PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

MnMN
12-10-2006, 09:12
با سلام
من با استفاده از نرم افزار Themes Creator یه تم ساختم برای گوشی Sony Ericsson k750 تعريف نباشه قشنگ شده می تونید از اینجا دانلودش کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در قسمت پایین صفحه روی دکمه Free کلیک کنید.
موفق باشید.

peyman_joojoo
12-10-2006, 10:49
بله پيمان جان ميشه چرا كه نشه بدون سي دي هم قابليت نصب برنامه هاي جاوا رو داره :)

بله تاييد ميكنم آقا پيمان بنده هم در پست 282 همين موضوع رو تصديق كردم هيچ چيزي بعيد نيست اما در حال حاضر وجود نداره تو آينده مطمئنا شاهد خيلي چيزا خواهيم بود ;)

سلام مهدی عزیز ممنون از اینکه منو راهنمایی کردی . خوب حالا سوال من اینه که باید دقیقا" نرم افزارهایی رو که برای k800 ساخته ميشه بروي گوشيم نصب كنم يا بطور مثال برنامه هایی رو که برای گوشی های نوکیا ساخته میشه میتونیم نصب کنیم ؟

سوال بعدی من اینه که چطوری میتونم از phone book گوشیم backup بگیرم ... ؟ (کا 800)

Moda
12-10-2006, 12:18
میخواستم ببینم فرق این تک کابل با دوکابل درگوشی مثل و550 چیه؟

Braveheart
12-10-2006, 14:38
سلام من گوشيم الان دبيلو 800 گوشيم قبلا به كامپيوتر به راحتي وصل مي شد و به عنوان يك درايو شناخته مي شد اما حالا اصلا كامپيوتر نميشناستش(البته ميشناستش اما ديگه يك درايو نميشه) كسي مي تونه من را راهنمايي كنه

N-mehdi
12-10-2006, 19:52
دوست من صداي اسپيكرش به نظر من خيلي عاليه (البته تو رده خودش چون مثلا براي من صداي دبليو 900 هم كمه و منو ارضاء نميكنه :laughing: ) ولي با اينحال وقتي كه داري به يه آهنگ گوش ميدي روي More (بيشتر) بزن تو قسمت اكولايزر برو و تمام موارد رو ببر تا بالا شايد هنوز اونو تنظيم نكردي يه نگاه بكن خبرش رو هم بزار ;)

با سلام
آقا من هم همین مشکلو دارم . وقتی هم موارد اکولایزر رو بالا می بریم صدا دچار نویز شدید می شه.

Mehdi_Full
12-10-2006, 19:53
با سلام
من با استفاده از نرم افزار Themes Creator یه تم ساختم برای گوشی Sony Ericsson k750 تعريف نباشه قشنگ شده می تونید از اینجا دانلودش کنید:
در قسمت پایین صفحه روی دکمه Free کلیک کنید.
موفق باشید.
دستت درد نكنه فقط روي كا 750 كار ميكنه يا تو سري دبليو هم قابل استفادس ؟

سلام مهدی عزیز ممنون از اینکه منو راهنمایی کردی . خوب حالا سوال من اینه که باید دقیقا" نرم افزارهایی رو که برای k800 ساخته ميشه بروي گوشيم نصب كنم يا بطور مثال برنامه هایی رو که برای گوشی های نوکیا ساخته میشه میتونیم نصب کنیم ؟
سوال بعدی من اینه که چطوری میتونم از phone book گوشیم backup بگیرم ... ؟ (کا 800)
نه پيمان جان فقط بايد برنامه هايي كه مخصوص كا 800 هست روش نصب كني يعني بايد ببيني اون برنامه اي كه پيدا كردي روي كا 800 كار ميكنه يا نه چون بعضي از برنامه ها مثلا براي كا 750 و يا مثلا سري دبليو هست در ضمن هيچكدوم از برنامه هاي نوكيا روي سوني اريكسون نصب نميشه و بالعكس چون نوكيا برنامه هاي سيمبين (sis) رو پشتيباني ميكنه و سوني هم جاوا (jar) رو
در مورد بك آپ گرفتن از دفترچه تلفن گوشي راستش رو بخواي دقيق نميدونم شايد با برنامه Myphone Explorer بشه اينكارو كرد

Mehdi_Full
12-10-2006, 20:02
میخواستم ببینم فرق این تک کابل با دوکابل درگوشی مثل و550 چیه؟
كابل دوم براي زدن گوشي بصورت مستقيم به اسپيكر هست يعني ميتوني وصلش كني به اسپيكر مثلا كامپيوتر و آهنگ رو از اسپيكر گوش كني البته زياد بكارت نمياد تو بازار هم بي انصافا تو بعضي از مدلها اونو برميدارن و جدا ميفروشنش اونم با قيمت 10000 تومان

سلام من گوشيم الان دبيلو 800 گوشيم قبلا به كامپيوتر به راحتي وصل مي شد و به عنوان يك درايو شناخته مي شد اما حالا اصلا كامپيوتر نميشناستش(البته ميشناستش اما ديگه يك درايو نميشه) كسي مي تونه من را راهنمايي كنه
امير جان با سي دي كه تو خود جعبه دبليو 800 هست بايد درست نصبش كني اگه درست نصب نكني اون درايو تو My Computer ساخته نميشه (البته بايد بصورت اتوماتيك خود ويندوز XP اونو بشناسه و يه درايو بسازه اما بعضي مواقع بازي درمياره)

با سلام
آقا من هم همین مشکلو دارم . وقتی هم موارد اکولایزر رو بالا می بریم صدا دچار نویز شدید می شه.
مهدي جان با يكي دوتا گوشي مثل خودت مقايسه كن اگه ديدي واقعا فرق ميكنه و غير قابل تحمله بايد فريم وير (نرم افزار) گوشي , آپديت بشه

N-mehdi
12-10-2006, 20:26
R1ca021مهدی-مکس جان فرم ویر اون:
البته اینو هم بگم که برای بعضی آهنگها اسپیکرصدای نسبتا بالایی داره و برای بعضی دیگه صدای کمی داره

Mehdi_Full
12-10-2006, 20:39
R1ca021مهدی-مکس جان فرم ویر اون:
البته اینو هم بگم که برای بعضی آهنگها اسپیکرصدای نسبتا بالایی داره و برای بعضی دیگه صدای کمی داره
پس مهدي جان شما وقتي با آهنگهاي بيكيفيت گوش ميدي اين مشكل رو داره در واقع گوشي شما مشكلي نداره آهنگهايي كه گوش ميكني بايد با فرمت MP3 باشه اونم با كيفيت 128 كيلو بيت نه با فرمت Wave چون فرمت ويو با گوشي نميخونه و خرخر زياد ميكنه كه بايد به MP3 تبديلش كني

Mirage
13-10-2006, 01:58
اين گوشيه W800 بيشتر از 16 تا مسيج رو ذخيره نمي‌كنه بايد چه ‌كار كرد تا بيشتر بشه ذخيره كرد؟

در ضمن گوشي رو از كامپيوتر جدا مي‌كنم كامپيوتر قاط مي‌زنه؟

N-mehdi
13-10-2006, 11:59
پس مهدي جان شما وقتي با آهنگهاي بيكيفيت گوش ميدي اين مشكل رو داره در واقع گوشي شما مشكلي نداره آهنگهايي كه گوش ميكني بايد با فرمت MP3 باشه اونم با كيفيت 128 كيلو بيت نه با فرمت Wave چون فرمت ويو با گوشي نميخونه و خرخر زياد ميكنه كه بايد به MP3 تبديلش كني

مهدی مکس جان ممنون
بعد می خواستم بپرسم کیفیت صدای w700وk750 یکی هستش؟

metax
13-10-2006, 12:05
من یه z550i خریدم ولی توی جعبه اش ،سی دی همراهش نبود.حالاکه به کامپیوتروصلش میکنم سی دی شومیخواد.کسی برنامه نصبشونداره برام بذاره.ممنون میشم

Mirage
13-10-2006, 13:06
من یه z550i خریدم ولی توی جعبه اش ،سی دی همراهش نبود.حالاکه به کامپیوتروصلش میکنم سی دی شومیخواد.کسی برنامه نصبشونداره برام بذاره.ممنون میشم
PC_Suite_1.20.237.exe

File size 41.2 Mb
Version 1.20.237
Download time approx. 101 minutes or less on your current connection.
Executable File (EXE)
License Free
For system Windows 2000; Windows XP
Compatible with K310i; W300i; Z550i
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ah.hooman
13-10-2006, 13:23
با سلام به دوستان عزیز
من یه گوشی p910 دارم وقتی اونو میخوستم از طریق سایت سونی اریکسون به روز کنم درست
بعد از دانلود که داشت نرم افزارو میریخت تو گوشیم سیستمم هنگ کرد مجبور شدم ری استارتش
کنم ولی دیگه گوشیم روشن نشد.
تا حالا چندین جا بردم فلشش کردم ولی انگار نه انگار
اگر از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم چون منو از یه دردسر بزرگ نجات داده. :puke: :sad:

Mehdi_Full
13-10-2006, 14:28
اين گوشيه W800 بيشتر از 16 تا مسيج رو ذخيره نمي‌كنه بايد چه ‌كار كرد تا بيشتر بشه ذخيره كرد؟
در ضمن گوشي رو از كامپيوتر جدا مي‌كنم كامپيوتر قاط مي‌زنه؟
در مورد بيشتر ذخيره كردن مسيج اينجا مطرح كن سياوش ميتونه كمكت كنه :)
قبل از اينكه خواستي گوشي رو از كابل جدا كني برو تو My Computer و روي درايوي كه براي گوشيت درست شده راست كليك كن بعد هم Eject رو بزن بعدش ميتوني كابل رو جدا كني :)

مهدی مکس جان ممنون
بعد می خواستم بپرسم کیفیت صدای w700وk750 یکی هستش؟
به نظر من صداي اسپيكر دبليو 700 بهتره ;)

Mehdi_Full
13-10-2006, 14:35
شما بايد بري سراغ مغازه و حتما سي دي اونو بگيري چون غير از نرم افزار PC Suite كه دوستمون برات گذاشته , درايور گوشي هم توي سي دي هست كه بايد نصبش كني تا ويندوز اونو بشناسه (البته بعضي از ويندوزها هم اتوماتيك ميشناسه) و اگه هم نميتوني بري سراغ مغازه از يكي از دوستانت كه اين گوشي رو خريده , سي ديش رو بگير و يه رايت كن ;)

با سلام به دوستان عزیز
من یه گوشی p910 دارم وقتی اونو میخوستم از طریق سایت سونی اریکسون به روز کنم درست
بعد از دانلود که داشت نرم افزارو میریخت تو گوشیم سیستمم هنگ کرد مجبور شدم ری استارتش
کنم ولی دیگه گوشیم روشن نشد.
تا حالا چندین جا بردم فلشش کردم ولی انگار نه انگار
اگر از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم چون منو از یه دردسر بزرگ نجات داده. :puke: :sad:
عضويت جديدت رو به پي سي تبريك ميگم :)
دوست من متاسفانه اگه بين آپديت ارتباط گوشي به هر دليلي قطع بشه بايد گوشي فلش بشه كه ميگي چند بار اينكارو كردي و البته كار ديگه اي هم نميشه كرد بايد جايي ببري فلش كني كه تعميركارش حرفه اي باشه نه مبتدي اگه درست فلش بشه مطمئنا مشكلي نخواهد داشت ;)

hossein_dig
13-10-2006, 16:22
سلام
از شما دوستان كسي يه گوشي كه كي برد كامل داشته باشه وقيمتش تا 300 تومن باشه مي شناسه

metax
13-10-2006, 18:48
مرسی ازجوابتون،حالاازدوستان کسی درایور z550i رو نداره؟

symbian-freak
13-10-2006, 19:19
مرسی ازجوابتون،حالاازدوستان کسی درایور z550i رو نداره؟
همون نرم افزار یا myphoneexplorer رو هم بگیری کار می کنه. از حالت usm masss storage device هم پشتیبانی می کنه... درایور نمی خواد

tak2230
13-10-2006, 19:45
300 آیفون داره یا نه
شماره گیری صوتی چه جوری فعال میشه :happy:

Mehdi_Full
13-10-2006, 19:58
سلام
از شما دوستان كسي يه گوشي كه كي برد كامل داشته باشه وقيمتش تا 300 تومن باشه مي شناسه
نه دوست من تا 300 هزار تومن گوشي با كي پد كامل نميتوني بگيري :happy:
ام 600 هست با قيمت 435000 تومان بدون دوربين + صفحه فينگرتاچ
پي 910 هست كه خيلي قديميه با قيمت 610000 تومان
پي 990 هست كه خيلي عاليه و عالي تر از اون هم قيمتشه 920000 تومان
موفق باشي :)

300 آیفون داره یا نه
شماره گیری صوتی چه جوری فعال میشه :happy:
كا 310 كه آيفون نداره مطمئنا كا 300 هم نداره
شماره گيري صوتي داره اما چون گوشي دستم نيست نميتونم بگم بايد چجوري تنظيمش كني ;)

Mehdi_Full
13-10-2006, 20:02
ويرايش شد .

تكنولوژي
13-10-2006, 20:49
سلام
من دو مشکل دارم اگه میشه کمکم کنید
1- من یه گوشی w700 دارم که وقتی چندتا فایل تصویری رو روی رم گوشی کپی میکنم اصلا نمایششون نمیده منظورم اینکه گوشی اصلا اون پوشه ای که ساختم رو نشون نمیده و انکار میکنه که یه پوشه در قسمت video است اما وقتی که گوشی رو متصل میکنم به کامپیوتر همون فایلها و پوشه رو نشون میده حالا میخواستم ببینم مشکل کجاست؟

2- مشکل دوم اینکه گاهی اوقات که میخوام عکس یا فیلم بگیرم گوشی رو به صورت افقی میگیرم به گونه ای که دکمه مربوط به گرفتن عکس در بالای گوشی قرار میگیره ولی وقتی که عکس یا فیلم رو میگیرم عکس کج میاد در صورتی که در گوشی های دیگه سونی اریکسون این مشکل رو ندیدم حالا عکس رو میشه چپ و راست کرد ولی فیلم و نمیشه و به همون صورت میمونه حالا میخواستم ببینم که گوشی اینطوره یا مشکل از تنظیماتش هست کدوم؟

Mehdi_Full
13-10-2006, 22:05
سلام
من دو مشکل دارم اگه میشه کمکم کنید
1- من یه گوشی w700 دارم که وقتی چندتا فایل تصویری رو روی رم گوشی کپی میکنم اصلا نمایششون نمیده منظورم اینکه گوشی اصلا اون پوشه ای که ساختم رو نشون نمیده و انکار میکنه که یه پوشه در قسمت video است اما وقتی که گوشی رو متصل میکنم به کامپیوتر همون فایلها و پوشه رو نشون میده حالا میخواستم ببینم مشکل کجاست؟

2- مشکل دوم اینکه گاهی اوقات که میخوام عکس یا فیلم بگیرم گوشی رو به صورت افقی میگیرم به گونه ای که دکمه مربوط به گرفتن عکس در بالای گوشی قرار میگیره ولی وقتی که عکس یا فیلم رو میگیرم عکس کج میاد در صورتی که در گوشی های دیگه سونی اریکسون این مشکل رو ندیدم حالا عکس رو میشه چپ و راست کرد ولی فیلم و نمیشه و به همون صورت میمونه حالا میخواستم ببینم که گوشی اینطوره یا مشکل از تنظیماتش هست کدوم؟
1- دوست من شما بايد فايلهاي تصويري با فرمت 3gp رو روي گوشي بريزي تا نمايش داده بشه و حتما هم توي قسمت Video گوشي نه تو شاخه اصلي گوشي بريزي :)
2- سوال دومت رو كامل متوجه نشدم ساده تر بگو ;)

تكنولوژي
13-10-2006, 23:21
2- سوال دومت رو كامل متوجه نشدم ساده تر بگو
بابا وقتی گوشی رو به صورت افقی میگیرم فیلم رو کج میگیره

Braveheart
13-10-2006, 23:23
من گوشیم تو نصب به کامپیوتر مشکل داره میشه فایل نصب گوشی دبیلو 800 را برام بزارید

Braveheart
13-10-2006, 23:30
كا 310 كه آيفون نداره مطمئنا كا 300 هم نداره
)
با معذرت خواهی شدید از خدمت مهدی خان :blush: ولی فکر کنم ک 300 آیفون داره ولی آیفونش خیلی جالبه یعنی وقتی بذاری رو آیفون همینطور رو آیفون میمونه تا اینکه دوباره از حالت آیفون درش بیاری و هرکی باهات تماس بگیره صداش از آیفون پخش میشه

جالب نیست :blink:

Mirage
14-10-2006, 00:34
با تشكر از Mehdi_MaX

من گوشیم تو نصب به کامپیوتر مشکل داره میشه فایل نصب گوشی دبیلو 800 را برام بزارید
PC_Suite_1.7.10.exe
File size 48.8 Mb
Version 1.7.10
Download time approx. 119 minutes or less on your current connection.
Executable File (EXE)
License Free
For system Windows 2000; Windows ME; Windows XP
Compatible with K600i; K750i ; W800i; J300i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

W800_Signed_USB_Drivers.exe
File size 0.37 Mb
Download time approx. 1 minutes or less on your current connection.
Executable File (EXE)
License Free
For system Windows 2000; Windows ME; Windows XP
Compatible with W800i ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Braveheart
14-10-2006, 11:35
ازت خیلی ممنونم آقای میراج:thumbsup: الهی بره به بهشت

Braveheart
14-10-2006, 11:36
ازت خیلی ممنونم آقای میراج:thumbsup:
الهی بری به بهشت

Mehdi_Full
14-10-2006, 13:12
بابا وقتی گوشی رو به صورت افقی میگیرم فیلم رو کج میگیره
دوست من شما وقتي كه ميخواي تو حالت افقي عكس بگيري وقتي كه روي حالت عكس هستي يه گزينه اي اون زير بهت ميده بنام Horizontal كه اگه اونو بزني ميشه تو حالت افقي عكس و فيلم گرفت اگه اين نشد يه مستر ريست كن ببين چي ميشه ;)

Mehdi_Full
14-10-2006, 13:13
با معذرت خواهی شدید از خدمت مهدی خان :blush: ولی فکر کنم ک 300 آیفون داره ولی آیفونش خیلی جالبه یعنی وقتی بذاری رو آیفون همینطور رو آیفون میمونه تا اینکه دوباره از حالت آیفون درش بیاری و هرکی باهات تماس بگیره صداش از آیفون پخش میشه
:blink:
والا زياد با كا 300 كار نكردم ولي چون ديدم كا 310 دوستم نداره گفتم خوب حتما كا 300 كه قديمي تره حتما نداره :tongue:
با اينحال ممنون از توضيحاتت ;)

ya30n
14-10-2006, 14:30
سلام.

من گوشی k700 رو چند روز پيش گرفتم.

از وقتي خريدم چند بار صفحه سفيد ميشه و بالا نمياد.البته بعد از 30 ثانيه درست ميشه.

امروز وقتي صفحه سفيد شد تا الان كه چند ساعت گذشته درست نشده.

چند بار هم دكمه خاموش رو زدم ولي عمل نكرد.

باتري رو چند بار در آوردم و دوباره جا انداختم ولي باز هم همون صفحه سفيد آمد و درست نشد.

حالا بايد چكار كنم؟

Mehdi_Full
14-10-2006, 14:55
سلام.
من گوشی k700 رو چند روز پيش گرفتم.
از وقتي خريدم چند بار صفحه سفيد ميشه و بالا نمياد.البته بعد از 30 ثانيه درست ميشه.
امروز وقتي صفحه سفيد شد تا الان كه چند ساعت گذشته درست نشده.
چند بار هم دكمه خاموش رو زدم ولي عمل نكرد.
باتري رو چند بار در آوردم و دوباره جا انداختم ولي باز هم همون صفحه سفيد آمد و درست نشد.
حالا بايد چكار كنم؟
ياسين جان خيلي غير طبيعيه اول بزار گوشيت كامل شارژ بشه بعد اگه گوشيت اومد بالا كه بهترين گزينش يه مستر ريست هست ولي اگه نياد بالا متاسفانه بايد بدي برات فلش كنن البته بزار بقيه دوستان هم نظر بدن
در ضمن باز هم اگه اومد بالا تمش رو عوض كن و خبرش رو هم بزار :)
اميدوارم كه درست بشه ;)

baroon_bahari14
14-10-2006, 15:01
سلام
من مي خواستم در مورده سوني اريكسون510 بونم
ممنون

bkalantary
14-10-2006, 15:05
[QUOTE=bkalantary]
امكانش هست چون بعضي مواقع بعضي از تمها مشكل دارن و با گوشي سازگار نيستن با عوض كردن تم مشكلش حل ميشه (اتفاقا با اين مشكل قبلا برخورد داشتم) با اينحال اميدوارم بخاطر تمش باشه :)

نه مشكلي پيش نمياد (البته خودم هنوز اينكارو نكردم و دوست هم ندارم اينكارو بكنم مگر تو مواقع اضطراري) ولي اگه بين آپديت ارتباط اينترنتت قطع بشه به هر دليلي , بايد گوشي رو بدي برات فلش كنن پيشنهاد ميكنم اگه مشكل خاصي نداره دست بهش نزن :)

سلام دوست خوبم
در خصوص مشکل تم حق با شما بود با ریختن تم های جدید مشکل برطرف شد .
متاسفانه مغازه دار موبایلم را مستر ریست کرده و کل اطلاعات پاک شده . خواهش میکنم بفرمایید.
اولا دوباره برنامه ها را از کجا بگیرم -بازی های اصلی + انیمشن + تصاویر و غیره.....
دوما از وقتی مستر ریست شده هندزفری مدل JABRA BT205 را نمی شناسه البته وقتی هنذ فری را روشن میکنم توصفحه گوشی اسمشو پیدا میکنه و میگه PassCode را وارد کنید چهارتا صفر را بهش میدم میگه PassCode مچ نیست . چکار کنم .
ممنون از زحماتی که متحمل میشوید.

Mehdi_Full
14-10-2006, 15:08
سلام
من مي خواستم در مورده سوني اريكسون510 بونم
ممنون
دوست عزيز عضويت جديدت رو به پي سي تبريك ميگم :)
كا 510 سوني اريكسون
28 مگ مموري داخلي (كه خيلي كمه) و مموري خارجي هم نميخوره (ساپورت نميشه)
داراي دوربين 1.3 مگاپيكسل
داراي بولوتوث و اينفرارد
ظاهري نسبتا زيبا
قيمت : 140000 تومان
اينم مشخصات كاملش

Mehdi_Full
14-10-2006, 15:13
[QUOTE=Mehdi_MaX]
سلام دوست خوبم
در خصوص مشکل تم حق با شما بود با ریختن تم های جدید مشکل برطرف شد .
متاسفانه مغازه دار موبایلم را مستر ریست کرده و کل اطلاعات پاک شده . خواهش میکنم بفرمایید.
اولا دوباره برنامه ها را از کجا بگیرم -بازی های اصلی + انیمشن + تصاویر و غیره.....
دوما از وقتی مستر ریست شده هندزفری مدل JABRA BT205 را نمی شناسه البته وقتی هنذ فری را روشن میکنم توصفحه گوشی اسمشو پیدا میکنه و میگه PassCode را وارد کنید چهارتا صفر را بهش میدم میگه PassCode مچ نیست . چکار کنم .
ممنون از زحماتی که متحمل میشوید.
خداروشكر كه مشكلت حل شد :)
برنامه هاي اصلي رو فكر ميكنم بتوني از سايت سوني بگيري و اگه هم نداشته باشه ميتوني يه سرچ تو نت با گوگل بكني و پيداش كني :happy:
مشكل هندزفريت هم شايد بخاطر اشتباه كد دادن باشه نميدونم چطور ميشه كد عبورش رو پيدا كرد شايد بقيه دوستان بتونن كمكت كنن :)
در ضمن اين مدل جبرا مگه مال موتورولا نيست ؟ اگه هست پس چرا با هندزفريهاي فابريك سوني اريكسون كار نميكني ؟؟
;) :)

bkalantary
14-10-2006, 15:35
[QUOTE=bkalantary]
خداروشكر كه مشكلت حل شد :)
برنامه هاي اصلي رو فكر ميكنم بتوني از سايت سوني بگيري و اگه هم نداشته باشه ميتوني يه سرچ تو نت با گوگل بكني و پيداش كني :happy:
مشكل هندزفريت هم شايد بخاطر اشتباه كد دادن باشه نميدونم چطور ميشه كد عبورش رو پيدا كرد شايد بقيه دوستان بتونن كمكت كنن :)
در ضمن اين مدل جبرا مگه مال موتورولا نيست ؟ اگه هست پس چرا با هندزفريهاي فابريك سوني اريكسون كار نميكني ؟؟
;) :)
سلام
از لطف شما سپاسگزارم
این مدل و مدلهای دیگه به راحتی با گوشی های سونی اریکسون کار میکنند و الحق هم خوب هستند هندزفری قبلی من سونی اریکسون بود متاسفانه رفتم عینکمو بردارم افتاد زمین و متوجه نشدم و پسرم با ماشین از روش رد شد و رفت زیر چرخ ماشین .. این یکی رو پسرم برام خریده هم بهتر تو گوش جامیگیره و اصلا هم نمی افته قبلا کار میکرد بعد از مستر ریست نمی شناسه ..
هر چی اطلاعات میریزم تو استیک مموری ذخیره میشه و سایز خالی حافظه خود گوشی 34 مگا بایت شده و تغییر هم نمیکنه . اگه ممکنه از دوستان کسی هست جواب بده ممنون میشم.

ya30n
14-10-2006, 16:43
ياسين جان خيلي غير طبيعيه اول بزار گوشيت كامل شارژ بشه بعد اگه گوشيت اومد بالا كه بهترين گزينش يه مستر ريست هست ولي اگه نياد بالا متاسفانه بايد بدي برات فلش كنن البته بزار بقيه دوستان هم نظر بدن
در ضمن باز هم اگه اومد بالا تمش رو عوض كن و خبرش رو هم بزار :)
اميدوارم كه درست بشه ;)

سلام...
مرسي از راهنمايي.
من گزاشتم تو شارژ بعد از يك نيم ساعت صفحه سفيد كه گفته بودم گم شد.
الان دكمه روشن و خاموش كردن گوشي قرمز شده يعني يه نوري توش در اومده...
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
بعد دكمه روشن رو زدم صفحه سفيد اومد و بعد از چند ثانيه باز خاموش شد :sad:
نميدونم چكار كنم.
اصلا نميدونم چرا اينجوري شده...

ya30n
14-10-2006, 16:50
سلام.
حالا من وقتي دكمه روشن رو ميزنم چند تا چشمك قرمز ميزنه...
جالب اينجاست كه همون صفحه سفيده هم بالا نمياد.
يعني هيچي بالا نمياد.

amin_k700
14-10-2006, 20:04
با عرض سلام . ببخشيد روي گوشي k700i آهنگ اس ام اس رو مي شه تغييرش داد يا نه ؟ يه كمكي بكنيد . فوتي فوريه خدا خيرتون بده :)

Mehdi_Full
14-10-2006, 22:16
سلام.
حالا من وقتي دكمه روشن رو ميزنم چند تا چشمك قرمز ميزنه...
جالب اينجاست كه همون صفحه سفيده هم بالا نمياد.
يعني هيچي بالا نمياد.
ياسين جان تو پيغام خصوصي كه داده بودي جوابت رو گذاشتم :)

Mehdi_Full
14-10-2006, 22:20
با عرض سلام . ببخشيد روي گوشي k700i آهنگ اس ام اس رو مي شه تغييرش داد يا نه ؟ يه كمكي بكنيد . فوتي فوريه خدا خيرتون بده :)
دوست من از سمت راست برو به قسمت Message Alert / Setting / Messaging / Setting اونجا ميتوني زنگهاشو عوض كني ;)

hossein31
14-10-2006, 22:30
دوستان بعد از مدتها كه گوشي و810 قبلي ام را بخاطر رجيستر غير قانوني پس دادم تازه تونستم توي شهرمون يه رجيستر قانونيش پيدا كنم و فقط همين يه دونه هم هست و خريدمش اما حالا كه خوب نگاه مي كنم كيبورد اون به طرز مسخره اي حروف عربي روش حك كرده ان طوريكه بعضي كليدها حروف عربي كج وكوله و با حروف انگليسي برخورد كرده به نظر شما من چكار كنم آيا اينجوري براي فروش بعدها بد مشتري نيست؟ و ميشه با تعويض قاب اين مشكل رو حل كرد؟

Mehdi_Full
14-10-2006, 23:38
دوستان بعد از مدتها كه گوشي و810 قبلي ام را بخاطر رجيستر غير قانوني پس دادم تازه تونستم توي شهرمون يه رجيستر قانونيش پيدا كنم و فقط همين يه دونه هم هست و خريدمش اما حالا كه خوب نگاه مي كنم كيبورد اون به طرز مسخره اي حروف عربي روش حك كرده ان طوريكه بعضي كليدها حروف عربي كج وكوله و با حروف انگليسي برخورد كرده به نظر شما من چكار كنم آيا اينجوري براي فروش بعدها بد مشتري نيست؟ و ميشه با تعويض قاب اين مشكل رو حل كرد؟
حسين جان بعيد ميدونم كه قاب فابريك رو بردارن شايد شما اشتباه ميكني چون قاب فابريك با معمولي كاملا مشخصه ولي اگه مطمئني برو به همونجاييكه خريدي پسش بده چون هم حيفه و هم موقع فروش زياد ضرر ميكني :)
اگه تونستي يه عكس از كي پدش بگير اينجا بزار البته از نزديك و با كيفيت خوب :happy:

amin_k700
15-10-2006, 04:27
دوست من از سمت راست برو به قسمت Message Alert / Setting / Messaging / Setting اونجا ميتوني زنگهاشو عوض كني ;)

دوست من منظورت از سمت راست چيه ؟ گوشي k700 در قسمتMessage Alert فقط گزينه select داره . شما خودتون ديديد كه بشه آهنگ اس ام اس رو روي اين گوشي به جز default هاش انتخاب كرد ؟؟؟ :sad:

hossein31
15-10-2006, 09:54
حسين جان بعيد ميدونم كه قاب فابريك رو بردارن شايد شما اشتباه ميكني چون قاب فابريك با معمولي كاملا مشخصه ولي اگه مطمئني برو به همونجاييكه خريدي پسش بده چون هم حيفه و هم موقع فروش زياد ضرر ميكني :)
اگه تونستي يه عكس از كي پدش بگير اينجا بزار البته از نزديك و با كيفيت خوب :happy:

مهدي جان ممنون از جوابت
مطمئنم كه فابريكه ولي مسئله اينه كه ظاهرا تو دبي با ليزر حروفهاي عربي رو گوشي حك ميكنن اما در مورد گوشي من بدسليقگي به خرج داده ان و حروفهاي عربي را كج و كوله و بعضي هاشو تا قسمتي رو حروف انگليسي انداخته ان. متاسفانه چند تا گوشي ديگه اون مغازه رو هم چك كردم همه شون همينطورين ضمن اينكه اونها اصلا رجيستر هم نبودن

mohammadmother
15-10-2006, 11:55
مشخصات كامل گوشي دبيليو810 چيه؟

R@R#M@N
15-10-2006, 14:48
مشخصات كامل گوشي دبيليو810 چيه؟
اينم از مشخصات :

مشخصات کلی شبکه GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
معرفی سه ماهه اول ۲۰۰۶
نسل
سیستم عامل
بستر نرم‌افزاری

مشخصات فیزیکی شکل ظاهری ساده
ابعاد ۱۹٫۵ * ۴۶ * ۱۰۰ میلی‌متر
وزن ۹۹ گرم
تنوع رنگ مشکی اطلسی، سفید

نمایش نوع TFT
وضوح ۲۲۰ *‌ ۱۷۶ پیکسل
تعداد رنگ ۲۶۲۱۴۴ رنگ
ابعاد صفحه ۳۵ * ۲۸ میلی‌متر
زبان فارسی

دوربین کیفیت عکس ۲ مگاپیکسل
ابعاد عکس حداکثر ۱۲۲۴ * ۱۶۳۲ پیکسل
فیلمبرداری بله
ابعاد فیلم
مدت فیلمبرداری
تماس تصویری خیر
فوکوس اتوماتیک بله
فلاش بله

ذخیره‌سازی دفترچه تلفن ۱۰۰۰ شماره، ۲۴ مشخصه برای هر مورد به همراه تصویر
ذخیره تماس‌ها بله
نوع کارت حافظه Memory Stick Duo Pro، قابل افزایش حداکثر تا ۲ گیگابایت
کارت حافظه همراه ۵۱۲ مگابایت
حافظه داخلی ۲۰ مگابایت

ویژگی‌ها مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، وظایف آتی، مدیریت پرونده‌ها، ماشین حساب، ...
جاوا بله
پخش موسیقی AAC, MP3، به همراه Mega Bass
پخش فیلم MPEG4
دریافت فیلم بله
رادیوی اف‌ام بله (به همراه RDS)
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی -
ضبط صدا بله
بازی بله
دریافت و نصب بازی بله

تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, MMS, Email, Instant Messaging
مرورگر اینترنت xHTML, HTML، NetFront
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث بله، نسخه ۲
درگاه مادون قرمز بله
درگاه USB بله، نسخه ۲
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD خیر
EDGE کلاس ۱۰
شبکه بیسیم خیر
Push to talk خیر
سرعت انتقال حداکثر ۲۳۶٫۸ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم خیر

زنگ نوع پلی‌فونیک (۴۰ کانال)، MP3
تنظیمات دریافت و ساخت ملودی
لرزاننده بله

باتری نوع Li-Ion
حالت انتظار حداکثر ۳۵۰ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۸ ساعت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودم اين گوشي رو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي خوبه و من ازش راضيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوالي داشتي بپرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ya30n
15-10-2006, 15:39
سلام خسته نباشيد
اگه لطف كنيد و مشخصات k700 رو هم به فارسي اينجا قرار بدين عالي ميشه.
من مشخصاتش رو كه تو سايت gsmarena هست رو دارم...
يا حق

hossein31
15-10-2006, 15:44
مهدي جان نمي توني راهنمايي ام كني؟

R@R#M@N
15-10-2006, 16:01
سلام خسته نباشيد
اگه لطف كنيد و مشخصات k700 رو هم به فارسي اينجا قرار بدين عالي ميشه.
من مشخصاتش رو كه تو سايت gsmarena هست رو دارم...
يا حق
بفرما :

مشخصات کلی شبکه GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
معرفی مارس ۲۰۰۴
نسل
سیستم عامل
بستر نرم‌افزاری

مشخصات فیزیکی شکل ظاهری ساده
ابعاد ۱۹ * ۴۶ * ۹۹ میلی‌متر
وزن ۹۳ گرم
تنوع رنگ نقره‌ای، نقره‌ای-آبی

نمایش نوع TFT
وضوح ۲۲۰ *‌ ۱۷۶ پیکسل
تعداد رنگ ۶۵۵۳۶ رنگ
زبان فارسی

دوربین کیفیت عکس VGA
ابعاد عکس حداکثر ۴۸۰ * ۶۴۰ پیکسل
فیلمبرداری بله
ابعاد فیلم
مدت فیلمبرداری
تماس تصویری خیر
فوکوس اتوماتیک خیر
فلاش خیر

ذخیره‌سازی دفترچه تلفن ۵۱۰ شماره، ۱۵ مشخصه برای هر مورد به همراه تصویر
ذخیره تماس‌ها بله
نوع کارت حافظه -
کارت حافظه همراه خیر
حافظه داخلی ۴۱ مگابایت

ویژگی‌ها مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، وظایف آتی، مدیریت پرونده‌ها، ماشین حساب، ...
جاوا MIDP 2.0
پخش موسیقی AAC, MP3
پخش فیلم MPEG4
دریافت فیلم بله
رادیوی اف‌ام بله
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی بله
ضبط صدا بله
بازی بله
دریافت و نصب بازی بله

تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, EMS, MMS, EMail, Instant Messaging
مرورگر اینترنت XHTML
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث بله،‌ نسخه ۱٫۱
درگاه مادون قرمز بله
درگاه USB بله
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD خیر
EDGE خیر
شبکه بیسیم خیر
Push to talk خیر
سرعت انتقال حداکثر ۴۸ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم خیر

زنگ نوع پلی‌فونیک (۴۰ کانال)، MP3، صدای ضبط شده
تنظیمات دریافت و ساخت ملودی
لرزاننده بله

باتری نوع Li-Po 900 mAh
حالت انتظار حداکثر ۳۶۰ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۷ ساعت

seyed1370
15-10-2006, 16:56
با سلام
من يه مشكل دارم كه البته تو يه تاپيك ديگه مطرح كردم ولي دوباره اينجا ميگم::::
انتن گوشيم بعضي وقتا تا اخر خالي ميشه غير از اين اكثر موقه ها هرچي به گوشيم زنگ ميزنم ميگه: در حال حاظر تماس.....

به نظر شما گوشيمو بفروشم يا قابل تعميره ؟؟؟ ( البته يه بارم دادم به فروشنده و اونم داد شركت ولي درست نشد)
بد جور حالمو گرفته

ya30n
15-10-2006, 17:54
R@r#m@n جان
مرسي از لطفت
التماس دعا
يا حق

Mehdi_Full
15-10-2006, 19:23
دوست من منظورت از سمت راست چيه ؟ گوشي k700 در قسمتMessage Alert فقط گزينه select داره . شما خودتون ديديد كه بشه آهنگ اس ام اس رو روي اين گوشي به جز default هاش انتخاب كرد ؟؟؟ :sad:
اينو امتحان كن :)
امين جان برو روي اون آهنگي كه ميخواي براي اس ام اس انتخاب كني بعد روي More كليك كن بعد توي قسمت Use as گزينه Message Alert رو انتخاب كن ;)

Mehdi_Full
15-10-2006, 19:33
مهدي جان ممنون از جوابت
مطمئنم كه فابريكه ولي مسئله اينه كه ظاهرا تو دبي با ليزر حروفهاي عربي رو گوشي حك ميكنن اما در مورد گوشي من بدسليقگي به خرج داده ان و حروفهاي عربي را كج و كوله و بعضي هاشو تا قسمتي رو حروف انگليسي انداخته ان. متاسفانه چند تا گوشي ديگه اون مغازه رو هم چك كردم همه شون همينطورين ضمن اينكه اونها اصلا رجيستر هم نبودن

مهدي جان نمي توني راهنمايي ام كني؟
حسين جان 3 تا راه بيشتر نداري :rolleye:
1- يا بايد ببري اونجايي كه خريدي پسش بدي
2- يا اينكه تحملش كني
3- يا اينكه بري يه قاب فابريك براش بخري البته قيمتش رو نميدونم چنده :)
موفق باشي :happy:

با سلام
انتن گوشيم بعضي وقتا تا اخر خالي ميشه غير از اين اكثر موقه ها هرچي به گوشيم زنگ ميزنم ميگه: در حال حاظر تماس.....
به نظر شما گوشيمو بفروشم يا قابل تعميره ؟؟؟
والا اين دو تا مورد داره يا منطقه اي كه هستي توي پوشش شبكه نيست (مثل طبقه اول خونه ما) يا اينكه گوشيت پرش آنتن داره كه معمولا توي گوشيهاي قديمي اين مورد زياد بود و توي گوشيهاي جديد خيلي كمه و اولين باري هست كه مشنوم گوشي (جديد) يه دفعه آنتن خالي ميكنه :ohno:
بهتره ببري پهلوي يه تعميركار حرفه اي نظر اونو بخواي راه حل ديگه اي به نظرم نميرسه ;)

سعیده67
15-10-2006, 20:27
[QUOTE=R@R#M@N]تا چه حد ميخاي پول بدي
230 = ك750
300 = دبليو 810 و دبليو 800 و ك750
500 = ك800 3.2 مگا پيكسلي يكي از بهترين كمرافون هاي دنيا هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QU
سلشم من ساناز هستم من یه گوشی كا 500 دارم بهش يه رمز دادم حالا يادم رفته ميخواستم ببينم شما ميتونيد رمز مادرش و بهم بديد ممنون ميشم

مهدی 2007
15-10-2006, 20:31
یه سوال داشتم خدمت mahdi_max جان تو یکی از تایپیک ها گفته بودی که یه ک310 رنگ نوک مدادی برا یکی خریدی مگه ک 310 نوک مدادی داره من که رفتم خریدم فروشنده گفت جز نقره ای رنگ آبی متالیک داره 20000 گرونتر نوک مدادی نداشت.
یه سوال دیگه اینکه گوشی من دو روزی هست که به جای نام شبکه مینویسه no access to netw. و هیچ جا رو هم نمی گیره و بوق اشغال میزنه سیمکارت رو هم که در اوردم با 110 یا 112 رو که گرفتم همون بوق رو می زنه می خواستم بدونم به دلیل نخوندن سریال گوشی جعبه نیست چون سریال داخل گوشی با زیر باطری نمی خونه یا از مخابرات قطعه؟
البته 1 کیلومتر اون ور تر درست میشه اون هم با صدای بد
از دوستان کسی میدونه کمک کنه؟؟؟

Mehdi_Full
15-10-2006, 22:57
یه سوال داشتم خدمت mahdi_max جان تو یکی از تایپیک ها گفته بودی که یه ک310 رنگ نوک مدادی برا یکی خریدی مگه ک 310 نوک مدادی داره من که رفتم خریدم فروشنده گفت جز نقره ای رنگ آبی متالیک داره 20000 گرونتر نوک مدادی نداشت.
یه سوال دیگه اینکه گوشی من دو روزی هست که به جای نام شبکه مینویسه no access to netw. و هیچ جا رو هم نمی گیره و بوق اشغال میزنه سیمکارت رو هم که در اوردم با 110 یا 112 رو که گرفتم همون بوق رو می زنه می خواستم بدونم به دلیل نخوندن سریال گوشی جعبه نیست چون سریال داخل گوشی با زیر باطری نمی خونه یا از مخابرات قطعه؟
البته 1 کیلومتر اون ور تر درست میشه اون هم با صدای بد
از دوستان کسی میدونه کمک کنه؟؟؟
مهدي جان اولا كه رنگ نوك مدادي هست چون خودم (براي يكي از آشناها) خريدمش اونم با قيمت 112000 تومان + منو فارسي بدون گارانتي :ohno: البته نوك مداديش يه كمي كم گير مياد و در واقع جديد اومده چون خود فروشنده ها هم (بعضيهاشون) اصلا نميدونن كا 310 نوك مدادي هم داره با اينحال اگه بگردي پيدا ميكني ;)
به احتمال زياد گوشيت رجيستر نيست برو همونجايي كه خريدي بگو كه گوشيم رجيستر نيست و بده يكبار ديگه برات رجيستر كنن و وقتي هم كه دستي رجيستر ميكنن , IMEI خود گوشي با جعبه متفاوته و فرق ميكنه :)

mohammadmother
16-10-2006, 00:29
دمت گرم بابا

mohammadmother
16-10-2006, 00:39
مشخصات كامل گوشي w700 چیست؟

mehrdad_p
16-10-2006, 00:59
سلام به همگي مخصوصا مهدي عزيز

من تو يه تاپيك جدا سوالما پرسيده بودم ولي اينجا دوباره مي پرسم

من يه كا 800 دارم مي خوام فارسيش كنم در جوابه مهدي اينا مي تونم بگم كه من ايران نيستم و اينجا هم كسي گوشيما فاسي نمي كنه

persibal
16-10-2006, 09:51
يكي به من بگه 700 تا چه رمي رو ساپورت ميكنه؟

online-amir
16-10-2006, 10:07
فكر كنم 1 گيگ

ya30n
16-10-2006, 14:23
سلام...
امروز رفتم تعميرگاه موبايل بعد گوشي رو نشون دادم گفتن كه بايد فلش گزاري بكني.
بعد من گفتم چرا گوشي اينطوري شده؟
يارو گفت شما فايل از اينترنت گرفتي تو گوشي ريختي؟
گفتم آره.گفت بخاطره همونه يه فايل ويروسي تو گوشيت اومده و اينجوري شده.
من گفتم آخه چطور ممكنه براي جاوا مگه ويروس اومده و ....
5 دقيقه به سر اينكه مشكل از ويروس نيست با هم صحبت كرديم و آخر هم راضي نشد...
من كه ميدونم براي سوني اريكسون ويروسي نيست ولي نميدونم چرا گوشي اينجور شد؟؟؟
آيا مشكل از فايل هايي هست كه ريختم تو گوشي...يعني نبايد اونا رو دوباره تو گوشي بريزم؟
باباي

mrmostafa
16-10-2006, 17:54
سلام...
آيا مشكل از فايل هايي هست كه ريختم تو گوشي...يعني نبايد اونا رو دوباره تو گوشي بريزم؟
باباي

آقا به حرفهاي بيرون توجه نكن من خيلي تو زمينه موبايل تحقيق كردم براي همين خودم همه كارش رو بلدم تعميراتشم ميخوام ياد بگيرم. من زنگ زدم قسمت فني نمايندگي مركزي سوني اريكسون سوالاتي پرسيدم ديدم هيچي حاليشون نيستش فقط اعتماد به نفس دارن به خاطر اين بهترين جا همين كلوپ ها هستش كه خيلي چيزا ياد گرفتم من اگه اينجا ياد نميگرفتم از بچه ها و اقا سياوش الان بايد بيرون 10 هزار ميدادم آپديت كنه اونم اينترنت ندارن اونجا الكي يه كاري ميكنن ميگن حاليت نيست ديگه بيشتر وقتها تر ميزنن تو گوشي الان آپديت كردم خودم ياد گرفتم ريسك بايد بكني ولي كارت رو درست انجام بدي مشكلي پيش نمياد قبلش يه بسم االه بگو حله. من اول تحقيق كردم مطالب رو از اينترنت پرينت گرفتم خوندم بعد فايلهاش رو دراوردم از اينجا بعد فريم وير گوشيم رو الان ارتقا دادم. موفق باشيد

Mehdi_Full
16-10-2006, 19:30
مشخصات كامل گوشي w700 چیست؟
اگه يه سرچ ميكردي مشخصاتش چندين بار اعلام شده ;)
دوربين 2 مگاپيكسل + فلاش عالي
256 مگ مموري خارجي قابل ارتقا تا 2 گيگ
سيستم عامل جاوا
قيمت 238000 تومان

يكي به من بگه 700 تا چه رمي رو ساپورت ميكنه؟
تا 2 گيگ رو ساپورت ميكنه :)

سلام به همگي مخصوصا مهدي عزيز
من تو يه تاپيك جدا سوالما پرسيده بودم ولي اينجا دوباره مي پرسم
من يه كا 800 دارم مي خوام فارسيش كنم در جوابه مهدي اينا مي تونم بگم كه من ايران نيستم و اينجا هم كسي گوشيما فاسي نمي كنه
مهرداد جان تو همون تاپيكي كه جدا درست كرده بودي جواب رو گذاشته بودم و يه بار ديگه هم خدمتت ميگم
شما بايد بدي گوشيت رو (همون جايي كه هستي) برات فلش كنن (پاك پاك) و از اول برنامه هاي كارخونه اي رو دوباره برات بريزن + منو فارسي
يعني نميتوني بصورت جدا مثلا برنامه فارسي ساز براش بريزي (مثل بعضي از مدلهاي نوكيا كه اونم كامل فارسي نميكنه) :)
موفق باشي :happy:

smh
16-10-2006, 19:38
سلام
میخواستم بدونم اگه پایه های ال سی دی گوشی(دبلیو 810) بشکنه چقدر خرجشه؟

Mehdi_Full
16-10-2006, 19:39
سلام...
باباي
ياسين جان اينا همه حرفهايي هست كه معمولا تعميركارها ميگن تا بتونن از مشتري پول بگيرم و خداوكيلي هيچي هم سرشون نميشه يعني تو پاساژ علاالدين تهران كه اينهمه صدا درآورده و مغازه هاش متري خدادتومن پولشه شايد 10-15 نفر از گوشي واقعا سر دربيارن و بتونن با گوشي كار كنن و واقعا در مورد گوشي تقريبا هيچ اطلاعاتي ندارن فقط هدفشون اينكه گوشي رو بفروشن و سودشون رو بكنن با اينحال اگه تا حالا گوشي رو آپديت نكردي و زياد وارد نيستي مجبوري بدي بيرون تا برات فلش كنن و حتما هم به اين شرط بده برات فلش كنن كه مهلت تست بگيري يعني بگي 1-2 روز تستش ميكنم و اگه مشكلي پيش بياد ميارم دوباره برام رديفش كنين

ya30n
16-10-2006, 21:41
mrmostafa جان
حرف شما متين ولي به ريسكش نمي ارزه...

Mehdi_MaX جان
درسته پيشنهاد خوبي بود ولي تو يه چيزي موندم.
چرا گوشي كه يه هفته هست خريدم بايد اينجوري بشه؟
انشالله فردا خبر گوشي رو هم ميدم.
يا حق

peyman_joojoo
16-10-2006, 22:54
سلام مهدی گل ...
یک سوال داشتم که آیا در کا 800 میشه فایل یا فولدری را Hidden کرد اگه میشه چطوری . ممنون میشم کمکم کنی ...

Mehdi_Full
16-10-2006, 23:06
mrmostafa جان
درسته پيشنهاد خوبي بود ولي تو يه چيزي موندم.
چرا گوشي كه يه هفته هست خريدم بايد اينجوري بشه؟
انشالله فردا خبر گوشي رو هم ميدم.
يا حق
وسيله صوتي و تصويري يه هفته نداره شايد 1 ساعت بعد دچار مشكل بشه :)

سلام مهدی گل ...
یک سوال داشتم که آیا در کا 800 میشه فایل یا فولدری را Hidden کرد اگه میشه چطوری . ممنون میشم کمکم کنی ...
نه پيمان جان نميشه تو كامپيوتر فرق ميكنه با كا 800 ;)

amir_23m
16-10-2006, 23:45
سلام
من یه گوشی سونی اریکسون دارم یکی از نرو افزارهاش پاک شده این نرم افزار رو چه جوری باز گردانم

mehrdad_p
16-10-2006, 23:49
مهدي جان من مشكلم انه كه خارجم( ايران نيستم برا همين مي خوام بدونم خودم چه جوري مي تونم اين كار را بكنم) اخه اگه تو عناوينا خونده باشي مي بيني نوشته طريفه آپديت كا 750 حالا فكر مي كنم روشن شده باشه برات موضوع

mehrdad_p
16-10-2006, 23:52
سلام مهدی گل ...

اره عزيز مي توني فقط يه برنامه جاوا هست كه الان آدرسه اونا ندارم ولي تا فردا براد ميذارم

Mehdi_Full
17-10-2006, 00:03
سلام
من یه گوشی سونی اریکسون دارم یکی از نرو افزارهاش پاک شده این نرم افزار رو چه جوری باز گردانم
امير جان عضويت جديدت رو تبريك ميگم :)
امير جان اول اسم نرم افزار رو بگو بعد ميتون تو خود سايت سوني اريكسون و بعدش گوگل يه سرچ بكني احتمالا پيدا ميكني :)

مهدي جان من مشكلم انه كه خارجم( ايران نيستم برا همين مي خوام بدونم خودم چه جوري مي تونم اين كار را بكنم) اخه اگه تو عناوينا خونده باشي مي بيني نوشته طريفه آپديت كا 750 حالا فكر مي كنم روشن شده باشه برات موضوع
شما درست ميگي ولي گوشي شما جديده درصورتيكه كا 750 قديميه و باسش فايل آپديت مياد با اينحال تو اين تاپيك مطرح كن شايد آقا سياوش بتونه كمكت كنه :)

boob
17-10-2006, 01:34
با سلام خدمت دوستان عزيز.گوشي من دبليو 700 هستش .وقتي گوشي موتورولا (وي تري آي) رو ديدم ازش خيلي خوشم اومد.لطفا منو راهنمايي كنيد كه آيا گوشي خوبي هستش يا نه و ايا گوشيمو عوض كنم.

mehrdad_p
17-10-2006, 04:36
با سلام خدمت دوستان عزيز.گوشي من دبليو 700 هستش .وقتي گوشي موتورولا (وي تري آي) رو ديدم ازش خيلي خوشم اومد.لطفا منو راهنمايي كنيد كه آيا گوشي خوبي هستش يا نه و ايا گوشيمو عوض كنم.

دوست عزيز اين كه پرسيدن نداره همه ميدونن كه w700 خيلي بهتره ولي خوب اگه به قبافه خيلي اهميت ميدي v3i خيلي قشنگ تره حالا مشخصات هر دو را ميذارم خودت ببين كدوم بهتره:

W700:

Screen
262,144-colour TFT
176x220 pixel

Sound
Music tones (MP3/AAC)
Polyphonic Sound 40 voices

Memory
Memory Stick Duo™ support
Memory Stick PRO Duo™ support
Phone memory 34MB*

*Actual free memory may vary due to phone pre-configuration.

Networks
GSM 900
GSM 1800
GSM 1900

Available colours
Titanium Gold

Size
100 x 46 x 20.5 mm
3.9 x 1.8 x .8 inches

Weight
99 g
3.5 oz

Key features
MP3 and AAC format support
2-megapixel camera
34MB phone memory + 256MB Memory Stick PRO Duo™ included
FM radio
Walkman® music player

V3i:

SUMMARY OF FEATURES:
• Updated and streamlined Motorola RAZR V3 design
• 1.23 megapixel digital camera with 8x digital zoom, video capture and full screen viewfinder
• iTunes® music software or Motorola’s Digital Audio Music Player** with mini-USB stereo headset
• Airplane mode
• Hot swappable MicroSD™ memory card
• 262K color wallpapers & screensavers on internal display
• 65K color support on external display
• Speaker independent name & digit dialing
• Dedicated browser and messaging keys***
• Integrated Class 1 Bluetooth technology with imaging, printing, peer to peer gaming profiles
• Motorola’s SCREEN3 technology* solution featuring zero-click access to news, sports, entertainment and other program content*
• Rich, pre-loaded or downloaded J2ME™ games, screen savers and MP3 ringtones

boob
17-10-2006, 08:36
دستت درد نكنه آخه گوشيم يه مشكل پيدا كرده .وقتي ميرم روي يه اهنگ /بيشتر/بعد مديريت فايل يهو صفحه سفيد مي شه .چراغهاي موبايل خاموش مي شه .بعد بايد دو سه دفعه دكمه برگشت رو بزنم تا درست بشه.

boob
17-10-2006, 08:37
لطفا منو راهنمايي كنيد.

free_user
17-10-2006, 10:06
سلام
یه مشکل در مورد K310i دارم
و قتی یه اس ام اس دریافت می کنم نمی تونم اون رو برای دیگران ارسال کنم.
چون به من پیام می ده که طولش بیشتر از حد هستش البته من با گوشیهای دیگر مشکلی نداشتم.
خدا نگهدار

peyman_joojoo
17-10-2006, 13:45
وسيله صوتي و تصويري يه هفته نداره شايد 1 ساعت بعد دچار مشكل بشه :)

نه پيمان جان نميشه تو كامپيوتر فرق ميكنه با كا 800 ;)

آخه تو گوشي 6270 نوكيا ميشه

mehrdad_p
17-10-2006, 15:56
لطفا منو راهنمايي كنيد.

ميتوني يه بار گوشيتو Reset To Factory كني ممكنه درست بشه اگه نشد بايد بدي بيرون فرمتش كنن دوباره برنامه بريزن روش

mehrdad_p
17-10-2006, 16:00
سلام
یه مشکل در مورد K310i دارم
و قتی یه اس ام اس دریافت می کنم نمی تونم اون رو برای دیگران ارسال کنم.
چون به من پیام می ده که طولش بیشتر از حد هستش البته من با گوشیهای دیگر مشکلی نداشتم.
خدا نگهدار

دوست عزيز شما بايد به صورت زير عمل كني

menu>messaging>setting>text message>Max. msg lenght>Max. available

peyman_joojoo
17-10-2006, 19:54
سلام عزیزان . key lock سونی اریکسون کا 800 چی هست ؟

Mirage
17-10-2006, 21:54
در مورد بيشتر ذخيره كردن مسيج اينجا مطرح كن سياوش ميتونه كمكت كنه

قبل از اينكه خواستي گوشي رو از كابل جدا كني برو تو My Computer و روي درايوي كه براي گوشيت درست شده راست كليك كن بعد هم Eject رو بزن بعدش ميتوني كابل رو جدا كنياول بگم كه گوشي W800 مال داداشمه

در مورد ذخيره كردن مسيج‌ها منظورم اين بود كه مسيج‌ها رو جاي ديگه‌اي به غير از Inbox ذخيره كرد تا مسيج‌هاي مهم يك جاي ديگه قرار بگيرند.
كه به نظر مي‌رسه اين مدل بيشتر از 16 تا رو نمي‌تونه ذخيره كنه كه اون هم روي سيمكارت ذخيره مي‌شه.

در مورد جدا كردن هم، گزينه‌اي به اسم Eject پيدا نكردم و شايد با نصب نكردن PC_Suite اين مشكل حل بشه

Mehdi_Full
17-10-2006, 22:27
دستت درد نكنه آخه گوشيم يه مشكل پيدا كرده .وقتي ميرم روي يه اهنگ /بيشتر/بعد مديريت فايل يهو صفحه سفيد مي شه .چراغهاي موبايل خاموش مي شه .بعد بايد دو سه دفعه دكمه برگشت رو بزنم تا درست بشه.
دوست من يه مستر ريست بكن مطمئنا درست ميشه :)

آخه تو گوشي 6270 نوكيا ميشه
اون نوكياست حتما برنامه روش نصبه :)

Mehdi_Full
17-10-2006, 22:29
در مورد جدا كردن هم، گزينه‌اي به اسم Eject پيدا نكردم و شايد با نصب نكردن PC_Suite اين مشكل حل بشه
دوست من وقتي كه درايو گوشي تو My Computer ساخته ميشه اگه روش راست كليك كني گزينه اي بنام Eject داره شما يه كمي دقت كن حل ميشه ;)

sarah333
18-10-2006, 09:57
سلام کسی میدونه کیفیت فیلم کا7500 بهتره یا دبلیو 810 هر کدوم چند فریم در ثانیه میگیرن؟اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه مرسی

peyman_joojoo
18-10-2006, 10:52
دوست من يه مستر ريست بكن مطمئنا درست ميشه :)

اون نوكياست حتما برنامه روش نصبه :)

سلام مهدي جان ...
راستش هيچ برنامه اي روش نصب نبود واسه همينه كه كمي تعجب كردم . وگرنه برنامه اون رو براي نوكيا خودم دارم ...

absorb3000
18-10-2006, 14:20
کیفیت فیلمبرداری 810 بهتره و فکر کنم 17 فریم بر ثانیه باشه

MORI29
18-10-2006, 16:00
با سلام خدمت دوستان
بنده تازه وارد هستم و ميخواستم از شما دوستان راهنمايي بگيرم
من بدبخت سوني اريكسون دوست دارم ولي بودجه ندارم
دنبال سوني اريكسون زير 100 تومان بودم كه بعضي گفتند آنتن دهي آنها خوب نيست
اگر كسي در مورد آنتن دهي و ديگر مشخصات گوشيهاي j230 , j 100 ,t290 اطلاعاتي دارد ممنون ميشوم
سيم كارتم را تازه گرفته ام ولي معطل گوشي هستم

e_mohsen83
18-10-2006, 20:04
بچه ها يك سوال............
چرا ك750 من اپ نمي شود.هنگامي كه مي خوام اپ كنم ميگه نيازي نيست.فريم ور ان هم هست.........
R1ca021

Mehdi_Full
18-10-2006, 20:07
سلام کسی میدونه کیفیت فیلم کا7500 بهتره یا دبلیو 810 هر کدوم چند فریم در ثانیه میگیرن؟اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه مرسی
فكر ميكنم هر دوتاشون تو يه كيفيت باشن يعني 15 فريم در ثانيه :)

با سلام خدمت دوستان
بنده تازه وارد هستم و ميخواستم از شما دوستان راهنمايي بگيرم
من بدبخت سوني اريكسون دوست دارم ولي بودجه ندارم
دنبال سوني اريكسون زير 100 تومان بودم كه بعضي گفتند آنتن دهي آنها خوب نيست
اگر كسي در مورد آنتن دهي و ديگر مشخصات گوشيهاي j230 , j 100 ,t290 اطلاعاتي دارد ممنون ميشوم
سيم كارتم را تازه گرفته ام ولي معطل گوشي هستم
Mori جان خوش اومدي , عضويت جديدت رو به پي سي تبريك ميگم :)
چرا توي بدبخت ؟ :tongue:
اونايي كه گفتن آنتن دهيش بده باسه خودشون گفتن شما توجه نكن :laughing:
دوست عزيز شما يه J230 ميتوني بخري گوشي معمولي هست قيمتش هم حدود 70000 تومانه ولي بهت پيشنهاد ميكنم يه 17000 تومان ديگه بزاري روي پولت و يه كا 310 بخري كه اگه قيافشو ببيني خيلي ازش خوشت مياد اين خيلي بهتره تازه يه دوربين VGA هم داره كه ديگه گوشيت ميشه دوربين دار ;)

Mehdi_Full
18-10-2006, 20:10
بچه ها يك سوال............
چرا ك750 من اپ نمي شود.هنگامي كه مي خوام اپ كنم ميگه نيازي نيست.فريم ور ان هم هست.........
R1ca021
خوب مسلمه كه آپگريد احتياج نداره :)
مگه شما وقتي سير هستي ميتوني غذا بخوري ؟؟ :tongue:

Mehdi_Full
18-10-2006, 20:12
اينم عكس كا 310 براي آقا MORI29

smh
18-10-2006, 20:23
سلام. من دو ماه پيش يه گوشي دبليو 810 خريدم كه تقريبا يك ماه بعدش از يه فاصله كوتاهي افتاد روي فرش بعد ديگه صفحش نيومد. بردمش برا تعمير حالا بعد از 20 روز بهم گفتن اصلا درست نمي شه...
اگه مي شه شما بگين اصلا مي شه به اين راحتي با يه ضربه كوچيك گوشي كلا خراب بشه؟.......

Mehdi_Full
18-10-2006, 20:52
سلام. من دو ماه پيش يه گوشي دبليو 810 خريدم كه تقريبا يك ماه بعدش از يه فاصله كوتاهي افتاد روي فرش بعد ديگه صفحش نيومد. بردمش برا تعمير حالا بعد از 20 روز بهم گفتن اصلا درست نمي شه...
اگه مي شه شما بگين اصلا مي شه به اين راحتي با يه ضربه كوچيك گوشي كلا خراب بشه؟.......
دوست من يكي ديگه از دوستان هم همين مشكل رو پيدا كرده بود كه به اين نتيجه رسيد كه پايه هاي ال سي ديش شكسته بود و داد تعميرگاه براش درست كردن مال شما هم مطمئنا برميگرده به ال سي دي
ببر يه تعميرگاه حرفه اي تا برات رديفش كنه :)
البته بايد تو نگه داري بيشتر دقت كني ;)

smh
18-10-2006, 21:35
ممنون مهدي جان
به من هم اول گفتن پايه هاي ال سي ديش شكسته اما بعدش گفتن عيب از جاي ديگه است و درست شدني نيست
حالا من موندم با 300000تومن ضرر....

Mehdi_Full
18-10-2006, 21:46
ممنون مهدي جان
به من هم اول گفتن پايه هاي ال سي ديش شكسته اما بعدش گفتن عيب از جاي ديگه است و درست شدني نيست
حالا من موندم با 300000تومن ضرر....
نه دوست من مشكل از همون ال سي دي و يا پايه اش هست من نميدونم چرا بعضي از اين تعميركارها دوست دارن ملت رو سر كار بزارن ؟ خوب ميخواستي بپرسي مشكل و عيبش از كجاست ؟ :angry:

e_mohsen83
19-10-2006, 12:25
خوب مسلمه كه آپگريد احتياج نداره :)
مگه شما وقتي سير هستي ميتوني غذا بخوري ؟؟ :tongue:

اخه عزيز فريم ور جديد تر هم است........ :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

MORI29
19-10-2006, 12:58
اينم عكس كا 310 براي آقا MORI29

متشكر م آقا مهدي لطف بزرگي كردي ولي در مورد k310 . من در حال حاضر ساكن رشت هستم و اينجا k310 حداقل 120 تومان است البته خيلي زيباست
فكر كنم همين j230 خوب است
در هر صورت ممنون كه خيالم رو از بابت آنتن راحت كردي

Mehdi_Full
19-10-2006, 14:02
اخه عزيز فريم ور جديد تر هم است........ :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
محسن جان مگه خودت نميگي كه وقتي ميخواي آپگريد كني ميگه آپگريد احتياجي نداره !!!!
خوب مطمئنا لازم نيست :)

khore mobile
19-10-2006, 17:05
آقا كمك كمك!!!!!
من دبليو 810 گرفتم ولي فقط فرمت mp3 و amr رو ساپورت ميكنه چه طوري ميتونم باهاش فزمت هاي ديگه مثل wav استفاده كنم.
يكي از بچه ها سامسونگ داره گفت اين مشكلو داشته يه برنامه ريخته كه به تونه پخش كنه.

m2stech
19-10-2006, 18:19
اين w850 پس كي مياد؟

e_mohsen83
19-10-2006, 19:54
محسن جان مگه خودت نميگي كه وقتي ميخواي آپگريد كني ميگه آپگريد احتياجي نداره !!!!
خوب مطمئنا لازم نيست :)

اخه نوكرتم وقتي فريم ور جديدتر هست چرا ميگه نيازي نيست..............
من ميگم شايد يك جاي كار ميلنگد..........
چون من نرم افزار اپ از خود سي دي ك750 نصب كردام.............

Mehdi_Full
19-10-2006, 20:46
آقا كمك كمك!!!!!
من دبليو 810 گرفتم ولي فقط فرمت mp3 و amr رو ساپورت ميكنه چه طوري ميتونم باهاش فزمت هاي ديگه مثل wav استفاده كنم.
يكي از بچه ها سامسونگ داره گفت اين مشكلو داشته يه برنامه ريخته كه به تونه پخش كنه.
دوست من سوني اريكسون فرمت wave رو درست پخش نميكنه بايد به MP3 و amr تبديل كنيش :)

Mehdi_Full
19-10-2006, 20:47
اين w850 پس كي مياد؟
آقا يه 10-15 روزه اومده :ohno:

mohammadmother
19-10-2006, 20:58
سلام من گوشي w810i رو گرفنم ولی هنگام استفاده از اینترنتش می گه تماس ممکن نیست
من باید چه کار کنم؟

Mehdi_Full
19-10-2006, 21:53
سلام من گوشي w810i رو گرفنم ولی هنگام استفاده از اینترنتش می گه تماس ممکن نیست
من باید چه کار کنم؟
محمد جان همينجوري كه اينترنتش كار نميكنه !! :tongue:
شما اول بايد برين امور مشتركين فرم درخواست استفاده اونو پر كنين كه روي قبضت يه هزينه (فكر ميكنم 10000 تومان باشه) مياد بعد بابت هر كانكت هم هزينه زيادي داره :)
در كل خيلي برات هزينه داره و نميصرفه ;)

smh
19-10-2006, 22:35
نه دوست من مشكل از همون ال سي دي و يا پايه اش هست من نميدونم چرا بعضي از اين تعميركارها دوست دارن ملت رو سر كار بزارن ؟ خوب ميخواستي بپرسي مشكل و عيبش از كجاست ؟ :angry:
اتفاقا پرسيدم گفت يكي از آي سي هاش سوخته و تعويض نمي شه اما اين طوري كه من فهميدم انگار خيلي از سيستمش سر در نياورده بود. حالا قراره برام بفرسته تهران تا درستش كنن(آخه من شهرستانم) از شما هم به خاطر كمكتون ممنونم

mohammadmother
20-10-2006, 00:45
لطفا در مورد قسمتي نوشته شده (Memory stick Duo Adapto)توضيح دهيد

amanofnoname
20-10-2006, 01:42
سلام من برنامه ي AED_S60.jar رو كه يه ديكشنري هست رو كا 750 نصب كردم و درست كار ميكنه ولي پسوورد و يوزر آي دي ميخواد وقتي اينهارو هم وارد ميكنم ميكگه يوزر آي ديت دزديه
nemammail@nemam.mail
6I5-B1R-B7R-FME

nomail@no.mail
JK6-L1H-6VA-KAU

mail.unknown@unknown.mail
NUB-B1W-LJ4-0AF

unknown.hero@hero.com
KH9-E1V-GN9-78N

who.care@no-good.mail
6WC-I17-GDE-UOL

no.java@no.key
O2E-D1M-B29-1MU

lee@lee.de
95I-211-2RP-T80

hackme112@yahoo.co.uk
RNC-NHQ-D67-3ZX
اگه كسي رمز دزستشو داره لطف كنه برام بفرسته

يا علي

Character
20-10-2006, 10:33
سلام
2 تا سوال دارم

1. حداكثر ظرفيت w800 sms چندتاست؟

2.من در قسمت saved messages گوشي 800 و , 18 تا sms دارم اما وقتي كه مي خوام sms بيشتري توي اين قسمت ذخيره كنم پيغام ميده كه امكان ذخيره كردن تعداد بيشتري sms در اين قسمت وجود نداره .
آيا اشكال از اين گوشيه يا اينكه ظرفيت اين قسمت بيشتر از اين نيست؟

peyman_joojoo
20-10-2006, 11:21
بچه ها k800 تا چند گیگ رم رو ساپورت میکنه ؟

smehdim
20-10-2006, 14:27
مشكل اصلي در بازار پر تقلب ايران است .معلوم نيست ساخت كدوم كشور هستش؟چرا شركت سوني اريكسون در مورد كشورهائي كه گوشي اين شركت رو توليد مي كنند هيچ توضيحي نميده؟ در كشورهاي ديگه هم مردمش در خريد سوني اريكسون با توليدات چيني و....رئبرو هستند؟ mer30

Mehdi_Full
20-10-2006, 19:23
لطفا در مورد قسمتي نوشته شده (Memory stick Duo Adapto)توضيح دهيد
يه تبديل براي مموريهاي سوني اريكسون كه مموري گوشي رو ميزارن توي همين آداپتور و بعد ميزارنش توي رم ريدر
بيشتر رم ريدرها مموري سوني بهش نميخوره :)

سلام
آيا اشكال از اين گوشيه يا اينكه ظرفيت اين قسمت بيشتر از اين نيست؟
گوشيت مشكلي نداره ظرفيت مسيجهات بيشتر از اين نيست
البته توي اين تاپيك يه سرچ بكن از راه حك كردن ميتوني تعدادشو بيشتر كني :)

Mehdi_Full
20-10-2006, 19:46
بچه ها k800 تا چند گیگ رم رو ساپورت میکنه ؟
فكر ميكنم تا 4 گيگ :)

مهدی 2007
20-10-2006, 20:27
با سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم puk code سیمکارت من فعال شده نمی دونم چجوری
فقط اینکه تو گوشی من که که ک310 هست می نویسه سیمکارت رو وارد کنید یعنی اصلا انگار سیمکارت توش نیست ولی رفتم یه پیش یه فروشنده گذاشت تو یه نوکیا و فهمید چون کد اون رو نداشتم درست نشد می خواستم بدونم همه گوشی های سونی همینجوری هست؟ اگه هست چطور باید اون رو وارد کنم چون الان مثل زمانی هست که سیم کارت نداره اگه کسی میدونه بگه
با تشکر

R@R#M@N
20-10-2006, 22:18
فكر ميكنم تا 4 گيگ
فك نكنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فك كنم تا 2 گيگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته همين 2 گيگ هم گير نمياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amanofnoname
21-10-2006, 00:15
فك كنم تا 2 گيگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته همين 2 گيگ هم گير نمياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باهات موافقم, منم فكر ميكنم تا 2 گيگ قابليت ارتقا داره

hossein31
21-10-2006, 00:26
آقا مهدي هر چه زودتر كمك كن
يه مشكلي كه امروز برخوردم اينه كه وقتي مثلاَشماره #09175554444**21* را مي زنم همينكه كليد آخر را يعني# مي زنم صفحه گوشي ام شروع مي كنه به روشن و خاموش شدن و بعدش درست ميشه علتش چيه ؟ ممنون

hamid1985
21-10-2006, 01:10
سلام دوست من يه گوشي سوني خريده و باهاش 12دقيقه مكالمه انجام داده ولي تو قسمت service infoميزنه 35دقيقه.به نظر شما چرا؟

Ship Storm
21-10-2006, 10:37
آيا ميشود از دوربين W550i به عنوان وب كم استفاده كرد

mrmostafa
21-10-2006, 11:59
فكر ميكنم تا 4 گيگ :)

والا من يه 512 گذاشتم البته اسمن 512 هستش 450 مگابايت هستش 60 مگابايت كم داره جالبه سوني اينجوري رم بزنه. با اين تفاسير بعضي وقتها سرعت گوشي پايينه با اونكه كا 800 سرعتش بالاست نميدونم چجورياست

ya30n
21-10-2006, 13:37
سلام
برنامه
K700 Flasher
رو ميخواستم
باباي

KELIS
21-10-2006, 14:21
شماره گيري صوتي w810i چه جوری شماره میگیره؟من شماره مورد نظر را با صدا ذخیره کردم ولی نمیدونم چه جوری کار میکنه,لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

Mehdi_Full
21-10-2006, 15:47
بهراد جان خيلي گشتم ولي از ساپورت كا 800 چيزي پيدا نكردم گفتم شايد 4 گيگ باشه :tongue:
بله 2 گيگ كه هيچ , 1 گيگ هم هنوز تو بازار كم گير مياد ;)

آقا مهدي هر چه زودتر كمك كن
يه مشكلي كه امروز برخوردم اينه كه وقتي مثلاَشماره #09175554444**21* را مي زنم همينكه كليد آخر را يعني# مي زنم صفحه گوشي ام شروع مي كنه به روشن و خاموش شدن و بعدش درست ميشه علتش چيه ؟ ممنون
علت خاصي نداره نترس ;)
ميشه بپرسم اين # رو براي چي تو آخرش ميگيري ؟؟! :ohno:

Mehdi_Full
21-10-2006, 15:52
سلام دوست من يه گوشي سوني خريده و باهاش 12دقيقه مكالمه انجام داده ولي تو قسمت service infoميزنه 35دقيقه.به نظر شما چرا؟
فكر ميكنم اشتباه ميكني
يه ريست ستينگ (Reset Setting) بكن نه مستر ريست شايد تنظيمهات بهم ريخته ;)

آيا ميشود از دوربين W550i به عنوان وب كم استفاده كرد
خير نميشه :)
فكر ميكنم براي كا 750 يه برنامه باشه يه جايي به چشمم خورده ;)

Mehdi_Full
21-10-2006, 15:55
والا من يه 512 گذاشتم البته اسمن 512 هستش 450 مگابايت هستش 60 مگابايت كم داره جالبه سوني اينجوري رم بزنه. با اين تفاسير بعضي وقتها سرعت گوشي پايينه با اونكه كا 800 سرعتش بالاست نميدونم چجورياست
مصطفي جان مال سوني اينطور نيست مال تمام گوشيها اينجوريه چون يه مقدار از مموري براي فايلهاي بوت و سيستمي گوشي استفاده ميشه
اين موضوع توي هاردهاي كامپيوتر و انواع مموريها هم به همين صورت هست :)

سلام
برنامه
K700 Flasher
رو ميخواستم
باباي
ياسين جان اينجا مطرح كن و دنبالش باش ;)

peyman_joojoo
21-10-2006, 19:10
از همه شما ممنون هستم بابت جواب ... اما هنوز نفهمیدم key pad گوشی کا 800 چگونه قفل میشه.... ؟؟؟

مهدی 2007
21-10-2006, 20:18
واقعا هیچ که نیست جواب سوال دو صفحه قبل من رو بده یعنی اگه سوالت رو تو پست آخر یه صفحه مطرح کنی هیچ که جواب نمیده؟ من واقعا مشکل جدی پیدا کردم شاید هم سیمکارت سوخته باشه

Mehdi_Full
21-10-2006, 20:31
از همه شما ممنون هستم بابت جواب ... اما هنوز نفهمیدم key pad گوشی کا 800 چگونه قفل میشه.... ؟؟؟
پيمان جان برو توي /منو / ستينگ / جنرال / Locks / فون لاك /
توي اونجا ميتوني هم بصورت اتوماتيك كي پدت رو لاك كني, هم ميتونه بهش يه پسورد بدي :)

Mehdi_Full
21-10-2006, 20:33
واقعا هیچ که نیست جواب سوال دو صفحه قبل من رو بده یعنی اگه سوالت رو تو پست آخر یه صفحه مطرح کنی هیچ که جواب نمیده؟ من واقعا مشکل جدی پیدا کردم شاید هم سیمکارت سوخته باشه
مهدي جان اينكه كاري نداره يه بار سيم كارتت رو بزار توي يه گوشي ديگه چك كن بعد ميفهمي سيم كارت سوخته يا نه شايد هم گوشيت مشكل رجيستر داره ;)

wood56
21-10-2006, 22:41
با سلام
منظور از اینکه کیفیت عکس گوشی k300 از نوع VGA و کیفیت عکس k750 از نوع 2 مگا پیکسل هست چه تفاوتی داره؟
ممنونم

FX64 Dual Core
22-10-2006, 00:01
با سلام

در مورد این مشکل ( عدم ارسال SMS در گوشی سونی اریکسون مدل Z530i ) جستجو نتیجه نداشت. لذا از شما دوستان درخواست همفکری و مشورت دارم.

این گوشی در موقعیت قبلی ( قبل از انتقال به شهر دیگر ) برای ارسال و دریافت SMS هیچ مشکلی نداشت، اما در حال حاضر و انتقال به مقصد فقط قادر به دریافت SMS می باشد :sad:
نکته : آنتن دهی و شارژ گوشی در حد مطلوب است.

پیام ارسال نشد

منتظر پیشنهاد و پاسخ های دوستان با تجربه مشابه :blush: هستم.

hossein31
22-10-2006, 00:17
علت خاصي نداره نترس ;)
ميشه بپرسم اين # رو براي چي تو آخرش ميگيري ؟؟! :ohno:

مهدي جان ميدوني مي خواستم كد دايورت را بزنم بعدها فهميدم كه يكي از ستاره هاي وسطي اضافه ات راستي گوشي سما با همين شماره اينجوري ميشه؟ ممنون

Mehdi_Full
22-10-2006, 00:47
با سلام
منظور از اینکه کیفیت عکس گوشی k300 از نوع VGA و کیفیت عکس k750 از نوع 2 مگا پیکسل هست چه تفاوتی داره؟
ممنونم
دوست من VGA يعني تقريبا نيم مگ (زير 1 مگاپيكسل)
2 مگاپيكسل يعني 2 ميليون پيكسل در يك نقطه كه هر چه تعداد پيكسلها بيشتر باشه كيفيت عكس هم بيشتر ميشه و اگه كمتر باشه چون پيكسلها كشيده ميشن (و هر چي عكس بزرگتر ميشه) كيفيت هم مياد پايين :)
فردا بيشتر توضيح ميدم الآن خيلي خسته هستم :blush:

Mehdi_Full
22-10-2006, 01:07
با سلام
این گوشی در موقعیت قبلی ( قبل از انتقال به شهر دیگر ) برای ارسال و دریافت SMS هیچ مشکلی نداشت، اما در حال حاضر و انتقال به مقصد فقط قادر به دریافت SMS می باشد :sad:
نکته : آنتن دهی و شارژ گوشی در حد مطلوب است.
پیام ارسال نشد

منتظر پیشنهاد و پاسخ های دوستان با تجربه مشابه :blush: هستم.
تا اونجايي كه فهميدم شما تو دريافت مشكلي نداري و نميتوني پيامي رو ارسال كني
به احتمال زياد شماره تلفن او مركز كنترل اس ام اس از توي تنظيمات اس ام است پاك شده كه بايد دوباره بري و تايپ كني متاسفانه الآن خاطرم نيست انشاالله فردا برات ميزارمش ;)

مهدي جان ميدوني مي خواستم كد دايورت را بزنم بعدها فهميدم كه يكي از ستاره هاي وسطي اضافه ات راستي گوشي سما با همين شماره اينجوري ميشه؟ ممنون
حسين جان پس مشكلت بخاطر دادن كدهاي اضافي و اشتباه بوجود اومده بود يه كم تو دادن كدها دقت بيشتري كن :)

FX64 Dual Core
22-10-2006, 01:18
با سلام

جناب Mehdi_Max از لطف و راهنمایی شما خیلی متشکرم ، نکته ای که فرمودید رو بررسی میکنم و منتظر اعلام شماره مرکز SMS هم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
22-10-2006, 01:35
با سلام
جناب Mehdi_Max از لطف و راهنمایی شما خیلی متشکرم ، نکته ای که فرمودید رو بررسی میکنم و منتظر اعلام شماره مرکز SMS هم هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزيز فكر كنم شمارش اين باشه يه تست بكن 9891100510+
در قسمت تنظيمات sms وارد بخش Service Center و شماره 9891100510+ رو وارد كن تا مركز ارسال فعال بشه
اينو يه امتحان بكن جوابشو بزار :)

hamid1985
22-10-2006, 02:34
[QUOTE=Mehdi_MaX]فكر ميكنم اشتباه ميكني
يه ريست ستينگ (Reset Setting) بكن نه مستر ريست شايد تنظيمهات بهم ريخته ;)

سلام من ميگم شايد قبل از اينكه اون گوشي رو بخرم كسي باهاش حرف زده؟

FX64 Dual Core
22-10-2006, 03:11
با سلام

باز هم از لطف شما متشکرم، در حال حاضر به گوشی دسترسی ندارم !! فردا تست و نتیجه را اطلاع میدهم.

Ship Storm
22-10-2006, 05:18
خير نميشه :)
فكر ميكنم براي كا 750 يه برنامه باشه يه جايي به چشمم خورده ;)
ممنون

Mehdi_Full
22-10-2006, 11:39
سلام من ميگم شايد قبل از اينكه اون گوشي رو بخرم كسي باهاش حرف زده؟
منظورت اينكه تو جمع دقايق صحبت شده اينجوريه ؟ :ohno:
اگه اينجوري باشه حتما قبلش يكي باهاش تماس گرفته !! :blink:

hossein31
22-10-2006, 12:24
حسين جان پس مشكلت بخاطر دادن كدهاي اضافي و اشتباه بوجود اومده بود يه كم تو دادن كدها دقت بيشتري كن :)

مهدي جان ممنون از جوابت
آخه من به گوشي هاي ديگه مثل كا750 و دبليو 800 هم همين كد اشتباه را دادم ولي اين طوري نشدن. فكر نمي كنيد مشكلي داشته باشه راستي گوشي شما هم اين طوري ميشه؟

تكنولوژي
22-10-2006, 12:43
سلام
من چند سوال درباره گوشیه w700 دارم
1- چطوری میشه کاری کرد که وقتی گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر متصل میکنیم گوشی شروع به شارژ کردن نکنه

2- نمیدونم چرا هر چیزی که روی رم گوشی کپی میکنم اصلا نمایششون نمیده منظورم اینکه گوشی اصلا اون پوشه ای که ساختم یا فایلی رو که کپی کردم رو نشون نمیده و انکار میکنه که یه پوشه یا فایل در فلان قسمت است اما وقتی که گوشی رو متصل میکنم به کامپیوتر همون فایلها یا پوشه رو نشون میده. یا به طور کلی بگم که اصلا هر چی میزنم روی رم گوشی اونها رو نمایش نمیده اینم بگم که رم گوشی کاملا فضا داره در حالی که اگه اون پوشه یا فایل رو در حافظه خوده گوشی کپی میکنم به طور واضح قابل استفاده قرار میگیرند حالا میخواستم ببینم مشکل کجاست؟

Mehdi_Full
22-10-2006, 12:59
مهدي جان ممنون از جوابت
آخه من به گوشي هاي ديگه مثل كا750 و دبليو 800 هم همين كد اشتباه را دادم ولي اين طوري نشدن. فكر نمي كنيد مشكلي داشته باشه راستي گوشي شما هم اين طوري ميشه؟
حسين جان مشكل خاصي نيست زياد حساس نشو
در ضمن فعلا گوشي ندارم منتظر دبليو 850 و دبليو 950 (البته اين هنوز نيومده ولي زود مياد) هستم تا قيمتهاش متعادل بشه و يكيشو بخرم ;)

Mehdi_Full
22-10-2006, 13:03
سلام
من چند سوال درباره گوشیه w700 دارم
1- چطوری میشه کاری کرد که وقتی گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر متصل میکنیم گوشی شروع به شارژ کردن نکنه

2- نمیدونم چرا هر چیزی که روی رم گوشی کپی میکنم اصلا نمایششون نمیده منظورم اینکه گوشی اصلا اون پوشه ای که ساختم یا فایلی رو که کپی کردم رو نشون نمیده و انکار میکنه که یه پوشه یا فایل در فلان قسمت است اما وقتی که گوشی رو متصل میکنم به کامپیوتر همون فایلها یا پوشه رو نشون میده. یا به طور کلی بگم که اصلا هر چی میزنم روی رم گوشی اونها رو نمایش نمیده اینم بگم که رم گوشی کاملا فضا داره در حالی که اگه اون پوشه یا فایل رو در حافظه خوده گوشی کپی میکنم به طور واضح قابل استفاده قرار میگیرند حالا میخواستم ببینم مشکل کجاست؟
1- نميشه كاري كرد با اتصال كابل USB گوشي شروع به شارژ كردن ميكنه :)
2- دوست من شما نبايد اون چيزايي كه ميخواي كپي كني بريزي تو شاخه اصل گوشي, شما بايد بري تو پوشه هاي گوشي و بعنوان مثال اگه موزيك و آهنگي داري بريزي توي پوشه Music , اگه فايل تصويري داري بريزي توي پوشه Video , اگه عكس داري بريزي توي پوشه Image و ..... كه اينا همشون بصورت كارخونه اي روش هست و احتياجي به درست كردنشون نداره ;)

تكنولوژي
22-10-2006, 13:54
دوست من شما نبايد اون چيزايي كه ميخواي كپي كني بريزي تو شاخه اصل گوشي, شما بايد بري تو پوشه هاي گوشي و بعنوان مثال اگه موزيك و آهنگي داري بريزي توي پوشه Music , اگه فايل تصويري داري بريزي توي پوشه Video , اگه عكس داري بريزي توي پوشه Image و ..... كه اينا همشون بصورت كارخونه اي روش هست و احتياجي به درست كردنشون نداره
من تمام این کارها رو که تو گفتی قبلا کردم منتها بازم این مشکل رو دارم

wood56
22-10-2006, 14:08
با سلام
1- تفاوتهاي مگا پيكسل و VGA را توضیح دهید.
2- آیا امکان استفاده از Theme یک گوشی برای انواع دیگر (مثلا k310 برای k750)وجود دارد؟

seyed1370
22-10-2006, 16:33
آقا يه 10-15 روزه اومده :ohno:
سلام
يعني 10 15 روزه كه اومده تو ايران ؟؟؟؟

اگه اومده قيمتش چنده ؟؟؟

منظورم و850 بود

seyed1370
22-10-2006, 16:55
شماره گيري صوتي w810i چه جوری شماره میگیره؟من شماره مورد نظر را با صدا ذخیره کردم ولی نمیدونم چه جوری کار میکنه,لطفا راهنمایی کنید.ممنون.

در حالت استندباي دكمه ي ولوم رو نگه داري

شماره گيري صوتي فعال ميشه بعد بايد اسمي كه ضبط كردي رو بگي :)

Mehdi_Full
22-10-2006, 19:31
من تمام این کارها رو که تو گفتی قبلا کردم منتها بازم این مشکل رو دارم
خوب يه مستر ريست ميمونه يه امتحان بكن :)
راستي تم گوشيت رو هم عوض كن

سلام
يعني 10 15 روزه كه اومده تو ايران ؟؟؟؟
اگه اومده قيمتش چنده ؟؟؟
منظورم و850 بود
سيد جان تو امضام يه تاپيك ميبيني بنام (كي امروز علاالدين بوده!!!) يه كليك كن ببين چي ميبيني :)

Mehdi_Full
22-10-2006, 19:47
با سلام
1- تفاوتهاي مگا پيكسل و VGA را توضیح دهید.
2- آیا امکان استفاده از Theme یک گوشی برای انواع دیگر (مثلا k310 برای k750)وجود دارد؟
1- وي جي اي , زير 1 مگاپيكسل هست و سایز عکساش هم 640 در 480 پیکسل هست كه از كيفيت خيلي پاييني برخورداره مثل كا 300 و يا دبليو 300 و توي اين كيفيت اصلا پيشنهاد نميكنم :)
1 مگاپيكسل از يك ميليون پيكسل تشكيل شده و از كيفيت بسيار خوبي به نسبت VGA برخورداره مثل كا 510 :)
2- خير بايد تم هر گوشي روي خودش نصب بشه البته تو بعضي مدلها شايد بهم بخورن اما تم كا 310 به كا 750 نميخوره ;)

peyman_joojoo
22-10-2006, 20:24
پيمان جان برو توي /منو / ستينگ / جنرال / Locks / فون لاك /
توي اونجا ميتوني هم بصورت اتوماتيك كي پدت رو لاك كني, هم ميتونه بهش يه پسورد بدي :)

مهدی عزیز از لطف شما ممنون . خیلی محبت کردی

miladman88
22-10-2006, 23:13
سلام
گوشي من ك 750 هستش
وقتي وارد پوشه مديريت فايل قسمت <صداها> مي شوم و بر روي يك فايل صوتي بيشتر (more)را انتخاب مي كنم و سپس در قسمت <انتخاب به عنوان> انتخاب مي كنم گوشيم ريست مي شود
لطفا مرا راهنمايي كنيد و مشكل از كجاست
آخرين ورژن گوشي چي هست

miladman88
22-10-2006, 23:20
آقا مهدي جواب نميدي
ضمنا چرا نمي توان براي شما پيغام خصوصي ارسال كرد آيا مشكل از سايت است يا چيز ديگر

miladman88
22-10-2006, 23:33
اي بابا
چه قدر انتظار
كسي نيست جواب رو بده

FX64 Dual Core
23-10-2006, 00:08
با سلام

جناب Mehdi_Max با راهنمایی شما هم مشکل ارسال SMS حل نشده و سرویس پیام کوتاه همچنان به صورت یک طرفه ( دریافت پیام ) برقرار است.
:sad:

signal
23-10-2006, 00:20
سلام. من کا750 دارم. الان چند وقتیه مشکل پیدا کرده. عجیب و غریب. بعضی موقعها کلیدهاش کار نمیکنه. شماره هایی رو توی سند یا رسیوش هست رو پاک میکنم ولی باز برمیگرده. وال پیپرش میپره. نمیدونم چه مرگشه. ریست کردم ولی درست نشد.
لطفن کمک کنید.

shafiee
23-10-2006, 00:48
يه راهنماي از عزيزان....؟؟؟؟؟؟؟
چگونه ميتوان زماني كه با گوشي صحبت مكني يه اهنگي ازگوشيت به طرف مقابل بفرستي.
روي نكيا 6600 ميشود زماني كه به طرف مقابل زنگ بزني و روي ايفن بگذاريد ميشود ولي سوني اريكسون كا 750 چطوريه
لطفا راهنمايي بفرماييد..باثشكر

hamid1985
23-10-2006, 03:08
به نظر شما براي انتقال اطلاعات كابل USB بهتراست يا Bluetooth :

peyman_joojoo
23-10-2006, 08:32

من خودم از usb استفاده ميكنم و خيلي راحتترم . در ضمن به مرور زمان در اثر استفاده مداوم از كابل ، امكان صدمه ديدن كابل و موبايل هست ...

azadi3000
23-10-2006, 11:42
عكس اس ام اس را چطوري توي كا 750 بريزيم

mrmostafa
23-10-2006, 11:55
آقا اين شماره سرويسهاي اس ام اس رو از كجا بدونيم چند تا چند ميشه گذاشت

تكنولوژي
23-10-2006, 12:23
خوب يه مستر ريست ميمونه يه امتحان بكن
اخه مشکل این جاست که وقتی میخوام گ.شی رو ریست کنم ازم یه پسورد میخواد که من اون پسورد رو ندارم گوشیم هم w700 است اگه میشه کمکم کنید

R@R#M@N
23-10-2006, 12:54
يه راهنماي از عزيزان....؟؟؟؟؟؟؟
چگونه ميتوان زماني كه با گوشي صحبت مكني يه اهنگي ازگوشيت به طرف مقابل بفرستي.
روي نكيا 6600 ميشود زماني كه به طرف مقابل زنگ بزني و روي ايفن بگذاريد ميشود ولي سوني اريكسون كا 750 چطوريه
لطفا راهنمايي بفرماييد..باثشكر
در سوني اين امكان وجود نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
23-10-2006, 12:56
يو اس بي راحت تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
23-10-2006, 13:02
عكس اس ام اس را چطوري توي كا 750 بريزيم
سوني اريكسون پيكجر مسيج هاي مخصوص خودشو داره
اينم يه سري پيكجر مسيج كه برات آپلود كردم :
اول از حالت زيپ خارجش كن
بعد اين رو تو يه پوش از گوشيت بريز (توي پيكجر)
بعد از طريق فايل منيجر گوشيت عكسي رو كه ميخاي بفرستي رو باز كن
بعد More رو بزن و بعد سند تكست مسيج رو بزن و بعد هم ادامه كار

peyman_joojoo
23-10-2006, 14:17
يو اس بي راحت تره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فكر نكنم از بلوتوث استفاده كرده باشيد . اما متوجه در غير اينصورت متوحه ميشيد usb خيلي بهتره ...
مزاياي بلوتوث :
ديگه احتياجي به نصب نرم افزار خود موبايل نيست ( صرفه جويي در زمان )
سرعت اتصال به منابع داده موبايل از كامپيوتر و سرعت كار بالاتر هست كه در اينجا منظور سرعت دسترسي است . گرچه خودم در جاهايي احساس كردم كه سرعت پروسس نيز بالا هست . ( البته به نوع بلوتوث هم بستگي داره )
در ضمن در اثر استفاده ممتد از كابل امكان خراب شدن سوزنهاي كابل و يا جاي سوكت موبايل هست كه با استفاده از بلوتوث اين مشكل پيش نميآيد.
از اونجايي كه نقل و انتقال اطلاعات در usb از طريق جريان الكتريكي است در نتيجه امكان شوك الكتريكي به موبايل است مخصوصا زماني كه برق ها ميره يا مياد ، اما در بلوتوث از شكل الكتريكي خبري نيست .
خلاصه ديگه همه چيز واضح و صريح هست ...

Blade II
23-10-2006, 17:27
سلام دوستان کدوم گوشیse قویترین پخش صدا رو از اسپیکر داره زير 300 تومن خيلي ممنونم

R@R#M@N
23-10-2006, 17:47
فكر نكنم از بلوتوث استفاده كرده باشيد . اما متوجه در غير اينصورت متوحه ميشيد usb خيلي بهتره ...
مزاياي بلوتوث :
ديگه احتياجي به نصب نرم افزار خود موبايل نيست ( صرفه جويي در زمان )
سرعت اتصال به منابع داده موبايل از كامپيوتر و سرعت كار بالاتر هست كه در اينجا منظور سرعت دسترسي است . گرچه خودم در جاهايي احساس كردم كه سرعت پروسس نيز بالا هست . ( البته به نوع بلوتوث هم بستگي داره )
در ضمن در اثر استفاده ممتد از كابل امكان خراب شدن سوزنهاي كابل و يا جاي سوكت موبايل هست كه با استفاده از بلوتوث اين مشكل پيش نميآيد.
از اونجايي كه نقل و انتقال اطلاعات در usb از طريق جريان الكتريكي است در نتيجه امكان شوك الكتريكي به موبايل است مخصوصا زماني كه برق ها ميره يا مياد ، اما در بلوتوث از شكل الكتريكي خبري نيست .
خلاصه ديگه همه چيز واضح و صريح هست ...
مرسي از توضيحاتت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
23-10-2006, 17:49
سلام دوستان کدوم گوشیse قویترین پخش صدا رو از اسپیکر داره زير 300 تومن خيلي ممنونم
بلند ترين صدا رو دبليو 900 داره كه حدود 500 تومنه
ولي زير 300 دبليو 550 صداي محشري داره كه راحت دوتاي ك750 و دبليو 800 ميشه و 10 تاي دبليو 810 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قيمتش هم 245 تومنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ya30n
23-10-2006, 18:40
ياسين جان اينجا مطرح كن و دنبالش باش ;)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

مرسي از لطفت
باباي

#Alireza
23-10-2006, 19:29
یه سوال داشتم در مورد K510
میخواستم بدونم که این گوشی فارسی رو پشتیبانی میکنه یا نه . فقط می خوام sms فارسی بفرستم منوها مهم نیستن.
دیگه اینکه کابل USB اون توی جعبه هست یا باید جدا تهیه کنم.

Mehdi_Full
23-10-2006, 21:38
سلام
گوشي من ك 750 هستش
وقتي وارد پوشه مديريت فايل قسمت <صداها> مي شوم و بر روي يك فايل صوتي بيشتر (more)را انتخاب مي كنم و سپس در قسمت <انتخاب به عنوان> انتخاب مي كنم گوشيم ريست مي شود
لطفا مرا راهنمايي كنيد و مشكل از كجاست
آخرين ورژن گوشي چي هست
ميلاد جان عضويت جديدت رو به جمع پي سي تبريك ميگم :)
يه مستر ريست كن ببين چي ميشه چون يه مشكلي هست كه نميشه راه حل منطقي براش در نظر گرفت :)
تم گوشيت رو هم عوض كن ;)
در ضمن روي هر آهنگي كه اينكارو ميكني اينطور ميشه يا روي يه فايل صوتي خاص فرمتش چيه ؟ MP3 يا Wav ؟؟

آقا مهدي جواب نميدي
ضمنا چرا نمي توان براي شما پيغام خصوصي ارسال كرد آيا مشكل از سايت است يا چيز ديگر
اگه صبر داشته باشي و بتونم راهنمايي كنم حتما در خدمت شما هستم ;)
شما بايد تعداد پستهات فكر ميكنم به عدد 30 برسه تا بتوني پيغام خصوصي بفرستي مشكل از سايت نيست :)

Mehdi_Full
23-10-2006, 21:47
با سلام
جناب Mehdi_Max با راهنمایی شما هم مشکل ارسال SMS حل نشده و سرویس پیام کوتاه همچنان به صورت یک طرفه ( دریافت پیام ) برقرار است.
دوست من خط شما كه تاليا نيست چون تاليا (اون جوري كه شنيدم) يه دو ماهي هست كه مشكل ارسال و دريافت اس ام اس داره اگه ثابت هست كه راه حلي به نظرم نميرسه :)

سلام. من کا750 دارم. الان چند وقتیه مشکل پیدا کرده. عجیب و غریب. بعضی موقعها کلیدهاش کار نمیکنه. شماره هایی رو توی سند یا رسیوش هست رو پاک میکنم ولی باز برمیگرده. وال پیپرش میپره. نمیدونم چه مرگشه. ریست کردم ولی درست نشد.
لطفن کمک کنید.
اگه مستر ريست كردي و مشكلت حل نشده به احتمال زياد نياز به آپديت داره :)

Mehdi_Full
23-10-2006, 21:53
مطمئنا USB سرعتش خيلي بيشتر از بلوتوث هستش :)

یه سوال داشتم در مورد K510
میخواستم بدونم که این گوشی فارسی رو پشتیبانی میکنه یا نه . فقط می خوام sms فارسی بفرستم منوها مهم نیستن.
دیگه اینکه کابل USB اون توی جعبه هست یا باید جدا تهیه کنم.
بله فارسي پشتباني ميشه اگه منوي فارسي توي خود گوشي نصب باشه :)
بله كابل داره :happy:

X Ray
23-10-2006, 22:03
سلام...یکی از دوستای من P 900 داره...یه فونت ریخت روی گوشیش...و ریست کرد...الان دیگه گوشیش روشن نمیشه...من می خواستم ببینم باید چه کار کنه تا درست شه؟آخه به کامپیوتر هم نمیشه وصلش کرد تا روشن نشه...من خودم فکر کردم باید فرمتش کرد...ولی دستورش رو برای سونی اریکسون نمی دونستم...واسه نوکیا سبز+سه+ستاره هست...برای سونی اریکسون چیه؟اگه راه دیگه ای هم هست لطفآ بگید...مرسی...

#Alireza
23-10-2006, 23:29
من شنيدم كه sms هاي فارسي سوني اريكسون و نوكيا با هم همخواني ندارد.

اي مسئله صحت دارد؟ يعني ممكن است كه از سوني sms فارسی بفرستیم ولی در نوکیا با فونت درست در یافت نشود و بلعکس؟

saeed-nafas
24-10-2006, 02:12
من يه گوشيه كا 750 دارم . 7 ماهه كه بطور مداوم دارم باهاش كار مي كنم .
انواع بازي و نرم افزار هم روش ريختم .
الان يكي دو روزي هست كه واسه خودش روشن خاموش ميشه.
چند وقت ژيش يه كليپ 1 دقيقه اي ريخته كه فكر ميكنم از اون باشه.چون وقتي خواستم به يه گوشيه نوكيا كه ويروس كش داشت , بلوتوث كنم ژيغام ويروس داد.

حالا واقعا گوشيم ويروسي شده ؟
اگه آره , چه راهي ژيشنهاد مي كنيد؟

ممنون ميشم جواب بدين...........

Sina.G
24-10-2006, 16:36
w950 کی میاد ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالان قیمتش چقدر خواهد بود ؟ ( بدون گارانتی )

FX64 Dual Core
24-10-2006, 16:50
با سلام

جناب Mehdi_Max سیمکارت مورد تست تالیا نبوده و مشکل ارسال SMS همچنان پابرجاست :sad:

لینک مشکل بنده

X Ray
24-10-2006, 18:01
كسي نيست جواب منو بدههههههههههههههههههههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehdi_Full
24-10-2006, 22:24
سلام...یکی از دوستای من P 900 داره...یه فونت ریخت روی گوشیش...و ریست کرد...الان دیگه گوشیش روشن نمیشه...من می خواستم ببینم باید چه کار کنه تا درست شه؟آخه به کامپیوتر هم نمیشه وصلش کرد تا روشن نشه...من خودم فکر کردم باید فرمتش کرد...ولی دستورش رو برای سونی اریکسون نمی دونستم...واسه نوکیا سبز+سه+ستاره هست...برای سونی اریکسون چیه؟اگه راه دیگه ای هم هست لطفآ بگید...مرسی...
دوست من راستش توي منوهاي خود گوشي البته غير از سري پي (كه زياد باهاش كار نكردم) منويي بنام فرمت مموري كارت نيستش و اصلا نميدونم كه ميشه مموري رو فرمت كرد يا نه ؟!! بقيه دوستان بايد راهنمايي كنن :)
اگه بشه مموري رو فرمت كرد و جواب نده بايد بدي برات فلش كنن

من شنيدم كه sms هاي فارسي سوني اريكسون و نوكيا با هم همخواني ندارد.
اي مسئله صحت دارد؟ يعني ممكن است كه از سوني sms فارسی بفرستیم ولی در نوکیا با فونت درست در یافت نشود و بلعکس؟
نه توي سوني و نوكيا فرقي با هم نميكنن
تنها در صورتي فرق ميكنن كه مثلا گوشي شما منوي فارسي داشته باشه و يه اس ام اس فارسي بفرستي (و باالعكس) اونوقت توي گوشي كه ميفرستي فونتها بصورت مربع درمياد وگرنه مشكلي از لحاظ فونت نداره

Mehdi_Full
24-10-2006, 22:36
من يه گوشيه كا 750 دارم . 7 ماهه كه بطور مداوم دارم باهاش كار مي كنم .
انواع بازي و نرم افزار هم روش ريختم .
الان يكي دو روزي هست كه واسه خودش روشن خاموش ميشه.
چند وقت ژيش يه كليپ 1 دقيقه اي ريخته كه فكر ميكنم از اون باشه.چون وقتي خواستم به يه گوشيه نوكيا كه ويروس كش داشت , بلوتوث كنم ژيغام ويروس داد.
حالا واقعا گوشيم ويروسي شده ؟
اگه آره , چه راهي ژيشنهاد مي كنيد؟
ممنون ميشم جواب بدين...........
سعيد جان عضويت جديدت رو تبريك ميگم :)
يه مستر ريست كن رديف ميشه :happy:
گوشيهاي سوني اريكسون هيچ وقت ويروسي نميشن بر خلاف نوكيا ;)

w950 کی میاد ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احتمالان قیمتش چقدر خواهد بود ؟ ( بدون گارانتی )
شايد تا يكماه ديگه بياد
به نظر من اولش كه بياد رو 800 هزار تومن قيمتش باشه :)

Mehdi_Full
24-10-2006, 22:38
با سلام
جناب Mehdi_Max سیمکارت مورد تست تالیا نبوده و مشکل ارسال SMS همچنان پابرجاست :sad:
لینک مشکل بنده
والا راه حل ديگه اي به نظرم نميرسه فقط ببر امور مشتركين يه چك بكن ببين خطت مشكلي نداشته باشه چون بعيد ميدونم مال گوشي باشه :)

mohsenshahab
25-10-2006, 00:56
سلام
گوشیه من یه مشکل جالب پیدا کرده اونم اینه که وقتی مسیج برام میاد مانیتورش روشن نمیشه ولی وقتی زنگ میخوره مانیتور روشن میشه.اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

جوادی
25-10-2006, 11:49
:) سلام. دست درد نکنه عزیز. تاپیکت عالیه. موفق باشی :) :)

e_mohsen83
25-10-2006, 13:06
ايا و710 گوشي خوبي است درباره ان توضيح دهيد..........

sisiloo2024
25-10-2006, 14:56
سلام. مي خواستم بپرسم اس 710 چه جور گوشيه؟ خيلي فوري .. مرسي

Mehdi_Full
25-10-2006, 16:55
سلام
گوشیه من یه مشکل جالب پیدا کرده اونم اینه که وقتی مسیج برام میاد مانیتورش روشن نمیشه ولی وقتی زنگ میخوره مانیتور روشن میشه.اگه راهنماییم کنین ممنون میشم
دوست من يه مستر ريست كن ببين چطور ميشه :)

Mehdi_Full
25-10-2006, 17:03
ايا و710 گوشي خوبي است درباره ان توضيح دهيد..........
بله محسن جان بين گوشيهاي تاشوي سوني اين مدل خيلي عاليه :rolleye:
دوربين 2 مگاپيكسل كه فكر ميكنم فلاش نداشته باشه
يه مموري كارت 512 + 10 مگ مموري داخلي گوشي
بلوتوث , اينفرارد و راديو
در كل خوبه :)
مشخصات كامل

سلام. مي خواستم بپرسم اس 710 چه جور گوشيه؟ خيلي فوري .. مرسي
عضويت جديدت رو تبريك ميگم :)
اين گوشي يه مدل قديميه و يه دوربين 1.3 مگاپيكسل داره كه پيشنهاد من روي اين گوشي منفي هست :)

e_mohsen83
25-10-2006, 17:07
شنيده ام كه قيمت ان 300 است........
كي متعادل مي شود..........

Mehdi_Full
25-10-2006, 17:22
شنيده ام كه قيمت ان 300 است........
كي متعادل مي شود..........
قيمت فعليش 310 هزار تومنه ولي بين 210 تا 230 هزار مي ارزه
فكر ميكنم تا 2 ماه ديگه قيمتش متعادل بشه چون الآن يه مقدار تو بازار كمه :)

sisiloo2024
25-10-2006, 20:54
مرسي از تبريكتون. پس من يه چيزي با ظاهر تقريباً مثل اون و تا قيمت 220 يا 230 تومان بخرم. ( دوربين خوب و فيلمبرداري و اندازه بزرگ صفحه بعد از آنتن دهي خوب مهمه ) مرسي :blush:

Green_life
25-10-2006, 23:41
كسي ميدونه صداي اسپيكر ك750 بلند تره يا و700 ؟
و اينكه شما كدوم از اين دو مدل را پيشنهاد مي كنيد؟
آخه موضوع اصلي اينكه هر كدوم از اين دو مدل يه مشكل(يا بهتره بگم كمبود)دارند

Mehdi_Full
25-10-2006, 23:59
كسي ميدونه صداي اسپيكر ك750 بلند تره يا و700 ؟
و اينكه شما كدوم از اين دو مدل را پيشنهاد مي كنيد؟
آخه موضوع اصلي اينكه هر كدوم از اين دو مدل يه مشكل(يا بهتره بگم كمبود)دارند
من هر دوشون رو تست كردم
دبليو 700 يه كمي صداش بيشتره ;)
پيشنهاد بنده دبليو 700 هست :)

Green_life
26-10-2006, 00:03
من هر دوشون رو تست كردم
دبليو 700 يه كمي صداش بيشتره ;)
پيشنهاد بنده دبليو 700 هست :)
به نظر شما اتو فوكوس در دوربين مهمتره يا واكمن بودن؟

amir_hma
26-10-2006, 01:53
مشكل جوي استيك k750رو نميشه حل كرد؟؟

peyman_joojoo
26-10-2006, 02:24
معلومه که اتوفوکوس بودن بهتره ...

Mehdi_Full
26-10-2006, 10:17
به نظر شما اتو فوكوس در دوربين مهمتره يا واكمن بودن؟
دوست من دقيقا مثل سوال شما براش يه تاپيك جدا زدن و اونجا هم نظر دادم ولي با اينحال :rolleye:
هر كسي يه نظري داره فرق يه گوشي كه اتوفوكوس داره و نداره اينقدري نيست كه بگي اختلافش 50 درصده و ميشه يه 10-15 درصد اختلاف براش قائل شد
موضوع اينكه از واكمن بيشتر از دوربين استفاده ميشه و بنده شخصا واكمن بودن رو به اتوفوكوس ترجيح ميدم بعدش دوربين رو البته اينم بگم كه فكر نكني با اتوفوكوس كار نكردم بيشترين كاري هم كه كردم با يه دوربين ديجيتال حرفه اي (Canon) كار كردم و تقريبا 7-8 هزار تا باهاش عكس انداختم و تقريبا انواع مختلف سوني اريكسون كه چه اتوفوكوس داشته چه نداشته يعني يه جورايي تجربه كار كردن باهاشون رو دارم (تعريف و اقراق نيست) پس اگه مثلا در جواب بعضي از دوستان كه ميگن شما بين كا 750 و دبليو 700 كدوم رو پيشنهاد ميكنين و در جواب ميگم كه پيشنهاد من دبليو 700 هست و بعضي از دوستان هم ميپرسن كه چرا دبليو 700 , علتش چيزايي هست كه بالا بهش اشاره كردم
ببخشيد زياد شد اصلا طرفداري از هيچ مدلي رو نميكنم و فقط بر اساس تجربه و اطلاعات اينارو ميگم تا شايد بدرد بقيه بخوره . ممنون :)
از راهنمايي بقيه دوستان هم استفاده ميكنم ;)

amin_k700
26-10-2006, 11:01

مهدی جان فقط می شه نمونه های خود گوشی رو انتخاب کرد و آهنگ های دیگه در قسمت USE چيزی برای قرار دادنشون برای مسج الرت ندارن . اگه واقعا عملی یه کمکی بکن.

sisiloo2024
26-10-2006, 11:07
سلام نمي دونم جاي اين سوال اينجاست يا نه. ولي لطف كنين به من بگين كه بهترين گوشي كه تا 230 تومتا ( نه بيشتر ) مي تونم بخرم چيه؟

EMPERATOUR
26-10-2006, 12:05
بچه ها من برا بابام j230 گرفتم . پدر مارو در آورده . همش هنگ ميكنه و بالا نمياد بعضي وقتها چيكار كنم؟ موقع خريد خودش فارسي داشت

amir_hma
26-10-2006, 12:17
سلام نمي دونم جاي اين سوال اينجاست يا نه. ولي لطف كنين به من بگين كه بهترين گوشي كه تا 230 تومتا ( نه بيشتر ) مي تونم بخرم چيه؟
به نظر من w710 بگير هم جديد اومده هم خوشگل هم هست. :)

EMPERATOUR
26-10-2006, 14:31
w710 كه 300 تومانه

Mehdi_Full
26-10-2006, 14:56
مهدی جان فقط می شه نمونه های خود گوشی رو انتخاب کرد و آهنگ های دیگه در قسمت USE چيزی برای قرار دادنشون برای مسج الرت ندارن . اگه واقعا عملی یه کمکی بکن.
قسمت اول سوالت
بله ميشه
قسمت دوم رو متوجه نشدم :)

دبليو 700
مشخصات كامل = جستجو در همين انجمن ;)

Mehdi_Full
26-10-2006, 14:59
بچه ها من برا بابام j230 گرفتم . پدر مارو در آورده . همش هنگ ميكنه و بالا نمياد بعضي وقتها چيكار كنم؟ موقع خريد خودش فارسي داشت
امپراطور جان راهي جز مستر ريست نداري
البته اين گوشي خيلي ساده هست نبايد هنگ كنه مطمئنا يه مشكلي داره
اميدوارم زودتر حل بشه ;)

sarah333
26-10-2006, 17:44
سلام اگر در هنگام آپديت كردن گوشي يك دفعه برق بره يا اتصال به اينترنت قطع بشه چه اتفاقي مي افته؟

Mehdi_Full
27-10-2006, 01:22
سلام اگر در هنگام آپديت كردن گوشي يك دفعه برق بره يا اتصال به اينترنت قطع بشه چه اتفاقي مي افته؟
بدترين موردي كه ميتونه واقع بشه قطع ارتباط به هر دليلي هنگام آپديت كه بايد بري بيرون بدي برات فلش كنن
بيشتر بايد در مواقع كم ترافيك براي آپديت استفاده كرد :)

امگا
27-10-2006, 01:41

به نظر من اگه جواد بودن برات مهم نيست . كا750 بگير چون هم جا افتاده..هم نسبت به امكاناتش قيمتش به سرفه است. و فقط به خاطر توليد انبوهش هست كه اين قيمت رو داره..وگرنه گرون تر از اينا بود ..
قيمتش تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 229000 tomane
اگه بگردي ارزونتر هم پيدا مي شه ;)

sisiloo2024
27-10-2006, 11:51
دست شما درد نكنه. ما هي داريم زور مي زنيم كه يه چيزي پيدا كنيم كه ضايع نباشه

امگا
27-10-2006, 12:27
دست شما درد نكنه. ما هي داريم زور مي زنيم كه يه چيزي پيدا كنيم كه ضايع نباشه

اصولا در اين رنج قيمت بهترين گوشي ها گوشي هاي جواد هستن من كه اگه مي خواستم تو اين قيمت سوني اريكسون بخرم كا750 و اگه مي خواستم نكيا بخرم 6600 مي خريدم..اولا اين مسعله ي جواد بودن اوتقدرا هم حاد نيست ..دوما آدم كه بخاطر خذف مردم پا روي منفعتش نمي زاره. :blush: :cool:

امگا
27-10-2006, 12:34
منظورم به خاطر حرف مردم... مطمعن باش اين نوغ گوشي ها قابليتشون اونقدر بالا تر از هم رديفاشون هست كه مثل اين مي مونه كه ..(فرض كنيم قيمت ژيان و پيكان يكي باشه) آدم بره ژيان بخره چون پيكان تعدادش زياده و جواده...يادت باشه اين تويي كه مه خواي با گوشيت كار كني نه مردم..در ثاني كا750 يه زره بيشتر جواد نيست لا اقل نه به اندازه ي 6600 كه هنوزم خيلي ها دارن مي خرن.

sisiloo2024
27-10-2006, 17:09
يعني از و 700 بهتره؟

امگا
27-10-2006, 17:36
بستگي داره از گوشيت چه انتظاري داشته باشي..... اينم مقايسش. كا750 فكوس داره ...و700 واكمن..بهتره خودت مقايسه كني از لينك زير.

sisiloo2024
27-10-2006, 17:42
قيمت هر دو رو دقيقاً مي دونين؟

امگا
27-10-2006, 17:42
آقا كسي مي دونه فرق بين و900 تك كابل با دو كابل چيه.... همچنين اگه كسي مدل آلماني اين گوشي رو امتحان كرده بگه چه فرقي با ژاپنيش داره.؟

sisiloo2024
27-10-2006, 17:56
آقا قيمت و 700 و كا 750 چنده؟

امگا
27-10-2006, 18:16

ببين اگه از شخص خاصي خواستي سوال كني يا روي صحبتت شخص خواصي بود حتما از نقل قولش باحاش صحبت كن تا بفهمه با اوني....
قيمت جفتشون.از 200 تا 250 تومنه البته هيج جاي دنيا به جز ايران يه همچين بازار آشفته اي نداره.

Green_life
27-10-2006, 18:44
فعلا" و700 حدود 237 تومان و ك750 حدود 225 تومان

3dmax
27-10-2006, 18:46
يك PSP را با كمي گذاشتن وقت، رايگان و مجاني به دست آوريد!

حتما فكر مي كنيد كه اين مطلب دروغ است ولي امتحانش كه ضرر ندارد.

شما با عضو شدن در يك سايت و جمع كردن تنها 6 زير مجموعه (= كساني كه از طريق لينك (= رفرال) شما عضو سايت مي شوند( مي توانيد يك پلي استيشن بگيريد!به همين راحتي!! در ابتدا باور كردن اين كار كمي سخت است ولي توجه كنيد كه اين كار ضرري به شما نمي رساند چون پولي نداده ايد. بنابر اين فرصت را از دست ندهيد.

روش عضويت

ابتدا به آدرس زير برويد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************.com/index.php?mid=38472

مشخصات را به صورت زير وارد كنيد. آن هايي كه كنارشان يك ستاره قرمز وجود دارد پر كردنشان الزامي است.

در مقابل First Name نام كوچكتان را بنويسد.

در مقابل Last Name فاميلي خودتان را بنويسيد.

سپس در دو قسمت بعدي آدرستان را بنويسيد. توجه كنيد كه اگر نياز شد از قسمت دوم استفده كنيد و آدرس تان را درست وارد كنيد.

روش آدرس دادن:
براي آدرس دادن از كلمه هاي زير استفاده كنيد.
Intersection =چهار راه
Blv=بلوار

= St = streetخيابان
No= پلاك
مثال: ايران – تهران – بلوار چقندر – خيابان آش – پلاك 12
Iran – Tehran – choghondar Blv- aash St- No76

بعد شهر خودتان را انتخاب كنيد.
قسمت بعد را n/a به معني خارج از آمريكا انتخاب كنيد.
كد پستي
كشور
تلفن. به ترتيب از چپ به راست : كد كشور (ايران-كد شهر – شماره خودتان)
تاريخ تولد به ميلادي
نام كاربري
رمز
تكرار رمز

سپس روي دكمه join كليك كنيد.

تمام شد!

پس از عضويت در سايت به صفحه اول سايت برويد و وارد حسابتان بشويد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************.com

از اينجا به بعد در سه مرحله مي توانيد كار را تمام كنيد و psp را تحويل بگيريد.

1:Offer

در حسابتان به روي تب دوم offers كليك كنيد. و روي يكي از تبليغات كه زير آن نوشته شده
Requirements: Order the free trial
كليد كنيد تا آن سايت كامل بيايد بعد آن را ببنديد. با اين كار يك كوكي روي كامپيوتر شما درست مي شود. پس كوكي ها را از اين به بعد پاك نكنيد. و اين بدين معني است كه اگر سيستم عامل كامپيوتر خود را از اول نصب كرديد كوكي ها پاك شده اند و بايد دوباره مرحله اول offer= را انجام دهيد.
پس انجام يكي از offer ها كفايت مي كند. بعضي از اين ها پولي اند پس توجه داشته باشيد كه يكي از آن هايي را انجام دهيد كه رايگان اند. يعني زير آن ها نوشته است.

2: 6نفر زير گروه جمع كنيد.

براي اين كار وقتي روي تب referrals كليك كرديد يك آدرس به رنگ قرمز مي بينيد. شما بايد آن را به ديگران بدهيد تا با آن عضو سايت شوند. هر كس با اين آدرس عضو سايت شود ، زير گروه شما مي شود. وقتي كه 6 نفر زير گروه جمع كرديد و آن ها هم مرحله offer را تمام كردند. مي توانيد در به مرحله سوم برويد. تا بعد از چهار هفته براي شمايك PSP خوشگل فرستاده شود.

3: سفارشPSP :

روي تب orders برويد و كار را تمام كنيد.

حرف آخر:

در ابتدا باور كردن اين كار كمي سخت است ولي توجه كنيد كه اين كار ضرري به شما نمي رساند چون پولي نداده ايد. بنابر اين فرصت را از دست ندهيد.
در ضمن اين psp به ايران هم فرستاده مي شود.
اين هم روشي است براي تبليغ كالا ها.
به نظر شما با psp چند نفر از اين محصول مطلع مي شوند؟ 18*18*...
پس همين الان اين كار را انجام بدهيد.
و فرصت را از دست ندهيد.

براي عضويت به اين آدرس برويد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************.com/index.php?mid=38472

شيريني ما فراموش نشه!!

3dmax
27-10-2006, 18:59

شما با عضو شدن در يك سايت و جمع كردن تنها 6 زير مجموعه (= كساني كه از طريق لينك (= رفرال) شما عضو سايت مي شوند( مي توانيد يك پلي استيشن بگيريد!به همين راحتي!! در ابتدا باور كردن اين كار كمي سخت است ولي توجه كنيد كه اين كار ضرري به شما نمي رساند چون پولي نداده ايد. بنابر اين فرصت را از دست ندهيد.

روش عضويت

ابتدا به آدرس زير برويد:

مشخصات را به صورت زير وارد كنيد. آن هايي كه كنارشان يك ستاره قرمز وجود دارد پر كردنشان الزامي است.

در مقابل First Name نام كوچكتان را بنويسد.

در مقابل Last Name فاميلي خودتان را بنويسيد.

سپس در دو قسمت بعدي آدرستان را بنويسيد. توجه كنيد كه اگر نياز شد از قسمت دوم استفده كنيد و آدرس تان را درست وارد كنيد.

روش آدرس دادن:
براي آدرس دادن از كلمه هاي زير استفاده كنيد.
Intersection =چهار راه
Blv=بلوار

= St = streetخيابان
No= پلاك
مثال: ايران – تهران – بلوار چقندر – خيابان آش – پلاك 12
Iran – Tehran – choghondar Blv- aash St- No76

بعد شهر خودتان را انتخاب كنيد.
قسمت بعد را n/a به معني خارج از آمريكا انتخاب كنيد.
كد پستي
كشور
تلفن. به ترتيب از چپ به راست : كد كشور (ايران-كد شهر – شماره خودتان)
تاريخ تولد به ميلادي
نام كاربري
رمز
تكرار رمز

سپس روي دكمه join كليك كنيد.

تمام شد!

پس از عضويت در سايت به صفحه اول سايت برويد و وارد حسابتان بشويد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]************.com

از اينجا به بعد در سه مرحله مي توانيد كار را تمام كنيد و psp را تحويل بگيريد.

1:Offer

در حسابتان به روي تب دوم offers كليك كنيد. و روي يكي از تبليغات كه زير آن نوشته شده
كليد كنيد تا آن سايت كامل بيايد بعد آن را ببنديد. با اين كار يك كوكي روي كامپيوتر شما درست مي شود. پس كوكي ها را از اين به بعد پاك نكنيد. و اين بدين معني است كه اگر سيستم عامل كامپيوتر خود را از اول نصب كرديد كوكي ها پاك شده اند و بايد دوباره مرحله اول offer= را انجام دهيد.
پس انجام يكي از offer ها كفايت مي كند. بعضي از اين ها پولي اند پس توجه داشته باشيد كه يكي از آن هايي را انجام دهيد كه رايگان اند. يعني زير آن ها نوشته است.

2: 6نفر زير گروه جمع كنيد.

براي اين كار وقتي روي تب referrals كليك كرديد يك آدرس به رنگ قرمز مي بينيد. شما بايد آن را به ديگران بدهيد تا با آن عضو سايت شوند. هر كس با اين آدرس عضو سايت شود ، زير گروه شما مي شود. وقتي كه 6 نفر زير گروه جمع كرديد و آن ها هم مرحله offer را تمام كردند. مي توانيد در به مرحله سوم برويد. تا بعد از چهار هفته براي شمايك PSP خوشگل فرستاده شود.

3: سفارشPSP :

روي تب orders برويد و كار را تمام كنيد.

حرف آخر:

در ابتدا باور كردن اين كار كمي سخت است ولي توجه كنيد كه اين كار ضرري به شما نمي رساند چون پولي نداده ايد. بنابر اين فرصت را از دست ندهيد.
در ضمن اين psp به ايران هم فرستاده مي شود.
اين هم روشي است براي تبليغ كالا ها.
به نظر شما با psp چند نفر از اين محصول مطلع مي شوند؟ 18*18*...
پس همين الان اين كار را انجام بدهيد.
و فرصت را از دست ندهيد.

شيريني ما فراموش نشه!!

Green_life
27-10-2006, 19:13
عزيز اينجا جاي عنوان كردن اين مسائل نيست
در ضمن شما تو چند تا تاپيك اين مطلب را ميگي!!!!!!!!!!

امگا
27-10-2006, 20:11
ببين خارج از اينكه داري براي تاپيكا مزاحمت ايجاد مي كني ...از اين جور مساعل هر از گاهي باب مي شه آخرشم هيچي توش نيست لا اقل وقتي خودت پلي استيشن رو گرفتي بيا تبليغش رو بكن...... تازه اگرم بگيري بازم من يكي كه خودم رو در گيره اين جور مساعل نمي كنم....چون حالا شايدم به يكي دو نفر م بدن اين به اين معني نيست كه ايم مسعله درسته... شمام جو نگيرتت آخرش پول دو تا پلي استيشن رو خرج اينترنت و تلفون مي كني هيچي هم گيرت نمياد...
لطفا ديگه از اينجور تاپيكام نده...

علي سياح
27-10-2006, 20:53
--------------------------------------------------------------------------------

باسلام:
درموردگوشي{z550i } برنامه اي هست
فارسي ساز.تم.اهنگ يا...اموزشي براي دانلود برنامه ها از كامپيوتر به گوشي وبلعكس
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

sarah333
28-10-2006, 11:25
هيچ راهي وجود نداره كه اول فايل هايي را كه مي خواهيم آپديت كنيم (همون 18 مگا بايتو)با كامپيوتر و بدون موبايل دانلود كنيم و بعد موبايلو به كامپيوتر وصل كنيم و از كامپيوتر(نه از اينترنت)فايل آپديت شده را به موبايل انتقال دهيم

sisiloo2024
28-10-2006, 15:10
ببين اگه از شخص خاصي خواستي سوال كني يا روي صحبتت شخص خواصي بود حتما از نقل قولش باحاش صحبت كن تا بفهمه با اوني....
قيمت جفتشون.از 200 تا 250 تومنه البته هيج جاي دنيا به جز ايران يه همچين بازار آشفته اي نداره.
من منظورم با شخص خاصي نبود. چرا عصباني مي شي؟

در ضمن مرسي از جواب همه

Mehdi_Full
28-10-2006, 16:49
قيمت هر دو رو دقيقاً مي دونين؟

دوست عزيز تاپيك قيمتها در اينجا :)

آقا كسي مي دونه فرق بين و900 تك كابل با دو كابل چيه.... همچنين اگه كسي مدل آلماني اين گوشي رو امتحان كرده بگه چه فرقي با ژاپنيش داره.؟
كابل اضافه كابلي هست كه مستقيم به اسپيكر ضبط يا كامپيوتر وصل ميشه و ميتوني صدا رو از خروجي باند بگيري
دبليو 900 آلماني؟ :ohno:
دبليو 900 فقط چيني و ژاپني داره ولي آلماني بعيد ميدونم داشته باشه مگه شما ديده باشي :rolleye:

امگا
28-10-2006, 17:13
دوست عزيز تاپيك قيمتها در اينجا :)

كابل اضافه كابلي هست كه مستقيم به اسپيكر ضبط يا كامپيوتر وصل ميشه و ميتوني صدا رو از خروجي باند بگيري
دبليو 900 آلماني؟ :ohno:
دبليو 900 فقط چيني و ژاپني داره ولي آلماني بعيد ميدونم داشته باشه مگه شما ديده باشي :rolleye:

نه من هم تعجب كردم ولي آلمانيش هم هست.....منتها تك كابله.
مهدي جان اگه ميشه يكم بيشتر در مورد جريان اين تك كابل و دو كابل توضيح بده...
در ضمن اگه شما يه گوشي تك كابل بگيري آيا ميشه با خريد كابل اضافه نقيسه اش رو بر طرف كرد يا اصولا اين تك كابله ها قابليت دو كابله شدن رو نداره؟/
اگه زحمتي نيست يكم مفصل تر بگو.... :blush:

Mehdi_Full
28-10-2006, 17:18
شيريني ما فراموش نشه!!
ميتونم بپرسم اين پست شما چه ربطي به موضوع تاپيك داره ؟؟ :angry:
از تمام دوستان خواهش ميكنم در رابطه با موضوع تاپيك مطلب بزارن و از پستهاي بيهوده و ... خودداري كنن تا تاپيك با مشكل مواجه نشه .ممنون

Mehdi_Full
28-10-2006, 17:30
باسلام:
درموردگوشي{z550i } برنامه اي هست
فارسي ساز.تم.اهنگ يا...اموزشي براي دانلود برنامه ها از كامپيوتر به گوشي وبلعكس
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
توي اين سايت دومي بايد اول عضو بشي (كه خيلي ساده هست) و بعد ميتوني روزي 30 تا دانلود (همه چيز) داشته باشي :)

هيچ راهي وجود نداره كه اول فايل هايي را كه مي خواهيم آپديت كنيم (همون 18 مگا بايتو)با كامپيوتر و بدون موبايل دانلود كنيم و بعد موبايلو به كامپيوتر وصل كنيم و از كامپيوتر(نه از اينترنت)فايل آپديت شده را به موبايل انتقال دهيم
نه دوست من گوشي بايد از طريق اينترنت آپديت بشه :)

Mehdi_Full
28-10-2006, 17:38
نه من هم تعجب كردم ولي آلمانيش هم هست.....منتها تك كابله.
مهدي جان اگه ميشه يكم بيشتر در مورد جريان اين تك كابل و دو كابل توضيح بده...
در ضمن اگه شما يه گوشي تك كابل بگيري آيا ميشه با خريد كابل اضافه نقيسه اش رو بر طرف كرد يا اصولا اين تك كابله ها قابليت دو كابله شدن رو نداره؟/
اگه زحمتي نيست يكم مفصل تر بگو.... :blush:
بازم من فكر نميكنم آلمانيش وجود داشته باشه اگه ديد يه عكس از زير باطريش كه نوشته شده باشه Made in Germani بنداز بزار اينجا :)
ببين امگا جان تك كابل يعني همون كابلي كه يه سرش USB هست و گوشي رو با كامپيوتر ارتباط ميده
منظور از دو كابل هم يعني همون كابل ارتباط گوشي (USB) و يه كابل ديگه يه طرفش ميخوره به زير گوشي (مثل سر شارژر) و طرف ديگش دوتا نري داره كه وصل ميشه به ورودي اسپيكر كامپيوتر يا ظبط خونگي كه در اين صورت ديگه صدا از اسپيكر گوشي درنمياد بلكه از اون اسپيكر صدا درمياد كه اين كابل رو بهش وصل كرده باشي اميدوارم كه منظورم رو فهميده باشي ميگردم اگه يه عكس پيدا كردم اينجا برات آپ ميكنم :)
بله اگه گوشيت تك كابل باشه ميشه با 3-4 هزار تومن يه كابل (كابل دوم) براش بگيري يعني اينكه تك كابلها هم يه روزي دوكابل بودن كه اين فروشنده هاي بي انصاف اونارو برميدارن و بعضي مواقع تا 10000 تومان هم بصورت جدا ميفروشنش البته زياد هم مهم و قابل استفاده نيست ;)

امگا
28-10-2006, 17:47
خيلي ممنون.... باشه تا يه هفته ي ديگه مياد دستم عكسش رو برات ميزارم.

Mehdi_Full
28-10-2006, 18:46
امگا جان اينم عكس اون كابل دومي كه ميگفتم مستقيم به اسپيكر وصل ميشه كه معمولا به تمام مدلها ميخوره :)

امگا
28-10-2006, 19:09
خيلي سريع بود تو ياهو سرچ كردي يا خودت گرفتي!!!
مرسي... راستي تو كه ميگي دبليو 900 داشتي باهاش با مشكل خاصي بر خورد نكردي ؟ و در كل ازش راضي بودي؟

Mehdi_Full
28-10-2006, 19:37
خيلي سريع بود تو ياهو سرچ كردي يا خودت گرفتي!!!
مرسي... راستي تو كه ميگي دبليو 900 داشتي باهاش با مشكل خاصي بر خورد نكردي ؟ و در كل ازش راضي بودي؟
تو گوگل پيدا كردم كه البته يه كم قلق داره و زبان هم بايد بلد باشي ;)
نه مشكل خاصي باهاش نداشتم ولي به اين علت اونو فروختم كه صداش منو ارضاء نكرد (حداقل براي من كم بود) !! :blink: :tongue:
با اينحال كه دبليو 900 و دبليو 550 (كه اينم داشتم) بلندترين صداي اسپيكر رو تو تمام مدلها فعلا دارن بازم منو قانع نكرد و فروختمش البته نميدونم چرا نميتونم گوشي رو بيشتر از 1 ماه داشته باشم (البته فكر نكني مايه دارم) يه جورايي دوست دارم تمام مدلها رو داشته باشم و همشونو تست كنم :cool:
با اينحال گوشيهاي جديد مورد علاقه من ام 600 - دبليو 850 - دبليو 950 - و پي 990 هست كه خيلي دوست دارم همشون رو يكجا داشته باشم ;)

khore mobile
28-10-2006, 19:45
با سلام خدمت تمام اساتيد.
همونور كه ميدونيد دبليو 810 تقويم شمسي نداره.

اگه كسي برنامه يا راهكاري براي حل اين مشكل داره خوشحال ميشم اگه كمك كنه.

عزت مزيد

امگا
28-10-2006, 20:11
تو گوگل پيدا كردم كه البته يه كم قلق داره و زبان هم بايد بلد باشي ;)
نه مشكل خاصي باهاش نداشتم ولي به اين علت اونو فروختم كه صداش منو ارضاء نكرد (حداقل براي من كم بود) !! :blink: :tongue:
با اينحال كه دبليو 900 و دبليو 550 (كه اينم داشتم) بلندترين صداي اسپيكر رو تو تمام مدلها فعلا دارن بازم منو قانع نكرد و فروختمش البته نميدونم چرا نميتونم گوشي رو بيشتر از 1 ماه داشته باشم (البته فكر نكني مايه دارم) يه جورايي دوست دارم تمام مدلها رو داشته باشم و همشونو تست كنم :cool:
با اينحال گوشيهاي جديد مورد علاقه من ام 600 - دبليو 850 - دبليو 950 - و پي 990 هست كه خيلي دوست دارم همشون رو يكجا داشته باشم ;)

ماشاالله اشتها ... به عكست هم مياد تپل باشي...ولي به نظر من بايد رژيم بگيري برات خطر داره ;)
من فكر مي كنم لذت يه گوشي زماني شروع مي شه كه بهش عادت كرده باشي و به عنوان يه دوست بهش نگاه كني و بهش اعتماد داشته باشي و در و ديوارش رو مثل كف دست و آدرس خونتون بلد بشي. و جزوي از وجودت بشه..
البته شايدم تو كار درست رو بكني ~~ همه كه مثل هم نيستن~~ من كه اصولا آدم احساساتي هستم به نظر من يار يكي خدا يكي گوشي يكي
البته بعضي ها هم مثل شما تا چهارتا هم گوشي ميگيرن ..چند تام قرضي استفاده مي كنن البته به صورت شرعي!(صيغه اي) ;) ;) ;) ;)

ماتاتا
28-10-2006, 23:26
سلام خدمت تمام اعضاي محترم سايت...
من 2 تا سوال داشتم:
1- M600i الآن چنده..؟!
2- W950i تو ايران كي مياد و اگر اومده چنده..؟!

با تشكر..! ;)

Mehdi_Full
29-10-2006, 00:09
با سلام خدمت تمام اساتيد.
همونور كه ميدونيد دبليو 810 تقويم شمسي نداره.
اگه كسي برنامه يا راهكاري براي حل اين مشكل داره خوشحال ميشم اگه كمك كنه.
عزت مزيد
دوست من اگه گوشيت منوي فارسي داشته باشه ميتوني تاريخش رو بصورت فارسي تنظيم كني :)

سلام خدمت تمام اعضاي محترم سايت...
من 2 تا سوال داشتم:
1- M600i الآن چنده..؟!
2- W950i تو ايران كي مياد و اگر اومده چنده..؟!
با تشكر..! ;)
دوست عزيز عضويت جديدت رو تبريك ميگم :)
1- توي اين تاپيك قيمتها اعلام ميشه
2- نه هنوز دبليو 950 نيومده اگه بياد تو همون تاپيك اعلام ميشه

امگا
29-10-2006, 02:28
دبليو 950 هم امده....

nazi_metal
29-10-2006, 07:47
اينم به خاطر روي گل آقا مهدي سوالم رو اينجا مطرح ميكنم
نميشه صداي مديا پلير k 750 رو تا حد صداي زنگش برد بالا؟
در ضمن بهترين فريمور تو اين گوشي كدومه ؟
يكي ديگه هم اين كه گوشي من ريجستر دولتي اگه گوشي رو فلش كنم
Insert sim نميده؟

rameshk
29-10-2006, 08:22
دوستان يه سوالي داشتم
در مورد سوني اريكسون زد 530
آيا فارسي ساپورت مي كنه؟ (يا ميشه كاري كرد كه فارسي بشه؟)
اينكه تو مشخصات نوشته دريافت فيلم "خير" يعني واقعا نميشه توش كليپ ويديويي ريخت؟
با تشكر

sarah333
29-10-2006, 12:14
سلام من یک سوال داشتم و چون بخش مر بوط به اونو پیدا نکردم اینجا می پرسم کسی میدونه اشکالات سیم کارت های ایرانسل چیه که ارزون تره وقیمت هر دقیقه مکالمه با اون چقدر با سیمکارت های عادی فرق داره(قیمت اس ام اسش 16 تومانه كه براي عادي ها 14 تومانه)

yazditabar
29-10-2006, 15:51
سلام به همه

یک مشکل در مورد w55i :
وقتی داشتم با بولوتوس کار می کردم هنگ کرد و خاموش شد.
فلشش پاک شده،
رفتم نشون دادم گفتن باید دوباره فلشش نصب بشه.
- کسی لینک دانلود فلش w55i رو داره
- چطوری باید نصبش کنم ...

...Iam waiting...

Mehdi_Full
29-10-2006, 16:46
اينم به خاطر روي گل آقا مهدي سوالم رو اينجا مطرح ميكنم
نميشه صداي مديا پلير k 750 رو تا حد صداي زنگش برد بالا؟
در ضمن بهترين فريمور تو اين گوشي كدومه ؟
يكي ديگه هم اين كه گوشي من ريجستر دولتي اگه گوشي رو فلش كنم
Insert sim نميده؟
نازي جان تو همون تاپيك كه سوال كرده بودي جواب رو گذاشته بودم و اما يه بار ديگه :)
شما وقتي كه داري آهنگ گوشي ميدي روي More (بيشتر) كليك كن بعد توي قسمت اكولايزر برو و تمامش رو تا آخر بده بالا مطمئنا اين مورد رو تنظيم نكردي ;)
فريم وير خوب و بد نداره اگه بعضي مواقع كه مشكل براي گوشي بوجود بياد بايد فريم وير آپديت بشه :)
اگه شماره IMEI توي گوشي با روي جعبه و زير باطري يكي باشه نه موقع فلش براش مشكلي پيش نمياد :happy:
اين تاپيك هم شايد بدردت بخوره

دوستان يه سوالي داشتم
در مورد سوني اريكسون زد 530
آيا فارسي ساپورت مي كنه؟ (يا ميشه كاري كرد كه فارسي بشه؟)
اينكه تو مشخصات نوشته دريافت فيلم "خير" يعني واقعا نميشه توش كليپ ويديويي ريخت؟
با تشكر
من خيال كردم يه هفته پيش سوال كردي تو پيغام خصوصي جواب رو گذاشتم ;)