PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19

treat
28-11-2009, 00:51
با سلام
من یک گوشی F305 دارم که هرکاری میکنم نرم افزار جاوا روش بریزم هیچی روش نصب نمیشه بعضی مواقع میگه که گوشی فلان نرم افزار رو ساپورت نمیکنه بعضی مواقع میگه خیلی حجمش بالاست نمیدونم خلاصه اینکه بدجور رو اعصابم را میره تا حالا خیلی نرم افزار رو گوشی های مختلف سونی اریکسون نصب کردو اما تا حالا هیچ مشکلی نداشتم ممنون میشم کمک کنید

ehsan_iace
28-11-2009, 15:11
نامگذاری مدل‌های سونی اریکسون به چه صورت است در بعضی اوقات مدل‌های جدید شماره‌شان از شماره مدل‌های قبلی کوچکتر است
بعضی مدل‌ها با عدد 7 شروع می‌شوند بعضی‌ها با 6 و ...

hamid7
29-11-2009, 15:41
مستر ریست دستی ( وارد کردن کد) گوشی G900 لطفا...؟

ehsan_iace
30-11-2009, 14:45
سلام

1. آیا بازی‌های جاوا روی بعضی گوشی‌ها اجرا می‌شود

من چند بازی 176*220 را دانلود کردم و روی گوشی w700 ریختم اما بعضی از آن‌ها در زمان لودینگ متوقف شد و گوشی هنگ کرد (سه بعدی هم نبود!) چرا؟

2. آیا فایل‌های 3gp باید به صورت خاصی باشد تا روی گوشی اجرا شود؟

من یک کلیپ 3gp را در کامپیوتر می‌توانم ببینم اما در گوشی پیغام failed می‌دهد چرا و چه راه‌حلی برای اجرای آن هست

Hadi King
01-12-2009, 07:38
سلام

1. آیا بازی‌های جاوا روی بعضی گوشی‌ها اجرا می‌شود

من چند بازی 176*220 را دانلود کردم و روی گوشی w700 ریختم اما بعضی از آن‌ها در زمان لودینگ متوقف شد و گوشی هنگ کرد (سه بعدی هم نبود!) چرا؟

2. آیا فایل‌های 3gp باید به صورت خاصی باشد تا روی گوشی اجرا شود؟

من یک کلیپ 3gp را در کامپیوتر می‌توانم ببینم اما در گوشی پیغام failed می‌دهد چرا و چه راه‌حلی برای اجرای آن هست
سلام ...
1. بستگی به سایز گوشی داره بیشتر گوشی ها جاوا رو ساپورت میکنن ولی سایز بندی داره :20:
اینجور مشکلات زیاد پیش میومد برای K750 خودم لینک های دیگه استفاده کن ...
بازی سنگین باشه هم اینجوری میشه ...

2. برای اینو گوشی آره باید یکبار دوباره با برنامه های تبدیل به 3gp کنــــی تا بالا بیـــاد ...
چون بعضی از برنامه های تبدیل هستش که سایز رو هم تغییر میده !
برای گوشی های شما که سایز کمی دارن بالا نمیاد یا صفحه سیاه میاد یا فقط صدا کلیپه !
موفق باشید!:40:

ehsan_iace
01-12-2009, 14:56
سلام ...
1. بستگی به سایز گوشی داره بیشتر گوشی ها جاوا رو ساپورت میکنن ولی سایز بندی داره :20:
اینجور مشکلات زیاد پیش میومد برای K750 خودم لینک های دیگه استفاده کن ...
بازی سنگین باشه هم اینجوری میشه ...

2. برای اینو گوشی آره باید یکبار دوباره با برنامه های تبدیل به 3gp کنــــی تا بالا بیـــاد ...
چون بعضی از برنامه های تبدیل هستش که سایز رو هم تغییر میده !
برای گوشی های شما که سایز کمی دارن بالا نمیاد یا صفحه سیاه میاد یا فقط صدا کلیپه ![/COLOR]
[COLOR=green]موفق باشید!:40:

من قصد خرید گوشی دارم، از کجا می‌توانم مطمئن شوم که گوشی مزبور این بازی را سر پخش کلیپ در‌نمی‌آورد؟

Mahdi.p30
01-12-2009, 16:00
من قصد خرید گوشی دارم، از کجا می‌توانم مطمئن شوم که گوشی مزبور این بازی را سر پخش کلیپ در‌نمی‌آورد؟

شما اسم گوشي مورد نظر رو بگيد تا بهتون بگيم بازي درمياره يا نه
ولي در هر صورت گوشي هاي جديد ،هم ام پي فور و تيري جي پي رو حداقل تا رزوليشن 350 در 270 ، ساپورت ميكنن
و ضمنا هر چه سي پي يو گوشي قويتر باشه ، بهتر و روانتر پخش ميكنن!
ولي براي گوشي دبليو 700 ،ميتونيد كليپ رو با استفاده از برنامه "نوكيا مولتي مديا كانورتور" به كليپ قابل پخش در گوشي تبديل كنيد
اگه گوشيتونو عوض كرديد با جت آديو هم ميتونيد

p30surff
01-12-2009, 18:32
باسلام
دوستان من دنبال یه آنتی ویروس برای گوشیم میگشتم(k770) اما یه نفر گفت احتیاجی به آنتی ویروس نیست چون سونی اریکسون های پلتفرم جاوا ویروسی نمیشن. میخواستم بدونم که اولا" درسته یا نه؟ دوما" اگه احتیاجه (که خودم فکر میکنم هست) ،کدوم آنتی ویروس خوبه و از کجا دانلود کنم؟!
ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.

Mahdi.p30
01-12-2009, 20:51
باسلام
دوستان من دنبال یه آنتی ویروس برای گوشیم میگشتم(k770) اما یه نفر گفت احتیاجی به آنتی ویروس نیست چون سونی اریکسون های پلتفرم جاوا ویروسی نمیشن. میخواستم بدونم که اولا" درسته یا نه؟ دوما" اگه احتیاجه (که خودم فکر میکنم هست) ،کدوم آنتی ویروس خوبه و از کجا دانلود کنم؟!
ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.
بنده وجود هرگونه ویروس و آنتی ویروس رو تکذیب می کنم

p30surff
02-12-2009, 10:56
بنده وجود هرگونه ویروس و آنتی ویروس رو تکذیب می کنم

با سلام
دوست عزیز اگه درست متوجه شده باشم، یعنی شما معتقدید که هیچ ویروسی برای موبایل وجود نداره! درسته؟
در ضمن یه سوال جنبی،فایلهایی که این سایت (امضاءتون)برای تعیین سرعت دانلود میده مطمئنه؟ و اینکه سرور را بایستی کویت انتخاب کنیم؟(نزدیکترین)
ممنون.

Mahdi.p30
02-12-2009, 11:24
با سلام
دوست عزیز اگه درست متوجه شده باشم، یعنی شما معتقدید که هیچ ویروسی برای موبایل وجود نداره! درسته؟
در ضمن یه سوال جنبی،فایلهایی که این سایت (امضاءتون)برای تعیین سرعت دانلود میده مطمئنه؟ و اینکه سرور را بایستی کویت انتخاب کنیم؟(نزدیکترین)
ممنون.

براي موبايل وجود داره،ولي براي سوني اريكسون خير!
ضمنا اون سايت ، بعد از زدن تست سرعت ،آدرس يه فايل عكس رو ميده

ehsan_iace
02-12-2009, 15:43
راهی هست که وقتی یک تعداد فایل را از گوشی برای‌مان بلوتوث می‌کنند نخواهیم تک تک آنها را accept کنیم؟

یعنی accept گروهی امکان دارد یا نه؟

reza_jolie
02-12-2009, 18:31
سلام. من یه c702 دارم پریشب search for update زدم توش رست شد بعد زد battry low! در حالی که بیشتر از 50% باتری داشت. موقع که به شارزر وصل می کنم میگه battry cannot charge.use a sonyericson battry. حالا چیکار کنم؟ reset factory هم زدم نشد. ممکن se باتری های تقلبیو بشناسه و ساپورت نکنه؟ باتری g900 داداشمم زدم همین ارورو داد بازم

masoud002
03-12-2009, 21:10
سلام دوستان
من يک k810i دارم ميخواستم بدونم راهي هست که وقتي ميخواي چيزي رو از طريق بلوتوث بگيري بجاي سيو کردن روي مموري روي حافظه گوشي سيوش کرد اخه پيغام ميده که يايد روي مموري سيو بشه وگرنه نميشه فايل رو دريافت کرد

Mahdi.p30
03-12-2009, 22:50
سلام دوستان
من يک k810i دارم ميخواستم بدونم راهي هست که وقتي ميخواي چيزي رو از طريق بلوتوث بگيري بجاي سيو کردن روي مموري روي حافظه گوشي سيوش کرد اخه پيغام ميده که يايد روي مموري سيو بشه وگرنه نميشه فايل رو دريافت کرد
تنها راهش اینه که قبل از بلوتوث فایل ، مموری استیک رو دربیاری!!
فکر میکنم اینم یکی از اشکالات سونی اریکسونه!

سلام. من یه c702 دارم پریشب search for update زدم توش رست شد بعد زد battry low! در حالی که بیشتر از 50% باتری داشت. موقع که به شارزر وصل می کنم میگه battry cannot charge.use a sonyericson battry. حالا چیکار کنم؟ reset factory هم زدم نشد. ممکن se باتری های تقلبیو بشناسه و ساپورت نکنه؟ باتری g900 داداشمم زدم همین ارورو داد بازم
فکر کنم بدید بیرون فلش کنن ، مشکل برطرف میشه
ضمنا خود گوشی احتمالا باتری تقلبی رو میشناسه
گوشی قبلی خودم ، باتریش اصلی نبود ، اگه به اینترنت وصل میشد و داغ میکرد یا توی مکان گرمی بود و شارژش میکردم ، مینوشت باتری متفرقه!
ولی در دمای عادی ، مثل باتری اصلی ، مشکلی برای شارژ نداشت!!

راهی هست که وقتی یک تعداد فایل را از گوشی برای‌مان بلوتوث می‌کنند نخواهیم تک تک آنها را accept کنیم؟
من که هر کار کردم ، نشد
ولی برای تست ، میتونی بری به قسمت تنظیمات>تب آخر>بلوتوث>وسایل من>وسیله جدید
و گوشی مقابل رو سرچ کنی و کد اینو توی اون و اونو توی این ، وارد کنی تا گوشی مقابل add بشه
بعد از این ، گوشی دوم بدون هیچ مشکلی میتونه به گوشی اول وصل بشه
ولی نمیدونم برای انتقال فایل گوشی شما ، بازم تایید می خواد یا نه!!
فکر هم نمی کنم که تایید نخواد!!

M.R.2
04-12-2009, 17:53

دوست عزیز با پچ میشه این کارو انجام داد.

mimjim
05-12-2009, 14:22
سلام من ل900 گرفتم . بعد از بوت شدن 20 ثانیه ای کار میکنه وارد منو ها میشه و عادی هستش اما ریست میشه گوشی رو از سایتش update کردم ولی فایده نکرد . این مشکل از وقتی ایجاد شد که موقع بوت شدن باتریش افتاد و خارج شد

ali_ab
07-12-2009, 00:50
با سلام به دوستان عزیز

گوشی t610 داشتم که ضربه خورد و دیگه ویبره اون کار نمیکنه . به نظر دوستان چه مشکلی واسش پیش اومده ؟البته گوشی ارزش درست کردن نداره اصلا خجالت میکشم گوشی رو واسه تعمیر جایی ببرم . ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند شاید خودم تونستم یه کاریش بکنم.

با سپاس

کامیاب وبرقرار باشید

kpks
08-12-2009, 13:21
من می خوام گوشی p900 بگیریم اطفا منو راهنمایی کنید !

Hadi King
08-12-2009, 15:40
با سلام به دوستان عزیز

گوشی t610 داشتم که ضربه خورد و دیگه ویبره اون کار نمیکنه . به نظر دوستان چه مشکلی واسش پیش اومده ؟البته گوشی ارزش درست کردن نداره اصلا خجالت میکشم گوشی رو واسه تعمیر جایی ببرم . ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند شاید خودم تونستم یه کاریش بکنم.

با سپاس

کامیاب وبرقرار باشید
دوست عزیز خحجالت کشیدن نداره اگه به این چیزا خجالت بکشی دیگه هیچی !
من 1100 رو بردم گفتم برام بازی جاوا و انگیج روش فعال کنید :31:
مشکل سخت افزاری هستش باید ببری تعمیرات درست کردنش راحته برای اونا > طول نمیکشه :20:

من می خوام گوشی p900 بگیریم اطفا منو راهنمایی کنید !
پست اول توضیحات داده شده ...
کلوپ G700 و G900 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

pakzadmp
11-12-2009, 17:29
سلام
من یه k810 دارم که فارسی هم میشه.
اگه آپدیتش کنم , بازم فارسی میشه؟
m30

akbarrazmi
11-12-2009, 23:55
اگر منظورتون از اپدیت به روز رسانی کل گوشی باشه..بله..فارسی میمونه..البته اگر به طور پیش فرض روش باشه..در واقع با اپدیت گوشی..هر چی داری و نداری پاک میشه..من خودم اپدیت کردم یه بار..ویکی دو تا از مشکلتش هم حل شد..حدود 3-4 ساعت طول میکشه..

panther99
12-12-2009, 01:16
آقا من يه S302 سوني اريكسون گرفتم كه سيم ايرانسل انداختم توش و اينترنتش هم فعاله . ولي :
اوپرا ميني رو ريختم نصب هم شده ولي با اوپرا ميني به هيچ وجه نشده كه تو نت برم و با مرورگر خود گوشي رفتم .
ميخوام ببينم كسي از دوستان هست كه منو كمك كنه . چطوري با اوپرا برم تو اينترنت ؟؟؟؟؟؟؟؟
با اين ورژن اوپرا تو يه گوشي سوني اريكسون ( K750 ) امتحانم كردم بدون هيچ مشكلي با همين خطم به اينترنت وصل شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!

pakzadmp
12-12-2009, 13:30
تشکر بابت جوابتون.
اشمش حالا چطوری میتونم از کل گوشی back up بگیرم؟

Mahdi.p30
12-12-2009, 15:38
آقا من يه S302 سوني اريكسون گرفتم كه سيم ايرانسل انداختم توش و اينترنتش هم فعاله . ولي :
اوپرا ميني رو ريختم نصب هم شده ولي با اوپرا ميني به هيچ وجه نشده كه تو نت برم و با مرورگر خود گوشي رفتم .
ميخوام ببينم كسي از دوستان هست كه منو كمك كنه . چطوري با اوپرا برم تو اينترنت ؟؟؟؟؟؟؟؟
با اين ورژن اوپرا تو يه گوشي سوني اريكسون ( K750 ) امتحانم كردم بدون هيچ مشكلي با همين خطم به اينترنت وصل شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!
چه خطایی میده؟؟

panther99
13-12-2009, 02:14
ميگه به وسيله دسكتاپ وب بروزرتون با قسمت help اوپرا ارتباط برقرار كنيد يا با سرويس دهنده اينترنتتون كه ايرانسله ديگه !!!!!!!!!!!!
ولي با وب بروزر خود گوشي وصله !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ايراد از چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahshahani
13-12-2009, 09:51
تشکر بابت جوابتون.
اشمش حالا چطوری میتونم از کل گوشی back up بگیرم؟

با برنامه ی My Phone Explorer
موفق باشی.

shahshahani
13-12-2009, 09:52
سلام
من اومدم k770 رو آپدیت کنم ولی نشد گفت آپدیت برای این گوشی وجود نداره. باید چی کار کنم؟
ممنون

signul.online
13-12-2009, 15:26
ُسلام دوستان
مدل گوشی من :
Sony Ericsson W850
R1GB001 M_EAST_N_AFR
هست و مشکلش اینه که وقتی روشن میشه گاهی وقتا از همون اول که لود میشه صفحه اش سفید میشه و نمیشه کاریش کرد گاهی وقتا هم درست میشه و بعد از 5 دقیقه بازم سفید میشه ... یه بار هم Master Reset کردم بازم نشد (از خود گوشی) بازم نشد .. فلش هم میخواستم بکنم نشد آخه به برنامه XS++ وصل نشد .. !!
میشه کمکم کنید ؟!!

Hadi King
13-12-2009, 20:19
ُسلام دوستان
مدل گوشی من :
Sony Ericsson W850
R1GB001 M_EAST_N_AFR
هست و مشکلش اینه که وقتی روشن میشه گاهی وقتا از همون اول که لود میشه صفحه اش سفید میشه و نمیشه کاریش کرد گاهی وقتا هم درست میشه و بعد از 5 دقیقه بازم سفید میشه ... یه بار هم Master Reset کردم بازم نشد (از خود گوشی) بازم نشد .. فلش هم میخواستم بکنم نشد آخه به برنامه XS++ وصل نشد .. !!
میشه کمکم کنید ؟!!
دوست عزیز بده تعمیرات تا برات با دستگاه باکس فلش کنن تا مشکلت برطرف بشه ...

panther99
14-12-2009, 19:16

آقا كسي نيست بدونه درد گوشيه من چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

akbarrazmi
14-12-2009, 23:10
تنظیماتش رو یه نیگا بکن..(یه نگاه عمیق):31:

akbarrazmi
14-12-2009, 23:13
سلام
من اومدم k770 رو آپدیت کنم ولی نشد گفت آپدیت برای این گوشی وجود نداره. باید چی کار کنم؟
ممنون

خوب این معنیش اینه که اپدیتی برا گوشی شما نیومده..یعنی اخرین نسخه هست..:11:

Mahdi.p30
15-12-2009, 01:12
آقا كسي نيست بدونه درد گوشيه من چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
یا سرعت اینترنت منطقه شما پایینه
یا احتمالا جی پی آر اس شما قطع و وصل میشه
ضمنا یه نگاهی به بخش تنظیمات اینترنت بندازید ، ببینید کانکشن جاوا با کانکشن اصلی وب یکیه یا فرق داره
اگر تنظیمات یکیه ، اپرا مینی رو باز کنید ، موقعی که کامل لود شد ، مینیمم کنید اونو ، بعد با مرورگر خود گوشی برید به اینترنت ، یه صفحه دلخواه رو باهاش باز کنید ، هر موقع سایت بالا اومد ، اپرا رو دوباره ماکزیمم کنید و برید به اینترنت!
ارور دسکتاب مربوط به قطع بودن اینترنت هست

mahsa_1222
15-12-2009, 09:19
سلام دوستان من جدیدا یه مشکلی با w700 پیداکردم قبلا اینترنت ایرانسلش خوب بود و مشکلی نداشتم اما یه چند هفته ای هست که اینترنتش مشکل دار شده تنظیماتشو دوباره از ایرانسل گرفتم اما فایده نداشت و به این صورته که او ن علامت کره میاد اما نمیتونه کانکت بشه یا ااگه هم کانکت شد وارده هیچ جایی نمیشه و قطع میشه و میگه اتصال مقدور نیست دوباره سعی کنید یا به متصدی خود بگویید گاهی وقتا گوگل رو باز میکنه اما سریع قطع میشه جالب اینجاست که سیم رو تو گو.شی های دیگه که میذارم خوب کار میکنه و مشکلی نداره ممنون میشم کمکم کنید .

shahshahani
15-12-2009, 09:22
خوب این معنیش اینه که اپدیتی برا گوشی شما نیومده..یعنی اخرین نسخه هست..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
خب ولی نباید بگه نمیشه آپدیت کرد.
من گوشی P990 رو چندین بار آپدیت کردم با اینکه آخرین آپدیت هم بود. برای اینکه گوشی سرحال بشه و سرعتش زیاد بشه.همین. اما این یکی نمیشه! نمیدونم چرا؟ کسی هست بدونه مشکل چیه؟

Mahdi.p30
15-12-2009, 11:27
سلام دوستان من جدیدا یه مشکلی با w700 پیداکردم قبلا اینترنت ایرانسلش خوب بود و مشکلی نداشتم اما یه چند هفته ای هست که اینترنتش مشکل دار شده تنظیماتشو دوباره از ایرانسل گرفتم اما فایده نداشت و به این صورته که او ن علامت کره میاد اما نمیتونه کانکت بشه یا ااگه هم کانکت شد وارده هیچ جایی نمیشه و قطع میشه و میگه اتصال مقدور نیست دوباره سعی کنید یا به متصدی خود بگویید گاهی وقتا گوگل رو باز میکنه اما سریع قطع میشه جالب اینجاست که سیم رو تو گو.شی های دیگه که میذارم خوب کار میکنه و مشکلی نداره ممنون میشم کمکم کنید .
این بستگی به منطقتون داره
بعضی مناطق ، آرم جی پی آر اس میاد و میره!!

masoud.hasni1097
15-12-2009, 11:51
fبچه ها گوشه جديده سوني اريكسون به نام ino چطوريه.
قيافش كه خوبه

mahsa_1222
15-12-2009, 11:57
این بستگی به منطقتون داره
بعضی مناطق ، آرم جی پی آر اس میاد و میره!!

ولی همون منطقه رو 2 تا گوشی دیگه خط رو امتحان کردم اینترنتش خوب بود

mahsa_1222
15-12-2009, 11:59
اما تو همون منطقه تو 2 تا گوشی دیگه امتحان کردم اینترنت خطم خوب بود اما تو گوشی خودم نه

mahsa_1222
15-12-2009, 12:02
اما آقا مهدی تو همون منطقه رو 2 تا گوشی دیگه خطمو امتحان کردم اینترنت خطم خوب بود و مشکلی د رکانکت نداشتم اما تو گوشی خودم نه

Mahdi.p30
15-12-2009, 15:32
اما آقا مهدی تو همون منطقه رو 2 تا گوشی دیگه خطمو امتحان کردم اینترنت خطم خوب بود و مشکلی د رکانکت نداشتم اما تو گوشی خودم نه
ایرانسل از این مشکلات زیاد داره
برید توی تنظیمات اینترنت ، پ ر و کسی رو خاموش کنید ، یا اگه خاموشه روشنش کنید!
بعد از قطعی 16 آذر ، از این مشکلات زیاد پیدا کرده

akbarrazmi
15-12-2009, 19:26
خب ولی نباید بگه نمیشه آپدیت کرد.
من گوشی P990 رو چندین بار آپدیت کردم با اینکه آخرین آپدیت هم بود. برای اینکه گوشی سرحال بشه و سرعتش زیاد بشه.همین. اما این یکی نمیشه! نمیدونم چرا؟ کسی هست بدونه مشکل چیه؟

شما به نکته جالبی پی بردید..مثلا من خودم T650 رو میخواستم اپدیت کنم..گفت اپدیت جدید نیومده..اما اگه میخوای همون اخریش رو بزن! من هم اخرین نرم افزار رو دوباره زدم..
اما برای k810 این کار رو نکرد..گفت اخرین نسخه هست و اجازه نداد دوباره همون اخری رو بزنم.
فکر کنم گوشیهای مختلف با هم فرق میکنن بعضی ها رو اگه براش اپدیت نباشه اجازه نمیده دوباره همون رو بزنی..

E-Masood
17-12-2009, 13:37
سلام دوستان
من خواستم سیمکارت رو روی گوشی K800 خودم عوض کنم که وقتی سیمکارت رو عوض کردم دیگه روشن نشد کامپیوتر هم نمیشناسش و شارژ هم نمیشه!
لطفا کمک کنید!

Mahdi.p30
17-12-2009, 22:09
سلام دوستان
من خواستم سیمکارت رو روی گوشی K800 خودم عوض کنم که وقتی سیمکارت رو عوض کردم دیگه روشن نشد کامپیوتر هم نمیشناسش و شارژ هم نمیشه!
لطفا کمک کنید!
باتریش رو امتحان کردی که ببینی سالمه یا نه؟؟
باتریت قطع و وصل نداره؟

alex110
20-12-2009, 20:25
نمي دونم ربطي به اينجا داره يا نه
الان گوشي من مدتي كه پيغام پر شدن مسيج رو مي ده ايا راهي براي افزايش جاي اس ام اس ها وجود داره يا نه
گوشي ام كا 800 و سيم كارتم ايرانسل هست راهي به جز پاك كردن مسيج ها

Hadi King
21-12-2009, 16:47
نمي دونم ربطي به اينجا داره يا نه
الان گوشي من مدتي كه پيغام پر شدن مسيج رو مي ده ايا راهي براي افزايش جاي اس ام اس ها وجود داره يا نه
گوشي ام كا 800 و سيم كارتم ايرانسل هست راهي به جز پاك كردن مسيج ها
سلام دوســـت عزیز من امتحان نکردم ولی پچ افزایش تعداد Sms اومده ...
باید گوشیتو هک کنـــی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alex110
22-12-2009, 13:35
سلام دوســـت عزیز من امتحان نکردم ولی پچ افزایش تعداد Sms اومده ...
باید گوشیتو هک کنـــی :

ممنون
ميشه بگيد با چه برنامه اي و چطوري اين پچ رو بريزم

E-Masood
22-12-2009, 18:07
باتریش رو امتحان کردی که ببینی سالمه یا نه؟؟
باتریت قطع و وصل نداره؟
هم باتری سالمه هم شارژر

Hadi King
22-12-2009, 18:20
ممنون
ميشه بگيد با چه برنامه اي و چطوري اين پچ رو بريزم
با برنامه ســـتول و اگه گوشیتون سید 53 نباشــــه میتونی پچ رو روی گوشی بریزی :20:

هم باتری سالمه هم شارژر
شما دوســـت عزیز موقعی که میخواستین سیم رو عوض کنین گوشی رو خاموش نکردید همینجوری باطری رو در آوردید درســــته :31:

merlin_magic
22-12-2009, 23:47
با سلام
امکانش هست که صدای Alarm رو توی گوشی های سونی اریکسون غیر فعال کرد؟
یعنی اگر اس ام اس fail شد و یا deliver شد اون صدای بلند و وحشتناک Alarm رو نده!
بخصوص وقتی اس ام اس fail میشه!

E-Masood
23-12-2009, 12:24
شما دوســـت عزیز موقعی که میخواستین سیم رو عوض کنین گوشی رو خاموش نکردید همینجوری باطری رو در آوردید درســــته :31:
نه اتفاقا خاموش کردم

HRN
23-12-2009, 15:41
سلام:
من يك G900 خريدم
وقتي بلوتوث از طرف كسي برات مياد ميره توي اين باكس كنار اس ام اس ها ذخيره ميشه بعد بايد يكي يكي از ميون اس ام اس ها پيداشون كني بعد حتما بازش كني و بعد توي مموري ذخيره كني
كه خيلي كار عصاب خورد كني ميخواستم ببينم راهي داره مسير ذخيره رو عوض كرد
يا حداقل تنظيمش كرد كه اس ام اس ها رو توي مموري ذخيره بكنه آخه حافضه گوشي 160 مگابايت بيشتر نيست و وقتي كسي چند تا فايل با هم كه حجم بيشتر از 160 مگابايت ميشه ميفرسته گوشي ديگه بقيه فايل ها رو نميگيره و بايد يك بار فايل ها رو به مموري انتقال بدم بعد بقيه فايل ها رو بگيرم
راهي داره با هك كردن گوشي يا غير اين مشكل رو توي گوشي برطرف كرد؟
با تشكر

Hadi King
24-12-2009, 12:12
[size=2][color=#000000]
نه اتفاقا خاموش کردم
[COLOR=darkred]اگه هنوز جواب نگرفتـــی مجبوری فلش کنـــی :41:

سلام:
من يك G900 خريدم
وقتي بلوتوث از طرف كسي برات مياد ميره توي اين باكس كنار اس ام اس ها ذخيره ميشه بعد بايد يكي يكي از ميون اس ام اس ها پيداشون كني بعد حتما بازش كني و بعد توي مموري ذخيره كني
كه خيلي كار عصاب خورد كني ميخواستم ببينم راهي داره مسير ذخيره رو عوض كرد
يا حداقل تنظيمش كرد كه اس ام اس ها رو توي مموري ذخيره بكنه آخه حافضه گوشي 160 مگابايت بيشتر نيست و وقتي كسي چند تا فايل با هم كه حجم بيشتر از 160 مگابايت ميشه ميفرسته گوشي ديگه بقيه فايل ها رو نميگيره و بايد يك بار فايل ها رو به مموري انتقال بدم بعد بقيه فايل ها رو بگيرم
راهي داره با هك كردن گوشي يا غير اين مشكل رو توي گوشي برطرف كرد؟
با تشكر
بیشتر گوشی ها میشه مسیر اس ام اس رو انتقال داد مموری ! تو تنظیمات اس ام اس ها یه نگاهی بنداز :46:
من با این گوشی کار نکردم به همین زیاد نمیتونم راهنمایی کنم ...

alex110
24-12-2009, 17:53
يه مردي پيدا بشه اين افزايش فضاي اس ام اس رو به من بگه

Hadi King
24-12-2009, 22:51
يه مردي پيدا بشه اين افزايش فضاي اس ام اس رو به من بگه
دوســـت عزیز شما برنامه هک یعنی ستول رو دانلود کن بدون برنامه نمیتونی کاری انجام بدی :41:
بعد با برنامه ببینی سید گوشیت چنده اگه 53 باشـــه نمیتونی پچ بریزی باید 52 باشـــه ...

ehsan_iace
25-12-2009, 19:19
چرا روی گوشی سونی اریکسون نمی‌توان رمز گذاشت تا اگر کسی گوشی‌تان را برداشت نتواند بدون زدن کلمه عبور ( که معمولاً چند عدد است ) به گوشی دسترسی پیدا کند!

من قبلاً یک گوشی ساده و ارزان قیمت نوکیا داشتم که این خصوصیت را داشت ولی گوشی دوربین‌دار و بلوتوث‌دار و رم خور سونی اریکسون این امکان را ندارد؟!

Mahdi.p30
25-12-2009, 20:07
چرا روی گوشی سونی اریکسون نمی‌توان رمز گذاشت تا اگر کسی گوشی‌تان را برداشت نتواند بدون زدن کلمه عبور ( که معمولاً چند عدد است ) به گوشی دسترسی پیدا کند!

من قبلاً یک گوشی ساده و ارزان قیمت نوکیا داشتم که این خصوصیت را داشت ولی گوشی دوربین‌دار و بلوتوث‌دار و رم خور سونی اریکسون این امکان را ندارد؟!
اگه منظورتون رمز معمولی گوشیه که داره
اگه منظورتون رمز برای keylock هست که خب نداره

merlin_magic
25-12-2009, 22:31
با سلام
امکانش هست که صدای Alarm رو توی گوشی های سونی اریکسون غیر فعال کرد؟
یعنی اگر اس ام اس fail شد و یا deliver شد اون صدای بلند و وحشتناک Alarm رو نده!
بخصوص وقتی اس ام اس fail میشه!

کسی جواب این سوالو نمیدونه؟؟ :41:

Mahdi.p30
26-12-2009, 00:47
کسی جواب این سوالو نمیدونه؟؟ :41:
می تونید برید توی فایل های سیستمی گوشی (با استفاده از برنامه هک) ، فایل مربوط به اونو حذف یا با یه آهنگ دیگه تعویض کنید
اگه مدل گوشیتونو بگید ، بهتر می تونم راهنماییتون کنم

merlin_magic
26-12-2009, 04:00
می تونید برید توی فایل های سیستمی گوشی (با استفاده از برنامه هک) ، فایل مربوط به اونو حذف یا با یه آهنگ دیگه تعویض کنید
اگه مدل گوشیتونو بگید ، بهتر می تونم راهنماییتون کنم

ممنون
برای گوشی G705 و W980 رو میخوام

ehsan_iace
26-12-2009, 11:11
من یک گوشی w700 دارم که اگر با آن 45 دقیقه با آن آهنگ گوش بدهم 40٪ باطری خالی می‌کند!

سئوالات :

1. علت خالی شدن سریع باطری گوشی چیه ؟

2. چند ساعت معمولاً می‌توان با گوشی آهنگ گوش داد؟

3. آیا با تعویض باطری مشکل حل می‌شود یا باید یک باطری یدکی داشته باشم؟

4. آیا شارژر سونی اریکسونی هست که باطری را مستقیماً در آن قرار دهیم تا شارژ کند؟

یک سئوال بی‌ربط به این مشکل :

5. سیستم همراه اول 2G است یا 3G ؟

Mahdi.p30
26-12-2009, 13:26
ممنون
برای گوشی G705 و W980 رو میخوام
برای این مدل گوشیها ، این روش جواب نمیده
چون این روشو روی گوشی خودم امتحان کردم و فایل آلارم رو حذف کردم ، گوشی یه آهنگ مزخرف تر رو جایگزین کرد
یادمه برای گوشیهای قدیمی تر جواب میداد
اگه پچی نباشه ، بالاجبار باید از سایلنت استفاده کنید

من یک گوشی w700 دارم که اگر با آن 45 دقیقه با آن آهنگ گوش بدهم 40٪ باطری خالی می‌کند!
سئوالات :
1. علت خالی شدن سریع باطری گوشی چیه ؟
2. چند ساعت معمولاً می‌توان با گوشی آهنگ گوش داد؟
3. آیا با تعویض باطری مشکل حل می‌شود یا باید یک باطری یدکی داشته باشم؟
4. آیا شارژر سونی اریکسونی هست که باطری را مستقیماً در آن قرار دهیم تا شارژ کند؟
یک سئوال بی‌ربط به این مشکل :
5. سیستم همراه اول 2G است یا 3G ؟
1. میتونه ناشی از تقلبی بودن باتری باشه
طرز کار باطری شما زیادم بد نیست ، البته طبیعی هم نیست
2. به باطری بستگی داره
3. احتمالا
4. بله ، یه سری شارژر سرخود هست که دو تا شاخک داره برای قرار دادن قطب + و - باطری و به برق وصل میشه
اشکال این شارژر اینه که دیر شارژ میکنه (حدودا 3 4 ساعت) و نمیدونی چقدر شارژ شده
البته شاید بهترش هم به بازار اومده باشه که من خبر ندارم
5. سیستم همراه اول edge هست 2.75
ولی برای گوشی های فاقد edge ، نسل 2.5 رو ساپورت می کنه

sylvanas
27-12-2009, 19:29
سلام
مدل گوشیه من k800
چند وقته که هی خاموش میشه
نمی دونم مشکل باطری یا نرم افزاری مشکل پیدا کرده
با توجه به اینکه باطری تازه عوض شده
باتری فیکس گوشیو که میزاری شاید در عرض 1 ساعت 2 بار خاموش شه اونم وسط اس ام اس یا زنگ
ولی با باتری جدید شاید تو نیم ساعت 7 یا 8 بار
به نظر شما مشکل کجاست ؟
خودم می تونم حلش کنم یا ببرم بیرو ن ؟!

Amir Hossein
28-12-2009, 14:59
سلام
مدل گوشیه من k800
من هر وقت عكس ميگيرم بعضي از عكسها رو باهم قاطي ميكنه يا يه عكسي رو كه 3 ماه پيش گرفتم و پاك كردم رو با عكسي كه الام گرفتم قاطي ميكنه دليل چيه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

===========================
راستي
آخرين مدل سوني اريكسون از مدل K چي هستش
يه چيز ديگه
نميشه كاري كرد سوني اريكسون سيمبين بخونه

Mahdi.p30
28-12-2009, 17:20
سلام
مدل گوشیه من k800
من هر وقت عكس ميگيرم بعضي از عكسها رو باهم قاطي ميكنه يا يه عكسي رو كه 3 ماه پيش گرفتم و پاك كردم رو با عكسي كه الام گرفتم قاطي ميكنه دليل چيه

راستي
يه چيز ديگه

1- مموری استیک خرابه ، تعویضش کنید
2- نمیدونم
3- خیر نمیشه

sylvanas
28-12-2009, 19:41
مرسی از این همه جواب !

ali_ab
28-12-2009, 22:07
با سلام به دوستان عزیز

مدتی است وقتی گوشی رو شارژ می کنم و علامت باتری فول بودن شارژ رو نشون میده .همون زمان گوشی رو خاموش روشن کنم شارژ باتری میشه مثلا 75% . به نظر دوستان ایراد از باتری هست یا شارژر؟

با سپاس

کامیاب و سربلند باشید

Dj.Bobo
29-12-2009, 19:13
با سلام خدمت دوستان و اساتيد.
اول از همه عذر ميخام چون ميدونم اين مطلب بارها در فرم توسط دوستان ديگر مطرح شده و بطور کامل جواب داده شده است.
اما متاستفانه هر چي گشتم پيدا نکردم! براي همين از دوستان ميخام کمکم کنن تا بتونم اين مشکل و برطرف کنم.
خيلي لطف ميکنيد. من واقعا محدوديت زماني دارم. از اساتيد و دوستان خاهش ميکنم زودتر راهنماييم کنند! :11:

adrenalin
29-12-2009, 20:10
سلام
مدل گوشیه من k800

راستي
يه چيز ديگه

اخرین مدل SE از خانواده سری K گوشی K850 هست که دیگه سری K تولید نمیشه وبه جاش سری C اومده

adrenalin
29-12-2009, 20:11
اول از همه عذر ميخام چون ميدونم اين مطلب بارها در فرم توسط دوستان ديگر مطرح شده و بطور کامل جواب داده شده است.
اما متاستفانه هر چي گشتم پيدا نکردم! براي همين از دوستان ميخام کمکم کنن تا بتونم اين مشکل و برطرف کنم.
خيلي لطف ميکنيد. من واقعا محدوديت زماني دارم. از اساتيد و دوستان خاهش ميکنم زودتر راهنماييم کنند! :11:

با استفاده از برنامه XS++ یه لوگ از گوشیتون بگیرید نشون میده بیشتر مواقع کد مورد نظر 0000 هست

Mahdi.p30
29-12-2009, 20:24
سلام
مدل گوشیه من k800
چند وقته که هی خاموش میشه
نمی دونم مشکل باطری یا نرم افزاری مشکل پیدا کرده
با توجه به اینکه باطری تازه عوض شده
باتری فیکس گوشیو که میزاری شاید در عرض 1 ساعت 2 بار خاموش شه اونم وسط اس ام اس یا زنگ
ولی با باتری جدید شاید تو نیم ساعت 7 یا 8 بار
به نظر شما مشکل کجاست ؟
خودم می تونم حلش کنم یا ببرم بیرو ن ؟!
احتمالا دو تا باتریتون استاندارد نیست
باتریهاتون آرم سونی اریکسون داره؟؟

با سلام به دوستان عزیز

مدتی است وقتی گوشی رو شارژ می کنم و علامت باتری فول بودن شارژ رو نشون میده .همون زمان گوشی رو خاموش روشن کنم شارژ باتری میشه مثلا 75% . به نظر دوستان ایراد از باتری هست یا شارژر؟

با سپاس

کامیاب و سربلند باشید
بعد که 75 درصد میشه ، عادی باتری خالی میکنه یا به سرعت؟
ضمنا گوشیتونو خاموش کنید و بعدش شارژ کامل کنید

اولا مدل گوشیتون؟؟
ثانیا برنامه Setools2lit رو باز کنید ، دکمه unlock/rapair رو بزنید و بعد پسورد گوشیتون به 0000 ریست میشه
این روش برای گوشیهایی مثل k750 k550 k800 w850 w610 w810 و ... جواب میده

ali_ab
29-12-2009, 21:30
بعد که 75 درصد میشه ، عادی باتری خالی میکنه یا به سرعت؟
ضمنا گوشیتونو خاموش کنید و بعدش شارژ کامل کنید

با سلام به دوستان

شارژش تقریبا زود خالی میشه.

با سپاس فراوان

کامیاب باشید

Dj.Bobo
31-12-2009, 12:28
اولا مدل گوشیتون؟؟
ثانیا برنامه Setools2lit رو باز کنید ، دکمه unlock/rapair رو بزنید و بعد پسورد گوشیتون به 0000 ریست میشه
این روش برای گوشیهایی مثل k750 k550 k800 w850 w610 w810 و ... جواب میده[/QUOTE]

سلام دوست عزيز. سپساگذارم از راهنمايي و پيگيري تون.
مدل گوشي من P990 هست.
متاسفانه رمزشو عوض کردم اما الان به خاطرم نيست!
لطف ميکنيد کمکم کنيد.

Dj.Bobo
31-12-2009, 12:30
با استفاده از برنامه XS++ یه لوگ از گوشیتون بگیرید نشون میده بیشتر مواقع کد مورد نظر 0000 هست

ممنون و سپساگذارم دوست عزيز.
اميدوارم مشکلم حل شه. آيا آموزشي در باره نحوه کار با اين برنامه‌ها در دسترس داريد به من معرفي کنيد؟

badterojan
31-12-2009, 19:38
سلام
روز خوش دوستان
من يه گوشي k510 دارم + 1 مزاحم
نمي خوام خطم رو عوض كنم
شنيدم كه ميشه شماره هاي مزاحم رو بلوكه كرد كه ديگخ گوشي زنگ نخوره
توي منوها ديدم يه جايي هست كه شماره هايي كه ميخواي باهات تماس بگيرن رو مي توني اضافي كني. اونوقت هر كي ديگه غير از اون شماره ها بهت زنگ بزنه گوشيت زنگ نمي خوره اما من مي خوام فقط همين 1 شماره رو بلوكه كنم چون تعداد كسايي كه باهام تماس ميگيرن زيادن و اگه بخوام همه رو تو اون ليست اضافه كنم پدروم در مياد
ممنون مي شم اگه كمك كنيد

Mahdi.p30
31-12-2009, 19:56
سلام
روز خوش دوستان
من يه گوشي k510 دارم + 1 مزاحم
نمي خوام خطم رو عوض كنم
شنيدم كه ميشه شماره هاي مزاحم رو بلوكه كرد كه ديگخ گوشي زنگ نخوره
توي منوها ديدم يه جايي هست كه شماره هايي كه ميخواي باهات تماس بگيرن رو مي توني اضافي كني. اونوقت هر كي ديگه غير از اون شماره ها بهت زنگ بزنه گوشيت زنگ نمي خوره اما من مي خوام فقط همين 1 شماره رو بلوكه كنم چون تعداد كسايي كه باهام تماس ميگيرن زيادن و اگه بخوام همه رو تو اون ليست اضافه كنم پدروم در مياد
ممنون مي شم اگه كمك كنيد
با پچ میشه همون لیست سفید رو به لیست سیاه تبدیل کرد

badterojan
31-12-2009, 20:22
با پچ میشه همون لیست سفید رو به لیست سیاه تبدیل کرد

سلام
پچش چيه؟ من نميدونم
ميشه كمكم كنيد؟

merlin_magic
31-12-2009, 20:32
از دوستان کسی آدرس نمایندگی رسمی سونی اریکسون رو داره؟

mehdi-2009
02-01-2010, 12:00
دوستان عزیز سلام یه سوال دارم درمورد گوشی سونی اریکسون مدل T700 ایا میشه روی این گوشی GPS نصب کرد؟ اگه کسی قیمت راهم بده ممنون میشم.

HRN
02-01-2010, 15:18
سلام:
داداشم يك G705 خريده(خودم بهش پيشنهاد كردم)
همه چيش خوبه ولي جاي كلمات روي كيبردش جابجاست
مثلا رو شماره 3 نوشته (ا ب ت ث) ولي وقتي ميخواي بنويسي (ا أ‌ إ آ ي ؤ ئ ء) ميزنه اونجور كه من فهميدم كلمات هر كيليد رو كيليد قبلي
مثلا كلماتي كه رو كيليد 3 نوشته (ا ب ت ث) رو كيليد 2 عمل ميكنه و كلماتي كه رو كيليد 2 نوشته (ج ح خ) رو كيليد 6 عمل ميكنه و كلماتي كه روي كيليد 6 نوشته (د ذ ر ز ) رو كيليد 5 عمل ميكنه و...
نميدونم اشكال از كيبردش هست يا نرم افزاري ايراد داره
ممنون ميشم يك راهنمايي بكنيد
فريمورش هم R1EA033 هست
با تشكر

Hadi King
02-01-2010, 15:25
سلام:
داداشم يك G705 خريده(خودم بهش پيشنهاد كردم)
همه چيش خوبه ولي جاي كلمات روي كيبردش جابجاست
مثلا رو شماره 3 نوشته (ا ب ت ث) ولي وقتي ميخواي بنويسي (ا أ‌ إ آ ي ؤ ئ ء) ميزنه اونجور كه من فهميدم كلمات هر كيليد رو كيليد قبلي
مثلا كلماتي كه رو كيليد 3 نوشته (ا ب ت ث) رو كيليد 2 عمل ميكنه و كلماتي كه رو كيليد 2 نوشته (ج ح خ) رو كيليد 6 عمل ميكنه و كلماتي كه روي كيليد 6 نوشته (د ذ ر ز ) رو كيليد 5 عمل ميكنه و...
نميدونم اشكال از كيبردش هست يا نرم افزاري ايراد داره
ممنون ميشم يك راهنمايي بكنيد
فريمورش هم R1EA033 هست
با تشكر
نرم افزاری ایراد نداره صفحه کلید رو اشتباهی یا همینجوری سر خود وصل کردن برید بهش بگید ...
چون همه گوشی ها باید یکی باشه !
روی کلید 5 برای همه ( د . ذ . ر . ز ) و کلید 8 ( ف . ق . ک . ل . م ) و ... زده شده !!!
اگه جا به جا شده یعنی دستکاری :41:

mehdi-2009
02-01-2010, 17:58
دوستان عزیز سلام یه سوال دارم درمورد گوشی سونی اریکسون مدل T700 ایا میشه روی این گوشی GPS نصب کرد؟ اگه کسی قیمت راهم بده ممنون میشم.

ازدوستان کسی نبودجواب مارابده؟؟؟؟؟؟؟

toadstool
05-01-2010, 16:15
با سلام

من یه K810 دارم که تقریبا 2 سال دارم استفاده می کنم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم (از هیچ پچی برای گوشیم استفاده نکردم)

امروز گوشی رو خاموش کردم باطری رو در آوردم و سیم کارتم رو عوض کردم وقتی باطری رو دوباره گذاشتم دیدم گوشیم روشن نمیشه

چند بار باطری رو در آوردم و زدم ولی فرقی نکرد با شارژر هم وصل می کنم روشن نمیشه (هرچند باطریم حداقل 30 40 درصد شارژ داشت)
حتی یه باطری دیگه هم تست کردم

تنها نکته ای که متوجه شدم اینه که دکمه پاور رو که می زنم چراغ اینفرام چند تا چشمک میزنه فقط

به نظرتون اشکال از کجاست؟؟

آیا فریموری برای این گوشی هست؟

Hadi King
05-01-2010, 16:23
با سلام

من یه K810 دارم که تقریبا 2 سال دارم استفاده می کنم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم (از هیچ پچی برای گوشیم استفاده نکردم)

امروز گوشی رو خاموش کردم باطری رو در آوردم و سیم کارتم رو عوض کردم وقتی باطری رو دوباره گذاشتم دیدم گوشیم روشن نمیشه

چند بار باطری رو در آوردم و زدم ولی فرقی نکرد با شارژر هم وصل می کنم روشن نمیشه (هرچند باطریم حداقل 30 40 درصد شارژ داشت)
حتی یه باطری دیگه هم تست کردم

تنها نکته ای که متوجه شدم اینه که دکمه پاور رو که می زنم چراغ اینفرام چند تا چشمک میزنه فقط

به نظرتون اشکال از کجاست؟؟

آیا فریموری برای این گوشی هست؟
سلام دوست عزیز :11:

مطمئنی که شارژ تموم نکرده چون موقعی که پارو رو فشار بدی چراغ چشمک بزنه یعنی شارژ نداره !

میشـــه هم گفـــت فلشش پریــــده باشـــه ولی اول خوب تست کن بعد که دیدی درست بشو نیــست مجبوری فلش کنــــی ! => فریمور کـــه اره هســــت شما با برنامه هک کار کردین ؟
خودتون میخوایین فلشش کنیـــد ؟

toadstool
05-01-2010, 16:33
سلام دوست عزیز :11:

مطمئنی که شارژ تموم نکرده چون موقعی که پارو رو فشار بدی چراغ چشمک بزنه یعنی شارژ نداره !

میشـــه هم گفـــت فلشش پریــــده باشـــه ولی اول خوب تست کن بعد که دیدی درست بشو نیــست مجبوری فلش کنــــی ! => فریمور کـــه اره هســــت شما با برنامه هک کار کردین ؟
خودتون میخوایین فلشش کنیـــد ؟

گفتم که با یه باتری دیگه هم روشن نشد
الان هم شارژر رو وصل کردم ولی فایده نداره
نه تا حالا فلش نکردم
امیدوارم کار به اونجا نکشه
اگه ممکنه توضیح بدید دقیقا باید چجوری فلشش کنم

ممنون

abcdwxyz
06-01-2010, 17:07
سلام خدمت دوستان.
من به تازگی یه C901 خریدم . رمش M2 هست .اولین مشکلشاین بود که هی عکسهای روی مموری کارت از بین میرفت ، روی مموری کارت هم عکس و فیلم دوربین رو ذخیره نمیکرد. چند روز بعد وقتی از فایل منیجر تو مموری میرفتم میزد Empty . با رم ریدر check error کردم درست شد . اومدم چند تا فایل رو از تو خود گوشی بین دوتا فولدر جابجا کنم باز قاطی کرد . الان رو تو رم ریدر کار میکنه ولی تو گوشی هی میزنه memory not inserted . فرمت و check error هم جواب نمیده!

Hadi King
06-01-2010, 23:09
گفتم که با یه باتری دیگه هم روشن نشد
الان هم شارژر رو وصل کردم ولی فایده نداره
نه تا حالا فلش نکردم
امیدوارم کار به اونجا نکشه
اگه ممکنه توضیح بدید دقیقا باید چجوری فلشش کنم

ممنون
دوســـت عزیز پست این تایپک رو بخونیـــد برای K810 و K800 توضیح داده شده و فریمور های مورد نظرش هم باید دانلــــود کنـــی => برنامه setool2lite هم باید دانلود کنـــی :11:
تبديل K800 به K810 و همه سوالات و مسائل مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

سلام خدمت دوستان.
من به تازگی یه C901 خریدم . رمش M2 هست .اولین مشکلشاین بود که هی عکسهای روی مموری کارت از بین میرفت ، روی مموری کارت هم عکس و فیلم دوربین رو ذخیره نمیکرد. چند روز بعد وقتی از فایل منیجر تو مموری میرفتم میزد Empty . با رم ریدر check error کردم درست شد . اومدم چند تا فایل رو از تو خود گوشی بین دوتا فولدر جابجا کنم باز قاطی کرد . الان رو تو رم ریدر کار میکنه ولی تو گوشی هی میزنه memory not inserted . فرمت و check error هم جواب نمیده!
دوست عزیز رم مشکل داره اگه تازه خریدی برو عوضش کن ...
مموری کارتی که عکس و فیلم دوربین رو تو خودش نتونه ذخیره کنه مشکل داره دیـــگه :20:

OSEN
07-01-2010, 12:23
سلام .
رفقا این تنظیمات مربوط به دلیوری پیامایی که میفرستیم تو کجای گوشی هست(گوشى W300 i) . قبلا پیام کوتاه که میدادیم Ok میداد ولی الآن انگار دسکاریش کردن و دیگه اوکی نمیده . از کجا باید تنظیمش کرد ؟
ممنون میشم زود جواب بدید . مرسی .

Hadi King
09-01-2010, 20:07
سلام .
رفقا این تنظیمات مربوط به دلیوری پیامایی که میفرستیم تو کجای گوشی هست(گوشى W300 i) . قبلا پیام کوتاه که میدادیم Ok میداد ولی الآن انگار دسکاریش کردن و دیگه اوکی نمیده . از کجا باید تنظیمش کرد ؟
ممنون میشم زود جواب بدید . مرسی .
تنظیمات اس ام اس رو نگاه کنی میبینی :46:
یا همونجایی که مرکز خدمات وارد میکنــــی گزینه های بعد یا قبلش رو نگاه کنی میبینی ...
باید روشنش کنـی الان برای شما خاموشـــه :20:

hobgoblin
11-01-2010, 09:30
دوستان سلام

من مي خوام يه G705 بخرم

اولا لطفا بگين گوشي خوبيه؟ ارزش خريدن داره؟

دوما اينكه GPS اين گوشي به درد بخور هست؟؟؟ تو ايران جواب ميده؟ آخه يه بنده خدايي مي گفت استفاده از جي پي اس اين گوشي احتياج به اينترنت داره كه خوب به صرفه نيست درسته يا نه؟

cyrus!
11-01-2010, 10:14
دوستان من هفته پیش g900 خریدم مطمئنم که هم خودش هم باتریش نو بود ولی روزی 3 یا 4 ساعت باهاش ور می رم دقیقا دو روزه باتریش خالی میشه (یعنی مجموعا حدود 6 ساعت با صفحه روشن) نور صفحه رو هم گذاشتم روی 30% ولی فایده ای نداره :41:مال شما هم همینجوره یا یه جای کار اشکال داره ؟مجموعا چند ساعت باهاش کار می کنید باتریش خالی میشه؟ لطفا راهنمایی کنید ، حالم حسابی گرفته شده :9:

Hadi King
11-01-2010, 13:27
دوستان سلام

من مي خوام يه G705 بخرم

اولا لطفا بگين گوشي خوبيه؟ ارزش خريدن داره؟

دوما اينكه GPS اين گوشي به درد بخور هست؟؟؟ تو ايران جواب ميده؟ آخه يه بنده خدايي مي گفت استفاده از جي پي اس اين گوشي احتياج به اينترنت داره كه خوب به صرفه نيست درسته يا نه؟
دوســـت عزيز شما براي خريد گوشي اينجا سوالتون رو مطرح كنيد :46:
مشاوره خرید گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان من هفته پیش g900 خریدم مطمئنم که هم خودش هم باتریش نو بود ولی روزی 3 یا 4 ساعت باهاش ور می رم دقیقا دو روزه باتریش خالی میشه (یعنی مجموعا حدود 6 ساعت با صفحه روشن) نور صفحه رو هم گذاشتم روی 30% ولی فایده ای نداره :41:مال شما هم همینجوره یا یه جای کار اشکال داره ؟مجموعا چند ساعت باهاش کار می کنید باتریش خالی میشه؟ لطفا راهنمایی کنید ، حالم حسابی گرفته شده :9:
دوست عزيز گوشي كه كلوپ داره بريد تو كلوپش مطرح كنيد زودتر به جواب ميرســـي !!!
چون دوستاني كه اين نوع گوشي رو دارن اونجا فعاليت ميكنن :46:
کلوپ G700 و G900 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
موفق باشيد!:40:

mrmostafa
11-01-2010, 17:39
بین گوشی های زیر کدوم رو بگیرم برای گوشی دوم میخوام . فقط برنامه های جاوای همراه بانک ملت و سینماهای تهران در این حد ساپورت کنه و اجرا بشه. صداش هم خوب باشه. از نظر قیمت هم زیر 100 میخوام
Sony ericsson W350
Sony ericsson W205
Sony ericsson S312
Sony ericsson S302
nokia 2700
nokia 2710
Sony ericsson F30

MILAD MGH
11-01-2010, 20:10
سلام.تازگیا میخوام چیزی توی گوشی کپی کنم این اخطار میاد:(روی این 2 تا گوشی:k770 و w580)

فولدر هم میخوام بسازم این یکی میاد:

Hadi King
11-01-2010, 20:24
بین گوشی های زیر کدوم رو بگیرم برای گوشی دوم میخوام . فقط برنامه های جاوای همراه بانک ملت و سینماهای تهران در این حد ساپورت کنه و اجرا بشه. صداش هم خوب باشه. از نظر قیمت هم زیر 100 میخوام
Sony ericsson W350
Sony ericsson W205
Sony ericsson S312
Sony ericsson S302
nokia 2700
nokia 2710
Sony ericsson F30
دوســـت عزيز شما براي خريد اينـــجا . . .
مشاوره خرید گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.تازگیا میخوام چیزی توی گوشی کپی کنم این اخطار میاد:(روی این 2 تا گوشی:k770 و w580)

فولدر هم میخوام بسازم این یکی میاد:

دوست عزيز اين ارور نشون دهنده اينه كه روي مموري قفل گذاشته شده و محافظت شده است :20:

shahramcat
11-01-2010, 21:32
سلام به دوستان خوبم مخصوصا H VIKE عزیز

من یک گوشی W980 دارم یکبار ال سی دی سوخت دادم تعمیر درست شد باز الان مثل قبل شده !

میخاستم لطف کنید به من یک تعمیرگاه درست حسابی نشون بدید برای این گوشی ... یک مقدار هم عجله دارم ...

ممنون

Hadi King
12-01-2010, 11:59
سلام به دوستان خوبم مخصوصا H VIKE عزیز

من یک گوشی W980 دارم یکبار ال سی دی سوخت دادم تعمیر درست شد باز الان مثل قبل شده !

میخاستم لطف کنید به من یک تعمیرگاه درست حسابی نشون بدید برای این گوشی ... یک مقدار هم عجله دارم ...

ممنون
سلام عزيز دل :40:
ال سي دي رو تعمير كردي همون خرابه يا يكي جديد روش انداختـــي ؟
اگه يكي جديد بزاري بهتره چون ديگه مثل اولش نميشه هر چيزي :13:
عزيز تو بندر تعميرات زيادي سراغ دارم يكيش دوست خودم تعميرات داره ولي به كار شما نمياد :20:
شما تهران هستيد و كلي راه :31:

Moolerian
14-01-2010, 12:31
من یه گوشی تاشو مشکی قشنگ می خوام تا حدود 120000 تومان هم می دم
کمک کمک چه گوشی بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mahdi.p30
14-01-2010, 20:57
من یه گوشی تاشو مشکی قشنگ می خوام تا حدود 120000 تومان هم می دم
کمک کمک چه گوشی بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستمون که اون بالا گفتن ، مشاوره برای خرید گوشی ، اینجا:

ehsan_iace
15-01-2010, 11:41
من یک گوشی w700 دارم که صفحه کلید آن بعد از چند ثانیه قفل می‌شود و برای باز شدن قفل صفحه کلید رمزی نمی خواهد!
( یعنی هر کسی با فشار دو دکمه می‌تواند به دفترچه تلفن، پیام‌های کوتاه و فایل‌های گوشی‌ام دسترسی داشته باشد )

آیا در تمامی مدل‌های سونی اریکسون این مشکل وجود دارد؟

Hadi King
15-01-2010, 16:35
من یک گوشی w700 دارم که صفحه کلید آن بعد از چند ثانیه قفل می‌شود و برای باز شدن قفل صفحه کلید رمزی نمی خواهد!
( یعنی هر کسی با فشار دو دکمه می‌تواند به دفترچه تلفن، پیام‌های کوتاه و فایل‌های گوشی‌ام دسترسی داشته باشد )

دوست عزیز گوشی های این سری همشون اینجوری هستن !
مثل => w800 . w810 . k750 . k510 و غیره :20:

ehsan_iace
15-01-2010, 19:30
فایل‌های ضبط شده با گوشی که با پسوند amr است با برنامه walkman گوشی w700 باز نمی شود و باید آن فایل را مستقیماً از پوشه sound اجرا کرد ( و جلو و عقب هم نمی‌توان برد)

aliw700i
15-01-2010, 20:13
با سلام من داخل سایت mci برای فعال کردن اینترنت گوشیم ثبت نام کردم و در هنگام در خواست اس ام اس تنظیمات gprs اخطار داد که دیتا گوشی فعال نیست
گوشی من c901 se است اگر کسی می دونه چگونه باید دیتا را فعال کنم
یا این که را نصب دستی تنظیمات را بگوید ممنون می شوم

Mahdi.p30
15-01-2010, 22:27
با سلام من داخل سایت mci برای فعال کردن اینترنت گوشیم ثبت نام کردم و در هنگام در خواست اس ام اس تنظیمات gprs اخطار داد که دیتا گوشی فعال نیست
گوشی من c901 se است اگر کسی می دونه چگونه باید دیتا را فعال کنم
یا این که را نصب دستی تنظیمات را بگوید ممنون می شوم
هر چند سوالتون ربطی به اینجا نداره
ولی شما باید برید دفتر پستی (هر دفتر پستی که می خواد باشه) و فرم مربوطه رو پر کنید
کل کارش ، چند دقیقه طول میکشه
فکر کنم کمتر از ثبت نام اینترنتی وقتتونو تلف کنه!!

ehsan_iace
17-01-2010, 20:36
سلام
دو تا سئوال :

1. گوشی‌ام (w700) دو بار خود به خود در یک روز خاموش شد
علت خاموش شدن خود به خود گوشی چیست؟

2. آیا فایل‌های موسیقی را می‌شود روی موج FM رادیوی خودرو پخش کرد

Hadi King
18-01-2010, 18:23
فایل‌های ضبط شده با گوشی که با پسوند amr است با برنامه walkman گوشی w700 باز نمی شود و باید آن فایل را مستقیماً از پوشه sound اجرا کرد ( و جلو و عقب هم نمی‌توان برد)

سلام
در تمام سونی اریکسون های این مدلی همینجوری هستش نمیشه فایل amr رو جلو بــرد باید تا اخر گوش بدید :20:

سلام
دو تا سئوال :

1. گوشی‌ام (w700) دو بار خود به خود در یک روز خاموش شد
علت خاموش شدن خود به خود گوشی چیست؟

2. آیا فایل‌های موسیقی را می‌شود روی موج FM رادیوی خودرو پخش کرد
1. به علت فریمور قدیمی و تا حالا فلش یا اپدیت نشده اینجوری میشه ...
اگه یکبار فلش یا اپدیت بشه دیگه اینجوری نمیشه و به احتمال کم هم میشه باتری !
برای K750 خودمم همینجوری میشد با یکبار اپدیت رفع شد . . .

2. فکـــر نکنم w700 بتونه اینکارو انجام بده :41:

ehsan_iace
18-01-2010, 20:36
برای پخش موسیقی گوشی در پخش خودرو چه باید کرد؟

Hadi King
19-01-2010, 02:24
برای پخش موسیقی گوشی در پخش خودرو چه باید کرد؟
مموری رو بندازی روی پخش کننده ها هست که تو فندک ماشین میخوره :31:
ولی Fm فکر نکنم ساپورت کنه !

samyar_red
19-01-2010, 12:35
سلام دوستان
این سیدی سونی اریکسون C905 رو وقتی میخوام نصب کنم 2 قسمته یکی phone یکی media file
اولی راحت نصب میشه اما media ile رو وقتی میخوام نصب کنم میگه احتیاج به quick time payer داره و خودش اونو نصب میکنه بعد که نصی quick time تموم میشه و میخواد نصب media file شروع شه این ارور رو میده
به نظر دوستان مشکل از کجاست؟

ehsan_iace
19-01-2010, 22:48
به نظر شما

چرا سونی‌اریکسون زبان فارسی را در قسمت زبان گوشی‌های‌اش قرار نمی‌دهد؟

چرا راهنمای فارسی (User Guide) برای ما خریداران فارسی زبان قرار نمی‌دهد؟

چرا قسمت فارسی را در سایت‌اش در نظر نگرفته است؟

K-Mojtaba
20-01-2010, 15:01
دوست عزيز درست نمي دونم ولي بايد يه quicktime كه ورژنش بالاتر باشه نصب كني

Mahdi.p30
20-01-2010, 17:33
به نظر شما

چرا سونی‌اریکسون زبان فارسی را در قسمت زبان گوشی‌های‌اش قرار نمی‌دهد؟

چرا راهنمای فارسی (User Guide) برای ما خریداران فارسی زبان قرار نمی‌دهد؟

چرا قسمت فارسی را در سایت‌اش در نظر نگرفته است؟
1.منظورتون رو نفهمیدم
ولی فریمورهای مختلف زبان فارسی رو ساپورت میکنن!
2. اینم user guide گوشی شما به زبان فرسی:

3. خیلی از زبانهای دیگه رو توی سایتش نداره!!

ali.moradi
23-01-2010, 06:13
سلام به دوستان من یک گوشیk530iرو که مال یکی از آشناها بود آپیدت کردم حال زبان فارسی اون حذف شده اون هم هم نا وارده به انگلیسی تو سایت سونی اریکسون هم گشتم پیدا نکردم وصله زبان فارسی آیا راهی به جز فلش هست اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

vahidsport
23-01-2010, 11:20
با هک میشه ولی درد سر شدید زیاد داره حالا اونم بگیره یا نه بدی فلش راحت تره

mojtaba2321
25-01-2010, 01:19
گوشي c902 تازه خريدم تو sms نوشتن فارسي جاي حروف رو كيبورد اشتباهي هست.
يعني ميخواي ج تايپ كني مثلا ت تايپ ميكنه، دقيقا هر دكمه اي رو ميزني ، حروف دكمه كناري رو تايپ ميكنه.
با مستر ريست هم درست نشد بايد چي كار كنم؟

shahshahani
25-01-2010, 08:53
گوشي c902 تازه خريدم تو sms نوشتن فارسي جاي حروف رو كيبورد اشتباهي هست.
يعني ميخواي ج تايپ كني مثلا ت تايپ ميكنه، دقيقا هر دكمه اي رو ميزني ، حروف دكمه كناري رو تايپ ميكنه.
با مستر ريست هم درست نشد بايد چي كار كنم؟

مطمئنی بهت چینی ننداختن؟

mojtaba2321
25-01-2010, 13:27
مطمئنی بهت چینی ننداختن؟
والا چه جوري بفهمم چيني هست يا نه؟
اگه از بلوتوث ميشه فهميد كه اين كد نميخواد.

shahshahani
25-01-2010, 16:55
از روی IMEI گوشی
ستاره مربع صفر شش مربع رو بگیر. باید دو رقم وسط 00 یا 01 یا 02 باشه.
موفق باشی.

mojtaba2321
25-01-2010, 18:45
من گوشي رو بردم جايي كه خريده بودم
گفت همه سري جديد گوشي هاي se همين جورن اون برچسب روي كيبورد هم موقع فرستادن به ايران ميزنن روش.
از چند تا مغازه ديگه هم پرسيدم همينو گفتن كه اين گوشي ها اصلا براي زبان فارسي برنامه ريزي نشدن.

mojtaba2321
25-01-2010, 18:46
از روی IMEI گوشی
ستاره مربع صفر شش مربع رو بگیر. باید دو رقم وسط 00 یا 01 یا 02 باشه.
موفق باشی.
دو رقم وسط؟
يعني چي؟

Mahdi.p30
25-01-2010, 22:30
دو رقم وسط؟
يعني چي؟
یعنی دو رقم قبل از خط فاصله اول!

hussain
29-01-2010, 16:47
دو رقم وسط؟
يعني چي؟
یعنی رقم هفتم و هشتم
آیا راهی برای برگرداندن اسمسهی پاک شده هست؟

Hadi King
30-01-2010, 02:23
یعنی رقم هفتم و هشتم
آیا راهی برای برگرداندن اسمسهی پاک شده هست؟
منظور دوستمون همین رقم هفتم هشتم هستش :46:
فکر نکنم بشه برگردونـــد مسج های که پاک شــده ...

babak_gww
30-01-2010, 23:03
سلام دوستان
من k800 دارم....... حدودا یک هفته میشه که دوربینش از کار افتاده!!!!!!!!
یعنی وقتی دریچه لنز رو کنار میزنم یا از تو منو میرم رو برنامه دوربین
گوشی ریست میشه
یه دفعم وقتی تو منو pictures بودم اینطوری شد
با نود32 اسکنش کردم با کامپیوتر...... ولی همونطوره
:41:
چیکار کنم؟

MELINAAA
31-01-2010, 02:14
با سلام به دوستان
من یک سونی اریکسون W580 داشتم که حز اینکه موقع جواب دادن به تماس ها هنگ می کرد مسکلی نداشت.

یه روز که انتن نمی داد خاموشش کردم بلکه موقع روشن کردن انتن پیدا کنه ، دیگخ هر کاری کردم روشن نشد.:41:

کسی میدونه مشکلش چی ممکنه باشه ؟
و اینکه چند جای مطمنئن هست که بشناسید برای تعمیر بهم معرفی کنید؟

ممنون میشم از راهنماییهاتون:11:

starn
31-01-2010, 19:08
ّرو بکس یه سوال داشتم می خواستم ببینم صدای اسپیکر w508 و w595 در چه حد

Hadi King
31-01-2010, 19:15
سلام دوستان
من k800 دارم....... حدودا یک هفته میشه که دوربینش از کار افتاده!!!!!!!!
یعنی وقتی دریچه لنز رو کنار میزنم یا از تو منو میرم رو برنامه دوربین
گوشی ریست میشه
یه دفعم وقتی تو منو pictures بودم اینطوری شد
با نود32 اسکنش کردم با کامپیوتر...... ولی همونطوره
:41:
چیکار کنم؟

با سلام به دوستان
من یک سونی اریکسون W580 داشتم که حز اینکه موقع جواب دادن به تماس ها هنگ می کرد مسکلی نداشت.

یه روز که انتن نمی داد خاموشش کردم بلکه موقع روشن کردن انتن پیدا کنه ، دیگخ هر کاری کردم روشن نشد.:41:

کسی میدونه مشکلش چی ممکنه باشه ؟
و اینکه چند جای مطمنئن هست که بشناسید برای تعمیر بهم معرفی کنید؟

ممنون میشم از راهنماییهاتون:11:
دوستان از موقعی که گوشیتون رو خریدن فلش نکردین درستــــه :20:
با ریست کارخونه ای یا تنظیمات اولیه درست بشو نیست باید حتما ببرید یکبار فلش بشه
هر جا میبرید برای فلش بگید فریمور جدید رو روی گوشیتون فلش کنن :46:

omid_p30
01-02-2010, 00:03
سلام

گوشی من w980 هست...امشب داشتم اس ام اس می نوشتم که یکهو گوشی م خاموش شد.دیگه هم روشن نمیشه...باطری رو درآوردم جا زدم..سیم کارت رو هم همینجور...اما روشن نمیشه
مشکلش چیه؟

ممنون میشم

در ضمن من گوشی م رو نه فلش کرده بودم و نه کار دیگه ای...آنتن هم میداد و غیر از یکبار خاموش شدن وسط موزیک(که توی همین تاپیک هم گفتم) اتفاق دیگه ای براش نیفتاده بود.

MELINAAA
01-02-2010, 04:02
دوستان از موقعی که گوشیتون رو خریدن فلش نکردین درستــــه :20:
با ریست کارخونه ای یا تنظیمات اولیه درست بشو نیست باید حتما ببرید یکبار فلش بشه
هر جا میبرید برای فلش بگید فریمور جدید رو روی گوشیتون فلش کنن :46:

ممنون از راهنماییتون . نه من هیچ کاریش نکردم چون قبلش مشکل عمده ای نداشت که ببرم نشونش بدم .
حالا گوشیی که روشن نمی شه رو هم می شه فلش کرد؟:41:
بعد حدودا چه اتفاقی در فلش براش می افته؟
می شه امید داشت که اطلاعاتش از بین نره؟
بعدش کسی جای مطمئنی برای فلش کردن می تونه معرفی کنه یا هر جا ببرم OK است؟
ممنون:11:

panther99
01-02-2010, 10:16
آقا من گوشیم C905 هست و دقیقا 2 ماه و نیمه که خریدمش . اوایل تقریبا هفته ای 2 بار میزدم به شارژ و خیلی خوب شارژ نگه میداشت ولی الان تقریبا هر 48 ساعت با وجودیکه زیاد هم ازش کار نمیکشم ( تو همون شرایط قبل ) میزنم به شارژ !!!!!!!!!!!!
آبا باطریم تقلبیه !!!!!!!!!
چه جوری اصل بودن باطری رو بفهمم . در ضمن قیمت باطری اصلی C905 چنده تو تهران ؟؟؟؟
ممنون میشم زود جواب بدید .

panther99
01-02-2010, 17:56
کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟؟

shahshahani
01-02-2010, 22:05
آیا باتریتون ورم کرده و وسطش شکم آورده؟
اگه آره تقلبی هست و بهتره یکی دیگه بخری.
موفق باشی.

panther99
02-02-2010, 00:44
راستش رو بخوایید من که اثری از این چیزایی که گفتید نمیبینم .
فکر میکنم از شارژرش باشه . به نظر شما نمیتونه باشه ؟؟؟؟

Hadi King
02-02-2010, 01:08
سلام دوست عزیز :40:
اینو تست کن :
گوشی رو تو شارژ بزنید حدودا نیم ساعت بعد ببین کدومشون داغ کرده ؟
باطری یا شارژر هر کدوم که داغ کرده یه ایرادی داره و باید تعویض بشـــه :11:

panther99
02-02-2010, 01:17
ممنون . حالا یه کم سخت شد . فکر کنم باطری داغ میکرد !!!!!!!
البته اینرو هم بگم . قبلا هم یه گوشی داشتم که یکی دو بار با شارژر خودش شارژ نکردم بعد وقتی زیر گوشی رو دست میزدم در حد انفجار داغ بود !!!! ( اینو دقیقا یادمه ) ولی با شارژر خودش مشکلی نداشت .
باز هم امتحان میکنم . ممنون .:41:

H.Operator
02-02-2010, 01:20
سلام
یکی از دوستان یک گوشی k850 داره که می خواد بفروشش اما موقع خرید دقت نکرده و الان میبینه imei گوشی با اونی که رو جعبه نوشته فرق می کنه حالا می خواستم بدونم نرم افزاری هکی چیزی هست که بشه imei رو تغییر داد به اونی که روی جعبه هست.

Hadi King
02-02-2010, 02:09
ممنون . حالا یه کم سخت شد . فکر کنم باطری داغ میکرد !!!!!!!
البته اینرو هم بگم . قبلا هم یه گوشی داشتم که یکی دو بار با شارژر خودش شارژ نکردم بعد وقتی زیر گوشی رو دست میزدم در حد انفجار داغ بود !!!! ( اینو دقیقا یادمه ) ولی با شارژر خودش مشکلی نداشت .
باز هم امتحان میکنم . ممنون .:41:
خب عمر باطری کم شده چون 2 ماه موقع شارژ باطری داغ کرده همین داغ کردن پی در پی عمر باطری رو پایین آورده :20:

سلام
یکی از دوستان یک گوشی k850 داره که می خواد بفروشش اما موقع خرید دقت نکرده و الان میبینه imei گوشی با اونی که رو جعبه نوشته فرق می کنه حالا می خواستم بدونم نرم افزاری هکی چیزی هست که بشه imei رو تغییر داد به اونی که روی جعبه هست.
با دستگاه باکس میشه اینکارو کـــرد ولی فکر نکنم مغازه تعمیراتی همچین کاری کنه اگه آشنا نباشــه چون موقعی که برات تغییر داد تو میتونی بری ازش شکایت کنی بخاطر همینه مغازه های اندکی هستن برای اینکار :20:

omid_p30
02-02-2010, 11:12
سلام

گوشی من w980 هست...امشب داشتم اس ام اس می نوشتم که یکهو گوشی م خاموش شد.دیگه هم روشن نمیشه...باطری رو درآوردم جا زدم..سیم کارت رو هم همینجور...اما روشن نمیشه
مشکلش چیه؟

ممنون میشم

در ضمن من گوشی م رو نه فلش کرده بودم و نه کار دیگه ای...آنتن هم میداد و غیر از یکبار خاموش شدن وسط موزیک(که توی همین تاپیک هم گفتم) اتفاق دیگه ای براش نیفتاده بود.

هیشکی نمیدونه ما باید چیکار کنیم؟:23::sad:

Mahdi.p30
02-02-2010, 15:23
هیشکی نمیدونه ما باید چیکار کنیم؟:23::sad:

موقع روشن كردن ،هيچ عكس العملي نداره؟
صفحه سفيد يا لامپ قرمز يا لرزش؟
دكمه سي رو نگه داريد ،بعد گوشيتونو وصل كنيد به كامپيوتر ،ببينيد كامپيوتر ،ازتون ميخواد سخت افزار جديد نصب كنيد يا نه؟
(البته اين به شرطيه كه قبلا يو اس بي فلش روي سيستمتون نصب نشده باشه!)
اگه چيزي بخواد نصب بشه، نشون ميده كه شاكله كلي گوشي و باطري،سالمه ، ولي سالم بودن همه قطعاتو مطمئن نباشيد
ضمنا آب كه نخورده؟ ، ببينيد برچسب كاغذي سفيد روي باتري، قرمز شده؟
اگه آب خورده،به كامپيوتر وصل نكنيد

البته این چیزی که دوستمون گفت ، توی شرایط خاصی خودشو نشون میده که فکر میکنم گرم شدن بیش از حد میتونه از اون شرایط باشه
ضمنا خود گوشی هم ، برای بعضی از باتریهای غیراصلی ، موقعی که زیاد با گوشی کار کنی یا گوشی بشدت داغ کنه ، مینویسه "شارژ باتری متفرقه"
ولی معمولا بهترین راه ، تست زمانی باتری هست!

omid_p30
02-02-2010, 22:44
موقع روشن كردن ،هيچ عكس العملي نداره؟
صفحه سفيد يا لامپ قرمز يا لرزش؟
دكمه سي رو نگه داريد ،بعد گوشيتونو وصل كنيد به كامپيوتر ،ببينيد كامپيوتر ،ازتون ميخواد سخت افزار جديد نصب كنيد يا نه؟
(البته اين به شرطيه كه قبلا يو اس بي فلش روي سيستمتون نصب نشده باشه!)
اگه چيزي بخواد نصب بشه، نشون ميده كه شاكله كلي گوشي و باطري،سالمه ، ولي سالم بودن همه قطعاتو مطمئن نباشيد
ضمنا آب كه نخورده؟ ، ببينيد برچسب كاغذي سفيد روي باتري، قرمز شده؟
اگه آب خورده،به كامپيوتر وصل نكنيد

همه این کارا رو انجام دادم ولی روشن نمیشه....گوشی فلش نمیشه
نه گوشی من یک بار زمین هم نخورده و آب هم بهش نخورده...برچسب هم قرمز نشده...
مورد خیلی نادری باید باشه به نظرم...
ممنون که پاسخ دادید

Mahdi.p30
02-02-2010, 23:55
همه این کارا رو انجام دادم ولی روشن نمیشه....گوشی فلش نمیشه
نه گوشی من یک بار زمین هم نخورده و آب هم بهش نخورده...برچسب هم قرمز نشده...
مورد خیلی نادری باید باشه به نظرم...
ممنون که پاسخ دادید
منظور من که فلش نبود
دکمه C رو گرفتی و گوشی رو با کابل وصل کردی؟؟
اگه آره ، کامپیوتر درخواست نصب درایور نکرد؟
باطریتو امتحان کردی؟
تعمیرکار بردی؟؟

panther99
03-02-2010, 00:57
[QUOTE=H.VIKE;4630508]خب عمر باطری کم شده چون 2 ماه موقع شارژ باطری داغ کرده همین داغ کردن پی در پی عمر باطری رو پایین آورده :20:

فکر کنم فهمیدم ایراد از چی بود :
شارژر

الان حدودا 33 ساعت میگذره که از شارژ در آوردم گوشی رو و تو این مدت هم گوشیم زنگ خورده اس ام اس دادم و چندتایی هم عکس گرفتم باهاش ولی کلا 78% از شارژ گوشی برام باقی مونده یعنی حدودا 13% از شارژ رفته .
نکته اینکه با شارژر خودش شارژ نکردم !!!!!

omid_p30
03-02-2010, 12:29
منظور من که فلش نبود
دکمه C رو گرفتی و گوشی رو با کابل وصل کردی؟؟
اگه آره ، کامپیوتر درخواست نصب درایور نکرد؟
باطریتو امتحان کردی؟
تعمیرکار بردی؟؟

سلام
آره همه این کارها رو کردم اما اتفاقی نیفتاد...
باطری هم مشکلی نداره.والا من شهریور این گوشی رو خریدم طرف به من گفت گارانتیه اما خب نبود!! من تهران نیستم و شهرستانم....الان دادمش به همون جایی که خریدمش گفته که درستش میکنه ! حالا خدا داند !
اگه اینجا تعمیر نشد شما تعمیرکار تهران سراغ داری من بفرستم؟

خیلی خیلی ممنون

hamedheidary
03-02-2010, 15:44
دوستان برا گوشی من(p990) مشکلی پیش اومده که تا گوشی رو روشن میکنم بعد از 5 ثایه گوشی ری استارت میشه.

خواستم اونو اپدیت کنم اما چون اخرین ورژن هست بعد از انجام مراحل اپدیت این پیغام میاد اپدیت جدیدی برای گوشی شما وجود ندارد سپس دو گزینه another phone و exit میاد و گزینه continue نداره.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
با سپاس

bnayebi58
03-02-2010, 16:44
سلام به متخصصين گرامي
من يه G900‌دارم كه ديروز سر كار تو دستم بود و گذاشتمش توي جلد چرميش
اما از رو ميزم افتاد (وقتي افتاد توي جلدش بود)
وقتي برش داشتم ديدم اصلا Touch‌كار نميكنه و فقط گوشه بالا سمت راست هنوز كمي تاچ فعاله
وارد اون قسمت كه تست هاي گوشي رو هم نشون ميده شدم و تاچ رو تست كردم فقط گوشه بالا و سمت راست كمي تاچ داره
الان نه ميتونم ريستش كنم نه ميتونم تلفن جواب بدم كلا فلجم كرده
منم الان عسلويه هستم و دم دستم نيست برم علاالدين
به نظرتون تاچش خراب شده؟
بايد ال سي دي عوض كنم يا اين هم مثل Xperia 1‌ميشه فقط تاچش رو عوض كرد؟
چطور ميتونم بدون تاچ از گوشي استفاده كنم چون دكمه هاي Cancel و save و ... فقط با تاچ كار ميكنه
ريست هم نميشه كرد چون Yes رو رو صفحه بايد تاچ كنم
ممنون
لطفا راهنماييم كنين
ضربه خيلي خفيف بود و واقعا خنده ام گرفته كه چرا تاچش اينطور شد
اينم از بدي هاي G900
ممنون
خيلي زود منتظر راهنماييهاي شما هستم

truman
03-02-2010, 16:58
بچه ها من یه سونی اریکسون سی 901 خریدم . چطور میشه فیلم و عکسی را جایی مخفی کرد و در پلیر خود گوشی اون رو نشون نده و پیدا نکنه و فقط باید به طور دستی رفت و پیداش کرد ؟ من توی سیو پیج هم که میذارم مدیا پلیرش پیداش می کنه

Mahdi.p30
03-02-2010, 17:26
سلام به متخصصين گرامي
من يه G900‌دارم كه ديروز سر كار تو دستم بود و گذاشتمش توي جلد چرميش
اما از رو ميزم افتاد (وقتي افتاد توي جلدش بود)
وقتي برش داشتم ديدم اصلا Touch‌كار نميكنه و فقط گوشه بالا سمت راست هنوز كمي تاچ فعاله
وارد اون قسمت كه تست هاي گوشي رو هم نشون ميده شدم و تاچ رو تست كردم فقط گوشه بالا و سمت راست كمي تاچ داره
الان نه ميتونم ريستش كنم نه ميتونم تلفن جواب بدم كلا فلجم كرده
منم الان عسلويه هستم و دم دستم نيست برم علاالدين
به نظرتون تاچش خراب شده؟
بايد ال سي دي عوض كنم يا اين هم مثل Xperia 1‌ميشه فقط تاچش رو عوض كرد؟
چطور ميتونم بدون تاچ از گوشي استفاده كنم چون دكمه هاي Cancel و save و ... فقط با تاچ كار ميكنه
ريست هم نميشه كرد چون Yes رو رو صفحه بايد تاچ كنم
ممنون
لطفا راهنماييم كنين
ضربه خيلي خفيف بود و واقعا خنده ام گرفته كه چرا تاچش اينطور شد
اينم از بدي هاي G900
ممنون
خيلي زود منتظر راهنماييهاي شما هستم
کلوپ G900 داریم ، اونجا مطرح کنید ، زودتر به جواب میرسید

بچه ها من یه سونی اریکسون سی 901 خریدم . چطور میشه فیلم و عکسی را جایی مخفی کرد و در پلیر خود گوشی اون رو نشون نده و پیدا نکنه و فقط باید به طور دستی رفت و پیداش کرد ؟ من توی سیو پیج هم که میذارم مدیا پلیرش پیداش می کنه
تنها راهی که وجود داره اینه که شما پسوند فایل رو با استفاده از mobyexplorer یا برنامه های مشابه ، عوض کنید و در مواقع لزوم پسوندشو به حالت قبل برگردونید

starn
03-02-2010, 21:54
دوستان یه سوال داشتم امروز یه w595 گرفتم که توی جعبش هم کابل (اینجور که خودش نوشته ) Music Cable MMC-70 هم توش بود که یه طرفش به گوشی وصل می شه وطرف دیگش یع فیش 3.5 میلی متری من وصل کردم به اسپیکرام موزیک پخش کردم ولی هیچی از اسپیکرام پخش نشد می خواستم ببینم این کابل چه استفاده ای داره؟؟؟
با تشکر

Mahdi.p30
04-02-2010, 00:07
دوستان یه سوال داشتم امروز یه w595 گرفتم که توی جعبش هم کابل (اینجور که خودش نوشته ) Music Cable MMC-70 هم توش بود که یه طرفش به گوشی وصل می شه وطرف دیگش یع فیش 3.5 میلی متری من وصل کردم به اسپیکرام موزیک پخش کردم ولی هیچی از اسپیکرام پخش نشد می خواستم ببینم این کابل چه استفاده ای داره؟؟؟
با تشکر
اگه منظورتون اینه:
اون کابل ، یه خروجی از گوشی میده که باید به ورودی دستگاه پخش یا کامپیوتر وصل بشه
اگر به کامپیوتر وصل میکنید ، باید به Line in یا mic کامپیوتر وصل کنید
بعد روی آیکون صدا روی taskbar دو تا کلیک کنید ، option>>properties>>recording ، بعد ok کنید ، حالا تیک رو روی هر کدوم که وصل کردین (mic یا line in) قرار بدید تا صدا بیاد
ضمنا با این روش ، کم و زیاد کردن صدا ، بوسیله کامیوتر و اسپیکره ، ولوم گوشی تاثیری نداره

Hadi King
04-02-2010, 01:02
فکر کنم فهمیدم ایراد از چی بود :
شارژر

الان حدودا 33 ساعت میگذره که از شارژ در آوردم گوشی رو و تو این مدت هم گوشیم زنگ خورده اس ام اس دادم و چندتایی هم عکس گرفتم باهاش ولی کلا 78% از شارژ گوشی برام باقی مونده یعنی حدودا 13% از شارژ رفته .
نکته اینکه با شارژر خودش شارژ نکردم !!!!!
خوبـــه یه دوتایی موزیک گوشی بده ببین خیلی کم میشه ؟
شارژر رو ببین موقعی که برق میزنی صدای شبیه زنبور :31: ازش بیرون نمیاد ؟؟؟
اگه آره که شارژر مشکل داره :46:

Mahdi.p30
04-02-2010, 01:37
خوبـــه یه دوتایی موزیک گوشی بده ببین خیلی کم میشه ؟
شارژر رو ببین موقعی که برق میزنی صدای شبیه زنبور :31: ازش بیرون نمیاد ؟؟؟
اگه آره که شارژر مشکل داره :46:

فكر كنم اون شارژرايي كه صداي زنبور ميدن ،همون شارژراييه كه يه لامپ كوچيك روش داره كه معمولا مدت زيادي طول ميكشه تا شارژ كنه و اونا كلا همينجورين

starn
04-02-2010, 08:50
ممنون از دوست عزیزی که سوال قبلی رو جواب داد
=======
یک سوال دیگه هم داشتم من همیشه با کد *130*3*5# gprs ایرانسل رو فعال می کردم ولی الان که اون کد و میزنمی تنظیمات mms رو برای من میفرسته ! چی کار باید بکنم
حتی کد *140*3*5# رو هم امتحان کردم باز تنظیمات MMS برام می اد
؟!؟

hamedheidary
04-02-2010, 08:56
دوستان برا گوشی من(p990) مشکلی پیش اومده که تا گوشی رو روشن میکنم بعد از 5 ثایه گوشی ری استارت میشه.

خواستم اونو اپدیت کنم اما چون اخرین ورژن هست بعد از انجام مراحل اپدیت این پیغام میاد اپدیت جدیدی برای گوشی شما وجود ندارد سپس دو گزینه another phone و exit میاد و گزینه continue نداره.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
با سپاس

یه نفرم ما رو دریابه:18:

hamedheidary
04-02-2010, 11:52
سلام دوستان

من فونت فارسی رو روی اینترنال مموری ریختم که بعد از خاموش کردن دیگه گوشی بالا نمیاد و بعد از 4 الی 5 ثانیه گوشی هی ری استارت میشه خواستم گوشی رو اپدیت کنم که میگه اخرین فیرمویر رو گوشیه شما نصبه و گزینه ری اینستال و کانتینیو هم نداره که به همین فیرمویر اپدیت کنم خلاصه رفتم با xs++ 3.1 , جی دی اف اس گوشیرو تغییر دادم و به فیرمویر پایین تر رفت اما کماکان seus همون پیغام بالا رو میده همه جوره هم امتحان کردم بازم نشد چراغ کیبرد هم روشن نمیشه که با کد بتونم اینترنال مموری رو فرمت کنم.
از اساتید سونی اریکسون میخوام منو راهنمایی بفرمایند.

با سپاس

Mahdi.p30
04-02-2010, 12:04
ممنون از دوست عزیزی که سوال قبلی رو جواب داد
=======
یک سوال دیگه هم داشتم من همیشه با کد *130*3*5# gprs ایرانسل رو فعال می کردم ولی الان که اون کد و میزنمی تنظیمات mms رو برای من میفرسته ! چی کار باید بکنم
حتی کد *140*3*5# رو هم امتحان کردم باز تنظیمات MMS برام می اد
؟!؟
شما با همون تنظیمات ام ام اس هم میتونید برید اینترنت!
برای تنظیمات GPRS توی اون کد ، به جای 5 ، عدد 6 رو بزنید

babak_2029
04-02-2010, 22:26
سلام
من بارها تو جاهای مختلف این سوالو پرسیدم ولی جواب = ؟؟؟؟
چطوری میشه رو w810 فارسی زد
منظورم آموزش کار با برنامه ها نیست همشو خودم بلدم
میخوام بدونم کدوم مدل های r4ea031 فارسی ساپورت میکنن؟

Mahdi.p30
04-02-2010, 22:57
سلام
من بارها تو جاهای مختلف این سوالو پرسیدم ولی جواب = ؟؟؟؟
چطوری میشه رو w810 فارسی زد
منظورم آموزش کار با برنامه ها نیست همشو خودم بلدم
میخوام بدونم کدوم مدل های r4ea031 فارسی ساپورت میکنن؟
اگه منظورتون فریمور مربوط که فارسی رو ساپورت کنه ، باید بگردید دنبال این:
W810 r4ea031 FS M EAST N AFR RED49
بجای 49 باید CID مربوط به گوشی خودتونو بزنید

aaeiria
04-02-2010, 23:53
سلام
به هرکسی برام آموزش و منابع فلش g900 رو برام گذاشت یه هدیه خوب میدم. به شرط اینکه آموزش وفایلهاش کامل باشه وبه مشکلی برنخورم.:19:

starn
05-02-2010, 15:13
دوستان مشکل ریستارت شدن w595 رو دارم مشکل از چی؟؟ حتی امروز آپدیت هم کردم ولی بعضی اوقات مصلا توی فایل منیجرم یا توی پلیر یا توی بازی های جاوا گوشی خود به خود ریستارت می شه ؟ مشکل از چی؟؟؟ (گوشی هم نو نو)

afsa4neh
07-02-2010, 11:02
من میخوام رمز بزارم برا گوشیم اما نمیشه.. با mobyexplorer هم ارور میده... مذل گوشیم w595

Hadi King
08-02-2010, 12:58
فكر كنم اون شارژرايي كه صداي زنبور ميدن ،همون شارژراييه كه يه لامپ كوچيك روش داره كه معمولا مدت زيادي طول ميكشه تا شارژ كنه و اونا كلا همينجورين
سلام
نه عزیز اینجوری نیست الان من خودم دوتا شارژر دارم یکی سامسونگ و یکی هم سونی هر دو صدای کوچیکی ازشون بیرون میاد و بدجور داغ میکنن چراغی هم ندارن اینقدر شارژ کردنش طول میکشه ولی با شارژر های دیـــگه اینجوری نیســـت :41:

omid_p30
08-02-2010, 19:32
سلام
آره همه این کارها رو کردم اما اتفاقی نیفتاد...
باطری هم مشکلی نداره.والا من شهریور این گوشی رو خریدم طرف به من گفت گارانتیه اما خب نبود!! من تهران نیستم و شهرستانم....الان دادمش به همون جایی که خریدمش گفته که درستش میکنه ! حالا خدا داند !
اگه اینجا تعمیر نشد شما تعمیرکار تهران سراغ داری من بفرستم؟

خیلی خیلی ممنون

سلام
دیروز گوشی رو سالم از تعمیرکار تحویل گرفتم.مثل اینکه ایراد از چیپ پایین گوشی(یا یه همچین چیزی بود) که مربوط میشد به باز و بسته شدن گوشی که مثل اینکه این چیپ از بورد اصلی جدا شده بود.
واقعا فکر نمی کردم بر اثر اصطهلاک باز و بسته شدن گوشی این بلا سر موبایلم بیاد...حالا هم داره کار میکنه و من مواظب باز و بسته شدن گوشی به صورت آرام هستم.شاید دوباره این اتفاق بیفته....نمیدونم
همه گوشی های تاشو این اتفاق ممکنه براشون بیفته؟

ممنون
امید

panther99
09-02-2010, 01:23
آقا من گوشیم C905 هست . ( همونی که نگران باطریش بودم :31: )
وقتی اسلایدر گوشی بسته ست یه مقدار لق میزنه !! وقتی هم که تکونش میدم از داخل ( یعنی پشت اسلایدر ) یه کوچولو صدای تق تق میاد انگار یه چیزی شل باشه !!!!! چه تو حالت بسته چه در حالت باز . در صورتی که برای دوستم اینجوری نیست !!!!!!!!!!!
به نظرتون راهی هست درست بشه !! جایی میتونن درستش کنن یعنی اگه پیچی چیزی شله میشه سفت کرد !!!
لق زدن گوشی موقعی هست که اسلایدر گوشی بسته ست و با انگشت به صورت عمودی مثلا به صفحه ال سی دی فشار( کوچولو ) میارم !! که این تو گوشی دوستم اینجوری نیست !!!
امیدوارم زود جوابمو بدید . ممنون میشم .

panther99
11-02-2010, 10:50
اینجا فکر کنم هر 10 روز یک بار وارد تاپیک میشن و یه سوال رو باید 2 ،3 بار بپرسیم تا جواب بگیریم .

hamid1002
11-02-2010, 18:42
سلام دوستان

یه سوال داشتم راجع به گوشیهای سونی اریکسون مدل k800

وقتی از طریق بلوتوث فایلهای جاوا رو به این گوشیها سند میشوند خودش بصورت خودکار شروع به نصب برنامه میکنه لطفا بفرمایید راهی هستش که بعداز اتمام سند شدن فایل رو در حالت اصلی (نصب نشده) رو گوشی داشته باشیم که امکان بلوتوث کردن اون وجود داشته باشه

متشکرم

Mahdi.p30
11-02-2010, 20:48
سلام دوستان

یه سوال داشتم راجع به گوشیهای سونی اریکسون مدل k800

وقتی از طریق بلوتوث فایلهای جاوا رو به این گوشیها سند میشوند خودش بصورت خودکار شروع به نصب برنامه میکنه لطفا بفرمایید راهی هستش که بعداز اتمام سند شدن فایل رو در حالت اصلی (نصب نشده) رو گوشی داشته باشیم که امکان بلوتوث کردن اون وجود داشته باشه

متشکرم
شما میتونید فرمت فایل رو توی گوشی مبدا تغییر بدید ، موقع دریافت توی پوشه Other میره ، بعد توی گوشی خودتون فرمت رو به jar برگردونید
برای عوض کردن فرمت هم از mobyexplorer مستفیذ بشید
راه دیگه ای هم وجود نداره

P3FE
11-02-2010, 21:31
ببخشید یه سوال فنی داشتم. من مدتیه که چندتا از پیکسل های گوشیم سوخته. و بعد از چند مدت این تعداد زیاد شد. تعداد پیکسل های سوخته فکر کنم 30 تا باشه. میخواستم ببینم چرا این مشکل به وجود اومده؟ و آیا راه حلی داره؟

green house
13-02-2010, 19:30
سلام دوستان

گوشی من k800 هست .

بعد از نصب ویندوز 7 روی کامپیوتر دیگه با کامپیوتر ازطریق usb ارتباط بر قرار نمی کنه . برنامه pc suit نصب نمیشه .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

با تشکر

Mahdi.p30
13-02-2010, 19:38
سلام دوستان

گوشی من k800 هست .

بعد از نصب ویندوز 7 روی کامپیوتر دیگه با کامپیوتر ازطریق usb ارتباط بر قرار نمی کنه . برنامه pc suit نصب نمیشه .
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

با تشکر
آخرین نسخه pc suite رو دانلود کنید
احتمالا ویندوز شما 64 بیتی هست

green house
13-02-2010, 20:55
آخرین نسخه pc suite رو دانلود کنید
احتمالا ویندوز شما 64 بیتی هست

خیلی ممنون دوست عزیز که اینقدر سریع راهنمایی کردید .

دانلود کردم مشکل حل شد.
با سپاس بسیار

aaeiria
14-02-2010, 15:07
برا ساعت g900 چیکار کنم؟
sms spam manager رو نصب کردم ولی هنوز درست نشده. location هم اذیت میکنه + هر فرستنده ای ساعت دریافت اس ام اسش فرق میکنه با بقیه.
دارم دیوونه میشم.
کمک لطفا

aaeiria
14-02-2010, 17:48
جوابمو نمی دین؟

parham_overset
15-02-2010, 02:49
ببخشید یه سوال فنی داشتم. من مدتیه که چندتا از پیکسل های گوشیم سوخته. و بعد از چند مدت این تعداد زیاد شد. تعداد پیکسل های سوخته فکر کنم 30 تا باشه. میخواستم ببینم چرا این مشکل به وجود اومده؟ و آیا راه حلی داره؟

راه حلی نداره به مرور زمان تعداد پیکسل های سوخته افزایش پیدا میکنه تنها راه تعویض ال سی دی هست.

aaeiria
15-02-2010, 11:05
برا ساعت g900 چیکار کنم؟
sms spam manager رو نصب کردم ولی هنوز درست نشده. location هم اذیت میکنه + هر فرستنده ای ساعت دریافت اس ام اسش فرق میکنه با بقیه.
دارم دیوونه میشم.
کمک لطفا

Hadi King
16-02-2010, 01:58
برا ساعت g900 چیکار کنم؟
دارم دیوونه میشم.
کمک لطفا

جوابمو نمی دین؟

برا ساعت g900 چیکار کنم؟
دارم دیوونه میشم.
کمک لطفا
دوســـت عزیز احتیاج به ارسال و تکرار پست نبود ...
این مشکل برای گوشی های سونی اریکسون عادی هستش باید عادت کنـــی من که راه حلی ندیدم برای حلش خودش خودت به خود درســـت میشـــه و اگه میتونی تاریخ گوشیت رو یه 1 سالی جلو ببر ببین درست میشه ...

blueday
16-02-2010, 11:58
من برای گوشی c902 دنبال یه برنامه sms monitoring میگردم.لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.

blueday
16-02-2010, 12:17
یه برنامه sms monitor برای گوشی c902 میخوام.

panther99
16-02-2010, 16:45
آقا من گوشیم C905 هست . ( همونی که نگران باطریش بودم :31: )
وقتی اسلایدر گوشی بسته ست یه مقدار لق میزنه !! وقتی هم که تکونش میدم از داخل ( یعنی پشت اسلایدر ) یه کوچولو صدای تق تق میاد انگار یه چیزی شل باشه !!!!! چه تو حالت بسته چه در حالت باز . در صورتی که برای دوستم اینجوری نیست !!!!!!!!!!!
به نظرتون راهی هست درست بشه !! جایی میتونن درستش کنن یعنی اگه پیچی چیزی شله میشه سفت کرد !!!
لق زدن گوشی موقعی هست که اسلایدر گوشی بسته ست و با انگشت به صورت عمودی مثلا به صفحه ال سی دی فشار( کوچولو ) میارم !! که این تو گوشی دوستم اینجوری نیست !!!
امیدوارم زود جوابمو بدید . ممنون میشم .

کسی نیست جواب من رو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دو هفته ای میشه منتظریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!

panther99
17-02-2010, 10:50
[B]من نمیدنم چرا همه تو سوال من گیر میکنن ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی کنکوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Mahdi.p30
17-02-2010, 11:26
[B]من نمیدنم چرا همه تو سوال من گیر میکنن ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خیلی کنکوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

خيلي كنكوريه!
دوست عزيز ،اكثر كسايي كه اينجا جواب ميدن ،تعميركار كه نيستن!
در مورد سوالت هم بايد بگم كه گوشي خودم كه دبليو910 هست هم 2 3 بار بدجور زمين خورده و همين مشكلو دارم
من كه بهش عادت كردم ،ضمنا چون احتمالا گوشي رو تازه خريدي ،يكمي وسواس به خرج ميدي(مخصوصا تو اون مورد باتري مشهود بود) ولي 3 4 ماه بگذره ،بيخيال ميشي:31:
خواستي به يه تعميركار نشون بده ،ولي اگه گفت بايد پيچاش باز بشه و ...، به نظر من بيخيال شو و با مشكلت بساز ،چون معمولا بعدش يا كي پد رو جابجا ميبنده يا پيچا رو داغون ميكنه

k2l
19-02-2010, 19:16
سلام.یک سوال داشتم
چطوری میشه sms امو از گوشی نوکیام به گوشی se منتقل کنم؟!
نرم افزاری چیزی نیست؟
sms توی حافظه خوده گوشی سیوه.

truman
19-02-2010, 22:29
بچه ها گوشی c901 چطور گوشی هستش ؟ من تازه خریدم . در ضمن وقتی قفل گوشی رو باز می کنم و دارم کار می کنم نور گوشی خودش کم یا زیاد میشه و یا خودش وسط کار نور دکمه هاش رو روشن یا خاموش می کنه . این قابل تنظیم هستش ؟ حس می کنم خودکاره . اما نمی دونم با چه منطقی دکمه ها روشن یا خاموش میشه . وقتی لازم دارم خاموشه . وقتی ندارم روشنه .

Mahdi.p30
19-02-2010, 23:28
بچه ها گوشی c901 چطور گوشی هستش ؟ من تازه خریدم . در ضمن وقتی قفل گوشی رو باز می کنم و دارم کار می کنم نور گوشی خودش کم یا زیاد میشه و یا خودش وسط کار نور دکمه هاش رو روشن یا خاموش می کنه . این قابل تنظیم هستش ؟ حس می کنم خودکاره . اما نمی دونم با چه منطقی دکمه ها روشن یا خاموش میشه . وقتی لازم دارم خاموشه . وقتی ندارم روشنه .
در مورد اینکه چه طور گوشی ای هست ، شما رو ارجاع میدم به این تایپیک:

در مورد نورش هم تنظیمی نداره و خودکاره!

golmohammadi
20-02-2010, 01:48
سی901 گوشی خوبیه
تنظیم نورش خود کار هست
حیف شده
اگه دستی میشد اخر گذاشت صفحه خیلی با کیفیتی داشت
وقتی محیط بیرون میره نورش نزدیک 2 برابر بیشتر میشه

ehsan_iace
20-02-2010, 08:08
سلام

کسی هست که این گوشی را داشته باشد و چند تا عکس در حالت‌های مختلف آن اینجا بگذارد

( به عکس‌ سایت‌های خارجی نمی‌شود زیاد اعتماد کرد)

k2l
21-02-2010, 17:56
سلام.یک سوال داشتم
چطوری میشه sms امو از گوشی نوکیام به گوشی se منتقل کنم؟!
نرم افزاری چیزی نیست؟
sms توی حافظه خوده گوشی سیوه.

آقا تروخدا جواب بدین!: دی

B.i.r.i.y.a
22-02-2010, 22:07
با سلام خدمت اساتيد و اعضاي محترم انجمن...
بي مقدمه ميرم سر اصل مطلب !
اگه كسي يه گوشي در حد X1 بخواد ولي درمورد خريد x1 دودل باشه و با توجه به اينكه با نوكيا خيلي موافق نباشه ؛ چي بگيره كه پشيمون نشه ؟
و اگر نظرتون همون X1 هست و اينكه خودش گوشيه خوبيه لطفا نكات لازم براي خريد اين گوشي رو ذكر كنيد (آخه ظاهرا اين گوشي دو سري قديمي و جديد داره كه ساخت چين و تايوان و سوييسن...)
ممنون از راهنماييتون...

mahgol_1000
22-02-2010, 23:03
سلام من یه گوشی سونی اریکسون میخوام که کشویی باشه هنگ نکنه دوربینش مهم نیست حدودا 200 تومن لطفا راهنماییم کنید

D.E.V.I.L
23-02-2010, 02:37
سلام
دوستان یه مدتیه گوشی k800 من موقع باز کردن صفحه games پیغام operation failed میده ؟!!! یکی هم بهم گفت باید گوشیتو فلش کنی ! حالا من نمیدونم چه شکلی باید فلش کنم گوشیمو اگه تاپیکی هست تو سایت که نحوه فلش این گوشیو توضیح داده لطفا بگید ممنون

Hadi King
23-02-2010, 16:21
سلام
دوستان یه مدتیه گوشی k800 من موقع باز کردن صفحه games پیغام operation failed میده ؟!!! یکی هم بهم گفت باید گوشیتو فلش کنی ! حالا من نمیدونم چه شکلی باید فلش کنم گوشیمو اگه تاپیکی هست تو سایت که نحوه فلش این گوشیو توضیح داده لطفا بگید ممنون
دوســـت عزیز بدین بیرون براتون فلش کنن بهتـــره :46:
اگه خودتون هم یاد بگیرید خوبــه ولی دردسر هم داری و اشتباه فراوان :20:
تایپک تبدیل K800 به K810 پست اول اون پایینش رو بخونـــی توضیح داده شـــده :46:

aslanaslan
23-02-2010, 19:09
سلام دوستان
من به عنوان گوشی دوم، می خواستم w350 بخرم، ولی تو سایت سونی اریکسون نوشته که رم تا 4 گیگ ساپرت میکنه. می گوشی اصلیم N95 8GB هست، نمی تونم با 4 گیگ کنار بیام :41: آیا میشه که 8 گیگ روش استفاده کرد؟ چون تا جایی که می دونم می شه گاها بیشتر از اون مقدار رو استفاده کرد. من 8 گیگ می خوام :13:Help me Plz

Hadi King
23-02-2010, 22:17
سلام دوستان
من به عنوان گوشی دوم، می خواستم w350 بخرم، ولی تو سایت سونی اریکسون نوشته که رم تا 4 گیگ ساپرت میکنه. می گوشی اصلیم N95 8GB هست، نمی تونم با 4 گیگ کنار بیام :41: آیا میشه که 8 گیگ روش استفاده کرد؟ چون تا جایی که می دونم می شه گاها بیشتر از اون مقدار رو استفاده کرد. من 8 گیگ می خوام :13:Help me Plz
دوســـت عزیز رم اصلیش 512 هستش که تا 2 گیگ ساپورت میکنه ...
حالا اگه بگیم که 4 هم ساپورت میکنه ولی 8 فکر نکنـــم ساپورت کنـــه !

a_mehr
24-02-2010, 14:27
دوستان سلام

من یه w580 دارم وقتی میرم تو لیست شماره تلفن ها روی بعضی از اسما قفل می کنه و دیگه غیر از خاموش کردن گوشی راهی ندارم .

به نظرتون مشکل از چیه؟

Hadi King
24-02-2010, 16:39
دوستان سلام

من یه w580 دارم وقتی میرم تو لیست شماره تلفن ها روی بعضی از اسما قفل می کنه و دیگه غیر از خاموش کردن گوشی راهی ندارم .

به نظرتون مشکل از چیه؟
ببینید با ریســـت درســت نمیشه اگه نشــد تنها راهش فلش کـــردنــه :11:

aslanaslan
25-02-2010, 08:09
دوســـت عزیز رم اصلیش 512 هستش که تا 2 گیگ ساپورت میکنه ...
حالا اگه بگیم که 4 هم ساپورت میکنه ولی 8 فکر نکنـــم ساپورت کنـــه !
ممنونم، ولی در سایت سونی اریکسون 4 گیگ ذکر شده بود، گفتم شاید 8 گیگ رو هم ساپرت کنه :41:
و یه سوال کلی، اگه رم رو یه گوشی ساپرت نکنه (بیشتر از حجم ذکر شده باشه) گوشی چه عکس العملی رو نشون میده؟ رم رو نمیشناسه؟

لینک حداکثر حافظه قابل استفاده در گوشی های سونی اریکسون:

:11:

Hadi King
25-02-2010, 15:17
و یه سوال کلی، اگه رم رو یه گوشی ساپرت نکنه (بیشتر از حجم ذکر شده باشه) گوشی چه عکس العملی رو نشون میده؟ رم رو نمیشناسه؟
خیلی سرعت گوشی رو کند میکنـــه و باعث هنگ کردن گوشـــی میشـــه که بعدش نمیتونی کاری کنی و مجبوری مموری رو خارج کنـــی :41:
موفق باشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

a_mehr
26-02-2010, 07:35
ببینید با ریســـت درســت نمیشه اگه نشــد تنها راهش فلش کـــردنــه :11:
مرسی
1- اگه ریست کنم اطلاعاتم پاک نمیشه؟
2- منظورتون از ریست همون گزینه ریست تو تنظیمات گوشیه دیگه؟:8:

Mahdi.p30
26-02-2010, 10:39
مرسی
1- اگه ریست کنم اطلاعاتم پاک نمیشه؟
2- منظورتون از ریست همون گزینه ریست تو تنظیمات گوشیه دیگه؟:8:

توي تنظيمات 2 نوع ريست وجود داره ،با ريست تنظيم ها چيزي پاك نميشه ولي با ريست كلي ،كل حافظه داخلي گوشيت و مسيجها و ... پاك ميشه
با فلش كردن هم همينطور!
ميتوني قبلش با استفاده از برنامه ماي فون اكسپلورر ،يه بك آپ از گوشيت بگيري

ehsan_iace
26-02-2010, 16:14
با چه نرم افزاری می‌توانم از دفترچه تلفت گوشی‌ام پرینت بگیرم

گوشی W700

shireh
26-02-2010, 16:28
مدل گوشی من w810iمی باشد.
مدتی است که پیغام (بروز رسانی کنید)ظاهر میشود.
کسی میدونه منظورش چیه؟ :2:

Hadi King
26-02-2010, 16:38
با چه نرم افزاری می‌توانم از دفترچه تلفت گوشی‌ام پرینت بگیرم

گوشی W700
سلام دوست عزیز
با این برنامه میتونی پیام ها . مخاطب ها رو ذخیره کنی بعد که نیاز داشتی به گوشی انتقال بدی
ورژن های جدید از این برنامه هم اومده اگه سرچ کنــی :46:

ehsan_iace
26-02-2010, 18:25
سلام دوست عزیز
با این برنامه میتونی پیام ها . مخاطب ها رو ذخیره کنی بعد که نیاز داشتی به گوشی انتقال بدی
ورژن های جدید از این برنامه هم اومده اگه سرچ کنــی :46:

amirpcp30
26-02-2010, 19:03
سلام
من گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم با کابل ازش بک آپ گرفتم بعد قعطش کردم دیگه همش صفحه ی سفید میاد چشمک میزنه و باطری رو در آوردم و دوباره جا زدم درست نشد
اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم
با سپاس :11:

Mahdi.p30
26-02-2010, 19:11
سلام
من گوشی رو به کامپیوتر وصل کردم با کابل ازش بک آپ گرفتم بعد قعطش کردم دیگه همش صفحه ی سفید میاد چشمک میزنه و باطری رو در آوردم و دوباره جا زدم درست نشد
اگه راهنمایی بکنید ممنون میشم
با سپاس :11:
مشکل همیشگی گوشیهای سونی اریکسون!!:19:
راه حل: فلش
من تا حالا با دو تا گوشی به این مشکل برخوردم!
یه بار خواستم گوشی رو از شارژ دربیارم، یه بار هم موقع فیلمبرداری!
ضمنا گوشیتون چیه؟؟

amirpcp30
26-02-2010, 20:04
w810 هست.....

Mahdi.p30
26-02-2010, 20:18
w810 هست.....
اگه خودت فلش بلدی ، فلش کن ، در غیر این صورت بده بیرون ، 15 20 دقیقه طول میکشه

amirpcp30
26-02-2010, 21:59
بازم سلام
آموزشش رو در نت خوندم و فلشش کردم اما الان دیگه فارسی نیست چیکارش کنم؟ یعنی کلا زبان فارسی داخلش نیست که انتخاب کنم فارسی بشه
با نرم افزار Setool2lite با این فایل فلش W810 R4EA031 main, fs y CDA red 49.rar فلشش کردم
اگه راهنمای کنید ممنون میشم
باسپاس :11:

Mahdi.p30
26-02-2010, 22:26
بازم سلام
آموزشش رو در نت خوندم و فلشش کردم اما الان دیگه فارسی نیست چیکارش کنم؟ یعنی کلا زبان فارسی داخلش نیست که انتخاب کنم فارسی بشه
با نرم افزار Setool2lite با این فایل فلش W810 R4EA031 main, fs y CDA red 49.rar فلشش کردم
اگه راهنمای کنید ممنون میشم
باسپاس :11:
اوه ، چه سرعتی!
باید برای فایل FS ، دنبال این فایل بگردی که فارسی داره:
W810_R4EA031_FS_M_EAST_N_AFR_RED52.fbn
یا
W810_R4EA031_FS_M_EAST_N_AFR_RED52.rar
یا
W810_R4EA031_FS_M_EAST_N_AFR_RED52.zip
البته به جای 52 باید شماره CID مربوط به گوشی خودتو بزنی!
الان چه فایلایی رو فلش کردی؟؟

amirpcp30
26-02-2010, 22:32
من وقتی می خواستم فایل فلش دان کنم این 2 تا بود:
w810

W810 R4EA031 main, fs y CDA red 49.rar

OR

main,fs y cda w810 R4CK003 CID49.rar

اول رو دان کردم
دومی چه فرقی داره؟فارسیه؟
اگه لینک یک فایل فلش فارسی دار رو بدید ممنون میشم
باسپاس

Hadi King
26-02-2010, 23:12
من وقتی می خواستم فایل فلش دان کنم این 2 تا بود:
w810

W810 R4EA031 main, fs y CDA red 49.rar

OR

main,fs y cda w810 R4CK003 CID49.rar

اول رو دان کردم
دومی چه فرقی داره؟فارسیه؟
اگه لینک یک فایل فلش فارسی دار رو بدید ممنون میشم
باسپاس
بفـــرما دوســـت عزیـــز :

میتونی با سایت rapidbaz لینک ها رو مستقیم کنید :11:
عیبی نداره که فریمور FS با Main فرق میکنـــه => درست فلش میشه تســت هم شده

amirpcp30
27-02-2010, 14:04
ممنون درست شد :40:

shireh
27-02-2010, 22:11
کسی میدونه منظورش چیه؟
یه جوون مردپیدانمیشه منو یاری کنه؟ :11:

Mahdi.p30
28-02-2010, 00:49
کسی میدونه منظورش چیه؟
یه جوون مردپیدانمیشه منو یاری کنه؟ :11:
بیچاره منظوری نداره ، شما ببخشش!
برو به بخش:
menu>>settings>>general>>update service>>reminder
گزینه off رو انتخاب کن!
========================
ضمنا "خود غلط بود آنچه می پنداشتی"!!:31:

shireh
28-02-2010, 22:58
بیچاره منظوری نداره ، شما ببخشش!
برو به بخش:
menu>>settings>>general>>update service>>reminder
گزینه off رو انتخاب کن!
========================
ضمنا "خود غلط بود آنچه می پنداشتی"!!:31:
اولاً: متشکرم از پاسختان.
دوماً: باوجود افراد " بامعلومات و بامرام" مثل حضرتعالی بنابراین" خود درست بود آنچه می پنداشتم ".
حق یارتان !!! :40:

N!CE^M4N
01-03-2010, 14:15
سلام . . . من یه گوشی p.990i دارم ! میخوام رو گوشیم رمز بذارم ولی این ارور میده => wrong lock key
چه جوری من این ارور رو بر طرف کنم ؟

spacoir
01-03-2010, 15:33
سلام دوستان من گوشی c905 دارم که گوشی هنگ کرده !!!!!!

یعنی روشن میکنی وقتی میاد بالا تو قسمت سرچ نتورک هنگ می کنه و دیگه هیچ کاری نمیشه با هاش کرد.

آیا غیر از فلش کردن می شه جوره دیگه درستش کرد؟

اگر فلش بخواد بشه میشه خودم با کامپیوتر فلشش کنم؟:41:

Hadi King
02-03-2010, 02:10
سلام دوستان من گوشی c905 دارم که گوشی هنگ کرده !!!!!!

یعنی روشن میکنی وقتی میاد بالا تو قسمت سرچ نتورک هنگ می کنه و دیگه هیچ کاری نمیشه با هاش کرد.

آیا غیر از فلش کردن می شه جوره دیگه درستش کرد؟

اگر فلش بخواد بشه میشه خودم با کامپیوتر فلشش کنم؟:41:
سلام دوست عزیز
دردسر داره همون بدی تعمیرات برات فلش کنن بهتـــره :11:
فریمور جدید رو روش فلش بزنیــد ...

N!CE^M4N
02-03-2010, 14:04
سلام . . . من یه گوشی p.990i دارم ! میخوام رو گوشیم رمز بذارم ولی این ارور میده => wrong lock key
چه جوری من این ارور رو بر طرف کنم ؟

کسی نمیخواد جواب منو بده ؟ هیچ کسی بلد نیت ؟

Mahdi.p30
02-03-2010, 14:38
کسی نمیخواد جواب منو بده ؟ هیچ کسی بلد نیت ؟
خب آخه مشکل کاملا نامشخصه
بار اوله که میخوای پسورد بذاری؟؟
اگه بار اوله بزن 1234 یا 0000

i-like-ddd
03-03-2010, 23:48
سلام دوستان من امروز گوشیم فلش کردم(M600) یه مشکل واسم پیش اومد وقتی میرم تو مین منو هر دکمه ای رو میزنم ارور میده ارورشم بدونه متنه فقط علامت ارور همون ایکن شبیه تابلو خطره! به نظرتون په مرگش شده؟ تو مسیج مشکل نداره تو کنترل پنل داره یه چندجا دیگه هم همین مشکل هست!
البته این گوشیرو دست دو خریدم گوشیه اول خودم این مشکلو نداشت اینو اولین باره فلش کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

baharshiraz
07-03-2010, 13:01
روی گوشی w205 من فایلهای جاوا رو روی مموری میذارم با حجم های مختلف

با فایلهای حجیم که ارور میده مموریت کمه و روی فایلهای کم حجم هم حتما باید روی مموری گوشی بریزم و ری مموری کارد کپی نمیشه.

چاره ای براش هست؟

Mahdi.p30
07-03-2010, 13:39
روی گوشی w205 من فایلهای جاوا رو روی مموری میذارم با حجم های مختلف

با فایلهای حجیم که ارور میده مموریت کمه و روی فایلهای کم حجم هم حتما باید روی مموری گوشی بریزم و ری مموری کارد کپی نمیشه.

چاره ای براش هست؟
مطمئنی مموری کارتت سالمه؟؟

baharshiraz
07-03-2010, 13:55
مطمئنی مموری کارتت سالمه؟؟
آر سالمه اما وقتی میخوام کپی کنم ری فلدرهای مموری کارتم که میرم کم رنگه و نمیشه کپی کرد اونجا

Mahdi.p30
07-03-2010, 14:38
آر سالمه اما وقتی میخوام کپی کنم ری فلدرهای مموری کارتم که میرم کم رنگه و نمیشه کپی کرد اونجا

آخه تنظيم خاصي كه نداره
موقعي كه مموري كارت شناخته نشه يا نباشه ،اون كمرنگه!
و ضمنا وقتي كه توي گوشي باشه تا زماني كه پر نشده باشه ،هيچ برنامه اي رو اتوماتيك روي مموري داخلي سيو نميكنه
شما چند تا فايلو پاك كن ،ببين برطرف ميشه

baharshiraz
07-03-2010, 14:52
آخه تنظيم خاصي كه نداره
موقعي كه مموري كارت شناخته نشه يا نباشه ،اون كمرنگه!
و ضمنا وقتي كه توي گوشي باشه تا زماني كه پر نشده باشه ،هيچ برنامه اي رو اتوماتيك روي مموري داخلي سيو نميكنه
شما چند تا فايلو پاك كن ،ببين برطرف ميشه
مموری داخلی من 5 مگه و الان 4.5 مگش خالیه.
با 2 تامموری دیگه هم تست کردم همون طوریه
یعنی یا اتومات میره روی فون مموری یا اینکه وقت مسیر میخواد واسه ذخیره فولدر های داخل مموری کارت منو کم رنگ نشون میده .

اگه با pc suite کار کنم درست میشه؟

ehsan_iace
07-03-2010, 15:01
من یک حافظه 4g برای گوشی c510 گرفته‌ام چطور آنرا توسط گوشی فرمت کنم؟

adrenalin
07-03-2010, 15:37
من یک حافظه 4g برای گوشی c510 گرفته‌ام چطور آنرا توسط گوشی فرمت کنم؟
به داخل فایل منجر گوشی برید و وارد
Option >Memory status>Memory card>Option>Format mem.card
به همین سادگی :10:

ehsan_iace
07-03-2010, 17:11
به داخل فایل منجر گوشی برید و وارد
Option >Memory status>Memory card>Option>Format mem.card
به همین سادگی :10:

نه به این صورتی که شما گفتید نیست :

پیدا کردم به این صورت است :
<Menu > Organiser
< File manager
Select Options > Memory status
Select Memory card or Phone
Option>Format mem.card

Lord_HaMeD
08-03-2010, 00:29
سلام خدمت دوستان عزيز
واسه K510 يه مسنجر خوب ميخوام كه هزينش هم پايين باشه
ممنون ميشم جوبمو بدين

Hadi King
08-03-2010, 21:43
سلام خدمت دوستان عزيز
واسه K510 يه مسنجر خوب ميخوام كه هزينش هم پايين باشه
ممنون ميشم جوبمو بدين
دوست عزیز قسمــت برنامه های جاوا بریـــد دوستان مسنجر های جاوا خوبی معرفی کردن :46:

ess_1362
09-03-2010, 11:09
سلام

نمی دونم جای این بحث اینجا هست یا نه

من یک گوشی k750i دارم و می خوام از طریق اینترنت DSL در PC با براوزر گوشی به اینترنت متصل بشم

یعنی اینکه نمی خوام از طریق GPRS به اینترنت متصل بشم و از طریق کابل USB که به کامپیوتر متصل میشه اینترنت را از PC بگیرم

حالا می خواستم بدونم که آیا همچین کاری را میشه انجام داد؟؟

همچنین اگر برنامه حاصی هم هست که باید بگیرم لطفا راهنمایی کنید.

ممنون

Mahdi.p30
09-03-2010, 13:34
سلام

نمی دونم جای این بحث اینجا هست یا نه

من یک گوشی k750i دارم و می خوام از طریق اینترنت DSL در PC با براوزر گوشی به اینترنت متصل بشم

یعنی اینکه نمی خوام از طریق GPRS به اینترنت متصل بشم و از طریق کابل USB که به کامپیوتر متصل میشه اینترنت را از PC بگیرم

حالا می خواستم بدونم که آیا همچین کاری را میشه انجام داد؟؟

همچنین اگر برنامه حاصی هم هست که باید بگیرم لطفا راهنمایی کنید.

ممنون
منم قبلا دنبال این کار بودم ، ولی چیزی عایدم نشد ، ولی توی فروم esato یه چیزی پیدا کردم که مال 6 سال پیشه:

پست سوم!
(مثل اینکه چیزایی که برای ما آرزوست ، برای اونا خاطرست!:19:)
چون حجم نرم افزارش بالا بود ، بیخیال تست شدم!:31:
در هر صورت ، گوشی های سری جدید (یعنی از 2 سال پیش تا حالا) چه با بلوتوث ، چه با usb این قابلیتو دارن
گوشی های وایرلس دار هم که جای خودشونو دارن و بحثی نیست!
مشکل اینه که باید گوشی به عنوان یه یوزر توی شبکه شناخته بشه و بتونی کانکشن یا Lan رو شیر کنی که با K750 نمیشه

ess_1362
09-03-2010, 14:09
منم قبلا دنبال این کار بودم ، ولی چیزی عایدم نشد ، ولی توی فروم esato یه چیزی پیدا کردم که مال 6 سال پیشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپست سوم!
(مثل اینکه چیزایی که برای ما آرزوست ، برای اونا خاطرست!:19:)
چون حجم نرم افزارش بالا بود ، بیخیال تست شدم!:31:
در هر صورت ، گوشی های سری جدید (یعنی از 2 سال پیش تا حالا) چه با بلوتوث ، چه با usb این قابلیتو دارن
گوشی های وایرلس دار هم که جای خودشونو دارن و بحثی نیست!
مشکل اینه که باید گوشی به عنوان یه یوزر توی شبکه شناخته بشه و بتونی کانکشن یا Lan رو شیر کنی که با K750 نمیشه

ممنون مطلب را خوندم یکم دو ریالیم داره می افته!!:31:

من دنبال این کار هستم چون نمی دونم این براوزر لامسبش چه خاصیتی داره که مثل هولو فیلتر را رد می کنه حالا هر سایتی که می خواد باشه

بذار از چند تا از مدیران این قسمت و همینطور بخش شبکه یک مشورتی می گیرم ببینم چی میشه اگر به نتیجه رسیدم مطلب را همین جا می ذارم

Mahdi.p30
09-03-2010, 14:58
ممنون مطلب را خوندم یکم دو ریالیم داره می افته!!:31:

من دنبال این کار هستم چون نمی دونم این براوزر لامسبش چه خاصیتی داره که مثل هولو فیلتر را رد می کنه حالا هر سایتی که می خواد باشه

بذار از چند تا از مدیران این قسمت و همینطور بخش شبکه یک مشورتی می گیرم ببینم چی میشه اگر به نتیجه رسیدم مطلب را همین جا می ذارم

خب شما اين بروزر لامصب رو ميتوني توي كامپيوترت فول اسكرين اجرا كني ،در اون صورت ميتوني فقط سايتا رو ببيني و دانلود امكان پذير نيست
اگه روش اجراش توي كامپيوترو خواستي پي ام بزن ، اينجا جاش نيست
ضمنا كا750 كه نسخه 5 اونو ،به سختي اجرا ميكنه

ess_1362
10-03-2010, 13:04
خب شما اين بروزر لامصب رو ميتوني توي كامپيوترت فول اسكرين اجرا كني ،در اون صورت ميتوني فقط سايتا رو ببيني و دانلود امكان پذير نيست
اگه روش اجراش توي كامپيوترو خواستي پي ام بزن ، اينجا جاش نيست
ضمنا كا750 كه نسخه 5 اونو ،به سختي اجرا ميكنه

البته من دنبال دانلود هستم

نسخه براوزرش OPERA MINI هست

از همه سایتی هم دانلود می کنه جز RAPID SHARE و از این سایتها

به هر حال باز هم ممنون

به یکی از این آقایون همکار انجمن PM زدم ولی هنوز جواب نداده

Mahdi.p30
10-03-2010, 17:10
البته من دنبال دانلود هستم

نسخه براوزرش OPERA MINI هست

از همه سایتی هم دانلود می کنه جز RAPID SHARE و از این سایتها

به هر حال باز هم ممنون

به یکی از این آقایون همکار انجمن PM زدم ولی هنوز جواب نداده
خب خودم هم میدونم اپرا نی نی هست
اون نرم افزار java me رو هم دانلود کردم ، ولی باز یه فایل دیگه میخواد که دیگه حالشو نداشتمو ، نتیجتا بیخیال گوشی های قدیمی سونی اریکسون شدم!:31:!
ولی روش دانلود با اپرا نی نی توی کامپیوتر رو هم توی اینترنت گشتم و پیدا کردم
نسخه 5 اپرا اون امکاناتی کمی در حد پاوز و ادامه دادن دانلود میده!
فقط فارسی نویسی توی اون سخته!
در مورد رپید شیر هم باید لینک رو لیچ کنی و لینک مستقیم بگیری ، در اون صورت دیگه احتیاجی به اپرا هم نیست
در هر صورت اگه روش اجرای اپرا و دانلود با اون رو خواستی پی ام بزن (چون به شدت بحثو از مشکلات سونی اریکسون منحرف کردیم)

NIMA KHAN
15-03-2010, 11:58
بنده یک گوشی سونی اریکسون K800 دارم که باطری آن باد کرده و معیوب شده است برای تهیه باطری به مغزه های موبایل فروشی مراجعه کرده ام که انواع مختلفی از باطری ها را به بنده با قیمت ها مختلف معرفی کرده اند لطفا بنده را در تهیه یک باطری مناسب راهنمایی نمایید که یک جنس با کیفیت خوب خریداری نمایم.

Hadi King
15-03-2010, 13:36
بنده یک گوشی سونی اریکسون K800 دارم که باطری آن باد کرده و معیوب شده است برای تهیه باطری به مغزه های موبایل فروشی مراجعه کرده ام که انواع مختلفی از باطری ها را به بنده با قیمت ها مختلف معرفی کرده اند لطفا بنده را در تهیه یک باطری مناسب راهنمایی نمایید که یک جنس با کیفیت خوب خریداری نمایم.
سلام
الان باطری خوب پیدا کردن مثل پیدا کردن گوشی اصلــه ...
ولی شما میتونید با همین باطری ها هم بسازی ولی باید شارژ اولیه رو کامل بزنی و بیش از حد فشار به باطری نیاری که تا آخر خالی بشه بعد شارژ کنی اینجوری عمر باطری کم میشـــه . گرما بهش نخوره که موجب خرابی باطری میشه من خودم از همین باطری های اولیه استفاده میکنم که میدونم اصل نیست ولی خوب تا اینجا برام زده و شارژ خوب برام میزنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

rezazy
17-03-2010, 21:17
سلام
برنامه ریموت کنترل برای K750i هست؟

kian2
17-03-2010, 23:27
سلام
من C902 دارم
میخواستم ببینم میشه واسه پوشه ها کد امنیتی بدیم ؟
ممنون

zexin
19-03-2010, 17:27
سلام
گوشی من w710 هست و یه اشکال که داره اینه که حافظه محدودی برای sms ها داره. حدودا مجموع 1000 تا بیشتر جا نمیگیره و وقتی که پر میشه باید خالیش کرد تا حافظه آزاد شه. خواستم ببینم کاری میشه کرد که sms ها رو روی مموری کارت ذخیره کنه (توی تنظیمات sms همچین چیزی نداره) یا نرم افزاری هست که sms ها رو آرشیو کنه توی خود گوشی؟

alierna
22-03-2010, 16:09
سلام دوستان...یه سوال داشتم... گوشی من مانیتورش خیلی خش برداشته.... p990ه گوشیم... آیا با تعویض تاچش خشاش میرن؟ قیمت تاچش چقدره؟ برای گوشی مشکل ایجاد نمیشه بعد تعویض؟

M.R.2
24-03-2010, 12:39
سلام
گوشی من w710 هست و یه اشکال که داره اینه که حافظه محدودی برای sms ها داره. حدودا مجموع 1000 تا بیشتر جا نمیگیره و وقتی که پر میشه باید خالیش کرد تا حافظه آزاد شه. خواستم ببینم کاری میشه کرد که sms ها رو روی مموری کارت ذخیره کنه (توی تنظیمات sms همچین چیزی نداره) یا نرم افزاری هست که sms ها رو آرشیو کنه توی خود گوشی؟
سلام
با استفاده از پچ میتونی ظرفیت sms هاتو تا 10000 افزایش بدی.

zexin
24-03-2010, 20:28
سلام
با استفاده از پچ میتونی ظرفیت sms هاتو تا 10000 افزایش بدی.
ممنونم
اگه برات امکان داره یه کم بیشتر توضیح بده، من کلا تو این زمینه پرتم :21:
پچ چیه؟
از کجا میاد؟
چه طوری بریزم رو گوشی؟

Vah!d
24-03-2010, 20:56
دوستان من هفته پیش یک گوشی T700 خریدم . هیچ مشکلی هم نداشت تا دیشب . دیشب که در حال گوش دادن به موزیک بودم وقتی خواستم آهنگ رو عوض کنم با پیغام Failed روبرو شدم . به ناچار از قسمت Media گوشی خارج شدم ولی متوجه شدم که به درستی بسته نشده . وقتی اون رو از قسمت Runnig Aplication بستم دوباره که وارد Media شدم باز هم آهنگی پخش نمیشد . به ناچار گوشی رو یکبار خاموش و روشن کردم ولی وقتی گوشی اومد بالا دیگه آنتن نمیده و کل مموری گوشی هم پاک شده . یعنی دیگه از تم های خود گوشی خبری نیست . مورد دیگه اینکه گوشی شارژ هم نمیشه . به نظرتون علت چیه ؟ و اصلا دیگه درست میشه ؟

ehsan_iace
24-03-2010, 21:04
من یک گوشی c510 خریدم و با انتخاب گزینه reset از 7 تا theme ارجینال آن 5 تای‌اش حذف شده است چرا؟

M.R.2
24-03-2010, 21:47
zexin
به قسمت -- گوشی های موبایل برو اونجا توضیحات لازم وجود داره.
هر سوالی هم داشتی میتونی از من یا سایر دوستان بپرسی

mymoney
30-03-2010, 23:40
سلام دوستان...
من گوشيم C902 هست. ديروز هر چي سعي كردم، بخش contact باز نشد. گوشيم رو خاموش كردم ولي وقتي روشن ميشد فقط لوگوي سوني اريكسون ميومد و گوشي بالا نميومد. از هر جا پرسيدم گفتن بايد فلش بشه. اما دوستان، من اطلاعات فوق العاده مهمي تو گوشيم دارم كه با فلش پاك ميشه. وقتي گوشيم رو به كامپيوتر وصل كردم تونستم برنامه هاي حافظه ي داخلي ِ موبايل رو كپي كنم تو كامپيوترم. اما من اطلاعات مهمي تو بخش ِ note و tasks دارم و اگه نتونم اين اطلاعات رو برگردونم به خدا قسم بيچاره ميشم...
از همه تون تمنا دارم اگه راهي وجود داره بهم بگين. هزينه ش واسم مهم نيست. به خدا به همين سادگي بد بخت ميشم. توروخدا كمكم كنيد چون خيلي واسم مهمه !!!
اين آدرس ايميل منه. سرعت اينترنت انقدر افتضاحه كه نميتونم دوباره به اين فروم سر بزنم. پس لطفا بهم ميل بديم. خواهش ميكنم.....!
boby.cole81@yahoo.com

BBNHFAK
31-03-2010, 14:53
یه مشکل با گوشی سونی اریکسون
بلوتوث این گوشی از کار افتاده و نوشته turn off و هرچی میزنم که turn on شه تغییری نمی کنه و turn off باقی میمونه.:19: کسی میدونه مشکلش چیه؟؟؟