PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Hadi King
09-05-2008, 13:27
سلام

کوچکترین هندفری موجود در بازار چیه؟

من K550 دارم.. هندفریش گاهی از گوش خارج میشوند...خلاصه استفاده ازش خیلی راحت نیست

چه پیشنهادی دارید؟

ممنون

:46::19::20:

هندفري انتخاب كن كه گيرش پشت گوش قرار ميگيره و خارج نميشه اگه طوفان هم بياد...:8:
اين هند فري رو كه داري برو بفروش يكي بگير كه از گوشت خارج نميشه:21::27:

موفق باشيد!:40:

ya30n
09-05-2008, 22:19
سلام بچه ها
راستش من از يكي پول ميخواستم پول نداشت بجاش k750 به من داد خيلي هم تميزه...

قيمت نو و دست دو اين گوشي چنده؟

چند بفروشم اينو؟

يا حق (:

Hadi King
10-05-2008, 00:02
سلام بچه ها
راستش من از يكي پول ميخواستم پول نداشت بجاش k750 به من داد خيلي هم تميزه...

قيمت نو و دست دو اين گوشي چنده؟

چند بفروشم اينو؟

يا حق (:

من 5.4 ماه پيش خريدم 160 هزار تومن حالا رفتم بفروشم گفتن 120 ما ميخريم !!!:41:

همه چي هم داشت فقط چندتايي خراش رو قاب فابريكيش افتاده بود به خاطر همين:18:

چه مملكتي شده!!!:2:

ya30n
10-05-2008, 14:34
خوبه 40 كم كرده بابا
تو زاهدان گوشي رو به نصف قيمت ميخرن!!!!!!!!
ولي باز خيلي گرون ميفروشن!

يا حق (:

ghanjaction
12-05-2008, 01:38
سلام بر بزرگواران اهل فن
من دبلیو810 مادرم رو با کابل به پی سی وصل کردم موقعجدا کردن هم سیفتی تو ریموو رو زدم ولی وقتی کابل رو جدا کردمگوشی هی خاموش روشن می شه باتری رو درآوردم با یه باتری دیگه امتحان کردم ,مموری رو درآوردم و از این جور کارا ولی بازم همون جوریه فقط صفحه اش خاموش روشن میشه
اگه لطف کنید بگید باید چی کار کنم ممنون می شم
حیثیتمون بر باد رفت....

shahshahani
12-05-2008, 08:13
سلام بر بزرگواران اهل فن
من دبلیو810 مادرم رو با کابل به پی سی وصل کردم موقعجدا کردن هم سیفتی تو ریموو رو زدم ولی وقتی کابل رو جدا کردمگوشی هی خاموش روشن می شه باتری رو درآوردم با یه باتری دیگه امتحان کردم ,مموری رو درآوردم و از این جور کارا ولی بازم همون جوریه فقط صفحه اش خاموش روشن میشه
حیثیتمون بر باد رفت....

احتمالا گوشیتون ویروسی شده....:41::41::41:

Ariarman85
12-05-2008, 12:15
درود به شما:
من یه تم دانلود کردم و ریختم تو گوشی وقتی اجراش کردم گوشی Application Error داد بعد تا اومدم کاری کنم unspecified Error داد و هنگ کرد.گوشی رو خاموش کردم وقتی روشنش کردم تا 50 در صد load میشه گیر می کنه خاموشم نمیشه باید باطری شو در بیاری تا خاموش به شه.جالب اینجاست که وقتی USB رو به کامپیوتر می زنم Express mode وصل میشه.
لطف می کنید اگه بگید خودم می تونم درستش کنم یا نه و چطوری.

با سپاس

shahshahani
12-05-2008, 13:34
درود به شما:
من یه تم دانلود کردم و ریختم تو گوشی وقتی اجراش کردم گوشی Application Error داد بعد تا اومدم کاری کنم unspecified Error داد و هنگ کرد.گوشی رو خاموش کردم وقتی روشنش کردم تا 50 در صد load میشه گیر می کنه خاموشم نمیشه باید باطری شو در بیاری تا خاموش به شه.جالب اینجاست که وقتی USB رو به کامپیوتر می زنم Express mode وصل میشه.
لطف می کنید اگه بگید خودم می تونم درستش کنم یا نه و چطوری.

با سپاس

شما هم همینطور... مطمئنی که رو سیستمت ویروس نداشتی؟

PUMA
12-05-2008, 13:37
با سلام

من از اينترنت بازي با فرمت جاوا دانلود ميكنم و ميريزم تو گوشي w810 بعد از باز كردن

فايل زيپ و رفتن تو قسمت بازيها موقع اجراي بازي پيغام خطا ميده ميگه : اشكال در كاربرد!

من چيكار كنم كه اين بازي اجرا بشه .

ممنون:11:

ghanjaction
12-05-2008, 13:53

سلام مجدد
حالا که ویروسی شده باید چی کار کنم؟

Ariarman85
12-05-2008, 16:12
شما هم همینطور... مطمئنی که رو سیستمت ویروس نداشتی؟
نمی دونم شاید راستی گوشیم w950i میتونم کاریش کنم یا باید بدم فلش کنن.

Hadi King
12-05-2008, 16:30
سلام بر بزرگواران اهل فن
حیثیتمون بر باد رفت....

سلام مجدد
حالا که ویروسی شده باید چی کار کنم؟
مموري رو با مموري ريدر فرمت كن و يه امتحاني كن:11:

فكر نكنم ويروس گرفته باشه:2:

Hadi King
12-05-2008, 16:50
با سلام

من از اينترنت بازي با فرمت جاوا دانلود ميكنم و ميريزم تو گوشي w810 بعد از باز كردن

فايل زيپ و رفتن تو قسمت بازيها موقع اجراي بازي پيغام خطا ميده ميگه : اشكال در كاربرد!

من چيكار كنم كه اين بازي اجرا بشه .
ممنون:11:

دوست عزيز شما اول پسوند فايل رو نگاه كن شايد jar نبوده ريختي تو گوشي!!!:19:
چون اون بالا نوشتي با فرمت جاوا بعد نوشتي بعد از باز كردن فايل زيپ و رفتن تو قسمت بازي ها!!!غيره ممكنه:18:

ghanjaction
13-05-2008, 10:05
فكر نكنم ويروس گرفته باشه:2:

سلام بر اهالی فن موبایل
الحمدلله با تلاش نیم روزه در فضای مبارک نت مسئله رو با استفاده از نرم افزار setool برطرف کردم
فریمور گوشی آسیب دیده بود:10:
برای آشنایی بااین برنامه به تاپیک زیر مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا حق:20:

m_r_damad
13-05-2008, 14:23
آموزش طریقه نصب سیستم و فلش گوشی سونی ازیکسون k510 را میخواستم بدانم لطفا کمک کنید

ElmO
14-05-2008, 23:10
سلام دوستان :40:

یه سوال دارم ، نمی دونم جای درستی میپرسم یا نه .. ایشالا که درسته ..

من w580 دارم . میخوام حالت سکیوریتی ش جوری باشه که وقتی پسورد رو
فعال کنم ، برای رفتن به بخش SMS و فایل منجر و Contact و ... اینا ، پسورد
بخواد .. یه جورایی مثل گوشی های سامسونگ ( مثلا D900 ) ..

و یا مثل نوکیا هایی که من دیدم ، برای رفتن به منو هم پسوورد بخواد ...

آیا خود گوشی این قابلیت رو داره ؟
آیا با برنامه ای میشه این کار رو کرد ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .. :40:

یا حق

:40:

ghanjaction
16-05-2008, 14:39
سلام بر دوستان عزیز
من یه مشکل پیدا کردم هر دفعه که گوشیم رو خاموش روشن می کنم یه سری برنامه ها می خوان نصب شن مثل جی دسک کلاک ,جی دسک آیکون, لینک بوی, رینی فون
باید چی کار کنم که این جوری نشه
یه سوال دیگه نمیشه کاری کرد الارم گوشی وقتی گوشی خاموشه کار کنه؟
منظورم پی 990 می باشد..
یا حق

ali_blk
17-05-2008, 01:44
سلام برو بچ حرفه ای
این گوشی w830 ما توی قسمت sms مشکل فارسی داره یعنی اشخاصی رو که براشون sms میفرستم یا میگیرم اسمشون رو از چپ به راست مینویسه اینجوری :
کریم زاده= هداز میرک :18:
فقط هم توی sms ها این مشکل هست تو دفتر تلفن و سایر قسمتها درست مینویسه
مشکل چیه
با تشکر زیاد

jing07
19-05-2008, 01:19
سلام به همگی.

گوشی من W950، من هر وقت می خوام برم تو inbox یه پیغامی میاد با این مضمون reason number 130 اگر کسی می دونه، لطفا کمک کنه... کلافه شدم دیگه. ):

shahshahani
19-05-2008, 08:39
سلام دوستان :40:

یه سوال دارم ، نمی دونم جای درستی میپرسم یا نه .. ایشالا که درسته ..

من w580 دارم . میخوام حالت سکیوریتی ش جوری باشه که وقتی پسورد رو
فعال کنم ، برای رفتن به بخش SMS و فایل منجر و Contact و ... اینا ، پسورد
بخواد .. یه جورایی مثل گوشی های سامسونگ ( مثلا D900 ) ..

و یا مثل نوکیا هایی که من دیدم ، برای رفتن به منو هم پسوورد بخواد ...

آیا خود گوشی این قابلیت رو داره ؟
آیا با برنامه ای میشه این کار رو کرد ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .. :40:

یا حق

:40:

نه خود گوشیتون این قابلیت رو داره و نه با برنامه میشه برای گوشی های جاوا این کار رو کرد. تنها راه شما پچ کردنه که تو همین انجمن توضیح داده شده.
موفق باشی.

shahshahani
19-05-2008, 08:40
سلام بر دوستان عزیز
من یه مشکل پیدا کردم هر دفعه که گوشیم رو خاموش روشن می کنم یه سری برنامه ها می خوان نصب شن مثل جی دسک کلاک ,جی دسک آیکون, لینک بوی, رینی فون
باید چی کار کنم که این جوری نشه
یه سوال دیگه نمیشه کاری کرد الارم گوشی وقتی گوشی خاموشه کار کنه؟
منظورم پی 990 می باشد..
یا حق

شما باید بری و با رم ریدر از تو فولدر های private و resource -->apps فایلهای باقی مانده رو پاک کنی. همین.
در مورد آلارم هم نمیشه کوشی خاموش باشه و بعد روشن بشه. شما اگه میخوای نصفه شب کسی بهت زنگ نزنه و از خواب ناز نپری گوشیت رو در حالت flight mode قرار بده.برای این کار هم روی آیکن آنتن کلیک کن.
موفق باشی.

hmdfkr
21-05-2008, 18:34
آقا کمکم کنید بدجوری حالم گرفتس:41:
دکمه jog dial گوشیم رفته تو گیر گرده و بیرون هم نمیاد باید با دستم بگیرم بکشمش بیرون,انگار فنریتش رو از دست داده!:18:
چیکار کنم!بدم بیرون دل و رودشو بریزن بیرون!؟
گوشیم p990iه.

ghanjaction
21-05-2008, 20:00
شما باید بری و با رم ریدر از تو فولدر های private و resource -->apps فایلهای باقی مانده رو پاک کنی. همین.
در مورد آلارم هم نمیشه کوشی خاموش باشه و بعد روشن بشه. شما اگه میخوای نصفه شب کسی بهت زنگ نزنه و از خواب ناز نپری گوشیت رو در حالت flight mode قرار بده.برای این کار هم روی آیکن آنتن کلیک کن.
موفق باشی.

آقا مجید گل من این کار رو کردم از ایکس پلور
گوشی رو ریست کردم
ولی دوباره اومد اون پیغام نصب مجدد
حالا تکلیف چیه داداش؟

رعد
23-05-2008, 11:02
سلام دوستان
دو تا سوال دارم
اول اينكه چه جوري ميشه كه نوشته هايي متني رو از سيستم به گوشي منتقل كرد و بعدش در اس ام اس ازش استفاده كرد
و سوال دومم اينه كه خيلي از اين پيام هاي تصويري رو فقط گوشي هاي نوكيا ساپورت ميكنن .
ميخواستم بدونم چه فرمتي بايد براي گوشي سوني اريكسون باشه و اگر آدرسي از اين پيامهاي تصويري دارين به ما هم بدين

mehran_286
24-05-2008, 12:35
سلام دوستان خسته نباشید
چند تا سوال دارم اگه میتونید جواب بدید
در ÷ایان کار با setoolاول کابل رو از گوشی بکشیم بعد از برنامه خارج شویم یا از برنامه خارج شویم بعد کابل رو بکشیم
÷چ ها با فرمتvkpرا با برنامه فاکس ÷رو مینویسند
من هر درایور صدایی رو که میریزم رو گوشیم صداش عوض نمیشه یعنی نه صدا بلندتر از قبل میشه نه کیفیتش عوض میشه از اکوستیک های tosharaهن استفاده میکنم
در هنگام نوشتن ÷یامک هر دکمه ای را که فشار میدهم حرف دوم از ان دکمه را مینویسد یهنی اگر دکمه 3 را بزنم حرف dرا مینویسد

mehran_286
24-05-2008, 12:38
سلام دوستان
دو تا سوال دارم
اول اينكه چه جوري ميشه كه نوشته هايي متني رو از سيستم به گوشي منتقل كرد و بعدش در اس ام اس ازش استفاده كرد
و سوال دومم اينه كه خيلي از اين پيام هاي تصويري رو فقط گوشي هاي نوكيا ساپورت ميكنن .
ميخواستم بدونم چه فرمتي بايد براي گوشي سوني اريكسون باشه و اگر آدرسي از اين پيامهاي تصويري دارين به ما هم بدين

جواب سوال اول =باید برنامهmy phone expelorer را داشته باشی
جواب سوال دوم=گوشی های سونی اریکسون مسیج تصویری میگیرند با ÷سوندota
موفق باشی

Hadi King
24-05-2008, 12:43
سلام دوستان خسته نباشید
چند تا سوال دارم اگه میتونید جواب بدید
در ÷ایان کار با setoolاول کابل رو از گوشی بکشیم بعد از برنامه خارج شویم یا از برنامه خارج شویم بعد کابل رو بکشیم
÷چ ها با فرمتvkpرا با برنامه فاکس ÷رو مینویسند
من هر درایور صدایی رو که میریزم رو گوشیم صداش عوض نمیشه یعنی نه صدا بلندتر از قبل میشه نه کیفیتش عوض میشه از اکوستیک های tosharaهن استفاده میکنم
در هنگام نوشتن ÷یامک هر دکمه ای را که فشار میدهم حرف دوم از ان دکمه را مینویسد یهنی اگر دکمه 3 را بزنم حرف dرا مینویسد
وقتي تموم شد ديگه فرقي نداره خارج بشي يا نشي!!!
با نوت پد هم ميشه...:46:
آدرس رو درست وارد كرديifs/settings/acoustic
قسمت T9 رو خاموش يا روشن امتحان كن:20:

ali_blk
24-05-2008, 15:26
سلام برو بچ حرفه ای
این گوشی w830 ما توی قسمت sms مشکل فارسی داره یعنی اشخاصی رو که براشون sms میفرستم یا میگیرم اسمشون رو از چپ به راست مینویسه اینجوری :
کریم زاده= هداز میرک
فقط هم توی sms ها این مشکل هست تو دفتر تلفن و سایر قسمتها درست مینویسه
مشکل چیه
با تشکر زیاد

رعد
24-05-2008, 16:45
جواب سوال اول =باید برنامهmy phone expelorer را داشته باشی
جواب سوال دوم=گوشی های سونی اریکسون مسیج تصویری میگیرند با ÷سوندota
موفق باشی

در مورد پاسخ دوم ميخواستم بگم من يه عالمه عكس با پسوند اتا دارم ولي وقتي ريختم تو گوشي ( پوشه other
همشون رو به رنگ آبي و ناشناس نشون ميده و قابل استفاده نيستن

Hadi King
24-05-2008, 16:58
در مورد پاسخ دوم ميخواستم بگم من يه عالمه عكس با پسوند اتا دارم ولي وقتي ريختم تو گوشي ( پوشه other
همشون رو به رنگ آبي و ناشناس نشون ميده و قابل استفاده نيستن

تو پوشه تصاوير بريز:11:

رعد
24-05-2008, 21:57
باز هم نمياد

mehran_286
25-05-2008, 21:03
سلام دوستان من گوشیم w700 میباشد هی خاموش روشن میشه پشت سر هم
یا میزنهin active sim cardمشکل از کجاست شاید به خاطر اینه که روش هم اکوستیک و هم درایئر lcd ریختم باشه
نظر بدید چون برام مهمه

Hadi King
26-05-2008, 08:13
سلام دوستان من گوشیم w700 میباشد هی خاموش روشن میشه پشت سر هم
یا میزنهin active sim cardمشکل از کجاست شاید به خاطر اینه که روش هم اکوستیک و هم درایئر lcd ریختم باشه
نظر بدید چون برام مهمه

فلشش بهم خورده گوشيت رو فلش كن....:11:

without_all
26-05-2008, 19:54
سلام به برو بچ P30
من یه مشکل دارم از هرکی میپرشم جوابم میکنه.
آخرین بار باتری کوشیمو(k800) برداشتم وگزاشتم روشنش که کردم تمامی نوشته های توی گوشیم قاطی شده . یا اصلا نشون نمیده یا ناقصه مثلا Cancl رو C A نشون میده ریستم کردم Format هم کردم
نه Sms میشه خوند نه وقتی کسی زنگ میزنه شمارش میفته
ولی تمامی امکاناتش درسته Bluetoos Camera میتونم زنگ بزنم و میشه بهش تماس گرفت .
دیگه بهتر از این نمیتونستم توضیح بدم (کمممممممممممممک)

mahdi1360
26-05-2008, 20:43
سلام دوستان تورو خدا یکی منو تحویل بگیره.!!!!!!
من گوشیم k850 است در حین مکالمه وقتی میزنم که مکالمه رو ضبط کنه میگه (فعلا در دست رس نیست) چی کار کنم.
با تشکر ازهمه شما

mehran_286
27-05-2008, 05:13
without_all به نظر بنده کاستومایزت اشتباه بوده یا بهم خورده اگه گوشیت رو فلش کنی و کاستوم مناسب بریزی درست میشه(اینجوری جواب دادم چون کامل توضیح نداده بودی)
mahdi1360
2احتمال وجود دارد یا سیم کارت شما ایرانسل یا یا تالیا0919 بوده و در زمان شلوغ مثلا 7 بعد از ظهر خواستید این کارو بکنید
یا گوشی مشگل نرم افزاری داره احتمال زیاد باید یه علامت مثلث زرد دیده بشه

mahdi1360
27-05-2008, 14:48
without_all به نظر بنده کاستومایزت اشتباه بوده یا بهم خورده اگه گوشیت رو فلش کنی و کاستوم مناسب بریزی درست میشه(اینجوری جواب دادم چون کامل توضیح نداده بودی)
mahdi1360
2احتمال وجود دارد یا سیم کارت شما ایرانسل یا یا تالیا0919 بوده و در زمان شلوغ مثلا 7 بعد از ظهر خواستید این کارو بکنید
یا گوشی مشگل نرم افزاری داره احتمال زیاد باید یه علامت مثلث زرد دیده بشه
از پاسخ شما آقا مهران خیلی ممنونم:11:. درسته سیمکارتم ایرانسله ولی چه ربطی داره:18:این مگه مربوط به امکانات گوشی نیست.درضمن مطمعنم که گوشیم هم مشکل نداره چون قبلا k800 داشتم و چند تا از دوستام که این گوشی رو داشتن همین مشکل بازم بود.:19: ولی این امکان روی گوشی خواهرم که k300 داره کار میکنه:9:کمکم کنید که با k850 جلوی k300 دارم کم میارم:42:

without_all
27-05-2008, 22:14

9کرتم بگو توضیح میدم جون من کمک کن
درضمن ممن از کاستومایز چیزی نمیدونم و ازفلشم کم میدونم اگه به این دوتا نربوط میشه بگو از کجا دربارش بخونم url بده
بازم ممنون مهران جان تشکرجات فراوان:10:

mehran_286
28-05-2008, 09:43
کاستوم (خودمونی بگم) فایلی که به هنگام فلش میریزی باید با cdaگوشیت مطابقت داشته باشه و در مورد فونت و زبان گوشیه
همین و بس فکر کنم فهمیده باشی

without_all
28-05-2008, 19:37
ممنون میرم دنبالش

mehran_286
29-05-2008, 11:59
سلام دوستان
من چند تا سوال دارم جواب بدید
من هنگام کار با نرم افزار Setoolروی هر دکمه ای کلیک میکنم از برنامه میپره بیرون
جدیدا وقتی روی Elf دکمه Startرو میزنم بعد از 10 دقیقه شروع به کار میکنه
در دفترچه تلفن روی همه ی نام افراد نوشتهno Name و وقتی دکمه تماس رو میگیری با شماره 93 تماس میگیره(با هر No Name )
منتظر جوابتان هستم

without_all
30-05-2008, 10:43
سلام به همگی
من وقتی دکمه c روی کوشیمو نگه میدارم بعد usb رو وصل میکنم settool اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده )k800(
اما وقی این کارو میکنم کامپیوتر میگه یه سخت افزار جدید پیدا کرده
لطفا کمک:41:

mahdi1360
30-05-2008, 17:44
سلام به همگی
من وقتی دکمه c روی کوشیمو نگه میدارم بعد usb رو وصل میکنم settool اصلا هیچ عکس العملی نشون نمیده )k800(
چند تا نکته است ببین کدومو انجام نمیدی:
1-سیمکارت گوشی رو خارج نکردی
2- باطری گوشیت فول پر نیست
3- گوشیت سریالش چنج شده است( که در این صورت توصیه میکنم هرگز خودت گوشیتو فلش نکن)
4- درایور usb گوشیت روی کنمپیوتر نصب نیست
امیدوارم که مشکلت حل بشه:10:
در ضمن یه توصیه برات دارم بهتره گوشیتو آپدیت کنی نه فلش برات خییییییییییلی بهتره:11:

Hadi King
30-05-2008, 18:33
سلام به همگی
اینو نصب کن درست میشه:

در ضمن یه توصیه برات دارم بهتره گوشیتو آپدیت کنی نه فلش برات خییییییییییلی بهتره
دوست عزیز آپدیت نشه بهتره چون اگه آپدیت کنه Cid گوشیش به 53 تغییر میکنه دیگه نمیتونه هک کنه چون برنامه های هک این نوع Cid رو ساپورت نمیکنن:11:

موفق باشید!:40:

رعد
30-05-2008, 18:50
آقا جون ما يكي بگه اين فايلهاي تصويري ota رو چجوري مثل يك پيام متن بفرستم
كفرم در مياد بقيه برام ميفرستن ولي من ميتونم فقط فايل فرستاده اونا رو استفاده كنم

Hadi King
30-05-2008, 19:04
آقا جون ما يكي بگه اين فايلهاي تصويري ota رو چجوري مثل يك پيام متن بفرستم
كفرم در مياد بقيه برام ميفرستن ولي من ميتونم فقط فايل فرستاده اونا رو استفاده كنم
مدل گوشیت تو نگفتی::5:
من اینجوری انجام میدم فایل های تصویری رو تو یه پوشه تو قسمت تصاویر {عکس}میریزم بعد میری تو قسمت فرستادن مسج{اس ام اس} موقع نوشتن مسج بیشتر رو میزنی{More}بعد add item بعد Picture یا {Picture {other رو میزنی بعد همونجایی که پوشه عکس هست میری عکست رو انتخاب میکنی:11:
گوشی های سونی اریکسون K750 & W800 & W810 و...

mahdi1360
30-05-2008, 19:51
لطفا یکی هم به ما بگه چطوری با کا850 سونی اریکسون مکالماتو ضبط کنم

رعد
31-05-2008, 14:11
[QUOTE=H.VIKE;2465140]مدل گوشیت تو نگفتی::5:

k310i

اين راهي رو كه گفتين انجام دادم بازم نشد

Hadi King
01-06-2008, 00:33
[quote=H.VIKE;2465140]مدل گوشیت تو نگفتی::5:

k310i

اين راهي رو كه گفتين انجام دادم بازم نشد

عجب چرا نشد :18:درست امتحان كن من خودم همينجوري ميفرستم هر تصويري هم 3 تا مسج حساب ميشه:41:

رعد
01-06-2008, 14:06
نميدونم والا تو پوشه تصاوير حالت يك جعبه سر بسته نشون ميده ولي وقتي ميخام ارسال كنم اصلا ميگه فايلي موجود نيست
شما اگه ميتوني يك دو تا از تصاوير رو برام آپ كن شايد تصاوير من تصاوير اتاي اصل نيست
خيلي كلافه شدم و اعصابم خورده
اگر اين كا سيسد و ده جواب نميده بندازمش دور يك گوشي ديگه بخرم
راستي چجوري ميشه يك متن رو بعنوان پيام از كامپيوتر به گوشي منتقل كرد و استفاده كرد؟

Hadi King
01-06-2008, 17:17
نميدونم والا تو پوشه تصاوير حالت يك جعبه سر بسته نشون ميده ولي وقتي ميخام ارسال كنم اصلا ميگه فايلي موجود نيست
شما اگه ميتوني يك دو تا از تصاوير رو برام آپ كن شايد تصاوير من تصاوير اتاي اصل نيست
خيلي كلافه شدم و اعصابم خورده
اگر اين كا سيسد و ده جواب نميده بندازمش دور يك گوشي ديگه بخرم
راستي چجوري ميشه يك متن رو بعنوان پيام از كامپيوتر به گوشي منتقل كرد و استفاده كرد؟

دوست عزيز اگه تصاوير حالت يه جعبه سر بسته نشون ميدن به خاطر اينه كه پسوندش به گوشيت نميخوره كه موقع فرستادن هيچي نشون نميده:11:

رعد
01-06-2008, 17:56
خب دو تا عكس اتاي خوب كه به اين k310 بخوره ميتوني برام آدرسشو بدي بگيرم ؟

Hadi King
02-06-2008, 00:30
خب دو تا عكس اتاي خوب كه به اين k310 بخوره ميتوني برام آدرسشو بدي بگيرم ؟
بيا اينم واسه شما 100 تاي عكس مسج ميشه براي فرستادنش هم همون كاري كه پست قبل برات گفتم:11:

راستي اين پسوند براي نوكيا هستش ota
پسوند عكس ها براي سوني اريكسون اينه wbmp

رعد
02-06-2008, 05:57
پس بگو چرا باز نميشد
خب من همش دنبال عكس اتا بودم
دستت درد نكنه واقعا زحمتت دادم
هر چار تا مجموعش باز ميشه
يك دنيا ممنون

رعد
02-06-2008, 06:20
پس بگو چرا باز نميشد
خب من همش دنبال عكس اتا بودم
دستت درد نكنه واقعا زحمتت دادم
هر چار تا مجموعش باز ميشه
يك دنيا ممنون

mahdi1360
03-06-2008, 09:47
کسی نمیخا به من بگه با کا850 چطور و با چه برنامه ای مکالماتمو ضبط کنم

رعد
03-06-2008, 13:34
دوست عزيز مگه در قسمت سرگرمي گزينه ضبط صدا رو نداري؟
من تا مدل k750 رو كه ديدم همشون دارن كه ؟

mahdi1360
03-06-2008, 17:38
دوست عزيز مگه در قسمت سرگرمي گزينه ضبط صدا رو نداري؟
من تا مدل k750 رو كه ديدم همشون دارن كه ؟
با سلام. اول تشکر میکنم از شما دوست عزیز که جوابمو دادی. :11:چرا گزینه ضبط صدا هست براش یه میانبر هم تعریف کردم که حین مکالمه وقتی میانبرو اجرا میکنم که مکالمه رو ضبط کنه میگه( فعلا در دست رس نیست) این مشکل منه که نمی تونم حلش کنم لطفا کمک کنید مشکلم حل بشه:42:
با تشکر از همه شما:35:

mahdi1360
04-06-2008, 22:20
به یاری خدا هیچکس اینجا سر نمیزنه اگه سرم میزنه جواب آدمو نمیده..!!؟؟

ir_hoseein
05-06-2008, 13:18
سلام دوستان .من نمي دونم بين s500 -w580 - d900i كودوم رو انتخاب كنم .اگه مي شه راهنماييم كنيد .از s500 خوشم اومد .اما ديدم شما ها نوشتيد باطريش ضعيفه . اگه مي شه كمك كنيد .وستان شما ميگيد كودومو بخرم ؟ من شنيدم باطري s500 زود خالي ميشه . اما مي گن باطري w580 خوبه . تو gsm ديدم باطريشون فرقي نداره . گيج شدم

ir_hoseein
05-06-2008, 13:22
سلام دوستان .من نمي دونم بين s500 -w580 - d900i كودوم رو انتخاب كنم .اگه مي شه راهنماييم كنيد .از s500 خوشم اومد .اما ديدم شما ها نوشتيد باطريش ضعيفه . اگه مي شه كمك كنيد .وستان شما ميگيد كودومو بخرم ؟ من شنيدم باطري s500 زود خالي ميشه . اما مي گن باطري w580 خوبه . تو gsm ديدم باطريشون فرقي نداره . گيج شدم

ir_hoseein
05-06-2008, 18:11

p_sh35
05-06-2008, 21:05
لام دوستان یکی به من کمک کنه.
یه بچه شیطون قفل گوشی من رو عوض کرده و حالا معلوم نیست چیه . آیا روشی هست که بتونم بدون اون رمز که حالا روش هست رمز فعلی رو عوض کنم؟

p_sh35
05-06-2008, 21:08
کسی نیست کمک کنه؟
این قفل رو چطوری باز کنم ؟
با 0000باز نمیشه

رعد
05-06-2008, 23:54
خب برو قسمت تنظيمها
عمومي
ريست تنظيمها رو بزن شايدضبط صدا فعال بشه

ir_hoseein
06-06-2008, 10:34

mahdi1360
06-06-2008, 13:04
بابا بس کن آقا حسین چندتا پست آخه. به نظر من بورو کا850 بخر از همه بهتره. سامسونگو کلا بی خیال شو.

ali14ali
06-06-2008, 20:34
سلام من يه گوشي w700i دست دوم خريدم چند تا مشكل دارم :
1 - وقتي عكس هاي گرفته شده رو در مموري كارت ذخبره ميكنم همون موقع قابل ديدنه اما بعد از يه مدت تعدادي از اونا خراب ميشه يا نشون نميده يا رو گوشي نشون ميده تو كامپيوتر نشون نميده چند تايي هم كه نشون ميده بعضي هاش نصفه و نيمه است لطفا راهنمايي كنيد
2 - موقع فيلمبرداري بعضي موقع ها هنگ ميكنه
در ضمن فرمت مموري را انجام دادم و مستر ريست هم كردم
مموري ام 1 گيگ است
من رو عكس هاي گوشي خيلي حساب كردم لطفا راهنمايي كنيد با تشكر فراوان

mahdi1360
06-06-2008, 21:10
سلام من يه گوشي w700i دست دوم خريدم چند تا مشكل دارم :
1 - وقتي عكس هاي گرفته شده رو در مموري كارت ذخبره ميكنم همون موقع قابل ديدنه اما بعد از يه مدت تعدادي از اونا خراب ميشه يا نشون نميده يا رو گوشي نشون ميده تو كامپيوتر نشون نميده چند تايي هم كه نشون ميده بعضي هاش نصفه و نيمه است لطفا راهنمايي كنيد
2 - موقع فيلمبرداري بعضي موقع ها هنگ ميكنه
در ضمن فرمت مموري را انجام دادم و مستر ريست هم كردم
مموري ام 1 گيگ است
من رو عكس هاي گوشي خيلي حساب كردم لطفا راهنمايي كنيد با تشكر فراوان

دوست عزیز گوشی شما فکر کنم اصل نیست گوشی بازیافتی است که اگه اینجوری باشه فلش کردن اینجور گوشیها هم کار خطرناکی است. اگه از اصل بودن مطمئنی گوشیتو بده فلش کنند.

p_sh35
07-06-2008, 00:03
کسی پیدا نشد که قفل k750 رو بدون داشتن رمز باز کنه؟

p_sh35
07-06-2008, 00:11
سلام آقای ali14ali منم مشکل شمارو دارم . خیالت راحت باشه گوشیت هیچ مشکلی نداره
مشکل از مموریه که خریدی . اینجور مموری ها شانسیه بعضیا اینطوری عکس و فیلمو خراب میکنه.
یه کاری هست که من انجام دادم تقریبا اثر کرد
مموری اصلی گوشیت رو دوباره بگذار رو گوشیت و با کابل USB به کامپیوتر وصل کن یه فایل ناشناس تو مموریت هست اون مال رجیستر مموریه همونو کپی کن تو سیستم و دوباره مموری هارو عوض کن بعد همون فایل رو کپی کن تو مموری 1گیگ که عکسارو خراب میکنه . اینطوری به ندرت پیش میاد که عکسا خراب بشه.

p_sh35
07-06-2008, 00:18
راستی یه کلک مرغابی هم هست که تاثیر داره اونم اینه که عکساتو تو مموری خود گوشی ذخیره کنی

ali14ali
07-06-2008, 16:38
سلام و ممنون از جوابتون
1 - از كجا بفهمم اصل است يا نه
كسي كه ازش خريدم مبايل فروشي داره و از دوستان مطمئن است و گفتند اصله ديگه نميدونم
2 - در ضمن وقتي رم رو خالي كردم مشكل هنگ فيلم حل شد و عكس هايي هم كه در حافظه دوربين ذخيره ميكنه مشكلي پيدا نمي كنه فقط وقتي روي رم ذخيره ميشه خرابه
اگه ميشه بيشتر راهنمايي كنيد

ali14ali
07-06-2008, 16:44
دوست گرامي p_sh35
من رم اصلي گوشي رو ندارم اون فايل ريجستري كه گفتيد رو چطوري ميتونم گير بيارم

mani6380
09-06-2008, 16:08
با با سلام.
گوشی من W580 است. وقتی سیم کارت Ir-mci توش میزارم پیام Inactive Sim میده. البته برای بعضی از خط های همراه اول Ir-mci یا Ir-tci درسته و کار میکنه. لطفاً راهنمایی کنید.ضمناً با ایرانسل هم مشکل نداره.

Hadi King
09-06-2008, 16:19
با با سلام.
گوشی من W580 است. وقتی سیم کارت Ir-mci توش میزارم پیام Inactive Sim میده. البته برای بعضی از خط های همراه اول Ir-mci یا Ir-tci درسته و کار میکنه. لطفاً راهنمایی کنید.ضمناً با ایرانسل هم مشکل نداره.
گوشيتو تازگي اپديت كردي!!!:5:

p3yman_xl
09-06-2008, 18:00
سلام دوستان.
راهی هست که بعد از نصب کردن منوها بر روی گوشی، اونا رو پاک کرد؟!
چون به طور معمولی نمیشه این کار رو انحام داد. راهی هست؟
ممنون

Tina1
09-06-2008, 18:01
سلام دوستان
من در رابطه با گوشيم مشكلي داشتم K850 دارم
اول روي اون نرم افزارهاي جاوا مثل قرآن و ديكشنري نصب كرده بودم كه همونطور كه ميدونيد در قسمت applications ذخيره ميشه ولي حدود يكماه بعد وقتي اين قسمت رو باز ميكنم مينويسه :opration failed
نميدونم چي شده گوشي هم بلايي سرش نيومده نه زمين خورده و نه...
به تازگي هم بعضي مواقع خودبخود ريست ميشه
خواهشا كمكم كنيد.

mahdi1360
09-06-2008, 20:26
سلام دوستان
اول روي اون نرم افزارهاي جاوا مثل قرآن و ديكشنري نصب كرده بودم كه همونطور كه ميدونيد در قسمت applications ذخيره ميشه ولي حدود يكماه بعد وقتي اين قسمت رو باز ميكنم مينويسه :opration failed
خواهشا كمكم كنيد.
والا من خودم کا850 دارم خیلی هم ازش راضیم. دوست عزیز تا انجا که من می دونم در قسمت زبان گوشی شما گزینه ای هستش با نام فارسی:31: لطفا اون گزینه رو انتخاب بکنید و خطای گوشی رو فارسی بنویسید تا ماهم مجبور نباشیم گوشیمونو انگلیسی کنیم تا ببینیم این گوشی شما کجا و چی میگه:18:
دوست عزیز شما اول فریمور گوشیتو بگو دوم اینکه مموری کارت گوشیتو عوض کن ببین مشکل opration failed درست شد یا نه.
در آخر: ببخشید باهاتون شوخی کردم آخه اگه بجای به کار بردن جملات انگلیسی همون فارسیشو بگی راحت تر میتونم کمکت کنم با تشکر:10:

Tina1
09-06-2008, 21:30
والا من خودم کا850 دارم خیلی هم ازش راضیم. دوست عزیز تا انجا که من می دونم در قسمت زبان گوشی شما گزینه ای هستش با نام فارسی:31: لطفا اون گزینه رو انتخاب بکنید و خطای گوشی رو فارسی بنویسید تا ماهم مجبور نباشیم گوشیمونو انگلیسی کنیم تا ببینیم این گوشی شما کجا و چی میگه:18:
دوست عزیز شما اول فریمور گوشیتو بگو دوم اینکه مموری کارت گوشیتو عوض کن ببین مشکل opration failed درست شد یا نه.
در آخر: ببخشید باهاتون شوخی کردم آخه اگه بجای به کار بردن جملات انگلیسی همون فارسیشو بگی راحت تر میتونم کمکت کنم با تشکر:10:

به فارسي ميگه كار انجام نشد
باشه بايد برم مموري بخرم ولي
حالا شما كه فارسي رو پاس ميداري بگو ببينم فريمور ديگه چيه!

Hadi King
09-06-2008, 23:22
سلام دوستان.
ممنون
پيمان جون مدل گوشيت رو نگفتي:11:

میدونیم که هر گوشی از مجموع چند مدار و IC و ... تشکیل شده.برای اینکه بتونیم از این سخت افزارها استفاده کنیم نیاز به یک واسطه داریم:20:.به این واسطه فریمور(Firmware) میگویند که در حقیقت یک برنامه است که برقراری بین سخت افزار گوشی و کاربر را فراهم میاورد. همانند سیستم عامل در کامپیوتر:18:.هر گاه گوشی از نظر نرم افزاری دچار اشکال شد می توانیم با ریختن مجدد فریمور بر روی گوشی مشکل را حل کنیم:11:

p_sh35
10-06-2008, 01:29
آقای Ali14Ali اگه رم اصلی رو نداری باید یکی رو پیدا کنی که یه رم اصلی ترجیحا مال k750 داشته باشه رم اصلی این گوشی ها 64Mb هستش و آبی رنگه در ضمن رمی که شما گرفتی اصلیه نگران نباش ولی بعضیهاش اینطوری در میاد!!! کار چینه دیگه از این بهتر که نمیشه.

Tina1
10-06-2008, 06:44
میدونیم که هر گوشی از مجموع چند مدار و IC و ... تشکیل شده.برای اینکه بتونیم از این سخت افزارها استفاده کنیم نیاز به یک واسطه داریم:20:.به این واسطه فریمور(Firmware) میگویند که در حقیقت یک برنامه است که برقراری بین سخت افزار گوشی و کاربر را فراهم میاورد. همانند سیستم عامل در کامپیوتر:18:.هر گاه گوشی از نظر نرم افزاری دچار اشکال شد می توانیم با ریختن مجدد فریمور بر روی گوشی مشکل را حل کنیم:11:

دوست عزيز از اطلاعاتي كه دادي ممنون حالا فريمور گوشي رو از كجا پيدا كنم كه بتونم بهتون بگم؟
ممكنه اين باشه؟؟
R1CA029
اين رو از قسمت
Service info _>_>_>_>Software info
خط اول بدست آوردم

mahdi1360
10-06-2008, 07:37
من که گفتم ببخشید:19:
برو به منو گوشیت>>>تنظیم ها>>>عمومی>>>خدمات به روز رسانی>>> نسخه نرم افزار
حالا تو این قسمت فریمور گوشیتو نوشته که با .....R1 شروع میشه.
البته میتونی قبل از اینکه مموری کارت بخری یه بار تو حافظه گوشیت امتحان کنی یعنی برنامه هاتو توحافظه گوشیت بزن. موفق باشی:11:

mahdi1360
10-06-2008, 07:54
دوست عزيز از اطلاعاتي كه دادي ممنون حالا فريمور گوشي رو از كجا پيدا كنم كه بتونم بهتون بگم؟
ممكنه اين باشه؟؟
R1CA029
اين رو از قسمت
خط اول بدست آوردم[/quote]
درسته همین فریمور گوشیته که قدیمیه اگه آپدیتش کنی خیلی از مشکلاتت برطرف میشه مخصوصا کیفیت عکاسیش خیلی بالا میره:20:

XirowN
10-06-2008, 20:21
کابل رو وصل میکنم به گوشی ... ولی فایل ها رو نشون نمیده فقط این فایل ها رو نشون میده

WMPInfo
Traceability
MemStickInfo
MEMSTICK.IND

MSTK_PRO.IND

مشکل چیست ؟
w700

p3yman_xl
10-06-2008, 21:12
پيمان جون مدل گوشيت رو نگفتي:11:
سلام عزیز.
W810i

:)

hamed1297
10-06-2008, 21:19
سلام به همه دوستان.
چند روز پيش يه گوشي K770 واسه يكي از آشنايان گرفتم ولي موقع تماس يك error مشكوك ميده.
اول هم بگم كه سريال چنج هست.
موقع برقراري ارتباط روي گوشي اين ارور رو مينويسه:

Ciphering is not approve by operator

كسي مفهمومش رو ميونه چي هست؟

Tina1
10-06-2008, 22:51
[/quote]
درسته همین فریمور گوشیته که قدیمیه اگه آپدیتش کنی خیلی از مشکلاتت برطرف میشه مخصوصا کیفیت عکاسیش خیلی بالا میره:20:[/quote]

مرسي از راهنماييت حالا ميشه بگي چطور آپديت كنم فقط نگو سرچ كن كه هيچ كاري حرصي تر

از اين نيست!

اصلا آپديت كردن فايده اي هم داره ؟ چون همونطور كه گفتم اولش برنامه ها درست كار ميكرد

ولي بعد از يه مدت خراب شد من هم نفهميدم علتش چيه؟:13:

راستي تو حافظه گوشي هم نصب نميشه در كل وقتي نصب رو ميزنم ميگه كار انجام نشد

لطفا يه توضيح مختصر مفيد واسه نحوه آپديت بده...:46:

Hadi King
10-06-2008, 23:10
سلام دوستان.
ممنون

سلام عزیز.
W810i
:)
سلام پيمان جون يه منوي ديگه روي گوشي فلش كني اون منو قبلي پاك ميشه منوي جديد جاي گزينه منو قبلي ميشه...:11:

Hadi King
10-06-2008, 23:13
سلام به همه دوستان.
چند روز پيش يه گوشي K770 واسه يكي از آشنايان گرفتم ولي موقع تماس يك error مشكوك ميده.
اول هم بگم كه سريال چنج هست.
موقع برقراري ارتباط روي گوشي اين ارور رو مينويسه:

Ciphering is not approve by operator

كسي مفهمومش رو ميونه چي هست؟
سلام حميد جون سيم كارتش چيه اين ارور هم اپراتور رو پيدا نميكنه كه خط بده...:11:

hamed1297
10-06-2008, 23:20
سلام حميد جون سيم كارتش چيه اين ارور هم اپراتور رو پيدا نميكنه كه خط بده

سلام.
فقط روي سيم كارن همراه اول اين مشكل هست.
من متوجه نشدم شما چي فرموديد.
ببخشيد.

Hadi King
10-06-2008, 23:20
ممكنه اين باشه؟؟
R1CA029
اين رو از قسمت
خط اول بدست آوردم

سلام دوستان
خواهشا كمكم كنيد.

دوست عزيز اين گوشي كلوپ داره برو تو كلوپ خودش مطرح كن بهتره ميدونم اينجا هم ميشه چون كاربراي زيادي ميخوان اين گوشي رو اپديت كنن تو كلوپ خودش:11:

Hadi King
10-06-2008, 23:25
سلام.
فقط روي سيم كارن همراه اول اين مشكل هست.
من متوجه نشدم شما چي فرموديد.
ببخشيد.
يعني دكل هاي همراه اول رو جستجو ميكنه پيدا نميكنه كه تا برقراري تماس ايجاد بگيره به خاطر اينه كه اون ارور رو ميده...:11:

hamed1297
10-06-2008, 23:30
خوب فقط ارور رو ميده مشكلي با تماس نداره.
كاري ميشه كرد؟
راستي ميشه سريالش رو به سريال اصلي گوشي تغيير داد و توي سايت همراه اول ثبتش كرد با شماره سريال اصل؟

Hadi King
10-06-2008, 23:35
خوب فقط ارور رو ميده مشكلي با تماس نداره.
كاري ميشه كرد؟
راستي ميشه سريالش رو به سريال اصلي گوشي تغيير داد و توي سايت همراه اول ثبتش كرد با شماره سريال اصل؟
براي سريال اصلي هم برو تعميرگاه هايي كه از هك سر در بيارن بگو برات با باكس سريال اصلي كنن:11:

mahdi1360
11-06-2008, 07:45
درسته همین فریمور گوشیته که قدیمیه اگه آپدیتش کنی خیلی از مشکلاتت برطرف میشه مخصوصا کیفیت عکاسیش خیلی بالا میره:20:[/quote]

مرسي از راهنماييت حالا ميشه بگي چطور آپديت كنم فقط نگو سرچ كن كه هيچ كاري حرصي تر

از اين نيست!

اصلا آپديت كردن فايده اي هم داره ؟ چون همونطور كه گفتم اولش برنامه ها درست كار ميكرد

ولي بعد از يه مدت خراب شد من هم نفهميدم علتش چيه؟:13:

راستي تو حافظه گوشي هم نصب نميشه در كل وقتي نصب رو ميزنم ميگه كار انجام نشد

لطفا يه توضيح مختصر مفيد واسه نحوه آپديت بده...:46:[/quote]
دوست عزیز مثل اینکه اینجا بعضی ها صداشون در امد:31: و منهم وقت درست و حسابی ندارم که آموزش کامل آپدیتو بزارم و از انجایی که شما از سرچ کردنهم خوشتون نمیاد من تو یه سایت دیگه آموزش کامل آپدیت گوشیهای سونی اریکسون را نوشتم ازتون میخام یه سر به اینجا بزنید با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adel0098711
11-06-2008, 08:38
سلام.گوشی من w810 است.مشکلی که دارم با smsهای زیاد و حجم کم است.تعداد زیادی از آنها را حذف میکنم ولی بازم ارور میده که بیشتر از 95 درصد حجم گوشی برای sms پر است.بعضی وقت ها که sms ها را حذف میکنم بازم نمایش داده میشوند.و نیاز است که دوباره delete کنم .

Hadi King
11-06-2008, 08:45
سلام.گوشی من w810 است.مشکلی که دارم با smsهای زیاد و حجم کم است.تعداد زیادی از آنها را حذف میکنم ولی بازم ارور میده که بیشتر از 95 درصد حجم گوشی برای sms پر است.بعضی وقت ها که sms ها را حذف میکنم بازم نمایش داده میشوند.و نیاز است که دوباره delete کنم .
اين كه مشكل نيست مسج هاي 2 يا 3 پارتي رو پاك كن...:21:
و بقيه مسج ها رو تو پيام هاي ذخيره شده يا نمونه ها ذخيره كن:11:

hamed1297
11-06-2008, 10:17
براي سريال اصلي هم برو تعميرگاه هايي كه از هك سر در بيارن بگو برات با باكس سريال اصلي كنن
ممنون دوست عزيز.پس شدني هست؟
آخه يم مقدار ضايع هست برم گوشي نو رو بگيرم و بلا سرش بيارم.توي شيراز ما هم كسي رو نميشناسم وارد باشه.همه بي اطلاع هستن.خودم نميتونم كاري كنم؟
نيازي به هك داره يا فقط برگردوندن سريال اصلي با باكس كافي هست؟
ممنون از اين كه وقت ميگذارين.

Hadi King
11-06-2008, 10:57
ممنون دوست عزيز.پس شدني هست؟
آخه يم مقدار ضايع هست برم گوشي نو رو بگيرم و بلا سرش بيارم.توي شيراز ما هم كسي رو نميشناسم وارد باشه.همه بي اطلاع هستن.خودم نميتونم كاري كنم؟
نيازي به هك داره يا فقط برگردوندن سريال اصلي با باكس كافي هست؟
ممنون از اين كه وقت ميگذارين.
مخلصيم حميد جون!
براي سريال عوض كردن اره بايد با باكس هك بشه تا سريالش اصلي بشه...:11:

ali14ali
11-06-2008, 16:33
سلام
من مموري رو عوض كردم مشكلم باز حل نشد تازه يه مشكل جديد هم پيدا شده لطفا راهنمايي كنيد
1 - عكسهايي كه مي گيرم توي مموري خراب ميشه معمولا 50 درصد عكسها قابل ديدن نيست
2 - امروز هم كه كابل رو به سيستم وصل كردم تا محتويات مموري رو ببينم ديدم همه اطلاعات توي مموري پريده و هيچ اثري ازشون نيست
نميدونم چكار كنم

hamed1297
11-06-2008, 16:48
مخلصيم حميد جون!
براي سريال عوض كردن اره بايد با باكس هك بشه تا سريالش اصلي بشه...
ببخشيد من انقدر خنگ بازي در ميارم ولي ميشه بگين كه سريال رو اگر به شكل اولش در بيارن چطور سريال توي مخابرات ثبت شه؟
مننظورم اين هست كه با سريال اصلي گوشي كار ميكنه؟

ninjavb
11-06-2008, 17:43
با سلام
ایا مییشه روی گوشی های w810 یه کاری کرد که بلوتوس دریافت بشه بدون گرفتن تاییدیه؟

mahdi1360
11-06-2008, 18:20
با سلام
ایا مییشه روی گوشی های w810 یه کاری کرد که بلوتوس دریافت بشه بدون گرفتن تاییدیه؟
برای این کار باید اول از کسی که میخای فایل دریافت کنی بلوتوثش رو باز کنی بعد بری به <وسایل من> در بلوتوث گوشی خودت اگه اسم گوشی شخص دیگه در لیست بود برو روی نام تلفن اون شخص سپس گزینه بیشتر سپس مجاز بودن ارتباط رو انتخاب کن بعد گزینه همیشه مجاز باشد رو انتخاب کن :20:
از این به بعد تا زمانی که اسم ان شخصرو از وسایل موجود در گوشی خودت پاک نکردی دیگه تادیه نمی خواهد.موفق باشی:46:

Hadi King
12-06-2008, 00:08
ببخشيد من انقدر خنگ بازي در ميارم ولي ميشه بگين كه سريال رو اگر به شكل اولش در بيارن چطور سريال توي مخابرات ثبت شه؟
مننظورم اين هست كه با سريال اصلي گوشي كار ميكنه؟
گوشی هایی رو که قاچاق وارد می کنن، شماره سریالشون ثبت نشده است. برای همین یه شماره سریال دیگه براش انتخاب می کنن!:41:
بعد از اين كار يعني سريال اصلي كردن بايد بري توي مخابرات ثبت كني تا ريجستر بشه و گوشيت ديگه قاچاقي شناخته نشه...:21:
اين اطلاعاتي كه بدست اوردم:11:

yarihaker
12-06-2008, 00:37
فوري
دوستان برنامه ها در w850 نصب نميشه
و وارد كاربرد ها و بازي ها هم نميشه چه كار كنم؟
ميزنه كار انجام نشد

Tina1
12-06-2008, 06:59
دوست عزيز اين گوشي كلوپ داره برو تو كلوپ خودش مطرح كن بهتره ميدونم اينجا هم ميشه چون كاربراي زيادي ميخوان اين گوشي رو اپديت كنن تو كلوپ خودش:11:

من قبل از اين كه شما بگي به اين كلوپ سر زده بودم ولي اون چيزي كه ميخواستم پيدا نكردم همه فقط از نحوه آپديت سؤال كردن و كسي هم جواب نداده
در هر حال خودم رفتم تو سايت سوني اريكسون و فكر ميكنم فهميدم بايد چكار كنم اگه برام مشكلي پيش اومد ازتون ميپرسم:46:

Tina1
12-06-2008, 07:15
...[/quote]
دوست عزیز مثل اینکه اینجا بعضی ها صداشون در امد:31: و منهم وقت درست و حسابی ندارم که آموزش کامل آپدیتو بزارم و از انجایی که شما از سرچ کردنهم خوشتون نمیاد من تو یه سایت دیگه آموزش کامل آپدیت گوشیهای سونی اریکسون را نوشتم ازتون میخام یه سر به اینجا بزنید با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote]

دستت درد نكنه آقا مهدي توي اين سايت كه گفتي توضيحات كاملي دادي من الان در حال دانلود برنامه آپديت هستم تا اينجا رو خودم از سايت سوني فهميده بودم ولي راهنماي فارسي بخصوص در مورد مراحل بعدي ش يه چيز ديگه است !
:20:

enamoured1985f19
12-06-2008, 16:51
سلام.من با کا850 یه مشکل دارم.
فرمویر گوشی من الان R1CA037 هست.
اما وقتی میخوام با برنامه SEUS گوشی رو آپدیت کنم میزنه که update not available.

mahdi1360
12-06-2008, 19:59
فوري
دوستان برنامه ها در w850 نصب نميشه
و وارد كاربرد ها و بازي ها هم نميشه چه كار كنم؟
ميزنه كار انجام نشد
اول مموری کارت گوشیتو خارج کن بعد ریست کلی:46:

yarihaker
12-06-2008, 21:08

مطمعني درست ميشه؟

Rainy eye
12-06-2008, 21:18
2 - امروز هم كه كابل رو به سيستم وصل كردم تا محتويات مموري رو ببينم ديدم همه اطلاعات توي مموري پريده و هيچ اثري ازشون نيست
نميدونم چكار كنم[/quote]

اگه اطلاعات مموریت بریده به ممریه بدبختت هیچ ربطی نداره به خاطر اینه که سوییت گوشیتو نصب نکردی من یه دفه این بلا به سرم اومد هیچ راه برگشتی هم نداره !:41:

Hadi King
12-06-2008, 22:22
سلام
من مموري رو عوض كردم مشكلم باز حل نشد تازه يه مشكل جديد هم پيدا شده لطفا راهنمايي كنيد
1 - عكسهايي كه مي گيرم توي مموري خراب ميشه معمولا 50 درصد عكسها قابل ديدن نيست
نميدونم چكار كنم
مدل گوشيت چيه دوست عزيز:11:

نميدونم چكار كنم
مموري رو روي يه گوشي ديگه بنداز فايل ها هستن...يا روي كامپيوتر ديگه امتحان كن
اگه با اينكار هم فايل ها نيومدن پاك شدن ديگه:11:

sitra
13-06-2008, 00:29
سلام به همه دوستان
من دیروز یه کا 850 خریدم.
نمی دونم این نوار آبی رنگه دور گوشی اصلاً روشن می شه یا نمی شه.
چون من کوشی رو روشن گردم اون نوار دور گوشی روشن نشد.

aliblak1
13-06-2008, 03:26
سلام
گوشي من k:700 هست وبه اون يه رمز داده بودم كه فقط روي سيم كارت خودم كار كند كه الان رمز را فراموش كرده ام لطفا به من كمك كنيد تا رمز راپيدا كنم.

enamoured1985f19
13-06-2008, 11:07
سلام.من با کا850 یه مشکل دارم.
فرمویر گوشی من الان R1CA037 هست.
اما وقتی میخوام با برنامه SEUS گوشی رو آپدیت کنم میزنه که update not available.

mahdi1360
13-06-2008, 12:54
سلام
گوشي من k:700 هست وبه اون يه رمز داده بودم كه فقط روي سيم كارت خودم كار كند كه الان رمز را فراموش كرده ام لطفا به من كمك كنيد تا رمز راپيدا كنم.
شما برید دنبال برنامه ای به اسم++ XS تو گوگل اسمشو بنویس هم خود برنامه هم آموزش استفاده ازش برات پیدا میکنه البته استفاده از این برنامه خیلی راحت است.
دومین راحل شما فلش گوشی هست.

Hadi King
13-06-2008, 14:09
سلام
تو اين تايپك 3 تا پست اخر يه چيزاي گفتن برو امتحان كن نگاه درست ميشه...:11:

شما برید دنبال برنامه ای به اسم++ XS تو گوگل اسمشو بنویس هم خود برنامه هم آموزش استفاده ازش برات پیدا میکنه البته استفاده از این برنامه خیلی راحت است.
دومین راحل شما فلش گوشی هست.
تو اين تايپك هم لينك اون برنامه هست هم يه كم توضيح براش:11:

mahdi1360
13-06-2008, 17:57
سلام. از دوستان کسی قیمت هندزفری سونی اریکسون hge-100 رو میدونه :20:

Hadi King
13-06-2008, 22:09
سلام. از دوستان کسی قیمت هندزفری سونی اریکسون hge-100 رو میدونه :20:
دو سه هفته پيش رفتيم به دوستم بگيريم از يه فروشگاه معتبر همه هندزفري ها با گرانتي قيمتشون بين 50 تا 55 بود...:11:

sabasistem_co
14-06-2008, 06:51
سلام

من زیر Lcd گوشیم ( W810 ) یه ذره خاک گرفته . آیا می تونم کاریش که این خاک هاش را بگیرم ؟

پولاد
14-06-2008, 08:07
يه w810 دارم كه سريال نامبرش عوض شده بود چند روز پيش از اينترنت آپديتش كردم پيغام Inactive Sim داد بردمش تا سريال نامبرشو دوباره عوض كنن . ميگن كه با چنج كردن سريال نامبر درست نميشه و بايد لايك بشه و هزينه اش هم تقريبا بيست هزار تومنه. اين لايك يعني چي و چرا اينطوري شده. لطفا كمكم كنيد. در ضمن شماره سريال اصليش تو سايت مخابرات رجيستر شده هست.

sabasistem_co
14-06-2008, 11:50
سلام

اگه W810 را با مموری 2 گیگ ( آبی ) 150 تومن بفروشم خوبه ؟؟یا نه؟؟؟؟

XirowN
14-06-2008, 12:41
ابل رو وصل میکنم به گوشی ... ولی فایل ها رو نشون نمیده فقط این فایل ها رو نشون میده

WMPInfo
Traceability
MemStickInfo
MEMSTICK.IND

MSTK_PRO.IND

مشکل چیست ؟
w700

sabasistem_co
14-06-2008, 13:07
سلام

mahdi1360
14-06-2008, 14:32
سلام

معلومه که خوبه ک800 آکبندش 190 هزار تومنه

mahdi1360
14-06-2008, 14:35
دو سه هفته پيش رفتيم به دوستم بگيريم از يه فروشگاه معتبر همه هندزفري ها با گرانتي قيمتشون بين 50 تا 55 بود...:11:

خلی ممنون H.VIKE جان شما قیمت hge-100 را هم پرسیدین آخهgps hge-100 داره

Hadi King
14-06-2008, 15:14
سلام
من زیر Lcd گوشیم ( W810 ) یه ذره خاک گرفته . آیا می تونم کاریش که این خاک هاش را بگیرم ؟
دوست عزيز با اچار ال گوشي بازش كن پاك كن من تا حالا 5 تا قاب عوض كردم با همين كار:18:

سلام
خوب داري ميفروشي...دست دومه ديگه چه قدر كار كرده:20:

ابل رو وصل میکنم به گوشی ... ولی فایل ها رو نشون نمیده فقط این فایل ها رو نشون میده

WMPInfo
Traceability
MemStickInfo
MEMSTICK.IND

MSTK_PRO.IND
مشکل چیست ؟
w700
كامپيوترت ويروسي نيست دوست عزيز!!!
اگه ويروسي نيست تو گوشيت ريست كلي كن بعد كابل رو بزن:11:

سلام

معلومه که خوبه ک800 آکبندش 190 هزار تومنه
حرف مهدي عزيز درسته:46:

يه w810 دارم كه سريال نامبرش عوض شده بود چند روز پيش از اينترنت آپديتش كردم پيغام Inactive Sim داد بردمش تا سريال نامبرشو دوباره عوض كنن . ميگن كه با چنج كردن سريال نامبر درست نميشه و بايد لايك بشه و هزينه اش هم تقريبا بيست هزار تومنه. اين لايك يعني چي و چرا اينطوري شده. لطفا كمكم كنيد. در ضمن شماره سريال اصليش تو سايت مخابرات رجيستر شده هست.
لايك فكر كنم به روز اول در اوردن گوشي حالا چرا اينجوري شده يا اپديت خوب نشده يا فريمور جديد اين مشكل رو داره:8:

خلی ممنون H.VIKE جان شما قیمت hge-100 را هم پرسیدین آخهgps hge-100 داره
مهدي جون نگاه ماركاش نكرديم فقط گفت بيشترشون با گارانتي ميشن بين 50 تا 55...:13:

mahdi1360
14-06-2008, 19:26
سلام خدمت دوستان عزیز اگه ممکنه یه زحمتی براتون دارم من می خواستم هندزفری سونی اریکسون
hge-100 بخرم اما تو شهر ما یعنی مرند هرجا سر زدم نتونستم پیدا کنم:41: از دوستان که تهران یا سایر شهرها هستند خواهشی داشتم که اگه تو شهر شما این مدلو پیدا کردین قیمتشو بپرسید و به من بگین خیلی ممنونم از زحمتی که برام میکشید:46: دوستون دارم:10:

yarihaker
14-06-2008, 20:20

با ريست درست نشد
به جز فلش هيچ راهي نداره؟

پولاد
15-06-2008, 07:02
گوشيم كاملا آپديت شد يعني پيغام Successful داد از سايت سوني اريكسون آپديت ميشه پس نبايد فيرمور مشكل داشته باشه.

mahdi1360
15-06-2008, 07:28
با ريست درست نشد
آپدیتش کن تقریبا کار همون فلشو انجام میده با این فرق که آخرین فریمور هم روی گوشیت نصب میشه:5:
پس اگه تونستی آپدیتش کن چون خیلی بهتر از فلشه:46:

Hadi King
15-06-2008, 15:19
با ريست درست نشد

آپدیتش کن تقریبا کار همون فلشو انجام میده با این فرق که آخرین فریمور هم روی گوشیت نصب میشه:5:
پس اگه تونستی آپدیتش کن چون خیلی بهتر از فلشه:46:
همون فلش كني از نظر من بهتره چون حالا هر كي داره گوشيشو اپديت ميكنه يا اپديت نميشه اين update not available ارور رو ميده يا بعد از اپديت اين Inactive Sim ارور ميده گوشي بالا نمياد...حالا نظر خودته:11:

ali racer
15-06-2008, 15:33
به جز هک کردن آیا راهی هست که تعداد مسیج های اینباکس رو تو دابلیو 800
افزایش داد ؟

Hadi King
15-06-2008, 15:49
به جز هک کردن آیا راهی هست که تعداد مسیج های اینباکس رو تو دابلیو 800
افزایش داد ؟
هك نميخواد كني كه اگه برنامه ستول داري ميتوني اين كار رو انجام بدي فقط بايد يه فايل كم حجم رو روي گوشي فلش كني همين خيلي راحته...:11:

moraddad
15-06-2008, 20:30
من تازه w580 خریدم ولی توش برنامه fitness نداره:18:
توی دفترچش هم خوندم نوشته توی منو هست.
اما نیست...

حالا می خواستم ببینم کسی می دونه جریان چیه ؟

ممنون می شم کمک کنید.:40:

ماکان
16-06-2008, 06:46
سلام
من w550i دارم از وقتی که با usp وصل کردم به کامپیوتر ویروس گرفته ، نه می تونم باهاش عکس بندازم نه فیلم بگیرم با بلوتوس هم نمی تونم چیزی دریافت کنم میشه من راهنمایی کنید باید چیکار کنم.

Hadi King
16-06-2008, 07:43
سلام
من w550i دارم از وقتی که با usp وصل کردم به کامپیوتر ویروس گرفته ، نه می تونم باهاش عکس بندازم نه فیلم بگیرم با بلوتوس هم نمی تونم چیزی دریافت کنم میشه من راهنمایی کنید باید چیکار کنم.
دوست عزيز سوني اريكسون ويروس نميگيره در كل ويروس جاوا نداريم حافظ داخلي و مموري رو فرمت كن نگاه چي ميشه اگه درست نشد بايد فلش كني:11:

admiral_cavandish
17-06-2008, 12:49
من W880 داشتم و یک هفته هست که فروختمش و می خوام W350 بگیرم
آیا در بازار هست؟ چه رنگهایی و به چه قیمتی؟ در صورت وجود مزایا و معایب خبرم کنین؟؟؟ متشکرم.

Milad_Sky
17-06-2008, 14:26
من چند تا تغییر توی گوشیم دادم (از جمله تغییر اسکین واکمن) که حالا می خوام این تغییرات رو به حالت پیش فرض گوشی w810 برگردونم.لطفا چگونگی انجام این کار رو با نرم افزار seetool lite بطور کامل توضیح بدید.

adrenalin
17-06-2008, 14:34
تو بخش فرم ویر رفته و fs کاستومایز w810 دان کنید

برنامه رو باز کرده مدل گوشی رو انتخاب کرده

از قسمت اد فایل fs رو اد کنید در قسمت میسک فایل کاستومایز رو بزارید فلاش رو بزنید
بعد سوال میپرسه که کابل رو جدا کرده و باتری رو در اورده ودوباره جا زده و redy رو زده

Milad_Sky
17-06-2008, 15:43
تو بخش فرم ویر رفته و fs کاستومایز w810 دان کنید

برنامه رو باز کرده مدل گوشی رو انتخاب کرده

از قسمت اد فایل fs رو اد کنید در قسمت میسک فایل کاستومایز رو بزارید فلاش رو بزنید
بعد سوال میپرسه که کابل رو جدا کرده و باتری رو در اورده ودوباره جا زده و redy رو زده

مرسی عزیزم

Alireza_aar
17-06-2008, 16:48
آقا گوشیم p990 این دکمه up and downesh به طور کامل خراب شده باید چی کار کنم،اصلا چه جوری می شه گوشیو باز کرد

rezaete
17-06-2008, 21:43
چطوری باید k800 رو فارسی کنم ؟ کسی آموزش کامل رو نداره؟

Havbb
17-06-2008, 23:19
آقا گوشیم p990 این دکمه up and downesh به طور کامل خراب شده باید چی کار کنم،اصلا چه جوری می شه گوشیو باز کرد
بده مغازه حدود 5 تومن ازت ميگيره يه دونه برات ميندازه روش.

admiral_cavandish
18-06-2008, 14:53
آیا در بازار هست؟ چه رنگهایی و به چه قیمتی؟ در صورت وجود مزایا و معایب خبرم کنین؟؟؟ متشکرم.

ماشالا0 اونقدر بچه ها پست دادن که پست من توشون گم شد و من دوباره مطرح کردم (با اجازه مدیرا)

sabasistem_co
18-06-2008, 15:50
هنوز W350 نیومده عزیز .

mahdi1360
18-06-2008, 20:24
ماشالا0 اونقدر بچه ها پست دادن که پست من توشون گم شد و من دوباره مطرح کردم (با اجازه مدیرا)
رنگهاش: آبی مشکی سفید
فعلا در بازار موجود نیست

مشخصه‌های اصلی گوشی همراه سونی اریکسون مدل W350:

• طراحی عالی و زیبا
• یک گوشی مبتنی بر باند سه‌گانه
• پشتیبانی از شبکه‌های EDGE 900/1800/1900
• صفحه نمایش 1.9 اینچی 256.000 رنگی TFT
• حافظه داخلی 14 مگابایتی به همراه یک کارت حافظه 512 مگابایتی
• پشتیبانی از کارت‌های حافظه M2
• مشخصه TrackID TM
• هدست بلوتوث HBH-DS205
• مرورگر WAP 2.0/xHTML
• زنگ‌های پلی‌فونیک و پشتیبانی از زنگ‌های MP3 و AAC
• رادیو FM مجهز به قابلیت RDS
• دیکشنری T9
• قابلیت ارسال و دریافت انواع پیام‌های SMS، EMS، MMS و پیام‌های کوتاه و فوری
• ابعاد: 10.5×43×104 میلی‌متر
• وزن: 80 گرم
• مدت زمان مکالمه: 7 ساعت
• مدت زمان استندبای: 300 ساعت
و دارای دوربین 1.3 مگاپیکسلی

Alireza_aar
19-06-2008, 00:31
بده مغازه حدود 5 تومن ازت ميگيره يه دونه برات ميندازه روش.
دستت درد نکنه خیلی راه حلت مفید بود،راه نداره خودم درستش کنم؟؟؟؟؟؟؟

sohraby
19-06-2008, 10:00
من گوشيم ويروس گرفته وقتي بالا مياد قفل ميشه
مي خوام ريست يا همون فرمتش كنم راهي جز فلش كردن نيست

w811
19-06-2008, 14:13
سلام
من با استفاده ازSetool2lite ورژن(v1.11) يكمي گوشيم (w810)رو دستكاري كردم ولي متاسفانه الان ديگه گوشيم روشن نميشه لطفا كمكم كنيد
ضمنا گوشيم سريال اصلي بود و ور‍ژن فريمورش هم R4ce12 بود
CXC12500317
الان هم برتامه ميشناسش اما گوشي روشن نميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif

Hadi King
19-06-2008, 22:53
دوست عزیز شما سوالت رو اینجا مطرح کنید :11:

چطوری باید k800 رو فارسی کنم ؟ کسی آموزش کامل رو نداره؟
این تایپک رو بخون و فایل های مخصوص فلش رو که Main & Fs هست روی گوشیت فلش کن Fs باید فارسی رو ساپورت کنه که فارسیش هم تو همین تایپک هست:11:

من گوشيم ويروس گرفته وقتي بالا مياد قفل ميشه
مي خوام ريست يا همون فرمتش كنم راهي جز فلش كردن نيست
سونی اریکسون که ویروس نمیگیره مموری رو با کارت ریدر فرمت کنید نگاه چی میشه:46:

سلام
من با استفاده ازSetool2lite ورژن(v1.11) يكمي گوشيم (w810)رو دستكاري كردم ولي متاسفانه الان ديگه گوشيم روشن نميشه لطفا كمكم كنيد
CXC12500317
الان هم برتامه ميشناسش اما گوشي روشن نميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif
دوست عزیز Main تنها رو روی گوشیتون فلش کنید درست میشه:11:

wrongring
20-06-2008, 09:24
سلام بعضی ها میگن افزایش صدای گوشی و یا کیفیت دوربین بعدها روی گوشی اثر منفی میذاره و با این کار عمر گوشی کوتاه میشه . آیا اینطوریه؟

ehsan_rx1
20-06-2008, 10:41
سلام ...
من یک گوشی k770 دارم که یه مشکل خفن برخورده و مشکلش این هست که گوشی رو روشن میکنم چراغ قرمز روشن و خاموش میشه و وقتی که به کابل وصل میکنم که بتونم فلش کنم گوشی رو نمیشناسه ... اگه کسی راهی بلد هست بگه . لطفآ

Hadi King
20-06-2008, 11:55
سلام بعضی ها میگن افزایش صدای گوشی و یا کیفیت دوربین بعدها روی گوشی اثر منفی میذاره و با این کار عمر گوشی کوتاه میشه . آیا اینطوریه؟
نــــه دوست عزیز اینجوری نیست الان خود من گوشیمو هک کردم بهتر هم شده تا حالا که الحمدالله هیچ مشکلی براش پیش نیومده همکار سرش در آوردم آخ نکشید:31:

سلام ...
من یک گوشی k770 دارم که یه مشکل خفن برخورده و مشکلش این هست که گوشی رو روشن میکنم چراغ قرمز روشن و خاموش میشه و وقتی که به کابل وصل میکنم که بتونم فلش کنم گوشی رو نمیشناسه ... اگه کسی راهی بلد هست بگه . لطفآ
دوست عزیز اینو نصب کن بعد گوشیت رو فلش کن:11:

w811
20-06-2008, 12:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوشيم روشن نميشه ؟!!
سلام
من با استفاده از Setool2lite يكمي گوشيم رو دستكاري كردم ولي متاسفانه الان ديگه گوشيم روشن نميشه لطفا كمكم كنيد
CXC12500317

دوست عزیز Main تنها رو روی گوشیتون فلش کنید درست میشه:11:

با تشكر از راهنمايي تون اما اگه ميشه بيشتر در اين مورد توضيح بديد و بگيد كه چيكار كنم
ضمنا اگه فايلهايي خاصي هم براي اين كار لازمه لينكشون رو بذاريد لطفا

AM 241
20-06-2008, 15:07
با سلام چطوري ميشه يك W950 پيكچرمسيج بگيره آيا نرم افزار خاصي هست؟؟؟؟

wrongring
20-06-2008, 15:36
یه چیز دیگه افزایش آیا افزایش صدا صدمه ای به بلندگوها و اکولایزرهای گوشی نمیزنه؟ گوشی من k810i هست راستشو بخواین یه جورایی میترسم گوشیمو بدن افزایش صدا کنن

Hadi King
20-06-2008, 15:56
با تشكر از راهنمايي تون اما اگه ميشه بيشتر در اين مورد توضيح بديد و بگيد كه چيكار كنم
ضمنا اگه فايلهايي خاصي هم براي اين كار لازمه لينكشون رو بذاريد لطفا
دوست عزیز اگه شما مبتدی هستین این آموزش Pdf فلش رو بخونید!!!هر چی دیگه لازم داشتی بگو:20:

برای دانلود Main & Fs هم به این تایپک برو ؟:11:

با سلام چطوري ميشه يك W950 پيكچرمسيج بگيره آيا نرم افزار خاصي هست؟؟؟؟
تو کلوپ برنامه های کاربردی برو ببین همچین نرم افزاری هست برای این نوع مدل گوشی:11:

یه چیز دیگه افزایش آیا افزایش صدا صدمه ای به بلندگوها و اکولایزرهای گوشی نمیزنه؟ گوشی من k810i هست راستشو بخواین یه جورایی میترسم گوشیمو بدن افزایش صدا کنن
دوست عزیز اگه اکوستیک صدایی که روی گوشی میریزی خوب باشه هیچ مشکلی برای بلندگو پیش نمیاد بعد از افزایش صدا اکولایزر رو روی عادی بزار!!!همه درجه ها بالا نبری بهتره..
:46:
خودم الان 4 ماه هستش از یه درایو صدا استفاده میکنم هیچ مشکلی هم پیش نیومده برا گوشیم

shahshahani
20-06-2008, 16:01
سلام به همه اساتید مخصوصا جناب H.VIKE [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
من دکمه وسط روی فلیپ گوشیم(P990) از کار افتاده.نمیدونم چی شد اینطوری شد.ضربه هم بهش نخورده.کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون.

senjin
20-06-2008, 16:04
سلام یه سوال دارم
این درایو هایی که نوشتین ( درایو صدا, دوربین و...) برای p1 هم هست و اینکه بعد از نصب امکان پاک کردنشون بدون خطر هست ممنون

حمید جان
20-06-2008, 16:05
سلام

من وقتی با z550i عکس میگیرم از قسمت دوربین خارج میشه(عکس نمیگیره)
(با فیلم مشکلی نداره ولی موقع عکس گرفتن...)

چه کار کنم خیلی فوریه:-(

beny21
20-06-2008, 19:49
سلام

من پی 990 دارم یک سری برنامه ها هستن که حالت نصبی نیستن یک مجموعه از فایل و فولدر هستن «تو همین سایت هم هست مثل رادیو غیره» این برنامه ها رو چطوری میشه اجرا کرد

:-)

adrenalin
20-06-2008, 21:30
سلام یه سوال دارم
این درایو هایی که نوشتین ( درایو صدا, دوربین و...) برای p1 هم هست و اینکه بعد از نصب امکان پاک کردنشون بدون خطر هست ممنون

سلام دنبال درایو صدا. دوربین واین چیزا نگرد چرا الان میگم:31:
برای اینکه p1 *p990*w950 و... گوشیهای هستند که از نوع سیستم عامل دار هستن و این گوشیهای که میبینی صداو دوربینش رو افزایش میدن جاوا هست

adrenalin
20-06-2008, 21:34
سلام

شما از ایکون های گرافیکی (gfx ) استفاده میکنید اگر استفاده میکنید به اسم فولدر یک off اضافه کن انشا الله که درست میشه

اگر بازم نشد ببین اساتید دیگه چی میگن

حمید جان
20-06-2008, 21:46
سلام

آدرنالین جان میشه بیستر توضیح بدید.

ممنون

adrenalin
20-06-2008, 22:00
شما ایکون های گوشیتون رو تغییر دادید

Dunker
20-06-2008, 22:14
نسخه سازگار با ویستای PC Suite موجود هست؟ اگه لینک بدین ممنون میشم.

حمید جان
21-06-2008, 07:26
شما ایکون های گوشیتون رو تغییر دادید

سلام

اصلا نمیدونم کجا و چی هست؟!!!:13:
:-(

Hadi King
21-06-2008, 10:13
سلام به همه اساتید مخصوصا جناب H.VIKE [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
من دکمه وسط روی فلیپ گوشیم(P990) از کار افتاده.نمیدونم چی شد اینطوری شد.ضربه هم بهش نخورده.کسی میتونه کمک کنه؟
ممنون.

سلام یه سوال دارم

سلام
من پی 990 دارم یک سری برنامه ها هستن که حالت نصبی نیستن یک مجموعه از فایل و فولدر هستن «تو همین سایت هم هست مثل رادیو غیره» این برنامه ها رو چطوری میشه اجرا کرد
:-)
دوستان گوشی هایی که کلوپ داره تو کلوپ خودش مطرح بشه بهتره چون اونجا همه این نوع گوشی دارن....
کلوپ P990

کلوپ P1

سلام
مموری 512 روی گوشیت انداختی درسته...:11:

حمید جان
21-06-2008, 13:10
سلام
نه اصلا مموری نداره...

wrongring
21-06-2008, 13:13
دوست عزیز اگه اکوستیک صدایی که روی گوشی میریزی خوب باشه هیچ مشکلی برای بلندگو پیش نمیاد بعد از افزایش صدا اکولایزر رو روی عادی بزار!!!همه درجه ها بالا نبری بهتره..
:46:
خودم الان 4 ماه هستش از یه درایو صدا استفاده میکنم هیچ مشکلی هم پیش نیومده برا گوشیم
موفق باشید!:40:[/quote]
منظورتون از اکوستیک چیه؟ به نظر شما چه اکوستیک باشه بهتره؟ چون من خودم بلد نیستم و این کار رو نمیدم و یکی از مغازه های موبایل فروشی این کار رو انجام میده و به من گفته هیچ مشکلی براش پیش نمیاد
یه خورده در مورد همین اکوستیک توضیح بدین یا اصلا یه راهنمایی کامل بکنید که سرم کلاه نره

Hadi King
21-06-2008, 14:01
سلام
نه اصلا مموری نداره...
پس یه مموری بنداز روش امتحان کن:46:
منظورتون از اکوستیک چیه؟ به نظر شما چه اکوستیک باشه بهتره؟ چون من خودم بلد نیستم و این کار رو نمیدم و یکی از مغازه های موبایل فروشی این کار رو انجام میده و به من گفته هیچ مشکلی براش پیش نمیاد
یه خورده در مورد همین اکوستیک توضیح بدین یا اصلا یه راهنمایی کامل بکنید که سرم کلاه نره
دوست عزیز اکوستیک همون درایو صدا هستش بعد از ریختن درایو صدا یه شعر بزار و صداشو تا اخر کن نگاه باند به خش خش نمیفته:20: بهش بگو درایو بریزی که هم صداش بلند باشه هم صدا شفاف این درایو هم اگه داشت خوبه X800....:11:

mahdi1360
21-06-2008, 19:34
سلامکسی از دوستان نرم افزاری برای قفل صفحه کلید با پسورد برای گوشی های سونی اریکسون داره ممنون از لطفتون

Milad_Sky
21-06-2008, 19:52
لطفا اگر کسی می دونه یه روش 100% درست بگه تا بفهمم که گوشیم اصل مالزیایی هست یا چینی:11:

Hadi King
22-06-2008, 00:02
سلامکسی از دوستان نرم افزاری برای قفل صفحه کلید با پسورد برای گوشی های سونی اریکسون داره ممنون از لطفتون
همچین برنامه ای نیست:41:برای بعضی از گوشی های قابل هک میشه با استفاده از پچ اینکارو کرد:11:

لطفا اگر کسی می دونه یه روش 100% درست بگه تا بفهمم که گوشیم اصل مالزیایی هست یا چینی:11:
پشت باطری فکر کنم حالا ها بیشتر گوشی های سونی اریکسون چینی هستن:11:

Milad_Sky
22-06-2008, 13:20
پشت باطری فکر کنم حالا ها بیشتر گوشی های سونی اریکسون چینی هستن:11:

خیلی ممنون،اینم جایزه ات::11:

Hadi King
23-06-2008, 09:42
خیلی ممنون،اینم جایزه ات::11:
ممنون :11:
راستی میلاد جون تو امضات طرفدار تیم هلند بودی حالا که باخت تیم اسپانیا گذاشتی ای شیطون :21:

italia
23-06-2008, 12:00
سلام
جان مادرتون 1کی کمکم کنه
من m600 دارم 4000 تا اس ام اس توشه میخوام گوشیمو فلش کنم 1کی اقایی کنه بگه من چه جوری میتونم اس ام اس امو بریزم تو کامپیوترم خیلی ممنون:2:

Hadi King
23-06-2008, 12:21
سلام
جان مادرتون 1کی کمکم کنه
من m600 دارم 4000 تا اس ام اس توشه میخوام گوشیمو فلش کنم 1کی اقایی کنه بگه من چه جوری میتونم اس ام اس امو بریزم تو کامپیوترم خیلی ممنون:2:
دوست عزیز برنامهMyPhoneExplorer اگه گوشیتو شناخت که میتونی باهاش مسج هات رو ذخیره کنی ولی اگه نشناخت که هیچی:41: با برنامه خود گوشیت هم یه امتحانی کن PC Suite اگه اینم نشد که باید بیخیال بشی:11:

italia
23-06-2008, 14:56
دوست عزیز برنامهMyPhoneExplorer اگه گوشیتو شناخت که میتونی باهاش مسج هات رو ذخیره کنی ولی اگه نشناخت که هیچی:41: با برنامه خود گوشیت هم یه امتحانی کن PC Suite اگه اینم نشد که باید بیخیال بشی:11:

خیلی ممنون فقط 2تا سوال 1.با pc suit چی کار کنم که اس ام اس ذخیره کنه؟ فقط من back up گرفتم که اونم اس ام اس back up نمیگیره 2.my phone explorer از کجا دانلود کنم؟
مرسی

Hadi King
23-06-2008, 17:05
خیلی ممنون فقط 2تا سوال 1.با pc suit چی کار کنم که اس ام اس ذخیره کنه؟ فقط من back up گرفتم که اونم اس ام اس back up نمیگیره 2.my phone explorer از کجا دانلود کنم؟
مرسی
دوست عزيز با PC Suite بكاپ بايد بگيري اگه مال شما بكاپ نميگيره ديگه نميدونم از اس ام اس ها بكاپ ميگيره شايد براي گوشي هاي شما نشه...:41:
من بيشتر از برنامه MyPhoneExplorer استفاده ميكنم تا PC Suite :21:
حالا شما از برنامه MyPhoneExplorer استفاده كنيد PC Suite نصب باشه براي استفاده از برنامه:11:
اينجا پست پنجمي لينكش هست:20:

Hadi King
23-06-2008, 17:50
مرسی
دوست عزيز اگه برنامه MyPhoneExplorer هم برات كار نكرد دو تا برنامه برات سراغ دارم مخصوص گوشي خودته با اينا كارت راه ميفته رفتم تو تايپك uiq3 برات پيدا كردم :20:
اينجا پست 974...

اينجا پست 982...

aaref1369
23-06-2008, 18:26
سلام
من یک w200 سونی اریکسون دارم . از usb جداش کردم بدون اینکه ارتباط با کامپیوتر رو قطع کنم خاموش شد و دیگه بالا نیومد مموریش رو درآوردم بالا اومد ولی مرورگرش به هم ریخت حالا هم دیگه دانلود نمیکنه درست میشه یا نه ؟

mohammad-p990i
24-06-2008, 04:14
بعضي ها ميگن صداش كمه ؟ باتريش كمه !!! چي كار كنم؟

دروغ میگن چون من خدم w810 رو 2 ماه داشتم هم صداش خوب بود و هم عکسبرداریش
در کل عالی بود
گوشی خوبیه
این هم عکسش به نظر من زیباترین طراحی رو داری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad-p990i
24-06-2008, 04:22
سلام دوستان عزيز من يك گوشي w550i دارم كه هنگام كار با بلوتوث هنگ ميكنه مي خواستم بدونم مشكل چي هست و راه حلش چي هست . اگه دوستان سريعتر به من كمك كنند ممنون ميشم ...

اول ریتش کن اگه نشد ببر تعیرات مبایل تا برات فلش کنند و اگه نسد برو به یکی بندازش(بفروش) اگه
نخریدن بندازش دور فکر کنم با فلش کردن درست بشه اره اره:3::33::thumbsup:

mohammad-p990i
24-06-2008, 04:28

تا ببینیم مدل گوشیت چی باشه گوشی های سونی اریکسون فقط تمام مدل p و w950i و m600 دارن

aaref1369
24-06-2008, 08:24
کسی سوال منو جواب نداد!
من یک w200 سونی اریکسون دارم . از usb جداش کردم بدون اینکه ارتباط با کامپیوتر رو قطع کنم خاموش شد و دیگه بالا نیومد مموریش رو درآوردم بالا اومد ولی مرورگرش به هم ریخت حالا هم دیگه دانلود نمیکنه درست میشه یا نه ؟

aaref1369
24-06-2008, 08:25
کسی سوال منو جواب نداد!

shahshahani
24-06-2008, 13:18
احتمالا مشکل از مموری هست
احتمالا تقلبیه.

Hadi King
24-06-2008, 13:37
سلام

کسی سوال منو جواب نداد!

کسی سوال منو جواب نداد!

احتمالا مشکل از مموری هست
احتمالا تقلبیه.
درسته اشكال از مموري بوده كه با اينكارت فشار به مموري امده:13:شما يا همون مموري رو كل فرمت كنيد خالي امتحان كنيد نگاه دانلود ميكنه اگه نشد:41: با يه مموري ديگه امتحان كنيد نگاه ميشه دانلود ميكنه:11:

aaref1369
24-06-2008, 17:29
سلام دوستان مموري نسوخته روي S500 امتحانش كردم سالم بود ولي روي گوشي خودم كه ميزارم صفحه قاطي ميكنه و آرم سوني اريكسون رو نشون ميده . بدون مموري هم دانلود نميكنه مرورگرش قاطي كرده منوهاش به هم ريخته

Hadi King
25-06-2008, 00:13
سلام دوستان مموري نسوخته روي S500 امتحانش كردم سالم بود ولي روي گوشي خودم كه ميزارم صفحه قاطي ميكنه و آرم سوني اريكسون رو نشون ميده . بدون مموري هم دانلود نميكنه مرورگرش قاطي كرده منوهاش به هم ريخته
شما دوست عزيز وقتي مموري رو در ميارين گوشي مگه درست نيست موقعي كه مموري رو وصل ميكنين ايجوري ميشه پس اين مشكل از چي هستش :31:
با يه مموري ديگه امتحان كنيد شما :11:

141
25-06-2008, 09:03
سلام
گوشي من مدل k550 سوني اريكسون است، مدتي است كه درايو مموري آن در كامپيوتر فعال نمي شود و پيغام مي دهد؛ is not accessible In corrent function
مشكل چيه؟

Hadi King
25-06-2008, 09:22
سلام
گوشي من مدل k550 سوني اريكسون است، مدتي است كه درايو مموري آن در كامپيوتر فعال نمي شود و پيغام مي دهد؛ is not accessible In corrent function
مشكل چيه؟
دوست عزيز برنامه PC Suite روي كامپيوترت نصبه :13:

141
25-06-2008, 09:51
تمام نرم افزارهاشو نصب كردم و تاحالا هم كار مي كردم، چندروزيه كه يكدفعه غير فعال شده و درايو مموري ظاهر نمي شه، چند بار برنامه شو دوباره نصب كردم ولي فرقي نكرد.

141
25-06-2008, 10:07
دوست عزيز برنامه PC Suite روي كامپيوترت نصبه :13:
آره؛ نصبه تاحالا هم كارمي كرده

Hadi King
25-06-2008, 10:36
تمام نرم افزارهاشو نصب كردم و تاحالا هم كار مي كردم، چندروزيه كه يكدفعه غير فعال شده و درايو مموري ظاهر نمي شه، چند بار برنامه شو دوباره نصب كردم ولي فرقي نكرد.

آره؛ نصبه تاحالا هم كارمي كرده
دوست عزيز موقعي كه كابل رو به گوشي وصل ميكني درايو جديد كنار ساعت بالا مياد يا نه :11:مموري خودت رو هم روي گوشي هاي ديگه امتحان كن!!شايد مشكل از مموريت باشه :20:

aaref1369
25-06-2008, 18:50
یه مموری دیگه رو امتحان کردم با اون کار میکنه مشکلم اینه که دیگه دانلود نمیکنه مموری مهم نیست.

poria_mc
25-06-2008, 22:18
دوستان من گوشیمو (K750) اپدیت کردم اما بعد از اینکه گوشیمو اپدیت کردم این ارور رو میده
Insert correct sim card
چیکار کنم؟

Hadi King
26-06-2008, 08:03
دوستان من گوشیمو (K750) اپدیت کردم اما بعد از اینکه گوشیمو اپدیت کردم این ارور رو میده
Insert correct sim card
چیکار کنم؟
پوريا جون شما نبايد گوشيت رو اپديت ميكردي براي k750i به جاي اپديت ميتونستي فلش بزني حالا ها بيشتر سوني اريكسون ها بعد از اپديت اين ارور رو ميدن :18:
شما يه بار گوشيتو فول فلش بزن :11:

poria_mc
26-06-2008, 11:37
یعنی همه سونی اریکسون ها همین جوریند؟
این که خیلی بده
ببرم بیرون برای فلش؟

Hadi King
26-06-2008, 11:42
یعنی همه سونی اریکسون ها همین جوریند؟
این که خیلی بده
ببرم بیرون برای فلش؟
هر كي كه تازه اپلود كرده به اين ارور برخورده اندك كمي هستن كه بهشون اين ارور يا پيغام نمياد :18:
خودت مگه نميتوني فول فلش كني {يعني Fs & Main و كاستومايز} رو با هم فلش كن :31:

poria_mc
26-06-2008, 11:49
حقیقتا هادی جان اصلا به این چیزا وارد نیستم

Hadi King
26-06-2008, 11:58
حقیقتا هادی جان اصلا به این چیزا وارد نیستم
پس ببر بيرون تا برات با باكس فلش كنن تا از شر اين ارور هم راحت بشي ولي حقيقتا راحته فلش كردن هر جور راحتي پوريا جان :11:

poria_mc
26-06-2008, 12:01
خوب اگه اموزشش رو داری بگو شاید تونستم

poria_mc
26-06-2008, 12:05
یه سوال دیگه اگه ببرم فلش کنن همین فریمور جدیده روش میمونه یا برمیگرده به قبلی؟

Hadi King
26-06-2008, 12:22
خوب اگه اموزشش رو داری بگو شاید تونستم
اين اموزش PDF ستول رو بخون بري پايين با سبز نوشته فلش كامل FIRMWARE اينو خوب بخون بعد اون كار رو با همكاري گوشيت انجام بده :31::31:

یه سوال دیگه اگه ببرم فلش کنن همین فریمور جدیده روش میمونه یا برمیگرده به قبلی؟
بستگي داره اون طرف چه فريمور رو گوشيت فلش كنه فريمور جديد براي K750i فكر كنم اين باشه K750i-R1CA021 :11:

usjafar
26-06-2008, 12:41
سلام!!!
احتمالا سوال منو بار ها جواب داده باشید اما چون نمیشه 171 صفحه رو باز بینی کرد به ناچار دوباره می پرسم!!!
مرسی از راهنمایی شما!!!
می خوام sms های روی گوشی k750 ام رو خالی کنم و دفترچه تلفن رو خالی کنم، راهش چیه؟؟؟
برنامه خود گوشی انگار چنین امکانی نداره!!!

Hadi King
26-06-2008, 12:51
سلام!!!
احتمالا سوال منو بار ها جواب داده باشید اما چون نمیشه 171 صفحه رو باز بینی کرد به ناچار دوباره می پرسم!!!
مرسی از راهنمایی شما!!!
می خوام sms های روی گوشی k750 ام رو خالی کنم راهش چیه؟؟؟
برنامه خود گوشی انگار چنین امکانی نداره!!!
دوست عزيز مموري گوشيت رو در بيار چون با اينكار همه عكس ها . فيلم ها و مسج ها پاك ميشه مموري رو در بياري همه چي كه تو حافظه داخلي و مسج ها پاك ميشه !
Menu / Settings / General / Master reset / Reset all
رو بزن :46:

poria_mc
26-06-2008, 12:55
هادی جان میشه لینک برنامه ستول رو بدی؟

Hadi King
26-06-2008, 13:06
هادی جان میشه لینک برنامه ستول رو بدی؟
پوريا اين صفحه تايپك فريمور رو نگاه كن تو دو سايت آپلود كردم :20:

poria_mc
26-06-2008, 16:33
کاوه جون همونطوری که نوشته بودند من گوشیمو فول فلش کردم اما الان که روشن کردم یه صفحه اومده نوشته Please wait
تا یک سوم پر میشه اما جلوتر نمیره چیکار کنم؟

Hadi King
26-06-2008, 17:02
کاوه جون همونطوری که نوشته بودند من گوشیمو فول فلش کردم اما الان که روشن کردم یه صفحه اومده نوشته Please wait
تا یک سوم پر میشه اما جلوتر نمیره چیکار کنم؟
پوريا جون اين 2 تا پچ كه هر كدومش مخصوص فريمور خودته رو روي گوشيت بريز بعد گوشيتو روشن كن :46:

poria_mc
26-06-2008, 17:20
چجوری بریزم؟
(فرد با ضریب هوشی پایین ندیدی؟):دی

poria_mc
26-06-2008, 17:27
کاوه جون درست شد واقعا تو این چند روز زحمتت دادم
ممنون

Hadi King
27-06-2008, 05:58
چجوری بریزم؟
(فرد با ضریب هوشی پایین ندیدی؟):دی
تو همون اموزشي كه بهت دادم طريقه ريختن پچ هم هست اگه نگاه كرده باشي پوريا جان :11:

کاوه جون درست شد واقعا تو این چند روز زحمتت دادم
ممنون
كاوه ديگه كيه :18::18:

DaaVooD
27-06-2008, 12:15
درود. بنده حدودا 2 هفتس که یه k810 خریدم. 2 مشکل دارم باهاش : از اونجییکه گوشیرو تو جیبم میزارم قاب گوشی به جرق جرق افتاده که بسیار اعصاب خورد کنه!!! آیا راهی هس که سفت شه؟ سوال 2 اینکه قاب اصلی این گوشی وجود داره؟ درینصورت حدود قیمت؟

Hadi King
27-06-2008, 12:45
درود. بنده حدودا 2 هفتس که یه k810 خریدم. 2 مشکل دارم باهاش : از اونجییکه گوشیرو تو جیبم میزارم قاب گوشی به جرق جرق افتاده که بسیار اعصاب خورد کنه!!! آیا راهی هس که سفت شه؟ سوال 2 اینکه قاب اصلی این گوشی وجود داره؟ درینصورت حدود قیمت؟
1. آره داوود جون چرا سفت نشه يا خودت اينكارو كن يا ببر تعميرگاه هاي گوشي برات سفت ميكنن !!!
2. قاب اصلي پيدا ميشه چـــــــرا نشه :13:اينجا كه حدودا 19.20 تومنه با تخفيف حساب نكردم :31::31:

poria_mc
27-06-2008, 14:17
تو همون اموزشي كه بهت دادم طريقه ريختن پچ هم هست اگه نگاه كرده باشي پوريا جان :11:

كاوه ديگه كيه :18::18:

هادی جون دوتا پست رو اشتباهی جابجا دادم!:18::11::31:

poria_mc
27-06-2008, 15:35
هادی جون میشه بگی اگه از روش اصلی نمیشه گوشی رو اپدیت کرد پس چجوری میشه اینکارو کرد؟

poria_mc
27-06-2008, 15:58
یه سوال دیگه چرا من اومدم گوشیمو به W800 تبدیل کنم پیغام ((سیمکارت را صحیح وارد کنید)) داد؟

Hadi King
27-06-2008, 16:04
هادی جون دوتا پست رو اشتباهی جابجا دادم!:18::11::31:
OK :12:

هادی جون میشه بگی اگه از روش اصلی نمیشه گوشی رو اپدیت کرد پس چجوری میشه اینکارو کرد؟
پوريا عزيز از نظر من اپديت با همين ريختن آخرين فريمور K750i هيچ فرقي نداره :41:
آپديت اينترنت به فريمور ديگه تبديل ميكنه ولي فلش نه دستي با نرم افزار :31:
اين تايپك رو هم بعد از كلي جستجو كردن برات پيدا كردم تو همين انجمن ولي صفحه 13 :18:
اينو بخون نگاه جايي اشتباه نكردي:11:براي اپديت هم اگه مثل من adsl داشته باشي بهتره

frnsh
27-06-2008, 16:37
سلام
من چند تا عکس و فیلم توی گوشیم از همون اول که خریدمش بود (spider man) خیلی هم حجم گرفتن و دیلیت هم نمیشن. چیکارشون کنم؟
در ضمن گوشیم k510i هست.

sahar-hd
27-06-2008, 17:09
سلام
من گوشي كا750 دارم red sid43 R1CA 021 و اينكه فلش كامل كرد با فريموري كه دانلود كرد چون سريال چنج هست يعد فلش تو لوود كردن گير ميكنه و بالا نمي اد چي كار كنم؟؟؟؟/ جايي هم توضيحي نديدم

لطفا كمي زودتر كمك كنيد؟....

poria_mc
27-06-2008, 19:38
با اجازه هادی جون:شما باید این پچ رو رو گوشی نصب کنید

sahar-hd
28-06-2008, 07:03
آقا من مشكلم حل شد البته به كمك h.vike كه لا معرفي يه پچ كارم راه افتاد
از تو poria_mc هم تشكر ميكنم كه راهنمايي كردي ولي مشكلم حل شد:5:

frnsh
28-06-2008, 20:19
سلام
من چند تا عکس و فیلم توی گوشیم از همون اول که خریدمش بود (spider man) خیلی هم حجم گرفتن و دیلیت هم نمیشن. چیکارشون کنم؟
در ضمن گوشیم k510i هست.

plz :11::11::11:

Re Z a
29-06-2008, 00:35
با سلام و عرض خسته نباشید به دوستان عزیزم قاب اصلی p1 موجود هست توی بازار ؟ اگه کسی می دونه کجا پیدا میشه ممنون میشم راهنمایی کنه

poria_mc
29-06-2008, 00:39
فکر کنم باشه یه بار تو علا الدین دیدم 47000 تومن میگفت

Re Z a
29-06-2008, 00:53
فکر کنم باشه یه بار تو علا الدین دیدم 47000 تومن میگفت

امکان داره کاملا خیالمو راحت کنید ببینین واقا داره اگه شماره داره برام پیغام بگذارین یا اگه ادرس داره کدوم مغازه چون من تهران نیستم....:10::11:

poria_mc
29-06-2008, 10:38
این قضیه ای که میگم مال 3 -4 ماه پیشه
چشم بازم میرم براتون پیگیری میکنم دوست عزیز

Re Z a
29-06-2008, 16:17

خیلی خیلی ممنونتون میشم انشا الله جبران کنیم :10:

Hadi King
29-06-2008, 16:34
الان زنگ زدم به يكي از رفيقام كه گوشي فروشي داشتن ازش پرسيدم كه قاب اصلي P1 چنده اونم گفت 35تومن هستش بهش هم گفتم كه قيمت تو هر شهري فرق ميكنه گفت آره فرق ميكنه تو شهر ما كه اينقدر دوست عزيز:11:

Re Z a
29-06-2008, 16:40
الان زنگ زدم به يكي از رفيقام كه گوشي فروشي داشتن ازش پرسيدم كه قاب اصلي P1 چنده اونم گفت 35تومن هستش بهش هم گفتم كه قيمت تو هر شهري فرق ميكنه گفت آره فرق ميكنه تو شهر ما كه اينقدر دوست عزيز:11:

خیلی ممنون دوست عزیز اگه اسم شهرتو می گفتی بهتر بود:31: اما بازم مرسی . فکر نکنم به این ارزونی باشه چون من قبلا قاب اصلی p990 گرفته بودم 3 ماه پیش 50 تومان البته خوب فرق دارن! باز خدارو شکر موجود هست توی بازار:19:

mm8
29-06-2008, 17:38
salam man ozve jadide site hastam man ye p1 daram mikhastam bedoonam aya moshkelesh b update hal mishe ya na

Meisam Khan
29-06-2008, 18:07
سلام
من يه گوشي مي خوام كه بتونم باهاش آهنگ گوش كنم ، محدوديت براي نصب برنامه نداشته باشه دوربين داشته باشه حداقل 1.2 و بلوتوث هم داشته باشه و ساير امكانات كه بقيه گوشي ها داشته باشن. هر چه قدر هم ارزون تر باشه بهتره.
بچه ها بهم k550 رو معرفي كردن. من توي كلوپ k550 رفتم ولي بچه ها از باطري ناراضي بودن و مشكل تايپ sms و پاك شدن دكمه وسط و......
من هم منصرف شدم. ميشه يه مدل ديگه معرفي كنيد.
با تشكر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hadi King
29-06-2008, 18:29
salam man ozve jadide site hastam man ye p1 daram mikhastam bedoonam aya moshkelesh b update hal mishe ya na
عضويتت رو تبريك ميگم ! اينجور گوشي ها كلوپ دارن تو كلوپ خودش لطفا :11:

سلام
من يه گوشي مي خوام كه بتونم باهاش آهنگ گوش كنم ، محدوديت براي نصب برنامه نداشته باشه دوربين داشته باشه حداقل 1.2 و بلوتوث هم داشته باشه و ساير امكانات كه بقيه گوشي ها داشته باشن. هر چه قدر هم ارزون تر باشه بهتره.
بچه ها بهم k550 رو معرفي كردن. من توي كلوپ k550 رفتم ولي بچه ها از باطري ناراضي بودن و مشكل تايپ sms و پاك شدن دكمه وسط و......
من هم منصرف شدم. ميشه يه مدل ديگه معرفي كنيد.
با تشكر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوشي مد نظر من به شما K750i هست همه چي هم داره :11:

Meisam Khan
29-06-2008, 18:37
گوشي مد نظر من به شما K750i هست همه چي هم داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيد!
راستش از اين گوشي خوشم نمياد.اگر ميشه چند مدل ديگه هم معرفي كنيد. قيمتشون هم بگيد ممنون ميشم.
ر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Re Z a
29-06-2008, 18:40

اولا دوست عزیز طبق قوانین سایت شما باید فارسی بنویسید لطفا مطالعه کنید اول.

دوما مشکلتون چیه تا بگم بهتون با آپدیت حل میشه یا نه اگه Cda گوشیتم بگذاری برام که راحت تر می فهمم که مشکلی که می گین چیه و آیا نیازی به آپدیت هست یا نه :46:

Hadi King
29-06-2008, 21:39
راستش از اين گوشي خوشم نمياد.اگر ميشه چند مدل ديگه هم معرفي كنيد. قيمتشون هم بگيد ممنون ميشم.
ر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه از اين خوشت نمياد ! ميتوني K510>W700>W800>W810 اينا چي قيمتش نميدونم ولي مناسبه:11:

JAVAD_YAS14
30-06-2008, 08:39
سلام به همه دوستان
من یک مشکل عجیب با دوریبن گوشیم دارم:18:
وقتی که درایور دوربین روی گوشیم ریختم دیگه دوربینم کار نمیکنه:13:
وقتی دوربینو رو شن میکنم نیم ثانیه دوربین میاد و بعد برمیگرده:18:
هرکاری هم کردم درست نشد:41:
حتی خواستم درایور اورجینال رو روی گوشیم بریزم اما نتونستم(موقع ریختن درایور ارور داد ):13:
لطفا کمکم کنید:11:

Hadi King
30-06-2008, 10:27
سلام به همه دوستان
من یک مشکل عجیب با دوریبن گوشیم دارم:18:
وقتی که درایور دوربین روی گوشیم ریختم دیگه دوربینم کار نمیکنه:13:
وقتی دوربینو رو شن میکنم نیم ثانیه دوربین میاد و بعد برمیگرده:18:
هرکاری هم کردم درست نشد:41:
حتی خواستم درایور اورجینال رو روی گوشیم بریزم اما نتونستم(موقع ریختن درایور ارور داد ):13:
لطفا کمکم کنید:11:
جواد جان شما Fs فارسي بريزيد روي گوشي اگه فارسي هست كه احتياجي نيست كاستومايز باهاش باشه اگه فارسي نداره كاستومايز هم باهاش فلش كن :46:
Main ديگه نميخواد :41:

JAVAD_YAS14
30-06-2008, 13:37
:11:
جواد جان شما Fs فارسي بريزيد روي گوشي اگه فارسي هست كه احتياجي نيست كاستومايز باهاش باشه اگه فارسي نداره كاستومايز هم باهاش فلش كن :46:
Main ديگه نميخواد :41:

هادی جون خیلی ممنون که راهنمایم کردین:11:
اما
درست نشد:41:
و هنوز هم همون مشکل پا بر جاست:13:

Hadi King
30-06-2008, 13:46
:11:
هادی جون خیلی ممنون که راهنمایم کردین:11:
اما
درست نشد:41:
و هنوز هم همون مشکل پا بر جاست:13:
درايو دوربين اورجينال كه ميريزي چه اروري ميده :20:
Fs هم فلش كردي درست نشد :18:

JAVAD_YAS14
30-06-2008, 17:13
درايو دوربين اورجينال كه ميريزي چه اروري ميده :20:
Fs هم فلش كردي درست نشد :18:

من گوشیمو فول فلش کردم
وبعد درایور اورجینال رو رویختم توگوشی
اما حالا وقتی که دوربینو روشن میکنم این پیغامو میده
wrong cameradriver version(2.4).please update camera driver to 4.5 or later

adrenalin
30-06-2008, 17:25
با اجازه هادی

شما وقتی فول فلاش کردی چرا دوباره درایو اورجینال رو ریختید تو FS که خود درایو اورجینال هست

اینم که نوشته درایو بالا تر از 4.5 رو باید بریزی

JAVAD_YAS14
30-06-2008, 17:54
با اجازه هادی

شما وقتی فول فلاش کردی چرا دوباره درایو اورجینال رو ریختید تو FS که خود درایو اورجینال هست

اینم که نوشته درایو بالا تر از 4.5 رو باید بریزی

خوب عزیز من من که مرض ندارم واسه خودم الکی مشکل درست کنم:27:
مشکل اینجاست که وقتی که فول فلش کردم این پیغاغمو داد( قبل از ریختن درایور):18:
حالا اگه کسی درایوری رو که لازم دارم بزاره لطف بزرگی به من کرده:11:

adrenalin
30-06-2008, 18:02
مدل گوشیتون چیه