ريخته باشي امكان داره مشكلي به وجود بياد كه با فلش حل مي شه

sunrise07
14-08-2008, 07:04

اگه پچها پاك بشن درست مي شه ولي اگه پچي اشتباه ريخته باشي امكان داره مشكلي به وجود بياد كه با فلش حل مي شه[/QUOTE]

دوست عزيز من مدل گوشيتونو نميدونم ولي من خودم خيلي پچ نصب كردم و گاهي اوقات كه مشكل شما برام پيش اومده پاكش كردم درست شده!!
اگه هم مشكلي بوجود بياد با فلش حل ميشه

behnam_tr
14-08-2008, 09:28
سلام

يه سوال در مورد هندزفري بلوتوث نوكيا چيني مدل N95 داشتم (مارك هندزفري نوكيا و مدلش n95 هست - با گوشي اشتباه نشه)
من وقتي ميام اين گوشي را به كا550 يا w810 وصل كنم به هيچ عنوئان نمي شناسش. با يه نوكيا مال دوستم هم امتحان كردم. آخرش نشد بردم مغازه طرف سه سوت وصلش كرد.

كسي بلده چجوري ميشه اين هندزفري رو متصل كرد؟؟؟

:20:اتفاقا دیشب دوستام یه همچین مشکلی داشتن و نمی تونستن هندزفری رو وصل کنن.

خوب وصل کردن به گوشی های سونی که خیلی آسونه اگه قسمت ((هندزفری)) دارن تو آدرس منو/تنظیمان/تماس ها/هندزفری یا منو / تنظیمات / بلوتوث / هندزفری کار آسونه به این صورت که وقتی گزینه هندزفری رو زدی دو گزینه میاد بلوتوث رو انتخاب میکنی و بعد هنزفری من...(شاید اگه تو لیست چیزی نباشه خودش ازت سوال کنه) اگه سوال کرد بله رو میزنی و بعد دکمه روی هندزفری رو میزنی و نگه میداری بعد یه کد میخاد تا اونجایی که من میدونم کد 0000 است اگه این نشد میتونید 1234 و کار تمام است.هندزفری شما وصل شده است و میتوانید لذت ببرید.

خوب اگه قسمت هندزفری نداشت مثل گوشی های NEC میرید به قسمت بلوتوث و دستگاه های من و شروع به سرچ میکنید و همزمان دستتون رو روی دکمه هندزفری نگه میدارید وقتی شناخت چراغ هندزفری چشمک میزنه و بعد ثابت میشه اگه کد هم خواست که میخاد همون 0000 رو وارد کنید.فکر میکنم تو گوشی های نوکیا هم همینطور باشه.

بعد از هر بار قطع و وصل کردن باید به قسمت دستگاه های من تو قسمت بلوتوث برید (تمام گوشی ها) و بعد دستگاه هندزفری رو که قبلا اضافه کرده اید انتخاب و همزمان دکمه هندزفری رو نگه دارید تا وصل بشه.

:11:به همین سادگی به همین خوشمزگی.

adrenalin
14-08-2008, 09:58
سلام،

مشکل قبلی بنده حل شد، ممنون از کمک دوستان.

اره پچ ها رو پاک کن درست میشه

IMAN SD
14-08-2008, 11:18
چند وقته که sms های جدیدی که برام میاد به آخر inbox منتقل میشه.
علتش چیه؟

adrenalin
14-08-2008, 12:04
علتش چیه؟

تاریخ گوشیتون درست نیست و همین طور زمان

SIMON137
14-08-2008, 12:17
سلام
رفيق من چهار روز پيش يكي از اين گوشي (k550i) خريد گفته تا امروز هيچ مشكلي نداشته با باتري ، ممكنه بعدا براش مشكلي پيش بياد ؟
گوشي اون سريال اصلي نيست يعني وقتي # 06 #* ميزنه Imei گوشي با شماره ي پشت باتري مطابقت نداره
قبلا گفته شده بود كه اگه با باكس فلش بشه سريالش چنج مي شه رو حالت اول دوستمون اين قضيه رو تو جمهوري با دو سه تا آشنا مطرح كرده بود بهش گفتن اگه اين كارو بكنه همراه اول ديگه كار نمي كنه ولي ايرانسل و تاليا كار مي كنن مي خواستم بدونم اين حرف درسته يا نه ؟
بعدش مي خواستم ببينم اگه اين طوري كه ميگن باشه نمي شه رفت امور مشتركين IMEI فعال كنيم چون من يه گوشي از هلند آورده بودم ( Sonyericsson T290i )( البته دو سال پيش ) كه بعد از باز كردن قفل اين كارو كردم جواب داد

قربانتان ...

amir2011
14-08-2008, 12:53
سلام
رفيق من چهار روز پيش يكي از اين گوشي (k550i) خريد گفته تا امروز هيچ مشكلي نداشته با باتري ، ممكنه بعدا براش مشكلي پيش بياد ؟
گوشي اون سريال اصلي نيست يعني وقتي # 06 #* ميزنه Imei گوشي با شماره ي پشت باتري مطابقت نداره
قبلا گفته شده بود كه اگه با باكس فلش بشه سريالش چنج مي شه رو حالت اول دوستمون اين قضيه رو تو جمهوري با دو سه تا آشنا مطرح كرده بود بهش گفتن اگه اين كارو بكنه همراه اول ديگه كار نمي كنه ولي ايرانسل و تاليا كار مي كنن مي خواستم بدونم اين حرف درسته يا نه ؟
بعدش مي خواستم ببينم اگه اين طوري كه ميگن باشه نمي شه رفت امور مشتركين IMEI فعال كنيم چون من يه گوشي از هلند آورده بودم ( Sonyericsson T290i )( البته دو سال پيش ) كه بعد از باز كردن قفل اين كارو كردم جواب داد

قربانتان ...

الان با توجه به باز شدن آزاد رجیستر از طرف مخابرات میتونی از طریق سایت:

بصورت آنلاین این کار رو بکنی...

adrenalin
14-08-2008, 12:54
نه بستگی به شانستون داره به امید خدا که هیچ مشکلی پیش نمیاد
شما گوشیتون رو بدید براتون سریال اصلی کنند بعد برو داخل سایت

گوشیتون رو ثبت کنید منم k750 رو سریال اصلی کردم بعد که رفتم ثبتش کنم گفت ثبت شده

همراه اول ديگه كار نمي كنه ولي ايرانسل و تاليا كار مي كنن مي خواستم بدونم اين حرف درسته يا نه ؟

اینو خبر ندارم

SIMON137
14-08-2008, 12:55
ممنون و متشكرم ، دستتون درد نكنه ،
ببخشيد باتري اين گوشي ممكنه بعدا خراب بشه ، چون همه از باتريش بد ميگن....

adrenalin
14-08-2008, 13:23
نه بستگی به شانستون داره به امید خدا که هیچ مشکلی پیش نمیاد

hessam_sz
14-08-2008, 13:33
علتش چیه؟

چون گوشيتون را وصل كردين به كامپيوتر و تاريخش عوض شده اينطوري شده
سعي كنيد تارخ گوشيتون را بر اساس تاريخ كامپيوتر تنظيم كنيد كه وقتي گوشي را وصل ميكنيد چنين مشكلي پيش نياد يا اينكه از قسمت تنظيمات تاريخ گزينه تنظيم خودكار را غير فعال كنيد.

Hadi King
14-08-2008, 14:02
یک سوال داشتم از بچه های Se باز..؟
تا حالا این مشکل پرش آنتن برای کسی پیش اومده..؟ (یکی از دوستام یک W800 داره که جدیدا آنتنش پرش پیدا کرده میخواستم ببینم درست میشه..؟)
آره بعضي مواقع ها براي گوشي دوست منم پرش انتن داشت كـــه درستـــ شــــد :46:

اين كارو بكنه همراه اول ديگه كار نمي كنه ولي ايرانسل و تاليا كار ميكنن
دوست من فرقي نداره چه جوري كار نميكنــــه خوبشم كار ميكنــــه :11:

zahedy2006
14-08-2008, 14:09
كسي واسه هندزفري بلوتوث ان90 چيني نظري نداره. سوالش صفحه قبل مي باشد

behnam_tr
14-08-2008, 15:26
كسي واسه هندزفري بلوتوث ان90 چيني نظري نداره. سوالش صفحه قبل مي باشد
زاهدی جان من که جوابتون رو دادم مشکلتون حل نشد ؟؟؟؟؟؟

zahedy2006
14-08-2008, 16:55
زاهدی جان من که جوابتون رو دادم مشکلتون حل نشد ؟؟؟؟؟؟

با تشكر
ولي اين روش كه تقريبا عمومي است ولي وصل نميشه. اصلا به عنوان بلوتوث تشخيصش نمي ده!!

Hadi King
14-08-2008, 17:01
با تشكر
ولي اين روش كه تقريبا عمومي است ولي وصل نميشه. اصلا به عنوان بلوتوث تشخيصش نمي ده!!
زاهدي جان از صاحب مغازه پرسيده بودين چه جوري وصل كرده:11:
پرسيدن كه عيب نيست ندانستنـــ عيب است :20:

amir2011
14-08-2008, 17:20
آره بعضي مواقع ها براي گوشي دوست منم پرش انتن داشت كـــه درستـــ شــــد
نمیدونی دقیقا چکار کرد..؟ چقدر براش هزینه کرد..؟

behnam_tr
14-08-2008, 17:24
زاهدي جان از صاحب مغازه پرسيده بودين چه جوري وصل كرده:11:
پرسيدن كه عيب نيست ندانستنـــ عيب است :20:
ویرایش شد.

behnam_tr
14-08-2008, 17:25
با تشكر

شاید شارز نداره یا شاید هم خرابه ....به محض اینکه گوشی شروع به جستجوی دستگاه های بلوتوث دار کرد شما دکمه روی هندزفری فشار بده و نگه دار فکر میکنم اگه سالم باشه یا شارز داشته باشه حتما باید پیدا کنه......

Hadi King
14-08-2008, 17:33
نمیدونی دقیقا چکار کرد..؟ چقدر براش هزینه کرد..؟
نميدونم اميــــر جون امشب ميرم ازش ميپرسمــــ كه چيكار كرده كه درست شده :11:

imakbari
14-08-2008, 18:56
سلام. ببخشید، من تو قیمت کمتر از 250 تومن یه موبایل میخواستم.
میخواستم بدونم با این قیمت از سری WALKMAN چه موبایل هایی هست؟
آیا W580i خوبه؟ چه مشکلاتی داره؟
و فرق walkman 2 و walkman 3 چیه و آیا در codec فیلم محدودیت خاصی دارن؟ چه فرمت هایی رو ساپرت می کنن (هر کدوم)؟

Hadi King
14-08-2008, 22:08
سلام. ببخشید، من تو قیمت کمتر از 250 تومن یه موبایل میخواستم.
میخواستم بدونم با این قیمت از سری WALKMAN چه موبایل هایی هست؟
آیا W580i خوبه؟ چه مشکلاتی داره؟
و فرق walkman 2 و walkman 3 چیه و آیا در codec فیلم محدودیت خاصی دارن؟ چه فرمت هایی رو ساپرت می کنن (هر کدوم)؟
شــما دوست من اينجا سوالت رو مطرح كني زودتر به جوابت ميرسيــــ :11:

mohammad_sip
15-08-2008, 22:53
سلام من p1 دارم و مشکلش اینه که فارسی رو نمیشناسه (sms) اون 4 فونتی رو که تو فولدر recorse گوشیه p990 کپی کردن تا فارسی رو بشناسه رو تو گوشیمک ریختم ولی باید بگم که تو گوشیه من این فولدر وجود نداره و من خودم ایجادش کردم اما با این وجود بازم فارسی رو نمیشناسه
لطفا هر کی راهش رو میدونه بهم بگه که خیلی نیازش دارم

Green_life
15-08-2008, 23:17
سلام دوستان
کسی میدونه کجا میشه هارد دیسک (w950 (4GB را تهیه کرد؟؟
چون هارد گوشی من ایراد پیدا کرده و گوشی دیگه روشن نمیشه.رفتم بیرون نشون دادم و گفتن باید هاردش عوض بشه ولی اینجا گیر نمیاد.شما جایی سراغ ندارید که بشه گیر آورد؟

Hadi King
16-08-2008, 01:13
سلام من p1 دارم و مشکلش اینه که فارسی رو نمیشناسه (sms) اون 4 فونتی رو که تو فولدر recorse گوشیه p990 کپی کردن تا فارسی رو بشناسه رو تو گوشیمک ریختم ولی باید بگم که تو گوشیه من این فولدر وجود نداره و من خودم ایجادش کردم اما با این وجود بازم فارسی رو نمیشناسه
لطفا هر کی راهش رو میدونه بهم بگه که خیلی نیازش دارم
سوالت رو اينجا مطرح كنــــ كلوپ P1 :46:

سلام دوستان
کسی میدونه کجا میشه هارد دیسک (w950 (4GB را تهیه کرد؟؟
چون هارد گوشی من ایراد پیدا کرده و گوشی دیگه روشن نمیشه.رفتم بیرون نشون دادم و گفتن باید هاردش عوض بشه ولی اینجا گیر نمیاد.شما جایی سراغ ندارید که بشه گیر آورد؟
شـــما هم همينطور دوست عزيـــز اينجا كلوپ w950 :46:

engineerhossein
16-08-2008, 04:41
گوشی w610 i تا چه مقدار حافظه رو ساپورت می کنه ؟ همراه با گوشی ارجینال 512 مگ حافظه عرضه میشه ولی در دفترچه
هیچ توضیحی در مورد قابلیت آپگرید تا چه میزان حافظه را نداده !

patric_fire
16-08-2008, 10:32
شارژ اولیه برای K800i چند ساعته ؟ فوری !!!

ali_1372
16-08-2008, 11:17
سلام
من يك گوشي k800 تبديل شده به k810 دارم كه وقتي ميخوام رمز گوشي رو عوض كنم هيچي در اون قسمت نشون نميده كه عوض كنم الان بايد چه كار كنم.؟؟

temp.1991
16-08-2008, 12:39
با عرض سلام به همه دوستان حاضر در اين سايت
من تا حالا با برنامه setool و هك موبايل كار نكرده بودم (فقط identify گرفتم ) و اطلاعاتي هم در اين زمينه نداشتم. ولي از وقتي كه با سايت خوبتون و اطلاعات مفيدش آشنا شدم اطلاعاتي كم در اين زمينه پيدا كردم و ميخوام كه بيشتر با اين موضوعات آشنا بشم (البته يه كمك و ياري دوستان) و بتونم با خيال راحت هر كاري كه خواستم خودم با گوشيم انجام بدم.
سوال من اينه كه آيا بك آپ گرفتن فقط مخصوص GDFS هست يا از قسمت فريمور و قسمت هاي ديگه هم ميشه قبل از اعمال هر چيزي رو گوشي يك بك آپ گرفت ( منظور قسمت هايي كه با setool رو اونها كار مي كنيم نه فايلها يا smsها يا ...) . اگه اين امكان وجود داره كه از فريمور(از تمام main و FS رو خود گوشي) هم بك آپ گرفت لطفا بفرماييد .
يعني ميخوام يه طوري باشه كه اگه اشتباهي كردم دوباره اونو جبران كنم .

Hadi King
16-08-2008, 13:15
شارژ اولیه برای K800i چند ساعته ؟ فوری !!!

فروشنده به من گفت 8 يا 10 ساعــــت:11:

سلام
من يك گوشي k800 تبديل شده به k810 دارم كه وقتي ميخوام رمز گوشي رو عوض كنم هيچي در اون قسمت نشون نميده كه عوض كنم الان بايد چه كار كنم.؟؟
رمز چي رو ميخواي عوض كنـــــي :20:

با عرض سلام به همه دوستان حاضر در اين سايت
من تا حالا با برنامه setool و هك موبايل كار نكرده بودم (فقط identify گرفتم ) و اطلاعاتي هم در اين زمينه نداشتم. ولي از وقتي كه با سايت خوبتون و اطلاعات مفيدش آشنا شدم اطلاعاتي كم در اين زمينه پيدا كردم و ميخوام كه بيشتر با اين موضوعات آشنا بشم (البته يه كمك و ياري دوستان) و بتونم با خيال راحت هر كاري كه خواستم خودم با گوشيم انجام بدم.
سوال من اينه كه آيا بك آپ گرفتن فقط مخصوص GDFS هست يا از قسمت فريمور و قسمت هاي ديگه هم ميشه قبل از اعمال هر چيزي رو گوشي يك بك آپ گرفت ( منظور قسمت هايي كه با setool رو اونها كار مي كنيم نه فايلها يا smsها يا ...) . اگه اين امكان وجود داره كه از فريمور(از تمام main و FS رو خود گوشي) هم بك آپ گرفت لطفا بفرماييد .
يعني ميخوام يه طوري باشه كه اگه اشتباهي كردم دوباره اونو جبران كنم .
شمـــا دوست عزيز اول بك اپ از GDFS بگير بعد هر كاري ميخواي انجام بده اگه اشتباهي هم سر زد با رايت كردن GDFS روي گوشي به حالت اول بر ميگـــرده:11:
آموزش ستول :46:

Milad_Sky
16-08-2008, 15:41
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم سایت
دیروز گوشی W810 ام رو با برنامه ی setools2lite v 1.08 وبا اطلاعات زیر فلش کردم:
main:
W810_R4EA031_MAIN_GENERIC_HN_RED49.mbn

fs:
W810_R4EA031_FS_EUROPE_2_RED49.fbn

custom pack:
model_CDA102555_6_M_EAST_N_AFR.zip

وقتی دکمه ی turn on گوشی رو زدم،صفحه کلید گوشی روشن و مارک سونی اریکسون حدود 3 ثانیه ظاهر شد،ولی بعد از این مدت صفحه کلید خاموش و صفحه ی گوشی شروع به چشمک زدن با رنگ سفید کردو بالا نیامد.هر چند بار که باتری رو در آوردم و دوباره سر جاش گذاشتم این حالت تکرار شد.:41::41:
آیا می تونه مربوط به custom pack باشه؟(=آیا custom pack مورد استفاده با Fs مطابقت دارد؟)
لطفا از اعضای سایت منو بطور علمی راهنمایی کنند تا این مشکل رو رفع کنم.
مهم:
گوشی من رجیستر اصلی هست و چنج نیست.:10:

Hadi King
16-08-2008, 17:42
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضای محترم سایت
دیروز گوشی W810 ام رو با برنامه ی setools2lite v 1.08 وبا اطلاعات زیر فلش کردم:
main:
W810_R4EA031_MAIN_GENERIC_HN_RED49.mbn
fs:
W810_R4EA031_FS_EUROPE_2_RED49.fbn
custom pack:
model_CDA102555_6_M_EAST_N_AFR.zip

وقتی دکمه ی turn on گوشی رو زدم،صفحه کلید گوشی روشن و مارک سونی اریکسون حدود 3 ثانیه ظاهر شد،ولی بعد از این مدت صفحه کلید خاموش و صفحه ی گوشی شروع به چشمک زدن با رنگ سفید کردو بالا نیامد.هر چند بار که باتری رو در آوردم و دوباره سر جاش گذاشتم این حالت تکرار شد.:41::41:
آیا می تونه مربوط به custom pack باشه؟(=آیا custom pack مورد استفاده با Fs مطابقت دارد؟)
لطفا از اعضای سایت منو بطور علمی راهنمایی کنند تا این مشکل رو رفع کنم.
مهم:
گوشی من رجیستر اصلی هست و چنج نیست.:10:
ميلاد جان شما اين Fs و كاستومايز رو امتحان كنــــ Fs فريمورش با Main فرق ميكنــه ولي هيچ مشكلي پيش نمياد Fs فارسي هم هستشـــ:11:

Milad_Sky
16-08-2008, 19:25
ميلاد جان شما اين Fs و كاستومايز رو امتحان كنــــ Fs فريمورش با Main فرق ميكنــه ولي هيچ مشكلي پيش نمياد Fs فارسي هم هستشـــ:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد!:40:

H.VIKE عزیز
با این FS پیشنهادی شما هم نتیجه نگرفتم.:41::19::41::19:

Gune Baxan
17-08-2008, 00:25
سلام،

من می خوام یک زبان دیگه رو گوشیم نصب کنم. فایل های مربوطه رو که lng.* و t9.* هست رو دانلود کردم. حالا اگر این ها رو فقط تو مسیر
tpa\preset\system\language بریزم کافیه یا باید تغییراتی در فایل های دیگه هم انجام بشه؟

tohidkh
17-08-2008, 10:19
H.VIKE عزیز
با این FS پیشنهادی شما هم نتیجه نگرفتم.:41::19::41::19:

سلام.
گوشی من هم w810 هست. پیشنهاد میکنم از اینها استفاده کنید:
Main:

FS:

Costumize :

فارسی ساز:

شاید این هم یه کمکی بهتون بکنه:

در ضمن؛ پس از اتمام کار با فلش، روشن شدن و بالا اومدن سیستم گوشی، حداقل 2 دقیقه طول میکشه. پس صبور باشید.
اگه در Please wait هم مدت زیادی گیر کرد، بگین تا پچ Please wait بدیم.
موفق باشید.:11:

Hadi King
17-08-2008, 15:53
سلام،

من می خوام یک زبان دیگه رو گوشیم نصب کنم. فایل های مربوطه رو که lng.* و t9.* هست رو دانلود کردم. حالا اگر این ها رو فقط تو مسیر
tpa\preset\system\language بریزم کافیه یا باید تغییراتی در فایل های دیگه هم انجام بشه؟
آره دوست من همينجوري هستشـــ و كار ديگه اي نميخواد انجام بدي :11:
tohidkh جون منم همين Fs رو بهش دادم و روي گوشيش امتحان كرد بالا نيومده بود :41:
Milad_Sky شــما با كاستومايز ديگه اي امتحان كنيد ببينيد چي ميشــه :11:

Milad_Sky
17-08-2008, 19:39
[quote=tohidkh;2825555]سلام.
در ضمن؛ پس از اتمام کار با فلش، روشن شدن و بالا اومدن سیستم گوشی، حداقل 2 دقیقه طول میکشه. پس صبور باشید.

موفق باشید.:11:[/quote
خیلی ممنون از نظرهاتون و اینکه به پرسش من توجه کردید:11::11::11::11:
مراحل فلش گوشی رو مو به مو انجام میدم
ولی وقتی گوشی رو روشن می کنم صفحه اش شروع به چشمک زدن با رنگ سفید میکنه و گوشی بالا نمی آید.
مگه چشمک زدن گوشی با این رنگ نشانه ی هنوز خراب بودن گوشی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم که مشکل من یک مشکل نادر هست!
(ممکنه بخاطر مشکل سخت افزاری گوشی باشه؟؟؟)

Hadi King
18-08-2008, 00:36
خیلی ممنون از نظرهاتون و اینکه به پرسش من توجه کردید:11::11::11::11:
مراحل فلش گوشی رو مو به مو انجام میدم
ولی وقتی گوشی رو روشن می کنم صفحه اش شروع به چشمک زدن با رنگ سفید میکنه و گوشی بالا نمی آید.
مگه چشمک زدن گوشی با این رنگ نشانه ی هنوز خراب بودن گوشی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم که مشکل من یک مشکل نادر هست!
(ممکنه بخاطر مشکل سخت افزاری گوشی باشه؟؟؟)
ميلاد جون شمــا يه فريمور ديگه رو روي گوشيت فلش كن ببين چي ميـــشه ؟
اگه درست نشد پس مشكل سخت افزاري گوشيت هستشــــ :11:

ali_1372
18-08-2008, 09:29

سلام
وقتي گوشي رو روشن مي كنيم يه رمز مي خواد
من مي خوام اون رمز رو عوض كنم ولي نمي تونم فلش هم كردم

tohidkh
18-08-2008, 10:27

سلام

در منوی اصلی به قسمت Setting رفته و از منوی General، گزینه Locks رو انتخاب کنید.
بعد به Phone Lock برید و Change Code رو انتخاب کنید. حالا با وارد کردن رمز قبلی و بعد از اون با وارد کردن رمز جدید، میتونید رمز رو عوض کنید.
موفق باشید:11:

Mostafa.yey
18-08-2008, 11:14
من یه k810 خریدم
هه چیزش ردیفه.
فقط متوجه شدم که وقتی می خوای بلوتوث بفرستی اگه یه کم فاصله گوشی زیاد بشه یا یه مانع مثل دیوار یا دست و پا و... جلوش باشه سرعتش می اد پایین و قطع می شه به نظر شما باید چکار کنم؟

Hadi King
18-08-2008, 11:17
من یه k810 خریدم
هه چیزش ردیفه.
فقط متوجه شدم که وقتی می خوای بلوتوث بفرستی اگه یه کم فاصله گوشی زیاد بشه یا یه مانع مثل دیوار یا دست و پا و... جلوش باشه سرعتش می اد پایین و قطع می شه به نظر شما باید چکار کنم؟
دوست من شما ببر تعميرگاه مشكل از برد بلوتوث هستشــــ يه تكـــه سيم بيشتر نيست برات عوضش ميكننــــ:11:

Mostafa.yey
18-08-2008, 11:43
دوست من شما ببر تعميرگاه مشكل از برد بلوتوث هستشــــ يه تكـــه سيم بيشتر نيست برات عوضش ميكننــــ:11:

راه دیگه ای نداره؟:41:

Hadi King
18-08-2008, 11:48
دوست من سخت افزاري هستشــــ راه ديگه اي نداره بايد حتما ببري نشون تعميرگاه بدي:11:

tohidkh
18-08-2008, 11:49
ای بابا!
اگه راه دیگه ای داشت که میگفتند دیگه . . .
برد معمولی برای بلوتوث 20 متر هست
اگه دیوار در میان باشه ، میشه 15 متر. (بسته به نوع دیوار)
اگه خارج از اینها هست، ببر به کسی که از اون خریدی! یا گوشی رو عوض میکنه. یا اون سیم رو.
موفق باشی:11:

توضیح: ببخشید. جواب ها همزمان شد.

Mostafa.yey
18-08-2008, 12:19
ای بابا!
اگه راه دیگه ای داشت که میگفتند دیگه . . .
برد معمولی برای بلوتوث 20 متر هست
اگه دیوار در میان باشه ، میشه 15 متر. (بسته به نوع دیوار)
اگه خارج از اینها هست، ببر به کسی که از اون خریدی! یا گوشی رو عوض میکنه. یا اون سیم رو.
موفق باشی:11:

توضیح: ببخشید. جواب ها همزمان شد.
حدودا می دونی چقدر هزینه اش میشه؟

Hadi King
18-08-2008, 12:29
حدودا می دونی چقدر هزینه اش میشه؟
سيم برد بلوتوث رفتيم براي K510i رفيقام عوض كرديـــم 3 تومنــ عوض كردن :11:
فكــر كنم براي گوشي شما هم همينقدر بــاشــه :20:

atre_hayer60
18-08-2008, 12:41
سلام

من ان 82 دارم...وقتی کابل رو وصل می کنم به کامپیوتر اون رو تشخیص نمی ده!!؟ چیکار کنم؟ هر کاری هم بگین کردم... اون علامت سوال زرد رنگ رو هم پاک کردم و دوباره کابل رو وصل کردم ولی نشده...

مرسی

Hadi King
18-08-2008, 14:25
سلام

من ان 82 دارم...وقتی کابل رو وصل می کنم به کامپیوتر اون رو تشخیص نمی ده!!؟ چیکار کنم؟ هر کاری هم بگین کردم... اون علامت سوال زرد رنگ رو هم پاک کردم و دوباره کابل رو وصل کردم ولی نشده...

مرسی
سلام دوست عزيز اگه اسم تايپك رو نگاه كني خوبه ؟
تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا :11:
N82 سوني اريكسون هستشــــ :41:
پس شما بايـــد اينجا سوالت رو مطرح كنـــي:11:

داداش من N82 داره با نصب سي دي را اندازش وصل ميشـــه هيچ مشكلي هم نداره :41:

ali_1372
18-08-2008, 17:39
در منوی اصلی به قسمت Setting رفته و از منوی General، گزینه Locks رو انتخاب کنید.
بعد به Phone Lock برید و Change Code رو انتخاب کنید. حالا با وارد کردن رمز قبلی و بعد از اون با وارد کردن رمز جدید، میتونید رمز رو عوض کنید.

سلام
اين جا رو كه بلدم مشكل من اينه كه وقتي تو phone lock ميرم change code يا هر چيز ديگه اي نيست كه من انتخاب كنم
فلشم كردم ولي حل نشد:41:

tohidkh
18-08-2008, 17:48
سلام
اين جا رو كه بلدم مشكل من اينه كه وقتي تو phone lock ميرم change code يا هر چيز ديگه اي نيست كه من انتخاب كنم
فلشم كردم ولي حل نشد:41:

بله این طبیعیه که با فلش حل نشه. چون فلش همه چیز رو پاک میکنه ولی Phone lock رو پاک نمیکنه.
در Phone Lock، چه گزینه هایی هست؟
یه احتمالهایی به فکرم میرسه که نمیخوام بگم.

حالا شما به این سوال جواب بدید تا ببینیم چی میشه.

ali_1372
18-08-2008, 18:04
بله این طبیعیه که با فلش حل نشه. چون فلش همه چیز رو پاک میکنه ولی Phone lock رو پاک نمیکنه.
در Phone Lock، چه گزینه هایی هست؟
یه احتمالهایی به فکرم میرسه که نمیخوام بگم.

حالا شما به این سوال جواب بدید تا ببینیم چی میشه.

سلام
هيچي نمايش نميده فقط يه خط هست كه معمولا در پايان فايل ها ديده مي شود ولي چيز ديگري نيست.:41:
تازه الان يه مشكل ديگه هم پيدا كرده از وقتي كه پچ قفل كردن منو رو روش ريختم وقتي صفحه كليد قفل ميشه ستاره رو كه ميزنم كليد بازكردن كار نمي كنه و مجبور ميشم باتري رو در بيارم تا بتونم كار كنم :41:

Hadi King
19-08-2008, 09:37
سلام
دوست خوبم علي جون شمـــا براي پيدا كردن رمز اينكارو كنيـد :
گوشيتون رو خاموش كنيد و روي اين گزينه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كليك كنيد و C روي گوشي رو بگير و كابل رو به گوشي وصل كنيد و برنامه شروع بكار ميكنــه و اينـــ لوگو بهت ميده اوني كه دورش خط قرمز كشيدم پسورد روي گوشيت هست اونو وارد كنــــ :11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه الان يه مشكل ديگه هم پيدا كرده از وقتي كه پچ قفل كردن منو رو روش ريختم وقتي صفحه كليد قفل ميشه ستاره رو كه ميزنم كليد بازكردن كار نمي كنه و مجبور ميشم باتري رو در بيارم تا بتونم كار كنم
مدل گوشيت چـــيه اگه K800i كــه درسته اينجوري ميشه ولي اگه K810i هستش مشكل از پچ بوده:11:

Mostafa.yey
19-08-2008, 12:36
سلام
پسرداییم n81 خریده
ولی یه مشکل داره: وقتی حافظه گوشی رو از phone به مموری تغییر میده sms هایی واسش می آد نمی تونه باز کنه و بخونه؟!
چکار کنم؟

Hadi King
19-08-2008, 13:01
سلام
پسرداییم n81 خریده
ولی یه مشکل داره: وقتی حافظه گوشی رو از phone به مموری تغییر میده sms هایی واسش می آد نمی تونه باز کنه و بخونه؟!
چکار کنم؟
ببخشيد مصطفي جون اينجا كلوپ سوني اريكسون هستشـــ ؟
مشكلات گوشي هاي نوكيا رو تو كلوپ خودش مطرح كنــــ :11:

Mostafa.yey
19-08-2008, 16:41
ببخشيد مصطفي جون اينجا كلوپ سوني اريكسون هستشـــ ؟
مشكلات گوشي هاي نوكيا رو تو كلوپ خودش مطرح كنــــ :11:

شرمنده
عذر می خوام
ممنون از راهنماییت.
شما رو نداشتم چکار میکردم:41:
بازم ممنون.

gol-e-golab
20-08-2008, 00:54
سلام خسته نباسید
آیا برای بهتر شدن کیفیت صفحه نمایش k800 هم فایلی هست
من وقتی گوشی k800 را با گوشی s500 مقایسه میکنم با اینکه دوربین s500 نسبت به دوربین k800 پایین تره
ولی عکسها روی مونیتور s500 با کیفیت بهتری دیده می شه
لطفا اگه فایلی هست برام بزا رید البته با آموزش نصب!!!!
با تشکر

Hadi King
20-08-2008, 01:26
شرمنده
عذر می خوام
ممنون از راهنماییت.
شما رو نداشتم چکار میکردم:41:
بازم ممنون.
مخلصيم عزيز وظيفه ســـت :11:

سلام خسته نباسید
آیا برای بهتر شدن کیفیت صفحه نمایش k800 هم فایلی هست
من وقتی گوشی k800 را با گوشی s500 مقایسه میکنم با اینکه دوربین s500 نسبت به دوربین k800 پایین تره
ولی عکسها روی مونیتور s500 با کیفیت بهتری دیده می شه
لطفا اگه فایلی هست برام بزا رید البته با آموزش نصب!!!!
با تشکر
كيفيتـــش كه خوبـــه ديگه چه قدر ميخواي خوب باشـــه هر دوربيني روشنايي و تشخيص رنگ مشخصي دارن نميشه گفت همه بايد مثل هم باشـــن :41:
از اين به بعد اينجور سوالات رو تو كلوپ مربوط بپرسيـــد:11:

mahdi22ir
21-08-2008, 01:33
سلام
بازم این w850 واسه ما اصاب نذاشته
امشب خودش خاموش شده روشن نمیشه
کسی راهی به ذهنش میرسه؟
یا علی

Hadi King
21-08-2008, 01:39
سلام
بازم این w850 واسه ما اصاب نذاشته
امشب خودش خاموش شده روشن نمیشه
کسی راهی به ذهنش میرسه؟
یا علی
چه كاراي انجام ميدي كه خاموش-روشن ميشـــه همينجوري خود به خود :13:
اگه اينجوري هستش بايد گوشيت فلــش بشــه :11:

mahdi22ir
21-08-2008, 01:42
چه كاراي انجام ميدي كه خاموش-روشن ميشـــه همينجوري خود به خود :13:
اگه اينجوري هستش بايد گوشيت فلــش بشــه :11:
ببین روشن خاموش نمیشه
خاموش شده دیگه روشن نمیشه
فلش هم نمیشه
یه دفه اینجوری شد
سابقه نداشت

mahdi22ir
21-08-2008, 01:56
بابا من تو یه شهر غریب
چه حرکتی بزنم گیر کار کردن این -----------م

Hadi King
21-08-2008, 02:00
ببین روشن خاموش نمیشه
خاموش شده دیگه روشن نمیشه
فلش هم نمیشه
یه دفه اینجوری شد
سابقه نداشت

بابا من تو یه شهر غریب
چه حرکتی بزنم گیر کار کردن این -----------م
چه جوري فلش هم نميشه درست امتحان كردي كجا مشكل داري بگــو !
فريمور هااا رو دانلود كردي :20:

mahdi22ir
21-08-2008, 02:08
من بلدم فلش کنم
ولی مسئله اینه که برای فلش کردن آماده نمیشه
ینی c رو که نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیفته
راهی به ذهنت میرسه؟

Hadi King
21-08-2008, 02:15
من بلدم فلش کنم
ولی مسئله اینه که برای فلش کردن آماده نمیشه
ینی c رو که نگه میدارم هیچ اتفاقی نمیفته
راهی به ذهنت میرسه؟
دوست من usb_flash رو نصب كنيد بعد مراحل فلش رو انجام بديد:11:

mahdi22ir
21-08-2008, 02:19
بازم سلام
جیگر میگم من قبلا (4-5 ماه پیش) گوشی رو خودم فلش کردم و میدونم باید چیکار کنم
ممنون که سعی کردی کمکم کنی ولی ظاهرا این بار مشکل فرق داره چون حتی فلش هم نمیشه

Hadi King
21-08-2008, 02:27
بازم سلام
جیگر میگم من قبلا (4-5 ماه پیش) گوشی رو خودم فلش کردم و میدونم باید چیکار کنم
ممنون که سعی کردی کمکم کنی ولی ظاهرا این بار مشکل فرق داره چون حتی فلش هم نمیشه
دوست من اگه اينجوريه يعني با كابل همراه فلش نميشه بايد ببري با باكس فول فلش بزني !:11:

mahdi22ir
21-08-2008, 02:31
پس به نظرت راه حلش فلش شدنه حالا یا کابل یا باکس
ممنون فرا یه باکس افتادیم خالا چن در میاد ؟

tohidkh
21-08-2008, 08:52
پس به نظرت راه حلش فلش شدنه حالا یا کابل یا باکس
ممنون فرا یه باکس افتادیم خالا چن در میاد ؟

سلام
اگه علائم فقط اینها هستند: خاموش شده و دیگه روشن نمیشه، همچنین برای فلش آماده نمیشه.
عزیزم گوشیت مشکل برق داره. به احتمال خیلی زیاد باتریش خراب شده.
باتری رو عوض کن؛ مشکلت به امید خدا حل میشه.

Super Cj
21-08-2008, 12:07
با سلام
من چند تا مشکل دارم
وقتی پچ elf یا gfx رو میریزم تو گوشی دیگه گوشی بالا نمیاد.وقتی روشن می کنی چراغ صفحه روشن میشه و بعد خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه.بعد از اینکه فلش می کنم تا بالا بیاد پچ please wait هم کار نمیکنه و باید ببرم بیرون بدم آنلاک کنن.مشکل چیه؟
من یه جا خوندم که نوشته بود پچ را روی main های چینی نصب نکنید.اگه این درسته و ایراد از اینه میشه main های eu یا generic را روی گوشیم فلش کنم.
گوشی من : w700 r1ca021

mahdi22ir
21-08-2008, 12:34
سلام
اگه علائم فقط اینها هستند: خاموش شده و دیگه روشن نمیشه، همچنین برای فلش آماده نمیشه.
سلام
صبح گوشی رو دادم بیرون فلش کنن با باکس
در هر صورت اگه حل نشه هم خیلی گیری نداره ایندفه باطری رو عوض میکنیم شاید درس شه
مشکل بزرگ اینه که از دفتر تلفن بکاب نداشتم
راهی داره که بازیابی شه
اگه نه که بیچارم
یا علی

armin_goooodboy
21-08-2008, 12:52
مشکل بزرگ اینه که از دفتر تلفن بکاب نداشتم
راهی داره که بازیابی شه

متاسفانه بعید میدونم برگرده
یعنی تا اونجا که من میدونم امکان نداره برگرده

Super Cj
21-08-2008, 14:33
اگه میشه به سوال من جواب بدید.
خیلی مهمه.
تا حالا کلی پول واسه آنلاک دادم

Mostafa.yey
21-08-2008, 14:49
سيم برد بلوتوث رفتيم براي K510i رفيقام عوض كرديـــم 3 تومنــ عوض كردن :11:
فكــر كنم براي گوشي شما هم همينقدر بــاشــه :20:

من گوشی رو بردم
تعمیر کاره گفت آی سی بلوتوثت مورد داره 20-25 تومن خرج داره ، من گفتم برد سیم بلوتوثش مشکل داره
ولی قبول نکرد!!

Super Cj
21-08-2008, 17:25
دوستان , با معرفت بازی در بیارید و جواب سوال ما رو بدید.
هیچ پچی روش نصب نمیشه

tohidkh
21-08-2008, 19:13
اگه میشه به سوال من جواب بدید.
خیلی مهمه.
تا حالا کلی پول واسه آنلاک دادم

دوستان , با معرفت بازی در بیارید و جواب سوال ما رو بدید.
هیچ پچی روش نصب نمیشه

سلام
عزیزم، مشخصات گوشیتون رو بدین تا بگیم چرا نصب نمیشه.
(دکمه Identify رو در برنامه سیتول بزنید تا مشخصات رو بده)

majjidd
21-08-2008, 22:41
با سلام
من چند تا مشکل دارم
وقتی پچ elf یا gfx رو میریزم تو گوشی دیگه گوشی بالا نمیاد.وقتی روشن می کنی چراغ صفحه روشن میشه و بعد خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه.بعد از اینکه فلش می کنم تا بالا بیاد پچ please wait هم کار نمیکنه و باید ببرم بیرون بدم آنلاک کنن.مشکل چیه؟
من یه جا خوندم که نوشته بود پچ را روی main های چینی نصب نکنید.اگه این درسته و ایراد از اینه میشه main های eu یا generic را روی گوشیم فلش کنم.

سلام
گوشیه شما سریال چنج هست ؟؟؟

چون بیشتر پچ ها از روی مین generic ساخته میشه بهتر شما هم از همین مین استفاده کنی :11:

mahdi22ir
22-08-2008, 02:22
سلام
سلام درست گفته بودی باطری خراب بود ولی دفتر تلفن پرید نافرم
نباید سر خود فلش میکردم

Gune Baxan
22-08-2008, 09:22
سلام،

من روی گوشی یک کاستوم پک نصب کرده بودم که 30 زبان داشت. به دلیل اینکه نیازی به این زبان ها نداشتم اون ها رو از مسیرش پاک کردم ولی الان موقع انتخاب زبان به شکل زیر گزینه های انتخاب میاد ولی نوشته ای جلوی اون نیست. برای پاک کردن اینا باید چه کار کنم؟

Super Cj
22-08-2008, 09:54
اینم اطلاعات گوشی

tohidkh
22-08-2008, 17:02
اینم اطلاعات گوشی

این نباید مشکلی در نصب پچ داشته باشه.
فقط به سه مورد قبل از نصب کردن پچ دقت کنید.
1- فرمت پچ ها باید VKP باشند.
2- برای نصب پچ از دکمه Write Script استفاده کرده و در سوالی که میپرسد، No را بزنید.
3- دقت کنید که پچی که انخاب میکنید، دقیقا باید با مدل و فریمور گوشی شما یکی باشد.
اگه این موارد رو رعایت کردین و مشکلتون حل نشد، شاید با یه فلش کردن کامل توسط یک فریمور دیگه مشکلتون حل بشه.
در ضمن؛ هادی جون نظر شما چیه؟

kihasti
23-08-2008, 01:55
سلام من حدود یکی دوهفته است که یه k810 گرفتم. تازه امروز گوشیمو به usb کامپیوتر وصل کردم. ولی کامپیوتر مموری گوشی و مموری کارت رو نمیشناسه (یعنی مثل فلش مموری نیست که ویندوز خودش بشناسش) آیا برای همه این مدل گوشی همینه یا گوشی من ایراد داره ؟؟؟ در ضمن ویندوزم فلش مموری ام رو میشناسه یعنی ویندوز ایراد نداره... با تشکر

sahar-hd
23-08-2008, 06:39
سلام
سي ديهمراه گوشي رو نصب كن بعدش امتحان كن اگه نشد برو تو قسمت add new hardwar اونجا سرچ كن ولي قبلش گوشي رو وصل كن به كام

tohidkh
23-08-2008, 07:30
سلام
سي دي همراه گوشي رو نصب كن بعدش امتحان كن اگه نشد برو تو قسمت add new hardwar اونجا سرچ كن ولي قبلش گوشي رو وصل كن به كام
تایید میشه.
شما باید درایورها رو از سی دی نصب کنید. یا PC siute رو نصب کنید که بقیش هم خود به خود نصب بشند.

Hadi King
23-08-2008, 09:14
با سلام
من چند تا مشکل دارم
دوست من براي رااندازي الف و پچ Gfx بايد يه دستكاري تو پچ داشته باشي تا بتوني هر دو رو اجرا كني كه اين اموزش رو بخون بعد انجام بده

و براي نصب پچ درسته بايد روي Main چيني نصب نكنيد كه گوشيتون با مشكل مواجه ميشه

من گوشی رو بردم
تعمیر کاره گفت آی سی بلوتوثت مورد داره 20-25 تومن خرج داره ، من گفتم برد سیم بلوتوثش مشکل داره
ولی قبول نکرد!!
نه بابا چه گير اوردي ميخوان پول بگيرن جاي ديــگه ببر رفيقم با عوض كرد سيم برد درست شـــد:11:

temp.1991
25-08-2008, 01:15
لطفا يه پچ براي قفل صفحه كليد با پسورد موقع باز كردنش بذارين .
گوشي من:
K800i
52 RED
RKG001
اگر يه تصاويري هم دوستان از اين پچ نصب شده رو گوشي دارن بذارن تا ببينيم چه جوريه.
ممنون از همگي .

Hadi King
25-08-2008, 01:21
لطفا يه پچ براي قفل صفحه كليد با پسورد موقع باز كردنش بذارين .
گوشي من:
K800i
52 RED
RKG001
اگر يه تصاويري هم دوستان از اين پچ نصب شده رو گوشي دارن بذارن تا ببينيم چه جوريه.
ممنون از همگي .
سلام دوست من با فلش كردن گوشيت و تبديل به K810i ميتوني براش پچ قفل صفحه كليد نصب كني براي K800i پيدا نميـــشه اگه پيدا هم بشــه كار نميكنه :41:

temp.1991
25-08-2008, 01:33
لطفا پچي را كه باعث ميشود هنگام باز كردن قفل صفحه كليد پسورد وارد كني را بذارين.
گوشي من:
k800i
CID52 RED
r1kg001

همچنين دوستان اگر ميتوانند تصويري از اين پچ نصب شده روي گوشي بذارن تا ببينيم چه شكلي ميشه.

Super Cj
25-08-2008, 04:18
دوستان دمتون گرم
من main eu رو گوشی فلش کردم و سریال گوشی رو هم اصل کردم بعد پچ gfx رو ریختم تو گوشی و جواب داد ولی الان زبان فارسی ندارم , چی کار کنم زبان فارسی اضافه بشه?

sahar-hd
25-08-2008, 07:44
براي اينكه زبان فارسي داشته باشي بايد يه كاستوم كه زبان فارسي رو ساپورت مي كنه رو گوشيت فلش كني و بعدش درست مي شه
موفق باشيد

Super Cj
25-08-2008, 08:10
کاستومایزی که فارسی رو ساپورت می کنه ریختم ولی بازم فارسی ندارم.

سونامی
25-08-2008, 08:53
جدید ترین گوشی سونی اریکسون در حال حاضر چی هست؟

adelkohan
25-08-2008, 12:20
سلام دوستان
میخواستم بدونم آیا اگر گوشی سونی اریکسون باز کنم آنتن دهی ضعیف میشه

armin_goooodboy
25-08-2008, 12:55
جدید ترین گوشی سونی اریکسون در حال حاضر چی هست؟

بین گوشی هایی که رسما معرفی شده T700 جدیدترینه
بعدش اینا :

W902
W595
W302
C905

سلام دوستان
میخواستم بدونم آیا اگر گوشی سونی اریکسون باز کنم آنتن دهی ضعیف میشه

اگه کار باز کردن و بستن درست انجام بشه فکر نمیکنم آنتن دهی مشکلی بوجود بیاد واسش

tohidkh
25-08-2008, 13:49
دوستان دمتون گرم
من main eu رو گوشی فلش کردم و سریال گوشی رو هم اصل کردم بعد پچ gfx رو ریختم تو گوشی و جواب داد ولی الان زبان فارسی ندارم , چی کار کنم زبان فارسی اضافه بشه?

کاستومایزی که فارسی رو ساپورت می کنه ریختم ولی بازم فارسی ندارم.

بفرمایید
این هم زبان فارسی.

این فایل ZIP رو در قسمت MISC Files قرار بدین و روی دکمه Flash کلیک کنید.

Super Cj
25-08-2008, 16:59
دستت درد ننکه ولی بازم فارسی نیومد
ربطی به FS گوشی داره؟
این fs گوشی منه : W700 R1CA021 FS EUROPE 5

سونامی
25-08-2008, 17:43
[quote=armin_goooodboy;2862609]بین گوشی هایی که رسما معرفی شده T700 جدیدترینه
بعدش اینا :

W902
W595
W302
C905

دوسته عزیز ممنون تفاوتی اساسی بین این گوشی ها باگوشی های قبلی است

Hadi King
25-08-2008, 17:58
[quote=armin_goooodboy;2862609]بین گوشی هایی که رسما معرفی شده T700 جدیدترینه
بعدش اینا :

W902
W595
W302
C905

دوسته عزیز ممنون تفاوتی اساسی بین این گوشی ها باگوشی های قبلی است
شما بحث رو در اين تايپك ادامـــه بدينــــ :11:

tohidkh
25-08-2008, 18:09
ربطی به FS گوشی داره؟

نه! در این مورد، ربطی به fs نداره.
این هم یه Language دیگه که فارسی رو ساپورت میکنه و مخصوص W700 هست.

اگه این بار هم کار نکنه، باید بریم سر کاستومایز؛ و به صورت دستی، زبان فارسی رو براش تعریف کنیم.
اگه کار کرد، حتما بگید.

Hadi King
25-08-2008, 23:32
ربطی به FS گوشی داره؟
بفــرما دوست عزيز اين Fs فارسي رو روي گوشيت فلش كنــــ :11:

Super Cj
26-08-2008, 07:05
با پک زبان کار نکرد حالا ببینیم با تغییر FS فارسی میاد.(ممنون)
اگه بخوام FS روفلش کنم حتما اول باید Main فلش کنم.

Gune Baxan
26-08-2008, 12:29
سلام،

آیا فایل زبان lng.* یک گوشی رو میشه برای یک مدل دیگه گوشی استفاده کرد؟

Hadi King
26-08-2008, 13:22
با پک زبان کار نکرد حالا ببینیم با تغییر FS فارسی میاد.(ممنون)
اگه بخوام FS روفلش کنم حتما اول باید Main فلش کنم.
دوست من فرقي نداره اول Main باشه يــا Fs ... :11:

سلام،

آیا فایل زبان lng.* یک گوشی رو میشه برای یک مدل دیگه گوشی استفاده کرد؟
اره ميــــشه استفاده كرد من مال K750 رو روي w700 . w800 امتحــان كردم :11:

memm2008
26-08-2008, 19:42
سلام میخواستم خواهش کنم یه نفر راجبه c905 یه کم اطلاعات بهم بده که مهمترینش قیمتشه

tohidkh
26-08-2008, 21:52
سلام میخواستم خواهش کنم یه نفر راجبه c905 یه کم اطلاعات بهم بده که مهمترینش قیمتشه

بفرمایید:
سوني اريكسون C905 با دوربين 8 مگا پيكسل در اینجا:

قیمتش هم دوروبر 500 تومن فکر میکنم باشه. (500 به بالا)
اطلاعات دیگر:

در ضمن؛ اخبار مربوط به جدیدترین گوشیهای سونی اریکسون در اینجا:

موفق باشید :11:

starn
28-08-2008, 21:01
سلام دوستان من گوشی w910 تازه خزیدم و یک سوال داشتم و اینم ایمه که آیا نسخه ای برای آپدیت این گوشی اومده؟؟؟؟؟؟
آپدیت کرد ؟؟؟؟ آیا ورژن جدیدی بعد از تولید این گوشی اومده؟؟؟؟؟؟ (که کوچک ترین مشکلات رو نیز حل کنه)

Hadi King
29-08-2008, 14:27
سلام دوستان من گوشی w910 تازه خزیدم و یک سوال داشتم و اینم ایمه که آیا نسخه ای برای آپدیت این گوشی اومده؟؟؟؟؟؟
آپدیت کرد ؟؟؟؟ آیا ورژن جدیدی بعد از تولید این گوشی اومده؟؟؟؟؟؟ (که کوچک ترین مشکلات رو نیز حل کنه)
تو كلوپ خودش گوشي هايي كه كلوپ داره اونجا سوال مطرح بشـــه :46:

Super Cj
29-08-2008, 16:08
من بازم با این پچ ها مشکل پیدا کردم
قبلا پچ GFX هم نصب نمیشد ئین EU رو روش فلش کردم درست شد , حالا پچ elf روش نصب نمیشه . بعد از نصب پچ چراغ گوشی روشن و خاموش میشه و گوشی بالا نمیاد.یه بار دیگه پچو نصب کردم و YES رو زدم تا پچ رو پاک کنه بعد از پاک کردن پچ گوشی بالا اومد.
من ELF mode v4 beta رو نصب کردم.
راهنمایی کنید تا این پچ رو نصب کنم.
گوشیمون که همینجوری جواده حداقل اینو نصب کنیم هر کی دید یه حالی بکنه فکر نکنه W700 خیلی *******.
دمتون گرم.

starn
29-08-2008, 16:16
دوست عزیز می دونم کلوپ داره در ضمن کلوپ این گوشی رو هم خودم ساختم (کلوپ W910 ) ولی متاسفانه کسی اونجا زیاد نمی ره چون گوشی کم یاب و کم توی کلوپ خودشم پرسیدم کسی جواب نمی ده

Hidden-H
30-08-2008, 12:24
سلام
تو گوشیه s500 نمی شه فایلهای تصویری رو تو پلیر دید؟ یعنی نمی شه فیلمو جلو عقب برد؟

hassanminai
30-08-2008, 13:41
با سلام و عرض ارادت
يکي از مشکلات موجود در گوشي هاي سوني اريکسون؛عدم توانايي انتقال مسيج ها به قسمت رم ميباشد که با توجه به حجم محدود حافظه ي گوشي پس از ذخيره تعدادي اس ام اس؛مدام پيام تخليه ي اينباکس نمايش داده ميشه.آيا راه حلي براي اين مشکل هست؟
ممنون ميشم از راهنمايي که مي فرماييد.

Hadi King
30-08-2008, 13:57
من بازم با این پچ ها مشکل پیدا کردم
قبلا پچ GFX هم نصب نمیشد ئین EU رو روش فلش کردم درست شد , حالا پچ elf روش نصب نمیشه . بعد از نصب پچ چراغ گوشی روشن و خاموش میشه و گوشی بالا نمیاد.یه بار دیگه پچو نصب کردم و YES رو زدم تا پچ رو پاک کنه بعد از پاک کردن پچ گوشی بالا اومد.
من ELF mode v4 beta رو نصب کردم.
راهنمایی کنید تا این پچ رو نصب کنم.
گوشیمون که همینجوری جواده حداقل اینو نصب کنیم هر کی دید یه حالی بکنه فکر نکنه W700 خیلی *******.
دمتون گرم.
دوست عزيز شما اين اموزش PDF رااندازي الف رو بخونيد ببينيد به كارتون مياد:11:

Super Cj
30-08-2008, 16:55
دستت درد نکنه H.VIKE جان
ولی این آموزش رو قبلا" برام گذاشتی ولی فکر کنم این آموزش واسه v4 beta نیستش چون اون اصلا این خط هایی که شما گفتید تا غیر فعال کنم رو نداره.
اگه این ورژنی که من نصب کردم ایراد داره اون ورژنی که تو این pdf توضیح دادین رو بزارین تا من یه تست بزنم.دستت در نکنه.

rezapourmanesh
31-08-2008, 05:57
سلام دوستانز اگه ممکنه يکي بگه لايوت چيه از کجا بيارم و کارش را هم توضيح بده؟؟؟
گوشي من کا810 هست.
با تشکر

ebinem173
31-08-2008, 15:27
در قسمت منوی مخفی گوشی من w890 یک گزینه هست به نام java developer mode که میشه on یا off کرد (همونجا که میتونی تنظیم کنی گوشی در حالت usb شارژ بشه یا نه)
میخوام بدونم این گزینه کارش چیه و روشن باشه بهتره یا خاموش باشه؟

SHADEL
31-08-2008, 18:19
سلام
من می خوام یه k550 رو تبدیل کنم به w610 می خواستم بدونم اگه گوشی چنج باشه روی please wait گیر میکنه یا نمیکنه؟اگه میکنه لطفا پچ رو برام قرار بدید.

amin-kery
31-08-2008, 22:47
سلام به همگی
می خواستم فونت هایی برای گوشی من که w700 هست بذارید همراه با پیش نمایششون.
فونت اورجینالش رو هم می خواستم.
و اگه زحمتی نیست آدرس ریختن و طریقه ی ریختنش.(آموزش)
مثل ریختن منو هست؟؟؟؟؟؟

SHADEL
01-09-2008, 01:23
سلام به همگی
می خواستم فونت هایی برای گوشی من که w700 هست بذارید همراه با پیش نمایششون.
فونت اورجینالش رو هم می خواستم.
و اگه زحمتی نیست آدرس ریختن و طریقه ی ریختنش.(آموزش)
مثل ریختن منو هست؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز w700 فونت نمیگیره :41:میتونی لایوتشو عوض کنی:46:

rezapourmanesh
01-09-2008, 05:01
گوشي من کا810 هست.
با تشکر

کسي جواب من را نداد؟ بابا به خدا ثواب داره.

namakdoon
01-09-2008, 12:48
سلام دوستان
یکی از دوستام گوشی سونی اریکسون داره . یکی براش اس م اس میزنه ولی شمارش نمیافته . وقتی هم ریپلای میکنه میره تو قسمت ای میل ! چه جوری می تونه شمارشو گیر بیره ؟

Eshghe_door
01-09-2008, 12:51
دوستان یه سوال مهم دارم
آیا میشه تعداد عکس های پانوراما را در گوشی k810 که تعداد عکس هایش 3 تاست افزایش داد؟
چه طور؟

arash_3tar
01-09-2008, 15:57
سلام دوستان
من گو شی k550 دارم
می خواستم ببینم می تونم روی گوشیم پسورد بزارم برای وارد شدن به گوشی
ممنون

NimoOol.HD2
02-09-2008, 00:12
سلام
بچه ها ، من گوشی دادشم رو وصل کردم به کامپیوتر رو حالت File Transfer ، ( گوشیش K800 هست ) یه فایل صوتی 80 مگابایتی رو ریختم رو مموری 1 گیگ سونی ــش . نمیدونم کامل کپی شد ، نشد ، چون عمل کپی رو minimize کرده بودم . بعد از اینکه گوشی روشن شد ( تازه Saftly remove ... هم کرده بودم ) ، نوشت که مطمئنی میخوای مموری رو فرمت کنی ؟ این عمل باعث میشه که دفترچه تلفن روی مموریت پاک بشه
من هم زدم NO . بعدش رفتم توی File manager گوشیش . دیدم هیچی نیست
یه جهت راست زدم دیدم نوشته Memory stick not inserted
رفتم راست ستاره ، چپ چپ ستاره ، چپ ستاره رو زدم رفتم توی service tests و توی memory stick رو نیگاه کردم دیدم نوشته :
Memory stick status:
Unmounted
بعد مموری رو در اوردم
نوشت not inserted
گوشی رو روشن خاموش کردم دیدم هیچ خبری نیست
توضیحاتم به نظرم کامل بود

چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amin-kery
02-09-2008, 00:25
سلام
ممنون
حالاکه گوشی من w700 لایوت خوره
می خواستم لایوت هایی برای گوشی من که w700 هست بذارید همراه با پیش نمایششون.

SHADEL
02-09-2008, 03:18
گوشي من کا810 هست.
با تشکر

دوست عزیز لایوت فقط اندازه ی فونت گوشی رو جابه جا میکنه شما میتونید از لینک پایین بری فونت دان کنی و بریزی رو گوشی اونم از نوع تحریری(فارسی هم داره)

نحوه ی ریختن فونت:
.نرم افز setool رو دان کن ورزن جدید.
برنامه setool v1.11 كه در 3 قسمت آپلود شده تا راحت بتونيد دانلود كنيد
دانلود برنامه setool V1.11 :
پارت 1 (9,766 KB) :

پارت 2 (9,766 KB) :

پارت 3 (6,884 KB ) :

پس از دانلود كامل فايلها، آنها را انتخاب كرده و راست كليك ميكنيد سپس گزينه (...Extract Files) را ميزنيد تا برنامه در يك پوشه استخراج شده و ازش استفاده كنيد.
این مسیر را فولدر بسازید(تو در تو به ترتیب از tpa )
:5:tpa/preset/system/fonts
بعد فونت دان شده رو در فولدر fonts بریز و فولدر tpa که درونش فولدر های دیکه هست رو به zip تبدیل کن
قیل از هر چیز برو به فولدر driver واقع در فولدر های نرم افزار usb flash driver رو نصب کن.
حالا برنامه ی سیتول رو باز کن مدل گوشی رو انتخاب کن فایل زیپی که درست کرده بودی رو درون میسک فایل قرار بده بعد دکمه ی فلش رو بزن گوشی رو خاموش کن.دکمه ی c گوشی رو نگه دار در حالی که دکمه ی گوشی رو نگه داشتی کابلو وصل کن حالا پس از مدتی برنامه پیغام میده کابلو در آر و همین طور باتری و دوباره جا بزن و کابلو وصل کن و دکمه ی ردی رو بزن بعد از مدتی برنامه پیغام فینیشو میده.گوشی رو از کابل خارج کن و باتری رو درآر جا بزن و گوشی رو روشن کن و از فونت لذت ببر.:31:

SHADEL
02-09-2008, 03:46
سلام دوستان
من گو شی k550 دارم
می خواستم ببینم می تونم روی گوشیم پسورد بزارم برای وارد شدن به گوشی
ممنون
اگه می خوای وقتی که گوشی روشن میشه پسورد داشته باشه.میشه.از طریق menu/setting/lock ولی اگه میخوای مثل نوکیا قفل صفحه کلید کنی باید تبدیلش کنی به w610 بعد با استفاده از پچ روش پسورد بذاری

سلام
بچه ها ، من گوشی دادشم رو وصل کردم به کامپیوتر رو حالت File Transfer ، ( گوشیش K800 هست ) یه فایل صوتی 80 مگابایتی رو ریختم رو مموری 1 گیگ سونی ــش . نمیدونم کامل کپی شد ، نشد ، چون عمل کپی رو minimize کرده بودم . بعد از اینکه گوشی روشن شد ( تازه Saftly remove ... هم کرده بودم ) ، نوشت که مطمئنی میخوای مموری رو فرمت کنی ؟ این عمل باعث میشه که دفترچه تلفن روی مموریت پاک بشه
من هم زدم NO . بعدش رفتم توی File manager گوشیش . دیدم هیچی نیست
یه جهت راست زدم دیدم نوشته Memory stick not inserted
رفتم راست ستاره ، چپ چپ ستاره ، چپ ستاره رو زدم رفتم توی service tests و توی memory stick رو نیگاه کردم دیدم نوشته :
Memory stick status:
Unmounted
بعد مموری رو در اوردم
نوشت not inserted
گوشی رو روشن خاموش کردم دیدم هیچ خبری نیست
توضیحاتم به نظرم کامل بود

چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گوشیتو مستر ریست کن اگه درست نشد.فلش بزن.اگه بلد نیستی فلش کنی به من یه ندا بده :46:

سلام
ممنون
حالاکه گوشی من w700 لایوت خوره
می خواستم لایوت هایی برای گوشی من که w700 هست بذارید همراه با پیش نمایششون.
برو اینجا بعد عضو شو و لایوت هارو دان کن.البته لایوت ها برای k750 و w800 هست ولی به w700 هم میخوره خودم امتحان کردم اولیش فونت رو قلمی میکنه.خوبه:27:

دوستان یه سوال مهم دارم
آیا میشه تعداد عکس های پانوراما را در گوشی k810 که تعداد عکس هایش 3 تاست افزایش داد؟
چه طور؟
نه نمیشه.

سلام دوستان
یکی از دوستام گوشی سونی اریکسون داره . یکی براش اس م اس میزنه ولی شمارش نمیافته . وقتی هم ریپلای میکنه میره تو قسمت ای میل ! چه جوری می تونه شمارشو گیر بیره ؟
نمی تونی شمارشو گیر بیاری چون از طریق اینترنت بطوره ناشناس با شما تماس گرفته برای همین میره تو ای میل ها:5:

7918+khoram
03-09-2008, 13:23
سلام دوستان
آیا منوی فلش روی k810 کار می کنه؟
من چند تا منوی فلش در قسمت \tpa\preset\system \desktop\flash ریختم حالا نمی دونم چطور می تونم پاکش کنم؟

fingulii
04-09-2008, 09:43
کسی میتونه واسه من توضیح بده که فریمور .. پچ چیه؟ پچ مناسب فریمر انتخاب کنید یعنی چی؟

من تازه کارم کسی میتونه بگه از کجا شروع کنم که واسه گوشیم پچ دانلود کنم برنامه ستول رو دارم گوشیم هم w580 هست

tohidkh
04-09-2008, 11:14
کسی میتونه واسه من توضیح بده که فریمور .. پچ چیه؟ پچ مناسب فریمر انتخاب کنید یعنی چی؟

من تازه کارم کسی میتونه بگه از کجا شروع کنم که واسه گوشیم پچ دانلود کنم برنامه ستول رو دارم گوشیم هم w580 هست

سلام.
فریمور رو با یک مثال ساده شرح میدم خدمتتون:
فرض کنید که سیستم عامل کامپیوتر شما خراب شده و میخواهید اون رو عوض کنید. به چه چیزی نیاز دارین؟؟؟ به یک عدد سی دی ویندوز.
در گوشی های موبایل هم همینطوریه. فایل های فریمور، فایلهای مورد نیاز، برای تعویض سیستم عامل گوشی هست (که به این عمل فلش کردن میگویند.)
پچ چیست؟
پچ ( Patch ) در واقع یه بسته ی نرم افزاریه که روی گوشی یا برنامه ها یا بازی های کامپیوتری و...نصب میشه و یه سری امکانات اضافه میکنه یا یه سری کم میکنه و باگ ها و ایرادات مثلا اون گوشی مورد نظر رو برطرف میکنه و یه سری امکانات اضافه میکنه.
اگه سوال دیگه ای باشه در خدمتم.

fingulii
04-09-2008, 16:56
سلام.
فریمور رو با یک مثال ساده شرح میدم خدمتتون:
فرض کنید که سیستم عامل کامپیوتر شما خراب شده و میخواهید اون رو عوض کنید. به چه چیزی نیاز دارین؟؟؟ به یک عدد سی دی ویندوز.
در گوشی های موبایل هم همینطوریه. فایل های فریمور، فایلهای مورد نیاز، برای تعویض سیستم عامل گوشی هست (که به این عمل فلش کردن میگویند.)
پچ چیست؟
پچ ( Patch ) در واقع یه بسته ی نرم افزاریه که روی گوشی یا برنامه ها یا بازی های کامپیوتری و...نصب میشه و یه سری امکانات اضافه میکنه یا یه سری کم میکنه و باگ ها و ایرادات مثلا اون گوشی مورد نظر رو برطرف میکنه و یه سری امکانات اضافه میکنه.
اگه سوال دیگه ای باشه در خدمتم.

very Nice دمت گرم لطف کردی ... حالا من از کجا بدونم فریمورم چیه؟ پچ w580 هم گیر میاد؟

tohidkh
05-09-2008, 00:13
very Nice دمت گرم لطف کردی ... حالا من از کجا بدونم فریمورم چیه؟ پچ w580 هم گیر میاد؟

خواهش میکنم.
برای تشخیص نوع فریمور، از داخل گوشی هم میشه تشخیص داد.
ولی یه چیز دیگه ای هم وجود داره؛ اون هم CID گوشی شماست. مثلا برای 53 CID پچ وجود نداره.
برای فهمیدن اطلاعات گوشی از برنامه های مختلفی میشه استفاده کرد. شما که Setool رو دارین، از اون استفاده کنید.ابتدا باید USB Flash Driver رو نصب کنید. بعد گوشی رو خاموش کنید. از برنامه ی سیتول، دکمه ی Identify رو فشار بدین. سپس، در حالیکه دکمه C (در گوشی) رو نگه داشته اید، گوشی رو توسط کابل به کامپیوتر متصل کنید. (احتمال داره که با پیغام Found New Hardware مواجه بشید. در پنجره ای که براتون باز میشه، تمام گزینه ها رو Next کنید.)
خب! حالا برنامه، تمام اطلاعات گوشیتون رو میخونه و به شما نشون میده در ضمن پیشنهاد میکنم این PDF رو قبل از هر کاری بخونید.

7918+khoram
05-09-2008, 10:07
کسی نیست جواب ما رو بده؟

من چند تا منوی فلش در قسمت \tpa\preset\system \desktop\flash ریختم حالا نمی دونم چطور می تونم پاکش کنم؟

tohidkh
05-09-2008, 10:13
کسی نیست جواب ما رو بده؟

ویرایش شد: نمیدونم چرا فکر کردم مدل گوشیتون W810 هست. ببخشید. :11:
سری k به کلی منوی فلش ساپورت نمیکنه (swf) مگر اینکه براش یک پچ بسازن من چندجا دیدم که پیشنهاد شده اما تا حالا کسی نساخته.راستی با هر ورزن setool2lite میشه گوشی رو فلش کرد ولی فقط نصب پچ تو ورزنا فرق داره.

اگه شما فایلهای اورجینال اون پوشه رو یه بار دیگه بریزید داخل گوشی، اون منو ها پاک میشن.

Setareh 2006
05-09-2008, 12:00
دوستان توی گوشی کا300 اگه تصادفا دکمه ریست رو بزنیم و همه ی حافظه مون پاک بشه ، هیچ راهی هست که دوباره بشه اطلاعات پاک شده رو برگردوند ؟

hessam_sz
05-09-2008, 15:08
دوستان توی گوشی کا300 اگه تصادفا دکمه ریست رو بزنیم و همه ی حافظه مون پاک بشه ، هیچ راهی هست که دوباره بشه اطلاعات پاک شده رو برگردوند ؟

يه تعداد نرم افزار ريكاوري هست ولي من كه تا حالا هر بار انتحان كردم موفق نشدم فايل ها را برگردونم.

tohidkh
05-09-2008, 15:17
دوست عزیز، مموری کارت ها طوریطراحی شده اند که فقط قابلیت بازگرداندن آخرین دیتای پاک شده رو دارند.
و بهترین نرم افزار، برای این کار، Get Data Back ForFat هست.

يه تعداد نرم افزار ريكاوري هست ولي من كه تا حالا هر بار انتحان كردم موفق نشدم فايل ها را برگردونم.

حسام جون خیلی وقته نبودید؟ دلم براتون تنگ شده بود.

khadem56
05-09-2008, 19:45
سلام من گوشی 990 دارم چند تا برنامه نصب کردم و بعدا اونا رو uninstal کردم هر بار رم از گوشی خارج میشه و یا دوباره روشن می کنم پیغام نصب تمام نرم افزار های حذف شده رو می ده کلی اعصاب خورد کن شده . لطفا کمک کنید

khadem56
05-09-2008, 20:18
سلام من گوشی 990 دارم چند تا برنامه نصب کردم و بعدا اونا رو uninstal کردم هر بار رم از گوشی خارج میشه و یا دوباره روشن می کنم پیغام نصب تمام نرم افزار های حذف شده رو می ده کلی اعصاب خورد کن شده . لطفا کمک کنید

khadem56
05-09-2008, 20:55

tohidkh
05-09-2008, 23:23

ای بابا! چرا یه پست رو سه دفعه دادید؟ :31:
منظورتون P990 بود دیگه . . . ؟.
اولا که باید یادتون باشه که برای خارج کردن مموری از گوشی، باید گوشی رو خاموش کنید. این مورد برای هر گوشی صدق میکنه. مگه اینکه گوشیتون گزینه ی Remove Memory Card رو داشته باشه. (که این امکان بیشتر در گوشی های نوکیا وجود داره).
با این وجود، شما یک بار گوشی رو ریست کنید. تمام تنظیمات رو. همچینین مموری تون رو با یک آنتی ویروس که آپدیت شده باشه، ویروس یابی کنید.

اگه مشکلتون حل نشد، (که با انجام موارد بالایی، به احتمال 90 درصد حل میشه) گوشیتون باید فلش بشه.

fingulii
06-09-2008, 07:00
خواهش میکنم.
برای تشخیص نوع فریمور، از داخل گوشی هم میشه تشخیص داد.
ولی یه چیز دیگه ای هم وجود داره؛ اون هم CID گوشی شماست. مثلا برای 53 CID پچ وجود نداره.
برای فهمیدن اطلاعات گوشی از برنامه های مختلفی میشه استفاده کرد. شما که Setool رو دارین، از اون استفاده کنید.ابتدا باید USB Flash Driver رو نصب کنید. بعد گوشی رو خاموش کنید. از برنامه ی سیتول، دکمه ی Identify رو فشار بدین. سپس، در حالیکه دکمه C (در گوشی) رو نگه داشته اید، گوشی رو توسط کابل به کامپیوتر متصل کنید. (احتمال داره که با پیغام Found New Hardware مواجه بشید. در پنجره ای که براتون باز میشه، تمام گزینه ها رو Next کنید.)
خب! حالا برنامه، تمام اطلاعات گوشیتون رو میخونه و به شما نشون میده در ضمن پیشنهاد میکنم این PDF رو قبل از هر کاری بخونید.

داداش این اطلاعات رو داشته باش
Default article: cxc1123364
Default version: R6BC002
FLASH CID:52 COLOR:RED

فکر کنم کافیه ... حالا فریمور ما همون ورژنه؟ پچ داره؟

aminkohan
06-09-2008, 08:44
با سلام من دیروز یک گوشی ان 72 نو رو با سونی اریکسون دبلیو 800 معامله کردم و50 تومن پیش گرفتم می خاستم ببینم خوبه وبعد این گوشی از دیشب اول که شارژشومثل اینکه می خورد بعد داشتم اهنگ گوش می کردم یکهو در جا خاموش شد بدون هیچ علامتی وفقط یک لرزش کرد و زدم به شارز دیدم صفحه شارز حالت خاموشی امد و خلاصه دوباره روشنش کردمم این از این بعد امدم کدی که برای سریال گوشیرو میدی تا بیاد بهش بدم هر چی کدو می دادم سریال نمییامد یعنی وقتی مربع اخرو می زدم یک صفحه میاد غیب میشه و دوباره همون مربع اخر می مونه من ریسیت کلیش کردم درست نشد خاموشش کردم باتریشو در اوردم روشنش کردم کدو دادم دیدم کد امد که اونم چنج بود باز دوباره شارزشو امدم امتخان کنم که ببینم اون بار خاموشی برای خاطر همین شارز بوده اخه قبل خاموشی علامتی می ده صفحه ای ظاهر میشه که بار قبلی فقط یک لرزشی کردو خاموش شد خلاصه گداشتم شارژ گوشی قشنگ تمام شد ولی این دفعه دو بار بهم اخطار داد تا خاموش شد ولی امدم وبه شارژ زدم دیدم هیچ عکس العملی نشون نمی ده منم باتریشو در اوردم جا زدم دیدم نه صفحه شارژ در حال خاموشی ظاهر شد و منم گوشیرو روشن کردم ولی باز هر کاری می کنم کد که می دم سریاله گوشی نمی یاد از اساتید محترم تقاضا دارم کمکم کنند که ایا این گوشی مشکله حادی داره و به دردی می خوره یا نه گوشی ان72 که 20 روز خریده بودم پرید و منو ببخشین ایا من اگه این گوشی درست باشه ترزشو داشت با ان 72 و 50 تومن معامله کردم منوببخشین خیلی حرف زدم درود وخداحافظ

tohidkh
06-09-2008, 08:53
داداش این اطلاعات رو داشته باش
Default article: cxc1123364
Default version: R6BC002
FLASH CID:52 COLOR:RED

فکر کنم کافیه ... حالا فریمور ما همون ورژنه؟ پچ داره؟

پس فریمور شما این شد : W580 R6BC002 ؟؟؟
بلی این ورژن هم پچ داره. ولی نه به اون زیادی.
ولی به صورت VKP نیست. باید صبر کنید تا تبدیلشون کنم.
تا چند ساعت میزارم اینجا:
كلوپ Patch براي گوشيهاي سوني اريكسون:

starn
06-09-2008, 09:46
اقا ی مشکل برام پیش اومده گوشیم w910 رمشو در اوردم گذاشتم تو رم ریدر (اولین بار نبود) بعد اطلاعات ریختم توش گاشتم تو گوشی رم و دیگه نمیشناسه مشکل از چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گوشی خرابه یا رم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاری می شه کرد
گوشی 1 هفتست خریدم

7918+khoram
06-09-2008, 10:03
ویرایش شد: نمیدونم چرا فکر کردم مدل گوشیتون W810 هست. ببخشید. :11:
سری k به کلی منوی فلش ساپورت نمیکنه (swf) مگر اینکه براش یک پچ بسازن من چندجا دیدم که پیشنهاد شده اما تا حالا کسی نساخته.راستی با هر ورزن setool2lite میشه گوشی رو فلش کرد ولی فقط نصب پچ تو ورزنا فرق داره.

اگه شما فایلهای اورجینال اون پوشه رو یه بار دیگه بریزید داخل گوشی، اون منو ها پاک میشن.

منظورتون از فایل اورجینال چی هست ؟

tohidkh
06-09-2008, 11:22
منظورتون از فایل اورجینال چی هست ؟

منظورم اون فایلهای فلشی هستند که قبل از نصب کردن شما در گوشی موجود بودند.

starn
06-09-2008, 11:57
اقا ی مشکل برام پیش اومده گوشیم w910 رمشو در اوردم گذاشتم تو رم ریدر (اولین بار نبود) بعد اطلاعات ریختم توش گاشتم تو گوشی رم و دیگه نمیشناسه مشکل از چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گوشی 1 هفتست خریدم

Hadi King
06-09-2008, 12:10
گوشی 1 هفتست خریدم

تو كلوپ خودش بپرسي كاربراي كه اين گوشي رو دارن جوابتو ميدن :11:

tohidkh
06-09-2008, 12:18
خیلی ممنونم. نظر لطفتونه! :13:

گوشی 1 هفتست خریدم
دوست عزیزم این موردی که میگید، صد تا دلیل میتونه داشته باشه.
به احتمال خیلی زیاد (90 درصد) کامپیوترتون ویروس داره (به احتمال خیلی قوی) اسم ویروسی هم که مموری رو اینجوری میکنه، Terojan Win32 هست. بهترین آنتی ویروسی که این نوع ویروس ها رو میشناسه، Kaspersky هستش. منتها باید آپدیتش کنید
شما یه بار ویروس یابی کنید (تاکید میکنم آنتی ویروس آپدیت شده) مشکلتون به امید خدا حل میشه.
چند تا توصیه:
- هرگز مموری رو بدون خاموش کردن گوشی در نیارید.
- هنگامی که میخواهید مموری رو از کامپیوتر خارج کنید، ابتدا از کنار ساعت ویندوز، خارج کنید (Safe to Remove Hardware) تا به مموری تون لطمه ای وارد نشه.

Setareh 2006
06-09-2008, 13:29
دوست عزیز، مموری کارت ها طوریطراحی شده اند که فقط قابلیت بازگرداندن آخرین دیتای پاک شده رو دارند.
و بهترین نرم افزار، برای این کار، Get Data Back ForFat هست.
.

با تشکر از دوستان که به سوالم نوجه کردین .
پس به این ترتیب باید فاتحه شماره تلفن هایی که روی گوشی بوده رو خوند .

starn
06-09-2008, 13:35
دوست عزیز من الان رفتم پیش یکی از بچه ها رممو امتحان کردم کار می کرد و رم اونم انداختم رو گوشی خودم کار می کرد رم خودم رو گوشی خودم کار نمی کنه حتی رم رو هم میشناسه ولی فایل های که توش اصلا نشون نمی ده (می نویسه فایلی وجود ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رم رو فرمت کنم؟

tohidkh
06-09-2008, 14:56
دوست عزیز من الان رفتم پیش یکی از بچه ها رممو امتحان کردم کار می کرد و رم اونم انداختم رو گوشی خودم کار می کرد رم خودم رو گوشی خودم کار نمی کنه حتی رم رو هم میشناسه ولی فایل های که توش اصلا نشون نمی ده (می نویسه فایلی وجود ندارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!)؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رم رو فرمت کنم؟

نه! یعنی اگه اطلاعات مهمی داخلش ندارید، امتحانش عیبی نداره.
دوست عزیزم، همونطور که گفتم این مشکل میتونه از عوامل مختلفی آب بخوره. گوشی تون هم که پیش من نیست که بتونم امتحان کنم و مشکلش رو تشخیص بدم.:41:
احتمال داره مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری باشد. اگه نرم افزاری باشه، باید فلش بشه. و اگه سخت افزاری باشه، باز هم احتمال هایی وجود داره.
شما پس از فرمت کردن مموری، اگه به نتیجه نرسیدین، بهتره گوشی رو به یک تعمیرکار ماهر نشون بدین.

fingulii
06-09-2008, 16:46
1-- من فریمور اینه W580 R6BC002 و cid52

آیا میتونم اونو تبدیل کنم به R8BE001 ...آخه میخوام پچ قفل کردن صفحه کلید روش نصب شه؟؟ آیا واسه گوشیم بده ؟ خوبه؟ فرقی نمیکنه؟

2-- یه سوال دیگه من یه قسمت هست تو گوشیم توی قسمت Setting/general/security/locks/phone protection
اول این فعال بشه کجا رو کی محافظت میکنه؟ دوم که واسه on کردنش باید Phone lock code بدی که من نمیدونم چنده؟؟؟؟؟؟؟؟ منم تا حالا کد بهش نداده بودم!!چکارش کنم؟

hessam_sz
06-09-2008, 16:48
با سلام من دیروز یک گوشی ان 72 نو رو با سونی اریکسون دبلیو 800 معامله کردم و50 تومن پیش گرفتم می خاستم ببینم خوبه وبعد این گوشی از دیشب اول که شارژشومثل اینکه می خورد بعد داشتم اهنگ گوش می کردم یکهو در جا خاموش شد بدون هیچ علامتی وفقط یک لرزش کرد و زدم به شارز دیدم صفحه شارز حالت خاموشی امد و خلاصه دوباره روشنش کردمم این از این بعد امدم کدی که برای سریال گوشیرو میدی تا بیاد بهش بدم هر چی کدو می دادم سریال نمییامد یعنی وقتی مربع اخرو می زدم یک صفحه میاد غیب میشه و دوباره همون مربع اخر می مونه من ریسیت کلیش کردم درست نشد خاموشش کردم باتریشو در اوردم روشنش کردم کدو دادم دیدم کد امد که اونم چنج بود باز دوباره شارزشو امدم امتخان کنم که ببینم اون بار خاموشی برای خاطر همین شارز بوده اخه قبل خاموشی علامتی می ده صفحه ای ظاهر میشه که بار قبلی فقط یک لرزشی کردو خاموش شد خلاصه گداشتم شارژ گوشی قشنگ تمام شد ولی این دفعه دو بار بهم اخطار داد تا خاموش شد ولی امدم وبه شارژ زدم دیدم هیچ عکس العملی نشون نمی ده منم باتریشو در اوردم جا زدم دیدم نه صفحه شارژ در حال خاموشی ظاهر شد و منم گوشیرو روشن کردم ولی باز هر کاری می کنم کد که می دم سریاله گوشی نمی یاد از اساتید محترم تقاضا دارم کمکم کنند که ایا این گوشی مشکله حادی داره و به دردی می خوره یا نه گوشی ان72 که 20 روز خریده بودم پرید و منو ببخشین ایا من اگه این گوشی درست باشه ترزشو داشت با ان 72 و 50 تومن معامله کردم منوببخشین خیلی حرف زدم درود وخداحافظ

شما اينقدر توضيح دادي كه من آخرش نفهميدم مشكلت چيه؟
ولي اگر فقط با گرفتن شماره سريال گوشي مشكل داري خوب چيز مهمي نيست كه.چنج بودن هم اصلا مهم نيست.چون با 500 تا 1 تومني ميتوني به سريال اصليش تبديلش كني.كلا گوشي هاي سوني اريكسون قلابي نداره پس نگران نباش.
ولي اگر گوشيت كلا هنگ ميكنه مسئله چيز ديگه است.به هر حال به نظر من كه مشكل حادي نيست و دبليو 800 هم گوشي خوبيه.
نهايتش اينه كه مشكل شما با يك بار فلش كردن حل ميشه.خودت هم ميتوني فلشش كني.

hessam_sz
06-09-2008, 16:50
رم رو فرمت کنم؟

خب بذار تو رم ريدر اطلاعاتت را كپي كن تو كامپيوتر بعدش فرمت كن.واسه منم گاهي اين مشكل پيش مياد ولي با خاموش روشن كردن گوشي حل ميشه.

pooya_kh
06-09-2008, 16:56
سلام آقا من يه سوال داشتم هر كي ميدونه جواب بده!
گوشي اي تو Sony Ericsson هست كه دوربين 3,2 داشته باشه و قيمتش از 350000 كمتر باشه؟ به جز K800 ترجيحا از سري W هم باشه!
ممنون

brain
06-09-2008, 17:48
سلام ... من گوشیه k 750 i quick share دارم ....اونوقت هر جا میرم باید سیدی مربوط به گوشیمو ببرم تا وقتی میخوام به کامپیوتر وصل کنم گیر نده ... و بشناستش ..... حالا میخوام ببینم راه حلی داره برای اینکه من نیاز به نصبه درایورش نداشته باشم ... چون k310 دوستم نیاز به نصب نداره ....
ممنون میشم راهنماییم کنید ..

tohidkh
06-09-2008, 18:25
من فریمور اینه W580 R6BC002 و cid52

آیا میتونم اونو تبدیل کنم به R8BE001 ...آخه میخوام پچ قفل کردن صفحه کلید روش نصب شه؟؟ آیا واسه گوشیم بده ؟ خوبه؟ فرقی نمیکنه؟
برادرانه بهتون پیشهاد میکنم که این کار رو نکنید. خیلی مشکلات داره. نگو و نپرس! :41:

یه سوال دیگه من یه قسمت هست تو گوشیم توی قسمت Setting/general/security/locks/phone protection
اول این فعال بشه کجا رو کی محافظت میکنه؟ دوم که واسه on کردنش باید Phone lock code بدی که من نمیدونم چنده؟؟؟؟؟؟؟؟ منم تا حالا کد بهش نداده بودم!!چکارش کنم؟
اگه فعال بشه هر وقت که گوشی روشن میشه، اون رمز رو میخواد.
یعنی تا حالا رمزش رو عوض نکردین؟؟؟
اگه عوض نکردین، فکر میکنم 0000 رمزش باشه.

tohidkh
06-09-2008, 18:37
سلام آقا من يه سوال داشتم هر كي ميدونه جواب بده!
گوشي اي تو Sony Ericsson هست كه دوربين 3,2 داشته باشه و قيمتش از 350000 كمتر باشه؟ به جز K800 ترجيحا از سري W هم باشه!
ممنون
پیشنهاد میکنم خودتون مراجعه بفرمایید اینجا، و انتخاب کنید. اینطوری بهتره چون با سلیقه ی خودتون میشه. :27:

سلام ... من گوشیه k 750 i quick share دارم ....اونوقت هر جا میرم باید سیدی مربوط به گوشیمو ببرم تا وقتی میخوام به کامپیوتر وصل کنم گیر نده ... و بشناستش ..... حالا میخوام ببینم راه حلی داره برای اینکه من نیاز به نصبه درایورش نداشته باشم ... چون k310 دوستم نیاز به نصب نداره ....
ممنون میشم راهنماییم کنید ..

دوست من؛ فکر نکنم بدون نصب درایور، بتونید گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید.
اگه بخواهید از سی دی و کابل راحت بشید، یه مموری ریدر بخرید (قیمت مابین 3000 الی 8000 بسته به نوعش) و هر وقت خواستید چیزی بزنید، مموری تون رو از گوشی درآورده و اون رو به کامپیوتر وصل کنید. اینطوری راحت تر هم هست.

khadem56
06-09-2008, 18:42
ای بابا! چرا یه پست رو سه دفعه دادید؟ :31:
منظورتون P990 بود دیگه . . . ؟.
اولا که باید یادتون باشه که برای خارج کردن مموری از گوشی، باید گوشی رو خاموش کنید. این مورد برای هر گوشی صدق میکنه. مگه اینکه گوشیتون گزینه ی Remove Memory Card رو داشته باشه. (که این امکان بیشتر در گوشی های نوکیا وجود داره).
با این وجود، شما یک بار گوشی رو ریست کنید. تمام تنظیمات رو. همچینین مموری تون رو با یک آنتی ویروس که آپدیت شده باشه، ویروس یابی کنید.

اگه مشکلتون حل نشد، (که با انجام موارد بالایی، به احتمال 90 درصد حل میشه) گوشیتون باید فلش بشه.
با سلام اول عذر خواهی واسه سه تا پست ، هر کار کردم نشد دوتاشو حذف کنم.
دوم اینکه با انتی ویروس هم چک کردم خبری از ویروس نبود. گوشی رو مستر ریست کردم درست نشد با هر بار خاموش روشن شدن باید کلی صبر کنم تا کلی پیغام نصب تموم شه. اگه ممکنه در مورد فلاش بگید می دونم شاید تکراری باشه . سپاسگزارم

pesaremehraboun
06-09-2008, 20:07
سلام
میگم میشه رنگ والکمن w700 رو عوض کرد ؟؟
یه سوال دیگه اینکه من یه برنامه meno 3d دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری میشه ازش استفاده کرد .
ممنون میشم کمک کنید

Hadi King
07-09-2008, 02:01
سلام
میگم میشه رنگ والکمن w700 رو عوض کرد ؟؟
یه سوال دیگه اینکه من یه برنامه meno 3d دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری میشه ازش استفاده کرد .
ممنون میشم کمک کنید
اره دوست من ميشه اينكارو كرد ولي بايد گوشيت رو هك كني و پچ gfx رو روي گوشيت رااندازي كني و اسكن والكمن به هر شكلي و رنگي ميتوني تغيير بدي:11:

fingulii
07-09-2008, 08:51
برادرانه بهتون پیشهاد میکنم که این کار رو نکنید. خیلی مشکلات داره. نگو و نپرس! :41:

اگه فعال بشه هر وقت که گوشی روشن میشه، اون رمز رو میخواد.
یعنی تا حالا رمزش رو عوض نکردین؟؟؟
اگه عوض نکردین، فکر میکنم 0000 رمزش باشه.

میگم پس ELF یه؟ بچکار میاد؟

2-از اون پچ خشکلا هستا ایکون باتری و اینا رو تغییر میده مثل شکلک میشه :31: از اونا نیست واسه من؟

behnam_tr
07-09-2008, 09:23
من نسخه 1.08 برنامه setool رو دارم چطور میتونم آنرا به آخرین نسخه ارتقا بدم؟؟

tohidkh
07-09-2008, 09:33
میگم پس ELF یه؟ بچکار میاد؟

2-از اون پچ خشکلا هستا ایکون باتری و اینا رو تغییر میده مثل شکلک میشه :31: از اونا نیست واسه من؟

بله دوست من، با eLf' میتونید این کار رو انجام بدین.
به اینجا مراجعه کنید. حتما الف پک ای رو که میخواهید پیدا خواهید کرد.
جدید ترین ELF's ها (همراه با توضیخات) در اینجا:

موفق باشید :11: :40:

tohidkh
07-09-2008, 09:46
من نسخه 1.08 برنامه setool رو دارم چطور میتونم آنرا به آخرین نسخه ارتقا بدم؟؟

سلام همشهری :46:.
شما ابتدا باید نسخه 1.10 رو نصب کرده و سپس پک 1.11 رو نصب کنید تا برنامه به آخرین ورژن (یعنی 1.11) ارتقا پیدا کنه.
setool2lite v1.10 با قابلیت Resume
حجم: 25.4MB

آپگريد Settol2lite به ورژن 1.11 با لینک مستقیم
حجم: 2.26MB

danial_848
07-09-2008, 10:17
سلام
یه نرم افزار هست(JPC MSDOS Emulator) میخوام اجراش کنم ارور میده میگه "این برنامه کاربردی قسمت زیادی از حافظه را اشغال میکند" گوشی K550i هست. چیکار کنم مشکل حل شه؟

behnam_tr
07-09-2008, 10:56
سلام همشهری :46:.
شما ابتدا باید نسخه 1.10 رو نصب کرده و سپس پک 1.11 رو نصب کنید تا برنامه به آخرین ورژن (یعنی 1.11) ارتقا پیدا کنه.
setool2lite v1.10 با قابلیت Resume
حجم: 25.4MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآپگريد Settol2lite به ورژن 1.11 با لینک مستقیم
حجم: 2.26MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید :11:

:10:یعنی هیچ پکی نیست که بشه نسخه پایین تر از 1.10 رو به 1.11 ارتقا داد.......

samanana
07-09-2008, 11:21
سلام.من كار با اين پچ ها رو بلد نيستم!!! ميخوام روي گوشيم كه K810 هست قفل بذارم واسه صفحه كليدش!!
يكي كمكم كنههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!

tohidkh
07-09-2008, 15:20
:10:یعنی هیچ پکی نیست که بشه نسخه پایین تر از 1.10 رو به 1.11 ارتقا داد.......

نه متاسفانه.
در توضیحات اون نرم افزاری که 1.10 رو به 1.11 تبدیل میکنه، نوشته:
Upgrade Setool2lite v1.10 to Setool2lite v1.11

tohidkh
07-09-2008, 15:32
سلام.من كار با اين پچ ها رو بلد نيستم!!! ميخوام روي گوشيم كه K810 هست قفل بذارم واسه صفحه كليدش!!
يكي كمكم كنههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!

سلام
دوست عزیز آیا منظور شما این بود که نصب کردن پچ رو بلد نیستید؟ یا اینکه تعریف کردن پسورد برای پچ رو بلد نیستید؟

pesaremehraboun
07-09-2008, 21:28
اره دوست من ميشه اينكارو كرد ولي بايد گوشيت رو هك كني و پچ gfx رو روي گوشيت رااندازي كني و اسكن والكمن به هر شكلي و رنگي ميتوني تغيير بدي:11:

ممنون دوست عزیز . اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدین چون من اصلا دربارهی هک و پچ گوشی نمیدونم و یعنی نمیدونم چطوری باید این کارا رو انجام بدم ، مرسی
:46:

pesaremehraboun
07-09-2008, 21:33
سلام
یه نرم افزار هست(JPC MSDOS Emulator) میخوام اجراش کنم ارور میده میگه "این برنامه کاربردی قسمت زیادی از حافظه را اشغال میکند" گوشی K550i هست. چیکار کنم مشکل حل شه؟

سلام .
حافظه ی گوشیت رو یه چک بکن ، احتمال داره فظای خالی برای اجرای برنامه نداشته باشه :46:

Dynast
07-09-2008, 21:57
در خواست کمک فوری برای W810 من گوشیم رو به کامپیوتر وصل کردم یه فایل تو otherکپی کردم بعد از جدا کردن صفحه ی سفید میاد بعد خاموش می شه چند دفعه هم باتریش رو در آوردم بازم روشن کردم باز هم همون طوری شد و گوشی بالا نمیاد.
خواهش می کنم اگه کسی چیزی میدونه به من کمک کنه. ممنون

tohidkh
08-09-2008, 00:42
سلام
سلام دوست عزیز، این برنامه در گوشی شما به سختی اجرا خواهد شد. اصلا در کل طراحی این برنامه، برای گوشی های خیلی قویترصورت گرفته. مواردی مثل کمی حافظه مموری، ساپورت نکردن بعضی دستورات توسط گوشی، و . . . عامل ایجاد این مشکل میشند.
موفق باشید. :11:

tohidkh
08-09-2008, 00:48
در خواست کمک فوری برای W810 .
من گوشیم رو به کامپیوتر وصل کردم یه فایل تو otherکپی کردم بعد از جدا کردن صفحه ی سفید میاد بعد خاموش می شه چند دفعه هم باتریش رو در آوردم بازم روشن کردم باز هم همون طوری شد و گوشی بالا نمیاد.
خواهش می کنم اگه کسی چیزی میدونه به من کمک کنه. ممنون
دوست عزیز، اولا اینکه اون فایلی که به Other کپی کردید. چی بوده؟
دوما. شما یک بار مموری رو در بیارید و گوشی رو بدون مموری روشن کنید، ببینید مشکلتون حل میشه؟
در نهایت اگه مشکلتون حل نشه، باید گوشی رو فلش کنید.
در ضمن مطمئن باشید که کامپیوترتون ویروس نداره!

pooya_kh
08-09-2008, 11:22
سلام.
آقا من موبايلم بعد از اين كه مموريم رو با دوستم عوض كردم يه مشكلي برام پيش اومده.
اين كه ديگه Game - Application رو باز نمي كنه! و تو قسمت Other براي Install بازي ها مي زنه Operation Failed .
حالا من مي خواستم بهم كمك كنيد و بگيد كه بايد چي كار كنم اگه ميشه راهنمايي كنيد كه خودم گوشي رو درست كنم.
مدل گوشي : W810 هست!
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

Reza Azimy_RW
08-09-2008, 11:43
سلام خدمت دوستان گلم
من گوشیم K550 است . وقتی برنامه ها یا بازیهای فارسی موبایل رو روی اون نصب میکنم فونتها وارونه نشون داده میشن !!! یعنی از چپ به راست !!! خواهش میکنم اگه کسی راه حلی برای برطرف کردن این مشل داره بگه . خیلی زروریه .

tohidkh
08-09-2008, 12:23
سلام خدمت دوستان گلم
من گوشیم K550 است . وقتی برنامه ها یا بازیهای فارسی موبایل رو روی اون نصب میکنم فونتها وارونه نشون داده میشن !!! یعنی از چپ به راست !!! خواهش میکنم اگه کسی راه حلی برای برطرف کردن این مشل داره بگه . خیلی زروریه .
سلام دوست من؛
این مشکلی که میگید، چندان ربطی به گوشی نداره. بیشتر به برنامه ربط داره.
البته نگفتم که به گوشی اصلا ربط نداره هاااا. ولی این مشکل در اکثر سونی اریکسون ها وجود داره.
کاریش هم نمیشه کرد.

aminkohan
08-09-2008, 17:20
با سلام من سوالی دارم اونم اینه که موفع اتصال گوشیهای سونی اریکسون به کامپیوتر از گوشی من که ک 800 هستش سه تا گزینه می خاد یکیش هست فون مود و دومیش هست فایل ترانسفر و سومیش هست پرینت ببخشین این انتخاب دوم که فایل ترانسفر هستش چیه اخه من امروز گوشیمو وصل کردم اشتباهن این گزینه اومد بعش یکهو یک صفحه مثل صفحه اول بالا اومدن تلفن اومد وپیغامی نوشته بود که از کاپپیوتر جدا نشود منم که هنوز نرم افزارشو که نصب کردم نشناخته بود تلفنو اتصاله یو اس بی رو قطع کردم و گوشی مثل اینکه ریست بشه اینطوری شد ببخشین اول می خام بدونم این حالت ماله چی هست و دوم ایا با این کاری که من کردم به گوشی اسیبی رسیده یا نه با تشکر

Reza Azimy_RW
08-09-2008, 17:20
خیلی ممنون از جوابتون
موفق باشید

tohidkh
08-09-2008, 17:42
با سلام من سوالی دارم اونم اینه که موفع اتصال گوشیهای سونی اریکسون به کامپیوتر از گوشی من که ک 800 هستش سه تا گزینه می خاد یکیش هست فون مود و دومیش هست فایل ترانسفر و سومیش هست پرینت ببخشین این انتخاب دوم که فایل ترانسفر هستش چیه اخه من امروز گوشیمو وصل کردم اشتباهن این گزینه اومد بعش یکهو یک صفحه مثل صفحه اول بالا اومدن تلفن اومد وپیغامی نوشته بود که از کاپپیوتر جدا نشود منم که هنوز نرم افزارشو که نصب کردم نشناخته بود تلفنو اتصاله یو اس بی رو قطع کردم و گوشی مثل اینکه ریست بشه اینطوری شد ببخشین اول می خام بدونم این حالت ماله چی هست و دوم ایا با این کاری که من کردم به گوشی اسیبی رسیده یا نه با تشکر

سلام.
دوست عزیز، دو تا از اون گزینه هایی که میگید مهم هستند.
Phone Mode و Data Transfer.
اگه شما حالت Phone Mode رو انتخاب کنید، میتونید همزمان با اینکه گوشیتون روشن هست، به داخل گوشی دسترسی پیدا کنید. میتونید با برنامه های مخصوص، اس ام اس بفرستید (از داخل کامپیوتر) و . . . منتها باید PC Suite رو که در سی دی گوشیتون موجود هست، نصب کنید.
با انتخاب کردن حالت Data transfer ، گوشی خاموش میشه و در محیط دیگری شروع به کار میکنه. در این محیط شما قادر به استفاده از قابلیت های گوشی نخواهید بود. منتها دو حافظه ای که در گوشی شما موجود هست، (Memorey Card و Phoen Memory) به صورت درایو در My Computer ظاهر میشند. و اون پیغامی هم که میگید در گوشی نشون داده میشه، منظورش اینه که از کنار ساعت ویندوز، Safe Remove Hardware رو بزنید. بعد از اون کابل رو در بیارید. تا به گوشی تون صدمه ای وارد نشه.
روی آیکن مربوطه، دوبل کلیک کنید.

بعد از اون برای هر دو گزینه، Stop رو بزنید.

اگه باز هم سوالی باشه. در خدمتیم.

خیلی ممنون از جوابتون
موفق باشید
از زدن پست تشکر خودداری نمایید. برای تشکر، فقط کافیست کلید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را فشار دهید.
:31: :31: :31:

aminkohan
08-09-2008, 18:25
حالا که من این کارو نکردم و یکهو قطع کردم به گوشیمیم اسیبی رسیده یا نه و با تشکر از جوابتون و توجهتون موفق باشین

tohidkh
08-09-2008, 18:27
حالا که من این کارو نکردم و یکهو قطع کردم به گوشیمیم اسیبی رسیده یا نه و با تشکر از جوابتون و توجهتون موفق باشین

نه عزیزم؛
مطمئن باشید با یک بار این اتفاق نمیافته.
بلکه در اثر خارج کردن های مکرر، مشکل نرم افزاری پیش میاد که اون هم با فلش کردن، حل میشه.