PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

human85
30-11-2006, 02:47
سلام
من گوشي810 سوني ازيكسون دارم لطفا" طريه نصب نرم افزار و همينطور فهيميدن اينكه از سيستم عاملي استفاده ميكند و سايت نرم افزار
باتشكر

Mehdi_Full
30-11-2006, 11:06
خيلي از جوابت ممنونم آقا مهدی. ببينم چي كار مي كنم. هر وقت خريدمش (كمتر از 1 هفته) راجع بهش تو انجمن مطلب ميزارم تا همه بيشتر با P990 آشنا بشن. شاید هم یک تاپیک جداگانه براش زدم. ;)
باشه منتظر ميمونيم ;)
موفق باشي :)

1- remote printing یعنی قابلیت چاپ عکس یا یک سند به صورت بدون سیم و با استفاده از بلوتوت. برای این کار باید پرینتر شما مجهز به بلوتوت باشه و همچنین گوشی شما از remote printing پشتیبانی کنه. تقریبا یه چیزی شبیه Picture Bridge هست با این تفاوت که در Picture Bridge باید گوشیو با کابل به پرینتر وصل کنی که اکثرا دوربین های عکاسی این امکان رو دارن.

2- push to talk هم یک ویژگی ارتباطی هست که هم گوشی باید ساپورت کنه و هم شبکه مخابراتی. کارش هم اینه که می تونی با گوشی مثل واکی-تاکی صحبت کنی، یعنی به محض اینکه دکمه مخصوص push to talk رو روی گوشی فشار بدی می تونی با کسی دیگه صحبت کنی، بدون نیاز به شماره گیری. به عبارت دیگه مثل بی سیم پلیس. حتی میشه همزمان با چند نفر صحبت کرد.
اون توضیحی که آقا مهدی دادن مربوط میشه به ویژگی any key answer که اکثرا همه گوشیها دارن و چیزی ساده ایه. امیدوارم تونسته باشم خوب راهنمایی کنم. ;)
ممنون از توضيحات كاملت :happy:

Mehdi_Full
30-11-2006, 11:09
سلام دوست عزیز
:blush: ممنون از راهنمایی هایت
تمام اینها را انجام میدهم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم کیفیت عکس نسبت به گذشته پایین تر آمده انگار کدر تر و یا تیره تر عکس میگیرد بخصوص اگر نور محیط خیلی زیاد نباشد .انگار شفافیت آن کم شده.
آیا میتواند از کثیفی لنز باشد؟ وکلا بهترین روش پاک کردن لنز چیست؟
سينا جان زياد حساس نباش گوشي يه مقدار كه قلقش دستت بياد اينجور مشكلات خود به خود حل ميشه با تنظيماتش ور برو ببين چجوري ميشه
كثيفي لنز نميتونه دليلش باشه :)

سلام گوشی ام کا800 رمز فون لاک امو تغییر دادم شماره رمز و فراموش کردم حالا ازم رمز قفل تلفن میخواد چی کار کنم
محسن جان عضويت جديدت رو تبريك ميگم :)
اگه رمزش رو يادت رفته باشه بايد بدي به تعميركارهاي بيرون برات Unlock كنن تا قفلش باز بشه كار خودت نيست :)

mohsen_mat20
30-11-2006, 11:43
:) سلام ممنون از لطف تون اگه زحمتی نباشه میشه آدرس یه تعمییر کار ماهر که بتونه قفل شو باز کنه بدید یه سایتم تو اینترنت هست میگه قفل شو باز میکنه برنامشم هست توتال ملتی سرور این برنامه میتونه قفل باز کنه موفق باشین خداحافظ

akhoond
30-11-2006, 18:29
سلام . من چند روزی است که از دوستم که ایرانسل داره وقتی msg میگیرم نه اسم می اندازه نه شماره . ولی برای بقیه مشکلی نداره . k510 دارم . . .
کسی جوابی نمیده . . .

arizona
30-11-2006, 20:37
سلام.یه مشکلی تو اتصال به my phone explorer توسط بلوتوس با w810 برام پیش اومده که اعصابمو ریخته به هم.پورتهارو میشناسه و باز میکنه،اما وسط راه ارور میده.میگه فون قابل شناسایی نیست.با کابل و حتی اینفرارد هیچ مشکلی ندارم،برام مهمه،خواهشا اگه کسی تجربهای داره مارو بی نصیب نذاره،ممنون

Farbod_h
30-11-2006, 21:09
سلام . من چند روزی است که از دوستم که ایرانسل داره وقتی msg میگیرم نه اسم می اندازه نه شماره . ولی برای بقیه مشکلی نداره . k510 دارم . . .
کسی جوابی نمیده . . .
مشکل گوشیه شما نیست که! این یه امتیاز ایرانسل هست که اگه ببه خوای شمارت نمیفته!

Mehdi_Full
30-11-2006, 23:10
:) سلام ممنون از لطف تون اگه زحمتی نباشه میشه آدرس یه تعمییر کار ماهر که بتونه قفل شو باز کنه بدید یه سایتم تو اینترنت هست میگه قفل شو باز میکنه برنامشم هست توتال ملتی سرور این برنامه میتونه قفل باز کنه موفق باشین خداحافظ
محسن جان اگه تهران هستي برو پاساژ علاالدين توي زير زمين برات رديفش ميكنن ;)

سلام.یه مشکلی تو اتصال به my phone explorer توسط بلوتوس با w810 برام پیش اومده که اعصابمو ریخته به هم.پورتهارو میشناسه و باز میکنه،اما وسط راه ارور میده.میگه فون قابل شناسایی نیست.با کابل و حتی اینفرارد هیچ مشکلی ندارم،برام مهمه،خواهشا اگه کسی تجربهای داره مارو بی نصیب نذاره،ممنون
درايورهاي گوشي درست نصب نشدن دوباره نصب كن اگه بازم نشد از يه ورژن ديگه استفاده كن :)

sina sinaie
01-12-2006, 09:15
;) مهدی جان ممنون که محبت میکنی و جواب میدهی.
موفق باشی :biggrin:

metapex
02-12-2006, 01:16
از دوستان اگه کسی می دونه راهنمایی کنه لطفا:
حدود 1.5 ماه پیش یه گوشی K610 برای بابام خریدم البته با گارانتی سیتادل. خیلی خوب بود و مشکلی نداشت. تقریبا 10-12 روز پیش تصمیم گرفتم که firmware گوشیو آپدیت کنم. این کارو کردم و همه چی به خوبی انجام شد. ولی بعد معلوم شد که در یه سری مناطق، گوشی مشکل پیدا کرده و پیغام no access to network رو نمایش می ده و هیچ جوری هم درست نمیشه. البته اینش جالبه که تو خونه (جردن) مشکلی نداره ولی وقتی میره مناطق پایینتر این مشکل براش پیش میاد. به قول یکی میگفت گوشیت طرح نداره! :biggrin:
حالا با این تفاسیر ممکنه که این مشکل در اثر آپدیت به وجود اومده باشه و باعث شده که گوشی از رجیستر دربیاد؟ اگه اینطوره چرا فقط بعضی جاها مشکل داره و دیگه اینکه چند ماه پیش که p910 داشتم، 3 بار آپدیتش کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد؟! اینم شماره سریال ها در حال حاضر:
روی جعبه: 1-256146-35170901
داخل گوشی: 12-1-256146-35170901
پشت گوشی (زیر باتری): 1-256146-35170901
اگر کسی چیزی به ذهنش می رسه بگه و یک پدر رو از نگرانی دربیاره! :)

mrmostafa
02-12-2006, 08:19
حدود 1.5 ماه پیش یه گوشی K610 برای بابام خریدم البته با گارانتی سیتادل. خیلی خوب بود و مشکلی نداشت. تقریبا 10-12 روز پیش تصمیم گرفتم که firmware گوشیو آپدیت کنم. این کارو کردم و همه چی به خوبی انجام شد. ولی بعد معلوم شد که در یه سری مناطق، گوشی مشکل پیدا کرده و پیغام no access to network رو نمایش می ده و هیچ جوری هم درست نمیشه. البته اینش جالبه که تو خونه (جردن) مشکلی نداره ولی وقتی میره مناطق پایینتر این مشکل براش پیش میاد. به قول یکی میگفت گوشیت طرح نداره! :biggrin:
حالا با این تفاسیر ممکنه که این مشکل در اثر آپدیت به وجود اومده باشه و باعث شده که گوشی از رجیستر دربیاد؟ اگه اینطوره چرا فقط بعضی جاها مشکل داره و دیگه اینکه چند ماه پیش که p910 داشتم، 3 بار آپدیتش کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد؟! اینم شماره سریال ها در حال حاضر:

اين كه سريالت همش درسته مشكلي نيست چون دستي كه رجيستر ميكنن نميتونن سريال خود گوشيتو بزارن. مال منم تو خود گوشي يه رقم اضافه داشت اين مهم نيست اون كد كشورشه. ولي اوني كه رو جعبه هست كاملا بايد باشه بعد اون هرچي بود اهميت نداره خيالت راحت

Mehdi_Full
02-12-2006, 16:45
دوست من گوشي شما رجيستره و هيچ مشكلي نداره
مشكل شما هم فكر ميكنم مشكل شبكه باشه و از گوشي نيست
در ضمن نميدونم كه چرا خيليها دوست دارن گوشي رو آپديت كنن
به نظر من تا براي گوشي مشكل حادي بوجود نيومده باشه و احتياجي به آپديت نداشته باشه , آپديت كردنش درست نيست ;)

rasool2006
03-12-2006, 10:43
سلام.
من يه گوشي كا750 گرفتم. يك مشكل باهاش دارم. صفحات وب فارسي كه روش ذخيره ميكنم رو نميتونه بخونه در حاليكه با فارسي مشكلي نداره. اين قضيه رو روي دبليو 700 هم امتحان كردم . اون هم جواب نداد. كسي ميتونه راهنماييم كنه؟

Lord-KarGa
03-12-2006, 13:11
با درود. من عضو جديدم :cool: . راستيتش تا حالا خدا تومن رو آلرژي گوشي باختم. حالا 1 خواهش داشتم از دوستاني كه متخصص امر هستن. از ميون اين 5 تا كدوم صلاح كه ور دارم.(دوربين زياد واسم مهم نيس, كيفيت صدا, MP3 Player, كيفيت صفحه و رم... مهمه) كه 1 مدت ساپورتم كنه. مايشم در نظر بگيريد :biggrin:
W950 - M600 - W900 - W810 - P910

3dmax
03-12-2006, 15:48
يه نگاه بنداز به امضام تا بفهمي

Lord-KarGa
03-12-2006, 17:30
M600 خودش خوبه ولي از صداش مطمين نيستم و اينكه بيزينس فونه دلم رو گرم نميكنه...

p990
03-12-2006, 18:04
اگر تونستي w900 گير بياري كه صداش از همه اينه بيشتر ولي اگه واقعا دوبين مهم نيست و پول هم داري w950 با صداي يكم پايين تر ولي 4gb حافظه داخلي ,صفحه لمسي ,سيمبين 9.1و...
وw810 وp910 روهم بزار كنار ودرمورد m600 ميدونم يه چيزي شبيه w950 ولي تا اونجا كه فهميدم راديو و رم w950 نداره و درمورد صداش چيزي نميدونم.
ولي اگر من پولw950 داشتم ميرفتم p990 ميگرفتم كه گوشي واقعا كاملي است

Lord-KarGa
03-12-2006, 23:31
اي با كيه راديو گوش بده!!! W950 خوبه اما سرعت پايين و KeyPad هم 1 نمه مشكل داره!!! بيشتر هواسم رو M600ه.

p990
04-12-2006, 12:20
در مورد راديو موافقم ولي در مورد سرعتش چون 4gb رم داره فلش آنبورد روش گذاشتن كه سرعت نياد پايين ولي در كل من هم موافقم كه m600 به صرفه تر است و اگه ميدوني بگو ببينم m600 صفحه اش بزرگتر از w950 است؟
احتمال زياد صداي w950 بيشتر ازm600 است؟

topfighter
04-12-2006, 12:42
سلام اقا اس ام اس
دلیور هزینه داره یا نه؟
اگه سند بشه ولی دلیور فی لد بزنه هزینه اس ام اس میاد؟ ( به طرف نرسیده )
در حال حاضر هزینه اس ام اس چنده؟
ممنون میشم کسی که میدونه توزیح بده

Mehdi_Full
04-12-2006, 15:35
با درود. من عضو جديدم :cool: . راستيتش تا حالا خدا تومن رو آلرژي گوشي باختم. حالا 1 خواهش داشتم از دوستاني كه متخصص امر هستن. از ميون اين 5 تا كدوم صلاح كه ور دارم.(دوربين زياد واسم مهم نيس, كيفيت صدا, MP3 Player, كيفيت صفحه و رم... مهمه) كه 1 مدت ساپورتم كنه. مايشم در نظر بگيريد :biggrin:
W950 - M600 - W900 - W810 - P910
دوست عزيز عضويت جديدت رو تبريك ميگم :)
عرضم به خدمتت كه من خودم ام 600 دارم از لحاظ ال سي دي كه كيفيتش فوق العاده عاليه ولي از نظر صدا با توجه به بيزينس بودن و نوع اين گوشي از صداي كمتري برخورداره اگه نداشتن دوربين اذيتت نميكنه و بتوني با صداي كم هم سر كني ( ولي در عوض فينگر تاچ بودنش كه ديگه يه حال ديگه داره) اين گوشي بهترين گزينس
در مورد دبليو 950 هم خدمتت بگم كه هيچ فرقي با ام 600 نميكنه غير از واكمن بودن - 4 گيگ هارد و داشتن راديو
در ضمن قيافه ام 600 خيلي قشنگتره (به نظر من)

aliZeus
04-12-2006, 18:07
سلام من يه w700 دارم .بعضي از دوستان كه w550 دارند ميگن گوشيشون شبيه cool disk .يعني نياز به نصبش روي ويندوز نيست خود ويندوز ميشناسدش . ميخواستم ببينم w700 هم اين شكلي است يا نه؟

Lord-KarGa
04-12-2006, 19:25
ال سي دي هر دو يكيه.
يعني صداش در حد K750 هم نيس؟ پخش mp3 چطوره؟ منظور از هد ست!!
داش مهدي راضي هستي؟ چند گرفتي؟؟
راستي هد ست واكمن ميخوره؟؟ :rolleye:

Mehdi_Full
05-12-2006, 00:00
سلام من يه w700 دارم .بعضي از دوستان كه w550 دارند ميگن گوشيشون شبيه cool disk .يعني نياز به نصبش روي ويندوز نيست خود ويندوز ميشناسدش . ميخواستم ببينم w700 هم اين شكلي است يا نه؟
بله اگر دفعه اول درايورهاش رو نصب كني هميشه ويندوز ميشناستش :)

meysam_r_ok
05-12-2006, 11:54
سلام بچه ها من يه مشكلي در مورد سوني اريكسون كا 750 دارم كه توي تاپيك مخصوص خودش هم نوشتم ولي كسي جواب نداد لطفا اگه ميشه سوالمو همينجا پاسخ بديد
1 - گوشي سوني اريكسون كا 750 با مموري 512 سرعتش كم ميشه؟
2 - اين گوشي حد اكثر چقدر رم رو ساپورت ميكنه ؟
3 - و آيا بالا رفتن حافظه ي رم ربطي به سرعت گوشي داره يا نه ؟؟
ممنون ميشم پسخ بديد

3dmax
05-12-2006, 17:56
جواب سوال 1: نه زياد
جواب سوال 2: تا 1 گيگ
جواب سوال 3: بله

Mehdi_Full
05-12-2006, 22:11
سلام بچه ها من يه مشكلي در مورد سوني اريكسون كا 750 دارم كه توي تاپيك مخصوص خودش هم نوشتم ولي كسي جواب نداد لطفا اگه ميشه سوالمو همينجا پاسخ بديد
1 - گوشي سوني اريكسون كا 750 با مموري 512 سرعتش كم ميشه؟
2 - اين گوشي حد اكثر چقدر رم رو ساپورت ميكنه ؟
3 - و آيا بالا رفتن حافظه ي رم ربطي به سرعت گوشي داره يا نه ؟؟
ممنون ميشم پسخ بديد
1- خير اصلا
2- تا 2 گيگ
3- شايد 5 درصد

meysam_r_ok
05-12-2006, 22:52
خيلي خيلي خيلي ممنونم
يه سوال ديگه هم داشتم
چطوري ميتونم كيفيت صداي كا 750 رو افزايش بدم؟ در ضمن مثل اينكه تاپيك اين گوشي متروكه شده

Lord-KarGa
06-12-2006, 00:19
يعني صدا M600 در حد K750 هم نيس؟ پخش mp3 چطوره؟ منظور از هد ست!!
راستي هد ست واكمن ميخوره؟؟

Mehdi_Full
06-12-2006, 19:51
خيلي خيلي خيلي ممنونم
يه سوال ديگه هم داشتم
چطوري ميتونم كيفيت صداي كا 750 رو افزايش بدم؟ در ضمن مثل اينكه تاپيك اين گوشي متروكه شده
ميثم جان اول كه بايد اكولايزرش رو تنظيم كني كه براي اينكار وقتي كه داري آهنگ گوشي ميكني روي More (بيشتر) برو كه اونجا بايد اكولايزر رو تنظيم كني براي داشتن صداي بيشتر بايد همه موارد رو ببري بالا
اگه اين كارو كرده باشي كه بايد بگم ديگه از اين بيشتر نميشه :)

Mehdi_Full
06-12-2006, 19:52
يعني صدا M600 در حد K750 هم نيس؟ پخش mp3 چطوره؟ منظور از هد ست!!
راستي هد ست واكمن ميخوره؟؟
دوست من تو اين تاپيك مطرح كن . ممنون :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshid_boloori
09-12-2006, 03:10
تورو خدا يكي كمك كنه ... كابل k750 و اين مدلا ... به گوشيه j220 مي خوره ؟ يا نه ؟

beelgeyts
09-12-2006, 11:13
سلام.من می خواستم گوشی سونی اریکسون کا 800 آی بخرم.ولی نمی دونم خرید این چه مشکلات وخطراتی داره از لحاظ ثبت در مخابرات؟اصلا می خام ببینم چه جور گوشی هستش؟چون در باره ی کا800 تو سایت چیزی ندیدم.و اینکه یکی از دوستان اشاره به زدن بر چسب تقلبی شماره سریال به جعبه و داخل گوشی همون منظورم پشت باطری هست کرده بود اون وقت تکلیف چیه؟ شما گفتین شماره سریالهای جعبه و پشت باطری و داخل گوشی یکی باشه مشکلی نیست!!!!!!متشکرم

meysam_r_ok
09-12-2006, 12:35
آخه من يه جايي خوندم كه با استفاده از برنامه ي فارمنيجر و كپي كردن يه فايل تو يه پوشه ي حاوي فايل هاي اصلي گوشي ميشه صداشو به طور باور نكردني افزايش داد؟
ميخواستم ببينم كه راسته يا نه آخه خيلي هم كار سختيه چن ممكنه گوشيم غير قابل استفاده بشه؟
تازه من ميخوام صداي زنگش بلند باشه نه صداي پليير ميشه منو راهنمايي كني؟

meysam_r_ok
09-12-2006, 12:56
ميثم جان اول كه بايد اكولايزرش رو تنظيم كني كه براي اينكار وقتي كه داري آهنگ گوشي ميكني روي More (بيشتر) برو كه اونجا بايد اكولايزر رو تنظيم كني براي داشتن صداي بيشتر بايد همه موارد رو ببري بالا
اگه اين كارو كرده باشي كه بايد بگم ديگه از اين بيشتر نميشه :)

آخه من يه جايي خوندم كه با استفاده از برنامه ي فارمنيجر و كپي كردن يه فايل تو يه پوشه ي حاوي فايل هاي اصلي گوشي ميشه صداشو به طور باور نكردني افزايش داد؟
ميخواستم ببينم كه راسته يا نه آخه خيلي هم كار سختيه چن ممكنه گوشيم غير قابل استفاده بشه؟

mrmostafa
09-12-2006, 13:41
سلام سوني اريكسون w810 همكارم وصل كرده به كامپيوتر جايي تو رمش فايلهاي exe و coment و desktop پر شده كه صد در صد ويروس هستش. مموري كارتش رو در آوردم و گوشي فرمت كردم و آپديت كردم درست نشد مشكلش اينه كه فضا گوشي ميگه 25 مگابايت خاليه ولي يه عكس 12 كيلوبايت رو نميگيرهميگه حافضه پره . مموري هم ميزاريم همينو ميگه ولي كلي خالي داره . نميدونم مشكلش چيه. الان آهنگ و عكس رو هم باز نميكنه فقط پاك ميكنه. ممنون ميشم كمك كنيد فوري

ABAYAN
09-12-2006, 13:54
سلام من یک دبلیو 800ای دارم بعضی مواقع موقع بلوتوث کردن با یه گوشی دیگه مثلا 7610 نوکیا گو شیم قفل میشه و باید
باتری شو در اورد و دو باره روشنش کرد
کمک کنید

شیدا
09-12-2006, 18:36
چطور میتونیم مموری جدیدی که میخوایم استفاده کنیم فرمت کنیم
یعنی طوری که فایلهای استاندارد گوشی ساخته بشن( مثل نوکیا قسمتی داره که این کارو بکنه)k750i

Mehdi_Full
09-12-2006, 19:22
سلام.من می خواستم گوشی سونی اریکسون کا 800 آی بخرم.ولی نمی دونم خرید این چه مشکلات وخطراتی داره از لحاظ ثبت در مخابرات؟اصلا می خام ببینم چه جور گوشی هستش؟چون در باره ی کا800 تو سایت چیزی ندیدم.و اینکه یکی از دوستان اشاره به زدن بر چسب تقلبی شماره سریال به جعبه و داخل گوشی همون منظورم پشت باطری هست کرده بود اون وقت تکلیف چیه؟ شما گفتین شماره سریالهای جعبه و پشت باطری و داخل گوشی یکی باشه مشکلی نیست!!!!!!متشکرم
گوشي خوبي هست در مورد سريالش هم اين تاپيك رو بخون :)

بله ميشه با دستكاري گوشي اينكارو كرد كه من پيشنهاد نميكنم :rolleye:
تو اين تاپيك بگردي پيداش ميكني ;)

Mehdi_Full
09-12-2006, 19:28
سلام سوني اريكسون w810 همكارم وصل كرده به كامپيوتر جايي تو رمش فايلهاي exe و coment و desktop پر شده كه صد در صد ويروس هستش. مموري كارتش رو در آوردم و گوشي فرمت كردم و آپديت كردم درست نشد مشكلش اينه كه فضا گوشي ميگه 25 مگابايت خاليه ولي يه عكس 12 كيلوبايت رو نميگيرهميگه حافضه پره . مموري هم ميزاريم همينو ميگه ولي كلي خالي داره . نميدونم مشكلش چيه. الان آهنگ و عكس رو هم باز نميكنه فقط پاك ميكنه. ممنون ميشم كمك كنيد فوري
دوست من يه مستر ريست بكن بين چجور ميشه :)

سلام من یک دبلیو 800ای دارم بعضی مواقع موقع بلوتوث کردن با یه گوشی دیگه مثلا 7610 نوکیا گو شیم قفل میشه و باید
کمک کنید
به احتمال زياد گوشي شما به آپديت احتياج اره :biggrin:

چطور میتونیم مموری جدیدی که میخوایم استفاده کنیم فرمت کنیم
یعنی طوری که فایلهای استاندارد گوشی ساخته بشن( مثل نوکیا قسمتی داره که این کارو بکنه)k750i
برو تو فايل منيجر گوشيت و برو توي more (بيشتر) اونجاي گزينه فرمت مموري كارت رو ميبيني :)

Farbod_h
09-12-2006, 19:40
کمک کنید
کلن بعضی وقتا گوشی های سونی اریکسون در ارتباط با نوکیا هنگ می کنن

armin_goooodboy
09-12-2006, 21:00
در ضمن ارتباط سونی اریکسون با گوشی های نوکیا مخصوصا 7610 خیلی بد و سخت و با سرعت فوق العاده پایینی صورت میگیره
البته من با گوشی خودم و550 و 3250 مشکلی نداشتم و ارتباط عالی بود
اما همیشه با 7610 و 66جواد نوکیا مشکل سرعت انتقال داده ها داشتم

najafiinfo
10-12-2006, 09:59
در ضمن ارتباط سونی اریکسون با گوشی های نوکیا مخصوصا 7610 خیلی بد و سخت و با سرعت فوق العاده پایینی صورت میگیره
البته من با گوشی خودم و550 و 3250 مشکلی نداشتم و ارتباط عالی بود
اما همیشه با 7610 و 66جواد نوکیا مشکل سرعت انتقال داده ها داشتم
سلام
عزيز دل برادر به اين خاطر هست كه اون گوشيهاي نوكيا از ورژن بلوتوث 2 استفاده ميكنند ولي 7610 و 6600 از بلوتوث 1.2

Mehdi_Full
10-12-2006, 10:10
سلام
عزيز دل برادر به اين خاطر هست كه اون گوشيهاي نوكيا از ورژن بلوتوث 2 استفاده ميكنند ولي 7610 و 6600 از بلوتوث 1.2
بله ورژن بلوتوث هم ميشه دليل اين مشكل باشه :)

حمزه
12-12-2006, 14:16
سلام
من روی گوشی k750i هر چی بازی یا برنامه نصب می کنم ارور Operation failed میده . اگر راهنماییم کنید ممنون میشم .
کنار آیکن برنامه نصب شده عکس یه کلید هم می کشه . ضمنا این برنامه ها رو روی گوشی W810 هم امتحان کردم جواب داده .

شیدا
12-12-2006, 15:35
Mehdi_MaX
مرسی از راهنمایی های شما

sina sinaie
12-12-2006, 16:52
سلام دوستان میشه یک نفر راهنمایی کند ببینم چه فرق هایی بین دبلیو 300 و زد 530 است که اینقدر تفاوت قیمت دارند؟با توجه به آنکه دیگر حتی مموری 256 هم همراه و300 نیست.
البته تفاوت کیفیت ال سی دی ورادیو وedge رامیدانم
رlستی این edgeچی است و چه خاصیتی دارد؟
ممنون.

beelgeyts
12-12-2006, 21:44
گوشي خوبي هست در مورد سريالش هم اين تاپيك رو بخون :)

بله ميشه با دستكاري گوشي اينكارو كرد كه من پيشنهاد نميكنم :rolleye:
تو اين تاپيك بگردي پيداش ميكني ;)

سلام مهدی جون ببخشیدا جوابی که داده بودی خیلی خلاصه بود. من خاستم بدونم که اگه شماره سریالهای جعبه و پشت گوشی و داخل گوشی یکی باشه چه ربطی به این داره که این گوشی 100 در صد توسط مخابرات رجیستر شده است؟؟؟؟؟مگه گوشی که بطور قاچاقی وارد بشه نمیتونه 3 تا شماره سریال یکسان داشته باشه؟؟؟؟و اینکه از کجا معلوم برچسب شماره سریال که به جعبه چسبوندن تقلبی نباشه؟؟ مرسی .اگه یه جواب خوبی بدی که دیگه هیچ نکتهی گنگی برام نمونه ازت خیلی خیلی متشکر میشم.

beelgeyts
12-12-2006, 21:45
سلام مهدی جون ببخشیدا جوابی که داده بودی خیلی خلاصه بود. من خاستم بدونم که اگه شماره سریالهای جعبه و پشت گوشی و داخل گوشی یکی باشه چه ربطی به این داره که این گوشی 100 در صد توسط مخابرات رجیستر شده است؟؟؟؟؟مگه گوشی که بطور قاچاقی وارد بشه نمیتونه 3 تا شماره سریال یکسان داشته باشه؟؟؟؟و اینکه از کجا معلوم برچسب شماره سریال که به جعبه چسبوندن تقلبی نباشه؟؟ مرسی .اگه یه جواب خوبی بدی که دیگه هیچ نکتهی گنگی برام نمونه ازت خیلی خیلی متشکر میشم.

Mehdi_Full
13-12-2006, 09:58
دوست من تو همون تاپیک جواب دادم;)

Hamed-Dehghani
14-12-2006, 09:47
دوستان سلام؛
من يه گوشي Sony Ericsson Z530i دارم، يه برنامه يا ترفند مي خواستم تا SMS هايي كه روي كامپيوترم هست رو
بتونم روي موبايل بريزم ، برنامۀ My Phone Explorer و Nokia PC Suite رو نصب كردم ولي كامپيوتر گوشيم رو نمي شناسه و هنگام خريد گوشي سي دي همراهش نبوده تا نصب كنم.

نكنه بخاطر اينكه گوشيم اشتباه رجيستر شده اين مشكل رو دارم؟

اگه ميشه بزرگواري كنيد و يه لينك درايور Z530i يا راه حل حتمي كه گوشيم رو به كامپيوتر بشناسونم بزارين، خيلي ممنون ميشم.

metapex
14-12-2006, 10:59
Sony Ericsson W880

امکانات:
واکمن فون، M2، دوربین 2 مگاپیکسل، رادیو و ضخامت 4/9 (نه ممیز چهار) میلی متر :blink:

khore mobile
14-12-2006, 20:32
اگه دبلیو 810 دارای 3 بلند گو هست.چرا قاب کریستالیش فقط واسه یه بلندگو طراحی شده؟

شیدا
14-12-2006, 22:25
چطور میتونیم یه فایل رو در گوشی مخفی کنیم
اگه نرم افزار خواستی میخواد آدرسشو بزارید
مرسی

binahayat_m
15-12-2006, 23:51
سونی چه نوع فرمت های صوتی و تصویری پلی میکنه؟
سری دبلیو میگم
موفق باشید.

Nabakhshoode
16-12-2006, 00:06
سونی چه نوع فرمت های صوتی و تصویری پلی میکنه؟
سری دبلیو میگم
موفق باشید.

فرمتای روتینش یادمه :
صوتی : amr , midi , mp3
تصویری : mp4 , 3gp
همین !

armin_goooodboy
16-12-2006, 10:34
و یه فرمت جالب دیگه که هیچ اطلاعاتی ازش ندارم

m4a

این فرمته دو تا فایل به نام های CanUFeel و Hide & Seek تو قسمت Ringtones گوشی هست

mostafa_khan
17-12-2006, 21:43
جواب پست شماره ی:1053
اونطوری که من از دوستان کتملا اشنام به موبایل شنیدم...دبلیو 810 فقط یه اسپیکر داره و اون 2 تای دیگه واسه خوشگلی هستن!!!!اونی که بهم گفت خودش گوشی باز کرده بودو دیده بود

shiner
18-12-2006, 18:19
سلام
من w810i دارم مشکلی که با این گوشی دارم اینکه حد اکثر 250 تا 300 اس ام اس می تونم توی پرونده های مخصوص پیام داشته باشم ( صندوق ورودی، پیام های ارسال شده، پیام های زخیره شده) و هر وقت پیام می خوام ارسال، ارسال نمی کنه میگه که پرونده های پیام 100% پر است اول پیام های خود را از فایل های مربوط به پیام حذف کنید بعد پیام خود را ارسال کنید تازه تا اس ام اس های قبلی رو پاک نکنم اس ام اس جدید هم نمی تونم دریافت کنم علتش چیه؟
من شنیده بودم تا 1000 تا اس ام اس یا بیشتر جا داره

mostafa_khan
20-12-2006, 10:05
سوال شینر سوال منم هست

Nabakhshoode
20-12-2006, 11:17
اولا w810 حدود 200 تا اس ام اس توش جا میشه
دوما واسه بالا بردن ظرفیت گوشی یه راه نفوذ به فایلها و برنامه های گوشیه که من توصیه نمیکنم ... !
یه راه دیگه هم هست ...وقتی وارد اس ام اسی شدی More رو بزن بعدش save as template رو بزن ... اس ام اسه میره تو فولدر تمپلت ذخیره میشه (بعدش میتونی از اینباکس پاکش کنی و هر وقت خواستی بفرستیش بری تو فلدر تمپلت و .... ) جزو اون 200 تا حافظه ی اس ام اس هم محسوب نمیشه ...

moriss
20-12-2006, 11:41
جزو اون 200 تا حافظه ی اس ام اس هم محسوب نمیشه ...

چرا محسوب میشه

hossein_dig
20-12-2006, 12:29
سلام من یه دیکشنری برای K750 می خوام با تشکر

Metalzadeh
20-12-2006, 13:08
سلام من یه دیکشنری برای K750 می خوام با تشکر

برای درخواست برنامه به اینجا برین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shiner
20-12-2006, 19:30
سلام
1- چرا انقدر حافظه اس ام اسش کمه مطمئنی 200 تا اس ام اس بیشتر نمی گیره؟
2- نمیشه اس ام اس هارو روی انتقال داد روی مموری کارت ؟
3- وقتی وارد اس ام اس شدم و More رو زدم بعدش save as template رو بزنم بعد می تونم به اندازه نامحدود اس ام اس دریافت کنم یا اینکه بازم حافظش محدوده؟
4- کا 800 هم همین مشکل رو داره؟

Nabakhshoode
20-12-2006, 20:08
سلام
1- چرا انقدر حافظه اس ام اسش کمه مطمئنی 200 تا اس ام اس بیشتر نمی گیره؟
2- نمیشه اس ام اس هارو روی انتقال داد روی مموری کارت ؟
3- وقتی وارد اس ام اس شدم و More رو زدم بعدش save as template رو بزنم بعد می تونم به اندازه نامحدود اس ام اس دریافت کنم یا اینکه بازم حافظش محدوده؟
4- کا 800 هم همین مشکل رو داره؟

1- خوب این محدودیت رو سونی گذاشته دلیلشم نمیدونم احتمالا خواسته منو تورو حرص بده ...:biggrin:
2- چرا میشه آموزشش رو هم گذاشتن دوستان یه سرچ کنی پیدا میکنی...
3- فکر میکنم اس ام اس هایی که تو template ذخیره میشن جزو اون محدودیت 200 تایی محسوب نشن ... هر چند یکی از دوستان گفت جزو 200 تا محسوب میشن ...
4- k800 مثه اینکه ظرفیتش 1000 تاست و این مشکل رو نداره ... !

Pine
21-12-2006, 08:39
سلام
من يك w700i دارم. ميخواستم بدونم ميشه براي اين گوشي رمز گذاشت به طوري كه كسي نتونه
تو گوشي سرك بكشه يا نه؟
يك گزينه اي به نام locks داره كه ظاهرا ميشه phone lock كرد ولي كار نيمكنه...

ممنون

moriss
21-12-2006, 10:21
سلام
من يك w700i دارم. ميخواستم بدونم ميشه براي اين گوشي رمز گذاشت به طوري كه كسي نتونه
تو گوشي سرك بكشه يا نه؟
يك گزينه اي به نام locks داره كه ظاهرا ميشه phone lock كرد ولي كار نيمكنه...

ممنون

اون گزینه مخصوص قفل گوشی هست ولی فقط وقتی گوشی ور خاموش و بعد روشن میکنی پسورد میخواد و در حالت استندبای عمل نیمکنه. برنامه ای هم برای ان کار نداره

moriss
21-12-2006, 10:25
فکر میکنم اس ام اس هایی که تو template ذخیره میشن جزو اون محدودیت 200 تایی محسوب نشن

آقا درسته اشتباه از من بود. رفتم چک کردم و دیدم که حساب نمیشه.

shiner
21-12-2006, 18:37
کجا باید سرچ کنم ؟

cool20063
23-12-2006, 01:29
آقا به يك پرفسور 1دانشمند 1 هركول جهت كمك نيازمنديم!؟
آقا راهنمايي براي 4x زوم k750 كه زوم نمي كنه
اينك ايميل من
alone_mostafa@yahoo.com
پيشاپيش ممنون

3dmax
23-12-2006, 14:53
ايميل براي چي ميدي؟

اگه ميشه يك كم اطلاعات بيشتر بده، هر چيزي ممكنه اتفاق افتاده باشه.

rasool2006
23-12-2006, 17:14
آقا به يك پرفسور 1دانشمند 1 هركول جهت كمك نيازمنديم!؟
آقا راهنمايي براي 4x زوم k750 كه زوم نمي كنه
اينك ايميل من
alone_mostafa@yahoo.com
پيشاپيش ممنون

سلام.
گوشی شما در حالت کیفیت عالی یعنی 2مگاپیکسل زوم نمیکنه و این طبیعیه نگران نباشید.

GsM
24-12-2006, 01:23
دوستان چه کارکنم w700i در فیلم برداری محدود نباشه!!!

3dmax
24-12-2006, 15:34
دكمه ي 0 رو نگهدار تا يه پيغام بياد ببين ميشه؟(در حين فيلم برداري)

ritzdvb
24-12-2006, 19:40
سلام:
من اخيرا 1 عدد سوني اريكسون 810 با گارانتي پارس نيكاتل به قيمت 320 هزار تومان گرفتم كه شماره هاي ان درست ورجيستر شده است ويكي است اما در موقع قرار دادن سيمكارت پيام in active simcart اومد و بعد از چند بار خاموش وروشن كردن سيمكارت active شد وگوشي 7-8 ساعت كار كرد و حالا دوباره پيام in active simcart را ميدهد.لطفا بگين چيكار كنم تا active شود؟

GsM
25-12-2006, 01:57
راستی 3dmax جان
این گوشی از وقتی چند تا آهنگ براش فرستادم!!!! وقتی می خوای آهن رو به عنوان زنگ انتخاب کنم!!!
گوشی ری ست میشه!!! باید چه کار کنم؟؟؟؟
ممنون

GsM
25-12-2006, 01:59
در مورد راهنماییت در مورد فیلم برداری هم 3dmax جان ممنون

sara**
26-12-2006, 18:02
سلام
برای ارسال یه فیلم یا تصویر به جز بولوتوس در فاصله دور باید چی کار کنم؟؟؟

moriss
26-12-2006, 19:05
راستی 3dmax جان
این گوشی از وقتی چند تا آهنگ براش فرستادم!!!! وقتی می خوای آهن رو به عنوان زنگ انتخاب کنم!!!
گوشی ری ست میشه!!! باید چه کار کنم؟؟؟؟
ممنون

احتمالا روی حالت فارسی اینطور میشه؟ نگران نباش . برای اختصاص دادن زنگ به شخص خاص از توی قسمت مخاطبین برو و برای هر کی که میخوای گزینه edit رو بزن و به قسمت آهنگ برو و آهنگ رو انتخاب کن

binahayat_m
26-12-2006, 23:39
سلام اميدوارم حالتون خوب باشه
بابا من موندم. حسابي رفتم تو فكر اين و 810 اما ريجستر اصلي گير نمياد كه نمياد
اما ريجستر دستي هم تا 275 هزار تومان هم پيدا كردم حالا اگر شما جاي من بوديد چه كار ميكنيد؟
يعني اين ريجستر دستي ميگرفتيد يا اينقدر ميگشتيد تا ريجستر اصلي پيدا كنيد و قيمت هم براتون مهم نيست
ممنونم ميشم من و راهنمايي كنيد چون واقع گيج شدم
پيشاپيش سپاسگزارم

GsM
27-12-2006, 01:19
احتمالا روی حالت فارسی اینطور میشه؟ نگران نباش . برای اختصاص دادن زنگ به شخص خاص از توی قسمت مخاطبین برو و برای هر کی که میخوای گزینه edit رو بزن و به قسمت آهنگ برو و آهنگ رو انتخاب کن

ممنون moriss جان ، باید امتحان کنم!!!:happy:

Farbod_h
27-12-2006, 01:39
سلام اميدوارم حالتون خوب باشه
بابا من موندم. حسابي رفتم تو فكر اين و 810 اما ريجستر اصلي گير نمياد كه نمياد
اما ريجستر دستي هم تا 275 هزار تومان هم پيدا كردم حالا اگر شما جاي من بوديد چه كار ميكنيد؟
يعني اين ريجستر دستي ميگرفتيد يا اينقدر ميگشتيد تا ريجستر اصلي پيدا كنيد و قيمت هم براتون مهم نيست
ممنونم ميشم من و راهنمايي كنيد چون واقع گيج شدم
پيشاپيش سپاسگزارم
ببینم پاساز بقل علائدین رو گشتی؟؟؟

binahayat_m
27-12-2006, 15:54
ببینم پاساز بقل علائدین رو گشتی؟؟؟

دوست عزيز من توي شهرستان زندگي ميكنم
راستش نميدنم ريجستر اصلي واجب بخرم يا نه؟
البته ميدونم بخام اپديت كنم مشگل پيدا ميكنه

Farbod_h
27-12-2006, 16:12
دوست عزيز من توي شهرستان زندگي ميكنم
راستش نميدنم ريجستر اصلي واجب بخرم يا نه؟
البته ميدونم بخام اپديت كنم مشگل پيدا ميكنه
ببین عزیز من خودم مثل خیلی های دیگه گوشیم دستی رجیستر شده شما فقط نمی تونی آپدیت کنی و یا خودت فلشش کنی مشکل دیگه یی نداره اگه برات خیلی مهمه با یه گارانتیه معتبر بگیر با 30-40 تومن پول بیشتر که رجیستر شده باشه به نظر من اصلن مهم نیس چون اگه قطع هم بشه یه سریال دیگه بهش می دیم راه می افته

GsM
27-12-2006, 23:52
دوستان برای مستر ریست گوشی های سونی اریکسون هم کدی وجود داره؟؟ یا به جز منوی گوشی راهی وجود داره!!!
کدهای مثل 7370 یا بقیه روش جواب میده؟؟؟

hani_death
28-12-2006, 16:46
با سلام خدمت دوستان عزیز
میشه برا من قضیه ریجستر دستی و فرق اون با ریجستر اصلی رو توضیح بدین؟
مثلا اگه من یه گوشی ریجستر دستی بگیرم چه اتفاقی می افته؟
اگه کسی قیمت ریجستر شده و ریجستر نشده رو هم می دونه لطف کنه به منم بگه
به سلامتی منم در آستانه خرید w810 هستم
باتشکر

hani_death
28-12-2006, 16:47
ببخشید دوستان
اینجا کسی به سوال های من جواب میده؟
من از موبایل چیز زیادی سرم نمیشه
اگه میشه در مورد این موضوعات منو روووووشن کنید!!!
فریم ویر ببینم منظورتون از فلش همون ریجستره؟
من دارم کلافه میشم یکی کمکم کنه
اگه میشه بگین برای خرید گوشی به چه چیزهایی باید توجه کنم؟
منظورم گارانتی و ریجستر گوشیه
اگه به چیز دیگه ای هم باید توجه کنم لطفا بهم بگین
ممنون از لطفتون

mertash_f_f
28-12-2006, 19:30
سلام كسي هست جواب من را بده

mertash_f_f
28-12-2006, 19:35
من گوشيهاي سوني اريكسون مدل k510 دارم كه مشكلاتي دارم
سوالهاي داشتم : 1- از كجا متوجه بشوم كسي من را داره هك مي كنه؟ 2- چند دقيقه براي هك كردن لازم است؟3- اطلاعات مانند صوت و تصوير كه پاك كرده ايم قابل برگشت مي باشند يا خير؟ 4- چه فايلهاي قابل هك كردن مي باشند؟

moriss
28-12-2006, 22:19
ببخشید دوستان
اینجا کسی به سوال های من جواب میده؟
من از موبایل چیز زیادی سرم نمیشه
اگه میشه در مورد این موضوعات منو روووووشن کنید!!!
فریم ویر ببینم منظورتون از فلش همون ریجستره؟
من دارم کلافه میشم یکی کمکم کنه
اگه میشه بگین برای خرید گوشی به چه چیزهایی باید توجه کنم؟
منظورم گارانتی و ریجستر گوشیه
اگه به چیز دیگه ای هم باید توجه کنم لطفا بهم بگین
ممنون از لطفتون

دوست عزیز برای خرید اگه میخوای رجیستر قانونی باشه باید سه تا شماره سریال ( یکی پشت جعبه یکی پشت گوشی وقتی باتری رو در میاری یکی هم وقتی گوشی رو روشن میکنی داخل سخت افزار گوشی که با زدن کد #60#* ظاهر میشه) این سه تا کد باید یکی باشه. در غیر اینصورت گوشی قانونی رجیستر نشده. مغازه دارا میگن مشکلی پیش نمیاد و احتمال اینکه مشکلی پیش بیاد هم خیلی کمه. اگر هم گوشی غیر فعال شد نهایتا با 2 یا 3 هزار تومن دوباره رجیستر میشه. ضمن اینکه برای گوشی رجیستر قانونی باید مبلغی حدود 15 تا 20 تومن بیشتر بدی تازه اگه گیر بیاد.

-------

فلش کردن به عبارتی میشه گفت راه انداختن دوباره گوشی های از دست رفته است. و البته برای اعمال تغییرات از قبیل تبدیل کا 750 به w800. شما فعلا غصه فلش و فرمویر و ... را نخور. یه مدت با گوشی کار کنی و مطالب سایت رو بخونی همه چی دستت میاد

ritzdvb
29-12-2006, 17:34
من 1 گوشي 810 دارم كه بعد ازهر بار در اوردن سيم كارت و گذاشتن دوباره ان inactive simcard ميزند وبايد سيم كارت ديگري را چند بار داخل گوشي گذاشت تا سيم كارت فعال شود و من ان را 1 با ريست كلي كردم كه تم اوربيت ان نيز رفت.ورژن گوشي همr4ea031 ميباشدو گوشي نيز قانوني است و شماره هاي ان نيز يكي است و گارانتي پارس نيكاتل دارد.راهنمايي نماييد چه كار كنم تا مشكل برداشته شود؟

shahriar_k56
30-12-2006, 19:45
salam be hamegi ye moshkel daram man vaghty ke dashtam az USB be gooshim (w550)ahang mirikhtam cable ro zood biroon keshidam va gooshi restart shod va dige bala nemiad yani rooye ye safheye sefid gir mikoneeee lotfan begin chi kar bayad bekonam(age be tore ekhtesasi javabamo bedin behtare!!!!

rezvideo
01-01-2007, 11:27
سلام
k300 رو مي شه فارسي كرد ؟اگه ميشه چه طوري ؟لطفا راهنمائي كنيد.
با تشكر از همه دوستان

ritzdvb
01-01-2007, 15:47
من 1 گوشي 810 دارم كه بعد ازهر بار در اوردن سيم كارت و گذاشتن دوباره ان inactive simcard ميزند وبايد سيم كارت ديگري را چند بار داخل گوشي گذاشت تا سيم كارت فعال شود و من ان را 1 با ريست كلي كردم كه تم اوربيت ان نيز رفت.ورژن گوشي همr4ea031 ميباشدو گوشي نيز قانوني است و شماره هاي ان نيز يكي است و گارانتي پارس نيكاتل دارد.راهنمايي نماييد چه كار كنم تا مشكل برداشته شود؟

bita_sadaf
05-01-2007, 14:52
من درايو usb براي وني اريكسون z530 مي خوام لطفا كمك كنيد.

arajavan
05-01-2007, 17:07
سلام

سه ماه که W810 خریدم.
گارانتی نداره، سریالش قلابیه (من همه چیشو (حتی رنگ MS رو) با گوشی یکی از دوستان که گارانتی اورجینال خریده بود، چک کردم هیچ فرقی نداشت.)
3-4 روز پیش 90 تا اس ام اس یه جا زدم (delivery هم داشتن) گوشی وسطش 2 بار هنگ کرد. (قبلا هم یک بار این اتفاق افتاده بود.) باتری رو در آوردم و دوباره روشن کردم، کار کرد.
دیشب داشتم بازی می کردم و موسیقی گوش می دادم که وسط بازی قفل کرد، (بازی رو MS نصب بود.) MS رو در آوردم، از بازی پرید بیرون و به حالت عادی برگشت، خاموش کردم و MS رو دوباره جا زدم. بعد آهنگ گوش می دادم و theme های مختلف رو تست می کردم که موقع set کردن یه theme هنگ کرد، باتری رو در آوردم و زدم دوباره روشن کردم کار کرد. دوباره همین اتفاق افتاد، روشن کردم (بین Phone و Walkman اولی رو انتخاب کردم و Password زدم،) گوشی داشت بالا می اومد که که هنگ کرد. بعدش هر چی باتری در آوردم و روشن کردم هی هنگ کرد. (2 جور هنگ می کنه : 1. صفحه مشکی می شه و چراغ های نارنجی صفحه کلید روشن می مونه. 2. صفحه سفید می یاد و بعد 10-15 ثانیه LCD خاموش می شه و دوباره روشن می شه و صفحه سفید می یاد. اولاش روشن می شد ویبره می کرد و SonyEricsson رو نشون می داد، اما بعد 3-4 بار دیگه اون هم نیومد.)
MS رو در آوردم، باز هم همون آب و همون کاسه.
شارژر رو زدم، دوباره هی صفحه سفید می شد بعد 10-15 ثانیه خاموش می شد.
(من با گوشی قبلیم که نوکیا بود کشتی می گرفتم، آخ نمی گفت، اینو با کلی عزت و احترام نگه می دارم و خیلی مواظبش ام که 3 ماه نشده این جوری شده.)
چی کار کنم ؟

emad62
06-01-2007, 12:33
سلام
باتری موبایل من 2 روز بیشتر شارژ نگه نمیداره البته اگه ازش کار نکشم!!
یعنی اگه mp3 /رادیو یا... استفاده کنم 1 روز هم نگه نمیداره!!!
باتری من made in china & finished in china است.
شنیدم باتریهایی که made in korae & finished in malesya هستن تا 3 روز با استفاده mp3 و... شارژ داره!
میخواستم بدونم قضیه چیه؟؟ کدومش اصله؟
لطفاّمنو راهنمایی بفرمایین

emad62
06-01-2007, 12:38
سلام
باتری موبایل من(810i)---دو روز بیشتر شارژ نگه نمیداره البته اگه ازش کار نکشم!!
یعنی اگه mp3 /رادیو یا... استفاده کنم 1 روز هم نگه نمیداره!!!
باتری من made in china & finished in china است.
شنیدم باتریهایی که made in korae & finished in malesya هستن تا 3 روز با استفاده mp3 و... شارژ داره!
میخواستم بدونم قضیه چیه؟؟ کدومش اصله؟
این گوشی معمولاّ چقد باطری نگه میداره؟؟
لطفاّمنو راهنمایی بفرمایین

arsalanhn
11-01-2007, 01:50
چرا توي w300 نمي شه SMSها رو روي کامپيوتر ريخت، لطفا کمک کنيد. چه جوري ميتونم اين کار رو بکنم؟

tiny86
11-01-2007, 02:02
سلام . من چند روز پيش گوشي k510i خريدم ، الان كه شماره IMEI گوشي رو با روي جعبه چك مي كنم ، مي بينم كه چند شماره آخرش يكي نيست !!
ميشه كاملا بگين من بايد چي كار بكنم ؟؟؟
ممنون لطفا سريعتر !

moriss
11-01-2007, 09:35
منظورت از چند شماره اخر چیه؟ چند تا شماره؟ این خیلی مهمه

ببین مثلا شماره سریال معمولا توی سونی اریکسون به این صورته

xxxxxx-xxxxx-x-xx

قسمت 6 رقمی اول مربوط به کارخونه و کشور سازنده و قسمت 5 رقمی دوم مربوط به مخابرات و کشور استفاده کننده است. یعنی همون شماره ای که توی مخابرات فعاله. اگه این قسمت با پشت گوشی و جعبه یکی باشه گوشی رجیستر قانونیه و اگه نباشه رجیستر دستیه. که مشکل خاصی هم پیش نمیاره. نگرانش نباش.

اون دو قسمت دیگه هم مربوط به سخت افزار و نرم افزار خود گوشیه اگه اشتباه نکنم

hraa
11-01-2007, 12:37
شاید سوالم بنظر تکراری باشه ولی باور کنید برام شده معضل!!!:blink:
میخوام k750 بخرم ولی هر جایی میرم شماره سریالها اصلا با هم نمیخونند .دوستم حدود یک ماه و نیمه که w700 خریده و با اون داره کار میکنه و راضی هم هست
جالب اینه که سریالهای گوشی اون هم به کلی با هم تفاوت داره و هیچ کاری هم برای درست کردن سریال نکرده.حالا من موندم با این اوصاف گوشی را بخرم یا نه؟ :sad: ،در ضمن یه گوشی پیدا کردم که سریالهاش درسته ولی قیمتش 240 هزار تومنه ، بنظر شما بخرمش؟
من برای پیداکردن جواب سوالم چند تا تاپیک رو خوندم ولی به نتیجه نرسیدم.اگر ممکنه اصولی راهنماییم کنید.ممنون.:blush:

hossein_dig
11-01-2007, 18:47
زیاد جدی نگیرید 98 درصد گوش ها اینجورین بخاطر اینکه قاچاق هستن .مگه گوشیهای قدیمی یا دست دوم

hossein_dig
11-01-2007, 18:58
شاید سوالم بنظر تکراری باشه ولی باور کنید برام شده معضل!!!:blink:
میخوام k750 بخرم ولی هر جایی میرم شماره سریالها اصلا با هم نمیخونند .دوستم حدود یک ماه و نیمه که w700 خریده و با اون داره کار میکنه و راضی هم هست
جالب اینه که سریالهای گوشی اون هم به کلی با هم تفاوت داره و هیچ کاری هم برای درست کردن سریال نکرده.حالا من موندم با این اوصاف گوشی را بخرم یا نه؟ :sad: ،در ضمن یه گوشی پیدا کردم که سریالهاش درسته ولی قیمتش 240 هزار تومنه ، بنظر شما بخرمش؟
من برای پیداکردن جواب سوالم چند تا تاپیک رو خوندم ولی به نتیجه نرسیدم.اگر ممکنه اصولی راهنماییم کنید.ممنون.:blush:

دوست عزیمن امروز کا 750قیمت کردم 210که گارانتی نوین بود و پلمپ وبا هدفون اصلی

اونای که میگن سریالش اصلی بپرس به شرطی که فلش بشه سریالش عوض نشه خوبه ولی به نظر من فرق نمی
کنه چون حدود 2 تا 4ملیون گوشی این جوری داره کار می کنه اینا همش حرف بیخود پولتو دور نریز پای این حرفا ولی دقت کن هم پولومپ باشه هم هدفونش فابریک باشه

punishment
12-01-2007, 14:13
سلام
من w300 دارم میخواستم بپرسم چرا عکس هایی که با این دوربین گرفته می شود شفاف نیست ودرون عکس دانه های سفید دیده میشود؟ اشکال از کجاست؟
ممنون

سيد امير
12-01-2007, 14:28
سلام
من دبليو 700 دارم و هر وقت توي مموريم آهنگ يا تم يا برنامه يا هرچيزي ميريزم وقتي كه ميخام از طريق بلوتوث چيزي بگيرم پيغام ميده و ان هم اين پيغام كه مموري شما فول است. در حالي كه من حدود 70 مگ فضاي خالي دارم و در اين حالت گوشي هنگ مي كنه. اما در فرستادن مشكلي نيست. به نظر شما عيب از كجاست و بايد چه كار كرد؟

Farbod_h
12-01-2007, 14:44
سلام
من دبليو 700 دارم و هر وقت توي مموريم آهنگ يا تم يا برنامه يا هرچيزي ميريزم وقتي كه ميخام از طريق بلوتوث چيزي بگيرم پيغام ميده و ان هم اين پيغام كه مموري شما فول است. در حالي كه من حدود 70 مگ فضاي خالي دارم و در اين حالت گوشي هنگ مي كنه. اما در فرستادن مشكلي نيست. به نظر شما عيب از كجاست و بايد چه كار كرد؟
شما ممریت رو با گوشی یه بار فرمت کن بعد مستر ریست کن احتمالن درست میشه
اگه نشد باید فلش شه

akhoond
12-01-2007, 17:43
سلام بچه ها . من k510 دارم . با این که حدود 15 مگ از 28 مگ اش خالیه ولی توی inbox و sent msgs بیشتر از 150 sms جا نمیشه و باید خالی کنم . کسی میدونه چجوری میتونم حجم sms ها رو زیاد کنم . ؟ مرسی منتظرم .

moriss
12-01-2007, 21:17
فضای sms ربطی به حافظه خالی نداره و برای هر گوشی یه مقدار مشخصه. مثلا برای کا 750 و w800 و w810 مقدارش 200 تاست. برای کا 510 مقدارش 150 تا

mohsen_mat20
13-01-2007, 22:35
سلام گوشی من هنگ کرد خاموش کردم روشن نشد دادم بیرون فلش زدن اما حالا بعد روشن شدن این خطا رو میده configuration error. please contact your network operator or service centre به نظرتون من چی کار کنم

R@R#M@N
13-01-2007, 23:00
حتما" گوشيت رجيستر قانوني نبوده و با فلش پريده

mrmostafa
14-01-2007, 15:02
اقا لطفا كمك فوري كنيد. من گوشيم كا 800 هستش تا حالا اين همه گوشي و گوشي خودم رو آپديت كردم با Update Service هميشه با موفقيت انجام شد امروز آپديت كردم اطلاعات جديد اومده بود آپديت جديد كرده حالا گوشي با لا اومده ولي ديده نميشه منو هاش فقط اسم منو و تماس ها ديده ميشه صفحه اصلي هرچي ميارم ديده نميشه نميدونم چي كار بايد بكنم دوبار اپديت كردم هيچ تغييري نكرد چون شده بود يه گوشي دوبار آپديت كردم درست شده. فقط يادم نبود سيم كارت در بيارم بار دوم سيم رو در اوردم دوباره آپديت كردم. منو رو ميزم منو رو مياره تغيير كرده ولي حركت نميكنه بار كنه هيچي ديده نميشه انگار فونت سفيد باشه صفحه منم سفيده براي همين ديده نميشه. گوشي زنگ ميخوره نميدونم كيه يا نميتونم به كسي زنگ بزنم چون ديده نميشه. ممنون ميشم كمكم كنيد.

mohsen_mat20
14-01-2007, 16:53
حتما" گوشيت رجيستر قانوني نبوده و با فلش پريده

نه شماره سریالش عوض نشده بود

mrmostafa
14-01-2007, 19:49
آقا سياوش تو رو به خدا كمكم كن گوشيم ريخت به هم با آپديت:
1- Flash main firmware چي بايد باشه؟؟؟
2- Flash file system چي بايد باشه؟؟؟
3- Customize file system:
Select phone model: k800 select CDA and region: M_EAST_N_AFR CDA102568/6 R4A
ROM: R3A011
4- اين CDA گوشي من كه اين هستش ميتونه اين Europe_4 (CDA102511/101 باشه؟؟ يا ميتونه M_EAST_N_AFR CDA102511/105 باشه؟؟ اون custpak زده yes يا No يعني چي؟؟؟
5- در ضمن من گوشيم رو كه كا 800 هستش آپديت كرده بودم نسخه نرم افزاريش شده بود R1ED001 بودش كه دوباره آپديت كردم شده R1GB001 ولي گوشي بالا مياد كامل نشون نميده انگار كه فونت سفيده زمينه هم سفيده اون وقت ديده نميشه . كار ميشه كرد ولي نميدونم كجا دارم ميرم چي كار ميكنم هر كسي هم زنگ ميزنه هيچي نشون نميده فقط گزينه پاسخ و لغو و مياره . صفحه اول گوشي هم فقط كلمات تماس سمت چپ و منو سمت راست ديده ميشه همين ممنون ميشم كمكم كنيد
6- با اين Gslide بهتره كار كنم يا phone XS ممنون ميشم توضيح بدين گوشيم بي استفاده شده فقط زنگ ميخوره ميتونم جواب بدم همين

metapex
14-01-2007, 23:39
دوستان لطفا راهنمایی کنند:

1- در گوشی W850 برای ذخیره SMS دو گزینه وجود داره: Saved Messages و Template. اولی روی سیمکارت ذخیره می کنه و دومی هم که توی فولدر Template روی گوشی. مشکل اینجاست که فولدر Template فقط 20 تا SMS ذخیره می کنه و وقتی بخوای بیشتر روش بریزی میگه Too Much Template . آیا راهی هست که بشه ظرفیت ذخیره SMS رو افزایش داد و یا حتی بهتر، بتونیم SMS ها رو روی مموری کارتش ذخیره کنیم؟

2- چطور میشه SMS هارو از روی W850 به کامپیوتر منتقل کرد؟

دوستانی که راه حلی به ذهنشون می رسه، لطف کنن مطرح کنن.

rasol296
14-01-2007, 23:57

1- در گوشی W850 برای ذخیره SMS دو گزینه وجود داره: Saved Messages و Template. اولی روی سیمکارت ذخیره می کنه و دومی هم که توی فولدر Template روی گوشی. مشکل اینجاست که فولدر Template فقط 20 تا SMS ذخیره می کنه و وقتی بخوای بیشتر روش بریزی میگه Too Much Template . آیا راهی هست که بشه ظرفیت ذخیره SMS رو افزایش داد و یا حتی بهتر، بتونیم SMS ها رو روی مموری کارتش ذخیره کنیم؟

منم همین مشکلو با کا 750 دارم راه حلی هست که اس ام اس بیشتری سیو کنیم ؟

k310i
15-01-2007, 02:38
من يه گوشي k310i دارم مي خوام با كابل usb به كامپيوتر وصلش كنم تا بتونم اس ام اس هام رو از كامپيوتر توش وارد كنم . براي اينكار به درايور k310i نياز هست آيا شما مي تونين به من كمك كنين؟؟؟

ممنون مي شم.

k310i
15-01-2007, 02:57
اين خيلي حياتيه . لطفا كمك

ما هم يه زماني w850 داشتيم

faridOnline
15-01-2007, 16:49
سلام گوشی من هنگ کرد خاموش کردم روشن نشد دادم بیرون فلش زدن اما حالا بعد روشن شدن این خطا رو میده configuration error. please contact your network operator or service centre به نظرتون من چی کار کنم

نرم افزار گوشيتو بهم ريخته بهتري يه جاي بهتر ببري

faridOnline
15-01-2007, 16:58

دوست عزيز گوشي شما قانوني است اما كار شركت نيكاتل قانوني نيست چون من شنيدم كه گوشيهاشون رو بصورت قاچاق و قانوني در هم وارد ميكنند بنابراين براي بعضي از افراد مثل شما اين اتفاق ميفته .
اگه سريال داخليش با روي جعبه يكيه به شركت مراجعه و از اونها توضيح بخواهيد مواظب باشيد كه براي رفع مشكل سريال گوشيتونو عوض نكنند

faridOnline
15-01-2007, 17:06
سلام
k300 رو مي شه فارسي كرد ؟اگه ميشه چه طوري ؟لطفا راهنمائي كنيد.
با تشكر از همه دوستان

بله ميشه ولي كار شما نيست به مراكز تعميراتي مراجعه كنيد

hossein_dig
15-01-2007, 23:07
سلام کسی میدونه این
Push to talk :
یعنی چی ؟

mrmostafa
16-01-2007, 07:44
آقا كسي نيست به داد ما برسهههههههههههههههههه

arashnoos
16-01-2007, 11:20
gooshie man w800 e khod be khod khamoosh mishe batri khali mikone o hang mikone yebar ghalan flash khorde amma bazam hang mikone ye bar ham ferestadam sherkat amma goftan iradi nadare:blink:

khore mobile
16-01-2007, 18:26
سلام کسی میدونه این
Push to talk :
یعنی چی ؟

آقا اینو منم هستم.;) جدا push to talk یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟
بیشتر هم دیدم گوشی های نوکیا این خاصیت رو دارن.
عزت مزید

metapex
16-01-2007, 21:05
push to talk یک ویژگی ارتباطی هست که هم گوشی باید ساپورت کنه و هم شبکه مخابراتی. کارش هم اینه که می تونی با گوشی مثل واکی-تاکی صحبت کنی، یعنی به محض اینکه دکمه مخصوص push to talk رو روی گوشی فشار بدی می تونی با کسی دیگه صحبت کنی، بدون نیاز به شماره گیری. به عبارت دیگه مثل بی سیم پلیس. حتی میشه همزمان با چند نفر صحبت کرد.

لطفا یکی هم جواب سوال منو بده (پست 1116) - ممنون.;)

khore mobile
17-01-2007, 12:22
push to talk یک ویژگی ارتباطی هست که هم گوشی باید ساپورت کنه و هم شبکه مخابراتی. کارش هم اینه که می تونی با گوشی مثل واکی-تاکی صحبت کنی، یعنی به محض اینکه دکمه مخصوص push to talk رو روی گوشی فشار بدی می تونی با کسی دیگه صحبت کنی، بدون نیاز به شماره گیری. به عبارت دیگه مثل بی سیم پلیس. حتی میشه همزمان با چند نفر صحبت کرد.

لطفا یکی هم جواب سوال منو بده (پست 1116) - ممنون.;)

ok.که اینطور!!!
ممنون از راهنماییت.
عزت مزید

alireza fatemi
17-01-2007, 16:33
گوشی من حدود 100مگا حافظه خالی داره ولی وقتی چیزی رو برام بلوتوث می کنن می نویسه حافظه گوشی پره چند تا فایلو پاک کن لطفا کمک کنید !!!

سيد امير
18-01-2007, 13:22
سلام
گوشي من هم اين مشكل رو داره كه دوستمون در بالا يعني پست 1129 گفت رو داره. قضيه چيه؟
چكار كنيم؟

سيد امير
18-01-2007, 13:23
راستي اقا عليرضا فاطمي عزيز شما گوشيتو به كامپيوتر وصل مي كني و توش چيز هم ميريزي؟

nakhordemast
18-01-2007, 16:45

با نرم افزار my phone explorer و بک عدد بلوتوث کامپیوتر میشه این کار و خیلی کارهای دیگه کرد . توی و550 که صد در صد جواب میده

metapex
20-01-2007, 20:08
از راهنماییتون ممنون!;)

hesamkowsar
21-01-2007, 12:20
کسی با برنامه Sony Ericsson Media Studio 2.5 کار کرده؟مال من تسب میشه اما بالا نمیاد.کمکم کنید.
این برنامه dvd رو به فرمت گوشی تبدیل میکنه.

mostafa_khan
21-01-2007, 14:35
خوب سوالم رو تو تاپیک لوازم جانبی هم پرسیدم...دیدم اینجا هم بپرسم بدک نیست
می خواستم ببینم قاب گوشی چنده؟دنبال یه قاب سفید واسه دبلیو 810 هستم اگه کسی از قیمتش خبر داره بگه...هر کی گفت یه بوس از طرف من طلبش!!(البته اقایون ها:tongue: )خانم اگه بود فقط تشکر:rolleye:

ritzdvb
21-01-2007, 16:16
قاب سفيداوريجينال w810i به قيمت 30 هزار تومان .

mostafa_khan
22-01-2007, 18:14
قاب سفيداوريجينال w810i تو پاساژ علاء الدين طبقه همكف پلاك 88 تلفن:66719292 فروشگاه يوسفي هست به قيمت 28 هزار تومان و ميتوني با 3 هزار تومان در طبقه پايين قابشو عوض كني.

ایول...مرسی دمت گرم دوست عزیز..اها اینم قولی که داده بودم:wub: موووووووووچ
شاد باشید

zizoo_68
23-01-2007, 12:45
سلام دوستان

من می خواستم گوشیمو فرمت کنم.اگه می شه طریقه و عواقب اون رو برام بنویسید.مثلا چیا پاک می شه و چطوری اورجینال اونا رو پیدا کنم.در ضمن گوشی من سونی اریکسون k800 است.ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

mostafa_khan
23-01-2007, 14:35
راستی قیمت این قابای فانتزی چنده؟فکر کنم 5 تومنه درسته؟اخه می دونی این فانتزیا رنگاشون متنوع تره بعدشم قیمتش یه جوریه می تونی بدون ضرر زیاد هر جند وقت یه بار عوضش کنید
ایا فانتزی بگیرم یا اورجینال به نظر شما؟؟؟

Saman-tci
23-01-2007, 14:50
فقط فقط فقط N73

Metalzadeh
23-01-2007, 15:17
فقط فقط فقط N73

چه ربطی داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif

ritzdvb
23-01-2007, 17:15
شما بهتره اوريجينالشو بگيري و موقع تعويض قاب مواظب باشي كه پايه هاي قاب اصلي و فابريك نشكنه چون خيلي حساسه.

mostafa_khan
23-01-2007, 19:38
شما بهتره اوريجينالشو بگيري و موقع تعويض قاب مواظب باشي كه پايه هاي قاب اصلي و فابريك نشكنه چون خيلي حساسه.

اون که غمی نیست میدم کسی که وارده برام تعویض کنه....مرسی دوست عزیز
شاد باشید

zizoo_68
24-01-2007, 01:14
سلام دوستان

جواب من چی شد؟

من می خواستم گوشیمو فرمت کنم.اگه می شه طریقه و عواقب اون رو برام بنویسید.مثلا چیا پاک می شه و چطوری اورجینال اونا رو پیدا کنم.در ضمن گوشی من سونی اریکسون k800 است.ممنون می شم اگه راهنمایی کنید

Mehdi_Full
24-01-2007, 21:15
سلام دوستان

جواب من چی شد؟

من می خواستم گوشیمو فرمت کنم.اگه می شه طریقه و عواقب اون رو برام بنویسید.مثلا چیا پاک می شه و چطوری اورجینال اونا رو پیدا کنم.در ضمن گوشی من سونی اریکسون k800 است.ممنون می شم اگه راهنمایی کنید
عزیزم گوشی رو که فرمت نمیکنن اگه منظورت مستر ریست هست که باید اول از گوشیت با برنامه Myphone Explorer یه بک آپ بگیری تا اگه چیزی پاک شد بتونی برش گردونی
با مستر ریست یه سری از عکسها - بازیها - کنتاکتها و ... امکان زیاد داره که پاک بشه پس اول بک آپ یادت نره

mksarv
25-01-2007, 17:06
فرمت نکنی بهتره...

mrn5811
25-01-2007, 19:13
N73بخرم يا P990 ?

amir_hma
26-01-2007, 01:59
شک نکن p990

mostafa_khan
26-01-2007, 09:31
عزیزم گوشی رو که فرمت نمیکنن اگه منظورت مستر ریست هست که باید اول از گوشیت با برنامه Myphone Explorer یه بک آپ بگیری تا اگه چیزی پاک شد بتونی برش گردونی
با مستر ریست یه سری از عکسها - بازیها - کنتاکتها و ... امکان زیاد داره که پاک بشه پس اول بک آپ یادت نره

صد در صد.....سر منم یه بار این بالا امد...یه جند تا اهنگ و بازیه خودش می پره با مستر ریست

Navid Rahimi Rad
26-01-2007, 10:44
سلام ، مي خواستم بدونم تو گوشيهاي سوني اريكسون مثل نوكيا امكاني هست كه بشه يك فايل متني رو Sms زد؟!!
من W850 دارم ولي هر چي باهاش ور رفتم نتونستم چنين كاري انجام بدم اگه كسي از دوستان اين كار رو انجام داده خواهشا منو راهنمايي كنه ... ممنون.

Saeed_TnT
26-01-2007, 10:51
من k750 دارم . وفتی آهنگ با اسپیکر گوش می کنم (نه با هدفون) یه صدای خش خش میده . نمی دونم چرا . به نظر شما اسپیکراش خراب شدن؟؟؟؟ اگه سخت افزاریه چقد خرج دارخ درستش کنم؟؟؟

alex110
26-01-2007, 14:23
بعضي ها به من بلوتوث مي فرستند گوشي من (k750) اون برنامه را نمي خونه مي خواستم ببينم قضيه چيه؟
ممنون مي شم

mostafa_khan
26-01-2007, 15:12
بعضي ها به من بلوتوث مي فرستند گوشي من (k750) اون برنامه را نمي خونه مي خواستم ببينم قضيه چيه؟
ممنون مي شم

از چه گوشیایی؟شاید اون گوشیا سیستم عامل دارن و پسوند هایی مثلexe یا sis هستن که گوشیه 750 که جاواست تو اجراشون ناتوانه

sherlock_Holmes
26-01-2007, 17:45
سلام به همه دوستان
بچه ها يكي از دوستاي من يك هفته است يك سوني اريكسون w300i خريده كه يه مشكل باهاش داره كه من نتونستم كمكش كنم.
ببينيد ميگه شب ميذاره شارژ تا فول ميشه باتري اما فردا ظهرش باتري نصف شده و دم عصر خالي ميشه!! گوشي رو تازه خريده ..يعني باتري مشكل داره؟ هيچ مكالمه اي هم نكنه باز همينطوره!! تو اينترنت تو مشخصاتش زده بود 400 ساعت آماده باش و 9 ساعت مكالمه!!
ضمنا اين كارت 256 كه ميگن تو پكش هست از اون نبود يعني از جعبه درآوردنش و فروختن؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

topfighter
27-01-2007, 12:31
w700 رو با چه برنامه ای میشه اپ دیت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با phone_xs کلی طول میکشه هیچ عملی هم انجام نمیشه
با SUES هم هیچ کاری نجام نمیده و اصلان برای انتخاب گزینه هاش فعال نمیشه
کسی میدونه بگه لطفا

shady_er
28-01-2007, 08:36
سلام
وقتي گوشيمو به كامپيوتر وصل ميكنم در حالت ترنسفر مود هيچ اشكالي نداره اما مشكل اينجاست كه وقتي روي حالت فون مود هست اصلا سيستم گوشيرو نميشناسه و و نميتونم هيچ فايليرو بريزم روش
در ضمن بگم كه نرم افزار پي سي سوييت دوباره ريختم و با فون اكسپلورر هم جواب نميده
ممنون ميشم كمكم كنيد
شادي

amir_hma
28-01-2007, 09:21
یه بار برنامه هاش رو uninstall کن دوباره نصبش کن.

Mehdi_Full
29-01-2007, 00:41
سلام
وقتي گوشيمو به كامپيوتر وصل ميكنم در حالت ترنسفر مود هيچ اشكالي نداره اما مشكل اينجاست كه وقتي روي حالت فون مود هست اصلا سيستم گوشيرو نميشناسه و و نميتونم هيچ فايليرو بريزم روش
در ضمن بگم كه نرم افزار پي سي سوييت دوباره ريختم و با فون اكسپلورر هم جواب نميده
ممنون ميشم كمكم كنيد
شادي
شادی جان خوب طبیعیه که تو حالت Phone mode نشه هیچ فایلی رو ریخت چون این حالت برای استفاده از گوشی هست و فقط تو حالت File Transfer میشه انتقال فایل رو انجام داد

Mehdi_Full
29-01-2007, 00:44
سلام به همه دوستان
بچه ها يكي از دوستاي من يك هفته است يك سوني اريكسون w300i خريده كه يه مشكل باهاش داره كه من نتونستم كمكش كنم.
ببينيد ميگه شب ميذاره شارژ تا فول ميشه باتري اما فردا ظهرش باتري نصف شده و دم عصر خالي ميشه!! گوشي رو تازه خريده ..يعني باتري مشكل داره؟ هيچ مكالمه اي هم نكنه باز همينطوره!! تو اينترنت تو مشخصاتش زده بود 400 ساعت آماده باش و 9 ساعت مكالمه!!
ضمنا اين كارت 256 كه ميگن تو پكش هست از اون نبود يعني از جعبه درآوردنش و فروختن؟
عزیزم بزار اول با USB شارژ بشه (فکر میکنم این قابلیت رو داشته باشه)
اگه نگه داشت که مشکل به احتمال زیاد مال شارژر هست اما اگه نه که مشکل از باطریت هست
در ضمن ببین که بلوتوثت خاموش باشه;)

mostafa_khan
29-01-2007, 16:41
شادی جان خوب طبیعیه که تو حالت Phone mode نشه هیچ فایلی رو ریخت چون این حالت برای استفاده از گوشی هست و فقط تو حالت File Transfer میشه انتقال فایل رو انجام داد

ااااااا چرا نمی شه؟کسی که میخواد از برنامه ی pc suite استفاده کنه میگذاره رو حالت فون مد کسی هم که با برنامه حال نکنه میگذاره رو حالت ترنسفر که 2 تا درایو جدید سیستم می شناسه و..... اینجوری فایلاشو انتقال می ده
اما خوب دیگه اگه میگذاری رو حالت فون مد درایو جدیدی ساخته نمی شه و اونجوری مثل حالت ترنسقر گوشیتو نمی شناسه و باید pc suite رو نصب کرده باشی و با اون کارایی مثل کپی کردن و انجام بدی..من که شخصا فون مد رو ترجیح میدم....چون همه کاراش سریع تره..اما ترنسفر 2 ساعت باید صبر کنی بشناسه اخر سرم موقعه ی پایان کار باید بشینی اول اون عبارت های safe.....رو بزنی تا بتونی کابل و بکشی..اما تو فون مد هر وقت خاصتی کابلو بکش

ghiz_ghize_khasteh
29-01-2007, 16:51
سلام به همگی
من یه گوشی w800iدارم
صدای ارت فون من ضعیف هستش یعنی موقع صحبت صدای مخاطب من به سختی شنیده میشه
با کلید + هم صدا را زیاد کردم
من در حین کار با far maneger حواسم نبود که از فایلهای داخل پوشه acoustic یه کپی بگیرم و بعد یه سری فایل جدید را که میخواستم بریزم
حالا دیگه صدا مانند قبل نیست
ممکنه فایل اصلی acoustic w800i را برام بزارید؟ یا اگه راه دیگری سراغ دارید به من پیشنهاد کنید
با تشکر

shady_er
30-01-2007, 22:02
سلام
قبلا روی سیستم pc suite و810 بود نصب بود اما وقتی پی 990 رو به سیستم وصل کردم اصلا نشون نداد که وصله ولی درایوش نصب شده بود بخاطره همین برنامه رو کامل آن اینستال کردم و از سیدی همراه ÷ی 990 ریختم اما این بار سیستم قبولش نکرد
نمیدونم چرا اینجوری شد باز از سیدی قبلیم برنامه رو ریختم بازم جواب نداد

میتونه مشکل از ویندوز باشه؟؟؟؟ یه بار دیگه ویندوز ریختم بازم درست نشد !!
حالا نمیدونم باید چی کار کنم!!؟؟ از راهی که مصطفی _خان گفتن قبلا امتحان کرده بودم تونستم چند تا عکس بریزم توش
اما چرا بوسیله پس سی سوییت جواب نمیده ؟؟

mostafa_khan
31-01-2007, 00:20
سلام
قبلا روی سیستم pc suite و810 بود نصب بود اما وقتی پی 990 رو به سیستم وصل کردم اصلا نشون نداد که وصله ولی درایوش نصب شده بود بخاطره همین برنامه رو کامل آن اینستال کردم و از سیدی همراه ÷ی 990 ریختم اما این بار سیستم قبولش نکرد

حالا نمیدونم باید چی کار کنم!!؟؟ از راهی که مصطفی _خان گفتن قبلا امتحان کرده بودم تونستم چند تا عکس بریزم توش

خوب متوجه نشدم.:blink: ..یعنی پی سی سویتش نصبه اما نات کانکت میده؟مطمئنی وقتی پی سی سویت رو فعال میکنی گوشی رو حالت فون مود؟؟حالا مگه با حالت ترنسفر مشکلی داری؟اونم جواب میده دیگه...منتها مثل فلش ها که به سیست وصل می شن درایو میسازه و.....
شخصا فکر میکنم کمی بیشتر به این حالتها توجه کن...اخه اینکه ی سی سویت کار نمی کنه و اینکه مای فون اکسپلورر هم جواب نمی ده فقط می تونه یه دلیل داشته باشه و اون اینکه کوشی رو به اشتباو رو ترنسفر فایل گذاشتی..اگه بازم مشکلت حل نشد...
ببین اگه شد یه پی سی سویت دیگه بریز ببین جواب میده یا نه..خبرشم بده

amiroo88
31-01-2007, 21:09
سلام
گوشی و800 من يه مشکلی پيدا کرده! هر موقع مموری رو داخل گوشی ميذارم گوشی ديگه بالا نمياد
اما موقع که بدون مموری روشن ميکنم مشکلی نداره با مموری هايه ديگم امتحان کردم بازم مشکل داره
به نظرتون چی کار کنم مشکل از چی هست؟با فلش ميشه درس کرد يا اينکه مشکل سخت افزاريه؟
اگه بخوام بفروشم چند ميخرن؟:sad:

sherlock_Holmes
01-02-2007, 00:37
عزیزم بزار اول با USB شارژ بشه (فکر میکنم این قابلیت رو داشته باشه)
اگه نگه داشت که مشکل به احتمال زیاد مال شارژر هست اما اگه نه که مشکل از باطریت هست
در ضمن ببین که بلوتوثت خاموش باشه;)

ممنون از راهنماييتون اما ببينم اگه بلوتوث فقط روشن باشه اما باهاش ترانسفر نكني يا هندزفري نزني بازم باتري ميبره؟ آيا چقدر باتري مصرف ميكنه؟

r_B_1980
01-02-2007, 19:04
سلام
من سوالمو توی تاپیک دیگه مطرح کردم و کسی جواب نداد .
گوشی من k 750 .چند وقت پیش وارد منوی مخفی شدم و در قسمت تست دوربین گوشی هنگ کرد . بعد از مدت زیادی ور رفتن و فلش کردن هم درست نشد .الان تا موقعی که مموری داخل دستگاه نیست خوب کار میکنه ولی به محض قرار دادن مموری هنگ میکنه . یکی از تعمیرکارها میگفت عیب از cpu دستگاهه و درست میشه و حدود 300000 تومان خرج داره و .... میخواستم نظر دوستانی رو که تخصص لازم رو دارند بپرسم و بدونم آیا مشکل واقعا همینه که ایشون میگه و هیچ راهی که دستگاه باز نشه نداره ؟ یعنی از طریق نرم افزاری حل بشه ؟ ممنونم
ضمننا شماره سریالهای دستگاه من درست بود (یعنی هر سه تا با هم میخوند ) وقتی فلش کردم عوض شده بود که مجددا دادم درستش کرد . ممکنه یک کلکی توش باشه ؟؟؟؟؟

r_B_1980
01-02-2007, 19:14
سلام به همه دوستان

سلام دوست عزیز . این مشکل دوست شما رو من هم داشتم . ودلیلش اینه که شارژر متفرقه بهش انداختن . مخصوصا که میگی مموریش هم داخلش نبوده ، احتمالا طرف از اون کلاه بردارهای درست و حسابی بوده . پیشنهاد میکنم یک بار گوشی رو با یک شارژر اصلی همون مدل شارژ کنید . و با بقیه ی قسمتها کاری نداشته باشید . اگر تازه خریده به همراه یک شارژر اصلی ببره و بگه من این مدل شارژر رو میخوام . شارژر اصلی پشتش کلمه ی sony ericson درج نشده و کاملا صافه . سوکتش هم با متفرقه ها فرق میکنه ( عکسش رو یه خورده بگردی میتونی توی همین سایت پیدا کنی )ضمنا بجای دو شاخ صاف دارای سه شاخ و یا دوشاخ اریب هستند که حتما باید از تبدیل استفاده کنید .

r_B_1980
01-02-2007, 19:27
سلام

سه ماه که W810 خریدم.
گارانتی نداره، سریالش قلابیه (من همه چیشو (حتی رنگ MS رو) با گوشی یکی از دوستان که گارانتی اورجینال خریده بود، چک کردم هیچ فرقی نداشت.)
3-4 روز پیش 90 تا اس ام اس یه جا زدم (delivery هم داشتن) گوشی وسطش 2 بار هنگ کرد. (قبلا هم یک بار این اتفاق افتاده بود.) باتری رو در آوردم و دوباره روشن کردم، کار کرد.
دیشب داشتم بازی می کردم و موسیقی گوش می دادم که وسط بازی قفل کرد، (بازی رو MS نصب بود.) MS رو در آوردم، از بازی پرید بیرون و به حالت عادی برگشت، خاموش کردم و MS رو دوباره جا زدم. بعد آهنگ گوش می دادم و theme های مختلف رو تست می کردم که موقع set کردن یه theme هنگ کرد، باتری رو در آوردم و زدم دوباره روشن کردم کار کرد. دوباره همین اتفاق افتاد، روشن کردم (بین Phone و Walkman اولی رو انتخاب کردم و Password زدم،) گوشی داشت بالا می اومد که که هنگ کرد. بعدش هر چی باتری در آوردم و روشن کردم هی هنگ کرد. (2 جور هنگ می کنه : 1. صفحه مشکی می شه و چراغ های نارنجی صفحه کلید روشن می مونه. 2. صفحه سفید می یاد و بعد 10-15 ثانیه LCD خاموش می شه و دوباره روشن می شه و صفحه سفید می یاد. اولاش روشن می شد ویبره می کرد و SonyEricsson رو نشون می داد، اما بعد 3-4 بار دیگه اون هم نیومد.)
MS رو در آوردم، باز هم همون آب و همون کاسه.
شارژر رو زدم، دوباره هی صفحه سفید می شد بعد 10-15 ثانیه خاموش می شد.
(من با گوشی قبلیم که نوکیا بود کشتی می گرفتم، آخ نمی گفت، اینو با کلی عزت و احترام نگه می دارم و خیلی مواظبش ام که 3 ماه نشده این جوری شده.)
چی کار کنم ؟
آقا دقیقا این مشکل واسه ی من هم پیش اومد که در بالا توضیح دادم . اگر تا به حال راه حلی پیدا کردید به من هم بگید .

hossein_dig
01-02-2007, 23:31
یه سوال تو سایت آ جدیدا من دیدم مشخصات کا750 رو با بلوتوث ورژن دو زدن چه جوری میشه موقعه خرید اینو فهمید .تو سایت
با بلوتوث ورژن دو زده بود
میشه کمک کنید

amiroo88
02-02-2007, 01:31
سلام
گوشی و800 من يه مشکلی پيدا کرده! هر موقع مموری رو داخل گوشی ميذارم گوشی ديگه بالا نمياد
اما موقع که بدون مموری روشن ميکنم مشکلی نداره با مموری هايه ديگم امتحان کردم بازم مشکل داره
به نظرتون چی کار کنم مشکل از چی هست؟با فلش ميشه درس کرد يا اينکه مشکل سخت افزاريه؟
اگه بخوام بفروشم چند ميخرن؟:sad:

:sad: کسی جواب نمیده؟؟؟؟

partmaster
02-02-2007, 19:34
هيچ گوشي با قيمته 160000 ولي از كا 700i بالا تر باشه , نيست؟

r_B_1980
02-02-2007, 19:39
agha kasi be poste 1168 va 1166 javab nemide_

metapex
04-02-2007, 17:50
هيچ گوشي با قيمته 160000 ولي از كا 700i بالا تر باشه , نيست؟

K510 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو یه نگاهی بنداز...

smile1_elc
04-02-2007, 19:30
ارزش گارانتی ؟(به نظر شما ارزش داره 20 تا 30 هزا تومان بابت گارانتی سیتادل پرداخت)

r_B_1980
04-02-2007, 19:31
[
سلام
اگه بخوام بفروشم چند ميخرن؟

QUOTE=amiroo88;841400]:sad: کسی جواب نمیده؟؟؟؟[/QUOTE]

دوستان ظاهرا این مشکل خیلی شایعیه . کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smile1_elc
04-02-2007, 19:32
کسی به پست 1174 جواب نمیده

ghiz_ghize_khasteh
05-02-2007, 00:32
دوستان عزیز کسی برایw800 از رم 2 گیگ استفاده کرده
میخواهم بدونم اذیت میکنه یا نه
گوشی هنگ میکنه ؟
اخه میخواهم بخرم

ghiz_ghize_khasteh
05-02-2007, 00:35
ارزش گارانتی ؟(به نظر شما ارزش داره 20 تا 30 هزا تومان بابت گارانتی سیتادل پرداخت)

دوست عزیز به نظر من در ایران اصلا گارانتی به درد نمی خوره و فقط یه پول اضافی باید بدی
چون هر اتفاقی که برای گوشیت بیوفته میگند ضربه خورده و شامل حال گارانتی نمیشه

arman4459
05-02-2007, 01:12
دوستان گوشی نو رو رای بار اول چقدر باید شارژ کرد

ضمنا گوشی خاموش شارژ بشه یا روشن

Metalzadeh
05-02-2007, 02:26

4 الی 5 ساعت
اگه خاموش شارژ بشه خیلی بهتره

mk81
05-02-2007, 14:06
دوستان عزيز پاسخ دهيد:
به تازگي مشكلي براي من پيش آمده: وقتي كه بازي روي گوشي k800i ام نصب مي كنم مشكلي نداره و نصب ميكنه ولي وقتي مي خوام بازي رو اجرا كنم پيغام ميده كه حافظه پر است در حالي كه حافظه داخلي و رم من درحدود 150 ميگ خالي هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

r_B_1980
05-02-2007, 18:50
[
سلام

QUOTE=amiroo88;841400]:sad: کسی جواب نمیده؟؟؟؟

دوستان ظاهرا این مشکل خیلی شایعیه . کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

ظاهرا اینجا کسی پیدا نمیشه که از این قضیه سر در بیاره . از دوستانی که این مشکل رو دارند و به الادین دسترسی دارند خواهش میکنم در صورت امکان اونجا گوشیشونو نشون بدن شاید چاره ای داشت .

habib_hellboy666
05-02-2007, 19:27
سلام

من تازه یه p990 خریدم .ولی هرچی می گردم چیزی واسش نمی بینم.اگه میشه یکم راهنمایی در مورد اپدیت و برتامه می خواستم.خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنید

Mehdi_Full
05-02-2007, 22:06
نه عزیزم ارزش نداره شما گوشی رجیستر اصلی بخر اگه گارانتی هم نداشت مهم نیست:)

Mehdi_Full
05-02-2007, 22:07
گوشی نو رو باید اول اون مقدار شارژی که داره رو باهاش کار کنی تا تموم بشه
بعدش 1 تا 2 ساعت بیشتر شارژ لازم نیست یعنی تا زمانیکه 100 درصد شارژ شد بعدش شارژر رو از برق دربیار و استفاده کن
خاموش و روشن زیاد فرقی نمیکنه:)

hossein_dig
05-02-2007, 22:47
درباره این نوع جدید
k750
که ورژن بلوتوثش 2 کسی نظری نداره ؟
خیلی مهم ها ؟

topfighter
06-02-2007, 15:30
سلام گشیمو آپگرید کردم ولی ارور میده
W700 ba CID 49
IMEI ham Aslie
alanam ba Davinci check kardam
درسته
چیکارش کنم کمکککککککککککککک
configuratoin error
contact your operator
تو گوشی اینو میزنه
چیکارش کنم
زوود ترخدا

mk81
06-02-2007, 15:53
از دانشمندها كسي به ما كمك نكرد //// ولي:
من خودم دست به عمليات انتحاري زدم و يه بك آپ از گوشي گرفتم و دخلشو آوردم(Master Reset اش كردم):
همه چيز درست شد مثل روز اولش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟OK OK OK OK OK OK

Mehdi_Full
12-02-2007, 20:17
درباره این نوع جدید
k750
که ورژن بلوتوثش 2 کسی نظری نداره ؟
خیلی مهم ها ؟
حسین جان بلوتوث کا750 اصلی ورژنش 2 هست دیگه
این نوع جدید دیگه چیه ؟ یعنی منظورت چیه ؟

mazdyasna
13-02-2007, 02:06
[Salam
man ye gooshie p910i daram ke external memory reader kharab shode va nemitooni aslan external memory ro bekhoone ,2-3 ta az tamirgahaye jomhoorie ham bordam ,vali natoonestan komakam konand,.
shoma jaee ro pishnehad midin ke betoone tamiresh kone
mamnoon
mazdyasna[/COLOR]

hossein_dig
13-02-2007, 11:04
حسین جان بلوتوث کا750 اصلی ورژنش 2 هست دیگه
این نوع جدید دیگه چیه ؟ یعنی منظورت چیه ؟

سلام
اخه قبلا تو صایتا ورژن شو میزد 1.1بعد جدیدا من دیدام زد 2 پس بنابراین گوشی کا 750 تو ایرانه ورژنشه 2 ؟و

s_n
15-02-2007, 23:38
سلام بچه ها کمک فوری اس ام اس هام فول شده کا750 فقط نگین که پاک کن راه حل بگید

Mehdi_Full
16-02-2007, 00:10
سلام بچه ها کمک فوری اس ام اس هام فول شده کا750 فقط نگین که پاک کن راه حل بگید
عزیزم برنامه Myphone Explorer رو نصب کن و از روی اس ام اس هات یه بک آپ بگیر
بعد از بک آپ اسم ام اس های توی گوشیت رو پاک کن و دوباره استفاده کن
بهترین راهش همینه;)

Metalzadeh
16-02-2007, 00:22
از اینجا می تونید My Phone Explorer رو دانلود کنید :

My Phone Explorer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed2004
16-02-2007, 10:27
سلام ...

بزای من یه گوشی k610i از سوئیس آوردن اما وقتی سیم کارت می ذارم میگه سیم کارت اصلیرو بزار و کار نمیکنه

چیکار کنم ....ممنون اگه راهنمایی کنید

mostafa_khan
18-02-2007, 15:28
سلام بر همگيه ئوستان با صفا
عرضم يه حضورتون امروز مي خوام تقريبا بيشتر سوالهام رو يه جا بپرسم
مطمئنا سوال خيلي هاي ديگه هم هست:
1-انواع فرمت کردن و به صورت کامل اگه مي دونيد توضيح بدين و بگين فرمت ها با هم چه فرقي دارن؟؟مثلا يه فرمت و خودم بلدم اما تا حالا امتحانش نکردم و نمي دونم چه چيزايي رو فرمت مي کنه:اول کد*#0737# رو از راست به چپ وترد مي کنيم بعدش هم اعداد 1 تا 5 رو مي زنيم
ايا اصلا درست گفتم؟خوب حالا مثلا اين فرمت کردن با فرمت کردن که وصل کنم به pc و اونجوري فرمت کنم چه فرقي مي کنه؟بقيه فرمت ها رو هم بگين لطفا
2-فرق شازر اصل با غير اصل چيه...ايا تفاوت قيمت دارن؟چقدر؟حالا اگه اصل نباشه چه اتفاقي ممکنه بيفته؟
3-همين سوالم درباره ي باطري دارم..مثلا ديروز با يه باطري مواجه شدم که زده بود ساخت زاپن..از طرفي همه جا ميگن باطريه اصل اون باطري هستش که ساخت و پايانش با چين باشه..حالا فرق انها با هم در چي هستش؟تفاوت قيمتيشون چقدره؟اون قدري هست که روش وسواس داشته باشيم و فرضا موقعه ي خريد اين رو ملاک قرار بديم؟؟؟
4-فرمت کردن باaster reset فرق داره؟الان احساسا مي کنم کمک و فقط کمي از سرعت گوشيم کم شده...الان بايد مستر ريستش کنم؟
5-چون يه بار پيامد مستر ريست و چشيدم و مي دونم يه سري از چيزا رو پاک مي کنه مي خوام اين بار قبلش يه بک اپ بگيرم با برنامه يmyphoneexplorer و بعد با خيال راحت مستر ريستش کنم..اما بلد نيستم...لطفا بگين چه جوري بايد اين کار رو انجام بدم؟؟؟اصلا می شه از همه ی محتویات مموری بک اپ گرف یا فقط واسه اس م اس و این حرفاست؟
6-موقعه ي خريد گوشيه دست دوم مي شه فهميد که قاب فابريکه يا نيست؟
9-گوشيه من چنج شدست؟امي دونم اگه بخوام اپديت يا فلشش کنم سريالش مي پره..سوالم اينجاست ايا ريسکش مي ارزه ببرم واسم فلشش کنن؟ و بعد اينکه بعد اينکه فلش شد و حالا که دوباره بايد يه سريال بدن تا وارد شبکه بشه ايا مي شه همون سريالي که پريده رو بهش داد؟يا اينکه نه ديگه بايد يه سريال ديگه بهش داد؟
10-حداکثر ميزان خسارت ناشي از فلش کردن براي يه گوشيه چنج شده مثل مال من چقدره؟
دوستان هر کدوم از سوال رو مي دونن لطفا خيلي دقيق توضيح بدن که اين سوالات تقريبا تماميه سوالتيه که تو کلوب هاي مختلف پرسيده مي شه
شاد باشيد
پستم و ویرایش کردم و 2 سوالم و که به جواب رسیدم حذف.....اما همچنان منتظر جواب سایر سوالهام هستم

mammadalius
18-02-2007, 20:23
آيا راهی برای حذف سؤال "Read user data?" و "Write user data?" در برنامه File lock وجود داره؟
در قسمت permission فقط دو گزينه وجود داره:
No
Always ask

ozgor
19-02-2007, 01:11
کد افزایش صدای زنگ اریکسونو لطف کنین ممنون میشم!!!!
مرسی

arman4459
19-02-2007, 01:57
سلام به دوستان عزیز

میخواستم در مورد فیش usb اتصال به کامپیوتر در مورد w810 بپرسم.میخواستم بدونم بهترین موقع برای وصل کردن

فیش به کامپوتر چه موقع است.منظورم اینه که موقعی که میخواهیم به کامپیوتر وصل کنیم باید کامپیوتر روشن باشه

یا خاموش.

دوم اینکه موقععی که کارمون تموم شد و هیچ انتقالی صورت نمی گرفت میتونیم راحت فیش رو از موبایل جدا کنیم
یا باید اول کامپوتر رو خاموش کنیم بعد اون رو جدا کنیم

کلا دوستان اطلاعاتی در مورد وصل کردن و قطع کردن usb و چه نکاتی رو باید رعایت کرد بگن

mostafa_khan
19-02-2007, 09:15
سلام به دوستان عزیز

میخواستم در مورد فیش usb اتصال به کامپیوتر در مورد w810 بپرسم.میخواستم بدونم بهترین موقع برای وصل کردن

فیش به کامپوتر چه موقع است.منظورم اینه که موقعی که میخواهیم به کامپیوتر وصل کنیم باید کامپیوتر روشن باشه

یا خاموش.

دوم اینکه موقععی که کارمون تموم شد و هیچ انتقالی صورت نمی گرفت میتونیم راحت فیش رو از موبایل جدا کنیم
یا باید اول کامپوتر رو خاموش کنیم بعد اون رو جدا کنیم

کلا دوستان اطلاعاتی در مورد وصل کردن و قطع کردن usb و چه نکاتی رو باید رعایت کرد بگن

موقع ی خاصی نداره هر وقت خواستی بزن هر وقت خواستی جداش کن
بستگی داره رو کدوم حالت گذاشته باشی
اگه رو حالتphone mode بود ...اره راحت جداش کن و تمام...اما اگه نه رو حالتfile transfer گذاشتی اول باید بری safety.....که کنار ساعت پایین سمت راست هست و کلیک کنی...بعد که دیگه اون علامت شناختن درایو جدید از گوشه رفت حالا می تونی جداش کنی:blush:

mrmostafa
19-02-2007, 09:32
w700 رو با چه برنامه ای میشه اپ دیت کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با phone_xs کلی طول میکشه هیچ عملی هم انجام نمیشه
با SUES هم هیچ کاری نجام نمیده و اصلان برای انتخاب گزینه هاش فعال نمیشه
کسی میدونه بگه لطفا

دوست عزيز من w700 رو با SUES انجام دادم فريم ويرش به روز شد شما چطوري انجام ميدي نميشه ؟؟؟
آموزش آپديت با برنامه SUES قشنگ بخون انجام بده مشكلي نيست. فقط اگه سريال گوشيت اصل نيستش اين كار رو انجام نده .

mrmostafa
19-02-2007, 09:48
آقا قاب فابريك w700 هم حدود 14 هزار تومن هست ولي ميگن 25000 تومن هستش اصلش. پس كلا از كجا بفهميم قاب فابريك كدومه؟؟؟ ميشه راهنمايي كنيد ممنون ميشم

mrmostafa
19-02-2007, 10:00
كسي جايي رو سراغ داره براي رجيستر دستي ارزون بگيره ميگن 2000 تومنه ولي همكارم رفته 8 هزار تومن گرفتن

mrmostafa
19-02-2007, 10:14
رم فابريك رو چطوري بفهميم كه فابريكه؟؟؟ ميگن رم هاي اصل ژاپن حدود 40 تا 50 هزار هستش ولي 1 گيگ 20 هزارتومني چيني هيتش. من رم k800 كه m2 هستش رو 5 ماه پيش 512 گرفتم 40 هزار ولي سرعتش بالا نيستش اونوقت زده k800 تا 4 گيگ ساپورت ميكنه. تازه رم 512 كه گرفتم ولي 60 مگا بايت كم داره رم هاي چيني همه اينجوريه

mrmostafa
19-02-2007, 10:23
اين سوني اريكسون تو فريم وير هاي جديدش خيال اضافه كردن منشي تلفني رو نداره ؟؟؟ چرا نذاشته ؟؟ چيزيه كه همه جا دارن و لازمه اينجوري به خيال خودش ميخواد با نوكيا رقابت كنه :(((

arman4459
19-02-2007, 20:58
موقع ی خاصی نداره هر وقت خواستی بزن هر وقت خواستی جداش کن
بستگی داره رو کدوم حالت گذاشته باشی
اگه رو حالتphone mode بود ...اره راحت جداش کن و تمام...اما اگه نه رو حالتfile transfer گذاشتی اول باید بری safety.....که کنار ساعت پایین سمت راست هست و کلیک کنی...بعد که دیگه اون علامت شناختن درایو جدید از گوشه رفت حالا می تونی جداش کنی:blush:

مصطفی جون از راهنمایی کاملت سپاسگزارم

arman4459
19-02-2007, 21:01
دوستان خوب میخواستم بدونم برای اینکه صدای روی w810 بلندتر بشه با چه نرم افزاری کار کنم بهتره.وضمنا برای این کار باید اکولایزر رو زیاد کرد یا صدا

mostafa_khan
19-02-2007, 22:35
آقا قاب فابريك w700 هم حدود 14 هزار تومن هست ولي ميگن 25000 تومن هستش اصلش. پس كلا از كجا بفهميم قاب فابريك كدومه؟؟؟ ميشه راهنمايي كنيد ممنون ميشم

یه کلام بگم خیالتو راحت کنم...قاب اصل با غیر اصل فرقش زمین تا اسمونه...اصلا تابلو هستش...خیالت راحت..اگه یه بار قاب فانتزی(غیر اصل)رو دیده باشی کاملا متوجه تفاوت هاش می شی...درباره ی تفاوت هاش جاهای زیادی بحث شده دیگه دوباره گویی نمی کنم یه سرچ کوچولو کن ایشاالله به جوابت می رسی:rolleye:

mostafa_khan
19-02-2007, 22:39
دوستان خوب میخواستم بدونم برای اینکه صدای روی w810 بلندتر بشه با چه نرم افزاری کار کنم بهتره.وضمنا برای این کار باید اکولایزر رو زیاد کرد یا صدا

قابلی نداشت عزیز
صدا زیاد کردن ربطی به نرم افزار خاصی نداره...پیشنهاد میکنم با اکولایزرشم ور نرو چون خیلی که فرق نمی کنه فقط با این کارا عمر بلنگوی گوشیتو کم می کنی....فقط تو اکولایزر بگذارش رو حالتmega boss خداست دیگه:) از کیفیت البته....البته یه کارم می شه کرد و اون اینکه تو کامپیوتر اول با نرم افزار های مخصوص صدای اهنگ رو ببری بالا بعد بریزی تو گوشی:)

r_B_1980
20-02-2007, 20:20
نوشته شده توسط r_B_1980
[
سلام

QUOTE=amiroo88;841400] کسی جواب نمیده؟؟؟؟

دوستان ظاهرا این مشکل خیلی شایعیه . کسی جواب نمیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote]

ظاهرا اینجا کسی پیدا نمیشه که از این قضیه سر در بیاره . از دوستانی که این مشکل رو دارند و به الادین دسترسی دارند خواهش میکنم در صورت امکان اونجا گوشیشونو نشون بدن شاید چاره ای داشت

2hossein
21-02-2007, 12:52
با سلام گوشی w800 کلا اکثر sony ericsoon ها روی هندز فری بلوث آهنگ پخش نمی کنند و فقط هنگام صحبت کردن روی هندزفری صدا می آید و این عیب بزرگی به نظر من است
حال با برنامه ای یا دستکاری در گوشی می توان این عیب را بر طرف کرد و بتوان با هندزفری بلوتوث آهنگ گوش داد
اگر چنین کاری می توان کرد مرا راهنمایی کنید

mapooli
22-02-2007, 16:41
آیا کیفیت گوشی K750 ساخت کشور های مختلف خیلی با هم فرق داره ؟

samdeath
22-02-2007, 18:45
آیا کیفیت گوشی K750 ساخت کشور های مختلف خیلی با هم فرق داره ؟

تو ایران سری K غیر از ساخت چین فکر نکنم چیز دیگه ای بتونی پیدا کنی
در ضمن هر چیزی که تو چین تولید میشه آشغال نیست

alibeigi
22-02-2007, 21:25
سلام من با k750i یه مشکلی دارم
وقتی روی موزیک یا زنگ گزینه بیشتر را انتخاب می کنم و بعد فایل به عنوان گوشی ریست می شود؟

Amir_5693
24-02-2007, 02:17
من یه مشکل با k750i داشتم.
دکمه ی سمت راست بالا(درست زیر lcd) به صورت پیش فرض روی (live!cas) تنظیم است و تعویض هم نمی شود.
و مورد دیگه هم روی صفحه ی اصلی عبارت (welcom! ready to resive..........) همیشه وجود دارد. راهی برای رفع آن هست یا نه؟

mrmostafa
24-02-2007, 08:02
یه کلام بگم خیالتو راحت کنم...قاب اصل با غیر اصل فرقش زمین تا اسمونه...اصلا تابلو هستش...خیالت راحت..اگه یه بار قاب فانتزی(غیر اصل)رو دیده باشی کاملا متوجه تفاوت هاش می شی...درباره ی تفاوت هاش جاهای زیادی بحث شده دیگه دوباره گویی نمی کنم یه سرچ کوچولو کن ایشاالله به جوابت می رسی:rolleye:

ممنونم مصطفي خان ;) ولي اون قابها كه ميگي ميدونم تابلو هستش ولي قاب فابريكيم دو نوع داريم كه يه سريش حديد 13 تا 16 تومن هستش و يه سريشم بالاي 20 هزار تومنه اونجوري كه قيمت كردم و خود مغازه دار گفت قاب 14 هزار تومني اصل نيستش قاب اصل 25 هزار تومن ماله كا 750 ميگفت تازه

Amir_5693
25-02-2007, 23:06
من یه مشکل با k750i داشتم.
دکمه ی سمت راست بالا(درست زیر lcd) به صورت پیش فرض روی (live!cas) تنظیم است و تعویض هم نمی شود.
و مورد دیگه هم روی صفحه ی اصلی عبارت (welcom! ready to resive..........) همیشه وجود دارد. راهی برای رفع آن هست یا نه؟
می شه لطفا جواب بدین منتظرم مرسی:rolleye:

mrmostafa
26-02-2007, 07:59
آقا هر كسي ميره گوشي ميخره سريال اصل نيستش حتما فاكتور مهر و امضا شده بگيره نگه داره نيرو انتظامي داره جمع ميكنه به عنوان گوشي دزدي. گوشيهاي غير اصل ارزون شده هيچ تضميني هم نميكنن

moriss
26-02-2007, 17:47
سلام من با k750i یه مشکلی دارم
وقتی روی موزیک یا زنگ گزینه بیشتر را انتخاب می کنم و بعد فایل به عنوان گوشی ریست می شود؟

گوشی کا 750 روی حالت فارسی با بعضی تمها این مشکل رو داره. چاره ای نیست یا باید بسازی باهاش یا تم رو عوض کنی یا بیخیال فارسی بشی.

در حالت اینگلیسی این مشکل نیست. ضمنا برای اختصاص اهنگ به شخص خاص از قسمت تنظیمات مخاطبین انجامش بده

moriss
26-02-2007, 17:50
ممنونم مصطفي خان ;) ولي اون قابها كه ميگي ميدونم تابلو هستش ولي قاب فابريكيم دو نوع داريم كه يه سريش حديد 13 تا 16 تومن هستش و يه سريشم بالاي 20 هزار تومنه اونجوري كه قيمت كردم و خود مغازه دار گفت قاب 14 هزار تومني اصل نيستش قاب اصل 25 هزار تومن ماله كا 750 ميگفت تازه

یعنی اون قاب فابریک 14 تومنی تابلو نیست؟!! جنسش چه جوریه ارزش تعویض داره یا نه

یا مث همون 3 تومنی ها درپیته؟

alibeigi
26-02-2007, 18:58
گوشی کا 750 روی حالت فارسی با بعضی تمها این مشکل رو داره. چاره ای نیست یا باید بسازی باهاش یا تم رو عوض کنی یا بیخیال فارسی بشی.

در حالت اینگلیسی این مشکل نیست. ضمنا برای اختصاص اهنگ به شخص خاص از قسمت تنظیمات مخاطبین انجامش بده

خیلی ممنون

adamhesaby
27-02-2007, 00:45
این پیام ادیت شد چون جوابمو پیدا کردم

mrmostafa
27-02-2007, 09:42
یعنی اون قاب فابریک 14 تومنی تابلو نیست؟!! جنسش چه جوریه ارزش تعویض داره یا نه

یا مث همون 3 تومنی ها درپیته؟

نه اون تابلو نبودش. 3 تومني ها رو كه حرفش رو نزن اصلا اشغال هستش و فايده نداره وقتي هم تعويض ميكني لغ ميزنه. ولي به يه مغازه دار گفتم پاساژ علائدين ميداد 14 گفتش اصلش 20 هزار به بالا هستش. اينجوري شدش به شك افتادم. البته براي نوكيا 3250 بودش. سوني اريكسون نيستش

behzad1280
28-02-2007, 13:49
آقا هر كسي ميره گوشي ميخره سريال اصل نيستش حتما فاكتور مهر و امضا شده بگيره نگه داره نيرو انتظامي داره جمع ميكنه به عنوان گوشي دزدي. گوشيهاي غير اصل ارزون شده هيچ تضميني هم نميكنن

ای بابا آقا جون !!!
چرا رعشه به تن ملت میندازی ؟:blink:
آخه مگه چند نفر فاکتورشو نگه میداره داداش؟ :biggrin:
تازه . . . فکر میکنی اگه قرار باشه گوشی های سریال چنج شده رو جمع کنن . . . آخه نگو دیگه . . . :laughing:
حتی فکرش هم با حاله :tongue:
عمراً ، آقایون خیالها راحت ;)
تو این مملکت از این خبرا نمیشه :happy:

Amir_5693
01-03-2007, 16:33
با سلام گوشی w800 کلا اکثر sony ericsoon ها روی هندز فری بلوث آهنگ پخش نمی کنند و فقط هنگام صحبت کردن روی هندزفری صدا می آید و این عیب بزرگی به نظر من است
حال با برنامه ای یا دستکاری در گوشی می توان این عیب را بر طرف کرد و بتوان با هندزفری بلوتوث آهنگ گوش داد
اگر چنین کاری می توان کرد مرا راهنمایی کنید
کاری نمی شه کرد من سعی کردم!!!

Amir_5693
01-03-2007, 16:39
ای بابا آقا جون !!!
تازه . . . فکر میکنی اگه قرار باشه گوشی های سریال چنج شده رو جمع کنن . . . آخه نگو دیگه . . . :laughing:
شدیدا موافقم عمرا بگیر بگیر بشه!!

hamedor
01-03-2007, 21:13
سلام به همگی
گوشی من w 810 هست میخواستم بدونم چطوری میه براش رمز گذاشت که هنگام ورود به گوشی (مثلا بعد از 5 دقیقه که میخوام با گوشی کارکنم ) ازم رمز ورود بخواد
مثل اسکرین سیور ویندوز که تنظیم میکنی با فشار کلیدی صفحه log in باز بشه برای ورود رمز
ممنون

erfani_mhadi
04-03-2007, 14:31
baba ye bamarami b man bege w200 sony ericsson key b bazare iran miad

mrmostafa
04-03-2007, 16:52
ای بابا آقا جون !!!

اگه من اين حرف زدم حتما جايي كار ميكنم كه ميدونم چه خبره . من كاري ندارم جهت اطلاع گفتم نگفتمم ميخوان بريزن جمع كنن. ولي برات مشكل پيش بياد اثير بشي ميفهمي منظور من چي بود ;)

faridfar
07-03-2007, 20:42
چطور می تونم message deliver رو در گوشی j100i فعال کنم.
لطفا کمک کنید.

GsM
07-03-2007, 22:03
baba ye bamarami b man bege w200 sony ericsson key b bazare iran miad

عزیز زمان رو که نمشه مشخص کرد... باید ببینی که وارد بازار اروپا میشه..... بعدش چند ماه بزاری روش بیاد ایران...

lonelinesspains
10-03-2007, 14:05
سلام ، خوبید دوستان ؟!

.

راسش من اصلا هیچ تفاوتی تو بیس و و کیفیت صدا و قتی اکولایزر رو رو مگا باس میگذارم احساس نمیکنم ، نسخه ی فایرم ویر شم چک کردم آخرین نسخه رو گوشی نصبه منتها نمیدونم همین طور باید باشه یا از نظر شما مشکل داره گوشی ؟1

.

دیگه اینکه وقتی کلید کمرا رو نگه میداری مگه نه اینک باید دوربین فعال شه ؟! اما تو مال من نمیشه یعنی گاهی میشه و گاهی ام نمیشه .

.

یه سوال دیگه اینکه چه جوری میشه تنظیمات گکوشی رو تغییر داد که برنامه ی های و فایلای دریافتی و نصبی مستقیما رو مموری ذخیره بشه نه تو حافظه ی گوشی ؟1 که بعدا لازم باشه مووش کنی ؟!

.

ممنون میشم اگه جوابم رو بگید ، مرسی

bigstar
10-03-2007, 15:55
من دیشب رو گوشیم بازی ریختم بعد خاموش که شد دیگه روشن نشد ارم سونی اریکسون میاد ولی یر میکنه
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کوشیم k510:puke: ;l; ;kdn:sad: :sad: :sad:

md777
11-03-2007, 17:48
با سلام
من گوشی سونی اریکسون k750 i خریدم
مشکل من هنگام متصل کردن گوشی به کایموپنر از طریق کابل یو اس بی است
وقتی گوشی را به کابل وصل میکنم ویندوز گوشی را پیدا میکند و پیغام find new hardware را نمایش میدهد و بعد مدل گوشی را میگویذ اما وقتی به قسمت usb mass straoge drive می رسد میگه مشکلی پیدا شده و و این دستگاه با ویندوز کار نکیمند و بعد هم که به قسمت device manger رفتم دیدم که توی قسمت پورت های در کنار usb mass straoge drive علامات خطا زده . فکر نکنم مشکلی هم از کارت حافظه باشه چون تلفن راحت می شناستش
خوب دوستان و اساتید من باید چیکار کنم؟

Mehdi_Full
13-03-2007, 00:00
با سلام
من گوشی سونی اریکسون k750 i خریدم
مشکل من هنگام متصل کردن گوشی به کایموپنر از طریق کابل یو اس بی است
وقتی گوشی را به کابل وصل میکنم ویندوز گوشی را پیدا میکند و پیغام find new hardware را نمایش میدهد و بعد مدل گوشی را میگویذ اما وقتی به قسمت usb mass straoge drive می رسد میگه مشکلی پیدا شده و و این دستگاه با ویندوز کار نکیمند و بعد هم که به قسمت device manger رفتم دیدم که توی قسمت پورت های در کنار usb mass straoge drive علامات خطا زده . فکر نکنم مشکلی هم از کارت حافظه باشه چون تلفن راحت می شناستش
خوب دوستان و اساتید من باید چیکار کنم؟
عزیزم بیشتر مشکلات وصل نشدن گوشی به سیستم برمیگرده به درایور گوشی که باید کامل و درست نصب بشه و اگه کاملا نصب نشه ویندوز نمیتونه گوشی رو بشناسه و از اینجور پیغامها میده
در ضمن شاید شما اونو نصب کرده باشی اما درست نصب نکردی
یه بار دیگه امتحان کن و دوباره نصبش کن
گوشیت هیچ مشکلی نداره یعنی ربطی به گوشی نداره
موفق باشی:)

Mehdi_Full
13-03-2007, 00:06
من دیشب رو گوشیم بازی ریختم بعد خاموش که شد دیگه روشن نشد ارم سونی اریکسون میاد ولی یر میکنه
کمک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کوشیم k510:puke: ;l; ;kdn:sad: :sad: :sad:
دوست عزیز مموری گوشی رو دربیار بعد باطری رو دربیار و بعد جا بزن و اونوقت روشنش کن ببین چی میشه :)

Mehdi_Full
13-03-2007, 00:13
سلام ، خوبید دوستان ؟!

.

راسش من اصلا هیچ تفاوتی تو بیس و و کیفیت صدا و قتی اکولایزر رو رو مگا باس میگذارم احساس نمیکنم ، نسخه ی فایرم ویر شم چک کردم آخرین نسخه رو گوشی نصبه منتها نمیدونم همین طور باید باشه یا از نظر شما مشکل داره گوشی ؟1

دیگه اینکه وقتی کلید کمرا رو نگه میداری مگه نه اینک باید دوربین فعال شه ؟! اما تو مال من نمیشه یعنی گاهی میشه و گاهی ام نمیشه .

یه سوال دیگه اینکه چه جوری میشه تنظیمات گکوشی رو تغییر داد که برنامه ی های و فایلای دریافتی و نصبی مستقیما رو مموری ذخیره بشه نه تو حافظه ی گوشی ؟1 که بعدا لازم باشه مووش کنی ؟!

ممنون میشم اگه جوابم رو بگید ، مرسی

1- عزیزم تفاوت مگا بیس رو وقتی متوجه میشی که داری با هندزفری آهنگ گوش میکنی نه با اسپیکر گوشی
2- تو بعضی گوشیها فعال میشه تو بعضیها خیر (چیز زیاد مهمی نیست)
3- مگه مال شما تو حافظه گوشی ذخیره میشه ؟ معمولا تو سونی اریکسون بطور پیش فرض رو مموری ذخیره میشه مال من که اینطوریه
موفق باشی:)

blue_red_2003
13-03-2007, 01:41
من يه k750 دارم.چند روزه كه برنامه sound record كار نميكنه.يعني اصلا واردش نميشه!!!

blue_red_2003
13-03-2007, 01:42
من يه k750 دارم.چند روزه كه برنامه sound record كار نميكنه.يعني اصلا واردش نميشه!!!

Mehdi_Full
14-03-2007, 23:52
دوست عزیز مشکل خاصی نداره
گوشیت رو یه ریست بکن احتمالا درست میشه

SANBOR
15-03-2007, 09:50
سلام
آقایان و خانم ها
موبایل یکی از دوستانم که k510i است وقتی روشنش میکنیم هیچ چیزی نمی آید و فقط صفحه سفیدی می آید
اگر می خواهد فرمت کنیم لطفا بگویید باید چکار کنیم

Silwestern
15-03-2007, 11:47
یه بار باطری گوشی رو بردار دوباره بزار اگه درست نشد باید بره فلش شه

leila*
15-03-2007, 12:12
گوشي من w700هست بعضي موقع ها عكس ها رو باز نميكنه و وقتي themeرو عوض ميكنم درست ميشه ولي يك بار حتي با اين كار هم درست نشد و يك بار خاموش و روشن كردم درست شد. بايد چكار كنم. اگه فلش كنم درست ميشه؟

SANBOR
16-03-2007, 08:34
یه بار باطری گوشی رو بردار دوباره بزار اگه درست نشد باید بره فلش شه

یعنی باید چکار کنیم

chayer
16-03-2007, 14:14
من وقتي گوشيمو به pc وصل مي كنم فقط مموري استيك رو نشون ميده و حافظه گوشي رو نشون نميده آيا w710 همين جوري يا اينكه گوشي من مشكل داره و اگر گوشيم مشكل داره چي كار بايد بكنم؟؟؟؟؟

DJ_IT_110
17-03-2007, 19:10
سلام
من می خوام یه z530i بگیرم ولي ميگن خودبه خود خاموش ميکنه ولی یکي از دوستام داره ميگه هيچ مشکلي نداره حالا من چکار کنم بگيرم يا نه
کسي اگه یه فروشگاه معتبر سراغ داره معرفی کنید که قیمتش خوب باشه

mostafa_khan
17-03-2007, 20:05
سلام
من می خوام یه z530i بگیرم ولي ميگن خودبه خود خاموش ميکنه ولی یکي از دوستام داره ميگه هيچ مشکلي نداره حالا من چکار کنم بگيرم يا نه
کسي اگه یه فروشگاه معتبر سراغ داره معرفی کنید که قیمتش خوب باشه

منم پیشنهاد می کنم ار خیرش بگذر خریدنش ریسک داره....حالا همشون که اینجوری نیستن که شما دوستت رو مثال می زنی...یه تعدادی این مشکل رو دارن اما واقعا به ریسکش نمی ارزه امروز می خری فردا خاموش می شه دیگه روشن نمی شه...150 تومن پررررررررر:13:

Evolution37
17-03-2007, 22:14
سلام
آیا میشه روی گوشی W810i نرم افزارهایی مثل فتوشاپ یا دیکشنری و بازی های سه بعدی نصب کرد؟
ممنون

DJ_IT_110
18-03-2007, 08:05
منم پیشنهاد می کنم ار خیرش بگذر خریدنش ریسک داره....حالا همشون که اینجوری نیستن که شما دوستت رو مثال می زنی...یه تعدادی این مشکل رو دارن اما واقعا به ریسکش نمی ارزه امروز می خری فردا خاموش می شه دیگه روشن نمی شه...150 تومن پررررررررر:13:
پس حدود این قیمت چی بگيرم که بلوتوث و رم خور داشته باشه؟؟؟؟؟؟

s_h_a
18-03-2007, 12:46
سلام
من دوتاتم ازهمین سایت گرفتم برای k750 بعداز نصب کردن برروی گوشیم کارنکرد