PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تمام سوالات, مشكلات و بحث هاي انواع مختلف گوشيهاي سوني اريكسون در اينجا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19

ashlee_m20
20-08-2009, 16:27
کدام گوشی های سونی اریکسون دارای صفحه نمایش با سایز 240*320 هستند ؟؟
اگه از سایر سایزها هم چندتا نام ببرید ممنون میشم .......

گوشیه k750 سایزش 144*176

گوشیه k810 سایزش 240*320

ashlee_m20
20-08-2009, 16:28
چند تا منوی خفن واسه k810 می خواستم
در ضمن یه سوال نمیشه منوی فلش ریخت تو k810
بعدش می خواستم بدونم با فار منیجر نمیشه پچ ریخت اخه cid 53 گوشیه من
چون من با فار منو ریختم لطفا جواب بدین همین جا

Spaniuly
20-08-2009, 19:25
سلام گوشی K800 من ظاهرا خدمات جاواش کلا مرخص شده کسی تا حالا به چنین مشکلی بر نخورده راهنمایی کنه؟ کلا نه فولدر برنامه های کاربردی رو باز می کنه نه فولدر بازی ها رو و نه هیچ فایل جاوای با فرمت jar رو اجرا می کنه. لطفا نگید فلش کن که خودمم می دونم یکی از راه ها همینه چون کاملا مشخص هست جاوای گوشیم غیر فعال شده و میشه با نصب یه فریم جدید برگردوند. اگه راه حلی ساده ای هست ممنون می شم راهنمایی کنید

Mahdi.p30
20-08-2009, 20:57
سلام گوشی K800 من ظاهرا خدمات جاواش کلا مرخص شده کسی تا حالا به چنین مشکلی بر نخورده راهنمایی کنه؟ کلا نه فولدر برنامه های کاربردی رو باز می کنه نه فولدر بازی ها رو و نه هیچ فایل جاوای با فرمت jar رو اجرا می کنه. لطفا نگید فلش کن که خودمم می دونم یکی از راه ها همینه چون کاملا مشخص هست جاوای گوشیم غیر فعال شده و میشه با نصب یه فریم جدید برگردوند. اگه راه حلی ساده ای هست ممنون می شم راهنمایی کنید

همون جوابي كه به اون دوستمون دادم ،در مورد شما هم صادقه!
آخه خودم هم چنين مشكلي داشتم ،ريست كامل هم كردم درست نشد و همچنين كاراي ديگه و فقط با تعويض فريمور حل شد

hakr
22-08-2009, 11:49
دوستان نظرتان در مورد گوشی c905 چیه
بعضیها میگن سرعت پردازش اطلاعاتش کند است

golabi2
22-08-2009, 12:10
ديروزيه w350 گرفتم منوش فارسيه،اما زبان نوشتنش فارسى نيست چيکارکنم؟!

MILIN3M
22-08-2009, 13:05
سلام یه سوال گوشی z530 وقتی وصلش میکنی به کامپیوتر با کابل که اهنگ. و غیره بریزی روش اگه در همون حین یه نفر زنگ بزنه به گوشی(خط ایزانسل) ایا اعلام میکنه خاموشه؟؟؟ این مدل گوشی اینجوریه در حین وصل شدن به کامپیوتر برای جابجای فایل سیستم تلفن خاموش میشه...لطفا کسی که اطلاعاتش کامله جواب بده نه کسی که شک داره یا بپرونه رو هوا

Mahdi.p30
22-08-2009, 14:21
سلام یه سوال گوشی z530 وقتی وصلش میکنی به کامپیوتر با کابل که اهنگ. و غیره بریزی روش اگه در همون حین یه نفر زنگ بزنه به گوشی(خط ایزانسل) ایا اعلام میکنه خاموشه؟؟؟ این مدل گوشی اینجوریه در حین وصل شدن به کامپیوتر برای جابجای فایل سیستم تلفن خاموش میشه...لطفا کسی که اطلاعاتش کامله جواب بده نه کسی که شک داره یا بپرونه رو هوا
اعلام خاموش بودن يا "در دسترس نيست" ميكنه
در ضمن همه مدلاي سوني اريكسون از سال 2006 به بعد همينطورن
شما ميتونيد در موقع وصل كردن به كابل ،گزينه "حالت تلفن" رو انتخاب و با استفاده از برنامه ماي فون اكسپلورر يا پي سي سوايت ، به طور همزمان هم فايل انتقال بديد و هم از امكانات تلفن استفاده كنيد

FIRE5BOY
22-08-2009, 14:40

ديروزيه w350 گرفتم منوش فارسيه،اما زبان نوشتنش فارسى نيست چيکارکنم؟!

دوستان نظرتان در مورد گوشی c905 چیه
بعضیها میگن سرعت پردازش اطلاعاتش کند است .

1-خیلی از گوشیا اینجوری ان گوشی قبلیم هم w600 بود همینطوری بود ، وقتی کسی زنگ میزنه ، همون چیزی رو میشنوه که وقتی گوشی خاموشه میگه .

2-برو تو ستینگش ببین تو قسمت زبان نوشتاری فارسی داره یا نه .

3-گوشیه خوبیه ولی این مشکلاتو داره ، اگه بتونی تحملش کنی گوشیه خوبیه .

isbn84
22-08-2009, 15:28
سلام
من مي خاستم از يك نفر كه اين گوشي w980 رو داره بپرسم ، روي در اين گوشه يه سري دكمه كنترل واكمن هست و كلا رنگ روش مشكي دودي ماننده ...مال من جوريه كه ميشه داخل گوشي و مداراشو هم ديد..مي خواستم بدونم مال شما هم همين طوره....

عكس گوشي من:(همين طور كه مي بينيد مداراي توش معلومه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عكس تبليغاتي گوشي:

golabi2
22-08-2009, 22:28
خوب مشکل من همينه که زبان نوشتارى فارسى نداره!

ali_exme
23-08-2009, 04:37
دوستان سلام
حدود 3 ماه پیش یه گوشی K800 نو خریدم، هفته پیش یه مرتبه خاموش شد و دیگه هم روشن نشد. بردمش واسه تعمیر اول گفت شاید فلش احتیاج داره اما بعد گفت اشکال از اون نیست. الان هم هنوز درست نشده. به نظر شما اشکال از کجاست؟ چکار باید کرد؟

Mahdi.p30
23-08-2009, 04:47
خوب مشکل من همينه که زبان نوشتارى فارسى نداره!

حتما بايد توي ستينگ و بخش زبان و قسمت زبان نوشتن زبان نوشتار عربي ،داشته باشه و تيك خورده باشه!
اگه نداشت فايل عربيك با فرمت تي9 (مخصوص گوشيت) رو از اينترنت دانلود كن و روي گوشي آپلود كن
اگه بلد نيستي ، بده بيرون

Mahdi.p30
23-08-2009, 04:58
دوستان سلام
حدود 3 ماه پیش یه گوشی K800 نو خریدم، هفته پیش یه مرتبه خاموش شد و دیگه هم روشن نشد. بردمش واسه تعمیر اول گفت شاید فلش احتیاج داره اما بعد گفت اشکال از اون نیست. الان هم هنوز درست نشده. به نظر شما اشکال از کجاست؟ چکار باید کرد؟

ال سي ديش روشن ميشه؟
يه صفحه سفيد روشن و خاموش نميشه؟
در حالت كاملا خاموش ، با كابل وصل كن به كامپيوتر و دكمه سي رو نگهدار و ببين كامپيوتر درخواست نصب درايور ميكنه يا نه؟!
اگه كامپيوتر عكس العملي نشون داد ،احتمالا سالمه و فلش ميخواد!

در ضمن اطلاعاتي كه اينجا نوشتي ، كمه و نميشه زياد راهنمايي كرد

FIRE5BOY
23-08-2009, 13:59
سلام
من مي خاستم از يك نفر كه اين گوشي w980 رو داره بپرسم ، روي در اين گوشه يه سري دكمه كنترل واكمن هست و كلا رنگ روش مشكي دودي ماننده ...مال من جوريه كه ميشه داخل گوشي و مداراشو هم ديد..مي خواستم بدونم مال شما هم همين طوره....

عكس گوشي من:(همين طور كه مي بينيد مداراي توش معلومه)

عكس تبليغاتي گوشي:

تا اینجایی که من میدونم همش اینجوریه ، به عکس های تبلیغاتی هم خیلی اعتماد نکن ، قابشو عوض کن شاید درست شه .

SAMIRA6717
23-08-2009, 14:21
من يه سوال دارم من چند تا تم از اينترنت گرفتن كه واسه گوشي w960 هست حالا ميگه اين نرم افزارو ميخواد كمك كنيد
نرم افزار SERIES60SCALABLESKINSsUPPORT

isbn84
23-08-2009, 16:06
تا اینجایی که من میدونم همش اینجوریه ، به عکس های تبلیغاتی هم خیلی اعتماد نکن ، قابشو عوض کن شاید درست شه .

اخه قابش عوض بشو نيست، يه پوشش شيشه ايه نازكه كه زيرشم مداراي فينگر تاچه، ولي من چند تا عكس غير تبليغاتي هم ديدم مداراش معلوم نبود، اينقدرم حساسه و شكنندست كه بعييد مي دونم اون صفحه عوض شده باشه و غيره....

اين عكس گوشي اي كه مداراش معلوم نيست:

اينم مال من ، كه داخلش مثل گوشي هاي آدم فضايي ها معلومه، تازه اين حالت خاموششه ، روشنش عجيب تره:

golabi2
23-08-2009, 18:06
حتما بايد توي ستينگ و بخش زبان و قسمت زبان نوشتن زبان نوشتار عربي ،داشته باشه و تيك خورده باشه!
اگه نداشت فايل عربيك با فرمت تي9 (مخصوص گوشيت) رو از اينترنت دانلود كن و روي گوشي آپلود كن
اگه بلد نيستي ، بده بيرون
داره عربى ولى جاى کليداش قاطى شده مثل گوشى هاى ديگه نميشه باهش تايپ کرد!
راستى يه w302مادرم داره دادم فارسيش کردن حالا پيام هاش رو اينطورى نشون ميده:
م ي ري ب ي رون...اينو چيکار ميشه کرد؟!

ali_exme
23-08-2009, 22:02
ال سي ديش روشن ميشه؟
يه صفحه سفيد روشن و خاموش نميشه؟
در حالت كاملا خاموش ، با كابل وصل كن به كامپيوتر و دكمه سي رو نگهدار و ببين كامپيوتر درخواست نصب درايور ميكنه يا نه؟!
اگه كامپيوتر عكس العملي نشون داد ،احتمالا سالمه و فلش ميخواد!

در ضمن اطلاعاتي كه اينجا نوشتي ، كمه و نميشه زياد راهنمايي كرد

نه دوست من. ال سی دی روشن نمیشه و به کامپیوتر هم که وصل کردم هیچ اتفاقی نیفتاد. بردمش همون جایی که خریدم، گفت باید سی پی یوش عوض بشه. به نظر شما دلیلش چی بوده که اینجوری شده؟ چون گوشی نوی نوه. خود تعمیرکاره گفت شاید همینجوری از کامپیوتر کشیدیش بیرون، اما همیشه safe میکنم. آیا ممکنه گوشی از اول اشکال داشته یا تعمیری بوده باشه؟ اگه ببرمش جای دیگه میتونن بفهمند؟ و اگه از قبل خراب بوده باشه چیکار باید کرد؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

forum-p30world
24-08-2009, 13:41
هر نرم افزاری واسه نصب می زنم صفحه یکم کدر میشه بعد میاد تو حال اولش
مستر هم میکنم درست نمیششه البته با پاک کردن نرم افزار ها مستر نمیشه ها

اپدیت هم نمیشه نرم افزار ها رو هم نمیتونم unistal کنم موندم معطل

FIRE5BOY
24-08-2009, 14:24
هر نرم افزاری واسه نصب می زنم صفحه یکم کدر میشه بعد میاد تو حال اولش
مستر هم میکنم درست نمیششه البته با پاک کردن نرم افزار ها مستر نمیشه ها

اپدیت هم نمیشه نرم افزار ها رو هم نمیتونم unistal کنم موندم معطل

فکر کنم ویروسی شده ، فلشش کن درست میشه
:46:

ghadami2005
24-08-2009, 17:11
دوستان وقتی با بلوتوث یه فایل به گوشی سونی اریکسون فرستاده میشه این فایل روی مموری کارت ذخیره میشه یا روی مموری گوشی؟ ایا مثل نوکیا میشه مسیر اونو تغییر داد.؟

البته خارج از تاپیکه ولی نمیخوام تاپیک بزنم .گوشیهای جدیدی مثل 6500 نوکیا که جاوا هستند ظاهرا نمیشه محل ذخیره شدن فایلها در اینباکس رو تعیین کرد درسته؟

forum-p30world
24-08-2009, 18:22

یعنی بدم بیرون؟ من پول بالای فلش کردن نمیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان وقتی با بلوتوث یه فایل به گوشی سونی اریکسون فرستاده میشه این فایل روی مموری کارت ذخیره میشه یا روی مموری گوشی؟ ایا مثل نوکیا میشه مسیر اونو تغییر داد.؟

البته خارج از تاپیکه ولی نمیخوام تاپیک بزنم .گوشیهای جدیدی مثل 6500 نوکیا که جاوا هستند ظاهرا نمیشه محل ذخیره شدن فایلها در اینباکس رو تعیین کرد درسته؟

'گوشی اریکسون نمی دونم ولی گوشیایی مثل p1 میره تو اینباکس که با دست کاری تو فایل سیستمی میتونی مسیرشو بدی به مموری آسونه

گوشی های جاوای نوکیا اگه تو حافظه اصلیش جا بشه همونجا میره ولی اگه بیشتر بشه مستقیم تو مموری می ریزه

Mahdi.p30
24-08-2009, 18:28
استغفرا... ، گوشی سونی اریکسون و ویروس؟؟!!!!!!!

FIRE5BOY
25-08-2009, 11:30
یعنی بدم بیرون؟ من پول بالای فلش کردن نمیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

'گوشی اریکسون نمی دونم ولی گوشیایی مثل p1 میره تو اینباکس که با دست کاری تو فایل سیستمی میتونی مسیرشو بدی به مموری آسونه

گوشی های جاوای نوکیا اگه تو حافظه اصلیش جا بشه همونجا میره ولی اگه بیشتر بشه مستقیم تو مموری می ریزه

دوستان گوشی های سیستم عامل دار سونی اریکسونم ویروس میگیره ولی خیلی کم ، در ضمن خودت فلشش کن ، آسونه

TCG
26-08-2009, 09:45
سلام بچه ها
من Xperia X1 گرفتم. اس ام اس فارسی باز نمیکنه.
چیکار کنم؟

forum-p30world
26-08-2009, 11:41
دوستان گوشی های سیستم عامل دار سونی اریکسونم ویروس میگیره ولی خیلی کم ، در ضمن خودت فلشش کن ، آسونه

مشکل همینه دیگه نمیشه حالا اگه یه لینکی چیزی واس راهنمایی بزاری ممنون میشم

amiroo88
26-08-2009, 11:53
سلام دوستان .

یک گوشی w810 دارم که چند وقته ازیت میکنه . همش میره رو emerg.calls only . هر از گاهی مینویشه irmci

چی کارش کنم ؟ بدم بیرون فلش کنند ؟ تاحالا فلش نشده

Hossein_nasa62
26-08-2009, 12:16
با سلام

(k750)
من چند روزي در روي عكس كه از گوشي مي گيرم لك سياه ديده مي شود
همونجوري كه در عكس مشاهد مي شود در سمت چپ وبالا يك نقطه و در وسط هم يك نقطه كم رنگ وجود دارد علت بوجود آمدن اين نقطه چيست و چقدر هزينه تعمير دارد ؟

با تشكر

FIRE5BOY
26-08-2009, 12:17
مشکل همینه دیگه نمیشه حالا اگه یه لینکی چیزی واس راهنمایی بزاری ممنون میشم

توی یه جای دیگه (یه تالار دیگه) توضیح داده ، برو بگرد حتما پیدامیکنی

FIRE5BOY
26-08-2009, 12:20
با سلام

(k750)
من چند روزي در روي عكس كه از گوشي مي گيرم لك سياه ديده مي شود
همونجوري كه در عكس مشاهد مي شود در سمت چپ وبالا يك نقطه و در وسط هم يك نقطه كم رنگ وجود دارد علت بوجود آمدن اين نقطه چيست و چقدر هزينه تعمير دارد ؟

با تشكر

قاب گوشیو باز کن و لنزو تمیز کن ، اگه بازم درست نشد باید یدی ، درستش کنن ، اگه اشکال از لنز باشه پولش 7/8 تومنی میش ولی اگه از گرد و خاک باشه خیلی کم میشه

Hossein_nasa62
26-08-2009, 16:19
قاب گوشیو باز کن و لنزو تمیز کن ، اگه بازم درست نشد باید یدی ، درستش کنن ، اگه اشکال از لنز باشه پولش 7/8 تومنی میش ولی اگه از گرد و خاک باشه خیلی کم میشه

سلام
من از بيرون تميز كردم وحتي قاب رو برداشتم ولي بازم نشد
اگراز لنز باشه نبايد تصوير كاملا سياه باشه نه لكه؟

pashangparsi3
27-08-2009, 01:13
منظور شما اینه که از اینترنت کامپیوتر روی موبایل استفاده کنی یا برعکسش؟؟؟
اگه منظورت اولی باشه ، با بلوتوث میشه
لونم البته فکر نکنم روی k800 بشه
روی مدل های A200 سونی اریکسون میشه با بلوتوث از اینترنت کامپیوتر استفاده کرد

عجب ، این همه خائن داریم
دلیل نمیشه هر کسی نوکیا بخره ، خیانت کرده باشه
این مثل همون هست که بگن چون شرکت اینتل اسرا ییلیه باید تحریم بشه ، ول کنید این تفکراتو!!!!!
مطمئن باش با نخریدن ما ، نوکیا ورشکست نمیشه

ورشکست می شه

منظورم کسانی هستند که تازه نوکیا می خرند. باید این شرکت تحریم بشه

Mahdi.p30
27-08-2009, 01:40
ورشکست می شه

منظورم کسانی هستند که تازه نوکیا می خرند. باید این شرکت تحریم بشه

ممكنه اين تجهيزات براي كشوري مفيد باشه
همه كشورها كه مثل ايران نيستن كه از هر چيز بدترين استفادشو داشته باشن!
دليل نميشه!
در ضمن ، بيخيال

TCG
27-08-2009, 02:53
با عرض پوزش از مسئولین محترم بخاطر تکرار درخواست:

ApoCalYpt0
30-08-2009, 02:40
سلام
گوشی w810 روشن که میشه فقط صفحه سفید هی چشمک میزنه . هی صفحه سفید میشه هی تاریک
مشکل چیه؟

Mahdi.p30
30-08-2009, 11:30
سلام
گوشی w810 روشن که میشه فقط صفحه سفید هی چشمک میزنه . هی صفحه سفید میشه هی تاریک
مشکل چیه؟
مشکل خاصی نیست ، بده بیرون برات فلش کنن یا خودت فلش کن
البته مسیج ها و مخاطبین و کلیه اطلاعات حافظه داخلیت پاک میشن

danial_848
30-08-2009, 11:52
سلام
گوشیم k550 هست بعضی وقتا خود به خود خاموش میشه باتریشم نو هست فکرنکنم مشکل داشته باشه. وقتی نور صفحه خاموش میشه اینطور میشه. یعنی وقتی باهاش کار میکنم مشکل نداره.

ApoCalYpt0
30-08-2009, 14:04
مشکل خاصی نیست ، بده بیرون برات فلش کنن یا خودت فلش کن
البته مسیج ها و مخاطبین و کلیه اطلاعات حافظه داخلیت پاک میشن
آدرس آموزش فلش کردن رو دارید؟ خودم میتونم ؟ راحته؟

Mahdi.p30
30-08-2009, 14:32
آدرس آموزش فلش کردن رو دارید؟ خودم میتونم ؟ راحته؟

توی همین فروم یه سرچ بزن ، پیدا میشه
راحتیش که راحته
ولی چون تازه کاری ، باید اول حدود 30 40 مگ فایل دانلود کنی
همون بدی بیرون برات فلش کنن ، به نظر من بهتره

ardalan_zapata
30-08-2009, 23:12
با سلام خدمت دوستان
یک گوشی z770 هست که تازه خریداری شده
مشکل اینجاست که ساعت و تاریخ رو که تنظیم کرده ایم بعد از در اوردن باطری دوباره به 4:30 و سال 2000 بر میگرده
فقط و فقط تاریخ و ساعت رست میشه و بقیه تنظیمات مثل قبله
مشکل از چی میتونه باشه ؟
ممکنه گوشی کلا به صورت دیفالت اینطوری باشه ؟
ممنون

Mahdi.p30
30-08-2009, 23:19
با سلام خدمت دوستان
یک گوشی z770 هست که تازه خریداری شده
مشکل اینجاست که ساعت و تاریخ رو که تنظیم کرده ایم بعد از در اوردن باطری دوباره به 4:30 و سال 2000 بر میگرده
فقط و فقط تاریخ و ساعت رست میشه و بقیه تنظیمات مثل قبله
مشکل از چی میتونه باشه ؟
ممکنه گوشی کلا به صورت دیفالت اینطوری باشه ؟
ممنون

کا550 هم همین مشکل رو داره
البته همیشه اینطوری نیست
من که آخرشم نفهمیدم چرا اینجوری میشه
4 5 فریمور هم عوض کردم

ardalan_zapata
30-08-2009, 23:32
کا550 هم همین مشکل رو داره
البته همیشه اینطوری نیست
من که آخرشم نفهمیدم چرا اینجوری میشه
4 5 فریمور هم عوض کردم

به نظرتون با آپدیت درست میشه ؟ ؟

Mahdi.p30
30-08-2009, 23:44
به نظرتون با آپدیت درست میشه ؟ ؟

والا من تجربمو با کا550 توی پست قبلی گفتم!!!
تعویض فریمور که من توی پست قبلی گفتم ، به نوعی همون آپدیته!!

یه بررسی بکن ببین بقیه ای که این گوشی رو دارن ، این مشکلو دارن یا نه ، اگه نداشته باشن ، احتمالا با آپدیت حل میشه!

Whansinnig
31-08-2009, 09:19
دوستان يك سوال

گوشي من K550 i است ، چند روز پيش ناگهاني صفحه اش سفيد شد تا جايي كه حتي خاموش هم نمي شد

به تعميرگاه مراجعه كردم ، فلش كردن، اما مشكل اينجاست كه گوشي تقريبا مثل قبل نيست !

مثلا تعداد زبانهاي گوشي چه زبان نوشتن و چه زبان گوشي به 4 زبان كم شده ،

و فونت نوشته ها ( چه پيامك ها ، note ها ، شماره ها و ... ) آنقدر ريز است كه تقريبا ناخوانا است ...

مي دانيد مشكل از چه مي تواند باشد ؟ سپاسگذار مي شوم چنانچه مي توانيد راهنمايي ام نماييد .

Mahdi.p30
31-08-2009, 12:20
دوستان يك سوال

گوشي من K550 i است ، چند روز پيش ناگهاني صفحه اش سفيد شد تا جايي كه حتي خاموش هم نمي شد

به تعميرگاه مراجعه كردم ، فلش كردن، اما مشكل اينجاست كه گوشي تقريبا مثل قبل نيست !

مثلا تعداد زبانهاي گوشي چه زبان نوشتن و چه زبان گوشي به 4 زبان كم شده ،

و فونت نوشته ها ( چه پيامك ها ، note ها ، شماره ها و ... ) آنقدر ريز است كه تقريبا ناخوانا است ...

مي دانيد مشكل از چه مي تواند باشد ؟ سپاسگذار مي شوم چنانچه مي توانيد راهنمايي ام نماييد .

احتمالا فریمویر K550 im رو برات زده
آیکون مرورگر اینترنت مثل i نشده؟؟
زبان که زیاد مهم نیست
بده به یکی دیگه ، بگو فریمور R6BC002 یا R8BA024 رو برات بریزن
یا حداقل فریمور w610 یا بهش بگو که حتما اینطوری نشه!!

sar be hava
31-08-2009, 13:57
سلام
يكي از دوستاني كه گوشيهاي مختلف سري w رو داشته لطفا از تفاوت نسخه هاي 1 تا 4 walkman player و سير تكاملشون بگه.

Whansinnig
31-08-2009, 18:22
احتمالا فریمویر K550 im رو برات زده
آیکون مرورگر اینترنت مثل i نشده؟؟
زبان که زیاد مهم نیست
بده به یکی دیگه ، بگو فریمور R6BC002 یا R8BA024 رو برات بریزن
یا حداقل فریمور w610 یا بهش بگو که حتما اینطوری نشه!!

سپاس از توجه تان گرامي !

اما گوشي بنده نيز همين im است !؟

منظور سوال را دقيقا نگرفتم اما در شكل آيكون اينترنت تغييري ايجاد نشده ، ليك وقتي وارد آن مي شوي دوباره همه چيز به خط ريز نوشته شده ...

با نهايت پوزش از سطرهاي بعدي تقريبا چيزي نفهميدم، اگر كمي ساده تر توضيح بدهيد سپاسگذارم .

Mahdi.p30
31-08-2009, 18:29
سپاس از توجه تان گرامي !

اما گوشي بنده نيز همين im است !؟

منظور سوال را دقيقا نگرفتم اما در شكل آيكون اينترنت تغييري ايجاد نشده ، ليك وقتي وارد آن مي شوي دوباره همه چيز به خط ريز نوشته شده ...

با نهايت پوزش از سطرهاي بعدي تقريبا چيزي نفهميدم، اگر كمي ساده تر توضيح بدهيد سپاسگذارم .

منظورم اینه که بگو برات نرم افزار w610 یا k500 معمولی رو فلش کنه نه im

ALFA323
31-08-2009, 18:33
سلام دوستان عزیزم ...
امروز با کمال تعجب Earphone گوشی من از کار افتاد... پس از گذشت 1 یا 2 ساعت Vibrating اون هم از کار افتاد...
نمیدونم چرا ؟!!!
مدل گوشی C905 sonyericsson به نظرتون مشکل از کجاست؟!!!
راستی Master Reset و ... هم کردم اما نتیجه نداشت...

ati_1991
31-08-2009, 20:14
سلام.
ببخشيد نظرتون رو راجع به ، T 700 بگيد؟

چه جور گوشيه؟!!!

ElmO
01-09-2009, 19:53
سلام دوستان ..

من w580 دارم ..
همونطور که میدونید یه قابلیتی که گوشیهای سونی دارن ( بقیه گوشیا رو نمیدونم ) اینه که میشه مکالمه رو
بدون نرم افزار ضبط کرد ..
هنگام مکالمه - More بعدشم Record .... اینو خودتون بهتر میدونید ..

حالا مشکلی که من باهاش دارم اینه که موقع ریکرد کردن ، هر 10 ثانیه یه BEEP میزنه ! ..
این بیپ رو هم بعضی وقتا طرف مقابل میشنوه . تابلو میشه !!

راهی برای خفه کردن این بیپ هست ؟!

ممنون

یا حق

:40:

FIRE5BOY
02-09-2009, 13:02
سلام دوستان ..

من w580 دارم ..
همونطور که میدونید یه قابلیتی که گوشیهای سونی دارن ( بقیه گوشیا رو نمیدونم ) اینه که میشه مکالمه رو

حالا مشکلی که من باهاش دارم اینه که موقع ریکرد کردن ، هر 10 ثانیه یه BEEP میزنه ! ..

ممنون

یا حق

نه ، اگه میخوای بیپ نده یه نرم افزار بنصب :18::11::40::2::21::8:

ardalan_zapata
02-09-2009, 17:04
سلام دوستان
من جدیدا یک گوشی سونی اریکسون گرفتم
مشکلم اینجاست که من سیم کارت ایرانسل دارم و مسیج سنتر خود دیفالت ایرانسل واسم کار نمیکنه من مجیورم از یک مسیج سنتر دیگه استفاده کنیم
ولی مشکل ایتجاست مسیج سنتر خودم رو که وارد میکنم وقتی که تو خیابون میرم و BTS ها عوض میشه دوباره میپره روی مسیج سنتر اصلی خود ایرانسل که برای من کار نمیکنه و اون مسیج سنتری که من وارد کردم پاک میشه
مشکل از کجاست ؟
گوشی من z770
قبلا با نوکیا این مشکل رو نداشتم

attractive_girl
03-09-2009, 18:59
من گوشیم w580 .بعد میخواستم ببینم چجوری میشه روشن کرد گوشی رو :31: یعنی راه اصولیش رو میخوام :31:
چون هرچی روی دکمه ی پاورش دستمو نگه میدارم روشن نمیشه.باید چند بار فشارش بدم دکمه رو بعد دستم رو بردارم تا وقتی که یه ویبره ی خفیف بزنه و روشن شه!!!!
کلا راهش همینه؟

یه سوال دیگه هم داشتم. توی کدوم قسمت میتونم برای روشن خاموش کردن گوشی سونی پسورد بذاریم؟

ممنون

mohammadmother
04-09-2009, 15:34
سلام w810i Gps داره ؟

HEGOR
05-09-2009, 19:29
من جی 900 دارم وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر مموری کارت من میاد ولی مموری خود گوشی نمیاد باید چیکار کنم؟
کمک کنید لطفا

Mahdi.p30
05-09-2009, 20:20
من جی 900 دارم وقتی وصلش میکنم به کامپیوتر مموری کارت من میاد ولی مموری خود گوشی نمیاد باید چیکار کنم؟
کمک کنید لطفا

حتما با کابل خودش وصل کنید
با کابل گوشیهای قدیمی تر معمولا اینطوری میشه

HEGOR
05-09-2009, 20:49
حتما با کابل خودش وصل کنید
با کابل گوشیهای قدیمی تر معمولا اینطوری میشه

با کابل خودش وصل میکنم

Mahdi.p30
05-09-2009, 21:26
با کابل خودش وصل میکنم
کابلش چه رنگیه؟؟
این مشکل رو روی یه گوشی دیگه داشتم ، بعضی وقتا اینطوری میشد ، دوباره جدا میکردم و می زدم ، درست میشد
، راهی به ذهنم نمی رسه ، جز اینکه به یه پورت یو اس بی دیگه سیستمت بزنی!!

yas_6969
05-09-2009, 21:38
سلام من یه k510 دارم یه دفعه خاموش میشه باطری هم سالم هستش کسی میتونه کمک کنه؟

Mahdi.p30
05-09-2009, 21:42

باتریش غیراصلیه؟؟
باتریش توی جاش محکم نیست ، یه چیزی بذار پشت باتریش ، محکم بشه!!

yas_6969
06-09-2009, 09:21
باطری نمیدونم اصلی یا نه ولی جای باطری رو محکم کردم باز خاموش شد روشن کردنی هم چند بار باید روشن کنم تا بشه

sinak3
06-09-2009, 14:43
دوستان من یه گوشی سونی اریکسون s302 دارم.با مرورگر خودش راحت میره اینترنت اما با برنامه های دیگه مثل اپرا یا هر برنامه جاوای دیگه ای نمیره.ممنون میشم کمکم کنید.

Hadi King
06-09-2009, 19:04
سلام دوستان ..

من w580 دارم ..

ممنون

یا حق

سلام برای خلاصی از شر بیپ فقط با هک کردن گوشی و پچ امکان پذیر هستش اگه برای گوشی شما پچ اومده باشه اگه نباشه هم دیگه هیچ ...
برنامه جاوا برای قطع صدای بیپ نیســـت :41:

سلام دوستان
من جدیدا یک گوشی سونی اریکسون گرفتم
مشکلم اینجاست که من سیم کارت ایرانسل دارم و مسیج سنتر خود دیفالت ایرانسل واسم کار نمیکنه من مجیورم از یک مسیج سنتر دیگه استفاده کنیم
ولی مشکل ایتجاست مسیج سنتر خودم رو که وارد میکنم وقتی که تو خیابون میرم و BTS ها عوض میشه دوباره میپره روی مسیج سنتر اصلی خود ایرانسل که برای من کار نمیکنه و اون مسیج سنتری که من وارد کردم پاک میشه
مشکل از کجاست ؟
گوشی من z770
قبلا با نوکیا این مشکل رو نداشتم
شما یه ایرانسل دیگه بنداز ببین اون چی مسج سنتری درست میکنــــه
به احتمال زیاد مسج سنتر دیفالت خود ایرانسل درست نمیکنه یکی دیگه درست میکنه
مسج سنتر خود ایرانسل رو هم پاک نکن ...

از باطریتون نیســــت گوشی شمـــا نیاز به فلش داره ...
فلش کنـــی درســت میشـــه :11:
موفق باشید!:40:

sinak3
06-09-2009, 20:10
دوستان من یه گوشی سونی اریکسون s302 دارم.با مرورگر خودش راحت میره اینترنت اما با برنامه های دیگه مثل اپرا یا هر برنامه جاوای دیگه ای نمیره.ممنون میشم کمکم کنید.

H.VIKE جان جواب مارو هم بده.:10:

Mahdi.p30
06-09-2009, 20:49
H.VIKE جان جواب مارو هم بده.:10:

1. شما برنامه کاربردی رو باز کن و بعد minimize کن ، برو توی wap و وارد اینترنت شو ، اگه سایتی باز کرد ، اون برنامه رو (در حالی مرورگر خود گوشی باز هست) با استفاده از کلید اکتیویشن بیار و به اینترنتوصل شو!!

2. اگه سیمکارتت ایرانسل هست ، برو توی تنظیمات اینترنت و پر وکسی کانکشن فعال گوشیت رو فعال کن (قبلا بی پر وکسی سرعتش بالاتر بود ، الان مثل اینکه برعکس شده!!)

3. در صورت برطرف نشدن مشکل ، یه ریست تنظیم کن و تنظیمات رو دوباره دریافت کن!

در ضمن گوشی شما که از اون نوعی نیست که کانکشن جاواش با کانکشن اصلیش تفاوت داشته باشه؟؟؟
یه نگاه به menu>>settings>>connectivity>>internet settings بندازید ، ببینید settings for java داره ، اگه داره اونو با کانکشن فعال internet profiles یکی کنید!!

[SIZE=2][COLOR=darkred]از باطریتون نیســــت گوشی شمـــا نیاز به فلش داره ...
فلش کنـــی درســت میشـــه :11:

من که خسته شدم ، از بس گفتم فلش کنید ، در نتیجه به روشهای تجربی رو آوردم!!!:31:
ولی قبل از فلش ، ماستر ریست رو هم میشه امتحان کرد!!

yas_6969
06-09-2009, 21:25
میشه این آموزش فلش رو بزاری؟

Mahdi.p30
06-09-2009, 21:40
میشه این آموزش فلش رو بزاری؟

توی همین انجمن سونی اریکسون ، اموزش فلش گوشی داریم (البته من نمیدونم آموزشش برای چه قرنیه؟؟:31:)

اگه تازه کارید ، بدید بیرون براتون فلش کنن
در ضمن ، همه مسیج ها و فایل ها و مخاطبینت پاک میشن!!
یه بک آپ ازشون بگیر!

بعد از گرفتن بک آپ ، یه master reset بزن ، شاید درست شد!
اگه نشد ، فلش!!

sinak3
07-09-2009, 13:41
1. شما برنامه کاربردی رو باز کن و بعد minimize کن ، برو توی wap و وارد اینترنت شو ، اگه سایتی باز کرد ، اون برنامه رو (در حالی مرورگر خود گوشی باز هست) با استفاده از کلید اکتیویشن بیار و به اینترنتوصل شو!!

2. اگه سیمکارتت ایرانسل هست ، برو توی تنظیمات اینترنت و پر وکسی کانکشن فعال گوشیت رو فعال کن (قبلا بی پر وکسی سرعتش بالاتر بود ، الان مثل اینکه برعکس شده!!)

3. در صورت برطرف نشدن مشکل ، یه ریست تنظیم کن و تنظیمات رو دوباره دریافت کن!

در ضمن گوشی شما که از اون نوعی نیست که کانکشن جاواش با کانکشن اصلیش تفاوت داشته باشه؟؟؟
یه نگاه به menu>>settings>>connectivity>>internet settings بندازید ، ببینید settings for java داره ، اگه داره اونو با کانکشن فعال internet profiles یکی کنید!!

من که خسته شدم ، از بس گفتم فلش کنید ، در نتیجه به روشهای تجربی رو آوردم!!!:31:
ولی قبل از فلش ، ماستر ریست رو هم میشه امتحان کرد!!

آقا دمت گرم خیلی با خالی.فقط با اینایی که گفتی نشد.تو s302 برنامه ها کوچیک نمیشن:41:.
2- اون کارم کردم نشد.
3-کردم نشد.ایرانسل با گوشی من ساز گار نیست.
4-این تنظیم و نداره.
ممنون میشم راه دیگه ای بگی.
خیلی آقایی:40::40::11:

elham-72
07-09-2009, 14:22
گوشي منz530مي خوام بدونم ليست رد داره يا نه آيا؟اگه داره ميشه راهنماييم كني چطور فعالش كنم آيا؟

Mahdi.p30
07-09-2009, 15:35
آقا دمت گرم خیلی با خالی.فقط با اینایی که گفتی نشد.تو s302 برنامه ها کوچیک نمیشن:41:.
2- اون کارم کردم نشد.
3-کردم نشد.ایرانسل با گوشی من ساز گار نیست.
4-این تنظیم و نداره.
ممنون میشم راه دیگه ای بگی.
خیلی آقایی:40::40::11:

1. سیمکارتت ایرانسله دیگه؟؟
اگه ایرانسله و تنظیمات رو از طریق شبکه گرفتی ، برو توی internet settings و در قسمت connect using ، گزینه irancell-GPRS1 رو انتخاب کن

2. مگه میشه برنامه ها کوچیک نشه؟؟؟
برنامه اپرا مینی رو باز کن ، موقعی که کامل بالا اومد ، کلید قطع تماس رو بزن ، گزینه دوم یعنی minimize یا "کوچک کردن" رو انتخاب کن ، حالا به مرورگر گوشیت برو ، یه سایتی رو بزن و هر موقع سایت بالا اومد ، کلیدی که روی گوشیت نماد "فلش رو به بالا" داره رو بزن و برنامه اپرا مینی رو resume کن و به اینترنت وصل شو

در ضمن سرعت اینترنت ایرانسل پایینه و به همین دلیله که اپرا رو نمی شه نصب کرد ، یا حداقل منطقه شما سرعتش خیلی پایینه

راه دیگه هم استفاده از اینترنت کامپیوتره که باید توی بخش settings>>connectivity ببنی گزینه network sharing داره یا نه؟
یا برو توی همون internet settings ، ببین گزینه ای بنام allow local conn. داره؟
البته زیاد فایده ای نداره

راه دیگه ای هم به ذهن بنده، حداقل نمیرسه!!
باید صبر کنی ، سرعت اینترنت بالاتر بره!

HEGOR
07-09-2009, 21:15
کسی میدونه اگه بخوام رو جی 705 فونت فارسی بریزم که بتونم اس ام اس فارسی بزنم چطوری بریزم و از کجا گیر بیارم

Mahdi.p30
07-09-2009, 21:24
گوشي منz530مي خوام بدونم ليست رد داره يا نه آيا؟اگه داره ميشه راهنماييم كني چطور فعالش كنم آيا؟

اگه منظورتون بلک لیست هست ، نداره ، ولی برعکسش white list داره
که البته با پچ میشه به بلک لیست تغییرش داد!!

کسی میدونه اگه بخوام رو جی 705 فونت فارسی بریزم که بتونم اس ام اس فارسی بزنم چطوری بریزم و از کجا گیر بیارم

اگه بخوای فقط اس ام اس فارسی داشته باشی ، باید فایل FSبراش گیر بیاری که زبان عربی رو حداقل ساپورت کنه ، ولی نمیدونم برنامه ای برای هک این گوشی اصلا وجود داره یا نه

sinak3
08-09-2009, 13:22
Mahdi.p30 جان دمت گرم.حل شد.الان یه سوال دیگه داشتم این گوشی من رو اصلا pc suite پیدا نمیکنه.نه با بلوتوث نه با کابل.نسخه 6 هست.آخریش. چی کار کنم؟یه درایور دانلود کردم اما بازم نشد هر کاری میکنم نمیشه.ممنون میشم کمکم کنی.:40::40::11::11:

Mahdi.p30
08-09-2009, 13:48
Mahdi.p30 جان دمت گرم.حل شد.الان یه سوال دیگه داشتم این گوشی من رو اصلا pc suite پیدا نمیکنه.نه با بلوتوث نه با کابل.نسخه 6 هست.آخریش. چی کار کنم؟یه درایور دانلود کردم اما بازم نشد هر کاری میکنم نمیشه.ممنون میشم کمکم کنی.:40::40::11::11:

کامپیوتر گوشیتو میشناسه دیگه؟؟
مگه توی جعبه گوشیت سی دی نبود؟
همونو نصب کن ، احتیاج به دانلود درایور نیست!

در ضمن آخرین نسخه pc suite ، نسخه 4.010 هست ، 6 نیست

mm00
08-09-2009, 14:13
سلام چطوری میتونم k510 رو که خودم تازه فلش کردم فارسی کنم! برای SMS
راهش چیه؟ لطفا لینک یا فایل های مربوط رو به همراه کمی توضیح قرار بدید:31:
من با این فایل ها فلش کردم K510_R4EA031_FS_EUROPE_1_RED50
K510_R4EA031_MAIN_ORANGE_CO_RED50

Mahdi.p30
08-09-2009, 15:11
سلام چطوری میتونم k510 رو که خودم تازه فلش کردم فارسی کنم! برای SMS
راهش چیه؟ لطفا لینک یا فایل های مربوط رو به همراه کمی توضیح قرار بدید:31:
من با این فایل ها فلش کردم K510_R4EA031_FS_EUROPE_1_RED50
K510_R4EA031_MAIN_ORANGE_CO_RED50

دوباره باید فلش کنی ، با این تفاوت که فایل main رو همین قبلی بذار ، ولی برای FS ، اینو دانلود کن و بذار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با این کاستوم:

اگه با setool2lit فلش میکنی ، در قسمت files ، دکمه Add رو بزن و اول فایل main و بعد فایل FS رو Add کن و فایل کاستوم رو باید در قسمت MISC files بذاری ، ودکمه FLASH رو بزن تا فلش بشه
(البته چون گفتی توضیح کامل ، توضیح دادم!!!)
در این صورت همون زبان و هم اس ام اس فارسی داری!

البته شاید لازم باشه main شما هم generic باشه نه orange :

(اینو مطمئن نیستم)

در ضمن اگه نمی تونی دانلود کنی یا لینک رو مستقیم کنی ، بگو تا لینک مستقیم بدم

sinak3
08-09-2009, 17:37
کامپیوتر گوشیتو میشناسه دیگه؟؟
مگه توی جعبه گوشیت سی دی نبود؟
همونو نصب کن ، احتیاج به دانلود درایور نیست!

در ضمن آخرین نسخه pc suite ، نسخه 4.010 هست ، 6 نیست

والا سی دی نداشت:41::19:
فکر کنم 6 باشه ها.عکسو ببین:

Mahdi.p30
08-09-2009, 18:00
والا سی دی نداشت:41::19:
فکر کنم 6 باشه ها.عکسو ببین:

آخه pc suite من امروز آپدیت شد و ورژنش به 4.010 ارتقا پیدا کرد!!

مگه میشه سی دی نداشته باشه؟
اینم از عجایبه!!

درایور K850 رو برات آپ کردم ، ببین بهش میخوره

موقعی که کابال رو وصل می کنی و سیستم می خواد سخت افزار جدید نصب کنه ، آدرس این درایور رو بهش بده

Tahereh*
08-09-2009, 20:26
سلام گوشی من w550 هست.
می خواستم بدونم ایا می تونم پذیرش اس ام اس رو محدود کنم؟ یا چیزی مثل بلک لیست برای اس ام اس ها هم داشته باشم؟

Mahdi.p30
08-09-2009, 22:22
سلام گوشی من w550 هست.
می خواستم بدونم ایا می تونم پذیرش اس ام اس رو محدود کنم؟ یا چیزی مثل بلک لیست برای اس ام اس ها هم داشته باشم؟

چنین امکانی روی گوشی سونی اریکسون در حال حاضر وجود نداره ، ولی قبلا از روی خط با یه کدی میشد کل اس ام اس ورودی رو بست ، که اونم کدش الان دیگه کار نمیکنه!!

Hadi King
08-09-2009, 22:51
سلام گوشی من w550 هست.
مهدی درســـت میگه ولی برای گوشی های سامسونگ من بیشترشون دیدم
که اس ام اس هم میتونستی محدود کنی فقط 8 تا شماره میتونستی محدود کنــی ...
ولی برا سونی اریکسون نــــه همچین کاری نمیشه کرد :41:

behexen
10-09-2009, 11:29
سلام دوستان
من گوشیم k810 ه امروز یه رم 1 گیگ سونی گرفتم براش m2
وقتی گوشی رو روشن می کنم و این رم جدید بالاشه این پیغام میاد
Warning!all contect on memory stick will be lost format anyway?
Yes که می زنم یه صفحه میاد و ازم پسورد می خواد
No می زنم رم گوشی رو نمی شناسه:13:
چی کارش کنم؟

Mahdi.p30
10-09-2009, 12:19
سلام دوستان
من گوشیم k810 ه امروز یه رم 1 گیگ سونی گرفتم براش m2
وقتی گوشی رو روشن می کنم و این رم جدید بالاشه این پیغام میاد
Warning!all contect on memory stick will be lost format anyway?
Yes که می زنم یه صفحه میاد و ازم پسورد می خواد
No می زنم رم گوشی رو نمی شناسه:13:
چی کارش کنم؟

رمتون خرابه یا قلابیه یا قبلا استفاده شده و خراب شده!!!
یه بار با خود گوشی ، پسورد 0000 یا 1234 (در صورت عوض نشدن پسورد) رو بدید و فرمتش کنید ، بعدش چند بار خاموش و روشن کنید ، روی اون فایل کپی پیست کنید ، به کامپیوتر وصل کنید و روی اون فایل جابجا کنید ، و ببینید در هنگام روشن شدن ، دوباره همون پیغام رو میده یا نه؟؟

اگه داد مطمئنا خرابه و عوضش کنید

Aref_2008
10-09-2009, 14:30
سلام من g705 داشته بیدم ولی نمی دونم چطوری باید از gps استفاده کرد!
لطفا راهنمایی کنید......................................

mohammad_molana
11-09-2009, 09:07
نرم افزاری هست که بتونی با نصب روی گوشی پیامک ها رو توی مموری ذخیره کنی؟
من گوشیم k810 هستش.

ممنون می شم راهنمایی کنید.
نرم افزار نصب روی ویندوز رو خودم دارم

سپاس

mrmostafa
12-09-2009, 20:22
آقا گوشی W350 چه جور گوشی هستش؟؟؟؟ فضای اس ام اس چقدر هست؟؟؟؟؟؟ صداش چطوریه؟؟؟ برای اس ام اس زدن خوبه؟؟ البته گوشی دوم میخوام ولی بین نوکیا 3110 و 5130 و w350 موندم کدوم رو بگیرم ؟؟؟؟

*Ali*
12-09-2009, 20:50
سلام دوستان ببخشید میشه نرم افزار فارسی ساز گوشی W 595 رو برای دانلود بدید ؟ ممنون

attractive_girl
12-09-2009, 22:04
برای w580 چجوری pin میشه گذاشت؟ کدوم قسمتشه؟

Mahdi.p30
13-09-2009, 00:27
نرم افزاری هست که بتونی با نصب روی گوشی پیامک ها رو توی مموری ذخیره کنی؟
من گوشیم k810 هستش.

ممنون می شم راهنمایی کنید.
نرم افزار نصب روی ویندوز رو خودم دارم

سپاس
خیر ، فکر نمی کنم وجود داشته باشه ، با همون my phone explorer توی کامپیوتر ذخیره یا بک آپ بگیرید!
البته گوشی های جدید سونی اریکسون این امکان رو دارن!

سلام دوستان ببخشید میشه نرم افزار فارسی ساز گوشی W 595 رو برای دانلود بدید ؟ ممنون
این گوشی نرم افزار نداره ، بدید بیرون براتون فلش کنن و بگین حتما زبان فارسی داشته باشه

برای w580 چجوری pin میشه گذاشت؟ کدوم قسمتشه؟

اگه منظورت قفل معمولی گوشی هست ، برو به:
menu>>settings>>general>>security>>phone protection
و protection رو روی on بذارید و در قسمت change code کد مورد نظر رو وارد کنید
کد پیش فرض 0000 یا 1234 هست

s-b
13-09-2009, 23:58
دوستان یه سوال تخصصی از s500 داران
با در آوردن باتری گوشی ساعت و تاریخ گوشی ریسیت میشه؟
یعنی این گوشی باطری پشتیبان داره یانه ؟

Amir Hossein
15-09-2009, 23:38
سلام
يه سوال: من تمام گوشي هاي سوني اريكسون كه ديدم فايل هاي فلش رو نشون ميداد
ولي k800 من نشون نميده
اين عاديه يل گوشي من مشكل داره!!!
ممنون

Mahdi.p30
16-09-2009, 01:08
سلام
يه سوال: من تمام گوشي هاي سوني اريكسون كه ديدم فايل هاي فلش رو نشون ميداد
ولي k800 من نشون نميده
اين عاديه يل گوشي من مشكل داره!!!
ممنون
مشكلي نيست!
بين گوشيهاي هم رده كا800 و قبلتر از اون ، فقط سري دبليو قابليت نمايش فلش رو دارن
ولي از اون سري به بعد ،مثل اينكه ديگه همه گوشيها اين قابليتو دارن

pezhmantoop
17-09-2009, 11:27
k800 منوی فلش و این از فلش ها رو ساپورت نمی کنه
سری W ساپورت می کنه

sar be hava
18-09-2009, 23:54
تو گوشيهايي مثل k750 w800 w810 ...(غالبا)فست پورتشون بعد يه مدت دچار مشكل ميشه و مخصوصا موقع شارژ شدن خيلي عذاب ميدن:41:
مي خواستم بدونم تو گوشيهاي توليدي جديد اين مشكل رفع شده؟

Mahdi.p30
19-09-2009, 11:35
تو گوشيهايي مثل k750 w800 w810 ...(غالبا)فست پورتشون بعد يه مدت دچار مشكل ميشه و مخصوصا موقع شارژ شدن خيلي عذاب ميدن:41:
مي خواستم بدونم تو گوشيهاي توليدي جديد اين مشكل رفع شده؟

از لحاظ جنس قطعه که دقیقا مثل همون قبلی هاست ، ولی از لحاظ کارکرد هم تقریبا فرقی نکرده!!
مهم اینه که درست باهاش کار کنی تا دچار مشکل نشه!

linuxboy
19-09-2009, 15:03
سلام
بچه ها آیا میشه با گوشی های سونی اریکسون که gps داره نقشه تهران را روش دید یعنی بخاطر اینکه سیستم عامل سیمبین نداره می تونه نقشه تهران را یک جوری بزاریم که gps بر اساس آن ما را راهنمایی کنه؟

mahdimj
19-09-2009, 21:01
سلام بچه ها
یه کمک فوری می خوام

من دنبال یه انتی ویروس خوب برای w910 می گردم

هر چی گشتم پیدا نکردم

ممنون می شم کمکم کنین

Mahdi.p30
19-09-2009, 21:16
سلام بچه ها
یه کمک فوری می خوام

من دنبال یه انتی ویروس خوب برای w910 می گردم

هر چی گشتم پیدا نکردم

ممنون می شم کمکم کنین

آقا زشته این حرفا!!:31:

اگه مشکلی هست در خدمتیم

mahdimj
19-09-2009, 21:37
یعنی چی؟

من تا حالا سونی اریکسون نداشتم
اینم ماله پسر خالمه
گوشیش همش هنگ می کمه می گه ویروسی شده

حالا اصلا آنتی ویروس هست واسه سونی اریکسون ؟

Mahdi.p30
19-09-2009, 21:51
یعنی چی؟

من تا حالا سونی اریکسون نداشتم
اینم ماله پسر خالمه
گوشیش همش هنگ می کمه می گه ویروسی شده

حالا اصلا آنتی ویروس هست واسه سونی اریکسون ؟

ببخشید اونطوری صحبت کردم!
یعنی اینکه ویروسی برا سونی اریکسون (جاوا) وجود نداره ، در نتیجه آنتی ویروسی هم وجود نداره
خب دوست من این هنگ کردن برای این گوشی توی بعضی نسخه های فریمور کاملا طبیعیه

1. توی گوشیش ،کلید وسط یعنی menu رو بزن ، برو به settings ، تب اولی یعنی general ، بعد برو به update service ، گزینه سوم یعنی software version رو بزن ، خط چهارم نسخه نرم افزار رو نوشته ، اگه نوشته بود R1FA035 یا R1FA037 ، مزخرفترین نسخه نرم افزار ممکن رو داره که الکی هنگ میکنه و کاملا طبیعیه!
هر چی غیر از این دو نوع بود ، اینجا بنویس

2. بهترین راه اینه که ببری بیرون فلش کنن ، فقط حواست باشه که اون دو تا نسخه ای که گفتم نباشه
توی نسخه های دیگه هم هنگ می کنه ، ولی به ندرت!

سولی بود ، در خدمتم!

mahdimj
19-09-2009, 22:01
مرسی از راهنمائیت

ورژن اینه همون مزخرفه R1FA035

خوب حالا موقع فلش می شه یه ورژن دیگه رو نصب کنه ؟

بچه مشد که نیستی ؟

Mahdi.p30
19-09-2009, 22:21
مرسی از راهنمائیت

ورژن اینه همون مزخرفه R1FA035

خوب حالا موقع فلش می شه یه ورژن دیگه رو نصب کنه ؟

بچه مشد که نیستی ؟

نه ، نیستم

آخه من همین ورژن رو داشتم ، این مشکل هنگ کردن رو هم به طور شدید داشتم

ورژن پیشنهادی و تست شده من:
R1CA039
کلا اون نسخه هایی که با R1CA اول نامش باشه ، خوبه
ولی فکر می کنم ، مغازه ها هم اکثرا همون ورژن r1fa035 رو داشته باشن

البته گفتم که مشکل هنگ کردن ، کم و بیش در ورژنهای دیگه هم وجود داره ولی به ندرت!!

ضمنا حتما قبل از فلش ، از کلیه فایلهای حافظه داخلی و مسیجها و مخاطبین یک بک آپ بگیرید ، چون همشون پاک میشن
بک آپ رو هم با برنامه my phone explorer بگیر

linuxboy
20-09-2009, 08:22
آقا کسی نگفت gps سونی اریکسون نقشه تهران هم ساپورت می کنه یا نه

ALI.KOCHOLOO
20-09-2009, 18:27
سلام گوشی من t650 ویدیو هامو با همدیگه قاتی میکنه کمکم کنید مرسی

ALI.KOCHOLOO
20-09-2009, 18:31
سلام گوشی من t650 هست فایلهای ویدیویی رو با همدیگه قاتی میکنه نرم افزار کاربردی هم نصب میکنم دو تا نشون میده هیچکدومشم پاک نمیشه

Mahdi.p30
20-09-2009, 22:31
سلام گوشی من t650 هست فایلهای ویدیویی رو با همدیگه قاتی میکنه نرم افزار کاربردی هم نصب میکنم دو تا نشون میده هیچکدومشم پاک نمیشه

فایلتون روی حافظه داخلی هست یا روی مموری استیک؟؟
روی حافظه داخلی اتقالش بدین ، ببینین مشکل وجود داره
فقط 2 تا از فابلاتون رو اینطوری میکنه یا کلا مشکل داره؟؟

m.reza-73
21-09-2009, 03:01
سلام من محمدرضا ام .میخوام ازت یه سوالی بپرسم. چه جوری میشه آیکون های پی وان رو عوض کرد مثل شارژ باتری یا... ؟ !

raahi
21-09-2009, 07:15
دوستان
یه گوشی p1 دارم که خیلی بهش علاقه دارم . اما چند ماه پیش افتاد تو آب و چند جاش صدمه دید.
دیگه مموری قبول نمی کنه
رادیو خراب شده
دوربینش هم اذیت می کنه
بردم نمایندگی سونی اریکسون یه چند وقتی بهش ور رفتن گفتن ما اینجا زیاد دستکاری نمی کنیم ببر بیرون.
دادم یه جا که می گفت تعمیرات تخصصی موبایل انجام می ده ، درست که نکرد هیچ چی ، زد دهنی یا همون میکروفونش رو هم خراب کرد. گفت فایده ای نداره ، بیخیالش شو. تازه گفت دیگه روشن نمی شد با سلام صلوات روشنش کردم.
می خواستم ببینم کجا می تونم ببرم که مطمئن باشه و واقعا حرفه ای باشند و بتونن درست بکنند؟

Hadi King
22-09-2009, 02:05
دوستان
یه گوشی p1 دارم که خیلی بهش علاقه دارم . اما چند ماه پیش افتاد تو آب و چند جاش صدمه دید.
دیگه مموری قبول نمی کنه
رادیو خراب شده
دوربینش هم اذیت می کنه
بردم نمایندگی سونی اریکسون یه چند وقتی بهش ور رفتن گفتن ما اینجا زیاد دستکاری نمی کنیم ببر بیرون.
دادم یه جا که می گفت تعمیرات تخصصی موبایل انجام می ده ، درست که نکرد هیچ چی ، زد دهنی یا همون میکروفونش رو هم خراب کرد. گفت فایده ای نداره ، بیخیالش شو. تازه گفت دیگه روشن نمی شد با سلام صلوات روشنش کردم.
می خواستم ببینم کجا می تونم ببرم که مطمئن باشه و واقعا حرفه ای باشند و بتونن درست بکنند؟
سلام
تو تایپکی که زدین دوستان راهنمایتون کردن ...
p1 خراب شده کجا ببرم تعمیرات سخت افزاری حرفه ای؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه میشه تایپک جدا برای این مشکل نزنید یا تو کلوپش بگید یا همینجا منتظر باشید دوستان راهنمایتون کنن:11:

ALIMOSSANE
24-09-2009, 20:27
با سلام به دوستان یه w 700 دارم خاموش روشن می شد با reset کردن هم درست نشد به نظرتون چی کار کنم

Mahdi.p30
25-09-2009, 01:02
با سلام به دوستان یه w 700 دارم خاموش روشن می شد با reset کردن هم درست نشد به نظرتون چی کار کنم

اگه منظور از خاموش و روشن شدن ، ريست شدن گوشي هست كه فلش ميخواد
اگه خاموش ميشه و خودت روشنش ميكني ،ميتونه به خاطر باتري غيراصلي يا زمين خوردن گوشي باشه
در اينصورت يكمي جاي باتري رو محكم كنيد

send
26-09-2009, 08:03
گوشیc902سونی اریکسون من دوشن نمیشود مشکل چیست تازه هم خریدم

Farshadd
26-09-2009, 15:01
سلام.

این که میگن دیگه uiqساپورت نمیشه در چه حدیه؟

یعنی دیگه هیچ برنامه ای رو نمیشه روش نصب کرد؟ یا برنامه جدید براش نمیاد؟
با مثلا دیگه اپدیت نمیشه؟ یا آپدیت میشه ولی آپدیتای جدید تر براش نمیاد؟

لطفا کمی برای من توضیح بدید در این زمینه.

ممنون

mohammad110
26-09-2009, 19:45
سلام
دوستان سوال من در مورد صداي اسپيكر جلوي w850 هست كه واقعا كم هست و داره اذيتم ميكنه ...
گوشي من w850 هست اما فكر مي كنم اين مشكل رو بيشتر گوشي هاي اريكسون دارند.
طوري كه مثلا يك جاي تقريبا شلوغ اصلا متوجه صداي طرفي كه پشت خط هست نمي شم. در صورتي كه در همانجا گوش هاي سامسنوگ و نوكيا به خوبي جواب ميدن.
آيا راحي هست كه بتونم به صورت نرم افزاري صداي مكالمه اين گشي رو زياد كنم ؟
با تشكر

Hadi King
27-09-2009, 02:14
گوشیc902سونی اریکسون من دوشن نمیشود مشکل چیست تازه هم خریدم
خب دوست عزیز اگه تازه خریدی ببر مغازه ای که خریدی و بهشون بگو اینجوری شـــده ...

سلام.

این که میگن دیگه uiqساپورت نمیشه در چه حدیه؟

یعنی دیگه هیچ برنامه ای رو نمیشه روش نصب کرد؟ یا برنامه جدید براش نمیاد؟
با مثلا دیگه اپدیت نمیشه؟ یا آپدیت میشه ولی آپدیتای جدید تر براش نمیاد؟

لطفا کمی برای من توضیح بدید در این زمینه.

ممنون
سلام فرشاد جان
ساپورت نمیشـــه :18:
کی گفته برنامه جدید براش نمیاد یا نصب نمیشــــه !!! :13:
آپدیت میشــــه ولی آپدیت جدید براش دیرتر از گوشی های uiq 3 میاد برای اینو گوشی ها بیشتر میاد :20:

سلام
دوستان سوال من در مورد صداي اسپيكر جلوي w850 هست كه واقعا كم هست و داره اذيتم ميكنه ...
گوشي من w850 هست اما فكر مي كنم اين مشكل رو بيشتر گوشي هاي اريكسون دارند.
طوري كه مثلا يك جاي تقريبا شلوغ اصلا متوجه صداي طرفي كه پشت خط هست نمي شم. در صورتي كه در همانجا گوش هاي سامسنوگ و نوكيا به خوبي جواب ميدن.
آيا راحي هست كه بتونم به صورت نرم افزاري صداي مكالمه اين گشي رو زياد كنم ؟
با تشكر
با برنامه نمیشــــه من همچین برنامه ای ندیدم ...
خب جای شلوغ کی میتونه حرف بزنه :31:
فقط از گوشی های مدل پایین بر میاد که جاهای شلوغ بشه حرف زد با صدای واضح و شفاف :31:

Farshadd
27-09-2009, 07:13
سلام فرشاد جان
ساپورت نمیشـــه :18:
کی گفته برنامه جدید براش نمیاد یا نصب نمیشــــه !!! :13:
آپدیت میشــــه ولی آپدیت جدید براش دیرتر از گوشی های uiq 3 میاد برای اینو گوشی ها بیشتر میاد :20:

خوب منظورم همون uiq3 هست.

پس میشه تا 1 سال روش برنامه ریزی کرد؟

mohammad110
27-09-2009, 09:25
با برنامه نمیشــــه من همچین برنامه ای ندیدم ...
خب جای شلوغ کی میتونه حرف بزنه :31:
فقط از گوشی های مدل پایین بر میاد که جاهای شلوغ بشه حرف زد با صدای واضح و شفاف :31:[/QUOTE]

آقا سلام
واقعا ممنون از پاسختون !!
يعني اينجا كسي با صداي گوشي هاي اريكسون مشكلي نداره ؟
من اگر اين مشكلش حل نشه ميخوام عوضش كنم. چون هميشه مجبورم كه يك دستم رو تا مچ بكنم تو گوشم تا ببينم طرف چي ميگه يا اينكه از هندفري استفاده كنم.
ممنون ميشم راهنمايي بيشتر ...

ElmO
27-09-2009, 12:28
يعني اينجا كسي با صداي گوشي هاي اريكسون مشكلي نداره ؟
من اگر اين مشكلش حل نشه ميخوام عوضش كنم. چون هميشه مجبورم كه يك دستم رو تا مچ بكنم تو گوشم تا ببينم طرف چي ميگه يا اينكه از هندفري استفاده كنم.
ممنون ميشم راهنمايي بيشتر ...

سلام

چرا عزیز ، منم مشکل داشتم ..

میدونی ، یه دونه صافی یا فیلتر صدا ! ( یه چیز پلاستیکی ) بین اسپیکر و اون سوراخها قرار داره که باعث
میشه آشغال و گرد خاک نره اونجا جمع شه ..
بعد از یه مدت همون صافی ، خودش میشه یه پا کثیفی ..
یا باید برش داری ، یا عوضش کنی ..
اگه میخوای صدای شفافو بلند رو داشته باشی ، برش دار .. من همینکارو کردم ..
تا قبل از اینکار همیشه گوشم درد میگرفت اینقد که بیرون که با گوشی حرف میزدم ، گوشی فشار میدادم تو گوشم !
ولی حالا راحتم .. میدونم واسه اسپیکر ضرر داره .. خاک میگیره و بعد....
ولی خوب بالاخره که چی .. از گوشم که بهتر نیست !
باورت نمیشه من اکثر اوقات گوشی رو میذاشتم رو اسپیکرو صحبت میکردم .. میدونی که ، اینقد افتضاح بود ..
ولی الان اون پلاستیک سبزه ( مال من سبز بود ) رو که برداشتم عالیه ..

انتخاب با خودته .. امتحان کن .. قاب جلو رو باز کن و ...

قربانت

یا حق

Hadi King
27-09-2009, 14:04
خوب منظورم همون uiq3 هست.

پس میشه تا 1 سال روش برنامه ریزی کرد؟
آره میشه تا 1 سال دیگه روش برنامه ریزی و میتونی آپدیت جدید کـــرد مشکلی نداره ... :46:
کی همچین حرفی رو بهت زده بـــود که نمیشـــه :13:

starn
27-09-2009, 14:27
دوستان این W595s با 595 معمولی هیچ تواوتی نداره جز ظاهر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توی بازار اینران W595s وارد شده؟؟؟؟

ManUtd$1366
27-09-2009, 22:56
بچه ها گوشی SE که بشه با بالا و پایین کردنش Volume رو کم و زیاد کرد هست ؟!

نه ، فکر نمیکنم
اگه باشه هم عامل مزاحمی برای آهنگ گوش کردن هست
اون گوشیهای که شتاب سنج دارن ، با تکون دادن ، آهنگ عوض میکنن

فکر کنم W595 همچین قابلیتی رو داره !

omid_p30
02-10-2009, 12:37
سلام
نمی دونم این سوال قبلا مطرح شده یا نه اما می خواستم بپرسم که گوشی W980 قابلیت تعویض آهنگ با لرزش گوشی(همان چیزی که در تبلیغات آن نشان داده میشد) را دارد؟ من هنوز نتوانسته ام این قابلیت را پیدا کنم.شاید هم وجود نداشته باشد

ممنون

Mahdi.p30
02-10-2009, 13:25
سلام
نمی دونم این سوال قبلا مطرح شده یا نه اما می خواستم بپرسم که گوشی W980 قابلیت تعویض آهنگ با لرزش گوشی(همان چیزی که در تبلیغات آن نشان داده میشد) را دارد؟ من هنوز نتوانسته ام این قابلیت را پیدا کنم.شاید هم وجود نداشته باشد

ممنون

در مورد وجود يا عدم وجودش در گوشي شما ،من اطلاعي ندارم!

ولي در حالت كلي:
شما در هنگام پخش آهنگ ، در حالي كه دكمن واكمن رو گرفتي ،دو بار به سمت چپ يا دو بار به سمت راست تكون بده ، آهنگ تعويض ميشه ، همونطوري كه توي فيلم تبليغاتي اون نشون داده ميشه!

ميتوني يه سري به كلوپ اين گوشي هم بزني

se-k750i
02-10-2009, 15:51
W960 من بعد از گذشت حدود 6 ماه هنوز درست نشده!!!
فکر کنم مشکل گوشی منو دیگه همه بدونن
این گوشی یهو تاچش خراب شد و الان جا به جا کار میکنه .. با فلش و آپدیت هم درست نشد
نظر شما چیه؟

toliveistodie
02-10-2009, 23:02
سلام.
گوشی k800 دارم.
امروز اومدم سیم کارت عوض کنم . گوشی رو روشن کردم اما تو صفحه سفید موند و دیگه بالا نیومد.دکمه پاور هم که میزنم فقط یه ویبره میده.فقط باید باطری بکشم.
چی کار باید بکنم ؟ با فلش درست میشه ؟
ممنون.

tohidkh
02-10-2009, 23:06
سلام.
گوشی k800 دارم.
امروز اومدم سیم کارت عوض کنم . گوشی رو روشن کردم اما تو صفحه سفید موند و دیگه بالا نیومد.دکمه پاور هم که میزنم فقط یه ویبره میده.فقط باید باطری بکشم.
چی کار باید بکنم ؟ با فلش درست میشه ؟
ممنون.
سلام.

میگم یه بار دیگه سیم رو در بیارید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟!

اگه نشد، بدین فلش اش کنند.

100 % حل میشه...

موفق باشید :11:

toliveistodie
02-10-2009, 23:14
سلام.

میگم یه بار دیگه سیم رو در بیارید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟!

اگه نشد، بدین فلش اش کنند.

100 % حل میشه...

کلا همه جور امتحان کردم . اما نشد . الان هم میخوام خودم فلشش کنم . فقط میخواستم ببینم که اگه با فلش درست میشه فلشش کنم.
که شما لطف کردید و راهنمایی کردید
ممنون.:11:

NASIM BAHAR
03-10-2009, 01:05
سلام.میخواستم ببینم ممکنه ویبره گوشی بسوزه؟؟و اینکه هزینه درست کردنش چقدره؟

Mahdi.p30
03-10-2009, 02:09
کلا همه جور امتحان کردم . اما نشد . الان هم میخوام خودم فلشش کنم . فقط میخواستم ببینم که اگه با فلش درست میشه فلشش کنم.
که شما لطف کردید و راهنمایی کردید

مطمئن باش!!
كليه اطلاعات گوشيت و حافظه داخليش ميپره!
اين مشكلي هست كه معمولا بعد از هنگ كردن يا خاموش كردن يا باطري كشيدن بي موقع(هنگام اجراي چند برنامه) به وجود مياد!
البته نه هميشه

toliveistodie
03-10-2009, 09:54
سلام.
گوشی k800 دارم.
ممنون.

سلام.
یادم نبود : من گوشیمو تبدیل به k810 کرده بودم.
کسی برنامه نصب k810 نداره ؟
چون pc گوشیمو نمیشناسه.
تو برنامه setool هم کار نمیکنه.
ممنون.

toliveistodie
03-10-2009, 12:19
سلام.
یادم نبود : من گوشیمو تبدیل به k810 کرده بودم.
کسی برنامه نصب k810 نداره ؟
چون pc گوشیمو نمیشناسه.
تو برنامه setool هم کار نمیکنه.
ممنون.

یکی نیست کمک کنه!!! :41:

Mahdi.p30
03-10-2009, 14:37
دوست عزيز، براي سيتول كه درايور همه گوشيهاي سوني اريكسون يكيه
در مورد درايور خود گوشي هم فكر نميكنم با كا800 فرقي داشته باشه
وقتي وصل ميكنيد ، منوي انتخاب حالت اتصال مياد؟؟
شايد فست پورتتون مشكل داره

toliveistodie
03-10-2009, 15:28
دوست عزيز، براي سيتول كه درايور همه گوشيهاي سوني اريكسون يكيه
در مورد درايور خود گوشي هم فكر نميكنم با كا800 فرقي داشته باشه
وقتي وصل ميكنيد ، منوي انتخاب حالت اتصال مياد؟؟
شايد فست پورتتون مشكل داره

منظور شما از ( منوي انتخاب حالت اتصال مياد ) تو pc هست ؟
ممنون.

Mahdi.p30
03-10-2009, 21:18
منظور توي گوشي هست
شما وقتي گوشي رو وصل ميكني ،يه منويي مياد
اگه اومد ، گزينه اول (يعني فايل ترانسفر يا انتقال فايل) رو انتخاب كن ،اگه درايوهاي گوشيتو شناخت ،مشكل از گوشيت نيست
ولي اگه نشناسه ،يا سيمت قطعه يا پورت گوشي و يا پورت كامپيوترت مشكل داره
موقع اتصال ،كامپيوترت درخواست درايور ميكنه؟!
احتمال اينكه درايور كا800 بهش نخوره ،كم يا بعبارتي صفر هست

toliveistodie
04-10-2009, 00:08
منظور توي گوشي هست
شما وقتي گوشي رو وصل ميكني ،يه منويي مياد
اگه اومد ، گزينه اول (يعني فايل ترانسفر يا انتقال فايل) رو انتخاب كن ،اگه درايوهاي گوشيتو شناخت ،مشكل از گوشيت نيست
ولي اگه نشناسه ،يا سيمت قطعه يا پورت گوشي و يا پورت كامپيوترت مشكل داره
موقع اتصال ،كامپيوترت درخواست درايور ميكنه؟!
احتمال اينكه درايور كا800 بهش نخوره ،كم يا بعبارتي صفر هست

من خودم میدونم ( وقتي گوشي رو وصل ميكني ،يه منويي مياد
اگه اومد ، گزينه اول (يعني فايل ترانسفر يا انتقال فايل) رو انتخاب كن ،اگه درايوهاي گوشيتو شناخت ،مشكل از گوشيت نيست )
اما من گفتم گوشیم روشن نمیشه . وقتی روشن نشه این منو که نمیاد.
مشکل از درایو بود. درایو k810 رو پیدا و نصب کردم. و خودم فلشش کردم و درست شد.
از k810 هم دوباره تبدیلش کردم به k800 . ولی customize که دانلود کردم و رو گوشیم ریختم زیاد خوشم نیومد.
بازم ممنون . :11:

toliveistodie
04-10-2009, 13:08
سلام.
من گوشیمو flash کردم با setool .
اما حالا که میخوام menu و .... رو عوض کنم. دیگه گوشیمو نمیشناسه .
هر کاری کردم نشد.
چی کار کنم ؟
ممنون.

tohidkh
04-10-2009, 13:35
سلام.
من گوشیمو flash کردم با setool .
اما حالا که میخوام menu و .... رو عوض کنم. دیگه گوشیمو نمیشناسه .
هر کاری کردم نشد.
چی کار کنم ؟
ممنون.
مطمئنید از کاستوکیاز مناسبی استفاده کردید؟

toliveistodie
04-10-2009, 14:52
مطمئنید از کاستوکیاز مناسبی استفاده کردید؟

اگه منظورتون از کاستومایز موقع فلش که تو پست بالا هم گفتم هست . نه . موقع فلش کاستومایز دانلود کردم و روی گوشیم ریختم. البته صد در صد مربوط به گوشیم میشد و مشکلی نداشت .
گوشیم روی pc نصب میشه به طور کامل اما موقع استفاده از برنامه setool وقتی سیم رو وصل میکنم و c رو میگیرم . برنامه کار نمیکنه و بد از مدتی گوشیم روشن میشه. و نمتونم acoustic و menu که میخوام رو گوشیم بریزم.
اگه میشه بگید باید چی کار کنم ؟
ممنون.

tohidkh
04-10-2009, 14:58
اگه منظورتون از کاستومایز موقع فلش که تو پست بالا هم گفتم هست . نه . موقع فلش کاستومایز دانلود کردم و روی گوشیم ریختم. البته صد در صد مربوط به گوشیم میشد و مشکلی نداشت .
گوشیم روی pc نصب میشه به طور کامل اما موقع استفاده از برنامه setool وقتی سیم رو وصل میکنم و c رو میگیرم . برنامه کار نمیکنه و بد از مدتی گوشیم روشن میشه. و نمتونم acoustic و menu که میخوام رو گوشیم بریزم.
ممنون.
ای بابا! :31:

طوری گفتید دیگه گوشیمو نمیشناسه که فکر کردم اصلا گوشی بالا نمیاد :31:

خب این میتونه دلایل خیلی زیادی داشته باشه...

مثلا اینکه درایور ویندوز، بعد فلش شدن مشکل پیدا کرده باشه....

یا اینکه کابل ایراد پیدا کرده.... (برای امتحان این مورد، بعد از وصل کردن کابل، کمی اونو به طرف پایین خم کنید.)

بالاخره هر چی که هست مربوط به گوشی نیست.... خیالتون راحت!

به احتمال بالا، مشکل از ویندوزه دوست من :10:

sattar_67
04-10-2009, 15:04
آیا نرم افزاری برای گذاشتن قفل منو برای گوشی سونی اریکسون وجود دارد؟

EE95
04-10-2009, 17:36
سلام خدوت همه عزیزان
لطفا در مورد دو گزینه تایمر و همزمان سازی در گوشی کا 750 توضیح دهید و بفرمایید به چه دردی می خورند / متشکرم

Mahdi.p30
05-10-2009, 00:08
ممنون.
دوست عزیز ، اگه مشکلت درایوره (که احتمالا نیست!) ، این درایور حتما کار میکنه:

ولی در حالت کلی ، اگه درایور usb فلش نصب هست و گوشی دیگه ای سونی اریکسون (از هر رده ای) در دسترس داری ، روی اون هم امتحان بزن ، ببین میشناسه یا نه؟

آیا نرم افزاری برای گذاشتن قفل منو برای گوشی سونی اریکسون وجود دارد؟
خیر ، وجود ندارد ، چون گوشی جاوای سونی اریکسون ، گوشی ای نیست که برنامه کاربردی روی اون مدیریت کنه
پچ شاید وجود داشته باشه ، که بعید میدونم!!

سلام خدوت همه عزیزان
لطفا در مورد دو گزینه تایمر و همزمان سازی در گوشی کا 750 توضیح دهید و بفرمایید به چه دردی می خورند / متشکرم
سلام دوست عزیز ، تایمر که تایمره دیگه ،توضیح نداره!!! :31:
همزمان سازی ، فکر می کنم ، برای این هست که تاریخ و ساعت رو با سروری از اینترنت دقیق کنی
یا مثلا با کامپیوتر!

se-k750i
05-10-2009, 17:36
W960 من بعد از گذشت حدود 6 ماه هنوز درست نشده!!!
فکر کنم مشکل گوشی منو دیگه همه بدونن
این گوشی یهو تاچش خراب شد و الان جا به جا کار میکنه .. با فلش و آپدیت هم درست نشد
نظر شما چیه؟

???????????????

NASIM BAHAR
05-10-2009, 23:46
کسی نظری نداشت؟

Mahdi.p30
06-10-2009, 00:20
کسی نظری نداشت؟
ببخشید ، در چه مورد؟؟؟؟؟؟

NASIM BAHAR
06-10-2009, 00:38
حدودا دو صفحه قبل نوشتم.در مورد سوختن ویبره سونی اریکسون و تعمیرش

Hadi King
07-10-2009, 02:19
حدودا دو صفحه قبل نوشتم.در مورد سوختن ویبره سونی اریکسون و تعمیرش
سوختن ویبره و تعمیرش نمیدونم والله :31:
اطلاعاتی از سوختنش و تعمیرش ندارم و نپرسیدم برای اطلاعات هم شده فردا میرم میپرســـم !!!
ولی غیره فعال میشــــه شما تو قسمت Service Test برید تست کنید شاید فعال شد ...
راست * چپ چپ * چپ *
كلمات چپ و راست به معناي حركت دادن جوي استيك گوشي به سمت راست و چپ است ...

worldclass
07-10-2009, 16:53
سلام
دوستان یک پلیر برای اجرا فایل های avi در K800 میخواستم

Mahdi.p30
07-10-2009, 17:59
سلام
دوستان یک پلیر برای اجرا فایل های avi در K800 میخواستم

برادر من ، این گوشی wmv رو نمی تونه پخش کنه ، mp4 رو به زور!!!
اونوقت انتظار داری avi رو پخش کنه؟؟؟

pezhmantoop
07-10-2009, 21:54
سلام به همگی

می خواستم بدونم آیا میشه برای سونی اریکسون آرم اپراتور ir-mci را حذف کرد؟؟(k800)
اگه میشه زودتر جواب بدهید

با تشکر

Hadi King
08-10-2009, 01:02
سلام به همگی

می خواستم بدونم آیا میشه برای سونی اریکسون آرم اپراتور ir-mci را حذف کرد؟؟(k800)
اگه میشه زودتر جواب بدهید

با تشکر
تایپک براش زدین دوســـت عزیـــــز :13:
درخواست: حذف لوگوی اپراتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NASIM BAHAR
08-10-2009, 12:44
سوختن ویبره و تعمیرش نمیدونم والله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اطلاعاتی از سوختنش و تعمیرش ندارم و نپرسیدم برای اطلاعات هم شده فردا میرم میپرســـم !!!
ولی غیره فعال میشــــه شما تو قسمت Service Test برید تست کنید شاید فعال شد ...
راست * چپ چپ * چپ *
كلمات چپ و راست به معناي حركت دادن جوي استيك گوشي به سمت راست و چپ است ...
موفق باشید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون.ولی ویبره به هیچ عنوان کار نمیکنه.نه موقع روشن شدن .نه تست.!در ضمن اینو بگم که مدت زیادی از ویبره استفاده نمیشده که بعدش متوجه میشن که ویبره ای در کار نیست....(قبلا داشته ها :دی)

Hadi King
08-10-2009, 14:35
ممنون.ولی ویبره به هیچ عنوان کار نمیکنه.نه موقع روشن شدن .نه تست.!در ضمن اینو بگم که مدت زیادی از ویبره استفاده نمیشده که بعدش متوجه میشن که ویبره ای در کار نیست....(قبلا داشته ها :دی)
اینجوری نباید بشه که بعد از یه مدتی که کار نکرده باشه غیره فعال بشه اگه تو گزینه تست کار نکرده پس یه مشکلی داره ببر تعمیرات تا ایرادش برطرف بشه ...
چون K750 خودم همینجوری شده بود با امتحان کردن از تو گزینه تست درست شــــد :20:

NASIM BAHAR
08-10-2009, 16:21
خب اینو که میدونم که خرابه..میخواستم ببینم هزینش چقدره و چه جور میشه میسوزه:دی

Hadi King
08-10-2009, 16:37
خب اینو که میدونم که خرابه..میخواستم ببینم هزینش چقدره و چه جور میشه میسوزه:دی
موبایل فروشی اینجوری بهم گفت ...

این ایراد مربوط به ضربه خوردگی گوشی یا به احتمال کمتر رطوبت رسیدن به گوشی میباشد که غیره فعال شده یا سوختـــه

هزینه اش زیاد زیاد گفت میشه 3 تومن چون درد سر نداره درست کردنش (برای اونـــا) :31:

toliveistodie
09-10-2009, 22:42
سلام.
من گوشیمو فلش کردم.
با setool .
بعد از فلش خواستم صدای گوشیم و منو رو عوض کنم. اما دیگه setool گوشیمو نمیخونه .
دوستان گفتن از pc شاید باشه . ویندوز عوض کردم.سیم عوض کردم. pc عوض کردم. اما ..........هی
اگه میشه یه کمکی کنید.
ممنون.

Mahdi.p30
09-10-2009, 23:09
سلام.
من گوشیمو فلش کردم.
با setool .
دوستان گفتن از pc شاید باشه . ویندوز عوض کردم.سیم عوض کردم. pc عوض کردم. اما ..........هی
اگه میشه یه کمکی کنید.
ممنون.

سلام
فقط setool گوشیتونو نمیشناسه؟؟
توی حالت روشن بودن گوشی یا مموری، مشکلی نداره؟
زمان روشن بودن ، موقع اتصال به پی سی ، شارژ میشه؟؟
بعد از اینکه ویندوزتون رو عوض کردین و برای اولین بار کلید C رو فشار دادین ، ویندوزتون بعنوان سخت افزار شناخت اونو؟؟

toliveistodie
10-10-2009, 09:30
سلام
فقط setool گوشیتونو نمیشناسه؟؟
توی حالت روشن بودن گوشی یا مموری، مشکلی نداره؟
زمان روشن بودن ، موقع اتصال به پی سی ، شارژ میشه؟؟
بعد از اینکه ویندوزتون رو عوض کردین و برای اولین بار کلید C رو فشار دادین ، ویندوزتون بعنوان سخت افزار شناخت اونو؟؟

سلام.
آره فقط setool نمیشناسه.
تو همه حالت ها هم کار میکنه . اما فقط setool .
به عنوان سخت افزار شناخت و نصب کرد. اما موقع اتصال به setool بعد از مدتی که گذشت و کار نکرد میگه که pc گوشیت رو نمیشناسه .

Mahdi.p30
10-10-2009, 10:58
به عنوان سخت افزار شناخت و نصب کرد. اما موقع اتصال به setool بعد از مدتی که گذشت و کار نکرد میگه که pc گوشیت رو نمیشناسه .
احتمالا از برنامست
اگه برنامه پیغام خطا میده ، بزار اینجا!
اگه برات مقدوره ، یه بار دیگه برنامه رو نصب کن و قبلی رو پاکش کن
ورژنش چنده؟

tiyam 01
10-10-2009, 12:27
یه گوشی p1 هست که فارسی شده .. وقتی میخوای از طریق لیست تماسها شماره ای رو بگیری خود به خود ریست میشه ... مشکل از چی میتونه باشه؟ ربطی به فارسی شدن داره؟

Hadi King
10-10-2009, 18:06
سلام.
من گوشیمو فلش کردم.
با setool .
اگه میشه یه کمکی کنید.
ممنون.

سلام.
آره فقط setool نمیشناسه.
تو همه حالت ها هم کار میکنه . اما فقط setool .
دوست عزیز شما اینو رو کامپیوترت نصب کن و گوشی رو با ستول وصل کن ببین میشناســـه ...

toliveistodie
10-10-2009, 19:15
دوست عزیز شما اینو رو کامپیوترت نصب کن و گوشی رو با ستول وصل کن ببین میشناســـه ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید!:40:

خیلی خیلی ممنون.
خیلی دنباله این برنامه بودم و پیدا نکردم.
اما شما لطف کردید و گذاشتید.

Inter
11-10-2009, 10:06
سلام دوستان
من هرچی میگردم تاپیک C901 رو پیدا نمی کنم. چرا این گوشی اینقدر کم طرفداره؟

مشخصاتش که عالیه از دوربین فوق العادش بگیر تا باتری خوبش
قیمتش هم الان معقول هستش

نکنه یه ایرادایی داره گه اینقدر تحویلش نمیگیرن؟

Hadi King
11-10-2009, 21:55
سلام دوستان
من هرچی میگردم تاپیک C901 رو پیدا نمی کنم. چرا این گوشی اینقدر کم طرفداره؟

مشخصاتش که عالیه از دوربین فوق العادش بگیر تا باتری خوبش
قیمتش هم الان معقول هستش

نکنه یه ایرادایی داره گه اینقدر تحویلش نمیگیرن؟
دوست عزیز کلوپ C901 وجود نداره شاید بخاطر اینه که کاربرای اندکی همچین گوشی داشته باشن :20:
همین شما تا الان یادی از این گوشی کردی چون تایپک های معرفی این گوشی خیلی قدیمی هستن :5:

Mahdi.p30
11-10-2009, 22:01
دوست عزیز کلوپ C901 وجود نداره شاید بخاطر اینه که کاربرای اندکی همچین گوشی داشته باشن :20:
همین شما تا الان یادی از این گوشی کردی چون تایپک های معرفی این گوشی خیلی قدیمی هستن :5:

ضمن تایید این پست ، دوست عزیز شما میتونی خودت شروع کننده تایپیک برای این گوشی باشی
بعضی از کلوپ های گوشی اینجا هست که گوشی مورد نظر رو افراد کمی دارن!

eamiri
12-10-2009, 02:10
سلام من یک گوشی سونی اریکسون C902 دارم وقتی زنگ میزنم یه جایی موقع قطع کردن هنگ میکنه تا چند دقیقه بعد ول میشه ؟
اشکال از چیه ؟
در ضمن میخواستم آپدیتش کنم ، زده بود که هنوز ورژن بالاتری براش نیامده .

toliveistodie
13-10-2009, 09:54
سلام.
آپدیت جدید k800 اومده ؟ اگه اومده ارزش آپ کردن داره یا نه ؟
ممنون.

Hadi King
13-10-2009, 11:45
سلام.
آپدیت جدید k800 اومده ؟ اگه اومده ارزش آپ کردن داره یا نه ؟
ممنون.
فکر نکنم آپدیت جدید براش اومــــده باشــــه من که تازگی تو نت چیزی در اینباره ندیدم :41:

omid_p30
16-10-2009, 14:21
در مورد وجود يا عدم وجودش در گوشي شما ،من اطلاعي ندارم!

ولي در حالت كلي:
شما در هنگام پخش آهنگ ، در حالي كه دكمن واكمن رو گرفتي ،دو بار به سمت چپ يا دو بار به سمت راست تكون بده ، آهنگ تعويض ميشه ، همونطوري كه توي فيلم تبليغاتي اون نشون داده ميشه!

ميتوني يه سري به كلوپ اين گوشي هم بزني

ممنون پاسخ شما مهدی جان
اما من هر چی گوشی رو تکون میدم اتفاقی براش نمیفته!!
3 تا ایراد دیگه هم داره(فک کنم)

1 - اینکه پخش اف ام پلیر آن در کشور ایران محدودیت قانونی دارد(این پیغام خوده گوشی است که می گوید پخش اف ام پلیر در کشور شما دچار محدودیت قانونی است)...شاید این لرزش دست هم از همین دست تغییرات باشد

2-دیروز که داشتم با گوشی آهنگ گوش میکردم یکباره گوشی خاموش شد و بعد روشن شد.دلیلش رو هم نفهمیدم.

3-یکی از قابلیت های این گوشی پخش فیلم در لحظه روشن شدن گوشی است اما فیلم 15 ثانیه ای من فقط 5 ثانیه اش اجرا می شود و سپس قطع می گردد.

بازم ممنون
امید

saeed774
16-10-2009, 14:32
نميدونم جاي سوالم اينجاست يا نه ولي شرمنده ديگه ، مي پرسم .
من K750i دارم و تبديلش كردم به w800 . يه مدتي باهاش كار كردم و هيچ گونه مشكلي هم نداشت . ولي گوشي رو خواستم بفروشم طرف نگاه كرد گفت IMEI گوشي با روي كارتون و برچسپ داخل گوشي فرق داره . كه قبل از تبديل همه با هم يكي بودن . فكر كنم اين مشكل از تبديل بوجود اومد. گوشي رو آوردم و دوباره به K750 تبديل كردم و اين بار يه سريال ديگه بهش داد .
به چه طريقي ميشه همون IMEI اصلي رو دوباره به گوشي وارد كرد ؟ نرم افزاري چيزي نداره ؟
البته شنيدم كه گفتن با Box بايد اين كارو كرد ولي ميخوام با نرم افزار اين كارو انجام بدم .

مرسي

Mahdi.p30
16-10-2009, 14:54
ممنون پاسخ شما مهدی جان
اما من هر چی گوشی رو تکون میدم اتفاقی براش نمیفته!!
3 تا ایراد دیگه هم داره(فک کنم)

1 - اینکه پخش اف ام پلیر آن در کشور ایران محدودیت قانونی دارد(این پیغام خوده گوشی است که می گوید پخش اف ام پلیر در کشور شما دچار محدودیت قانونی است)...شاید این لرزش دست هم از همین دست تغییرات باشد

2-دیروز که داشتم با گوشی آهنگ گوش میکردم یکباره گوشی خاموش شد و بعد روشن شد.دلیلش رو هم نفهمیدم.

3-یکی از قابلیت های این گوشی پخش فیلم در لحظه روشن شدن گوشی است اما فیلم 15 ثانیه ای من فقط 5 ثانیه اش اجرا می شود و سپس قطع می گردد.

بازم ممنون
امید

گوشی تکون دادن به تنهایی که فایده نداره ، شما باید هنگام تکون دادن ، کلید واکمن رو بگیرید!!!
1. اف ام روی همه گوشیها از فرکانس 87.5 تا 108 برقراره ، من تا به حال ندیدم چنین خطایی بده
2. اینو بهش میگن ریست ، چون دبلیو 910 دارم ، برای من که طبیعیه
3. نمیدونم

نميدونم جاي سوالم اينجاست يا نه ولي شرمنده ديگه ، مي پرسم .
من K750i دارم و تبديلش كردم به w800 . يه مدتي باهاش كار كردم و هيچ گونه مشكلي هم نداشت . ولي گوشي رو خواستم بفروشم طرف نگاه كرد گفت IMEI گوشي با روي كارتون و برچسپ داخل گوشي فرق داره . كه قبل از تبديل همه با هم يكي بودن . فكر كنم اين مشكل از تبديل بوجود اومد. گوشي رو آوردم و دوباره به K750 تبديل كردم و اين بار يه سريال ديگه بهش داد .
به چه طريقي ميشه همون IMEI اصلي رو دوباره به گوشي وارد كرد ؟ نرم افزاري چيزي نداره ؟
البته شنيدم كه گفتن با Box بايد اين كارو كرد ولي ميخوام با نرم افزار اين كارو انجام بدم .

مرسي
اگه تبدیل رو خودت انجام داده باشی ، ربطی به تغییر سریال نداره
فکر نمی کنم راه نرم افزاری وجود داشته باشه ، باید از همون باکس استفاده بشه

saeed774
16-10-2009, 15:05
اگه تبدیل رو خودت انجام داده باشی ، ربطی به تغییر سریال نداره
فکر نمی کنم راه نرم افزاری وجود داشته باشه ، باید از همون باکس استفاده بشه

متاسفانه فهميدم گوشيم از گوشي هاي سريال Change بوده و بايد بدم سريال اصليش كنن .
مرسي بابت پاسخ

Hadi King
17-10-2009, 00:05
متاسفانه فهميدم گوشيم از گوشي هاي سريال Change بوده و بايد بدم سريال اصليش كنن .
مرسي بابت پاسخ
گوشی شما از همون اول سریالش با هم مطابقت نداشته !
چون IMEI تغییر کردن ربطی به فلش کردن نداره با فلش کردن IMEI به هیچ عنوان تغییر نمیکنه :41:
شما باید بدی با باکس برات IMEI اصلی کنن ...

saeed774
17-10-2009, 19:50
گوشی شما از همون اول سریالش با هم مطابقت نداشته !

نه بعد اين كارا عوض شد. تنها را باكس هست ؟ نرم افزار نداره ؟

البته اينم بگم در تبديل به W800 مشكلي نبود و سريال رو نگاه كردم همون بود ولي وقتي دوباره به K750 تبديل كردم روي Please wait گير كرد و مجبور شدم از پچ استفاده كنم و بعد كه نگاه كردم سريال عوض شده بود . الان كه با برنامه Setool نگام ميكنم ميبنم سريال اصلي نمايش داده ميشه ولي با #06#* سريال عوض شده .

Mahdi.p30
17-10-2009, 20:04
نه بعد اين كارا عوض شد. تنها را باكس هست ؟ نرم افزار نداره ؟

البته اينم بگم در تبديل به W800 مشكلي نبود و سريال رو نگاه كردم همون بود ولي وقتي دوباره به K750 تبديل كردم روي Please wait گير كرد و مجبور شدم از پچ استفاده كنم و بعد كه نگاه كردم سريال عوض شده بود . الان كه با برنامه Setool نگام ميكنم ميبنم سريال اصلي نمايش داده ميشه ولي با #06#* سريال عوض شده .

مگه میشه؟؟

بله ، تنها راه تعویض سریال باکسه!!
ولی اینطور که شما میگید ، احتمالا سریالتون تغییر نکرده

ardalan_zapata
17-10-2009, 23:41
دوستان سلام
یک مشکلی پیدا کردم جدیدا خیلی اعصاب خورد کنه
گوشیم روزی چند بار ریست میشه و وقتی گوشی بالا میاد مسیج سنتر عوض میشه و میوفته روی +23324455019000
هر هدفه همین بساط هست
سیمکارت ایرانسل هم دارم و گوشی Z770 
به نظروتو چکارش کنم ؟
ممنون 

golmohammadi
18-10-2009, 00:01
دوستان سلام
یک مشکلی پیدا کردم جدیدا خیلی اعصاب خورد کنه
گوشیم روزی چند بار ریست میشه و وقتی گوشی بالا میاد مسیج سنتر عوض میشه و میوفته روی +23324455019000
هر هدفه همین بساط هست
سیمکارت ایرانسل هم دارم و گوشی Z770 
به نظروتو چکارش کنم ؟
ممنون 

با سلام
حقيقتش من وقتي كا800 داشتم نتونستم اين مشكل را برطرف كنم
باز اگه خواستي با خدمات ايرانسل تماس بگير

henious
18-10-2009, 19:37
سلام; تاپیکی نزدیکتر به موضوع سوالم ندیدم;
مدل گوشی من G900 ولی هیچ محافظ LCD مخصوص این مدل تو بازار نیست (حداقل من پیدا نکردم) !! خواستم سوال کنم ببینم اصولا این محافظ LCD واجب هست یا اینکه بدون محافظ هم مشکلی پیش نمیاد؟! چون من شخصا با این محافظ مشکل دارم که هم صفحه نمایش کدر می کنه هم اثر انگشت جذب می کنه که بازم صفحه نمایش اونجوری که باید تمیز و صاف دیده نمیشه!! اگر میشه یه راهنمایی درست در مورد این محافظ ها بدبد.چون احساس می کنم که این محافظ ها بیشتر جنبه محصول تجاری داره تا کاربردی (نظر شخصی) !!
منتظر راهنمایی دوستان هستیم......

Mahdi.p30
18-10-2009, 21:46
سلام; تاپیکی نزدیکتر به موضوع سوالم ندیدم;
مدل گوشی من G900 ولی هیچ محافظ LCD مخصوص این مدل تو بازار نیست (حداقل من پیدا نکردم) !! خواستم سوال کنم ببینم اصولا این محافظ LCD واجب هست یا اینکه بدون محافظ هم مشکلی پیش نمیاد؟! چون من شخصا با این محافظ مشکل دارم که هم صفحه نمایش کدر می کنه هم اثر انگشت جذب می کنه که بازم صفحه نمایش اونجوری که باید تمیز و صاف دیده نمیشه!! اگر میشه یه راهنمایی درست در مورد این محافظ ها بدبد.چون احساس می کنم که این محافظ ها بیشتر جنبه محصول تجاری داره تا کاربردی (نظر شخصی) !!
منتظر راهنمایی دوستان هستیم......

به نظر من نیازی نیست
فقط باعث میشه که یه ال سی دی کاملا سالم داشته باشی ، همچنین در بعضی مدلاش که برای صفحه کلید هم روکش داره ، باعث محافظت از اون میشه ، که البته اعصاب آدم رو خرد میکنه
گوشی رو که نباید سوسول بار آورد!!!:31::19:

toliveistodie
20-10-2009, 14:09
سلام.
قیمت چند تا گوشی رو میخواستم.
اگه کسی میدونه ممنون میشم که بگه.
c905 , x1 , c901
ممنون.

golmohammadi
22-10-2009, 17:43
درخواست قيمت گوشي كه اينجا نيست
ولي قيمت x1 را ميدونم
بدون گارانتي نزديك 410

inen
23-10-2009, 12:52
سلام
کمک فوری می خواستم
یه گوشی زیر 250 تومن ، دوربین و صدای خوب ، همرا با فلاش ، صفحه نمایش بزرگ و هر کارشم کنی آخ نگه ...

من W595 ، G705 ، W705 و چندتا دیگه رو درنظر دارم
.
سیستم عامل زیاد برام مهم نی
.

inen
23-10-2009, 12:56
یه سئوال

در گوشی G705
1- راحت می شه بازی کرد ؟
2- سرعت پردازش ( بصورت کلی سرعتش چطوره ؟ )
3- گشت و گذار تو منوهاش راحته ؟
4- تایپ SMS و استفاده از دکمه هاش چطوره ؟
.
با تشکر

omid_p30
23-10-2009, 17:55
ممنون از راهنمایی ت مهدی جان...

اما شما یک بار اجرا کن(اف ام پلیر) رادیو رو نمیگم ها....پخش اف ام پلیر یعنی در تنظیمات واکمن اگه وارد بشیم همچین چیزی هست و باز هم میشه اما وقتی "پخش" را می زنیم میگه: محدودیت قانونی............

بازم ممنون

Mahdi.p30
23-10-2009, 19:05
ممنون از راهنمایی ت مهدی جان...

اما شما یک بار اجرا کن(اف ام پلیر) رادیو رو نمیگم ها....پخش اف ام پلیر یعنی در تنظیمات واکمن اگه وارد بشیم همچین چیزی هست و باز هم میشه اما وقتی "پخش" را می زنیم میگه: محدودیت قانونی............

بازم ممنون

گوشی من که چنین چیزی نداره!!
W910!
راشتی گوشیتون چی بود؟؟

amir_toos
23-10-2009, 20:48
با سلام خدمت دوستان ببخشید اگر امکان داره آدرس کلوپ P1i رو به من بدید.ممنون میشم

amir_toos
23-10-2009, 20:48
اصلا همچین کلوپی هست؟؟؟ یا نه ؟؟؟

amir_toos
23-10-2009, 20:49
ممنون پیدا کردم .

inen
23-10-2009, 21:29
بچه ها وقت کردین یه جوابم به ما بدین !!!!!!!!1

سئوال :
یه گوشی زیر 250 تومن ، دوربین و صدای خوب ، همرا با فلاش ، صفحه نمایش بزرگ و هر کارشم کنی آخ نگه ...

یه توضیحیم بدید برای C510

در این گوشی ها

1- راحت می شه بازی کرد ؟ ( مخصوصا G705 C510
2- سرعت پردازشون ( بصورت کلی سرعتشون چطوره ؟ )
3- گشت و گذار تو منوها راحته ؟
4- تایپ SMS و استفاده از دکمه هاشون چطوره ؟

babak_gww
23-10-2009, 21:35
سلام دوستان
من یه K800i دارم... نمیدونم چرا بعضی وقتها جوی استیک چپش از کار میوفته.. ولی خود به خود هم درست میشه
مشکل از کجاست؟

golmohammadi
23-10-2009, 21:56
بچه ها وقت کردین یه جوابم به ما بدین !!!!!!!!1

سئوال :

یه توضیحیم بدید برای C510

در این گوشی ها

1- راحت می شه بازی کرد ؟ ( مخصوصا G705 C510
2- سرعت پردازشون ( بصورت کلی سرعتشون چطوره ؟ )
3- گشت و گذار تو منوها راحته ؟
4- تایپ SMS و استفاده از دکمه هاشون چطوره ؟
به بخش مشاوره گوشي مراجعه كن

سلام دوستان
من یه K800i دارم... نمیدونم چرا بعضی وقتها جوی استیک چپش از کار میوفته.. ولی خود به خود هم درست میشه
مشکل از کجاست؟

جوي استيك كا800 احتمالا خرابشدهو يا در حال خراب شدن هست
جوي استيك را بگير و چند دور دور خودش بپيچون
ببين درست ميشه ؟
اگه درست شد و بعدا باز خراب شد بايد بدي جوي استيكشو برات عويض كنند

golmohammadi
23-10-2009, 21:57
بچه ها يه سر اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنيد IM920
اين چيه تو سايت زده ؟
دقيقا چيكار ميكنه ؟

edris.noei
24-10-2009, 14:16
من k610 دارم.خاموش روشنش کردم ولی دیگه بالا نیومد.تو همون صفحه ی لوگوی سونی اریکسون می مونه.چی کار کنم؟اگه فلش کنم درست میشه؟برای فلش باکس لازم نیست؟

Mahdi.p30
24-10-2009, 15:18
ميتونيد خودتون هم با سيتول فلش كنين
تايپيك هاي آموزشيش هم موجوده
ولي اين مشكل احتمالا به خاطر پر بودن حافظه يا بد خاموش كردن و یا ریست شدن گوشی هست که اگر به خاط اینا باشه ، حداکثر تا 10 20 دقیقه بعدش باید بالا بیاد!
ضمنا با فلش كردن، كليه اطلاعاتتون پاك ميشه!

edris.noei
25-10-2009, 10:28
منظورتون از پر بودن حافظه چیه؟چه طوری میشه خالیش کرد؟آموزش سیتول کجاست؟لینکشو بدین.مرسی

Mahdi.p30
25-10-2009, 10:43
منظورتون از پر بودن حافظه چیه؟چه طوری میشه خالیش کرد؟آموزش سیتول کجاست؟لینکشو بدین.مرسی

دوست عزیز گوشی شما 16 مگابایت حافظه داخلی داره که ممکنه پر بشه
مموری استیک هم روی گوشی داری؟؟
گوشیت بعد از حدود 20 دقیقه بالا میاد یا همچنان روی آرم سونی اریکسون می مونه؟؟
اگه بالا اومد ، یه چند تا از فایلهایی رو که لازم نداری از روی اون پاک کن ، ببین درست میشه
فکر نمی کنم به فلش احتیاجی داشته باشه

ashlee_m20
25-10-2009, 22:44
سلام به همه عزیزان که کمک می کنند

من یه k810 دارم وقتی می زنم به شارج بعد از یه مدتی که می رسه به تقریبا 70 درصد یهو یه پیغام می اد میگه اشکال در شارج لطفا شارج کردن را متوقف کنید و هرچی ok می زنی نمیره

در ضمن باتری گوشیمم عوض کردم بازم همون اخطار اومد لطفا هرچه سزیع تر جوابمو بدین

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدونم SEETOOL2LITE V1.12 کی میاد؟

با تشکر

Hadi King
26-10-2009, 12:32
سلام به همه عزیزان که کمک می کنند

من یه k810 دارم وقتی می زنم به شارج بعد از یه مدتی که می رسه به تقریبا 70 درصد یهو یه پیغام می اد میگه اشکال در شارج لطفا شارج کردن را متوقف کنید و هرچی ok می زنی نمیره

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم می خواستم بدونم SEETOOL2LITE V1.12 کی میاد؟

با تشکر
دوست عزیز شما شارژر رو عوض کنیـــــد ببینید چی میشــــه ...
قسمت اتصال جایی که تو شارژ میزنی رو هم تمیــــز کن گرد خاک یا جرم نباید گرفته باشه ؟
+
ستول هم هنوز معلوم نیســـت حرفی از اومدنش نیســــت :20:

omid_p30
28-10-2009, 00:24
گوشی من که چنین چیزی نداره!!
W910!
راشتی گوشیتون چی بود؟؟

گوشی من W980 هست...
با واکمن آهنگ پخش کنید بعد به بخش تنظیمات برید و اف ام پلیر رو بزنید....دکمه شروع رو که بزنید با چنین پیغامی مواجه میشید

mpeg
29-10-2009, 16:20
دوستان میخوام Sony Ericsson G705
میخواستم ببینم gps ین گوشی چطوری هست
نقشه تهران براش هست
دوستان دو سوال دیگه بین این g705 , g900 کدام رو پیشنهاد میدین بخرم فرقاشونم میدونم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم راستش از gps مدل g705 خوشم اموده که انتخاب کردم
راستی مدل Sony Ericsson C903 رو که داشتم مشخصات رو میخوندم دیدم برای gps زده قابلیت Wayfinder Navigator 7 هم داره این یعنب چی مشه توضیج بدین

yas_6969
30-10-2009, 16:10
سلام من یه k510 داشتم که روش آیکون ها رو عوض کرده بودم بعد من گوشی عوض کردم و خواستم اینو بدو به کسی ریست کلی کردم حالا گوشی میاد بالا هیچی تو صفحه اصلی نیست قاطی قاطی بعد من ویندوزم الان 7 و میخوام وصل کنم گوشی رو به Setool2lite نمیشه با همه ورژن ها هم تست کردم چیکار کنم

Mahdi.p30
30-10-2009, 17:21
سلام من یه k510 داشتم که روش آیکون ها رو عوض کرده بودم بعد من گوشی عوض کردم و خواستم اینو بدو به کسی ریست کلی کردم حالا گوشی میاد بالا هیچی تو صفحه اصلی نیست قاطی قاطی بعد من ویندوزم الان 7 و میخوام وصل کنم گوشی رو به Setool2lite نمیشه با همه ورژن ها هم تست کردم چیکار کنم

درایور نصبه حتی با برنامه MyPhoneExplorer کانکت میشم و کار میکنم ولی با ست تول نمیشه
درسته من اشتباه پست دادم حواسم نبود اصلا مشکل رو اونور مطرح میکنم
ربطی به درایور MyPhoneExplorer نداره
درایور usb flash نیازه
قبلا توی چه ویندوزی و چطوری آیکون ها رو عوض کردی؟؟
ضمنا ، کابلو به گوشی وصل می کنی ، شارژ میشه؟؟

yas_6969
30-10-2009, 17:33
ویندوز اکس پی با همون برنامه SeTool2Lite یه فایل زیپ درست میکنیم اونجوری
بله شارژ میشه
درایور رو چجوری نصب کنم الان

amir1375
30-10-2009, 17:35
سلام بنظر شما k770چجور گوشيه خوبه يا نه؟

yas_6969
30-10-2009, 17:59
آقا درست شد دسته شما درد نکنه مشکل همون درایور بود نصب کردم شناخت بعد یه بارم فلش کردمش مثله روزه اولش شد.

ashlee_m20
30-10-2009, 21:35
دوست عزیز شما شارژر رو عوض کنیـــــد ببینید چی میشــــه ...
قسمت اتصال جایی که تو شارژ میزنی رو هم تمیــــز کن گرد خاک یا جرم نباید گرفته باشه ؟
+
ستول هم هنوز معلوم نیســـت حرفی از اومدنش نیســــت :20:

H.VIKE جون مشکلم حل نشد هنوزم اخطار میاد لطفا یکی کمک کنه

Mahdi.p30
30-10-2009, 21:42
H.VIKE جون مشکلم حل نشد هنوزم اخطار میاد لطفا یکی کمک کنه

ریست کردی؟؟
یه بار فلشش کن ، اگه برطرف نشه ، احتمالا مشکلت سخت افزاریه ، باید بدی تعمیر!!

mpeg
30-10-2009, 22:45
دوستان میخوام Sony Ericsson G705
میخواستم ببینم gps ین گوشی چطوری هست
نقشه تهران براش هست
دوستان دو سوال دیگه بین این g705 , g900 کدام رو پیشنهاد میدین بخرم فرقاشونم میدونم ولی نمیتونم تصمیم بگیرم راستش از gps مدل g705 خوشم اموده که انتخاب کردم
راستی مدل Sony Ericsson C903 رو که داشتم مشخصات رو میخوندم دیدم برای gps زده قابلیت Wayfinder Navigator 7 هم داره این یعنب چی مشه توضیج بدین

کسی جواب منو نمیده

edris.noei
01-11-2009, 10:33
شنیدم با pc suite هم میشه سونی اریکسون رو فلش کرد.اگه کسی بلده روشش رو به ما هم بگه.

Mahdi.p30
01-11-2009, 11:39
شنیدم با pc suite هم میشه سونی اریکسون رو فلش کرد.اگه کسی بلده روشش رو به ما هم بگه.

اون آپدیت از طریق اینترنته که نوعی فلش هست ، ولی ممکنه حتی فریمور تغییر نکنه
روش آپدیت هم در تایپیک های همین انجمن موجوده!

senjed1349
01-11-2009, 12:11
سلام
دوست من یه گوشی S500i خریده صبحها که پا میشه صفحه گوشی خاموشه و به هیچوجه هم روشن نمیشه مگر اینکه گوشی را خاموش روشنش کنه البته تو این حالت زنگ میخوره
لطفا بگید مشکل از چیه؟

Agha Shahab
05-11-2009, 00:37
سلام . من یه پک کامل ایکنی برای g700 میخام

Hadi King
05-11-2009, 18:56
سلام
دوست من یه گوشی S500i خریده صبحها که پا میشه صفحه گوشی خاموشه و به هیچوجه هم روشن نمیشه مگر اینکه گوشی را خاموش روشنش کنه البته تو این حالت زنگ میخوره
لطفا بگید مشکل از چیه؟
اگه تازه خریده نباید اینجوری بشــــه برو بهشون بده تا برات تعمیر کنن !
چون موقعی اینجوری میشه که فریمور گوشی قدیمی باشه ...

سلام . من یه پک کامل ایکنی برای g700 میخام
انجمن هک گوشی ها رو ببین ...

arash_ir1984
06-11-2009, 18:02
سلام گوشی من t650 هست نمیدونم چکار کردم که فایلهای پسوند swf رو که قبلا اجرا ما کرد الان اجرا نمی کنه
تنظیمات خاصی داره؟

Mahdi.p30
06-11-2009, 20:42
سلام گوشی من t650 هست نمیدونم چکار کردم که فایلهای پسوند swf رو که قبلا اجرا ما کرد الان اجرا نمی کنه
تنظیمات خاصی داره؟

یه بار ریست تنظیمات کن ، احتمالا درست میشه

zahedy2006
06-11-2009, 20:42
سلام
تمامي گوشي هايي كه از بلوتوث استريو پشتيباني مي كنند - موجودها در بازار - كدامند؟

اين تكنولوژي مگه همان a2dp نيست؟

rasoul987654321
06-11-2009, 22:50
سلام جایی برای مطرح کردن تشخیص دست خط فارسی w960

ehsan_iace
08-11-2009, 22:17
سلام

من با یک گوشی w700 چند تا عکس گرفتم که در صفحه نمایشگر گوشی، عکس‌ها خوب به نظر می‌رسند اما عکس‌ها را وقتی به کامپیوتر انتقال دادم روی عکس‌ها چند تا نوار انداخته است و کلاً عکس‌ها را خراب کرده است!

راهنمایی برای حل این مشکل لطفاً؟

لینک عکس‌ها (کم حجم است)

Mahdi.p30
08-11-2009, 22:51
سلام

من با یک گوشی w700 چند تا عکس گرفتم که در صفحه نمایشگر گوشی، عکس‌ها خوب به نظر می‌رسند اما عکس‌ها را وقتی به کامپیوتر انتقال دادم روی عکس‌ها چند تا نوار انداخته است و کلاً عکس‌ها را خراب کرده است!

راهنمایی برای حل این مشکل لطفاً؟

لینک عکس‌ها (کم حجم است)

چقدرم کم حجم!!!!:31:
حتما انتظار داشتی عکسای w700 ، یکی دو مگ باشن!!:19:
عکسا رو توی حافظه داخلی سیو کن ، ببین هنوز مشکل وجود داره؟؟
احتمال میدم برای مموری کارتت باشه!!
ضمنا دوربینت ، موقع عکس انداختن صدایی از داخلش نمیاد؟؟
ریست تنظیم ها رو هم انجام بده

ehsan_iace
09-11-2009, 10:42

ممنون، مشکل از رم بود که فرمت‌اش کردم اا باز هم عکس‌ها را خراب می‌کند!

غیر از تعویض راهی برای درست شدن دارد یا نه؟

p30surff
09-11-2009, 12:58
با سلام
من یه گوشی k770 دارم.تازگی قدرت صداش خیلی کم شده.نمیدونم اشکال نرم افزاریه یا اینکه بلند گوش مشکل داره(که احتمالش خیلی کمه!) چونکه، در ضمن توی بعضی برنامه ها و بازیها صداش اصلا" در نمیاد ، در حالیکه همون موقع موزیک رو پخش میکنه!! لطفا" اگه کسی میتونه کمک کنه. ممنونم.

Mahdi.p30
09-11-2009, 13:49
ممنون، مشکل از رم بود که فرمت‌اش کردم اا باز هم عکس‌ها را خراب می‌کند!

غیر از تعویض راهی برای درست شدن دارد یا نه؟
رم تقلبیه ، کاریش نمیشه کرد
گوشی خودم روش ارجیناله و هیچ مشکلی تا حالا باهاش نداشتم

با سلام
من یه گوشی k770 دارم.تازگی قدرت صداش خیلی کم شده.نمیدونم اشکال نرم افزاریه یا اینکه بلند گوش مشکل داره(که احتمالش خیلی کمه!) چونکه، .
تازگی اینطور شده؟؟
تنظیمات اکولایزرش رو دستکاری نکردی؟
صدای سری K کلا کمه ، اگه بخوای می تونی هکش کنی و اکوستیک k800 یا w610 یا w580 یا w880 و ... بهش می خوره

در ضمن توی بعضی برنامه ها و بازیها صداش اصلا" در نمیاد ، در حالیکه همون موقع موزیک رو پخش میکنه!! لطفا" اگه کسی میتونه کمک کنه. ممنونم
قبلا که هکش نکردی؟؟
دلیل نمیشه اگه توی موزیک پلیر ، صدا پخش شد ، توی بازیها هم پخش بشه
موقع اجرای بازی ها ، سایلنت رو خاموش کنید تا صدا داشته باشه

ehsan_iace
09-11-2009, 13:55

یک راه دیگر را امتحان کردم و در حیرت شدم؟! :blink:

اگر مموری در گوشی باشد و گوشی را به کامپیوتر وصل کنم، عکس‌ها بصورت نوار و نوار و ضایع نمایش داده می‌شود :

و اگر مموری را جداگانه به کامپیوتر وصل کنم عکس‌ها خوب دیده می‌شوند! چرا؟

p30surff
09-11-2009, 18:31
تازگی اینطور شده؟؟
تنظیمات اکولایزرش رو دستکاری نکردی؟
صدای سری K کلا کمه ، اگه بخوای می تونی هکش کنی و اکوستیک k800 یا w610 یا w580 یا w880 و ... بهش می خوره

قبلا که هکش نکردی؟؟ ......

با سلام.
مهدی جان، مرسی که پاسخ دادی.
1- اره همونطور که نوشتم ، تازه اینجوری شده. 2- نه دستکاری نکردم 3- اره اینو میدونم که کمتر از سری دبلیو هست ، اما نسبت به قبل ضعیف شده. 4-نه هک نکردم(با چی میشه هک کرد؟) 5- اتفاقا" سئوال بعدیم همین بود که : شنیدم هک میکنن و درایور صدای یه گوشی دیگه
رو میریزن روش . (اگه درست متوجه شده باشم!) 6- حالا این که هک کنی یه موضوع کلیه و در مورد همه هستش. اینکه یه دفعه اینجور شده، مشکل چیه؟
در هر صورت اگه ممکنه یه توضیحی بده در مورد اینکه چطوری باید هک کنم (و با چه نرم افزاری)
و اینکه اونایی رو که گفتی (اکوستیک...) کدوم بهتره و از کجا و .... ، ممنون میشم.

Mahdi.p30
09-11-2009, 21:03
یک راه دیگر را امتحان کردم و در حیرت شدم؟! :blink:

اگر مموری در گوشی باشد و گوشی را به کامپیوتر وصل کنم، عکس‌ها بصورت نوار و نوار و ضایع نمایش داده می‌شود :

و اگر مموری را جداگانه به کامپیوتر وصل کنم عکس‌ها خوب دیده می‌شوند! چرا؟
فایل های دیگه مثل صدا یا ویدئو یا ... هم خراب میشه؟؟
با یه رم دیگه حتما امتحان کن
همونطور که توی پست قبلی گفتم ، یه ریست تنظیم هم بزن

با سلام.
مهدی جان، مرسی که پاسخ دادی.
1- اره همونطور که نوشتم ، تازه اینجوری شده. 2- نه دستکاری نکردم 3- اره اینو میدونم که کمتر از سری دبلیو هست ، اما نسبت به قبل ضعیف شده. 4-نه هک نکردم(با چی میشه هک کرد؟) 5- اتفاقا" سئوال بعدیم همین بود که : شنیدم هک میکنن و درایور صدای یه گوشی دیگه
رو میریزن روش . (اگه درست متوجه شده باشم!) 6- حالا این که هک کنی یه موضوع کلیه و در مورد همه هستش. اینکه یه دفعه اینجور شده، مشکل چیه؟
در هر صورت اگه ممکنه یه توضیحی بده در مورد اینکه چطوری باید هک کنم (و با چه نرم افزاری)
و اینکه اونایی رو که گفتی (اکوستیک...) کدوم بهتره و از کجا و .... ، ممنون میشم.
اگه میله های اکولایزر رو ماکزیمم یا صفر باشه ، توی بلندی صدا تاثیر داره
آکوستیک های K800 به گوشی شما میخوره
توی همین تایپیک که خودتم پست دادی ، میتونی پیدا کنی:

ضمنا توی سایت:

اسم گوشیتو سرچ کن ، آکوستیکهای مربوط به اونو میاره
توی این تایپیک هم ، آموزش setool2lite برای هک:

behnoud67_88
10-11-2009, 02:55
من یه W960 دارم اصلن نمی تونم از GPRS گوشی استفاده کنم .لطفن در مورد تنظیماتش راهنمایم کنید .

Mahdi.p30
10-11-2009, 21:28
من یه W960 دارم اصلن نمی تونم از GPRS گوشی استفاده کنم .لطفن در مورد تنظیماتش راهنمایم کنید .
اگه ایرانسل داری ، این کد رو بزن:
*140*3*#5
البته از راست به چپ
یا این اس ام اس رو بفرست به شماره 2225:
S Sony Ericsson W960i
اگه همراه اول هم داری که اول باید فعال کنی ، بعد خودشون تنظیمات رو میفرستن

behnoud67_88
10-11-2009, 23:51
اگه ایرانسل داری ، این کد رو بزن:
*140*3*#5
البته از راست به چپ
یا این اس ام اس رو بفرست به شماره 2225:
S Sony Ericsson W960i
اگه همراه اول هم داری که اول باید فعال کنی ، بعد خودشون تنظیمات رو میفرستن
ایرانسل دارم . هیچ کدوم از دو راهی که گفتید جواب نداد.

pooria.rio
14-11-2009, 22:06
آقایون سلام
من یه S500 دارم قابش شکسته
یعنی اون دور قابش که سفیده و بهش میگن استخوان گوشی
خواستم ببینم جایی مطمئن میشناسین که قاب اصلیش رو داشته باشه کامل ببرم عوض کنم ؟؟؟
و اگر آره قیمتش چنده ؟

error007
16-11-2009, 12:34
من گوشیم w300 یه مشکلی پیش اومده نمی دونم چی کار کنم یهو هنگ کرد بعد که خاموش کردم تا دوباره روشن کنم وقتی به جایی می رسه که باید pinوارد کنم هیچ کدوم از کلیدا کار نمی کنه نمی تونم چیزی رو وارد کنم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Hadi King
17-11-2009, 01:36
آقایون سلام
من یه S500 دارم قابش شکسته
یعنی اون دور قابش که سفیده و بهش میگن استخوان گوشی
خواستم ببینم جایی مطمئن میشناسین که قاب اصلیش رو داشته باشه کامل ببرم عوض کنم ؟؟؟
و اگر آره قیمتش چنده ؟
تو شهر ما جای مطمئن هست ولی برای شما دوره :31:

من گوشیم w300 یه مشکلی پیش اومده نمی دونم چی کار کنم یهو هنگ کرد بعد که خاموش کردم تا دوباره روشن کنم وقتی به جایی می رسه که باید pinوارد کنم هیچ کدوم از کلیدا کار نمی کنه نمی تونم چیزی رو وارد کنم چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
دوســــت عزیــــز کاری نمیشه کرد ببر تعمیرات تا برات درست کنن :46:
اینجوری الان من بگم چیکار کنی وقتی هیچ کدوم کلید ها کار نمیکنه !

error007
17-11-2009, 12:37
کار می کنه ولی نمی زاره چیزی تایپ کنم ok اش می یادولی چیزی رو صفحه نشون نمی ده چون چند بار که همینجوری زدم الان دیگهpin معمولی رو نمی خواد اگه میدونین چشه بگین plz

omid_p30
17-11-2009, 13:06
سلام
گوشی من دبلیو 980 هست
راهی هست که وقتی دارم چند تا بلوتوث میگیرم همه رو اتوماتیک خودش بگیره و نیازی به تائید من نباشه؟
امیدوارم منظورمو درست بیان کرده باشم

ممنون

shahshahani
17-11-2009, 14:12
سلام
گوشی من دبلیو 980 هست
راهی هست که وقتی دارم چند تا بلوتوث میگیرم همه رو اتوماتیک خودش بگیره و نیازی به تائید من نباشه؟
امیدوارم منظورمو درست بیان کرده باشم

ممنون
بله شما بايد كد مشترك رو بين دو گوشي وارد كنيد و گزينه trust this device رو تيك بزنيد.
موفق باشيد.

Setareh 2006
18-11-2009, 04:48
برای کسی که خیلی مبتدی هست و گوشیش هم P1 هستش میشه به زبان ساده توضیح بدین که چطوری میشه به اینترنت وصل و وارد سایت ها شد ؟ ( هم با خط ایرانسل و هم همراه اول )

لطفا راهنمایی کنید که برای وصل شدن به اینترنت دقیقا چه تنظیماتی رو باید انجام بدیم ؟ اگر ممکنه به زبان خیلی ساده توضیح بدین . ممنون

Alishmas
18-11-2009, 15:28
سلام، يه گوشی w580 دارم ، يه مدتی خاموش بود ، الان که روشن کردم آنتن نميده ! نه به جايي ميتونم زنگ بزنم نه زنگ ميخوره !

فلشش هم کردم اما درست نشد ، چيکارش کنم ؟

behnoud67_88
18-11-2009, 23:09
برای کسی که خیلی مبتدی هست و گوشیش هم P1 هستش میشه به زبان ساده توضیح بدین که چطوری میشه به اینترنت وصل و وارد سایت ها شد ؟ ( هم با خط ایرانسل و هم همراه اول )

لطفا راهنمایی کنید که برای وصل شدن به اینترنت دقیقا چه تنظیماتی رو باید انجام بدیم ؟ اگر ممکنه به زبان خیلی ساده توضیح بدین . ممنون
ایضا" برای W960 دیقیقن مثل P1 هست و با GPRS ش نمیشه کار کرد .

rh.mohammad
20-11-2009, 13:09
سلام.من یه گوشی دارم مدلK800i . میخوام هم مموری گوشی و هم مموری کارت رو فرمت کنم .مموری کارتو از طریق کامپیوتر فرمت کردم اما وقتی میخوام مموری گوشی رو فرمت کنم میگه Phone lock code رو وارد کنید.من نمیدونم قضیه ی این Phone lock code چیه و از کجا اومده.تا حالا هر چی هم به ذهنم میرسیده امتحان کردم اما میگه اشتباهه.
کسی میدونه این کد رو از کجا باید بیارم؟

Mahdi.p30
20-11-2009, 13:22
سلام.من یه گوشی دارم مدلK800i . میخوام هم مموری گوشی و هم مموری کارت رو فرمت کنم .مموری کارتو از طریق کامپیوتر فرمت کردم اما وقتی میخوام مموری گوشی رو فرمت کنم میگه Phone lock code رو وارد کنید.من نمیدونم قضیه ی این Phone lock code چیه و از کجا اومده.تا حالا هر چی هم به ذهنم میرسیده امتحان کردم اما میگه اشتباهه.
کسی میدونه این کد رو از کجا باید بیارم؟
توی فرمت از کامپیوتر phone lock میخواد؟؟
معمولا فرمت با خود گوشی رمز میخواد که اونم پیشفرضش 0000 هست
ولی شما می تونید اونم با کامپیوتر فرمت کنید

rh.mohammad
21-11-2009, 11:32
توی فرمت از کامپیوتر phone lock میخواد؟؟
معمولا فرمت با خود گوشی رمز میخواد که اونم پیشفرضش 0000 هست
ولی شما می تونید اونم با کامپیوتر فرمت کنید

نه.من از طریق کامپیوتر نمیدونم چه جوری باید مموری گوشی رو فرمت کنم.توی فرمت از طریق خود گوشی Phone lock میخواست.
اصلا دوست عزیز بذار از اول توضیح بدم که کلا چی شده.
این گوشی من از این ویروسایی گرفته که New Folder درست میکنن.
بعد بردمش بیرون مموری رو در اورد و فرمت کرد و گفت درست شده.اما بعد یه مدت دیدم روی مموری گوشی هم New Folder هست
حالا من میخوام هم مموری گوشی و هم مموری کارت رو فرمت کنم.مموری کارت رو در اوردم و از کامپیتر فرمتش کردم اما برای فرمت کردن مموری گوشی رمز میخواست.
اون رمزی که شما فرمودید درست بود ولی نمیدونم چرا فرمتش کردم هنوز New folder درست میکنه.

حالا اگه ممکنه به من بگید چطوری باید از طریق کامپیوتر مموری گوشی رو فرمت کنم . شاید اونجوری درست شد

ممنون:11:

Mahdi.p30
21-11-2009, 16:08
نه.من از طریق کامپیوتر نمیدونم چه جوری باید مموری گوشی رو فرمت کنم.توی فرمت از طریق خود گوشی Phone lock میخواست.
اصلا دوست عزیز بذار از اول توضیح بدم که کلا چی شده.
این گوشی من از این ویروسایی گرفته که New Folder درست میکنن.
بعد بردمش بیرون مموری رو در اورد و فرمت کرد و گفت درست شده.اما بعد یه مدت دیدم روی مموری گوشی هم New Folder هست
حالا من میخوام هم مموری گوشی و هم مموری کارت رو فرمت کنم.مموری کارت رو در اوردم و از کامپیتر فرمتش کردم اما برای فرمت کردن مموری گوشی رمز میخواست.
اون رمزی که شما فرمودید درست بود ولی نمیدونم چرا فرمتش کردم هنوز New folder درست میکنه.

حالا اگه ممکنه به من بگید چطوری باید از طریق کامپیوتر مموری گوشی رو فرمت کنم . شاید اونجوری درست شد

ممنون:11:
شما اول ریشه مشکلو حل کن ، ویروستو نابود کن ، بعد برو سراغ ممورهات!!
تا وقتی ویروس باشه ، هر چقدر هم مموری رو فرمت کنی ، دوباره بهش منتقل میشه
برای فرمت با کامپیوتر:
گوشیتو با کابلش وصل کن به کامپیوتر ، گزینه اول یعنی "انتقال فایل" رو انتخاب کن ، حالا دو تا درایو ساخته میشه ، دو تاشو فرمت کن
ولی تا زمانی که ویروس باشه ، بعد از فرمت ، بازم ویروسی میشه

Hamid-kakero
24-11-2009, 16:00
چرا دوربین فیلمبرداری k770اینقدر مزخرفه؟

Mahdi.p30
24-11-2009, 16:50
چرا دوربین فیلمبرداری k770اینقدر مزخرفه؟
خب شما نمی گی ک چرا این گوشی اینقدر ارزونه؟؟؟

frnsh
24-11-2009, 17:34
سلام
من میخواستم چند گوشی خوب بهم معرفی کنین که میدونین خوب دراومده.
کارت حافظه حداقل تا 1 گیگ بخوره. عکس و فیلم بگیره. بلوتوث هم داشته باشه. کشویی باشه. قیمت دست اولش هم زیر 200 باشه.
ممنون میشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

siroos_gh70
24-11-2009, 19:54
salam.
:42: lotfan be man komak konin. :45:
man p1i daram, dirooz az inja ye packe gerafiki download kardam va rikhtam tooye gooshim. hala volome gooshim to music player, to film, vaghti daram harf mizanam, kar nemikone. hatta ghesmate volom ke az balaye samte raste gooshi baz mikardam baz nemishe, bayad chikar konam? lotfan zood tar javab bedin.
mercy.

a.kolbeh
26-11-2009, 22:02
سلام من k800 دارم و بعد از مدتی که مموری تعویض کردم وقتی میرم تو برنامه ها برنامه های قبلی هستش و عکس ایکون ان شکل مموری که یه خط قرمز روشه مثل زمانی که روی گوشی مموری نباشه و هر کاری میکنم که حذف شن نمیشن و ارور اوپراتور میده و دوباره بعد یه مدتی تعدادش زیاد میشه و از همون برنامه با همون اسم و همون شکل به وجود میاد نمیشه ان ها رو حذف کرد

لطفا راهنمایی کنید

boros
26-11-2009, 22:45
منوی c901 فارسیه ؟
اگر نیست میشه فارسیش کرد ؟
کسی از مشکلات و ایراداتش خبر داره ؟

Mahdi.p30
26-11-2009, 23:31
سلام من k800 دارم و بعد از مدتی که مموری تعویض کردم وقتی میرم تو برنامه ها برنامه های قبلی هستش و عکس ایکون ان شکل مموری که یه خط قرمز روشه مثل زمانی که روی گوشی مموری نباشه و هر کاری میکنم که حذف شن نمیشن و ارور اوپراتور میده و دوباره بعد یه مدتی تعدادش زیاد میشه و از همون برنامه با همون اسم و همون شکل به وجود میاد نمیشه ان ها رو حذف کرد

لطفا راهنمایی کنید
خب معلومه ، چون سورس برنامه ها روی مموری سیو میشه و با تعویضش پاک میشن
یه بک آپ از اس ام اس ها و فایلای حافظه داخلیت و مخاطبینت بگیر و ریست کامل کن!