PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

royaye_talkh55
18-03-2007, 17:50
سلام و تشکر
من PC SUITE سوني اريکسون رو نصب کردم و وقتي گوشي را وصل مي کنم علامت قرمزه از روي اون شکل موبايله محو ميشه يعني اينکه گوشي وصله ولي وقتي ميخوام قطعش کنم نمي دونم چطوري قطعش کنم تنها کاري که ميتونم بکنم اينه که مموري رو ميثل فلش مموري هاي معموئلي قطع کنم
ممنون
مهرداد
کرک و سريال :happy: :21:

Dr.Afzali
19-03-2007, 04:40
گوشي من w700هست بعضي موقع ها عكس ها رو باز نميكنه و وقتي themeرو عوض ميكنم درست ميشه ولي يك بار حتي با اين كار هم درست نشد و يك بار خاموش و روشن كردم درست شد. بايد چكار كنم. اگه فلش كنم درست ميشه؟

ببين عزيز.اينها طبيعيه.براي همه كم و بيش پيش مياد.مواقعي كه خيلي از گوشي كار كشيده بشه يا عكس زيادي ريخته بشه اينطوري ممكنه بشه.شما فقط يك خاموش و روشن كني درست ميشه.ولي نكته اي كه خيلي مهمه اينه كه بعضي گوشيها مثل ادم ميمونن كه بايد تربيتشون كنيم.شما بايد به مرور از گوشيت زياد كار بكشي تا رام بشه وگرنه تنبل بار مياد.اين روندي كه ميگم رو طي كن تا ديگه اينطوري نشه.مثلا يكروز 1 ساعت اهنگ گوش بده.يكروز ديگه 3 ساعت و روز بعدش همينطور بزار بخونه تا باطريش اخطار بده.حتما نبايد صداش بلند باشه فقط همين كه فعال باشه كافيه.توي تنظيمات قسمت واكمن loop رو on بزار كه فايلها تموم شد دوباره برگرده از اول بخونه.البته بعضيهاشون احتياج به اينكارها دارن نه همشون.گوشي شما جز همون بعضيهاست ظاهرا.احتياجي به فلش كردن نيست.اگر هم اينكار هم نكرديد بمرور باهاش كار مي كنيد وضعش بهتر ميشه.

mitra2006
19-03-2007, 10:25
گوشی k750 تا چه اندازه ای مموری بهش می خوره؟
من یه 2 گیگ خریدم وقتی توی مموری اهنگ میریزم بعد از یه مدت پاک میشه و وقتی فیلم می گیرم فیلم ها آهسته آهسته میشه

royaye_talkh55
19-03-2007, 20:57
من یه 2 گیگ خریدم وقتی توی مموری اهنگ میریزم بعد از یه مدت پاک میشه و وقتی فیلم می گیرم فیلم ها آهسته آهسته میشه
من تا يک گيگ ديدم ولي به نظر من بهتره 512 بندازي راحت و خوب 2گيگ:18:

mehdidj
20-03-2007, 20:17
سلام

من گوش یم ک 750 هست می خواستم ببینم چجوری میشه زوم دوربین عکاسی ش رو در حالت عکسبرداری بیشتر از 2.5 کرد؟

Metalzadeh
20-03-2007, 22:27
سلام

من گوش یم ک 750 هست می خواستم ببینم چجوری میشه زوم دوربین عکاسی ش رو در حالت عکسبرداری بیشتر از 2.5 کرد؟

فک نکنم همچین چیزی امکان داشته باشه :20:

DJ_IT_110
21-03-2007, 11:01
باسلام
من یه z530i خریدم ولی روش کار باهاش درست بلد نیستم
لطفا بگویید چگونه می شود یک بازی یا برنامه را نصب کرد ؟
و
چگونه می توان بازی یا برنامه ای را حذف کرد؟

royaye_talkh55
21-03-2007, 12:56
سلام و تشکر
من PC SUITE سوني اريکسون رو نصب کردم و وقتي گوشي را وصل مي کنم علامت قرمزه از روي اون شکل موبايله محو ميشه يعني اينکه گوشي وصله ولي وقتي ميخوام قطعش کنم نمي دونم چطوري قطعش کنم تنها کاري که ميتونم بکنم اينه که مموري رو ميثل فلش مموري هاي معموئلي قطع کنم
ممنون
مهرداد
کرک و سريال :happy: :21:

دوستان عزيز يعني شما چطوري گوشي ها تو نو از کامپيوتر جدا مي کنيد ؟
همينطوري فيش رو مي کشيد؟:18: خب مسلمه که نه:41:

Dr.Afzali
22-03-2007, 03:42
حداكثرش همون 2 گيگ هست ولي يك گيگ خيلي خوب جواب ميده.

mehdidj
22-03-2007, 18:44
دوستان عزيز يعني شما چطوري گوشي ها تو نو از کامپيوتر جدا مي کنيد ؟
همينطوري فيش رو مي کشيد؟:18: خب مسلمه که نه:41:

گوشی یه وسیله plug and play هستش و در آوردن و وصل کردنش هیچ آسیبی به اون نمی زنه

من هم ک 750 دارم

mehdidj
22-03-2007, 18:46
حداكثرش همون 2 گيگ هست ولي يك گيگ خيلي خوب جواب ميده.

ک 750 حداکثر 1 گیگ ساپورت می کنه .

Metalzadeh
22-03-2007, 19:02
K610i تا چه مقدار مموری ساپورت می کنه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chayer
23-03-2007, 13:47
من وقتي گوشيمو به pc وصل مي كنم فقط مموري استيك رو نشون ميده و حافظه گوشي رو نشون نميده آيا w710 همين جوري يا اينكه گوشي من مشكل داره و اگر گوشيم مشكل داره چي كار بايد بكنم؟؟؟؟؟
لطفا جواب بدين

sara100
23-03-2007, 14:31
با سلام خدمت اساتید محترم این بخش !

:2: :2: دوستان غرض از مزاحمت می خواستم بگم که گوشی بنده تا دیشب به خوبی و خوشی کار می کرد ولی امروز وقتی از خواب بیدار شدم دیدم گوشی ام دیگر روشن نمی شود راستی گوشی ام نو است و حدوداً 1 ماه هست که آنرا خریداری کرد ه ام و جز گوشیهای سریال اصلی هم است با این حال باطری و سیم کارت را نیز در گوشی دوستانم آزمایش کردم هر دوی آنها نیز سالم بودند راستی یک سوال داشتم من باطری گوشی ام را در صورتی شارژ می کردم تاباطری به طور کامل خالی شود تا جاییکه گوشی ام به طور کامل خاموش می شد آیا به نظر شما این روش شارژباطری باعث خرابی گوشی ام شده است یا نه چیز دیگری باعث خرابی شده است لطفاً کسی راهنمایی کند چگونه می توانم این مشکل را حل کنم بدون اینکه گوشی ام را دست تعمیرکار بسپارم و اگر بخواهم آنرا تعمیر کنم به نظر شما چقدر خرج یا هزینه بر می دارد . ناگفته نماند که بنده در گوشی ام حدود 20 نرم افزار هم نصب کردم . باتشکر از راهنماییهای ارزشمندتان.:18: :18:

mostafa_khan
23-03-2007, 14:37
با سلام خدمت اساتید محترم این بخش !

:2: :2: دوستان غرض از مزاحمت می خواستم بگم که گوشی بنده تا دیشب به خوبی و خوشی کار می کرد ولی امروز وقتی از خواب بیدار شدم دیدم گوشی ام دیگر روشن نمی شود راستی گوشی ام نو است و حدوداً 1 ماه هست که آنرا خریداری کرد ه ام و جز گوشیهای سریال اصلی هم است با این حال باطری و سیم کارت را نیز در گوشی دوستانم آزمایش کردم هر دوی آنها نیز سالم بودند راستی یک سوال داشتم من باطری گوشی ام را در صورتی شارژ می کردم تاباطری به طور کامل خالی شود تا جاییکه گوشی ام به طور کامل خاموش می شد آیا به نظر شما این روش شارژباطری باعث خرابی گوشی ام شده است یا نه چیز دیگری باعث خرابی شده است لطفاً کسی راهنمایی کند چگونه می توانم این مشکل را حل کنم بدون اینکه گوشی ام را دست تعمیرکار بسپارم و اگر بخواهم آنرا تعمیر کنم به نظر شما چقدر خرج یا هزینه بر می دارد . ناگفته نماند که بنده در گوشی ام حدود 20 نرم افزار هم نصب کردم . باتشکر از راهنماییهای ارزشمندتان.:18: :18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این تاپیک استفاده کن تا نحوه ی استفاده ی صحیح از باطری تون رو بهتر متوجه شی
واقعا دلیل این خاموشی رو نمی دونم...زد 530 شنیده بودم این اتفاق واش بیفته اما 750....
اشالله دوستانی که متخصصا جواب شما رو بدن...اشااله حداکثر با یک فلش مشکلت حل می شه اونم 7-8 تومنی اب می خوره

S.A.R.A
23-03-2007, 19:38
من k310 دارم : می خواستم ببینم می تونم روی phone book یا پوشه هام قفل یا رمز بذارم ؟

S.A.R.A
23-03-2007, 19:42
چطوری می تونم از پیغام گیر استفاده کنم ؟

Metalzadeh
23-03-2007, 20:39
من k310 دارم : می خواستم ببینم می تونم روی phone book یا پوشه هام قفل یا رمز بذارم ؟

خیر این امکان وجود ندارد :41:

چطوری می تونم از پیغام گیر استفاده کنم ؟

این گوشی Answer Machine ندارد :20:

sara100
23-03-2007, 22:56
با سلام خدمت اساتید و کاربران با تجربه این سایت

اگر امکان دارد آموزش کامل فلش کردن گوشی k750i را در این بخش قرار دهید . راستی بنده به عنوان یک کاربر تازه کار و بی تجربه در این زمینه (فلش کردن گوشی) می خواستم بپرسم آیا ارزش این دارد که بنده خود م گوشی ام را فلش کنم یا نه آنرا به عهده یک تعمیر کار با تجربه بسپارم تا گوشی را برایم فلش کند .

DJ_IT_110
23-03-2007, 22:56
آیا نصب بازی ها وبرنامه های متعدد برا ی مشکل ایجاد نمی کند؟

c0rd3r
23-03-2007, 23:19
با سلام خدمت اساتید و کاربران با تجربه این سایت

اگر امکان دارد آموزش کامل فلش کردن گوشی k750i را در این بخش قرار دهید . راستی بنده به عنوان یک کاربر تازه کار و بی تجربه در این زمینه (فلش کردن گوشی) می خواستم بپرسم آیا ارزش این دارد که بنده خود م گوشی ام را فلش کنم یا نه آنرا به عهده یک تعمیر کار با تجربه بسپارم تا گوشی را برایم فلش کند .

تاپیک آموزش فلش هست اما من میگم خودت فلش نکن . 8 تومن میدی خیالت راحته .

اگه در حین فلش کردن اشتباهی بکنی یا اصلا برق بره گوشیت غیر قابل استفاده میشه.

c0rd3r
23-03-2007, 23:27
می خواستم ببینم که راه درست جدا کردن کابل Usb از کامپیوتر چیست؟ چه جوری؟
آیا نصب بازی ها وبرنامه های متعدد برا ی مشکل ایجاد نمی کند؟

باید به مای کامپیوتر بری و روی یکی از دو درایوی که مربوط به گوشی هست راست کلیک کنی و eject رو

بزنی. بعد گوشیت پیغام میده که میتونی گوشی رو جدا کنی . حالا کابل رو بکش و جداش کن.

نه فقط سرعت رو کم میکنه .اونم خیلی کم.

DJ_IT_110
25-03-2007, 15:47
دیروز برادر کوچکم میخواست داخل گوشیم چند تا آهنگ بریزه ولی سه دفعه پشت سر هم کابل usb رو همین جوری ازکامپیوتر کشیده وسرعت گوشیم پایین اومده، حلا من چه کار کنم؟ ( گوشیم z530 و چنج شده هست)

c0rd3r
25-03-2007, 16:23
ریست کن درست میشه.

DJ_IT_110
25-03-2007, 21:56
ریست کن درست میشه.
دستت درد نکنه ، خیالم راحت شد
برای ریست کردن چه جوری از فایل های روی گوشی backup بگیرم؟

mostafa_khan
25-03-2007, 23:26
دستت درد نکنه ، خیالم راحت شد
برای ریست کردن چه جوری از فایل های روی گوشی backup بگیرم؟

پست شماره ی 3 رو بخونید به جوابتون می رسید

royaye_talkh55
26-03-2007, 18:33
گوشی یه وسیله plug and play هستش و در آوردن و وصل کردنش هیچ آسیبی به اون نمی زنه

من هم ک 750 دارم

سلام ممنون بابت جواب:11: ولي قانع کننده نبود :2:
دوستان عزيز مي تونن کمک کنند و به من بگويند که وقتي کارشون با گوشيشون تموم ميشه فقط کابل اونو مي کشند يا نه؟
گوشي من w700 هست
ممنون:10:

nakhordemast
26-03-2007, 21:26
سلام ممنون بابت جواب:11: ولي قانع کننده نبود :2:
دوستان عزيز مي تونن کمک کنند و به من بگويند که وقتي کارشون با گوشيشون تموم ميشه فقط کابل اونو مي کشند يا نه؟
گوشي من w700 هست
ممنون:10:

آقا درسته plug and play هست به این معنی که بزن و استفاده کن و مراحل نصب درایور و کارای نرم افزاری و سخت افزاری نداره. ولی این دلیل نمیشه که هر موقع خواستی بکشی بیرون.
شما برو تو مای کامپیوتر و روی درایوی که به عنوان گوشی اونجا اضافه شده راست کلیک کن و eject رو بزن.
یا
کنار ساعت یه علامت اضافه میشه روی اون کلیل کن و روی اون گزینه که مربوط به گوشی میشه کلیک کن.

به هر حال وقتی کار به درستی انجام شد روی صفحه ال سی دی گوشی مینویسه که : حالا شما میتونید در حالت ایمن و بدون خطر کابل رو جدا کنید.
اونوقته که میتونی بکشی.

همه اینها مال وقتیه که به به صورت file transfer گوشیتو وصل کرده باشی.

royaye_talkh55
27-03-2007, 13:06
آقا درسته plug and play هست به این معنی که بزن و استفاده کن و مراحل نصب درایور و کارای نرم افزاری و سخت افزاری نداره. ولی این دلیل نمیشه که هر موقع خواستی بکشی بیرون.
شما برو تو مای کامپیوتر و روی درایوی که به عنوان گوشی اونجا اضافه شده راست کلیک کن و eject رو بزن.
یا
کنار ساعت یه علامت اضافه میشه روی اون کلیل کن و روی اون گزینه که مربوط به گوشی میشه کلیک کن.

به هر حال وقتی کار به درستی انجام شد روی صفحه ال سی دی گوشی مینویسه که : حالا شما میتونید در حالت ایمن و بدون خطر کابل رو جدا کنید.
اونوقته که میتونی بکشی.

همه اینها مال وقتیه که به به صورت file transfer گوشیتو وصل کرده باشی.

سلام
دوست عزيز به غير از اينکه اينکارو مي کنم بازم يه گوشي پايين کشيده که مربوط به برنامه pc suite sony erricson هست و اون اعصابم رو خورد کرده که حالت کانکت رو نشون ميده
حالا يه سوال ديگه:
گوشي رو در حالت خاموش وصل کنيم يا در حالت روشن؟
اگه بخواهيم از حالت تلفن استفاده کنيم مخصوصا با برنامه my phone explorer که من باهاش اس ام اس و مديريت دفتر تلفن مي کنم وقتي که توي اين برنامه که فارسي هم هست گزينه قطع ارتباط رو مي زنيم به راحتي گوشي رو قطع مي کنه ولي باز هم وقتي کابل رو از گوشي مي کشيم صداي اينکه فلش مموري رو بدون ejject بکشيم همون صدا رو ميده :2: و گفتم شايد براي گوشي ضرر داشته باشه
ممنون مهرداد:11:

behnaam
29-03-2007, 00:40
بابا ما یه عمره هی میزنیم میکشیم میزنیم میکشیم میزنیم میکشیم هیچیی نمیشه
فقط در حال انتقال فایل نباشه و تو حالت file transfer نباشه دیگه هر وقت خواستی بکشش!

V3X
29-03-2007, 02:25
salam zaheran goshi sony ericson shoresh dar omadeh baba man az harke porsidam ye erad dareh in la masab male manam mogeye zang kordan kamosh mishe che karesh konam

dark fear
02-04-2007, 14:58
کمک کمک گوشیم از دست رفت کسی نمیدونه باید گوشیمو چیکار کنم
گوشیم بالا نمیاد وقتی میخاد روشن بشه این ارور رو میده
configuration error. please contact your network operator or service centre
قضیه از این قراره کامپیوتر قفل کرده بود منم گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم و انتقال فایل زدم خیلی ضروری
بود بعد دیدم هنوز کامپیوتر از قفل خارج نشده و در همون حالت قفل کامپیوتر رو ریست کردم بعد گوشی رو
جدا کردم و دیدم وقتی میخاد روشن بشه اون ارور رو میده باتری رو دراوردم و زدم جا و روشن خاموش کردم ولی دیدم نه خیر ارور میده

chaser
03-04-2007, 12:51
گوشیم کا 750 هست از دستم افتاد و از بعد از افتادنش دوربینش اجرا نمیشه. کاور لنزو که باز می کنم صفحه سیاه میشه و دو گزینه settings , view نشون میده ولی تصویر سیاه است و گوشی واسه مدت 2 دقیقه قفل می کنه. دادم واسم flash هم کردن ولی بازم نشد. کمک کنید :42:

c0rd3r
03-04-2007, 13:05
ورودتو به انجمن تبریک میگم.

مشکل سخت افزاریه و باید بدی تعمیر . ( آخه گوشیت خورده زمین میدی فلش کنن ؟؟ فلش مشکلاته

نرم افزاری رو حل میکنه )

chaser
03-04-2007, 14:41
شما نمیدونی حدودا چند خرجشه؟؟

c0rd3r
03-04-2007, 14:46
نه تجربه نداشتم و از یکی از دوستام شنیدم.

chaser
03-04-2007, 15:03
ممنون نمیدونی حدودا چقدر خرجشه

chaser
04-04-2007, 09:30
درست شد آقا با 2000 تومان

mostafa_khan
04-04-2007, 09:49
درست شد آقا با 2000 تومان

چه كارش كردي فقط سريالش رو جنج كردي يا فلش؟

chaser
04-04-2007, 15:15
سلام آقا مصطفی
دادم سرویسش کردن
5 min هم طول نگشید
بازش کرد . یه چیزیش قطع شده بود وصل کرد
با یه دستگاهی مثله bloover ولی باد گرم میزد

chaser
04-04-2007, 15:19
آقایون اگه کسی با برنامه far manager170 کار کرده یه پی ام به من بده خیلی ضروریه؟؟
behzad_shirazcity

pipo_inzaghi
05-04-2007, 17:56
سلام..دوستان من تصميم نهاييمو واسه خريد m600 كرفته بودم كه شنيدم كوشيهاي صفحه لمسي(touch screen)خيلي زود اب و رطوبتو جذب ميكنن و بعد از يه مدت ال سي ديشون خراب ميشه.واسه همين من كلي مردد شدم و فعلا نخريدم..به نظر شما حقيقت داره؟ اكه اينطوريه و ال سي ديش انقدر حساسه من بي خيالش شم..لطفا با جوابتون كمك كنين.مرسي

Mehdi_Full
07-04-2007, 16:17
سلام..دوستان من تصميم نهاييمو واسه خريد m600 كرفته بودم كه شنيدم كوشيهاي صفحه لمسي(touch screen)خيلي زود اب و رطوبتو جذب ميكنن و بعد از يه مدت ال سي ديشون خراب ميشه.واسه همين من كلي مردد شدم و فعلا نخريدم..به نظر شما حقيقت داره؟ اكه اينطوريه و ال سي ديش انقدر حساسه من بي خيالش شم..لطفا با جوابتون كمك كنين.مرسي
دوست عزیز کلا ال سی دی حساسه چه مال گوشی باشه چه تلویزیون و چه مانیتور
اگه یه ضربه کوچیک بهش بخوره تقریبا باید قیدش رو بزنی و بری ال سی دی رو عوض کنی
اگه تو نگهداری مشکلی نداری برو بخرش

nakhordemast
07-04-2007, 17:28
دوست عزیز کلا ال سی دی حساسه چه مال گوشی باشه چه تلویزیون و چه مانیتور
اگه یه ضربه کوچیک بهش بخوره تقریبا باید قیدش رو بزنی و بری ال سی دی رو عوض کنی
اگه تو نگهداری مشکلی نداری برو بخرش

مخصوصا مال لمسی ها که هیچ گونه محافظی هم نداره

Mehdi_Full
08-04-2007, 01:00
بله کلا ال سی دی حساسه
چه لمسی باشه چه غیر لمسی
مثلا نوکیا 6131 هم صفحه نمایشش ال سی دی هست که اونم حساسه

webroz
08-04-2007, 13:43
با سلام !
من گوشیم w700 و از طریق کاری که گفتید برای هک کردن و فلش کردن انجام دادم ولی با نرم افزار اولی گوشیم را با فایل های k750 , w800 که هست فلش کردم و گوشیم دیگه روشن نمیشه و فار منجیر هم نمیشناسه !
چیکار باید بکنم !
میخاستم طرفیت sms و بقیه تغییرات را بدم که گیر کردم !
په جوری به حالت قبلی برگونمش یعنی روشن شه !

لطفاً کمک کنید !

c0rd3r
08-04-2007, 14:43
با سلام !
من گوشیم w700 و از طریق کاری که گفتید برای هک کردن و فلش کردن انجام دادم ولی با نرم افزار اولی گوشیم را با فایل های k750 , w800 که هست فلش کردم و گوشیم دیگه روشن نمیشه و فار منجیر هم نمیشناسه !
چیکار باید بکنم !

لطفاً کمک کنید !

گوشیت سریال اصل هست یا چنچ ؟

اگه چنچ هست باید بدی برات فلش کنن و بعد هم سریال رو برات عوض کنن .

webroz
08-04-2007, 14:51
سریال اصل است !

چیکارش باید بکنم

metapex
08-04-2007, 16:27
دلیل زود خالی شدن باتری W550 که یه هفته است خریداری شده، چی میتونه باشه؟
تقریبا 2 ساعت شارژ نگه میداره. باتری اصلی و مدل BST-37 هست و بار اول تا 84% شارژ شده.
استفاده ای هم ازش میشه در حد مکالمه و sms هستش.
به نظر شما مشکل باتریه یا گوشی؟

c0rd3r
08-04-2007, 18:24
تقریبا 2 ساعت شارژ نگه میداره. باتری اصلی و مدل BST-37 هست و بار اول تا 84% شارژ شده.

گوشی رو روز اول 8 ساعت به شارژ زدی؟

اگه نزدی شارژ رو خالی کن و دوباره بزن . اگر نه مشکل باید از باتری باشه . به این تاپیک سر بزن اگه مشکلت

حل نشد باطری رو عوض کن .

پست شماره دو در مورد اوریجینال بودن باطری و پست اول صفحه دوم رو در مورد شارژ باطری بخون .

webroz
08-04-2007, 19:23
با سلام !
چیکار باید بکنم !

لطفاً کمک کنید !

کسی نمیدونه باید چیکار کنم .

سریال اصلی هم است .

Mehdi_Full
08-04-2007, 21:10
دوست عزیز بزار باطریت با USB شارژ بشه
اگه شد که شارژر مشکل داره
اگه نشد باطریت خرابه
به همین سادگی:46:

Mehdi_Full
08-04-2007, 21:18
گوشی رو روز اول 8 ساعت به شارژ زدی؟
اگه نزدی شارژ رو خالی کن و دوباره بزن . اگر نه مشکل باید از باتری باشه

عزیز دلم کی گفته گوشی باید اولش 8 ساعت شارژ بشه ؟! :18:
شما گوشی رو که آکبند میخری تقریبا 30 درصد شارژ داره که باید تمامش رو استفاده کنی تا باطریت تموم شه
وقتیکه تموم شد حداکثر 1.5 تا 2 ساعت طول میکشه تا باطری کاملا شارژ بشه و به 100٪ برسه
علت حرفی هم که زدم اینکه وقتی باطری داره شارژ میشه اگه دقت کنین شارژر یه مقدار داغ میکنه
و بعد از اینکه گوشیتون رو میبینید که شارژش به 100 درصد رسیده شارژر سرد میشه که این بدین معنی
هست که شارژر عمل شارژ کردن رو به صورت اتوماتیک قطع میکنه
موفق باشید:46:

axilbam
09-04-2007, 01:33
سلام
من می خواستم گوشی k750 بخرم ولی قبلش می خوام بدونم باید به چه چیز هایی توجه کنم .
مثلاَ
1-چه چیز هایی باید تو جعبش باشه (یه موقع از تو بر نداشته باشن)
2- سید گوشی چیه ؟از کجا باید بفهمیم سید چنده؟
3-(قیمت سریال چنجی پایین تره ) با این حال سریال اصلی بگیرم؟
4- ساخت کدوم کشور باید باشه؟
اگه نا گفته های دیگه ای هم هست بگین

ممنون.....

c0rd3r
09-04-2007, 13:55
عزیز دلم کی گفته گوشی باید اولش 8 ساعت شارژ بشه ؟! :18:
شما گوشی رو که آکبند میخری تقریبا 30 درصد شارژ داره که باید تمامش رو استفاده کنی تا باطریت تموم شه

منظورم همین بود .

c0rd3r
09-04-2007, 14:00
وقتیکه تموم شد حداکثر 1.5 تا 2 ساعت طول میکشه تا باطری کاملا شارژ بشه و به 100٪ برسه
علت حرفی هم که زدم اینکه وقتی باطری داره شارژ میشه اگه دقت کنین شارژر یه مقدار داغ میکنه
و بعد از اینکه گوشیتون رو میبینید که شارژش به 100 درصد رسیده شارژر سرد میشه که این بدین معنی
هست که شارژر عمل شارژ کردن رو به صورت اتوماتیک قطع میکنه
موفق باشید:46:

این که میگی سرد میشه کاملا دررسته . اما من از فروشنده - خالم - تو همین فروم و ... شنیدم باید دفعه اول

8 ساعت شارژ بشه . حتی میگن هر 2 ماه شارژ رو خالی کنین دوباره 8 ساعت بزنین به شارژ . چرا؟

metapex
09-04-2007, 14:21
c0rd3r و Mehdi_max ، از هر دوتون ممنونم. البته من برای کسی پرسیدم. نتیجه اش 1-2 روز دیگه مشخص میشه.

ghiz_ghize_khasteh
11-04-2007, 20:21
سلام به همگی
گوشی من w800 هستش
LCD گوشی من چیزی نشون نمیده و اگر محل اتصال LCD را به گوشی یه کم تکون بدم چراغهاش روشن میشه ولی چیزی نشون نمیده وفقط یه صفحه سفید نشون میده
به نظر شما LCD سوخته یا محل اتصالش به گوشی ایراد داره؟
قبلا هم بعضی مواقع چراغ LCD خواموش میشد ولی تصویر داشت
ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

c0rd3r
11-04-2007, 21:08
سلام به همگی
گوشی من w800 هستش
LCD گوشی من چیزی نشون نمیده و اگر محل اتصال LCD را به گوشی یه کم تکون بدم چراغهاش روشن میشه ولی چیزی نشون نمیده وفقط یه صفحه سفید نشون میده
به نظر شما LCD سوخته یا محل اتصالش به گوشی ایراد داره؟
قبلا هم بعضی مواقع چراغ LCD خواموش میشد ولی تصویر داشت
با تشکر

اینکه وقتی محل اتصال رو تکون میدی روشن میشه دو تا معنی داره .

1- ال سی دی سالمه که روشن میشه ( سفید میشه)

2- محل اتصال مشکل داره که با یه تکون سیمها با هم اتصال برقرار میکنن و روشن میشه .

گوشیت سرویس میخواد . یه 5 تومن ( اجرت باز و بسته کردن و یه تعمیر کوچولو ) تو گلوش گیر کرده .

Dj.Bobo
11-04-2007, 22:32
در خرید w300 به چه نکاتی باید دقت کنیم

abaszzr
11-04-2007, 23:19
سلام
من به تازگی 2تا گوشی z530 and k510 خریده ام روز اول هرچی عکس می انداختم در گوشی ذخیره میشد اما الان هر دوگوشی عکس گرفته شده را ذخیره نمیکنند !!!! چرا ؟؟ این مشکل از وقتی شروع شد که گوشی را به کامپیوتر وصل کردم وآهنگ تم عکس روی گوشی ها ریختم !!!در ضمن در فولدر تصاویر دیگر فولدر جدید نمی سازد وهر عکسی(فقط عکس) ازبلوتوث از گوشی دیگر ارسال میکنم پیغام حافظه پر است میزنه!! هر دوگوشی

ghiz_ghize_khasteh
12-04-2007, 01:33
اینکه وقتی محل اتصال رو تکون میدی روشن میشه دو تا معنی داره .

1- ال سی دی سالمه که روشن میشه ( سفید میشه)

2- محل اتصال مشکل داره که با یه تکون سیمها با هم اتصال برقرار میکنن و روشن میشه .

گوشیت سرویس میخواد . یه 5 تومن ( اجرت باز و بسته کردن و یه تعمیر کوچولو ) تو گلوش گیر کرده .

ممنون از جوابت عزیز
من خودم همین کارو کردم یعنی محل اتصال را تمیز کردم و فیش lcd را طوری قرار دادم که صفحه روشن بشه
بعد گوشی را خاموش روشن کردم و تصویر برگشت
حالا تصویر دارم
اگه بدمش سرویس چه کار باید انجام بده که lcd راحت و بی دردسر روشن بشه؟
آیا فیش اتصال گوشی را عوض میکنه؟
امکان داره محل اتصال رو گوشی ایراد داشته باشه؟
با تشکر:11:

c0rd3r
12-04-2007, 19:12
ممنون از جوابت عزیز
من خودم همین کارو کردم یعنی محل اتصال را تمیز کردم و فیش lcd را طوری قرار دادم که صفحه روشن بشه
بعد گوشی را خاموش روشن کردم و تصویر برگشت
حالا تصویر دارم
اگه بدمش سرویس چه کار باید انجام بده که lcd راحت و بی دردسر روشن بشه؟
آیا فیش اتصال گوشی را عوض میکنه؟
امکان داره محل اتصال رو گوشی ایراد داشته باشه؟
با تشکر:11:

خواهش . :10:

خوب خدا رو شکر روشن شد . :46:

فکر نکنم مشکل ار گوشی باشه . هرچی هست به اتصال ها بستگی داره .

خیالت راحت . قسمت های اصلی حتما سالمه .:27:

فقط هچه سریعتر گوشیتو ببر که ان اتصال ها باعث سوختن ال سی دی دنشه .

arya555
14-04-2007, 15:19
با سلام
لطفا در خصوص (m600) اگه كسي اطلاعاتي در مورد زبان فارسي ساز داره منو راهنمايي كنيد . ضمنا مي خواستم مكالمه رو ضبط كنم ولي موفق نشدم . ايا اين قابليت درش هست يا نه ؟ زيرا من قبلا با W810 اين كار را براحتي انجام ميدادم .
بقيه بعد
با تشكر
:27:

mrmostafa
15-04-2007, 11:50
سياوش جان اين منو گوشي k750 عوض ميكنيم بديش اينه فقط بايد تم خودش رو بريزي تا خوب بشه تم هاي ديگه ميريزيم بد ميشه منو نصفه هستش خوب نميشه مثل اصلش نيستش

Dj.Bobo
15-04-2007, 13:11
سلام من چند بار سوال مو پرسیدم ولی دوستان اصلا انگاز نه انگاز ...اگه نمی دونید بگید نمی دونم
راستش من میخوام یه w300 بخرم اول می خواستم نظر اساتید رو در موردش بدونم
دوم اینکه در هنگام خرید باید به چه نکاتی توجه کنم
ممنون

mrmostafa
15-04-2007, 17:31
سلام من چند بار سوال مو پرسیدم ولی دوستان اصلا انگاز نه انگاز ...اگه نمی دونید بگید نمی دونم
ممنون

نميدونم چجور گوشي هستش كار نكردم ولي پول بيشتر بدي بهتر ميگيري.
شما موقع خريد اين كار رو انجام بده بعد چند تا گزينه ميادش شما آزمايشهاي خدمات بزن بعد تمام جاهاي گوشيت رو تست ميكنه ببيني سالمه بعد تو همون ليست آخراش يكي مونده به آخر مدت زمان كل تماش رو بزن ببين چقدر صحبت شده ميفهمي گوشي آكبند هستش يا دسته دو

جوستيك منو به ترتيب: راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره اين رو ميزني مشخصات گوشي مياره ميتوني تست كني

موفق باشي

Ali&G
16-04-2007, 18:01
با سلام خدمت دوستان
من يه گوشيه k510iگرفتم ولي نميدونم چجوري توش اهنگ بريزم البته اهنگهاي صوتي رو با فرمت mp3 توش
ريختم واجرا ميكنه ولي اهنگهاي تصويري رو نميدونم با چه فورمتي بايد داخلش بريزم با يكي دوتا برنامه مثل
ImTOO 3GP Video Converter فايل هاي تصويري كه با فرمت dat بود به 3gp تبديل كردم ولي تصوير توي
گوشي شترنجيه و كيفيت خيلي پاييني داره اگر دوستان راه حلي سراغ دارن بگن ممنون ميشم

Dj.Bobo
17-04-2007, 18:46
نميدونم چجور گوشي هستش كار نكردم ولي پول بيشتر بدي بهتر ميگيري.
شما موقع خريد اين كار رو انجام بده بعد چند تا گزينه ميادش شما آزمايشهاي خدمات بزن بعد تمام جاهاي گوشيت رو تست ميكنه ببيني سالمه بعد تو همون ليست آخراش يكي مونده به آخر مدت زمان كل تماش رو بزن ببين چقدر صحبت شده ميفهمي گوشي آكبند هستش يا دسته دو

جوستيك منو به ترتيب: راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره اين رو ميزني مشخصات گوشي مياره ميتوني تست كني

موفق باشي
خیلی ممنون ازشما بابت پاسخگویی به سوالم
موفق باشید

Mitra_1360
17-04-2007, 20:18
سلام:20:

ببخشید من نمی تونم Massage بفرستم ولی Massage می گیرم ....

توی بخش Service Center هم شماره ی خودم هست با ضافه ی 0098

چند روزی هم دست خودم نبود نمی دونم چه بلایی سرش اوردن :13:

مدلش فکر کنم T100 باشه :2: :2: (قراره عوض شه :27: )

faridOnline
18-04-2007, 12:04
ممنون

خوب نيست آمار خرابيش بالاست يه چيز ديگه بگير

mrmostafa
18-04-2007, 12:04
سلام:20:

ببخشید من نمی تونم Massage بفرستم ولی Massage می گیرم ....

توی بخش Service Center هم شماره ی خودم هست با ضافه ی 0098

چند روزی هم دست خودم نبود نمی دونم چه بلایی سرش اوردن :13:

مدلش فکر کنم T100 باشه :2: :2: (قراره عوض شه :27: )

نبايد شماره خودت باشه بايد شماره سرويس پيام مخابرات باشه

9891100500+

faridOnline
18-04-2007, 12:06
کسی نمیدونه باید چیکار کنم .

سریال اصلی هم است .

خوار و مادرش با هم پيوند خورده !!!!

بايد با باكس فلش بشه ببرش يه تعميرگاه مطمئن

faridOnline
18-04-2007, 12:09
قضیه از این قراره کامپیوتر قفل کرده بود منم گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم و انتقال فایل زدم خیلی ضروری
بود بعد دیدم هنوز کامپیوتر از قفل خارج نشده و در همون حالت قفل کامپیوتر رو ریست کردم بعد گوشی رو
جدا کردم و دیدم وقتی میخاد روشن بشه اون ارور رو میده باتری رو دراوردم و زدم جا و روشن خاموش کردم ولی دیدم نه خیر ارور میده

فلش با باكس

MY1356
18-04-2007, 19:06
سلام
من يكسري برنامه هاي جاوا براي K750 از اينترنت دانلود ميكنم بعد با برنامه Winrar از حالت فشرده خارج ميكنم اما پسوند برنامه هاي مورد نظر Mf يا Class است ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

MY1356
18-04-2007, 19:25
من يكسري برنامه هاي موبايل از اينترنت براي k750 گرفتم كه پسوندشان mf ياclass هست البته در لينك مورد نظر با پسوند جاوا مغرفي شده بودند ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

anee_sherly_2006
20-04-2007, 02:59
سلام
من سوال دارم...گوشی من k310 iهستش و میخام شخصی با شماره x نتونه با من تماس بگیره.
آیا کد خاصی لازم هست یا از طریق خود گوشی امکان پذیره؟
ممنون

S.A.R.A
20-04-2007, 22:04
ویبره گوشی من بدون هیچ دلیلی از کار افتاد ! k310 ... می تونید راهنماییم کنین ؟

iran-from
20-04-2007, 23:25
سلام وخسته نباشيد من يه كوشي k750دارم ومي خوام منوشو تغير بدم وازبرنامه داوينچي واز برنامه++xsهم استفاده كردم برايپيدا كردنcid اما برنامه ها كار نكردند ومن طبق اموزشهاي كه در سايت بود انجام دادم
ولي برنامه هيچ عكس المعلي از خودش نشان نمي ده لطفا مرا راهنمايي كنيد
تشكر

titanium_zarin
21-04-2007, 22:39
سلام بچه ها
من گوشی w810دارم . کسی میدونه چطوری میشه گوشی رو طوری تنظیم کرد که بعضی از تماسها رو به طور خودکار رد کنه؟؟؟ یعنی نیازی نباشه که وقتی زنگ میزنن خودم اون رو رد تماس کنم .

mrmostafa
22-04-2007, 07:35
سلام بچه ها
من گوشی w810دارم . کسی میدونه چطوری میشه گوشی رو طوری تنظیم کرد که بعضی از تماسها رو به طور خودکار رد کنه؟؟؟ یعنی نیازی نباشه که وقتی زنگ میزنن خودم اون رو رد تماس کنم .

شما بايد پچ اضافه كني به گوشيت البته پچ black list نميدونم براي w810 باشه يا نه پيدا كردم برات ميزارم

mrmostafa
22-04-2007, 07:37
سلام
من يكسري برنامه هاي جاوا براي K750 از اينترنت دانلود ميكنم بعد با برنامه Winrar از حالت فشرده خارج ميكنم اما پسوند برنامه هاي مورد نظر Mf يا Class است ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

شما بايد بري تو options برنامه winrar يه جا هست پسوند هايي كه ساپورت ميكنه هستش تك جر رو بردارش. فايلهاي جر رو به صورت زيپ شده نشون ميده باز ميكني كلي فايل هستش. شما تيك رو برداري فايل به صورت جر هستش درسته يا همون زيپ شده رو بريز تو گوشي چون در اصل فايل جر هستش زيپ شده نيستش

mrmostafa
22-04-2007, 07:39

مشكل گوشي شما اينه كه فلش كردي كاستوميز رو كامل انجام ندادي. يه بار ديگه كاستوميز گوشي رو با phone xs كامل انجام بده بعد فايل main رو فلش كن درست ميشه مشكلي نداره

mrmostafa
22-04-2007, 07:42
سلام
من سوال دارم...گوشی من k310 iهستش و میخام شخصی با شماره x نتونه با من تماس بگیره.
آیا کد خاصی لازم هست یا از طریق خود گوشی امکان پذیره؟
ممنون

بلك ليستي كه الان داخل گوشيهاي سوني اريكسون هستش برعكس عمل ميكنه شماره كسي رو بدي فقط اون ميتونه تماس بگيره ولي شما ميتوني پچ بلك ليست مرتبط با گوشيت رو پيدا كني فلش كني رو گوشي بعد ديگه هر كسي رو خواستي نتونه زنگ بزنه ميدي تو ليست نميتوه ديگه

mrmostafa
22-04-2007, 07:43
سلام وخسته نباشيد من يه كوشي k750دارم ومي خوام منوشو تغير بدم وازبرنامه داوينچي واز برنامه++xsهم استفاده كردم برايپيدا كردنcid اما برنامه ها كار نكردند ومن طبق اموزشهاي كه در سايت بود انجام دادم
ولي برنامه هيچ عكس المعلي از خودش نشان نمي ده لطفا مرا راهنمايي كنيد
تشكر

شما بايد usb flash رو نصب كني بعد گوشيت رو خاموش كن دكمه c رو نگه دار كابل رو به گوشيت بزن دكمه استارت Xs بزن مشخصات گوشيت رو ميده

titanium_zarin
22-04-2007, 13:08
شما بايد پچ اضافه كني به گوشيت البته پچ black list نميدونم براي w810 باشه يا نه پيدا كردم برات ميزارم

ممنونم از راهنمائیتون ... خودم هم دنبالش میگردم ولی منتظر نتیجه از طرف شما هم هستم :11:

amir_panda
22-04-2007, 17:03
می خوام بدونم w610 اومده به بازار ایران
اگه اومده قیمتش چنده؟

ary_sani
22-04-2007, 18:01
با سلام.
من یک مشکلی دارم و اونم اینه که یک بار یک بازی ریختم رو گوشیم بعدش که از یو اس بی در آوردمش و اینا خلاصه وقتی رفتم تو قسمت منو قسمت سرگرمی ها به رنگ سیاه در اومده!
خود قسمتش درسته و کار می کنه ولی خود شکل آیکنش سیاهه

asa_59a
23-04-2007, 12:32
با عرض سلام خدمت دوستان
راستش ما هم 2 3 هفته اي ميشه كه به جمع دبليو 810 دار ها پيوستيم!!! تو اين مدت هم خداييش خيلي ازش راضي بودم
فقط چند روز پيش مشكلي پيش اومد كه مي خوام علتش رو از شما بپرسم: من گوشي رو از طريق كابل يو اس بي به كامپيوتر وصل كردم و حين ترانسفر ديتا آنتي ويروسم 2 تا ويروس روي كارت مموري گوشي پيدا كرد كه سريع ديلت كردم (اگه اشتباه نكنم اسم يكيشون هاست دات اگزه بود) خلاصه بعد از اينكه سيف ريموو كردم گوشي ديگه بالا نيومد! يعني وقتي كه گوشي رو روشن مي كردم آرم سوني اريكسون هم ميومد اما بعد از اون يه صفحه سفيد روشن و خاموش مي شد!!! درآوردن و جا زدن مجدد باتري هم فايده اي نداشت بالاخره دادم يكي از بچه ها بردش پاسا‍‍ژ علاالدين اونجا مثل اينكه بعد از دو سه بار فلش كردن درست شده بود و علت خرابي رو هم گفته بودند احتمالا ولتاژ بالا بهش رسيده!!!
حالا سوالم اينه كه آيا واقعا تشخيصشون درست بوده؟ اگه اينطور باشه كه كلا گوشي هميشه در معرض خطر خواهد بود..... ضمنا توصيه كرده بودند كه از مموري ريدر استفاده بشه اما در صورت ستفاده از برنامه هايي مثل پي سي سوئيت و غيره كه ديگه نميشه فقط با مموري ريدر كارمونو انجام بديم (نياز هست كه حتما خود گوشي وصل كامپيوتر بشه)
منتظر راهنمايي اساتيد هستم
ممنون

toshiba
25-04-2007, 07:18
با سلام و خسته نباشید

من یک گوشی w810دارم یک بار خاموش کردم دیگه روشن نشد با آموزشی که برای بلند که برای بلند کردن صدا بود را تا مرحله فرستادن فایل W810_R4EA031_MAIN_GEرا NERIC_HN_RED49با XS++ رفتم وگوشی روشن شد
اما وقتی میخواهی حالت را انتخاب کنی گوشی گیر میکنه و باید باتری را دراورد یا انتخاب هم میشه کرد سیم
را نمیشناسه
مراحل FarManager170وقتی گوشی را میشناسه در farهیچ فایلی وجود نداردو نمتونم کار را به طور کامل امجام بدم

عاجرانه در خواست کمک دارم

+bache
03-05-2007, 11:23
سلام خوبین دوستان
دوستان عزیز w810 دارم ولی نمیدونم چرا صداش کمه کیفیتش خوبه ولی صداش خیلی کمه ! ایا میشه کاریش کرد؟ که صداش بیشتر بشه ؟ اگر راهنماییم کنین ازتون ممنون میشم .

tmd1157
26-05-2007, 16:45
سلام
چه جوري ميشه ظرفيت مسيج گوشيهاي سوني اريكسون رو افزايش داد....ظرفيت smsگوشيهاي سوني اريكسون خيلي پايينه...لطفا اگه ميدونيد راهنمايي بفرماييد....

Ebrahim Rezaei
27-05-2007, 20:26
k800i من قسمت game و applications باز نمیشه.خواهش میکنم راهنماییم کنید چکار کنم.آخه بیرون سی هزار تومن میگیرن برنامشو عوض می کنن.با مستر ریست هم نشد.:41: :41: :19: :9: :42: :45: :24:

moriss
27-05-2007, 21:04
با هک گوشی میشه ظرفیت مسیج رو زیاد کرد

به تاپیک کلیه اموزشهای هک گوشی مراجعه کنین

darkshahab
27-05-2007, 21:36
من گوشیم دبلیو 810 i هست
وقتی برام اس ام اس میاد حتی اگه اهنگ بلندی گذاشته باشم برای الارم اس ام اس بعد از چند ثانیه خود به خود قطع میشه؟
چرا؟

R@R#M@N
27-05-2007, 21:41
یعد چند ثانیه
اگه بعد 7 8 ثانیه هست (یعنی آهنگ میزنه و بعد 7 ثانیه قطع میشه) که کل گوشیهای سونی همینجوریند

darkshahab
28-05-2007, 14:06
یعد چند ثانیه
اگه بعد 7 8 ثانیه هست (یعنی آهنگ میزنه و بعد 7 ثانیه قطع میشه) که کل گوشیهای سونی همینجوریند

مال من بعد از 10 ثانیه قطع میشه؟
یعنی مال تنظیماتشه؟

moslem290
04-06-2007, 12:34
سلام
من یک برنامه برای گذاشتن قفل بر روی فایل در گوشی w810iمیخواهم کسی داره

R@R#M@N
04-06-2007, 13:05
مال من بعد از 10 ثانیه قطع میشه؟
یعنی مال تنظیماتشه؟

بله
همه ی گوشیها همینجوریند (سونی اریکسون) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EhsanEricsson
10-06-2007, 03:08
چی شد این پچ بلک لیست810؟ آموزششم با x++ اگه هست لینک بدین لطفا:19:

majid_italy
10-06-2007, 14:30
سلام
می ددنم ممکنه سوالم تکراری باشه ولی واقعا اعصابم خورد کرده!من سرچ هم کردم ولی نتونستم جوابامو بیدا کنم.اگه میشه راهنماییم کنین یا لینک جوابا رو بزارین.ممنون.
من بعد از مدتها تصمیم گرفتم k750 خودمو هک کنم. نرم افزاراشو +آمزشش رو دانلود کردم. اما Far Manager موقع کانکت شدن اخطار اینکه درایو USB نصب نیست میده.دیدم که خیلی ها هم این مشکل داشتن!حتی اون فایل update واسه USB رو هم گرفتم و نصب کردم اما باز هم error میده. جای USB رو هم عوض کردم اما...اصلا وقتی گوشی رو وصل می کنم روشن میشه که شنیدم نباید بشه! اصلا از کجا باید فهمید که گوشیم CA90 یا نمیدونم مدل های اینچنینیه!؟از این نوع سوالها خیلی دارم یکی میتونه کامل راهنماییم کنه...؟

AZAD 001
10-06-2007, 17:18
سلام
دوربين k750 من خيلي نويز داره به صورتي كه وقتي روي لنز رو با دست مي گيرم پر از نقطه هاي ابي ميشود چه كار بايد كرد

Saman-tci
10-06-2007, 17:35
تنظیمات رو درست انجام دادی ؟

b33
10-06-2007, 21:00
هنگامی که در منوی مدیریت فایل روی منوی بیشتر روی استفاده به عنوان کلیک میکنم در گوشی w700i گوشی ریست میشود اگر کسی میداند چرا لطفا مرا راهنمایی نماید.
با تشکر

ghaemshahri
11-06-2007, 10:32
سلام به دوستان خودم
يك مشكلي برام پيش اومد كه از همه شما كمك مي خوام و ممنون ميشم منو راهنمايي كنيد
حدود يك هفته پيش رم موبايل ( اريكسون كا 750 ) را اشتباهي با گوشي فرمت كردم . از اون به بعد رم رو از موبايل خارج كردم و با برنامه هاي مختلف محتويات اونو Recovery كردم ولي اصلا جواب نميده . من واسم عكسهايي كه با گوشي گرفتم و فيلم هايي كه با گوشي گرفتم مهم هست و بقيه صدا و تصاوير واسم مهم نيست چون همشونو يك بك آپ دارم ولي از عكسها و فيلمهايي كه با گوشي گرفتم متاسفانه هيچي ندارم . لطف مي كنيد منو راهنمايي كنيد چون واسم عكسها و فيلمها خيلي ارزشمند هست و يادآور خاطرات خاص هست.
ممنونم كه كمكم مي كنيد

saeedhaeri
11-06-2007, 10:36
دوستان سلام. من یه مشکل دارم و اون اینه که میخوام وقتی گوشیم دستم نیست کسی به فولدرهام دسترسی نداشته باشه یه چیزی مثل یه پسوورد. لطفا راهنمایی بفرمائین. Saeedhaerii@yahoo.com

mili_raper
11-06-2007, 10:56
با سلام . وقتی 100 % فایل ها download میشه باز بر میگرده به اولین مرحله و روی lcd موبایل این error را می ده
error : no organizer software sccrin : 487
کسی می دونه من چطوری مشکم حل میشه ؟

hamed1297
12-06-2007, 00:29
من دنبال برنامه آپدیت سونی اریکسون هستم.یک مدت پیش یکی از دو ز دوستان توی سایت گذاشته بود ولی پیداش نمیکنم.
نرم افزار update service

ahsanx
12-06-2007, 04:51
اگه میشه منو راهنمایی کنید . گوشی من k 510 i هست و من هر آهنگ mp3 رو از کامپیوتر روی گوشی میریزم اونو پخش

نمیکنه و میگه فایل قابل اجرا نیست ولی اگه آهنگی رو با بلوتوز دریافت کنم اونو پخش میکنه لطفا دوستان منو راهنمایی

کنن . من در سایت جستجو کردم ولی مطلبی پیدا نکردم شرمنده اگه سئوالم تکراری هست . با تشکر

aloalexa
12-06-2007, 19:40
با سلام
من یه گوشی w810 دارم که چند بار درایور دوربین و اکوستیک اونو عوض کردم ولی الان هر کاری می کنم که باهاش عکس یا فیلم بگیرم نمیشه یعنی فقط برای یه لحظه میره رو دوربین ولی فورا بر می گرده

من درایور های دوربین رو تو این مسیر کپی می کردم
files_to_upload\Fs\ifs\settings\camera
یه چندبار هم بدون ساختن فولدر FS این کار رو کردم یعنی:
files_to_upload\ifs\settings\camera

در ضمن از نرم افزار ++CS و روش SFX استفاده میکنم و گوشیم سریالش چنجیه

حتی وقتی تو software info < service info می رم هیچ مشخصاتی دیگه اونجا در مورد دروبین و ورژنش نیست
و حتی service test هم نمی تونه دوربین گوشی رو باز کنه

کمکم کنید

mhs-music
13-06-2007, 16:44
میخوام w750 بخرم مشورت می خواستم

omidia
14-06-2007, 13:23
سلام به همه. یه مشکل جدی ونیاز به کمک فوری >>دوستان اگه میشه توضیح بدین چه جوری میشه وقتی یه نفر به گوشی زنگ میزنه اسمش بیفته ولی شمارش نیفته خواهشن اگه کسی میدونه هر چه سریعتربه من جواب بده اخه خیلی فوریه (ممنون و متشکر از همه زحماتتون)راستی گوشیم k750 است

ahsanx
15-06-2007, 04:42
سلام به همه. یه مشکل جدی ونیاز به کمک فوری >>دوستان اگه میشه توضیح بدین چه جوری میشه وقتی یه نفر به گوشی زنگ میزنه اسمش بیفته ولی شمارش نیفته خواهشن اگه کسی میدونه هر چه سریعتربه من جواب بده اخه خیلی فوریه (ممنون و متشکر از همه زحماتتون)راستی گوشیم k750 است
دوست عزیز اگر شما شماره ای را با اسم در گوشی ذخیره کنید , موقع تماس اون شماره با شما به جای شماره اسم طرف میافته به همین راحتی . موفق باشی

cherry
15-06-2007, 12:29
سلام به همگی ...

گوشی من w550 i هستش . چند وقت پیش وصلش کردم به کامپیوتر و وقتی کارم تموم شد و جداش کردم دیگه نه دوریبن فیلمبرداریش فیلم میگرفت نه عکسی میندازه...
میخواستم بدونم چرا اینطوری شده ... من بردمش پیش یه مغازه دار و گفتش که گوشیت ویرووسی شده و 10 ،12 هزار تومن خرج داره ...
من شنیده بودم که سونی اریکسون ویروس نمیگیره میخواستم راهنماییم کنین تا بدونم باید چیکار کنم ...

ممنون از راهنماییتون ......

Farbod_h
15-06-2007, 12:47
سلام به همگی ...

گوشی من w550 i هستش . چند وقت پیش وصلش کردم به کامپیوتر و وقتی کارم تموم شد و جداش کردم دیگه نه دوریبن فیلمبرداریش فیلم میگرفت نه عکسی میندازه...
میخواستم بدونم چرا اینطوری شده ... من بردمش پیش یه مغازه دار و گفتش که گوشیت ویرووسی شده و 10 ،12 هزار تومن خرج داره ...
من شنیده بودم که سونی اریکسون ویروس نمیگیره میخواستم راهنماییم کنین تا بدونم باید چیکار کنم ...

ممنون از راهنماییتون ......
وصلش کن به کامپیوتر
مموری رو فرمت کن
بعد مستر ریست درست میشه
فقط همه چیت پاک میشه
قبلش یه بکاپ بگیر

cherry
15-06-2007, 19:25
ممنون فربد جان ...

یه سوال تکراری ... یعنی گوشیهای سونی اریکسون ویروس میگیره؟؟؟؟؟؟؟ چون جواب به این سوالم ندادین

Farbod_h
15-06-2007, 19:41
ممنون فربد جان ...

یه سوال تکراری ... یعنی گوشیهای سونی اریکسون ویروس میگیره؟؟؟؟؟؟؟ چون جواب به این سوالم ندادین
نه!
ولی بعضی از ویروسای کامپیوتری وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنی فایلاش رو روی فون مموری و مموری کپی می کنه و باعث میشه گوشی قاط بزنه

cherry
16-06-2007, 06:14
ممنون فربد جان..........

toliveistodie
16-06-2007, 12:26
هنوز XS++ برای cid51 . 52 نیومده؟؟؟

moeinmoeinmoein
16-06-2007, 12:36
يكي بگهاين پچ هاي موبايلو بايد تو چه آدرسي Uploud كرد....

:19: بابا هي نگين نوشته شده... توضيحات فقط ميگه چطوري موبايل به Far manager وصل ميشه

و حرفي از مسير قرار گيري پچ نگفته .... :42: تروخدا هركي ميدونه بگه:42: ********با تشكر******:11:

nkhdiscovery
19-06-2007, 16:01
آقا من گوشیم w800 هست نمیتونم متن رو کپی و پیست کنم (از smsها به notes) توی چند تا تپیک مطرح کردم گفتند نمیشه اما از یکی دوستام پرسیدم گفت چند روز پیش تو همین سایت یه ترفندی خونده که توی همین گوشی ها هم کپی پیست میکنن.با چند تا دکمه است .خودم میدونم با + یا - و > یا < سلکت میشه اما نمیدونم چه جوری کپی کنم.لطفا راهنمایی کنید.

hamid_07
21-06-2007, 23:25
سلام چه جوری میشه تعداد sms های inbox در k750 را تغییر داد مرسی.

amin2000
22-06-2007, 11:52
برادر من یه گوشی k510i داره که lcd اون بدون نوشته وسفید خاموش روشن میشه لطفا راهنمایی کنید

Farbod_h
22-06-2007, 12:28
برادر من یه گوشی k510i داره که lcd اون بدون نوشته وسفید خاموش روشن میشه لطفا راهنمایی کنید
باید بدی برات فلشش کنن
5-10 تومن هزینه داره

amin2000
25-06-2007, 22:16
باید بدی برات فلشش کنن
5-10 تومن هزینه داره

فلشش کردن حالا lcd و چراغ کلید ها آن روشن میشود ولی lcd روشن است ولی نوشته ندارد

arash2006
26-06-2007, 18:34
با سلام
مشكلي برام در گوشي k310i بوجود اومده و اون اينكه نميتونم sms بفرستم صندوق را كلا خالي كردم و ريست تنظيم ها و ريست كل هم كردم ولي باز نميتونم اس ام اس بفرستم ميتونم دريافت كنم ولي نميتونم بفرستم اگه راه حلي داره ممنون ميشم كمكم كنيد
مرسي

mehran_saleh_286
28-06-2007, 16:11
سلام من يك z610خريدم روزي دو بار خاموش روشن ميشه دليل چيست و راه حل كامل ان را بگوييد

Hamidreza66
28-06-2007, 17:27
سلام دوستان
من یه گوشی k510 جدید خریدم، یکی از دوستام بهم یه دیگشنری با بلوتوث داد. از اوب بع بعد دیگه نمیتونم بلوتوث بگیرم. اخطار پر بودن حافظه میده اما حافظه خالیه. گوشی رو هم سعی کردم آپدیت کنم هم ریست کلی اما درست نشد.
خواهش میکنم راهنمایی کنید

ms368
29-06-2007, 13:50
سلام ....

کسی میدونه چطوری فایلهای فلش ( SWF ) روی W700i اجرا میشه ... اصلا امکانش هست که اجرا بشه ؟ فلش پلیری سراغ ندارید برای W700i .

با تشکر

Farbod_h
29-06-2007, 15:46
سلام ....

کسی میدونه چطوری فایلهای فلش ( SWF ) روی W700i اجرا میشه ... اصلا امکانش هست که اجرا بشه ؟ فلش پلیری سراغ ندارید برای W700i .

با تشکر
دبلیو 810 فایلای فلش رو می شناخت ولی هر کاری می کردم اجرا نمی کرد
نرم افزاری هم براش نیست

Farbod_h
29-06-2007, 15:46
سلام دوستان
من یه گوشی k510 جدید خریدم، یکی از دوستام بهم یه دیگشنری با بلوتوث داد. از اوب بع بعد دیگه نمیتونم بلوتوث بگیرم. اخطار پر بودن حافظه میده اما حافظه خالیه. گوشی رو هم سعی کردم آپدیت کنم هم ریست کلی اما درست نشد.
خواهش میکنم راهنمایی کنید
فرمتش کن
اگه درست نشد بعد مستر ریست
فقط همه چیز می پره

Farbod_h
29-06-2007, 15:48
فلشش کردن حالا lcd و چراغ کلید ها آن روشن میشود ولی lcd روشن است ولی نوشته ندارد
پس مشکلش سخت افراریه
شاید آی سی فلشش سوخته باشه

ebi_dar
29-06-2007, 19:45
سلام به همگی دوستان....
فکر کنم این بیستمین پست من در این رابطه هستش!!!!!
من برنامه XS++(همون هک گوشی)رو میخواستم که از K750i هم پشتیبانی کنه!
(در ضمن این سوال رو همه جا هم مطرح کردم ولی....)
موفق باشید

mehdi_ok1
29-06-2007, 22:53
با سلام

دوستان یه گوشی W810i خریدم ,میخوام بدونم

اصله یا نه ؟
رجیستر اصلیه یا رجیستر چنج شده ؟
اصلا از کجا باید فهمید؟

وقتی*#60# رو وارد میکنم این پیغام رو میده
Unknown USSD opration Code

نسخه گوشی:
CXC1250316R4EA031SONYERICSSON

روی آداپتورش نوشته :
Made in China by Solcomp

رمش هم آبی رنگه
این هم چند تا عکس ازش

Farbod_h
30-06-2007, 00:15
کدش اینه
*
#
0
6
#
نقدن بهت می گم که هدفونت رو عوض کردن
هدفون 810 مشکیه و از اون پلاستیکی که سرش هست 2 سایز دیگه هم داره
سریالش هم دیگه مهم نیست چون مخابرات بی خیال رجیستر شده

aloalexa
30-06-2007, 09:55
کدش اینه
*
#
0
6
#

من هم تا حالا w810 با هدفون طوسی رنگ ندیده بودم ، فروشگاه های دیگه یه سر بزن ببین چطوریاست؟

mehdi_ok1
30-06-2007, 13:50
منظورت چیه قلابیه؟

چقدر فرقشون هست؟

تو کیفیت چطور ؟

Farbod_h
30-06-2007, 14:24
منظورت چیه قلابیه؟

چقدر فرقشون هست؟

تو کیفیت چطور ؟
از عکس هایی که انداختی من بهت می تونم بگم که هدفونت اصله
ولی با هدفون دبلیو 700 یا 550 عوض شده

nkhdiscovery
30-06-2007, 14:58
سلام به همگی دوستان....
فکر کنم این بیستمین پست من در این رابطه هستش!!!!!
من برنامه XS++(همون هک گوشی)رو میخواستم که از K750i هم پشتیبانی کنه!
(در ضمن این سوال رو همه جا هم مطرح کردم ولی....)
موفق باشید
ببینم نفسم، مگه قراره از کا 750 پشتیبانی نکنه؟آموزش های این تاپیک هم برای k750 هستش(برو صفحه اولش):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوال راجع به هک هم توی همون تاپیک بپرس.:11:

Hamidreza66
01-07-2007, 16:02
فرمتش کن
اگه درست نشد بعد مستر ریست
فقط همه چیز می پره

حافظه خالی بود، اما فرمت هم کردم درست نشد، مستر ریست هم کرده بودم اما اونم فایده نداشت،
دادم فلش کردنش درست شد اما گفت عیبش بخاطر آپدیت جدیده که این مشکل رو داره برام آپدیت قدیمی رو ریخت

mehdi_ok1
02-07-2007, 00:17
کدش اینه
*
#
0
6
#

من هم تا حالا w810 با هدفون طوسی رنگ ندیده بودم ، فروشگاه های دیگه یه سر بزن ببین چطوریاست؟

از عکس هایی که انداختی من بهت می تونم بگم که هدفونت اصله
ولی با هدفون دبلیو 700 یا 550 عوض شده

خیلی ممنون از کمکتون

شماره رو زدم

شماره نوشته شده با روی کارتون یکی نیست

دوستان از دو مورد فلش صحبت کردند

من میخوام صدای گوشی رو زیاد کنم

ولی تو تاپیک افزایش صدا دو روش گفته, میخوام بدونم کدوم یکی رو امتحان کنم

گوشی رو هم 240 تومن خریدم140 الان
100 یک ماه دیگه

ye_mosafer
02-07-2007, 03:39
سلام دوستان- من با کابل يو اس بي کا 750 مشکل دارم واون اينه که : وقتي کابل رو به گوشيه خاموش وصل ميکنم گوشي خودکار روشن ميشه -مثلا موقعي که بخوام با فار منجر کار کنم يا گوشي رو اپديتش کنم گوشي بايد خاموش باشه که به يو اس بي وصل شه اما خودکار روشن ميشه ميشه راهنماييم کنين ممنون ميشم

arthouse
02-07-2007, 09:23
سلام
من گوشی P910i دارم و زبان انگلیسی که روی گوشی بوده حذف شده و به حالت زبان کره ای برگشته و در حال حاضر فقط زبان کره ای داره/
لطفا راهنمائی کنید.

Farbod_h
02-07-2007, 10:07
سلام
من گوشی P910i دارم و زبان انگلیسی که روی گوشی بوده حذف شده و به حالت زبان کره ای برگشته و در حال حاضر فقط زبان کره ای داره/
لطفا راهنمائی کنید.

بعید می دونم حذف شده باشه
شما برو به کلوپ P910i راهنماییت میکنن
که چه جوری درستش کنی

Farbod_h
02-07-2007, 10:08
سلام دوستان- من با کابل يو اس بي کا 750 مشکل دارم واون اينه که : وقتي کابل رو به گوشيه خاموش وصل ميکنم گوشي خودکار روشن ميشه -مثلا موقعي که بخوام با فار منجر کار کنم يا گوشي رو اپديتش کنم گوشي بايد خاموش باشه که به يو اس بي وصل شه اما خودکار روشن ميشه ميشه راهنماييم کنين ممنون ميشم
فکر می کنم شما باید درایو usb رو نصب کنی
شمام برو به تاپیکی که در این باره هست

Anna-Girlscout
02-07-2007, 10:53
سلام لطفا" مرا براي خريد يك گوشي ارزان و ساده و زيبا راهنمايي كنيد . براي مامانم ميخوام.مرسي:46:

arthouse
02-07-2007, 13:36
بعید می دونم حذف شده باشه
شما برو به کلوپ P910i راهنماییت میکنن
که چه جوری درستش کنی
---------------------------------------
مرسی از راهنمائی شما
ولی در قسمت زبان فقط یک گزینه وجود دارد آنهم کره ای است

nkhdiscovery
02-07-2007, 14:53
سلام لطفا" مرا براي خريد يك گوشي ارزان و ساده و زيبا راهنمايي كنيد . براي مامانم ميخوام.مرسي:46:
مشخصات قیمت و چیزایی که برات مهمه بنویس تا بگیم چی خوبه... فقط اریکسون میخوای دیگه؟؟؟ چون نوکیا همه گوشی هاش یوقوره!

nkhdiscovery
02-07-2007, 15:13
مشخصات قیمت و چیزایی که برات مهمه بنویس تا بگیم چی خوبه... فقط اریکسون میخوای دیگه؟؟؟ چون نوکیا همه گوشی هاش یوقوره!

ببخشید دوبار ذخیره شد!!

mehdi_ok1
03-07-2007, 10:40
خیلی ممنون از کمکتون

شماره رو زدم

شماره نوشته شده با روی کارتون یکی نیست

دوستان از دو مورد فلش صحبت کردند

من میخوام صدای گوشی رو زیاد کنم

ولی تو تاپیک افزایش صدا دو روش گفته, میخوام بدونم کدوم یکی رو امتحان کنم

گوشی رو هم 240 تومن خریدم140 الان
100 یک ماه دیگه
دوستان نگفتید بالاخره
گوشی من از کدوم نوع هست

Farbod_h
03-07-2007, 11:14
دوستان نگفتید بالاخره
گوشی من از کدوم نوع هست
شما برو به تاپیکه مربوطه تا راهنماییت کنن
هکرا اون جان! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

mehdi_ok1
03-07-2007, 19:12
شما برو به تاپیکه مربوطه تا راهنماییت کنن
هکرا اون جان!

کجا؟
.................................................. ..........

Farbod_h
03-07-2007, 21:12
کجا؟
.................................................. ..........
یه تاپیک تو همین کلوپ هست به نام افزایش صدای w810
یه سرچ بزن در میاد

aloalexa
04-07-2007, 09:41
دوستان نگفتید بالاخره
گوشی من از کدوم نوع هست

به نظر من چون گوشیت سریال چنجیه از روش ++xs که تو تاپیکی که تو امضام هست استفاده کن

aloalexa
04-07-2007, 09:42
امضام بزودی کوچیک میشه ببخشید

2299
04-07-2007, 13:13
من ميخام p990i بخرم ولي ميخوام بدونم اين بهتره يا p1
لطفا يكم اطلاعاتهم دربارهي p1 بنويسيد
اگه اينجا نبايد مطره مي كردم شرمنده نمي دونستم كجا بايد مطرح كنم

Farbod_h
04-07-2007, 14:14
من ميخام p990i بخرم ولي ميخوام بدونم اين بهتره يا p1
لطفا يكم اطلاعاتهم دربارهي p1 بنويسيد
اگه اينجا نبايد مطره مي كردم شرمنده نمي دونستم كجا بايد مطرح كنم
فقط خواست باشه این پی 990 ها اکثرن چینین
گول لیبلش رو نخور

2299
04-07-2007, 16:22
فقط خواست باشه این پی 990 ها اکثرن چینین
گول لیبلش رو نخور

فربد جان دستت دردنكنه ولي من از كجا بفهمم چينيه يااصل

mohajer110
04-07-2007, 18:44
سلام به گوشی بازهای حرفه ای

من یک k750i ,CID49 ,red ,R1Ca021 چنج دارم و مدتیه که درایورشو به toshara 1.6 ارتقاء دادم.
تا چند روز همه چیز خوب کار کرد اما یکباره صدای پیغامهای خطا،دریافت اس ام اس ، ریمایندر و کلا تمامی فایلهای صوتی که ولوم آنها تحت کنترل نیست و در پوشه tpa\preset\system\sound قرار داره افت کرد!
حتی با تغییر درایور به درایور اصلیش،باز هم مشکل حل نشد!
کسی میدونه اشکال از کجاست؟آیا برای دیگران هم این مسئله وجود داره!
مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

aloalexa
05-07-2007, 07:37
سلام به گوشی بازهای حرفه ای

من یک k750i ,CID49 ,red ,R1Ca021 چنج دارم و مدتیه که درایورشو به toshara 1.6 ارتقاء دادم.
تا چند روز همه چیز خوب کار کرد اما یکباره صدای پیغامهای خطا،دریافت اس ام اس ، ریمایندر و کلا تمامی فایلهای صوتی که ولوم آنها تحت کنترل نیست و در پوشه tpa\preset\system\sound قرار داره افت کرد!
حتی با تغییر درایور به درایور اصلیش،باز هم مشکل حل نشد!
کسی میدونه اشکال از کجاست؟آیا برای دیگران هم این مسئله وجود داره!
مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟

برای من که تا حالا پیش نیومده

mohajer110
05-07-2007, 13:44
کسی نیست مرا یاری کند؟

2299
05-07-2007, 19:06

چرا جوااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااب نمييييييييييييدين هاااااااااااااااااااااااا ااااااااا

raana
06-07-2007, 18:55
دبلیو 800 رو بردم فلش کردم درست نشد که هیچ تازه یارو ورداشته برنامه ی کا 750 رو ریخته رو گوشیم بعدشم گفت مشکل گوشیت سخت افزاریه

حالا می شه دوباره نرم افزار دبلیو 800 رو نصب کرد رو گوشی
واقن موندم چی کار کنم لطفن کمک کنید

ممنون

Farbod_h
06-07-2007, 19:10
نوشته شده توسط 2299 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
روی جعبه و روی گوشی پشت جعبه زده ساخت کجاست
چینی هاشم اصله والا!
اگه روش نزده بود مال چه کشوریه نخرین اصلن!
از سریال هم میشه فهمید
اکه رقم 7و8 تم
00 کشور اول سازنده( مال سونی اریکسون اکثرن مالزیه) پی 990 میشه فرانسه
01 کشور دوم سازنده
..02
03 کشور سوم بدون اجازه ی شرکت سازنده

ولی مشکلی که پی 990 ها دارن اینه که لیبلشون رو اکثرن عوض کردن و گول نخورید
اگه می خوای پی 990 بگیری برو با خیال راحت بگو چینی می خوام در غیر این صورت 90 در صد تو پاچنت رفته
در هر صورت الان شما داری گوشی 500-600 تومن رو 310 تومن می خری پس انتضار الکی هم نداشته باش دیگه
باشه
افرین پسر خوب

2299
06-07-2007, 21:03
فربد جان دستت درد نكنه پس ميرم مي گم چيني بده هم خيال خودم راهته هم فروشنده وجدانش

shady_er
13-07-2007, 15:19
سلام
راستش یه سوال داشتم ازتون.بنا به دلایلی تمام عکسها و فیلمهایی که با گوشیم گرفته بودم و روی کامپیوتر ریخته بودم از هارد کامپیوتر پاک شد:41: هارد کاملا پاک شده و فکر نمیکنم الان امکان بازیابی هارد وجود داشته باشه .الان هم سوالم اینه که میشه از مموری کارت گوشی به اون عکسها و فیلمها برسم .اگه میشه با چه نرم افزاری ؟؟ خودم میتونم این کار رو انجام بدم ؟؟؟!!!
قبلا از تمام دوستانی که راهنماییم میکنن تشکر میکنم.:20:

asghar_206
16-07-2007, 09:10
سلام دوستان..

مي خواستم بدونم عکس هاي اس ام اس که داخل کامپيوترم دارم را چطور ودرکجاي کوشي ام بايد قرار بدهم..

مرسی

Jeefalx
16-07-2007, 13:01
سلام دوستان
مدتي است كه دكمه 1 گوشي من (مدل K750 ) گير كرده و خيلي از اوقات خود به خود عمل مي كند مي خواستم در اين مورد نظر شما را بدونم .
آيا با يه سرويس ساده درست ميشه يا عيب از آي سي آن است.

ahsanx
17-07-2007, 05:27
مدتي است كه دكمه 1 گوشي من (مدل K750 ) گير كرده و خيلي از اوقات خود به خود عمل مي كند مي خواستم در اين مورد نظر شما را بدونم .
آيا با يه سرويس ساده درست ميشه يا عيب از آي سي آن است.

دوست عزیز با اجازه دوستان و اساتید گرامی عرض کنم که در زیر همه صفحه کلیدهای گوشی وقتی که شما دکمه ای رو میزنید یه صفحه فلزی ( که

به پولکی معروف هست و به صورت دایره هست و حالت فنری داره ) دو مدار را که در زیر دکمه قرار دارن رو به هم وصل میکنه . این صفحه فلزی

خیلی نازک و کوچیک هست و در اثر کار زیاد حالت فنری بودن و برگشت خودشو از دست میده که باعث میشه یا دکمه عمل نکنه و یا خود به خود عمل

کنه . با یه شستشو و سرویس شاید مشکل شما حل بشه ولی اگه نشد باید عوض بشه . صفحه فلزی تمام اعداد و دکمه ها یک تیکه هست و به هم

وصله و باید کامل عوض بشه و در ضمن قیمت زیادی هم نداره

nkhdiscovery
17-07-2007, 11:03
سلام دوستان..

مي خواستم بدونم عکس هاي اس ام اس که داخل کامپيوترم دارم را چطور ودرکجاي کوشي ام بايد قرار بدهم..

مرسی

فقط این مهمه که توی یه فولدر جدا توی شاخه images باشه بعد موقع مسیج زدن از add item> picture خیلی راحت برو توی اون فولدر و انتخاب کن.

ayati
17-07-2007, 14:40
سلام لطفا به من کمک کنید :11: :11: :11:

وقتی توی far manager وارد پوشه fs می شم پیغام زیر رو میده

وبعد از چند ثانیه این یکی میاد

پوشه ها هم خالیه لطفا کمکم کنید

vahidsport
18-07-2007, 17:29
من فایل ssw رو تو گوشیم فلش کردم ( k750 CID49 R1CA021 ) الان که rest_K750_R1CA021 رو رو گوشی فلش می کنم بازم گوشی روشن نمی شه

omidep
18-07-2007, 21:51
سلام تو رو خدا کمک کنید
گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم بعد از اینکه سیم Usb رو در آوردم گوشی هی روشن و خاموش میشه یعنی نور ال سی دی اون روشن و خاموش میشه اصلا دوست ندارم اونو فلش کنم
مال چی میتونه باشه؟ گوشیم w810i آخرین ورژن هم هست R4E031

aminmousavi86
20-07-2007, 11:13
با عرض سلام خدمت دوستان...

يک گوشی SonyEricsson W700 دارم که مدتی است وقتی می خوام واسش Bluetooth بفرستم با پيغام پر بودن حافظه مواجه ميشم و ارسال نمی کنه ، در حالی که هم گوشی وهم Memory خيلی جا دارن. وقتی Memory رو در ميارم ديگه موقع Bluetooth فرستادن اين پيغام نمياد و بدون هيچ مشکلی ارسال ميشه. با توجه به اين که وقتی با يک گوشیSonyEricsson ديگه ای Bluetooth بازی می کنم معمولآ اون هم اين مشکل رو می گيره ، حتمآ اين يک ويروسه ، لطفآ اگه کسی می دونه که اين چه ويروسيه کمک کنه که چه طور از بين ببرمش.

با تشکر فراوان

aminmousavi86
20-07-2007, 11:17
با سلام خدمت دوستان...

بی زحمت ليست کدهای گوشی SonyEricsson (مدل K800) رو میخواستم ، مثل مستر ريست ، ميزان کارکرد گوشی ، ميزان کل مکالمه ، ميزان استفاده از JoySteak ...

با تشکر فراوان

vahidsport
20-07-2007, 12:48
با عرض سلام خدمت دوستان...

يک گوشی SonyEricsson W700 دارم که مدتی است وقتی می خوام واسش Bluetooth بفرستم با پيغام پر بودن حافظه مواجه ميشم و ارسال نمی کنه ، در حالی که هم گوشی وهم Memory خيلی جا دارن. وقتی Memory رو در ميارم ديگه موقع Bluetooth فرستادن اين پيغام نمياد و بدون هيچ مشکلی ارسال ميشه. با توجه به اين که وقتی با يک گوشیSonyEricsson ديگه ای Bluetooth بازی می کنم معمولآ اون هم اين مشکل رو می گيره ، حتمآ اين يک ويروسه ، لطفآ اگه کسی می دونه که اين چه ويروسيه کمک کنه که چه طور از بين ببرمش.

با تشکر فراوان

سلام
شما با یه رم ریدر رمتونو فرمت کنید . احتمال %99 درست بشه (رمت مورد پیدا کرده )

aminmousavi86
23-07-2007, 14:49
سلام
شما با یه رم ریدر رمتونو فرمت کنید . احتمال %99 درست بشه (رمت مورد پیدا کرده )

ممنونم از راهنماييت، البته اول با آنتی ويروس چکش کردم، چندتا ويروس پيدا کرد و بعضی ها رو پاک کرد.
ولی يه سؤال ديگه داشتم ، اين گوشی بر خلاف SonyEricsson K800 تو برنامه PC Suite فقط درايو رم رو مياره و حافظه گوشی رو نمياره ، با برنامه MobyExplorer از Message ها و دفتر تلفنم BackUp بگيرم بعد گوشی رو فرمت کنم ، اينا هر کدوم کجا save شدن؟ در ضمن يه برنامه AntiVirus خوب می خوام که محافظت کنه ازگوشی ، کدوم آنتی ويروس تو اين گوشی خوبه؟

شرمنده ، چون من قبلآ گوشي نوکيا داشتم زياد با روال گوشي هاي SonyEricsson آشنا نيستم ، ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد.

aminmousavi86
24-07-2007, 09:29
کمک می خوام برای گوشی SonyEricsson K800 در دو مورد:
1) افزايش صدای اسپيکر در صورت امکان
2) افزايش ميزان حافظه دفتر تلفن

wrongring
24-07-2007, 20:43
سلام من تو ریختن بعضی نرم افزارها مشکل دارم گوشی من w810i هست کنار نرم افزارها یا منوها
یه نقطه آبی هست و نصب نمیشن مشکل چیه؟

akhoond
25-07-2007, 10:39
سلام دوستان .
تو پست هک گوشی ها بهم گفتم که برای هک کردن کا 510 باید با برنامه ++xs کار کنم ، من که بلد نیستم. ضمنا گفتم کسی تا حالا نتونسته کا 510 رو هک کنه . اگه کسی این کار رو کرده بهم بگه و کمکم کنه من هم این کار رو بکنم .
مرسی منتظرم .

omidia
26-07-2007, 00:22
سلام . 2 تا سوال داشتم
1.من k750 با xs++فلشش کردم ولی customizeرو نمیدونم کجا بریزم اخه تو لیست cdaها cda:10229/7نیست اگه میشه کمک کنید راستی یه راه مطمئن واسه فلش که بشه pach اضافه کرد وگوشی واسش مشکلی پیش نیاد می خواستم

2.ایا با باکس(ُsee tools) میشه pach اضافه کرد.

barname
26-07-2007, 07:59
سلام به همه دوستان
من یه مموری 1gb خریدم ولی وقتی بیشتر از 400 ، 500mb آهنگ روش می ریزم اطلاعات کپی میشه ولی وقتی فیش Usb رومیکشم بیشتر اونا پاک میشن.اگر هم چندتا آهنگ بیشتر کپی بشن قابل خوندن نیستند.
لطفا من رو راهنماییم کنید و بگید مشکل از کجاست؟

asghar_206
27-07-2007, 02:28
سلام دوستان" کسی می دونه چطور می تونم عکسهای smsرا داخل گوشی ام قرار بدم.وبرای پیام ارسال کنم.

مرسی

asghar_206
27-07-2007, 02:34
راستی گوشی ام k750i هست .عکسها هم با فرمت gif است.

coyote
28-07-2007, 22:17
سلام
من می خواستم گشی k750i بخرم می خواستم ببینم از کجا میشه فهمید گوشی اصله و کارکرده نیست ؟
ایا کدی میشه وارد کرد و ساعت مکالمه رو فهمید
و همچنین برای اینکه بفهمیم اصله ایا کدی وجود داره؟
در ضمن اصلش ماله کجاست؟

wood56
03-08-2007, 11:37
با سلام
دوستان عزیز مدتی است که گوشی من (k750) در حین کار و زمانی که روشن است ناگهان خاموش می شود درحالیکه باطری آن کاملاً شارژ دارد.
حتی گاهی برای روشن کردند مجدد ان مجبورم چند بار آن را روشن کنم چونکه بلافاصله خاومش می شود. البته لازم به ذکر است که ممکن است تا چند روز این اتفاق نیفتد اما گاهی در عرض یک روز این حالت چند بار پیش می آید.
لطفاً اگر می توانید کمکم کنید تا بدانم اشکال از چیست.
ممنونم

qaderi
03-08-2007, 12:04
با سلام
دوستان عزیز مدتی است که گوشی من (k750) در حین کار و زمانی که روشن است ناگهان خاموش می شود درحالیکه باطری آن کاملاً شارژ دارد.
حتی گاهی برای روشن کردند مجدد ان مجبورم چند بار آن را روشن کنم چونکه بلافاصله خاومش می شود. البته لازم به ذکر است که ممکن است تا چند روز این اتفاق نیفتد اما گاهی در عرض یک روز این حالت چند بار پیش می آید.
لطفاً اگر می توانید کمکم کنید تا بدانم اشکال از چیست.
ممنونم
من زیاد نمیدونم اما احتمال میدم با یک فرمت یا مستر ریسیت درست بشه
هفته قبل گوشی خواهرم (نو کیا 6111) و با یک فرمت درست شد

behsad1
04-08-2007, 11:23
دوستان یک نقشه تهران با پسوند jar روی w700 ریخته ام ولی نمی توانم بازش کنم. فایل توی filemanager/other ذخیره شده. میشه راهنمایی کنید؟

soshiance
04-08-2007, 16:21
سلام من میخوامک بدونم گوشی های اسیایی (ایران) چه پسوندی هست چون یه گوشی با سه پسوند در سایت ها موجود هست مثلا w810i -w810c -w810a 2 - الان که رجیستر ورداشته شده بازم این داستان مهمه ؟؟؟ چون هر ستایی gsm 1800 و gsm 1900 و ...ساپرت میکنن 3- من میخوام گوشی از خارج از کشور بگیرم به نظرتون اگر گوشی از امریکا بگیرم بیارم تو ایران با مشکل انتن دهی یا ... بر نمیخورم چون من شنیدم پسوند ها بیانگر منطقه است مثلا اسیا - امریکا -چین -اروپا ؟؟

axilbam
04-08-2007, 21:30
سلام دوستان" کسی می دونه چطور می تونم عکسهای smsرا داخل گوشی ام قرار بدم.وبرای پیام ارسال کنم.
فرمت عکست باید wbmp وبا یه اندازه خاص باشه اندازشو میتونی از رو عکس هایی که برات میفرستن پیدا کنی.

maria42
03-09-2007, 15:10
عیوبw710s5 بجزکیفیت عکس در شب ونداشتن زوم دیگه چیه و s500و s700

k@vir
16-09-2007, 23:57
سلام
من یه مشکلی امروز برام پیش اومد!
همه ی عکس های توی گوشیم خود به خود پاک شده!!!!!!چه اونایی که با دوربینش گرفتم چه اونایی که با بلوتوث
ریختم تو گوشی پاک شدن!نمی دونم چرا!هرچی می گردم نیستن!دلیلش چیه؟ممنون می شم بگین!

adamhesaby
17-09-2007, 03:16
سلام
من یه مشکلی امروز برام پیش اومد!
همه ی عکس های توی گوشیم خود به خود پاک شده!!!!!!چه اونایی که با دوربینش گرفتم چه اونایی که با بلوتوث
ریختم تو گوشی پاک شدن!نمی دونم چرا!هرچی می گردم نیستن!دلیلش چیه؟ممنون می شم بگین!
شاید مموریت ایراد پیدا کرده؟
توی یه گوشی دیگه تستش کن شاید ایراد از اون باشه

magical
17-09-2007, 06:08
سلام به همه گی
باتری k750 چی باشه خوبه(ساخت کدوم کشور)؟

k@vir
17-09-2007, 23:23
شاید مموریت ایراد پیدا کرده؟
توی یه گوشی دیگه تستش کن شاید ایراد از اون باشه

مموری رو در بیارم بندارم تو یه گوشی دیگه یا سیم کارتم رو در بیارم تو یه گوشی دیگه امتحان کنم؟
ممن مموریمو در آوردم انداختم تو رم ریدر بعد که انداختم تو گوشی دیگه عکسی نبود به جز دو سه تا عکس متحرک و دو سه تا عکس که ماله خود گوشیه!!! الانم موندم مشکل چیه؟به نظرتون کاملا پاک شده یا راهی برای برگشتشون هست؟

Highbury
18-09-2007, 00:39
آیا صدای دبلیو 610 از این بلندتر هم میشه ؟

adamhesaby
18-09-2007, 02:11
مموری رو در بیارم بندارم تو یه گوشی دیگه یا سیم کارتم رو در بیارم تو یه گوشی دیگه امتحان کنم؟
ممن مموریمو در آوردم انداختم تو رم ریدر بعد که انداختم تو گوشی دیگه عکسی نبود به جز دو سه تا عکس متحرک و دو سه تا عکس که ماله خود گوشیه!!! الانم موندم مشکل چیه؟به نظرتون کاملا پاک شده یا راهی برای برگشتشون هست؟
مموریت رو بزار رو یه گوشی دیگه ببین فایلاشو میخونه یا نه
یا با رم ریدر رو مموریت چیزی بریز وصل کن به گوشیت ببین فایلا رو میخونه یا نه
در پاین اگه دیدی هیچ رقم گوشیت مموری رو نمیشناسه با رم ریدر مموریت رو فرمت کن انشالله حل میشه مشکلت!

Amir_5693
18-09-2007, 18:37
من نمی تونم گوشیم رو با کابل ارتباطی با کامپیوتر شارژ کنم.
یعنی علامت شارژ می یاد اما درصد باطری زیاد نمی شه!!!!!
مدل : k750

SAEED_BARCELONA
18-09-2007, 22:52
سلام به همه گی
باتری k750 چی باشه خوبه(ساخت کدوم کشور)؟

made in china finshed in china اگه این روش نوشته باشه باتری ردیفیه

آیا صدای دبلیو 610 از این بلندتر هم میشه ؟

با آکوستیک بلند تر میشه

setare_m
19-09-2007, 13:18
سلام
گوشی z550i هر چی رو که با بلوتوث می گیره همون لحظه پاک می شه !یعنی میاد تو گوشی ولی وقتی می ری توی قسمت مربوطش می بینی که نیست !علتش چیه؟

aminmousavi86
05-10-2007, 10:23
با سلام خدمت دوستان...

بی زحمت ليست کدهای گوشی SonyEricsson (مدل K800) رو میخواستم ، مثل مستر ريست ، ميزان کارکرد گوشی ، ميزان کل مکالمه ، ميزان استفاده از JoySteak ...

با تشکر فراوان

ممنونم از راهنماييت، البته اول با آنتی ويروس چکش کردم، چندتا ويروس پيدا کرد و بعضی ها رو پاک کرد.
ولی يه سؤال ديگه داشتم ، اين گوشی بر خلاف SonyEricsson K800 تو برنامه PC Suite فقط درايو رم رو مياره و حافظه گوشی رو نمياره ، با برنامه MobyExplorer از Message ها و دفتر تلفنم BackUp بگيرم بعد گوشی رو فرمت کنم ، اينا هر کدوم کجا save شدن؟ در ضمن يه برنامه AntiVirus خوب می خوام که محافظت کنه ازگوشی ، کدوم آنتی ويروس تو اين گوشی خوبه؟

شرمنده ، چون من قبلآ گوشي نوکيا داشتم زياد با روال گوشي هاي SonyEricsson آشنا نيستم ، ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد.

از دوستان کسی نيست جواب مارو بده؟!

masoud110
06-10-2007, 12:12
Edited by alex_pk

تبلیغات در انجمن ها ممنوع است

raana
06-10-2007, 14:59
سلام
من یه چند تا سوال داشتم اگه لطف کنید و جواب بدید ممنون می شم

1- w950 برای اس ام اس زدن خوش دست هست ؟
2- می شه روی w950 تم تنظیم کرد ؟
3 -کیفیت پخش صدای بلند w950 چه جوریه؟
4- یه w800 دارم دوربینش خرابه اونو به عنوان دست دوم چند می خرن؟

iman_s
07-10-2007, 02:59
سلام . 2 تا سوال داشتم
1.من k750 با xs++فلشش کردم ولی customizeرو نمیدونم کجا بریزم اخه تو لیست cdaها cda:10229/7نیست اگه میشه کمک کنید راستی یه راه مطمئن واسه فلش که بشه pach اضافه کرد وگوشی واسش مشکلی پیش نیاد می خواستم

2.ایا با باکس(ُsee tools) میشه pach اضافه کرد.
1- فایلهای کاستوم رو در فولدر own_custpack بریز و موقع انتخاب CDA گزینه Owen Custom Pack (آخری) رو انتخاب کن.
2- بله کافیه فایلهای پچ رو در قسمت MISC File قرار بدی و دکمه Write Script رو بزنی. همانند Setool2lite.

camel_60
09-10-2007, 13:37
با سلام خدمت دوستان

از دوستان مي خواستم بونم كسي ميدونه چه طوري ميتونم درايور صداي فابريك گوشي هاي سوني اريكسون رو پيدا كرد كرد ؟

مثلا درايور صداي فابريك w200

Battlefield2
09-10-2007, 22:39
من یه مموری 2 گیگ انداختم رو گوشیم .بعد از خاموش روشن کردن کار کرد .امروز با برنامه setool2lite یه اکوستیک ریختم توش.مموری داخل گوشی
بود بعد از روشن کردن گوشی دیگه مموری رو نمیشناخت هر کاری کردم نشد حتی کامپیوتر هم نشناخت .جالب اینجاست که با 512 خودش با همین برنامه هکش کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد و گوشی مموری رو میشناخت .
حالا چیکار کنم دوباره بشناتسش .یعنی مموری سوخت.
خواهش میکنم کمک کنید

mehdidll
10-10-2007, 10:11
سلام دوستان
واقعا تاپیک پربار و جالبی هست بخصصوص مصطفی عزیز که فعالیت خوبی دارن
چند تا سوال داشتم
1- من یه گوشی k750 دارم میخوام دوربین اون رو با یه k750 دیگه عوض کنم چون k750 دوستم قدیمی هست و کیفیت
دوربینش خیلی بالاست میخواستم بدونم میشه این کار رو کرد
1- دیروز داداشم گوشی خودش رو که w700 هست تمیز کرده بود و لنز دوربینشم چون کثیف بود با دستمال کاغذی
که یه ذره خیس کرده بود نیز تمیز کرده چون قصد فروششو داشت موقع فروش فروشنده متوجه شده بود که در حین فیلمبرداری رنگها واضح نیستند یه جوری شده بود که مثل نگاتیوی که فیلم میگیرند اونجوری بود. باید عرض کنم که قبل از تمیز کردن سالم بود و خیلی هم خوب فیلمبرداری میکرد. فروشنده گفت آب دیده به هر حال رفتم برای تعمیر کردنش و گفتند که اشکال از فلتشه - فلتشو هم که عوض کره بود باز هم همون طوری بود بعد کلا دوربینو عوض کرد
متاسفانه بدتر شد ولی بهتر نشد . چند جای دیگه هم بردم درست نشد . حالا موندم چی کار کنم و می خواستم بدونم گوشی درست میشه یا نه اگه درست نشد چند قیمت میشه .( راستی صفحه LCD هم هیچ مشکلی نداره اون لکه ها فقط موقع فیلمبرداری دیده میشند.) منتظر جوابتونم
ممنونم

hossein_2006_a
11-10-2007, 00:47
سلام
گوشیم کا750 و هر یکی دو ساعت عکس ها رو نشون نمیده وباید گوشیمو خاموش و روشن کنم تا نشون بده
نمیدونم مشکلش چیه؟
کسی می تونه کمک کنه؟
در ضمن بعد از این که گوشیمو فلش کرده و منو عوض کرده بودم اینطوری شده
:41::41::41::41:

hamid_310
11-10-2007, 11:51
من 310 دارم و با my phone explorer کار میکنم.ولی نمیتونم با نرم افزار اس ام اس فارسی بزنم.چیکار کنم.گوشی منم فارسی نداره ولی فک نکنم به اون ربطی داشته باشه مرسی.کمکم کنین

catpink
17-10-2007, 15:37
با سلام من گوشی سونی اریکسون K750i دارم که متاسفانه لاک کد آن را فراموش کردم لطفا مرا راهنمایی کنید

younes_ysf
17-10-2007, 15:49
سلام . میخواستم بدونم ایا گوشی های سونی اریکسون موقعی که شارژ کامل میشن پیغامی چیزی میدن یا نه.من k750 دارم ولی پیغامی نمیده میخواستم بدون راهی هست که بشه اینکارو کرد.

iman_s
18-10-2007, 02:56
با سلام من گوشی سونی اریکسون K750i دارم که متاسفانه لاک کد آن را فراموش کردم لطفا مرا راهنمایی کنید
1- با برنامه Setool2lite:
برنامه رو اجرا کن و دکمه Identify رو بزن و گوشی رو وصل کن(طبق دستورالعملهای برنامه.یعنی گوشی خاموش باشه و هنگام وصل کردن کابل دکمه C روی گوشی رو نگه دار) در سمت چپ کد گوشی رو نشون میده.
2- با برنامه XS:
برنامه رو اجرا کن.گوشی رو وصل کن. از سمت راست گزینه GDFS رو انتخاب کن و دکمه Phone Lock رو بزن.در سمت چپ کد رو نشون میده.

h2006
26-10-2007, 00:29
راست میگه پسر!!!!!!!!

zare.zade
28-10-2007, 09:14
سلام ببخشید که می خوام یک سوال ابتدائی بپرسم. خواهش می کنم یه راهنمائی بکنید
آیا کاور گوشی مدل z550 به طور کامل عوض میشه یا اینکه فقط درب باطری و قسمت جلوی گوشی کاور یدکی داره و همچنین آیا این مدل منوی فارسی داره یا نه؟
خیلی ممنون از اینکه جواب میدید!

amiroo88
28-10-2007, 10:22
سلام . میخواستم بدونم ایا گوشی های سونی اریکسون موقعی که شارژ کامل میشن پیغامی چیزی میدن یا نه.من k750 دارم ولی پیغامی نمیده میخواستم بدون راهی هست که بشه اینکارو کرد.

بله یه لحظه یه پیغام میده بعدش علامت باطری ثابت میشه

wrongring
28-10-2007, 14:10
سلام . رم گوشی 1 گیگ w810i من مشکل داره . مشکل اینه که من هر فایل یا آهنگی که تو رم اون میریزم بعد از قطع کابل USB فایل یا آهنگی که ریختم اجرا نمیشه ولی تو حافظه داخلی گوشی اجرا میشه . در ضمن وقتی یه پوشه تو رم گوشی درست میکنم یه سری فایل ناشناخته توش هست -وقتی هم از کامپیوتر یه پوشه درست میکنم وقتی تو گوشی میرم اون پوشه نیست ولی حافظه پر میشه.رم رو یه بار فرمت کردم ولی نشد که...

Blade II
01-11-2007, 13:32
منم این مشکل رو دارم به نظر من ایراد از نوع مموریه
با یه مموری دیگه امتحان کن ببین درست میشه
موفق باشید

عبدالرضا
02-11-2007, 10:15
سلام

من گوش ام رو فلش کردم ولی بعد از فلش مو قع ارسال فایل با بلوتوس سرعت ارسالش خیلی کم شده و شبیه انفراد شده

فکر کنم اشکال از gdfs باشه

لطفا کمکم کنید واجبه

nezarat2005
02-11-2007, 18:27
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
10 -15 تا برنامه جاوا نصب کردم که گوشیم هنگ کرد البته فکر کنم یکی از برنامه ها ویرووس داشت .
بعد هرکاری کردم که اونارو پاک کنم نشد .مستر ریست کردم .حالا روشن میشه اما عکس دسکتاپ گوشیرو ناقص نشون میده منو هاروهم هیچ کدوم رو نشون نمیده درهمه حالات همون عکس ناقص رو نشون میده .
یه بامرام پیدا میشه راهنماییم کنه؟
فوری لطفا

mehr film
04-11-2007, 13:48
سلام دوستان لطفا كمك كنيد
من W810 دارم
زده بودمش به كامپيوتر و بدونه self remove درش آوردم . بعد گوشيم فقط يه صفحه ي سفيد رو كه چشمك ميزد نشون ميداد بعد دادم بيرون فلشش كنه گفت IC فلشش خرابه ما هم IC فلش رو عوض كرديم و فلشش شد و گوشي بالا اومد ... بعد از يكي دو روز وقتي يكي از اشنا ها چند تا اس ام اس پشت سره هم فرستاد كوشي هنگ كرد و بعد خاموش شد . دوباره روشنش كردم . رفتم توي Walkman آهنگ گوش بدم ديدم دوباره هنگ مينه
خلا صه سرتونو درد نيارم دوباره بردمش كه فلشش كنن . اينبار با باكس UN فلشش كرد بعد ديگه كلا روشن نشد
بعد دوباره كه خواست با باكس قبليه كه گوشي با اون روشن شد بزنه تا 99 در صد رفت و error ميداد
گفت ماله منبع تغذيشه .....
حالا واقعا سر در گم شدم بايد چي كار كنم؟؟؟؟

mehr film
04-11-2007, 13:49
سلام دوستان لطفا كمك كنيد
من W810 دارم
زده بودمش به كامپيوتر و بدونه self remove درش آوردم . بعد گوشيم فقط يه صفحه ي سفيد رو كه چشمك ميزد نشون ميداد بعد دادم بيرون فلشش كنه گفت IC فلشش خرابه ما هم IC فلش رو عوض كرديم و فلشش شد و گوشي بالا اومد ... بعد از يكي دو روز وقتي يكي از اشنا ها چند تا اس ام اس پشت سره هم فرستاد كوشي هنگ كرد و بعد خاموش شد . دوباره روشنش كردم . رفتم توي Walkman آهنگ گوش بدم ديدم دوباره هنگ مينه
خلا صه سرتونو درد نيارم دوباره بردمش كه فلشش كنن . اينبار با باكس UN فلشش كرد بعد ديگه كلا روشن نشد
بعد دوباره كه خواست با باكس قبليه كه گوشي با اون روشن شد بزنه تا 99 در صد رفت و error ميداد
گفت ماله منبع تغذيشه .....
حالا واقعا سر در گم شدم بايد چي كار كنم؟؟؟؟

عبدالرضا
04-11-2007, 15:10
من گوش ام رو فلش کردم ولی بعد از فلش مو قع ارسال فایل با بلوتوس سرعت ارسالش خیلی کم شده و شبیه انفراد شده

لطفا کمکم کنید واجبه

نبود یه فردین به ما کمک کنه

عبدالرضا
07-11-2007, 17:29

لطفا کمکم کنید واجبه

نبود یه فردین به ما کمک کنه

MehranVB
07-11-2007, 20:50
سلام
من به دنبال برنامه ای هستم که
1- لغت را تلفظ کند (یا همان talk it)
2- گوشی من K800 است، برنامه ای هم برای اجرای فایلهای صوتی و تصویری می خواستم که مانند media player باشد و امکانات آن را داشته باشد.
3- یک برنامه منشی هم می خواستم، شنیده بودم که گوشی K800 خودش منشی دارد، در این صورت طرز استفاده از آن را توضیح دهید.
4- گوشی نوکیا امکانی دارد که وقتی lock می شود برای unlock کردن آن باید یک پسورد وارد کرد، چگونه می توان با گوشی sony ericsson هم همین کار را کرد؟ اگر چنین امکانی وجود ندارد برنامه ای برای این کار می خواستم.

یک سئوال هم داشتم: آیا امکانی وجود دارد که صدای گوشی K800 را بالا ببرم؟ می توان اسپیکرهایش را تغییر داد؟ یا نرم افزاری برای انجام این کار وجود دارد؟
ممنون

dadashi63
03-02-2008, 22:19
سلام.
من k800i خریدم بعد از یک روز تو پیدا کردن شبکه مشکل پیدا کرد و بعد از چند ساعت هم در عرض چند ثانیه شارژ خالی می کنه.مشکل شد دو تا.
فروشنده می گه ضربه خورده ولی نخورده!
فلش هم کردم جواب نداد.
به نظر شما مشکلش چیه؟

adamhesaby
04-02-2008, 13:43
سلام.
من k800i خریدم بعد از یک روز تو پیدا کردن شبکه مشکل پیدا کرد و بعد از چند ساعت هم در عرض چند ثانیه شارژ خالی می کنه.مشکل شد دو تا.
فروشنده می گه ضربه خورده ولی نخورده!
فلش هم کردم جواب نداد.
به نظر شما مشکلش چیه؟
شاید خیس شده؟
یکی از دوستای من با w810 وقتی خیس شده بود همچین مشکلی داشت (پیدا نکردن شبکه)

dadashi63
05-02-2008, 18:48
نه مطمئنم خیس نشده.مطمئنم چون تا خراب شدن کمتر از 48 ساعت طول کشید.

Green_life
05-02-2008, 23:28
سلام دوستان
گوشی من w950 هست.چند وقت پیش برنامه فارسی کردن sms روش ریختم و این برنامه باید حتما روی مموری کارت یا هارد گوشی نصب بشه تا قابل اجرا باشه.بعد از ریختن این برنامه روی هارد دیسک گوشیم, چند تا از فونت های این برنامه را تغییر دادم و سپس گوشی را ریستارت کردم.بعد از اون هر چی گوشی را روشن میکنم قبل از اینکه بالا بیاد خاموش میشه و دوباره روشن میشه و دوباره ریست میشه.در کل دیگه بالا نمیاد(پشت سر هم ریست میشه)
گفتم شاید با آپدیت مشکل حل بشه.آپدیتش کردم ولی درست نشد.بردم بیرون به چند جا دادم فلش کردن ولی درست نشد.مشکل اینجاست که این برنامه رو هارد ذخیره شده و حالا هر چقدر من گوشی را فلش کنم تاثیری نداره.چون فلش دست به محتویات هارد دیسک نمیزنهحالا به نظر شما دوستان چه کار باید کنم و چطور میشه به هارد گوشی دسترسی پیدا کنم تا برنامه را پاک کنم یا هارد را فورمت کنم.
لطفا کمک کنید که خیلی حالم گرفته:41:

saman65
07-02-2008, 05:52
سلام دوستان
گوشی من w950 هست.چند وقت پیش برنامه فارسی کردن sms روش ریختم و این برنامه باید حتما روی مموری کارت یا هارد گوشی نصب بشه تا قابل اجرا باشه.بعد از ریختن این برنامه روی هارد دیسک گوشیم, چند تا از فونت های این برنامه را تغییر دادم و سپس گوشی را ریستارت کردم.بعد از اون هر چی گوشی را روشن میکنم قبل از اینکه بالا بیاد خاموش میشه و دوباره روشن میشه و دوباره ریست میشه.در کل دیگه بالا نمیاد(پشت سر هم ریست میشه)
گفتم شاید با آپدیت مشکل حل بشه.آپدیتش کردم ولی درست نشد.بردم بیرون به چند جا دادم فلش کردن ولی درست نشد.مشکل اینجاست که این برنامه رو هارد ذخیره شده و حالا هر چقدر من گوشی را فلش کنم تاثیری نداره.چون فلش دست به محتویات هارد دیسک نمیزنهحالا به نظر شما دوستان چه کار باید کنم و چطور میشه به هارد گوشی دسترسی پیدا کنم تا برنامه را پاک کنم یا هارد را فورمت کنم.

من نمیدونم:41:.ولی از دوستام میپرسن که اگه میدونستن بیان تو این تاپیک بهت بگن:11:

TiT
07-02-2008, 07:06
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان می خوام بدونم آیا با این ویژگی ها میشه فایل ریستی برای K750 موجود هست
چون فایل ریستی که من می خوام تو setool 2lite1.7 نیست

به همین خاطر وقتی داشتم ازش بک آپ می گرفتم خاموش شد و دگه روشن نمیشه

OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:*********** CERT:RED
FLASH CID:49 COLOR:RED

MAPP CXC article: R1AA008 prgCXC125954_CHINA_CL
MAPP CXC version: R1AA008
Language Package:EMEA_6
CDA article: CDA102295/7
CDA version: R2A
Default article: cxc125953
Default version: R1AA008

TiT
07-02-2008, 09:40
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان می خوام بدونم آیا با این ویژگی ها میشه فایل ریستی برای K750 موجود هست
چون فایل ریستی که من می خوام تو setool 2lite1.7 نیست

به همین خاطر وقتی داشتم ازش بک آپ می گرفتم خاموش شد و دگه روشن نمیشه

OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:*********** CERT:RED
FLASH CID:49 COLOR:RED

MAPP CXC article: R1AA008 prgCXC125954_CHINA_CL
MAPP CXC version: R1AA008
Language Package:EMEA_6
CDA article: CDA102295/7
CDA version: R2A
Default article: cxc125953
Default version: R1AA008
کسی نیست به داد ما برسه
آیا این فایل ریستی که می خام اصلا وجود داره
این گوشی با red49 و R1AA008 و prgCXC125954_CHINA_CL دارای چنین فایلی می تونه باشه

sanatoramir
07-02-2008, 13:44
وقتی می خوام ایمیلم رو با گوش چک کنم اگر ایمیل فارسی باشه خرچنگ قور باغه ای نوشته شده راهی است که

بشه درستش کرد ؟؟؟؟؟؟؟ گوشی k510i .k800 هستنند:10:

aRThaS_08
07-02-2008, 14:06
وقتی می خوام ایمیلم رو با گوش چک کنم اگر ایمیل فارسی باشه خرچنگ قور باغه ای نوشته شده راهی است که

بشه درستش کرد ؟؟؟؟؟؟؟ گوشی k510i .k800 هستنند:10:

به نظر من که راهی نیست چون این گوشیا که ساخت داخل نیست که زبون فارسی رو کامل پشتیبانی کنه!!!

TiT
07-02-2008, 14:47
کسی نیست به داد ما برسه
آیا این فایل ریستی که می خام اصلا وجود داره
این گوشی با red49 و R1AA008 و prgCXC125954_CHINA_CL دارای چنین فایلی می تونه باشه

بابا اگه موجود نیست یه راهی جلو پام بذارید
بگید میشه چنین فایلی ساخت
یا اینکه ببرم فول فلشش کنن

mobin_mcdc
07-02-2008, 19:30
سلام دوستان
متاسفانه گ.شیت در ست به شو نیست .:41:
اشتباه کردی . نباید تو دبلیو 950 برنامه ی فارسی بریزی باید یک کار دیگه بکنی:13:
مگر اینکه گوشیت رو سورس کنی که تو ایران خیلی کم کسی بلده .
شانس بیار تا یکی از دوستات بلد باشه .
من یکی از دوستام از سایت خارجی بلد شده اما فکر نکنم کاری بتونه برات انجام بده چون الان شهر نیست و رفته :41:

vahid_civil
10-02-2008, 10:49
چقدر میگیرن پی 990 رو آپدیت کنن؟ چه فایده ای داره ؟

msa d820
16-02-2008, 12:01
عزيزان چطوري ميشه گوشي هاي سوني اريكسون رو كه اصلا بالا نمياد فرمت يا بالا آورد مثلا گوشي هاي نوكيا اگر به مشگلي برخورد ميشه با زدن چند دكمه فرمت كرد و بالا آورد ولي گوشي سوني نمي دونم خواهش مي كنم راهنمايي كنيد عموم دبيليو 550داره يك عكسي از كامپيوتر گرفته گوشي غاط زده و ديگه هم بالا نمياد

oqazviny
17-02-2008, 15:26
سلام به دوستان
من گوشی z530 دارم نمیدونم چه فایلی برام بلوتوس شد و چند دقیقه بعد که منو اصلی را باز کردم خود به خود گوشی خاموش شد و دیگر روشن نمیشود .مموری و سیم کارت را هم جدا کردم باز هم روشن نمیشود لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

aRThaS_08
17-02-2008, 16:05
کوشیتو فلش کن

oqazviny
17-02-2008, 16:50
کوشیتو فلش کن
چطوری میشه گوشی z530 را فلش کرد البته میدونم تو سایت هست اما اینقدر پستها زیاده نمیدونم پیداکنم کابل مخصوص میخواد ممنون

Dioma
21-02-2008, 17:45
سلام گوشی من z530 هستش یک مشکل باهاش پیدا کردم
زمانی که برام sms میاد اگه sms را همان جا بخونم یعنی از داخل inbox نیارمش دفعه بعد که بخوام از inbox بخونم و یا send کنمش اون sms به اسم شخص دیگری مشه باید چه کار کنم ؟
مرسی!

kiii
28-02-2008, 15:27
سلام
من گوشی w700دارم
الان چند وقتی که موقع عکس گرفتن عکس رو ذحیره نمی کنه
من حالت ذخیره سازی رو عوض میکردم درست میشد(از فون به مموری و برعکس)
ولی الان دیگه اصلا درست نمیشه چیکار کنم ضمنا فرمت هم کردم درست نشد

لطفا کمک کنید (فوری)

raana
28-02-2008, 23:38
سلام
من گوشی w700دارم
الان چند وقتی که موقع عکس گرفتن عکس رو ذحیره نمی کنه
من حالت ذخیره سازی رو عوض میکردم درست میشد(از فون به مموری و برعکس)
ولی الان دیگه اصلا درست نمیشه چیکار کنم ضمنا فرمت هم کردم درست نشد

لطفا کمک کنید (فوری)

سلام دوست عزیز
خواهر من w800 داشت دقیقا اولین ایرادش همین بود یعنی وقتی عکس می گرفت عکس رو ذخیره نمی کرد
بعد کم کم هی ایراداش بیشتر شد دیگه اصلا دوربینش کار نمی کرد بلوتوش کار نمی کرد مستر ریستم جواب نداد فلشم کرد بعضی مشکلاتش رفع شد ولی بعد یه هفته دوباره همون ایرادها ظاهر شد دیگه آخرش حتی آنتنم نمی داد
خلاصه گوشیی رو که 320 خریده بود 60 تومن فروخت
اینارو گفتم که الان تا مشکل گوشیت کمتره ردش کنی بره اینجوری به نفعته . خواهر منم دلش نمی یومد گوشیشو رد کنه ولی ضرر کرد .
حالا شما هم اگه نمی خواید گوشیتو رو رد کنید می تونید فلش کنید (البته به ما گفتن مشکل دوربین سخت افزاریه ولی اگه اول فلش کنید بهتره شاید فلش جواب داد و دیگه نیازی به تعمیرات سخت افزاری نباشه)

shutdown
02-03-2008, 17:16
Salam Avalan Aslan Hameye In W810 Ha Moshkel Daran Dovoman Memory Card Ro Kharej Kon Bad Master Riset Kon

raana
04-03-2008, 14:36
Salam Avalan Aslan Hameye In W810 Ha Moshkel Daran Dovoman Memory Card Ro Kharej Kon Bad Master Riset Kon

طبق قوانین سایت باید فارسی بنویسید

و در حال حاضر بحث در مورد w700 نه w810

masvivality
03-05-2008, 01:40
دوتا برنامه جاوا ميخوام

1-فلش پلير
2-ريموت كنترل

omit
05-05-2008, 12:35
سلام

کوچکترین هندفری موجود در بازار چیه؟

من K550 دارم.. هندفریش گاهی از گوش خارج میشوند...خلاصه استفاده ازش خیلی راحت نیست

چه پیشنهادی دارید؟

ممنون

masvivality
07-05-2008, 02:04
دوتا برنامه جاوا ميخوام

1-فلش پلير
2-ريموت كنترل

كسي نداره ؟؟

Hadi King
07-05-2008, 10:31
دوتا برنامه جاوا ميخوام

1-فلش پلير
2-ريموت كنترل

كسي نداره ؟؟

اگه اسم تايپك رو نگاه ميكردي نوشته:
سوالات و مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا ....

شما درخواست برنامه جاوا دادي اگه ميخواي به جوابت برسي برو اينجا بپرس!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omit
08-05-2008, 18:36
سلام

کوچکترین هندفری موجود در بازار چیه؟

من K550 دارم.. هندفریش گاهی از گوش خارج میشوند...خلاصه استفاده ازش خیلی راحت نیست

چه پیشنهادی دارید؟

ممنون
:46::19::20: