PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19]

ئظا
19-04-2012, 09:03
دوستان کسی اینجا XPERIA RAY داره ؟؟؟ میخواستم بدونم عیب و ایراد هاش و خوبی هاش چیه ؟؟؟ چون میخوام این گوشی رو بخرم ( الان گالاکسی جیو دارم ) ! درضمن اگه قیمتش رو میدونین قیمتش رو هم بگین چون واسه من قیمت 415 تا 490 دادن همشون هم بدون گارانتی !!! ( آخه مگه 80 تومن تفاوت قیمت هم میشه ؟؟؟؟ چرا ؟؟؟ )

من دارم دوست عزیز
نسبت به قیمت و اندازش گوشی خوبیه
من که خیلی ازش راضیم و فقط عیبش کوچیک بودنش هست
البته برای من چون یه کم سایزم بزرگه :D
الانم میخوام با گالاکسی اس 2 عوضش کنم یا این رو بفروشم یه اس 2 بخرم
اینو.برام از آلمان آوردن و قیمتی هم که دیدم تو سایت چاره زده 507 تومن با گارانتی بود
فکر کنم 470-80 بدون گارانتی باشه
در ضمن خواستی من فروشنده هم هستم البته فقط تهران

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

saeediranzad
19-04-2012, 23:29
جواب پرسشهای قبلیم را پیدا کردم. ولی حالا یه چیز دیگه:
چطور میشه یه عکس را که در قطع گوشی است درست والپیپر کرد؟
وقتی که عکس را میخواهم والپیپر کنم، حتماً باید بطور عرضی آنرا بگذارم که باعث میشه فقط یه قسمت کوچک وسط عکس والپیپر بشه. یعنی یه مستطیل از وسط مستطیل اصلی.

persian enigma
20-04-2012, 22:45
سلام من گوشیم xperia x8بعضی از برنامه ها وبازی ها روش نصب نمی شه مشکل چیه

AC_POP
22-04-2012, 00:51
سلام من گوشیم xperia x8بعضی از برنامه ها وبازی ها روش نصب نمی شه مشکل چیه
مثلا چه برنامه های ؟؟؟ یعنی چی نصب نمیشه ؟؟؟

biodream
26-04-2012, 06:14
سلام
من یه گوشی سونی اریکسون هازل (J20) کشویی دارم. وقتی وای فای اونو روشن می کنم مودم وایرلسم رو پیدا می کنه وصل میشه ولی نمی تونه اینترنت رو باز کنه.مشکلش چیه؟
لطفا کمک کنید.
:41:

saeediranzad
26-04-2012, 08:59
سلام
من یه گوشی سونی اریکسون هازل (J20) کشویی دارم. وقتی وای فای اونو روشن می کنم مودم وایرلسم رو پیدا می کنه وصل میشه ولی نمی تونه اینترنت رو باز کنه.مشکلش چیه؟
لطفا کمک کنید.

سلام
مودمت پسورد نداره؟ وقتی میخوای کانکت بشی، حتماً پسورد میخواد. وگرنه که اصلاً کانکت نشدی. صرف پیدا کردن معنیش کانکت شدن نیست.

parinaz571
03-05-2012, 13:03
یک موبایل s312 دارم. یک مموری 2g Transcend micro خریدم و بهش وصل کردم اما زمانی که با یواس بی به کامپیوتر وصلش می کنم و روش کلیک راست می کنم حدود 14 مگابایت حافظه نشون میده و فقط می تونم 3 تا اهنگ روش کپی کنم یعنی مشکل از کجاست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

truy
04-05-2012, 18:50
گوشی xperia x2 بخرم بنظرتون با این که قدیمیه خیلی ولی امکاناتش خوبه بخرم؟
کلن هم شنیدم زیاد خراب میشه و کیفیت ساخت نداره درسته؟

i.g.s
05-05-2012, 21:48
من یه live with walkman دارم بعضی بازی هارو که نصب میکنی میگه نصب نشد حتی بی گرافیک ترین بازی ها.
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککک:42::4 2::42: اخه من که گوشیم پردازنده 1 گیگا هرتز داره چرا یه بازی 3 مگی رو نمیاره؟؟؟؟؟؟؟

i.g.s
05-05-2012, 22:08
یک موبایل s312 دارم. یک مموری 2g Transcend micro خریدم و بهش وصل کردم اما زمانی که با یواس بی به کامپیوتر وصلش می کنم و روش کلیک راست می کنم حدود 14 مگابایت حافظه نشون میده و فقط می تونم 3 تا اهنگ روش کپی کنم یعنی مشکل از کجاست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
اگه رم رو با گوشیت به کامپیوتر وصل میکنی این دفعه با رم ریدر امتحان کن.
رم رو یه بار فرمت کن.
اگه این هارو تست کردی و بازم همون آش و کاسه بود شک نداشته باش که بهت انداختن:21:

saeediranzad
06-05-2012, 05:39
من یه live with walkman دارم بعضی بازی هارو که نصب میکنی میگه نصب نشد حتی بی گرافیک ترین بازی ها.
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککککک:42::4 2::42: اخه من که گوشیم پردازنده 1 گیگا هرتز داره چرا یه بازی 3 مگی رو نمیاره؟؟؟؟؟؟؟

ربطی به پردازنده و رم نداره. ببین مشکل کجاست. مگه اون بازیهایی که نصب میشوند، زیر 3 مگ هستند؟

i.g.s
08-05-2012, 20:25
ربطی به پردازنده و رم نداره. ببین مشکل کجاست. مگه اون بازیهایی که نصب میشوند، زیر 3 مگ هستند؟
دوست عزیز:10: مشکلم حل شد. زبان گوشی فارسی بود تغییرش دادم به انگلیسی درست شد.:31:

arashsard
11-05-2012, 14:01
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان گل. من سونی اریکسون مدل هازل دارم. وقتی میخوام شکلک انیمیشن متحرک همراه اس ام اس بفرستم تبدیل به ام ام اس میشه. کلافم کرده. همه تنظیماتشم رفتم ولی درست نمیشه. جالبه وقتی کسی واسم انیمیشن میفرسته مثل گوشی خودش واسم میاد. و وقتی همونو ری سند میکنم مشکلی نیست. تورو خدا یکی کمکم کنه....

arashsard
11-05-2012, 15:54
سلام
لطفا کمک کنید.

شما وقتی مرورگر گوشیتو باز کردییه آچار فرانسه سمته چپ پایین صفحه هست اونو انتخاب انتخابش کردی آچار فرانسه تبدیل میشه به چمدون..بعد چمدون رو انتخاب کن.الا یه سری گزینه میاد.آخرین گزینه تنظیم ها رو انتخاب کن..بعد از منو بالا برو سراغ وصل شدن. . بعد از گزینه اتصال با استفاده از: شبکه وایر لسی که میخوای ازش استفاده منی انتخاب کن. البته اینو باید قبلا روو گوشیت رمزشو وارد کرده باشه و از اتصالش مطمئن باشی یعنی توو منو بالای گوشیت عکس شبکه وایرلست باشه.بعد اوکی کن و مجاز بودن شبکه محلی رو بله انتخاب کن. بعد مرورگرتو دوباره باز کن و ببین کارت راه میوفته یا نه.

komeil65
11-05-2012, 21:43
سلام به همه دوستان عزیز
اگه میشه روش مستر ريست ( هارد ریست ) گوشی w300i رو بگید
با سپاس

arman486
13-05-2012, 12:25
دوستان سلام
ببخشید من سوالم رو اینجا مطرح میکنم گفتم از شما دوستان سونی اریکسونی بپرسم که بیشتر راهنماییم کنید
بین گوشیهای xperia mini . mini pro . live . ray ‌کدام محکم تر هستند و سخت افزار مناسب تری دارند

amin135
14-05-2012, 17:31
سلام دوستان،
يکی لطف ميکنه و برای فارسی سازی Xperisa X10i بهم کمک کنه ؟ چطوری بايد عمل کنم ؟ فقط ميخوام اس ام اس فارسی بگيره و بتونم بفرستم

سلام
اول باید به سایت زیر بری وبرنامه App Installer رو نصب کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و بعد در همان سایت دوباره برنامه mirsal رو پیدا کنی و نصبش بکنی.
این برنامه امکان ارسال و دریافت اس.ام.اس فارسی رو میده.

alone_boy
21-05-2012, 21:08
سلام
چطوری میشه روی WT19i برنامه و بازی نصب کرد؟
توی منوش هیچ فایل منیجری نداره.Sony Companion هم نصب کردم ولی فایده نداشت

hamid268
21-05-2012, 21:12
بچه ها مدل xperia ray قابلیت فارسی شدن داره یعنی همه منوهاش فارسی بشه می پرسم جون واسه یکی می خوام که 50 سالشه و هیچی هم از انگلیسی نمی دونه به نظرتون به دردش می خوره این مدل و فارسی می شه خشگل که طرف بتونه راحت باهاش کار کنه؟!

saeediranzad
22-05-2012, 02:08
سلام
چطوری میشه روی WT19i برنامه و بازی نصب کرد؟
توی منوش هیچ فایل منیجری نداره.Sony Companion هم نصب کردم ولی فایده نداشت
سلام
البته بدون فایل منیجر هم میشه بازی روش ریخت. ولی فایل منیجر بدرد میخوره و بهتره یه دونه روش نصب کنید.
شما با یکی از app ها در منوی پانلها، بروید در گوگل پلی و هرچی میخواهید دانلود و نصب کنید. من پرندگان خشمگین را گرفتم و نصب کردم.
برنامه های نصب هر گونه app روی گوشی لایو: Slide ME, Play Store با وایفای به اینترنت پرسرعت وصل شو که مشکل نداشته باشی.
البته یه اکانت گوگل هم باید داشته باشی و لاگین کنی.

alone_boy
22-05-2012, 11:37
ولی فایل منیجر بدرد میخوره و بهتره یه دونه روش نصب کنید.
خب چطوری این کارو بکنم؟
دو تا برنامه ریختم توی رم ولی توی گوشی قسمتی وجود نداره که برم نصبشون کنم!

saeediranzad
22-05-2012, 13:42
توضیح دادم که. شما به همون روشی که گفتم یه فایل منیجر نصب کن. بنظرم Astro file manager خوب باشه. البته خودم چیز دیگه ای دارم.
در یکی از app هایی که گفتم کلمه astro را جستجو کنید و دانلود و نصب کنید.

EsTeGhL@L 70
23-05-2012, 11:14
سلام
من گوشیم w580iهست تازگیا میخوام که برنامه های توی applicationرو پاک کنم نمیتونه پاک کنه میگه operation field....
مشکلش از کجاست؟میتونه از رمش باشه؟

alone_boy
23-05-2012, 22:14
این WT19i ما نه از طریق وای فای به گوگل وصل میشه و نه از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل میشه!
موندم چیکارش کنم.با وای فای که یوزر و پسورد اکانتم رو وارد میکنم بعد از چند دقیقه میگه Can't establish a reliable data . . .

saeediranzad
24-05-2012, 07:00
سلام
یعنی با وایفای اینترنت داری؛ ولی نمیتونی تو گوگل بری؟ درسته؟
اگه اینظوره ساده ترین راه ساختن یه اکانت گوگل برای گوشی روی خود گوشی هست.
اشکالش بخاطر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بودن گوگل روی کامپیوتر و http بودن روی گوشی است.
البته من امتحان نکردم؛ ببین میتونی با مرورگر گوشی آدرس جیمیل را کامل بدی؛ یعنی اول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را تایپ کن.خطهای / باید آخرش باشند، سمت راست.
فکر کنم بتونی لاگین کنی.

alone_boy
26-05-2012, 12:42
سلام
مشکلات این WT19i ما تمام بشو نیست.نه با اکانتی که ساختم وارد گوگل میشه و نه وقتی اکانت میسازم قبول میکنه.همون اروری رو میده که گفتم!
+
وقتی هم فایل زیپی رو دانلود میکنم و بازش میکنم مینویسه محتویات وجود ندارد.الان من واسه نصب برنامه و بازی روش چیکار باید بکنم دیگه؟

SevenCity
26-05-2012, 23:38
میخوام xperia mini بخرم اگر موردی هست بفرمایید راستش منوحه این سری ساخت ها نشدم باید کدوم سری رو بخرم

saeediranzad
27-05-2012, 01:59
سلام
مشکلات این WT19i ما تمام بشو نیست.نه با اکانتی که ساختم وارد گوگل میشه و نه وقتی اکانت میسازم قبول میکنه.همون اروری رو میده که گفتم!
+
وقتی هم فایل زیپی رو دانلود میکنم و بازش میکنم مینویسه محتویات وجود ندارد.الان من واسه نصب برنامه و بازی روش چیکار باید بکنم دیگه؟

سلام
از چه اینترنتی استفاده میکنید؟ من راحت با وایفای به مودم وصل میشوم و حتا اپرا مینی را دانلود و نصب کردم.

alone_boy
27-05-2012, 09:25
منم از وای فای استفاده میکنم

چرا فایلهای زیپ رو هم نمیخونه؟

saeediranzad
27-05-2012, 11:25
من تا حالا فایل زیپ نریخته ام توش. اگه با خودش دانلود کنم که زیپ نیست. apk هست.
اگه با کامپیوتر دانلود کنم که دیگه مشکلی نیست. ولی تا حالا هم ندیدم فایل آندروید زیپ باشه.
زیپ بازکن هم تو آندروید مارکت باید باشه. ولی من نگشته ام.

alone_boy
27-05-2012, 12:49
خب من میخوام app intaller یا فایل منیجر دانلود کنم و وقتی توی گوگل سرچش میکنم و از سایتهای ایرانی دانلودش میکنم همه زیپ هستن و فایل apk نیستن

saeediranzad
27-05-2012, 13:29
خب من میخوام app intaller یا فایل منیجر دانلود کنم و وقتی توی گوگل سرچش میکنم و از سایتهای ایرانی دانلودش میکنم همه زیپ هستن و فایل apk نیستن
من همین الآن با برنامه Slide ME که روی خود گوشی هست، App Installer را سرچ و پیدا کردم. حجم 187 کیلوبایت، Apk
نمیخوام نرم افزار اضافی نصب کنم. ولی اگه شک داری بگو تا دانلود و نصب کنم.

daeedavood
27-05-2012, 21:21
سلام دوستان عزیز. من 2 سالیه ساتیو دارم.الان صفحه لمسی اش درست کار نمی کنه و گاهی قات می زنه. لطفا راهنمایی ام کنید چکارش کنم؟ مشکل از کجاست؟:9:

yarihaker
04-06-2012, 16:08
من یه دبلیو 800 دارم که جدیدا یه مشکل پیدا کرده
وقتی گوشی رو روشن میکنی بعد از اینکه شبکه رو پیدا میکنه یدفعه ریست میشه
که البته مشکل سخت افزاری هست چون با فلش مشکلش حل نشد
پیش تعمیر کار هم بردمش نتونست تعمیر کنه
حالا از پچی استفاده میکنم که گوشی رو بدون سیم کارت قابل استفاده میکنه
ولی تو این حالت هم بعضی امکانات کوشی مثل بلوتوث و جاوا و... قابل استفاده نیست
حالا درخواستم اینه که چطور میشه با تغییر یکی از فایل های سیستمی مثل لایوت یا کاستومایز کاری کرد که دیگه گوشی شبکه رو پیدا نکنه و روشن بمونه؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.

emadpumad
04-06-2012, 16:48
من یه دبلیو 800 دارم که جدیدا یه مشکل پیدا کرده
وقتی گوشی رو روشن میکنی بعد از اینکه شبکه رو پیدا میکنه یدفعه ریست میشه
که البته مشکل سخت افزاری هست چون با فلش مشکلش حل نشد
پیش تعمیر کار هم بردمش نتونست تعمیر کنه
حالا از پچی استفاده میکنم که گوشی رو بدون سیم کارت قابل استفاده میکنه
ولی تو این حالت هم بعضی امکانات کوشی مثل بلوتوث و جاوا و... قابل استفاده نیست
حالا درخواستم اینه که چطور میشه با تغییر یکی از فایل های سیستمی مثل لایوت یا کاستومایز کاری کرد که دیگه گوشی شبکه رو پیدا نکنه و روشن بمونه؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه.
فکر کنم ساده ترین راه و آسون ترین گذینه برای شما استفاده از یک سیم کارت غیر فعال یا سوخته هست

yarihaker
05-06-2012, 08:26
فکر کنم ساده ترین راه و آسون ترین گذینه برای شما استفاده از یک سیم کارت غیر فعال یا سوخته هست

راه حل خوبیه اگه راه حل دیگه ای دارید پیشنهاد بدید
ترجیها از طریق دستکاری فالهای سیستمی

اصغر e
08-06-2012, 15:21
سلام دوستان عزیز. من 2 سالیه ساتیو دارم.الان صفحه لمسی اش درست کار نمی کنه و گاهی قات می زنه. لطفا راهنمایی ام کنید چکارش کنم؟ مشکل از کجاست؟:9:

دقیقا من هم دو سالی که دارم قاطی می کنه این ساتیو ی اشغال

razor-rbk
12-06-2012, 11:20
آقا من اکسپریا اس سونی گرفتم و دو تا مشکل دارم باهاش ! یکی اینکه وقتی گوشی میره رو حالت استند بای با اینکه تو ناتیفکشن هام چیزی نیست گوشی یهویی ال سی دی روشن میشه انگار که خودم کلید پاور رو زده باشم . چک کردم و هیچ برنامه ایی هم نبود که اینکار رو بکنه و مشکل دیگه هم اینکه وقتی یکی از زنگ های خود گوشی رو میزارم واسه زنگ خور گوشی موقع زنگ خوردن قطع و وصل میشه صداش . ناگفته نماند برنامه و بازی زیادی هم روی گوشی نصب هستش .

Best_Downloads
21-06-2012, 22:09
در مورد گوشی Arc s اینکه چه برنامه ای روش نصب بشه بهتره برای پخش فایلهای MP4?پسوند برنامها که رو این گوشی نصب میشن چی هست؟

saeediranzad
22-06-2012, 03:24
سلام
همونطور که روی ویندوز پسوند همه برنامه های اجرایی exe هست، روی آندورید apk است. (من تو آندروید تازه کارم و هنوز چیز دیگری ندیدم)

j_m2009
23-06-2012, 22:17
سلام. از گوشی فلش شده میشه شماره تلفن هاش رو بازیابی کرد؟
مدل w910

esfehanei
24-06-2012, 23:11
با سلام خدمت دوستان
گوشی من مدلش sony ericsson Live with walkman هست
من هر کاری میکنم نمیتونم رو این گوشی برنامه نصب کنم(همون فایل منیجر ها هم نمیشه)
از طریق بلوتوث فایل رو میفرستم بعد که اجرا میکنم مینویسه برنامه نصب نشد
دو گزینه که مربوط به نصب برنامه بود رو هم تیک زدم یعنی همون که مربوط به منابع نا معلوم و اون اشکال زدایی یواس بی هست
لطفا کمک کنید

ضمنا شما کدوم فایل منیجرو نصب کردید؟
اگه ممکنه اسمشو بنویسید و یا لینک دانلودشو بدید

خیلی ممنون

dash_mehdi
24-06-2012, 23:38
با سلام خدمت دوستان
گوشی من مدلش sony ericsson Live with walkman هست
من هر کاری میکنم نمیتونم رو این گوشی برنامه نصب کنم(همون فایل منیجر ها هم نمیشه)
از طریق بلوتوث فایل رو میفرستم بعد که اجرا میکنم مینویسه برنامه نصب نشد
دو گزینه که مربوط به نصب برنامه بود رو هم تیک زدم یعنی همون که مربوط به منابع نا معلوم و اون اشکال زدایی یواس بی هست
لطفا کمک کنید

ضمنا شما کدوم فایل منیجرو نصب کردید؟
اگه ممکنه اسمشو بنویسید و یا لینک دانلودشو بدید

خیلی ممنون

شما برنامه polaris office رو از اين ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جستجو و دانلود كنيد حتما مشكلتون حل ميشه :20:
من با اين فايل منيجر كار ميكنم كه بهترين اندرويده.
اگه مشكل حل نشد با گارانتي تماس بگيريد و اگه هم نداريد شماره گارانتي سوني اريكسون رو از 118 بگيريد و زنگ بزنيد چون در اين موارد تلفني راهنماييتون ميكنن

esfehanei
25-06-2012, 01:22
خیلی ممنون از کمکتون
این برنامه پیدا نشد
سرچ کردم نبود

در ضمن گوشی من گارانتی نداره
یعنی کلا بدن گارانتیه

چی کار کنم؟

tehran_boy
26-06-2012, 14:36
سلام
یه سوال فنی داشتم من یه گوشی Xperia Ray دارم این زمان شارژ نگه داشتن باطریش خیلی کمه یه بار که شارژ کامل میکنم فقط دو روز شارژ نگه میداره نور صفحه نمایش رو هم آوردم پایین ولی باز فرقی نکرده حتی من با گوشی زیاد کار نمیکنم نهایت شارژی که نگه داره 2 روزه
میشه یه باطری قوی تر بگیرم بندازم بهش شارژ بیشتر نگه داره اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

saeediranzad
26-06-2012, 16:12
سلام
فکر نکنم زیاد بد باشه. ولی شما میتونی ویجت Status Switchرا بگذاری روی صفحه که راحت هر چی را خواستی روشن یا خاموش بکنی که باتری کمتر مصرف بشه.

One Minute
26-06-2012, 17:38
بچه ها یه سوال

من تو گوشیم ، تو قسمت Other و Music و Video کلی فایل دارم اما وقتی وصل میکنم به کامپیوتر میگه 0 فایل ! گوشیم W508 هست ، قبلا سالم بود جدیدا اینجوری شده
توی PC Suite هم میگه هیچ فایلی توی پوشه های مربوطه نیست

چیکار کنم ؟

محمد88
30-06-2012, 17:12
سلام دوستان
تو xperia s چطور میشه صدای پخش شده هنگام عکس انداختن رو قطع کرد ؟!!! من حتی گوشی رو روی سایلنت هم که میزارم فایده نداره باز صداش درمیاد :31:

saeediranzad
01-07-2012, 10:38
سلام دوستان
تو xperia s چطور میشه صدای پخش شده هنگام عکس انداختن رو قطع کرد ؟!!! من حتی گوشی رو روی سایلنت هم که میزارم فایده نداره باز صداش درمیاد :31:

سلام این که میگم برای لایو هست؛ فکر کنم تو اکسپریا هم اینطور باشه. وقتی دوربین را باز میکنی، منو را بزن، بعد Shutter Sound که منوی آن باز میشه و سه تا صدای متفاوت و یک حالت صدای خاموش داره.

محمد88
01-07-2012, 16:30
سلام این که میگم برای لایو هست؛ فکر کنم تو اکسپریا هم اینطور باشه. وقتی دوربین را باز میکنی، منو را بزن، بعد Shutter Sound که منوی آن باز میشه و سه تا صدای متفاوت و یک حالت صدای خاموش داره.
این توی اکسپریا وجود نداره ... مثل اینکه مشکل همگانی هستش چون به انگلیسی هم سرچ کردم همین مشکل وجود داره
این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یه جا پیدا کردم اگه اطلاعی دارید ممنون میشم بگید

Best_Downloads
01-07-2012, 20:01
اقا شرمنده.نمیشه جواب سوال منو در صفحه قبل بدید؟ Xperia Arc S

shervin0311
01-07-2012, 21:35
سلام :

دوستان گوشی Live With Walkman/ Sony, Xperia / زمانی که ( به گفته فروشنده ) ورژن فلش اش رو ارتقا داده ، دیگه اون قسمتی که برای نصب application وجود داشت و گوشی application های جدیدی که از طریق کامپیوتر روی رم اون ریخته میشد رو جستجو میکرد وجود نداره و از هیج راهی نمیشه این application ها رو پیدا و نصب کرد ...

چه راهی برای نصب application جدید وجود داره ؟

ممنونم

saeediranzad
02-07-2012, 02:06
در مورد گوشی Arc s اینکه چه برنامه ای روش نصب بشه بهتره برای پخش فایلهای MP4?پسوند برنامها که رو این گوشی نصب میشن چی هست؟ سلام؛ Arc S سونیه دیگه. باید mp4 را راحت پخش کنه. اصلاً mp4 فرمت مخصوص گوشیه و نباید مشکل داشته باشه. من آرک اس نداشته ام، ولی مشکل نباید از گوشی باشه.

saeediranzad
02-07-2012, 02:14
این توی اکسپریا وجود نداره ... مثل اینکه مشکل همگانی هستش چون به انگلیسی هم سرچ کردم همین مشکل وجود داره
این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو یه جا پیدا کردم اگه اطلاعی دارید ممنون میشم بگید

سلام من این صفحه را خوندم و خلاصه اش را براتون مینویسم: (کلید اینترم اینجا کار نمیکنه؛ میبخشید) سه راه برای قطع صدای دوربین در گوشی آندرویدی وجود داره: 1-استفاده در حالت silent یعنی صدای زنگ گوشی را صفر کنید. (در لایو همونطور که گفتم نیازی به این کار نیست وتازه صدای رینگتون و آلارم و مدیا از هم جداست) 2-استفاده از ویجت Uva silent Widget Camera که یک برنامه آندرویدی است و برای گرفتن عکس حالت سایلنت دارد. 3- نصب رام CyanogenMod 7.1.0 بر روی گوشی روت شده. پس از نصب به این مسیر بروید Setting>CyanogenMod Setting> Sound>Mute Camera Shutter وتیک عبارت آخر را بزنید که به شما هشدار میدهد و شما تأیید میکنید. Warning=OK

sam6540
02-07-2012, 14:52
با سلام یه برنامه هواشناسی دقیق برای ویواز می خواستم

j_m2009
03-07-2012, 20:56
سلام. از گوشی فلش شده میشه شماره تلفن هاش رو بازیابی کرد؟
مدل w910
کسی نمیتونه کمک کنه؟

adrenalin
04-07-2012, 12:57
دوست عزیز راهی برای بازیابی شماره ها وجود نداره :41:

m2r164
05-07-2012, 18:49
سلام دوستان

به خاطر حفظ حریم شخصی هیچ کدام از گوشی ها نباید بدون صدا کار کنن. و این اصولا در اکثر گوشی ها بایستی رعایت بشه ( بخاطر اینکه یکی بفهمه ازش عکس گرفتن من نوکیا ان 82 دارم اون هم اینطور هست)

shoaibnajm
08-07-2012, 09:50
دوستان من گوشی سونی اریکسون اکسپریامو داده بودم دست یکی اینم بیست مرتبه بیشتر پسورد پترن شو اشتباه کشیده بود و حالا موبایل از من جواب سوال امنیتی رو میخواد که من فراموش کردم!

چی کار کنم ؟ :41:

aron110
11-07-2012, 16:38
سلام
آقا تو Live چطوری میشه ویبره روی keyboard رو ورداشت
هرکاری میکنم بازم ویبره داره
ممنون میشم جواب بدین

saeediranzad
12-07-2012, 10:22
سلام
برو این مسیر:setting>Keyboard ND...>INTENATIONAL KEYBOARD>VIBRATION ON KEYPRESS

aron110
14-07-2012, 11:16
سلام
برو این مسیر:setting>Keyboard ND...>INTENATIONAL KEYBOARD>VIBRATION ON KEYPRESS

با این روش ویبره sms قطع نشدش
میخوام موقع sms زدن کیبورد ویبره نداشته باشه

rooyaa91
15-07-2012, 16:47
توروخدا یکی بگه این یو اس بی اکسپریا مینی پرو چه جوری درست میشه

من کابلو وصل میکنم بقیه ش رو بلد نیستم

saeediranzad
15-07-2012, 18:49
با این روش ویبره sms قطع نشدش
میخوام موقع sms زدن کیبورد ویبره نداشته باشه
عزیز، راهش همینه. اگه آندروید 4.0.4 هستی، این راه را برو:Setting>Language and Input> Xperia keyboard> Vibration on keypress

rooyaa91
19-07-2012, 10:11
یه سوال علامت E بالای گوشی همیشه باید باشه ؟ حتی وقتی از مرورگر میایم بیرون

moslem1391
19-07-2012, 15:11
سلام.
من experia rey دارم.حالا از دیروز حیلی سریع شارژ خالی میکنه.در مدت 24 ساعت از زمانی که گوشی شارژش پر شد بدون اینکه هیچ استفاده ای از گوشی بکنم فقط گوشی روشن بود شارژش خالی شد.یک ماه نیست که این گوشی رو گرفتم.به نظرتون مشکل کجاست؟

saeediranzad
19-07-2012, 16:50
جواب دو پست بالایی:
وقتی گوشی Data Enabled هست، یعنی داره از GPRSاستفاده میکنه و شارژ را مصرف میکنه (حرف E مال همینه).
من همیشه تیک data enabled را پاک کرده دارم تا شارزم مصرف نشه. عوضش هر آپدیت یا دیتا ترانسفری را با وایفای از مودم خانگی میگیرم.
موارد مصرف دیتا: اپلیکیشنهایی مثل وضع آب و هوا، GPS، دیکشنریهایی که تلفظ آنلاین دارند، و آپدیت دیتابیس آنتی ویروس.

saeediranzad
19-07-2012, 16:57
سلام.
من experia rey دارم.حالا از دیروز حیلی سریع شارژ خالی میکنه.در مدت 24 ساعت از زمانی که گوشی شارژش پر شد بدون اینکه هیچ استفاده ای از گوشی بکنم فقط گوشی روشن بود شارژش خالی شد.یک ماه نیست که این گوشی رو گرفتم.به نظرتون مشکل کجاست؟
فکر کنم منظور شما شارژ باتری بود. شما هیچوقت نگذارید شارژ زیر 15-20 درصد برسه. یعنی به 30 که رسید بزنید تو برق. هروقت نیاز دارید بزنید تو برق، منتظر خالی شدنش نمونید.
چندبار که شارژ بشه، به حداکثر کارآییش میرسه و دیگه بیشتر از آن دوام نمیاره. اگه شارز کامل شد و تو برق موند، نگران نباشید؛ اشکال که نداره، گاهی شارژ مجدد میشه و خوبه.

moslem1391
20-07-2012, 19:08
فکر کنم منظور شما شارژ باتری بود. شما هیچوقت نگذارید شارژ زیر 15-20 درصد برسه. یعنی به 30 که رسید بزنید تو برق. هروقت نیاز دارید بزنید تو برق، منتظر خالی شدنش نمونید.
چندبار که شارژ بشه، به حداکثر کارآییش میرسه و دیگه بیشتر از آن دوام نمیاره. اگه شارز کامل شد و تو برق موند، نگران نباشید؛ اشکال که نداره، گاهی شارژ مجدد میشه و خوبه.

فک کنم سوالم رو خوب نپرسیدم.من میگم بدون اینکه استفاده کنم شارژش تموم میشه .ببین هیچ استفاده ای تاکید میکنم هیچ استفاده ای از گوشی نکردم بعد از 24 ساعت خاموش شد !!!!

saeediranzad
20-07-2012, 20:56
انگشت را روی جای خالی صفحه نگه دارید. از منوی بازشده، ویجت را انتخاب کنید و از منوی ویجت، Status switch را انتخالب کنید تا روی صفحه بگذارید.
حالا در وضع عادی که استفاده خاصی از گوشی ندارید؛ همه آیکونهای این ویجت جز صدا (بلنگو) باید خاموش باشند. روشن بودن هر کدوم سبب مصرف باتری میشه.
میتونید بروید توی setting>battery و ببینید در چند ساعت گذشته، چه چیزی باتری شما را مصرف کرده. در حالت عادی بیشترین درصد باید مربوط به Cell standby و Phone Idle باشه. هر چه درصد این دوتا کمتر باشه، یعنی چیز دیگری باتری شما را مصرف کرده.

a6543210
24-07-2012, 17:46
نماز روزوه هاتون قبول حق سوال دارم خدمت گلتون.نماز روزوه هاتون قبول حق سوال دارم خدمت گلتون.1-یه گوشی سونی اریکسون k310i دارم گوشی من اینترنت نمی ره! تمام تنظیماتشو انجام دادم و حتی چند بار هم از صفر تنظیمات دریافت کردم. 2-متاسفانه این گوشی موقع اجرا کردن مسنجرهایی مثل SHMESENGER و EBUDY هنگ و گوشی خاموش می شه!باطری هم سالمه! 3-سوال دیگ هم اینه که این گوشی ما مسنجرهاش مثل SHMESENGER و EBUDY اگه هم هنگ نکنه بعضی موقع آن نمی شم!ممنون می شم کمکم کنید.خیلی واسم مهمه مسنجرام کار کنند.علامت اینترنت می یابد بالا ولی مسنجر آن نمی شه. (دوست موبایل سازم می گفت چون یه 4 سالی می شه اینترنتشو استفاده کردی دیگه فکر نکنم استفاده بشه و درست شه.فک کنم چرت مکی گفت.به تنظیمات کارخانه هم برگردوندمگوشی درست نشد.) ممنونم

a6543210
25-07-2012, 17:52
اینجا چه سوت و کوره!

hesperus19
29-07-2012, 14:27
سلام دوستان
من قبلا K310i و K510i داشتم که توی هر دوتا تو قسمت اس ام اس یه بخشی داشت به نام جزئیات که اگه گوشی خاموش بود و اس ام اسی برات فرستاده می شد وقتی گوشی را روشن می کردی اونجا نشون می داد اس ام اس چه ساعتی از طرف فرستنده فرستاده شده و چه ساعتی توسط گوشی دریافت شده.
تارگی که یه واکمن W8 خریدم همچین چیزی پیدا نکردم می خواستم ببینم نداره یا من پیدا نکردم خیلی خوب بود و به کارم میومد! آیا نرم افزاری هست که بشه باهاش همچین کاری کرد؟

soroush_iaus
08-08-2012, 10:38
سلام گوشی ساتیو با UMUSonyEricssonHack -- کردم و QT4.3 رو هم نصب کردم اما بازی ها مثل pupy talk اجرا نمیشه باید چی کار کنم؟ ممنون.

One Minute
08-08-2012, 20:05
سلاممن گوشی ایکسپریا پرو خریدمهر برنامه یا بازی ای که نصب میکنم در حافظه داخلی نصب میشه و قابل انتقال به حافظه اس دی نیست و الان حافظه داخلی گوشیم پر شدهممنون میشم کمکم کنیدمرسی

saeediranzad
09-08-2012, 09:50
یعنی شما در تنظیمات نمیتونی هیچ برنامه ای را به مموری کارد منتقل کنید؟یا بلد نیستید؟
این راهشه:setting>Apps> حالا هر کدوم از تبها مثل running یا all > روی هر برنامه ای بزنید مشخصاتش باز میشه که روی move to SD card بزنید.
بعضی برنامه ها را نمیشه به مموری کارد منتقل کرد. (مگر با نصب نرم افزار خاص)

swamp
14-08-2012, 21:25
سلام دوستان .
1) یه نرم افزار می خواستم تمام شماره هایی که هم روی گوشیم هست و هم روی سیم کارت بتونم روی سیستمم کپی کنم .

2) راهی هست تمام شماره های که روی حافظه گوشیم هست رو به یه گوشی دیگه بتونم انتقال بدم ؟؟ (حافظه ی سیم کارتم پر شده یه سری شماره ها روی حافظه گوشیم هست)
مدل گوشیم : w810

VEXEL
15-08-2012, 21:55
سلام

2 تا سوال دارم در مورد XPERIA PRO
1: ايا ميشه با اين گوشي مكالمه ويديويي داشت اخه جايي خوندم كه فقط ميشه باهاش چت تصويري كرد!!!!

2:اگر موبايلي توانايي مكالمه ويديويي داشته باشه ميشه ازش تو چت تصويري استفاده كرد؟؟؟

(در كل ميشه با اين موبايل هم چت تصويري كرد هم مكالمه ويديويي؟؟؟؟؟؟؟)

sinaset
16-08-2012, 14:28
سلام دوستان
ببخشید من یک گوشی مدل سونی اکسپریا اس دستم هست، یک مشکلی که هست نمی دونم چه جور از بازی های که دکمه خروج ندارن بیرون بیام ، دکمه هوم رو که فشار می دم ،مثله گوشی های سامسونگ ، تکس منیجر نداره که بشه ، end task کرد و فقط یک هیستوری داره ، دوستان هیچ راهی هیچ دکمه نیست که بشه زده ا بازی بیرون بیاد ، برای این مدل از گوشی ها ؟
باتشکر

saeediranzad
16-08-2012, 15:31
سلام
شما دکمه برگشت را که بزنید بعد سوال میاد که میخوای از برنامه بیرون بری؟ و شما تایید میکنید. (مثلاْ من برای پرندگان خشمگین این کار را میکنم)

sinaset
16-08-2012, 16:31
سلام
شما دکمه برگشت را که بزنید بعد سوال میاد که میخوای از برنامه بیرون بری؟ و شما تایید میکنید. (مثلاْ من برای پرندگان خشمگین این کار را میکنم)

سلام دوست من
ممنون دوست من ، ولی این روش برای بعضی از بازی ها جواب گو نیست ، ایا روشی بهتر نیست؟ یا که شرکت سونی فکر برای این موضوع نکرده؟ چرا پنجره تکس منیجیره با دکمه هوم متصل نیست؟
باتشکر

sinaset
20-08-2012, 22:24
سلام دوست من
ممنون دوست من ، ولی این روش برای بعضی از بازی ها جواب گو نیست ، ایا روشی بهتر نیست؟ یا که شرکت سونی فکر برای این موضوع نکرده؟ چرا پنجره تکس منیجیره با دکمه هوم متصل نیست؟
باتشکر
سلام دوستان
جواب سوال رو پیدا کردم.
در حد کمتر از یک ثانیه روی دکمه لمسی هوم ضربه میزنیم.
باتشکر

xxxj
29-08-2012, 11:22
سلام من xperia sola دارم دیشب خواستم خاموشش کنم هنوز که هنوزه میخواد خاموش بشه توروخدا کمکم کنید .

Eliminal
01-09-2012, 11:45
سلام من xperia X8 دارم.
سیستم عاملش آندروید 2.1 هستش.بعد رفتم از بازار یک بازی براش دانلود کردم که حجمش 20 مگ بود.وقتی میخوام این بازی رو نصب کنم میگه جا برای نصب این بازی نداری...
در صورتی که یک رم 8 گیگ براش گرفتم...و نرم افزاری هم ندارم که بتونم پاکش کنم یعنی همش لازمم هستن.
حالا آیا میشه این بازی رو روی رم نصب کرد؟اگه میشه باید چجوری نصبش کنم؟
اگه میشه لطفا دوستان راهنمایی کنین.مرسی.

Eliminal
01-09-2012, 18:07
سلام من xperia X8 دارم.
سیستم عاملش آندروید 2.1 هستش.بعد رفتم از بازار یک بازی براش دانلود کردم که حجمش 20 مگ بود.وقتی میخوام این بازی رو نصب کنم میگه جا برای نصب این بازی نداری...
در صورتی که یک رم 8 گیگ براش گرفتم...و نرم افزاری هم ندارم که بتونم پاکش کنم یعنی همش لازمم هستن.
حالا آیا میشه این بازی رو روی رم نصب کرد؟اگه میشه باید چجوری نصبش کنم؟
اگه میشه لطفا دوستان راهنمایی کنین.مرسی.
کسی اینجا نیست یعنی ؟
جواب بدین جانه ما...

saeediranzad
02-09-2012, 05:49
سلام
من 2.1 نداشته ام. ولی شما نمیتونی بری تو setting و storage و ببینی چقدر از مووری کارد و حافظه داخلی اشغاله؟
همونجا میتونی برنامه های قابل انتقال را به مموری انتقال بدی.

Eliminal
03-09-2012, 21:35
سلام
من 2.1 نداشته ام. ولی شما نمیتونی بری تو setting و storage و ببینی چقدر از مووری کارد و حافظه داخلی اشغاله؟
همونجا میتونی برنامه های قابل انتقال را به مموری انتقال بدی.
رفتم الان.77 mb حافظه ی داخلیم جا داره...بعد چرا اون بازیه 20 mb رو میگه جا نداری؟چیکا کنم الان من؟
بعدم هیچ تنظیماتی برای انتقال فایلها نداره اینجا...

pashangparsi6
04-09-2012, 00:47
با درود

دوستان من نیاز به رنامه منشی تلفنی برای گوشی همراه K750 سونی اریکسون دارم.

آیا چنین نرم افزاری وجود دارد؟

با سپاس

saeediranzad
04-09-2012, 06:44
77 مگ از 8 گیگ؟ خوب، این برنامه وقتی اجرا میشه، حجم بیشتری میخواد. تو دستورش معمولاً مینویسه چقدر اشغال میکنه.
مموری را خالی کن. چیزهای بیخود را پاک کن.

Eliminal
04-09-2012, 14:50
77 مگ از 8 گیگ؟ خوب، این برنامه وقتی اجرا میشه، حجم بیشتری میخواد. تو دستورش معمولاً مینویسه چقدر اشغال میکنه.
مموری را خالی کن. چیزهای بیخود را پاک کن.
نه دیگه مموری من 6 گیگ فضای خالی داره.و این بازی میخواد توی حافظه ی داخلی نصب شه...(حافظه ی داخلیم 77 مگ جا داره)
چجوری من یک کاری کنم که این بازی روی مموری نصب شه...
ولی اینجوری نمیشه باید برم به موبایل فروشی نشون بدم
بازم مرسی از اینکه وقت گذاشتید قربان...

gigi_alex
04-09-2012, 17:38
سلام دوستان
یه گوشی k750 دارم
امروز بعد از اینکه براش اس ام اس اومد هنگ کرد و ریست شد . بعد باز وقتی اومد بالا باز هنگ کرد بعد از چند ثانیه ارور داد که سیم کارتو نشناخته . بعد خود به خود هی ریست میشد .
فلشش کردم . الان بعد از فلش روشن میکنم توی اون لودینگ اول گوشی میمونه و اون نوار لودینگ پر نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست

mili_k
08-09-2012, 00:29
باید فایل رو با برنامه فایل منیجر به گالری منتقل کنی تا بشه ارسال کرد .

mania2000
08-09-2012, 11:31
سلام دوستان عزیز من سونی الXperia Neo دارم چطوری میشه با هاش چت آنلاین کرد تو قسمت تالک اش میرم ایمیل میدم نمیاره ممنون میشم راهنمایی کنید

kvhsade
11-09-2012, 00:15
سلام آيا ميشه روي W100i يا همان Spiroياهو مسنجر نصب و با آن چت كرد؟اگر هست چه جوري ميتونيم اين كار را انجام بديم؟با تشكر

adrenalin
11-09-2012, 11:06
سلام آيا ميشه روي W100i يا همان Spiroياهو مسنجر نصب و با آن چت كرد؟اگر هست چه جوري ميتونيم اين كار را انجام بديم؟با تشكر

سلام دوست عزیز می تونید از برنامه نیم باز استفاده کنید بعد اکنت یاهو خودتون باهاش سینک کنید راحت جواب میده مشکلی هم نداره
نسخه 1.9.4 واستون پیوست کردم

kvhsade
11-09-2012, 12:31
سلام دوست عزیز می تونید از برنامه نیم باز استفاده کنید بعد اکنت یاهو خودتون باهاش سینک کنید راحت جواب میده مشکلی هم نداره
نسخه 1.9.4 واستون پیوست کردم
سلام من فايل را دريافت كردم ولي نميدونم چطور از آن استفاده كنم اگر امكانش هست مرحله به مرحله راهنمايي بفرماييد چكار كنم؟در ضمن بايد بگم اين مدل گوشي به كامپيوتر وصل نميشه بنظر در اين رابطه مبتدي هستم با تشكر

adrenalin
11-09-2012, 13:18
سلام من فايل را دريافت كردم ولي نميدونم چطور از آن استفاده كنم اگر امكانش هست مرحله به مرحله راهنمايي بفرماييد چكار كنم؟در ضمن بايد بگم اين مدل گوشي به كامپيوتر وصل نميشه بنظر در اين رابطه مبتدي هستم با تشكر

اصلا احتیاج به کامپیوتر نیست
اول باید تو خوده برنامه نیم باز عضو بشید به راحتی میشه عضو شد
بعد نصب نیم باز دوتا گزینه میاد یکی Sing In و دیگری Create New account روی گزینه دوم کلیک کنید
بعد اونم یه فرم ساده عضویت داره
یوزر نیم و پسورد تکرار رمز عبور ایمیل خودتون
بعد روی create کلیک کنید تموم
بعد از ورود به داخل برنامه روی menu کلیک کنید قسمت سیتینگ برید
برای ست کردن یاهو مسنجر به قسمت Communities برید روی یاهو کلیک کنید و یوزر و پسورد یاهو وارد کنید تمام

kvhsade
11-09-2012, 16:43
اصلا احتیاج به کامپیوتر نیست
اول باید تو خوده برنامه نیم باز عضو بشید به راحتی میشه عضو شد
بعد نصب نیم باز دوتا گزینه میاد یکی Sing In و دیگری Create New account روی گزینه دوم کلیک کنید
بعد اونم یه فرم ساده عضویت داره
یوزر نیم و پسورد تکرار رمز عبور ایمیل خودتون
بعد روی create کلیک کنید تموم
بعد از ورود به داخل برنامه روی menu کلیک کنید قسمت سیتینگ برید
برای ست کردن یاهو مسنجر به قسمت Communities برید روی یاهو کلیک کنید و یوزر و پسورد یاهو وارد کنید تمام

سلام بعد از دانلود وقتي برنامه را باز ميكنم دوعدد فولدر و چند تا فايل ديگر مياد كه هر كدام را باز ميكنم يه سري ارقام و حروف و علامتهاي درهم برم ميادو درنيجه گزينه هايي كه فرموديد پيدا نميكنم و نميتونم مراحل را طي كنم

2195
11-09-2012, 17:59
با سلام:من یه گوشی سونی اریکسون مدل w910i دارم .الان یه مدتی بگیر نگیر شده بعضی وقتا صفحه اش روشن می شه بعضی وقتا نه تو حالت کشو که بسته است اصلا کار نمی کنه،بعضی وقتا رنگش به هم می خوره-الان دو ماه نشده که تعمییر اش کردم و یه جورایی مثل قبلنا خراب شده-الان چی کار کنم؟
می شه لطفا بگید چطور می تونم فلشش کنم شاید خوب شه؟
با تشکر

adrenalin
11-09-2012, 20:08
سلام بعد از دانلود وقتي برنامه را باز ميكنم دوعدد فولدر و چند تا فايل ديگر مياد كه هر كدام را باز ميكنم يه سري ارقام و حروف و علامتهاي درهم برم ميادو درنيجه گزينه هايي كه فرموديد پيدا نميكنم و نميتونم مراحل را طي كنم

دوست عزیز شما نسخه جدید که واستون گذاشتم دانلود کنید و مراحل بالا تکرار کنید

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام:من یه گوشی سونی اریکسون مدل w910i دارم .الان یه مدتی بگیر نگیر شده بعضی وقتا صفحه اش روشن می شه بعضی وقتا نه تو حالت کشو که بسته است اصلا کار نمی کنه،بعضی وقتا رنگش به هم می خوره-الان دو ماه نشده که تعمییر اش کردم و یه جورایی مثل قبلنا خراب شده-الان چی کار کنم؟
می شه لطفا بگید چطور می تونم فلشش کنم شاید خوب شه؟
با تشکر

سلام دوست عزیز این مشکل بیشتر سخت افزاری هست تا نرم افزاری
دوست منم تقریبا یه همچین مشکلی داشت که کل صفحه کلیدش مشکل و به همراه ریل گوشی تعویض کرد مشکل حل شد ولی شما واسه اطمینان بیشتر مستر ریست کنید ببینید حل میشه اگه نشد بگید تا راهنمایی کنم واسه فلش کردن

2195
11-09-2012, 21:13
سلام دوست عزیز این مشکل بیشتر سخت افزاری هست تا نرم افزاری
دوست منم تقریبا یه همچین مشکلی داشت که کل صفحه کلیدش مشکل و به همراه ریل گوشی تعویض کرد مشکل حل شد ولی شما واسه اطمینان بیشتر مستر ریست کنید ببینید حل میشه اگه نشد بگید تا راهنمایی کنم واسه فلش کردن
با سلام:دیگه اصلا صفحه نمی آد-آخه تازه تعمییرش کردم،2 ماه هم نمی شه-شما اطمینان دارید سخت افزاری؟یعنی با فلش کردن درست نمی شه؟
با تشکر از راهنمایی تون

adrenalin
11-09-2012, 22:27
با سلام:دیگه اصلا صفحه نمی آد-آخه تازه تعمییرش کردم،2 ماه هم نمی شه-شما اطمینان دارید سخت افزاری؟یعنی با فلش کردن درست نمی شه؟
با تشکر از راهنمایی تون

بله این امارای که شما از گوشیتون میدید بیشتر سخت افزاری من واسه اطمینان بیشتر گفتم یه همچین کاری انجام بدید البته یه چیزی بگم بهتون بر نخوره کلا گوشی بد قلقی :دی این w910 ولی به یه تعمیر کار دیگه نشون بدید ببینید چی میگه

mehran_badboy
22-09-2012, 09:36
سلام.من گوشیم xperia arc s هستش گوشیمو آپدیت کردم,اما الان وقتی کسی بهم زنگ میزنه یا من با کسی تماس میگیرم صدای طرف مقابل رو نمینشوم. مشکل کجاست؟

amir_toos
23-09-2012, 21:33
سلام.
گوشی من یک مدتی هست که وقتی sms میاد نشون نمیده ! باید خاموش روشن کنم تا sms دریافتی رو نشون بده. باید چی کار کنم؟
من از هیچ برنامه یا چیزی اضافی استفاده نمیکنم و از زمانی که خریدم آپدیت هم نکردم! یعنی میتونم بگم همه چی فابریک مونده البته به غیر از تم . این همه سال درست بوده یک دفعه این جوری شده! باید چی کار کنم؟
ممنون میشم
گوشی هم P1i

hadimhmatj
09-10-2012, 10:46
سلام از تمام دوستان خواهش میکنم که اگر راهنمایی میتونن بکن از اینجانب دریغ نکنن چون در یکی از شهرهی مرزی سربازم و دسترسی به هیچگونه مغازه و نمایندگی ندارم مدل گوشیم xperia ray هست و حدود 4ماه پیش با گارانتی اصلی پارس کامتل از تهران خریدم دوشب پیش گوشم به طور خودجوش شروع کرد به ویبره زدن اولش ویبرش قطع و وصلی داشت بعدش مداوم شد و حتی موقعی که خاموشم کردم قطع نشد بعد از باطریشو در اوردم قطع شد و دوباره روشنش کردم حالا مشکلش این بود که چراغ دکمه home که به رنگ سبز هست به رنگ آبی و بنفش هی تغییر رنگ میداد صفحه lcd خاموش روشن میشد و .... در ضمن من برنامه ای تازه نصب نکردم روش حالا بی گوشی موندم

saeediranzad
09-10-2012, 18:01
اگر با ریستارت کردن درست نمیشه (نگهداشتن 5-6 ثانیه ای دکمه پاور، بالا، راست)، باید ترمیمش کنی.
با PC Companion و Repair باید درست بشه.
البته گمون نکنم خودبخود به این روز افتاده باشه. یا زمین خورده یا نرم افزار ناجور نصب کردی.

Mehdi.7600
14-10-2012, 11:55
سلام. من گوشین Arc s هست. سنسور proximity من رفته تو بازی. تا زنگ میزنم یا زنگ می خوره قبل از اینکه دم گوشم بگیرم صفحه خاموش میشه. هیچ چیزم جلوشو نگرفته. فلش کردم درست نشده. ریسیت کردم درست نشده. نمیخوام هم بدم تعمیرش کنن از لحاظ سخت افزاری .

نرم افزاری سراغ دارین که بشه این سنسور رو از کار بندازه کلا؟ یعنی اصلا کار نکنه.

ممنون

Mehdi.7600
17-10-2012, 11:56
کسی نیست جواب بده؟

m93
24-10-2012, 22:30
چند وقته یه آپدیت جدید برای گوشیم اومده 4.1.B.0.587
اگه آپدیت کنم برنامه ها بازی ها شماره هام و ... چی میشن؟ پاک میشن یا میمونن؟
سوال دوم اینکه اگه بخوام با برنا مهای مثل ttpod آهنگامو رو کامپیوتر import کنم باید remote server یا چیزی شبیه این نصب کرده باشم (برای کنترل کامپیوتر با استفاده از گوشی) ممنون

saeediranzad
25-10-2012, 08:02
سلام
این شماره ای که نوشته اید بیلد نامبر هست؛ نه ورژن آندروید. اخرین ورژن هنوز همون 4.0.4 است.

saeedazami
28-10-2012, 10:39
سلام.توی گوشی ویواز چه طور میشه توی بازی های لمسی کلید های مجازی روی صفحه رو برداشت.؟؟؟؟؟

mahmoonsilver
29-10-2012, 15:53
گوشی سونی اریکسون کا 750 که حدود 7 سال بدون تعمیر کار کرد ولی هفته پیش یک دفعه از کار افتاد و دیگه روشن نمیشه، می خواستم اول از همه علتش رو بدونم و اینکه آیا امکان دسترسی به دفترچه تلفنم را دارم یا خیر؟

m.beh
03-11-2012, 01:24
سلام
ب من یه گوشی اکسپریا آرک اس دادند و البته گفتند اگه خوشم نیومد برم عوض کنم. من لاهاش 1 روزه مشکلی ندارم تنها مشکلم مشکل وایفایشه. آبا وایفایش ضعیفه؟ شما چیزی می دونید. چون تو خونه که اصلا درست حسابی وصل نمی شه هی دیسکانکت می شه. اگه اطلاعی دارید که گوشی چه جوریاست به من بگید تا دیر نشده برم عوضش کنم. ممنون

behrouz_r3
04-11-2012, 08:58
سلام. من یک ویواز دارم.چه سیم کارت داخلش بزارم و چه نزارم پیغام میده سیم کارت را وارد کنید.حد قل اگه سیم کارتش درست نمیشه،نمیشه کاریش کرد که بشه از برنامه هاش استفاده کرد؟(مثلا دوربینش )
نمیشه کاری کرد که گوشی به سیم کارت داشتن یا نداشتن کاری نداشته باشه؟
ممنون میشم کمکم کنید.این گوشی چند وقته یک جا افتاده (حد اقل بتونم از امکانات دیگش استفاده کنم.)راستی اون سفیدی پشتش قرمز شده(فکر میکنم منظورش رطوبت گرفتن باشه.)
ممنون

saeediranzad
05-11-2012, 11:46
سلام
قسمتهای اتصالی را تمیز کن و اگر زنگ زده، کمی سمباده بزن.

88mohammad
07-11-2012, 23:22
گوشی سونی اریکسون کا 750 که حدود 7 سال بدون تعمیر کار کرد ولی هفته پیش یک دفعه از کار افتاد و دیگه روشن نمیشه، می خواستم اول از همه علتش رو بدونم و اینکه آیا امکان دسترسی به دفترچه تلفنم را دارم یا خیر؟
سلام. یکی جواب بده منم همین مشکل رو دارم

EhsanEricsson
08-11-2012, 20:28
یه سوال دارم . گوشی من Xperia دوربینش تصاویر رو قرمز و برعکس نشون میده ، با فکتوری ریست هم درست نشد چیکار کنم؟ مرسی

EhsanEricsson
09-11-2012, 17:43
چقدر بیحال شده انجمن پیسی ورلد . 20 ساعته چندتا سوال پرسیدم تو انجمن هیشکی جواب نداده . سالای پیش به 10 دقیقه نمیرسید جواب میدادن

M.R.2
09-11-2012, 22:24
چقدر بیحال شده انجمن پیسی ورلد . 20 ساعته چندتا سوال پرسیدم تو انجمن هیشکی جواب نداده . سالای پیش به 10 دقیقه نمیرسید جواب میدادن
اینو راست میگی

ه سوال دارم . گوشی من Xperia دوربینش تصاویر رو قرمز و برعکس نشون میده ، با فکتوری ریست هم درست نشد چیکار کنم؟ مرسی
این مشکل به احتمال زیاد سخت افزاری هست.

M.R.2
09-11-2012, 22:26
سلام. یکی جواب بده منم همین مشکل رو دارم
با یه باطری دیگه تست کنید بعد شارژر رو وصل کنین ببینین شارژ میکنه.

saeediranzad
10-11-2012, 08:22
یه سوال دارم . گوشی من Xperia دوربینش تصاویر رو قرمز و برعکس نشون میده ، با فکتوری ریست هم درست نشد چیکار کنم؟ مرسی
شما با PC Companion ، Repair کنید؛ شاید درست بشه. به هرحال هیچ ضرری نداره.

hadimhmatj
11-11-2012, 21:54
میخام برای گوشیم ray مموری بخرم چند تا سوال از دارم
کلاس 4 و کلاس 10 از لحاظ کارایی چه قدر تفاوت دارن؟ملموس هست؟اگر ممکنه مثال بزنید؟
به نظر شما 16گیگ کلاس 4 بگیرم یا 8 گیگ کلاس 10؟
و میخام گوشیمو به اندروید 4 ارتقا بدم نخام سرعت گوشیم افت کنه کدوم بهتره؟
با تشکر

M.R.2
17-11-2012, 22:46
شما 8 بخر با کلاس 10

FunnyDream
02-12-2012, 22:36
سلام به همه گی
لطفا کمکم کنییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییید
یه گوشی ray دارم
اشتباها چند تا عکس مهم رو پاک کردم
میشه برگردوندشون؟
حیلی برام مهمه

M.R.2
02-12-2012, 22:52
سلام به همه گی
لطفا کمکم کنییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییید
یه گوشی ray دارم
اشتباها چند تا عکس مهم رو پاک کردم
میشه برگردوندشون؟
حیلی برام مهمه
اگه روی مموری ذخیره کرده بودی که خوب مموری رو روی یه رم ریدر بزار از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کن.

saeediranzad
03-12-2012, 11:30
سلام
کسی با تعداد بالای اسمس مشکل نداره؟
انگار گوشی من حافظه اش پر میشه و بعد از یه مدت اسمس را نمیفرسته.WT19

FunnyDream
03-12-2012, 12:15
اگه روی مموری ذخیره کرده بودی که خوب مموری رو روی یه رم ریدر بزار از نرم افزارهای ریکاوری استفاده کن.
ممنون
ام اگه روی خود گوشی ذخیره شده بود چیکار باید کرد

M.R.2
03-12-2012, 20:53
باید گوشی رو با کابل وصل کنی.

FunnyDream
04-12-2012, 13:36
باید گوشی رو با کابل وصل کنی.
ممنون
فقط خودم میتونم این کارو انجام بدم یا باید ببرم تعمیراتی ها؟

M.R.2
04-12-2012, 17:15
ممنون
فقط خودم میتونم این کارو انجام بدم یا باید ببرم تعمیراتی ها؟
اینش دیگه با خودته
اگه برنامه هاش رو داشته باشی میتونی.

Amin_0913
08-12-2012, 13:19
سلام
مادرم یه گوشی K750 داره که یهو خراب شد و دیگه روشن نشد
وقتی که روشنش میکنم صفحه خاموش روشن میشه (در واقع چشمک میزنه صفحه)
قبلش هم مادرم میگفت هنگ میکرده
مشکل از چیه؟

saeediranzad
08-12-2012, 15:27
سلام
مشکل از چیه؟
سلام
خیس نشده؟ خاموش کن؛ پشتش را بازکن و بگذار یه مدت خشک بشه. بعد دوباره روشن کن. (سشوار داغ روش نــگیر و روی بخاری هم نـگذار!)

M.R.2
08-12-2012, 16:16
سلام
مشکل از چیه؟

سلام
یه فلش بزنی مشکلت حل میشه.

h_kh_1367
10-12-2012, 09:14
دوستان سلام
من یه sony ericsson mix walkman خریدم که متاسفانه ربان فارسی نداره !! میشه کمکم کنید چطور میتونم فارسیش کنم ؟

rouhallah
15-12-2012, 00:35
به نام خدا
سلام

یه گوشی سونی اریکسون مدل t715 داریم که مشکلی پیدا کرده که همش ری استارت می‌کنه
یعنی وقتی روشن میشه اون بالا که باید اسم شبکه مثل ir_mci بیاد، می‌نویسه در حال جستجو
و بعد تقریباً هیچ دکمه‌ای کار نمی‌کنه و بعد صفحه سیاه می‌شه کم کم و بعد از یک یا دو دقیقه دوباره صفحه روشن می‌شه و دوباره همون عبارت در حال جستجو ظاهر می‌شه

لطفاً کمک کنید:n01::n03:

Amin_0913
15-12-2012, 01:14
سلام
خیس نشده؟ خاموش کن؛ پشتش را بازکن و بگذار یه مدت خشک بشه. بعد دوباره روشن کن. (سشوار داغ روش نــگیر و روی بخاری هم نـگذار!)
نه خیس نشده بوده
یهویی این اتفاق افتاده

saeediranzad
15-12-2012, 17:13
نه خیس نشده بوده
یهویی این اتفاق افتاده
یکبار ریست فاکتوری کن. من این مدل را ندیدم. ولی کمی تو منوش بگردی پیداش میکنی.

M.R.2
16-12-2012, 18:18
یکبار ریست فاکتوری کن. من این مدل را ندیدم. ولی کمی تو منوش بگردی پیداش میکنی.
داداش روشن نمیشه که ریست کنه.
عزیز فقط با فلش زدن درست میشه.

auditor
17-12-2012, 16:17
مجموعه راهنمای تعمیرات گوشی های سونی اریکسون

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ariana18
25-12-2012, 12:37
سلام ببخشید من یه سوال دارم
دیروز گوشیمو ازم زدن یه سونی اریکسون c702 میخواستم ببینم این گوشی شماره سریالش تعویض میشه یا نه یعنی کلا امیدی هست من گوشیم رو پیدا کنم؟؟
ممنون میشم سریع جوابمو بدید
اعصابم خورده:n28:

saman_s755
28-12-2012, 22:14
سلام

عزیزان من گوشی آرک دارم. اندروید 4.04

تنظیمات گوشیم بهم ریخته و لمسش قات زده! گوشی رو تازه گرفتم. چند روزه

مثلا روی هر کدوم از ایکن ها برای این که بازبشه باید دو سه بار ضربه بزنی و این که اصلا بالا پایین نمیره!

به طور مثال وقتی وارد فایل منجیر میشم نمیتونم پوشه ها بکشم پایین!

لطفا راهنمایی کنید دوستان ممنون

saeediranzad
29-12-2012, 05:04
سلام
شما گوشی را نو گرفتید؟ خودتون آپدیت کردید؟
روت شده؟
مموری چقدر داره؟ مموری کارتش چیه؟ کلاس چند؟
در فسمت Setting>storage یه نگاه بکنید.

mrh.fit
30-12-2012, 01:42
سلام
کمممممممممممممممممممممممم مممممممک !

آقا من یه t700 گرفتم بعد از مدتی کار یه ویبره می خوره ری استارت میشه بعد تمام اس ام اس ها و شماره تلفن ها پاک میشه بعد اصلا دیگه تو قسمت write new هم نمیره و یه چیز جالب دیگه اینکه کانتکت های سیم کارتو خالی نشون میده در حالی که تو یه گوشی دیگه میذارم شماره ها هستن و پاک نشدن فکر می کردم مشکل از فریمور یا اینجور چیزاس با a2 uploader یه بار فلشش کردم اما بازم اون اتفاق افتادو دوباره پاک شدن
کسی می دونه علت این بیگ بنگ چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! من تاحالا همچین چیزی ندیده بوووووودم :n28:

cdfinal
31-01-2013, 18:49
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم

اینجانب یک دستگاه گوشی سونی اریکسون مدل lt18i لمسی دارم
که الان مدتیه انتنش رفته
و با گذاشتن سیم کارت آنتن میآد
ولی فقط برایتماسهای اضطراری
نمیشه باهاش تماس معمولی موبایل به موبایل یا ثابت به موبایل گرفت
حالا به چند جا تعمیرکار دادم
نتونستن درستش کنن
میگن یا ضربه خورده
یا نوسان برقی بهش وارد شده
مهم نیست دلیلش چی بوده
آخرین جایی که سپردم نزدیک علائالدین بود به نام بازار موبایل ایران که طبقه 3 مخصوص تعمیرات
شرکت همراه ایرانیان بوده...که دیروز تعمیرکارش زنگ زد بهم یه چیز عجیب گفت:

-----من تونستم آنتن ایرانسل رو بیارم و فقط با آنتن ایرانسلت جواب میده...میشه تماس معمولی برقرار کرد...ولی با سیم کارت همراه اول نمیشه....اگر بخوای با همراه اول هم بشه یه قطعه هست که اگر اون روش کار کنم...احتمال خاموش شدن موبایلت تا ابد هست....که ریسکه...----------

حالا میخوام بدونم...
1- واقعا مشکل گوشی من چیه؟
2-آیا این اقا راست میگه یا چرته حرفش....مبلغش هم 60 تومن گفته...

--اگر این گوشی رو بخوام با آنتن دهی ایرانسلش بفرشم چند ازم ور میدارن...؟؟؟؟

با تشکر زیاد

shiva 20
14-02-2013, 00:37
سلام دوستان!میخواستم بدونم با گوشی ویواز میشه تماس تصویری برقرار کرد؟آخه گوشی ویواز دوربین دوم نداره!:n16:

S0R3N4
24-02-2013, 23:43
سلام به همه ی دوستان عزیزم

من یک گوشی Sony Xperia S دارم...
به طور پیش فرض وقتی خریدمش روش آندروئید ورژن 2.3 بود...
دادم برام روش آندروئید ورژن 4.0.4 ریختن...

بعد از آپدیت سیستم عاملش...دیگه قادر نیستم با WIFI به مودمم و اینترنت کانکت شم!!
مشکل از کجاس؟
الان وقتی میزنم اسکن شبکه مودمم رو پیدا میکنه!وقتی میزنم رو اتصال برای چند ثانیه اینترنت دارم!ولی به سرعت اینترنتم قطع میشه!(فقط زیر اون شبکه ای که پیدا کرده مینویسه ذخیره شد)
مشکل از کجاست؟تنظیماتش؟
من قبلا این مشکل رو باهاش نداشتم!وقتی آندروئید جدید ریختم روش اینطوری شده!!

حتی بعداز آندورئید جدید به اینترنت سیم کارتمم نمیتونستم متصل شم!ولی از طریق سایت همراه اول با دریافت تنظیمات اینترنت و GPRS تونستم به اینترنت سیم کارت متصل شم و این مشکل بر طرف شه!

میشه راهنمایی بفرمایید تا بتونم مشکل اتصال به اینترنت از طریق WIFI رو بر طرف کنم؟
خیلی ممنون:n12::n12:

majidreza10ly
25-02-2013, 09:54
سلام باتری گوش رو بدون خاموش کردن دراوردم والان گوشی روشن نمیشه با باتری دیگه هم امتحان کردم روشننشد با کابل به کامپیوتر وصل کردم ولی باز هم روشن نشد برای دسترسی به فایل ها مشکل از کجاست؟یکی میگفت با فلش مشکل حل میشه!!مشکل سخت افزاریه؟ مدل گوشیم سونی اریکسونه k810 اگه با فلش مشکل حل میشه کابل مخصوصی لازمه؟نرم افزار های لازمه رو معرفی کنید لطفا

majidreza10ly
25-02-2013, 09:57
سلام باتری گوش رو بدون خاموش کردن دراوردم والان گوشی روشن نمیشه با باتری دیگه هم امتحان کردم روشننشد با کابل به کامپیوتر وصل کردم ولی باز هم روشن نشد برای دسترسی به فایل ها مشکل از کجاست؟یکی میگفت با فلش مشکل حل میشه!!مشکل سخت افزاریه؟ مدل گوشیم سونی اریکسونه k810 اگه با فلش مشکل حل میشه کابل مخصوصی لازمه؟نرم افزار های لازمه رو معرفی کنید لطفا

hooly
07-03-2013, 13:49
سلام دوستان
حدود یک هفته هست که گوشی xperia u خریدم مشکلم اینه که data traffic میاد رو صفحه و گوشی ریاستارت میشه

barcaboy10
08-03-2013, 11:38
سلام

دوستان من اكسپريا ري دارم يه 8 ماهي ميشه فك كنم تا 1 ماه پيش مشكل خاصي نداشتم ولي حالا بعد از يه مدت شارژ و خالي كردن باتري وقتي

ميزنمش به شارژ 2 ساعت بعد ميبينم فقط 2 درصد شارژ شده و وقتي هم باهاش كار ميكني كند نشون ميده و ويدئو كليپ و... به صورت اهيته نمايش ميده

وقتي گوشي رو ريست ميكنم خوب ميشده و دوباره بعد از مدتي وب گردي و ..... به همون حالت در مياد

مشكلش چيه؟ :n29::n27:

مرسي

barcaboy10
09-03-2013, 15:13
سلام

دوستان من اكسپريا ري دارم يه 8 ماهي ميشه فك كنم تا 1 ماه پيش مشكل خاصي نداشتم ولي حالا بعد از يه مدت شارژ و خالي كردن باتري وقتي

ميزنمش به شارژ 2 ساعت بعد ميبينم فقط 2 درصد شارژ شده و وقتي هم باهاش كار ميكني كند نشون ميده و ويدئو كليپ و... به صورت اهيته نمايش ميده

وقتي گوشي رو ريست ميكنم خوب ميشده و دوباره بعد از مدتي وب گردي و ..... به همون حالت در مياد

مشكلش چيه؟ :n29::n27:

مرسي

????????????????????

saeediranzad
09-03-2013, 17:45
????????????????????
خب، یکماه پیش چه اتفاقی افتاد؟
رام نصب نکرده اید؟ مموری کارتش را عوض نکرده اید؟

barcaboy10
10-03-2013, 17:17
خب، یکماه پیش چه اتفاقی افتاد؟
رام نصب نکرده اید؟ مموری کارتش را عوض نکرده اید؟

نه .به جز برنامه هاي عادي مثل بازي و.... كار ديگه اي انجام ندادم:n29:

saeediranzad
11-03-2013, 06:29
نه .به جز برنامه هاي عادي مثل بازي و.... كار ديگه اي انجام ندادم:n29:
با گارانتی گرفتید؟
ببرید تعمیرات. اگه تهران هستید شنیدم بازار موبایل نمایندگی تعمیر داره.

majid865
11-03-2013, 22:31
سلام
منگوشیم p990i هستش
نمیتونم mms ارسال کنم
تایپک های در این رابطه رو تو سایتتون خوندم و انجام دادم ولی نشد
یه راهنمایی کنید ممنون میشم
مرسی

BehiJJ
27-03-2013, 21:07
سلام به همگی
دوستان اگه خدا بخاد، قیمت دلار بهتر شه :n06: و این مدل موجود باشه تو بازار، قصد خرید Xperia Miro رو دارم :n27: اطلاعات راجع به سیستم عامل و اندازه و کیفیت دوربین و این چیزاشو از سایت سونی گرفتم اما می خواستم از دوستانی که این گوشی رو دارن مشاوره بگیرم ببینم گوشی خوبی هست که بخرم یا نه؟ اگه حدودا قیمتش رو هم دارید ممنون میشم بهم بگین :n01:

javad-88
27-03-2013, 23:07
باسلام خدمت دوستان
مدتیه دنبال گوشیی میگردم که ورودی avداشته باشه یعنی به عنوان یه تلویزیون عمل کنه که بشه از طریق کابل 3فیش(زرد.قرمز.سفید)تصویر رو در صفحه گوشی مشاهده کرد.
آیا همچین گوشی وجود داره اگه هست ممنون میشن مدل رو اعلام کنین.

shaya_6
28-03-2013, 23:34
سلام من مدتیه که اکسپریا آرک اس خریدم ولی گوشی من موقعی که میخوام از اینترنت گوشی نرم افزاری دانلود کنم مرتباط پیغام فیلد میده. اصلا دانلود نرم افزار انجام نمیشه . واسه اولین بار میخواستم با استفاده از اینترنتش فایل منیچرش رو نصب کنم که مرتبا همین پیغامو میده . نمی دونم مشکل کجاست؟

saeediranzad
29-03-2013, 08:47
سلام من مدتیه که اکسپریا آرک اس خریدم ولی گوشی من موقعی که میخوام از اینترنت گوشی نرم افزاری دانلود کنم مرتباط پیغام فیلد میده. اصلا دانلود نرم افزار انجام نمیشه . واسه اولین بار میخواستم با استفاده از اینترنتش فایل منیچرش رو نصب کنم که مرتبا همین پیغامو میده . نمی دونم مشکل کجاست؟
سلام
فرض میکنم که اینترنت دارید. یعنی مثلاْ سایت را باز میکنه.
شاید سیمکارت همراه اول دارید که تو منطقه شما سرعتش خیلی کمه. با وایفای امتحان کنید. (اتصال به یک مودم خانگی)
مموری کارت شما هم که حتماْ جا داره. (وهمونه که با گوشی خریدید.)

ehsan_iace
29-03-2013, 18:19
من phone lock code سونی‌اریکسون c510 را فراموش کردم چطور می‌توانم آنرا عوض کنم؟

BehiJJ
29-03-2013, 21:01
اینجا همه چی درهمه!!! همه فقط سوال می کنن، پاسخگو نداره :n13:

ali.reihani
31-03-2013, 01:40
سلام!
من گوشی xperia mini st15i از هر روشی بغیر از بیشتر روش ها آپدیت کردم!
ولی نسخه اندروید آن هنوز2.3.4 است!
با نرم افزار آپدیت خود سونی هم این کار را کردم!!!
مشکل از کجاست!؟؟؟؟؟

m_sport
11-04-2013, 10:10
سلام
چرا تو سایت اصلی سونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوشی Sony Xperia Neo L نیست؟!!

Damian
11-04-2013, 11:12
سلام دوستان
گوشی Arc S من وقتی دکمه بک را میزنم به صورت مرحله ای و یک قدم یک قدم به صفحه قبل بر نمیگردد و کلا به Home باز میگردد
آیا تنظیماتی هست که بتوان این مشکل را حل کرد ؟
ممنون

Damian
12-04-2013, 22:02
کسی میتونه کمک کنه ؟

Excel-VB
13-04-2013, 10:02
سلام دوستان
بين Xperia P و Galaxy S Advance كداميك را پيشنهاد مي كنيد؟ لطفاً بدون تعصب نظر بدهيد. تقريباً در اكثر موارد Xperia P بالاتر است بجز صفحه نمايش و خوش دستي كه بدليل انحنا و سنگيني قسمت پايين S مي توان گفت خوش دست تر است.
متشكرم

Excel-VB
16-04-2013, 08:38
با توجه به عدم پاسخگويي دوستان، خودم دست به كار شدم و حسابي تحقيق كردم. نتيجه: هر دو تقريباً مثل هم هستند ولي نكته مهم اينكه بهتر است گوشي جديدتري را خريداري نمود به هزاران دليل از جمله با گذشت سال باتري اين گوشي ها مشكل دار مي شوند و خصوصا براي گوشي هايي مثل xperia p كه قابل تعويض نمي باشند به مشكل جدي خواهد خورد و همچنين كاهش كيفيت پيكسل ها كه برخي به آن پيكسل سوزي با گذشت زمان مي گويند. همچنين اكثر فروشندگان گوشي پس از خريداري بر روي آن انواع نرم افزار و گيم و ... نصب مي كنند كه به چندين دليل اشتباه مي باشد: 1- اكثر اين برنامه ها و بازي ها مربوط به ورژن هاي قبلي اندرويد هستند و با آپديت هاي جديد به مشكل مي خورند 2- اكثر آنها نياز به رجيستر و مشكل خاص خود را دارند 3- ممكن است آلوده به ويروس باشد 4- ويروس ياب ها اكثر مشكل دار بوده، لايسنس و رجيسر مي خواهد و قابل آپديت نيستند 5- اين برنامه ها رم گوشي را اشغال كرده و باعث كندي مي شوند 6- در اكثر مواقع تعدادي از اين برنامه ها بد نصب شده ولي نصاب بي انصاف كه بعضاً ممكن است متوجه هم نشوند از خير تصحيح آن گذشته و با وجود مشكل نصب را ادامه مي دهند در نتيجه اين نوع برنامه ها باعث نصب ويجت هاي بي مورد، باز شدن ناگهاني برنامه، اشغال شديد حافظه و ....

ali abbasii
16-04-2013, 12:56
سلام من x peria x2 دارم موقع آبدیت خاموش شد دیگه روشن نشد بعد از اینکه2ماه خاموش بود الان موقع روشن شدن فقط ویبره میزنه چراغشم به رنگ قرمز سه بار چشمک میزنه نه تصویر داره نه نورآیا درست میشه یانه

*Sun*
05-05-2013, 14:38
سلام بر دوستان.
تو رو خدا یکی راهنمایی کنه.
گوشی من سونی اریکسون Aino هستش. داشتم از طریق خود گوشی بازی دانلود می کردم که موقع نصب بازی، گوشی هنگ کرد. بعد از چند دقیقه که اومد دیگه توانایی ورود به فولدر game و اپلیکیشن رو هم ندارم. وقتی هم از طریق settup می خوام دوباره بازی ها و aplication رو نصب کنم بهم پیغام میده: opration failed!
از طرف دیگه این گوشی هم تاچه هم کیبرد. مثلا برای استفاده از دوربین فقط میشه با حالت تاچ وارد شد. اما دیگه صفحه تاچش هم کار نمی کنه. اصلا وقتی کیبرد گوشی رو می بندم صفحه مربوط به تاچش لود نمیشه که بخوام استفاده کنم.:n28:
وقتی وارد منو میشم و چند دقیقه کار می کنم و دوباره برمی گردم به بک گراند، صفحه بک گراند اول شکل یه عکس میاد(یعنی مجدد نمی تونم وارد منو شم) باید صفحه کیبرد رو ببندم و بعد از چند لحظه باز کنم تا امکانات منو و مدیا و ... بیاد!
خواهشا بهم بگین چی شده و چی کار کنم؟؟؟؟!!! خیلی عجله دارم.

اگه جز فلش کردن کاری نمی تونم بکنم، با فلش چه چیزایی توی گوشیم پاک میشه؟!
مثلا به هیچ وجه نمی خوام sms هام پاک شه!
فکر کنم قابلیت بک آپ گرفتنم نداره:n14::n28::n28::n14:

*Sun*
05-05-2013, 14:47
چجوری میشه از اطلاعات و sms های گوشی سونی اریکسون مدل Aino بک آپ گرفت؟؟؟:n28:

saeediranzad
05-05-2013, 16:09
سلام
برنامه Snappea را هم روی گوشی و هم کامپیوتر نصب کنید و بکآپ بگیرید.

*Sun*
05-05-2013, 17:55
سلام
برنامه Snappea را هم روی گوشی و هم کامپیوتر نصب کنید و بکآپ بگیرید.
ممنون بابت پاسخ گوییتون
اما سیستم عامل من جاواست...
و به خاطر مشکلی که گوشیم پیدا کرده نمی تونم aplicationای رو نصب کنم...
کمک دیگه ای به فکرتون میرسه؟؟؟؟

saeediranzad
06-05-2013, 11:38
آه؛ ببخشید. نمیدوستم.
1+ببینید میتونید کنتاکتها را به سیمکارت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتقل کنید؟
2- میتونید همه دیتای مورد نیاز را به کامپیوتر بلوتوث ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کنید؟
3-ببینید میتونید یکی از این نرم افزارها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را روی کامپیوتر نصب کنید.

kvhsade
08-05-2013, 09:36
سلام دوستان من یک گوشی سونی اریکسون Wi100 spiro دارم الان چند وقتی است که وقتی خاموش روشن میکنم به قول معروف دیر بالا میاد بعدش وقتی میخام پیامک بفرستم هر از گاهی ( نه همیشه) پیغام out of memory میده این وضع گاهی در عوض کردن تم هم پیش میاد و تا روشن خاموش نکنم مشکل حل نمیشه خواستم بدانم مشکل کجاست؟
با تشکر

avare 3355
09-05-2013, 19:40
دوستان سلام
خیلی ممنون میشم یک دست یاری به یک دانشجو مهتاج اینترنت بدین
گوشی من w995 هست و مشکلش اینه که وقتی با موفقیت به یک مودم wifi کانکت میشم صفحه باز نمیکنه. یعنی کامل عکس کانکت شدن wifi بایه صفحه گوشی میاد ولی وقتی میرم بروزر رو باز میکنم و آدرس رو وارد میکنم ارور رو به رو رو میده internet setting missing و install settings now یا بعضی اوغات میگه سرور مشکل داره ریست کنید (گوشی رو نه ها کانکت شدنو میگه)
ممنون میشم پاسخ شیواتون رو ببینم

saeediranzad
10-05-2013, 12:56
سلامavare
شما تنظیمات اینترنت گوشی را نصب نکرده اید یا بهتره دوباره نصب کنید.
همون که میگه install setting now شما جواب مثبت بدهید.

avare 3355
11-05-2013, 09:43
ممنون ولی اروری که وقتی به wifi وصل هستم اینه communication error.Try again turn off WIFI or contact your provider for support
فکر میکنم خراب شده باشه چون قدیم راحت وصل میشد ولی یک مدت چون آنتنش مشکل داشت استفاده نمی کردم از گوشی بعدش لازمش داشتم دادم تعمیرگاه حالا نمی دونم اون بدتر خرابش کرده یا مشکل نرم افزاریه
ممنون

saeediranzad
11-05-2013, 13:01
ممنون ولی اروری که وقتی به wifi وصل هستم اینه communication error.Try again turn off WIFI or contact your provider for support
فکر میکنم خراب شده باشه چون قدیم راحت وصل میشد ولی یک مدت چون آنتنش مشکل داشت استفاده نمی کردم از گوشی بعدش لازمش داشتم دادم تعمیرگاه حالا نمی دونم اون بدتر خرابش کرده یا مشکل نرم افزاریه
ممنون
آنتن چی مشکل داشت؟
تنظیمات مودم را دستکاری نکرده اید؟ مکآدرس ندادید؟ تعداد وسایل اتصال به مودم را محدود نکرده اید؟

avare 3355
11-05-2013, 21:27
خیلی ممنون بابت پیگیری
هم خونه امتحان کردم هم دانشگاه .تو دانشگاه که همه راحت کانکت میشن ولی برای من همین ارور رو میده
ممنون

saeediranzad
12-05-2013, 02:45
نمیدونم. فکر کنم تنها راه چاره ریست کردن باشه.

avare 3355
17-05-2013, 08:17
ریست هم کردم نشده
از دوستان کسی با این مشکل روبه رو نشده؟

amir3640
27-05-2013, 19:23
سلام
گوشی من w810i هست.جدیدا یه مشکلی پیدا کرده . وقتی می خوام یه چیزی با بولوتوث تو گوشی بریزم ارور میده میگه مموری پره . در صورتی که 22 مگ خالی داره. چند دفعه هم مستر ریستش کردم یه مدتی درست بود بعد دوباره مشکل پیدا می کرد (البته فقط ستینگ ها رو) چی کار کنم.
با تشکر فراوان
دوست عزیز فربود جان برو تو ی تنظیمات حافظه و ذخیره ی بولوتوث رو ببر روی مموری یا همون حافظه جانبی.:n01: بازم سوالی داشتی بگو.

TCG
11-06-2013, 23:35
سلام دوستان.
ببخشید یه مشکل عجیبی برام پیش اومده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
من گوشی Sony Erricson XPERIA Arc S دارم.
میخوام کاری کنم وقتی باهاش عکس میگیرم توی Memory Card ذخیره کنه که از طریق کابل گوشی اونو به لپ تاپ وصل کنم و بتونم ببینمش. اگه ممکنه راهنماییم کنید. با تشکر.

saeediranzad
12-06-2013, 06:21
سلام دوستان.
ببخشید یه مشکل عجیبی برام پیش اومده اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
من گوشی Sony Erricson XPERIA Arc S دارم.
میخوام کاری کنم وقتی باهاش عکس میگیرم توی Memory Card ذخیره کنه که از طریق کابل گوشی اونو به لپ تاپ وصل کنم و بتونم ببینمش. اگه ممکنه راهنماییم کنید. با تشکر.
سلام
بطور پیشفرض همینجور هست.
شما باید در
Connectivity>USB connection mode
روی حالت mtp بگذاری تا ویندوز بتونه مموری کارد را ببینه.

ahmad-07
12-06-2013, 13:32
سلام به همه بچه ها خسته نباشید:
گوشی برادرم که مدل K850 هست چند وقت پیش خاموش شد و وقتی روشن کردم فقط یه صفحه سیاه اومد دادم بیرون درست شد.
حالا دوباره همون مشکل برام پیش اومده میخوام خودم درستش کنم هر جا هم گشتیم چیزی پیدا نکردم.کسی چیزی در باره این مشکل میدونه.
لطفاً راهنمایی کنید.:n03:

TCG
12-06-2013, 16:55
سلام
بطور پیشفرض همینجور هست.
شما باید در
Connectivity>USB connection mode
روی حالت mtp بگذاری تا ویندوز بتونه مموری کارد را ببینه.

میشه کاری کرد که عکسایی که میگیرم داخل Memory Card ذخیره بشه و داخل Phone Memory نره؟

saeediranzad
13-06-2013, 04:25
میشه کاری کرد که عکسایی که میگیرم داخل Memory Card ذخیره بشه و داخل Phone Memory نره؟
گفتم که پیشفرض همینجور هست.
برای اطمینان بروید به
settings>storage
آنجا نشون میده که روی حافظه داخلی و خارجی چه نوع فایلی چقدر فضا اشغال کرده.

Mehdi.7600
13-06-2013, 09:01
سلام بچه ها . من گوشی xperia neo دارم و خورده زمین و تصویر نمیاد بالا. روشن میشه ولی تصویر نداره. دادم واسه تعمیر ، میگه ال سی دی سالمه و بعد چند روز آخرش نفهمید چشه. میگه همه مدارش رو چک کردم و نمیدونم چشه. به نظر شما چه مشکلی پیش اومده براش؟

amirpers
13-06-2013, 18:59
چرا اینجا تاپیک سونی وچود نداره؟

حالا من سوالم رو اینجا می پرسم. گارانتی اصلی گوشی های سونی چیه؟

ممنون

saeediranzad
14-06-2013, 06:22
چرا اینجا تاپیک سونی وچود نداره؟

حالا من سوالم رو اینجا می پرسم. گارانتی اصلی گوشی های سونی چیه؟ ممنون
آرمان همراه آرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

behrooz.mzi
17-06-2013, 09:33
ببخشید من گوشی xperia p دارم
صدای اسپیکر جلویی گوشیم یا همان صدای اسپیکر مکالمه کم است آیا راهی برای افزایش آن هست؟؟؟؟
لطفا جواب دهید این مشکل اعصابم رو خورد کرده :n28::n28:
آیا همه ی xperia p ها همینجور هستند
آندروید 4.1.2

only_you
28-06-2013, 11:04
گوشی من سونی آرک اس هست.قبلا با وایرلس باهاش میرفتم اینترنت.اما از دیشب هر کاری کردم وصل نمیشه.با پی سی میتونم برم با یه گوشی دیگه هم میتونم برم.فقط با این گوشی نمیتونم برم.تنظیمات و ریست کردم درست نشد.ممنون میشم راهنماییم کنید.

saeedhaeri
28-06-2013, 19:51
دوست عزیز برای رفع مشکل با یک شماره تماس بگیرید (مثلا منزل) سپس حین مکالمه صدا را افزایش دهید. این گزینه هنگام مکالمه قابل تنظیم است. موفق باشید. :n06:

AqAqzZA
30-06-2013, 10:07
سلام. دوستان یه گوشی سونی اریکسون ایکسپریا دارم که 2 سال کار میکرده خیلی خوب. اما از چند روز پیش مشکل عجیبی براش پیش اومده. سیمکارت که توش میذارم گوشی بالا میاد ولی یک دفعه خاموش میشه. اصلا نمیشه تماس گرفت باهاش. چیکار کنم درست بشه؟
خیلی متشکرم

majidmss
04-07-2013, 01:09
سلام خسته نباشید من یک گوشی سونی اریکسون xperia x8 دارم که زیاد خاموش و روشن میشه.با روشن کردن دوربین خاموش میشه.وقتی توی اینترنت میرم و دانلود میکنم هم خاموش میشه خیلی هم داغ میکنه میخواستم بدونم علتش چیه.خیلی ممنون میشم زود جوابمو بدید.با تشکر

mtz.1382
12-07-2013, 15:53
سلام با تشکر از شما من نرم افزار qt با ورژن بالا میخوام برای ویواز لطفا کمکم کنید ممنونم لطفا اون رو به ایمیل زیر بفرستید
mtz.1382@chmail .ir
باز هم تشکر

AhmadReza.
17-08-2013, 14:10
سلام
من دنبال یه گوشی میگردم تمام امکانات k770 رو داشته باشه ولی یه مدل دیگه باشه و منوش هم شبیه k770 باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

m_sport
20-08-2013, 13:46
سلام
قصد خرید xperia sola رو دارم..............باطریش که میگن قابل تعویض نیست یعنی چه؟....یکی گفت اگه خراب بشه باید گوشی رو انداخت دور!!!!!!!.......اینکه خیلی مسخرست!!
آخرین ورژن اندرویدی که میشه روش ریخت چیه؟
xperia M و xperia C تا کی میاد به بازار ؟....قیمتشون معلومه؟

D E M O N
20-08-2013, 15:43
سلام
قصد خرید xperia sola رو دارم..............باطریش که میگن قابل تعویض نیست یعنی چه؟....یکی گفت اگه خراب بشه باید گوشی رو انداخت دور!!!!!!!.......اینکه خیلی مسخرست!!
آخرین ورژن اندرویدی که میشه روش ریخت چیه؟
xperia M و xperia C تا کی میاد به بازار ؟....قیمتشون معلومه؟
درود

باطری قابل تعویض به این معنا نیست که نشه درش اورد

گوشی های دیگه شما راحت درب عقب رو درمیاری باطری رو راحت میکشی بیرون ولی توی این موراد باید توسط نمایندگی مجاز انجام بشه

خودتون انجام بدید احتمالش خیلی بالاست که بعدا نتونید جا بزنید

باطری های این گوشی ها از کیفیت بالایی برخورداره و تا اون موقع که از گوشی دل زده بشید کاملا جواب گو هست

تا اندروید 4 هم آپدیت داره !

. . .

bayat72
16-09-2013, 11:51
ببخشید من گوشی xperia p دارم
صدای اسپیکر جلویی گوشیم یا همان صدای اسپیکر مکالمه کم است آیا راهی برای افزایش آن هست؟؟؟؟
لطفا جواب دهید این مشکل اعصابم رو خورد کرده :n28::n28:
آیا همه ی xperia p ها همینجور هستند
آندروید 4.1.2
منم P دارم اینطور نیست ...

bayat72
16-09-2013, 14:20
سلام
مشکل GPS گوشیم هست
حدود 15 دقیقه طول میکشه تا وصل بشه ....
منطقه رو سریع پیدا میکنه ولی موقعیت دقیق رو نه ...
گوشی من : Xperia P
برنامه ها : google map , sygic , google earth
اندروید : 4.1.2
اگر کسی بتونه فایل GPS.config که داخل پوشه etc خود گوشی هست رو برام بفرسته ممنون میشم چون فکر کنم بی تاثیر نباشه
البته من از قاب ژله ای استفاده میکنم که جلوی گوشی رو نگرفته . تاثیر داره آیا؟:n13:

pedromi
17-09-2013, 07:54
با سلام
قیمت قاب جلوی xperia arc s تقریباً چند تومنه و آیا امکان تعویض هست یا خیر؟
با تشکر

1376MAXIMUM
03-10-2013, 12:38
سلام دوستان یکی از فامیل های ما گوشیش افتاده او جوب گوشیش هم اکسپریا ری هست رفته داده به بکب از موبایلی ها براش یه سری کار کرده که من هرچی فکر میکنم به عقلم جور در نمیاد فاکتور گرفته اینارو براش نوشتن
تعویض IC مدار تغذیه 48000
براش 6000
اجرت 16000
روی هم رفته بهش گفته 70000
که من میگم مگه این ای سی چسبی نیست اصلا جدا نمیشه از روی این گوشی بعد این قدر اجرت بالا هست 22000 تقریبا اجرتش بوده براش فکر نمیکنم که این قدر بالا باشه و سر هم کردنش هم این قدر بالا نیست هست؟

mehdi.t.f
11-10-2013, 22:11
سلام. دوستان چرا اخیرن گوشی های قیمت پایین سونی مثل میرو و تیپو ، وسط مکالمه ریست میشن؟
خواهشا جواب بدین

toorg
30-10-2013, 14:54
سلام میخواستم بدونم راهی برای نصب نرم افزار های پیش فرض یک برند مثلا ال جی یا سامسونگ روی سونی وجود داره ؟ من ویدو پلیر پیش فرض اس3 رو روی اکسپریام نصب کردم ولی میزنه aplication not inistalled !!!

لطفا راهنمایی کنید ...:n12:

Dark Shine
14-11-2013, 23:09
سلام ...
مشکل اتصال به کامپیوتر برای گوشی SE T700 دارم . به هیچ وجه سیستم گوش رو نمیشناسه .
Driver هارو هم نصب کردم اما فایده ای نداره .

fatemeh2net
16-11-2013, 10:07
خواااااااهش میکنم ب این سوالم ج بدید من گوشیم c901 هست و چند وقته ویروسی شده فایلاشم اینا اسمشه ولی نمیتونم حذف کنم آنتی ویروسم نصب کردم فایده نداشته چیکار پاک بشن؟؟ خیلی چیزا رو از کار انداخته autoran.inf ynsrp.pif frmylr.pif

mohmadd
16-12-2013, 15:55
سلااام- گوشیم خرابه که سونی اریکسونه من قبلا حاشیه گوشه لبه هایش خیس کردم - الانم مدت کوتاه خاموش میشه باتری نو خریدم نشد باز مشکل الان داغونه کسی حرفی ازش نداره

temp.1991
26-12-2013, 10:00
با سلام
من میخوام روی k800 قفل صفحه کلید بزارم.
هیچ اطلاعاتی هم از نحوه فلش یا پچ کردن ندارم.
فقط میدونم گوشیم k800 R1KG001 CID52 red هستش
لطفا کمک کنید. خیلی اضطراریه.

armen11
16-03-2014, 12:03
با سلام ویواز دارم در مشخصاتش دل ن هست من نمی دانم چطوری استفاده کنم اما مال سامونگ بلد هستم راحت است لطفا راهنمایی کنید

majid4270
22-06-2014, 08:31
سلام. گوشی من کا800 هستش.من قبلا با نرم افزار Sony_ Ericsson_ PC_ Suite_6.011.00 از اس ام اس ها و دفترچه تلفنم بکاپ گرفتم.حالا که دقیقا همون نرم افزارو نصب میکنم تا بکاب رو اجرا کنم گوشیمو کلا نمیشناسه!
در حالی که خود سیستم گوشیمو میشناسه .یعنی میتونم از طریق خود سیستم فایلامو مدیریت کنم ولی مشکلم اینه که نرم افزار فوق کلا گوشیمو نمیشناسه!!!
کسی میتونه راهنماییم کنه.مشکل بزرگی برام پیش اومده که با همون بکابه حل میشه.ممنونم.

LEILA AFSHARI
06-07-2014, 12:47
سلام به همه
من یه گوشی سونی اریکسون مدل wt13i جاوا دارم.چند تا سوال دارم خواهش میکنم اگه کسی جوابی داره برام مایل کنه به این آدرس،خیلی واجبه.maruam.m2020@yahoo.com
میخوام بدونم آیا من میتونم رو این گوشی برنامه ت nim buzz نصب کنم؟خواهش میکنم اگه امکانش هست راهنماییم کنید و آدرس لینک دانلودشو بهم بدین؟
سوال بعدیم که خیلی مهمه اینه که من هر برنامهای میخوام روش نصب کنم با مشکل بر میخورم.خواهش میکنم اگه زحمتی نیست آموزش کامل چگونگی نصب برنامه رو برام بنویسید.:n16:اگه مایلش کنید که یه عمر دعاتون میکنم.
سوال بعدیم اینه که گوشی من خودش برنامه مسنجر داره ولی خیلی خیلی سخت آن لاین میشه.چیکار باید بکنم؟
سوال آخریمم اینه که آیا با ایترنت adsl میشه از این گوشی استفاده کرد؟اگه بله چه جوری؟
مرسیییییییییییی

narges59
21-07-2014, 09:36
سلام
من یه گوشی سونی اریکسون مدل 750 دارم. میخواستم بدونم میشه رو این گوشی برای هر شماره تماس یه آهنگ جدا قرار بدم طوری که هر کسی زنگ میزنه از روی رینگتون تشخیص بدم کیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.:n16:

brad pitt
30-07-2014, 14:26
سلام دوستان

من میخوام گوشی t2 ultra بگیرم
چجور گوشی هست ؟

لطفن راهنمایی کنید . ممنون

ehsan_iace
26-09-2014, 21:01
یکی از کلیدهای گوشی سونی اریکسونم کار نمیکنه (کلید سبز رنگی که باهاش شماره میگیرم) (خیلی باید فشار بهش بیارم تا کار کنه!)

قابل تعمیر هست؟ هزینه تعمیرش چقدر باید بدهم؟ (که زیاد ازم نگیرند!)

carnation
17-10-2014, 17:20
سلام به دوستان

من xperia sl دارم و گوشی از update center پیشنهاد اپدیت میده. اگر از اینجا اپدیت کنم مشکلی برای گوشی ایجاد میشه؟ ممکنه برای کیبورد فارسی مشکلی ایجاد بشه؟ یا اطلاعات بپره؟!

الان گوشیم کند شده و رو دوربین گاهی ارور میده به این دلیل میخوام اپدیت کنم

با سپاس

nifaqaem
13-01-2015, 11:15
سلام دوستان
گوشی اکسپریا ال دوستم خودش صداش کم و زیاد میشه چیکار کنه؟
بعدش کسی بهش زنگ میزنه شمارش ذخیره نباشه شماره برعکس نوشته میشه مشکل چیه؟

shengo_k
13-01-2015, 11:42
سلام دوستان
گوشی اکسپریا ال دوستم خودش صداش کم و زیاد میشه چیکار کنه؟
بعدش کسی بهش زنگ میزنه شمارش ذخیره نباشه شماره برعکس نوشته میشه مشکل چیه؟
باید ویروس گرفته باشه منم قدیم یه بار گوشیم ویروس گرفته بود خود به خود زنگ میزد به شماره های دفتر تلفنم شما هم حافظه خود دستگاه هم اگه کارت حافظه دارید ویروس کشی کنید انشالا درست میشه اگه نشد ریست فکتوری کنید

ehsan_iace
23-01-2015, 23:09
باطریهای گوشیهای سونی به هم میخورند یا نه؟ من یک گوشی قدیمی سونی اریکسون دارم و میخواهم باطریش را عوض کنم آیا باید باطری مخصوص همان گوشی را بخرم یا باطری گوشیهای مشابه هم به آن میخوره؟

ali_ab
27-01-2015, 20:19
با عرض سلام
قبلا یه گوشی t610 داشتم که الان نیاز شده به مموری اون دسترسی پیدا کنم .ولی باتری اون از کار افتاده و اصلا نه شارژ میشه و نه روشن . ایا امکانی هست که بتونم به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنم؟
از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
پاینده باشید

barcaboy10
04-04-2015, 14:03
سلام دوستان ...من گوشیمو ( سونی اریکسون ...اکسپریا ری ) رو روت کردم الان میرم تو قسمت گالری مینویسه sd card unmounted or not present ...در صورتی که تو فایل منجیر رم رو بالا میاره و وقتی گوشی رو روشن خاموش میکنم رم رو میخونه و عکس ها بالا میاد ولی بعد یه مدت دوباره همینطور میشه....برای عکس گرفتن هم همین مشکلو دارم مینویسه ...مموری کارتی وجود نداره

چکار کنم ؟؟ خواها میکنم راهنمایی کنید...ممنون :n16:

barcaboy10
05-04-2015, 16:38
سلام دوستان ...من گوشیمو ( سونی اریکسون ...اکسپریا ری ) رو روت کردم الان میرم تو قسمت گالری مینویسه sd card unmounted or not present ...در صورتی که تو فایل منجیر رم رو بالا میاره و وقتی گوشی رو روشن خاموش میکنم رم رو میخونه و عکس ها بالا میاد ولی بعد یه مدت دوباره همینطور میشه....برای عکس گرفتن هم همین مشکلو دارم مینویسه ...مموری کارتی وجود نداره

چکار کنم ؟؟ خواها میکنم راهنمایی کنید...ممنون :n16:

کسی نمیدونه ؟؟!

mohandes71
05-05-2015, 19:18
سلام دوستان

من یه گوشی قدیمی مدل w205 دارم که خودش خودبخود پبام هام رو حذف می کنه و میبره تو صندوق خروجی. اونجا هم اصلا نمی تونم انتخابش کنم برگردونم سر جای اولیه ش. کسی می دونه مشکلش چیه؟

MYMAVS
26-06-2015, 21:05
سلام خدمت همه دوستان. آقا من گوشیم xperia mini هست، 4ساله دارمش. میخوام بفروشمش. شما چه قیمتی پیشنهاد میدید؟ میخوام توی اینترنت بفروشم ولی نمی دونم براش چ قیمتی لحاظ کنم.

اندرویدش 4 هست. خط و خش نداره ، فقط دوتا جای زمین خوردگی کوچیک داره که مشکلی نیست. لیبلش باید عوض شه. هندزفریش خراب شده. واس بازی هم خیلی مناسب نیست. کلا یه لیبل و هندزفری جدید میخواد دیگه. ولی سرحاله. تاچش عالیه. گوشی روونه ، روت شده ست و بوت لودرش هم بازه و سرعتشم بالاست. کلا واس کسی که خیلی اهل بازی نباشه خوبه.

با این اوصاف چ قیمتی واسش پیشنهاد میدین؟

javaheri69
29-06-2015, 09:40
سلام دوستان من قبلا گوشیم روت کرده بودم..چند روز پیش اپدیت کردم متاسفانه روت نمیشه..مشکل از کجاست

medi32
14-08-2017, 14:02
سلام من سونی اریکسون k310iدارم روشن که میشه صفحه اش ابی میشه و تا موقعی که باتری رو در نیاری همین طوری ابیو سیا میشه